Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Nitzsche, S."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Bildgebung vor Transkatheteraortenklappenersatz
Autorzy :
Gutberlet, M.
Foldyna, B.
Grothoff, M.
Lücke, C.
Riese, F.
Nitzsche, S.
Haensig, M.
von Aspern, K.
Holzhey, D.
Thiele, H.
Schuler, G.
Linke, A.
Mohr, F.-W.
Lehmkuhl, L.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Imaging prior to transcatheter aortic valve implantation
Źródło :
Der Radiologe: Zeitschrift für diagnostische und interventionelle Radiologie, Radioonkologie, Nuklearmedizin. October 2013 53(10):886-895
Czasopismo naukowe
Tytuł :
35th Annual Meeting of the European Association for the Study of Diabetes: Brussels, Belgium, 28 September–2 October 1999
Autorzy :
Melander, A.
Olsson, J.
Lindberg, G.
Salzman, A.
Howard, T.
Stang, P.
Lydick, E.
Emslie-Smith, A.
Boyle, D. I. R.
Evans, J. M. M.
Macdonald, T. M.
Bain, J.
Sullivan, F.
Juhl, C.
Pørksen, N.
Sturis, J.
Hollingdal, M.
Pincus, S.
Veldhuis, J.
Dejgaard, A.
Schmitz, O.
Kristensen, J. S.
Frandsen, K. B.
Bayer, Th.
Müller, P.
Dunning, B. E.
Paladini, S.
Gutierrez, C.
Deacon, R.
Valentin, M.
Grunberger, G.
Weston, W. M.
Patwardhan, R.
Rappaport, E. B.
Sargeant, L. A.
Wareham, N. J.
Khaw, K. T.
Zethelius, Björn
Lithell, Hans
Hales, C. Nicholas
Berne, Christian
Lakka, H.-M.
Oksanen, L.
Tuomainen, T.-P.
Kontula, K.
Salonen, J. T.
Dekker, J. M.
de Boks, P.
de Vegt, F.
Stehouwer, C. D. A.
Nijpels, G.
Bouter, L. M.
Heine, R. J.
Bruno, G.
Cavallo-Perin, P.
Bargero, G.
D’Errico, N.
Borra, M.
Macchia, G.
Pagano, G.
Newton, R. W.
Ruta, D. A.
New, J. P.
Wallace, C.
Roxburgh, M. A.
Young, R. J.
Vaughan, N. J. A.
Elliott, P.
Brennan, G.
Devers, M.
MacAlpine, R.
Steinke, D.
Lawson, D. H.
Decallonne, B.
Casteels, K.
Gysemans, C.
Bouillon, R.
Mathieu, C.
Linn, Thomas
Strate, Christine
Schneider, Kerstin
Funda, D. P.
Jirsa, Jr., M.
Kozáková, H.
Kaas, A.
Kofronová, O.
Tlaskalová-Hogenová, H.
Buschard, K.
Wanka, H.
Hartmann, A.
Kuttler, B.
Rasmussen, S. B.
Sørensen, T. S.
Markholst, H.
Petersen, J. S.
Karounos, D.
Dyrberg, T.
Mabley, J. G.
Haskó, G.
Szabó, C.
Seissler, J.
Nguyen, T. B. T.
Steinbrenner, H.
Scherbaum, W. A.
Cipriani, R.
Gabriele, A.
Sensi, M.
Guidobaldi, L.
Pantellini, F.
Cerrito, M. G.
Scarpa, S.
Di Mario, U.
Morano, S.
Ceolotto, G.
Iori, E.
Baritono, E.
Del Prato, S.
Semplicini, A.
Trevisan, R.
Zerbini, G.
Meregalli, G.
Asnaghi, V.
Tentori, F.
Maestroni, A.
Mangili, R.
Marescotti, C.
Vedovato, M.
Tiengo, A.
Tadjieva, J.
Mankovsky, B. N.
Van Aken, S.
Raes, A.
Vande Walle, J.
Matthys, D.
Craen, M.
Hansen, H. P.
Lund, S. S.
Rossing, P.
Jensen, T.
Parving, H.-H.
Andersen, S.
Tarnow, L.
Hansen, B. V.
Trautner, C.
Haastert, B.
Ennenbach, N.
Willich, S.
Tabák, Á. Gy.
Orchard, T. J.
Spranger, J.
Preissner, K. T.
Schatz, H.
Pfeiffer, A.
Cantón, A.
Burgos, R.
Hernández, C.
Lecube, A.
Mesa, J.
Segura, R. M.
Mateo, C.
Simó, R.
Fathallah, L.
Greene, D. A.
Obrosova, I.
Gilbert, R. E.
Kelly, D. J.
Cox, A. J.
Berka-Wilkinson, J. L.
Taylor, H. R.
Panagiotopoulos, S.
Lee, V.
Jerums, G.
Cooper, M. E.
Hitman, G. A.
Aganna, E.
Ogunkolade, W. B.
Rema, M.
Deepa, R.
Shanthi-Rani, C. S.
Barakat, K.
Kumarajeewa, T. R.
Cassell, P. G.
McDermott, M. F.
Mohan, V.
Ways, K.
Bursell, S.
Devries, T.
Woodworth, J.
Alatorre, C.
King, G.
Aiello, L. P.
Karisen, A. E.
Pavlovic, D.
Nielsen, K.
Jensen, J.
Andersen, H. U.
Pociot, F.
Mandrup-Poulsen, T.
Eizirik, D. L.
Nerup, J.
Lortz, S.
Tiedge, M.
Lenzen, S.
Lally, F. J.
Bone, A. J.
Darville, M. I.
Ho, Y.-S.
Sternesjö, J.
Sandler, S.
Chen, M.-C.
Schuit, F.
Pipeleers, D. G.
Merezak, S.
Hardikar, A.
Hoet, J. J.
Remacle, C.
Reusens, B.
Bréant, B.
Garofano, A.
Czernichow, P.
Kubota, N.
Terauchi, Y.
Miki, H.
Tamemoto, H.
Yamauchi, T.
Nakano, R.
Komeda, K.
Eto, K.
Tobe, K.
Kimura, S.
Kadowaki, T.
Ide, T.
Murakami, K.
Tsunoda, M.
Mochizuki, T.
Ozanne, S. E.
Nave, B. T.
Wang, C. L.
Dorling, M. W.
Petry, C. J.
Koopmans, S. J.
van der Bent, C.
Que, I.
Radder, J. K.
Sebokova, E.
Sana, A. K.
Klimes, I.
Ruderman, N.
Morviducci, L.
Pastore, L.
Morelli, S.
Sagratella, E.
Zorretta, D.
Buongiomo, A.
Tamburrano, G.
Giaccari, A.
Martinenghi, Sabina
De Angelis, Gabriella Cusella
Ravasi, Flavio
Bifari, Francesco
Bordignon, Claudio
Falqui, Luca
Kessler, A.
Dransfeld, O.
Sasson, S.
Tomas, E.
Zorzano, A.
Eckel, J.
Thorsby, P.
Rosenfalck, A. M.
Kjems, L.
Hanssen, K. F.
Madsbad, S.
Birkeland, K. I.
Hamilton-Wessler, M.
Markussen, J.
Bergman, R. N.
Melki, V.
Hanaire-Broutin, H.
Bessières-Lacombe, S.
Tauber, J.-P.
Home, P. D.
Lindholm, A.
Riis, A.
Rosenstock, J.
Schwartz, S.
Clark, C.
Edwards, M.
Donley, D.
Swift, P.
Mortensen, H. B.
Lynggaard, H.
Hougaard, P.
Cull, C. A.
Neil, H. A. W.
Frighi, V.
Manley, S. E.
Holman, R. R.
Turner, R. C.
Steiner, G.
Davis, W. A.
Weeraratna, T.
Bruce, D. G.
Davis, T. M. E.
Vergès, B.
Duvillard, L.
Pont, F.
Florentin, E.
Gambert, Ph.
Benko, B.
Ljubić, S.
Turk, Z.
Granić, M.
März, W.
Wollschläger, H.
Klein, G.
Neiss, A.
Wehling, M.
Huxtable, S. J.
Saker, P. J.
Walker, M.
Frayling, T. M.
Levy, J. C.
O’Rahilly, S.
Hattersley, A. T.
McCarthy, M. I.
Orecchio, A.
Giacchini, A.
Dominici, R.
Canettieri, G.
Trinti, B.
Zani, M.
Andreoli, M.
Sciacchitano, S.
de Silva, A. M.
Whitecross, K.
Pasco, J.
Kotowicz, M.
Nicholson, G.
Zimmet, P.
Boyko, E. J.
Collier, G. R.
Frittitta, L.
Pizzuti, A.
Argiolas, A.
Graci, S.
Goldfine, I. D.
Bozzali, M.
Ercolino, T.
Costanzo, B.
Iacoviello, L.
Tassi, V.
Trischitta, V.
Wauters, M.
Rankinen, T.
Mertens, I.
Chagnon, M.
Bouchard, C.
Van Gaal, L.
Sivenius, K.
Valve, R.
Hakkarainen, V.
Niskanen, L.
Laakso, M.
Uusitupa, M.
Beridze, N.
Japaridze, M.
Kurashvili, R.
Dundua, M.
Kebuladze, G.
Kazakhashvili, N.
Offley-Shore, B.
Thomas, B.
Ghebremeskel, K.
Crawford, M.
Lowy, C.
Eriksson, Ulf J.
Martin Simán, C.
Wisse, Bert
Gittenberger-de Groot, Adriana C.
Wentzel, P.
Eriksson, U. J.
Wender-Ożegowska, E.
Drews, K.
Biczysko, R.
Bronisz, A.
Rość, D.
Graczykowska-Koczorowska, A.
Kotschy, M.
Sokup, A.
Kohnert, K. D.
Besch, W.
Strese, J.
Frick, U.
Zander, E.
Kemer, W.
Škrha, J.
Kvasnička, J.
Kalvodová, B.
Hilgertová, J.
Schatteman, K.
Goossens, F.
Scharpé, S.
De Leeuw, I.
Hendriks, D.
Legakis, I. N.
Panayiotou, D.
Mountokalakis, Th. D.
Enderle, M. D.
Beckmann, P.
Balletshofer, B.
Rittig, K.
Maerker, E.
Volk, A.
Meisner, C.
Jacob, S.
Matthaei, S.
Häring, H. U.
Rett, K.
Ueda, K.
Nakagawa, T.
Shimajiri, Y.
Kokawa, M.
Matsumoto, E.
Sasaki, H.
Sanke, T.
Nanjo, K.
McKinnon, Caroline M.
Macfarlane, Wendy M.
Docherty, Kevin
Furukawa, N.
Shirotani, T.
Kishikawa, H.
Kaneko, K.
Araki, E.
Shichiri, M.
Prentki, M.
Roduit, R.
Susini, S.
Buteau, J.
Ejrnæs, A. M.
Andersen, N. Aa.
Osterhoff, M.
Möhlig, M.
Ortmann, J.
Bikashaghi, F.
Mayer, C.
Bikashagi, F.
Ackermans, M. T.
Pereira Arias, A. M.
Bisschop, P. H. L. T.
Endert, E.
Sauerwein, H. P.
Romijn, J. A.
Gastaldelli, A.
Baldi, S.
Pettiti, M.
Natali, A.
Frascerra, S.
Camastra, S.
Toschi, E.
Ferrannini, E.
Stingl, H.
Krssak, M.
Bischof, M. G.
Krebs, M.
Fürnsinn, C.
Nowotny, P.
Waldhäusl, W.
Roden, M.
Neeft, M.
Meijer, A. J.
Båvenholm, P.
Pigon, J.
Efendic, S.
Kästenbauer, T.
Sauseng, S.
Sokol, G.
Auinger, M.
Irsigler, K.
Abbott, C. A.
Carrington, A. L.
Faragher, B.
Kulkarni, J.
Van Ross, E. R. E.
Boulton, A. J. M.
Armstrong, D. G.
Hadi, S.
Nguyen, H. C.
Harkless, L. B.
Jirkovská, A.
Kasalicky, P.
Hosová, J.
Skibova, J.
Uccioli, L.
Caselli, A.
Giacomozzi, C.
Macellari, V.
Giurato, L.
Lardieri, L.
Menzinger, G.
Pham, H. T.
Rosenblum, B. I.
Lyons, T. E.
Giurini, J. M.
Smakowski, P.
Chrzan, J. S.
Habershaw, G. M.
Veves, A.
Foster, A. M.
Bates, M.
Doxford, M.
Edmonds, M. E.
Kecha, O.
Winkler, R.
Martens, H.
Collette, J.
Lefèbvre, P. J.
Greiner, D.
Geenen, V.
Atlan-Gepner, C.
Naspetti, M.
Valéro, R.
Barad, M.
Lepault, F.
Vialettes, B.
Naquet, P.
de Galan, B.
Netea, M. G.
Hancu, N.
Smits, P.
Van der Meer, J. W. M.
Osterbye, T.
Jørgensen, K. H.
Tranum-Jensen, J.
Fredman, P.
Høy, M.
Bokvist, K.
Olsen, H. L.
Horn, T.
Gromada, J.
Laub, R.
Lohmann, T.
Hahn, H. J.
Adler, T.
Emmrich, F.
Rabuazzo, A. M.
Lupi, R.
Dotta, F.
Patanè, G.
Marselli, L.
Realacci, M.
Piro, S.
Del Guerra, S.
Santangelo, C.
Navalesi, R.
Purrello, F.
Marchetti, P.
de Vos, P.
Visser, L.
de Haan, B. J.
Klok, P.
van Schilfgaarde, R.
Poppema, S.
Juang, J.-H.
Kuo, C.-H.
Hsu, B. R.-S.
Nacher, V.
Pérez, M.
Biarnés, M.
Raurell, M.
Soler, J.
Montanya, E.
Ritzel, R.
Maubach, J.
Büsing, M.
Becker, T.
Klempnauer, J.
Hücking, K.
Schmiegel, W. H.
Nauck, M. A.
Bouček, P.
Saudek, F.
Adamec, M.
Kožitarová, R.
Jedináková, T.
Vlasáková, Z.
Skibová, J.
Bartoš, V.
Maffi, P.
Bertuzzi, F.
Aldrighetti, L.
Taglietti, M. V.
Castelnuovo, A.
Pozza, G.
Di Carlo, V.
Secchi, A.
Renier, G.
Mamputu, J.-C.
Gillespie, J. S.
McMaster, D.
Mercer, C.
Trimble, E. R.
Lecomte, M.
Véricel, E.
Paget, C.
Ruggiero, D.
Lagarde, M.
Wiernsperger, N.
Pricci, F.
Leto, G.
Amadio, L.
Cordone, S.
Iacobini, C.
Catalano, S.
Violi, F.
Rotella, C. M.
Pugliese, G.
Zicari, A.
Gradini, R.
Sale, P.
Pala, L.
Cresci, B.
Giannini, S.
Manuelli, C.
Dahlfors, G.
Arnqvist, H. J.
Gonelle-Gispert, C.
Halnan, P. A.
Sadoul, K.
Wolter, S.
Lang, J.
Niwa, T.
Yu, W.
Hidaka, H.
Senda, T.
Niki, I.
Fukasawa, T.
Renstrom, E.
Barg, S.
Seward, E.
Rorsman, P.
Rutter, G. A.
Molinete, M.
Lilla, V.
Ravazzola, M.
Halban, P. A.
Efanov, A. M.
Bertorello, A. M.
Zaitsev, S. V.
Zwiller, J.
Berggren, P.-O.
MŞengül, A.
Salman, F.
Sargrn, M.
Özer, E.
Karşidaǧ, K.
Salman, S.
Gedik, S.
Satman, İ.
Dinççaǧ, N.
Yılmaz, M. T.
Lloyd, A.
Hopkinson, P. K.
Testa, M. A.
Blonde, L.
Turner, R. R.
Hayes, J.
Simonson, D. C.
van der Ven, N. C. W.
Lubach, C. H. C.
Snoek, F. J.
Mollema, E. D.
van der Ploeg, H. M.
Danne, T.
Hoey, H.
McGee, H.
Fitzgerald, H.
Lernmark, B.
Thernlund, G.
Fredin, K.
Hägglöf, B.
Lugari, R.
Dell’Anna, C.
Ugolotti, D.
Dei Cas, A.
Barilli, A. L.
Sard, L.
Marani, B.
Iotti, M.
Zandomeneghi, R.
Gnudi, A.
Kjems, L. L.
Volund, Aa.
Toft-Nielsen, M.
Damholt, M. B.
Hilsted, L.
Hughes, T. E.
Krarup, T.
Holst, J. J.
Young, A.
Gottlieb, A.
Fineman, M.
Kolterman, O.
Cancelas, J.
García-Martínez, J. A.
Villanueva-Peñacarrillo, M. L.
Valverde, I.
Malaisse, W. J.
Filipsson, K.
Ahrén, B.
Balkan, B.
Kwasnik, L.
Battle, B.
Li, X.
Egan, J. M.
Clocquet, A. R.
Elahi, D.
Petrella, E.
Pricket, K.
Petersen, K. F.
Sullivan, J. T.
Amatruda, J. M.
Livingston, J. N.
Shulman, G. I.
Freyse, E.-J.
Knospe, S.
Glund, K.
Demuth, H.-U.
Walker, D.
Malik, R. A.
Reljanovic, M.
Barada, A.
Milicevic, Z.
Tack, Cees J.
Goldstein, David S.
Van Huysen, C.
Stevens, M. J.
Cao, X.
Sundkvist, G.
Dahlin, L.-B.
Eriksson, K.-F.
Rosén, I.
Lattimer, S. A.
Sima, A. A. F.
Sullivan, K.
Shaw, J. E.
de Courten, M. P.
Zimmet, P. Z.
Gourdy, P.
Ruidavets, J. B.
Arveiler, D.
Amouyel, Ph.
Bingham, A.
Tauber, J. P.
Lam, K. S. L.
Wat, N. M. S.
Lam, T. H.
Janus, E. D.
de Pablos, P.
Rodriguez, F.
Martínez, J.
Sánchez, V.
Santana, C.
García, I.
Macías, A.
Levin, K.
Hother-Nielsen, O.
Henriksen, J. E.
Beck-Nielsen, H.
Brechtel, K.
Machann, J.
Koch, M.
Nielsen, M.
Löblein, K.
Becker, R.
Denignger, M.
Renn, W.
Machicao, F.
Claussen, C. D.
Schick, F.
Diraison, F.
Moulin, P.
Beylot, M.
Thams, P.
Capito, K.
Eliasson, Lena
Barg, Sebastian
Göpel, Sven
Kanno, Takahiro
Renström, Erik
Meda, P.
Charollais, A.
Gjnovci, A.
Calabrese, A.
Wonkam, A.
Caton, D.
Wisznievski, L.
Serre, V.
Cogne, F.
Bauquis, J.
Bosco, D.
Huarte, J.
Herrera, P.
Gotfredsen, C. F.
Vessby, B.
Manuel y Keenoy, B.
Engelen, W.
Vertommen, J.
Schrans, S.
Louheranta, A.
Lindström, J.
Tuomilehto, J.
Segal, K. R.
Heymsfield, S.
Hauptman, J.
Boldrin, M.
Lucas, C.
Pandolfi, A.
Cetrullo, D.
Polishchuck, R.
Alberta, M.
Pellegrini, G.
Calafiore, A.
Vitacolonna, E.
Capani, F.
Consoli, A.
Halleux, C. M.
Gillot, E. F.
Brichard, S. M.
Van der Planken, M.
Corthouts, B.
Peiffer, F.
Scholten, D.
Walke, M.
Assert, R.
Pirags, V.
Pedula, K. L.
Hillier, T. A.
Brown, J. B.
Santini, S. A.
Marra, G.
Cotroneo, P.
Manto, A.
Di Leo, M. A. S.
Di Gregorio, S.
Tordi, A.
Pitocco, D.
Ruotolo, V.
Ghirlanda, G.
Temelkova-Kurktschiev, T.
Schaper, F.
Koehler, C.
Henkel, E.
Hanefeld, M.
Mancini, L.
Citterio, F.
Cotroneo, A.
Ceroone, S.
Castagneto, M.
Rajbhandari, S. M.
Dent, M. T.
Plater, M. E.
Harris, N. D.
Tesfaye, S.
Ward, J. D.
Dupuy, O.
Mayaudon, H.
Lecoules, S.
Bauduceau, B.
Palou, M.
Farret, O.
Molinié, C.
Antonelli-Incalzi, R.
Fuso, L.
Giordano, A.
Calcagni, M. L.
Todaro, L.
Basso, S.
Tramaglino, L. M.
Troncone, L.
Pistelli, R.
Guillot, R.
Bringuier, A.
Porokhov, B.
Guillausseau, P. J.
Feldmann, G.
Zivanic, S.
Cizmic, M.
Dragojevic, R.
Vanovic, M.
Borghouts, L. B.
van Kranenburg, G. P. J.
Schaart, G.
Keizer, H. A.
Niess, A. M.
Dickuth, H. H.
Lutz, O.
Barbe, P.
Calazel-Fournier, C.
Hernandez, G.
Saint-Martin, F.
Galitzky, J.
Gonçalves, A. A.
da Silva, E. C.
Brito, I. J. L.
da Silva, C. A.
Lawrence, N. J.
Kousta, E.
Mulnier, H.
Penny, A.
Millauer, B.
Johnston, D. G.
Robinson, S.
Perriello, G.
Pimenta, W.
Pampanelli, S.
Lucidi, P.
Lepore, M.
Porcellati, F.
Cordoni, M. C.
De Feo, P.
Bolli, G. B.
Sjöstrand, M.
Holmäng, A.
Lönnroth, P.
Hauer, B.
Grauer, P.
Artzner, S.
Lang, R.
Stumvoll, M.
Monti, L. D.
Piatti, P. M.
Gemone, F.
Valsecchi, G.
Magni, M.
Barbieri, E.
Setola, E.
Sandoli, E. P.
Galli-Kienle, M.
Pontiroli, A. E.
Nichols, Gregory A.
Brown, Jonathan B.
Salzsieder, E.
Boltz, H.
Ramirez, J. C.
Rutscher, A.
Fischer, U.
Koenig, Ch.
Friske, M.
Schramm, W.
Landgraf, R.
Bachmann, W.
Bangemann, M.
Groeneveld, G.
Edvell, Anders
Lindström, Per
Tsiotra, P.
Koukourava, A.
Raptis, S. A.
Tsigos, C.
Boutou, E.
Triandaffilopoulou, A.
Egido, E. M.
Rodríguez-Gallardo, J.
Gutiérrez, E.
García, P.
Silvestre, R. A.
Marco, J.
Khan, Akhtar
Ling, Zong-Chao
Ahren, Bo
Efendic, Suad
Bünting, C.
Du, X.
Zhi Sui, G.
Rösen, P.
Koschinsky, T.
Kearney, T. M.
Sharp, P. S.
Lapolla, A.
Fedele, D.
Martano, L.
Garbeglio, M.
Seraglia, R.
Favretto, D.
Traldi, P.
Meerwaldt, R.
Smit, A. J.
Links, Th. P.
v. Roon, A. M.
Graaf, R.
Gans, R. O. B.
Deynelİ, O.
Ersöz, H. Ö.
Gogas, D.
Fak, A. S.
Akalin, S.
Veglio, M.
Sivieri, R.
Chinaglia, A.
Scaglione, L.
Le, T.
Wong, N.
Detrano, R.
Charles, M. A.
Colhoun, H. M.
Francis, D. P.
Rubens, M.
Underwood, S. R.
Fuller, J. H.
Knudsen, E.
Sato, A.
Nielsen, F. S.
Bonora, E.
Kiechl, S.
Willeit, J.
Oberhollenzer, F.
Egger, G.
Bonadonna, R.
Muggeo, M.
Festa, A.
D’Agostino, Jr., R.
Howard, G.
Mykkänen, L.
Tracy, R. P.
Haffner, S. M.
Poulsen, P.
Vach, K.
Ijzerman, R. G.
Bakker, S. J. L.
Truster, J.
Crowther, N. J.
Cameron, N.
Gray, I. P.
Chaillous, L.
Carel, J. C.
Thivolet, C.
Boitard, C.
Charbonnel, B.
Saï, P.
Decochez, K.
Keymeulen, B.
Somers, G.
Dorchy, H.
Rottiers, R.
Winnock, F.
ver Elst, K.
Weets, I.
Pipeleers, D.
Gorus, F.
Seebaum, S.
Schumm-Draeger, P.-M.
Petzoldt, R.
Federlin, K.
Bonnevie-Nielsen, V.
Martensen, P. M.
Justesen, J.
Worsaa, A.
Karlsson, Maria
Sederholm, Sofia
Ludvigsson, Johnny
Bélicar, P.
Dale, C.
Vague, Ph.
Alessis, C.
Lassmann-Vague, V.
Bode, B. W.
Gross, T. M.
Ghegan, M.
Steed, R. D.
Davidson, P. C.
Ordoñez, A.
Rubio, J. L.
Sulleiro, J. M.
Buendía, J. P.
Zamora, J.
Castillo, M.
Schaupp, L.
Ellmerer, M.
Brunner, G. A.
Sendlhofer, G.
Schlack, Ch.
Skrabal, F.
Wach, P.
Pieber, T. R.
Heinemann, L.
Krämer, U.
Klötzer, H. M.
Hermann, M.
Cosgrove, K. E.
Chapman, J. C.
Shepherd, R. M.
McIntyre, S.
Butler, P. C.
Dunne, M. J.
Brekardin, E.
Dörschner, H.
Schwanstecher, C.
Schwanstecher, M.
Uhde, I.
Emmanouilidou, E.
Teschemacher, A. G.
Pouli, A. E.
Gylfe, E.
Tengholm, A.
Hellman, B.
Perfetti, R.
Aggarwal, S.
Müller, Günter
Welte, Stefan
Wied, Susanne
Valverde, A. M.
Mur, C.
Kahn, C. R.
Benito, M.
Rondinone, C. M.
Peterson, T.
Laviola, L.
Belsanti, G.
Logoluso, F.
Napoli, R.
Davalli, A. M.
Weir, G. C.
Giorgino, R.
Giorgino, F.
Flesch, S.
Hompesch, B.
Rave, K.
Susanto, F.
Kühn-Velten, W. N.
Heise, T.
Rendell, M.
Dole, J.
Esper, R. J.
Stein, E.
Lemme, L.
Rubinstein, A.
Maritz, F. J.
Soule, S.
Market, A.
Chajek-Shaul, T.
Maislos, M.
Tal, S.
Stolero, D.
Josefsen, K.
Beckmann, H.
Petersen, C.
Ekman, R.
Efanova, I.
Zaitsev, S.
Berggren, P. O.
Birkenbach, M.
Holl, R. W.
Rosenbauer, J.
Grabert, M.
Icks, A.
Schwab, O.
Reile, K.
Janssen, M. M. J.
de Jongh, R. T.
Casteleijn, S.
Masurel, N.
Hoogma, R. P. L. M.
Santeusanio, F.
Brunetti, P.
Fanelli, C. G.
Laureti, S.
Bartocci, L.
Maran, A.
Crepaldi, C.
Trupiani, S.
Macdonald, I. A.
Avogaro, A.
Bouman, S. D.
Keitz, M.
Bruggink, J. E.
Scheurink, A. J. W.
Strubbe, J. H.
Steffens, A. B.
Ferguson, S. C.
McCrimmon, R. J.
Perros, P.
Best, J. J. K.
Deary, I. J.
Frier, B. M.
Robinson, R. T. C. E.
Ireland, N. H.
Bedford, C.
Fairclough, E.
Hudson, S.
Heller, S. R.
Borch-Johnsen, K.
Berger, M.
Overmann, H.
Bender, R.
Blank, M.
Sawicki, P.
Jörgens, V.
Mühlhauser, I.
Nosadini, R.
Sailer, A.
Dalla Vestra, M.
Brocco, E.
Piarulli, F.
Frigato, F.
Sambataro, M.
Velussi, M.
Baggio, B.
Fioretto, P.
Jager, A.
van Hinsbergh, V. W. M.
Kostense, P. J.
Nrjpels, G.
Gæde, P.
Pedersen, O.
Andrysiak-Mamos, E.
Majkowska, L.
Krzyżanowska, B.
Pilarska, K.
Czekalski, S.
Mazzon, C.
Brocco, S.
Field, L. L.
Nejentsev, S.
Gombos, Z.
Veijola, R.
Knip, M.
Simell, O.
Vaarala, O.
Åkerblom, H. K.
Ilonen, J.
Krokowski, M.
Bodalski, J.
Andrzejewski, W.
Ławnik, M.
Teodorczyk, A.
Heinrich, A.
Caillat-Zucman, S.
Buzzetti, R.
Petrone, A.
Mesturino, C.
Giorgi, G.
Fiori, R.
Nisticò, L.
Di Genova, G.
Cascino, I.
Klöting, I.
Kovacs, P.
McKinney, P. A.
Okasha, M.
Parslow, R. C.
Law, G. R.
Gurney, K. A.
Williams, R.
Bodansky, H. J.
Herzig, P.
Giani, G.
Vervoort, G.
Lutterman, J. A.
Berden, J. H. M.
Wetzels, J. F. M.
Paniagua, O.
Shaw, L.
Austin, C.
Heagerty, A. M.
Seppälä-Lindroos, A.
Vehkavaara, S.
Yki-Järvinen, H.
Caballero, A. E.
Lim, S. C.
LoGerfo, F. W.
Horton, E. S.
Zembowicz, A.
Fragasso, G.
Caumo, A.
Phan, V. C.
Costa, S.
Conti, M.
Chierchia, S. L.
Vigili de Kreutzenberg, S.
Marchetto, S.
Calò, L.
Wascher, T. C.
Wölkart, G.
Brunner, F.
Tripathy, Devjit
Carlsson, Martin
Isomaa, Bo
Tuomi, Tiinamaija
Groop, Leif
Stoffers, D. A.
Muller, D. C.
Wideman, L.
Chin, G. A.
Clarke, W. L.
Hanks, J. B.
Habener, J. F.
Guazzarotti, L.
Toffolo, G.
Clementi, L.
Vespasiani, G.
Cobelli, C.
Clauin, S.
Bellanné-Chantelot, C.
Bartolotta, E.
Gautier, J.-F.
Wilson, C.
Weyer, C.
Mort, D.
Knowler, W. C.
Polonsky, K.
Bogardus, C.
Pratley, R. E.
Porksen, N.
Veldhuis, J. D.
Polonsky, K. S.
Byrne, M. M.
Brandt, A.
Arnold, R.
Katschinski, M.
Göke, B.
Hardt, E.
Fritsche, A.
Stefan, N.
Schützenauer, S.
Lüddeke, H. J.
Renner, R.
Hepp, K. D.
Shnawa, N.
Krugluger, W.
Hopmeier, P.
Schernthaner, G.
Kautzky-Willer, A.
Prager, R.
Fallucca, F.
Sabbatini, A.
Sciullo, E.
Torresi, P.
Mazziotti, F.
Maroccia, E.
Napoli, A.
Buongiorno, A.
Deberg, M.
Dozio, N.
Castiglioni, M. T.
Sodoyez-Goffaux, F.
Carvalheiro, M.
Fagulha, I.
Fagulha, A.
Gomes, L.
Paiva, S.
Marta, E.
Sobral, E.
Leitão, F.
Pinto, L.
Ruas, M.
Buchanan, T.
Di Cianni, G.
Volpe, L.
Casadidio, I.
Bottone, P.
Teti, G.
Boldrini, A.
Benzi, L.
Rasera, T.
Becciu, V.
Beretta, A.
Almirante, G.
Castiglioni, M.
Kerényi, Zs.
Stella, P.
Nádasdi, Á.
Baranyi, É.
Csákány, M. Gy.
Tamás, Gy.
Mehta, Z. M.
Manley, S.
Zimmett, P.
Bottazzo, G. F.
Hoey, Hilary
Mollensen, Henrik
Hougaard, Philip
McGee, Hanna
Vidal, J.
Fernández, M.
Sesmilo, G.
Casamitjana, R.
Gomis, R.
Conget, I.
Rathmann, W.
Curran, S.
Mitchell, J.
Hennings, S.
Katsaros, T.
Saflianis, I.
Gigiakou, E.
Kasi, E.
Polychroniades, V.
Dzien, A.
Dzien-Bischinger, Ch.
Hadjidakis, D.
Apostolopoulou, N.
Sfakianakis, M.
Raptis, A. E.
Ryysy, L.
Häkkinen, A.-M.
Goto, T.
Westerbacka, J.
Halavaara, J.
Libman, I.
Pietropaolo, M.
LaPorte, R.
Pietropaolo, S.
Becker, D.
Pirie, F. J.
York, D. F.
Motala, A. A.
Omar, M. A. K.
Tzaneva, V.
Iotova, V.
Jaeger, C.
Hatziagelaki, E.
Stroedter, A.
Becker, F.
Bretzel, R. G.
Strebelow, M.
Schlosser, M.
Ziegler, B.
Ziegler, M.
Wassmuth, R.
Ostrauskas, R.
Žalinkevičius, R.
Norkus, A.
Jarosz-Chobot, P.
Otto-Buczkowska, E.
Koehler, B.
Maklakiewicz, E.
Green, A.
Ionescu-Tirgoviste, C.
Serban, V.
Guja, C.
Mota, M.
Creteanu, G.
Calin, A.
Morosanu, M.
Ferariu, I.
Halmagy, I.
Cristescu, I.
Strugariu, M.
Minescu, A.
Barbul, R.
Visalli, N.
Sabastiani, L.
Adorisio, E.
Cassone Faldetta, M. R.
Multari, G.
Casu, A.
Songini, M.
Pozzilli, P.
Muntoni, Sa.
Wäänänen, S.
Law, G.
Muntoni, S.
Shubnikov, E.
Choubnikova, J.
Mikulecký, M.
Michalková, D.
Hlava, P.
Teuscher, A. U.
Reinli, K.
Teuscher, A.
Zhao, H. X.
Stenhouse, E.
Moyeed, R.
Demaine, A. G.
Millward, B. A.
Feltbower, R. G.
Holland, P.
Campbell, F.
Fear, N. T.
Wasmuth, H. E.
Elliott, R. B.
McLachlan, C.
Erhardt, G.
Kolb, H.
Guaita, G.
Pelligra, I.
Motzo, C.
Obinu, M.
Cossu, E.
Cirillo, R.
Kinalski, M.
Krętowski, A.
Bingley, P.
Kinalska, I.
Douek, I. F.
Bingley, P. J.
Gale, E. A. M.
Imagawa, A.
Hanafusa, T.
Miyagawa, J.
Matsuzawa, Y.
Todd, J. A.
Welsh, K.
Marshall, S.
Nolsøe, R.
Kristiansen, O. P.
Larsen, Z.
Johannesen, J.
Jahromi, M. M.
Larsen, Z. M.
Kyvik, K. O.
Jeanclos, E.
Schork, N. J.
Aviv, A.
Sieradzki, J.
Małecki, M. T.
Klupa, T.
Hanna, L.
Sieradzka, J.
Frey, J.
Królewski, A. S.
Calvo, B.
Bilbao, J. R.
Perez de Nanclares, G.
Castaño, L.
Santos, J. L.
Pérez-Bravo, F.
Piquer, S.
Puig-Domingo, M.
Carrasco, E.
Calvillán, M.
De Leiva, A.
Albala, C.
Cavallo, M. G.
Manca Bitti, M. L.
Suraci, C.
Crinò, A.
Giordano, C.
Cervoni, M.
Sbriglia, M. S.
Bizzarri, C.
Marietti, G.
Füchtenbusch, M.
Bonifacio, E.
Kredel, K.
Schnell, O.
Ziegler, A. G.
Assaad-Khalil, S. H.
Michelsen, B. K.
El-Azzouni, O.
Abou-Seif, M.
Kamel, F.
Fouad, K.
Abdel-Aty, T.
El-Sheikh, S.
Zamani, Mahdi
Pociot, Hemming
Nerup, Jorn
Cassiman, Jean-Jacques
Olivares, E.
Ladrière, L.
Laghmich, A.
Sener, A.
Scott, F. W.
Ivanova, O.
Poltorack, V.
Gorbenko, N.
Gladkich, A.
Nikitchenko, I.
Dunger, A.
Augstein, P.
Berg, S.
Williams, A. J. K.
Norcross, A. J.
Gillmor, H. A.
Lampasona, V.
Bernasconi, L.
Hermite, L.
Martin-Moutot, N.
Boucraut, J.
Seagar, M.
Couraud, F.
Scirpoli, M.
Maioli, M.
Tonolo, G.
Bekris, L.
Schranz, D.
Ciccarese, M.
Lernmark, A.
Lee, H. C.
Nam, J. H.
Ahn, C. W.
Song, Y. D.
Lim, S. K.
Kim, K. R.
Huh, K. B.
Fajardo, C.
Carmona, E.
Sanchez-Cuenca, J. M.
Campos, V.
Carles, C.
Brazales, A.
Merino, F.
Piñón, F.
Mašek, Z.
Perušičová, J.
Bárová, H.
Šterzl, I.
Hejduková, H.
Schneiderka, P.
Hink, S.
Muzyka, B.
Streit, G.
Kopp, H. P.
Kroiss, A.
Tankova, T.
Dakovska, L.
Kirilov, G.
Koev, D.
Abrams, P.
De Block, C.
Rooman, R.
Du Caju, M.
Eibl, N. L.
Wolf, H.
Eibl, M. M.
Di Cesare, E.
Previti, M.
Lombardo, F.
Di Benedetto, A.
Romano, G.
De Luca, F.
Cucinotta, D.
Brunelle, R. L.
Huang, J.
Fineberg, S. E.
Anderson, J. H.
List, C.
Lamesch, P.
Kohlhaw, K.
Schwarz, C.
Wenzke, M.
Richter, O.
Hauss, J.
Zeng, S. F.
Xu, X. S.
Zheng, S. X.
Shii, K.
Baba, S.
Bonfanti, R.
Bazzigaluppi, E.
Meschi, F.
Bognetti, E.
Bosi, E.
Chiumello, G.
Cinapri, V.
Quilici, S.
Forotti, G.
Giampietro, O.
Matteucci, E.
Luppi, P.
Zanone, M. M.
Rudert, W.
Haluszczak, C.
Alexander, A.
Bertera, S.
Gottlieb, P.
Trucco, M.
Irnstetter, A.
Jäger, G.
Schenker, M.
Ziegler, M. A. G.
Myśliwiec, J.
Szelachowska, M.
Monetini, L.
Valente, L.
Coppolino, G.
Stefanini, L.
Corbi, S.
Spera, S.
Matteoli, M. C.
Ferrazzoli, F.
Cantagallo, A.
De Mattia, G. C.
Walker, B.
Sonnet, E.
Gibassier, J.
Derrien, C.
Massart, C.
Allannic, H.
Maugendre, D.
Leech, N. J.
Elsegood, K. A.
Narendran, P.
Hubbard, A.
Dayan, C. M.
Mianowska, B.
Bodalska-Lipińska, J.
Chrul, S.
Wyka, K.
Geissler, A.
Schneider, M. L.
Bochow, B.
Koop, I.
Zhang, T. M.
Zhang, Y.
Han, C. H.
Jin, S. X.
Dervogormiyacıyan, H.
Araslı, M.
Aydemir, D.
Yıllar, G.
Deniz, G.
Gürol, A. O.
Aktaş, E.
Tütüncü, Y.
Pertyñska, M. P.
Banasik, M.
Zeman, K.
Cypryk, K.
Wilczyñski, J.
Tchórzewski, H.
Müser, E. S.
Baier, J. E.
Bergbauer, M.
Schmutz, G.
Figge, A.
Reiser, M.
Schmiegel, W.
Burkart, V.
Kim, Y.-E.
Kauer, M.
Utsugi, T.
Kanda, T.
Kobayashi, I.
Uchiyama, T.
Ito, H.
Ohyama, Y.
Tomono, S.
Kawazu, S.
Nagai, R.
Hehmke, B.
Heinke, P.
Kelemen, K.
Wegmann, D.
Hutton, J. C.
Wachlin, G.
Schröder, D.
Schmidt, S.
Schloot, N. C.
Hanifi-Moghaddam, P.
Goebel, C.
Rothe, H.
Hausmann, A.
Laureys, J.
Depovere, J.
Waer, M.
Karsten, V.
Tritschler, S.
Belcourt, A.
Pinget, M.
Kessler, L.
Gregori, S.
Sala, L.
Smiroldo, S.
Davalli, A.
Adorini, L.
Bo, S.
Repetti, E.
Gentile, L.
Fornengo, P.
Bruno, A.
Ferrero, L.
Kanoun, F.
Harzallah, F.
Ftouhi, B.
Mekaouar, A.
Bellaaj, R.
Fekih, M.
Mebazaa, A.
Zouari, B.
Ben Khalifa, F.
Spijkerman, A. M. W.
Ruige, J. B.
Colagiuri, S.
Colagiuri, R.
Palu, T.
Na’ati, E.
Muimui-heata, S.
Samiu, O.
deBlieck, C.
Ta’ai, A.
Foliaki, S.
Hussain, Z.
McLennan, M.
Hansen, C. N.
Ibsen, H.
Dogadin, S. A.
Nozdratchev, K. G.
Lidfeldt, J.
Nerbrand, C.
Lindholm, L. H.
Samsioe, G.
Scherstén, B.
Agardh, C.-D.
Wójcikowski, Cz.
Grzeszczak, W.
Łopatyński, J.
Bandurska-Stankiewicz, E.
Mardarowicz, G.
Król, H.
Matej, A.
Czupryniak, L.
Kropiwnicka, A.
Drzewoski, J.
Viljoen, E.
Costa, A.
Martinez, S.
Carmona, F.
Levy, I.
Baruffaldi, L.
Solerte, B.
Mantovani, E.
Boullu, S.
Jeandidier, N.
Legaludec, V.
Costa, B.
Franch, J.
Martín, F.
Morató, J.
Donado, A.
Basora, J.
Daniel, J.
Sayeed, M. A.
Mahtab, H.
Kibriya, M. G.
Khanam, P. A.
Azad Khan, A. K.
de Courten, M.
Chitson, P.
Cox, H.
King, R.
Dachtler, J.
Johnston, D.
Ito, C.
Kataoka, M.
Lakhdar, A. A.
Myers, M. A.
Fuecker, K.
Echwald, S. M.
Hansen, T.
Ekstrøm, C. T.
Urhammer, S. A.
Eiberg, H.
Roberts, S.
Barrow, B. A.
Hainsworth, J.
Schousboe, K.
Henriksenog, J. E.
Sørensen, T. I. A.
Herlihy, O. M.
Timmer, B.
Grant, P. J.
Bennett, S. M. A.
Ghunaim, S. A.
Stewart, M. W.
Baroni, M. G.
Sentinelli, F.
Lovari, S.
Vitali, M.
Capici, F.
Barbetti, F.
Weng, J. P.
Lehto, M.
Li, H.
Forsblom, C.
Groop, L.
Blanche, H.
Morel, V.
Hansen, L.
Stanojevic, V.
Petersen, H. V.
Urioste, S.
Stoffers, D.
Møller, A. M.
Serup, P.
Ek, J.
Durviaux, S.
Clausen, J. O.
Rousseau, G. G.
Lemaigre, F. P.
Bjørkhaug, L.
Njølstad, P. R.
Lindner, T.
Cockburn, B. N.
Molven, A.
Søvik, O.
Lindner, T. H.
Horikawa, Y.
Sovik, O.
Frederiksen, S. K.
Almind, K.
Van Obberghen, E.
Kovács, P.
van den Brandt, J.
Fenger, M.
Vaag, A.
Haist, K.
Weisser, M.
Rettig, A.
Zhang, M.
Chung, S. S. M.
Pihlajamäki, J.
Karjalainen, L.
Karhapää, P.
Vauhkonen, I.
Cassell, P.
Uwakwe, N.
Kopelman, P.
Ramachandran, A.
Snehalatha, C.
Rasmussen, S. K.
Lautier, C.
Grigorescu, F.
Smith, R. J.
Frayling, T.
Turner, R.
Hitman, G.
Subba Rao, P.
Bennett, A. J.
Jones, E.
Lathrop, G. M.
Menzel, S.
Wahid, F.
Cooper, L.
Scott, J.
Aitman, T. J.
Galli, J.
Fakhrai-Rad, H.
Kamel, A.
Marcus, C.
Norgren, S.
Luthman, H.
Wallis, R. H.
Collins, S. C.
Kaisaki, P. J.
Ktorza, A.
Lathrop, M.
Gauguier, D.
Huxtable, S.
McCarthy, M.
Shimomura, H.
Hanabusa, T.
Tsunoda, K.
Lazdins, M.
Dalgaard, L. T.
Jensen, N. M.
Jensen, J. N.
Lynn, S.
Turnbull, D. M.
Pérez de Nanclares, G.
Gaztambide, S.
Vázquez, J. A.
Groves, C. J.
Izmajlowicz, M. L.
Horton, V. A.
Owen, R. J.
Stratton, I. R.
Green, F. R.
Groves, C.
Horton, V.
Owen, R.
Stratton, I.
Clark, L. A.
Voigt, A.
Rochlitz, H.
Rau, H.
Braun, J.
Schmidt, K.
Plock, K.
Donner, H.
Schöneberger, A.
Usadel, K. H.
Badenhoop, K.
Bendlová, B.
Mazura, I.
Včelák, J.
Vondra, K.
Palyzová, D.
Svatoš, J.
Mikšová, P.
Russo, G.
Couture, P.
Wilson, P. W. F.
Cupples, L. A.
Otvos, J. D.
Schaefer, E. J.
Ordovas, J. M.
Malecki, M. T.
Ji, L.
Curtis, S.
Rich, S. S.
Warram, J. H.
Krolewski, A. S.
Gudayol, M.
Usac, E. F.
van Essen, E. H. R.
Roep, B. O.
’t Hart, L. M.
Janssen, J. J.
van den Ouweland, J. M. W.
Lemkes, H. H. P. J.
Maassen, A. J.
Nakano, S.
Fukuda, M.
Maejima, K.
Imaizumi, N.
Kitazawa, M.
Nishizawa, M.
Kigoshi, T.
Uchida, K.
Le Gall, J. Y.
David, V.
Baltrusch, S.
Richter, T.
da Silva Xavier, G.
Dickens, M.
Belin, V. D.
Green, I. C.
Burns, C. J.
Squires, P. E.
Howell, S. L.
Persaud, S. J.
Ban, N.
Yamada, Y.
Someya, Y.
Ihara, Y.
Tsuda, K.
Seino, Y.
Alcazar, O.
Tyrberg, B.
Carlsson, C.
Andersson, A.
Mukai, E.
Ishida, H.
Fujimoto, S.
Kajikawa, M.
Fujita, J.
Tsuura, Y.
Malaisse-Lagae, F.
Picton, S.
Tamarit-Rodriguez, J.
Mukala-Nsengu-Tshibangu, A.
Fernández, S.
Giné, E.
Ortsäter, H.
Liss, P.
Åkerman, K. E. O.
Bergsten, P.
Hu, S.
Wang, S.
Roos, E. S.
Gounarides, J. S.
Shapiro, M. J.
de Souza, C. J.
Papas, K. K.
Nishimura, M.
Kadiata, M. M.
Louchami, K.
Jijakli, H.
Rajan, A. S.
Kuang, S.
Iyer, D.
Waddell, I. D.
Holloway, B. R.
Ishihara, H.
Wang, H.
Wollheim, C. B.
Ayvaz, G.
Mercan, D.
Rasschaert, J.
Giroix, M.-H.
Scruel, O.
Portha, B.
Broca, C.
Fernandez-Alvarez, J.
Manteghetti, M.
Gross, R.
Sauvaire, Y.
Petit, P.
Ribes, G.
McClenaghan, N. H.
Ball, A. J.
Flatt, P. R.
Rustenbeck, I.
Dickel, C.
Winkler, M.
Grimmsmann, T.
Meyer, U.
Gross, I.
Barnes, P. D.
O’Brien, R. E.
Abdel-Wahab, Y. H. A.
Hashmi, M. N.
Giesberts, A. N.
White, S. J.
Cooper, E. J.
Hudson, A. L.
Eglen, R. M.
Dillon, M. P.
Chan, S. L. F.
Morgan, N. G.
Parini, A.
Gotfredsen, C.
Ullrich, S.
Su, J.
Rösier, M.
Hescheler, J.
Greger, R.
Wardt, R.
Arredouani, A.
Gailly, P.
Henquin, J. C.
Gilon, P.
Macfarlane, W. N.
Docherty, K.
Jonkers, F. C.
Schöfl, C.
Börger, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Grapengiesser, E.
Harris, T. E.
Buchan, A. M. J.
Jones, P. M.
Jaikaran, E. T. A. S.
Marcon, G.
St George-Hyslop, P. H.
Fraser, P. E.
Clark, A.
Lebrun, P.
Antoine, M.-H.
Nguyen, Q.-A.
Rorsman, Patrik
Wasmeier, C.
Antinozzi, P.
Maechler, P.
Schwartz, E.
Wollheim, C.
Roderigo, H. M.
Matsumoto, K.
Ebihara, K.
Yamamoto, H.
Tabuchi, H.
Fukunaga, K.
Yasunami, M.
Ohkubo, H.
Miyamoto, E.
Horn, P. A.
García-Barrado, M. J.
Sancho, C.
Martín, M.
Moratinos, J.
Westerlund, J.
Lin, J. M.
Brown, R.
Björklund, A.
Grill, V.
Detimary, P.
Guiot, Y.
Rahier, J.
Elmi, A.
Sehlin, J.
Hauge-Evans, A. C.
Cybal, M.
Druzyńska, J.
Wierzchowska, J.
Krippeit-Drews, P.
Drews, G.
Krämer, C.
Jornot, L.
Düfer, M.
Nöda, M.
Yamashita, S.
Takahashi, N.
Tsubamoto, Y.
Kasai, H.
Sharp, G. W. G.
Lembert, N.
Joos, H. C.
Ammon, H. P. T.
Wahl, M. A.
Ainscow, E. K.
Zhao, C.
Fabregat, M. E.
Fernández-Álvarez, J.
Franco, C.
Novelli, M.
Fernàndez-Alvarez, J.
Masiello, P.
Lajoix, A.
Beffy, P.
Roux, S.
Chardès, T.
Roye, M.
Lajoix, A. D.
Reggio, H.
Peraldi-Roux, S.
Henningsson, R.
Salehi, A.
Lundquist, I.
Stickings, P.
Mistry, S.
Ratcliff, H.
Morris, Jr., S. M.
Cunningham, J. M.
Ekelund, M.
Ermakova, N. V.
Paulssen, R. H.
Florholmen, J.
Carmellini, M.
Mosca, F.
Patané, G.
Longo, D.
Squatrito, S.
Clement, L.
Magnan, C.
Vincent, M.
Penicaud, L.
Assimacopoulos-Jeannet, F.
Vigneri, R.
Rolfsen, S. E. D.
Gregersen, S.
Hermansen, K.
Blondeau, B.
Rojas, I.
Novials, A.
Femández-Usac, E.
Cristóbal, P.
Higham, C. E.
Lawrie, L.
Sherman, K. I. J.
Birch, N.
Tito, P.
Robinson, C. V.
de Koning, E. J. P.
Verbeek, J. S.
Esapa, C.
Laube, B.
Powell, D. S.
Maksoud, H.
Chargé, S. B. P.
Matthews, D. R.
Stratton, I. M.
Karlsson, S.
Myrsén-Axcrona, U.
Östlund, B.
Sundler, F.
Bertrand, G.
Puech, R.
Bockaert, J.
Persson-Sjögren, S.
Täljedal, I.-B.
Mooney, M. H.
O’Harte, F. P. M.
Simonsson, E.
Abdel-Halim, Samy M.
Efendić, Suad
Ahrén, Bo
Yanagida, K.
Arima, T.
Yada, T.
Egéa, J. C.
Hirtz, C.
Deville de Périère, D.
Meoni, C.
Falqui, L.
Arcelloni, C.
Paroni, R.
Folli, F.
Barry, R.
Turner, N. C.
Tadayyon, M.
Arch, J. R.
Sutti, F.
Perego, L.
Baglioni, S.
Otte, A.
Socci, C.
Raffaele, H. S.
Stumpf, E.
Aalto, Y.
Otonkoski, T.
Knuutila, S.
Andersson, L. C.
Berra, C.
Furlan, R.
Coppelli, A.
Tellini, C.
Bordignon, C.
Rouiller, D. G.
Lister, C. A.
Moore, G. B. T.
Piercy, V.
Newman, M.
Chapman, H.
Smith, S. A.
Anastasi, E.
Bulotta, A.
Tiberti, C.
Ponte, E.
Liddi, R.
Taruscio, D.
Falchi, M.
Annerén, C.
Welsh, M.
Bernard, C.
Ilic, C.
Guilbert, V.
Palgi, J.
Korbutt, G. S.
Rayat, G. R.
Rajotte, R. V.
Kieffer, T. J.
Karlsson, Ella
Sandler, Stellan
Boujendar, S.
Huotari, M.-A.
Miettinen, P. J.
Keski-Oja, J.
Breda, E.
Pacini, G.
Vilsbøll, T.
Toft-Nielsen, M.-B.
Dinesen, B.
Corssmit, E. P. M.
Qvigstad, E.
Mostad, I. L.
Bjerve, K.
Ann, C. W.
Kume, M.
Hiramatsu, M.
Taniguchi, J.
Saito, Y.
Kawasaki, Y.
Kanazawa, M.
Notoya, Y.
Hayashi, T.
Djemli, A.
Gallice, P.
Coste, T.
Jannot, M. F.
Dufayet, D.
Raccah, D.
Vague, P.
Sattar, S.
Basak, R. C.
Hasan, Z.
Ali, L.
Nikulina, M. A.
Karlsen, A. E.
Hong, T. P.
Andersen, N. A.
Puren, A. J.
Fantuzzi, G.
Dinarello, C. A.
Gysemans, C. A.
Sparre, T.
Fey, S.
Larsen, P. M.
Andersson, A. K.
John, N. E.
Fey, S. J.
Mose Larsen, P.
Frigerio, S.
Ghayur, T.
Holländer, G. A.
Zumsteg, U.
Pinach, S.
Monge, L.
Grassi, G.
Pasquero, P.
Ruiu, G.
Dall’Omo, A.
Carta, Q.
Hadjivassiliou, V.
Dunger, A. M.
Green, M. H. L.
Rasilainen, S.
Roivainen, M.
Ylipaasto, P.
Bouwens, L.
Hovi, T.
Sekine, N.
Takahashi, K.
Ishikawa, T.
Okazaki, T.
Fujita, T.
Elliott, J.
Scarpello, J. H. B.
Conroy, S.
Byrne, P.
Newsholme, P.
Harrison, M.
Greenl, I. C.
Kaya, F.
Süsleyici, B.
Öztürk, M.
Eisner, M.
Guldbakke, B.
Karpenko, N.
Brizgalova, G.
Alesina, M.
Røder, M. E.
Schwartz, R. S.
Prigeon, R.
Kahn, S. E.
Kendereški, A.
Micić, D.
Šumarac, M.
Macut, Dj.
Zonć, S.
Čolić, M.
Cvijović, G.
Gligorović, P.
Courtney, C. H.
Atkinson, A. B.
Ennis, C.
Sheridan, B.
Bell, P. M.
Jolly, M.
Amin, R.
Godsland, I.
Horvoka, R.
Anyaoku, V.
Lawrence, N.
Krasova, N.
Sergienko, L.
Mingrone, G.
Plat, L.
Balasse, E. O.
Zykova, T.
Jenssen, T.
Strelkova, A.
Zykova, S.
Tipisova, E.
Féry, F.
Wijenaike, A. N.
Watt, P. W.
Jung, R. T.
Bolton-Smith, C.
Rennie, M. J.
Ludvik, B.
Aigmueller, Th.
Waldhaeusl, W.
Courtois, P.
Bource, F.
Guenat, E.
Philippe, J.
Jéquier, E.
Tappy, L.
Benny, Santosa
Grönemeyer, Dietrich
Aygen, Sitke
Scholz, Nicole
Busch, Martin
Tauveron, I.
Rochon, C.
Dejax, C.
Benoit, P.
Capitan, P.
Bayle, G.
Prugnaud, J.
Fabricio, A.
Champredon, C.
Thieblot, P.
Grizard, J.
Nielsen, M. F.
Nyholm, B.
Chandramouli, V.
Schumann, W. C.
Landau, B. R.
Rizza, R. A.
Mitrakou, A.
Meyer, C.
Tolias, A.
Platanisiotis, D.
Vlachos, L.
Gerich, J.
Wajngot, A.
Sprangers, F.
Jellema, W. T.
Lopuhaä, C. E.
van Lieshout, J. J.
van der Zee, J. S.
Mithieux, G.
Croset, M.
Zitoun, C.
Hurot, J. M.
Rajas, F.
Montano, S.
Willem, R.
Verbruggen, I.
Grue-Sørensen, G.
Björkling, F.
Watson, N. D.
Burns, S. P.
Murphy, H. C.
Iles, R. A.
Cohen, R. D.
Rooney, K.
Swan, V.
Phuyal, J.
Millar, J.
Bryson, J.
Denyer, G.
Caterson, I.
Thompson, C.
Gaster, M.
Handberg, Aa.
Schrøder, H. D.
Alzaid, A.
Sobki, S.
Thye-Rønn, P.
Alford, F.
Christopher, M.
Gras, F.
Brunmair, B.
Neschen, S.
Py, G.
Lambert, K.
Raynaud, E.
Mercier, J.
Tsuchihashi, K.
Sumida, Y.
Fujimoto, H.
Nakamura, M.
Miyata, E.
Furuta, M.
Katsuki, A.
Ito, K.
Sasaki, R.
Hori, Y.
Yano, Y.
Adachi, Y.
Lauritz, J.
Eriksson, J. W.
Burén, J.
Zhao, L. J.
Li, Z.-C.
Kullin, M.
Karlsson, F. A.
Redondo, A.
Puente, J.
Clemente, F.
González, N.
Moberg, E.
Amer, P.
Hagström-Toft, E.
Bolinder, J.
Björnholm, M.
Krook, A.
Galuska, D.
Myers, Jr., M.
Zierath, J. R.
Wallberg-Henriksson, H.
Niklasson, M.
Strindberg, L.
Sternberg, F.
Hebeda, S.
Kratzer, W.
Salgado, M. I.
Hoss, U.
Kalatz, B.
Lohmann, S.
Fussgänger, R.
Khomazjuk, A. I.
Ncscheret, A. P.
Gonchar, I. V.
Quinones-Galvan, A.
Sironi, A. M.
Cominacini, L.
Nagai, Y.
Yamashita, H.
Takamura, T.
Kobayashi, K.
Szanto, I.
Peth, J. A.
Kinnick, T. R.
Youngblood, E. B.
Tritschler, H. J.
Henriksen, E. J.
Gašperíková, D.
Rufo, C.
Teran-Garcia, M.
Nakamura, M. T.
Clarke, S. D.
Pye, S.
Zhang, Z.
Radziuk, J.
Guignot, L.
Bell, K. S.
Lim-Fraser, M.
Cooney, G.
Kraegen, E. W.
Takayama, S.
Legare, D. J.
Macedo, M. P.
Lautt, W. W.
Bradley, B.
Barron, P.
Davies, J.
Ader, M.
Richey, J. M.
Ait El Mkadem, S.
Macari, F.
Renard, E.
Méchaly, I.
Brun, J. F.
Cros, G.
Bringer, J.
del Aguila, L. F.
Krishnan, R. K.
Farrell, P. A.
Ulbrecht, J.
Correll, P. H.
Kirwan, J. P.
Mei, J.
Rahn-Landström, T.
Brindley, D.
Manganiello, V.
Degerman, E.
Ziv, E.
Shafrir, E.
Kaiman, R.
Galer, S.
Bar-On, H.
Gerő, L.
Földes, K.
Janssen, J.
Járay, J.
Perner, F.
Haap, M.
Houdali, B.
Schmit, M. B.
Dietze, G. J.
Perrini, S.
Natalicchio, A.
Montrone, C.
de Robertis, O.
De Pergola, G.
Strack, V.
Kellerer, M.
Kausch, C.
Condorelli, G.
Beguinot, F.
Häring, H.-U.
Song, X. M.
Chibalin, A. V.
Ryder, J. W.
Jiang, X. J.
Alessi, D. R.
Hennige, A. M.
Metzinger, E.
Seipke, G.
Trüb, T.
Hey, A.
Sørensen, A. R.
Schäffer, L.
Drejer, K.
Kurtzhals, P.
Hansen, B. F.
Matozaki, T.
Noguchi, T.
Yamao, T.
Takada, T.
Ochi, F.
Takeda, H.
Inagaki, K.
Hosoka, T.
Kasuga, M.
Schürt, M.
Meier, M.
Drenckhan, M.
Meyer, M.
Aries, S. P.
Klein, H. H.
Telting, D.
van der Zon, G. C. M.
Dorrestijn, J.
Maassen, J. A.
Clapham, J. C.
Holder, J. C.
Tomlinson, K. M.
Pickavance, L.
Buckingham, R.
Wilding, J.
Jacinto, S. M.
Harrold, J.
Ljung, B.
Kjellstedt, A.
Thalén, P.
Widdowson, P.
Williams, G.
Oakes, N.
Aoki, K.
Saito, T.
Satoh, S.
Mukasa, K.
Kaneshiro, M.
Kawasaki, S.
Hoshino, K.
Okamura, A.
Sekihara, H.
Smith, U.
Johansson, A.
Nilsson, E.
Olausson, T.
Nakazawa, T.
Suzuki, M.
Martinez, J.
Murado, P.
Azal, Ö.
Yönem, A.
Çakır, B.
Polat, Z.
Kutlu, M.
Çorakçı, A.
Bayraktar, M.
Gürlek, A.
Koray, Z.
Damian, M. S.
Linn, T.
Laube, H.
Arzner, S.
Meißner, H.-P.
Giunti, S.
Comune, M.
Cassader, M.
Conte, M. R.
Sacchi, C.
Musso, G.
Mecca, F.
Depetris, N.
Gambino, R.
Perin, P. Cavallo
Kawakami, S.
Sandqvist, M.
Jansson, P.-A.
Šindelka, G.
Widimský, J.
Haas, T.
Prázný, M.
Mari, A.
Nolan, J. J.
Uusitupa, M. I. J.
Karşıdağ, K.
Hacıhanefioğlu, B.
Dinççağ, N.
Drivsholm, T.
Palacios, R. T.
Vølund, A.
Pedersen, Oluf B.
Letiexhe, M. R.
Scheen, A. J.
Quiñones Galvan, A.
Simeoni, M.
Basu, A.
Uosukainen, A.
Mäkimattila, S.
Schlenzka, A.
Adler, A. I.
Levy, J.
Stevens, R.
Matthews, D.
Holman, R.
Boland, B. J.
Jeanjean, M.
Hermans, M. P.
Maudoigt, C.
Tonglet, R.
Robert, A.
Quiñones-Galvan, A.
Cini, G.
Galetta, F.
Sanna, G.
Gernone, F.
Janssen, M. J.
Gonera, R. K.
Wolffenbuttel, B. H. R.
de Leeuw, P. W.
Schaper, N. C.
Molęda, P.
Kuczerowski, R.
Czech, A.
Tatoń, J.
Taddei, S.
Patiag, D.
Qu, X.
Wilkes, M.
Gray, S.
Seale, J. P.
Donnelly, R.
Campión, J.
Maestro, B.
Dávila, N.
Carranza, M. C.
Calle, C.
Hales, C. N.
Fernández-Real, J. M.
Grasa, M.
Pugeat, M.
Barret, C.
Ricart, W.
Lindmark, S.
Olsson, T.
Tufvesson, M.
Loeblein, K.
Mehnert, B.
Haering, H. U.
Rave, Klaus
Heise, Tim
Clauson, Per
Hirschberger, Sabine
Heinemann, Lutz
Claret, M.
Nadal, B.
Truc, A.
Rossi, L.
Hildebrand, P.
Ketterer, S.
Beglinger, C.
Keller, U.
Gyr, K.
Parvin, S.
Overkamp, D.
Vayreda, M.
González-Huix, F.
G-Huix, F.
Zavaroni, I.
Gasparini, P.
Massironi, P.
Zuccarelli, A.
Delsignore, R.
Reaven, G. M.
Sheu, W. H. H.
Lee, W. J.
Chen, Y.-T.
Iraklianou, S.
Tournis, S.
Volonakis, I.
Spylopoulou, M.
Bilianou, E.
Melidonis, A.
Foussas, S.
Güler, Serdar
çakir, Bekir
Demi̇rbaş, Berrin
Gürsoy, Gül
Serter, Rüştü
Aral, Yalçin
Morton, G.
Lee, S.
Fahey, R.
de Silva, A.
Cai, X. J.
Buckingham, R. E.
Arch, J. R. S.
Wilson, S.
Clausen, J. T.
Kristensen, P.
Nielsen, P. F.
Wulff, B. S.
Thim, L.
Holness, M. J.
Sugden, M. C.
Fryer, L. G. D.
Munns, M. J.
Mannucci, E.
Ognibene, A.
Cremasco, F.
Bardini, G.
Mencucci, A.
Ciani, S.
Pierazzuoli, E.
Tsuchihashil, K.
Rigalleau, V.
Delafaye, C.
Baillet, L.
Vergnot, V.
Brunou, P.
Gatta, B.
Gin, H.
Felber, J. P.
Munger, R.
Assimacopoulos, F.
Bobbioni, E.
Golay, A.
Wilken, M.
Larsen, F. S.
Buckley, D.
Molina, L. M.
Marquez, L.
Arbeo, A.
Hernandez, C.
Kofod, H.
Damholt, A. B.
Buchan, A.
Márquez, L.
Luque, M. A.
Sarti, L.
Sutton, P. J.
Behle, K.
Heimesaat, M. M.
Hüfner, M.
Gravholt, Claus Højbjerg
Mølier, Niels
Christiansen, Jens Sandahl
Schmitz, Ole
Deacon, C. F.
Brock, B.
Knudsen, L. B.
Agersø, H.
Huusfeldt, P. O.
Kelly, C. M. N.
Brunn, C.
Schioos, J.
Sewing, S.
Lemansky, P.
Wawro, S.
Mest, H. J.
Taguchi, T.
Motoshima, H.
Yoshizato, K.
Guenifi, Amel
Henriksson, M.
Johansson, J.
Shafqat, J.
Tally, M.
Wahren, J.
Jömvall, H.
Ekberg, K.
Rigler, R.
Pramanik, A.
Kratz, G.
Johansson, B.-L.
Uhlén, M.
Jörnvall, H.
Forst, T.
Dufayet De La Tour, D.
Kunt, T.
Pfützner, A.
Goitom, K.
Pohlmann, T.
Schneider, S.
Johansson, B. L.
Löbig, M.
Engelbach, M.
Beyer, J.
Ekman, Bertil
Nyström, Fredrik
Arnqvist, Hans J.
Halvatsiotis, P. G.
Meek, S.
Bigelow, M.
Nair, K. S.
Maghsoudi, S.
Fisker, S.
Vølund, A. A.
Jörgensen, J. O. L.
Christiansen, J. S.
Hilsted, J.
Mazerkina, N. A.
Tiulpakov, A. N.
Gorelyshev, S. K.
Peterkova, V. A.
Macut, D. J.
Dieguez, C.
Casanueva, F. F.
Catalina, P. F.
Mallo, F.
Andrade, A.
García-Mayor, R. V. G.
Popova, V. V.
ter Maaten, J. C.
Popp-Snijders, C.
Madsen, L.
Ukropec, J.
Bergene, E.
Rnstan, A. C.
Berge, R.
Arner, P.
Wahl, G.
Häring, H.
Bryson, J. M.
Curtis, S. E.
Caterson, I. D.
Winzell, M. Sörhede
Svensson, H.
Ahnén, B.
Holm, C.
Phillips, C.
Madigan, C.
Owens, D.
Collins, P.
Johnson, A.
Tomkin, G. H.
Cabezas, M. Castro
van Oostrom, A. J. H. H. M.
Erkelens, D. W.
Summers, L. K. M.
Fielding, B. A.
Ilic, V.
Clark, M. L.
Frayn, K. N.
Pietzsch, J.
Julius, U.
Nitzsche, S.
Fischer, S.
Lindgren, C.
Amrot-Fors, L.
Hoffmann, M. M.
Luft, D.
Schmülling, R.-M.
D’Adamo, M.
Leonetti, F.
Paoloni, A.
Ribaudo, M. C.
Basso, M. S.
Elmore, U.
Restuccia, A.
Sbraccia, P.
Emilsson, V.
O’Dowd, J.
Heyman, R.
Cawthorne, M. A.
Pelikánová, T.
Kazdová, L.
Žák, A.
Chvojková, Š.
Özer, E. M.
Kadıoğlu, P.
Korugan, Ü.
Hatemi, H.
Rivellese, A. A.
Dullaart, R. P. F.
Riemens, S. C.
Sluiter, W. J.
van Tol, A.
Farnier, M.
Megnien, S.
Turpin, G.
Stulp, B. K.
Brambilla, P.
Brunelli, A.
Riva, M. C.
Manzoni, P.
de Poli, S.
Riboni, S.
Stolk, R. P.
Meijer, R.
Wink, O.
Zelissen, P. M. J.
van Gils, A. P. G.
Grobbee, D. E.
Vilarrasa, N.
Gimenez, O.
Lopez, L.
Insa, R.
Fdez Castañer, M.
Cabrera-Rode, E.
Perich, P.
Diaz-Horta, O.
Molina, G.
Fernández Castañer, M.
López, L.
Jiménez, O.
Boltaña, A.
Ampudia-Blasco, F. J.
Martínez, I.
Civera, M.
Ascaso, J. F.
Carmena, R.
Ahmed, K.
Luzio, S.
Furmaniak, V.
Owens, D. R.
Dionadji, Mbainguinam
Mbaissouroum, Mouanodji
Anderson, J.
Garg, S.
MacKenzie, T.
Shephard, M.
Peery, B.
Chase, H.
Holstein, A.
Thießen, E.
Kaufmann, N.
Egberts, E.-H.
Lutgers, H. L.
Hullegie, L. M.
Hoogenberg, K.
Wientjes, K. J.
Schoonen, A. J.
Wientjes, K. J. C.
Schoonen, A. J. M.
Weitgasser, R.
Gappmayer, B.
Pichler, M.
Sapin, R.
Friess, P.
Eskes, S. A.
de Vries, J. H.
Pouwer, F.
van Ballegooie, E.
Spijker, A. J.
Jeng, L.
Winsett, J.
Tubiana-Rufi, N.
Munz-Licha, G.
Polak, M.
Sheehan, J.
Ulchaker, M.
Toeller, M.
Üstün, A.
Yilmaz, M. T.
Aparicio, M.
Peyron, E.
Rizkalla, S. W.
Taverna, M.
Guerre-Millo, M.
Chevalier, A.
Pacher, N.
Slama, G.
Gorshunska, M.
Buyken, A. E.
Heitkamp, G.
Kabir, M.
Oppert, J. M.
Wursch, P.
Bruzzo, F.
Rahman, M. H.
Fatima, K.
Ahmed, S.
Mondal, H. N.
Yilmaz, M.
Öztok, U.
Karakoç, A.
Çakır, N.
Düzgün, E.
Yetkin, İ.
Arslan, M.
Şardaş, S.
Wilding, John
Géloën, A.
Baret, G.
Dalmaz, Y.
Peyronnet, J.
Clémenceau, B.
Martignat, L.
Lalain, S.
Gouin, E.
Kenda-Ropson, N.
Miller, A. O. A.
You, S.
Aguilera, E.
Recasens, M.
Flores, L.
Ricart, M. J.
Fernández-Cruz, L.
Esmatjes, E.
Crenier, L.
Noël, C.
Le Moine, A.
Mahy, M.
Danguy, A.
Kiss, R.
Goldman, M.
Bracci, C.
De Haan, B.
Nilsson, K.
Deschamps, J. Y.
Glagoličová, A.
Smrčková, I.
Dieterle, C.
Illner, W. D.
Land, W.
Feldmeier, H.
Scheuer, R.
Lalli, C.
Di Loreto, C.
Ellringmann, U.
Balks, H. J.
v. zur Mühlen, A.
Dengler, R.
Weissenborn, K.
Rasmussen, B. M.
Ørskov, L.
Watson, J.
Owen, G.
Barrett, G.
Ingleby, J.
Weiss, M.
Deary, I.
Cavan, D.
Kerr, D.
Bruneiii, A.
Cuce’, A.
Elsing, H. G.
Kühne, D.
Quinn, N. D.
Warner, D. P.
Buysschaert, M.
Jamal, R.
O’Brien, T.
Latare, P.
Mullen, J.
Rein, A.
Wargo, M.
Parkes, J. L.
Ginsberg, B.
Sotiropoulos, A.
Peppas, Th. A.
Kotsini, V.
Apostolou, O.
Bousboulas, S.
Michailidis, E.
Sawala, M.
Pappas, S.
Nilsson, P. M.
Nilsson, J. Å.
Berglund, G.
Molins, T.
Esteban, J. I.
Genescà, J.
Paris, I.
Haufroid, V.
Selvais, Ph.
Petit, J. M.
Duong, M.
Grappin, M.
Guiguet, M.
Rudoni, S.
Portier, H.
Brun, J. M.
Bagg, W.
Plank, L.
Drury, P. L.
Sharpe, N.
Braatvedt, G. D.
Carrascosa, J. M.
Molero, J. C.
Fermίn, Y.
Andrés, A.
Satrústegui, J.
Rietzsch, H.
Patzak, A.
Schwanebeck, U.
Simpson, H.
Robertson-Mackay, F.
Montegriffo, E.
Fox, C.
Chiasson, J.-L.
Josse, R. G.
Dorman, J. M.
Gerstein, H. C.
Lau, D.
Leiter, L. A.
Maheux, P.
Meneilly, G. S.
Murphy, L.
Rodger, N. W.
Ross, S. A.
Ryan, E.
Yale, J.-F.
Wolever, T. M. S.
Haller, T.
Elias, I.
Segal, P.
Standi, E.
Rybka, J.
Sencer, E.
Satman, I.
Schlcnzka, A.
Vakkilainen, J.
Tsaglis, H.
Ioannidis, I.
Giakoumaki, A.
Amantou, A.
Komitopoulos, N.
Georgiou, S.
Varsamis, E.
Katsilambros, N.
El Gayar, M.
Shereba, N.
Botros, R.
Fikry, R.
Jackson, D.
Balme, M.
Silva-Nunes, J.
Alves, J.
Bogalho, P.
Gardete-Correia, L.
Nunes-Corrêa, J.
Kot’átková, A.
Němcová, D.
Vrbíková, J.
Zamrazil, V.
Meyer, L.
Delbachian, I.
Lehert, P.
Cugnardey, N.
Drouin, P.
Guerci, B.
Wagner, O. F.
Jones, N. P.
Vallance, S. E.
Thompson, K. A.
Miller, A. K.
Inglis, A. M. L.
Patterson, S.
Jorkasky, D.
Freed, M. I.
Mathisen, A. L.
Schneider, R.
Rubin, C.
Houser, V.
Beebe, K. L.
Kortboyer, J. M.
Eckland, D. J. A.
Cranmer, H.
Mori, Y.
Kurokawa, N.
Komiya, H.
Horikoshi, H.
Yokoyama, J.
Tajima, N.
Ikeda, Y.
Bakst, A.
Hemyari, P.
Lönnqvist, F.
Owen, S.
Vikramadithyan, R. K.
Chakrabarti, R.
Misra, P.
Prem Kumar, M.
Sunil Kumar, K. B.
Ghosh, A.
Rajagopalan, R.
Goldstein, B.
Katoh, S.
Tsuruoka, N.
Hata, S.
Matsushima, M.
Ikemoto, S.
Inoue, Y.
Edwards, G.
Fonseca, V.
Biswas, N.
Bakris, G.
Viberti, G.
Rebuck, A. S.
Weill, S.
Abel, M. G.
Klappoth, W.
Brodesser, A.
Linkeschowa, R.
Pushparaj, P.
Tan, C. H.
Tan, B. K. H.
Bahner, A.
Parker, J.
Waite, G.
Lipson, V.
Nahar, N.
Rokeya, B.
Parveen, S.
Nur-e-Alam, M.
Mosihuzzaman, M.
Hansen, A. Kornerup
Lepore°, M.
Kurzhals, R.
Pampanelli°, S.
Fanelli°, C. G.
Bolli°, G. B.
Ratner, R. E.
Hirsch, I. B.
Mecca, T. E.
Wilson, C. A.
Mohideen, P.
Mudaliar, S.
Deutsch, R.
Ciaraldi, T.
Armstrong, D.
Kim, B.
Morrill, B.
Sha, X.
Henry, R.
Meyer, B. H.
Scholtz, H. E.
van Niekerk, N.
Rosenkranz, B.
Schoenle, E.
Witthaus, Elke
Bradley, Clare
Stewart, John
Barbeau, M.
Myers, S.
Flora, D.
DiMarchi, R.
Chance, R.
Plum, A.
Larsen, P. S.
Larsen, U. D.
Kristensen, J. B.
Jansen, J. A.
Olsen, B.
Mortensen, H.
Hylleberg, B.
Jacobsen, L. V.
Gall, M.-A.
Søgaard, B.
Ewing, F. M.
Ireland, R. H.
Hoogwerf, B.
Raskin, P.
Jovanovic, L.
Leiter, L.
Boss, A. H.
Bott, U.
Ebrahim, S.
Hirschberger, S.
Leukel, P.
Sieber, H. J.
McGill, J.
Kilo, C.
Kamp, N. M.
Wutte, A.
Le Thai, F.
Balarac, N.
Allicar, M. P.
Cazeneuve, B.
Augendre, B.
Wise, S. D.
Seah, E. S.
Koivisto, V.
Torlone, E.
Del Sindaco, P.
Ciofetta, M.
Hedman, C.
Orre Pettersson, A.-C.
Lindström, T.
Cernigoi, A. M.
Kong, N.
Kitchen, M. M.
Ryder, R. E. J.
Petkova, M.
Angelova-Gateva, P.
Malone, J.
Arora, V.
Bue-Valleskey, J.
Pein, M.
Diebler, F.
Roach, P.
Gudat, U.
Dreyer, M.
Hanusch, U.
Ristic, S.
McLeod, J.
Hirschberg, Y.
Garreffa, S.
Keilson, L.
Mather, S.
Gagen, K.
Chen, W.
Dragonas, N.
Chuang, L. M.
Juang, J. H.
Wu, H. P.
Chiang, Y. D.
Li, K. L.
Jorgensen, L. N.
Tai, T. Y.
Cheatham, W. W.
Kennedy, F.
Woo, V.
Jain, R.
Boss, A.
Moses, R.
Clauson, P.
Fischer, T.
Björk, S.
Østergaard, A.
Langendorf, K. W.
Hatorp, V.
Hasslacher, C.
Farrar, N. S.
Chambers, N. J.
Denyer, G. S.
Johnston, G. A. R.
Hashiguchi, S.
Jönsson, A.
Hallengren, B.
Rydberg, T.
Herbaut, C.
Turc, A.
Mourand, I.
Chevassus, H.
Molinier, N.
Christensen, A.-B. L.
Mathiesen, E. R.
Stage, E.
Damm, P.
Boivin, S.
Gross, P.
Pennington, M.
Harder, T.
Kohlhoff, R.
Dörner, G.
Rohde, W.
Plagemann, A.
Ferdeghini, M.
Murru, S.
Maffei, M.
Cecchetti, P.
Dunne, F.
Brydon, P.
Smith, T.
Proffitt, M.
Holder, R.
Gee, H.
Goulis, D. G.
Teoh, T. G.
Asatiani, N.
Elphick, A.
Natsvlishvili, M.
Chanturia, T.
Shelestova, E.
Ramazashvili, M.
Hod, M.
Cederberg, J.
Casi, A. Leunda
Pampfer, S.
De Hertogh, R.
Hinck, L.
Aly, S.
Bertie, J.
Botta, R. M.
Imbergamo, M. P.
Impiccichè, M. G.
Todaro, B.
Greco, D.
Ekbom, P.
Clausen, P.
Feldt-Rasmussen, U.
Feldt-Rasmussen, B.
Mølsted Pedersen, L.
Nørgaard, K.
Svenningsen, A.
Nielsen, L.
Zmudzińska, M.
Ziętek, I.
Min, Y.
Crawford, M. A.
Bozzoni, F.
Corubolo, C.
Borrello, E.
Di Biase, N.
Spagnolo, S.
Hawthorne, G.
Sen, D.
Bagust, A.
Maier, W.
Currie, C. J.
Sailesh, S.
Patel, V.
Hayes, D.
Cockrill, B.
Gatling, W.
Budd, S.
Mullee, M. A.
Savill, A. W.
Smithers, M. G.
Davies, R. R.
Sandford, A.
Stutz, L.
Vadstrup, S.
Simonsen, V.
Musaeus, L.
Molsing, B.
Lyholm, B.
Turner, B. C.
Jenkins, E.
Hejlesen, O. J.
Andreassen, S.
Hovorka, R.
Cavan, D. A.
Klinge, A.
Strauss, K. W.
Guthrie, R.
Testa, M.
Zimmerman, R.
Sandberg, M.
Steinfatt, H.
Hardenberg, R.
Gottsmann, M.
König, A.
Schmauß, S.
Hierl, F. X.
Renders, C. M.
Valk, G. D.
van Eijk, J. Th. M.
van der Wal, G.
Jermendy, G.
Hídvégi, T.
Müller, U. A.
Junghänel, J.
Köhler, S.
Köhler, C.
Schumann, M.
Use, G.
de Valk, H. W.
Blankestijn, J. G.
de Bruin, H. J.
Bottomley, J.
Gillam, S.
Holmes, J.
Murphy, M.
Madani, S. F.
Müller, R.
Hunger Dathe, W.
Grüßer, M.
Roien, D.
Hussain, M.
Vibe-Petersen, J.
Braun, A.
Schiel, R.
Höfer, A.
Leppert, K.
Trento, M.
Passera, P.
Tomalino, M.
Bajardi, M.
Vaccari, P.
Pagnozzi, F.
Pomero, F.
Molinatti, G. M.
Porta, M.
Blaauwwiekel, E. E.
Hania, M.
Scholten-Jaegers, S. M. H. J.
Links, T. P.
Perciun, R.
Dumitrescu, C.
Skeie, S.
Thue, G.
Sandberg, S.
Nordfeldt, S.
Ludvigsson, J.
García, Rosario
Suárez, Rolando
Henry, J. L.
Kangas, M.
Wilson, P. H.
Pibernik, M.
Szabo, S.
Metelko, Ž.
González-Clemente, J. M.
Galdon, G.
De Pedro, B.
Fontanals, Ll.
Miñarro, A.
Topsever, P.
Azık, A.
Karşıdaǧ, K.
Dündar, Y.
Şengül, A.
Vileikyte, L.
Apostolou, T.
Tomenson, B.
Bundy, C. H.
Gokal, R.
Gormley, D. A.
Baksi, A. K.
Hrachovinová, T.
Csémy, L.
Bartášková, D.
Krch, F. D.
Gåfvels, M. C.
Lithner, F.
Branchtein, L.
Matos, M. C. G.
Gaio, D.
Yamashita, T.
Pousada, J. M. D. C.
Duncan, B. B.
Schmidt, M. I.
Buchanan, T. A.
Xiang, A. H.
Tan, S.
Peters, R. K.
Trigo, E.
Kjos, S. L.
Lee, W. P.
Azen, S.
Ilic, S.
Mezic, J.
Pettitt, D. J.
Bastyr, E. J.
Camps, I.
Salcedo, M. D.
Rius, F.
Rubio, M.
Baptista, C.
Martins, T.
Ruas, M. M. A.
Acosta, D.
Cerrillos, L.
Soto, A.
Quijada, D.
Morales, F.
Silva, H.
García-Hernandez, N.
Villamil, F.
Astorga, R.
Selby, P. L.
Jude, E. B.
Biggs, A. M.
Al-Sabbagh, S.
Kumar, S.
Rowbotham, J.
McKenzie, W. E.
Dodson, P. M.
Barnett, A. H.
Maresh, M.
Alevizaki, M.
Anastasiou, E.
Grigorakis, S. I.
Philippou, G.
Michalopoulou, G.
Souvatzoglou, A.
Corcoy, R.
Pau, E.
Pascual, E.
García-Patterson, A.
Albareda, M. L.
Ccrmeño, J.
Altirriba, O.
Adelantado, J. M.
Ubeda, J.
Endocrinologia, S.
Reichelt, A. J.
Nucci, L.
Teixeira, M. M.
Costa-e-Forti, A.
Ciampalini, P.
Giannone, G.
Benedetti, S.
Borrelli, P.
Czerniawska, M.
Manowska, B.
Rami, B.
Schober, E.
Hueppe, A.
Granditsch, G.
Huber, W.
Bittmann, B.
Jaeger, A.
Saukkonen, T.
Väisänen, S.
Savilahti, E.
Šumník, Z.
Kotalová, R.
Loudová, M.
Cinek, O.
Šnajderová, M.
Kolousková, S.
Vavřinec, J.
Barbato, M.
Viola, T.
Formisano, M.
Hovind, P.
Adler, I. A.
Makita, Z.
Takeuchi, M.
Kamada, Y.
Koike, T.
Courrèges, J. P.
Pradier, P.
Bacha, J.
Aboud, E.
André, L.
Lamarca, R.
Janeczko-Sosnowska, E.
Lewandowski, Z.
Janeczko, D.
Kopczyñski, J.
Nakagami, T.
Tomonaga, O.
Babazono, T.
Iwamoto, Y.
Nakanishi, K.
Higa, M.
Kosugi, E.
Elving, L. D.
Szadkowska, A.
Mirecka, M. W.
Czerniawska, E.
Weekers, L.
Hadjadj, S.
Belloum, R.
Gallois, Y.
Bouhanick, B.
Marre, M.
Saucha, W.
Skwarna, B.
Zychma, M.
Żukowska-Szczechowska, E.
Zychma, M. J.
Zukowska-Szczechowska, E.
Nazim, J.
Dziatkowiak, H.
Sanak, M.
Cieślik, G.
Nannipieri, M.
Viberti, G. C.
De Cosmo, S.
Piras, G.
Errannini, E.
Uchigata, Y.
Miura, J.
Okada, T.
Gong, J.-S.
Zhang, J.
Tanaka, M.
Wamoto, Y.
Zucaro, L.
Bacci, S.
Miscio, G.
Thomas, M.
Piras, G. P.
Cavallo Perin, P.
Mauer, M.
Barzon, I.
Bortoloso, E.
Saller, A.
Crepaldi, G.
Latif, Z. A.
Christensen, P. K.
v. Larsen, S.
Olsen, S.
Bombonato, G.
Sacerdoti, D.
Chiesura-Corona, M.
Marangon, A.
Rudberg, S.
Rasmussen, L.
Bangstad, H.-J.
Ösrterby, R.
Sivous, G. I.
Kasatkina, E. P.
Demurov, L. M.
Nosikov, V. V.
Kotova, A. K.
Kuraeva, T. L.
Mishina, I. I.
Gorashko, N. M.
Nosicov, V. V.
Petercova, V. A.
Berrut, G.
Alhenc-Gelas, F.
Tsimaratos, M.
Gerbi, A.
Barone, R.
Ollerton, R. L.
Playle, R. A.
Luzio, S. D.
Evans, W. D.
Burch, A.
Siebenhofer, A.
Meinitzer, A.
Brandmaier, H.
Brunner, G.
Plank, J.
West, P.
Tindall, H.
McKenna, K.
Smith, D.
Tormey, W.
Kesson, C. M.
Thompson, C. J.
Penno, G.
Anichini, R.
Bandinelli, S.
Boldrini, E.
Giannarelli, R.
Piazza, F.
Pucci, L.
Karunakaran, S.
Morris, R. J.
Nádas, J.
Farkas, K.
Daróczy, A.
Péterfai, É.
Svensson, M.
Weigert, C.
Facchin, S.
Gambaro, G.
Brodbeck, K.
Schleicher, E.
Tada, H.
Nomura, K.
Kuboki, K.
Tsukamoto, M.
Inokuchi, T.
Menè, P.
Pugliese, F.
Iino, K.
Yoshinari, M.
Iwase, M.
Asano, T.
Sonoki, K.
Wakisaka, M.
Takata, Y.
Ujishima, M.
Del Prete, D.
Anglani, F.
Antonucci, F.
Mauri, J. M.
Vallés, M.
Gutiérrez, C.
Vendrell, J.
Shinada, M.
Akdeniz, A.
Panagiotopoulos, P.
Bach, L. A.
Law, V. A.
Lecomte, P. P.
Yokota, C.
Okuda, Y.
Odawara, M.
Yamashita, K.
Yamada, N.
Kawai, K.
Açbay, Ö.
Mazlum, A.
Kural, E.
Gündoğdu, S.
Jensen, C.
Körner, A.
Eklöf, A.-Ch
Jaremko, G.
Lal, M.
DiBona, G.
Aperia, A.
Yavuz, D. G.
Tuncer, M.
Sargon, M.
Küçükkaya, B.
Ahıskalı, R.
Akalın, Sema
Nohara, E.
Oates, P. J.
Ellery, C. A.
Yonem, A.
Azal, O.
Cakýr, B.
Erdogan, M. F.
Corakcý, A.
Ozdemir, I. C.
Stevens, R. J.
Yudkin, J. S.
Webber, J.
Wheeler, D. C.
Taylor, K. G.
Jones, S. L.
Srivatsa, A.
Anderson, S. G.
Cruikshank, J. K.
Florkowski, C. M.
Scott, R. S.
Graham, P. J.
Moir, C. L.
Flores, C.
Ruggenenti, P.
Dodesini, A. R.
Vasile, B.
Gaspari, F.
Arnoldi, F.
Ferrari, S.
Ciocca, I.
Spalluzzi, A.
Remuzzi, G.
Delvigne, C.
Ballaux, D.
Bosman, D. R.
Winkler, A. S.
Marsden, J.
Watkins, P. J.
Strutton, D.
Erbey, J. R.
Jacobsen, P.
Rossing, K.
Jensen, J. S.
Mansfield, M. W.
Kowalska, I.
Telejko, B.
Bachórzewska-Gajewska, A.
Prokop, J.
Kochman, W.
Musiał, W.
Naskręt, D.
Oleksa, R.
Zozulińska, D.
Sowiński, J.
Wierusz-Wysocka, B.
Klamann, A.
Jonas, M.
Müller-Lung, U.
Heuser, L.
Launhardt, V.
Valensi, P.
Pariès, J.
Torremocha, F.
Brulport, V.
Sachs, R. N.
Vanzetto, G.
Levy, M.
Lormeau, B.
Halimi, S.
Perfornis, A.
Boumal, D.
Zimmermann, C.
Bernard, Y.
Sabbah, A.
Meneveau, N.
Gautier, S.
Bassand, J. P.
Anděl, M.
Kraml, P.
Potočková, J.
Dvořáková, H.
Trešlová, L.
Nuttall, S. L.
Martin, U.
Kendall, M. J.
Schiaffini, R.
Pantaleo, A.
Battocletti, T.
Vaccari, V.
Brufani, C.
Martuscelli, E.
Gargiulo, P.
Nieszner, E.
Posa, I.
Kocsis, E.
Préda, I.
Pogatsa, G.
Koltai, M. Z. S.
Stefanidis, A.
Manoussakis, S.
Handanis, S.
Zairis, M.
Vitalis, D.
Dadiotis, L.
Fiorina, P.
La Rocca, E.
Astorri, E.
Rossetti, C.
Lucignani, G.
Giudici, D.
Castoldi, R.
Mazarakis, N.
Giagiakou, E.
Karavidas, A.
Agellou, A.
Karamani, O.
Matsakas, E.
Caviezel, F.
Morricone, L.
Ranucci, M.
Denti, S.
Cazzaniga, A.
Enrini, R.
Isgrò, G.
González de Molina, F. J.
Sala, J.
Masià, R.
Marrugat, J.
Kruszewski, P.
Wolnik, B.
Bieniaszewski, L.
Świerblewska, E.
Semetkowska-Jurkiewicz, E.
Krupa-Wojciechowska, B.
Vasilikos, P. G.
Alaveras, A. E. G.
Anastasopoulos, N. G.
Chala, E.
Sidira, M.
Christakopoulos, P. D.
Poulsen, P. L.
Hansen, K. W.
Ebbehøj, E.
Knudsen, S. T.
Mogensen, C. E.
Ramu, Y.
Vidyullatha, Y.
Strojek, K.
Gorska, J.
Morawin, E.
Ritz, E.
Ciavarella, A.
Malini, P. L.
Strocchi, E.
Fiumi, N.
Ambrosioni, E.
Idzior-Waluś, B.
Stevens, L.
McEneny, J.
O’Kane, M. J.
Moles, K. W.
McMaster, C.
Young, I. S.
Leonhardt, W.
Konstadelou, E.
Gürlek, Alper
Soedamah-Muthu, S.
Taskinen, M. R.
Ehnholm, C.
Wägner, A.
Bayen, Laia
Rigla, M.
Ortega, E.
Caixàs, A.
Mestrón, A.
Ordóñez, J.
Pérez, A.
Sotiropoulou, G.
Servais, P. L.
Bertolotto, A.
Pilo, M.
Suchánková, G.
Andratschke, S.
Tschöp, M.
Strasburger, C.-J.
Rizzo, L.
Aerts, P.
Vinckx, M.
Ansquer, J. C.
Ryan, M.
Buter, H.
Navis, G. J.
de Jong, P. E.
de Zeeuw, D.
Carreras, G.
Giménez, G.
Pou, J. M.
Howorka, K.
Gabriel, M.
Pumprla, J.
Köves, A.
Bhowmik, N. B.
Haque, A.
Rahman, A.
Paleari, F.
Gamba, P.
Mauri, G.
Rovaris, G.
Giannattasio, C.
Piatti, M. L.
Zincone, A.
Cavaletti, G.
Mancia, G.
Lan, S.
Arezzo, J.
Gerber, R. A.
Klioze, S. S.
Saponara, C.
Tartaglione, T.
Cercone, S.
Caputo, S.
Meloni, T.
Brunetti, D.
Di Lazzaro, V.
Xu, G.
Jiang, H. Y.
Shy, M. E.
Sugimoto, K.
Zhang, W.-X.
Kuchmerovskaya, T.
Donchenko, G.
Shymansky, I.
Kuchmerovsky, N.
Pakyrbaeva, L.
Cameron, N. E.
Keegan, A.
Cotter, M. A.
Mirrlees, D.
Smale, S. E.
Biessels, G. J.
Duis, S. E. J.
Kamal, A.
Gispen, W. H.
Carrington, A.
Carman, S.
Smiarowski, H.
Lavoie, D.
Sawicki, D.
Sabetta, A.
Litchfield, J.
Van Zandt, M.
Sredy, J.
Smirnova, V.
Strokov, I.
Ivanova, L.
Ichunina, A.
Nakamura, J.
Nakayama, M.
Hamada, Y.
Chaya, S.
Kato, K.
Kasuya, Y.
Mizubayashi, R.
Miwa, K.
Yasuda, Y.
Kamiya, H.
Hotta, N.
Bíró, K.
Kukorelli, T.
Szilágyi, N.
Kürthy, M.
Komáromy, A.
Mogyorosi, T.
Nagy, K.
Çakir, M.
Baskal, N.
Güllü, S.
Elhan, A. H.
Erdogan, G.
Ziegler, D.
Piolot, R.
Neubauer, J.
Senesi, B.
Bonetti, R.
Napolitano, A.
Canepa, F.
Ottonello, P.
Schabmann, A.
Giménez-Pérez, G.
Arroyo, J. A.
López, T.
Ponz, E.
Mauricio, D.
Diem, P.
Zanchin, L.
Suter, S. L.
Lefrandt, J. D.
Smit, A.
van Roon, A. M.
Dullaart, R.
Voita, D.
Mackevics, V.
Vitols, A.
Lengyel, Cs.
Farkas, Gy.
Török, T.
Légrády, P.
Várkonyi, T. T.
Kardos, A.
Gingl, Z.
Kempler, P.
Rudas, L.
Lonovics, J.
Marchand, M.
Stevens, L. K.
Tarnás, Gy.
Estrella, F.
Christensen, N. J.
Keresztes, K.
Barna, I.
Hermányi, Zs.
Vargha, P.
Bonnevie, L.
Chanudet, X.
Larroque, P.
Tutuncu, N. Bascil
Deger, A.
Batur, M. K.
Yildirir, A.
Onalan, O.
Aksöyek, S.
Kabakçι, G.
Erbaş, T.
Galicka-Latała, D.
Surdacki, A.
Gerritsen, J.
TenVoorde, B. J.
Heethaar, R. M.
Tagawa, T. S.
Kodama, M.
Yoshioka, R.
Yamasaki, Y.
Didangelos, T.
Athyros, V.
Kontopoulos, A.
Papageorgiou, A.
Karamitsos, D.
Lacigová, S.
Rušavý, Z.
Kárová, R.
Perrild, H.
Kay, L.
Jørgensen, T.
Bień, A. I.
Witek, P.
Geraldes, Elizabete
Rodrigues, D.
Pereira, L.
Doménech, A.
Leitão, P.
Anagnostopoulos, D.
Foster, A. V. M.
Nag, S.
Barsoum, M.
Lewis, G.
Dunlop, N.
Connolly, V.
Bilous, R.
Kelly, W.
Chantelau, E.
Gede, A.
Sharman, D.
O’Halloran, D.
Best, C.
Abbas, Z. G.
Lutale, J.
Gill, G. V.
Jarvis, W. R.
Archibald, L. K.
Corcoran, S.
Mansell, J.
Pibworth, L.
Terada, H.
Shiba, T.
Utugi, N.
Utugi, T.
Blum, M.
Strobel, J.
Höffken, K.
Razvi, F. M.
Kritzinger, E. E.
Taylor, K.
Jones, S.
Illahi, W.
Grüβer, M.
Hartmann, P.
Hoffstadt, K.
van Leiden, H. A.
Moll, A. C.
Polak, B. C. P.
Pietragalla, G. B.
Maurino, M.
Montanaro, M.
Karadeniz, Ş.
Tommasini, P.
Quadrini, C.
Demiraj, V.
Rispoli, E.
Ota, A.
Takama, H.
Saito, N.
Hemández, C.
Lepore, D.
Antico, L.
Giardina, B.
Franconi, F.
Michoud, E.
Chamot, S.
Riva, Ch.
Hammes, H.-P.
Renner, O.
Breier, G.
Lin, J.
Alt, A.
Betzholtz, C.
Bretzel, III, R. G.
Manti, R.
Gallo, M.
Molinar Hin, A.
Brignardello, E.
Boccuzzi, G.
Li, Shanfang
Xiang, Kunsan
Zhang, Rugeng
Shangguan, Xinhong
Wu, Jianrong
Donnan, P. T.
Broomhall, J.
Hunter, K.
Morris, A. D.
Ioannidis, G.
Peppa, M.
Rontogianni, E.
Kallifronas, M.
Lekatsas, I.
Chrysanthopoulou, G.
Anthopoulos, L.
Kesse, M.
Thalassinos, N.
Neves, C.
Medina, J. L.
Lopes, F.
Yılmaz, M.
Güvener, N.
Güvener, M.
Kocagöz, T.
Böke, E.
Paşaoglu, I.
Bascil Tutuncu, N.
Oto, A.
Karvonen, M. K.
Koulu, M.
Pesonen, U.
Mercuri, M.
Rauramaa, R.
Rutter, M. K.
Kestevan, P.
McComb, J. M.
Marshall, S. M.
Sobieska, M.
Wiktorowicz, K.
Kanters, S. D. J. M.
Banga, J. D.
Algra, A.
Frijns, C. J. M.
Beutler, J. J.
Fijnheer, R.
Nicoloff, G.
Baydanoff, S.
Stanimirova, N.
Petrova, Ch.
Lario, S.
Campistol, J. M.
Cases, A.
Clària, J.
Iñigo, P.
Esmatjcs, E.
Sármán, B.
Tóth, M.
Kocsis, I.
Somogyi, A.
Bumbure, A.
Jachimowicz, K.
Samson, J.
Tomasiak, M.
Sobol, A.
Stańczyk, L.
Watala, C.
Stradina, P.
Wiśniewska-Jarosińska, M.
Marciniak, D.
Więcławska, B.
Watała, C.
Golański, J.
Zinnat, R.
Mahmud, I.
Büyükasik, Yahya
Demiroğlu, H.
Szczepanik, A.
Skowroński, M.
Murawska, A.
Meeking, D. R.
Allard, S.
Munday, J.
Chowienczyk, P.
Shaw, K. M.
Cummings, M. H.
Šimková, R.
Jirsa, M.
Hadoke, P. W. F.
McIntyre, C. A.
Jones, G. C.
Williams, B. C.
Elliott, A. I.
McKnight, J. A.
Pernow, J.
Bombonato, G. C.
Finucci, G. F.
Zotta, L.
Senses, V.
Ozyazgan, S.
Ince, E.
Tunçdemir, M.
Oztürk, M.
Sultuybek, G.
Akkan, A. G.
Özyazgan, S.
Unlücerci, Y.
Bekpınar, S.
Meyer, M. F.
Lee, B. C.
Shore, A. C.
Humphreys, J. M.
Tooke, J. E.
Dell’Omo, G.
Giovannitti, G.
Caricato, F.
Mariani, M.
Pedrinelli, R.
Kiviet-Boehm, C.
Schwelling, V.
Matthäei, S.
Pfohl, M.
McInerney, D.
Itoh, H.
Ohno, T.
Katoh, N.
Baumgartner-Parzer, S.
Artwohl, M.
Graier, W.
Ludwig, C.
Tachi, Y.
Bannai, C.
Shinohara, M.
Shimpuku, H.
Ohura, K.
Bertacca, A.
Sasvári, M.
Szaleczki, E.
Pusztai, P.
Boes, U.
Klaus, E.
Dittrich, P.
Wagner, Z.
Wittmann, I.
Pótó, L.
Wagner, L.
Mazák, I.
Nagy, J.
Feletto, F.
Taboga, C.
Tonutti, L.
Lizzio, S.
Russo, A.
Selmo, V.
Ceriello, A.
Lekakis, J.
Papamichael, C. M.
Stamatelopoulos, K.
Stamatelopoulos, S.
Yillar, D. O.
Gay, M.
Lillaz, E.
Passaro, A.
Vanini, A.
Calzoni, F.
D’Elia, K.
Carantoni, M.
Zuliani, G.
Fellin, R.
Solini, A.
Chwatko, G.
Bald, E.
Dramais, A.-S.
Wallemacq, P. E.
Vandeleene, B.
Ciaria, M. V.
Ariano, M.
Strom, R.
Gibney, J.
Weiss, U.
Turner, B.
O’Gorman, P.
Watts, G.
Powrie, J.
Crook, M.
Shaw, K.
Cummings, M.
AD Morris for the DARTS/MEMO Collaboration
GENEDIAB Study Group
GEDEC study group
European Insulin Aspart Study Group
US Study Group of Insulin Glargine in Type 2 DM
Hvidøre Study group on Childhood Diabetes
UKPDS Group
DAIS Project Group
Croatian Study Group for Diabetic Amyotrophy
KANWU study group
The Finnish Diabetes Prevention Study Group
The EURODIAB Prospective Complications Study (PCS) Group
Neuropathy Study Group of the Italian Society of the Study of Diabetes
European Group for the Study of Insulin Resistance (EGIR)
D.I.O.R. study group
Non-Invasive Task Force
Rosiglitazone Study Group
Cerivastatin/Bezafibrate Latin America Study Group
HIDM investigators
German Working Group on Quality Control
German Pediat. Working Group
Lithuanian Collaborative Group for the Epidemiology of Diabetes
IMDIAB Study Group
Osaka IDDM Study Group
Pramlintide Type 1 Study Group
Pramlintide Type 2 Study Group
The Turkish Diabetes Epidemiology Group
Screen-Pol Study Group
IGT Research Group
Mauritian NCD group
Cerivastatin Combination Therapy Study Group
EURODIAB Complications Study Group
HOE 901/3003 study group
Northern Diabetic Pregnancy Survey
Hungarian HbA1c Screening Study Group
The TARDIS Steering Committee and UK centres
WHO/IDF Patient Empowerment Workshop
Brazilian Gestational Diabetes Study Group
Childhood Diabetes in Finland Study Group
UK Prospective Diabetes Study Group
Service of internal medecine - diabetologia - vascular diseases
EURODIAB IDDM Study Group
DARTS/MEMO Collaboration
The Pittsburgh Epidemiology of Diabetes Complications (EDC) Study
Pokaż więcej
Źródło :
Diabetologia: Clinical and Experimental Diabetes and Metabolism. August 1999 42(1):A1-A330
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Post-Processing in Cardiovascular Computed Tomography: Performance of a Client Server Solution versus a Stand-Alone Solution.
Autorzy :
Lücke, C.
Foldyna, B.
Andres, C.
Boehmer-Lasthaus, S.
Grothoff, M.
Nitzsche, S.
Gutberlet, M.
Lehmkuhl, L.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Bildnachverarbeitung in der kardiovaskulären Computertomografie: Performance von Client-Server- versus Einzelplatzlösung. (German)
Źródło :
RöFo - Fortschritte auf dem Gebiet der Röntgenstrahlen und der bildgebenden Verfahren; 2014, Vol. 186 Issue 12, p1111-1121, 11p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Characteristics of Staphylococcus Hyicus strains isolated from pig carcasses in two different slaughterhouses
Autorzy :
Hassler, C
Nitzsche, S
Iversen, C
Zweifel, C
Stephan, R
Pokaż więcej
Temat :
Staphylococcus hyicus, Pig carcasses, Phenotyping, Toxin genes, PFGE
Institute of Food Safety and Hygiene
610 Medicine & health
570 Life sciences
biology
Źródło :
Hassler, C; Nitzsche, S; Iversen, C; Zweifel, C; Stephan, R (2008). Characteristics of Staphylococcus Hyicus strains isolated from pig carcasses in two different slaughterhouses. Meat Science, 80(2):505-510.
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Activatable Shiga toxin 2d (Stx2d) in STEC strains isolated from cattle and sheep at slaughter.
Autorzy :
Tasara, T
Bielaszewska, M
Nitzsche, S
Karch, H
Zweifel, C
Stephan, R
Pokaż więcej
Temat :
biochemical phenomena, metabolism, and nutrition
Institute of Food Safety and Hygiene
610 Medicine & health
570 Life sciences
biology
Shiga toxin producing Escherichia coli, stx2d-activatable, Mucus activation assay, Livestock
Źródło :
Tasara, T; Bielaszewska, M; Nitzsche, S; Karch, H; Zweifel, C; Stephan, R (2008). Activatable Shiga toxin 2d (Stx2d) in STEC strains isolated from cattle and sheep at slaughter. Veterinary Microbiology, 131(1-2):199-204.
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Comparison of two chromogenic media and evaluation of two molecular based identification systems for Enterobacter sakazakii detection
Autorzy :
Lehner, A
Nitzsche, S
Breeuwer, P
Diep, B
Thelen, K
Stephan, R
Pokaż więcej
Temat :
Methodology Article
Institute of Food Safety and Hygiene
610 Medicine & health
570 Life sciences
biology
Źródło :
Lehner, A; Nitzsche, S; Breeuwer, P; Diep, B; Thelen, K; Stephan, R (2006). Comparison of two chromogenic media and evaluation of two molecular based identification systems for Enterobacter sakazakii detection. BMC Microbiology, 6:15.
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies