Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Mostafa M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
The STAR/HOP system: a newly proposed abbreviated descriptive clinical coding system for craniopharyngiomas
Autorzy :
Atteya, Mostafa M. E.
Pokaż więcej
Źródło :
Child's Nervous System. 37(5):1473-1477
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Sex-dimorphic Rostro-caudal Patterns of 5′-AMP-activated Protein Kinase Activation and Glucoregulatory Transmitter Marker Protein Expression in the Ventrolateral Ventromedial Hypothalamic Nucleus (VMNvl) in Hypoglycemic Male and Female Rats: Impact of Estradiol
Autorzy :
Alshamrani, Ayed A.
Bheemanapally, Khaggeswar
Alhamyani, Abdulrahman
Ali, Md. Haider
Napit, Prabhat R.
Uddin, Md. Main
Mahmood, A.S.M. Hasan
Ibrahim, Mostafa M. H.
Briski, Karen P.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Molecular Neuroscience. 71(5):1082-1094
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ephrin–Eph Signaling as a Novel Neuroprotection Path in Ischemic Stroke
Autorzy :
Elgebaly, Mostafa M
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Molecular Neuroscience. 70(12):2001-2006
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Biological control of soil borne cucumber diseases using green marine macroalgae
Autorzy :
Mostafa M. El-Sheekh
Ayman Y. Ahmed
Amira S. Soliman
Siham E. Abdel-Ghafour
Hassan M. Sobhy
Pokaż więcej
Temat :
Biocontrol
Ulva fasciata
Enteromorpha flexuosa
Cucumber
Soil-borne fungi
Agriculture
Źródło :
Egyptian Journal of Biological Pest Control, Vol 31, Iss 1, Pp 1-7 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2536-9342
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d95637f6206d407f95702424249f72f4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Five semi analytical and numerical simulations for the fractional nonlinear space-time telegraph equation
Autorzy :
Mostafa M. A. Khater
Choonkil Park
Jung Rye Lee
Mohamed S. Mohamed
Raghda A. M. Attia
Pokaż więcej
Temat :
Fractional nonlinear space–time telegraph equation
Approximate solutions
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Advances in Difference Equations, Vol 2021, Iss 1, Pp 1-9 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1687-1847
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4eeaf690bb5c4268bbe14eeb0d3fd7aa
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies