Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Passaseo, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Measurement of the Higgs boson production via vector boson fusion and its decay into bottom quarks in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff85, Aff88, Aff272, IDJHEP012024173_cor1
Hayrapetyan, A.
Tumasyan, A.Aff1, Aff205
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff206
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Schieck, J.Aff2, Aff206
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff206
Darwish, M. R.Aff3, Aff207
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
Dansana, S.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Makarenko, I.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Tytgat, M.Aff4, Aff6
Van Putte, S.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Khalilzadeh, A.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
De Coen, M.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Lidrych, J.
Mastrapasqua, P.
Mondal, K.
Tran, T. T.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff208
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff209
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff210
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff209
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Orzari, B.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Keshri, S.
Thakur, S.
Cheng, T.
Guo, Q.
Javaid, T.
Mittal, M.
Yuan, L.
Bauer, G.Aff15, Aff211
Hu, Z.
Yi, K.Aff15, Aff175, Aff211
Chen, G. M.Aff16, Aff212
Chen, H. S.Aff16, Aff212
Chen, M.Aff16, Aff212
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff212
Monti, F.
Sharma, R.
Song, J. N.Aff16, Aff212
Tao, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.Aff5, Aff20
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Reyes Vega, J. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Sculac, A.
Kovac, M.
Sculac, T.
Bargassa, P.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff31, Aff213
Assran, Y.Aff31, Aff214, Aff215
Abdullah Al-Mashad, M.
Mahmoud, M. A.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kallonen, K. T. S.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff192
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff216
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Greenberg, C.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Xiao, J.
Khvedelidze, A.
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Rehm, F.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff43, Aff217
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff218
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Alimena, J.
Amoroso, S.
An, Y.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Becerril Gonzalez, H.
Behnke, O.
Bhattacharya, S.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff65
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff219
Lohmann, W.Aff45, Aff220
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Ranken, E.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff221
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff45, Aff221
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Sreelatha Pramod, L. P.
Stafford, D.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff45, Aff221
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Fischer, Y.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Grohsjean, A.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Raciti, B.
Rieger, M.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff138
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Melachroinos, G.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Paraskevas, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Karapostoli, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Siamarkou, E.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff52, Aff222
Kadlecsik, Á.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff55
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54, Aff223
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Bencze, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff55, Aff224
Zilizi, G.
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff225
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff226
Singla, A.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff227
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff228
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.Aff59, Aff228
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Chatterjee, S.
Jana, P.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff229
Kumar, D.Aff60, Aff229
Mohammad Mobassir Ameen, M.
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff60, Aff229
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Saha, N. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Verma, S.
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Bala, A.
Banerjee, S.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff63, Aff230
Das, A. K.
Kar, C.
Maity, D.Aff63, Aff231
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff63, Aff231
Naskar, K.Aff63, Aff231
Nayak, A.Aff63, Aff231
Sadangi, P.
Saha, P.
Swain, S. K.
Varghese, S.Aff63, Aff231
Vats, D.Aff63, Aff231
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff65, Aff232
Khazaie, E.Aff65, Aff232
Zeinali, M.Aff65, Aff233
Chenarani, S.Aff66, Aff234
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff69, Aff235
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff68, Aff70
D‘ Anzi, B.Aff68, Aff69
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff69
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchia, A.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Zaza, A.Aff68, Aff69
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Campanini, R.Aff71, Aff72
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Fasanella, D.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff236
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff237
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff237
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff75, Aff76
Camaiani, B.Aff75, Aff76
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff75, Aff76
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff77, Aff238
Piccolo, D.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff80, Aff81
Cetorelli, F.Aff80, Aff81
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.Aff80, Aff81
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Zuolo, D.Aff80, Aff81
Buontempo, S.
Cagnotta, A.Aff82, Aff83
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83, Aff239
Paolucci, P.Aff82, Aff138
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Ardino, R.
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff86, Aff170
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Grosso, G.
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Migliorini, M.Aff86, Aff87
Passaseo, M.
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Sgaravatto, M.
Simonetto, F.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Triossi, A.Aff86, Aff87
Ventura, S.
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Zumerle, G.Aff86, Aff87
Abu Zeid, S.Aff89, Aff240
Aimè, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.Aff89, Aff90
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Ajmal, S.Aff91, Aff92
Asenov, P.Aff91, Aff241
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff91, Aff241
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff93, Aff94
Boccali, T.
Bossini, E.Aff93, Aff94
Bruschini, D.Aff93, Aff95
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Musich, M.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.Aff93, Aff95
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Cunqueiro Mendez, L.Aff97, Aff98
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Errico, F.Aff97, Aff98
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Mijuskovic, J.Aff97, Aff98
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Finco, L.
Grippo, M.Aff99, Aff100
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Luongo, F.Aff99, Aff100
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff99, Aff100
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.Aff99, Aff100
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tarricone, C.Aff99, Aff100
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Umoret, G.Aff99, Aff100
Vagnerini, A.Aff99, Aff100
Vlasov, E.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Sorrentino, G.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Bak, G.
Gwak, P.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, D.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Jun, W.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Gaile, A.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Strautnieks, N. R.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Yusuff, I.Aff118, Aff242
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff243
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Ramírez García, M.
Bautista, I.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Raicevic, N.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bastos, D.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Boletti, A.
Bozzo, M.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.
Milenovic, P.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Vischia, P.
Bhowmik, S.
Blanco Fernández, S.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Navarrete Ramos, E.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff136, Aff244
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Barney, D.
Bermúdez Martínez, A.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bin Anuar, A. A.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Cipriani, M.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Fallavollita, F.Aff89, Aff90, Aff138
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
James, T.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milosevic, V.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Pantaleo, F.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Qu, H.
Rabady, D.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff138
Stahl Leiton, A. G.
Steen, A.
Summers, S.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Walter, D.
Wanczyk, J.Aff138, Aff245
Wozniak, K. A.
Zehetner, P.
Zejdl, P.
Zeuner, W. D.
Bevilacqua, T.Aff139, Aff141
Caminada, L.Aff139, Aff141
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff139, Aff141
Noehte, L.Aff139, Aff141
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff140, Aff245
Backhaus, M.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff140, Aff245
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Seidita, R.
Steggemann, J.Aff140, Aff245
Valsecchi, D.
Wallny, R.
Amsler, C.Aff141, Aff246
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff142, Aff247
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Tiwari, P. C.Aff142, Aff229
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Hou, W.-S.
Kao, Y. w.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Thomas-Wilsker, J.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Wachirapusitanand, V.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff145, Aff248
Eskut, E.
Guler, Y.Aff145, Aff249
Gurpinar Guler, E.Aff145, Aff249
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff145, Aff250
Polatoz, A.
Tali, B.Aff145, Aff251
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Ocalan, K.Aff146, Aff252
Yalvac, M.Aff146, Aff253
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff147, Aff254
Kaya, O.Aff147, Aff255
Tekten, S.Aff147, Aff256
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff148, Aff248
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff148, Aff257
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff149, Aff251
Epshteyn, V.
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff149, Aff258
Isildak, B.Aff259, Aff149
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sert, H.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff149, Aff251
Zorbilmez, C.
Boyaryntsev, A.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff152
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff153, Aff260
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff152, Aff153
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff154, Aff261
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Nash, J.Aff154, Aff262
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Richards, A.
Rose, A.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff138, Aff154
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Hiltbrand, J.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Toms, M.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Huerta Escamilla, C.
Simsek, A. E.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Chudasama, R.
Cooper, S. I.
Gleyzer, S. V.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff158
Usai, E.
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Coubez, X.Aff160, Aff221
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff160, Aff263
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff160, Aff264
Simpson, F.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Abbott, S.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Citron, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Wei, W.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gordon, M.
Hanson, G.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Quinnan, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Brennan, L.
Campagnari, C.
Collura, G.
Dorsett, A.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Dutta, V.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Manganelli, N.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Amram, O.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cummings, G.
Dickinson, J.
Dutta, I.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff166, Aff170
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff170, Aff265
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Aruta, C.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Chang, P.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Koenig, E.
Kolosova, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Adams, T.
Al Kadhim, A.
Askew, A.
Bower, N.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Hashmi, R.
Kim, R. S.
Kim, S.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Prova, P. R.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Alsufyani, B.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff173, Aff240
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Bennett, C.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lee, J. h.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Nanda, S.
Oh, G.
Pilipovic, D.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Blend, D.
Dilsiz, K.Aff175, Aff266
Emediato, L.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff175
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff175, Aff267
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff175, Aff268
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kang, L.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roguljic, M.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Pitt, M.
Popescu, S.Aff177, Aff269
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Wilson, G.
Allmond, B.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kalogeropoulos, A.
Kim, D.
Maravin, Y.
Nam, K.
Natoli, J.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Chen, Y. m.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Bendavid, J.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hoang, D.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lavezzo, L.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Rothman, S.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Mahon, D.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Rejeb Sfar, H.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wang, B.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Monk, D. G.
Schmitt, M. H.
Taliercio, A.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Castells, S.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Ho, K. W.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Nelson, H.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bouchamaoui, H.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Loeliger, A.
Marlow, D.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chandra, S.
Chawla, R.
Das, S.
Gu, A.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Virdi, A. K.
Wang, F.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Pathak, A.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Miguel Colin, O.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff197, Aff220
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Vora, J.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Karunarathna, N.
Lee, L.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Ahmad, M.
Bouhali, O.Aff199, Aff270
Dalchenko, M.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff199
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Hussain, A.
Kazhykarim, Y.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mankel, A.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Kunnawalkam Elayavalli, R.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Karchin, P. E.
Aravind, A.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Warden, A.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Druzhkin, D.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.Aff1, Aff154
Obraztsov, S.
Oreshkin, V.
Oskin, A.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2024(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The Analytical Method algorithm for trigger primitives generation at the LHC Drift Tubes detector
Autorzy:
Abbiendi, G.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Álvarez González, B.
Amapane, N.
Bachiller, I.
Barcellan, L.
Baldanza, C.
Battilana, C.
Bellato, M.
Bencze, G.
Benettoni, M.
Beni, N.
Benvenuti, A.
Bergnoli, A.
Blanco Ramos, L.C.
Borgonovi, L.
Bragagnolo, A.
Cafaro, V.
Calderon, A.
Calvo, E.
Carlin, R.
Carrillo Montoya, C.A.
Cavallo, F.R.
Cela Ruiz, J.M.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Checchia, P.
Ciano, L.
Colino, N.
Corti, D.
Cotto, G.
Crupano, A.
Cuadrado Calzada, S.
Cuevas, J.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Dattola, D.
De La Cruz, B.
de Lara Rodríguez, C.I.
De Remigis, P.
Erice Cid, C.
Eliseev, D.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Bedoya, C.F.
de Trocóniz, J.F.
Fernández del Val, D.
Fernández Menéndez, J.
Fernández Ramos, J.P.
Folgueras, S.
Fouz, M.C.
Francia Ferrero, D.
García Romero, J.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Giordano, V.
Gonella, F.
González Caballero, I.
González Fernández, J.R.
González López, O.
Goy López, S.
Gozzelino, A.
Griggio, A.
Grosso, G.
Guandalini, C.
Guiducci, L.
Gulmini, M.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Isocrate, R.
Josa, M.I.
Kiani, B.
León Holgado, J.
Lo Meo, S.
Lusiani, E.
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Margoni, M.
Mariotti, C.
Martín Martín, I.
Martínez Morales, J.J.
Maselli, S.
Masetti, G.
Meneguzzo, A.T.
Merschmeyer, M.
Migliorini, M.
Modenese, L.
Molnar, J.
Montecassiano, F.
Mora Martínez, J.
Moran, D.
Mukherjee, S.
Navarrete, J.J.
Navarria, F.
Navarro Tobar, A.
Nowotny, F.
Palencia Cortezón, E.
Passaseo, M.
Pazzini, J.
Pelliccioni, M.
Perrotta, A.
Philipps, B.
Piedra Gomez, J.
Primavera, F.
Puerta Pelayo, J.
Puras Sánchez, J.C.
Ramón Álvarez, C.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D.D.
Reithler, H.
Reyes-Almanza, R.
Rodríguez Bouza, V.
Ronchese, P.
Rossi, A.M.
Rossin, R.
Rotondo, F.
Rovelli, T.
Sánchez Cruz, S.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Sharma, A.
Simonetto, F.
Soto Rodríguez, A.
Staiano, A.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.F.
Toniolo, N.
Torromeo, G.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Triossi, A.
Trocino, D.
Ujvari, B.
Umoret, G.
Urda Gómez, L.
Uwe, B.
Ventura, S.
Vico Villalba, C.
Wiedenbeck, S.
Zanetti, M.
Zantis, F.P.
Zilizi, G.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Pokaż więcej
Źródło:
In Nuclear Inst. and Methods in Physics Research, A April 2023 1049
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurement of the cross section of top quark-antiquark pair production in association with a W boson in proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy:
Aff85, Aff88, Aff268, IDJHEP072023219_cor1
Tumasyan, A.Aff1, Aff202
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff203
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff203
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff203
Darwish, M. R.Aff3, Aff204
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff205
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff206
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff207
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff9, Aff208
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff206
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff14, Aff209
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff15, Aff210
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff15, Aff172, Aff210
Chen, G. M.Aff16, Aff209
Chen, H. S.Aff16, Aff209
Chen, M.Aff16, Aff209
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Kou, H.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff209
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff5, Aff19
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff30, Aff211
Assran, Y.Aff30, Aff212, Aff213
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff189
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff214
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff39
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Bagaturia, I.Aff40, Aff215
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff43, Aff216
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff44, Aff45
Borras, K.Aff42, Aff44
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff44, Aff45
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff44, Aff65
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasem, A.Aff42, Aff44
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff217
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff42, Aff44, Aff218
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff42, Aff44
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff45
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff42, Aff44
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Loesche, T.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff135
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff219
Lökös, S.Aff51, Aff55
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff51, Aff52
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff52, Aff54
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff53, Aff220
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff54
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff54, Aff221
Csorgo, T.Aff52, Aff55
Nemes, F.Aff52, Aff55
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff56, Aff222
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff56, Aff223
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Shah, A.
Baradia, S.
Barman, S.Aff58, Aff224
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff58, Aff225
Maity, M.Aff58, Aff224
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff59, Aff226
Kumar, D.Aff59, Aff226
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff59, Aff226
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff59, Aff226
Verma, S.
Naskar, K.Aff60, Aff227
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff63, Aff228
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff63, Aff229
Nayak, A.Aff63, Aff229
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff63, Aff229
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff44, Aff65, Aff230
Khazaie, E.Aff65, Aff230
Zeinali, M.Aff65, Aff231
Chenarani, S.Aff66, Aff232
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff68, Aff69
Aly, R.Aff68, Aff69
Aruta, C.Aff68, Aff69
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff68, Aff70
De Filippis, N.Aff68, Aff70
De Palma, M.Aff68, Aff69
Di Florio, A.Aff68, Aff69
Elmetenawee, W.Aff68, Aff69
Errico, F.Aff68, Aff69
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff68, Aff70
Ince, M.Aff68, Aff69
Maggi, G.Aff68, Aff70
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff68, Aff69
Mastrapasqua, V.Aff68, Aff69
My, S.Aff68, Aff69
Nuzzo, S.Aff68, Aff69
Pellecchia, A.Aff68, Aff69
Pompili, A.Aff68, Aff69
Pugliese, G.Aff68, Aff70
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff68, Aff69
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff68, Aff69
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff71, Aff72
Bonacorsi, D.Aff71, Aff72
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff71, Aff72
Capiluppi, P.Aff71, Aff72
Castro, A.Aff71, Aff72
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff71, Aff72
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff71, Aff72
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff71, Aff72
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff71, Aff72
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff71, Aff72
Lo Meo, S.Aff71, Aff233
Lunerti, L.Aff71, Aff72
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff71, Aff72
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff71, Aff72
Rossi, A. M.Aff71, Aff72
Rovelli, T.Aff71, Aff72
Siroli, G. P.Aff71, Aff72
Costa, S.Aff73, Aff74, Aff234
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff73, Aff74
Tricomi, A.Aff73, Aff74, Aff234
Tuve, C.Aff73, Aff74
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff75, Aff76
Camaiani, B.Aff75, Aff76
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff75, Aff76
Ciulli, V.Aff75, Aff76
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff75, Aff76
Focardi, E.Aff75, Aff76
Latino, G.Aff75, Aff76
Lenzi, P.Aff75, Aff76
Lizzo, M.Aff75, Aff76
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff75, Aff76
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff77, Aff135
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff78, Aff79
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff78, Aff79
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff80, Aff81
Cetorelli, F.Aff80, Aff81
De Guio, F.Aff80, Aff81
Dinardo, M. E.Aff80, Aff81
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff80, Aff81
Govoni, P.Aff80, Aff81
Guzzi, L.Aff80, Aff81
Lucchini, M. T.Aff80, Aff81
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff80, Aff81
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff80, Aff81
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff80, Aff81
Zuolo, D.Aff80, Aff81
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff82, Aff83
Cavallo, N.Aff82, Aff84
De Iorio, A.Aff82, Aff83
Fabozzi, F.Aff82, Aff84
Iorio, A. O. M.Aff82, Aff83
Lista, L.Aff82, Aff83, Aff235
Paolucci, P.Aff82, Aff135
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff82, Aff83
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff86, Aff167
Bisello, D.Aff86, Aff87
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff86, Aff87
Carlin, R.Aff86, Aff87
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff86, Aff87
Gasparini, U.Aff86, Aff87
Grosso, G.
Layer, L.Aff83, Aff86
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff86, Aff87
Meneguzzo, A. T.Aff86, Aff87
Montecassiano, F.
Passaseo, M.
Pazzini, J.Aff86, Aff87
Ronchese, P.Aff86, Aff87
Rossin, R.Aff86, Aff87
Simonetto, F.Aff86, Aff87
Strong, G.
Tosi, M.Aff86, Aff87
Yarar, H.Aff86, Aff87
Zotto, P.Aff86, Aff87
Zucchetta, A.Aff86, Aff87
Abu Zeid, S.Aff89, Aff236
Aimè, C.Aff89, Aff90
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff89, Aff90
Fiorina, D.Aff89, Aff90
Montagna, P.Aff89, Aff90
Re, V.
Riccardi, C.Aff89, Aff90
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff89, Aff90
Asenov, P.Aff91, Aff237
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff91, Aff92
Fanò, L.Aff91, Aff92
Magherini, M.Aff91, Aff92
Mantovani, G.Aff91, Aff92
Mariani, V.Aff91, Aff92
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff91, Aff237
Piccinelli, A.Aff91, Aff92
Presilla, M.Aff91, Aff92
Rossi, A.Aff91, Aff92
Santocchia, A.Aff91, Aff92
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff91, Aff92
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff93, Aff95
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff93, Aff94
Boccali, T.
Bossini, E.Aff93, Aff94
Bruschini, D.Aff93, Aff95
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff93, Aff94
D’Amante, V.Aff93, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff93, Aff96
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff93, Aff95
Mandorli, G.Aff93, Aff95
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff93, Aff94
Musich, M.Aff93, Aff94
Palla, F.
Parolia, S.Aff93, Aff94
Ramirez-Sanchez, G.Aff93, Aff95
Rizzi, A.Aff93, Aff94
Rolandi, G.Aff93, Aff95
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff93, Aff94
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff93, Aff94
Turini, N.Aff93, Aff96
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff97, Aff98
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff97, Aff98
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff97, Aff98
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff97, Aff98
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff97, Aff98
Quaranta, C.Aff97, Aff98
Rahatlou, S.Aff97, Aff98
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff97, Aff98
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff97, Aff98
Amapane, N.Aff99, Aff100
Arcidiacono, R.Aff99, Aff101
Argiro, S.Aff99, Aff100
Arneodo, M.Aff99, Aff101
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff99, Aff100
Bellora, A.Aff99, Aff100
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff99, Aff100
Covarelli, R.Aff99, Aff100
Demaria, N.
Grippo, M.Aff99, Aff100
Kiani, B.Aff99, Aff100
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff99, Aff100
Migliore, E.Aff99, Aff100
Monteil, E.Aff99, Aff100
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff99, Aff100
Ortona, G.
Pacher, L.Aff99, Aff100
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff99, Aff101
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff99, Aff100
Sola, V.
Solano, A.Aff99, Aff100
Soldi, D.Aff99, Aff100
Staiano, A.
Tornago, M.Aff99, Aff100
Trocino, D.
Umoret, G.Aff99, Aff100
Vagnerini, A.Aff99, Aff100
Belforte, S.
Candelise, V.Aff102, Aff103
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff102, Aff103
Della Ricca, G.Aff102, Aff103
Sorrentino, G.Aff102, Aff103
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, A.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff117, Aff238
Yusuff, I.Aff117, Aff238
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff119, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff36, Aff122
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff128, Aff240
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff133, Aff241
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.Aff89, Aff90, Aff135
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lintuluoto, A.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff48, Aff135
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff135, Aff242
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff136, Aff138
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff136, Aff138
Noehte, L.Aff136, Aff138
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff137, Aff242
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff137, Aff242
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff137, Aff242
Valsecchi, D.Aff135, Aff137
Wallny, R.
Amsler, C.Aff138, Aff243
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff139, Aff244
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff142, Aff245
Eskut, E.
Guler, Y.Aff142, Aff246
Gurpinar Guler, E.Aff142, Aff246
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff142, Aff247
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff142, Aff248
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff143, Aff249
Ocalan, K.Aff143, Aff250
Yalvac, M.Aff143, Aff251
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff144, Aff252
Kaya, O.Aff144, Aff253
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff144, Aff254
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff145, Aff245
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff145, Aff245
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff146, Aff248
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff146, Aff255
Isildak, B.Aff146, Aff256
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff146, Aff248
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff149
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff150, Aff257
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff149, Aff150
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff151, Aff258
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff151, Aff259
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff135, Aff151
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff100, Aff155
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff42, Aff157
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff157, Aff260
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff157, Aff261
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff163, Aff167
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff167, Aff262
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff170, Aff236
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff172, Aff263
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff40, Aff172
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff172, Aff264
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff172, Aff265
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff19, Aff191
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff194, Aff217
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff196, Aff266
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff104, Aff196
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Pivovarov, G.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Stepennov, A.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vlasov, E.
Volkov, P.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Azimuthal anisotropy of dijet events in PbPb collisions at sNN = 5.02 TeV
Autorzy:
Aff86, Aff89, Aff272, IDJHEP072023139_cor1
Tumasyan, A.Aff1, Aff203
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff204
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff204
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff204
Darwish, M. R.Aff3, Aff205
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff206
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff207
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff208
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff9, Aff209
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff207
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff14, Aff210
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff15, Aff211
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff15, Aff173, Aff211
Chen, G. M.Aff16, Aff210
Chen, H. S.Aff16, Aff210
Chen, M.Aff16, Aff210
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Kou, H.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff210
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.Aff5, Aff20
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, Jr, M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff31, Aff212
Assran, Y.Aff31, Aff213, Aff214
Abdullah Al-Mashad, M.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff190
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff39, Aff215
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff15, Aff40
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Bagaturia, I.Aff41, Aff216
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Stein, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff44, Aff217
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff45, Aff46
Borras, K.Aff43, Aff45
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff66
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.Aff45, Aff218
Lohmann, W.Aff45, Aff219
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff43, Aff45, Aff220
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff43, Aff45
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Velyka, A.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff43, Aff45
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Rieger, O.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff136
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff52, Aff221
Lökös, S.Aff52, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff52, Aff53
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54, Aff222
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff55, Aff223
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff57, Aff224
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff57, Aff225
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.Aff59, Aff226
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff59, Aff227
Maity, M.Aff59, Aff226
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff60, Aff228
Kumar, D.Aff60, Aff228
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff60, Aff228
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff60, Aff228
Verma, S.
Naskar, K.Aff61, Aff229
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff64, Aff230
Das, A. K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff64, Aff231
Nayak, A.Aff64, Aff231
Saha, P.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff64, Aff231
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff66, Aff232
Khazaie, E.Aff66, Aff232
Zeinali, M.Aff66, Aff233
Chenarani, S.Aff67, Aff234
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff69, Aff70
Aly, R.Aff69, Aff70, Aff235
Aruta, C.Aff69, Aff70
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff69, Aff71
De Filippis, N.Aff69, Aff71
De Palma, M.Aff69, Aff70
Di Florio, A.Aff69, Aff70
Elmetenawee, W.Aff69, Aff70
Errico, F.Aff69, Aff70
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff69, Aff71
Ince, M.Aff69, Aff70
Maggi, G.Aff69, Aff71
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff69, Aff70
Mastrapasqua, V.Aff69, Aff70
My, S.Aff69, Aff70
Nuzzo, S.Aff69, Aff70
Pellecchia, A.Aff69, Aff70
Pompili, A.Aff69, Aff70
Pugliese, G.Aff69, Aff71
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff69, Aff70
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff69, Aff70
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff72, Aff73
Bonacorsi, D.Aff72, Aff73
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff72, Aff73
Capiluppi, P.Aff72, Aff73
Castro, A.Aff72, Aff73
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff72, Aff73
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff72, Aff73
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff72, Aff73
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff72, Aff73
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff72, Aff73
Meo, S. LoAff72, Aff236
Lunerti, L.Aff72, Aff73
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff72, Aff73
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff72, Aff73
Rossi, A. M.Aff72, Aff73
Rovelli, T.Aff72, Aff73
Siroli, G. P.Aff72, Aff73
Costa, S.Aff74, Aff75, Aff237
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff74, Aff75
Tricomi, A.Aff74, Aff75, Aff237
Tuve, C.Aff74, Aff75
Barbagli, G.
Bardelli, G.Aff76, Aff77
Camaiani, B.Aff76, Aff77
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff76, Aff77
Ciulli, V.Aff76, Aff77
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff76, Aff77
Focardi, E.Aff76, Aff77
Latino, G.Aff76, Aff77
Lenzi, P.Aff76, Aff77
Lizzo, M.Aff76, Aff77
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff76, Aff77
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff78, Aff238
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff79, Aff80
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff79, Aff80
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff81, Aff82
Cetorelli, F.Aff81, Aff82
De Guio, F.Aff81, Aff82
Dinardo, M. E.Aff81, Aff82
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff81, Aff82
Govoni, P.Aff81, Aff82
Guzzi, L.Aff81, Aff82
Lucchini, M. T.Aff81, Aff82
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff81, Aff82
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff81, Aff82
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff81, Aff82
Zuolo, D.Aff81, Aff82
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff83, Aff84
Cavallo, N.Aff83, Aff85
De Iorio, A.Aff83, Aff84
Fabozzi, F.Aff83, Aff85
Iorio, A. O. M.Aff83, Aff84
Lista, L.Aff83, Aff84, Aff239
Paolucci, P.Aff83, Aff136
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff83, Aff84
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff87, Aff168
Bisello, D.Aff87, Aff88
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff87, Aff88
Carlin, R.Aff87, Aff88
Checchia, P.
Dorigo, T.
Gasparini, F.Aff87, Aff88
Gasparini, U.Aff87, Aff88
Grosso, G.
Layer, L.Aff84, Aff87
Lusiani, E.
Passaseo, M.
Pazzini, J.Aff87, Aff88
Ronchese, P.Aff87, Aff88
Rossin, R.Aff87, Aff88
Sgaravatto, M.
Simonetto, F.Aff87, Aff88
Strong, G.
Tosi, M.Aff87, Aff88
Yarar, H.Aff87, Aff88
Zanetti, M.Aff87, Aff88
Zotto, P.Aff87, Aff88
Zucchetta, A.Aff87, Aff88
Zumerle, G.Aff87, Aff88
Abu Zeid, S.Aff90, Aff240
Aimè, C.Aff90, Aff91
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff90, Aff91
Fiorina, D.Aff90, Aff91
Montagna, P.Aff90, Aff91
Re, V.
Riccardi, C.Aff90, Aff91
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff90, Aff91
Asenov, P.Aff92, Aff241
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff92, Aff93
Fanò, L.Aff92, Aff93
Magherini, M.Aff92, Aff93
Mantovani, G.Aff92, Aff93
Mariani, V.Aff92, Aff93
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff92, Aff241
Piccinelli, A.Aff92, Aff93
Presilla, M.Aff92, Aff93
Rossi, A.Aff92, Aff93
Santocchia, A.Aff92, Aff93
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff92, Aff93
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff94, Aff96
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff94, Aff95
Boccali, T.
Bossini, E.Aff94, Aff95
Bruschini, D.Aff94, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff94, Aff95
D’Amante, V.Aff94, Aff97
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff94, Aff97
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff94, Aff96
Mandorli, G.Aff94, Aff96
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff94, Aff95
Musich, M.Aff94, Aff95
Palla, F.
Parolia, S.Aff94, Aff95
Ramirez-Sanchez, G.Aff94, Aff96
Rizzi, A.Aff94, Aff95
Rolandi, G.Aff94, Aff96
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff94, Aff95
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff94, Aff95
Turini, N.Aff94, Aff97
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff98, Aff99
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff98, Aff99
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff98, Aff99
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff98, Aff99
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff98, Aff99
Quaranta, C.Aff98, Aff99
Rahatlou, S.Aff98, Aff99
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff98, Aff99
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff98, Aff99
Amapane, N.Aff100, Aff101
Arcidiacono, R.Aff100, Aff102
Argiro, S.Aff100, Aff101
Arneodo, M.Aff100, Aff102
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff100, Aff101
Bellora, A.Aff100, Aff101
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff100, Aff101
Covarelli, R.Aff100, Aff101
Demaria, N.
Grippo, M.Aff100, Aff101
Kiani, B.Aff100, Aff101
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff100, Aff101
Migliore, E.Aff100, Aff101
Monteil, E.Aff100, Aff101
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M. M.Aff100, Aff101
Ortona, G.
Pacher, L.Aff100, Aff101
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff100, Aff102
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff100, Aff101
Sola, V.
Solano, A.Aff100, Aff101
Soldi, D.Aff100, Aff101
Staiano, A.
Tornago, M.Aff100, Aff101
Trocino, D.
Umoret, G.Aff100, Aff101
Vagnerini, A.Aff100, Aff101
Belforte, S.
Candelise, V.Aff103, Aff104
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff103, Aff104
Della Ricca, G.Aff103, Aff104
Sorrentino, G.Aff103, Aff104
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff118, Aff242
Yusuff, I.Aff118, Aff242
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff120, Aff243
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff123
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Adzic, P.Aff129, Aff244
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff134, Aff245
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.Aff90, Aff91, Aff136
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff49, Aff136
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff136, Aff246
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff137, Aff139
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff137, Aff139
Noehte, L.Aff137, Aff139
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff138, Aff246
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff138, Aff246
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff138, Aff246
Valsecchi, D.Aff136, Aff138
Wallny, R.
Amsler, C.Aff139, Aff247
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff140, Aff248
Kuo, C. M.
Lin, W.
Rout, P. K.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Khurana, R.
Kole, G.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff143, Aff249
Eskut, E.
Guler, Y.Aff143, Aff250
Gurpinar Guler, E.Aff143, Aff250
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff143, Aff251
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff143, Aff252
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff144, Aff253
Ocalan, K.Aff144, Aff254
Yalvac, M.Aff144, Aff255
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff145, Aff256
Kaya, O.Aff145, Aff257
Tekten, S.Aff145, Aff258
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff146, Aff249
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff146, Aff249
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff147, Aff252
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff147, Aff259
Isildak, B.Aff147, Aff260
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff147, Aff252
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff150
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff151, Aff261
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff150, Aff151
Jain, Sh.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff152, Aff262
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff152, Aff263
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff136, Aff152
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff101, Aff156
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff158
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff158, Aff264
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff158, Aff265
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vourliotis, E.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Latorre, A.
Lawhorn, J. M.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Guerrero, D.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff164, Aff168
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff168, Aff266
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kuznetsova, E.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Viazlo, O.
Wulansatiti, M.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff171, Aff240
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff173, Aff267
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff173
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff173, Aff268
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff173, Aff269
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Smith, C.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Yang, T. J.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Joyce, M.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff20, Aff192
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff195, Aff219
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Routray, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff197, Aff270
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff105, Aff197
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Demiyanov, A.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Khein, L.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Kodolova, O.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Korotkikh, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Petrushanko, S.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Popova, E.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Selivanova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Snigirev, A.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vardanyan, I.
Vlasov, E.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Measurement of the top quark pole mass using tt¯s+jet events in the dilepton final state in proton-proton collisions at tt¯s = 13 TeV
Autorzy:
Aff84, Aff87, Aff268, IDJHEP072023077_cor1
Tumasyan, A.Aff1, Aff201
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P. S.
Jeitler, M.Aff2, Aff202
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff202
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff202
Darwish, M. R.Aff3, Aff203
Janssen, T.
Kello, T.Aff3, Aff5
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Rendón, C.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff9, Aff204
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff9, Aff205
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.Aff9, Aff206
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.Aff9, Aff207
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff10, Aff205
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Cheng, T.
Javaid, T.Aff13, Aff208
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.Aff14, Aff209
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.Aff14, Aff171, Aff209
Chen, G. M.Aff15, Aff208
Chen, H. S.Aff15, Aff208
Chen, M.Aff15, Aff208
Iemmi, F.
Jiang, C. H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff15, Aff208
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Chen, C.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff18, Aff5
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D. A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J. D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Chitroda, B. K.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff29, Aff210
Assran, Y.Aff29, Aff211, Aff212
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Rantanen, M. m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff35, Aff188
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B. A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff37, Aff213
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.Aff14, Aff38
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.Aff39, Aff214
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M. y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff42, Aff215
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.Aff42, Aff134
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Blekman, F.Aff43, Aff44
Borras, K.Aff41, Aff43
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff43, Aff44
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff43, Aff64
Jomhari, N. Z.
Kaech, B.
Kasem, A.Aff41, Aff43
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff43, Aff216
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Milella, G.
Moch, S. O.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.Aff41, Aff43, Aff217
Scheurer, V.
Schnake, S.Aff41, Aff43
Schütze, P.
Schwanenberger, C.Aff43, Aff44
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Voß, K.
Walsh, R.
Walter, D.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.Aff41, Aff43
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Aggleton, R.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H. R.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, M.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Bechtel, J.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff45, Aff134
Horzela, M.
Husemann, U.
Keicher, P.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P. G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff50, Aff218
Lökös, S.Aff50, Aff54
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A. J.Aff50, Aff51
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff51, Aff53
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff51, Aff52, Aff219
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff52, Aff53
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.Aff53, Aff220
Csorgo, T.Aff51, Aff54
Nemes, F.Aff51, Aff54
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff55, Aff221
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J. B.Aff55, Aff222
Singla, A.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Shah, A.
Baradia, S.
Barman, S.Aff57, Aff223
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff57, Aff224
Maity, M.Aff57, Aff223
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J. R.Aff58, Aff225
Kumar, D.Aff58, Aff225
Muhammad, A.
Panwar, L.Aff58, Aff225
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Tiwari, P. C.Aff58, Aff225
Verma, S.
Naskar, K.Aff59, Aff226
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G. B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.Aff62, Aff227
Das, A. K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff62, Aff228
Nayak, A.Aff62, Aff228
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff62, Aff228
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff43, Aff64
Khazaie, E.
Zeinali, M.Aff64, Aff229
Chenarani, S.Aff65, Aff230
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff67, Aff68
Aly, R.Aff67, Aff69, Aff231
Aruta, C.Aff67, Aff68
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff67, Aff69
De Filippis, N.Aff67, Aff69
De Palma, M.Aff67, Aff68
Di Florio, A.Aff67, Aff68
Elmetenawee, W.Aff67, Aff68
Errico, F.Aff67, Aff68
Fiore, L.
Iaselli, G.Aff67, Aff69
Ince, M.Aff67, Aff68
Maggi, G.Aff67, Aff69
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff67, Aff68
Mastrapasqua, V.Aff67, Aff68
My, S.Aff67, Aff68
Nuzzo, S.Aff67, Aff68
Pellecchia, A.Aff67, Aff68
Pompili, A.Aff67, Aff68
Pugliese, G.Aff67, Aff69
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff67, Aff68
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff67, Aff68
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff70, Aff71
Bonacorsi, D.Aff70, Aff71
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff70, Aff71
Capiluppi, P.Aff70, Aff71
Castro, A.Aff70, Aff71
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff70, Aff71
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff70, Aff71
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff70, Aff71
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff70, Aff71
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff70, Aff71
Lo Meo, S.Aff70, Aff232
Lunerti, L.Aff70, Aff71
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff70, Aff71
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff70, Aff71
Rossi, A. M.Aff70, Aff71
Rovelli, T.Aff70, Aff71
Siroli, G. P.Aff70, Aff71
Costa, S.Aff72, Aff73, Aff233
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff72, Aff73
Tricomi, A.Aff72, Aff73, Aff233
Tuve, C.Aff72, Aff73
Barbagli, G.
Camaiani, B.Aff74, Aff75
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff74, Aff75
Ciulli, V.Aff74, Aff75
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff74, Aff75
Focardi, E.Aff74, Aff75
Latino, G.Aff74, Aff75
Lenzi, P.Aff74, Aff75
Lizzo, M.Aff74, Aff75
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff74, Aff75
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.Aff76, Aff134
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff77, Aff78
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.Aff77, Aff78
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.Aff79, Aff80
Cetorelli, F.Aff79, Aff80
De Guio, F.Aff79, Aff80
Dinardo, M. E.Aff79, Aff80
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff79, Aff80
Govoni, P.Aff79, Aff80
Guzzi, L.Aff79, Aff80
Lucchini, M. T.Aff79, Aff80
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff79, Aff80
Pedrini, D.
Pinolini, B. S.
Ragazzi, S.Aff79, Aff80
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff79, Aff80
Zuolo, D.Aff79, Aff80
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff81, Aff82
Cavallo, N.Aff81, Aff83
De Iorio, A.Aff81, Aff82
Fabozzi, F.Aff81, Aff83
Iorio, A. O. M.Aff81, Aff82
Lista, L.Aff81, Aff82, Aff234
Paolucci, P.Aff81, Aff134
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff81, Aff82
Azzi, P.
Bacchetta, N.Aff85, Aff166
Bisello, D.Aff85, Aff86
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff85, Aff86
Checchia, P.
Gasparini, F.Aff85, Aff86
Gasparini, U.Aff85, Aff86
Grosso, G.
Layer, L.Aff82, Aff85
Lusiani, E.
Margoni, M.Aff85, Aff86
Maron, G.Aff85, Aff235
Meneguzzo, A. T.Aff85, Aff86
Montecassiano, F.
Passaseo, M.
Pazzini, J.Aff85, Aff86
Ronchese, P.Aff85, Aff86
Rossin, R.Aff85, Aff86
Simonetto, F.Aff85, Aff86
Strong, G.
Tosi, M.Aff85, Aff86
Yarar, H.Aff85, Aff86
Zanetti, M.Aff85, Aff86
Zotto, P.Aff85, Aff86
Zucchetta, A.Aff85, Aff86
Abu Zeid, S.Aff88, Aff236
Aimè, C.Aff88, Aff89
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff88, Aff89
Fiorina, D.Aff88, Aff89
Montagna, P.Aff88, Aff89
Re, V.
Riccardi, C.Aff88, Aff89
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff88, Aff89
Asenov, P.Aff90, Aff237
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff90, Aff91
Fanò, L.Aff90, Aff91
Magherini, M.Aff90, Aff91
Mantovani, G.Aff90, Aff91
Mariani, V.Aff90, Aff91
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff90, Aff237
Piccinelli, A.Aff90, Aff91
Presilla, M.Aff90, Aff91
Rossi, A.Aff90, Aff91
Santocchia, A.Aff90, Aff91
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff90, Aff91
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff92, Aff94
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.Aff92, Aff93
Boccali, T.
Bossini, E.Aff92, Aff93
Bruschini, D.Aff92, Aff94
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff92, Aff93
D’Amante, V.Aff92, Aff95
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff92, Aff95
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff92, Aff94
Mandorli, G.Aff92, Aff94
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.Aff92, Aff93
Musich, M.Aff92, Aff93
Palla, F.
Parolia, S.Aff92, Aff93
Ramirez-Sanchez, G.Aff92, Aff94
Rizzi, A.Aff92, Aff93
Rolandi, G.Aff92, Aff94
Roy Chowdhury, S.Aff92, Aff94
Sarkar, T.Aff92, Aff223
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff92, Aff93
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff92, Aff93
Turini, N.Aff92, Aff95
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barria, P.
Campana, M.Aff96, Aff97
Cavallari, F.
Del Re, D.Aff96, Aff97
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff96, Aff97
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff96, Aff97
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff96, Aff97
Quaranta, C.Aff96, Aff97
Rahatlou, S.Aff96, Aff97
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff96, Aff97
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff96, Aff97
Amapane, N.Aff98, Aff99
Arcidiacono, R.Aff98, Aff100
Argiro, S.Aff98, Aff99
Arneodo, M.Aff98, Aff100
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff98, Aff99
Bellora, A.Aff98, Aff99
Berenguer Antequera, J.Aff98, Aff99
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.Aff98, Aff99
Covarelli, R.Aff98, Aff99
Demaria, N.
Grippo, M.Aff98, Aff99
Kiani, B.Aff98, Aff99
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.Aff98, Aff99
Migliore, E.Aff98, Aff99
Monteil, E.Aff98, Aff99
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff98, Aff99
Ortona, G.
Pacher, L.Aff98, Aff99
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.Aff98, Aff100
Shchelina, K.
Siviero, F.Aff98, Aff99
Sola, V.
Solano, A.Aff98, Aff99
Soldi, D.Aff98, Aff99
Staiano, A.
Tornago, M.Aff98, Aff99
Trocino, D.
Umoret, G.Aff98, Aff99
Vagnerini, A.Aff98, Aff99
Belforte, S.
Candelise, V.Aff101, Aff102
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff101, Aff102
Della Ricca, G.Aff101, Aff102
Sorrentino, G.Aff101, Aff102
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Ryu, M. S.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Asilar, E.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Jun, W.
Kim, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, J.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Merlin, J. A.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Kim, M. R.
Lee, H.
Lee, Y.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Gaile, A.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Torims, T.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S. Y.Aff116, Aff238
Yusuff, I.Aff116, Aff238
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H. A.
Gallegos Maríñez, L. G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff118, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.Aff35, Aff121
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Gul, M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Adzic, P.Aff127, Aff240
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D. D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff132, Aff241
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S. S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.Aff88, Aff89, Aff134
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Ghosh, S.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lintuluoto, A.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff47, Aff134
Stahl Leiton, A. G.
Summers, S.
Tatar, K.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tropea, P.
Tsirou, A.
Wanczyk, J.Aff134, Aff242
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff135, Aff137
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Lange, C.
Missiroli, M.Aff135, Aff137
Noehte, L.Aff135, Aff137
Rohe, T.
Aarrestad, T. K.
Androsov, K.Aff136, Aff242
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Datta, K.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Eble, F.
Galli, M.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Marchese, L.
Martin Perez, C.
Mascellani, A.Aff136, Aff242
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Riti, F.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Steggemann, J.Aff136, Aff242
Valsecchi, D.Aff134, Aff136
Wallny, R.
Amsler, C.Aff137, Aff243
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jin, W.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Liechti, S. P.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Senger, M.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff138, Aff244
Kuo, C. M.
Lin, W.
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. s.
Cheng, H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Agyel, D.
Boran, F.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff141, Aff245
Eskut, E.
Guler, Y.Aff141, Aff246
Gurpinar Guler, E.Aff141, Aff246
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff141, Aff247
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff141, Aff248
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Uslan, E.
Zorbakir, I. S.
Karapinar, G.Aff142, Aff249
Ocalan, K.Aff142, Aff250
Yalvac, M.Aff142, Aff251
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff143, Aff252
Kaya, O.Aff143, Aff253
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff143, Aff254
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff144, Aff245
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff144, Aff245
Aydilek, O.
Cerci, S.Aff145, Aff248
Hacisahinoglu, B.
Hos, I.Aff145, Aff255
Isildak, B.Aff145, Aff256
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Simsek, C.
Sunar Cerci, D.Aff145, Aff248
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Glowacki, M.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff4, Aff148
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Ball, A. H.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff149, Aff257
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Holmberg, M.-L.Aff148, Aff149
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Salvi, G.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Brown, C. E.
Buchmuller, O.
Cacchio, V.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff150, Aff258
Colling, D.
Dancu, J. S.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Howard, A.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Mieskolainen, M.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff150, Aff259
Pesaresi, M.
Radburn-Smith, B. C.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Shukla, R.
Tapper, A.
Uchida, K.
Uttley, G. P.
Vage, L. H.
Virdee, T.Aff134, Aff150
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff99, Aff154
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Erice, C.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
May, S.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff41, Aff156
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff156, Aff260
Kwon, T.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Li, D.
Luo, J.
Narain, M.
Pervan, N.
Sagir, S.Aff156, Aff261
Simpson, F.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Mocellin, G.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Manca, E.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Si, W.
Wimpenny, S.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
Mokhtar, F.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Collura, G.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Li, A. J.
Marsh, B.
Masterson, P.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Schmitz, R.
Setti, F.
Sheplock, J.
Siddireddy, P.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Murthy, S.
Paulini, M.
Roberts, A.
Sanchez, A.
Terrill, W.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
Karathanasis, G.
MacDonald, E.
Marini, F.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Schonbeck, N.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Zipper, N.
Alexander, J.
Bright-Thonney, S.
Chen, X.
Cranshaw, D. J.
Fan, J.
Fan, X.
Gadkari, D.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Di Petrillo, K. F.
Dickinson, J.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gandrakota, A.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Horyn, L.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
Ngadiuba, J.
Noonan, D.
Papadimitriou, V.
Pastika, N.
Pedro, K.
Pena, C.Aff162, Aff166
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.Aff166, Aff262
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spiegel, L.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Zoi, I.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Wang, J.
Wu, Z.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff169, Aff236
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Lemos, D. S.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, X.
Ye, Z.
Yoo, J.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff171, Aff263
Emediato, L.
Gandrajula, R. P.
Karaman, G.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff39, Aff171
Nachtman, J.
Neogi, O.
Ogul, H.Aff171, Aff264
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff171, Aff265
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Gritsan, A. V.
Kang, L.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sekhar, S.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Alcerro Alcerro, L. F.
Anguiano, J.
Baringer, P.
Bean, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Lazarovits, M.
Le Mahieu, C.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Allmond, B.
Duric, S.
Gujju Gurunadha, R.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Natoli, J.
Roy, D.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Bethani, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Lai, Y.
Lascio, S.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Palmer, C.
Papageorgakis, C.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Bi, R.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez-Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Long, K.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Crossman, B.
Evans, A.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Joshi, B. M.
Kapsiak, C.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Cremaldi, L. M.
Bloom, K.
Bryson, M.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Wightman, A.
Yan, F.
Zecchinelli, A. G.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Morris, M.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Han, Y.
Krishna, A.
Li, J.
Lidrych, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Castells, S.
Cremonesi, M.
Das, A.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, L.
Mariano, J.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Mcgrady, C.
Mohrman, K.
Moore, C.
Musienko, Y.
Nelson, H.
Ruchti, R.
Townsend, A.
Wayne, M.
Yockey, H.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Carrigan, M.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Lesauvage, A.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Kondratyev, D.
Koshy, A. M.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Acosta, D.
Baty, A.
Carnahan, T.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Fernández Manteca, P. J.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Rotter, J.
Shi, W.
Yang, S.
Yigitbasi, E.
Zhang, L.Aff18, Aff190
Zhang, Y.
Zuo, X.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Van Onsem, G. P.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Jaroslawski, D.
Karacheban, O.Aff193, Aff216
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Fiorendi, S.
Holmes, T.
Nibigira, E.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff195, Aff266
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff103, Aff195
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Viinikainen, J.
Cardwell, B.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Perez Lara, C. E.
Tannenwald, B.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Banerjee, S.
Black, K.
Bose, T.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Herve, A.
Koraka, C. K.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Mondal, S.
Parida, G.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Tsoi, H. F.
Vetens, W.
Afanasiev, S.
Andreev, V.
Andreev, Yu.
Aushev, T.
Azarkin, M.
Babaev, A.
Belyaev, A.
Blinov, V.
Boos, E.
Borshch, V.
Budkouski, D.
Bunichev, V.
Bychkova, O.
Chekhovsky, V.
Chistov, R.
Danilov, M.
Dermenev, A.
Dimova, T.
Dremin, I.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Epshteyn, V.
Ershov, A.
Gavrilov, G.
Gavrilov, V.
Gninenko, S.
Golovtcov, V.
Golubev, N.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Gribushin, A.
Ivanchenko, V.
Ivanov, Y.
Kachanov, V.
Kardapoltsev, L.
Karjavine, V.
Karneyeu, A.
Kim, V.
Kirakosyan, M.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Klyukhin, V.
Konstantinov, D.
Korenkov, V.
Kozyrev, A.
Krasnikov, N.
Kuznetsova, E.
Lanev, A.
Levchenko, P.
Litomin, A.
Lychkovskaya, N.
Makarenko, V.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Murzin, V.
Nikitenko, A.
Obraztsov, S.
Okhotnikov, V.
Oskin, A.
Ovtin, I.
Palichik, V.
Parygin, P.
Perelygin, V.
Perfilov, M.
Pivovarov, G.
Polikarpov, S.
Popov, V.
Radchenko, O.
Savina, M.
Savrin, V.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skovpen, Y.
Slabospitskii, S.
Smirnov, V.
Sosnov, D.
Stepennov, A.
Sulimov, V.
Tcherniaev, E.
Terkulov, A.
Teryaev, O.
Tlisova, I.
Toms, M.
Toropin, A.
Uvarov, L.
Uzunian, A.
Vlasov, E.
Volkov, P.
Vorobyev, A.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Zhokin, A.
Pokaż więcej
Źródło:
Journal of High Energy Physics. 2023(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Irradiation aging of the CMS Drift Tube muon detector
Autorzy:
Ferrero, D.D. Redondo
Abbiendi, G.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
González, B. Álvarez
Amapane, N.
Bachiller, I.
Barcala, J.M.
Barcellan, L.
Battilana, C.
Bellato, M.
Bencze, G.
Benettoni, M.
Beni, N.
Benvenuti, A.
Ramos, L.C. Blanco
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Cifuentes, J.A. Brochero
Cafaro, V.
Calderon, A.
Calvo, E.
Cappati, A.
Carlin, R.
Montoya, C.A. Carrillo
Caturan, S.
Cavallo, F.R.
Ruiz, J.M. Cela
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Quero, B. Chazin
Checchia, P.
Ciano, L.
Colino, N.
Corti, D.
Cotto, G.
Cuevas, J.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Dattola, D.
De La Cruz, B.
De Remigis, P.
de Trocóniz, J.F.
Cid, C. Erice
Bedoya, C.F.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Manteca, P. Fernandez
Menéndez, J. Fernández
Ramos, J.P. Fernández
Folgueras, S.
Fouz, M.C.
Ferrero, D. Francia
Romero, J. García
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Giordano, V.
Casademunt, F. Gomez
Gonella, F.
Caballero, I. González
Fernández, J.R. González
López, O. González
Gosh, S.
López, S. Goy
Gozzelino, A.
Griggio, A.
Grosso, G.
Guandalini, C.
Guiducci, L.
Gulmini, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hernández, J.M.
Hoepfner, K.
Iemmi, F.
Isocrate, R.
Josa, M.I.
Kiani, B.
Lacaprara, S.
Lo Meo, S.
Marcellini, S.
Margoni, M.
Marín, J.
Mariotti, C.
Martín, I. Martín
Morales, J.J. Martínez
Rivero, C. Martínez
Maselli, S.
Masetti, G.
Meneguzzo, A.T.
Merschmeyer, M.
Mocellin, G.
Modenese, L.
Molinero, A.
Molnar, J.
Montecassiano, F.
Moran, D.
Navarrete, J.J.
Navarria, F.
Tobar, Á. Navarro
Oller, J.C.
Passaseo, M.
Pazzini, J.
Pegoraro, M.
Pelayo, J. Puerta
Pelliccioni, M.
Philipps, B.
Gomez, J. Piedra
Angioni, G.L. Pinna
Pozzobon, N.
Presilla, M.
Prieels, C.
Primavera, F.
Sánchez, J.C. Puras
Redondo, I.
Reithler, H.
Rodrigo, T.
Bouza, V. Rodríguez
Roemer, J.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Rotondo, F.
Rovelli, T.
Cruz, S.Sánchez
Navas, S.Sánchez
Sastre, J.
Scodellaro, L.
Simonetto, F.
Soares, M.S.
Staiano, A.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.F.
Toniolo, N.
Torassa, E.
Trocino, D.
Ujvari, B.
Ventura, S.
Cortabitarte, R. Vilar
Garcia, J. Vizan
Zanetti, M.
Zantis, F.P.
Zilizi, G.
Zotto, P.
Pokaż więcej
Źródło:
In Radiation Physics and Chemistry July 2020 172
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Evidence for four-top quark production in proton-proton collisions at [formula omitted]
Autorzy:
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J.W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Damanakis, K.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Hussain, P.S.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Schwarz, D.
Sonawane, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Darwish, M.R.
Janssen, T.
Kello, T.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Bols, E.S.
D'Hondt, J.
De Moor, A.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A.R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Putte, S.
Vannerom, D.
Clerbaux, B.
Dansana, S.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Hohov, D.
Jaramillo, J.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Malara, A.
Paredes, S.
Pétré, L.
Postiau, N.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Rendón, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Van Den Bossche, N.
Vermassen, B.
Wezenbeek, L.
Benecke, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I.S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Taliercio, A.
Tran, T.T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G.A.
Coelho, E.
Hensel, C.
Moraes, A.
Rebello Teles, P.
Aldá Júnior, W.L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Da Costa, E.M.
Da Silveira, G.G.
De Jesus Damiao, D.
Dos Santos Sousa, V.
Fonseca De Souza, S.
Martins, J.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S.M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C.A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T.R.
Gregores, E.M.
Mercadante, P.G.
Novaes, S.F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Shumka, E.
Thakur, S.
Cheng, T.
Guo, Q.
Javaid, T.
Mittal, M.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Hu, Z.
Lezki, S.
Yi, K.
Chen, G.M.
Chen, H.S.
Chen, M.
Iemmi, F.
Jiang, C.H.
Kapoor, A.
Liao, H.
Liu, Z.-A.
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
An, Y.
Ban, Y.
Levin, A.
Li, C.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S.J.
Sun, X.
Wang, D.
Xiao, J.
Yang, H.
Lu, M.
You, Z.
Lu, N.
Gao, X.
Leggat, D.
Okawa, H.
Zhang, Y.
Lin, Z.
Lu, C.
Xiao, M.
Avila, C.
Barbosa Trujillo, D.A.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Rodriguez, M.
Ruiz Alvarez, J.D.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Bargassa, P.
Brigljevic, V.
Chitroda, B.K.
Ferencek, D.
Mishra, S.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P.A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Stepennov, A.
Finger, M.
Finger, M., Jr.
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A.A.
Salama, E.
Abdullah Al-Mashad, M.
Mahmoud, M.A.
Bhowmik, S.
Dewanjee, R.K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Lange, T.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M.S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Rantanen, M.m.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J.L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Lohezic, V.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.
Simkina, P.
Titov, M.
Baldenegro Barrera, C.
Beaudette, F.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Damas, F.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Fontana Santos Alves, B.A.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Harikrishnan, B.
Liu, G.
Motta, J.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Portales, L.
Salerno, R.
Sarkar, U.
Sauvan, J.B.
Sirois, Y.
Tarabini, A.
Vernazza, E.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E.C.
Collard, C.
Darej, D.
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Beauceron, S.
Blancon, B.
Boudoul, G.
Carle, A.
Chanon, N.
Choi, J.
Contardo, D.
Depasse, P.
Dozen, C.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Laktineh, I.B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Torterotot, L.
Vander Donckt, M.
Verdier, P.
Viret, S.
Lomidze, I.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Botta, V.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Röwert, N.
Teroerde, M.
Diekmann, S.
Dodonova, A.
Eich, N.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fasanella, D.
Fischer, B.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Lee, M.y.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Nowotny, F.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Redjeb, W.
Rehm, F.
Reithler, H.
Schmidt, A.
Schuler, S.C.
Sharma, A.
Stein, A.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Zotz, A.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Alimena, J.
Asmuss, P.
Baxter, S.
Bayatmakou, M.
Becerril Gonzalez, H.
Behnke, O.
Bhattacharya, S.
Blekman, F.
Borras, K.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
De Silva, M.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L.I.
Filatov, O.
Gallo, E.
Geiser, A.
Giraldi, A.
Greau, G.
Grohsjean, A.
Guglielmi, V.
Guthoff, M.
Jafari, A.
Jomhari, N.Z.
Kaech, B.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Kogler, R.
Komm, M.
Krücker, D.
Lange, W.
Leyva Pernia, D.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Mendizabal Morentin, M.
Metwally, J.
Meyer, A.B.
Milella, G.
Mormile, M.
Mussgiller, A.
Nürnberg, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Ranken, E.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.
Scheurer, V.
Schnake, S.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shchedrolosiev, M.
Sosa Ricardo, R.E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Van De Klundert, M.
Vazzoler, F.
Ventura Barroso, A.
Walsh, R.
Wang, Q.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Yang, Y.
Zimermmane Castro Santos, A.
Albrecht, A.
Albrecht, S.
Antonello, M.
Bein, S.
Benato, L.
Bonanomi, M.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
El Morabit, K.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Hajheidari, M.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Jabusch, H.R.
Kasieczka, G.
Keicher, P.
Klanner, R.
Korcari, W.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Labe, F.
Lange, J.
Lobanov, A.
Matthies, C.
Mehta, A.
Moureaux, L.
Mrowietz, M.
Nigamova, A.
Nissan, Y.
Paasch, A.
Pena Rodriguez, K.J.
Quadfasel, T.
Rieger, M.
Savoiu, D.
Schindler, J.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Sommerhalder, M.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Wolf, M.
Brommer, S.
Burkart, M.
Butz, E.
Chwalek, T.
Dierlamm, A.
Droll, A.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J.O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.
Horzela, M.
Husemann, U.
Klute, M.
Koppenhöfer, R.
Link, M.
Lintuluoto, A.
Maier, S.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Oh, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Shvetsov, I.
Simonis, H.J.
Trevisani, N.
Ulrich, R.
van der Linden, J.
Von Cube, R.F.
Wassmer, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Zuo, X.
Anagnostou, G.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Kontaxakis, P.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Zisopoulos, I.
Bakas, G.
Chatzistavrou, T.
Karapostoli, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Adamidis, K.
Bestintzanos, I.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Kamtsikis, C.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Kosmoglou Kioseoglou, P.G.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanád, M.
Farkas, K.
Gadallah, M.M.A.
Major, P.
Mandal, K.
Pásztor, G.
Rádl, A.J.
Surányi, O.
Veres, G.I.
Bartók, M.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Ujvari, B.
Zilizi, G.
Csorgo, T.
Nemes, F.
Novak, T.
Babbar, J.
Bansal, S.
Beri, S.B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, H.
Kaur, M.
Kumar, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sheokand, T.
Singh, J.B.
Singla, A.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Chhetri, A.
Choudhary, B.C.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Saumya, S.
Baradia, S.
Barman, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Gomber, B.
Maity, M.
Palit, P.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Behera, P.K.
Behera, S.C.
Kalbhor, P.
Komaragiri, J.R.
Kumar, D.
Muhammad, A.
Panwar, L.
Pradhan, R.
Pujahari, P.R.
Saha, N.R.
Sikdar, A.K.
Verma, S.
Naskar, K.
Aziz, T.
Das, I.
Dugad, S.
Kumar, M.
Mohanty, G.B.
Suryadevara, P.
Banerjee, S.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Thachayath, A.
Bahinipati, S.
Das, A.K.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V.K.
Nayak, A.
Saha, P.
Swain, S.K.
Vats, D.
Alpana, A.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.
Khazaie, E.
Zeinali, M.
Chenarani, S.
Etesami, S.M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Elmetenawee, W.
Errico, F.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
My, S.
Nuzzo, S.
Pellecchia, A.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ramos, D.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F.M.
Sözbilir, Ü.
Stamerra, A.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F.R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G.M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Lo Meo, S.
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F.L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A.M.
Rovelli, T.
Siroli, G.P.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Bardelli, G.
Camaiani, B.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Meola, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Chatagnon, P.
Ferro, F.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Boldrini, G.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
De Guio, F.
Dinardo, M.E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Lucchini, M.T.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pinolini, B.S.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cagnotta, A.
Carnevali, F.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Iorio, A.O.M.
Lista, L.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Dorigo, T.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Grosso, G.
Layer, L.
Lusiani, E.
Meneguzzo, A.T.
Montecassiano, F.
Passaseo, M.
Pazzini, J.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
Yarar, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Abu Zeid, S.
Aimè, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Asenov, P.
Bilei, G.M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Magherini, M.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Presilla, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bhattacharya, R.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Bruschini, D.
Castaldi, R.
Ciocci, M.A.
D'Amante, V.
Dell'Orso, R.
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.
Matos Figueiredo, D.
Messineo, A.
Musich, M.
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Roy Chowdhury, S.
Sarkar, T.
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P.G.
Barria, P.
Campana, M.
Cavallari, F.
Del Re, D.
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Grippo, M.
Kiani, B.
Legger, F.
Luongo, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mecca, A.
Migliore, E.
Monteno, M.
Mulargia, R.
Obertino, M.M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Ruspa, M.
Shchelina, K.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tarricone, C.
Tornago, M.
Trocino, D.
Umoret, G.
Vagnerini, A.
Vlasov, E.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Sorrentino, G.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D.H.
Kim, G.N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S.W.
Moon, C.S.
Oh, Y.D.
Pak, S.I.
Ryu, M.S.
Sekmen, S.
Yang, Y.C.
Kim, H.
Moon, D.H.
Asilar, E.
Kim, T.J.
Park, J.
Choi, S.
Han, S.
Hong, B.
Lee, K.S.
Lim, J.
Park, S.K.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H.S.
Kim, Y.
Lee, S.
Almond, J.
Bhyun, J.H.
Jeon, S.
Kim, J.S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Oh, B.H.
Oh, S.B.
Seo, H.
Yang, U.K.
Yoon, I.
Jang, W.
Kang, D.Y.
Kang, Y.
Kim, D.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J.S.H.
Lee, Y.
Merlin, J.A.
Park, I.C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I.J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H.D.
Choi, M.
Kim, M.R.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Dreimanis, K.
Pikurs, G.
Potrebko, A.
Seidel, M.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Hoh, S.Y.
Yusuff, I.
Zolkapli, Z.
Benitez, J.F.
Castaneda Hernandez, A.
Encinas Acosta, H.A.
Gallegos Maríñez, L.G.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J.A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C.A.
Perez Navarro, D.A.
Sánchez Hernández, A.
Oropeza Barrera, C.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H.A.
Uribe Estrada, C.
Bubanja, I.
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Ahmad, A.
Asghar, M.I.
Awais, A.
Awan, M.I.M.
Gul, M.
Hoorani, H.R.
Khan, W.A.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Araujo, M.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Varela, J.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Del Val, D.
Fernández Ramos, J.P.
Flix, J.
Fouz, M.C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J.M.
Josa, M.I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Perez Dengra, C.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Redondo Ferrero, D.D.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Sastre, J.
Urda Gómez, L.
Vazquez Escobar, J.
Willmott, C.
de Trocóniz, J.F.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J.R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Rodríguez Bouza, V.
Soto Rodríguez, A.
Trapote, A.
Vico Villalba, C.
Brochero Cifuentes, J.A.
Cabrillo, I.J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Lasaosa García, C.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J.M.
Jayananda, M.K.
Kailasapathy, B.
Sonnadara, D.U.J.
Wickramarathna, D.D.C.
Dharmaratna, W.G.D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bermúdez Martínez, A.
Bianco, M.
Bilin, B.
Bin Anuar, A.A.
Bocci, A.
Brondolin, E.
Caillol, C.
Camporesi, T.
Cerminara, G.
Chernyavskaya, N.
Chhibra, S.S.
Choudhury, S.
Cipriani, M.
d'Enterria, D.
Dabrowski, A.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M.M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Fallavollita, F.
Florent, A.
Forthomme, L.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Govorkova, E.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Kratochwil, N.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Leutgeb, E.
Lourenço, C.
Maier, B.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marini, A.C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Selvaggi, M.
Sil