Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Myers, R. B."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Concurrent effect of visible light on γ-particles, chitin synthetase, and encystment capacity in zoospores ofBlastocladiella emersonii
Autorzy :
Cantino, E. C.
Myers, R. B.
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv für Mikrobiologie. September 1972 83(3):203-215
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Periodic fluid transients in cylindrical ducts with transverse magnetic fields
Autorzy :
Myers, R. B.
Walker, J. S.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für angewandte Mathematik und Physik ZAMP. July 1978 29(4):577-590
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Testosterone and androstanediol production by regenerating Leydig cells in the ethylene dimethane sulphonate-treated mature rat.
Autorzy :
MYERS, R. B.
ABNEY, T. O.
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal of Andrology; 1990, Vol. 13 Issue 1, p4-16, 13p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The response of extracellular signal-regulated kinase (ERK) to androgen-induced proliferation in the androgen-sensitive prostate cancer cell line, LNCaP.
Autorzy :
Bell WC; Department of Pathology, University of Alabama at Birmingham, Birmingham, Alabama 35294, USA.
Myers RB
Hosein TO
Oelschlager DK
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
Biotechnic & histochemistry : official publication of the Biological Stain Commission [Biotech Histochem] 2003 Feb; Vol. 78 (1), pp. 11-6.
Typ publikacji :
Comparative Study; Journal Article
MeSH Terms :
Dihydrotestosterone/*pharmacology
Epidermal Growth Factor/*pharmacology
Ki-67 Antigen/*metabolism
Mitogen-Activated Protein Kinases/*metabolism
Prostatic Neoplasms/*metabolism
Prostatic Neoplasms/*pathology
eIF-2 Kinase/*metabolism
Androgens/pharmacology ; Cell Count ; Cell Division/drug effects ; Cell Line, Tumor ; Enzyme Activation ; Humans ; Male ; Prostatic Neoplasms/physiopathology
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fatty acid synthase: an early molecular marker of progression of prostatic adenocarcinoma to androgen independence.
Autorzy :
Myers RB; Department of Pathology, University of Alabama at Birmingham, Birmingham, Alabama, USA.
Oelschlager DK
Weiss HL
Frost AR
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of urology [J Urol] 2001 Mar; Vol. 165 (3), pp. 1027-32.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Adenocarcinoma/*enzymology
Biomarkers, Tumor/*metabolism
Fatty Acid Synthases/*metabolism
Prostatic Neoplasms/*enzymology
Adenocarcinoma/chemistry ; Adenocarcinoma/pathology ; Androgens ; Animals ; Biomarkers, Tumor/analysis ; Disease Progression ; Fatty Acid Synthases/analysis ; Male ; Mice ; Mice, Nude ; Prostatic Neoplasms/chemistry ; Prostatic Neoplasms/pathology
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Ep-Cam levels in prostatic adenocarcinoma and prostatic intraepithelial neoplasia.
Autorzy :
Poczatek RB; Department of Pathology and the Biostatistics Unit, Comprehensive Cancer Center, University of Alabama at Birmingham 35294-0007, USA.
Myers RB
Manne U
Oelschlager DK
Weiss HL
Bostwick DG
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of urology [J Urol] 1999 Oct; Vol. 162 (4), pp. 1462-6.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Adenocarcinoma/*chemistry
Antigens, Neoplasm/*analysis
Biomarkers, Tumor/*analysis
Cell Adhesion Molecules/*analysis
Prostatic Intraepithelial Neoplasia/*chemistry
Prostatic Neoplasms/*chemistry
Epithelial Cell Adhesion Molecule ; Humans ; Male
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Constrictive pericarditis: clinical and pathophysiologic characteristics.
Autorzy :
Myers RB; Sunnybrook Health Science Centre, Division of Cardiology, University of Toronto, Ontario, Canada. robert.myers@sunnybrook.on.ca
Spodick DH
Pokaż więcej
Źródło :
American heart journal [Am Heart J] 1999 Aug; Vol. 138 (2 Pt 1), pp. 219-32.
Typ publikacji :
Journal Article; Review
MeSH Terms :
Pericarditis, Constrictive/*diagnosis
Pericarditis, Constrictive/*physiopathology
Animals ; Cardiomyopathy, Restrictive/diagnosis ; Diagnosis, Differential ; Diastole ; Echocardiography, Doppler ; Heart Rate ; Humans ; Pericarditis, Constrictive/diagnostic imaging ; Ventricular Pressure
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Androgenic regulation of growth factor and growth factor receptor expression in the CWR22 model of prostatic adenocarcinoma.
Autorzy :
Myers RB; Department of Pathology, University of Alabama at Birmingham, 35233-0007, USA.
Oelschlager D
Manne U
Coan PN
Weiss H
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
International journal of cancer [Int J Cancer] 1999 Jul 30; Vol. 82 (3), pp. 424-9.
Typ publikacji :
Journal Article
MeSH Terms :
Adenocarcinoma/*drug therapy
Androgens/*pharmacology
ErbB Receptors/*drug effects
Prostatic Neoplasms/*drug therapy
Transforming Growth Factor alpha/*metabolism
Adenocarcinoma/metabolism ; Animals ; Cell Division/drug effects ; Disease Models, Animal ; Female ; Humans ; Immunohistochemistry ; Male ; Mice ; Mice, Nude ; Orchiectomy ; Prostatic Neoplasms/metabolism ; Receptor, ErbB-2/analysis ; Transplantation, Heterologous ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fatty acid synthase expression is increased in neoplastic lesions of the oral tongue.
Autorzy :
Krontiras H; Department of Surgery, University of Alabama at Birmingham, 35294-0007, USA.
Roye GD
Beenken SE
Myers RB
Mayo MS
Peters GE
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
Head & neck [Head Neck] 1999 Jul; Vol. 21 (4), pp. 325-9.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, U.S. Gov't, P.H.S.
MeSH Terms :
Carcinoma, Squamous Cell/*enzymology
Fatty Acid Synthases/*metabolism
Tongue Neoplasms/*enzymology
Adult ; Aged ; Aged, 80 and over ; Antibodies, Monoclonal ; Carcinoma, Squamous Cell/pathology ; Epithelium/enzymology ; Female ; Humans ; Immunohistochemistry ; Male ; Middle Aged ; Neoplasm Staging ; Tongue Neoplasms/pathology
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Changes in cyclin dependent kinase inhibitors p21 and p27 during the castration induced regression of the CWR22 model of prostatic adenocarcinoma.
Autorzy :
Myers RB; Department of Pathology, UAB Comprehensive Cancer Center, University of Alabama at Birmingham, 35294-0007, USA.
Oelschlager DK
Coan PN
Frost AR
Weiss HL
Manne U
Pretlow TG
Grizzle WE
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of urology [J Urol] 1999 Mar; Vol. 161 (3), pp. 945-9.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Castration*
Cell Cycle Proteins*
Tumor Suppressor Proteins*
Adenocarcinoma/*metabolism
Adenocarcinoma/*surgery
Cyclins/*biosynthesis
Enzyme Inhibitors/*metabolism
Microtubule-Associated Proteins/*biosynthesis
Prostatic Neoplasms/*metabolism
Prostatic Neoplasms/*surgery
Animals ; Cyclin-Dependent Kinase Inhibitor p21 ; Cyclin-Dependent Kinase Inhibitor p27 ; Humans ; Male ; Mice ; Mice, Nude ; Neoplasm Transplantation ; Proteins
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cardiac murmur associated with an abnormal chest x-ray film.
Autorzy :
Myers RB; Division of Cardiology, Sunnybrook Health Science Centre, University of Toronto, Ontario, Canada.
Morgan CD
Pokaż więcej
Źródło :
Chest [Chest] 1998 Nov; Vol. 114 (5), pp. 1459-62.
Typ publikacji :
Case Reports; Journal Article
MeSH Terms :
Foreign Bodies/*complications
Heart Murmurs/*etiology
Heart Ventricles/*diagnostic imaging
Wounds, Gunshot/*complications
Adult ; Foreign Bodies/diagnostic imaging ; Heart Injuries/diagnostic imaging ; Heart Murmurs/diagnostic imaging ; Heart Septum/injuries ; Heart Ventricles/injuries ; Humans ; Male ; Radiography ; Ultrasonography
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prehospital management of acute myocardial infarction: Electrocardiogram acquisition and interpretation, and thrombolysis by prehospital care providers.
Autorzy :
Myers RB; Division of Cardiology, Sunnybrook Health Science Centre, North York, Ontario. robert.myers@sunnybrook.on.ca
Pokaż więcej
Źródło :
The Canadian journal of cardiology [Can J Cardiol] 1998 Oct; Vol. 14 (10), pp. 1231-40.
Typ publikacji :
Journal Article; Review
MeSH Terms :
Electrocardiography*/standards
Fibrinolysis*
Myocardial Infarction*/diagnosis
Myocardial Infarction*/physiopathology
Myocardial Infarction*/therapy
Thrombolytic Therapy*/standards
Emergency Medical Services/*standards
Emergency Medical Technicians/standards ; Europe ; Forecasting ; Humans ; North America ; Randomized Controlled Trials as Topic ; Rural Health ; Telemetry/standards ; Time Factors ; Urban Health
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Hormone levels and mammary epithelial cell proliferation in rats treated with a regimen of estradiol and progesterone that mimics the preventive effect of pregnancy against mammary cancer.
Autorzy :
Swanson SM; Department of Nutrition Sciences, University of Alabama at Birmingham 35294, USA.
Whitaker LM
Stockard CR
Myers RB
Oelschlager D
Grizzle WE
Juliana MM
Grubbs CJ
Pokaż więcej
Źródło :
Anticancer research [Anticancer Res] 1997 Nov-Dec; Vol. 17 (6D), pp. 4639-45.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't; Research Support, U.S. Gov't, P.H.S.
MeSH Terms :
Pregnancy, Animal*
Anticarcinogenic Agents/*therapeutic use
Estradiol/*blood
Estradiol/*therapeutic use
Mammary Glands, Animal/*cytology
Mammary Neoplasms, Animal/*prevention & control
Progesterone/*blood
Progesterone/*therapeutic use
Aging ; Animals ; Cell Division/drug effects ; Epithelial Cells/cytology ; Epithelial Cells/drug effects ; Epithelial Cells/pathology ; Female ; Humans ; Mammary Glands, Animal/drug effects ; Mammary Glands, Animal/pathology ; Mammary Neoplasms, Animal/epidemiology ; Mammary Neoplasms, Animal/pathology ; Pituitary Neoplasms/epidemiology ; Pituitary Neoplasms/pathology ; Pituitary Neoplasms/prevention & control ; Pregnancy ; Proliferating Cell Nuclear Antigen/analysis ; Rats ; Rats, Sprague-Dawley ; Weight Gain/drug effects
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies