Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Paquette, Alain"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
How do trees respond to species mixing in experimental compared to observational studies?
Autorzy :
Kambach, Stephan
Allan, Eric
Bilodeau‐Gauthier, Simon
Coomes, David A.
Haase, Josephine
Jucker, Tommaso
Kunstler, Georges
Müller, Sandra
Nock, Charles
Paquette, Alain
Plas, Fons
Ratcliffe, Sophia
Roger, Fabian
Ruiz‐Benito, Paloma
Scherer‐Lorenzen, Michael
Auge, Harald
Bouriaud, Olivier
Castagneyrol, Bastien
Dahlgren, Jonas
Gamfeldt, Lars
Jactel, Hervé
Kändler, Gerald
Koricheva, Julia
Lehtonen, Aleksi
Muys, Bart
Ponette, Quentin
Setiawan, Nuri
Van de Peer, Thomas
Verheyen, Kris
Zavala, Miguel A.
Bruelheide, Helge
Pokaż więcej
Temat :
Synthesis
national forest inventories
biodiversity
FunDivEUROPE
580 Plants (Botany)
QH540-549.5
Evolution
Ecology
species richness
ecosystem function and services
productivity
national inventories
Tree growth
TreeDivNet
Original Research
Journal Article
Biodiversity
Ecosystem function and services
National forest inventories
Productivity
Species richness
Behavior and Systematics
Nature and Landscape Conservation
Źródło :
Kambach, S, Allan, E, Bilodeau-Gauthier, S, Coomes, D A, Haase, J, Jucker, T, Kunstler, G, Müller, S, Nock, C, Paquette, A, van der Plas, F, Ratcliffe, S, Roger, F, Ruiz-Benito, P, Scherer-Lorenzen, M, Auge, H, Bouriaud, O, Castagneyrol, B, Dahlgren, J, Gamfeldt, L, Jactel, H, Kändler, G, Koricheva, J, Lehtonen, A, Muys, B, Ponette, Q, Setiawan, N, Van de Peer, T, Verheyen, K, Zavala, M A & Bruelheide, H 2019, ' How do trees respond to species mixing in experimental compared to observational studies? ', Ecology and Evolution, vol. 9, no. 19, pp. 11254-11265 . https://doi.org/10.1002/ece3.5627
Ecology and Evolution (online first), 1-12. (2019)
Ecology and Evolution, 9 (19)
Ecology and Evolution, Vol. 9, no.19, p. 11254-11265 (2019)
Ecology and Evolution, Vol 9, Iss 19, Pp 11254-11265 (2019)
Kambach, Stephan; Allan, Eric; Bilodeau‐Gauthier, Simon; Coomes, David A.; Haase, Josephine; Jucker, Tommaso; Kunstler, Georges; Müller, Sandra; Nock, Charles; Paquette, Alain; Plas, Fons; Ratcliffe, Sophia; Roger, Fabian; Ruiz‐Benito, Paloma; Scherer‐Lorenzen, Michael; Auge, Harald; Bouriaud, Olivier; Castagneyrol, Bastien; Dahlgren, Jonas; Gamfeldt, Lars; ... (2019). How do trees respond to species mixing in experimental compared to observational studies? Ecology and evolution, 9(19), pp. 11254-11265. John Wiley & Sons, Inc. 10.1002/ece3.5627
Opis pliku :
application/application/pdf; application/pdf
Tytuł :
Author Correction: Climatic controls of decomposition drive the global biogeography of forest-tree symbioses
Autorzy :
Steidinger, B. S.
Crowther, T. W.
Liang, J.
Van Nuland, M. E.
Werner, G. D.A.
Reich, P. B.
Nabuurs, G. J.
de-Miguel, S.
Zhou, M.
Picard, N.
Herault, B.
Zhao, X.
Zhang, C.
Routh, D.
Peay, K. G.
Abegg, Meinrad
Adou Yao, C.  Yves
Alberti, Giorgio
Almeyda Zambrano, Angelica
Alvarez-Davila, Esteban
Alvarez-Loayza, Patricia
Alves, Luciana F.
Ammer, Christian
Antón-Fernández, Clara
Araujo-Murakami, Alejandro
Arroyo, Luzmila
Avitabile, Valerio
Aymard, Gerardo
Baker, Timothy
Bałazy, Radomir
Banki, Olaf
Barroso, Jorcely
Bastian, Meredith
Bastin, Jean Francois
Birigazzi, Luca
Birnbaum, Philippe
Bitariho, Robert
Boeckx, Pascal
Bongers, Frans
Bouriaud, Olivier
Brancalion, Pedro H H.S.
Brandl, Susanne
Brearley, Francis Q.
Brienen, Roel
Broadbent, Eben
Bruelheide, Helge
Bussotti, Filippo
Cazzolla Gatti, Roberto
Cesar, Ricardo
Cesljar, Goran
Chazdon, Robin
Chen, Han Y.H.
Chisholm, Chelsea
Cienciala, Emil
Clark, Connie J.
Clark, David
Colletta, Gabriel
Condit, Richard
Coomes, David
Cornejo Valverde, Fernando
Corral-Rivas, Jose J.
Crim, Philip
Cumming, Jonathan
Dayanandan, Selvadurai
de Gasper, André L.
Decuyper, Mathieu
Derroire, Géraldine
DeVries, Ben
Djordjevic, Ilija
Iêda, Amaral
Dourdain, Aurélie
Obiang, Nestor Laurier Engone
Enquist, Brian
Eyre, Teresa
Fandohan, Adandé Belarmain
Fayle, Tom M.
Feldpausch, Ted R.
Finér, Leena
Fischer, Markus
Fletcher, Christine
Fridman, Jonas
Frizzera, Lorenzo
Gamarra, Javier G.P.
Gianelle, Damiano
Glick, Henry B.
Harris, David
Hector, Andrew
Hemp, Andreas
Hengeveld, Geerten
Herbohn, John
Herold, Martin
Hillers, Annika
Honorio Coronado, Eurídice N.
Huber, Markus
Hui, Cang
Cho, Hyunkook
Ibanez, Thomas
Jung, Ilbin
Imai, Nobuo
Jagodzinski, Andrzej M.
Jaroszewicz, Bogdan
Johannsen, Vivian
Joly, Carlos A.
Jucker, Tommaso
Karminov, Viktor
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kenfack, David
Kennard, Deborah
Kepfer-Rojas, Sebastian
Keppel, Gunnar
Khan, Mohammed Latif
Killeen, Timothy
Kim, Hyun Seok
Kitayama, Kanehiro
Köhl, Michael
Korjus, Henn
Kraxner, Florian
Laarmann, Diana
Lang, Mait
Lewis, Simon
Lu, Huicui
Lukina, Natalia
Maitner, Brian
Malhi, Yadvinder
Marcon, Eric
Marimon, Beatriz Schwantes S.
Marimon-Junior, Ben Hur
Marshall, Andrew Robert
Martin, Emanuel
Martynenko, Olga
Meave, Jorge A.
Melo-Cruz, Omar
Mendoza, Casimiro
Merow, Cory
Monteagudo Mendoza, Abel
Moreno, Vanessa
Mukul, Sharif A.
Mundhenk, Philip
Nava-Miranda, Maria G.
Neill, David
Neldner, Victor
Nevenic, Radovan
Ngugi, Michael
Niklaus, Pascal
Oleksyn, Jacek
Ontikov, Petr
Ortiz-Malavasi, Edgar
Pan, Yude
Paquette, Alain
Parada-Gutierrez, Alexander
Parfenova, Elena
Park, Minjee
Parren, Marc
Parthasarathy, Narayanaswamy
Peri, Pablo L.
Pfautsch, Sebastian
Phillips, Oliver
Piedade, Maria Teresa
Piotto, Daniel
Pitman, Nigel C.A.
Polo, Irina
Poorter, Lourens
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Pretzsch, Hans
Ramirez Arevalo, Freddy
Restrepo-Correa, Zorayda
Rodeghiero, Mirco
Rolim, Samir
Roopsind, Anand
Rovero, Francesco
Rutishauser, Ervan
Saikia, Purabi
Saner, Philippe
Schall, Peter
Schelhaas, Mart Jan
Schepaschenko, Dmitry
Scherer-Lorenzen, Michael
Schmid, Bernhard
Schöngart, Jochen
Searle, Eric
Seben, Vladimír
Serra-Diaz, Josep M.
Salas-Eljatib, Christian
Sheil, Douglas
Shvidenko, Anatoly
Silva-Espejo, Javier
Silveira, Marcos
Singh, James
Sist, Plinio
Slik, Ferry
Sonké, Bonaventure
Souza, Alexandre F.
Stereńczak, Krzysztof
Svenning, Jens Christian
Svoboda, Miroslav
Targhetta, Natalia
Tchebakova, Nadja
Steege, Hans ter
Thomas, Raquel
Tikhonova, Elena
Umunay, Peter
Usoltsev, Vladimir
Valladares, Fernando
van der Plas, Fons
Van Do, Tran
Vasquez Martinez, Rodolfo
Verbeeck, Hans
Viana, Helder
Vieira, Simone
von Gadow, Klaus
Wang, Hua Feng
Watson, James
Westerlund, Bertil
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Wortel, Verginia
Zagt, Roderick
Zawila-Niedzwiecki, Tomasz
Zhu, Zhi Xin
Zo-Bi, Irie Casimir
Pokaż więcej
Temat :
General
Źródło :
Nature, 571(7765). Nature Publishing Group
Tytuł :
Climatic controls of decomposition drive the global biogeography of forest-tree symbioses
Autorzy :
Steidinger, B. S.
Crowther, T. W.
Liang, J.
Van Nuland, M. E.
Werner, G. D.A.
Reich, P. B.
Nabuurs, G.
de-Miguel, S.
Zhou, M.
Picard, N.
Herault, B.
Zhao, X.
Zhang, C.
Routh, D.
Peay, K. G.
Abegg, Meinrad
Adou Yao, C.  Yves
Alberti, Giorgio
Almeyda Zambrano, Angelica
Alvarez-Davila, Esteban
Alvarez-Loayza, Patricia
Alves, Luciana F.
Ammer, Christian
Antón-Fernández, Clara
Araujo-Murakami, Alejandro
Arroyo, Luzmila
Avitabile, Valerio
Aymard, Gerardo
Baker, Timothy
Bałazy, Radomir
Banki, Olaf
Barroso, Jorcely
Bastian, Meredith
Bastin, Jean Francois
Birigazzi, Luca
Birnbaum, Philippe
Bitariho, Robert
Boeckx, Pascal
Bongers, Frans
Bouriaud, Olivier
Brancalion, Pedro H H.S.
Brandl, Susanne
Brearley, Francis Q.
Brienen, Roel
Broadbent, Eben
Bruelheide, Helge
Bussotti, Filippo
Cazzolla Gatti, Roberto
Cesar, Ricardo
Cesljar, Goran
Chazdon, Robin
Chen, Han Y.H.
Chisholm, Chelsea
Cienciala, Emil
Clark, Connie J.
Clark, David
Colletta, Gabriel
Condit, Richard
Coomes, David
Cornejo Valverde, Fernando
Corral-Rivas, Jose J.
Crim, Philip
Cumming, Jonathan
Dayanandan, Selvadurai
de Gasper, André L.
Decuyper, Mathieu
Derroire, Géraldine
DeVries, Ben
Djordjevic, Ilija
Iêda, Amaral
Dourdain, Aurélie
Obiang, Nestor Laurier Engone
Enquist, Brian
Eyre, Teresa
Fandohan, Adandé Belarmain
Fayle, Tom M.
Feldpausch, Ted R.
Finér, Leena
Fischer, Markus
Fletcher, Christine
Fridman, Jonas
Frizzera, Lorenzo
Gamarra, Javier G.P.
Gianelle, Damiano
Glick, Henry B.
Harris, David
Hector, Andrew
Hemp, Andreas
Hengeveld, Geerten
Herbohn, John
Herold, Martin
Hillers, Annika
Honorio Coronado, Eurídice N.
Huber, Markus
Hui, Cang
Cho, Hyunkook
Ibanez, Thomas
Jung, Ilbin
Imai, Nobuo
Jagodzinski, Andrzej M.
Jaroszewicz, Bogdan
Johannsen, Vivian
Joly, Carlos A.
Jucker, Tommaso
Karminov, Viktor
Kartawinata, Kuswata
Kearsley, Elizabeth
Kenfack, David
Kennard, Deborah
Kepfer-Rojas, Sebastian
Keppel, Gunnar
Khan, Mohammed Latif
Killeen, Timothy
Kim, Hyun Seok
Kitayama, Kanehiro
Köhl, Michael
Korjus, Henn
Kraxner, Florian
Laarmann, Diana
Lang, Mait
Lewis, Simon
Lu, Huicui
Lukina, Natalia
Maitner, Brian
Malhi, Yadvinder
Marcon, Eric
Marimon, Beatriz Schwantes S.
Marimon-Junior, Ben Hur
Marshall, Andrew Robert
Martin, Emanuel
Martynenko, Olga
Meave, Jorge A.
Melo-Cruz, Omar
Mendoza, Casimiro
Merow, Cory
Monteagudo Mendoza, Abel
Moreno, Vanessa
Mukul, Sharif A.
Mundhenk, Philip
Nava-Miranda, Maria G.
Neill, David
Neldner, Victor
Nevenic, Radovan
Ngugi, Michael
Niklaus, Pascal
Oleksyn, Jacek
Ontikov, Petr
Ortiz-Malavasi, Edgar
Pan, Yude
Paquette, Alain
Parada-Gutierrez, Alexander
Parfenova, Elena
Park, Minjee
Parren, Marc
Parthasarathy, Narayanaswamy
Peri, Pablo L.
Pfautsch, Sebastian
Phillips, Oliver
Piedade, Maria Teresa
Piotto, Daniel
Pitman, Nigel C.A.
Polo, Irina
Poorter, Lourens
Poulsen, Axel Dalberg
Poulsen, John R.
Pretzsch, Hans
Ramirez Arevalo, Freddy
Restrepo-Correa, Zorayda
Rodeghiero, Mirco
Rolim, Samir
Roopsind, Anand
Rovero, Francesco
Rutishauser, Ervan
Saikia, Purabi
Saner, Philippe
Schall, Peter
Schelhaas, Mart Jan
Schepaschenko, Dmitry
Scherer-Lorenzen, Michael
Schmid, Bernhard
Schöngart, Jochen
Searle, Eric
Seben, Vladimír
Serra-Diaz, Josep M.
Salas-Eljatib, Christian
Sheil, Douglas
Shvidenko, Anatoly
Silva-Espejo, Javier
Silveira, Marcos
Singh, James
Sist, Plinio
Slik, Ferry
Sonké, Bonaventure
Souza, Alexandre F.
Stereńczak, Krzysztof
Svenning, Jens Christian
Svoboda, Miroslav
Targhetta, Natalia
Tchebakova, Nadja
Steege, Hans ter
Thomas, Raquel
Tikhonova, Elena
Umunay, Peter
Usoltsev, Vladimir
Valladares, Fernando
van der Plas, Fons
Van Do, Tran
Vasquez Martinez, Rodolfo
Verbeeck, Hans
Viana, Helder
Vieira, Simone
von Gadow, Klaus
Wang, Hua Feng
Watson, James
Westerlund, Bertil
Wiser, Susan
Wittmann, Florian
Wortel, Verginia
Zagt, Roderick
Zawila-Niedzwiecki, Tomasz
Zhu, Zhi Xin
Zo-Bi, Irie Casimir
Pokaż więcej
Temat :
General
Źródło :
Nature, 569(7756), 404 - 408. Nature Publishing Group
Tytuł :
BioTIME : a database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda-moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K. Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung-yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone-barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih-hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A. M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao-yang
Kushner, David J.
Laguionie-marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
Mcfarland, Kent P.
Mcgill, Brian
Mcknight, Diane
Mclarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F. J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H. T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
Van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera-monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
De Cerqueira Rossa-feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A. M.
Savassi-coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang-tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
Da Silva, Ana Carolina
Rodrigues Da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B. G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart-smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Temat :
Biodiversity
Global
Spatial
Species richness
Temporal
Turnover
QH301 Biology
ZA4450 Databases
DAS
QH301
ZA4450
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
BioTIME : a database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda-moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K. Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung-yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone-barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih-hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A. M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao-yang
Kushner, David J.
Laguionie-marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
Mcfarland, Kent P.
Mcgill, Brian
Mcknight, Diane
Mclarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F. J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H. T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
Van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera-monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
De Cerqueira Rossa-feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A. M.
Savassi-coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang-tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
Da Silva, Ana Carolina
Rodrigues Da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B. G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart-smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Temat :
Biodiversity
Global
Spatial
Species richness
Temporal
Turnover
QH301 Biology
ZA4450 Databases
DAS
QH301
ZA4450
Tytuł :
BioTIME: A database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antao, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dusan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, Jose Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andres H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-Cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błazewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castaneda-Moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Collier, Laura Siegwart
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Crow, Shannan Kyle
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K. Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung-Yun
Farah, Fabiano Turini
Fernandes, Luiz Loureiro
Fábio, Z. Farneda
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Franco, Geraldo Antonio Daher Correa
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Gatti, Roberto Cazzolla
Givan, Or
Gorgone-Barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Hoey, Gert Van
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih-hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Ivanauskas, Natália Macedo
Janík, David
Jandt, Ute
Jazdzewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A. M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
KElt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, KAmil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao-Yang
Kushner, David J.
Laguionie-Marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Lee, Cheol Min
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, DAvid
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-Baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, BorgÞór
Malmud, Shahar
Matthews, Iain
McFarland, Kent P.
McGill, Brian
McKnight, Diane
McLarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F. J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Moreira, Carolina Mathias
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Nelson, Michael Paul
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Péllisier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-Matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H. T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Ramos, Olivia Mendivil
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
Rijn, Itai van
Rocha, Ricardo
Rivera-Monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Rodrigues, Ricardo Ribeiro
Rossa-Feres, Denise de Cerqueira
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A. M.
Savassi-Coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang-Tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Sicinski, Jacek
Sievers, Caya
Silva, Ana Carolina da
Silva, Fernando Rodrigues da
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B. G.
Souza, Flaviana Maluf
Souza, Vinícius Castro
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Sterza, José Mauro
Stevens, Maarten
Stuart-Smith, Rick
Suarez, Yzel Rondon
Supp, Sarah
Tamashiro, Jorge Yoshio
Tarigan, Sukmaraharja
Thieda, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Toniato, Maria Teresa Zugliani
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Colen, Carl Van
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrska, Tomás
Vu, Con Quang
Vu, Lien Van
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesolowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Temat :
VDP::Matematikk og Naturvitenskap: 400::Zoologiske og botaniske fag: 480
VDP::Mathematics and natural science: 400::Zoology and botany: 480
biodiversity
global
spatial
species richness
temporal
turnover
Tytuł :
BioTIME: A database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda-moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K. Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung-yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone-barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih-hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A. M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao-yang
Kushner, David J.
Laguionie-marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
Mcfarland, Kent P.
Mcgill, Brian
Mcknight, Diane
Mclarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F. J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H. T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
Van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera-monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
De Cerqueira Rossa-feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A. M.
Savassi-coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang-tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
Da Silva, Ana Carolina
Rodrigues Da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B. G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart-smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Źródło :
Dornelas, M, Antão, L H, Moyes, F, Bates, A E, Magurran, A E, Adam, D, Akhmetzhanova, A A, Appeltans, W, Arcos, J M, Arnold, H, Ayyappan, N, Badihi, G, Baird, A H, Barbosa, M, Barreto, T E, Bässler, C, Bellgrove, A, Belmaker, J, Benedetti-cecchi, L, Bett, B J, Bjorkman, A D, Błażewicz, M, Blowes, S A, Bloch, C P, Bonebrake, T C, Boyd, S, Bradford, M, Brooks, A J, Brown, J H, Bruelheide, H, Budy, P, Carvalho, F, Castañeda-moya, E, Chen, C A, Chamblee, J F, Chase, T J, Siegwart Collier, L, Collinge, S K, Condit, R, Cooper, E J, Cornelissen, J H C, Cotano, U, Kyle Crow, S, Damasceno, G, Davies, C H, Davis, R A, Day, F P, Degraer, S, Doherty, T S, Dunn, T E, Durigan, G, Duffy, J E, Edelist, D, Edgar, G J, Elahi, R, Elmendorf, S C, Enemar, A, Ernest, S K M, Escribano, R, Estiarte, M, Evans, B S, Fan, T, Turini Farah, F, Loureiro Fernandes, L, Farneda, F Z, Fidelis, A, Fitt, R, Fosaa, A M, Daher Correa Franco, G A, Frank, G E, Fraser, W R, García, H, Cazzolla Gatti, R, Givan, O, Gorgone-barbosa, E, Gould, W A, Gries, C, Grossman, G D, Gutierréz, J R, Hale, S, Harmon, M E, Harte, J, Haskins, G, Henshaw, D L, Hermanutz, L, Hidalgo, P, Higuchi, P, Hoey, A, Van Hoey, G, Hofgaard, A, Holeck, K, Hollister, R D, Holmes, R, Hoogenboom, M, Hsieh, C, Hubbell, S P, Huettmann, F, Huffard, C L, Hurlbert, A H, Macedo Ivanauskas, N, Janík, D, Jandt, U, Jażdżewska, A, Johannessen, T, Johnstone, J, Jones, J, Jones, F A M, Kang, J, Kartawijaya, T, Keeley, E C, Kelt, D A, Kinnear, R, Klanderud, K, Knutsen, H, Koenig, C C, Kortz, A R, Král, K, Kuhnz, L A, Kuo, C, Kushner, D J, Laguionie-marchais, C, Lancaster, L T, Min Lee, C, Lefcheck, J S, Lévesque, E, Lightfoot, D, Lloret, F, Lloyd, J D, López-baucells, A, Louzao, M, Madin, J S, Magnússon, B, Malamud, S, Matthews, I, Mcfarland, K P, Mcgill, B, Mcknight, D, Mclarney, W O, Meador, J, Meserve, P L, Metcalfe, D J, Meyer, C F J, Michelsen, A, Milchakova, N, Moens, T, Moland, E, Moore, J, Mathias Moreira, C, Müller, J, Murphy, G, Myers-smith, I H, Myster, R W, Naumov, A, Neat, F, Nelson, J A, Paul Nelson, M, Newton, S F, Norden, N, Oliver, J C, Olsen, E M, Onipchenko, V G, Pabis, K, Pabst, R J, Paquette, A, Pardede, S, Paterson, D M, Pélissier, R, Peñuelas, J, Pérez-matus, A, Pizarro, O, Pomati, F, Post, E, Prins, H H T, Priscu, J C, Provoost, P, Prudic, K L, Pulliainen, E, Ramesh, B R, Mendivil Ramos, O, Rassweiler, A, Rebelo, J E, Reed, D C, Reich, P B, Remillard, S M, Richardson, A J, Richardson, J P, Van Rijn, I, Rocha, R, Rivera-monroy, V H, Rixen, C, Robinson, K P, Ribeiro Rodrigues, R, De Cerqueira Rossa-feres, D, Rudstam, L, Ruhl, H, Ruz, C S, Sampaio, E M, Rybicki, N, Rypel, A, Sal, S, Salgado, B, Santos, F A M, Savassi-coutinho, A P, Scanga, S, Schmidt, J, Schooley, R, Setiawan, F, Shao, K, Shaver, G R, Sherman, S, Sherry, T W, Siciński, J, Sievers, C, Da Silva, A C, Rodrigues Da Silva, F, Silveira, F L, Slingsby, J, Smart, T, Snell, S J, Soudzilovskaia, N A, Souza, G B G, Maluf Souza, F, Castro Souza, V, Stallings, C D, Stanforth, R, Stanley, E H, Mauro Sterza, J, Stevens, M, Stuart-smith, R, Rondon Suarez, Y, Supp, S, Yoshio Tamashiro, J, Tarigan, S, Thiede, G P, Thorn, S, Tolvanen, A, Teresa Zugliani Toniato, M, Totland, Ø, Twilley, R R, Vaitkus, G, Valdivia, N, Vallejo, M I, Valone, T J, Van Colen, C, Vanaverbeke, J, Venturoli, F, Verheye, H M, Vianna, M, Vieira, R P, Vrška, T, Quang Vu, C, Van Vu, L, Waide, R B, Waldock, C, Watts, D, Webb, S, Wesołowski, T, White, E P, Widdicombe, C E, Wilgers, D, Williams, R, Williams, S B, Williamson, M, Willig, M R, Willis, T J, Wipf, S, Woods, K D, Woehler, E J, Zawada, K & Zettler, M L 2018, ' BioTIME: A database of biodiversity time series for the Anthropocene ', Global Ecology and Biogeography, vol. 27, no. 7, pp. 760-786 . https://doi.org/10.1111/geb.12729
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
BioTIME:A database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-Cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda-Moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K.Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung Yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone-Barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A.M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao Yang
Kushner, David J.
Laguionie-Marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-Baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
McFarland, Kent P.
McGill, Brian
McKnight, Diane
McLarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F.J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-Matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H.T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera-Monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
de Cerqueira Rossa-Feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A.M.
Savassi-Coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang Tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
da Silva, Ana Carolina
Rodrigues da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B.G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart-Smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Temat :
biodiversity
global
spatial
species richness
temporal
turnover
Źródło :
Dornelas, M, Antão, L H, Moyes, F, Bates, A E, Magurran, A E, Adam, D, Akhmetzhanova, A A, Appeltans, W, Arcos, J M, Arnold, H, Ayyappan, N, Badihi, G, Baird, A H, Barbosa, M, Barreto, T E, Bässler, C, Bellgrove, A, Belmaker, J, Benedetti-Cecchi, L, Bett, B J, Bjorkman, A D, Błażewicz, M, Blowes, S A, Bloch, C P, Bonebrake, T C, Boyd, S, Bradford, M, Brooks, A J, Brown, J H, Bruelheide, H, Budy, P, Carvalho, F, Castañeda-Moya, E, Chen, C A, Chamblee, J F, Chase, T J, Siegwart Collier, L, Collinge, S K, Condit, R, Cooper, E J, Cornelissen, J H C, Cotano, U, Kyle Crow, S, Damasceno, G, Davies, C H, Davis, R A, Day, F P, Degraer, S, Doherty, T S, Dunn, T E, Durigan, G, Duffy, J E, Edelist, D, Edgar, G J, Elahi, R, Elmendorf, S C, Enemar, A, Ernest, S K M, Escribano, R, Estiarte, M, Evans, B S, Fan, T Y, Turini Farah, F, Loureiro Fernandes, L, Farneda, F Z, Fidelis, A, Fitt, R, Fosaa, A M, Daher Correa Franco, G A, Frank, G E, Fraser, W R, García, H, Cazzolla Gatti, R, Givan, O, Gorgone-Barbosa, E, Gould, W A, Gries, C, Grossman, G D, Gutierréz, J R, Hale, S, Harmon, M E, Harte, J, Haskins, G, Henshaw, D L, Hermanutz, L, Hidalgo, P, Higuchi, P, Hoey, A, Van Hoey, G, Hofgaard, A, Holeck, K, Hollister, R D, Holmes, R, Hoogenboom, M, Hsieh, C H, Hubbell, S P, Huettmann, F, Huffard, C L, Hurlbert, A H, Macedo Ivanauskas, N, Janík, D, Jandt, U, Jażdżewska, A, Johannessen, T, Johnstone, J, Jones, J, Jones, F A M, Kang, J, Kartawijaya, T, Keeley, E C, Kelt, D A, Kinnear, R, Klanderud, K, Knutsen, H, Koenig, C C, Kortz, A R, Král, K, Kuhnz, L A, Kuo, C Y, Kushner, D J, Laguionie-Marchais, C, Lancaster, L T, Min Lee, C, Lefcheck, J S, Lévesque, E, Lightfoot, D, Lloret, F, Lloyd, J D, López-Baucells, A, Louzao, M, Madin, J S, Magnússon, B, Malamud, S, Matthews, I, McFarland, K P, McGill, B, McKnight, D, McLarney, W O, Meador, J, Meserve, P L, Metcalfe, D J, Meyer, C F J, Michelsen, A, Milchakova, N, Moens, T, Moland, E, Moore, J, Mathias Moreira, C, Müller, J, Murphy, G, Myers-Smith, I H, Myster, R W, Naumov, A, Neat, F, Nelson, J A, Paul Nelson, M, Newton, S F, Norden, N, Oliver, J C, Olsen, E M, Onipchenko, V G, Pabis, K, Pabst, R J, Paquette, A, Pardede, S, Paterson, D M, Pélissier, R, Peñuelas, J, Pérez-Matus, A, Pizarro, O, Pomati, F, Post, E, Prins, H H T, Priscu, J C, Provoost, P, Prudic, K L, Pulliainen, E, Ramesh, B R, Mendivil Ramos, O, Rassweiler, A, Rebelo, J E, Reed, D C, Reich, P B, Remillard, S M, Richardson, A J, Richardson, J P, van Rijn, I, Rocha, R, Rivera-Monroy, V H, Rixen, C, Robinson, K P, Ribeiro Rodrigues, R, de Cerqueira Rossa-Feres, D, Rudstam, L, Ruhl, H, Ruz, C S, Sampaio, E M, Rybicki, N, Rypel, A, Sal, S, Salgado, B, Santos, F A M, Savassi-Coutinho, A P, Scanga, S, Schmidt, J, Schooley, R, Setiawan, F, Shao, K T, Shaver, G R, Sherman, S, Sherry, T W, Siciński, J, Sievers, C, da Silva, A C, Rodrigues da Silva, F, Silveira, F L, Slingsby, J, Smart, T, Snell, S J, Soudzilovskaia, N A, Souza, G B G, Maluf Souza, F, Castro Souza, V, Stallings, C D, Stanforth, R, Stanley, E H, Mauro Sterza, J, Stevens, M, Stuart-Smith, R, Rondon Suarez, Y, Supp, S, Yoshio Tamashiro, J, Tarigan, S, Thiede, G P, Thorn, S, Tolvanen, A, Teresa Zugliani Toniato, M, Totland, Ø, Twilley, R R, Vaitkus, G, Valdivia, N, Vallejo, M I, Valone, T J, Van Colen, C, Vanaverbeke, J, Venturoli, F, Verheye, H M, Vianna, M, Vieira, R P, Vrška, T, Quang Vu, C, Van Vu, L, Waide, R B, Waldock, C, Watts, D, Webb, S, Wesołowski, T, White, E P, Widdicombe, C E, Wilgers, D, Williams, R, Williams, S B, Williamson, M, Willig, M R, Willis, T J, Wipf, S, Woods, K D, Woehler, E J, Zawada, K & Zettler, M L 2018, ' BioTIME : A database of biodiversity time series for the Anthropocene ', Global Ecology and Biogeography, vol. 27, no. 7, pp. 760-786 . https://doi.org/10.1111/geb.12729
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
BioTIME: A database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti‐Cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda‐Moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K. Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung‐Yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone‐Barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih‐hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A. M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao‐Yang
Kushner, David J.
Laguionie‐Marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López‐Baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
McFarland, Kent P.
McGill, Brian
McKnight, Diane
McLarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F. J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers‐Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez‐Matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H. T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera‐Monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
de Cerqueira Rossa‐Feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A. M.
Savassi‐Coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang‐Tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
da Silva, Ana Carolina
Rodrigues da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B. G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart‐Smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Hickler, Thomas
Pokaż więcej
Temat :
Data Paper
Data Papers
species richness
biodiversity
global
spatial
turnover
temporal
Źródło :
Global Ecology and Biogeography
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inge
Klaus, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Björn
Verheyen, Kris
Adrian, Adriano
Paquette, Alain
Gutiérrez-Girón, Alba
Humbert, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana
Lillebø, Ana
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, André-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andrić, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Anikó
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely
Stefanski, artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Juráni, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Ortiz, Carmen Eugenia Rodriguez
Christiansen, Casper
Carol Adair, E.
Meredieu, Céline
Mony, Cendrine
Nock, Charles A.
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordóñez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsébet
Gacia, Esperança
Lévesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny
Ampoorter, Evy
Bolzan, Fabio Padilha
Varela, Felipe
Kristöfel, Ferdinand
Maestre, Fernando
Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
de Souza, Franco Leandro
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreño-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Pinha, Gisele Daiane
González, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Héctor
Feldhaar, Heike
Jäger, Heinke
Serrano, Helena
Verheyden, Hélène
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Hervé
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Garcia, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Quirós, Inmaculada García
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, István
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovská, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Doležal, Jiří
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Þorláksdóttir, Jónína Sigríður
Löffler, Jörg
Cardoso-Mohedano, José-Gilberto
Benito-Alonso, José-Luis
Torezan, José Marcelo
Morina, Josef
Jiménez, Juan
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhátová, Katarína
Lajtha, Kate
Käppeler, Kathrin
Jennings, Katie
Tielbörger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Yé, Lambiénou
Pazianoto, Laryssa Helena Ribeiro
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel
van den Brink, Liesbeth
RUSTAD, LINDSEY
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Xiankai, Lu
Carneiro, Luciana Silva
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Torres, María Guadalupe Almazán
Giroux, Marie-Andrée
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noëlle
Bauters, Marijn
Mazón, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta
Apple, Martha
Schädler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew
Bierbaumer, Michael
Danger, Michaël
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Růžek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Pușcaș, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Jiangming, Mo
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hölzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petřík, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Rønn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Róbert
Weigel, Robert
Gatti, Roberto Cazzolla
Martins, Rodrigo Lemes
Georges, Romain
Ise, Rosa Isela
Gavilán, Rosario
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Sato, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sébastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Löfgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
di Cella, Umberto Morra
Hamer, Ute
Klaus, Valentin
Rêgo, Vanessa Mendes
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscová, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczó, Zsolt
Tóth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Green tea
Carbon turnover
Rooibos tea
Tea bag
TeaComposition initiative
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
[SDE]Environmental Sciences
Źródło :
Science of the Total Environment
Science of the Total Environment, Elsevier, 2018, 628-629, pp.1369-1394. ⟨10.1016/j.scitotenv.2018.01.012⟩
Tytuł :
BioTIME: A database of biodiversity time series for the Anthropocene
Autorzy :
Dornelas, Maria
Antão, Laura H.
Moyes, Faye
Bates, Amanda E.
Magurran, Anne E.
Adam, Dušan
Akhmetzhanova, Asem A.
Appeltans, Ward
Arcos, José Manuel
Arnold, Haley
Ayyappan, Narayanan
Badihi, Gal
Baird, Andrew H.
Barbosa, Miguel
Barreto, Tiago Egydio
Bässler, Claus
Bellgrove, Alecia
Belmaker, Jonathan
Benedetti-Cecchi, Lisandro
Bett, Brian J.
Bjorkman, Anne D.
Błażewicz, Magdalena
Blowes, Shane A.
Bloch, Christopher P.
Bonebrake, Timothy C.
Boyd, Susan
Bradford, Matt
Brooks, Andrew J.
Brown, James H.
Bruelheide, Helge
Budy, Phaedra
Carvalho, Fernando
Castañeda-Moya, Edward
Chen, Chaolun Allen
Chamblee, John F.
Chase, Tory J.
Siegwart Collier, Laura
Collinge, Sharon K.
Condit, Richard
Cooper, Elisabeth J.
Cornelissen, J. Hans C.
Cotano, Unai
Kyle Crow, Shannan
Damasceno, Gabriella
Davies, Claire H.
Davis, Robert A.
Day, Frank P.
Degraer, Steven
Doherty, Tim S.
Dunn, Timothy E.
Durigan, Giselda
Duffy, J. Emmett
Edelist, Dor
Edgar, Graham J.
Elahi, Robin
Elmendorf, Sarah C.
Enemar, Anders
Ernest, S. K.Morgan
Escribano, Rubén
Estiarte, Marc
Evans, Brian S.
Fan, Tung Yung
Turini Farah, Fabiano
Loureiro Fernandes, Luiz
Farneda, Fábio Z.
Fidelis, Alessandra
Fitt, Robert
Fosaa, Anna Maria
Daher Correa Franco, Geraldo Antonio
Frank, Grace E.
Fraser, William R.
García, Hernando
Cazzolla Gatti, Roberto
Givan, Or
Gorgone-Barbosa, Elizabeth
Gould, William A.
Gries, Corinna
Grossman, Gary D.
Gutierréz, Julio R.
Hale, Stephen
Harmon, Mark E.
Harte, John
Haskins, Gary
Henshaw, Donald L.
Hermanutz, Luise
Hidalgo, Pamela
Higuchi, Pedro
Hoey, Andrew
Van Hoey, Gert
Hofgaard, Annika
Holeck, Kristen
Hollister, Robert D.
Holmes, Richard
Hoogenboom, Mia
Hsieh, Chih hao
Hubbell, Stephen P.
Huettmann, Falk
Huffard, Christine L.
Hurlbert, Allen H.
Macedo Ivanauskas, Natália
Janík, David
Jandt, Ute
Jażdżewska, Anna
Johannessen, Tore
Johnstone, Jill
Jones, Julia
Jones, Faith A.M.
Kang, Jungwon
Kartawijaya, Tasrif
Keeley, Erin C.
Kelt, Douglas A.
Kinnear, Rebecca
Klanderud, Kari
Knutsen, Halvor
Koenig, Christopher C.
Kortz, Alessandra R.
Král, Kamil
Kuhnz, Linda A.
Kuo, Chao Yang
Kushner, David J.
Laguionie-Marchais, Claire
Lancaster, Lesley T.
Min Lee, Cheol
Lefcheck, Jonathan S.
Lévesque, Esther
Lightfoot, David
Lloret, Francisco
Lloyd, John D.
López-Baucells, Adrià
Louzao, Maite
Madin, Joshua S.
Magnússon, Borgþór
Malamud, Shahar
Matthews, Iain
McFarland, Kent P.
McGill, Brian
McKnight, Diane
McLarney, William O.
Meador, Jason
Meserve, Peter L.
Metcalfe, Daniel J.
Meyer, Christoph F.J.
Michelsen, Anders
Milchakova, Nataliya
Moens, Tom
Moland, Even
Moore, Jon
Mathias Moreira, Carolina
Müller, Jörg
Murphy, Grace
Myers-Smith, Isla H.
Myster, Randall W.
Naumov, Andrew
Neat, Francis
Nelson, James A.
Paul Nelson, Michael
Newton, Stephen F.
Norden, Natalia
Oliver, Jeffrey C.
Olsen, Esben M.
Onipchenko, Vladimir G.
Pabis, Krzysztof
Pabst, Robert J.
Paquette, Alain
Pardede, Sinta
Paterson, David M.
Pélissier, Raphaël
Peñuelas, Josep
Pérez-Matus, Alejandro
Pizarro, Oscar
Pomati, Francesco
Post, Eric
Prins, Herbert H.T.
Priscu, John C.
Provoost, Pieter
Prudic, Kathleen L.
Pulliainen, Erkki
Ramesh, B. R.
Mendivil Ramos, Olivia
Rassweiler, Andrew
Rebelo, Jose Eduardo
Reed, Daniel C.
Reich, Peter B.
Remillard, Suzanne M.
Richardson, Anthony J.
Richardson, J. Paul
van Rijn, Itai
Rocha, Ricardo
Rivera-Monroy, Victor H.
Rixen, Christian
Robinson, Kevin P.
Ribeiro Rodrigues, Ricardo
de Cerqueira Rossa-Feres, Denise
Rudstam, Lars
Ruhl, Henry
Ruz, Catalina S.
Sampaio, Erica M.
Rybicki, Nancy
Rypel, Andrew
Sal, Sofia
Salgado, Beatriz
Santos, Flavio A.M.
Savassi-Coutinho, Ana Paula
Scanga, Sara
Schmidt, Jochen
Schooley, Robert
Setiawan, Fakhrizal
Shao, Kwang Tsao
Shaver, Gaius R.
Sherman, Sally
Sherry, Thomas W.
Siciński, Jacek
Sievers, Caya
da Silva, Ana Carolina
Rodrigues da Silva, Fernando
Silveira, Fabio L.
Slingsby, Jasper
Smart, Tracey
Snell, Sara J.
Soudzilovskaia, Nadejda A.
Souza, Gabriel B.G.
Maluf Souza, Flaviana
Castro Souza, Vinícius
Stallings, Christopher D.
Stanforth, Rowan
Stanley, Emily H.
Mauro Sterza, José
Stevens, Maarten
Stuart-Smith, Rick
Rondon Suarez, Yzel
Supp, Sarah
Yoshio Tamashiro, Jorge
Tarigan, Sukmaraharja
Thiede, Gary P.
Thorn, Simon
Tolvanen, Anne
Teresa Zugliani Toniato, Maria
Totland, Ørjan
Twilley, Robert R.
Vaitkus, Gediminas
Valdivia, Nelson
Vallejo, Martha Isabel
Valone, Thomas J.
Van Colen, Carl
Vanaverbeke, Jan
Venturoli, Fabio
Verheye, Hans M.
Vianna, Marcelo
Vieira, Rui P.
Vrška, Tomáš
Quang Vu, Con
Van Vu, Lien
Waide, Robert B.
Waldock, Conor
Watts, Dave
Webb, Sara
Wesołowski, Tomasz
White, Ethan P.
Widdicombe, Claire E.
Wilgers, Dustin
Williams, Richard
Williams, Stefan B.
Williamson, Mark
Willig, Michael R.
Willis, Trevor J.
Wipf, Sonja
Woods, Kerry D.
Woehler, Eric J.
Zawada, Kyle
Zettler, Michael L.
Pokaż więcej
Temat :
biodiversity
global
spatial
species richness
temporal
turnover
Global and Planetary Change
Ecology, Evolution, Behavior and Systematics
Ecology
Źródło :
Global Ecology and Biogeography, 27(7), 760 - 786. Wiley-Blackwell
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inge
Klaus, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Björn
Verheyen, Kris
Adrian, Adriano
Paquette, Alain
Gutiérrez-Girón, Alba
Humbert, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana
Lillebø, Ana
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, André-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andrić, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Anikó
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely
Stefanski, artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Juráni, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Ortiz, Carmen Eugenia Rodriguez
Christiansen, Casper
Carol Adair, E.
Meredieu, Céline
Mony, Cendrine
Nock, Charles A.
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordóñez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsébet
Gacia, Esperança
Lévesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny
Ampoorter, Evy
Bolzan, Fabio Padilha
Varela, Felipe
Kristöfel, Ferdinand
Maestre, Fernando
Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
de Souza, Franco Leandro
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreño-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Pinha, Gisele Daiane
González, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Héctor
Feldhaar, Heike
Jäger, Heinke
Serrano, Helena
Verheyden, Hélène
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Hervé
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Garcia, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Quirós, Inmaculada García
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, István
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovská, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Doležal, Jiří
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Þorláksdóttir, Jónína Sigríður
Löffler, Jörg
Cardoso-Mohedano, José-Gilberto
Benito-Alonso, José-Luis
Torezan, José Marcelo
Morina, Josef
Jiménez, Juan
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhátová, Katarína
Lajtha, Kate
Käppeler, Kathrin
Jennings, Katie
Tielbörger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Yé, Lambiénou
Pazianoto, Laryssa Helena Ribeiro
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel
van den Brink, Liesbeth
RUSTAD, LINDSEY
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Xiankai, Lu
Carneiro, Luciana Silva
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Torres, María Guadalupe Almazán
Giroux, Marie-Andrée
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noëlle
Bauters, Marijn
Mazón, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta
Apple, Martha
Schädler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew
Bierbaumer, Michael
Danger, Michaël
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Růžek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Pușcaș, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Jiangming, Mo
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hölzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petřík, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Rønn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Róbert
Weigel, Robert
Gatti, Roberto Cazzolla
Martins, Rodrigo Lemes
Georges, Romain
Ise, Rosa Isela
Gavilán, Rosario
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Sato, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sébastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Löfgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
di Cella, Umberto Morra
Hamer, Ute
Klaus, Valentin
Rêgo, Vanessa Mendes
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscová, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczó, Zsolt
Tóth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Green tea
Carbon turnover
Rooibos tea
Tea bag
TeaComposition initiative
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
[SDE]Environmental Sciences
Źródło :
Science of the Total Environment
Science of the Total Environment, Elsevier, 2018, 628-629, pp.1369-1394. ⟨10.1016/j.scitotenv.2018.01.012⟩
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inger Kappel
Larsen, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Bjoern
Verheyen, Kris
Caliman, Adriano
Paquette, Alain
Gutierrez-Giron, Alba
Humber, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, Alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana I
Lillebo, Ana I
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, Andre-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andric, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Aniko
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar A
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely N
Stefanski, Artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Jurani, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Rodriguez Ortiz, Carmen Eugenia
Christiansen, Casper T
Carol Adair, E
Meredieu, Celine
Mony, Cendrine
Nock, Charles A
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordonez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsebet
Gacia, Esperanca
Levesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny A
Ampoorter, Evy
Padilha Bolzan, Fabio
Varela, Felipe
Kristoefel, Ferdinand
Maestre, Fernando T
Maunoury-Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
Leandro de Souza, Franco
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreno-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Daiane Pinha, Gisele
Gonzalez, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Hector A
Feldhaar, Heike
Jaeger, Heinke
Serrano, Helena C
Verheyden, Helene
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Herve
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Rosas, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo L
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Garcia Quiros, Inmaculada
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, Istvan
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovska, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Dolezal, Jiri
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Sigriour Porlaksdottir, Jonina
Loeffler, Joerg
Cardoso-Mohedano, Jose-Gilberto
Benito-Alonso, Jose-Luis
Marcelo Torezan, Jose
Morina, Joseph C
Jimenez, Juan J
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhatova, Katarina
Lajtha, Kate
Kaeppeler, Kathrin
Jennings, Katie A
Tielboerger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Ye, Lambienou
Ribeiro Pazianoto, Laryssa Helena
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel M
van den Brink, Liesbeth
Rustad, Lindsey
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Lu, Xiankai
Silva Carneiro, Luciana
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike Y
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Almazan Torres, Maria Guadalupe
Giroux, Marie-Andree
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noelle
Bauters, Marijn
Mazon, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta L
Apple, Martha
Schaedler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew A
Bierbaumer, Michael
Danger, Michael
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Ruzek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Puscas, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Mo, Jiangming
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hoelzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo B
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petrik, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Ronn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Robert
Weigel, Robert
Cazzolla Gatti, Roberto
Lemes Martins, Rodrigo
Georges, Romain
Isela Meneses, Rosa
Gavilan, Rosario G
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Suzuki, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sebastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Loefgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue J
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas J
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
Morra di Cella, Umberto
Hamer, Ute
Klaus, Valentin H
Mendes Rego, Vanessa
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscova, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William H
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczo, Zsolt
Toth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Science & Technology
Life Sciences & Biomedicine
Environmental Sciences
Environmental Sciences & Ecology
Tea bag
Green tea
Rooibos tea
Carbon turnover
TeaComposition initiative
TERRESTRIAL ECOSYSTEMS
CLIMATE-CHANGE
RATES
CARBON
PATTERNS
MODEL
DYNAMICS
FEEDBACK
IMPACTS
TRAITS
Opis pliku :
Print-Electronic

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies