Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pepe, Valentina"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-18 z 18
Tytuł :
Desarguesian and Unitary complete partial ovoids
Autorzy :
Pepe, Valentina
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Algebraic Combinatorics: An International Journal. 37(3):503-522
Czasopismo naukowe
Tytuł :
LDPC codes from the Hermitian curve
Autorzy :
Pepe, Valentina
Pokaż więcej
Źródło :
Designs, Codes and Cryptography: An International Journal. March 2007 42(3):303-315
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-18 z 18

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies