Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pečarić, Josip"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Levinson-type inequalities via new Green functions and Montgomery identity
Autorzy :
Adeel Muhammad
Khan Khuram Ali
Pečarić Ðilda
Pečarić Josip
Pokaż więcej
Temat :
levinson's inequality
montgomery identity
information theory
26d20
26d15
94a20
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Open Mathematics, Vol 18, Iss 1, Pp 632-652 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.degruyter.com/view/j/math.2020.18.issue-1/math-2020-0163/math-2020-0163.xml?format=INT; https://doaj.org/toc/2391-5455
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/be29d250396f4b2e8d888341e183e08e
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies