Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ossart, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Comparison of European ICU patients in 2012 (ICON) versus 2002 (SOAP)
Autorzy :
Vincent, J.-L.
Lefrant, J.-Y.
Kotfis, K.
Nanchal, R.
Martin-Loeches, I.
Wittebole, X.
Sakka, S.G.
Pickkers, P.
Moreno, R.
Sakr, Y.
Pavlik, P.
Manak, J.
Kieslichova, E.
Turek, R.
Fischer, M.
Valkova, R.
Dadak, L.
Dostal, P.
Malaska, J.
Hajek, R.
Židková, A.
Lavicka, P.
Medve, L.
Sarkany, A.
Kremer, I.
Marjanek, Z.
Tamasi, P.
Kolbusz, J.
Kübler, A.
Mielczarek, B.
Mikaszewska-Sokolewicz, M.
Tamowicz, B.
Sulkowski, W.
Smuszkiewicz, P.
Pihowicz, A.
Trejnowska, E.
Hagau, N.
Filipescu, D.
Droc, G.
Lupu, M.
Nica, A.
Stoica, R.
Tomescu, D.
Constantinescu, D.
Valcoreanu Zbaganu, G.
Slavcovici, A.
Soskic, L.
Palibrk, I.
Jankovic, R.
Jovanovic, B.
Pandurovic, M.
Bumbasirevic, V.
Uljarevic, B.
Surbatovic, M.
Ladjevic, N.
Slobodianiuk, G.
Sobona, V.
Cikova, A.
Gebhardtova, A.
Cohen, J.
Sold, O.
Urbanek, P.
Schlieber, J.
Reisinger, J.
Auer, J.
Hartjes, A.
Lerche, A.
Janous, T.
Kink, E.
Krahulec, W.
Smolle, K.
Van Der Schueren, M.
Thibo, P.
Vanhoof, M.
Ahmet, I.
Philippe, G.
Dufaye, P.
Jacobs, O.
Fraipont, V.
Biston, P.
Dive, A.
Bouckaert, Y.
Gilbert, E.
Gressens, B.
Pinck, E.
Collin, V.
Vincent, J.L.
De Waele, J.
Rimachi, R.
Gusu, D.
De Decker, K.
Mandianga, K.
Heytens, L.
Herbert, S.
Olivier, V.
Vandenheede, W.
Rogiers, P.
Kolodzeike, P.
Kruse, M.
Andersen, T.
Harjola, V.
Saarinen, K.
Leone, M.
Durocher, A.
Moulront, S.
Lepape, A.
Losser, M.
Cabaret, P.
Kalaitzis, E.
Zogheib, E.
Charve, P.
Francois, B.
Lefrant, J.Y.
Beilouny, B.
Forceville, X.
Misset, B.
Jacobs, F.
Bernard, F.
Payen, D.
Wynckel, A.
Castelain, V.
Faure, A.
Lavagne, P.
Thierry, L.
Moussa, M.
Vieillard-Baron, A.
Durand, M.
Gainnier, M.
Ichai, C.
Arens, S.
Hoffmann, C.
Kaffarnik, M.
Scharnofske, C.
Voigt, I.
Peckelsen, C.
Weber, M.
Gille, J.
Lange, A.
Schoser, G.
Sablotzki, A.
Jaschinski, U.
Bluethgen, A.
Vogel, F.
Tscheu, A.
Fuchs, T.
Wattenberg, M.
Helmes, T.
Scieszka, S.
Heintz, M.
Sakka, S.
Kohler, J.
Fiedler, F.
Danz, M.
Riessen, R.
Kerz, T.
Kersten, A.
Tacke, F.
Marx, G.
Volkert, T.
Schmutz, A.
Nierhaus, A.
Kluge, S.
Abel, P.
Janosi, R.
Utzolino, S.
Bracht, H.
Toussaint, S.
Giannakou Peftoulidou, M.
Myrianthefs, P.
Armaganidis, A.
Routsi, C.
Xini, A.
Mouloudi, E.
Kokoris, I.
Kyriazopoulos, G.
Vlachos, S.
Lavrentieva, A.
Partala, P.
Nakos, G.
Barry, J.
O’Leary, R.
Motherway, C.
Faheem, M.
Dunne, E.
Donnelly, M.
Konrad, T.
Bonora, E.
Achilli, C.
Rossi, S.
Castiglione, G.
Peris, A.
Albanese, D.
Stocchetti, N.
Citerio, G.
Mozzoni, L.
Sisillo, E.
De Negri, P.
Savioli, M.
Vecchiarelli, P.
Puflea, F.
Stankovic, V.
Minoja, G.
Montibeller, S.
Calligaro, P.
Sorrentino, R.
Feri, M.
Zambon, M.
Colombaroli, E.
Giarratano, A.
Pellis, T.
Capra, C.
Antonelli, M.
Gullo, A.
Chelazzi, C.
De Capraris, A.
Patroniti, N.
Girardis, M.
Franchi, F.
Berlot, G.
Ponssen, H.
Ten Cate, J.
Bormans, L.
Husada, S.
Buise, M.
Van Der Hoven, B.
Reidinga, A.
Kuiper, M.
Kluge, G.
Den Boer, S.
Kesecioglu, J.
Van Leeuwen, H.
Flaatten, H.
Mo, S.
Branco, V.
Rua, F.
Lafuente, E.
Sousa, M.
Catorze, N.
Barros, M.
Pereira, L.
Vintém De Oliveira, A.
Gomes, J.
Gaspar, I.
Pereira, M.
Cymbron, M.
Dias, A.
Almeida, E.
Beirao, S.
Serra, I.
Ribeiro, R.
Povoa, P.
Faria, F.
Costa-E-Silva, Z.
Nóbrega, J.
Fernandes, F.
Gabriel, J.
Voga, G.
Rupnik, E.
Kosec, L.
Kerin Povšic, M.
Osojnik, I.
Tomic, V.
Sinkovic, A.
González, J.
Zavala, E.
Pérez Valenzuela, J.
Marina, L.
Vidal-Cortés, P.
Posada, P.
Ignacio Martin-Loeches, A.
Muñoz Guillén, N.
Palomar, M.
Sole-Violan, J.
Torres, A.
Gonzalez Gallego, M.
Aguilar, G.
Montoiro Allué, R.
Argüeso, M.
Parejo, M.
Palomo Navarro, M.
Jose, A.
Nin, N.
Alvarez Lerma, F.
Martinez, O.
Tenza Lozano, E.
Arenal López, S.
Perez Granda, M.
Moreno, S.
Llubia, C.
De La Fuente Martos, C.
Gonzalez-Arenas, P.
Llamas Fernández, N.
Gil Rueda, B.
Estruch Pons, I.
Cruza, N.
Maroto, F.
Estella, A.
Ferrer, A.
Iglesias Fraile, L.
Quindos, B.
Quintano, A.
Tebar, M.
Cardinal, P.
Reyes, A.
Rodríguez, A.
Abella, A.
García Del Valle, S.
Yus, S.
Maseda, E.
Berezo, J.
Tejero Pedregosa, A.
Laplaza, C.
Ferrer, R.
Rico-Feijoo, J.
Rodríguez, M.
Monedero, P.
Eriksson, K.
Lind, D.
Chabanel, D.
Zender, H.
Heer, K.
Frankenberger, B.
Jakob, S.
Haller, A.
Mathew, S.
Downes, R.
Barrera Groba, C.
Johnston, A.
Meacher, R.
Keays, R.
Haji-Michael, P.
Tyler, C.
Ferguson, A.
Jones, S.
Tyl, D.
Ball, A.
Vogel, J.
Booth, M.
Downie, P.
Watters, M.
Brett, S.
Garfield, M.
Everett, L.
Heenen, S.
Dhir, S.
Beardow, Z.
Mostert, M.
Brosnan, S.
Pinto, N.
Harris, S.
Summors, A.
Andrew, N.
Rose, A.
Appelboam, R.
Davies, O.
Vickers, E.
Agarwal, B.
Szakmany, T.
Wimbush, S.
Welters, I.
Pearse, R.
Hollands, R.
Kirk-Bayley, J.
Fletcher, N.
Bray, B.
Brealey, D.
Delle Karth, G.
Draxler, V.
Filzwieser, G.
Heindl, W.
Kellner, G.
Lenz, K.
Rossmann, E.
Wiedermann, C.
Chochrad, D.
Damas, P.
Decruyenaere, J.
Hoste, E.
Devriendt, J.
Espeel, B.
Installe, E.
Malbrain, M.
Nollet, G.
Preiser, J.C.
Raemaekers, J.
Roman, A.
Simon, M.
Spapen, H.
Swinnen, W.
Vallot, F.
Chytra, I.
Herold, I.
Polak, F.
Sterba, M.
Bestle, M.
Espersen, K.
Guldager, H.
Welling, K.-L.
Nyman, D.
Ruokonen, E.
Annane, D.
Catogni, P.
Colas, G.
Coulomb, F.
Dorne, R.
Garrouste, M.
Isetta, C.
Larché, J.
LeGall, J.-R.
Lessire, H.
Malledant, Y.
Mateu, P.
Ossart, M.
Schlossmacher, P.
Timsit, J.-F.
Winnock, S.
Sollet, J.-P.
Mallet, L.
Maurer, P.
Sab, J.M.
Sollet, J.P.
Aykut, G.
Brunkhorst, F.
Lauterbach, M.
Ragaller, M.
Gatz, R.
Gerlach, H.
Henzler, D.
Hopf, H.-B.
Hueneburg, H.
Karzai, W.
Keller, A.
Bauer, T.
Kuhlmann, U.
Langgartner, J.
Manhold, C.
Reith, B.
Schuerholz, T.
Spies, C.
Stögbauer, R.
Unterburger, J.
Clouva-Molyvdas, P.-M.
Giokas, G.
Ioannidou, E.
Lahana, A.
Liolios, A.
Marathias, K.
Tasiou, A.
Tsangaris, H.
Marsh, B.
Power, M.
Sprung, C.
Biagioli, B.
Bobbio Pallavicini, F.
Pesenti, A.
Della Corte, F.
Donadio, P.P.
Donati, A.
Giorgio, T.
Giudici, D.
Greco, S.
Guadagnucci, A.
Lapichino, G.
Livigni, S.
Moise, G.
Nardi, G.
Panascia, E.
Pizzamiglio, M.
Ranieri, V.M.
Rosi, R.
Sicignano, A.
Solca, M.
Vignali, G.
Volpe Rinonapoli, I.
Barnas, M.
De Bel, E.E.
De Pont, A.-C.
Groeneveld, J.
Nijsten, M.
Sie, L.
Zandstra, D.F.
Harboe, S.
Lindén, S.
Lovstad, R.Z.
Moen, H.
Smith-Erichsen, N.
Piotrowski, A.
Karpel, E.
Pais-De-Lacerda, A.
Paiva, J.A.
Pimentel, A.
Jovanovic, K.
Malik, P.
Lucka, K.
Aldecoa Alvarez-Santullano, C.
Artigas, A.
Escorsell, A.
Nicolas, J.
Izura Cea, J.J.
Montejo, J.
Palencia, E.
Santos, F.
Sierra-Camerino, R.
Sipmann, F.
Brodersen, K.
Haggqvist, J.
Hermansson, D.
Hjelmqvist, H.
Loderer, G.
Maggiorini, M.
Andrews, P.
Appadu, B.
Bewley, J.
Burchett, K.
Chambers, P.
Coakley, J.
Doberenz, D.
Eastwood, N.
Fielden, J.
Gedney, J.
Gunning, K.
Harling, D.
Jankowski, S.
Jayson, D.
Kilner, A.
Krishna-Kumar, V.
Lei, K.
Mackenzie, S.
Macnaughton, P.
McCulloch, C.
Morgan, P.
Rhodes, A.
Roberts, C.
Russell, M.
Tupper-Carey, D.
Wright, M.
Twohey, L.
Watts, J.
Webster, R.
Williams, D.
on behalf of the ICON and SOAP investigators and SOAP investigators
Pokaż więcej
Temat :
adult
Article
clinical outcome
comorbidity assessment
comparative study
European
female
human
intensive care
intensive care unit
length of stay
major clinical study
male
middle aged
mortality rate
multilevel analysis
outcome assessment
sepsis
Epidemiology
Sepsis
Severity of disease
Opis pliku :
ELETTRONICO
Tytuł :
Comparison of European ICU patients in 2012 (ICON) versus 2002 (SOAP)
Autorzy :
Vincent, J. -L.
Lefrant, J. -Y.
Kotfis, K.
Nanchal, R.
Martin-Loeches, I.
Wittebole, X.
Sakka, S. G.
Pickkers, P.
Moreno, R.
Sakr, Y.
Pavlik, P.
Manak, J.
Kieslichova, E.
Turek, R.
Fischer, M.
Valkova, R.
Dadak, L.
Dostal, P.
Malaska, J.
Hajek, R.
Zidkova, A.
Lavicka, P.
Medve, L.
Sarkany, A.
Kremer, I.
Marjanek, Z.
Tamasi, P.
Kolbusz, J.
Kubler, A.
Mielczarek, B.
Mikaszewska-Sokolewicz, M.
Tamowicz, B.
Sulkowski, W.
Smuszkiewicz, P.
Pihowicz, A.
Trejnowska, E.
Hagau, N.
Filipescu, D.
Droc, G.
Lupu, M.
Nica, A.
Stoica, R.
Tomescu, D.
Constantinescu, D.
Valcoreanu Zbaganu, G.
Slavcovici, A.
Soskic, L.
Palibrk, I.
Jankovic, R.
Jovanovic, B.
Pandurovic, M.
Bumbasirevic, V.
Uljarevic, B.
Surbatovic, M.
Ladjevic, N.
Slobodianiuk, G.
Sobona, V.
Cikova, A.
Gebhardtova, A.
Cohen, J.
Sold, O.
Urbanek, P.
Schlieber, J.
Reisinger, J.
Auer, J.
Hartjes, A.
Lerche, A.
Janous, T.
Kink, E.
Krahulec, W.
Smolle, K.
Van Der Schueren, M.
Thibo, P.
Vanhoof, M.
Ahmet, I.
Philippe, G.
Dufaye, P.
Jacobs, O.
Fraipont, V.
Biston, P.
Dive, A.
Bouckaert, Y.
Gilbert, E.
Gressens, B.
Pinck, E.
Collin, V.
De Waele, J.
Rimachi, R.
Gusu, D.
De Decker, K.
Mandianga, K.
Heytens, L.
Herbert, S.
Olivier, V.
Vandenheede, W.
Rogiers, P.
Kolodzeike, P.
Kruse, M.
Andersen, T.
Harjola, V.
Saarinen, K.
Leone, M.
Durocher, A.
Moulront, S.
Lepape, A.
Losser, M.
Cabaret, P.
Kalaitzis, E.
Zogheib, E.
Charve, P.
Francois, B.
Beilouny, B.
Forceville, X.
Misset, B.
Jacobs, F.
Bernard, F.
Payen, D.
Wynckel, A.
Castelain, V.
Faure, A.
Lavagne, P.
Thierry, L.
Moussa, M.
Vieillard-Baron, A.
Durand, M.
Gainnier, M.
Ichai, C.
Arens, S.
Hoffmann, C.
Kaffarnik, M.
Scharnofske, C.
Voigt, I.
Peckelsen, C.
Weber, M.
Gille, J.
Lange, A.
Schoser, G.
Sablotzki, A.
Jaschinski, U.
Bluethgen, A.
Vogel, F.
Tscheu, A.
Fuchs, T.
Wattenberg, M.
Helmes, T.
Scieszka, S.
Heintz, M.
Sakka, S.
Kohler, J.
Fiedler, F.
Danz, M.
Riessen, R.
Kerz, T.
Kersten, A.
Tacke, F.
Marx, G.
Volkert, T.
Schmutz, A.
Nierhaus, A.
Kluge, S.
Abel, P.
Janosi, R.
Utzolino, S.
Bracht, H.
Toussaint, S.
Giannakou Peftoulidou, M.
Myrianthefs, P.
Armaganidis, A.
Routsi, C.
Xini, A.
Mouloudi, E.
Kokoris, I.
Kyriazopoulos, G.
Vlachos, S.
Lavrentieva, A.
Partala, P.
Nakos, G.
Barry, J.
O'Leary, R.
Motherway, C.
Faheem, M.
Dunne, E.
Donnelly, M.
Konrad, T.
Bonora, E.
Achilli, C.
Rossi, S.
Castiglione, G.
Peris, A.
Albanese, D.
Stocchetti, N.
Citerio, G.
Mozzoni, L.
Sisillo, E.
De Negri, P.
Savioli, M.
Vecchiarelli, P.
Puflea, F.
Stankovic, V.
Minoja, G.
Montibeller, S.
Calligaro, P.
Sorrentino, R.
Feri, M.
Zambon, M.
Colombaroli, E.
Giarratano, A.
Pellis, T.
Capra, C.
Antonelli, M.
Gullo, A.
Chelazzi, C.
De Capraris, A.
Patroniti, N.
Girardis, M.
Franchi, F.
Berlot, G.
Ponssen, H.
Ten Cate, J.
Bormans, L.
Husada, S.
Buise, M.
Van Der Hoven, B.
Reidinga, A.
Kuiper, M.
Kluge, G.
Den Boer, S.
Kesecioglu, J.
Van Leeuwen, H.
Flaatten, H.
Mo, S.
Branco, V.
Rua, F.
Lafuente, E.
Sousa, M.
Catorze, N.
Barros, M.
Pereira, L.
Vintem De Oliveira, A.
Gomes, J.
Gaspar, I.
Pereira, M.
Cymbron, M.
Dias, A.
Almeida, E.
Beirao, S.
Serra, I.
Ribeiro, R.
Povoa, P.
Faria, F.
Costa-E-Silva, Z.
Nobrega, J.
Fernandes, F.
Gabriel, J.
Voga, G.
Rupnik, E.
Kosec, L.
Kerin Povsic, M.
Osojnik, I.
Tomic, V.
Sinkovic, A.
Gonzalez, J.
Zavala, E.
Perez Valenzuela, J.
Marina, L.
Vidal-Cortes, P.
Posada, P.
Ignacio Martin-Loeches, A.
Munoz Guillen, N.
Palomar, M.
Sole-Violan, J.
Torres, A.
Gonzalez Gallego, M.
Aguilar, G.
Montoiro Allue, R.
Argueso, M.
Parejo, M.
Palomo Navarro, M.
Jose, A.
Nin, N.
Alvarez Lerma, F.
Martinez, O.
Tenza Lozano, E.
Arenal Lopez, S.
Perez Granda, M.
Moreno, S.
Llubia, C.
De La Fuente Martos, C.
Gonzalez-Arenas, P.
Llamas Fernandez, N.
Gil Rueda, B.
Estruch Pons, I.
Cruza, N.
Maroto, F.
Estella, A.
Ferrer, A.
Iglesias Fraile, L.
Quindos, B.
Quintano, A.
Tebar, M.
Cardinal, P.
Reyes, A.
Rodriguez, A.
Abella, A.
Garcia Del Valle, S.
Yus, S.
Maseda, E.
Berezo, J.
Tejero Pedregosa, A.
Laplaza, C.
Ferrer, R.
Rico-Feijoo, J.
Rodriguez, M.
Monedero, P.
Eriksson, K.
Lind, D.
Chabanel, D.
Zender, H.
Heer, K.
Frankenberger, B.
Jakob, S.
Haller, A.
Mathew, S.
Downes, R.
Barrera Groba, C.
Johnston, A.
Meacher, R.
Keays, R.
Haji-Michael, P.
Tyler, C.
Ferguson, A.
Jones, S.
Tyl, D.
Ball, A.
Vogel, J.
Booth, M.
Downie, P.
Watters, M.
Brett, S.
Garfield, M.
Everett, L.
Heenen, S.
Dhir, S.
Beardow, Z.
Mostert, M.
Brosnan, S.
Pinto, N.
Harris, S.
Summors, A.
Andrew, N.
Rose, A.
Appelboam, R.
Davies, O.
Vickers, E.
Agarwal, B.
Szakmany, T.
Wimbush, S.
Welters, I.
Pearse, R.
Hollands, R.
Kirk-Bayley, J.
Fletcher, N.
Bray, B.
Brealey, D.
Delle Karth, G.
Draxler, V.
Filzwieser, G.
Heindl, W.
Kellner, G.
Lenz, K.
Rossmann, E.
Wiedermann, C.
Chochrad, D.
Damas, P.
Decruyenaere, J.
Hoste, E.
Devriendt, J.
Espeel, B.
Installe, E.
Malbrain, M.
Nollet, G.
Preiser, J. C.
Raemaekers, J.
Roman, A.
Simon, M.
Spapen, H.
Swinnen, W.
Vallot, F.
Chytra, I.
Herold, I.
Polak, F.
Sterba, M.
Bestle, M.
Espersen, K.
Guldager, H.
Welling, K. -L.
Nyman, D.
Ruokonen, E.
Annane, D.
Catogni, P.
Colas, G.
Coulomb, F.
Dorne, R.
Garrouste, M.
Isetta, C.
Larche, J.
Legall, J. -R.
Lessire, H.
Malledant, Y.
Mateu, P.
Ossart, M.
Schlossmacher, P.
Timsit, J. -F.
Winnock, S.
Sollet, J. -P.
Mallet, L.
Maurer, P.
Sab, J. M.
Aykut, G.
Brunkhorst, F.
Lauterbach, M.
Ragaller, M.
Gatz, R.
Gerlach, H.
Henzler, D.
Hopf, H. -B.
Hueneburg, H.
Karzai, W.
Keller, A.
Bauer, T.
Kuhlmann, U.
Langgartner, J.
Manhold, C.
Reith, B.
Schuerholz, T.
Spies, C.
Stogbauer, R.
Unterburger, J.
Clouva-Molyvdas, P. -M.
Giokas, G.
Ioannidou, E.
Lahana, A.
Liolios, A.
Marathias, K.
Tasiou, A.
Tsangaris, H.
Marsh, B.
Power, M.
Sprung, C.
Biagioli, B.
Bobbio Pallavicini, F.
Pesenti, A.
Della Corte, F.
Donadio, P. P.
Donati, A.
Giorgio, T.
Giudici, D.
Greco, S.
Guadagnucci, A.
Lapichino, G.
Livigni, S.
Moise, G.
Nardi, G.
Panascia, E.
Pizzamiglio, M.
Ranieri, V. M.
Rosi, R.
Sicignano, A.
Solca, M.
Vignali, G.
Volpe Rinonapoli, I.
Barnas, M.
De Bel, E. E.
De Pont, A. -C.
Groeneveld, J.
Nijsten, M.
Sie, L.
Zandstra, D. F.
Harboe, S.
Linden, S.
Lovstad, R. Z.
Moen, H.
Smith-Erichsen, N.
Piotrowski, A.
Karpel, E.
Pais-De-Lacerda, A.
Paiva, J. A.
Pimentel, A.
Jovanovic, K.
Malik, P.
Lucka, K.
Aldecoa Alvarez-Santullano, C.
Artigas, A.
Escorsell, A.
Nicolas, J.
Izura Cea, J. J.
Montejo, J.
Palencia, E.
Santos, F.
Sierra-Camerino, R.
Sipmann, F.
Brodersen, K.
Haggqvist, J.
Hermansson, D.
Hjelmqvist, H.
Loderer, G.
Maggiorini, M.
Andrews, P.
Appadu, B.
Bewley, J.
Burchett, K.
Chambers, P.
Coakley, J.
Doberenz, D.
Eastwood, N.
Fielden, J.
Gedney, J.
Gunning, K.
Harling, D.
Jankowski, S.
Jayson, D.
Kilner, A.
Krishna-Kumar, V.
Lei, K.
Mackenzie, S.
Macnaughton, P.
Mcculloch, C.
Morgan, P.
Rhodes, A.
Roberts, C.
Russell, M.
Tupper-Carey, D.
Wright, M.
Twohey, L.
Watts, J.
Webster, R.
Williams, D.
Pokaż więcej
Temat :
Epidemiology
Sepsis
Severity of disease
Adult
Europe
Hospital Mortality
Humans
Length of Stay
Male
Critical Care
Intensive Care Units
Tytuł :
Posters
Autorzy :
Ryan, D. W.
Belyaev S.
Rudnov V.
Mironov A.
Bhagwanjee, S.
Muckart, D. J. J.
Hodgson, R. E.
Afessa, B.
Meyers, B.
Koch, K.
Delke, I.
Schelline, G.
Meier, M.
Haller, M.
Briegel, J.
Schüffel, W.
Peter, K.
Jones, C.
Griffiths, R. D.
Macmillan, R. R.
Harris, C.
Colardyn, F. A.
Dheene, P.
Danneels, C.
Verstraete, A.
Burn, L.
Dawsen, B.
Baudouin, S. V.
Stoll, C.
Schelling, G.
Bullinger, M.
Stott, S. A.
Noble, D. W.
Weir, J.
Vesely, H.
Gregor, Th.
Defouillov, C.
Defouilloy, I.
Dimov, G.
Tinturier, F.
Slama, M.
Ossart, M.
Rosengaard, L. Bredahl
Eriksen, K.
Nielsen, P. Rotbøll
Heslet, L.
Moreno, R.
Miranda, D. Reis
Fidler, V.
Apolone, G.
Sicignano, A.
Carozzi, C.
Giudici, D.
Merli, G.
Pulici, M.
Gaillard, M.
Emmanuelli, J.
Hervé, C.
Davous, H.
Beck, D. H.
Taylor, B. L.
Smith, G. B.
Paionk, F. G.
Waydhas, C.
Fischer, A.
Duswald, K. H.
Jiménez, M. J.
del Nogal, F.
Martín, A.
Díaz, R.
López, J.
Suárez, J.
Algora, A.
Singer, M.
Groeneveld, A. B. J.
Bossink, A. W. K.
Hack, C. E.
Thijs, L. G.
Mata, G. Vazquez
Fernandez, R. Rivera
Paeec, Proyecto
Schulze, K.
Verner, Lj.
Logemann, F.
Kirchner, E.
Garnacho-Montero, J.
García-Garmendia, J. L.
Ortiz-Leyba, C.
Rincón-Ferrari, M. D.
Villar, J. Monterrubio
Jiménez-Jiménez, F. J.
Jiménez-Jiménez, L. M.
Armaganidis, A.
Dimitriadou, E.
Kaltsas, P.
Charisis, A.
Pontikis, X.
Roussos, Ch.
Platsouka, E.
Routsi, Ch.
Markaki, V.
Paniara, O.
Young, J. D.
Newton, B.
Rowan, K.
Jara, F.
Naya, J. M.
Cherta, I.
Quíntana, S.
Vázquez, P.
Alvarez, M.
Perez, J. Martinez
Garcia-Bach, M.
Aparicio, A.
Vila, F.
Rué, M.
Valero, C.
Quintana, S.
Artigas, A.
Linde-Zwirble, W. T.
Clermont, G.
Coleman, M. B.
Brodak, S.
Angus, D. C.
Dougnac, A.
Hernandez, G.
Ojeda, M.
Castro, J.
Labarca, E.
Castillo, L.
Andresen, M.
Bugedo, G.
Diaz, O.
Arriagada, D.
Dagnino, J.
Pinsky, M. R.
Newbold, R. C.
Tampubolon, O. E.
Iskandar, S.
Siahaan, M.
Suntoro, A.
Albert, A.
Fongaro, A.
Carlot, A.
Sattin, A.
ARCHIDIA
ICNARC Working Group on coding conditions in intensive care
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine. September 1996 22(3):S263-S273
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies