Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pasco-papon, Anne"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-15 z 15
Tytuł :
The value of a rapid contrast-enhanced angio-MRI protocol in the detection of head and neck paragangliomas in SDHx mutations carriers: a retrospective study on behalf of the PGL.EVA investigators*
Autorzy :
Gravel, Guillaume
Niccoli, Patricia
Rohmer, Vincent
Moulin, Guy
Borson-Chazot, Françoise
Rousset, Pascal
Pasco-Papon, Anne
Marcus, Claude
Dubrulle, Frédérique
Gouya, Hervé
Bidault, François
Dupas, Benoit
Gabrillargues, Jean
Caumont-Prim, Aurore
Hernigou, Anne
Gimenez-Roqueplo, Anne-Paule
Halimi, Philippe
Pokaż więcej
Źródło :
European Radiology. June 2016 26(6):1696-1704
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Campbell, Bruce C V
Van Zwam, Wim H
Goyal, Mayank
Menon, Bijoy K
Dippel, Diederik W J
Demchuk, Andrew M
Bracard, Serge
White, Philip
Dávalos, Antoni
Majoie, Charles B L M
Van Der Lugt, Aad
Ford, Gary A
De La Ossa, Natalia Pérez
Kelly, Michael
Bourcier, Romain
Donnan, Geoffrey A
Roos, Yvo B W E M
Bang, Oh Young
Nogueira, Raul G
Devlin, Thomas G
Van Den Berg, Lucie A
Clarençon, Frédéric
Burns, Paul
Carpenter, Jeffrey
Berkhemer, Olvert A
Yavagal, Dileep R
Pereira, Vitor Mendes
Ducrocq, Xavier
Dixit, Anand
Quesada, Helena
Epstein, Jonathan
Davis, Stephen M
Jansen, Olav
Rubiera, Marta
Urra, Xabier
Micard, Emilien
Lingsma, Hester F
Naggara, Olivier
Brown, Scott
Guillemin, Francis
Muir, Keith W
Van Oostenbrugge, Robert J
Saver, Jeffrey L
Jovin, Tudor G
Hill, Michael D
Mitchell, Peter J
Fransen, Puck Ss
Beumer, Debbie
Yoo, Albert J
Schonewille, Wouter J
Vos, Jan Albert
Nederkoorn, Paul J
Wermer, Marieke Jh
Van Walderveen, Marianne Aa
Staals, Julie
Hofmeijer, Jeannette
Van Oostayen, Jacques A.
Lycklama À Nijeholt, Geert J.
Boiten, Jelis
Brouwer, Patrick A.
Emmer, Bart J.
De Bruijn, Sebastiaan F.
Van Dijk, Lukas C.
Kappelle, Jaap
Lo, Rob H
Van Dijk, Ewoud J.
De Vries, Joost
De Kort, Paul L.m.
Van Rooij, Willem Jan J.
Van Den Berg, Jan S.p.
Van Hasselt, Boudewijn A.a.m.
Aerden, Leo A.m.
Dallinga, René J.
Visser, Marieke C.
Bot, Joseph C.j.
Vroomen, Patrick C.
Eshghi, Omid
Schreuder, Tobien H.c.m.l.
Heijboer, Roel J.j.
Keizer, Koos
Tielbeek, Alexander V.
Den Hertog, Heleen M.
Gerrits, Dick G.
Van Den Berg-vos, Renske M.
Karas, Giorgos B.
Steyerberg, Ewout W.
Flach, Zwenneke
Marquering, Henk A.
Sprengers, Marieke E.s.
Jenniskens, Sjoerd F.m.
Beenen, Ludo F.m.
Van Den Berg, René
Koudstaal, Peter J.
Van Zwam, Wim H.
Roos, Yvo B.w.e.m.
Van Oostenbrugge, Robert J.
Majoie, Charles B.l.m.
Dippel, Diederik W.j.
Brown, Martin M.
Liebig, Thomas
Stijnen, Theo
Andersson, Tommy
Mattle, Heinrich
Wahlgren, Nils
Van Der Heijden, Esther
Ghannouti, Naziha
Fleitour, Nadine
Hooijenga, Imke
Puppels, Corina
Pellikaan, Wilma
Geerling, Annet
Lindl-velema, Annemieke
Van Vemde, Gina
De Ridder, Ans
Greebe, Paut
De Bont-stikkelbroeck, José
De Meris, Joke
Janssen, Kirsten
Struijk, Willy
Licher, Silvan
Boodt, Nikki
Ros, Adriaan
Venema, Esmee
Slokkers, Ilse
Ganpat, Raymie-jayce
Mulder, Maxim
Saiedie, Nawid
Heshmatollah, Alis
Schipperen, Stefanie
Vinken, Stefan
Van Boxtel, Tiemen
Koets, Jeroen
Boers, Merel
Santos, Emilie
Borst, Jordi
Jansen, Ivo
Kappelhof, Manon
Lucas, Marit
Geuskens, Ralph
Barros, Renan Sales
Dobbe, Roeland
Csizmadia, Marloes
Hill, Md
Goyal, M
Demchuk, Am
Menon, Bk
Eesa, M
Ryckborst, Kj
Wright, Mr
Kamal, Nr
Andersen, L
Randhawa, Pa
Stewart, T
Patil, S
Minhas, P
Almekhlafi, M
Mishra, S
Clement, F
Sajobi, T
Shuaib, A
Montanera, Wj
Roy, D
Silver, Fl
Jovin, Tg
Frei, Df
Sapkota, B
Rempel, Jl
Thornton, J
Williams, D
Tampieri, D
Poppe, Ay
Dowlatshahi, D
Wong, Jh
Mitha, Ap
Subramaniam, S
Hull, G
Lowerison, Mw
Salluzzi, M
Maxwell, M
Lacusta, S
Drupals, E
Armitage, K
Barber, Pa
Smith, Ee
Morrish, Wf
Coutts, Sb
Derdeyn, C
Demaerschalk, B
Yavagal, D
Martin, R
Brant, R
Yu, Y
Willinsky, Ra
Weill, A
Kenney, C
Aram, H
Stys, Pk
Watson, Tw
Klein, G
Pearson, D
Couillard, P
Trivedi, A
Singh, D
Klourfeld, E
Imoukhuede, O
Nikneshan, D
Blayney, S
Reddy, R
Choi, P
Horton, M
Musuka, T
Dubuc, V
Field, Ts
Desai, J
Adatia, S
Alseraya, A
Nambiar, V
Van Dijk, R
Newcommon, Nj
Schwindt, B
Butcher, Ks
Jeerakathil, T
Buck, B
Khan, K
Naik, Ss
Emery, Dj
Owen, Rj
Kotylak, Tb
Ashforth, Ra
Yeo, Ta
Mcnally, D
Siddiqui, M
Saqqur, M
Hussain, D
Kalashyan, H
Manosalva, A
Kate, M
Gioia, L
Hasan, S
Mohammad, A
Muratoglu, M
Cullen, A
Brennan, P
O'hare, A
Looby, S
Hyland, D
Duff, S
Mccusker, M
Hallinan, B
Lee, S
Mccormack, J
Moore, A
O'connor, M
Donegan, C
Brewer, L
Martin, A
Murphy, S
O'rourke, K
Smyth, S
Kelly, P
Lynch, T
Daly, T
O'brien, P
O'driscoll, A
Martin, M
Collins, R
Coughlan, T
Mccabe, D
O'neill, D
Mulroy, M
Lynch, O
Walsh, T
O'donnell, M
Galvin, T
Harbison, J
Mcelwaine, P
Mulpeter, K
Mcloughlin, C
Reardon, M
Harkin, E
Dolan, E
Watts, M
Cunningham, N
Fallon, C
Gallagher, S
Cotter, P
Crowe, M
Doyle, R
Noone, I
Lapierre, M
Coté, Va
Lanthier, S
Odier, C
Durocher, A
Raymond, J
Daneault, N
Deschaintre, Y
Jankowitz, B
Baxendell, L
Massaro, L
Jackson-graves, C
Decesare, S
Porter, P
Armbruster, K
Adams, A
Billigan, J
Oakley, J
Ducruet, A
Jadhav, A
Giurgiutiu, D-v
Aghaebrahim, A
Reddy, V
Hammer, M
Starr, M
Totoraitis, V
Wechsler, L
Streib, S
Rangaraju, S
Campbell, D
Rocha, M
Gulati, D
Krings, T
Kalman, L
Cayley, A
Williams, J
Wiegner, R
Casaubon, Lk
Jaigobin, C
Del Campo, Jm
Elamin, E
Schaafsma, Jd
Agid, R
Farb, R
Ter Brugge, K
Sapkoda, Bl
Baxter, Bw
Barton, K
Knox, A
Porter, A
Sirelkhatim, A
Devlin, T
Dellinger, C
Pitiyanuvath, N
Patterson, J
Nichols, J
Quarfordt, S
Calvert, J
Hawk, H
Fanale, C
Bitner, A
Novak, A
Huddle, D
Bellon, R
Loy, D
Wagner, J
Chang, I
Lampe, E
Spencer, B
Pratt, R
Bartt, R
Shine, S
Dooley, G
Nguyen, T
Whaley, M
Mccarthy, K
Teitelbaum, J
Poon, W
Campbell, N
Cortes, M
Lum, C
Shamloul, R
Robert, S
Stotts, G
Shamy, M
Steffenhagen, N
Blacquiere, D
Hogan, M
Alhazzaa, M
Basir, G
Lesiuk, H
Iancu, D
Santos, M
Choe, H
Weisman, Dc
Jonczak, K
Blue-schaller, A
Shah, Q
Mackenzie, L
Klein, B
Kulandaivel, K
Kozak, O
Gzesh, Dj
Harris, Lj
Khoury, Js
Mandzia, J
Pelz, D
Crann, S
Fleming, L
Hesser, K
Beauchamp, B
Amato-marzialli, B
Boulton, M
Lopez- Ojeda, P
Sharma, M
Lownie, S
Chan, R
Swartz, R
Howard, P
Golob, D
Gladstone, D
Boyle, K
Boulos, M
Hopyan, J
Yang, V
Da Costa, L
Holmstedt, Ca
Turk, As
Navarro, R
Jauch, E
Ozark, S
Turner, R
Phillips, S
Shankar, J
Jarrett, J
Gubitz, G
Maloney, W
Vandorpe, R
Schmidt, M
Heidenreich, J
Hunter, G
Kelly, M
Whelan, R
Peeling, L
Burns, Pa
Hunter, A
Wiggam, I
Kerr, E
Watt, M
Fulton, A
Gordon, P
Rennie, I
Flynn, P
Smyth, G
O'leary, S
Gentile, N
Linares, G
Mcnelis, P
Erkmen, K
Katz, P
Azizi, A
Weaver, M
Jungreis, C
Faro, S
Shah, P
Reimer, H
Kalugdan, V
Saposnik, G
Bharatha, A
Li, Y
Kostyrko, P
Marotta, T
Montanera, W
Sarma, D
Selchen, D
Spears, J
Heo, Jh
Jeong, K
Kim, Dj
Kim, Bm
Kim, Yd
Song, D
Lee, K-j
Yoo, J
Bang, Oy
Rho, S
Lee, J
Jeon, P
Kim, Kh
Cha, J
Kim, Sj
Ryoo, S
Lee, Mj
Sohn, S-i
Kim, C-h
Ryu, H-g
Hong, J-h
Chang, H-w
Lee, C-y
Rha, J
Campbell, Bruce Cv
Churilov, Leonid
Yan, Bernard
Dowling, Richard
Yassi, Nawaf
Oxley, Thomas J
Wu, Teddy Y
Silver, Gabriel
Mcdonald, Amy
Mccoy, Rachael
Kleinig, Timothy J
Scroop, Rebecca
Dewey, Helen M
Simpson, Marion
Brooks, Mark
Coulton, Bronwyn
Krause, Martin
Harrington, Timothy J
Steinfort, Brendan
Faulder, Kenneth
Priglinger, Miriam
Day, Susan
Phan, Thanh
Chong, Winston
Holt, Michael
Chandra, Ronil V
Ma, Henry
Young, Dennis
Wong, Kitty
Wijeratne, Tissa
Tu, Hans
Mackay, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Bladin, Christopher F
Loh, Poh Sien
Gilligan, Amanda
Ross, Zofia
Coote, Skye
Frost, Tanya
Parsons, Mark W
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Kaauwai, Lara
Badve, Monica
Rice, Henry
De Villiers, Laetitia
Barber, P. Alan
Mcguinness, Ben
Hope, Ayton
Moriarty, Maurice
Bennett, Patricia
Wong, Andrew
Coulthard, Alan
Lee, Andrew
Jannes, Jim
Field, Deborah
Sharma, Gagan
Salinas, Simon
Cowley, Elise
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'este, Cate
Diener, Hans Christoph
Levy, Elad I.
Bonafé, Alain
Mendes Pereira, Vitor
Jahan, Reza
Albers, Gregory W.
Cognard, Christophe
Cohen, David J.
Hacke, Werner
Jovin, Tudor G.
Mattle, Heinrich P.
Nogueira, Raul G.
Siddiqui, Adnan H.
Yavagal, Dileep R.
Von Kummer, Ruüdiger
Smith, Wade
Turjman, Francis
Hamilton, Scott
Chiacchierini, Richard
Amar, Arun
Sanossian, Nerses
Loh, Yince
Baxter, B
Reddy, Vk
Horev, A
Star, M
Siddiqui, A
Hopkins, Ln
Snyder, K
Sawyer, R
Hall, S
Costalat, V
Riquelme, C
Machi, P
Omer, E
Arquizan, C
Mourand, I
Charif, M
Ayrignac, X
Menjot De Champfleur, N
Leboucq, N
Gascou, G
Moynier, M
Du Mesnil De Rochemont, R
Singer, O
Berkefeld, J
Foerch, C
Lorenz, M
Pfeilschifer, W
Hattingen, E
Wagner, M
You, Sj
Lescher, S
Braun, H
Dehkharghani, S
Belagaje, Sr
Anderson, A
Lima, A
Obideen, M
Haussen, D
Dharia, R
Frankel, M
Patel, V
Owada, K
Saad, A
Amerson, L
Horn, C
Doppelheuer, S
Schindler, K
Lopes, Dk
Chen, M
Moftakhar, R
Anton, C
Smreczak, M
Carpenter, Js
Boo, S
Rai, A
Roberts, T
Tarabishy, A
Gutmann, L
Brooks, C
Brick, J
Domico, J
Reimann, G
Hinrichs, K
Becker, M
Heiss, E
Selle, C
Witteler, A
Al'boutros, S
Danch, M-j
Ranft, A
Rohde, S
Burg, K
Weimar, C
Zegarac, V
Hartmann, C
Schlamann, M
Göricke, S
Ringlestein, A
Wanke, I
Mönninghoff, C
Dietzold, M
Budzik, R
Davis, T
Eubank, G
Hicks, Wj
Pema, P
Vora, N
Mejilla, J
Taylor, M
Clark, W
Rontal, A
Fields, J
Peterson, B
Nesbit, G
Lutsep, H
Bozorgchami, H
Priest, R
Ologuntoye, O
Barnwell, S
Dogan, A
Herrick, K
Takahasi, C
Beadell, N
Brown, B
Jamieson, S
Hussain, Ms
Russman, A
Hui, F
Wisco, D
Uchino, K
Khawaja, Z
Katzan, I
Toth, G
Cheng Ching, E
Bain, M
Man, S
Farrag, A
George, P
John, S
Shankar, L
Drofa, A
Dahlgren, R
Bauer, A
Itreat, A
Taqui, A
Cerejo, R
Richmond, A
Ringleb, P
Bendszus, M
Möhlenbruch, M
Reiff, T
Amiri, H
Purrucker, J
Herweh, C
Pham, M
Menn, O
Ludwig, I
Acosta, I
Villar, C
Morgan, W
Sombutmai, C
Hellinger, F
Allen, E
Bellew, M
Gandhi, R
Bonwit, E
Aly, J
Ecker, Rd
Seder, D
Morris, J
Skaletsky, M
Belden, J
Baker, C
Connolly, Ls
Papanagiotou, P
Roth, C
Kastrup, A
Politi, M
Brunner, F
Alexandrou, M
Merdivan, H
Ramsey, C
Given Ii, C
Renfrow, S
Deshmukh, V
Sasadeusz, K
Vincent, F
Thiesing, Jt
Putnam, J
Bhatt, A
Kansara, A
Caceves, D
Lowenkopf, T
Yanase, L
Zurasky, J
Dancer, S
Freeman, B
Scheibe Mirek, T
Robison, J
Roll, J
Clark, D
Rodriguez, M
Fitzsimmons, B-fm
Zaidat, O
Lynch, Jr
Lazzaro, M
Larson, T
Padmore, L
Das, E
Farrow Schmidt, A
Hassan, A
Tekle, W
Cate, C
Jansen, O
Cnyrim, C
Wodarg, F
Wiese, C
Binder, A
Riedel, C
Rohr, A
Lang, N
Laufs, H
Krieter, S
Remonda, L
Diepers, M
Añon, J
Nedeltchev, K
Kahles, T
Biethahn, S
Lindner, M
Chang, V
Gächter, C
Esperon, C
Guglielmetti, M
Arenillas Lara, Jf
Martínez Galdámez, M
Calleja Sanz, Ai
Cortijo Garcia, E
Garcia Bermejo, P
Perez, S
Mulero Carrillo, P
Crespo Vallejo, E
Ruiz Piñero, M
Lopez Mesonero, L
Reyes Muñoz, Fj
Brekenfeld, C
Buhk, J-h
Kruützelmann, A
Thomalla, G
Cheng, B
Beck, C
Hoppe, J
Goebell, E
Holst, B
Grzyska, U
Wortmann, G
Starkman, S
Duckwiler, G
Jahan, R
Rao, N
Sheth, S
Ng, K
Noorian, A
Szeder, V
Nour, M
Mcmanus, M
Huang, J
Tarpley, J
Tateshima, S
Gonzalez, N
Ali, L
Liebeskind, D
Hinman, J
Calderon Arnulphi, M
Liang, C
Guzy, J
Koch, S
Desousa, K
Gordon Perue, G
Elhammady, M
Peterson, E
Pandey, V
Dharmadhikari, S
Khandelwal, P
Malik, A
Pafford, R
Gonzalez, P
Ramdas, K
Andersen, G
Damgaard, D
Von Weitzel Mudersbach, P
Simonsen, C
Ruiz De Morales Ayudarte, N
Poulsen, M
Sørensen, L
Karabegovich, S
Hjørringgaard, M
Hjort, N
Harbo, T
Sørensen, K
Deshaies, E
Padalino, D
Swarnkar, A
Latorre, Jg
Elnour, E
El Zammar, Z
Villwock, M
Farid, H
Balgude, A
Cross, L
Hansen, K
Holtmannspötter, M
Kondziella, D
Hoejgaard, J
Taudorf, S
Soendergaard, H
Wagner, A
Cronquist, M
Stavngaard, T
Cortsen, M
Krarup, Lh
Hyldal, T
Haring, H-p
Guggenberger, S
Hamberger, M
Trenkler, J
Sonnberger, M
Nussbaumer, K
Dominger, C
Bach, E
Jagadeesan, Bd
Taylor, R
Kim, J
Shea, K
Tummala, R
Zacharatos, H
Sandhu, D
Ezzeddine, M
Grande, A
Hildebrandt, D
Miller, K
Scherber, J
Hendrickson, A
Jumaa, M
Zaidi, S
Hendrickson, T
Snyder, V
Killer Oberpfalzer, M
Mutzenbach, J
Weymayr, F
Broussalis, E
Stadler, K
Jedlitschka, A
Malek, A
Mueller Kronast, N
Beck, P
Martin, C
Summers, D
Day, J
Bettinger, I
Holloway, W
Olds, K
Arkin, S
Akhtar, N
Boutwell, C
Crandall, S
Schwartzman, M
Weinstein, C
Brion, B
Prothmann, S
Kleine, J
Kreiser, K
Boeckh Behrens, T
Poppert, H
Wunderlich, S
Koch, Ml
Biberacher, V
Huberle, A
Gora Stahlberg, G
Knier, B
Meindl, T
Utpadel Fischler, D
Zech, M
Kowarik, M
Seifert, C
Schwaiger, B
Puri, A
Hou, S
Wakhloo, A
Moonis, M
Henniger, N
Goddeau, R
Massari, F
Minaeian, A
Lozano, Jd
Ramzan, M
Stout, C
Patel, A
Tunguturi, A
Onteddu, S
Carandang, R
Howk, M
Ribó, M
Sanjuan, E
Rubiera, M
Pagola, J
Flores, A
Muchada, M
Meler, P
Huerga, E
Gelabert, S
Coscojuela, P
Tomasello, A
Rodriguez, D
Santamarina, E
Maisterra, O
Boned, S
Seró, L
Rovira, A
Molina, Ca
Millán, M
Muñoz, L
Pérez De La Ossa, N
Gomis, M
Dorado, L
López-cancio, E
Palomeras, E
Munuera, J
García Bermejo, P
Remollo, S
Castaño, C
García-sort, R
Cuadras, P
Puyalto, P
Hernández-pérez, M
Jiménez, M
Martínez-piñeiro, A
Lucente, G
Dávalos, A
Chamorro, A
Urra, X
Obach, V
Cervera, A
Amaro, S
Llull, L
Codas, J
Balasa, M
Navarro, J
Ariño, H
Aceituno, A
Rudilosso, S
Renu, A
Macho, Jm
San Roman, L
Blasco, J
López, A
Macías, N
Cardona, P
Quesada, H
Rubio, F
Cano, L
Lara, B
De Miquel, Ma
Aja, L
Serena, J
Cobo, E
Albers, Gregory W
Lees, Kennedy R
Arenillas, J
Roberts, R
Al-ajlan, F
Zimmel, L
Patel, S
Martí-fàbregas, J
Salvat-plana, M
Bracard, S
Anxionnat, René
Baillot, Pierre-alexandre
Barbier, Charlotte
Derelle, Anne-laure
Lacour, Jean-christophe
Richard, Sébastien
Samson, Yves
Sourour, Nader
Baronnet-chauvet, Flore
Clarencon, Frédéric
Crozier, Sophie
Deltour, Sandrine
Di Maria, Federico
Le Bouc, Raphael
Leger, Anne
Mutlu, Gurkan
Rosso, Charlotte
Szatmary, Zoltan
Yger, Marion
Zavanone, Chiara
Bakchine, Serge
Pierot, Laurent
Caucheteux, Nathalie
Estrade, Laurent
Kadziolka, Krzysztof
Leautaud, Alexandre
Renkes, Céline
Serre, Isabelle
Desal, Hubert
Guillon, Benoît
Boutoleau-bretonniere, Claire
Daumas-duport, Benjamin
De Gaalon, Solène
Derkinderen, Pascal
Evain, Sarah
Herisson, Fanny
Laplaud, David-axel
Lebouvier, Thibaud
Lintia-gaultier, Alina
Pouclet-courtemanche, Hélène
Rouaud, Tiphaine
Rouaud Jaffrenou, Violaine
Schunck, Aurélia
Sevin-allouet, Mathieu
Toulgoat, Frederique
Wiertlewski, Sandrine
Gauvrit, Jean-yves
Ronziere, Thomas
Cahagne, Vincent
Ferre, Jean-christophe
Pinel, Jean-françois
Raoult, Hélène
Mas, Jean-louis
Meder, Jean-françois
Al Najjar-carpentier, Amen-adam
Birchenall, Julia
Bodiguel, Eric
Calvet, David
Domigo, Valérie
Godon-hardy, Sylvie
Guiraud, Vincent
Lamy, Catherine
Majhadi, Loubna
Morin, Ludovic
Trystram, Denis
Turc, Guillaume
Berge, Jérôme
Sibon, Igor
Menegon, Patrice
Barreau, Xavier
Rouanet, François
Debruxelles, Sabrina
Kazadi, Annabelle
Renou, Pauline
Fleury, Olivier
Pasco-papon, Anne
Dubas, Frédéric
Caroff, Jildaz
Godard Ducceschi, Sophie
Hamon, Marie-aurélie
Lecluse, Alderic
Marc, Guillaume
Giroud, Maurice
Ricolfi, Frédéric
Bejot, Yannick
Chavent, Adrien
Gentil, Arnaud
Kazemi, Apolline
Osseby, Guy-victor
Voguet, Charlotte
Mahagne, Marie-hélène
Sedat, Jacques
Chau, Yves
Suissa, Laurent
Lachaud, Sylvain
Houdart, Emmanuel
Stapf, Christian
Buffon Porcher, Frédérique
Chabriat, Hugues
Guedin, Pierre
Herve, Dominique
Jouvent, Eric
Mawet, Jérôme
Saint-maurice, Jean-pierre
Schneble, Hans-martin
Nighoghossian, Norbert
Berhoune, Nadia-nawel
Bouhour, Françoise
Cho, Tae-hee
Derex, Laurent
Felix, Sandra
Gervais-bernard, Hélène
Gory, Benjamin
Manera, Luis
Mechtouff, Laura
Ritzenthaler, Thomas
Riva, Roberto
Salaris Silvio, Fabrizio
Tilikete, Caroline
Blanc, Raphael
Obadia, Michaël
Bartolini, Mario Bruno
Gueguen, Antoine
Piotin, Michel
Pistocchi, Silvia
Redjem, Hocine
Drouineau, Jacques
Neau, Jean-philippe
Godeneche, Gaelle
Lamy, Matthias
Marsac, Emilia
Velasco, Stephane
Clavelou, Pierre
Chabert, Emmanuel
Bourgois, Nathalie
Cornut-chauvinc, Catherine
Ferrier, Anna
Gabrillargues, Jean
Jean, Betty
Marques, Anna-raquel
Vitello, Nicolas
Detante, Olivier
Barbieux, Marianne
Boubagra, Kamel
Favre Wiki, Isabelle
Garambois, Katia
Tahon, Florence
Ashok, Vasdev
Coskun, Oguzhan
Rodesch, Georges
Lapergue, Bertrand
Bourdain, Frédéric
Evrard, Serge
Graveleau, Philippe
Decroix, Jean Pierre
Wang, Adrien
Sellal, François
Ahle, Guido
Carelli, Gabriela
Dugay, Marie-hélène
Gaultier, Claude
Lebedinsky, Ariel Pablo
Lita, Lavinia
Musacchio, Raul Mariano
Renglewicz-destuynder, Catherine
Tournade, Alain
Vuillemet, Françis
Montoro, Francisco Macian
Mounayer, Charbel
Faugeras, Frederic
Gimenez, Laetitia
Labach, Catherine
Lautrette, Géraldine
Denier, Christian
Saliou, Guillaume
Chassin, Olivier
Dussaule, Claire
Melki, Elsa
Ozanne, Augustin
Puccinelli, Francesco
Sachet, Marina
Sarov, Mariana
Bonneville, Jean-françois
Moulin, Thierry
Biondi, Alessandra
De Bustos Medeiros, Elisabeth
Vuillier, Fabrice
Courtheoux, Patrick
Viader, Fausto
Apoil-brissard, Marion
Bataille, Mathieu
Bonnet, Anne-laure
Cogez, Julien
Touze, Emmanuel
Leclerc, Xavier
Leys, Didier
Aggour, Mohamed
Aguettaz, Pierre
Bodenant, Marie
Cordonnier, Charlotte
Deplanque, Dominique
Girot, Marie
Henon, Hilde
Kalsoum, Erwah
Lucas, Christian
Pruvo, Jean-pierre
Zuniga, Paolo
Arquizan, Caroline
Costalat, Vincent
Machi, Paolo
Mourand, Isabelle
Riquelme, Carlos
Bounolleau, Pierre
Arteaga, Charles
Faivre, Anthony
Bintner, Marc
Tournebize, Patrice
Charlin, Cyril
Darcel, Françoise
Gauthier-lasalarie, Pascale
Jeremenko, Marcia
Mouton, Servane
Zerlauth, Jean-baptiste
Lamy, Chantal
Hervé, Deramond
Hassan, Hosseini
Gaston, André
Barral, Francis-guy
Garnier, Pierre
Beaujeux, Rémy
Wolff, Valérie
Herbreteau, Denis
Debiais, Séverine
Murray, Alicia
Ford, Gary
Brown, Martin M
Clifton, Andy
Freeman, Janet
Ford, Ian
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Molyneux, Andy
Robinson, Thompson
Lewis, Steff
Norrie, John
Robertson, Fergus
Perry, Richard
Cloud, Geoffrey
Clifton, Andrew
Madigan, Jeremy
Roffe, Christine
Nayak, Sanjeev
Lobotesis, Kyriakos
Smith, Craig
Herwadkar, Amit
Kandasamy, Naga
Goddard, Tony
Bamford, John
Subramanian, Ganesh
Lenthall, Rob
Littleton, Edward
Lamin, Sal
Storey, Kelley
Ghatala, Rita
Banaras, Azra
Aeron-thomas, John
Hazel, Bath
Maguire, Holly
Veraque, Emelda
Harrison, Louise
Keshvara, Rekha
Cunningham, James
Pokaż więcej
Źródło :
Campbell, B C V, Van Zwam, W H, Goyal, M, Menon, B K, Dippel, D W J, Demchuk, A M, Bracard, S, White, P, Dávalos, A, Majoie, C B L M, Van Der Lugt, A, Ford, G A, De La Ossa, N P, Kelly, M, Bourcier, R, Donnan, G A, Roos, Y B W E M, Bang, O Y, Nogueira, R G, Devlin, T G, Van Den Berg, L A, Clarençon, F, Burns, P, Carpenter, J, Berkhemer, O A, Yavagal, D R, Pereira, V M, Ducrocq, X, Dixit, A, Quesada, H, Epstein, J, Davis, S M, Jansen, O, Rubiera, M, Urra, X, Micard, E, Lingsma, H F, Naggara, O, Brown, S, Guillemin, F, Muir, K W, Van Oostenbrugge, R J, Saver, J L, Jovin, T G, Hill, M D, Mitchell, P J, Berkhemer, O A, Fransen, P S, Beumer, D, Van Den Berg, L A, Lingsma, H F, Yoo, A J, Schonewille, W J, Vos, J A, Nederkoorn, P J, Wermer, M J, Van Walderveen, M A, Staals, J, Hofmeijer, J, Van Oostayen, J A, Lycklama À Nijeholt, G J, Boiten, J, Brouwer, P A, Emmer, B J, De Bruijn, S F, Van Dijk, L C, Kappelle, J, Lo, R H, Van Dijk, E J, De Vries, J, De Kort, P L M, Van Rooij, W J J, Van Den Berg, J S P, Van Hasselt, B A A M, Aerden, L A M, Dallinga, R J, Visser, M C, Bot, J C J, Vroomen, P C, Eshghi, O, Schreuder, T H C M L, Heijboer, R J J, Keizer, K, Tielbeek, A V, Den Hertog, H M, Gerrits, D G, Van Den Berg-vos, R M, Karas, G B, Steyerberg, E W, Flach, Z, Marquering, H A, Sprengers, M E S, Jenniskens, S F M, Beenen, L F M, Van Den Berg, R, Koudstaal, P J, Van Zwam, W H, Roos, Y B W E M, Van Der Lugt, A, Van Oostenbrugge, R J, Majoie, C B L M, Dippel, D W J, Brown, M M, Liebig, T, Stijnen, T, Andersson, T, Mattle, H, Wahlgren, N, Van Der Heijden, E, Ghannouti, N, Fleitour, N, Hooijenga, I, Puppels, C, Pellikaan, W, Geerling, A, Lindl-velema, A, Van Vemde, G, De Ridder, A, Greebe, P, De Bont-stikkelbroeck, J, De Meris, J, Janssen, K, Struijk, W, Licher, S, Boodt, N, Ros, A, Venema, E, Slokkers, I, Ganpat, R, Mulder, M, Saiedie, N, Heshmatollah, A, Schipperen, S, Vinken, S, Van Boxtel, T, Koets, J, Boers, M, Santos, E, Borst, J, Jansen, I, Kappelhof, M, Lucas, M, Geuskens, R, Barros, R S, Dobbe, R, Csizmadia, M, Hill, M, Goyal, M, Demchuk, A, Menon, B, Eesa, M, Ryckborst, K, Wright, M, Kamal, N, Andersen, L, Randhawa, P, Stewart, T, Patil, S, Minhas, P, Almekhlafi, M, Mishra, S, Clement, F, Sajobi, T, Shuaib, A, Montanera, W, Roy, D, Silver, F, Jovin, T, Frei, D, Sapkota, B, Rempel, J, Thornton, J, Williams, D, Tampieri, D, Poppe, A, Dowlatshahi, D, Wong, J, Mitha, A, Subramaniam, S, Hull, G, Lowerison, M, Sajobi, T, Salluzzi, M, Wright, M, Maxwell, M, Lacusta, S, Drupals, E, Armitage, K, Barber, P, Smith, E, Morrish, W, Coutts, S, Derdeyn, C, Demaerschalk, B, Yavagal, D, Martin, R, Brant, R, Yu, Y, Willinsky, R, Montanera, W, Weill, A, Kenney, C, Aram, H, Stewart, T, Stys, P, Watson, T, Klein, G, Pearson, D, Couillard, P, Trivedi, A, Singh, D, Klourfeld, E, Imoukhuede, O, Nikneshan, D, Blayney, S, Reddy, R, Choi, P, Horton, M, Musuka, T, Dubuc, V, Field, T, Desai, J, Adatia, S, Alseraya, A, Nambiar, V, Van Dijk, R, Wong, J, Mitha, A, Morrish, W, Eesa, M, Newcommon, N, Shuaib, A, Schwindt, B, Butcher, K, Jeerakathil, T, Buck, B, Khan, K, Naik, S, Emery, D, Owen, R, Kotylak, T, Ashforth, R, Yeo, T, Mcnally, D, Siddiqui, M, Saqqur, M, Hussain, D, Kalashyan, H, Manosalva, A, Kate, M, Gioia, L, Hasan, S, Mohammad, A, Muratoglu, M, Williams, D, Thornton, J, Cullen, A, Brennan, P, O'hare, A, Looby, S, Hyland, D, Duff, S, Mccusker, M, Hallinan, B, Lee, S, Mccormack, J, Moore, A, O'connor, M, Donegan, C, Brewer, L, Martin, A, Murphy, S, O'rourke, K, Smyth, S, Kelly, P, Lynch, T, Daly, T, O'brien, P, O'driscoll, A, Martin, M, Daly, T, Collins, R, Coughlan, T, Mccabe, D, Murphy, S, O'neill, D, Mulroy, M, Lynch, O, Walsh, T, O'donnell, M, Galvin, T, Harbison, J, Mcelwaine, P, Mulpeter, K, Mcloughlin, C, Reardon, M, Harkin, E, Dolan, E, Watts, M, Cunningham, N, Fallon, C, Gallagher, S, Cotter, P, Crowe, M, Doyle, R, Noone, I, Lapierre, M, Coté, V, Lanthier, S, Odier, C, Durocher, A, Raymond, J, Weill, A, Daneault, N, Deschaintre, Y, Jankowitz, B, Baxendell, L, Massaro, L, Jackson-graves, C, Decesare, S, Porter, P, Armbruster, K, Adams, A, Billigan, J, Oakley, J, Ducruet, A, Jadhav, A, Giurgiutiu, D, Aghaebrahim, A, Reddy, V, Hammer, M, Starr, M, Totoraitis, V, Wechsler, L, Streib, S, Rangaraju, S, Campbell, D, Rocha, M, Gulati, D, Silver, F, Krings, T, Kalman, L, Cayley, A, Williams, J, Stewart, T, Wiegner, R, Casaubon, L, Jaigobin, C, Del Campo, J, Elamin, E, Schaafsma, J, Willinsky, R, Agid, R, Farb, R, Ter Brugge, K, Sapkoda, B, Baxter, B, Barton, K, Knox, A, Porter, A, Sirelkhatim, A, Devlin, T, Dellinger, C, Pitiyanuvath, N, Patterson, J, Nichols, J, Quarfordt, S, Calvert, J, Hawk, H, Fanale, C, Frei, D, Bitner, A, Novak, A, Huddle, D, Bellon, R, Loy, D, Wagner, J, Chang, I, Lampe, E, Spencer, B, Pratt, R, Bartt, R, Shine, S, Dooley, G, Nguyen, T, Whaley, M, Mccarthy, K, Teitelbaum, J, Tampieri, D, Poon, W, Campbell, N, Cortes, M, Dowlatshahi, D, Lum, C, Shamloul, R, Robert, S, Stotts, G, Shamy, M, Steffenhagen, N, Blacquiere, D, Hogan, M, Alhazzaa, M, Basir, G, Lesiuk, H, Iancu, D, Santos, M, Choe, H, Weisman, D, Jonczak, K, Blue-schaller, A, Shah, Q, Mackenzie, L, Klein, B, Kulandaivel, K, Kozak, O, Gzesh, D, Harris, L, Khoury, J, Mandzia, J, Pelz, D, Crann, S, Fleming, L, Hesser, K, Beauchamp, B, Amato-marzialli, B, Boulton, M, Lopez- Ojeda, P, Sharma, M, Lownie, S, Chan, R, Swartz, R, Howard, P, Golob, D, Gladstone, D, Boyle, K, Boulos, M, Hopyan, J, Yang, V, Da Costa, L, Holmstedt, C, Turk, A, Navarro, R, Jauch, E, Ozark, S, Turner, R, Phillips, S, Shankar, J, Jarrett, J, Gubitz, G, Maloney, W, Vandorpe, R, Schmidt, M, Heidenreich, J, Hunter, G, Kelly, M, Whelan, R, Peeling, L, Burns, P, Hunter, A, Wiggam, I, Kerr, E, Watt, M, Fulton, A, Gordon, P, Rennie, I, Flynn, P, Smyth, G, O'leary, S, Gentile, N, Linares, G, Mcnelis, P, Erkmen, K, Katz, P, Azizi, A, Weaver, M, Jungreis, C, Faro, S, Shah, P, Reimer, H, Kalugdan, V, Saposnik, G, Bharatha, A, Li, Y, Kostyrko, P, Santos, M, Marotta, T, Montanera, W, Sarma, D, Selchen, D, Spears, J, Heo, J, Jeong, K, Kim, D, Kim, B, Kim, Y, Song, D, Lee, K, Yoo, J, Bang, O, Rho, S, Lee, J, Jeon, P, Kim, K, Cha, J, Kim, S, Ryoo, S, Lee, M, Sohn, S, Kim, C, Ryu, H, Hong, J, Chang, H, Lee, C, Rha, J, Davis, S M, Donnan, G A, Campbell, B C, Mitchell, P J, Churilov, L, Yan, B, Dowling, R, Yassi, N, Oxley, T J, Wu, T Y, Silver, G, Mcdonald, A, Mccoy, R, Kleinig, T J, Scroop, R, Dewey, H M, Simpson, M, Brooks, M, Coulton, B, Krause, M, Harrington, T J, Steinfort, B, Faulder, K, Priglinger, M, Day, S, Phan, T, Chong, W, Holt, M, Chandra, R V, Ma, H, Young, D, Wong, K, Wijeratne, T, Tu, H, Mackay, E, Celestino, S, Bladin, C F, Loh, P S, Gilligan, A, Ross, Z, Coote, S, Frost, T, Parsons, M W, Miteff, F, Levi, C R, Ang, T, Spratt, N, Kaauwai, L, Badve, M, Rice, H, De Villiers, L, Barber, P A, Mcguinness, B, Hope, A, Moriarty, M, Bennett, P, Wong, A, Coulthard, A, Lee, A, Jannes, J, Field, D, Sharma, G, Salinas, S, Cowley, E, Snow, B, Kolbe, J, Stark, R, King, J, Macdonnell, R, Attia, J, D'este, C, Saver, J L, Goyal, M, Diener, H C, Levy, E I, Bonafé, A, Mendes Pereira, V, Jahan, R, Albers, G W, Cognard, C, Cohen, D J, Hacke, W, Jansen, O, Jovin, T G, Mattle, H P, Nogueira, R G, Siddiqui, A H, Yavagal, D R, Von Kummer, R, Smith, W, Turjman, F, Hamilton, S, Chiacchierini, R, Amar, A, Sanossian, N, Loh, Y, Devlin, T, Baxter, B, Hawk, H, Sapkota, B, Quarfordt, S, Sirelkhatim, A, Dellinger, C, Barton, K, Reddy, V, Ducruet, A, Jadhav, A, Horev, A, Giurgiutiu, D, Totoraitis, V, Hammer, M, Jankowitz, B, Wechsler, L, Rocha, M, Gulati, D, Campbell, D, Star, M, Baxendell, L, Oakley, J, Siddiqui, A, Hopkins, L, Snyder, K, Sawyer, R, Hall, S, Costalat, V, Riquelme, C, Machi, P, Omer, E, Arquizan, C, Mourand, I, Charif, M, Ayrignac, X, Menjot De Champfleur, N, Leboucq, N, Gascou, G, Moynier, M, Du Mesnil De Rochemont, R, Singer, O, Berkefeld, J, Foerch, C, Lorenz, M, Pfeilschifer, W, Hattingen, E, Wagner, M, You, S, Lescher, S, Braun, H, Dehkharghani, S, Belagaje, S, Anderson, A, Lima, A, Obideen, M, Haussen, D, Dharia, R, Frankel, M, Patel, V, Owada, K, Saad, A, Amerson, L, Horn, C, Doppelheuer, S, Schindler, K, Lopes, D, Chen, M, Moftakhar, R, Anton, C, Smreczak, M, Carpenter, J, Boo, S, Rai, A, Roberts, T, Tarabishy, A, Gutmann, L, Brooks, C, Brick, J, Domico, J, Reimann, G, Hinrichs, K, Becker, M, Heiss, E, Selle, C, Witteler, A, Al'boutros, S, Danch, M, Ranft, A, Rohde, S, Burg, K, Weimar, C, Zegarac, V, Hartmann, C, Schlamann, M, Göricke, S, Ringlestein, A, Wanke, I, Mönninghoff, C, Dietzold, M, Budzik, R, Davis, T, Eubank, G, Hicks, W, Pema, P, Vora, N, Mejilla, J, Taylor, M, Clark, W, Rontal, A, Fields, J, Peterson, B, Nesbit, G, Lutsep, H, Bozorgchami, H, Priest, R, Ologuntoye, O, Barnwell, S, Dogan, A, Herrick, K, Takahasi, C, Beadell, N, Brown, B, Jamieson, S, Hussain, M, Russman, A, Hui, F, Wisco, D, Uchino, K, Khawaja, Z, Katzan, I, Toth, G, Cheng Ching, E, Bain, M, Man, S, Farrag, A, George, P, John, S, Shankar, L, Drofa, A, Dahlgren, R, Bauer, A, Itreat, A, Taqui, A, Cerejo, R, Richmond, A, Ringleb, P, Bendszus, M, Möhlenbruch, M, Reiff, T, Amiri, H, Purrucker, J, Herweh, C, Pham, M, Menn, O, Ludwig, I, Acosta, I, Villar, C, Morgan, W, Sombutmai, C, Hellinger, F, Allen, E, Bellew, M, Gandhi, R, Bonwit, E, Aly, J, Ecker, R, Seder, D, Morris, J, Skaletsky, M, Belden, J, Baker, C, Connolly, L, Papanagiotou, P, Roth, C, Kastrup, A, Politi, M, Brunner, F, Alexandrou, M, Merdivan, H, Ramsey, C, Given Ii, C, Renfrow, S, Deshmukh, V, Sasadeusz, K, Vincent, F, Thiesing, J, Putnam, J, Bhatt, A, Kansara, A, Caceves, D, Lowenkopf, T, Yanase, L, Zurasky, J, Dancer, S, Freeman, B, Scheibe Mirek, T, Robison, J, Rontal, A, Roll, J, Clark, D, Rodriguez, M, Fitzsimmons, B, Zaidat, O, Lynch, J, Lazzaro, M, Larson, T, Padmore, L, Das, E, Farrow Schmidt, A, Hassan, A, Tekle, W, Cate, C, Jansen, O, Cnyrim, C, Wodarg, F, Wiese, C, Binder, A, Riedel, C, Rohr, A, Lang, N, Laufs, H, Krieter, S, Remonda, L, Diepers, M, Añon, J, Nedeltchev, K, Kahles, T, Biethahn, S, Lindner, M, Chang, V, Gächter, C, Esperon, C, Guglielmetti, M, Arenillas Lara, J, Martínez Galdámez, M, Calleja Sanz, A, Cortijo Garcia, E, Garcia Bermejo, P, Perez, S, Mulero Carrillo, P, Crespo Vallejo, E, Ruiz Piñero, M, Lopez Mesonero, L, Reyes Muñoz, F, Brekenfeld, C, Buhk, J, Kruützelmann, A, Thomalla, G, Cheng, B, Beck, C, Hoppe, J, Goebell, E, Holst, B, Grzyska, U, Wortmann, G, Starkman, S, Duckwiler, G, Jahan, R, Rao, N, Sheth, S, Ng, K, Noorian, A, Szeder, V, Nour, M, Mcmanus, M, Huang, J, Tarpley, J, Tateshima, S, Gonzalez, N, Ali, L, Liebeskind, D, Hinman, J, Calderon Arnulphi, M, Liang, C, Guzy, J, Koch, S, Desousa, K, Gordon Perue, G, Haussen, D, Elhammady, M, Peterson, E, Pandey, V, Dharmadhikari, S, Khandelwal, P, Malik, A, Pafford, R, Gonzalez, P, Ramdas, K, Andersen, G, Damgaard, D, Von Weitzel Mudersbach, P, Simonsen, C, Ruiz De Morales Ayudarte, N, Poulsen, M, Sørensen, L, Karabegovich, S, Hjørringgaard, M, Hjort, N, Harbo, T, Sørensen, K, Deshaies, E, Padalino, D, Swarnkar, A, Latorre, J, Elnour, E, El Zammar, Z, Villwock, M, Farid, H, Balgude, A, Cross, L, Hansen, K, Holtmannspötter, M, Kondziella, D, Hoejgaard, J, Taudorf, S, Soendergaard, H, Wagner, A, Cronquist, M, Stavngaard, T, Cortsen, M, Krarup, L, Hyldal, T, Haring, H, Guggenberger, S, Hamberger, M, Trenkler, J, Sonnberger, M, Nussbaumer, K, Dominger, C, Bach, E, Jagadeesan, B, Taylor, R, Kim, J, Shea, K, Tummala, R, Zacharatos, H, Sandhu, D, Ezzeddine, M, Grande, A, Hildebrandt, D, Miller, K, Scherber, J, Hendrickson, A, Jumaa, M, Zaidi, S, Hendrickson, T, Snyder, V, Killer Oberpfalzer, M, Mutzenbach, J, Weymayr, F, Broussalis, E, Stadler, K, Jedlitschka, A, Malek, A, Mueller Kronast, N, Beck, P, Martin, C, Summers, D, Day, J, Bettinger, I, Holloway, W, Olds, K, Arkin, S, Akhtar, N, Boutwell, C, Crandall, S, Schwartzman, M, Weinstein, C, Brion, B, Prothmann, S, Kleine, J, Kreiser, K, Boeckh Behrens, T, Poppert, H, Wunderlich, S, Koch, M, Biberacher, V, Huberle, A, Gora Stahlberg, G, Knier, B, Meindl, T, Utpadel Fischler, D, Zech, M, Kowarik, M, Seifert, C, Schwaiger, B, Puri, A, Hou, S, Wakhloo, A, Moonis, M, Henniger, N, Goddeau, R, Massari, F, Minaeian, A, Lozano, J, Ramzan, M, Stout, C, Patel, A, Tunguturi, A, Onteddu, S, Carandang, R, Howk, M, Ribó, M, Sanjuan, E, Rubiera, M, Pagola, J, Flores, A, Muchada, M, Meler, P, Huerga, E, Gelabert, S, Coscojuela, P, Tomasello, A, Rodriguez, D, Santamarina, E, Maisterra, O, Boned, S, Seró, L, Rovira, A, Molina, C, Millán, M, Muñoz, L, Pérez De La Ossa, N, Gomis, M, Dorado, L, López-cancio, E, Palomeras, E, Munuera, J, García Bermejo, P, Remollo, S, Castaño, C, García-sort, R, Cuadras, P, Puyalto, P, Hernández-pérez, M, Jiménez, M, Martínez-piñeiro, A, Lucente, G, Dávalos, A, Chamorro, A, Urra, X, Obach, V, Cervera, A, Amaro, S, Llull, L, Codas, J, Balasa, M, Navarro, J, Ariño, H, Aceituno, A, Rudilosso, S, Renu, A, Macho, J, San Roman, L, Blasco, J, López, A, Macías, N, Cardona, P, Quesada, H, Rubio, F, Cano, L, Lara, B, De Miquel, M, Aja, L, Serena, J, Cobo, E, Albers, G W, Lees, K R, Arenillas, J, Roberts, R, Minhas, P, Al-ajlan, F, Salluzzi, M, Zimmel, L, Patel, S, Eesa, M, Martí-fàbregas, J, Jankowitz, B, Serena, J, Salvat-plana, M, López-cancio, E, Bracard, S, Ducrocq, X, Anxionnat, R, Baillot, P, Barbier, C, Derelle, A, Lacour, J, Richard, S, Samson, Y, Sourour, N, Baronnet-chauvet, F, Clarencon, F, Crozier, S, Deltour, S, Di Maria, F, Le Bouc, R, Leger, A, Mutlu, G, Rosso, C, Szatmary, Z, Yger, M, Zavanone, C, Bakchine, S, Pierot, L, Caucheteux, N, Estrade, L, Kadziolka, K, Leautaud, A, Renkes, C, Serre, I, Desal, H, Guillon, B, Boutoleau-bretonniere, C, Daumas-duport, B, De Gaalon, S, Derkinderen, P, Evain, S, Herisson, F, Laplaud, D, Lebouvier, T, Lintia-gaultier, A, Pouclet-courtemanche, H, Rouaud, T, Rouaud Jaffrenou, V, Schunck, A, Sevin-allouet, M, Toulgoat, F, Wiertlewski, S, Gauvrit, J, Ronziere, T, Cahagne, V, Ferre, J, Pinel, J, Raoult, H, Mas, J, Meder, J, Al Najjar-carpentier, A, Birchenall, J, Bodiguel, E, Calvet, D, Domigo, V, Godon-hardy, S, Guiraud, V, Lamy, C, Majhadi, L, Morin, L, Naggara, O, Trystram, D, Turc, G, Berge, J, Sibon, I, Menegon, P, Barreau, X, Rouanet, F, Debruxelles, S, Kazadi, A, Renou, P, Fleury, O, Pasco-papon, A, Dubas, F, Caroff, J, Godard Ducceschi, S, Hamon, M, Lecluse, A, Marc, G, Giroud, M, Ricolfi, F, Bejot, Y, Chavent, A, Gentil, A, Kazemi, A, Osseby, G, Voguet, C, Mahagne, M, Sedat, J, Chau, Y, Suissa, L, Lachaud, S, Houdart, E, Stapf, C, Buffon Porcher, F, Chabriat, H, Guedin, P, Herve, D, Jouvent, E, Mawet, J, Saint-maurice, J, Schneble, H, Turjman, F, Nighoghossian, N, Berhoune, N, Bouhour, F, Cho, T, Derex, L, Felix, S, Gervais-bernard, H, Gory, B, Manera, L, Mechtouff, L, Ritzenthaler, T, Riva, R, Salaris Silvio, F, Tilikete, C, Blanc, R, Obadia, M, Bartolini, M B, Gueguen, A, Piotin, M, Pistocchi, S, Redjem, H, Drouineau, J, Neau, J, Godeneche, G, Lamy, M, Marsac, E, Velasco, S, Clavelou, P, Chabert, E, Bourgois, N, Cornut-chauvinc, C, Ferrier, A, Gabrillargues, J, Jean, B, Marques, A, Vitello, N, Detante, O, Barbieux, M, Boubagra, K, Favre Wiki, I, Garambois, K, Tahon, F, Ashok, V, Voguet, C, Coskun, O, Guedin, P, Rodesch, G, Lapergue, B, Bourdain, F, Evrard, S, Graveleau, P, Decroix, J P, Wang, A, Sellal, F, Ahle, G, Carelli, G, Dugay, M, Gaultier, C, Lebedinsky, A P, Lita, L, Musacchio, R M, Renglewicz-destuynder, C, Tournade, A, Vuillemet, F, Montoro, F M, Mounayer, C, Faugeras, F, Gimenez, L, Labach, C, Lautrette, G, Denier, C, Saliou, G, Chassin, O, Dussaule, C, Melki, E, Ozanne, A, Puccinelli, F, Sachet, M, Sarov, M, Bonneville, J, Moulin, T, Biondi, A, De Bustos Medeiros, E, Vuillier, F, Courtheoux, P, Viader, F, Apoil-brissard, M, Bataille, M, Bonnet, A, Cogez, J, Kazemi, A, Touze, E, Leclerc, X, Leys, D, Aggour, M, Aguettaz, P, Bodenant, M, Cordonnier, C, Deplanque, D, Girot, M, Henon, H, Kalsoum, E, Lucas, C, Pruvo, J, Zuniga, P, Bonafé, A, Arquizan, C, Costalat, V, Machi, P, Mourand, I, Riquelme, C, Bounolleau, P, Arteaga, C, Faivre, A, Bintner, M, Tournebize, P, Charlin, C, Darcel, F, Gauthier-lasalarie, P, Jeremenko, M, Mouton, S, Zerlauth, J, Lamy, C, Hervé, D, Hassan, H, Gaston, A, Barral, F, Garnier, P, Beaujeux, R, Wolff, V, Herbreteau, D, Debiais, S, Murray, A, Ford, G, Muir, K W, White, P, Brown, M M, Clifton, A, Freeman, J, Ford, I, Markus, H, Wardlaw, J, Lees, K R, Molyneux, A, Robinson, T, Lewis, S, Norrie, J, Robertson, F, Perry, R, Dixit, A, Cloud, G, Clifton, A, Madigan, J, Roffe, C, Nayak, S, Lobotesis, K, Smith, C, Herwadkar, A, Kandasamy, N, Goddard, T, Bamford, J, Subramanian, G, Lenthall, R, Littleton, E, Lamin, S, Storey, K, Ghatala, R, Banaras, A, Aeron-thomas, J, Hazel, B, Maguire, H, Veraque, E, Harrison, L, Keshvara, R & Cunningham, J 2017, ' Effect of general anaesthesia on functional outcome in patients with anterior circulation ischaemic stroke having endovascular thrombectomy versus standard care: a meta-analysis of individual patient data ', Lancet Neurology, vol. 17, no. 1, pp. 47-53 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(17)30407-6
Opis pliku :
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Tytuł :
Feasibility and validity of monitoring subarachnoid hemorrhage by a noninvasive MRI imaging perfusion technique: Pulsed Arterial Spin Labeling (PASL)
Autorzy :
Labriffe, Matthieu
Ter Minassian, Aram
Pasco-Papon, Anne
Nguyen The Tich, Sylvie
Aubé, Christophe
Pokaż więcej
Temat :
Subarachnoid hemorrhage
Arterial spin labeling
Cerebral blood flow
MRI
Perfusion
[SDV]Life Sciences [q-bio]
Źródło :
American Journal of Neuroradiology
American Journal of Neuroradiology, American Society of Neuroradiology, 2015, 42 (6), pp.358-367. ⟨10.1016/j.neurad.2015.04.001⟩
Tytuł :
European Multicenter Study of ET-COVID-19.
Autorzy :
Cagnazzo F; Department of Neuroradiology, Hôpital Gui de Chauliac, Montpellier, France (F. Cagnazzo, V. Costalat).
Piotin M; Interventional Neuroradiology Department, Rothschild Foundation Hospital, Paris, France (M. Piotin, S.E., B. Maier).
Escalard S; Interventional Neuroradiology Department, Rothschild Foundation Hospital, Paris, France (M. Piotin, S.E., B. Maier).
Maier B; Interventional Neuroradiology Department, Rothschild Foundation Hospital, Paris, France (M. Piotin, S.E., B. Maier).
Ribo M; Stroke Unit, Neurology, Hospital Vall d'Hebron, Barcelona, Catalonia, Spain (M. Ribo, M. Requena).
Requena M; Stroke Unit, Neurology, Hospital Vall d'Hebron, Barcelona, Catalonia, Spain (M. Ribo, M. Requena).
Pop R; Department of Interventional Neuroradiology, Strasbourg University Hospitals (R.P., A.H.).
Hasiu A; Department of Interventional Neuroradiology, Strasbourg University Hospitals (R.P., A.H.).
Gasparotti R; Neuroradiology and Stroke Units, Spedali Civili, Brescia, Italy (R.G., D.M.).
Mardighian D; Neuroradiology and Stroke Units, Spedali Civili, Brescia, Italy (R.G., D.M.).
Piano M; Department of Neuroradiology, ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda, Milan, Italy (M. Piano, A. Cervo).
Cervo A; Department of Neuroradiology, ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda, Milan, Italy (M. Piano, A. Cervo).
Eker OF; Department of Diagnostic and Interventional Neuroradiology, Hospices Civils, Lyon, France (O.F.E., V.D., F. Cotton).
Durous V; Department of Diagnostic and Interventional Neuroradiology, Hospices Civils, Lyon, France (O.F.E., V.D., F. Cotton).
Sourour NA; Department of Neuroradiology, Pitié Salpêtrière Hospital, Paris, France (N.-A.S., M.E.).
Elhorany M; Department of Neuroradiology, Pitié Salpêtrière Hospital, Paris, France (N.-A.S., M.E.).
Zini A; Department of Neurology and Stroke Center (A.Z.), IRCCS Istituto di Scienze Neurologiche di Bologna, Maggiore Hospital, Bologna, Italy.
Simonetti L; Neuroradiology Unit (L.S.), IRCCS Istituto di Scienze Neurologiche di Bologna, Maggiore Hospital, Bologna, Italy.
Marcheselli S; Neurologia d'Urgenza e Stroke Unit, IRCCS Humanitas Research Hospital, Rozzano, Milan, Italy (S.M., N.N.P.).
Paolo NN; Neurologia d'Urgenza e Stroke Unit, IRCCS Humanitas Research Hospital, Rozzano, Milan, Italy (S.M., N.N.P.).
Houdart E; Department of Neurology, Hôpital Lariboisière, University of Paris, France (E.H., A. Guédon).
Guédon A; Department of Neurology, Hôpital Lariboisière, University of Paris, France (E.H., A. Guédon).
Ligot N; Hôpital Erasme, Université Libre de Bruxelles, Brussels, Belgium (N. Ligot, B. Mine).
Mine B; Hôpital Erasme, Université Libre de Bruxelles, Brussels, Belgium (N. Ligot, B. Mine).
Consoli A; Department of Diagnostic and Therapeutic Neuroradiology, Hôpital Foch Suresnes FR, University of Versailles Saint Quentin-en-Yvelines, France (A. Consoli, B.L.).
Lapergue B; Department of Diagnostic and Therapeutic Neuroradiology, Hôpital Foch Suresnes FR, University of Versailles Saint Quentin-en-Yvelines, France (A. Consoli, B.L.).
Cordona Portela P; Stroke Unit, Hospital Universitario de Bellvitge, Barcelona, Spain (P.C.P.).
Urra X; Comprehensive Stroke Unit, Hospital Clínic de Barcelona, Catalonia, Spain (X.U., A.R.).
Rodriguez A; Comprehensive Stroke Unit, Hospital Clínic de Barcelona, Catalonia, Spain (X.U., A.R.).
Bolognini F; Interventional Neuroradiology Department, CHRU Colmar, France (F.B., P.A.L.).
Lebedinsky PA; Interventional Neuroradiology Department, CHRU Colmar, France (F.B., P.A.L.).
Pasco-Papon A; Department of Radiology, University Hospital of Angers, France (A.P.-P.).
Godard S; Department of Neurology, Angers University Hospital, France (S.G.).
Marnat G; Interventional Neuroradiology Department, CHRU Bordeaux, France (G.M.).
Sibon I; Stroke Unit, Department of Neurology, Bordeaux University, CHRU Bordeaux; France (I.S.).
Limbucci N; Department of Interventional Neuroradiology, University of Florence, Italy (N. Limbucci, S.N.).
Nencini P; Stroke Unit, Ospedale Careggi-University Hospital, Firenze, Italy (P.N.).
Nappini S; Department of Interventional Neuroradiology, University of Florence, Italy (N. Limbucci, S.N.).
Saia V; Neurology and Stroke Unit, Santa Corona Hospital, Pietra Ligure (V.S., V. Caldiera).
Caldiera V; Neurology and Stroke Unit, Santa Corona Hospital, Pietra Ligure (V.S., V. Caldiera).
Romano D; Department of Neuroradiology, 'San Giovanni di Dio e Ruggi d'Aragona' Hospital, Salerno, Italy (D.R., G.F.).
Frauenfelder G; Department of Neuroradiology, 'San Giovanni di Dio e Ruggi d'Aragona' Hospital, Salerno, Italy (D.R., G.F.).
Gallesio I; Department of Radiology, Azienda ospedaliera 'SS Antonio e Biagio e C. Arrigo', Alessandria, Italy (I.G., G. Gola).
Gola G; Department of Radiology, Azienda ospedaliera 'SS Antonio e Biagio e C. Arrigo', Alessandria, Italy (I.G., G. Gola).
Menozzi R; Headache Centre, Department of Medicine and Surgery, Parma, Italy (R.M., A. Genovese).
Genovese A; Headache Centre, Department of Medicine and Surgery, Parma, Italy (R.M., A. Genovese).
Terrana A; Department of Neuroradiology, ASST Sette Laghi, University of Insubria, Varese, Italy (A.T., A. Giorgianni).
Giorgianni A; Department of Neuroradiology, ASST Sette Laghi, University of Insubria, Varese, Italy (A.T., A. Giorgianni).
Cappellari M; Stroke Unit, Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata, Verona, Italy (M.C., R.A.).
Augelli R; Stroke Unit, Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata, Verona, Italy (M.C., R.A.).
Invernizzi P; Neuroradiology and Neurology Units, Istituto Ospedaliero Fondazione Poliambulanza, Brescia, Italy (P.I., M. Pavia).
Pavia M; Neuroradiology and Neurology Units, Istituto Ospedaliero Fondazione Poliambulanza, Brescia, Italy (P.I., M. Pavia).
Lafe E; Radiology, Diagnostic and Interventional Neuroradiology Unit, Policlinico IRCCS San Matteo, Pavia, Italy (E.L.).
Cavallini A; Cerebrovascular Department, IRCCS Mondino Foundation, Pavia, Italy (A. Cavallini).
Giossi A; SC Neurologia, Dipartimento Interaziendale Neuroscienze, Cremona, Italy (A. Giossi, M.B.).
Besana M; SC Neurologia, Dipartimento Interaziendale Neuroscienze, Cremona, Italy (A. Giossi, M.B.).
Valvassori L; Department of Neuroradiology, ASST Monza, Italy (L.V., A.M.).
Macera A; Department of Neuroradiology, ASST Monza, Italy (L.V., A.M.).
Castellan L; RCCS Ospedale Policlinico San Martino, Genova, Italia (L.C., G.S.).
Salsano G; RCCS Ospedale Policlinico San Martino, Genova, Italia (L.C., G.S.).
Di Caterino F; Department of Neuroradiology and Endovascular Therapy, Besancon, France (F.D.C., A.B.).
Biondi A; Department of Neuroradiology and Endovascular Therapy, Besancon, France (F.D.C., A.B.).
Arquizan C; Department of Neurology, Hôpital Gui de Chauliac, Montpellier, France (C.A.).
Lebreuche J; Department of Biostatistics, University of Lille, CHU Lille, EA 2694-Santé Publique: Épidémiologie et Qualité des Soins, France (J.L.).
Galvano G; ARNAS Garibaldi, Catania, Italy (G. Galvano, A. Cannella).
Cannella A; ARNAS Garibaldi, Catania, Italy (G. Galvano, A. Cannella).
Cosottini M; Neuroradiology Unit, Ospedale Cisanello, Pisa, Italy (M.C., G.L.).
Lazzarotti G; Neuroradiology Unit, Ospedale Cisanello, Pisa, Italy (M.C., G.L.).
Guizzardi G; A.O.U. Maggiore della Carita, Novara, Italy (G. Guizzardi, A.S.).
Stecco A; A.O.U. Maggiore della Carita, Novara, Italy (G. Guizzardi, A.S.).
Tassi R; Interventional Neuroradiology and Stroke Units, Ospedale S. Maria delle Scotte-University Hospital, Siena, Italy (R.T., S.B.).
Bracco S; Interventional Neuroradiology and Stroke Units, Ospedale S. Maria delle Scotte-University Hospital, Siena, Italy (R.T., S.B.).
Bianchini E; Neuroradiology Unit, ASST West Milan, Legnano Hospital (E.B., C.M.).
Micieli C; Neuroradiology Unit, ASST West Milan, Legnano Hospital (E.B., C.M.).
Pascarella R; Neuroradiology Unit, IRCCS Santa Maria Nuova, Hospital Reggio Emilia (R.P. M.N.).
Napoli M; Neuroradiology Unit, IRCCS Santa Maria Nuova, Hospital Reggio Emilia (R.P. M.N.).
Causin F; Interventional Neuroradiology Unit and Stroke Unit, Padova, Italy (F. Causin).
Desal H; Service de Neuroradiologie Diagnostique et Interventionnelle du CHU de Nantes, France (H.D.).
Cotton F; Department of Diagnostic and Interventional Neuroradiology, Hospices Civils, Lyon, France (O.F.E., V.D., F. Cotton).
Costalat V; Department of Neuroradiology, Hôpital Gui de Chauliac, Montpellier, France (F. Cagnazzo, V. Costalat).
Pokaż więcej
Corporate Authors :
ET-COVID-19 Study Group*
Źródło :
Stroke [Stroke] 2021 Jan; Vol. 52 (1), pp. 31-39. Date of Electronic Publication: 2020 Nov 23.
Typ publikacji :
Journal Article; Multicenter Study
MeSH Terms :
Endovascular Procedures*/mortality
Thrombectomy*/mortality
COVID-19/*complications
Ischemic Stroke/*complications
Ischemic Stroke/*surgery
Aged ; Aged, 80 and over ; COVID-19/epidemiology ; Cohort Studies ; Europe ; Female ; Humans ; Ischemic Stroke/mortality ; Male ; Middle Aged ; Registries ; Risk Factors ; SARS-CoV-2 ; Treatment Outcome
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Clip-first policy versus coil-first policy for the exclusion of middle cerebral artery aneurysms.
Autorzy :
Berro DH; 1CHU de Caen, Department of Neurosurgery, Caen.; 2Université Caen Normandie, Medical School, Caen.; 3Normandie Université, UNICAEN, CEA, CNRS, ISTCT/CERVOxy Group, GIP Cyceron, Caen.
L'Allinec V; 4University Hospital of Angers, Department of Radiology, Angers.
Pasco-Papon A; 4University Hospital of Angers, Department of Radiology, Angers.
Emery E; 1CHU de Caen, Department of Neurosurgery, Caen.; 2Université Caen Normandie, Medical School, Caen.; 5INSERM, UMR-S U1237, Physiopathology and Imaging of Neurological Disorders (PhIND), GIP Cyceron, Caen.
Berro M; 2Université Caen Normandie, Medical School, Caen.; 6CHU de Caen, Department of Neurology, Caen.
Barbier C; 7CHU de Caen, Department of Radiology, Caen; and.
Fournier HD; 8University Hospital of Angers, Department of Neurosurgery, Angers, France.
Gaberel T; 1CHU de Caen, Department of Neurosurgery, Caen.; 2Université Caen Normandie, Medical School, Caen.; 5INSERM, UMR-S U1237, Physiopathology and Imaging of Neurological Disorders (PhIND), GIP Cyceron, Caen.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neurosurgery [J Neurosurg] 2019 Sep 20, pp. 1-8. Date of Electronic Publication: 2019 Sep 20.
Typ publikacji :
Journal Article
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-15 z 15

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies