Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Niewald, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Strahlentherapie der Induratio penis plastica - Ergebnisse einer bundesweiten Patterns-of-Care-Studie
Autorzy :
Niewald M
Güssbacher C
Fleckenstein J
Rübe C
Seegenschmiedt MH
Pokaż więcej
Temat :
Andrologie
Radioonkologie
Strahlentherapie
Diseases of the genitourinary system. Urology
RC870-923
Źródło :
Journal für Urologie und Urogynäkologie, Vol 14, Iss 4, Pp 8-12 (2007)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.kup.at/kup/pdf/6797.pdf; https://doaj.org/toc/1023-6090; https://doaj.org/toc/1680-9424
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f5bd0501db4842d1bf02a50dc2023d93
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts der 3. Gemeinsamen Brachytherapiekonferenz SASRO/DEGRO/OEGRO
Autorzy :
Ott, O. J.
Strnad, V.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Resch, A.
Kovács, G.
Beckmann, M. W.
Sauer, R.
Niehoff, P.
Polgar, C.
Ostertag, H.
Major, T.
Eidtmann, H.
Jonat, W.
Kimmig, B.
Roddiger, S. J.
Kolotas, C.
Kuner, R. P.
Martin, T.
Kurek, R.
Baltas, D.
Rogge, B.
Kautschur, H.
Hoffmann, G.
Pollow, B.
Kontova, M.
Zamboglou, N.
Ott, O.
Lotter, M.
Gallino, A.
Mahler, F.
Niewald, M.
Jafari, F.
Hennen, B.
Wisser, L.
Fleckenstein, J.
Rübe, Ch.
Böhm, M.
Micke, O.
Wagner, W.
Schäfer, U.
Willich, N.
Greiner, R. H.
Pallas, A.
Pajic, B.
Collen, T.
Meurer, N.
Töpfer, M.
Ries, G.
Leutloff, U.
Frei, S.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Möller, T.
Niedermeyer, J.
Karstens, J. H.
Gripp, S.
Muskalla, K.
Pulte, T.
Ohmann, C.
Röddiger, S.
Dannenberg, T.
Tunn, U. W.
Dimopoulos, J.
Schard, G.
Kirisits, C.
Lang, S.
Goldner, G.
Wachter, S.
Wachter-Gerstner, N.
Helbich, T.
Weise, C.
Bendel, M.
Kocher, M.
Müller, R.-P.
Engelmann, U.
Aebersold, D. M.
Isaak, B.
Vetterli, D.
Kemmerling, L.
Thalmann, G.
Behrensmeier, F.
Mini, R.
Baier, K.
Wulf, J.
Nürnberg, N.
Egberts, J.
Galalae, R.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbé, J.
Block, T.
Czempiel, H.
Machtens, S.
Ponholzer, A.
Riedl, A.
Oismüller, R.
Somay, C.
Hawliczek, R.
Maier, U.
Madersbacher, S.
Hoinkis, C.
Winkler, C.
Lehmann, D.
Hakenberg, O.
Herrmann, T.
Messer, P. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Röttinger, E. M.
Haverkamp, U.
Prümer, B. A.
Krause, K.
Tschuschke, C.
Blumberg, J.
Benkel, P.
Fischedick, A. R.
Geiger, M. H.
Hoffmann, T. C.
Reible, M.
Meyer-Venter, R.
Plümpe, A.
Bund, J.
Dreikorn, K.
Staar, S.
Horn, G.
Zimmermann, J. S.
Pfeiffer, D.
Tauber, R.
Bruns, T.
Osieka, R.
Blumstein, N. M.
Schmidt, W.
Büchler, F.
Prikler, L.
Seelentag, W.
Koch, K.
Haker, H.
König, F.
Oesterwitz, H.
Schütz, R.
Stahl, H.
Ullmann, A.
Sztankay, A.
Rachbauer, F.
Kreczy, A.
Sununu, T.
Bach, C.
Nogler, M.
Krismer, M.
Eichberger, P.
Schiestl, B.
Lukas, P.
Wolf, A.
Hänsgen, G.
Dunst, J.
Utzig, D.
Knocke-Abulesz, T. H.
Baldass, M.
Kucera, H.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Nechvile, E.
Knocke, T.-H.
Georg, D.
Krause, U.
Fröhlich, D.
Glatzel, M.
Büntzel, J.
Schröder, D.
Küttner, K.
Pfreundnerx, L.
Willner, J.
Bratengeier, K.
Schwager, K.
Hoppe, F.
Schwab, F.
Sauer, O.
Flentje, M.
Tselis, N.
Schneider, O.
Stückle, C. A.
Adamietz, I. A.
Weitman, H. D.
Tepel, J.
Schmid, A.
Kohr, P.
Kremer, B.
Moh’d, Suleiman
Frey, J. G.
Tschopp, J. M.
Bieri, S.
Jeszensky, D.
Liebsch, N.
Seelentag, W. W.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Blochberger, P.
Wächtler, M.
Kaulich, T. W.
Zurheide, J.
Haug, T.
Nüsslin, F.
Bamberg, M.
Curschmann, J.
Kranzbühler, H.
Greiner, R.
Cossmann, P. H.
Caversaccio, M.
Pappas, I.
Nolte, L. P.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):109-128
Czasopismo naukowe
Tytuł :
DEGRO 2004: 10. Jahreskongress der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie
Autorzy :
Wendt, Thomas G.
Gademann, G.
Pambor, C.
Grießbach, I.
von Specht, H.
Martin, T.
Baltas, D.
Kurek, R.
Röddiger, S.
Tunn, U. W.
Zamboglou, N.
Eich, H. T.
Staar, S.
Gossmann, A.
Hansemann, K.
Semrau, R.
Skripnitchenko, R.
Diehl, V.
Müller, R.-P.
Sehlen, S.
Willich, N.
Rühl, U.
Lukas, P.
Dühmke, E.
Engel, K.
Tabbert, E.
Bolck, M.
Knaack, S.
Annweiler, H.
Krempien, R.
Hoppe, H.
Harms, W.
Daeuber, S.
Schorr, O.
Treiber, M.
Debus, J.
Alber, M.
Paulsen, F.
Birkner, M.
Bakai, A.
Belka, C.
Budach, W.
Grosser, K.-H.
Kramer, R.
Kober, B.
Reinert, M.
Schneider, P.
Hertel, A.
Feldmann, H.
Csere, P.
Hoinkis, C.
Rothe, G.
Zahn, P.
Alheit, H.
Cavanaugh, S. X.
Kupelian, P.
Reddy, C.
Pollock, B.
Fuss, M.
Roeddiger, S.
Dannenberg, T.
Rogge, B.
Drechsler, D.
Herrmann, T.
Alberti, W.
Schwarz, R.
Graefen, M.
Krüll, A.
Rudat, V.
Huland, H.
Fehr, C.
Baum, C.
Glocker, S.
Nüsslin, F.
Heil, T.
Lemnitzer, H.
Knips, M.
Baumgart, O.
Thiem, W.
Kloetzer, K.-H.
Hoffmann, L.
Neu, B.
Hültenschmidt, B.
Sautter-Bihl, M.-L.
Micke, O.
Seegenschmiedt, M. H.
Köppen, D.
Klautke, G.
Fietkau, R.
Schultze, J.
Schlichting, G.
Koltze, H.
Kimmig, B.
Glatzel, M.
Fröhlich, D.
Bäsecke, S.
Krauß, A.
Strauß, D.
Buth, K.-J.
Böhme, R.
Oehler, W.
Bottke, D.
Keilholz, U.
Heufelder, K.
Wiegel, T.
Hinkelbein, W.
Rödel, C.
Papadopoulos, T.
Munnes, M.
Wirtz, R.
Sauer, R.
Rödel, F.
Lubgan, D.
Distel, L.
Grabenbauer, G. G.
Sak, A.
Stüben, G.
Pöttgen, C.
Grehl, S.
Stuschke, M.
Müller, K.
Pfaffendorf, C.
Mayerhofer, A.
Köhn, F. M.
Ring, J.
van Beuningen, D.
Meineke, V.
Neubauer, S.
Keller, U.
Wittlinger, M.
Riesenbeck, D.
Greve, B.
Exeler, R.
Ibrahim, M.
Liebscher, C.
Severin, E.
Ott, O.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Beckmann, M. W.
Strnad, V.
Fehlauer, F.
Tribius, S.
Bajrovic, A.
Höller, U.
Rades, D.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Madry-Gevecke, B.
Karstens, J. H.
Grehn, C.
Hensley, F.
Berns, C.
Wannenmacher, M.
Semrau, S.
Reimer, T.
Gerber, B.
Ketterer, P.
Koepcke, E.
Hänsgen, G.
Strauß, H. G.
Dunst, J.
Füller, J.
Kalb, S.
Wendt, T.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Knocke, T.-H.
Lamprecht, U.
Classen, J.
Kaulich, T. W.
Aydeniz, B.
Bamberg, M.
Wiezorek, T.
Banz, N.
Salz, H.
Scheithauer, M.
Schwedas, M.
Lutterbach, J.
Bartelt, S.
Frommhold, H.
Lambert, J.
Hornung, D.
Swiderski, S.
Walke, M.
Siefert, A.
Pöllinger, B.
Krimmel, K.
Schaffer, M.
Koelbl, O.
Bratengeier, K.
Vordermark, D.
Flentje, M.
Hero, B.
Berthold, F.
Combs, S. E.
Gutwein, S.
Schulz-Ertner, D.
van Kampen, M.
Thilmann, C.
Kocher, M.
Kunze, S.
Schild, S.
Ikezaki, K.
Müller, B.
Sieber, R.
Weiß, C.
Wolf, I.
Wenz, F.
Weber, K.-J.
Schäfer, J.
Engling, A.
Laufs, S.
Veldwijk, M. R.
Milanovic, D.
Fleckenstein, K.
Zeller, W.
Fruehauf, S.
Herskind, C.
Weinmann, M.
Jendrossek, V.
Rübe, C.
Appold, S.
Kusche, S.
Hölscher, T.
Brüchner, K.
Geyer, P.
Baumann, M.
Kumpf, R.
Zimmermann, F.
Schill, S.
Geinitz, H.
Nieder, C.
Jeremic, B.
Molls, M.
Liesenfeld, S.
Petrat, H.
Hesselmann, S.
Schäfer, U.
Bruns, F.
Horst, E.
Wilkowski, R.
Assmann, G.
Nolte, A.
Diebold, J.
Löhrs, U.
Fritz, P.
Hans-Jürgen, K.
Mühlnickel, W.
Bach, P.
Wahlers, B.
Kraus, H.-J.
Wulf, J.
Hädinger, U.
Baier, K.
Krieger, T.
Müller, G.
Hof, H.
Herfarth, K.
Brunner, T.
Hahn, S. M.
Schreiber, F. S.
Rustgi, A. K.
McKenna, W. G.
Bernhard, E. J.
Guckenberger, M.
Meyer, K.
Willner, J.
Schmidt, M.
Kolb, M.
Li, M.
Gong, P.
Abdollahi, A.
Trinh, T.
Huber, P. E.
Christiansen, H.
Saile, B.
Neubauer-Saile, K.
Tippelt, S.
Rave-Fränk, M.
Hermann, R. M.
Dudas, J.
Hess, C. F.
Schmidberger, H.
Ramadori, G.
Andratschke, N.
Price, R.
Ang, K.-K.
Schwarz, S.
Kulka, U.
Busch, M.
Schlenger, L.
Bohsung, J.
Eichwurzel, I.
Matnjani, G.
Sandrock, D.
Richter, M.
Wurm, R.
Budach, V.
Feussner, A.
Gellermann, J.
Jordan, A.
Scholz, R.
Gneveckow, U.
Maier-Hauff, K.
Ullrich, R.
Wust, P.
Felix, R.
Waldöfner, N.
Seebass, M.
Ochel, H.-J.
Dani, A.
Varkonyi, A.
Osvath, M.
Szasz, A.
Messer, P. M.
Blumstein, N. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Reske, S. N.
Röttinger, E. M.
Grosu, A.-L.
Franz, M.
Stärk, S.
Weber, W.
Heintz, M.
Indenkämpen, F.
Beyer, T.
Lübcke, W.
Levegrün, S.
Hayen, J.
Czech, N.
Mbarek, B.
Köster, R.
Thurmann, H.
Todorovic, M.
Schuchert, A.
Meinertz, T.
Münzel, T.
Grundtke, H.
Hornig, B.
Hehr, T.
Dilcher, C.
Chan, R. C.
Mintz, G. S.
Kotani, J.-I.
Shah, V. M.
Canos, D. A.
Weissman, N. J.
Waksman, R.
Wolfram, R.
Bürger, B.
Schrappe, M.
Timmermann, B.
Lomax, A.
Goitein, G.
Schuck, A.
Mattke, A.
Int-Veen, C.
Brecht, I.
Bernhard, S.
Treuner, J.
Koscielniak, E.
Heinze, F.
Kuhlen, M.
von Schorlemer, I.
Ahrens, S.
Hunold, A.
Könemann, S.
Winkelmann, W.
Jürgens, H.
Gerstein, J.
Polivka, B.
Sykora, K.-W.
Bremer, M.
Thamm, R.
Höpfner, C.
Gumprecht, H.
Jäger, R.
Leonardi, M. A.
Frank, A. M.
Trappe, A. E.
Lumenta, C. B.
Östreicher, E.
Pinsker, K.
Müller, A.
Fauser, C.
Arnold, W.
Henzel, M.
Groß, M. W.
Engenhart-Cabillic, R.
Schüller, P.
Palkovic, S.
Schröder, J.
Wassmann, H.
Block, A.
Bauer, R.
Keffel, F.-W.
Theophil, B.
Wisser, L.
Rogger, M.
Niewald, M.
van Lengen, V.
Mathias, K.
Welzel, G.
Bohrer, M.
Steinvorth, S.
Schleußner, C.
Leppert, K.
Röhrig, B.
Strauß, B.
van Oorschot, B.
Köhler, N.
Anselm, R.
Winzer, A.
Schneider, T.
Koch, U.
Schönekaes, K.
Mücke, R.
Büntzel, J.
Kisters, K.
Scholz, C.
Keller, M.
Winkler, C.
Prause, N.
Busch, R.
Roth, S.
Haas, I.
Willers, R.
Schultze-Mosgau, S.
Wiltfang, J.
Kessler, P.
Neukam, F. W.
Röper, B.
Nüse, N.
Auer, F.
Melzner, W.
Geiger, M.
Lotter, M.
Kuhnt, T.
Müller, A. C.
Jirsak, N.
Gernhardt, C.
Schaller, H.-G.
Al-Nawas, B.
Klein, M. O.
Ludwig, C.
Körholz, J.
Grötz, K. A.
Huppers, K.
Kunkel, M.
Olschewski, T.
Bajor, K.
Lang, B.
Lang, E.
Kraus-Tiefenbacher, U.
Hofheinz, R.
von Gerstenberg-Helldorf, B.
Willeke, F.
Hochhaus, A.
Roebel, M.
Oertel, S.
Riedl, S.
Buechler, M.
Foitzik, T.
Ludwig, K.
Klar, E.
Meyer, A.
Meier zu Eissen, J.
Schwab, D.
Meyer, T.
Höcht, S.
Siegmann, A.
Sieker, F.
Pigorsch, S.
Milicic, B.
Acimovic, L.
Milisavljevic, S.
Radosavljevic-Asic, G.
Presselt, N.
Baum, R. P.
Treutler, D.
Bonnet, R.
Schmücking, M.
Sammour, D.
Fink, T.
Ficker, J.
Pradier, O.
Lederer, K.
Weiss, E.
Hille, A.
Welz, S.
Sepe, S.
Friedel, G.
Spengler, W.
Susanne, E.
Kölbl, O.
Hoffmann, W.
Wörmann, B.
Günther, A.
Becker-Schiebe, M.
Güttler, J.
Schul, C.
Nitsche, M.
Körner, M. K.
Oppenkowski, R.
Guntrum, F.
Malaimare, L.
Raub, M.
Schöfl, C.
Averbeck, T.
Hacker, I.
Blank, H.
Böhme, C.
Imhoff, D.
Eberlein, K.
Weidauer, S.
Böttcher, H. D.
Edler, L.
Tatagiba, M.
Molina, H.
Ostertag, C.
Milker-Zabel, S.
Zabel, A.
Schlegel, W.
Hartmann, A.
Wildfang, I.
Kleinert, G.
Hamm, K.
Reuschel, W.
Wehrmann, R.
Kneschaurek, P.
Münter, M. W.
Nikoghosyan, A.
Didinger, B.
Nill, S.
Rhein, B.
Küstner, D.
Schalldach, U.
Eßer, D.
Göbel, H.
Wördehoff, H.
Pachmann, S.
Hollenhorst, H.
Dederer, K.
Evers, C.
Lamprecht, J.
Dastbaz, A.
Schick, B.
Fleckenstein, J.
Plinkert, P. K.
Rübe, Chr.
Merz, T.
Sommer, B.
Mencl, A.
Ghilescu, V.
Astner, S.
Martin, A.
Momm, F.
Volegova-Neher, N. J.
Schulte-Mönting, J.
Guttenberger, R.
Buchali, A.
Blank, E.
Sidow, D.
Huhnt, W.
Gorbatov, T.
Heinecke, A.
Beckmann, G.
Bentia, A.-M.
Schmitz, H.
Spahn, U.
Heyl, V.
Prott, P.-J.
Galalae, R.
Schneider, R.
Voith, C.
Scheda, A.
Hermann, B.
Bauer, L.
Melchert, F.
Kröger, N.
Grüneisen, A.
Jänicke, F.
Zander, A.
Zuna, I.
Schlöcker, I.
Wagner, K.
John, E.
Dörk, T.
Lochhas, G.
Houf, M.
Lorenz, D.
Link, K.-H.
Prott, F.-J.
Thoma, M.
Schauer, R.
Heinemann, V.
Romano, M.
Reiner, M.
Quanz, A.
Oppitz, U.
Bahrehmand, R.
Tine, M.
Naszaly, A.
Patonay, P.
Mayer, Á.
Markert, K.
Mai, S.-K.
Lohr, F.
Dobler, B.
Pinkawa, M.
Fischedick, K.
Treusacher, P.
Cengiz, D.
Mager, R.
Borchers, H.
Jakse, G.
Eble, M. J.
Asadpour, B.
Krenkel, B.
Holy, R.
Kaplan, Y.
Block, T.
Czempiel, H.
Haverkamp, U.
Prümer, B.
Christian, T.
Benkel, P.
Weber, C.
Gruber, S.
Reimann, P.
Blumberg, J.
Krause, K.
Fischedick, A.-R.
Kaube, K.
Steckler, K.
Henzel, B.
Licht, N.
Loch, T.
Krystek, A.
Lilienthal, A.
Alfia, H.
Claßen, J.
Spillner, P.
Knutzen, B.
Souchon, R.
Schulz, I.
Grüschow, K.
Küchenmeister, U.
Vogel, H.
Wolff, D.
Ramm, U.
Licner, J.
Rudolf, F.
Moog, J.
Rahl, C. G.
Mose, S.
Vorwerk, H.
Weiß, E.
Engert, A.
Seufert, I.
Schwab, F.
Dahlke, J.
Zabelina, T.
Krüger, W.
Kabisch, H.
Platz, V.
Wolf, J.
Pfistner, B.
Stieltjes, B.
Wilhelm, T.
Schmuecking, M.
Junker, K.
Treutier, D.
Schneider, C. P.
Leonhardi, J.
Niesen, A.
Hoeffken, K.
Schmidt, A.
Mueller, K.-M.
Schmid, I.
Lehmann, K.
Blumstein, C. G.
Kreienberg, R.
Freudenberg, L.
Kühl, H.
Stahl, M.
Elo, B.
Erichsen, P.
Stattaus, H.
Welzel, T.
Mende, U.
Heiland, S.
Salter, B. J.
Schmid, R.
Stratakis, D.
Huber, R. M.
Haferanke, J.
Zöller, N.
Henke, M.
Lorenzen, J.
Grzyska, B.
Kuhlmey, A.
Adam, G.
Hamelmann, V.
Bölling, T.
Job, H.
Panke, J. E.
Feyer, P.
Püttmann, S.
Siekmeyer, B.
Jung, H.
Gagel, B.
Militz, U.
Piroth, M.
Schmachtenberg, A.
Hoelscher, T.
Verfaillie, C.
Kaminski, B.
Lücke, E.
Mörtel, H.
Eyrich, W.
Fritsch, M.
Georgi, J.-C.
Plathow, C.
Zieher, H.
Kiessling, F.
Peschke, P.
Kauczor, H.-U.
Licher, J.
Schneider, O.
Henschler, R.
Seidel, C.
Kolkmeyer, A.
Nguyen, T. P.
Janke, K.
Michaelis, M.
Bischof, M.
Stoffregen, C.
Lipson, K.
Weber, K.
Ehemann, V.
Jürgen, D.
Achanta, P.
Thompson, K.
Martinez, J. L.
Körschgen, T.
Pakala, R.
Pinnow, E.
Hellinga, D.
O’Tio, F.
Katzer, A.
Kaffer, A.
Kuechler, A.
Steinkirchner, S.
Dettmar, N.
Cordes, N.
Frick, S.
Kappler, M.
Taubert, H.
Bartel, F.
Schmidt, H.
Bache, M.
Frühauf, S.
Wenk, T.
Litzenberger, K.
Erren, M.
van Valen, F.
Liu, L.
Yang, K.
Palm, J.
Püsken, M.
Behe, M.
Behr, T. M.
Marini, P.
Johne, A.
Claussen, U.
Liehr, T.
Steil, V.
Moustakis, C.
Griessbach, I.
Oettel, A.
Schaal, C.
Reinhold, M.
Strasssmann, G.
Braun, I.
Vacha, P.
Richter, D.
Osterham, T.
Wolf, P.
Guenther, G.
Miemietz, M.
Lazaridis, E. A.
Forthuber, B.
Sure, M.
Klein, J.
Saleske, H.
Riedel, T.
Hirnle, P.
Horstmann, G.
Schoepgens, H.
Van Eck, A.
Bundschuh, O.
Van Oosterhut, A.
Xydis, K.
Theodorou, K.
Kappas, C.
Zurheide, J.
Fridtjof, N.
Ganswindt, U.
Weidner, N.
Buchgeister, M.
Weigel, B.
Müller, S. B.
Glashörster, M.
Weining, C.
Hentschel, B.
Sauer, O. A.
Kleen, W.
Beck, J.
Lehmann, D.
Ley, S.
Fink, C.
Puderbach, M.
Hosch, W.
Schmähl, A.
Jung, K.
Stoßberg, A.
Rolf, E.
Damrau, M.
Oetzel, D.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbe, J.
Hahm, D.
Fees, H.
Robrandt, B.
Melcher, U.
Niemeyer, M.
Mondry, A.
Kanellopoulos-Niemeyer, V.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Schiebe, M.
Pinkert, U.
Piasswilm, L.
Pohl, F.
Garbe, S.
Wolf, K.
Nour, Y.
Barwig, P.
Trog, D.
Schäfer, C.
Herbst, M.
Dietl, B.
Cartes, M.
Schroeder, F.
Sigingan-Tek, G.
Feierabend, R.
Theden, S.
Schlieck, A.
Gotthardt, M.
Glowalla, U.
Kremp, S.
Hamid, O.
Riefenstahl, N.
Michaelis, B.
Schaal, G.
Liebermeister, E.
Niewöhner-Desbordes, U.
Kowalski, M.
Franz, N.
Stahl, W.
Baumbach, C.
Thale, J.
Wagner, W.
Justus, B.
Huston, A. L.
Seaborn, R.
Rai, P.
Rha, S.-W.
Sakas, G.
Wesarg, S.
Zogal, P.
Schwald, B.
Seibert, H.
Berndt-Skorka, R.
Seifert, G.
Schoenekaes, K.
Bilecen, C.
Ito, W.
Matschuck, G.
Isik, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):5-87
Czasopismo naukowe
Tytuł :
PP093-SUN A CANCER-SPECIFIC ENTERAL NUTRITION FORMULA IMPROVES NUTRITIONAL STATUS AND FUNCTIONAL PERFORMANCE IN PATIENTS WITH HEAD AND NECK AND OESOPHAGEAL CANCER UNDERGOING CHEMORADIOTHERAPY – A RANDOMISED, CONTROLLED MULTICENTER TRIAL
Autorzy :
Lubgan, D.
Lewitzki, V.
Kuhnt, T.
Hölscher, T.
Hess, C.-F.
Berger, B.
Wiegel, T.
Rödel, C.
Niewald, M.
Hermann, R.M.
Fietkau, R.
Pokaż więcej
Źródło :
In Abstracts of the 35th ESPEN Congress, Clinical Nutrition September 2013 32 Supplement 1:S57-S57
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies