Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Murav'eva, O. V."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Determination of Consistency and Inconsistency Radii for Systems of Linear Equations and Inequalities Using the Matrix l1 Norm
Autorzy :
Murav’eva, O. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. 58(6):840-849
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Consistency and inconsistency radii for solving systems of linear equations and inequalities
Autorzy :
Murav’eva, O. V.
Pokaż więcej
Źródło :
Computational Mathematics and Mathematical Physics. March 2015 55(3):366-377
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies