Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Nadzieja, T."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Radially symmetric Poisson-Boltzmann equation in a domain expanding to infinity.
Autorzy :
Krzywicki, A.
Nadzieja, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Methods in the Applied Sciences; May1990, Vol. 12 Issue 5, p405-412, 8p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Nonlocal parabolic problems in statistical mechanics
Autorzy :
Biler, P.
Nadzieja, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Nonlinear Analysis: Theory, Methods & Applications; 1997, Vol. 30 Issue: 8 p5343-5350, 8p
Periodyk

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies