Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pečarić, Ðilda"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Levinson-type inequalities via new Green functions and Montgomery identity
Autorzy :
Adeel Muhammad
Khan Khuram Ali
Pečarić Ðilda
Pečarić Josip
Pokaż więcej
Temat :
levinson's inequality
montgomery identity
information theory
26d20
26d15
94a20
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Mathematics, Vol 18, Iss 1, Pp 632-652 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/math.2020.18.issue-1/math-2020-0163/math-2020-0163.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2391-5455
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/be29d250396f4b2e8d888341e183e08e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New bounds for Shannon, Relative and Mandelbrot entropies via Hermite interpolating polynomial
Autorzy :
Mehmood Nasir
Butt Saad Ihsan
Pečarić Ðilda
Pečarić Josip
Pokaż więcej
Temat :
n-convex function
Hermite interpolating polynomial
new Green functions
Shannon entropy
Relative entropy
Zipf-Mandelbrot entropy
26A51
26D15
26E60
94A17
94A15
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Demonstratio Mathematica, Vol 51, Iss 1, Pp 112-130 (2018)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/dema.2018.51.issue-1/dema-2018-0011/dema-2018-0011.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2391-4661
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/6bede4e0de6b4a9982ba8618057cbd8a
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Estimation of f-divergence and Shannon entropy by using Levinson type inequalities for higher order convex functions via Hermite interpolating polynomial.
Autorzy :
Adeel, Muhammad
Khan, Khuram Ali
Pečarić, Ðilda
Pečarić, Josip
Pokaż więcej
Temat :
HERMITE polynomials
CONVEX functions
INFORMATION theory
ENTROPY
MATHEMATICAL equivalence
Źródło :
Journal of Inequalities & Applications; 5/12/2020, Vol. 2020 Issue 1, p1-16, 16p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
COMBINATORIAL EXTENSIONS OF POPOVICIU'S INEQUALITY VIA ABEL-GONTSCHAROFF POLYNOMIAL WITH APPLICATIONS IN INFORMATION THEORY.
Autorzy :
Butt, Saad Ihsan
Rasheed, Tahir
Pečarić, Ðilda
Pečarić, Josip
Pokaż więcej
Temat :
COMBINATORIAL analysis
EQUALITY
POLYNOMIALS
CONVEX functions
ENTROPY
Alternatywny tytuł :
Kombinatorna proširenja Popoviciuove nejednakosti preko Abel-Gontscharoffovih polinoma s primjenama u teoriji informacija. (Croatian)
Źródło :
Rad HAZU: Matematicke Znanosti; 2020, Vol. 24, p59-80, 22p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies