Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Okada, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Prospects for observing and localizing gravitational-wave transients with Advanced LIGO, Advanced Virgo and KAGRA
Autorzy :
Abbott, B. P.
Abbott, R.
Abbott, T. D.
Abraham, S.
Acernese, F.Aff4, Aff5
Ackley, K.
Adams, C.
Adya, V. B.Aff8, Aff9
Affeldt, C.Aff8, Aff9
Agathos, M.
Agatsuma, K.
Aggarwal, N.
Aguiar, O. D.
Aiello, L.Aff14, Aff15
Ain, A.
Ajith, P.
Akutsu, T.
Allen, G.
Allocca, A.Aff19, Aff20
Aloy, M. A.
Altin, P. A.
Amato, A.
Ananyeva, A.
Anderson, S. B.
Anderson, W. G.
Ando, M.Aff25, Aff26
Angelova, S. V.
Antier, S.
Appert, S.
Arai, K.
Arai, Koya
Arai, Y.
Araki, S.
Araya, A.
Araya, M. C.
Areeda, J. S.
Arène, M.
Aritomi, N.
Arnaud, N.Aff28, Aff34
Arun, K. G.
Ascenzi, S.Aff36, Aff37
Ashton, G.
Aso, Y.Aff38, Aff39
Aston, S. M.
Astone, P.
Aubin, F.
Aufmuth, P.
AultONeal, K.
Austin, C.
Avendano, V.
Avila-Alvarez, A.
Babak, S.Aff33, Aff44
Bacon, P.
Badaracco, F.Aff14, Aff15
Bader, M. K. M.
Bae, S. W.
Bae, Y. B.
Baiotti, L.
Bajpai, R.
Baker, P. T.
Baldaccini, F.Aff51, Aff52
Ballardin, G.
Ballmer, S. W.
Banagiri, S.
Barayoga, J. C.
Barclay, S. E.
Barish, B. C.
Barker, D.
Barkett, K.
Barnum, S.
Barone, F.Aff4, Aff5
Barr, B.
Barsotti, L.
Barsuglia, M.
Barta, D.
Bartlett, J.
Barton, M. A.Aff17, Aff55
Bartos, I.
Bassiri, R.
Basti, A.Aff19, Aff20
Bawaj, M.Aff52, Aff61
Bayley, J. C.
Bazzan, M.Aff62, Aff63
Bécsy, B.
Bejger, M.Aff33, Aff65
Belahcene, I.
Bell, A. S.
Beniwal, D.
Berger, B. K.
Bergmann, G.Aff8, Aff9
Bernuzzi, S.Aff67, Aff68
Bero, J. J.
Berry, C. P. L.
Bersanetti, D.
Bertolini, A.
Betzwieser, J.
Bhandare, R.
Bidler, J.
Bilenko, I. A.
Bilgili, S. A.
Billingsley, G.
Birch, J.
Birney, R.
Birnholtz, O.
Biscans, S.Aff1, Aff12
Biscoveanu, S.
Bisht, A.
Bitossi, M.Aff20, Aff34
Bizouard, M. A.
Blackburn, J. K.
Blair, C. D.
Blair, D. G.
Blair, R. M.
Bloemen, S.
Bode, N.Aff8, Aff9
Boer, M.
Boetzel, Y.
Bogaert, G.
Bondu, F.
Bonilla, E.
Bonnand, R.
Booker, P.Aff8, Aff9
Boom, B. A.
Booth, C. D.
Bork, R.
Boschi, V.
Bose, S.Aff3, Aff80
Bossie, K.
Bossilkov, V.
Bosveld, J.
Bouffanais, Y.
Bozzi, A.
Bradaschia, C.
Brady, P. R.
Bramley, A.
Branchesi, M.Aff14, Aff15
Brau, J. E.
Briant, T.
Briggs, J. H.
Brighenti, F.Aff83, Aff84
Brillet, A.
Brinkmann, M.Aff8, Aff9
Brisson, V.
Brockill, P.
Brooks, A. F.
Brown, D. A.
Brown, D. D.
Brunett, S.
Buikema, A.
Bulik, T.
Bulten, H. J.Aff45, Aff86
Buonanno, A.Aff44, Aff87
Buskulic, D.
Buy, C.
Byer, R. L.
Cabero, M.Aff8, Aff9
Cadonati, L.
Cagnoli, G.Aff23, Aff89
Cahillane, C.
Bustillo, J. Calderón
Callister, T. A.
Calloni, E.Aff5, Aff90
Camp, J. B.
Campbell, W. A.
Canepa, M.Aff71, Aff92
Cannon, K.
Cannon, K. C.
Cao, H.
Cao, J.
Capocasa, E.Aff17, Aff33
Carbognani, F.
Caride, S.
Carney, M. F.
Carullo, G.
Diaz, J. Casanueva
Casentini, C.Aff36, Aff37
Caudill, S.
Cavaglià, M.
Cavalier, F.
Cavalieri, R.
Cella, G.
Cerdá-Durán, P.
Cerretani, G.Aff19, Aff20
Cesarini, E.Aff37, Aff96
Chaibi, O.
Chakravarti, K.
Chamberlin, S. J.
Chan, M.
Chan, M. L.
Chao, S.
Charlton, P.
Chase, E. A.
Chassande-Mottin, E.
Chatterjee, D.
Chaturvedi, M.
Chatziioannou, K.
Cheeseboro, B. D.
Chen, C. S.
Chen, H. Y.
Chen, K. H.
Chen, X.
Chen, Y.
Chen, Y. R.Aff105, Aff106
Cheng, H.-P.
Cheong, C. K.
Chia, H. Y.
Chincarini, A.
Chiummo, A.
Cho, G.
Cho, H. S.
Cho, M.
Christensen, N.Aff76, Aff110
Chu, H. Y.
Chu, Q.
Chu, Y. K.
Chua, S.
Chung, K. W.
Chung, S.
Ciani, G.Aff62, Aff63
Ciobanu, A. A.
Ciolfi, R.Aff112, Aff113
Cipriano, F.
Cirone, A.Aff71, Aff92
Clara, F.
Clark, J. A.
Clearwater, P.
Cleva, F.
Cocchieri, C.
Coccia, E.Aff14, Aff15
Cohadon, P.-F.
Cohen, D.
Colgan, R.
Colleoni, M.
Collette, C. G.
Collins, C.
Cominsky, L. R.
Constancio, Jr., M.
Conti, L.
Cooper, S. J.
Corban, P.
Corbitt, T. R.
Cordero-Carrión, I.
Corley, K. R.
Cornish, N.
Corsi, A.
Cortese, S.
Costa, C. A.
Cotesta, R.
Coughlin, M. W.
Coughlin, S. B.Aff70, Aff79
Coulon, J.-P.
Countryman, S. T.
Couvares, P.
Covas, P. B.
Cowan, E. E.
Coward, D. M.
Cowart, M. J.
Coyne, D. C.
Coyne, R.
Creighton, J. D. E.
Creighton, T. D.
Cripe, J.
Croquette, M.
Crowder, S. G.
Cullen, T. J.
Cumming, A.
Cunningham, L.
Cuoco, E.
Canton, T. Dal
Dálya, G.
Danilishin, S. L.Aff8, Aff9
D’Antonio, S.
Danzmann, K.Aff8, Aff9
Dasgupta, A.
Da Silva Costa, C. F.
Datrier, L. E. H.
Dattilo, V.
Dave, I.
Davier, M.
Davis, D.
Daw, E. J.
DeBra, D.
Deenadayalan, M.
Degallaix, J.
De Laurentis, M.Aff5, Aff90
Deléglise, S.
Pozzo, W. DelAff19, Aff20
DeMarchi, L. M.
Demos, N.
Dent, T.Aff8, Aff9, Aff126
De Pietri, R.Aff68, Aff127
Derby, J.
De Rosa, R.Aff5, Aff90
De Rossi, C.Aff23, Aff34
DeSalvo, R.
de Varona, O.Aff8, Aff9
Dhurandhar, S.
Díaz, M. C.
Dietrich, T.
Fiore, L. Di
Giovanni, M. DiAff113, Aff129
Girolamo, T. DiAff5, Aff90
Lieto, A. DiAff19, Aff20
Ding, B.
Pace, S. DiAff40, Aff130
Palma, I. DiAff40, Aff130
Renzo, F. DiAff19, Aff20
Dmitriev, A.
Doctor, Z.
Doi, K.
Donovan, F.
Dooley, K. L.Aff79, Aff95
Doravari, S.Aff8, Aff9
Dorrington, I.
Downes, T. P.
Drago, M.Aff14, Aff15
Driggers, J. C.
Du, Z.
Ducoin, J.-G.
Dupej, P.
Dwyer, S. E.
Easter, P. J.
Edo, T. B.
Edwards, M. C.
Effler, A.
Eguchi, S.
Ehrens, P.
Eichholz, J.
Eikenberry, S. S.
Eisenmann, M.
Eisenstein, R. A.
Enomoto, Y.
Essick, R. C.
Estelles, H.
Estevez, D.
Etienne, Z. B.
Etzel, T.
Evans, M.
Evans, T. M.
Fafone, V.Aff14, Aff36, Aff37
Fair, H.
Fairhurst, S.
Fan, X.
Farinon, S.
Farr, B.
Farr, W. M.
Fauchon-Jones, E. J.
Favata, M.
Fays, M.
Fazio, M.
Fee, C.
Feicht, J.
Fejer, M. M.
Feng, F.
Fernandez-Galiana, A.
Ferrante, I.Aff19, Aff20
Ferreira, E. C.
Ferreira, T. A.
Ferrini, F.
Fidecaro, F.Aff19, Aff20
Fiori, I.
Fiorucci, D.
Fishbach, M.
Fisher, R. P.Aff53, Aff134
Fishner, J. M.
Fitz-Axen, M.
Flaminio, R.Aff17, Aff41
Fletcher, M.
Flynn, E.
Fong, H.
Font, J. A.Aff21, Aff135
Forsyth, P. W. F.
Fournier, J.-D.
Frasca, S.Aff40, Aff130
Frasconi, F.
Frei, Z.
Freise, A.
Frey, R.
Frey, V.
Fritschel, P.
Frolov, V. V.
Fujii, Y.
Fukunaga, M.
Fukushima, M.
Fulda, P.
Fyffe, M.
Gabbard, H. A.
Gadre, B. U.
Gaebel, S. M.
Gair, J. R.
Gammaitoni, L.
Ganija, M. R.
Gaonkar, S. G.
Garcia, A.
García-Quirós, C.
Garufi, F.Aff5, Aff90
Gateley, B.
Gaudio, S.
Gaur, G.
Gayathri, V.
Ge, G. G.
Gemme, G.
Genin, E.
Gennai, A.
George, D.
George, J.
Gergely, L.
Germain, V.
Ghonge, S.
Ghosh, Abhirup
Ghosh, Archisman
Ghosh, S.
Giacomazzo, B.Aff113, Aff129
Giaime, J. A.Aff2, Aff7
Giardina, K. D.
Giazotto, A.
Gill, K.
Giordano, G.Aff4, Aff5
Glover, L.
Godwin, P.
Goetz, E.
Goetz, R.
Goncharov, B.
González, G.
Castro, J. M. GonzalezAff19, Aff20
Gopakumar, A.
Gorodetsky, M. L.
Gossan, S. E.
Gosselin, M.
Gouaty, R.
Grado, A.Aff5, Aff144
Graef, C.
Granata, M.
Grant, A.
Gras, S.
Grassia, P.
Gray, C.
Gray, R.
Greco, G.Aff83, Aff84
Green, A. C.Aff11, Aff59
Green, R.
Gretarsson, E. M.
Groot, P.
Grote, H.
Grunewald, S.
Gruning, P.
Guidi, G. M.Aff83, Aff84
Gulati, H. K.
Guo, Y.
Gupta, A.
Gupta, M. K.
Gustafson, E. K.
Gustafson, R.
Haegel, L.
Hagiwara, A.
Haino, S.
Halim, O.Aff14, Aff15
Hall, B. R.
Hall, E. D.
Hamilton, E. Z.
Hammond, G.
Haney, M.
Hanke, M. M.Aff8, Aff9
Hanks, J.
Hanna, C.
Hannam, M. D.
Hannuksela, O. A.
Hanson, J.
Hardwick, T.
Haris, K.
Harms, J.Aff14, Aff15
Harry, G. M.
Harry, I. W.
Hasegawa, K.
Haster, C.-J.
Haughian, K.
Hayakawa, H.
Hayama, K.
Hayes, F. J.
Healy, J.
Heidmann, A.
Heintze, M. C.
Heitmann, H.
Hello, P.
Hemming, G.
Hendry, M.
Heng, I. S.
Hennig, J.Aff8, Aff9
Heptonstall, A. W.
Heurs, M.Aff8, Aff9
Hild, S.
Himemoto, Y.
Hinderer, T.Aff45, Aff151, Aff152
Hiranuma, Y.
Hirata, N.
Hirose, E.
Hoak, D.
Hochheim, S.Aff8, Aff9
Hofman, D.
Holgado, A. M.
Holland, N. A.
Holt, K.
Holz, D. E.
Hong, Z.
Hopkins, P.
Horst, C.
Hough, J.
Howell, E. J.
Hoy, C. G.
Hreibi, A.
Hsieh, B. H.
Huang, G. Z.
Huang, P. W.
Huang, Y. J.
Huerta, E. A.
Huet, D.
Hughey, B.
Hulko, M.
Husa, S.
Huttner, S. H.
Huynh-Dinh, T.
Idzkowski, B.
Iess, A.Aff36, Aff37
Ikenoue, B.
Imam, S.
Inayoshi, K.
Ingram, C.
Inoue, Y.
Inta, R.
Intini, G.Aff40, Aff130
Ioka, K.
Irwin, B.
Isa, H. N.
Isac, J.-M.
Isi, M.
Itoh, Y.Aff157, Aff158
Iyer, B. R.
Izumi, K.Aff56, Aff159
Jacqmin, T.
Jadhav, S. J.
Jani, K.
Janthalur, N. N.
Jaranowski, P.
Jenkins, A. C.
Jiang, J.
Johnson, D. S.
Jones, A. W.
Jones, D. I.
Jones, R.
Jonker, R. J. G.
Ju, L.
Jung, K.
Jung, P.
Junker, J.Aff8, Aff9
Kajita, T.
Kalaghatgi, C. V.
Kalogera, V.
Kamai, B.
Kamiizumi, M.
Kanda, N.Aff157, Aff158
Kandhasamy, S.
Kang, G. W.
Kanner, J. B.
Kapadia, S. J.
Karki, S.
Karvinen, K. S.Aff8, Aff9
Kashyap, R.
Kasprzack, M.
Katsanevas, S.
Katsavounidis, E.
Katzman, W.
Kaufer, S.
Kawabe, K.
Kawaguchi, K.
Kawai, N.
Kawasaki, T.
Keerthana, N. V.
Kéfélian, F.
Keitel, D.
Kennedy, R.
Key, J. S.
Khalili, F. Y.
Khan, H.
Khan, I.Aff14, Aff37
Khan, S.Aff8, Aff9
Khan, Z.
Khazanov, E. A.
Khursheed, M.
Kijbunchoo, N.
Kim, Chunglee
Kim, C.
Kim, J. C.
Kim, J.
Kim, K.
Kim, W.
Kim, W. S.
Kim, Y.-M.
Kimball, C.
Kimura, N.
King, E. J.
King, P. J.
Kinley-Hanlon, M.
Kirchhoff, R.Aff8, Aff9
Kissel, J. S.
Kita, N.
Kitazawa, H.
Kleybolte, L.
Klika, J. H.
Klimenko, S.
Knowles, T. D.
Knyazev, E.
Koch, P.Aff8, Aff9
Koehlenbeck, S. M.Aff8, Aff9
Koekoek, G.Aff45, Aff173
Kojima, Y.
Kokeyama, K.
Koley, S.
Komori, K.
Kondrashov, V.
Kong, A. K. H.Aff105, Aff106
Kontos, A.
Koper, N.Aff8, Aff9
Korobko, M.
Korth, W. Z.
Kotake, K.
Kowalska, I.
Kozak, D. B.
Kozakai, C.
Kozu, R.
Kringel, V.Aff8, Aff9
Krishnendu, N.
Królak, A.Aff176, Aff177
Kuehn, G.Aff8, Aff9
Kumar, A.
Kumar, P.
Kumar, Rahul
Kumar, R.
Kumar, S.
Kume, J.
Kuo, C. M.
Kuo, H. S.
Kuo, L.
Kuroyanagi, S.
Kusayanagi, K.
Kutynia, A.
Kwak, K.
Kwang, S.
Lackey, B. D.
Lai, K. H.
Lam, T. L.
Landry, M.
Lane, B. B.
Lang, R. N.
Lange, J.
Lantz, B.
Lanza, R. K.
Lartaux-Vollard, A.
Lasky, P. D.
Laxen, M.
Lazzarini, A.
Lazzaro, C.
Leaci, P.Aff40, Aff130
Leavey, S.Aff8, Aff9
Lecoeuche, Y. K.
Lee, C. H.
Lee, H. K.
Lee, H. M.
Lee, H. W.
Lee, J.
Lee, K.
Lee, R. K.Aff105, Aff106
Lehmann, J.Aff8, Aff9
Lenon, A.
Leonardi, M.
Leroy, N.
Letendre, N.
Levin, Y.Aff6, Aff115
Li, J.
Li, K. J. L.
Li, T. G. F.
Li, X.
Lin, C. Y.
Lin, F.
Lin, F. L.
Lin, L. C. C.
Linde, F.
Linker, S. D.
Littenberg, T. B.
Liu, G. C.
Liu, J.
Liu, X.
Lo, R. K. L.Aff1, Aff107
Lockerbie, N. A.
London, L. T.
Longo, A.Aff185, Aff186
Lorenzini, M.Aff14, Aff15
Loriette, V.
Lormand, M.
Losurdo, G.
Lough, J. D.Aff8, Aff9
Lousto, C. O.
Lovelace, G.
Lower, M. E.
Lück, H.Aff8, Aff9
Lumaca, D.Aff36, Aff37
Lundgren, A. P.
Luo, L. W.
Lynch, R.
Ma, Y.
Macas, R.
Macfoy, S.
MacInnis, M.
Macleod, D. M.
Macquet, A.
Magaña-Sandoval, F.
Zertuche, L. Magaña
Magee, R. M.
Majorana, E.
Maksimovic, I.
Malik, A.
Man, N.
Mandic, V.
Mangano, V.
Mansell, G. L.Aff12, Aff56
Manske, M.Aff22, Aff24
Mantovani, M.
Marchesoni, F.Aff52, Aff61
Marchio, M.
Marion, F.
Márka, S.
Márka, Z.
Markakis, C.Aff10, Aff18
Markosyan, A. S.
Markowitz, A.
Maros, E.
Marquina, A.
Marsat, S.
Martelli, F.Aff83, Aff84
Martin, I. W.
Martin, R. M.
Martynov, D. V.
Mason, K.
Massera, E.
Masserot, A.
Massinger, T. J.
Masso-Reid, M.
Mastrogiovanni, S.Aff40, Aff130
Matas, A.Aff44, Aff54
Matichard, F.Aff1, Aff12
Matone, L.
Mavalvala, N.
Mazumder, N.
McCann, J. J.
McCarthy, R.
McClelland, D. E.
McCormick, S.
McCuller, L.
McGuire, S. C.
McIver, J.
McManus, D. J.
McRae, T.
McWilliams, S. T.
Meacher, D.
Meadors, G. D.
Mehmet, M.Aff8, Aff9
Mehta, A. K.
Meidam, J.
Melatos, A.
Mendell, G.
Mercer, R. A.
Mereni, L.
Merilh, E. L.
Merzougui, M.
Meshkov, S.
Messenger, C.
Messick, C.
Metzdorff, R.
Meyers, P. M.
Miao, H.
Michel, C.
Michimura, Y.Aff25, Aff26
Middleton, H.
Mikhailov, E. E.
Milano, L.Aff5, Aff90
Miller, A. L.
Miller, A.Aff40, Aff130
Millhouse, M.
Mills, J. C.
Milovich-Goff, M. C.
Minazzoli, O.Aff76, Aff192
Minenkov, Y.
Mio, N.
Mishkin, A.
Mishra, C.
Mistry, T.
Mitra, S.
Mitrofanov, V. P.
Mitselmakher, G.
Mittleman, R.
Miyakawa, O.
Miyamoto, A.
Miyazaki, Y.
Miyo, K.
Miyoki, S.
Mo, G.
Moffa, D.
Mogushi, K.
Mohapatra, S. R. P.
Montani, M.Aff83, Aff84
Moore, C. J.
Moraru, D.
Moreno, G.
Morisaki, S.
Moriwaki, Y.
Mours, B.
Mow-Lowry, C. M.
Mukherjee, ArunavaAff8, Aff9
Mukherjee, D.
Mukherjee, S.
Mukund, N.
Mullavey, A.
Munch, J.
Muñiz, E. A.
Muratore, M.
Murray, P. G.
Nagano, K.
Nagano, S.
Nagar, A.Aff96, Aff196, Aff197
Nakamura, K.
Nakano, H.
Nakano, M.
Nakashima, R.
Nardecchia, I.Aff36, Aff37
Narikawa, T.
Naticchioni, L.Aff40, Aff130
Nayak, R. K.
Negishi, R.
Neilson, J.
Nelemans, G.Aff45, Aff75
Nelson, T. J. N.
Nery, M.Aff8, Aff9
Neunzert, A.
Ng, K. Y.
Ng, S.
Nguyen, P.
Ni, W. T.Aff105, Aff141
Nichols, D.Aff45, Aff151
Nishizawa, A.Aff26, Aff201
Nissanke, S.Aff45, Aff151
Nocera, F.
North, C.
Nuttall, L. K.
Obergaulinger, M.
Oberling, J.
O’Brien, B. D.
Obuchi, Y.
O’Dea, G. D.
Ogaki, W.
Ogin, G. H.
Oh, J. J.
Oh, S. H.
Ohashi, M.
Ohishi, N.
Ohkawa, M.
Ohme, F.Aff8, Aff9
Ohta, H.
Okada, M. A.
Okutomi, K.
Oliver, M.
Oohara, K.
Ooi, C. P.
Oppermann, P.Aff8, Aff9
Oram, Richard J.
O’Reilly, B.
Ormiston, R. G.
Ortega, L. F.
O’Shaughnessy, R.
Oshino, S.
Ossokine, S.
Ottaway, D. J.
Overmier, H.
Owen, B. J.
Pace, A. E.
Pagano, G.Aff19, Aff20
Page, M. A.
Pai, A.
Pai, S. A.
Palamos, J. R.
Palashov, O.
Palomba, C.
Pal-Singh, A.
Pan, Huang-Wei
Pan, K. C.Aff105, Aff106
Pang, B.
Pang, H. F.
Pang, P. T. H.
Pankow, C.
Pannarale, F.Aff40, Aff130
Pant, B. C.
Paoletti, F.
Paoli, A.
Papa, M. A.Aff8, Aff24, Aff44
Parida, A.
Park, J.
Parker, W.Aff7, Aff190
Pascucci, D.
Pasqualetti, A.
Passaquieti, R.Aff19, Aff20
Passuello, D.
Patil, M.
Patricelli, B.Aff19, Aff20
Pearlstone, B. L.
Pedersen, C.
Pedraza, M.
Pedurand, R.Aff23, Aff205
Pele, A.
Arellano, F. E. Peña
Penn, S.
Perez, C. J.
Perreca, A.Aff113, Aff129
Pfeiffer, H. P.Aff44, Aff101
Phelps, M.Aff8, Aff9
Phukon, K. S.
Piccinni, O. J.Aff40, Aff130
Pichot, M.
Piergiovanni, F.Aff83, Aff84
Pillant, G.
Pinard, L.
Pinto, I.
Pirello, M.
Pitkin, M.
Poggiani, R.Aff19, Aff20
Pong, D. Y. T.
Ponrathnam, S.
Popolizio, P.
Porter, E. K.
Powell, J.
Prajapati, A. K.
Prasad, J.
Prasai, K.
Prasanna, R.
Pratten, G.
Prestegard, T.
Privitera, S.
Prodi, G. A.Aff113, Aff129
Prokhorov, L. G.
Puncken, O.Aff8, Aff9
Punturo, M.
Puppo, P.
Pürrer, M.
Qi, H.
Quetschke, V.
Quinonez, P. J.
Quintero, E. A.
Quitzow-James, R.
Raab, F. J.
Radkins, H.
Radulescu, N.
Raffai, P.
Raja, S.
Rajan, C.
Rajbhandari, B.
Rakhmanov, M.
Ramirez, K. E.
Ramos-Buades, A.
Rana, Javed
Rao, K.
Rapagnani, P.Aff40, Aff130
Raymond, V.
Razzano, M.Aff19, Aff20
Read, J.
Regimbau, T.
Rei, L.
Reid, S.
Reitze, D. H.Aff1, Aff59
Ren, W.
Ricci, F.Aff40, Aff130
Richardson, C. J.
Richardson, J. W.
Ricker, P. M.
Riles, K.
Rizzo, M.
Robertson, N. A.Aff1, Aff55
Robie, R.
Robinet, F.
Rocchi, A.
Rolland, L.
Rollins, J. G.
Roma, V. J.
Romanelli, M.
Romano, R.Aff4, Aff5
Romel, C. L.
Romie, J. H.
Rose, K.
Rosińska, D.Aff65, Aff208
Rosofsky, S. G.
Ross, M. P.
Rowan, S.
Rüdiger, A.Aff8, Aff9
Ruggi, P.
Rutins, G.
Ryan, K.
Sachdev, S.
Sadecki, T.
Sago, N.
Saito, S.
Saito, Y.
Sakai, K.
Sakai, Y.
Sakamoto, H.
Sakellariadou, M.
Sakuno, Y.
Salconi, L.
Saleem, M.
Samajdar, A.
Sammut, L.
Sanchez, E. J.
Sanchez, L. E.
Sanchis-Gual, N.
Sandberg, V.
Sanders, J. R.
Santiago, K. A.
Sarin, N.
Sassolas, B.
Sathyaprakash, B. S.Aff79, Aff97
Sato, S.
Sato, T.
Sauter, O.
Savage, R. L.
Sawada, T.
Schale, P.
Scheel, M.
Scheuer, J.
Schmidt, P.
Schnabel, R.
Schofield, R. M. S.
Schönbeck, A.
Schreiber, E.Aff8, Aff9
Schulte, B. W.Aff8, Aff9
Schutz, B. F.
Schwalbe, S. G.
Scott, J.
Scott, S. M.
Seidel, E.
Sekiguchi, T.
Sekiguchi, Y.
Sellers, D.
Sengupta, A. S.
Sennett, N.
Sentenac, D.
Sequino, V.Aff14, Aff36, Aff37
Sergeev, A.
Setyawati, Y.Aff8, Aff9
Shaddock, D. A.
Shaffer, T.
Shahriar, M. S.
Shaner, M. B.
Shao, L.
Sharma, P.
Shawhan, P.
Shen, H.
Shibagaki, S.
Shimizu, R.
Shimoda, T.
Shimode, K.
Shink, R.
Shinkai, H.
Shishido, T.
Shoda, A.
Shoemaker, D. H.
Shoemaker, D. M.
ShyamSundar, S.
Siellez, K.
Sieniawska, M.
Sigg, D.
Silva, A. D.
Singer, L. P.
Singh, N.
Singhal, A.Aff14, Aff40
Sintes, A. M.
Sitmukhambetov, S.
Skliris, V.
Slagmolen, B. J. J.
Slaven-Blair, T. J.
Smith, J. R.
Smith, R. J. E.
Somala, S.
Somiya, K.
Son, E. J.
Sorazu, B.
Sorrentino, F.
Sotani, H.
Souradeep, T.
Sowell, E.
Spencer, A. P.
Srivastava, A. K.
Srivastava, V.
Staats, K.
Stachie, C.
Standke, M.Aff8, Aff9
Steer, D. A.
Steinke, M.Aff8, Aff9
Steinlechner, J.Aff55, Aff172
Steinlechner, S.
Steinmeyer, D.Aff8, Aff9
Stevenson, S. P.
Stocks, D.
Stone, R.
Stops, D. J.
Strain, K. A.
Stratta, G.Aff83, Aff84
Strigin, S. E.
Strunk, A.
Sturani, R.
Stuver, A. L.
Sudhir, V.
Sugimoto, R.
Summerscales, T. Z.
Sun, L.
Sunil, S.
Suresh, J.
Sutton, P. J.
Suzuki, Takamasa
Suzuki, Toshikazu
Swinkels, B. L.
Szczepańczyk, M. J.
Tacca, M.
Tagoshi, H.
Tait, S. C.
Takahashi, H.
Takahashi, R.
Takamori, A.
Takano, S.
Takeda, H.
Takeda, M.
Talbot, C.
Talukder, D.
Tanaka, H.
Tanaka, Kazuyuki
Tanaka, Kenta
Tanaka, Taiki
Tanaka, Takahiro
Tanioka, S.Aff17, Aff39
Tanner, D. B.
Tápai, M.
Martin, E. N. Tapia San
Taracchini, A.
Tasson, J. D.
Taylor, R.
Telada, S.
Thies, F.Aff8, Aff9
Thomas, M.
Thomas, P.
Thondapu, S. R.
Thorne, K. A.
Thrane, E.
Tiwari, ShubhanshuAff113, Aff129
Tiwari, Srishti
Tiwari, V.
Toland, K.
Tomaru, T.
Tomigami, Y.
Tomura, T.
Tonelli, M.Aff19, Aff20
Tornasi, Z.
Torres-Forné, A.
Torrie, C. I.
Töyrä, D.
Travasso, F.Aff34, Aff52, Aff61
Traylor, G.
Tringali, M. C.
Trovato, A.
Trozzo, L.Aff20, Aff149, Aff226
Trudeau, R.
Tsang, K. W.
Tsang, T. T. L.
Tse, M.
Tso, R.
Tsubono, K.
Tsuchida, S.
Tsukada, L.
Tsuna, D.
Tsuzuki, T.
Tuyenbayev, D.Aff121, Aff147
Uchikata, N.
Uchiyama, T.
Ueda, A.
Uehara, T.Aff59, Aff228
Ueno, K.
Ueshima, G.
Ugolini, D.
Unnikrishnan, C. S.
Uraguchi, F.
Urban, A. L.
Ushiba, T.
Usman, S. A.
Vahlbruch, H.
Vajente, G.
Valdes, G.
Bakel, N. van
Beuzekom, M. van
Brand, J. F. J. van denAff45, Aff86
Broeck, C. Van DenAff45, Aff230
Vander-Hyde, D. C.
Schaaf, L. van der
Heijningen, J. V. van
Putten, M. H. P. M. van
Veggel, A. A. van
Vardaro, M.Aff62, Aff63
Varma, V.
Vass, S.
Vasúth, M.
Vecchio, A.
Vedovato, G.
Veitch, J.
Veitch, P. J.
Venkateswara, K.
Venugopalan, G.
Verkindt, D.
Vetrano, F.Aff83, Aff84
Viceré, A.Aff83, Aff84
Viets, A. D.
Vine, D. J.
Vinet, J.-Y.
Vitale, S.
Vivanco, Francisco Hernandez
Vo, T.
Vocca, H.Aff51, Aff52
Vorvick, C.
Vyatchanin, S. P.
Wade, A. R.
Wade, L. E.
Wade, M.
Walet, R.
Walker, M.
Wallace, L.
Walsh, S.
Wang, G.Aff14, Aff20
Wang, H.
Wang, J.
Wang, J. Z.
Wang, W. H.
Wang, Y. F.
Ward, R. L.
Warden, Z. A.
Warner, J.
Was, M.
Watchi, J.
Weaver, B.
Wei, L.-W.Aff8, Aff9
Weinert, M.Aff8, Aff9
Weinstein, A. J.
Weiss, R.
Wellmann, F.Aff8, Aff9
Wen, L.
Wessel, E. K.
Weßels, P.Aff8, Aff9
Westhouse, J. W.
Wette, K.
Whelan, J. T.
Whiting, B. F.
Whittle, C.
Wilken, D. M.Aff8, Aff9
Williams, D.
Williamson, A. R.Aff45, Aff151
Willis, J. L.
Willke, B.Aff8, Aff9
Wimmer, M. H.Aff8, Aff9
Winkler, W.Aff8, Aff9
Wipf, C. C.
Wittel, H.Aff8, Aff9
Woan, G.
Woehler, J.Aff8, Aff9
Wofford, J. K.
Worden, J.
Wright, J. L.
Wu, C. M.Aff105, Aff106
Wu, D. S.Aff8, Aff9
Wu, H. C.Aff105, Aff106
Wu, S. R.Aff105, Aff106
Wysocki, D. M.
Xiao, L.
Xu, W. R.
Yamada, T.
Yamamoto, H.
Yamamoto, Kazuhiro
Yamamoto, Kohei
Yamamoto, T.
Yancey, C. C.
Yang, L.
Yap, M. J.
Yazback, M.
Yeeles, D. W.
Yokogawa, K.
Yokoyama, J.Aff25, Aff26
Yokozawa, T.
Yoshioka, T.
Yu, Hang
Yu, Haocun
Yuen, S. H. R.
Yuzurihara, H.
Yvert, M.
Zadrożny, A. K.Aff121, Aff176
Zanolin, M.
Zeidler, S.
Zelenova, T.
Zendri, J.-P.
Zevin, M.
Zhang, J.
Zhang, L.
Zhang, T.
Zhao, C.
Zhao, Y.
Zhou, M.
Zhou, Z.
Zhu, X. J.
Zhu, Z. H.
Zimmerman, A. B.
Zucker, M. E.Aff1, Aff12
Zweizig, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Living Reviews in Relativity. 23(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Subthreshold Nanosecond Laser in Age-Related Macular Degeneration: Observational Extension Study of the LEAD Clinical Trial
Autorzy :
Al-Qureshi, S.
Busija, I L.
Louis, D.
Harper, C.
Wickremasinghe, S.
Van Wijngaarden, P.
Lim, L.
Durkin, S.
Runciman, J.
Gihotra, J.
Muecke, J.
Haywood, K.
Brko, C.
Paley, J.
Smith, M.
Luscombe, C.
Vincent, R.
Lee, D.
Guymer, R.H.
Luu, C.
Wu, Z.
Hodgson, L.A.B.
Brassington, K.
Caruso, E.
McGuinness, M.
Tindill, N.
Aung, K.Z.
Baglin, E.
Sharangan, P.
Harper, C.A.
Wickremasinghe, S.
Lim, L.
Van Wijngaarden, P.
Sandhu, S.
Nguyen, T.
Cohn, A.
Qatarneh, D.
Robman, L.
Makeyeva, G.
Tan, R.
Taori, S.
Creese, K.
Chen, M.
Ong, D.
No, S.
Kandasamy, R.
Lim, S.W.
Okada, M.
Cugley, D.
O'Day, R.
Keller, P.
Lee, K.
Alessandrello, E.
Alessi-Calandro, J.
Kolic, M.
Wu, T.
Griffin, S.
Lek, J.J.
Heriot, W.
Fagan, X.
McIntosh, R.
Lowe, C.
Boyle, J.
Shanahan, O.
Chen, F.
McAllister, I.
Isaacs, T.
Shaw, A.
Balarantnasingam, C.
Chen, Y.
Cunningham, W.
Viljoen, R.
Kennelly, K.
Blum, R.
Arunachalam, S.
Razavi, H.
Adams, M.
Brown, H.
Bryant, J.
Cowles, R.
Radtke, S.
Barry, C.
Wong, E.
Shilton, F.
Soloshenko, A.
Jason, A.
Lin, A.
McSweeney, A.
King, A.
Shalan, B.
Xie, D.
Vu, H.
Tang, I.
Mather, K.
Cuypers, M.
Cheng, M.
McKeone, R.
Busby, T.
Matthews, R.
Lingham, G.
Arnold, J.
Luckie, A.
Chan, D.
Chang, J.
Tan, T.
Koh, L.
Cass, H.
Fitzsimons, R.
Forsyth, T.
Nguyen, A.
Ghebrial, V.
Ayson, H.
Graham, A.
Firibaldi, M.
Chakravarthy, U.
Kelly, L.
Gillvray, K.
Williams, M.
Casalino, G.
Mangoris, G.
Das, R.
Peto, T.
Toth, L.
Quinn, M.
Denham, R.
Lavery, N.J.
Sterrett, G.
Silvestri, V.
Young, G.
Graham, K.
Keenan, J.
Doyle, L.
Douglas, T.
Burns, D.
Wright, P.
Scullion, L.
Guymer, Robyn H.
Pokaż więcej
Źródło :
In Ophthalmology Retina January 2021
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stereotactic radiotherapy for hepatocellular carcinoma induced by hepatitis C and the relationships of changes in carbohydrate antigen 19-9 with AFP and PIVKA-II
Autorzy :
Maebayashi, T.
Ishibashi, N.
Aizawa, T.
Sakaguchi, M.
Okada, M.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Radiothérapie stéréotaxique du carcinome hépatocellulaire induit par l’hépatite C et les modifications de l’antigène glucidique 19-9 et celles de l’alfa-foetoprotéine (AFP) et de la protéine induite par l’absence de vitamine K ou l’antagonidte II ( PIVKA-II) (French)
Źródło :
In Cancer / Radiothérapie January 2020
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Kakkar, Ajay K.
Bassand, Jean-Pierre
John Camm, A.
Fitzmaurice, David A.
Goldhaber, Samuel Z.
Goto, Shinya
Haas, Sylvia
Hacke, Werner
Mantovani, Lorenzo G.
Misselwitz, Frank
Pieper, Karen S.
Turpie, Alexander G.G.
van Eickels, Martin
Verheugt, Freek W.A.
John Camm, A.
Bassand, Jean-Pierre
Goldhaber, Samuel Z.
Haas, Sylvia
Kayani, Gloria
Mantovani, Lorenzo G.
Fox, Keith A.A.
Gersh, Bernard J.
Luciardi, Hector Lucas
Gibbs, Harry
Brodmann, Marianne
Cools, Frank
Barretto, Antonio Carlos Pereira
Connolly, Stuart J.
Spyropoulos, Alex
Eikelboom, John
Corbalan, Ramon
Hu, Dayi
Jansky, Petr
Nielsen, Jørn Dalsgaard
Ragy, Hany
Raatikainen, Pekka
Le Heuzey, Jean-Yves
Darius, Harald
Keltai, Matyas
Kakkar, Sanjay
Sawhney, Jitendra Pal Singh
Agnelli, Giancarlo
Ambrosio, Giuseppe
Koretsune, Yukihiro
Sánchez Díaz, Carlos Jerjes
Ten Cate, Hugo
Atar, Dan
Stepinska, Janina
Panchenko, Elizaveta
Lim, Toon Wei
Jacobson, Barry
Oh, Seil
Viñolas, Xavier
Rosenqvist, Marten
Steffel, Jan
Angchaisuksiri, Pantep
Oto, Ali
Parkhomenko, Alex
Al Mahmeed, Wael
Fitzmaurice, David
Goldhaber, Samuel Z.
Hu, D.Y.
Chen, K.N.
Zhao, Y.S.
Zhang, H.Q.
Chen, J.Z.
Cao, S.P.
Wang, D.W.
Yang, Y.J.
Li, W.H.
Yin, Y.H.
Tao, G.Z.
Yang, P.
Chen, Y.M.
He, S.H.
Wang, Ying
Wang, Yong
Fu, G.S.
Li, X.
Wu, T.G.
Cheng, X.S.
Yan, X.W.
Zhao, R.P.
Chen, M.S.
Xiong, L.G.
Chen, P.
Jiao, Y.
Guo, Y.
Xue, L.
Wang, F.Z.
Li, H.
Yang, Z.M.
Bai, C.L.
Chen, J.
Chen, J.Y.
Chen, X.
Feng, S.
Fu, Q.H.
Gao, X.J.
Guo, W.N.
He, R.H.
He, X.A.
Hu, X.S.
Huang, X.F.
Li, B.
Li, J.
Li, L.
Li, Y.H.
Liu, T.T.
Liu, W.L.
Liu, Y.Y.
Lu, Z.C.
Luo, X.L.
Ma, T.Y.
Peng, J.Q.
Sheng, X.
Shi, X.J.
Sun, Y.H.
Tian, G.
Wang, K.
Wang, L.
Wu, R.N.
Xie, Q.
Xu, R.Y.
Yang, J.S.
Yang, L.L.
Yang, Q.
Yang, Y.J.
Ye, Y.
Yu, H.Y.
Yu, J.H.
Yu, T.
Zhai, H.
Zhan, Q.
Zhang, G.S.
Zhang, Q.
Zhang, R.
Zhang, Y.
Zheng, W.Y.
Zhou, B.
Zhou, Z.H.
Zhu, X.Y.
Kakkar, S.
Sawhney, J.P.S.
Jadhav, P.
Durgaprasad, R.
Ravi Shankar, A.G.
Rajput, R.K.
Bhargava, K.
Sarma, R.
Srinivas, A.
Roy, D.
Nagamalesh, U.M.
Chopda, M.
Kishore, R.
Kulkarni, G.
Chandwani, P.
Pothiwala, R.A.
Padinhare Purayil, M.
Shah, S.
Chawla, K.
Kothiwale, V.A.
Raghuraman, B.
Vijayaraghavan, G.
Vijan, V.M.
Bantwal, G.
Bisne, V.
Khan, A.
Gupta, J.B.
Kumar, S.
Jain, D.
Abraham, S.
Adak, D.
Barai, A.
Begum, H.
Bhattacharjee, P.
Dargude, M.
Davies, D.
Deshpande, B.
Dhakrao, P.
Dhyani, V.
Duhan, S.
Earath, M.
Ganatra, A.
Giradkar, S.
Jain, V.
Karthikeyan, R.
Kasala, L.
Kaur, S.
Krishnappa, S.
Lawande, A.
Lokesh, B.
Madarkar, N.
Meena, R.
More, P.
Naik, D.
Prashanth, K.
Rao, M.
Rao, N.M.
Sadhu, N.
Shah, D.
Sharma, M.
Shiva, P.
Singhal, S.
Suresh, S.
Vanajakshamma, V.
Panse, S.G.
Koretsune, Y.
Kanamori, S.
Yamamoto, K.
Kumagai, K.
Katsuda, Y.
Sadamatsu, K.
Toyota, F.
Mizuno, Y.
Misumi, I.
Noguchi, H.
Ando, S.
Suetsugu, T.
Minamoto, M.
Oda, Hiroshi
Shiraishi, K.
Adachi, S.
Chiba, K.
Norita, H.
Tsuruta, M.
Koyanagi, T.
Yamamoto, K.
Ando, H.
Higashi, T.
Okada, K.
Azakami, S.
Komaki, S.
Kumeda, K.
Murayama, T.
Matsumura, J.
Oba, Y.
Sonoda, R.
Goto, K.
Minoda, K.
Haraguchi, Y.
Suefuji, H.
Miyagi, H.
Kato, H.
Nakamura, Tadashi
Nakamura, Tsugihiro
Nandate, H.
Zaitsu, R.
Fujiura, Yoshihisa
Yoshimura, A.
Numata, H.
Ogawa, J.
Tatematsu, H.
Kamogawa, Y.
Murakami, K.
Wakasa, Y.
Yamasawa, M.
Maekawa, H.
Abe, S.
Kihara, H.
Tsunoda, S.
Saito, Katsumi
Saito, Kazuyuki
Fudo, T.
Obunai, K.
Tachibana, H.
Oba, I.
Kuwahata, T.
Higa, S.
Gushiken, M.
Eto, T.
Yoshida, H.
Ikeda, D.
Fujiura, Yoshitake
Ishizawa, M.
Nakatsuka, M.
Murata, K.
Ogurusu, C.
Shimoyama, M.
Akutsu, M.
Takamura, I.
Hoshino, F.
Yokota, N.
Iwao, T.
Tsuchida, K.
Takeuchi, M.
Hatori, Y.
Kitami, Y.
Nakamura, Yoichi
Oyama, R.
Ageta, M.
Oda, Hiroyuki
Go, Y.
Mishima, K.
Unoki, T.
Morii, S.
Shiga, Yuhei
Sumi, H.
Nagatomo, T.
Sanno, K.
Fujisawa, K.
Atsuchi, Y.
Nagoshi, T.
Seto, T.
Tabuchi, T.
Kameko, M.
Nii, K.
Oshiro, K.
Takezawa, H.
Nagano, S.
Miyamoto, N.
Iwaki, M.
Nakamura, Yuichiro
Fujii, M.
Okawa, M.
Abe, Masahiko
Abe, Masatake
Abe, Mitsunori
Saito, T.
Mito, T.
Nagao, K.
Minami, J.
Mita, T.
Sakuma, I.
Taguchi, T.
Marusaki, S.
Doi, H.
Tanaka, M.
Fujito, T.
Matsuta, M.
Kusumoto, T.
Kakinoki, S.
Ashida, K.
Yoshizawa, N.
Agata, J.
Arasaki, O.
Manita, M.
Ikemura, M.
Fukuoka, S.
Murakami, H.
Matsukawa, S.
Hata, Y.
Taniguchi, T.
Ko, T.
Kubo, H.
Imamaki, M.
Akiyama, M.
Inagaki, M.
Odakura, H.
Ueda, T.
Katsube, Y.
Nakata, A.
Watanabe, H.
Techigawara, M.
Igarashi, M.
Taga, K.
Kimura, T.
Tomimoto, S.
Shibuya, M.
Nakano, M.
Ito, K.
Seo, T.
Hiramitsu, S.
Hosokawa, H.
Hoshiai, M.
Hibino, M.
Miyagawa, K.
Horie, Hajime
Sugishita, N.
Shiga, Yukio
Soma, A.
Neya, K.
Yoshida, Tetsuro
Yoshida, Tomoki
Mizuguchi, M.
Ishiguro, M.
Minagawa, T.
Wada, M.
Mukawa, H.
Okuda, F.
Nagasaka, S.
Abe, Y.
Adachi, Sen
Adachi, Susumu
Adachi, T.
Akahane, K.
Amano, T.
Aoki, K.
Aoyama, T.
Arai, H.
Arima, S.
Arino, T.
Asano, H.
Asano, T.
Azuma, J.
Baba, T.
Betsuyaku, T.
Chibana, H.
Date, H.
Doiuchi, J.
Emura, Y.
Endo, M.
Fujii, Y.
Fujiki, R.
Fujisawa, A.
Fujisawa, Y.
Fukuda, T.
Fukui, T.
Furukawa, N.
Furukawa, T.
Furumoto, W.
Goto, T.
Hamaoka, M.
Hanazono, N.
Hasegawa, K.
Hatsuno, T.
Hayashi, Y.
Higuchi, K.
Hirasawa, K.
Hirayama, H.
Hirose, M.
Hirota, S.
Honda, M.
Horie, Hideki
Ido, T.
Iiji, O.
Ikeda, H.
Ikeda, K.
Ikeoka, K.
Imaizumi, M.
Inaba, H.
Inoue, T.
Iseki, F.
Ishihara, A.
Ishioka, N.
Ito, N.
Iwase, T.
Kakuda, H.
Kamata, J.
Kanai, H.
Kanda, H.
Kaneko, M.
Kano, H.
Kasai, T.
Kato, T.
Kato, Y.
Kawada, Y.
Kawai, K.
Kawakami, K.
Kawakami, S.
Kawamoto, T.
Kawano, S.
Kim, J.
Kira, T.
Kitazawa, H.
Kitazumi, H.
Kito, T.
Kobayashi, T.
Koeda, T.
Kojima, J.
Komatsu, H.
Komatsu, I.
Koshibu, Y.
Kotani, T.
Kozuka, T.
Kumai, Y.
Kumazaki, T.
Maeda, I.
Maeda, K.
Maruyama, Y.
Matsui, S.
Matsushita, K.
Matsuura, Y.
Mineoi, K.
Mitsuhashi, H.
Miura, N.
Miyaguchi, S.
Miyajima, S.
Miyamoto, H.
Miyashita, A.
Miyata, S.
Mizuguchi, I.
Mizuno, A.
Mori, T.
Moriai, O.
Morishita, K.
Murai, O.
Nagai, Sho
Nagai, Shunichi
Nagata, E.
Nagata, H.
Nakagomi, A.
Nakahara, S.
Nakamura, M.
Nakamura, R.
Nakanishi, N.
Nakayama, T.
Nakazato, R.
Nanke, T.
Nariyama, J.
Niijima, Y.
Niinuma, H.
Nishida, Y.
Nishihata, Y.
Nishino, K.
Nishioka, H.
Nishizawa, K.
Niwa, I.
Nomura, K.
Nomura, S.
Nozoe, M.
Ogawa, T.
Ohara, N.
Okada, M.
Okamoto, K.
Okita, H.
Okuyama, M.
Ono, H.
Ono, T.
Onuki Pearce, Y.
Oriso, S.
Ota, A.
Otaki, E.
Saito, Y.
Sakai, H.
Sakamoto, N.
Sakamoto, Y.
Samejima, Y.
Sasagawa, Y.
Sasaguri, H.
Sasaki, A.
Sasaki, T.
Sato, Kazuki
Sato, Kiyoharu
Sawano, M.
Seki, S.
Sekine, Y.
Seta, Y.
Sezaki, K.
Shibata, N.
Shiina, Y.
Shimono, H.
Shimoyama, Y.
Shindo, T.
Shinohara, H.
Shinohe, R.
Shinozuka, T.
Shirai, T.
Shiraiwa, T.
Shozawa, Y.
Suga, T.
Sugimoto, C.
Suzuki, Kazuo
Suzuki, Keita
Suzuki, Shu
Suzuki, Shunji
Suzuki, Susumu
Suzuki, Y.
Tada, M.
Taguchi, A.
Takagi, T.
Takagi, Y.
Takahashi, K.
Takahashi, S.
Takai, H.
Takanaka, C.
Take, S.
Takeda, H.
Takei, K.
Takenaka, K.
Tana, T.
Tanabe, G.
Taya, K.
Teragawa, H.
Tohyo, S.
Toru, S.
Tsuchiya, Y.
Tsuji, T.
Tsuzaki, K.
Uchiyama, H.
Ueda, O.
Ueda, T.
Ueyama, Y.
Wakaki, N.
Wakiyama, T.
Washizuka, T.
Watanabe, M.
Yamada, T.
Yamagishi, T.
Yamaguchi, H.
Yamamoto, Kenichi
Yamamoto, Kentaro
Yamamoto, Kunihiko
Yamamoto, T.
Yamaura, M.
Yamazoe, M.
Yasui, K.
Yokoyama, Y.
Yoshida, K.
Lim, T.W.
Ching, C.K.
Foo, C.G.
Chow, J.H.
Chen, D.D.
Jaufeerally, F.R.
Lee, Y.M.
Li, H.
Lim, G.
Lim, W.T.
Thng, S.
Yap, S.Y.
Yeo, C.
Oh, S.
Pak, H.N.
Kim, J.-B.
Kim, J.H.
Jang, S.-W.
Kim, D.H.
Kim, J.
Ryu, D.R.
Park, S.W.
Kim, D.-K.
Choi, D.J.
Oh, Y.S.
Cho, M.-C.
Kim, S.-H.
Jeon, H.-K.
Shin, D.-G.
Park, J.S.
Park, H.K.
Han, S.-J.
Sung, J.H.
Cho, J.-G.
Nam, G.-B.
On, Y.K.
Lim, H.E.
Kwak, J.J.
Cha, T.-J.
Hong, T.J.
Park, S.H.
Yoon, J.H.
Kim, N.-H.
Kim, K.-S.
Jung, B.C.
Hwang, G.-S.
Kim, C.-J.
Park, J.S.
Kim, D.B.
Ahn, J.J.
An, H.J.
Bae, H.
Baek, A.L.
Chi, W.J.
Choi, E.A.
Choi, E.H.
Choi, H.K.
Choi, H.S.
Han, S.
Heo, E.S.
Her, K.O.
Hwang, S.W.
Jang, E.M.
Jang, H.-S.
Jang, S.
Jeon, H.-G.
Jeon, S.R.
Jeon, Y.R.
Jeong, H.K.
Jung, I.-A.
Kim, Hyeon Jeong
Kim, Hyun Ju
Kim, Ji Seon
Kim, Jung Sook
Kim, J.A.
Kim, K.T.
Kim, M.S.
Kim, Sang Hee
Kim, Sang Hyun
Kim, Y.-I.
Lee, C.S.
Lee, E.H.
Lee, G.H.
Lee, H.Y.
Lee, H.-Y.
Lee, K.H.
Lee, K.R.
Lee, M.S.
Lee, M.-Y.
Lee, R.W.
Lee, S.E.
Lee, S.H.
Lee, S.
Lee, W.Y.
Noh, I.K.
Park, A.R.
Park, B.R.
Park, H.N.
Park, J.H.
Park, M.
Park, Y.
Seo, S.-Y.
Shim, J.
Sim, J.H.
Sohn, Y.M.
Son, W.S.
Son, Y.S.
Song, H.J.
Wi, H.K.
Woo, J.J.
Ye, S.
Yim, K.H.
Yoo, K.M.
Yoon, E.J.
Yun, S.Y.
Angchaisuksiri, P.
Chawanadelert, S.
Mongkolwongroj, P.
Kanokphatcharakun, K.
Cheewatanakornkul, S.
Laksomya, T.
Pattanaprichakul, S.
Chantrarat, T.
Rungaramsin, S.
Silaruks, S.
Wongcharoen, W.
Siriwattana, K.
Likittanasombat, K.
Katekangplu, P.
Boonyapisit, W.
Cholsaringkarl, D.
Chatlaong, B.
Chattranukulchai, P.
Santanakorn, Y.
Hutayanon, P.
Khunrong, P.
Bunyapipat, T.
Jai-Aue, S.
Kaewsuwanna, P.
Bamungpong, P.
Gunaparn, S.
Hongsuppinyo, S.
Inphontan, R.
Khattaroek, R.
Khunkong, K.
Kitmapawanont, U.
Kongsin, C.
Naratreekoon, B.
Ninwaranon, S.
Phangyota, J.
Phrommintikul, A.
Phunpinyosak, P.
Pongmorakot, K.
Poomiphol, S.
Pornnimitthum, N.
Pumprueg, S.
Ratchasikaew, S.
Sanit, K.
Sawanyawisuth, K.
Silaruks, B.
Sirichai, R.
Sriwichian, A.
Suebjaksing, W.
Sukklad, P.
Suttana, T.
Tangsirira, A.
Thangpet, O.
Tiyanon, W.
Vorasettakarnkij, Y.
Wisaratapong, T.
Wongtheptien, W.
Wutthimanop, A.
Yawila, S.
Oto, A.
Altun, A.
Ozdogru, I.
Ozdemir, K.
Yilmaz, O.
Aydinlar, A.
Yilmaz, M.B.
Yeter, E.
Ongen, Z.
Cayli, M.
Pekdemir, H.
Ozdemir, M.
Sucu, M.
Sayin, T.
Demir, M.
Yorgun, H.
Ersanli, M.
Okuyan, E.
Aras, D.
Abdelrahman, H.
Aktas, O.
Alpay, D.
Aras, F.
Bireciklioglu, M.F.
Budeyri, S.
Buyukpapuc, M.
Caliskan, S.
Esen, M.
Felekoglu, M.A.
Genc, D.
Ikitimur, B.
Karaayvaz, E.B.
Kılıç Karataş, S.
Okutucu, S.
Ozcelik, E.
Quisi, A.
Sag, H.
Sahiner, L.
Sayin, B.Y.
Seker, T.
Uzun Alkan, D.
Yildirim, E.
Yildirim, R.
Yilmaz, F.
Yuksekdag, V.
Luciardi, H.L.
Vensentini, N.
Ingaramo, A.C.
Sambadaro, G.A.
Fernandez Caputi, V.
Berman, S.G.
Dragotto, P.
Kleiban, A.J.
Centurion, N.
Giacomi, G.
Ahuad Guerrero, R.A.
Conde, D.
Zapata, G.
Di Paola, L.A.
Ramos, J.L.
Dran, R.D.
Egido, J.
Fernandez, A.A.
Fosco, M.J.
Sassone, S.
Sinisi, V.A.
Cartasegna, L.R.
Berli, M.A.
Gomez Vilamajo, O.A.
Ferroni, F.
Alaguibe, E.D.
Alvarez D'Amelio, A.
Arabetti, C.
Arias, L.
Belardi, J.A.
Bergesio, L.
Berli, F.
Berli, M.
Borchowiec, S.
Buzzetti, C.
Cabrini, R.
Campisi, V.
Cappi, A.L.
Carrizo, R.
Colombo Berra, F.
Costabel, J.P.
Costamagna, O.J.A.
Damonte, A.A.
De Urquiza, I.N.
Diez, F.
Edén, M.F.
Fanuele, M.
Fernandez Voena, F.
Foa Torres, M.
Funosas, C.
Giacomi, M.P.
Gimenez, C.H.
Gurfinkel, E.P.
de L.M. Had, M.
Hansen, V.
Hrabar, A.D.
Ingratta, M.
Lopez, A.
Maehara, G.
Maffei, L.
Martinelli, A.
Martinelli, C.
Matkovich, J.
Mautner, B.
Meirino, A.
Munguia, R.
Navarro, A.
Novas, V.
Perez Prados, G.
Pontoriero, J.
Potito, R.N.
Ricotti, C.
Rodriguez, M.A.
Rolandi, F.
Said Palladino, M.E.
Salinger, M.
Sanziani, L.S.
Schygiel, P.O.
Sossich, A.
Tinto, J.F.
Tonelli, L.
Tufare, A.L.
Vallejo, M.
Yunis, M.E.
Zillo, M.
Zurbrigk, F.J.
Barretto, A.C.P.
Sobral Filho, D.C.
Jaber, J.
Armaganijan, D.
Faria Neto, J.
Steffens, A.
Kunz Sebba Barroso de Souza, W.
de Souza Neto, J.D.
Ribeiro, J.M.
Silveira Teixeira, M.
Ferreira Rossi, P.R.
Pires, L.
Moreira, D.
Moura Jorge, J.C.
Menezes Lorga Filho, A.
Bodanese, L.C.
Westerlund Montera, M.
Del Carlo, C.H.
Da Rocha Rodrigues, T.
Alves da Costa, F.A.
Lopes, A.
Lopes, R.
Araújo, G.R.
Fernandes Manenti, E.R.
Kerr Saraiva, J.F.
Ferreira Braga, J.C.
Negri, A.
Souto, L.
Moncada, C.
Bertolim Precoma, D.
Roquette, F.
Reis, G.
Ramos Filho, R.A.
Lanna Figueiredo, E.
Vieira Botelho, R.
Munhoz da Fontoura Tavares, C.
Costantini Frack, C.R.
Abdalla Saad, J.
Finimundi, H.C.
Pisani, C.
Chemello, D.
Pereira Martins, M.
Broilo França, C.C.
Alban, F.
Aranha Rosito, G.B.
de Moura Xavier Moraes Junior, J.B.
Tumelero, R.T.
Nigro Maia, L.
Simões de Almeida, R.
do Carmo Borges, N.C.
Gomes Ferreira, L.G.
Agliardi, P.
Alves de Oliveira Gomes, J.
Araujo, V.
Arruda Nakazone, M.
Barbosa, T.
Barroso, S.
Belisario Falchetto, E.
Bellotti Lopes, H.
Benez Teixeira Lemos, M.A.
Biazus, G.
Borges Queiroz, L.
Camazzola, F.E.
Caporale, M.
Cardoso Boscato, S.
Chieza, F.
Chokr, M.O.
Clemente Mingireanov, R.
Codonho Góes, N.
Correa, C.
Costa, M.
Costantini Ortiz, C.
da Silva, L.S.
da Silva Paulitsch, F.
da Silveira, J.A.
Daros, E.
de Araújo, G.R.
Del Monaco, M.I.
Dias, C.
Dias, M.A.
Drummond Wainstein, A.P.
Ely Pizzato, P.
Esteves, D.C.
Fabri, P.
Félix Lorenzato Fonseca, T.
Fernandes, E.
Fonseca, C.
Frack Costantini, C.R.
Franchin Ferraz, R.
Freire, F.
Gottardo, P.
Guanaes, D.
Guizzardi, S.
Hettwer Magedanz, E.
Igansi, F.
Jannuzzi, F.
Junior, G.
Komar, D.
Lino, E.G.
Lopes, D.
Lourenço da Silva Júnior, O.
Lustosa, E.
Macagnan, A.P.
Marinho, M.C.
Mazzoni, M.
Melo, G.
Mortari, L.
Mouco, O.M.C.C.
Nanzer Vital, C.
Ormundo, C.
Oss Emmer, S.
Palmegiani, E.
Pavani, R.
Pereira, L.
Pereira, V.L.
Perreira, R.
Poletti, S.
Quaia Fortunato, S.C.
Queirantes, C.
Ramos Pereira, N.
Rech, R.L.
Ribeiro, S.
Rodrigues, A.
Roesch, H.
Ruaro Reichert, T.
Santos, D.
Santos, I.
Santos, M.
Seroqui, M.V.
Silva, S.
Soares, L.
Spolaor, L.
Stoll, C.
Toazza Duda, N.
Trama, L.
Unterkircher, B.
Valois, M.V.
Vargas, T.
Viana, T.
Vicente, C.
Vidal Armaganijan, L.
Vieira Homem, R.
Vieira Torres, L.G.
Vila Boas, L.
Villaça Guimarães Filho, F.
Corbalan, R.
Eggers, G.
Bugueño Gutiérrez, C.
Arriagada, G.
Potthoff Cardenas, S.
Stockins Fernandez, B.A.J.
Conejeros, C.
Houzvic, C.
Marin Cuevas, P.
Montecinos, H.
Forero, A.
Lanas, F.
Larico Gómez, M.
Charme Vilches, G.
Rey, C.
Astudillo, C.
Aguilar, J.
Campisto, Y.
Lara, C.
Molina, E.
Munoz Oyarzon, J.
Olguin, V.
Vergara, M.
Villan, C.
Sánchez Díaz, C.J.
Illescas Diaz, J.
Leal Cantú, R.
Ramos Zavala, M.G.
Cabrera Jardines, R.
Espinola Zavaleta, N.
Villarreal Umaña, S.
López Rosas, E.
Llamas Esperón, G.
Pozas, G.
Cardona Muñoz, E.
Matadamas Hernández, N.
Leyva Rendón, A.
García Hernández, N.
de los Ríos Ibarra, M.
Virgen Carrillo, L.
López Villezca, D.
Hernández Herrera, C.
López Prieto, J.J.
Gaona Rodríguez, R.
Villeda Espinosa, E.
Flores Martínez, D.
Velasco Barcena, J.
Yong, R.
Rodríguez Briones, I.
Leiva Pons, J.L.
Álvarez López, H.
Olvera Ruiz, R.
Díaz de la Vega, C.
Cantú Brito, C.
Chuquiure Valenzuela, E.
Reyes-Sanchez, R.
Bazzoni Ruiz, A.
Nandayapa Flores, O.
Benavides Gonzalez, M.
Arriaga Nava, R.
Morales Cerda, J.D.
Fierro Fierro, O.
Fajardo Campos, P.
Alfaro, T.A.A.
Altamirano Bellorin, S.
Avena, R.
Chavarria, M.
Espinosa, I.
Flores Silva, F.
Garcia Nava, R.H.
Godoy, K.
Gonzalez Felix, E.J.
Gonzalez Garcia, C.L.
Gonzalez Salas, L.G.
Guajardo, P.
Hernandez Gonzalez, S.
Izquierdo, T.
Mancilla Ortiz, M.C.
Martinez Vasquez, D.
Mendoza, N.
Morales, J.
Nikitina, N.
Ochoa Aybar, S.
Ortiz, A.
Padilla Macias, P.
Perez, F.
Perez Sanchez, J.A.
Piña Toledano, S.
Ramos Gonzalez, M.
Rivera Ramos, C.
Roa Castro, V.
Romero Cardona, G.
Ruiz Cornejo, M.
Salinas, A.
Santana, G.
Sida Perez, P.
Tovar Castaneda, A.C.
Trujillo Cortes, R.
Brodmann, M.
Lenz, K.
Drexel, H.
Foechterle, J.
Hagn, C.
Podczeck-Schweighofer, A.
Huber, K.
Winkler, M.
Schneeweiß, B.
Gegenhuber, A.
Lang, W.
Eichinger-Hasenauer, S.
Kaserer, P.
Sykora, J.
Rasch, H.
Pichler, M.
Schaflinger, E.
Strohmer, B.
Breier, R.
Ebner, K.-M.
Eischer, L.
Freihoff, F.
Lischka-Lindner, A.
Mark, T.
Mirtl, A.
Said, A.
Stöcklöcker, C.
Vogel, B.
Vonbank, A.
Wöhrer, C.
Zanolin, D.
Cools, F.
Paparella, G.
Vandergoten, P.
Parqué, J.-L.
Capiau, L.
Vervoort, G.
Wollaert, B.
Desfontaines, P.
Mairesse, G.
Boussy, T.
Godart, P.
De Wolf, A.
Voet, J.
Heyse, A.
Hollanders, G.
Anné, W.
Vercammen, J.
Purnode, P.
Blankoff, I.
Faes, D.
Balthazar, Y.
Beutels, M.
Maréchal, P.
Verstraete, S.
Xhaet, O.
Striekwold, H.
Thoeng, J.
Hermans, K.
Alzand, B.
Ascoop, A.-K.
Banaeian, F.
Barbuto, A.-M.
Billiaux, A.C.
Blockmans, M.
Bouvy, C.
Brike, C.
Capiau, H.
Casier, T.
Conde Y Bolado, A.
De Cleen, D.
De Coninck, M.
de Vos, M.
de Weerdt, N.
Delforge, M.
Delvigne, M.
Denie, D.
Derycker, K.
Deweerd, E.
Dormal, F.
Drieghe, S.
Everaert, M.
Eykerman, T.
Feys, E.
Ghekiere, M.
Gits, F.
Hellemans, S.
Helvasto, L.
Jacobs, C.
Lips, S.
Mestdagh, I.
Nimmegeers, J.
Piamonte, V.
Pollet, P.
Postolache, A.
Raepers, M.
Raymenants, E.
Richa, J.
Rombouts, H.
Salembier, J.
Scheurwegs, C.
Semeraro, O.
Simons, N.
Smessaert, C.
Smolders, W.
Stockman, I.
Tahon, S.
Thyssen, V.
Tincani, G.
Van Durme, F.
Van Lier, D.
Vandekerckhove, H.
Vandekerckhove, Y.
Vandenbroeck, D.
Vandorpe, A.
Vanhalst, E.
Vanhauwaert, B.
Vantomme, C.
Vergauwen, L.
Verloove, H.
Vydt, T.
Weyn, T.
Jansky, P.
Reichert, P.
Spacek, R.
Machova, V.
Zidkova, E.
Ludka, O.
Olsr, J.
Kotik, L.
Plocova, K.
Racz, B.
Ferkl, R.
Hubac, J.
Kotik, I.
Monhart, Z.
Burianova, H.
Jerabek, O.
Pisova, J.
Petrova, I.
Dedek, V.
Honkova, M.
Podrazil, P.
Spinar, J.
Vitovec, J.
Novak, M.
Lastuvka, J.
Durdil, V.
Antonova, P.
Bockova, L.
Bultas, J.
Chlumsky, J.
Dastychova, L.
Drasnar, T.
Honek, J.
Horejsi, M.
Hubacova, V.
Janska, L.
Kopeckova, I.
Kratochvilova, R.
Krcova, E.
Labrova, R.
Lindourkova, A.
Lipoldova, J.
Lubanda, H.
Ludkova, A.
Mahdalikova, L.
Majerníkova, M.
Michalik, D.
Potuznik, P.
Prochazkova, E.
Sulc, A.
Sveceny, J.
Valtova, M.
Zidek, M.
Zika, J.
Nielsen, J.
Nielsen, H.
Husted, S.
Hintze, U.
Rasmussen, S.
Bremmelgaard, A.
Markenvard, J.
Boerger, J.
Solgaard, J.
Simonsen, P.
Loekkegaard, T.
Bruun, M.
Mertz, J.
Domínguez, H.
Skagen, K.
Egstrup, K.
Ibsen, H.
Raymond, I.
Bang-Hansen, T.
Ellervik, C.
Eriksen, E.
Jensen, L.
Jensen, M.
Leth, M.
Nygaard, A.
Park, J.
Schou, M.
Therkelsen, A.
Tilma, J.
Vesterager, K.
Raatikainen, P.
Airaksinen, J.
Arola, O.
Koistinen, J.
Nappila, H.
Peltomäki, K.
Rasanen, V.
Vasankari, T.
Le Heuzey, J.-Y.
Galinier, M.
Gottwalles, Y.
Paganelli, F.
Loiselet, P.
Muller, J.-J.
Koujan, M.B.
Marquand, A.
Destrac, S.
Piot, O.
Delarche, N.
Cebron, J.-P.
Boveda, S.
Guenoun, M.
Guedj-Meynier, D.
Galley, D.
Ohayon, J.
Assouline, S.
Zuber, M.
Amarenco, P.
Ellie, E.
Kadouch, J.
Fournier, P.-Y.
Huberman, J.-P.
Lemaire, M.
Rodier, G.
Milandre, L.
Vandamme, X.
Sibon, I.
Neau, J.-P.
Mahagne, M.H.
Mielot, A.
Bonnefoy, M.
Churet, J.-B.
Navarre, V.
Sellem, F.
Monniot, G.
Boyes, J.-P.
Doucet, B.
Martelet, M.
Obadia, D.
Crousillat, B.
Mouallem, J.
Bearez, E.
Nazeyrollas, P.
Brugnaux, J.P.
Fedorowsky, A.
Casassus, F.
Berneau, J.-B.
Chemin, F.
Falvo, N.
Perron, J.-M.
Poulard, J.-E.
Barreau, A.
Beltra, C.
Corrihons, E.
Decarsin, N.
Dubois, B.
Ducasse, E.
Giry, X.
Kemmel, A.
Ledure, S.
Lemaire, N.
Robin, F.
Rosolin, N.
Sanchez, D.
Suissa, A.
Darius, H.
Königer, G.
Purr, J.
Gerbaulet, U.
Kellner, B.-T.
Kopf, A.
Schäfer, T.
Zauzig, H.
Riegel, P.
Hohensee, H.
Eißfeller, E.
Eder, W.
Rehling, G.
Glatzel, D.
Zutz, S.
Heinz, G.-U.
Menke, H.
Pustelnik, A.
Sandow, P.
Ludwig, N.
Wiswedel, H.
Wildenauer, W.
Axthelm, C.
Schwarz, T.
Babyesiza, A.
Stuchlik, G.
Zimny, H.-H.
Kropp, M.
Kahl, F.
Caspar, A.
Omankowsky, S.
Läßig, T.
Hartmann, H.-J.
Lehmann, G.
Bindig, H.-W.
Hergdt, G.
Reimer, D.
Hauk, J.
Dorsch, W.
Dshabrailov, J.
Michel, H.
Rapp, K.-A.
Vormann, R.
Mayer, P.
Horstmeier, U.
Eissing, V.
Hey, H.
Leuchtgens, H.
Lilienweiß, V.
Kolitsch, K.
Schubert, C.
Lauer, H.
Buchner, T.
Brauer, G.
Kamin, S.
Müller, K.
Abdel-Qader, M.
Baumbach, S.
Ebert, H.-H.
Schwencke, C.
Schellong, S.
Bernhardt, P.
Karolyi, L.
Sievers, B.
Haverkamp, W.
Salbach, P.
Röhnisch, J.-U.
Schoen, S.
Erdle, W.
Mueller, T.
Mueller, H.
Mitrovic, V.
Babjakova, Z.
Bergner, K.
Boehme, S.
Bonin, K.
Buckert, D.
Busch, F.
Dichristin, U.
Diez, S.
Fleck, A.
Flint, K.
Floegel, H.
Fritz, C.
Frommhold, R.
Gehre, J.
Geyer, J.
Grytzmann, A.
Hahn, M.
Helgert, K.
Hubert, K.
Kirchner-Volker, K.
Klein, V.
Kroll, D.
Krueger, A.
Lehmann, R.
Mann, L.
Maselli, A.
Menken, G.
Mikes, K.
Mortan, H.
Nasser, N.
Nicolaus, D.
Plauskat, A.
Pomper, L.
Quietzsch, A.
Ravenhorst, C.
Reichelt, C.
Reimer, C.
Schaefer, B.
Scharrer, S.
Schirmer, K.
Schmidt, K.
Schoene, R.
Schulze, J.
Schuppe, M.
Simon, S.
Sommer, S.
Spranger, K.
Talkenberger, A.
Tauber, K.
Tetlak, A.
Toennishoff, T.
Voelkel-Babyesiza, R.
Voigts, B.
Weiser, U.
Wesendorf, S.
Wildenauer, S.
Wolf, T.
Wurziger, J.
Zak, J.
Zauzig, H.-D.
Ziefle, S.
Zincke, S.
Keltai, M.
Vangel, S.
Szalai, G.
Merkely, B.
Kancz, S.
Boda, Z.
Nagy, A.
Laszlo, Z.
Matoltsy, A.
Gaszner, B.
Polgar, P.
Habon, T.
Noori, E.
Juhasz, G.
Kanakaridisz, N.
Szentpeteri, I.
Juhasz, F.
Vertes, A.
Papp, A.
May, Z.
Ferenczi, J.
Egyutt, M.
Kis, E.
Engelthaler, G.
Szantai, G.
Fulop, E.
Gombos, P.
Gulyas, D.
Jen, P.
Kiralyhazine Gyorke, E.
Kovacs, M.
Kovacsne Levang, S.
Marianna, S.
Radics, Z.
Sydó, N.
Szalo, R.
Szilagyi, A.
Sztanyik, F.
Vandrus, B.
Agnelli, G.
Ambrosio, G.
Tiraferri, E.
Santoro, R.
Testa, S.
Di Minno, G.
Moia, M.
Caimi, T.M.
Martini, G.
Tessitori, M.
Cappelli, R.
Poli, D.
Quintavalla, R.
Melone, F.
Cosmi, F.
Pizzini, A.
Piseddu, G.
Fanelli, R.
Latella, C.
Santi, R.
Pancaldi, L.
De Cristofaro, R.
Palareti, G.
De Blasio, A.
Salerno Uriarte, J.
Minetti, F.
Pogliani, E.M.
Lonati, L.M.
Accogli, M.
Ciampani, N.
Malengo, S.
Feola, M.
Raisaro, A.
Fattore, L.
Grilli, P.
Germini, F.
Settimi, M.
Alunni, M.
Duranti, G.
Tedeschi, L.
Baglioni, G.
Avanzino, G.
Berardi, M.
Pannacci, V.
Giombolini, A.
Nicoli, S.
Scarponi, T.
Allasia, B.
Ricciarini, P.
Nasorri, R.
Argena, A.
Bossolasco, P.
Ronchini, P.
Filippi, A.
Tradati, F.
Bulla, C.
Donzelli, L.
Foppa, L.
Bottarelli, M.L.
Tomasello, A.
Mauric, A.
Femiano, C.
Reggio, R.
Lillo, F.
Mariani, A.
Forcignanò, F.
Volpe, M.
D'Avino, M.
Bongiorni, M.G.
Severi, S.
Capucci, A.
Lodigiani, C.
Salomone, E.
Serviddio, G.
Tondo, C.
Golino, P.
Mazzone, C.
Iacopino, S.
Pengo, V.
Galvani, M.
Moretti, L.
Ambrosino, P.
Banfi, E.
Biagioli, V.
Bianchi, A.
Boggian, G.
Breschi, M.
Brusorio, S.
Calcagnoli, F.
Campagna, G.
Carpenedo, M.
Ciabatta, C.
Ciliberti, G.
Cimmino, G.
D'Arienzo, C.
Di Gennaro, L.
Fedele, M.
Ferrini, P.M.
Granzow, K.
Guazzaloca, G.
Guerra, F.
Lo Buglio, A.
Longo, S.
Macellari, F.
Mesolella, E.
Mollica Poeta, E.
Occhilupo, P.
Oriana, V.
Rangel, G.
Salomone, L.
Scaccianoce, A.
Scarone, C.
Segreti, L.
Sottilota, G.
Villani, R.
Zecca, C.
ten Cate, H.
Ruiter, J.H.
Klomps, H.
Bongaerts, M.
Pieterse, M.G.C.
Guldener, C.
Herrman, J.-P.
Lochorn, G.
Lucassen, A.
Adriaansen, H.
The, S.H.K.
Nierop, P.R.
Hoogslag, P.A.M.
Hermans, W.
Groenemeijer, B.E.
Terpstra, W.
Buiks, C.
Boersma, L.V.A.
Boersma-Slootweg, M.
Bosman, F.
Bosschaert, M.
Bruin, S.
Danse, I.
De Graaf, J.
de Graauw, J.
Debordes, M.
Dols, S.
Geerlings, F.
Gorrebeeck, K.
Jerzewski, A.
Jetten, W.
Kelderman, M.
Kloosterman, T.
Koomen, E.M.
Krikken, J.
Melman, P.
Mulder, R.
Pronk, A.
Stallinga-de Vos, A.
te Kaat, J.
Tonino, P.
Uppelschoten, B.
van de Loo, R.
van der Kley, T.
van Leeuwen, G.
van Putten, J.J.
Westerman, L.
Atar, D.
Berge, E.
Sirnes, P.A.
Gjertsen, E.
Hole, T.
Erga, K.
Hallaråker, A.
Skjelvan, G.
Østrem, A.
Ghezai, B.
Svilaas, A.
Christersson, P.
Øien, T.
Høegh Henrichsen, S.
Berg-Johansen, J.
Otterstad, J.E.
Antonsen, H.
Ausen, K.
Claussen, H.
Dominguez, I.
Jekthammer, A.
Lensebraaten, A.B.
Nilsen, V.
O'Donovan, M.
Rasmussen, S.
Ringdalen, K.
Strand, S.
Stepinska, J.
Korzeniak, R.
Gieroba, A.
Biedrzycka, M.
Ogorek, Marcin
Wozakowska-Kaplon, B.
Loboz-Grudzien, K.
Kosior, J.
Supinski, W.
Kuzniar, J.
Zaluska, R.
Hiczkiewicz, J.
Swiatkowska-Byczynska, L.
Kucharski, L.
Gruchala, M.
Minc, P.
Olszewski, M.
Kania, G.
Krzciuk, M.
Lajkowski, Z.
Ostrowska-Pomian, B.
Lewczuk, J.
Zinka, E.
Karczmarczyk, A.
Chmielnicka-Pruszczynska, M.
Trusz-Gluza, M.
Opolski, G.
Bronisz, M.
Ogorek, Michal
Glanowska, G.
Ruszkowski, P.
Jaworska, K.
Sciborski, R.
Okopien, B.
Kukla, P.
Wozniak-Skowerska, I.
Galbas, K.
Cymerman, K.
Jurowiecki, J.
Miekus, P.
Myszka, W.
Mazur, S.
Lysek, R.
Baszak, J.
Rusicka-Piekarz, T.
Raczak, G.
Domanska, E.
Nessler, J.
Lesnik, J.
Ambicka, M.
Andrzejewski, D.
Araminowicz, J.
Barszcz, A.
Bartkowiak, R.
Bartnik, J.
Basiak, M.
Bekieszczuk, E.
Bernat, L.
Biedrzycki, L.
Biernacka, A.
Blaszczyk, D.
Broton, E.
Brzozowski, W.
Brzustowska, M.
Bzymek, R.
Chmielowski, A.
Chojnowski, P.
Cichomski, R.
Cieslak, K.
Cieszynska, A.
Curyllo, B.
Czamara, M.
Danilowicz-Szymanowicz, L.
Dolecka, B.
Drelich, L.
Dudzik-Richter, B.
Dybala, T.
Dziuba, M.
Faron, W.
Figura-Chmielewska, M.
Frankiewicz, A.
Gadzinski, W.
Gasior, E.
Gosciniecka, B.
Gutknecht, P.
Guziewicz, M.
Jackun-Podlesna, A.
Jaguszewska, G.
Jankielewicz, J.
Jaremczuk-Kaczmarczyk, A.
Jargiello-Baszak, M.
Jarzebowski, A.
Jaskulska-Niedziela, E.
Jaworska-Drozdowska, M.
Kabat, J.
Kaczmarzyk-Radka, A.
Kalin, K.
Kaliszczak, R.
Kiliszek, M.
Klata, M.
Kluczewski, M.
Kobielusz-Gembala, I.
Kochanska, E.
Kociolek, D.
Kolodzinska, A.
Komlo, A.
Konopka, A.
Korczowska, E.
Kowal, E.
Kowalczyk, H.K.
Kremis, E.
Kruczyk, D.
Krzesiak-Lodyga, A.
Krzyzanowski, M.
Kurdzielewicz, W.
Kustrzycka-Kratochwil, D.
Lesniewska-Krynska, D.
Leszczynski, J.
Lewicka, E.
Lichota, E.
Lip, K.
Loboz-Rudnicka, M.
Luka, J.
Lysek-Jozefowicz, A.
Machnikowska, M.
Majewska, K.
Mariankowski, R.
Markiewicz, A.
Mazur, M.
Metzgier-Gumiela, A.
Miedlar, E.
Mielcarek, M.
Neubauer-Geryk, J.
Niedek, J.
Niemirycz-Makurat, A.
Nowak, A.
Nowak, S.
Opielowska-Nowak, B.
Ozgowicz, M.
Pawelska-Buczen, A.
Pawlik-Rak, E.
Piotrowicz, R.
Ptaszynski, P.
Raczynska, A.
Rogowski, W.
Romanek, J.
Romaszkiewicz, R.
Rostoff, P.
Roszczyk, N.
Rozewska-Furmanek, D.
Rychta, J.
Rzyczkowska, B.
Sidor, A.
Skalska, J.
Smichura, M.
Splawski, M.
Staneta, P.
Staniszewska, E.
Starak-Marciniak, J.
Stopyra-Poczatek, M.
Sukiennik-Kujawa, M.
Szafranski, J.
Szalecki, P.
Szczepanska, A.
Szkrobka, W.
Szuchnik, E.
Szulowska, A.
Szumczyk-Muszytowska, G.
Szwoch, M.
Traczyk, T.
Troszczynska, M.
Trzcinski, G.
Tybura, S.
Walasik, P.
Wegrzynowska, M.
Wesolowska, K.
Wieczorek, W.
Wierzbicka, A.
Wilczewski, P.
Wilgat-Szecowka, M.
Wojewoda, P.
Wojnowski, L.
Wrobel, M.
Zakutynska-Kowalczyk, K.
Zyczynska-Szmon, M.
Panchenko, E.
Eltishcheva, V.
Libis, R.
Tereshchenko, S.
Popov, S.
Kamalov, G.
Belenky, D.
Zateyshchikova, A.
Kropacheva, E.
Kolesnikova, A.
Nikolaev, K.
Egorova, L.
Khokhlov, A.
Yakupov, E.
Poltavskaya, M.
Zateyshchikov, D.
Drapkina, O.
Vishnevsky, A.
Barbarash, O.
Miller, O.
Aleksandrova, E.
Chizhov, P.
Sergeev, M.
Shutemova, E.
Mazur, E.
Zrazhevskiy, K.
Novikova, T.
Kostenko, V.
Moiseeva, Y.
Polkanova, E.
Sobolev, K.
Rossovskaya, M.
Zubeeva, G.
Shapovalova, Y.
Nagibovich, O.
Edin, A.
Agakhanyan, A.
Batalov, R.
Belenkova, Y.
Bitakova, F.
Chugunnaya, S.
Dumikyan, A.
Erofeeva, S.
Gorbunova, E.
Gorshkova, T.
Gubanov, A.
Gurmach, M.
Ivanova, Y.
Kolesova, T.
Konyushenko, D.
Korneeva, O.
Kropova, O.
Kuchuk, P.
Kungurtseva, O.
Kupriyanova, T.
Kurylo, B.
Kuvanova, M.
Lebedeva, O.
Lileeva, E.
Machilskaya, O.
Medvedeva, T.
Monako, G.
Motylev, I.
Nagibovich, G.
Novikova, E.
Orlov, Y.
Osmolovskaya, Y.
Ovsannikova, A.
Platonov, D.
Rachkova, S.
Sinitsina, O.
Speshilova, S.
Suslova, O.
Ushakov, A.
Volodicheva, O.
Zemlianskaia, O.
Zhirov, I.
Zhuravleva, E.
Zotova, I.
Viñolas, X.
Alvarez Garcia, P.
López Fernández, M.F.
Tercedor, L.
Tranche Iparraguirre, S.
Torán Monserrat, P.
Márquez Contreras, E.
Isart Rafecas, J.
Motero Carrasco, J.
García Pavía, P.
Gómez Pajuelo, C.
Moro Serrano, C.
Iglesias Alonso, L.F.
Grande Ruiz, A.
Mercé Klein, J.
Gonzalez Juanatey, J.R.
Barón Esquivias, G.
Monte Collado, I.
Palacín Piquero, H.
Brotons Cuixart, C.
Rodríguez Morató, M.
Bayo I Llibre, J.
Corros Vicente, C.
Vida Gutierrez, M.
Epelde Gonzalo, F.
Almeida Fernández, C.A.
Del Val Plana, N.
Escrivá Montserrat, E.
Montero Alía, J.J.
Barreda González, M.
Moleiro Oliva, M.A.
Iglesias Sanmartín, J.
Jiménez González, M.
Rodriguez Álvarez, M.
Herreros Melenchon, J.
Ripoll Vera, T.
Ridocci Soriano, F.
Garcia Riesco, L.
Marco Macian, M.D.
Quiles Granado, J.
Jimenez Navarro, M.
Cosin Sales, J.
Vaquer Perez, J.V.
Vazquez Caamano, M.
Arcocha Torres, M.F.
Marcos Gomez, G.
Iñiguez Romo, A.
Prieto Diaz, M.A.
Alonso, Carmela
Alonso, Concepcion
Alvarez, D.
Alvarez, M.
Amaro, M.
Andere, N.
Aracil Villar, J.
Armitano Ochoa, R.
Austria, A.
Barbeira, S.
Barraquer Feu, E.
Bartes, A.
Becerra Munoz, V.
Bermudez Jimenez, F.J.
Branjovich Tijuan, A.
Cabeza Ramirez, J.
Cabrera Ramos, M.
Calvo Martinez, E.
Campo Moreno, M.
Cancho Corchado, G.
Casanova Gil, M.
Castillo Orive, M.
Castro Fernandez, D.
Cebollada del Misterio, M.
Codinachs Alsina, R.
Cortada Cabrera, A.
Costa Pinto Prego de Faria, J.
Costas, S.
Cotilla Marco, M.I.
Dachs, M.
Diaz Lopez, C.M.
Domenech Borras, A.
Elorriaga Madariaga, A.
Espallargas, A.
Fernandez, M.
Fernandez Escobar, E.
Fernandez Mas, E.
Ferrer, A.
Fosch, J.
Garcia Bermudez, M.
Garcia Millan, V.
Gavira Saenz, M.
Gines Garcia, C.
Gomez, C.
Gomez Perez, Y.
Gonzales Segovia, A.
Gonzalez, P.
Grigorian, L.
Guerrero Molina, A.
del C. Gutierrez del Val, M.
Herrero Maeso, B.
Hevia Rodriguez, E.
Iglesias Garcia, A.
Jimenez Fernandez, M.J.
Jimeno Besa, B.
Juan Salvadores, P.
Lage Bouzamayor, M.B.
Lasuncion, I.
Lezcano Gort, L.E.
Llobet Molina, M.
Lopez, M.
Manzanal Rey, A.
Mara Guerra, J.
Marcus, S.
Martin Vila, A.
Martinez Mena, M.
Mazon, P.
Mendez Zurita, F.
Millán, G.
Molina, M.
Montero Alia, P.
Montes, D.
Moure Gonzalez, M.
Munoz Munoz, R.B.
Negrete Palma, A.
Orellana Figueroa, H.N.
Ortega, V.M.
Ortiz Cortes, C.
Otero Tomera, D.
Palomo Merchan, N.
Pareja Ibar, I.
Pena Garcia, E.
Pereda Armayor, M.
Perez Carasa, M.
Prieto, I.
Quintern, V.
Renom, R.
Rincon Diaz, L.M.
Rios, V.
Riquelme Sola, L.
Rivera, R.
Robiro Robiro, X.
Roca, M.
Roca Saumell, C.
Rodrigo, C.
Rodriguez, E.
Rodriguez Garcia, M.
Saez Jimenez, S.
Sanchez Calderon, P.
Sanchez Mendez, L.
Sanchez Parra, S.
Santolaya, C.
Senan Sanz, M.R.
Seoane Blanco, A.
Serralvo, E.
Sierra, N.
Simon Valero, C.
Sorribes Lopez, J.
Teixido Fontanillas, M.
Terns Riera, M.
Tobajas, G.
Torres, C.
Torres Marques, J.
Ubeda Pastor, M.
Rosenqvist, M.
Wirdby, A.
Linden, J.
Henriksson, K.
Elmersson, M.
Egilsson, A.
Börjesson, U.
Svärd, G.
Liu, B.
Lindh, A.
Olsson, L.-B.
Gustavsson, M.
Andersson, Lars
Andersson, Lisbeth
Benson, L.
Bothin, C.
Hajimirsadeghi, A.
Kadir, K.
Ericsson, M.
Ohlsson, A.
Lindvall, H.
Svensson, P.
Thorne, K.
Handel, H.
Platonov, P.
Eriksson, B.
Timberg, I.
Romberg, K.
Crisby, M.
Karlsson, J.-E.
Jensen, S.A.
Andersson, A.
Malmqvist, L.
Martinsson, B.
Bernsten, F.
Engdahl, J.
Thulin, J.
Hot-Bjelac, A.
Stalby, P.
Aaröe, H.
Ahbeck, E.
Ahlmark, H.
Al-Khalili, F.
Bonkowski, G.
Dzeletovic, S.
Ekstrand, A.-B.
Eriksson, G.-B.
Floren, K.
Grässjö, C.
Hahn, S.
Jaensson, P.
Jansson, B.
Jansson, J.-H.
Kangert, R.-M.
Koch, A.
Kusiak, D.
Lettenström, A.
Lindberg, A.
Lindholm, C.-J.
Mannermyr, A.
Mansson, K.
Millborg, M.
Nilsson, C.
Ohlin, A.-M.
Olofsson, A.
Osberg, A.
Pedersen, A.
Risbecker, K.
Rosenberg, K.
Samuelsson, J.
Shayesteh, M.
Skoglund, K.
Stjernberg, M.
Thorsen, C.
Steffel, J.
Beer, J.H.
Shah, D.
Debrunner, J.
Amstutz, D.
Bruegger, J.
Elise, G.
Grau, A.
Guinand, A.
Henriette, I.
Saga, E.
Winnik, S.
Parkhomenko, A.
Rudyk, I.
Tseluyko, V.
Karpenko, O.
Zhurba, S.
Kraiz, I.
Kupnovytska, I.
Serediuk, N.
Mostovoy, Y.
Ushakov, O.
Koval, O.
Kovalskyi, I.
Svyshchenko, Y.
Sychov, O.
Stanislavchuk, M.
Kraydashenko, O.
Yagensky, A.
Tykhonova, S.
Kurylo, B.
Fushtey, I.
Belegai, R.
Berko, G.
Burdeuna, L.
Chabanna, O.
Daniuk, I.
Ivanov, A.
Kamenska, E.
Kaplan, P.
Khyzhnyak, O.
Kizim, S.
Matova, O.
Medentseva, O.
Mochonyi, V.
Mospan, M.
Nemtsova, V.
Ovdiienko, T.
Palamarchuk, O.
Pavelko, M.
Petrovskyy, R.
Plevak, D.
Proshak, O.
Pyvovar, S.
Rasputina, L.
Romanenko, O.
Romanova, O.
Sapatyi, A.
Shumakov, O.
Stets, R.
Todoriuk, L.
Varenov, V.
Fitzmaurice, D.
Chauhan, N.
Goodwin, D.
Saunders, P.
Evans, R.
Leese, J.
Jhittay, P.S.
Ross, A.
Kainth, M.S.
Pickavance, G.
McDonnell, J.
Williams, A.
Gooding, T.
Wagner, H.
Suryani, S.
Singal, A.
Sircar, S.
Bilas, R.
Hutchinson, P.
Wakeman, A.
Stokes, M.
Paul, N.
Aziz, M.
Ramesh, C.
Wilson, P.
Franklin, S.
Fairhead, S.
Thompson, J.
St Joseph, V.
Taylor, G.
Tragen, D.
Seamark, D.
Paul, C.
Richardson, M.
Jefferies, A.
Sharp, H.
Jones, H.
Giles, C.
Page, M.
Oginni, O.
Aldegather, J.
Wetherwell, S.
Lumb, W.
Evans, P.
Scouller, F.
Macey, N.
Stipp, Y.
West, R.
Thurston, S.
Wadeson, P.
Matthews, J.
Pandya, P.
Gallagher, A.
Railton, T.
Sinha, B.
Russell, D.
Davies, J.A.
Ainsworth, P.
Jones, C.P.
Weeks, P.
Eden, J.
Kernick, D.
Murdoch, W.
Lumley, L.
Patel, R.P.
Wong, S.W.
Saigol, M.
Ladha, K.
Douglas, K.
Cumberlidge, D.F.
Bradshaw, C.
Van Zon, G.
Jones, K.P.
Thomas, M.J.
Watson, E.
Sarai, B.
Ahmad, N.
Willcock, W.
Cairns, J.
Sathananthan, S.
de Kare-Silver, N.
Gilliland, A.
Strieder, E.
Howitt, A.
Vishwanathan, B.
Bird, N.
Gray, D.
Evans, P.
Clark, M.
Bisatt, J.
Litchfield, J.
Fisher, E.
Fooks, T.
Kelsall, A.R.
Alborough, E.
Wakeling, J.
Parfitt, M.
Milne, K.
Rogers, S.
Priyadharshan, R.
Oliver, J.L.
Davies, E.
Abushal, S.
Jacobs, M.
Hutton, C.
Walls, N.I.
Thompson, R.
Chigbo, C.
Zaidi, S.M.A.
Howard, M.
Butter, K.C.
Barrow, S.
Little, H.
Haq, I.U.
Gibbons, L.
Glencross, S.
McLeod, A.J.
Poland, K.
Mulholland, C.
Warke, A.
Conn, P.
Burns, G.
Smith, R.N.
Lowe, S.
Kamath, R.
Dau, H.S.
Webster, J.
Hodgins, I.
Vercoe, S.
Roome, P.C.
Pinnock, H.
Patel, J.R.A.
Ali, A.
Hart, N.
Davies, R.
Stuart, E.
Neden, C.A.
Danielsen, M.
Heath, R.
Sharma, P.
Galloway, S.
Hawkins, C.
Oliver, R.
Aylward, M.
Mannion, S.
Braddick, M.
Edwards, D.
Rothwell, A.C.
Sabir, A.
Choudhary, F.
Khalaque, S.
Wilson, A.
Peters, S.
Coulson, W.
Roberts, N.
Heer, A.
Coates, S.
Ward, B.
Jackson, D.
Walton, S.
Shepherd, D.
Sterry, M.
Wong, T.
Boon, M.
Bunney, R.
Haria-Shah, R.
Baron, R.T.
Davies, S.
Schatzberger, T.
Hargreaves, N.
Stephenson, T.
Choi, H.
Batson, R.
Lucraft, L.
Myhill, T.
Estifano, S.
Geatch, D.
Wilkinson, J.
Veale, R.
Forshaw, K.
Davies, T.
Zaman, K.
Vinson, P.
Liley, C.
Bandrapalli, M.
McGinty, P.
Wastling, R.
McEleny, P.
Beattie, A.
Cooke, P.
Wong, M.
Gunasegaram, J.
Pugsley, M.
Ahmad, S.
A'Court, C.
Ayers, J.
Bennett, J.
Cartwright, S.
Dobson, S.
Dooldeniya, C.
Flynn, A.
Fox, R.
Goram, J.
Halpin, A.
Hay, A.
Jacobs, P.
Jeffers, L.
Lomax, L.
Munro, I.
Muvva, R.
Nadaph, M.
Powell, K.
Randfield, S.
Redpath, D.
Reed, R.
Rickenbach, M.
Rogers, G.
Saunders, P.B.
Seamark, C.
Shewring, J.
Simmons, P.
Simper, H.
Stoddart, H.
Sword, A.
Thomas, N.
Thomson, A.
Gibbs, H.
Blenkhorn, A.
Singh, B.
Van Gaal, W.
Abhayaratna, W.
Lehman, R.
Roberts-Thomson, P.
Kilian, J.
Coulshed, D.
Catanchin, A.
Colquhoun, D.
Kiat, H.
Eccleston, D.
French, J.
Zimmett, L.
Ayres, B.
Phan, T.
Blombery, P.
Crimmins, D.
O'Donnell, D.
Choi, A.
Astridge, P.
Arstall, M.
Jepson, N.
Binnekamp, M.
Lee, A.
Rogers, J.
Starmer, G.
Carroll, P.
Faunt, J.
Aggarwala, A.
Barry, L.
Batta, C.
Beveridge, R.
Black, A.
Bonner, M.
Boys, J.
Buckley, E.
Campo, M.
Carlton, L.
Connelly, A.
Conway, B.
Cresp, D.
Dimitri, H.
Dixon, S.
Dolman, M.
Duroux, M.
Eskandari, M.
Eslick, R.
Ferreira-Jardim, A.
Fetahovic, T.
Fitzpatrick, D.
Geraghty, R.
Gibbs, J.
Grabek, T.
Modi, M.H.
Hayes, K.
Hegde, M.P.
Hesketh, L.
Hoffmann, B.
Jacobson, B.
Johnson, K.
Juergens, C.
Kassam, I.
Lawlor, V.
Lehman, M.
Lehman, S.
Leung, D.
Mackay, S.
MacKenzie, M.
McCarthy, C.
McIntosh, C.
McKeon, L.
Morrison, H.
Mussap, C.
Myers, J.-D.
Nagalingam, V.
Oldfield, G.
O'May, V.
Palmer, J.
Parsons, L.
Patching, K.
Patching, T.
Paul, V.
Plotz, M.
Preston, S.
Rashad, H.
Ratcliffe, M.
Raynes, S.
Rose, J.
Sanders, L.
Seremetkoska, M.
Setio, H.
Shone, S.
Shrestha, P.
Singh, C.
Singleton, C.
Stoyanov, N.
Sutcliffe, S.
Swaraj, K.
Tarrant, J.
Thomas, N.
Thompson, S.
Tsay, I.M.
Vorster, M.
Waldman, A.
Wallis, L.
Wilford, E.
Wong, K.
Connolly, S.J.
Spyropoulos, A.
Eikelboom, J.
Luton, R.
Gupta, M.
Pandey, A.S.
Cheung, S.
Leader, R.
Beaudry, P.
Ayala-Paredes, F.
Berlingieri, J.
Heath, J.
Poirier, G.
Du Preez, M.
Nadeau, R.
Dresser, G.
Dhillon, R.
Hruczkowski, T.
Schweitzer, B.
Coutu, B.
Angaran, P.
MacDonald, P.
Vizel, S.
Fikry, S.
Parkash, R.
Lavoie, A.
Cha, J.
Ramjattan, B.
Bonet, J.
Ahmad, K.
Angaran, P.
Aro, L.
Aves, T.
Beaudry, K.
Bergeron, C.
Bergeron, C.
Bigcanoe, J.
Bignell, N.
Breakwell, L.
Burke, E.
Carroll, L.
Clarke, B.
Cleveland, T.
Daheb, S.
Dehghani, P.
Denis, I.
Djaidani, Z.
Dorian, P.
Douglass, S.
Dunnigan, J.
Ewert, A.
Farquhar, D.
Fearon, A.
Ferleyko, L.
Fournier, D.
Fox, B.
Grenier, M.-C.
Gulliver, W.
Haveman, K.
Hines, C.
Hines, K.
Jackson, A.M.
Jean, C.
Jethoo, G.
Kahlon, R.
Kelly, S.
Kim, R.
Korley, V.
Kornder, J.
Kwan, L.
Largy, J.
Lewis, C.
Lewis, S.
Mangat, I.
Moor, R.
Navratil, J.
Neas, I.
Otis, J.
Otis, R.
Pandey, M.
Petrie, F.
Pinter, A.
Raines, M.
Roberts, P.
Robinson, M.
Sas, G.
Schulman, S.
Snell, L.
Spearson, S.
Stevenson, J.
Trahey, T.
Wong, S.
Wright, D.
Ragy, H.
Abd El-Aziz, A.
Abou Seif, S.K.
El Din, M.G.
El Etriby, S.
Elbahry, A.
El-Etreby, A.
Elkhadem, M.
Katta, A.
Khairy, T.
Mowafy, A.
Nawar, M.
Ohanissian, A.
Reda, A.
Reda, M.
Salem, H.
Sami, N.
Samir, S.
Setiha, M.
Sobhy, M.
Soliman, A.
Taha, N.
Tawfik, M.
Zaatout, E.
Jacobson, B.
Kettles, D.
Bayat, J.
Siebert, H.
Horak, A.
Kelfkens, Y.
Garda, R.
Pillay, T.
Guerra, M.
van Zyl, L.
Theron, H.
Murray, A.
Louw, R.
Greyling, D.
Mntla, P.
Ueckermann, V.
Loghdey, R.
Ismail, S.
Ahmed, F.
Engelbrecht, J.
Ramdass, A.
Maharajh, S.
Oosthuysen, W.
Angel, G.
Bester, C.
Booysen, M.
Boshoff, C.
Cannon, C.
Cassimjee, S.
Chami, C.
Conway, G.
Davids, A.
de Meyer, L.
Du Plessis, G.
Ellis, T.
Henley, L.
Karsten, M.
Loyd, E.
Marks, J.
Mavhusa, L.
Mostert, M.
Page, A.
Rikhotso, L.
Salie, M.
Sasto, J.
Shaik, F.
Skein, A.
Smith, L.
Tarr, G.
Tau, T.
van Zyl, F.
Al Mahmeed, W.
Yousef, G.
Agrawal, A.
Nathani, M.
Ibrahim, M.
Esheiba, E.M.
Singh, R.
Naguib, A.
Abu-Mahfouz, M.
Al Omairi, M.
Al Naeemi, A.
Maruthanayagam, R.
Bazargani, N.
Wassef, A.
Gupta, R.
Khan, M.
Subbaraman, B.
Abdul, A.
Al Mulla, A.
El Bardisy, S.
Haridas, P.
Jadhav, S.
Magdaluyo, K.
Makdad, M.
Maqsood, I.
Mohamed, R.
Sharma, N.
Sharma, R.
Thanzeel, M.
Goldhaber, S.Z.
Canosa, R.
Rama, P.
Blumberg, E.
Garcia, J.
Mullen, P.
Wilson, V.
Quick, A.
Ferrick, K.
Kutayli, W.M.
Cox, M.
Franco, M.
Falkowski, S.
Mendelson, R.
Williams, M.
Miller, S.
Beach, S.
Sharma, N.
Alfieri, A.
Gutowski, T.
Haque, I.
Reddy, R.
Ahmed, W.
Delafontaine, P.
Diercks, D.
Theodoro, D.
Remmel, K.
Alberts, M.
Ison, R.
Noveck, H.
Duffy, P.
Pitta, S.
Nishijima, D.
Treasure, C.
Asafu-Adjaye, N.
Ball, K.
Bartlett, M.
Bentley, M.
Bowers, S.
Brown, A.
Browne, A.
Cameron-Watts, J.
Canova, M.
Cassidy, D.
Cervellione, K.
Congal, S.
DePauw, J.
Dickerson, A.
Eley, M.
Evans, L.
Felpel, S.
Ferdinand, K.
Fielder, D.
Gentry, P.
Haideri, A.
Hakimi, F.
Harbour, T.
Hartranft, E.
Hawkins, B.
Headlee, M.
Henson, L.
Herrick, C.
Hicks, T.
Jasinski, S.
Johnson, K.
Jones, A.
Jones, L.
Jones, P.
Karl, S.
Keeling, M.
Kerr, J.
Knowles, P.
Langdon, J.
Lay, M.
Lee, J.A.
Lincoln, T.
Malone, E.
Merliss, A.
Merritt, D.
Minardo, J.
Mooso, B.
Orosco, C.
Palumbo, V.
Parker, M.
Parrott, T.
Paserchia, S.
Pearl, G.
Peterson, J.
Pickelsimer, N.
Purcell, T.
Raynor, J.
Raziano, S.
Richard, C.
Richardson, T.
Robertson, C.
Sage, A.
Sanghera, T.
Shaw, P.
Shoemaker, J.
Smith, K.
Stephanie, B.
Thatcher, A.
Theobald, H.
Thompson, N.
Treasure, L.
Tripti, T.
Verdi, C.
Worthy, V.
Sawhney, Jitendra PS.
Pokaż więcej
Źródło :
In Indian Heart Journal November-December 2018 70(6):828-835
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efficacy of Eculizumab Therapy for Atypical Hemolytic Uremic Syndrome Recurrence and Antibody-Mediated Rejection Progress After Renal Transplantation With Preformed Donor-Specific Antibodies: Case Report
Autorzy :
Yamamoto, T.
Pokaż więcej
Źródło :
In Transplantation Proceedings January-February 2017 49(1):159-162
Czasopismo naukowe
Tytuł :
High-resolution CT findings of primary lung cancer with cavitation: a comparison between adenocarcinoma and squamous cell carcinoma
Autorzy :
Kunihiro, Y.
Pokaż więcej
Źródło :
In Clinical Radiology November 2016 71(11):1126-1131
Czasopismo naukowe
Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part one: Milan, Italy. 1-5 October 2016
Autorzy :
Bos, L.
Schouten, L.
van Vught, L.
Wiewel, M.
Ong, D.
Cremer, O.
Artigas, A.
Martin-Loeches, I.
Hoogendijk, A.
van der Poll, T.
Horn, J.
Juffermans, N.
Schultz, M.
de Prost, N.Aff5, Aff6
Pham, T.Aff7, Aff8, Aff9
Carteaux, G.Aff5, Aff6
Dessap, A. MekontsoAff5, Aff6
Brun-Buisson, C.Aff5, Aff6
Fan, E.
Bellani, G.
Laffey, J.
Mercat, A.
Brochard, L.
Maitre, B.Aff5, Aff6
LUNG SAFE investigators and the ESICM study group
Howells, P. A.
Thickett, D. R.
Knox, C.
Park, D. P.
Gao, F.Aff15, Aff17
Tucker, O.
Whitehouse, T.
McAuley, D. F.Aff20, Aff21
Perkins, G. D.Aff17, Aff22
Pham, T.
Laffey, J.
Bellani, G.
Fan, E.
LUNG SAFE Investigators and the ESICM Trials Group
Pisani, L.Aff27, Aff28
Roozeman, J. P.
Simonis, F. D.
Giangregorio, A.
Schouten, L. R.
Van der Hoeven, S. M.
Horn, J.
Neto, A. SerpaAff27, Aff29
Festic, E.
Dondorp, A. M.Aff27, Aff31
Grasso, S.
Bos, L. D.
Schultz, M. J.Aff27, Aff31
Koster-Brouwer, M.Aff32, Aff33
Verboom, D.Aff32, Aff33
Scicluna, B.Aff34, Aff35
van de Groep, K.Aff32, Aff33
Frencken, J.Aff32, Aff33
Schultz, M.
van der Poll, T.Aff34, Aff35, Aff37
Bonten, M.Aff33, Aff38
Cremer, O.
Ko, J. I.
Kim, K. S.
Suh, G. J.
Kwon, W. Y.
Kim, K.
Shin, J. H.
Ranzani, O. T.Aff42, Aff43, Aff44
Prina, E.Aff42, Aff43
Menendez, R.
Ceccato, A.Aff42, Aff43, Aff46
Mendez, R.
Cilloniz, C.Aff42, Aff43
Gabarrus, A.Aff42, Aff43
Ferrer, M.Aff42, Aff43
Torres, A.Aff42, Aff43
Urbano, A.
Zhang, L. A.
Swigon, D.
Pike, F.
Parker, R. S.Aff48, Aff50, Aff51
Clermont, G.Aff48, Aff50, Aff51
Scheer, C.
Kuhn, S. O.
Modler, A.
Vollmer, M.
Fuchs, C.
Hahnenkamp, K.
Rehberg, S.
Gründling, M.
Taggu, A.
Darang, N.
Öveges, N.
László, I.
Tánczos, K.
Németh, M.
Lebák, G.
Tudor, B.
Érces, D.
Kaszaki, J.
Huber, W.
Trásy, D.
Molnár, Z.
Ferrara, G.
Edul, V. S. Kanoore
Canales, H. S.
Martins, E.
Canullán, C.
Murias, G.
Pozo, M. O.
Eguillor, J. F. Caminos
Buscetti, M. G.
Ince, C.
Dubin, A.
Aya, H. D.Aff63, Aff64
Rhodes, A.Aff63, Aff64
Fletcher, N.Aff63, Aff64
Grounds, R. M.
Cecconi, M.Aff63, Aff64
Jacquet-Lagrèze, M.Aff65, Aff66
Riche, M.
Schweizer, R.Aff65, Aff66
Portran, P.Aff65, Aff66
Fornier, W.
Lilot, M.
Neidecker, J.
Fellahi, J. L.Aff65, Aff66
Escoresca-Ortega, A.
Gutiérrez-Pizarraya, A.
Charris-Castro, L.
Corcia-Palomo, Y.
Fernandez-Delgado, E.
Garnacho-Montero, J.
Roger, C.Aff69, Aff70
Muller, L.
Elotmani, L.
Lipman, J.Aff70, Aff71
Lefrant, J. Y.
Roberts, J. A.Aff70, Aff71
Muñoz-Bermúdez, R.
Samper, M.
Climent, C.
Vasco, F.
Sara, V.
Luque, S.
Campillo, N.
Cerrato, S. GrauAff73, Aff74
Masclans, J. R.Aff72, Aff75, Aff76
Alvarez-Lerma, F.Aff72, Aff74
Brugger, S. Carvalho
Jimenez, G. Jimenez
Torner, M. Miralbés
Cabello, J. Trujillano
Garrido, B. Balsera
Casals, X. Nuvials
Gaite, F. Barcenilla
Vidal, M. Vallverdú
Martínez, M. Palomar
Gusarov, V.
Shilkin, D.
Dementienko, M.
Nesterova, E.
Lashenkova, N.
Kuzovlev, A.
Zamyatin, M.
Demoule, A.
Carreira, S.
Lavault, S.
Palancca, O.
Morawiec, E.
Mayaux, J.
Arnulf, I.
Similowski, T.
Rasmussen, B. S.Aff81, Aff82
Maltesen, R. G.
Hanifa, M.
Pedersen, S.Aff82, Aff83
Kristensen, S. R.Aff82, Aff83
Wimmer, R.
Panigada, M.
Bassi, G. Li
Ranzani, O. T.
Kolobow, T.
Zanella, A.
Cressoni, M.
Berra, L.
Parrini, V.
Kandil, H.
Salati, G.
Livigni, S.
Amatu, A.
Andreotti, A.
Tagliaferri, F.
Moise, G.
Mercurio, G.
Costa, A.
Vezzani, A.
Lindau, S.
Babel, J.
Cavana, M.
Consonni, D.
Pesenti, A.
Gattinoni, L.
Torres, A.
for the GRAVITY-VAP TRIAL NETWORK
Mansouri, P.
Zand, F.
Zahed, L.
Dehghanrad, F.
Bahrani, M.
Ghorbani, M.
Cambiaghi, B.
Moerer, O.
Mauri, T.Aff109, Aff110
Kunze-Szikszay, N.
Ritter, C.
Pesenti, A.
Quintel, M.
Vilander, L. M.
Kaunisto, M. A.Aff113, Aff114
Vaara, S. T.
Pettilä, V.
FINNAKI Study Group
Mulier, J. L. G. Haitsma
Rozemeijer, S.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Elbers, P. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Martínez, M. Galindo
Sánchez, R. Jiménez
Gascón, L. Martínez
Mulero, M. D. Rodríguez
Freire, A. Ortín
Muñoz, A. Ojados
Acebes, S. Rebollo
Martínez, Á. Fernández
Aliaga, S. Moreno
Para, L. Herrera
Payá, J. Murcia
Mulero, F. Rodríguez
Guerci, P.Aff124, Aff125, Aff126
Ince, Y.
Heeman, P.
Ergin, B.
Ince, C.
Uz, Z.
Massey, M.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Toraman, F.
Ince, C.
Longbottom, E. R.Aff132, Aff133
Torrance, H. D.Aff132, Aff134
Owen, H. C.
Hinds, C. J.Aff132, Aff133
Pearse, R. M.Aff132, Aff133
O’Dywer, M. J.Aff132, Aff133
Trogrlic, Z.
van der Jagt, M.
Lingsma, H.
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
van Achterberg, T.
Bakker, J.
Gommers, D. A. M. P. J.
Ista, E.
Krajčová, A.Aff144, Aff145
Waldauf, P.
Duška, F.Aff144, Aff146
Shah, A.
Roy, N.
McKechnie, S.
Doree, C.
Fisher, S.
Stanworth, S. J.
Jensen, J. F.
Overgaard, D.Aff152, Aff153
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Egerod, I.Aff154, Aff155
The RAPIT Group
Pivkina, A.
Gusarov, V.
Zhivotneva, I.
Pasko, N.
Zamyatin, M.
Jensen, J. F.
Egerod, I.Aff159, Aff160
Bestle, M. H.
Christensen, D. F.
Alklit, A.
Hansen, R. L.
Knudsen, H.
Grode, L. B.
Overgaard, D.Aff164, Aff165
The RAPIT group
Hravnak, M.
Chen, L.
Dubrawski, A.
Clermont, G.
Pinsky, M. R.
Parry, S. M.
Knight, L. D.
Connolly, B. C.Aff171, Aff172
Baldwin, C. E.Aff173, Aff174
Puthucheary, Z. A.Aff175, Aff176, Aff177
Denehy, L.
Hart, N.Aff171, Aff172, Aff178
Morris, P. E.
Mortimore, J.
Granger, C. L.
Jensen, H. I.Aff180, Aff181
Piers, R.
Van den Bulcke, B.
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Van den Bulcke, B.
Piers, R.
Jensen, H. I.Aff201, Aff202
Malmgren, J.
Metaxa, V.
Reyners, A. K.
Darmon, M.
Rusinova, K.
Talmor, D.
Meert, A. P.
Cancelliere, L.
Zubek, L.
Maia, P.
Michalsen, A.
Decruyenaere, J.
Kompanje, E.
Vanheule, S.
Azoulay, E.
Vansteelandt, S.
Benoit, D.
Ryan, C.
Dawson, D.
Ball, J.
Noone, K.
Aisling, B.
Prudden, S.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Aron, J.
Lumley, G.
Milliken, D.
Dhadwal, K.
McGrath, B. A.Aff224, Aff225
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Sharpe, G.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Wallace, S.
McGrath, B.Aff226, Aff227
Lynch, S. J.
Bovento, B.
Grainger, E.
Pieri-Davies, S.
Sharpe, G.
Wallace, S.
Jung, M.
Cho, J.
Park, H.
Suh, G.
Kousha, O.
Paddle, J.
Gripenberg, L. Gamrin
Rehal, M. Sundström
Wernerman, J.
Rooyackers, O.
de Grooth, H. J.
Choo, W. P.
Spoelstra-de Man, A. M.
Swart, E. L.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Talan, L.
Güven, G.
Altıntas, N. D.
Padar, M.
Uusvel, G.
Starkopf, L.
Starkopf, J.Aff234, Aff236
Blaser, A. ReintamAff236, Aff237
Kalaiselvan, M. S.
Arunkumar, A. S.
Renuka, M. K.
Shivkumar, R. L.
Volbeda, M.
ten Kate, D.
Hoekstra, M.
van der Maaten, J. M.
Nijsten, M. W.
Komaromi, A.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Norberg, Å.
Smedberg, M.
Mori, M.
Pettersson, L.
Norberg, Å.
Rooyackers, O.
Wernerman, J.
Theodorakopoulou, M.
Christodoulopoulou, T.
Diamantakis, A.
Frantzeskaki, F.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Lygnos, M.
Diakaki, C.
Armaganidis, A.
Gundogan, K.
Dogan, E.
Coskun, R.
Muhtaroglu, S.
Sungur, M.
Ziegler, T.
Guven, M.
Kleyman, A.Aff249, Aff250
Khaliq, W.
Andreas, D.
Singer, M.
Meierhans, R.
Schuepbach, R.
De Brito-Ashurst, I.
Zand, F.
Sabetian, G.
Nikandish, R.
Hagar, F.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Vazin, A.
Ghorbani, M.
Asadpour, E.
Kao, K. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Hu, H. C.
El Maraghi, S.
Ali, M.
Rageb, D.
Helmy, M.
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff260, Aff261, Aff262
Vàzquez, A.
Martín-Loeches, I.
Díaz, E.
Yébenes, J. C.
Rodriguez, A.
Álvarez-Lerma, F.Aff260, Aff267
H1N1 SEMICYUC/GETGAG Working Group
Varga, N.
Cortina-Gutiérrez, A.
Dono, L.
Martínez-Martínez, M.
Maldonado, C.
Papiol, E.
Pérez-Carrasco, M.
Ferrer, R.
Nweze, K.Aff269, Aff270
Morton, B.
Welters, I.
Houard, M.
Voisin, B.
Ledoux, G.
Six, S.
Jaillette, E.
Nseir, S.
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Loghmari, D.
Aicha, N. Ben
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Chouchène, I.
Khedher, A.
Boussarsar, M.Aff272, Aff273
Chan, K. S.
Yu, W. L.Aff274, Aff275
Marin-Corral, J.
Vilà, C.
Masclans, J. R.Aff276, Aff277, Aff278
Nolla, J.Aff277, Aff279
Vidaur, L.
Bonastre, J.
Suberbiola, B.
Guerrero, J. E.
Rodriguez, A.Aff278, Aff284
H1N1 SEMICYUC/GETGAG working group
Coll, N. Ramon
Jiménez, G. Jiménez
Brugger, S. Carvalho
Calero, J. Codina
Garrido, B. Balsera
García, M.
Martínez, M. Palomar
Vidal, M. Vallverdú
de la Torre, M. C.
Vendrell, E.
Palomera, E.
Güell, E.
Yébenes, J. C.
Serra-Prat, M.
Bermejo-Martín, J. F.
Almirall, J.
Tomas, E.
Escoval, A.
Froe, F.
Pereira, M. H. Vitoria
Velez, N.
Viegas, E.
Filipe, E.
Groves, C.
Reay, M.
Chiu, L. C.
Hu, H. C.Aff295, Aff296, Aff297
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Li, S. H.
Kao, K. C.Aff295, Aff296, Aff297
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Zarantonello, F.
Campello, E.
Radu, C. M.
Rossi, S.
Ori, C.
Simioni, P.
Umei, N.
Shingo, I.
Santos, A. C.
Candeias, C.
Moniz, I.
Marçal, R.
e Silva, Z. Costa
Ribeiro, J. M.
Georger, J. F.
Ponthus, J. P.
Tchir, M.
Amilien, V.
Ayoub, M.
Barsam, E.
Martucci, G.
Panarello, G.
Tuzzolino, F.
Capitanio, G.
Ferrazza, V.
Carollo, T.
Giovanni, L.
Arcadipane, A.
Sánchez, M. López
González-Gay, M. A.
Díaz, F. J. Llorca
López, M. I. Rubio
Zogheib, E.Aff309, Aff310
Villeret, L.
Nader, J.
Bernasinski, M.
Besserve, P.
Caus, T.Aff310, Aff311
Dupont, H.Aff309, Aff310
Morimont, P.Aff312, Aff313
Habran, S.
Hubert, R.
Desaive, T.
Blaffart, F.
Janssen, N.
Guiot, J.
Pironet, A.
Dauby, P.
Lambermont, B.
Zarantonello, F.
Ballin, A.
Facchin, F.
Sartori, G.
Campello, E.
Pettenuzzo, T.
Citton, G.
Rossi, S.
Simioni, P.
Ori, C.
Kirakli, C.
Ediboglu, O.
Ataman, S.
Yarici, M.
Tuksavul, F.
Keating, S.
Gibson, A.
Gilles, M.
Dunn, M.
Price, G.
Young, N.
Remeta, P.
Bishop, P.
Zamora, M. D. Fernández
Muñoz-Bono, J.
Curiel-Balsera, E.
Aguilar-Alonso, E.
Hinojosa, R.
Gordillo-Brenes, A.
Arboleda-Sánchez, J. A.
ARIAM-CARDIAC SURGERY PROJECT AUTHORS
Skorniakov, I.Aff327, Aff328
Vikulova, D.
Whiteley, C.
Shaikh, O.
Jones, A.
Ostermann, M.
Forni, L.
Scott, M.
Sahatjian, J.
Linde-Zwirble, W.
Hansell, D.
Laoveeravat, P.Aff335, Aff336, Aff337
Srisawat, N.Aff335, Aff336, Aff337
Kongwibulwut, M.
Peerapornrattana, S.Aff335, Aff336
Suwachittanont, N.
Wirotwan, T. O.
Chatkaew, P.
Saeyub, P.
Latthaprecha, K.
Tiranathanagul, K.
Eiam-ong, S.
Kellum, J. A.
Berthelsen, R. E.
Perner, A.
Jensen, A. E. K.
Jensen, J. U.
Bestle, M. H.
Gebhard, D. J.
Price, J.
Kennedy, C. E.
Akcan-Arikan, A.Aff345, Aff346
Liberatore, A. M. A.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hamed, K.
Khaled, M. M.
Soliman, R. Aly
Mokhtar, M. Sherif
Seller-Pérez, G.
Arias-Verdú, D.
Llopar-Valdor, E.
De-Diós-Chacón, I.
Quesada-García, G.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Hafes, R.
Carroll, G.
Doherty, P.
Wright, C.
Vera, I. G. Guerra
Ralston, M.
Gemmell, M. L.
MacKay, A.
Black, E.
Wright, C.
Docking, R. I.
Appleton, R.
Ralston, M. R.
Gemmell, L.
Appleton, R.
Wright, C.
Docking, R. I.
Black, E.
Mackay, A.
Rozemeijer, S.
Mulier, J. L. G. Haitsma
Röttgering, J. G.
Elbers, P. W. G.
Spoelstra-de Man, A. M. E.
Tuinman, P. R.
de Waard, M. C.
Oudemans-van Straaten, H. M.
Mejeni, N.
Nsiala, J.Aff359, Aff360
Kilembe, A.
Akilimali, P.
Thomas, G.
Egerod, I.
Andersson, A. E.
Fagerdahl, A. M.
Knudsen, V.
P-INFECT
Meddeb, K.
Cheikh, A. Ben
Hamdaoui, Y.
Ayachi, J.
Guiga, A.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Sma, N.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Khedher, A.
Bouafia, N.
Boussarsar, M.Aff367, Aff370
Amirian, A.
Ziaian, B.
Masjedi, M.
Fleischmann, C.Aff373, Aff374
Thomas-Rueddel, D. O.Aff373, Aff374
Schettler, A.
Schwarzkopf, D.Aff373, Aff374
Stacke, A.
Reinhart, K.Aff373, Aff374
Filipe, E.
Escoval, A.
Martins, A.
Sousa, P.
Velez, N.
Viegas, E.
Tomas, E.
Snell, G.
Matsa, R.
Paary, T. T. S.
Kalaiselvan, M. S.
Cavalheiro, A. M.
Rocha, L. L.
Vallone, C. S.
Tonilo, A.
Lobato, M. D. S.
Malheiro, D. T.
Sussumo, G.
Lucino, N. M.
Zand, F.
Rosenthal, V. D.
Masjedi, M.
Sabetian, G.
Maghsudi, B.
Ghorbani, M.
Dashti, A. Sanaei
Yousefipour, A.
Goodall, J. R.
Williamson, M.
Tant, E.
Thomas, N.
Balci, C.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Gurarda, H.
Karaca, E.
Paldusová, B.
Zýková, I.
Šímová, D.
Houston, S.
D’Antona, L.
Lloyd, J.
Garnelo-Rey, V.
Sosic, M.
Sotosek-Tokmazic, V.
Kuharic, J.
Antoncic, I.
Dunatov, S.
Sustic, A.
Chong, C. T.
Sim, M.
Lyovarin, T.
Díaz, F. M. Acosta
Galdó, S. Narbona
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Bailón, A. M. Pérez
Pinel, A. Carranza
Colmenero, M.
Gritsan, A.
Gazenkampf, A.
Korchagin, E.
Dovbish, N.
Lee, R. M.
Lim, M. P. P.
Chong, C. T.
Lim, B. C. L.
See, J. J.
Assis, R.
Filipe, F.
Lopes, N.
Pessoa, L.
Pereira, T.
Catorze, N.
Aydogan, M. S.
Aldasoro, C.Aff406, Aff407
Marchio, P.
Jorda, A.
Mauricio, M. D.
Guerra-Ojeda, S.
Gimeno-Raga, M.
Colque-Cano, M.
Bertomeu-Artecero, A.
Aldasoro, M.
Valles, S. L.
Tonon, D.
Triglia, T.
Martin, J. C.
Alessi, M. C.
Bruder, N.
Garrigue, P.
Velly, L.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Marzorati, C.
Colombo, E.
Savo, D.
Vargiolu, A.
Cavenaghi, G.
Citerio, G.Aff412, Aff413
Andrade, A. H. V.Aff415, Aff416
Bulgarelli, P.Aff415, Aff416
Araujo, J. A. P.Aff415, Aff416
Gonzalez, V.Aff415, Aff416
Souza, V. A.Aff415, Aff416
Costa, A.
Massant, C.
Filho, C. A. C. AbreuAff415, Aff416
Morbeck, R. A.
Burgo, L. E.
van Groenendael, R.
van Eijk, L. T.
Leijte, G. P.
Koeneman, B.
Kox, M.
Pickkers, P.
García-de la Torre, A.
de la Torre-Prados, M.
Fernández-Porcel, A.
Rueda-Molina, C.
Nuevo-Ortega, P.
Tsvetanova-Spasova, T.
Cámara-Sola, E.
García-Alcántara, A.
Salido-Díaz, L.
Liao, X.
Feng, T.
Zhang, J.
Cao, X.
Wu, Q.
Xie, Z.
Li, H.
Kang, Y.
Winkler, M. S.
Nierhaus, A.
Mudersbach, E.
Bauer, A.
Robbe, L.
Zahrte, C.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Morton, B.
Mitsi, E.
Pennington, S. H.
Reine, J.
Wright, A. D.
Parker, R.
Welters, I. D.
Blakey, J. D.
Rajam, G.
Ades, E. W.
Ferreira, D. M.
Wang, D.
Kadioglu, A.
Gordon, S. B.
Koch, R.
Kox, M.
Rahamat-Langedoen, J.
Schloesser, J.
de Jonge, M.
Pickkers, P.
Bringue, J.
Guillamat-Prats, R.
Torrents, E.
Martinez, M. L.
Camprubí-Rimblas, M.
Artigas, A.Aff439, Aff440
Blanch, L.Aff438, Aff439
Park, S. Y.
Park, Y. B.
Song, D. K.
Shrestha, S.
Park, S. H.
Koh, Y.
Park, M. J.
Hong, C. W.
Lesur, O.
Coquerel, D.
Sainsily, X.
Cote, J.
Söllradl, T.
Murza, A.
Dumont, L.
Dumaine, R.
Grandbois, M.
Sarret, P.
Marsault, E.
Salvail, D.
Auger-Messier, M.
Chagnon, F.
Apelin Group
Lauretta, M. P.
Greco, E.
Dyson, A.Aff451, Aff452
Singer, M.
Preau, S.Aff453, Aff454
Ambler, M.
Sigurta, A.
Saeed, S.
Singer, M.
Sarıca, L. Topcu
Zibandeh, N.
Genc, D.
Gul, F.
Akkoc, T.
Kombak, E.
Cinel, L.
Akkoc, T.
Cinel, I.
Pollen, S. J.
Arulkumaran, N.
Singer, M.
Torrance, H. D.Aff460, Aff461, Aff462
Longbottom, E. R.Aff460, Aff462
Warnes, G.
Hinds, C. J.Aff460, Aff462
Pennington, D. J.
Brohi, K.Aff460, Aff461
O’Dwyer, M. J.Aff460, Aff462
Kim, H. Y.
Na, S.
Kim, J.
Chang, Y. F.Aff464, Aff465, Aff466
Chao, A.
Shih, P. Y.
Lee, C. T.
Yeh, Y. C.
Chen, L. W.Aff464, Aff468
Adriaanse, M.
Trogrlic, Z.
Ista, E.
Lingsma, H.
Rietdijk, W.Aff470, Aff473
Ponssen, H. H.
Schoonderbeek, J. F.
Schreiner, F.
Verbrugge, S. J.
Duran, S.
Gommers, D. A. M. P. J.
van der Jagt, M.
Funcke, S.
Sauerlaender, S.
Saugel, B.
Pinnschmidt, H.
Reuter, D. A.
Nitzschke, R.
Perbet, S.
Biboulet, C.
Lenoire, A.
Bourdeaux, D.
Pereira, B.
Plaud, B.
Bazin, J. E.
Sautou, V.
Mebazaa, A.
Constantin, J. M.
Legrand, M.
Boyko, Y.
Jennum, P.
Nikolic, M.
Oerding, H.
Holst, R.
Toft, P.
Nedergaard, H. K.Aff489, Aff490
Haberlandt, T.
Jensen, H. I.Aff489, Aff490
Toft, P.Aff489, Aff491
Park, S.
Kim, S.
Cho, Y. J.
Lim, Y. J.
Chan, A.
Tang, S.
Nunes, S. L.
Forsberg, S.Aff498, Aff499
Blomqvist, H.
Berggren, L.
Sörberg, M.
Sarapohja, T.
Wickerts, C. J.
Hofhuis, J. G. M.
Rose, L.
Blackwood, B.
Akerman, E.
Mcgaughey, J.
Egerod, I.
Fossum, M.
Foss, H.
Georgiou, E.
Graff, H. J.
Kalafati, M.
Sperlinga, R.
Schafer, A.
Wojnicka, A. G.
Spronk, P. E.
Zand, F.
Khalili, F.
Afshari, R.
Sabetian, G.
Masjedi, M.
Maghsudi, B.
Khodaei, H. Haddad
Javadpour, S.
Petramfar, P.
Nasimi, S.
Vazin, A.
Ziaian, B.
Tabei, H.
Gunther, A.
Hansen, J. O.
Sackey, P.
Storm, H.
Bernhardsson, J.
Sundin, Ø.
Bjärtå, A.
Bienert, A.
Smuszkiewicz, P.
Wiczling, P.
Przybylowski, K.
Borsuk, A.
Trojanowska, I.
Matysiak, J.
Kokot, Z.
Paterska, M.
Grzeskowiak, E.
Messina, A.
Bonicolini, E.
Colombo, D.
Moro, G.
Romagnoli, S.
De Gaudio, A. R.
Corte, F. Della
Romano, S. M.
Silversides, J. A.Aff534, Aff535
Major, E.
Mann, E. E.
Ferguson, A. J.
Mcauley, D. F.Aff534, Aff535
Marshall, J. C.
Blackwood, B.
Fan, E.
Diaz-Rodriguez, J. A.
Silva-Medina, R.
Gomez-Sandoval, E.
Gomez-Gonzalez, N.
Soriano-Orozco, R.
Gonzalez-Carrillo, P. L.
Hernández-Flores, M.
Pilarczyk, K.Aff540, Aff541
Lubarksi, J.
Wendt, D.
Dusse, F.Aff541, Aff542
Günter, J.
Huschens, B.
Demircioglu, E.
Jakob, H.
Palmaccio, A.
Dell’Anna, A. M.
Grieco, D. L.
Torrini, F.
Iaquaniello, C.
Bongiovanni, F.
Antonelli, M.
Toscani, L.Aff544, Aff545
Antonakaki, D.
Bastoni, D.Aff544, Aff546
Aya, H. D.
Rhodes, A.
Cecconi, M.
Jozwiak, M.
Depret, F.
Teboul, J. L.
Alphonsine, J.
Lai, C.
Richard, C.
Monnet, X.
László, I.
Demeter, G.
Öveges, N.
Tánczos, K.
Németh, M.
Trásy, D.
Kertmegi, I.
Érces, D.
Tudor, B.
Kaszaki, J.
Molnár, Z.
Hasanin, A.
Lotfy, A.
El-adawy, A.
Nassar, H.
Mahmoud, S.
Abougabal, A.
Mukhtar, A.
Quinty, F.
Habchi, S.
Luzi, A.
Antok, E.
Hernandez, G.
Lara, B.
Enberg, L.
Ortega, M.
Leon, P.
Kripper, C.
Aguilera, P.
Kattan, E.
Bakker, J.
Huber, W.
Lehmann, M.
Sakka, S.
Bein, B.
Schmid, R. M.
Preti, J.
Creteur, J.
Herpain, A.
Marc, J.
Zogheib, E.
Trojette, F.
Bar, S.
Kontar, L.
Titeca, D.
Richecoeur, J.
Gelee, B.
Verrier, N.
Mercier, R.
Lorne, E.
Maizel, J.
Dupont, H.
Slama, M.
Abdelfattah, M. E.
Eladawy, A.
Elsayed, M. A. Ali
Mukhtar, A.
Montenegro, A. Pedraza
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Alejo, G. Camarena
Cabrera, A. Rugerio
Montoya, A. A. Tanaka
Lee, C.Aff566, Aff567
Hatib, F.
Cannesson, M.
Theerawit, P.
Morasert, T.
Sutherasan, Y.
Zani, G.
Mescolini, S.
Diamanti, M.
Righetti, R.
Scaramuzza, A.
Papetti, M.
Terenzoni, M.
Gecele, C.
Fusari, M.
Hakim, K. A.
Chaari, A.
Ismail, M.
Elsaka, A. H.
Mahmoud, T. M.
Bousselmi, K.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Hutchings, S. D.Aff572, Aff573
Naumann, D.
Wendon, J.
Watts, S.
Kirkman, E.
Jian, Z.
Buddi, S.
Lee, C.
Settels, J.
Hatib, F.
Pinsky, M. R.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Trepte, C.
Richter, P.
Haas, S. A.
Eichhorn, V.
Kubitz, J. C.
Reuter, D. A.
Soliman, M. S.
Hamimy, W. I.
Fouad, A. Z.
Mukhtar, A. M.
Charlton, M.
Tonks, L.
Mclelland, L.
Coats, T. J.
Thompson, J. P.
Sims, M. R.
Williams, D.
Roushdy, D. Z.
Soliman, R. A.
Nahas, R. A.
Arafa, M. Y.
Hung, W. T.
Chiang, C. C.
Huang, W. C.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Cheng, C. C.
Kang, P. L.
Wann, S. R.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Carranza, M. Lopez
Fernandez, H. Sancho
Roman, J. A. Sanchez
Lucena, F.
Garcia, A. Campanario
Vazquez, A. Loza
Serrano, A. Lesmes
ARIAM-SEMICYUC Registry Investigators
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Herranz, U. Anido
Acuna, J. M. Garcia
Gil, C. Pena
Allut, J. L. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Vallejo-Baez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM Group
Aron, J.
Marharaj, R.
Gervasio, K.
Bottiroli, M.
Mondino, M.
De Caria, D.
Calini, A.
Montrasio, E.
Milazzo, F.
Gagliardone, M. P.
Vallejo-Báez, A.
de la Torre-Prados, M. V.
Nuevo-Ortega, P.
Fernández-Porcel, A.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
ARIAM group
Moreira, L. Sayagues
Vidal-Perez, R.
Anido, U.
Gil, C. Pena
Acuna, J. M. Garcia
Sedes, P. Rascado
Lopez, C. Martin
Paz, E. Saborido
Allut, J. L. Garcia
Rodriguez, C. Galban
Gonzalez-Juanatey, J. R.
Hamdaoui, Y.
Khedher, A.
Cheikh-Bouhlel, M.
Ayachi, J.
Meddeb, K.
Sma, N.
Fraj, N.
Aicha, N. Ben
Romdhani, S.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
Boussarsar, M.Aff602, Aff604
Dela Cruz, M. P. R. D. L.
Bernardo, J. M.
Galfo, F.Aff606, Aff607
Dyson, A.Aff606, Aff608
Singer, M.Aff606, Aff608
Marino, A.Aff609, Aff610
Dyson, A.Aff609, Aff611
Singer, M.Aff609, Aff611
Chao, C. C.Aff612, Aff613
Hou, P.Aff614, Aff615
Huang, W. C.
Hung, C. C.
Chiang, C. H.
Hung, W. T.
Lin, K. C.
Lin, S. C.
Liou, Y. J.
Hung, S. M.
Lin, Y. S.
Cheng, C. C.
Kuo, F. Y.
Chiou, K. R.
Chen, C. J.
Yan, L. S.
Liu, C. Y.
Wang, H. H.
Kang, P. L.
Chen, H. L.
Ho, C. K.
Mar, G. Y.
Liu, C. P.
Grewal, S.
Gopal, S.
Corbett, C.
Wilson, A.
Capps, J.
Ayoub, W.
Lomas, A.
Ghani, S.
Moore, J.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Swinnen, W.
Pauwels, J.
Mignolet, K.
Pannier, E.
Koch, A.
Sarens, T.
Temmerman, W.
Elmenshawy, A. M.
Fayed, A. M.
Elboriuny, M.
Hamdy, E.
Zakaria, E.
Falk, A. C.
Petosic, A.
Olafsen, K.
Wøien, H.
Flaatten, H.
Sunde, K.
Agra, J. J. Cáceres
Cabrera, J. L. Santana
Santana, J. D. Martín
Alzola, L. Melián
Pérez, H. Rodríguez
Pires, T. Castro
Calderón, H.
Pereira, A.
Castro, S.
Granja, C.Aff632, Aff633, Aff635
Norkiene, I.
Urbanaviciute, I.
Kezyte, G.
Ringaitiene, D.
Jovaisa, T.
Vogel, G.
Johansson, U. B.Aff639, Aff640
Sandgren, A.
Svensen, C.
Joelsson-Alm, E.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Vollmer, H.
Gager, M.
Waldmann, C.
Mazzeo, A. T.
Tesio, R.
Filippini, C.
Vallero, M. E.
Giolitti, C.
Caccia, S.
Medugno, M.
Tenaglia, T.
Rosato, R.
Mastromauro, I.
Brazzi, L.
Terragni, P. P.
Urbino, R.
Fanelli, V.
Ranieri, V. M.
Mascia, L.
Ballantyne, J.
Paton, L.
Mackay, A.
Perez-Teran, P.
Roca, O.
Ruiz-Rodriguez, J. C.
Zapatero, A.
Serra, J.
Masclans, J. R.
Bianzina, S.
Cornara, P.
Rodi, G.
Tavazzi, G.
Pozzi, M.
Iotti, G. A.
Mojoli, F.
Braschi, A.
Vishnu, A.
Buche, D.
Pande, R.
Moolenaar, D. L. J.
Bakhshi-Raiez, F.Aff655, Aff656
Dongelmans, D. A.Aff655, Aff656
de Keizer, N. F.Aff655, Aff656
de Lange, D. W.Aff654, Aff656
Fernández, I. Fuentes
Baño, D. Martínez
Moreno, J. L. Buendía
Rubio, R. Jara
Scott, J.
Phelan, D.
Morely, D.
O’Flynn, J.
Stapleton, P.
Lynch, M.
Marsh, B.
Carton, E.
O’Loughlin, C.
Cheng, K. C.
Sung, M. I.
Elghonemi, M. O.
Saleh, M. H.
Meyhoff, T. S.
Krag, M.
Hjortrup, P. B.
Perner, A.
Møller, M. H.
Öhman, T.
Sigmundsson, T.
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Suarez-Sipmann, F.
Björne, H.
Sander, C. Hällsjö
KARISMA
Cressoni, M.
Chiumello, D.Aff669, Aff670
Chiurazzi, C.
Brioni, M.
Algieri, I.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Tonetti, T.
Tomic, I.
Colombo, A.
Crimella, F.
Carlesso, E.
Colombo, A.
Gasparovic, V.
Gattinoni, L.
El-Sherif, R.
Al-Basser, M. Abd
Raafat, A.
El-Sherif, A.
Simonis, F. D.
Schouten, L. R. A.
Cremer, O. L.
Ong, D. S. Y.
Amoruso, G.
Cinnella, G.
Schultz, M. J.
Bos, L. D. J.
Huber, W.
Schmidle, P.
Findeisen, M.
Hoppmann, P.
Jaitner, J.
Brettner, F.
Schmid, R. M.
Lahmer, T.
EXODUS-investigators
Festic, E.
Rajagopalan, G.
Bansal, V.
Frank, R.
Hinds, R.
Levitt, J.
United States Critical Illness and Injury Trials Group/LIPS-B investigators
Siddiqui, S.
SICM NICER Group
Gilbert, J. P.
Sim, K.
Wang, C. H.
Hu, H. C.
Li, I. J.
Tang, W. R.
Kao, K. C.
Persona, P.
De Cassai, A.
Franco, M.
Facchin, F.
Ori, C.
Rossi, S.
Goffi, A.
Li, S. H.
Hu, H. C.
Chiu, L. C.
Hung, C. Y.
Chang, C. H.
Kao, K. C.
Ruiz, B. Llorente
Varas, J. Lujan
Montero, R. Molina
Delgado, C. Pintado
Navarrete, O.
Mezquita, M. Vazquez
Peces, E. Alonso
Nakamura, M. A. M.
Hajjar, L. A.
Galas, F. R. B. G.
Ortiz, T. A.
Amato, M. B. P.
Bitker, L.Aff701, Aff702
Costes, N.
Le Bars, D.
Lavenne, F.
Mojgan, D.Aff704, Aff705
Richard, J. C.Aff701, Aff702, Aff705
Chiurazzi, C.
Cressoni, M.
Massari, D.
Guanziroli, M.
Vergani, G.
Gotti, M.
Brioni, M.
Algieri, I.
Cadringher, P.
Tonetti, T.
Chiumello, D.Aff708, Aff709
Gattinoni, L.
Zerman, A.
Türkoğlu, M.
Arık, G.
Yıldırım, F.
Güllü, Z.
Kara, I.
Boyacı, N.
Aydoğan, B. Basarık
Gaygısız, Ü.
Gönderen, K.
Aygencel, G.
Aydoğdu, M.
Ülger, Z.
Gürsel, G.
Riera, J.Aff712, Aff713, Aff714
Toral, C. Maldonado
Mazo, C.
Martínez, M.
Baldirà, J.
Lagunes, L.
Roman, A.Aff714, Aff715
Deu, M.
Rello, J.Aff712, Aff713, Aff714
Levine, D. J.
Mohus, R. M.
Askim, Å.
Paulsen, J.
Mehl, A.
Dewan, A. T.
Damås, J. K.
Solligård, E.
Åsvold, B. O.
Mid-Norway Sepsis Research Center
Paulsen, J.
Askim, Å.
Mohus, R. M.Aff725, Aff726
Mehl, A.Aff727, Aff728
DeWan, A.
Solligård, E.Aff725, Aff726
Damås, J. K.Aff724, Aff730
Åsvold, B. O.Aff731, Aff732
Aktepe, O.
Kara, A.
Yeter, H.
Topeli, A.
Norrenberg, M.
Devroey, M.
Khader, H.
Preiser, J. C.
Tang, Z.
Qiu, C.
Tong, L.
Cai, C.
Theodorakopoulou, M.
Diamantakis, A.
Kontogiorgi, M.
Chrysanthopoulou, E.
Christodoulopoulou, T.
Frantzeskaki, F.
Lygnos, M.
Apostolopoulou, O.
Armaganidis, A.
Moon, J. Y.
Park, M. R.
Kwon, I. S.
Chon, G. R.
Ahn, J. Y.
Kwon, S. J.
Chang, Y. J.
Lee, J. Y.
Yoon, S. Y.
Lee, J. W.
The Korean Chungcheong Critical Care Research Group
Kostalas, M.Aff744, Aff745
Mckinlay, J.
Kooner, G.
Dudas, G.Aff744, Aff746
Horton, A.
Kerr, C.
Karanjia, N.Aff745, Aff747
Creagh-Brown, B.Aff744, Aff745
Altintas, N. D.
Izdes, S.
Keremoglu, O.
Alkan, A.
Neselioglu, S.
Erel, O.
Tardif, N.
Gustafsson, T.
Rooyackers, O.
MacEachern, K. N.
Traille, M.
Bromberg, I.
Lapinsky, S. E.
Moore, M. J.
Tang, Z.
Cai, C.
Tong, L.
García-Garmendia, J. L.
Villarrasa-Clemente, F.
Maroto-Monserrat, F.
Rufo-Tejeiro, O.
Jorge-Amigo, V.
Sánchez-Santamaría, M.
Colón-Pallarés, C.
Barrero-Almodóvar, A.
Gallego-Lara, S.
Anthon, C. T.
Müller, R. B.
Haase, N.
Møller, K.
Hjortrup, P. B.
Wetterslev, J.
Perner, A.
Nakanishi, M.
Kuriyama, A.
Fukuoka, T.
Abd el Halim, M. A.
Elsaid hafez, M. H.
Moktar, A. M.
Eladawy, A.
Elazizy, H. M.
Hakim, K. Abdel
Chaari, A.
Elbahr, M.
Ismail, M.
Mahmoud, T.
Kauts, V.
Bousselmi, K.
Khalil, E.
Casey, W.
Zaky, S. H.
Rizk, A.
Elghonemi, M. O.
Ahmed, R.
Vieira, J. C. F.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Ospina-Tascón, G. A.
Marin, A. F. Garcia
Echeverry, G. J.
Bermudez, W. F.
Madriñan-Navia, H. J.
Valencia, J. D.
Quiñonez, E.
Marulanda, A.
Arango-Dávila, C. A.
Bruhn, A.
Hernandez, G.
De Backer, D.
Cortes, D. Orbegozo
Su, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Tullo, L.
Mirabella, L.
Di Molfetta, P.
Cinnella, G.
Dambrosio, M.
Lujan, C. Villavicencio
irigoyen, J. Leache
Cartanya ferré, M.
García, R. Carbonell
Mukhtar, A.
Ahmed, M.
El Ayashi, M.
Hasanin, A.
Ayman, E.
Salem, M.
Eladawy, A.
Fathy, S.
Nassar, H.
Zaghlol, A.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Valsø, Å.
Sunde, K.
Rustøen, T.
Schou-Bredal, I.
Skogstad, L.
Tøien, K.
Padilla, C.
Palmeiro, Y.
Egbaria, W.
Kigli, R.
Maertens, B.
Blot, K.
Blot, S.
Santana-Santos, E.
dos Santos, E. R.
Ferretti-Rebustini, R. E. D. L.
dos Santos, R. D. C. C. D. O.
Verardino, R. G. S.
Bortolotto, L. A.
Doyle, A. M.
Naldrett, I.
Tillman, J.
Price, S.
Shrestha, S.Aff790, Aff791
Pearson, P.
Greaves, J.
Goodall, D.
Berry, A.
Richardson, A.
Odundo, G. O.
Omengo, P.
Obonyo, P.
Chanzu, N. M.
Kleinpell, R.
Sarris, S. J.
Nedved, P.
Heitschmidt, M.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Djobbi, S.
Ben-Ghezala, H.
Snouda, S.
Rose, L.
Adhikari, N. K. J.
Leasa, D.
Fergusson, D.
Mckim, D. A.
Weblin, J.
Tucker, O.
McWilliams, D.
Doesburg, F.
Cnossen, F.
Dieperink, W.
Bult, W.
Nijsten, M. W. N.
Galvez-Blanco, G. A.
Zepeda, E. Monares
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Stroud, J. Santos
Thomson, R.
Llaurado-Serra, M.Aff812, Aff813
Lobo-Civico, A.
Pi-Guerrero, M.
Blanco-Sanchez, I.
Piñol-Tena, A.
Paños-Espinosa, C.
Alabart-Segura, Y.
Coloma-Gomez, B.
Fernandez-Blanco, A.
Braga-Dias, F.
Treso-Geira, M.
Valeiras-Valero, A.
Martinez-Reyes, L.
Sandiumenge, A.
Jimenez-Herrera, M. F.
CAPCRI Study
Prada, R.
Juárez, P.
Argandoña, R.
Díaz, J. J.
Ramirez, C. Sánchez
Saavedra, P.
Santana, S. Ruiz
Obukhova, O.
Kashiya, S.
Kurmukov, I. A.
Pronina, A. M.
Simeone, P.
Puybasset, L.
Auzias, G.Aff827, Aff828
Coulon, O.Aff827, Aff828
Lesimple, B.
Torkomian, G.
Velly, L.Aff825, Aff827
Bienert, A.
Bartkowska-Sniatkowska, A.
Wiczling, P.
Szerkus, O.
Siluk, D.
Bartkowiak-Wieczorek, J.
Rosada-Kurasinska, J.
Warzybok, J.
Borsuk, A.
Kaliszan, R.
Grzeskowiak, E.
Caballero, C. Hernandez
Roberts, S.
Isgro, G.
Hall, D.
Guillaume, G.Aff832, Aff833, Aff834
Passouant, O.
Dumas, F.Aff833, Aff834, Aff835
Bougouin, W.Aff832, Aff833, Aff834
Champigneulle, B.
Arnaout, M.Aff832, Aff833
Chelly, J.
Chiche, J. D.Aff832, Aff833
Varenne, O.Aff833, Aff837
Mira, J. P.Aff832, Aff833
Marijon, E.Aff833, Aff834, Aff838
Cariou, A.Aff832, Aff833, Aff834
Beerepoot, M.
Touw, H. R.
Parlevliet, K.
Boer, C.
Elbers, P. W.
Tuinman, P. R.
Reina, Á. J. Roldán
Palomo, Y. Corcia
Bermúdez, R. Martín
Villén, L. Martín
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Bernal, J. B. Pérez
Jiménez, F. J. Jiménez
Cardiac Arrest Group HUVR
Cota-Delgado, F.
de la Torre-Prados, M. V.
Fernández-Porcel, A.
Nuevo-Ortega, P.
Cámara-Sola, E.
Tsvetanova-Spasova, T.
Rueda-Molina, C.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Kaneko, T.
Tanaka, H.
Kamikawa, M.
Karashima, R.
Iwashita, S.
Irie, H.
Kasaoka, S.
Arola, O.
Laitio, R.
Saraste, A.
Airaksinen, J.
Pietilä, M.
Hynninen, M.
Wennervirta, J.
Bäcklund, M.
Ylikoski, E.
Silvasti, P.
Nukarinen, E.
Grönlund, J.
Harjola, V. P.
Niiranen, J.
Korpi, K.
Varpula, M.
Roine, R. O.
Laitio, T.
for the Xe-HYPOTHECA study group
Salah, S.
Hassen, B. G.
Fehmi, A. Mohamed
Kim, S.
Hsu, Y. C.
Barea-Mendoza, J.
García-Fuentes, C.
Castillo-Jaramillo, M.
Dominguez-Aguado, H.
Viejo-Moreno, R.
Terceros-Almanza, L.
Aznárez, S. Bermejo
Mudarra-Reche, C.
Xu, W.
Chico-Fernández, M.
Montejo-González, J. C.
Crewdson, K.
Thomas, M.
Merghani, M.
Fenner, L.
Morgan, P.
Lockey, D.
van Lieshout, E. J.
Oomen, B.
Binnekade, J. M.
Dongelmans, D. A.
de Haan, R. J.
Juffermans, N. P.
Vroom, M. B.
Algarte, R.
Martínez, L.
Sánchez, B.
Romero, I.
Martínez, F.
Quintana, S.
Trenado, J.
Sheikh, O.
Pogson, D.
Clinton, R.
Riccio, F.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Arthur, A.
Young, L.
Sinclair, A.
Markopoulou, D.
Venetsanou, K.
Filippou, L.
Salla, E.
Stratouli, S.
Alamanos, I.
Guirgis, A. H.
Rodriguez, R. Gutiérrez
Lorente, M. J. Furones
Guarasa, I. Macias
Ukere, A.
Meisner, S.
Greiwe, G.
Opitz, B.
Benten, D.
Nashan, B.
Fischer, L.
Trepte, C. J. C.
Reuter, D. A.
Haas, S. A.
Behem, C. R.
Tavazzi, G.Aff870, Aff871
Ana, B.
Vazir, A.
Gibson, D.
Price, S.
Masjedi, M.Aff875, Aff876
Hadavi, M. R.
alam, M. Riahi
Sasani, M. R.
Parenti, N.
Agrusta, F.
Palazzi, C.
Pifferi, B.
Sganzerla, R.
Tagliazucchi, F.
Luciani, A.
Möller, M.
Müller-Engelmann, J.
Montag, G.
Adams, P.
Lange, C.
Neuzner, J.
Gradaus, R.
Wodack, K. H.
Thürk, F.
Waldmann, A. D.
Grässler, M. F.
Nishimoto, S.
Böhm, S. H.
Kaniusas, E.
Reuter, D. A.
Trepte, C. J.
Sigmundsson, T.Aff885, Aff886
Öhman, T.Aff885, Aff886
Redondo, E.
Hallbäck, M.
Wallin, M.
Sipman, F. Suarez
Oldner, A.Aff885, Aff886
Sander, C. HällsjöAff885, Aff886
Björne, H.Aff885, Aff886
Colinas, L.
Hernandez, G.
Vicho, R.
Serna, M.
Cuena, R.
Canabal, A.
ECOCRITIC group
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Etman, M.
El Bahr, M.
El Sakka, A.
Bousselmi, K.
Arali, A.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Bond, O.
De Santis, P.
Iesu, E.
Franchi, F.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Scolletta, S.
Taccone, F. S.
Marutyan, Z.
Hamidova, L.
Shakotko, A.
Movsisyan, V.
Uysupova, I.
Evdokimov, A.
Petrikov, S.
Gonen, C.
Haftacı, E.
Balci, C.Aff899, Aff900
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Baladron, V.
Villazala, R.
Redondo, J.
Padilla, D.
Villarejo, P.
Akcan-Arikan, A.Aff905, Aff906
Kennedy, C. E.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Gomez-Gonzalez, C.
Mas-Font, S.
Puppo-Moreno, A.
Herrera-Gutierrez, M.
Garcia-Garcia, M.
Aldunate-Calvo, S.
NEFROCON Investigators
Plata-Menchaca, E. P.
Pérez-Fernández, X. L.Aff914, Aff915
Estruch, M.
Betbese-Roig, A.
Campos, P. Cárdenas
Lora, M. Rojas
Gaibor, N. D. Toapanta
Medina, R. S. Contreras
Sanguino, V. D. Gumucio
Casanova, E. J.
Riera, J. SabaterAff914, Aff915
SIRAKI group
Kritmetapak, K.
Peerapornratana, S.
Kittiskulnam, P.
Dissayabutra, T.
Tiranathanagul, K.
Susantithapong, P.
Praditpornsilpa, K.
Tungsanga, K.
Eiam-Ong, S.
Srisawat, N.
Winkelmann, T.
Busch, T.
Meixensberger, J.
Bercker, S.
Cabeza, E. M. Flores
Sánchez, M. Sánchez
Giménez, N. Cáceres
Melón, C. Gutierrez
de Lucas, E. Herrero
Estañ, P. Millán
Bernal, M. Hernández
de Lorenzo y Mateos, A. Garcia
Ergin, B.
Guerci, P.
Specht, P. A. C.
Ince, Y.
Ince, C.
Balik, M.
Zakharchenko, M.
Los, F.
Brodska, H.
de Tymowski, C.
Augustin, P.
Desmard, M.
Montravers, P.
Stapel, S. N.
de Boer, R.
Oudemans, H. M.
Hollinger, A.
Schweingruber, T.
Jockers, F.
Dickenmann, M.
Siegemund, M.Aff934, Aff936
Clinical Intensive Care Research Basel
Runciman, N.
Ralston, M.
Appleton, R.
Mauri, T.Aff938, Aff939
Alban, L.Aff938, Aff940
Turrini, C.Aff938, Aff940
Sasso, T.
Langer, T.
Panigada, M.
Taccone, P.
Carlesso, E.
Marenghi, C.
Grasselli, G.Aff938, Aff939
Pesenti, A.Aff938, Aff939, Aff941
Wibart, P.
Reginault, T.
Garcia, M.
Barbrel, B.
Benard, A.
Bader, C.
Vargas, F.
Bui, H. N.
Hilbert, G.
Simón, J. M. Serrano
Sánchez, P. Carmona
Ferrón, F. Ruiz
de Acilu, M. GarcíaAff946, Aff947
Marin, J.
Antonia, V.
Ruano, L.
Monica, M.
Ferrer, R.Aff946, Aff950
Masclans, J. R.Aff948, Aff950
Roca, O.Aff946, Aff950
Hong, G.
Kim, D. H.
Kim, Y. S.
Park, J. S.
Jee, Y. K.
xiang, Z. Yu
Jia-xing, W.
dan, W. Xiao
long, N. Wen
Yu, W.
Yan, Z.
Cheng, X.
Kobayashi, T.
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Sugiura, A.
Suzuki, H.
Iwabuchi, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Sanchez, P. Carmona
Rodriguez, M. D. Bautista
Delgado, M. Rodriguez
Sánchez, V. Martínez de Pinillos
Gómez, A. Mula
Simón, J. M. Serrano
Beuret, P.
Fortes, C.
Lauer, M.
Reboul, M.
Chakarian, J. C.
Fabre, X.
Philippon-Jouve, B.
Devillez, S.
Clerc, M.
Rittayamai, N.Aff956, Aff957, Aff958
Sklar, M.Aff956, Aff957
Dres, M.Aff956, Aff957, Aff959
Rauseo, M.Aff956, Aff957
Campbell, C.
West, B.
Tullis, D. E.Aff956, Aff960
Brochard, L.Aff956, Aff957
Onodera, Y.
Akimoto, R.
Suzuki, H.
Okada, M.
Nakane, M.
Kawamae, K.
Ahmad, N.
Wood, M.
Glossop, A.
Lucas, J. Higuera
Ortiz, A. Blandino
Alonso, D. Cabestrero
De Pablo Sánchez, R.
González, L. Rey
Costa, R.
Spinazzola, G.
Pizza, A.
Ferrone, G.
Rossi, M.
Antonelli, M.
Conti, G.
Ribeiro, H.
Alves, J.
Sousa, M.
Reis, P.
Socolovsky, C. S.
Cauley, R. P.
Frankel, J. E.
Beam, A. L.
Olaniran, K. O.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.Aff972, Aff973
Pennington, J.
Zolfaghari, P.
King, H. S.
Kong, H. H. Y.
Shum, H. P.
Yan, W. W.
Kaymak, C.
Okumus, N.
Sari, A.
Erdogdu, B.
Aksun, S.
Basar, H.
Ozcan, A.
Ozcan, N.
Oztuna, D.
Malmgren, J. A.
Lundin, S.
Torén, K.
Eckerström, M.
Wallin, A.
Waldenström, A. C.
for the Section on Ethics of the ESICM
Riccio, F. C.
Pogson, D.
Antonio, A. C. P.Aff982, Aff983
Leivas, A. F.
Kenji, F.
James, E.
Morgan, P.
Carroll, G.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Ballantyne, J.
Jonnada, S.
Gerrard, C. S.
Jones, N.
Salciccioli, J. D.
Marshall, D. C.
Komorowski, M.
Hartley, A.
Sykes, M. C.
Goodson, R.
Shalhoub, J.
Villanueva, J. R. Fernández
Garda, R. Fernández
Lago, A. M. López
Ruiz, E. Rodríguez
Vaquero, R. Hernández
Rodríguez, C. Galbán
Pérez, E. Varo
Hilasque, C.
Oliva, I.
Sirgo, G.
Martin, M. C.
Olona, M.
Gilavert, M. C.
Bodí, M.
Ebm, C.
Aggarwal, G.
Huddart, S.
Quiney, N.
Cecconi, M.
Fernandes, S. M.Aff998, Aff999
Silva, J. Santos
Gouveia, J.
Silva, D.
Marques, R.
Bento, H.
Alvarez, A.
Silva, Z. Costa
Diaz, D. Díaz
Martínez, M. Villanova
Herrejon, E. Palencia
de la Gandara, A. Martinez
Gonzalo, G.
Lopez, M. A.
de Gopegui Miguelena, P. Ruíz
Matilla, C. I. Bernal
Chueca, P. Sánchez
Longares, M. D. C. Rodríguez
Abril, R. Ramos
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Fernández, R. Fernández
Laborías, P. Morales
Castellanos, M. A. Díaz
Laborías, M. E. Morales
Cho, J.Aff1005, Aff1006
Kim, J.
Park, J.
Woo, S.Aff1006, Aff1007
West, T.
Powell, E.
Rimmer, A.
Orford, C.
Jones, N.
Williams, J.
Matilla, C. I. Bernal
de Gopegui Miguelena, P. Ruiz
Chueca, P. Sánchez
Abril, R. Ramos
Longares, M. D. C. Rodríguez
Aguilar, A. L. Ruíz
de Murillas, R. Garrido López
Bourne, R. S.
Shulman, R.
Tomlin, M.
Mills, G. H.
Borthwick, M.
Berry, W.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Villagrán-Ramírez, F.
Ruiz-Perea, A.
Rodríguez-Mejías, C.
Santiago-Ruiz, F.
Colmenero-Ruiz, M.
König, C.Aff1017, Aff1018
Matt, B.
Kortgen, A.
Hartog, C. S.Aff1017, Aff1018
Wong, A.
Balan, C.
Barker, G.
Srisawat, N.
Peerapornratana, S.
Laoveeravat, P.
Tachaboon, S.
Eiam-ong, S.
Paratz, J.Aff1021, Aff1022
Kayambu, G.
Boots, R.
Arzapalo, M. F. Aguilar
Vlasenko, R.
Gromova, E.
Loginov, S.
Kiselevskiy, M.
Dolgikova, Y.
Tang, K. B.
Chau, C. M.
Lam, K. N.
Gil, E.
Suh, G. Y.Aff1027, Aff1028
Park, C. M.Aff1027, Aff1029
Park, J.
Chung, C. R.
Lee, C. T.
Chao, A.
Shih, P. Y.
Chang, Y. F.
Lai, C. H.
Hsu, Y. C.
Yeh, Y. C.
Cheng, Y. J.
Colella, V.
Zarrillo, N.
D’Amico, M.
Forfori, F.
Pezza, B.
Laddomada, T.
Beltramelli, V.
Pizzaballa, M. L.
Doronzio, A.
Balicco, B.
Kiers, D.Aff1037, Aff1038
van der Heijden, W.
Gerretsen, J.
de Mast, Q.
el Messaoudi, S.
Rongen, G.
Gomes, M.
Kox, M.
Pickkers, P.
Riksen, N. P.
Kashiwagi, Y.
Okada, M.
Hayashi, K.
Inagaki, Y.
Fujita, S.
Nakamae, M. N.
Kang, Y. R.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Koh, I. H. J.
Blet, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Sadoune, M.
Lemarié, J.
Bihry, N.
Bern, R.
Polidano, E.
Merval, R.
Launay, J. M.
Lévy, B.
Samuel, J. L.
Mebazaa, A.Aff1046, Aff1047, Aff1048
Hartmann, J.
Harm, S.
Weber, V.
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. 4(Suppl 1):1-203
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies