Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pace-Asciak, P"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Transoral Thyroidectomy: Safety and Outcomes of 200 Consecutive North American Cases
Autorzy :
Russell, Jonathon O.
Razavi, Christopher R.
Shaear, Mohammad
Liu, Rui H.
Chen, Lena W.
Pace-Asciak, Pia
Tanavde, Ved
Tai, Katherine Y.
Ali, Khalid
Fondong, Akeweh
Kim, Hoon Yub
Tufano, Ralph P.
Pokaż więcej
Źródło :
World Journal of Surgery: Official Journal of the International Society of Surgery/Société Internationale de Chirurgie. 45(3):774-781
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Imaging and choosing the right patients for transoral endoscopic parathyroidectomy vestibular approach
Autorzy :
Rohit Ranganath
Mohammad Shaear
Christopher R. Razavi
Pia Pace-Asciak
Jonathon O. Russell
Ralph P. Tufano
Pokaż więcej
Temat :
Primary hyperparathyroidism
Parathyroid adenoma
Hypercalcemia
Transoral endoscopic parathyroidectomy vestibular approach
Otorhinolaryngology
RF1-547
Surgery
RD1-811
Źródło :
World Journal of Otorhinolaryngology-Head and Neck Surgery, Vol 6, Iss 3, Pp 155-160 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2095881120300718; https://doaj.org/toc/2095-8811
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/3c393f5cb2eb4590bbc56721360339b3
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Potential Mechanism of Dermal Wound Treatment With Preparations From the Skin Gel of Arabian Gulf Catfish: A Unique Furan Fatty Acid (F6) and Cholesta-3,5-Diene (S5) Recruit Neutrophils and Fibroblasts to Promote Wound Healing
Autorzy :
Jassim M. Al-Hassan
Aleksander Hinek
Waleed M. Renno
Yanting Wang
Yuan Fang Liu
Rui Guan
Xiao-Yen Wen
Michael L. Litvack
Andras Lindenmaier
Mohammad Afzal
Bincy Paul
Sosamma Oommen
Divya Nair
Jijin Kumar
Meraj A. Khan
Nades Palaniyar
Cecil Pace-Asciak
Pokaż więcej
Temat :
furan F-acid
cholesta-3,5-diene
Fraction-B
Gulf catfish lipids
wound healing
histology
Therapeutics. Pharmacology
RM1-950
Źródło :
Frontiers in Pharmacology, Vol 11 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.frontiersin.org/article/10.3389/fphar.2020.00899/full; https://doaj.org/toc/1663-9812
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ed44f2fdb2e64b20abd35777021e3371
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Update of Radiofrequency Ablation for Treating Benign and Malignant Thyroid Nodules. The Future Is Now.
Autorzy :
Tufano, Ralph P.
Pace-Asciak, Pia
Russell, Jonathon O.
Suárez, Carlos
Randolph, Gregory W.
López, Fernando
Shaha, Ashok R.
Mäkitie, Antti
Rodrigo, Juan P.
Kowalski, Luiz Paulo
Zafereo, Mark
Angelos, Peter
Ferlito, Alfio
Pokaż więcej
Temat :
THYROID cancer
THYROID nodules
CATHETER ablation
MINIMALLY invasive procedures
THYROIDECTOMY
DISEASE risk factors
NEEDLE biopsy
Źródło :
Frontiers in Endocrinology; 6/24/2021, Vol. 12, p1-10, 10p
Terminy geograficzne :
NORTH America
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Large expert-curated database for benchmarking document similarity detection in biomedical literature search
Autorzy :
Brown, Peter
Tan, Aik-Choon
El-Esawi, Mohamed A
Liehr, Thomas
Blanck, Oliver
Gladue, Douglas P
Almeida, Gabriel MF
Cernava, Tomislav
Sorzano, Carlos O
Yeung, Andy WK
Engel, Michael S
Chandrasekaran, Arun Richard
Muth, Thilo
Staege, Martin S
Daulatabad, Swapna V
Widera, Darius
Zhang, Junpeng
Meule, Adrian
Honjo, Ken
Pourret, Olivier
Yin, Cong-Cong
Zhang, Zhongheng
Cascella, Marco
Flegel, Willy A
Goodyear, Carl S
van Raaij, Mark J
Bukowy-Bieryllo, Zuzanna
Campana, Luca G
Kurniawan, Nicholas A
Lalaouna, David
Huttner, Felix J
Ammerman, Brooke A
Ehret, Felix
Cobine, Paul A
Tan, Ene-Choo
Han, Hyemin
Xia, Wenfeng
McCrum, Christopher
Dings, Ruud PM
Marinello, Francesco
Nilsson, Henrik
Nixon, Brett
Voskarides, Konstantinos
Yang, Long
Costa, Vincent D
Bengtsson-Palme, Johan
Bradshaw, William
Grimm, Dominik G
Kumar, Nitin
Martis, Elvis
Prieto, Daniel
Sabnis, Sandeep C
Amer, Said EDR
Liew, Alan WC
Perco, Paul
Rahimi, Farid
Riva, Giuseppe
Zhang, Chongxing
Devkota, Hari P
Ogami, Koichi
Basharat, Zarrin
Fierz, Walter
Siebers, Robert
Tan, Kok-Hian
Boehme, Karen A
Brenneisen, Peter
Brown, James AL
Dalrymple, Brian P
Harvey, David J
Ng, Grace
Werten, Sebastiaan
Bleackley, Mark
Dai, Zhanwu
Dhariwal, Raman
Gelfer, Yael
Hartmann, Marcus D
Miotla, Pawel
Tamaian, Radu
Govender, Pragashnie
Gurney-Champion, Oliver J
Kauppila, Joonas H
Zhang, Xiaolei
Echeverria, Natalia
Subhash, Santhilal
Sallmon, Hannes
Tofani, Marco
Bae, Taeok
Bosch, Oliver
Cuiv, Paraic O
Danchin, Antoine
Diouf, Barthelemy
Eerola, Tuomas
Evangelou, Evangelos
Filipp, Fabian V
Klump, Hannes
Kurgan, Lukasz
Smith, Simon S
Terrier, Olivier
Tuttle, Neil
Ascher, David B
Janga, Sarath C
Schulte, Leon N
Becker, Daniel
Browngardt, Christopher
Bush, Stephen J
Gaullier, Guillaume
Ide, Kazuki
Meseko, Clement
Werner, Gijsbert DA
Zaucha, Jan
Al-Farha, Abd A
Greenwald, Noah F
Popoola, Segun I
Rahman, Md Shaifur
Xu, Jialin
Yang, Sunny Y
Hiroi, Noboru
Alper, Ozgul M
Baker, Chris I
Bitzer, Michael
Chacko, George
Debrabant, Birgit
Dixon, Ray
Forano, Evelyne
Gilliham, Matthew
Kelly, Sarah
Klempnauer, Karl-Heinz
Lidbury, Brett A
Lin, Michael Z
Lynch, Iseult
Ma, Wujun
Maibach, Edward W
Mather, Diane E
Nandakumar, Kutty S
Ohgami, Robert S
Parchi, Piero
Tressoldi, Patrizio
Xue, Yu
Armitage, Charles
Barraud, Pierre
Chatzitheochari, Stella
Coelho, Luis P
Diao, Jiajie
Doxey, Andrew C
Gobet, Angelique
Hu, Pingzhao
Kaiser, Stefan
Mitchell, Kate M
Salama, Mohamed F
Shabalin, Ivan G
Song, Haijun
Stevanovic, Dejan
Yadollahpour, Ali
Zeng, Erliang
Zinke, Katharina
Alimba, CG
Beyene, Tariku J
Cao, Zehong
Chan, Sherwin S
Gatchell, Michael
Kleppe, Andreas
Piotrowski, Marcin
Torga, Gonzalo
Woldesemayat, Adugna A
Cosacak, Mehmet I
Haston, Scott
Ross, Stephanie A
Williams, Richard
Wong, Alvin
Abramowitz, Matthew K
Effiong, Andem
Lee, Senhong
Abid, Muhammad Bilal
Agarabi, Cyrus
Alaux, Cedric
Albrecht, Dirk R
Atkins, Gerald J
Beck, Charles R
Bonvin, AMJJ
Bourke, Emer
Brand, Thomas
Braun, Ralf J
Bull, James A
Cardoso, Pedro
Carter, Dee
Delahay, Robin M
Ducommun, Bernard
Duijf, Pascal HG
Epp, Trevor
Eskelinen, Eeva-Liisa
Fallah, Mazyar
Farber, Debora B
Fernandez-Triana, Jose
Feyerabend, Frank
Florio, Tullio
Friebe, Michael
Furuta, Saori
Gabrielsen, Mads
Gruber, Jens
Grybos, Malgorzata
Han, Qian
Heinrich, Michael
Helantera, Heikki
Huber, Michael
Jeltsch, Albert
Jiang, Fan
Josse, Claire
Jurman, Giuseppe
Kamiya, Haruyuki
de Keersmaecker, Kim
Kristiansson, Erik
de Leeuw, Frank-Erik
Li, Jiuyong
Liang, Shide
Lopez-Escamez, Jose A
Lopez-Ruiz, Francisco J
Marchbank, Kevin J
Marschalek, Rolf
Martin, Carmen S
Miele, Adriana E
Montagutelli, Xavier
Morcillo, Esteban
Nicoletti, Rosario
Niehof, Monika
O&apos
Ohtomo, Toshihiko
Oster, Henrik
Palma, Jose-Alberto
Paterson, Russell
Peifer, Mark
Portilla, Maribel
Portillo, MC
Pritchard, Antonia L
Pusch, Stefan
Raghava, Gajendra PS
Roberts, Nicola J
Ross, Kehinde
Schuele, Birgitt
Sergeant, Kjell
Shen, Jun
Stella, Alessandro
Sukocheva, Olga
Uversky, Vladimir N
Vanneste, Sven
Villet, Martin H
Viveiros, Miguel
Vorholt, Julia A
Weinstock, Christof
Yamato, Masayuki
Zabetakis, Ioannis
Zhao, Xin
Ziegler, Andreas
Aizat, Wan M
Atlas, Lauren
Bridges, Kristina M
Chakraborty, Sayan
Deschodt, Mieke
Domingues, Helena S
Esfahlani, Shabnam S
Falk, Sebastian
Guisado, JL
Kane, Nolan C
Kueberuwa, Gray
Lau, Colleen L
Liang, Dai
Liu, Enwu
Luu, Andreas M
Ma, Chuang
Ma, Lisong
Moyer, Robert
Norris, Adam D
Panthee, Suresh
Parsons, Jerod R
Peng, Yousong
Pinto, Ines Mendes
Reschke, Cristina R
Sillanpaa, Elina
Stewart, Christopher J
Uhle, Florian
Yang, Hui
Zhou, Kai
Zhu, Shu
Ashry, Mohamed
Bergsland, Niels
Berthold, Maximilian
Chen, Chang-Er
Colella, Vito
Cuypers, Maarten
Eskew, Evan A
Fan, Xiao
Gajda, Maksymilian
Gonzalezlez-Prendes, Rayner
Goodin, Amie
Graham, Emily B
Groen, Ewout JN
Gutierrez-Sacristan, Alba
Habes, Mohamad
Heffler, Enrico
Higginbottom, Daniel B
Janzen, Thijs
Jayaraman, Jayakumar
Jibb, Lindsay A
Jongen, Stefan
Kinyanjui, Timothy
Koleva-Kolarova, Rositsa G
Li, Zhixiu
Liu, Yu-Peng
Lund, Bjarte A
Lussier, Alexandre A
Ma, Liping
Mier, Pablo
Moore, Matthew D
Nagler, Katja
Orme, Mark W
Pearson, James A
Prajapati, Anilkumar S
Saito, Yu
Troder, Simon E
Uchendu, Florence
Verloh, Niklas
Voutchkova, Denitza D
Abu-Zaid, Ahmed
Bakkach, Joaira
Baumert, Philipp
Dono, Marcos
Hanson, Jack
Herbelet, Sandrine
Hobbs, Emma
Kulkarni, Ameya
Kumar, Narendra
Liu, Siqi
Loft, Nikolai D
Reddan, Tristan
Senghore, Thomas
Vindin, Howard
Xu, Haotian
Bannon, Ross
Chen, Branson
Cheung, Johnny TK
Cooper, Jeffrey
Esnakul, Ashwini K
Feghali, Karine A
Ghelardi, Emilia
Gnasso, Agostino
Horbar, Jeffrey
Lai, Hei M
Li, Jian
Ma, Lan
Ma, Ruiyan
Pan, Zihang
Peres, Marco A
Pranata, Raymond
Seow, Esmond
Sydes, Matthew
Testoni, Ines
Westermair, Anna L
Yang, Yongliang
Afnan, Masoud
Albiol, Joan
Albuquerque, Lucia G
Amiya, Eisuke
Amorim, Rogerio M
An, Qianli
Andersen, Stig U
Aplin, John D
Argyropoulos, Christos
Asmann, Yan W
Assaeed, Abdulaziz M
Atanasov, Atanas G
Atchison, David A
Avery, Simon V
Avillach, Paul
Baade, Peter D
Backman, Lars
Badie, Christophe
Baldi, Alfonso
Ball, Elizabeth
Bardot, Olivier
Barnett, Adrian G
Basner, Mathias
Batra, Jyotsna
Bazanova, OM
Beale, Andrew
Beddoe, Travis
Bell, Melanie L
Berezikov, Eugene
Berners-Price, Sue
Bernhardt, Peter
Berry, Edward
Bessa, Theolis B
Billington, Craig
Birch, John
Blakely, Randy D
Blaskovich, Mark AT
Blum, Robert
Boelaert, Marleen
Bogdanos, Dimitrios
Bosch, Carles
Bourgoin, Thierry
Bouvard, Daniel
Boykin, Laura M
Bradley, Graeme
Braun, Daniel
Brownlie, Jeremy
Bruhl, Albert
Burt, Austin
Butler, Lisa M
Byrareddy, Siddappa N
Byrne, Hugh J
Cabantous, Stephanie
Calatayud, Sara
Candal, Eva
Carlson, Kimberly
Casillas, Sonia
Castelvetro, Valter
Caswell, Patrick T
Cavalli, Giacomo
Cerovsky, Vaclav
Chagoyen, Monica
Chen, Chang-Shi
Chen, Dong F
Chen, Hao
Chen, Hui
Chen, Jui-Tung
Chen, Yinglong
Cheng, Changxiu
Cheng, Jianlin
Chinapaw, Mai
Chinopoulos, Christos
Cho, William CS
Chong, Lillian
Chowdhury, Debashish
Chwalibog, Andre
Ciresi, A
Cockcroft, Shamshad
Conesa, Ana
Cook, Penny A
Cooper, David N
Coqueret, Olivier
Corea, Enoka M
Costa, Elisio
Coupland, Carol
Crawford, Stephanie Y
Cruz, Aparecido D
Cui, Huijuan
Cui, Qiang
Culver, David C
D&apos
Dahms, Tanya ES
Daigle, France
Dalgleish, Raymond
Danielsen, Havard E
Darras, Sebastien
Davidson, Sean M
Day, David A
Degirmenci, Volkan
Demaison, Luc
Devriendt, Koenraad
Ding, Jiandong
Dogan, Yunus
Dong, XC
Donner, Claudio F
Dressick, Walter
Drevon, Christian A
Duan, Huiling
Ducho, Christian
Dumaz, Nicolas
Dwarakanath, Bilikere S
Ebell, Mark H
Eisenhardt, Steffen
Elkum, Naser
Engel, Nadja
Erickson, Timothy B
Fairhead, Michael
Faville, Marty J
Fejzo, Marlena S
Festa, Fernanda
Feteira, Antonio
Flood-Page, Patrick
Forsayeth, John
Fox, Simon A
Franks, Steven J
Frentiu, Francesca D
Frilander, Mikko J
Fu, Xinmiao
Fujita, Satoshi
Galea, Ian
Galluzzi, Luca
Gani, Federica
Ganpule, Arvind P
Garcia-Alix, Antonio
Gedye, Kristene
Giordano, Maurizio
Giunta, Cecilia
Gleeson, Paul A
Goarant, Cyrille
Gong, Haipeng
Gora, Diop
Gough, Michael J
Goyal, Ravinder
Graham, Kathryn E
Grande-Perez, Ana
Graves, Patricia M
Greidanus, Harm
Grice, Darren
Grunau, Christoph
Gumulya, Yosephine
Guo, Yabin
Gurevich, Vsevolod V
Gusev, Oleg
Hacker, Elke
Hage, Steffen R
Hagen, Guy
Hahn, Steven
Haller, Dagmar M
Hammerschmidt, Sven
Han, Jianwei
Han, Renzhi
Handfield, Martin
Hapuarachchi, Hapuarachchige C
Harder, Timm
Hardingham, Jennifer E
Heck, Michelle
Heers, Marcel
Hew, Khe F
Higuchi, Yohei
St Hilaire, Cynthia
Hilton, Rachel
Hodzic, Enisa
Hone, Andrew
Hongoh, Yuichi
Hu, Guoku
Huber, Heinz P
Hueso, Luis E
Huirne, Judith
Hurt, Lisa
Idborg, Helena
Ikeo, Kazuho
Ingley, Evan
Jakeman, Philip M
Jensen, Arne
Jia, Hong
Jia, Husen
Jia, Shuqin
Jiang, Jianping
Jiang, Xingyu
Jin, Yi
Jo, Daehyun
Johnson, Andrew M
Johnston, Marie
Jonscher, Karen R
Jorens, Philippe G
Jorgensen, Jens OL
Joubert, Johan W
Jung, Sin-Ho
Junior, Antonio M
Kahan, Thomas
Kamboj, Sunjeev K
Kang, Yong-Kook
Karamanos, Yannis
Karp, Natasha A
Kelly, Ryan
Kenna, Ralph
Kennedy, Jonathan
Kersten, Birgit
Khalaf, Roy A
Khalid, Javaria M
Khatlani, T
Khider, Tarig
Kijanka, Gregor S
King, Sarah RB
Kluz, Tomasz
Knox, Paul
Kobayashi, Tatsuya
Koch, Karl-Wilhelm
Kohonen-Corish, Maija RJ
Kong, Xiangpeng
Konkle-Parker, Deborah
Korpela, Kalevi M
Kostrikis, Leondios G
Kraiczy, Peter
Kratz, Harald
Krause, Gunter
Krebsbach, Paul H
Kristensen, Soren R
Kumari, Prerna
Kunimatsu, Akira
Kurdak, Hatice
Kwon, Young D
Lachat, Carl
Lagisz, Malgorzata
Laky, Brenda
Lammerding, Jan
Lange, Matthias
Larrosa, Mar
Laslett, Andrew L
LeClair, Elizabeth E
Lee, Kyung-Woo
Lee, Ming-Yih
Lee, Moon-Soo
Li, Genyuan
Li, Jiansheng
Lieb, Klaus
Lim, Yau Y
Lindsey, Merry L
Line, Paul-Dag
Liu, Dengcai
Liu, Fengbin
Liu, Haiyan
Liu, Hongde
Lloyd, Vett K
Lo, Te-Wen
Locci, Emanuela
Loidl, Josef
Lorenzen, Johan
Lorkowski, Stefan
Lovell, Nigel H
Lu, Hua
Lu, Wei
Lu, Zhiyong
Luengo, Gustavo S
Lundh, Lars-Gunnar
Lysy, Philippe A
Mabb, Angela
Mack, Heather G
Mackey, David A
Mahdavi, SR
Maher, Pamela
Maher, Toby
Maity, Sankar N
Malgrange, Brigitte
Mamoulakis, Charalampos
Mangoni, Arduino A
Manke, Thomas
Manstead, Antony SR
Mantalaris, Athanasios
Marsal, Jan
Marschall, Hanns-Ulrich
Martin, Francis L
Martinez-Raga, Jose
Martinez-Salas, Encarnacion
Mathieu, Daniel
Matsui, Yoichi
Maza, Elie
McCutcheon, James E
Mckay, Gareth J
McMillan, Brian
McMillan, Nigel
Meads, Catherine
Medina, Loreta
Merrick, B Alex
Metzger, Dennis W
Meunier, Frederic A
Michaelis, Martin
Micheau, Olivier
Mihara, Hisaaki
Mintz, Eric M
Mizukami, Takuo
Moalic, Yann
Mohapatra, DP
Monteiro, Antonia
Montes, Matthieu
Moran, John V
Morozov, Sergey Y
Mort, Matthew
Murai, Noriyuki
Murphy, Denis J
Murphy, Susan K
Murray, Shauna A
Naganawa, Shinji
Nammi, Srinivas
Nasios, Grigorios
Natoli, Roman M
Nguyen, Frederique
Nicol, Christine
van Nieuwerburgh, Filip
Nilsen, Erlend B
Nobile, Clarissa J
Ohlsson, Sophie
Olatunbosun, Oluremi
Olofsson, Per
Ortiz, Alberto
Ostrikov, Kostya
Otto, Siegmar
Outeiro, Tiago F
Ouyang, Songying
Paganoni, Sabrina
Page, Andrew
Palm, Christoph
Paradies, Yin
Parsons, Michael H
Parsons, Nick
Pascal, Pigny
Paul, Elisabeth
Peckham, Michelle
Pedemonte, Nicoletta
Pellizzon, Michael A
Petrelli, M
Pichugin, Alexander
Pinto, Carlos JC
Plevris, John N
Pollesello, Piero
Polz, Martin
Ponti, Giovanna
Porcelli, Piero
Prince, Martin
Quinn, Gwendolyn P
Quinn, Terence J
Ramula, Satu
Rappsilber, Juri
Rehfeldt, Florian
Reiling, Jan H
Remacle, Claire
Rezaei, Mohsen
Riddick, Eric W
Ritter, Uwe
Roach, Neil W
Roberts, David D
Robles, Guillermo
Rodrigues, Tiago
Rodriguez, Cesar
Roislien, Jo
Roobol, Monique J
Rowe, J Alexandra
Ruepp, Andreas
van Ruitenbeek, Jan
Rust, Petra
Saad, Sonia
Sack, George H
Santos, Manuela
Saudemont, Aurore
Sava, Gianni
Schrading, Simone
Schramm, Alexander
Schreiber, Martin
Schuler, Sidney
Schymkowitz, Joost
Sczyrba, Alexander
Seib, Kate L
Shi, Han-Ping
Shimada, Tomohiro
Shin, Jeon-Soo
Shortt, Colette
Silveyra, Patricia
Skinner, Debra
Small, Ian
Smeets, Paul AM
So, Po-Wah
Solano, Francisco
Sonenshine, Daniel E
Song, Jiangning
Southall, Tony
Speakman, John R
Srinivasan, Mandyam V
Stabile, Laura P
Stasiak, Andrzej
Steadman, Kathryn J
Stein, Nils
Stephens, Andrew W
Stewart, Douglas I
Stine, Keith
Storlazzi, Curt
Stoynova, Nataliya V
Strzalka, Wojciech
Suarez, Oscar M
Sultana, Taranum
Sumant, Anirudha V
Summers, Mathew J
Sun, Gang
Tacon, Paul
Tanaka, Kozo
Tang, Haixu
Tanino, Yoshinori
Targett-Adams, Paul
Tayebi, Mourad
Tayyem, Reema
Tebbe, Christoph C
Telfer, Evelyn E
Tempel, Wolfram
Teodorczyk-Injeyan, Julita A
Thijs, Gert
Thorne, Sally
Thrift, Amanda G
Tiffon, Celine
Tinnefeld, Philip
Tjahjono, Daryono H
Tolle, Fabrice
Toth, Ervin
del Tredici, Andria L
Tsapas, Apostolos
Tsirigotis, Konstantinos
Turak, Ayse
Tzotzos, George
Udo, Edet E
Utsumi, Toshiaki
Vaidyanathan, Subramanian
Vaillant, Michel
Valsesia, Armand
Vandenbroucke, Roosmarijn E
Veiga, Feliciano H
Vendrell, Marc
Vesk, Peter A
Vickers, Paul
Victor, Victor M
Villemur, Richard
Vohl, Marie-Claude
Voolstra, Christian R
Vuillemin, Anne
Wakelin, Steven
Waldron, Levi
Walsh, Laurence J
Wang, Amanda Y
Wang, Fuan
Wang, Yun
Watanabe, Yoichi
Weigert, Andreas
Wen, Jet-Chau
Wham, Carol
White, Ethan P
Wiener, Jan
Wilharm, Gottfried
Wilkinson, Simon
Willmann, Raffaella
Wilson, Coralie
Wirth, Brunhilde
Wojan, Timothy R
Wolff, Mathieu
Wong, Bryan M
Wu, Tzu-Wei
Wuerbel, Hanno
Xiao, Xiangshu
Xu, Dong
Xu, JW
Xu, Jianping
Xue, Bin
Yalcin, Suayib
Yan, Hong
Yang, En-Cheng
Yang, Shiqi
Yang, Wei
Ye, Yuzhen
Ye, Zhi-Qiang
Yli-Kauhaluoma, Jari
Yoneyama, Hiroshi
Yu, Ying
Yuan, Guo-Cheng
Yuh, Chiou-Hwa
Zaccolo, Manuela
Zeng, Chen
Zevnik, Branko
Zhang, Chi
Zhang, Li
Zhang, Yingkai
Zhang, Yusen
Zhang, Zhiyong
Zhang, Zhong-Yin
Zhao, Yuan
Zhou, Min
Zuberbier, Torsten
Aanei, Carmen M
Ahmad, Rafi
Al-Lawama, Manar
Alanio, Alexandre
Allardyce, Judith
Alonso-Caneiro, David
Atack, John M
Baier, Dirk
Bansal, Abhisheka
Benezeth, Yannick
Berbesque, Colette
Berrevoet, Frederik
Biedermann, Peter HW
Bijleveld, Erik
Bittner, Florian
Blombach, Fabian
Van den Bos, Wouter
Boudreau, Shellie A
Bramoweth, Adam D
Braubach, Oliver
Cai, Yufeng
Campbell, Matthew
Cao, Zanxia
Catry, Thibault
Chen, Xin
Cheng, Shuiqin
Chung, Hee-Jung
Chavez-Fumagalli, Miguel A
Conway, Aaron
Costa, Bruno M
Cyr, Normand
Dean, Lorraine T
Denzel, Martin S
Dlamini, SV
Dudley, Kevin J
Dufies, Maeva
Ecke, Thorsten
Eckweiler, Denitsa
Eixarch, Elisenda
El-Adawy, Hosny
Emmrich, Julius V
Eustace, Alex J
Falter-Wagner, Christine M
Fuss, Johannes
Gao, Jianzhao
Gill, Martin R
Gloyn, Liz
Goggs, Robert
Govinden, Usha
Greene, Garrett
Greiff, Victor
Grundle, DS
Gruneberg, Patrick
Gumede, Nicksy
Haore, Gbaguidi
Harrison, Pille
Hoenner, Xavier
Hojsgaard, Diego
Hori, Hikaru
Ikonomopoulou, Maria P
Jeurissen, Patrick
Johnson, Daniel M
Kabra, Dhiraj
Kamagata, Koji
Karmakar, Chandan
Kasian, Olga
Kaye, Linda K
Khan, Murad M
Kim, Yong-Min
Kish, JK
Kobold, Sebastian
Kohanbash, Gary
Kohls, Gregor
Kugler, Jan-Michael
Kumar, Gyanendra
Lacy-Colson, Jon
Latif, Asam
Lauschke, Volker M
Li, Bingling
Lim, Chinten J
Liu, Fang
Liu, Xiaodong
Lu, Jin-Jian
Lu, Qiang
Mahavadi, Poornima
Marzocchi, Ugo
McGarrigle, Christine A
van Meerten, Tom
Min, Rogier
Moal, Iain
Molari, Massimiliano
Molleman, Lucas
Mondal, Saiful R
Van de Mortel, Thea
Moss, WN
Moultos, Othonas A
Mukherjee, Maheswari
Nakayama, Kazuhiko
Narayan, Edward
Navaratnarajah
Neumann, Philipp-Alexander
Nie, Jiyun
Nie, Yingjiu
Niemeyer, Frank
Fiona
Nwaiwu, Ogueri
Oldenmenger, Wendy H
Olumayede, Emmanuel
Ou, Jianhong
Pallebage-Gamarallage, Menuka
Pearce, Simon P
Pelkonen, Tuula
Pelleri, Maria C
Pereira, Joana L
Pheko, Mpho
Pinto, Karina A
Piovesan, Allison
Pluess, Michael
Podolsky, Illya M
Prescott, Julie
Qi, Dongchen
Qi, Xingshun
Raikou, Vaia D
Ranft, Andreas
Rhodes, Johanna
Rotge, Jean-Yves
Rowe, Anna D
Saggar, Manish
Schuon, Robert A
Shahid, Shaouli
Shalchyan, Vahid
Shirvalkar, Prasad
Shiryayev, Oleg
Singh, Jugpreet
Smout, Michael J
Soares, Antonio
Song, Chunjiao
Srivastava, Kshitij
Srivastava, Rupesh K
Sun, Jim
Szabo, Attila
Szymanski, Wiktor
Tai, Chan NP
Takeuchi, Hisashi
Tanadini-Lang, S
Tang, Fei
Tao, Wanyin
Theron, G
Tian, Chang F
Tian, Yu-Shi
Tuttle, Lisa M
Valenti, Anna
Verlot, Pierre
Walker, Mirella
Wang, Jun
Welter, Danielle
Winslade, Matthew
Wu, Dalei
Wu, Yi-Rui
Xiao, Han
Xu, Beisi
Xu, Juan
Xu, Ziyue
Yang, Dongdong
Yang, Mingjun
Yankilevich, Patricio
You, Yuyi
Yu, Chenglong
Zhan, Jian
Zhang, Gong
Zhang, Kai
Zhang, Tuo
Zhang, Yi
Zhao, Guoyan
Zhao, Jing
Zhou, Xiaofan
Zhu, Zhenxing
Ajani, Penelope A
Anazodo, Udunna C
Bagloee, Saeed A
Bail, Kasia
Bar, Ido
Bathelt, Joe
Benkeser, David
Bernier, Meghan L
Blanchard, Adam M
Boakye, Dominic W
Bonatsos, Vasileios
Boon, Michele H
Bouboulis, George
Bromfield, Elizabeth
Brown, Joshua
Bul, Kim CM
Burton, Kathryn J
Butkowski, Eugene G
Carroll, Grace
Chao, Fengqing
Charrier, Elisabeth E
Chen, Xiaoyin
Chen, Yu-Chih
Chenguang
Choi, Jane R
Christoffersen, Tore
Comel, Joao C
Cosse, Cyril
Cui, Yanru
van Dessel, Pieter
Dhaval
Diodato, Daria
Duffey, Maelle
Dutt, Avik
Egea, Luis G
El-Said, Mohammed
Faye, Martin
Fernandez-Fernandez, Beatriz
Foley, Kieran G
Founou, Luria L
Fu, Fan
Gadelkareem, Rabea A
Galimov, Evgeny
Garip, Gulcan
Gemmill, Alison
Gouil, Quentin
Grey, James
Gridneva, Zoya
Grothe, Michel J
Grebert, Theophile
Guerrero, Fabricio
Guignard, Leo
Haenssgen, Marco J
Hasler, David
Holgate, Joan Y
Huang, Ancheng
Hulse-Kemp, Amanda M
Jean-Quartier, Claire
Jeon, Sang-Min
Jia, Yangyang
Jutzeler, Catherine
Kalatzis, Panagiotis
Karim, Masud
Karsay, Kathrin
Keitel, Anne
Kempe, Andreas
Keown, Jeremy R
Khoo, Chin M
Khwaja, Nyil
Kievit, Rogier A
Kosanic, Aleksandra
Koutoukidis, Dimitrios A
Kramer, Paul
Kumar, Dilip
Kirag, Nukhet
Lanza, Giuseppe
Le, Thuc D
Leem, Jung W
Leightley, Daniel
Leite, Andreia
Lercher, Lukas
Li, Ying
Lim, Renly
Lima, Luiz RA
Lin, Li
Ling, Tong
Liu, Yuchen
Liu, Zhonghua
Lu, Yao
Lum, Fok M
Luo, Hang
Machhi, Jatin
Macleod, Angus
Macwan, Isaac
Madala, Hanumantha R
Madani, Nima
de Maio, Nicola
Makowiecki, Kalina
Mallinson, Daniel J
Margelyte, Ruta
Maria, Caracausi
Markonis, Y
Marsili, Luca
Mavoa, Suzanne
McWilliams, Lorna
Megersa, Moa
Mendes, Caetano SM
Menichetti, Julia
Mercieca-Bebber, Rebecca
Miller, Jack J
Minde, David-Paul M
Minges, Alexander
Mishra, Eleanor
Mishra, Virendra R
Moores, Carly
Morrice, Nicola
Moskalensky, Alexander E
Navarin, Nicolo
Negera, Edessa
Nolet, Philippe
Nordberg, Ana
Norden, Rickard
Nowicki, Jessica P
Olova, Nelly
Olszewski, Pawel
Onzima, Robert
Pan, Chih-Long
Park, Charny
Park, Dong Ik
Park, Seyoung
Patil, Chandrashekhar D
Pedro, Sansoa A
Perry, Samuel R
Peter, Jessica
Peterson, Brent M
Pezzuolo, Andrea
Pozdnyakov, Ilya
Qian, Siyu
Qin, Lei
Rafe, Ali
Raote, Ishier
Raza, Ali
Rebl, Henrike
Refai, Osama
Regan, Tim
Richa, Tambi
Richardson, Mark F
Robinson, KR
Rossoni, Luca
Rouet, Romain
Safaei, Soroush
Schneeberger, Pierre HH
Schwotzer, Daniela
Sebastian, Agata
Selinski, Jennifer
Seltmann, Stefanie
Sha, Feng
Shalev, Nir
Shang, Jin-Long
Singer, Josef
Singh, Mandeep
Smith, Taylor
Solomon-Moore, Emma
Song, Lijuan
Soraggi, Samuele
Stanley, Ryan
Steckhan, Nico
Strobl, Frederic
Subissi, Lorenzo
Supriyanto, Irwan
Surve, Chinmay R
Suzuki, Tomo
Syme, Caitlin
Sorelius, Karl
Tang, Young
Tantawy, Marwa
Tennakoon, Sumudu
Teseo, Serafino
Toelzer, Christine
Tomov, Nikola
Tovar, Miguel
Tran, Linh
Tripathi, Sushil
Tuladhar, Anil M
Ukubuiwe, Azubuike C
Ung, Carolina OL
Valgepea, Kaspar
Vatanparast, Hamid
Vidal, Arnau
Wang, Fang
Wang, Qing
Watari, Ricky
Webster, Rebecca
Webster, Ruth
Wei, Junnian
Wibowo, David
Wingenbach, Tanja SH
Xavier, Rose M
Xiao, Shumin
Xiong, Peng
Xu, Shicai
Xu, Shilin
Yao, Ruifeng
Yao, Wen
Yin, Qinan
Yu, Yongbo
Zaitsu, Masayoshi
Zeineb, Zian
Zhan, Xiao-Yong
Zhang, Jilei
Zhang, Rongqiang
Zhang, Wei
Zhang, Xianglilan
Zheng, Shan
Zhou, Bailing
Zhou, Xiaoyan
Ahmad, Haroon
Akinwumi, Sayo A
Albery, Gregory F
Alhowimel, Ahmed
Ali, Junaid
Alshehri, Mansour
Alsuhaibani, Mohammed
Anikin, Andrey
Azubuike, Samuel O
Bach-Mortensen, Anders
Baltiansky, Lior
Bartas, Martin
Belachew, Kiflemariam Y
Bhardwaj, Vivek
Binder, Karin
Bland, Nicholas S
Boah, Michael
Bullen, Benjamin
Calabro, Giovanna E
Callahan, Tiffany J
Cao, Bing
Chalmers, Kelsey
Chang, Wei
Che, Zhengping
Chen, Andrew TY
Chen, Haimin
Chen, Huaming
Chen, Youning
Chen, Zhao
Choi, YoungRok
Chowdhury, Mohiuddin AK
Christensen, Martin R
Cooke, Robert SC
Cottini, Marzia
Covington, Natalie V
Cunningham, Catriona
Delarocque, Julien
Devos, Lucie
Dhar, Aurup R
Ding, Ke-Feng
Dong, Kexian
Dong, Zheng
Dreyer, Niklas
Ekstrand, Chelsea
Fardet, Tanguy
Feleke, Berhanu E
Feurer, Thomas
Freitas, Angela
Gao, Tian
Asefa, NG
Giganti, Francesco
Grabowski, Piotr
Guerra-Mora, Jose R
Guo, Chengying
Guo, Xinyi
Gupta, Himanshu
He, Shuonan
Heijne, Marloes
Heinemann, Stephanie
Hogrebe, Alexander
Huang, Zhengping
Iskander-Rizk, Sophinese
Iyer, Lavanya M
Jahan, Yasmin
James, Ameh S
Joel, Emmanuel
Joffroy, Bastian
Jegousse, Clara
Kambondo, George
Karnati, Priyanka
Kaya, Cihan
Ke, An
Kelly, Daniel
Kickert, Rob
Kidibule, Peter E
Kieselmann, Jennifer P
Kim, Hyeon J
Kitazawa, Takeshi
Lamberts, Aniek
Li, You
Liang, Huakang
Linn, Sabrina N
Litfin, Thomas
Liusuo, Wang
Lygirou, Vasiliki
Mahato, Ajay K
Mai, Zhi-Ming
Major, Rupert W
Mali, Samira
Mallis, Panagiotis
Mao, Wenzhi
Marvin-Dowle, Katie
Mason, Leanda D
Merideth, Ben
Merino-Plaza, Maria J
Merlaen, Britt
Messina, Rossella
Mishra, Anand K
Muhammad, Junaid
Musinguzi, Conrad
Nanou, Afroditi
Naqash, Amreen
Nguyen, Joe T
Nguyen, Thi TH
Ni, Duan
Nida
Notcovich, Shirli
Ohst, Barnabas
Ollivier, Quinn R
Osses, Daniel F
Peng, Xiangda
Plantinga, Arnoud
Pulia, Michael
Rafiq, Muhammad
Raman, Ayush
Raucher-Chene, Delphine
Rawski, Rafal
Ray, Asit
Razak, Lubna A
Rudolf, Kevin
Rusch, Peter
Sadoine, Margaux L
Schmidt, Axel
Schurr, Roey
Searles, Stephen
Sharma, Saurab
Sheehan, Barry
Shi, Chunhu
Shohayeb, Belal
Sommerlad, Andrew
Strehlow, Jan
Sun, Xianbao
Sundar, Raghav
Taherzadeh, Ghazaleh
Tahir, Nur DM
Tang, Jun
Testa, Jean
Tian, Zhiqi
Tingting, Qian
Verheijen, Geert P
Vickstrom, Casey
Wang, Teng
Wang, Xiaomin
Wang, Zhenxing
Wei, Pan
Wilson, Alex
Wyart
Yassine, Abdul-Amir
Yousefzadeh, Abbas
Zare, Asma
Zeng, Zhen
Zhang, Chengrong
Zhang, Haowen
Zhang, Linxing
Zhang, Tongchuan
Zhang, Weijia
Zhang, Zhe
Zhou, Jianyu
Zhu, Dongjie
Adamo, Vincenzo
Adeyemo, Adebolajo A
Aggelidou, Maria
Al-Owaifeer, Adi M
Al-Riyami, Arwa Z
Alzghari, Saeed K
Andersen, Vibeke
Angus, Kathryn
Asaduzzaman, Muhammad
Asady, Hadi
Ato, Dai
Bai, Xiaoyong
Baines, Rebecca L
Ballantyne, Maghan
Ban, Bo
Beck, Jill
Ben-Nafa, Walid
Black, Emma
Blancher, Antoine
Blankstein, Ron
Bodagh, Neil
Borges, Paulo AV
Brooks, Anastasia
Brox-Ponce, Josue
Brunetti, Arturo
Canham, Colin D
Carninci, Piero
Carvajal, Richard
Chang, Shun C
Chao, Jie
Chatterjee, Pranab
Chen, He
Chen, Yi-Chun
Chhatriwalla, Adnan K
Chikowe, Ibrahim
Chuang, Trees-Juen
Collevatti, Rosane G
Valera-Cornejo, Diego A
Cuenda, Ana
Dao, Myriam
Dauga, Delphine
Deng, Zaian
Devkota, Kiran
Doan, Lisa V
Elewa, Yaser HA
Fan, Dongsheng
Faruk, Mohammed
Feifei, Shi
Ferguson, Trevor S
Fleres, Francesco
Foster, Emma J
Foster, C Stephen
Furer, Tzvi
Gao, Yibo
Garcia-Rivera, Enid J
Gazdar, Adi
George, Ronald B
Ghosh, Sayantan
Gianchecchi, Elena
Gleason, Joshua M
Hackshaw, Allan
Hall, Adam
Hall, Richard
Harper, Paul
Hogg, William E
Huang, Guangqun
Hunter, Kylie E
IJzerman, Adriaan P
Jesus, Carlos
Jian, Gao
Lewis, James S
Kanj, Souha S
Kaur, Harsheen
Kelly, Shona
Kheir, Fayez
Kichatova, VS
Kiyani, Musa
Klein, Reinhild
Kovesi, Tom
Kraschnewski, Jennifer L
Kumar, Addanki P
Labutin, Dmitry
Lazo-Langner, Alejandro
Leclercq, Guy
Li, Maoteng
Li, Qingchun
Li, Tangliang
Li, Yongzhe
Liao, Wei-Ting
Liao, Zheng-yin
Lin, Jessica
Lizer, J
Lobreglio, Giambattista
Lowies, Cher
Lu, Cheng
Majeed, Haroon
Martin, Adam
Martinez-Sobrido, Luis
Meresh, Edwin
Middelveen, Marianne
Mohebbi, Alireza
Mota, Jorge
Mozaheb, Zahra
Muyaya, Ley
Nandhakumar, Amar
Ng, Sheryl HX
Obeidat, Monther
Oh, Deog-Hwan
Owais, Mohammed
Pace-Asciak, Pia
Panwar, Ajay
Park, Caroline
Patterson, Chris
Penagos-Tabaree, Felipe
Pianosi, Paolo T
Pinzi, Valentina
Pridans, Clare
Psaroulaki, Anna
Pujala, Ravi Kumar
Pulido-Arjona, Leonardo
Qi, Peng-Fei
Rahman, Proton
Rai, Nayanjot K
Rassaf, Tienush
Refardt, Julie
Ricciardi, Walter
Riess, Olaf
Rovas, Alexandros
Sacks, Frank M
Saleh, Sherif
Sampson, Christopher
Schmutz, Axel
Sepanski, Robert
Sharma, Neeraj
Singh, Manisha
Spearman, Paul
Subramaniapillai, Mehala
Swali, Ritu
Tan, Cher M
Tellechea, Juan I
Thomas, Lisa-Marie
Tong, Xin
Veys, Ralf
Vitriol, Veronica
Wang, Horng-Dar
Wang, Jinhui
Wang, Jiucun
Waugh, Jason
Webb, SA
Williams, Brendan A
Workman, Alan D
Xiang, Tingxiu
Xie, Li-Xin
Xu, Jun
Xu, Taosheng
Yang, Chongjun
Yoon, Jihoon G
Yuan, Christina M
Zaritsky, Arno
Zhang, Yao
Zhao, Haochen
Zuckerman, Hannah
Lyu, Ran
Pullan, Wayne
Zhou, Yaoqi
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Mathematical & Computational Biology
Tytuł :
Large expert-curated database for benchmarking document similarity detection in biomedical literature search
Autorzy :
Brown, P
Tan, A-C
El-Esawi, MA
Liehr, T
Blanck, O
Gladue, DP
Almeida, GMF
Cernava, T
Sorzano, CO
Yeung, AWK
Engel, MS
Chandrasekaran, AR
Muth, T
Staege, MS
Daulatabad, SV
Widera, D
Zhang, J
Meule, A
Honjo, K
Pourret, O
Yin, C-C
Zhang, Z
Cascella, M
Flegel, WA
Goodyear, CS
Van Raaij, MJ
Bukowy-Bieryllo, Z
Campana, LG
Kurniawan, NA
Lalaouna, D
Huttner, FJ
Ammerman, BA
Ehret, F
Cobine, PA
Tan, E-C
Han, H
Xia, W
McCrum, C
Dings, RPM
Marinello, F
Nilsson, H
Nixon, B
Voskarides, K
Yang, L
Costa, VD
Bengtsson-Palme, J
Bradshaw, W
Grimm, DG
Kumar, N
Martis, E
Prieto, D
Sabnis, SC
Amer, SEDR
Liew, AWC
Perco, P
Rahimi, F
Riva, G
Zhang, C
Devkota, HP
Ogami, K
Basharat, Z
Fierz, W
Siebers, R
Tan, K-H
Boehme, KA
Brenneisen, P
Brown, JAL
Dalrymple, BP
Harvey, DJ
Ng, G
Werten, S
Bleackley, M
Dai, Z
Dhariwal, R
Gelfer, Y
Hartmann, MD
Miotla, P
Tamaian, R
Govender, P
Gurney-Champion, OJ
Kauppila, JH
Zhang, X
Echeverria, N
Subhash, S
Sallmon, H
Tofani, M
Bae, T
Bosch, O
Cuiv, PO
Danchin, A
Diouf, B
Eerola, T
Evangelou, E
Filipp, FV
Klump, H
Kurgan, L
Smith, SS
Terrier, O
Tuttle, N
Ascher, DB
Janga, SC
Schulte, LN
Becker, D
Browngardt, C
Bush, SJ
Gaullier, G
Ide, K
Meseko, C
Werner, GDA
Zaucha, J
Al-Farha, AA
Greenwald, NF
Popoola, SI
Rahman, MS
Xu, J
Yang, SY
Hiroi, N
Alper, OM
Baker, CI
Bitzer, M
Chacko, G
Debrabant, B
Dixon, R
Forano, E
Gilliham, M
Kelly, S
Klempnauer, K-H
Lidbury, BA
Lin, MZ
Lynch, I
Ma, W
Maibach, EW
Mather, DE
Nandakumar, KS
Ohgami, RS
Parchi, P
Tressoldi, P
Xue, Y
Armitage, C
Barraud, P
Chatzitheochari, S
Coelho, LP
Diao, J
Doxey, AC
Gobet, A
Hu, P
Kaiser, S
Mitchell, KM
Salama, MF
Shabalin, IG
Song, H
Stevanovic, D
Yadollahpour, A
Zeng, E
Zinke, K
Alimba, CG
Beyene, TJ
Cao, Z
Chan, SS
Gatchell, M
Kleppe, A
Piotrowski, M
Torga, G
Woldesemayat, AA
Cosacak, MI
Haston, S
Ross, SA
Williams, R
Wong, A
Abramowitz, MK
Effiong, A
Lee, S
Abid, MB
Agarabi, C
Alaux, C
Albrecht, DR
Atkins, GJ
Beck, CR
Bonvin, AMJJ
Bourke, E
Brand, T
Braun, RJ
Bull, JA
Cardoso, P
Carter, D
Delahay, RM
Ducommun, B
Duijf, PHG
Epp, T
Eskelinen, E-L
Fallah, M
Farber, DB
Fernandez-Triana, J
Feyerabend, F
Florio, T
Friebe, M
Furuta, S
Gabrielsen, M
Gruber, J
Grybos, M
Han, Q
Heinrich, M
Helantera, H
Huber, M
Jeltsch, A
Jiang, F
Josse, C
Jurman, G
Kamiya, H
De Keersmaecker, K
Kristiansson, E
De Leeuw, F-E
Li, J
Liang, S
Lopez-Escamez, JA
Lopez-Ruiz, FJ
Marchbank, KJ
Marschalek, R
Martin, CS
Miele, AE
Montagutelli, X
Morcillo, E
Nicoletti, R
Niehof, M
O'Toole, R
Ohtomo, T
Oster, H
Palma, J-A
Paterson, R
Peifer, M
Portilla, M
Portillo, MC
Pritchard, AL
Pusch, S
Raghava, GPS
Roberts, NJ
Ross, K
Schuele, B
Sergeant, K
Shen, J
Stella, A
Sukocheva, O
Uversky, VN
Vanneste, S
Villet, MH
Viveiros, M
Vorholt, JA
Weinstock, C
Yamato, M
Zabetakis, I
Zhao, X
Ziegler, A
Aizat, WM
Atlas, L
Bridges, KM
Chakraborty, S
Deschodt, M
Domingues, HS
Esfahlani, SS
Falk, S
Guisado, JL
Kane, NC
Kueberuwa, G
Lau, CL
Liang, D
Liu, E
Luu, AM
Ma, C
Ma, L
Moyer, R
Norris, AD
Panthee, S
Parsons, JR
Peng, Y
Pinto, IM
Reschke, CR
Sillanpaa, E
Stewart, CJ
Uhle, F
Yang, H
Zhou, K
Zhu, S
Ashry, M
Bergsland, N
Berthold, M
Chen, C-E
Colella, V
Cuypers, M
Eskew, EA
Fan, X
Gajda, M
Gonzalezlez-Prendes, R
Goodin, A
Graham, EB
Groen, EJN
Gutierrez-Sacristan, A
Habes, M
Heffler, E
Higginbottom, DB
Janzen, T
Jayaraman, J
Jibb, LA
Jongen, S
Kinyanjui, T
Koleva-Kolarova, RG
Li, Z
Liu, Y-P
Lund, BA
Lussier, AA
Mier, P
Moore, MD
Nagler, K
Orme, MW
Pearson, JA
Prajapati, AS
Saito, Y
Troder, SE
Uchendu, F
Verloh, N
Voutchkova, DD
Abu-Zaid, A
Bakkach, J
Baumert, P
Dono, M
Hanson, J
Herbelet, S
Hobbs, E
Kulkarni, A
Liu, S
Loft, ND
Reddan, T
Senghore, T
Vindin, H
Xu, H
Bannon, R
Chen, B
Cheung, JTK
Cooper, J
Esnakul, AK
Feghali, KA
Ghelardi, E
Gnasso, A
Horbar, J
Lai, HM
Ma, R
Pan, Z
Peres, MA
Pranata, R
Seow, E
Sydes, M
Testoni, I
Westermair, AL
Yang, Y
Afnan, M
Albiol, J
Albuquerque, LG
Amiya, E
Amorim, RM
An, Q
Andersen, SU
Aplin, JD
Argyropoulos, C
Asmann, YW
Assaeed, AM
Atanasov, AG
Atchison, DA
Avery, SV
Avillach, P
Baade, PD
Backman, L
Badie, C
Baldi, A
Ball, E
Bardot, O
Barnett, AG
Basner, M
Batra, J
Bazanova, OM
Beale, A
Beddoe, T
Bell, ML
Berezikov, E
Berners-Price, S
Bernhardt, P
Berry, E
Bessa, TB
Billington, C
Birch, J
Blakely, RD
Blaskovich, MAT
Blum, R
Boelaert, M
Bogdanos, D
Bosch, C
Bourgoin, T
Bouvard, D
Boykin, LM
Bradley, G
Braun, D
Brownlie, J
Bruhl, A
Burt, A
Butler, LM
Byrareddy, SN
Byrne, HJ
Cabantous, S
Calatayud, S
Candal, E
Carlson, K
Casillas, S
Castelvetro, V
Caswell, PT
Cavalli, G
Cerovsky, V
Chagoyen, M
Chen, C-S
Chen, DF
Chen, H
Chen, J-T
Chen, Y
Cheng, C
Cheng, J
Chinapaw, M
Chinopoulos, C
Cho, WCS
Chong, L
Chowdhury, D
Chwalibog, A
Ciresi, A
Cockcroft, S
Conesa, A
Cook, PA
Cooper, DN
Coqueret, O
Corea, EM
Costa, E
Coupland, C
Crawford, SY
Cruz, AD
Cui, H
Cui, Q
Culver, DC
D'Angiulli, A
Dahms, TES
Daigle, F
Dalgleish, R
Danielsen, HE
Darras, S
Davidson, SM
Day, DA
Degirmenci, V
Demaison, L
Devriendt, K
Ding, J
Dogan, Y
Dong, XC
Donner, CF
Dressick, W
Drevon, CA
Duan, H
Ducho, C
Dumaz, N
Dwarakanath, BS
Ebell, MH
Eisenhardt, S
Elkum, N
Engel, N
Erickson, TB
Fairhead, M
Faville, MJ
Fejzo, MS
Festa, F
Feteira, A
Flood-Page, P
Forsayeth, J
Fox, SA
Franks, SJ
Frentiu, FD
Frilander, MJ
Fu, X
Fujita, S
Galea, I
Galluzzi, L
Gani, F
Ganpule, AP
Garcia-Alix, A
Gedye, K
Giordano, M
Giunta, C
Gleeson, PA
Goarant, C
Gong, H
Gora, D
Gough, MJ
Goyal, R
Graham, KE
Grande-Perez, A
Graves, PM
Greidanus, H
Grice, D
Grunau, C
Gumulya, Y
Guo, Y
Gurevich, VV
Gusev, O
Hacker, E
Hage, SR
Hagen, G
Hahn, S
Haller, DM
Hammerschmidt, S
Han, J
Han, R
Handfield, M
Hapuarachchi, HC
Harder, T
Hardingham, JE
Heck, M
Heers, M
Hew, KF
Higuchi, Y
St Hilaire, C
Hilton, R
Hodzic, E
Hone, A
Hongoh, Y
Hu, G
Huber, HP
Hueso, LE
Huirne, J
Hurt, L
Idborg, H
Ikeo, K
Ingley, E
Jakeman, PM
Jensen, A
Jia, H
Jia, S
Jiang, J
Jiang, X
Jin, Y
Jo, D
Johnson, AM
Johnston, M
Jonscher, KR
Jorens, PG
Jorgensen, JOL
Joubert, JW
Jung, S-H
Junior, AM
Kahan, T
Kamboj, SK
Kang, Y-K
Karamanos, Y
Karp, NA
Kelly, R
Kenna, R
Kennedy, J
Kersten, B
Khalaf, RA
Khalid, JM
Khatlani, T
Khider, T
Kijanka, GS
King, SRB
Kluz, T
Knox, P
Kobayashi, T
Koch, K-W
Kohonen-Corish, MRJ
Kong, X
Konkle-Parker, D
Korpela, KM
Kostrikis, LG
Kraiczy, P
Kratz, H
Krause, G
Krebsbach, PH
Kristensen, SR
Kumari, P
Kunimatsu, A
Kurdak, H
Kwon, YD
Lachat, C
Lagisz, M
Laky, B
Lammerding, J
Lange, M
Larrosa, M
Laslett, AL
LeClair, EE
Lee, K-W
Lee, M-Y
Lee, M-S
Li, G
Lieb, K
Lim, YY
Lindsey, ML
Line, P-D
Liu, D
Liu, F
Liu, H
Lloyd, VK
Lo, T-W
Locci, E
Loidl, J
Lorenzen, J
Lorkowski, S
Lovell, NH
Lu, H
Lu, W
Lu, Z
Luengo, GS
Lundh, L-G
Lysy, PA
Mabb, A
Mack, HG
Mackey, DA
Mahdavi, SR
Maher, P
Maher, T
Maity, SN
Malgrange, B
Mamoulakis, C
Mangoni, AA
Manke, T
Manstead, ASR
Mantalaris, A
Marsal, J
Marschall, H-U
Martin, FL
Martinez-Raga, J
Martinez-Salas, E
Mathieu, D
Matsui, Y
Maza, E
McCutcheon, JE
Mckay, GJ
McMillan, B
McMillan, N
Meads, C
Medina, L
Merrick, BA
Metzger, DW
Meunier, FA
Michaelis, M
Micheau, O
Mihara, H
Mintz, EM
Mizukami, T
Moalic, Y
Mohapatra, DP
Monteiro, A
Montes, M
Moran, JV
Morozov, SY
Mort, M
Murai, N
Murphy, DJ
Murphy, SK
Murray, SA
Naganawa, S
Nammi, S
Nasios, G
Natoli, RM
Nguyen, F
Nicol, C
Van Nieuwerburgh, F
Nilsen, EB
Nobile, CJ
O'Mahony, M
Ohlsson, S
Olatunbosun, O
Olofsson, P
Ortiz, A
Ostrikov, K
Otto, S
Outeiro, TF
Ouyang, S
Paganoni, S
Page, A
Palm, C
Paradies, Y
Parsons, MH
Parsons, N
Pascal, P
Paul, E
Peckham, M
Pedemonte, N
Pellizzon, MA
Petrelli, M
Pichugin, A
Pinto, CJC
Plevris, JN
Pollesello, P
Polz, M
Ponti, G
Porcelli, P
Prince, M
Quinn, GP
Quinn, TJ
Ramula, S
Rappsilber, J
Rehfeldt, F
Reiling, JH
Remacle, C
Rezaei, M
Riddick, EW
Ritter, U
Roach, NW
Roberts, DD
Robles, G
Rodrigues, T
Rodriguez, C
Roislien, J
Roobol, MJ
Rowe, JA
Ruepp, A
Van Ruitenbeek, J
Rust, P
Saad, S
Sack, GH
Santos, M
Saudemont, A
Sava, G
Schrading, S
Schramm, A
Schreiber, M
Schuler, S
Schymkowitz, J
Sczyrba, A
Seib, KL
Shi, H-P
Shimada, T
Shin, J-S
Shortt, C
Silveyra, P
Skinner, D
Small, I
Smeets, PAM
So, P-W
Solano, F
Sonenshine, DE
Song, J
Southall, T
Speakman, JR
Srinivasan, MV
Stabile, LP
Stasiak, A
Steadman, KJ
Stein, N
Stephens, AW
Stewart, DI
Stine, K
Storlazzi, C
Stoynova, NV
Strzalka, W
Suarez, OM
Sultana, T
Sumant, AV
Summers, MJ
Sun, G
Tacon, P
Tanaka, K
Tang, H
Tanino, Y
Targett-Adams, P
Tayebi, M
Tayyem, R
Tebbe, CC
Telfer, EE
Tempel, W
Teodorczyk-Injeyan, JA
Thijs, G
Thorne, S
Thrift, AG
Tiffon, C
Tinnefeld, P
Tjahjono, DH
Tolle, F
Toth, E
Del Tredici, AL
Tsapas, A
Tsirigotis, K
Turak, A
Tzotzos, G
Udo, EE
Utsumi, T
Vaidyanathan, S
Vaillant, M
Valsesia, A
Vandenbroucke, RE
Veiga, FH
Vendrell, M
Vesk, PA
Vickers, P
Victor, VM
Villemur, R
Vohl, M-C
Voolstra, CR
Vuillemin, A
Wakelin, S
Waldron, L
Walsh, LJ
Wang, AY
Wang, F
Wang, Y
Watanabe, Y
Weigert, A
Wen, J-C
Wham, C
White, EP
Wiener, J
Wilharm, G
Wilkinson, S
Willmann, R
Wilson, C
Wirth, B
Wojan, TR
Wolff, M
Wong, BM
Wu, T-W
Wuerbel, H
Xiao, X
Xu, D
Xu, JW
Xue, B
Yalcin, S
Yan, H
Yang, E-C
Yang, S
Yang, W
Ye, Y
Ye, Z-Q
Yli-Kauhaluoma, J
Yoneyama, H
Yu, Y
Yuan, G-C
Yuh, C-H
Zaccolo, M
Zeng, C
Zevnik, B
Zhang, L
Zhang, Y
Zhang, Z-Y
Zhao, Y
Zhou, M
Zuberbier, T
Aanei, CM
Ahmad, R
Al-Lawama, M
Alanio, A
Allardyce, J
Alonso-Caneiro, D
Atack, JM
Baier, D
Bansal, A
Benezeth, Y
Berbesque, C
Berrevoet, F
Biedermann, PHW
Bijleveld, E
Bittner, F
Blombach, F
Van den Bos, W
Boudreau, SA
Bramoweth, AD
Braubach, O
Cai, Y
Campbell, M
Catry, T
Chen, X
Cheng, S
Chung, H-J
Chavez-Fumagalli, MA
Conway, A
Costa, BM
Cyr, N
Dean, LT
Denzel, MS
Dlamini, SV
Dudley, KJ
Dufies, M
Ecke, T
Eckweiler, D
Eixarch, E
El-Adawy, H
Emmrich, JV
Eustace, AJ
Falter-Wagner, CM
Fuss, J
Gao, J
Gill, MR
Gloyn, L
Goggs, R
Govinden, U
Greene, G
Greiff, V
Grundle, DS
Gruneberg, P
Gumede, N
Haore, G
Harrison, P
Hoenner, X
Hojsgaard, D
Hori, H
Ikonomopoulou, MP
Jeurissen, P
Johnson, DM
Kabra, D
Kamagata, K
Karmakar, C
Kasian, O
Kaye, LK
Khan, MM
Kim, Y-M
Kish, JK
Kobold, S
Kohanbash, G
Kohls, G
Kugler, J-M
Kumar, G
Lacy-Colson, J
Latif, A
Lauschke, VM
Li, B
Lim, CJ
Liu, X
Lu, J-J
Lu, Q
Mahavadi, P
Marzocchi, U
McGarrigle, CA
Van Meerten, T
Min, R
Moal, I
Molari, M
Molleman, L
Mondal, SR
Van de Mortel, T
Moss, WN
Moultos, OA
Mukherjee, M
Nakayama, K
Narayan, E
Navaratnarajah
Neumann, P-A
Nie, J
Nie, Y
Niemeyer, F
Fiona
Nwaiwu, O
Oldenmenger, WH
Olumayede, E
Ou, J
Pallebage-Gamarallage, M
Pearce, SP
Pelkonen, T
Pelleri, MC
Pereira, JL
Pheko, M
Pinto, KA
Piovesan, A
Pluess, M
Podolsky, IM
Prescott, J
Qi, D
Qi, X
Raikou, VD
Ranft, A
Rhodes, J
Rotge, J-Y
Rowe, AD
Saggar, M
Schuon, RA
Shahid, S
Shalchyan, V
Shirvalkar, P
Shiryayev, O
Singh, J
Smout, MJ
Soares, A
Song, C
Srivastava, K
Srivastava, RK
Sun, J
Szabo, A
Szymanski, W
Tai, CNP
Takeuchi, H
Tanadini-Lang, S
Tang, F
Tao, W
Theron, G
Tian, CF
Tian, Y-S
Tuttle, LM
Valenti, A
Verlot, P
Walker, M
Wang, J
Welter, D
Winslade, M
Wu, D
Wu, Y-R
Xiao, H
Xu, B
Xu, Z
Yang, D
Yang, M
Yankilevich, P
You, Y
Yu, C
Zhan, J
Zhang, G
Zhang, K
Zhang, T
Zhao, G
Zhao, J
Zhou, X
Zhu, Z
Ajani, PA
Anazodo, UC
Bagloee, SA
Bail, K
Bar, I
Bathelt, J
Benkeser, D
Bernier, ML
Blanchard, AM
Boakye, DW
Bonatsos, V
Boon, MH
Bouboulis, G
Bromfield, E
Brown, J
Bul, KCM
Burton, KJ
Butkowski, EG
Carroll, G
Chao, F
Charrier, EE
Chen, Y-C
Chenguang
Choi, JR
Christoffersen, T
Comel, JC
Cosse, C
Cui, Y
Van Dessel, P
Dhaval
Diodato, D
Duffey, M
Dutt, A
Egea, LG
El-Said, M
Faye, M
Fernandez-Fernandez, B
Foley, KG
Founou, LL
Fu, F
Gadelkareem, RA
Galimov, E
Garip, G
Gemmill, A
Gouil, Q
Grey, J
Gridneva, Z
Grothe, MJ
Grebert, T
Guerrero, F
Guignard, L
Haenssgen, MJ
Hasler, D
Holgate, JY
Huang, A
Hulse-Kemp, AM
Jean-Quartier, C
Jeon, S-M
Jia, Y
Jutzeler, C
Kalatzis, P
Karim, M
Karsay, K
Keitel, A
Kempe, A
Keown, JR
Khoo, CM
Khwaja, N
Kievit, RA
Kosanic, A
Koutoukidis, DA
Kramer, P
Kumar, D
Kirag, N
Lanza, G
Le, TD
Leem, JW
Leightley, D
Leite, A
Lercher, L
Li, Y
Lim, R
Lima, LRA
Lin, L
Ling, T
Liu, Y
Liu, Z
Lu, Y
Lum, FM
Luo, H
Machhi, J
Macleod, A
Macwan, I
Madala, HR
Madani, N
De Maio, N
Makowiecki, K
Mallinson, DJ
Margelyte, R
Maria, C
Markonis, Y
Marsili, L
Mavoa, S
McWilliams, L
Megersa, M
Mendes, CSM
Menichetti, J
Mercieca-Bebber, R
Miller, JJ
Minde, D-PM
Minges, A
Mishra, E
Mishra, VR
Moores, C
Morrice, N
Moskalensky, AE
Navarin, N
Negera, E
Nolet, P
Nordberg, A
Norden, R
Nowicki, JP
Olova, N
Olszewski, P
Onzima, R
Pan, C-L
Park, C
Park, DI
Park, S
Patil, CD
Pedro, SA
Perry, SR
Peter, J
Peterson, BM
Pezzuolo, A
Pozdnyakov, I
Qian, S
Qin, L
Rafe, A
Raote, I
Raza, A
Rebl, H
Refai, O
Regan, T
Richa, T
Richardson, MF
Robinson, KR
Rossoni, L
Rouet, R
Safaei, S
Schneeberger, PHH
Schwotzer, D
Sebastian, A
Selinski, J
Seltmann, S
Sha, F
Shalev, N
Shang, J-L
Singer, J
Singh, M
Smith, T
Solomon-Moore, E
Song, L
Soraggi, S
Stanley, R
Steckhan, N
Strobl, F
Subissi, L
Supriyanto, I
Surve, CR
Suzuki, T
Syme, C
Sorelius, K
Tang, Y
Tantawy, M
Tennakoon, S
Teseo, S
Toelzer, C
Tomov, N
Tovar, M
Tran, L
Tripathi, S
Tuladhar, AM
Ukubuiwe, AC
Ung, COL
Valgepea, K
Vatanparast, H
Vidal, A
Wang, Q
Watari, R
Webster, R
Wei, J
Wibowo, D
Wingenbach, TSH
Xavier, RM
Xiao, S
Xiong, P
Xu, S
Yao, R
Yao, W
Yin, Q
Zaitsu, M
Zeineb, Z
Zhan, X-Y
Zhang, R
Zhang, W
Zheng, S
Zhou, B
Ahmad, H
Akinwumi, SA
Albery, GF
Alhowimel, A
Ali, J
Alshehri, M
Alsuhaibani, M
Anikin, A
Azubuike, SO
Bach-Mortensen, A
Baltiansky, L
Bartas, M
Belachew, KY
Bhardwaj, V
Binder, K
Bland, NS
Boah, M
Bullen, B
Calabro, GE
Callahan, TJ
Cao, B
Chalmers, K
Chang, W
Che, Z
Chen, ATY
Chen, Z
Choi, Y
Chowdhury, MAK
Christensen, MR
Cooke, RSC
Cottini, M
Covington, NV
Cunningham, C
Delarocque, J
Devos, L
Dhar, AR
Ding, K-F
Dong, K
Dong, Z
Dreyer, N
Ekstrand, C
Fardet, T
Feleke, BE
Feurer, T
Freitas, A
Gao, T
Asefa, NG
Giganti, F
Grabowski, P
Guerra-Mora, JR
Guo, C
Guo, X
Gupta, H
He, S
Heijne, M
Heinemann, S
Hogrebe, A
Huang, Z
Iskander-Rizk, S
Iyer, LM
Jahan, Y
James, AS
Joel, E
Joffroy, B
Jegousse, C
Kambondo, G
Karnati, P
Kaya, C
Ke, A
Kelly, D
Kickert, R
Kidibule, PE
Kieselmann, JP
Kim, HJ
Kitazawa, T
Lamberts, A
Liang, H
Linn, SN
Litfin, T
Liusuo, W
Lygirou, V
Mahato, AK
Mai, Z-M
Major, RW
Mali, S
Mallis, P
Mao, W
Marvin-Dowle, K
Mason, LD
Merideth, B
Merino-Plaza, MJ
Merlaen, B
Messina, R
Mishra, AK
Muhammad, J
Musinguzi, C
Nanou, A
Naqash, A
Nguyen, JT
Nguyen, TTH
Ni, D
Nida
Notcovich, S
Ohst, B
Ollivier, QR
Osses, DF
Peng, X
Plantinga, A
Pulia, M
Rafiq, M
Raman, A
Raucher-Chene, D
Rawski, R
Ray, A
Razak, LA
Rudolf, K
Rusch, P
Sadoine, ML
Schmidt, A
Schurr, R
Searles, S
Sharma, S
Sheehan, B
Shi, C
Shohayeb, B
Sommerlad, A
Strehlow, J
Sun, X
Sundar, R
Taherzadeh, G
Tahir, NDM
Tang, J
Testa, J
Tian, Z
Tingting, Q
Verheijen, GP
Vickstrom, C
Wang, T
Wang, X
Wang, Z
Wei, P
Wilson, A
Wyart
Yassine, A-A
Yousefzadeh, A
Zare, A
Zeng, Z
Zhang, H
Zhou, J
Zhu, D
Adamo, V
Adeyemo, AA
Aggelidou, M
Al-Owaifeer, AM
Al-Riyami, AZ
Alzghari, SK
Andersen, V
Angus, K
Asaduzzaman, M
Asady, H
Ato, D
Bai, X
Baines, RL
Ballantyne, M
Ban, B
Beck, J
Ben-Nafa, W
Black, E
Blancher, A
Blankstein, R
Bodagh, N
Borges, PAV
Brooks, A
Brox-Ponce, J
Brunetti, A
Canham, CD
Carninci, P
Carvajal, R
Chang, SC
Chao, J
Chatterjee, P
Chhatriwalla, AK
Chikowe, I
Chuang, T-J
Collevatti, RG
Valera-Cornejo, DA
Cuenda, A
Dao, M
Dauga, D
Deng, Z
Devkota, K
Doan, LV
Elewa, YHA
Fan, D
Faruk, M
Feifei, S
Ferguson, TS
Fleres, F
Foster, EJ
Foster, CS
Furer, T
Gao, Y
Garcia-Rivera, EJ
Gazdar, A
George, RB
Ghosh, S
Gianchecchi, E
Gleason, JM
Hackshaw, A
Hall, A
Hall, R
Harper, P
Hogg, WE
Huang, G
Hunter, KE
IJzerman, AP
Jesus, C
Jian, G
Lewis, JS
Kanj, SS
Kaur, H
Kheir, F
Kichatova, VS
Kiyani, M
Klein, R
Kovesi, T
Kraschnewski, JL
Kumar, AP
Labutin, D
Lazo-Langner, A
Leclercq, G
Li, M
Li, Q
Li, T
Liao, W-T
Liao, Z-Y
Lin, J
Lizer, J
Lobreglio, G
Lowies, C
Lu, C
Majeed, H
Martin, A
Martinez-Sobrido, L
Meresh, E
Middelveen, M
Mohebbi, A
Mota, J
Mozaheb, Z
Muyaya, L
Nandhakumar, A
Ng, SHX
Obeidat, M
Oh, D-H
Owais, M
Pace-Asciak, P
Panwar, A
Patterson, C
Penagos-Tabaree, F
Pianosi, PT
Pinzi, V
Pridans, C
Psaroulaki, A
Pujala, RK
Pulido-Arjona, L
Qi, P-F
Rahman, P
Rai, NK
Rassaf, T
Refardt, J
Ricciardi, W
Riess, O
Rovas, A
Sacks, FM
Saleh, S
Sampson, C
Schmutz, A
Sepanski, R
Sharma, N
Spearman, P
Subramaniapillai, M
Swali, R
Tan, CM
Tellechea, JI
Thomas, L-M
Tong, X
Veys, R
Vitriol, V
Wang, H-D
Waugh, J
Webb, SA
Williams, BA
Workman, AD
Xiang, T
Xie, L-X
Xu, T
Yang, C
Yoon, JG
Yuan, CM
Zaritsky, A
Zhao, H
Zuckerman, H
Lyu, R
Pullan, W
Zhou, Y
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Mathematical & Computational Biology
0804 Data Format
0807 Library and Information Studies
Tytuł :
A Lipid Mediator Hepoxilin A3 Is a Natural Inducer of Neutrophil Extracellular Traps in Human Neutrophils
Autorzy :
David N. Douda
Hartmut Grasemann
Cecil Pace-Asciak
Nades Palaniyar
Pokaż więcej
Temat :
Pathology
RB1-214
Źródło :
Mediators of Inflammation, Vol 2015 (2015)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/0962-9351; https://doaj.org/toc/1466-1861
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/93e298e90b1c4148bd88b301c75e5f96
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Large expert-curated database for benchmarking document similarity detection in biomedical literature search
Autorzy :
Brown, P
Tan, AC
El-Esawi, MA
Liehr, T
Blanck, O
Gladue, DP
Almeida, GMF
Cernava, T
Sorzano, CO
Yeung, AWK
Engel, MS
Chandrasekaran, AR
Muth, T
Staege, MS
Daulatabad, SV
Widera, D
Zhang, J
Meule, A
Honjo, K
Pourret, O
Yin, CC
Zhang, Z
Cascella, M
Flegel, WA
Goodyear, CS
van Raaij, MJ
Bukowy-Bieryllo, Z
Campana, LG
Kurniawan, NA
Lalaouna, D
Huttner, FJ
Ammerman, BA
Ehret, F
Cobine, PA
Tan, EC
Han, HM
Xia, WF
McCrum, C
Dings, RPM
Marinello, F
Nilsson, H
Nixon, B
Voskarides, K
Yang, L
Costa, VD
Bengtsson-Palme, J
Bradshaw, W
Grimm, DG
Kumar, N
Martis, E
Prieto, D
Sabnis, SC
Amer, SEDR
Liew, AWC
Perco, P
Rahimi, F
Riva, G
Zhang, CX
Devkota, HP
Ogami, K
Basharat, Z
Fierz, W
Siebers, R
Tan, KH
Boehme, KA
Brenneisen, P
Brown, JAL
Dalrymple, BP
Harvey, DJ
Ng, G
Werten, S
Bleackley, M
Dai, ZW
Dhariwal, R
Gelfer, Y
Hartmann, MD
Miotla, P
Tamaian, R
Govender, P
Gurney-Champion, OJ
Kauppila, JH
Zhang, XL
Echeverria, N
Subhash, S
Sallmon, H
Tofani, M
Bae, T
Bosch, O
Cuiv, PO
Danchin, A
Diouf, B
Eerola, T
Evangelou, E
Filipp, FV
Klump, H
Kurgan, L
Smith, SS
Terrier, O
Tuttle, N
Ascher, DB
Janga, SC
Schulte, LN
Becker, D
Browngardt, C
Bush, SJ
Gaullier, G
Ide, K
Meseko, C
Werner, GDA
Zaucha, J
Al-Farha, AA
Greenwald, NF
Popoola, SI
Rahman, MS
Xu, JL
Yang, SY
Hiroi, N
Alper, OM
Baker, CI
Bitzer, M
Chacko, G
Debrabant, B
Dixon, R
Forano, E
Gilliham, M
Kelly, S
Klempnauer, KH
Lidbury, BA
Lin, MZ
Lynch, I
Ma, WJ
Maibach, EW
Mather, DE
Nandakumar, KS
Ohgami, RS
Parchi, P
Tressoldi, P
Xue, Y
Armitage, C
Barraud, P
Chatzitheochari, S
Coelho, LP
Diao, J
Doxey, AC
Gobet, A
Hu, PZ
Kaiser, S
Mitchell, KM
Salama, MF
Shabalin, IG
Song, HJ
Stevanovic, D
Yadollahpour, A
Zeng, EL
Zinke, K
Alimba, CG
Beyene, TJ
Cao, ZH
Chan, SS
Gatchell, M
Kleppe, A
Piotrowski, M
Torga, G
Woldesemayat, AA
Cosacak, MI
Haston, S
Ross, SA
Williams, R
Wong, A
Abramowitz, MK
Effiong, A
Lee, SH
Abid, MB
Agarabi, C
Alaux, C
Albrecht, DR
Atkins, GJ
Beck, CR
Bonvin, AMJJ
Bourke, E
Brand, T
Braun, RJ
Bull, JA
Cardoso, P
Carter, D
Delahay, RM
Ducommun, B
Duijf, PHG
Epp, T
Eskelinen, EL
Fallah, M
Farber, DB
Fernandez-Triana, J
Feyerabend, F
Florio, T
Friebe, M
Furuta, S
Gabrielsen, M
Gruber, J
Grybos, M
Han, Q
Heinrich, M
Helantera, H
Huber, M
Jeltsch, A
Jiang, F
Josse, C
Jurman, G
Kamiya, H
de Keersmaecker, K
Kristiansson, E
Leeuw, FE
Li, J
Liang, S
Lopez-Escamez, JA
Lopez-Ruiz, FJ
Marchbank, KJ
Marschalek, R
Martin, CS
Miele, AE
Montagutelli, X
Morcillo, E
Nicoletti, R
Niehof, M
O'Toole, R
Ohtomo, T
Oster, H
Palma, JA
Paterson, R
Peifer, M
Portilla, M
Portillo, MC
Pritchard, AL
Pusch, S
Raghava, GPS
Roberts, NJ
Ross, K
Schuele, B
Sergeant, K
Shen, J
Stella, A
Sukocheva, O
Uversky, VN
Vanneste, S
Villet, MH
Viveiros, M
Vorholt, JA
Weinstock, C
Yamato, M
Zabetakis, I
Zhao, X
Ziegler, A
Aizat, WM
Atlas, L
Bridges, KM
Chakraborty, S
Deschodt, M
Domingues, HS
Esfahlani, SS
Falk, S
Guisado, JL
Kane, NC
Kueberuwa, G
Lau, CL
Liang, D
Liu, E
Luu, AM
Ma, C
Ma, LS
Moyer, R
Norris, AD
Panthee, S
Parsons, JR
Peng, Y
Pinto, IM
Reschke, CR
Sillanpaa, E
Stewart, CJ
Uhle, F
Yang, H
Zhou, K
Zhu, S
Ashry, M
Bergsland, N
Berthold, M
Chen, CE
Colella, V
Cuypers, M
Eskew, EA
Fan, X
Gajda, M
Gonzalezlez-Prendes, R
Goodin, A
Graham, EB
Groen, EJN
Gutierrez-Sacristan, A
Habes, M
Heffler, E
Higginbottom, DB
Janzen, T
Jayaraman, J
Jibb, LA
Jongen, S
Kinyanjui, T
Koleva-Kolarova, RG
Li, Z
Liu, YP
Lund, BA
Lussier, AA
Ma, L
Mier, P
Moore, MD
Nagler, K
Orme, MW
Pearson, JA
Prajapati, AS
Saito, Y
Troder, SE
Uchendu, F
Verloh, N
Voutchkova, DD
Abu-Zaid, A
Bakkach, J
Baumert, P
Dono, M
Hanson, J
Herbelet, S
Hobbs, E
Kulkarni, A
Liu, SQ
Loft, ND
Reddan, T
Senghore, T
Vindin, H
Xu, HT
Bannon, R
Chen, B
Cheung, JTK
Cooper, J
Esnakula, AK
Feghali, KA
Ghelardi, E
Gnasso, A
Horbar, J
Lai, HM
Ma, RY
Pan, ZH
Peres, MA
Pranata, R
Seow, E
Sydes, M
Testoni, I
Westermair, AL
Yang, Y
Afnan, M
Albiol, J
Albuquerque, LG
Amiya, E
Amorim, RM
An, Q
Andersen, SU
Aplin, JD
Argyropoulos, C
Asmann, YW
Assaeed, AM
Atanasov, AG
Atchison, DA
Avery, SV
Avillach, P
Baade, PD
Backman, L
Badie, C
Baldi, A
Ball, E
Bardot, O
Barnett, AG
Basner, M
Batra, J
Bazanova, OM
Beale, A
Beddoe, T
Bell, ML
Berezikov, E
Berners-Price, S
Bernhardt, P
Berry, E
Bessa, TB
Billington, C
Birch, J
Blakely, RD
Blaskovich, MAT
Blum, R
Boelaert, M
Bogdanos, D
Bosch, C
Bourgoin, T
Bouvard, D
Boykin, LM
Bradley, G
Braun, D
Brownlie, J
Bruhl, A
Burt, A
Butler, LM
Byrareddy, SN
Byrne, HJ
Cabantous, S
Calatayud, S
Candal, E
Carlson, K
Casillas, S
Castelvetro, V
Caswell, PT
Cavalli, G
Cerovsky, V
Chagoyen, M
Chen, CS
Chen, DF
Chen, H
Chen, JT
Chen, YL
Cheng, CX
Cheng, JL
Chinapaw, M
Chinopoulos, C
Cho, WCS
Chong, L
Chowdhury, D
Chwalibog, A
Ciresi, A
Cockcroft, S
Conesa, A
Cook, PA
Cooper, DN
Coqueret, O
Corea, EM
Costa, E
Coupland, C
Crawford, SY
Cruz, AD
Cui, HJ
Cui, Q
Culver, DC
D'Angiulli, A
Dahms, TES
Daigle, F
Dalgleish, R
Danielsen, HE
Darras, S
Davidson, SM
Day, DA
Degirmenci, V
Demaison, L
Devriendt, K
Ding, J
Dogan, Y
Dong, XC
Donner, CF
Dressick, W
Drevon, CA
Duan, HL
Ducho, C
Dumaz, N
Dwarakanath, BS
Ebell, MH
Eisenhardt, S
Elkum, N
Engel, N
Erickson, TB
Fairhead, M
Faville, MJ
Fejzo, MS
Festa, F
Feteira, A
Flood-Page, P
Forsayeth, J
Fox, SA
Franks, SJ
Frentiu, FD
Frilander, MJ
Fu, XM
Fujita, S
Galea, I
Galluzzi, L
Gani, F
Ganpule, AP
Garcia-Alix, A
Gedye, K
Giordano, M
Giunta, C
Gleeson, PA
Goarant, C
Gong, HP
Gora, D
Gough, MJ
Goyal, R
Graham, KE
Grande-Perez, A
Graves, PM
Greidanus, H
Grice, D
Grunau, C
Gumulya, Y
Guo, YB
Gurevich, VV
Gusev, O
Hacker, E
Hage, SR
Hagen, G
Hahn, S
Haller, DM
Hammerschmidt, S
Han, JW
Han, R
Handfield, M
Hapuarachchi, HC
Harder, T
Hardingham, JE
Heck, M
Heers, M
Hew, KF
Higuchi, Y
St Hilaire, C
Hilton, R
Hodzic, E
Hone, A
Hongoh, Y
Hu, GK
Huber, HP
Hueso, LE
Huirne, J
Hurt, L
Idborg, H
Ikeo, K
Ingley, E
Jakeman, PM
Jensen, A
Jia, H
Jia, HS
Jia, SQ
Jiang, JP
Jiang, XY
Jin, Y
Jo, D
Johnson, AM
Johnston, M
Jonscher, KR
Jorens, PG
Jorgensen, JOL
Joubert, JW
Jung, SH
Junior, AM
Kahan, T
Kamboj, SK
Kang, YK
Karamanos, Y
Karp, NA
Kelly, R
Kenna, R
Kennedy, J
Kersten, B
Khalaf, RA
Khalid, JM
Khatlani, T
Khider, T
Kijanka, GS
King, SRB
Kluz, T
Knox, P
Kobayashi, T
Koch, KW
Kohonen-Corish, MRJ
Kong, X
Konkle-Parker, D
Korpela, KM
Kostrikis, LG
Kraiczy, P
Kratz, H
Krause, G
Krebsbach, PH
Kristensen, SR
Kumari, P
Kunimatsu, A
Kurdak, H
Kwon, YD
Lachat, C
Lagisz, M
Laky, B
Lammerding, J
Lange, M
Larrosa, M
Laslett, AL
LeClair, EE
Lee, KW
Lee, MY
Lee, MS
Li, GY
Li, JS
Lieb, K
Lim, YY
Lindsey, ML
Line, PD
Liu, DC
Liu, FB
Liu, HY
Liu, HD
Lloyd, VK
Lo, TW
Locci, E
Loidl, J
Lorenzen, J
Lorkowski, S
Lovell, NH
Lu, H
Lu, W
Lu, ZY
Luengo, GS
Lundh, LG
Lysy, PA
Mabb, A
Mack, HG
Mackey, DA
Mahdavi, SR
Maher, P
Maher, T
Maity, SN
Malgrange, B
Mamoulakis, C
Mangoni, AA
Manke, T
Manstead, ASR
Mantalaris, A
Marsal, J
Marschall, HU
Martin, FL
Martinez-Raga, J
Martinez-Salas, E
Mathieu, D
Matsui, Y
Maza, E
McCutcheon, JE
Mckay, GJ
McMillan, B
McMillan, N
Meads, C
Medina, L
Merrick, BA
Metzger, DW
Meunier, FA
Michaelis, M
Micheau, O
Mihara, H
Mintz, EM
Mizukami, T
Moalic, Y
Mohapatra, DP
Monteiro, A
Montes, M
Moran, JV
Morozov, SY
Mort, M
Murai, N
Murphy, DJ
Murphy, SK
Murray, SA
Naganawa, S
Nammi, S
Nasios, G
Natoli, RM
Nguyen, F
Nicol, C
van Nieuwerburgh, F
Nilsen, EB
Nobile, CJ
O'Mahony, M
Ohlsson, S
Olatunbosun, O
Olofsson, P
Ortiz, A
Ostrikov, K
Otto, S
Outeiro, TF
Ouyang, S
Paganoni, S
Page, A
Palm, C
Paradies, Y
Parsons, MH
Parsons, N
Pascal, P
Paul, E
Peckham, M
Pedemonte, N
Pellizzon, MA
Petrelli, M
Pichugin, A
Pinto, CJC
Plevris, JN
Pollesello, P
Polz, M
Ponti, G
Porcelli, P
Prince, M
Quinn, GP
Quinn, TJ
Ramula, S
Rappsilber, J
Rehfeldt, F
Reiling, JH
Remacle, C
Rezaei, M
Riddick, EW
Ritter, U
Roach, NW
Roberts, DD
Robles, G
Rodrigues, T
Rodriguez, C
Roislien, J
Roobol, MJ
Rowe, JA
Ruepp, A
van Ruitenbeek, J
Rust, P
Saad, S
Sack, GH
Santos, M
Saudemont, A
Sava, G
Schrading, S
Schramm, A
Schreiber, M
Schuler, S
Schymkowitz, J
Sczyrba, A
Seib, KL
Shi, HP
Shimada, T
Shin, JS
Shortt, C
Silveyra, P
Skinner, D
Small, I
Smeets, PAM
So, PW
Solano, F
Sonenshine, DE
Song, JN
Southall, T
Speakman, JR
Srinivasan, MV
Stabile, LP
Stasiak, A
Steadman, KJ
Stein, N
Stephens, AW
Stewart, DI
Stine, K
Storlazzi, C
Stoynova, NV
Strzalka, W
Suarez, OM
Sultana, T
Sumant, AV
Summers, MJ
Sun, G
Tacon, P
Tanaka, K
Tang, HX
Tanino, Y
Targett-Adams, P
Tayebi, M
Tayyem, R
Tebbe, CC
Telfer, EE
Tempel, W
Teodorczyk-Injeyan, JA
Thijs, G
Thorne, S
Thrift, AG
Tiffon, C
Tinnefeld, P
Tjahjono, DH
Tolle, F
Toth, E
del Tredici, AL
Tsapas, A
Tsirigotis, K
Turak, A
Tzotzos, G
Udo, EE
Utsumi, T
Vaidyanathan, S
Vaillant, M
Valsesia, A
Vandenbroucke, RE
Veiga, FH
Vendrell, M
Vesk, PA
Vickers, P
Victor, VM
Villemur, R
Vohl, MC
Voolstra, CR
Vuillemin, A
Wakelin, S
Waldron, L
Walsh, LJ
Wang, AY
Wang, F
Wang, Y
Watanabe, Y
Weigert, A
Wen, JC
Wham, C
White, EP
Wiener, J
Wilharm, G
Wilkinson, S
Willmann, R
Wilson, C
Wirth, B
Wojan, TR
Wolff, M
Wong, BM
Wu, TW
Wuerbel, H
Xiao, XS
Xu, D
Xu, JW
Xu, JP
Xue, B
Yalcin, S
Yan, H
Yang, EC
Yang, SQ
Yang, W
Ye, YZ
Ye, ZQ
Yli-Kauhaluoma, J
Yoneyama, H
Yu, Y
Yuan, GC
Yuh, CH
Zaccolo, M
Zeng, C
Zevnik, B
Zhang, C
Zhang, L
Zhang, YK
Zhang, YS
Zhang, ZY
Zhao, Y
Zhou, M
Zuberbier, T
Aanei, CM
Ahmad, R
Al-Lawama, M
Alanio, A
Allardyce, J
Alonso-Caneiro, D
Atack, JM
Baier, D
Bansal, A
Benezeth, Y
Berbesque, C
Berrevoet, F
Biedermann, PHW
Bijleveld, E
Bittner, F
Blombach, F
den Bos, W
Boudreau, SA
Bramoweth, AD
Braubach, O
Cai, Y
Campbell, M
Cao, ZX
Catry, T
Chen, X
Cheng, SQ
Chung, HJ
Chavez-Fumagalli, MA
Conway, A
Costa, BM
Cyr, N
Dean, LT
Denzel, MS
Dlamini, SV
Dudley, KJ
Dufies, M
Ecke, T
Eckweiler, D
Eixarch, E
El-Adawy, H
Emmrich, JV
Eustace, AJ
Falter-Wagner, CM
Fuss, J
Gao, JZ
Gill, MR
Gloyn, L
Goggs, R
Govinden, U
Greene, G
Greiff, V
Grundle, DS
Gruneberg, P
Gumede, N
Haore, G
Harrison, P
Hoenner, X
Hojsgaard, D
Hori, H
Ikonomopoulou, MP
Jeurissen, P
Johnson, DM
Kabra, D
Kamagata, K
Karmakar, C
Kasian, O
Kaye, LK
Khan, MM
Kim, YM
Kish, JK
Kobold, S
Kohanbash, G
Kohls, G
Kugler, JM
Kumar, G
Lacy-Colson, J
Latif, A
Lauschke, VM
Li, BL
Lim, CJ
Liu, F
Liu, XD
Lu, JJ
Lu, Q
Mahavadi, P
Marzocchi, U
McGarrigle, CA
van Meerten, T
Min, R
Moal, I
Molari, M
Molleman, L
Mondal, SR
Van de Mortel, T
Moss, WN
Moultos, OA
Mukherjee, M
Nakayama, K
Narayan, E
Navaratnarajah
Neumann, PA
Nie, JY
Nie, YJ
Niemeyer, F
Nolan, F
Nwaiwu, O
Oldenmenger, WH
Olumayede, E
Ou, JH
Pallebage-Gamarallage, M
Pearce, SP
Pelkonen, T
Pelleri, MC
Pereira, JL
Pheko, M
Pinto, KA
Piovesan, A
Pluess, M
Podolsky, IM
Prescott, J
Qi, DC
Qi, XS
Raikou, VD
Ranft, A
Rhodes, J
Rotge, JY
Rowe, AD
Saggar, M
Schuon, RA
Shahid, S
Shalchyan, V
Shirvalkar, P
Shiryayev, O
Singh, J
Smout, MJ
Soares, A
Song, CJ
Srivastava, K
Srivastava, RK
Sun, J
Szabo, A
Szymanski, W
Tai, CNP
Takeuchi, H
Tanadini-Lang, S
Tang, F
Tao, WY
Theron, G
Tian, CF
Tian, YS
Tuttle, LM
Valenti, A
Verlot, P
Walker, M
Wang, J
Welter, D
Winslade, M
Wu, DL
Wu, YR
Xiao, H
Xu, BS
Xu, J
Xu, ZY
Yang, DD
Yang, MJ
Yankilevich, P
You, YY
Yu, CL
Zhan, J
Zhang, G
Zhang, K
Zhang, T
Zhang, Y
Zhao, GY
Zhao, J
Zhou, XF
Zhu, ZX
Ajani, PA
Anazodo, UC
Bagloee, SA
Bail, K
Bar, I
Bathelt, J
Benkeser, D
Bernier, ML
Blanchard, AM
Boakye, DW
Bonatsos, V
Boon, MH
Bouboulis, G
Bromfield, E
Brown, J
Bul, KCM
Burton, KJ
Butkowski, EG
Carroll, G
Chao, FQ
Charrier, EE
Chen, XY
Chen, YC
Chenguang
Choi, JR
Christoffersen, T
Comel, JC
Cosse, C
Cui, YR
van Dessel, P
Dhaval
Diodato, D
Duffey, M
Dutt, A
Egea, LG
El-Said, M
Faye, M
Fernandez-Fernandez, B
Foley, KG
Founou, LL
Fu, F
Gadelkareem, RA
Galimov, E
Garip, G
Gemmill, A
Gouil, Q
Grey, J
Gridneva, Z
Grothe, MJ
Grebert, T
Guerrero, F
Guignard, L
Haenssgen, MJ
Hasler, D
Holgate, JY
Huang, AC
Hulse-Kemp, AM
Jean-Quartier, C
Jeon, SM
Jia, YY
Jutzeler, C
Kalatzis, P
Karim, M
Karsay, K
Keitel, A
Kempe, A
Keown, JR
Khoo, CM
Khwaja, N
Kievit, RA
Kosanic, A
Koutoukidis, DA
Kramer, P
Kumar, D
Kirag, N
Lanza, G
Le, TD
Leem, JW
Leightley, D
Leite, A
Lercher, L
Li, Y
Lim, RL
Lima, LRA
Lin, L
Ling, T
Liu, YC
Liu, ZH
Lu, Y
Lum, FM
Luo, H
Machhi, J
Macleod, A
Macwan, I
Madala, HR
Madani, N
de Maio, N
Makowiecki, K
Mallinson, DJ
Margelyte, R
Caracausi, M
Markonis, Y
Marsili, L
Mavoa, S
McWilliams, L
Megersa, M
Mendes, CSM
Menichetti, J
Mercieca-Bebber, R
Miller, JJ
Minde, DPM
Minges, A
Mishra, E
Mishra, VR
Moores, C
Morrice, N
Moskalensky, AE
Navarin, N
Negera, E
Nolet, P
Nordberg, A
Norden, R
Nowicki, JP
Olova, N
Olszewski, P
Onzima, R
Pan, CL
Park, C
Park, DI
Park, S
Patil, CD
Pedro, SA
Perry, SR
Peter, J
Peterson, BM
Pezzuolo, A
Pozdnyakov, I
Qian, SY
Qin, L
Rafe, A
Raote, I
Raza, A
Rebl, H
Refai, O
Regan, T
Richa, T
Richardson, MF
Robinson, KR
Rossoni, L
Rouet, R
Safaei, S
Schneeberger, PHH
Schwotzer, D
Sebastian, A
Selinski, J
Seltmann, S
Sha, F
Shalev, N
Shang, JL
Singer, J
Singh, M
Smith, T
Solomon-Moore, E
Song, LJ
Soraggi, S
Stanley, R
Steckhan, N
Strobl, F
Subissi, L
Supriyanto, I
Surve, CR
Suzuki, T
Syme, C
Sorelius, K
Tang, Y
Tantawy, M
Tennakoon, S
Teseo, S
Toelzer, C
Tomov, N
Tovar, M
Tran, L
Tripathi, S
Tuladhar, AM
Ukubuiwe, AC
Ung, COL
Valgepea, K
Vatanparast, H
Vidal, A
Wang, Q
Watari, R
Webster, R
Wei, JN
Wibowo, D
Wingenbach, TSH
Xavier, RM
Xiao, SM
Xiong, P
Xu, SC
Xu, SL
Yao, RF
Yao, W
Yin, Q
Yu, YB
Zaitsu, M
Zeineb, Z
Zhan, XY
Zhang, JL
Zhang, RQ
Zhang, W
Zheng, S
Zhou, BL
Zhou, XY
Ahmad, H
Akinwumi, SA
Albery, GF
Alhowimel, A
Ali, J
Alshehri, M
Alsuhaibani, M
Anikin, A
Azubuike, SO
Bach-Mortensen, A
Baltiansky, L
Bartas, M
Belachew, KY
Bhardwaj, V
Binder, K
Bland, NS
Boah, M
Bullen, B
Calabro, GE
Callahan, TJ
Cao, B
Chalmers, K
Chang, W
Che, ZP
Chen, ATY
Chen, HM
Chen, YN
Chen, Z
Choi, Y
Chowdhury, MAK
Christensen, MR
Cooke, RSC
Cottini, M
Covington, NV
Cunningham, C
Delarocque, J
Devos, L
Dhar, AR
Ding, KF
Dong, KX
Dong, Z
Dreyer, N
Ekstrand, C
Fardet, T
Feleke, BE
Feurer, T
Freitas, A
Gao, T
Asefa, NG
Giganti, F
Grabowski, P
Guerra-Mora, JR
Guo, CY
Guo, XY
Gupta, H
He, SN
Heijne, M
Heinemann, S
Hogrebe, A
Huang, ZP
Iskander-Rizk, S
Iyer, LM
Jahan, Y
James, AS
Joel, E
Joffroy, B
Jegousse, C
Kambondo, G
Karnati, P
Kaya, C
Ke, A
Kelly, D
Kickert, R
Kidibule, PE
Kieselmann, JP
Kim, HJ
Kitazawa, T
Lamberts, A
Liang, HK
Linn, SN
Litfin, T
Liusuo, W
Lygirou, V
Mahato, AK
Mai, ZM
Major, RW
Mali, S
Mallis, P
Mao, WZ
Marvin-Dowle, K
Mason, LD
Merideth, B
Merino-Plaza, MJ
Merlaen, B
Messina, R
Mishra, AK
Muhammad, J
Musinguzi, C
Nanou, A
Naqash, A
Nguyen, JT
Nguyen, TTH
Ni, D
Nida
Notcovich, S
Ohst, B
Ollivier, QR
Osses, DF
Peng, XD
Plantinga, A
Pulia, M
Rafiq, M
Raman, A
Raucher-Chene, D
Rawski, R
Ray, A
Razak, LA
Rudolf, K
Rusch, P
Sadoine, ML
Schmidt, A
Schurr, R
Searles, S
Sharma, S
Sheehan, B
Shi, CH
Shohayeb, B
Sommerlad, A
Strehlow, J
Sun, XB
Sundar, R
Taherzadeh, G
Tahir, NDM
Tang, J
Testa, J
Tian, ZQ
Tingting, Q
Verheijen, GP
Vickstrom, C
Wang, T
Wang, XM
Wang, ZX
Wei, P
Wilson, A
Wyart
Yassine, AA
Yousefzadeh, A
Zare, A
Zeng, Z
Zhang, CR
Zhang, HW
Zhang, LX
Zhang, TC
Zhang, WJ
Zhou, JY
Zhu, DJ
Adamo, V
Adeyemo, AA
Aggelidou, M
Al-Owaifeer, AM
Al-Riyami, AZ
Alzghari, SK
Andersen, V
Angus, K
Asaduzzaman, M
Asady, H
Ato, D
Bai, XY
Baines, RL
Ballantyne, M
Ban, B
Beck, J
Ben-Nafa, W
Black, E
Blancher, A
Blankstein, R
Bodagh, N
Borges, PAV
Brooks, A
Brox-Ponce, J
Brunetti, A
Canham, CD
Carninci, P
Carvajal, R
Chang, SC
Chao, J
Chatterjee, P
Chhatriwalla, AK
Chikowe, I
Chuang, TJ
Collevatti, RG
Valera-Cornejo, DA
Cuenda, A
Dao, M
Dauga, D
Deng, Z
Devkota, K
Doan, LV
Elewa, YHA
Fan, DS
Faruk, M
Feifei, S
Ferguson, TS
Fleres, F
Foster, EJ
Foster, CS
Furer, T
Gao, YB
Garcia-Rivera, EJ
Gazdar, A
George, RB
Ghosh, S
Gianchecchi, E
Gleason, JM
Hackshaw, A
Hall, A
Hall, R
Harper, P
Hogg, WE
Huang, GQ
Hunter, KE
IJzerman, AP
Jesus, C
Jian, G
Lewis, JS
Kanj, SS
Kaur, H
Kheir, F
Kichatova, VS
Kiyani, M
Klein, R
Kovesi, T
Kraschnewski, JL
Kumar, AP
Labutin, D
Lazo-Langner, A
Leclercq, G
Li, MT
Li, QC
Li, TL
Li, YZ
Liao, WT
Liao, ZY
Lin, J
Lizer, J
Lobreglio, G
Lowies, C
Lu, C
Majeed, H
Martin, A
Martinez-Sobrido, L
Meresh, E
Middelveen, M
Mohebbi, A
Mota, J
Mozaheb, Z
Muyaya, L
Nandhakumar, A
Ng, SHX
Obeidat, M
Oh, DH
Owais, M
Pace-Asciak, P
Panwar, A
Patterson, C
Penagos-Tabaree, F
Pianosi, PT
Pinzi, V
Pridans, C
Psaroulaki, A
Pujala, RK
Pulido-Arjona, L
Qi, PF
Rahman, P
Rai, NK
Rassaf, T
Refardt, J
Ricciardi, W
Riess, O
Rovas, A
Sacks, FM
Saleh, S
Sampson, C
Schmutz, A
Sepanski, R
Sharma, N
Spearman, P
Subramaniapillai, M
Swali, R
Tan, CM
Tellechea, JI
Thomas, LM
Tong, X
Veys, R
Vitriol, V
Wang, HD
Wang, JH
Wang, JC
Waugh, J
Webb, SA
Williams, BA
Workman, AD
Xiang, TX
Xie, LX
Xu, TS
Yang, CJ
Yoon, JG
Yuan, CM
Zaritsky, A
Zhao, HC
Zuckerman, HN
Lyu, R
Pullan, W
Zhou, YQ
Pokaż więcej
Temat :
RELISH
Expert-curated database
Biomedical literature
Opis pliku :
ELETTRONICO
Tytuł :
Furanoid F-Acid F6 Uniquely Induces NETosis Compared to C16 and C18 Fatty Acids in Human Neutrophils
Autorzy :
Khan, Meraj A.
Pace-Asciak, Cecil
Al-Hassan, Jassim M.
Afzal, Mohammad
Liu, Yuan Fang
Oommen, Sosamma
Paul, Bincy M.
Nair, Divya
Palaniyar, Nades
Pokaż więcej
Temat :
MAP kinases
transcription
NETosis
ROS
catfish lipids
Microbiology
furanoid F-acids (F6)
QR1-502
citrullination of histone
long-chain fatty acids
Article
NADPH oxidase
Źródło :
Biomolecules, Vol 8, Iss 4, p 144 (2018)
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies