Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pavlov, D. A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Constructive Description of Hölder Classes on Some Multidimensional Compact Sets
Autorzy :
Pavlov, D. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Vestnik St. Petersburg University, Mathematics. 54(3):245-253
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Otolith Morphology and Relationships of Several Fish Species of the Suborder Scorpaenoidei
Autorzy :
Pavlov, D. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Ichthyology. 61(1):33-47
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Landau: A Language for Dynamical Systems with Automatic Differentiation
Autorzy :
Dolgakov, I.
Pavlov, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Mathematical Sciences: A Translation of Selected Russian- and Ukrainian-language Serial Publications in Mathematics. :1-9
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies