Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Peng T"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Normalizers of pro-normal subgroups
Autorzy :
Peng, T. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematische Zeitschrift. August 1966 93(4):294-298
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On groups with nilpotent derived groups
Autorzy :
Peng, T. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik. July 1969 20(3):251-253
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Thermomechanical behavior of viscoelastic polar materials
Autorzy :
Peng, T. J.
Valanis, K. C.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Thermomechanisches Verhalten viskoelastischer polarer Materialien
Źródło :
Acta Mechanica. September 1971 11(3-4):203-216
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A note on the conjugacy of Hall subgroups
Autorzy :
Peng, T. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik. December 1978 30(1):240-241
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Finite groups with automorphisms acting trivially on subgroups
Autorzy :
Peng, T. A.
Pokaż więcej
Źródło :
Archiv der Mathematik. December 1982 39(6):481-484
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies