Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Naimzada, Ahmad"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Nonlinear dynamics and convergence speed of heterogeneous Cournot duopolies involving best response mechanisms with different degrees of rationality
Autorzy :
Cavalli, Fausto
Naimzada, Ahmad
Pokaż więcej
Źródło :
Nonlinear Dynamics: An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems. July 2015 81(1-2):967-979
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies