Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Neugebauer, Jeffrey T."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Classifying First Extremal Points for a Fractional Boundary Value Problem with a Fractional Boundary Condition
Autorzy :
Neugebauer, Jeffrey T.
Pokaż więcej
Źródło :
Mediterranean Journal of Mathematics. August 2017 14(4):1-11
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Conjugate points for fractional differential equations
Autorzy :
Eloe, Paul
Neugebauer, Jeffrey T.
Pokaż więcej
Źródło :
Fractional Calculus and Applied Analysis: An International Journal for Theory and Applications. September 2014 17(3):855-871
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies