Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Nam JM"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-1 z 1
Tytuł :
Comments on 'Confidence intervals for a ratio of binomial proportions based on paired data'.
Autorzy :
Nam JM
Pokaż więcej
Źródło :
Statistics in Medicine; Jul2008, Vol. 27 Issue 16, p3209-3210, 2p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-1 z 1

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies