Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pera, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Sometimes they come back: New and old spinal muscular atrophy adults in the era of nusinersen.
Autorzy :
Sansone, V. A.
Coratti, G.
Pera, M. C.
Pane, M.
Messina, S.
Salmin, F.
Albamonte, E.
De Sanctis, R.
Sframeli, M.
Di Bella, V.
Morando, S.
d'Amico, A.
Frongia, A. L.
Antonaci, L.
Pirola, A.
Pedemonte, M.
Bertini, E.
Bruno, C.
Mercuri, E.
Di Bari, Alessandra
Pokaż więcej
Temat :
SPINAL muscular atrophy
ADULTS
MEDICAL registries
DISEASE duration
Źródło :
European Journal of Neurology; Feb2021, Vol. 28 Issue 2, p602-608, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Management of gastroesophageal cancer: A perspective from Catalonia
Autorzy :
Pera, M.
Grande, L.
Maurel, J.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Prise en charge des cancers oesogastriques : une perspective depuis la Catalogne
Źródło :
Oncologie. March 2013 15(3-4):181-188
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk factors for unfavourable postoperative outcome in patients with Crohn's disease undergoing right hemicolectomy or ileocaecal resection. An international audit by ESCP and S-ECCO
Autorzy :
El-Hussuna, A.
Pinkney, T.
Zmora, O.
Frasson, M.
Bhangu, A.
Battersby, N.
Chaudhri, S.
Nepogodiev, D.
Singh, B.
Vennix, S.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Christensen, P.
D'Hoore, A.
Laurberg, S.
Morton, D.
Rubbini, M.
Vaizey, C.
Magill, L.
Perry, R.
Sheward, N.
Nørmark Mortensen, R.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Salomon, M.
Makhmudov, A.
Selnyahina, L.
Varabei, A.
Vizhynis, Y.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Pletinckx, P.
Vergucht, V.
Debergh, I.
Feryn, T.
Reusens, H.
Nachtergaele, M.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Monami, B.
Weerts, J.
Bouckaert, W.
Houben, B.
Knol, J.
Sergeant, G.
Vangertruyden, G.
Haeck, L.
Lange, C.
Sommeling, C.
Vindevoghel, K.
Castro, S.
De Bruyn, H.
Huyghe, M.
De Wolf, E.
Reynders, D.
de Buck van Overstraeten, A.
Wolthuis, A.
Delibegovic, S.
Christiani, A.
Marchiori, M., Jr.
Rocha de Moraes, C.
Tercioti, V., Jr.
Arabadjieva, E.
Bulanov, D.
Dardanov, D.
Stoyanov, V.
Yonkov, A.
Angelov, K.
Maslyankov, S.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Toshev, S.
Georgiev, Y.
Karashmalakov, A.
Zafirov, G.
Wang, X.
Condic, D.
Kraljik, D.
Mrkovic, H.
Pavkovic, V.
Raguž, K.
Bencurik, V.
Holášková, E.
Skrovina, M.
Farkašová, M.
Grolich, T.
Kala, Z.
Antos, F.
Pruchova, V.
Sotona, O.
Chobola, M.
Dusek, T.
Ferko, A.
Örhalmi, J.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Bernstein, I.
Gotschalck Sunesen, K.
Leunbach, J.
Thorlacius-Ussing, O.
Uth Oveson, A.
Dahl Chirstensen, S.
Gamez, V.
Oeting, M.
Schou Loeve, U.
Ugianskis, A.
Jessen, M.
Krarup, P.M.
Linde, K.
Mirza, Q.
Overgaard Stovring, J.
Erritzøe, L.
Loft Jakobsen, H.
Lykke, J.
Palmgren Colov, E.
Husted Madsen, A.
Linde Friis, T.
Amstrup Funder, J.
Dich, R.
Kjær, S.
Rasmussen, S.
Schlesinger, N.
Dilling Kjaer, M.
Qvist, N.
Khalid, A.
Ali, G.
Hadi, S.
Rosell Walker, L.
Kivelä, A.
Lehtonen, T.
Lepistö, A.
Scheinin, T.
Siironen, P.
Kössi, J.
Kuusanmäki, P.
Tomminen, T.
Turunen, A.
Rautio, T.
Vierimaa, M.
Huhtinen, H.
Karvonen, J.
Lavonius, M.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Kepenekian, V.
Passot, G.
Maggiori, L.
Manceau, G.
Panis, Y.
Gout, M.
Rullier, E.
van Geluwe, B.
Chafai, N.
Lefevre, J.H.
Parc, Y.
Tiret, E.
Couette, C.
Duchalais, E.
Agha, A.
Hornberger, M.
Hungbauer, A.
Iesalnieks, I.
Weindl, I.
Crescenti, F.
Keller, M.
Kolodziejski, N.
Scherer, R.
Sterzing, D.
Bock, B.
Boehm, G.
El-Magd, M.
Krones, C.
Niewiera, M.
Buhr, J.
Cordesmeyer, S.
Hoffmann, M.
Krückemeier, K.
Vogel, T.
Schön, M.
Baral, J.
Lukoschek, T.
Münch, S.
Pullig, F.
Horisberger, K.
Kienle, P.
Magdeburg, J.
Post, S.
Batzalexis, K.
Germanos, S.
Agalianos, C.
Dervenis, C.
Gouvas, N.
Kanavidis, P.
Kottikias, A.
Katsoulis, I.E.
Korkolis, D.
Plataniotis, G.
Sakorafas, G.
Akrida, I.
Argentou, M.
Kollatos, C.
Lampropoulos, C.
Tsochatzis, S.
Besznyák, I.
Bursics, A.
Egyed, T.
Papp, G.
Svastics, I.
Atladottir, J.
Möller, P.
Sigurdsson, H.
Stefánsson, T.
Valsdottir, E.
Andrews, E.
Foley, N.
Hechtl, D.
Majeed, M.
McCourt, M.
Hanly, A.
Hyland, J.
Martin, S.
O'Connell, P.R.
Winter, D.
Connelly, T.
Joyce, W.
Wrafter, P.
Berkovitz, R.
Avital, S.
Haj Yahia, I.
Hermann, N.
Shpitz, B.
White, I.
Lishtzinsky, Y.
Tsherniak, A.
Wasserberg, N.
Horesh, N.
Keler, U.
Pery, R.
Shapiro, R.
Tulchinsky, H.
Badran, B.
Dayan, K.
Iskhakov, A.
Lecaros, J.
Nabih, N.
Angrima, I.
Bardini, R.
Pizzolato, E.
Tonello, M.
Arces, F.
Balestri, R.
Ceccarelli, C.
Prosperi, V.
Rossi, E.
Giannini, I.
Vincenti, L.
Altomare, D.F.
Di Candido, F.
Di Iena, M.
Guglielmi, A.
Caputi-Iambrenghi, O.
Marsanic, P.
Mellano, A.
Muratore, A.
Annecchiarico, M.
Bencini, L.
Amore Bonapasta, S.
Coratti, A.
Guerra, F.
Asteria, C.R.
Boccia, L.
Gerard, L.
Pascariello, A.
Manca, G.
Marino, F.
Casaril, A.
Inama, M.
Moretto, G.
Bacchelli, C.
Carvello, M.
Mariani, N.
Montorsi, M.
Spinelli, A.
Romairone, E.
Scabini, S.
Belli, A.
Bianco, F.
De Franciscis, S.
Maria Romano, G.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Sassaroli, C.
Scala, D.
De Luca, R.
Ruggieri, E.
Elbetti, C.
Garzi, A.
Romoli, L.
Scatizzi, M.
Vannucchi, A.
Curletti, G.
Durante, V.
Galleano, R.
Mariani, F.
Reggiani, L.
Bellomo, R.
Infantino, A.
Franceschilli, L.
Sileri, P.
Clementi, I.
Coletta, D.
La Torre, F.
Mingoli, A.
Velluti, F.
Di Giacomo, A.
Fiorot, A.
Massani, M.
Padoan, L.
Ruffolo, C.
Caruso, S.
Franceschini, F.
Laessig, R.
Monaci, I.
Rontini, M.
De Nardi, P.
Elmore, U.
Lemma, M.
Rosati, R.
Tamburini, A.
De Luca, M.
Sartori, A.
Benevento, A.
Bottini, C.
Ferrari, C.C.
Pata, F.
Tessera, G.
Pellino, G.
Selvaggi, F.
Lanzani, A.
Romano, F.
Sgroi, G.
Steccanella, F.
Turati, L.
Yamamoto, T.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Leja, M.
Pcolkins, A.
Sivins, A.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladžinskas, Ž.
Švagždys, S.
Tamelis, A.
Razbadauskas, A.
Sokolovas, M.
Dulskas, A.
Samalavicius, N.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Poskus, T.
Strupas, K.
Camenzuli, C.
Cini, C.
Predrag, A.
Psaila, J.
Spiteri, N.
Buskens, C.
de Groof, E.J.
Gooszen, J.
Tanis, P.
Belgers, E.
Davids, P.
Furnee, E.
Postma, E.
Pronk, A.
Smakman, N.
Clermonts, S.
Zimmerman, D.
Omloo, J.
van der Zaag, E.
van Duijvendijk, P.
Wassenaar, E.
Bruijninckx, M.
de Graff, E.
Doornebosch, P.
Tetteroo, G.
Vermaas, M.
Iordens, G.
Knops, S.
Toorenvliet, B.
van Westereenen, H.L.
Boerma, E.
Coene, P.
van der Harst, E.
Van Der Pool, A.
Raber, M.
Melenhorst, J.
de Castro, S.
Gerhards, M.
Arron, M.
Bremers, A.
de Wilt, H.
Ferenschild, F.
Yauw, S.
Cense, H.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
Mulder, I.
Nonner, J.
Swank, H.
van Wagensveld, B.
Bolmers, M.
Briel, J.
van Geloven, A.
van Rossem, C.
Klemann, V.
Konsten, J.
Leenders, B.
Schok, T.
Bleeker, W.
Gidwani, A.
Lawther, R.
Loughlin, P.
Skelly, B.
Spence, R.
Brun, M.
Helgeland, M.
Ignjatovic, D.
Øresland, T.
Yousefi, P.
Flåten Backe, I.
Helmer Sjo, O.
Nesbakken, A.
Tandberg-Eriksen, M.
Cais, A.
Hallvard Træland, J.
Herikstad, R.
Kørner, H.
Lauvland, N.
Jajtner, D.
Kabiesz, W.
Rak, M.
Gmerek, L.
Horbacka, K.
Horst, N.
Krokowicz, P.
Kwiatkowski, A.
Pasnik, K.
Karcz, P.
Romaniszyn, M.
Rusek, T.
Walega, P.
Czarencki, R.
Obuszko, Z.
Sitarska, M.
Wojciech, W.
Zawadzki, M.
Amado, S.
Clara, P.
Couceiro, A.
Malaquias, R.
Rama, N.
Almeida, A.
Barbosa, E.
Cernadas, E.
Duarte, A.
Silva, P.
Costa, S.
Martinez Insua, C.
Pereira, J.
Pereira, C.
Sacchetti, M.
Carvalho Pinto, B.
Jorge Vieira Sousa, P.
Marques, R.
Oliveira, A.
Cardoso, R.
Carlos, S.
Corte-Real, J.
Moniz Pereira, P.
Souto, R.
Carneiro, C.
Marinho, R.
Nunes, V.
Rocha, R.
Sousa, M.
Leite, J.
Melo, F.
Pimentel, J.
Ventura, L.
Vila Nova, C.
Copaescu, C.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Domansky, N.
Karachun, A.
Moiseenko, A.
Pelipas, Y.
Petrov, A.
Pravosudov, I.
Aiupov, R.
Akmalov, Y.
Parfenov, A.
Suleymanov, N.
Tarasov, N.
Jumabaev, H.
Mamedli, Z.
Rasulov, A.
Aliev, I.
Chernikovskiy, I.
Kochnev, V.
Komyak, K.
Smirnov, A.
Achkasov, S.
Bolikhov, K.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Zapolskiy, A.
Gvozdenovic, M.
Jovanovic, D.
Lausevic, Z.
Cvetkovic, D.
Maravic, M.
Milovanovic, B.
Stojakovic, N.
Tripkovic, I.
Mihajlovic, D.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Stanojevic, G.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Krivokapic, Z.
Markovic, V.
Popovic, M.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Kostic, I.
Milojkovic, A.
Perunicic, V.
Lukic, D.
Petrovic, T.
Radovanovic, D.
Radovanovic, Z.
Cuk, V.M.
Cuk, V.V.
Kenic, M.
Kovacevic, B.
Krdzic, I.
Korcek, J.
Rems, M.
Toplak, J.
Escarrâ, J.
Gil Barrionuevo, M.
Golda, T.
Kreisler Moreno, E.
Zerpa Martin, C.
Álvarez Laso, C.
Cumplido, P.
Padin, H.
Baixauli Fons, J.
Hernández-Lizoain, J.
Martinez-Ortega, P.
Molina-Fernández, M.
Sánchez-Justicia, C.
Antonio Gracia Solanas, J.
Córdoba Díaz de Laspra, E.
Echazarreta-Gallego, E.
Elia-Guedea, M.
Ramirez, J.
Arredondo Chaves, J.
Diez González, P.
Elosua, T.
Sahagún, J.
Turienzo Frade, A.
Álvarez Conde, J.
Castrillo, E.
Diaz Maag, R.
Maderuelo, V.
Saldarriaga, L.
Aldrey Cao, I.
Fernández Varela, X.
Núñez Fernández, S.
Parajó Calvo, A.
Villar Álvarez, S.
Blesa Sierra, I.
Lozano, R.
Márquez, M.
Porcel, O.
Menendez, P.
Fernández Hevia, M.
Flores Sigüenza, L.
Jimenez Toscano, M.
Lacy Fortuny, A.
Ordoñez Trujillo, J.
Espi, A.
Garcia-Botello, S.
Martín-Arévalo, J.
Moro- Valdezate, D.
Pla-Martí, V.
Blanco-Antona, F.
Abrisqueta, J.
Ibañez Canovas, N.
Lujan Mompean, J.
Escolá Ripoll, D.
Martinez Gonzalez, S.
Parodi, J.
Fernández López, A.
Ramos Fernández, M.
Castellvi Valls, J.
Ortiz de Zarate, L.
Ribas, R.
Sabia, D.
Viso, L.
Alonso Gonçalves, S.
José Gil Egea, M.
Pascual Damieta, M.
Pera, M.
Salvans Ruiz, S.
Bernal, J.
Landete, F.
Ais, G.
Etreros, J.
Aguiló Lucia, J.
Boscá, A.
Deusa, S.
García del Caño, J.
Viciano, V.
García-Armengol, J.
Roig, J.
Blas, J.
Escartin, J.
Fatás, J.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Arias Pacheco, R.
García Flórez, L.
Moreno Gijón, M.
Otero Díez, J.
Solar Garcia, L.
Aguilar Teixido, F.
Balaguer Ojo, C.
Bargallo Berzosa, J.
Lamas Moure, S.
Enrique Sierra, J.
Fermiñán, A.
Herrerias, F.
Rufas, M.
Viñas, J.
Codina-Cazador, A.
Farrés, R.
Gómez, N.
Julià, D.
Planellas, P.
López, J.
Luna, A.
Maristany, C.
Muñoz Duyos, A.
Puértolas, N.
Alcantara Moral, M.
Serra-Aracil, X.
Concheiro Coello, P.
Gómez, D.
Carton, C.
Miguel, A.
Reoyo Pascual, F.
Valero Cerrato, X.
Zambrano Muñoz, R.
Cervera-Aldama, J.
García González, J.
Ramos-Prada, J.
Santamaría-Olabarrieta, M.
Urigüen-Echeverría, A.
Coves Alcover, R.
Espinosa Soria, J.
Fernandez Rodriguez, E.
Hernandis Villalba, J.
Maturana Ibañez, V.
De la Torre Gonzalez, F.
Huerga, D.
Pérez Viejo, E.
Rivera, A.
Ruiz Ucar, E.
Garcia-Septiem, J.
Jiménez, V.
Jiménez Miramón, J.
Ramons Rodriquez, J.
Rodriguez Alvarez, V.
Garcea, A.
Ponchietti, L.
Borda, N.
Enriquez-Navascues, J.
Saralegui, Y.
Febles Molina, G.
Nogues, E.
Rodríguez Méndez, Á.
Roque Castellano, C.
Sosa Quesada, Y.
Alvarez-Gallego, M.
Pascual, I.
Rubio-Perez, I.
Diaz-San Andrés, B.
Tone-Villanueva, F.
Alonso, J.
Cagigas, C.
Castillo, J.
Gómez, M.
Martín-Parra, J.
Mengual Ballester, M.
Pellicer Franco, E.
Soria Aledo, V.
Valero Navarro, G.
Caballero Rodríguez, E.
Gonzalez De Chaves, P.
Hernandez, G.
Perez Alvarez, A.
Soto Sanchez, A.
Cesar Becerra Garcia, F.
Guillermo Alonso Roque, J.
López Rodríguez Arias, F.
Del Valle Ruiz, S.R.
Sánchez De La Villa, G.
Compañ, A.
García Marín, A.
Nofuentes, C.
Orts Micó, F.
Pérez Auladell, V.
Carrasco, M.
Duque Perez, C.
Gálvez-Pastor, S.
Navarro Garcia, I.
Sanchez Perez, A.
Enjuto, D.
Manuel Bujalance, F.
Marcelin, N.
Pérez, M.
Serrano García, R.
Cabrera, A.
de la Portilla, F.
Diaz-Pavon, J.
Jimenez-Rodriguez, R.
Vazquez-Monchul, J.
Daza González, J.
Gómez Pérez, R.
Rivera Castellano, J.
Roldán de la Rua, J.
Errasti Alustiza, J.
Fernandez, L.
Romeo Ramirez, J.
Sardon Ramos, J.
Cermeño Toral, B.
Alias, D.
Garcia-Olmo, D.
Guadalajara, H.
Herreros, M.
Pacheco, P.
del Castillo Díez, F.
Lima Pinto, F.
Martínez Alegre, J.
Ortega, I.
Picardo Nieto Antonio, A.
Caro, A.
Escuder, J.
Feliu, F.
Millan, M.
Alos Company, R.
Frangi Caregnato, A.
Lozoya Trujillo, R.
Rodríguez Carrillo, R.
Ruiz Carmona, M.
Alonso, N.
Ambrona Zafra, D.
Amilka Ayala Candia, B.
Bonnin Pascual, J.
Pineño Flores, C.
Alcazar Montero, J.
Angoso Clavijo, M.
Garcia, J.
Sanchez Tocino, J.
Gómez- Alcazar, C.
Costa-Navarro, D.
Ferri-Romero, J.
Rey-Riveiro, M.
Romero-Simó, M.
Arencibia, B.
Esclapez, P.
García-Granero, E.
Granero, P.
Medina Fernández, F.J.
Gallardo Herrera, A.B.
Diaz López, C.
Navarro Rodriguez, E.
Torres Tordera, E.
Arenal, J.
Citores, M.
Marcos, J.
Sánchez, J.
Tinoco, C.
Espin, E.
Garcia Granero, A.
Jimenez Gomez, L.
Sanchez Garcia, J.
Vallribera, F.
Folkesson, J.
Sköldberg, F.
Bergman, K.
Borgström, E.
Frey, J.
Silfverberg, A.
Söderholm, M.
Nygren, J.
Segelman, J.
Gustafsson, D.
Lagerqvist, A.
Papp, A.
Pelczar, M.
Abraham-Nordling, M.
Ahlberg, M.
Sjovall, A.
Tengstrom, J.
Hagman, K.
Chabok, A.
Ezra, E.
Nikberg, M.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Al-Naimi, N.
Dao Duc, M.
Meyer, J.
Mormont, M.
Ris, F.
Prevost, G.
Villiger, P.
Hoffmann, H.
Kettelhack, C.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Weixler, B.
Aytac, B.
Leventoglu, S.
Mentes, B.
Yuksel, O.
Demirbas, S.
Busra Ozkan, B.
Selçuk Özbalci, G.
Sungurtekin, Uğur
Gülcü, B.
Ozturk, E.
Yilmazlar, T.
Challand, C.
Fearnhead, N.
Hubbard, R.
Kumar, S.
Arthur, J.
Barben, C.
Skaife, P.
Slawik, S.
Williams, M.
Zammit, M.
Barker, J.
French, J.
Sarantitis, I.
Slawinski, C.
Clifford, R.
Eardley, N.
Johnson, M.
McFaul, C.
Vimalachandran, D.
Allan, S.
Bell, A.
Oates, E.
Shanmugam, V.
Brigic, A.
Halls, M.
Pucher, P.
Stubbs, B.
Agarwal, T.
Chopada, A.
Mallappa, S.
Pathmarajah, M.
Sugden, C.
Brown, C.
Macdonald, E.
Mckay, A.
Richards, J.
Robertson, A.
Kaushal, M.
Patel, P.
Tezas, S.
Touqan, N.
Ayaani, S.
Marimuthu, K.
Piramanayagam, B.
Vourvachis, M.
Iqbal, N.
Korsgen, S.
Seretis, C.
Shariff, U.
Arnold, S.
Chan, H.
Clark, E.
Fernandes, R.
Moran, B.
Bajwa, A.
McArthur, D.
Cao, K.
Cunha, P.
Pardoe, H.
Quddus, A.
Theodoropoulou, K.
Bolln, C.
Denys, G.
Gillespie, M.
Manimaran, N.
Reidy, J.
Malik, A.I.
Malik, A.
Pitt, J.
Aryal, K.
El-Hadi, A.
Lal, R.
Pal, A.
Velchuru, V.
Oliveira Cunha, M.
Thomas, M.
Bains, S.
Boyle, K.
Miller, A.
Norwood, M.
Yeung, J.
Goian, L.
Gurjar, S.
Saghir, W.
Sengupta, N.
Stewart-Parker, E.
Bailey, S.
Khalil, T.
Lawes, D.
Nikolaou, S.
Omar, G.
Church, R.
Muthiah, B.
Garrett, W.
Marsh, P.
Obeid, N.
Chandler, S.
Coyne, P.
Evans, M.
Hunt, L.
Lim, J.
Oliphant, Z.
Papworth, E.
Weaver, H.
Cuiñas Leon, K.
Williams, G.
Hernon, J.
Kapur, S.
Moosvi, R.
Shaikh, I.
Swafe, L.
Aslam, M.
Evans, J.
Ihedioha, U.
Kang, P.
Merchant, J.
Hompes, R.
Middleton, R.
Broomfield, A.
Crutten-Wood, D.
Foster, J.
Nash, G.
Akhtar, M.
Boshnaq, M.
Eldesouky, S.
Mangam, S.
Rabie, M.
Ahmed, J.
Khan, J.
Ming Goh, N.
Shamali, A.
Stefan, S.
Thompson, C.
Amin, A.
Docherty, J.
Lim, M.
Walker, K.
Watson, A.
Hossack, M.
Mackenzie, N.
Paraoan, M.
Alam, N.
Daniels, I.
Narang, S.
Pathak, S.
Smart, N.
Al-Qaddo, A.
Codd, R.
Rutka, O.
Bronder, C.
Crighton, I.
Davies, E.
Raymond, T.
Bookless, L.
Griffiths, B.
Plusa, S.
Carlson, G.
Harrison, R.
Lees, N.
Mason, C.
Quayle, J.
Branagan, G.
Broadhurst, J.
Chave, H.
Sleight, S.
Awad, F.
Cruickshank, N.
Joy, H.
Boereboom, C.
Daliya, P.
Dhillon, A.
Watson, N.
Watson, R.
Artioukh, D.
Gokul, K.
Javed, M.
Kong, R.
Sutton, J.
Faiz, O.
Jenkins, I.
Leo, C.A.
Samaranayake, S.F.
Warusavitarne, J.
Arya, S.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Duff, S.
Fatayer, T.
Mbuvi, J.
Sharma, A.
Cornish, J.
Davies, L.
Harries, R.
Morris, C.
Torkington, J.
Knight, J.
Lai, C.
Shihab, O.
Tzivanakis, A.
Hussain, A.
Luke, D.
Padwick, R.
Torrance, A.
Tsiamis, A.
Dawson, P.
Balfour, A.
Brady, R.
Mander, J.
Paterson, H.
Chandratreya, N.
Chu, H.
Cutting, J.
Vernon, S.
Wai Ho, C.
Andreani, S.
Patel, H.
Warner, M.
Yan Qi Tan, J.
Iqbal, A.
Khan, A.
Perrin, K.
Raza, A.
Tan, S.
2015 European Society of Coloproctology collaborating group
Pokaż więcej
Temat :
hemicolectomy
ileocecal resection
postoperative complication
side to side anastomosis
cohort analysis
major clinical study
surgical margin
protein blood level
follow up
creatinine
parenteral nutrition
creatinine blood level
preoperative period
postoperative complications
intestine resection
outcome assessment
surgical infection
priority journal
female
human
outcome
abscess drainage
hospital readmission
adverse event
intraoperative period
resection
risk factor
Article
Crohn disease
controlled study
anastomosis leakage
prospective study
abdominal abscess
C reactive protein
length of stay
reoperation
open surgery
adult
male
Crohn's disease
surgery
Źródło :
2015 European Society of Coloproctology collaborating group 2018, ' Risk factors for unfavourable postoperative outcome in patients with Crohn's disease undergoing right hemicolectomy or ileocaecal resection. An international audit by ESCP and S-ECCO ', Colorectal Disease, vol. 20, no. 3, pp. 219-227 . https://doi.org/10.1111/codi.13889
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Risk factors for unfavourable postoperative outcome in patients with Crohn's disease undergoing right hemicolectomy or ileocaecal resection. An international audit by ESCP and S-ECCO
Autorzy :
El Hussuna, A.
Pinkney, T.
Zmora, O.
Frasson, M.
Bhangu, A.
Battersby, N.
Chaudhri, S.
Nepogodiev, D.
Singh, B.
Vennix, S.
Altomare, D.
Bemelman, W.
Christensen, P.
D'Hoore, A.
Laurberg, S.
Morton, D.
Rubbini, M.
Vaizey, C.
Magill, L.
Perry, R.
Sheward, N.
Mortensen, R.
Cillo, M.
Estefania, D.
Patron Uriburu, J.
Ruiz, H.
Salomon, M.
Makhmudov, A.
Selnyahina, L.
Varabei, A.
Vizhynis, Y.
Claeys, D.
Defoort, B.
Muysoms, F.
Pletinckx, P.
Vergucht, V.
Debergh, I.
Feryn, T.
Reusens, H.
Nachtergaele, M.
Francart, D.
Jehaes, C.
Markiewicz, S.
Monami, B.
Weerts, J.
Bouckaert, W.
Houben, B.
Knol, J.
Sergeant, G.
Vangertruyden, G.
Haeck, L.
Lange, C.
Sommeling, C.
Vindevoghel, K.
Castro, S.
De Bruyn, H.
Huyghe, M.
De Wolf, E.
Reynders, D.
de Buck van Overstraeten, A.
Wolthuis, A.
Delibegovic, S.
Christiani, A.
Marchiori M., J.
Rocha de Moraes, C.
Tercioti V., J.
Arabadjieva, E.
Bulanov, D.
Dardanov, D.
Stoyanov, V.
Yonkov, A.
Angelov, K.
Maslyankov, S.
Sokolov, M.
Todorov, G.
Toshev, S.
Georgiev, Y.
Karashmalakov, A.
Zafirov, G.
Wang, X.
Condic, D.
Kraljik, D.
Mrkovic, H.
Pavkovic, V.
Raguž, K.
Bencurik, V.
Holášková, E.
Skrovina, M.
Farkašová, M.
Grolich, T.
Kala, Z.
Antos, F.
Pruchova, V.
Sotona, O.
Chobola, M.
Dusek, T.
Ferko, A.
Örhalmi, J.
Hoch, J.
Kocian, P.
Martinek, L.
Bernstein, I.
Gotschalck Sunesen, K.
Leunbach, J.
Thorlacius Ussing, O.
Uth Oveson, A.
Dahl Chirstensen, S.
Gamez, V.
Oeting, M.
Schou Loeve, U.
Ugianskis, A.
Jessen, M.
Krarup, P.
Linde, K.
Mirza, Q.
Overgaard Stovring, J.
Erritzøe, L.
Loft Jakobsen, H.
Lykke, J.
Palmgren Colov, E.
Husted Madsen, A.
Linde Friis, T.
Amstrup Funder, J.
Dich, R.
Kjaer, S.
Rasmussen, S.
Schlesinger, N.
Dilling Kjaer, M.
Qvist, N.
Khalid, A.
Ali, G.
Hadi, S.
Rosell Walker, L.
Kivelä, A.
Lehtonen, T.
Lepistö, A.
Scheinin, T.
Siironen, P.
Kössi, J.
Kuusanmäki, P.
Tomminen, T.
Turunen, A.
Rautio, T.
Vierimaa, M.
Huhtinen, H.
Karvonen, J.
Lavonius, M.
Rantala, A.
Varpe, P.
Cotte, E.
Francois, Y.
Glehen, O.
Kepenekian, V.
Passot, G.
Maggiori, L.
Manceau, G.
Panis, Y.
Gout, M.
Rullier, E.
van Geluwe, B.
Chafai, N.
Lefevre, J.
Parc, Y.
Tiret, E.
Couette, C.
Duchalais, E.
Agha, A.
Hornberger, M.
Hungbauer, A.
Iesalnieks, I.
Weindl, I.
Crescenti, F.
Keller, M.
Kolodziejski, N.
Scherer, R.
Sterzing, D.
Bock, B.
Boehm, G.
El Magd, M.
Krones, C.
Niewiera, M.
Buhr, J.
Cordesmeyer, S.
Hoffmann, M.
Krückemeier, K.
Vogel, T.
Schön, M.
Baral, J.
Lukoschek, T.
Münch, S.
Pullig, F.
Horisberger, K.
Kienle, P.
Magdeburg, J.
Post, S.
Batzalexis, K.
Germanos, S.
Agalianos, C.
Dervenis, C.
Gouvas, N.
Kanavidis, P.
Kottikias, A.
Katsoulis, I.
Korkolis, D.
Plataniotis, G.
Sakorafas, G.
Akrida, I.
Argentou, M.
Kollatos, C.
Lampropoulos, C.
Tsochatzis, S.
Besznyák, I.
Bursics, A.
Egyed, T.
Papp, G.
Svastics, I.
Atladottir, J.
Möller, P.
Sigurdsson, H.
Stefánsson, T.
Valsdottir, E.
Andrews, E.
Foley, N.
Hechtl, D.
Majeed, M.
Mccourt, M.
Hanly, A.
Hyland, J.
Martin, S.
O'Connell, P.
Winter, D.
Connelly, T.
Joyce, W.
Wrafter, P.
Berkovitz, R.
Avital, S.
Haj Yahia, I.
Hermann, N.
Shpitz, B.
White, I.
Lishtzinsky, Y.
Tsherniak, A.
Wasserberg, N.
Horesh, N.
Keler, U.
Pery, R.
Shapiro, R.
Tulchinsky, H.
Badran, B.
Dayan, K.
Iskhakov, A.
Lecaros, J.
Nabih, N.
Angrima, I.
Bardini, R.
Pizzolato, E.
Tonello, M.
Arces, F.
Balestri, R.
Ceccarelli, C.
Prosperi, V.
Rossi, E.
Giannini, I.
Vincenti, L.
Di Candido, F.
Di Iena, M.
Guglielmi, A.
Caputi Iambrenghi, O.
Marsanic, P.
Mellano, A.
Muratore, A.
Annecchiarico, M.
Bencini, L.
Amore Bonapasta, S.
Coratti, A.
Guerra, F.
Asteria, C.
Boccia, L.
Gerard, L.
Pascariello, A.
Manca, G.
Marino, F.
Casaril, A.
Inama, M.
Moretto, G.
Bacchelli, C.
Carvello, M.
Mariani, N.M.
Montorsi, M.
Spinelli, A.
Romairone, E.
Scabini, S.
Belli, A.
Bianco, F.
De Franciscis, S.
Maria Romano, G.
Delrio, P.
Pace, U.
Rega, D.
Sassaroli, C.
Scala, D.
De Luca, R.
Ruggieri, E.
Elbetti, C.
Garzi, A.
Romoli, L.
Scatizzi, M.
Vannucchi, A.
Curletti, G.
Durante, V.
Galleano, R.
Mariani, F.
Reggiani, L.
Bellomo, R.
Infantino, A.
Franceschilli, L.
Sileri, P.
Clementi, I.
Coletta, D.
La Torre, F.
Mingoli, A.
Velluti, F.
Di Giacomo, A.
Fiorot, A.
Massani, M.
Padoan, L.
Ruffolo, C.
Caruso, S.
Franceschini, F.
Laessig, R.
Monaci, I.
Rontini, M.
De Nardi, P.
Elmore, U.
Lemma, M.
Rosati, R.
Tamburini, A.
De Luca, M.
Sartori, A.
Benevento, A.
Bottini, C.
Ferrari, C.
Pata, F.
Tessera, G.
Pellino, G.
Selvaggi, F.
Lanzani, A.
Romano, F.
Sgroi, G.
Steccanella, F.
Turati, L.
Yamamoto, T.
Ancans, G.
Gerkis, S.
Leja, M.
Pcolkins, A.
Sivins, A.
Latkauskas, T.
Lizdenis, P.
Saladžinskas, Ž.
Švagždys, S.
Tamelis, A.
Razbadauskas, A.
Sokolovas, M.
Dulskas, A.
Samalavicius, N.
Jotautas, V.
Mikalauskas, S.
Poskus, E.
Poskus, T.
Strupas, K.
Camenzuli, C.
Cini, C.
Predrag, A.
Psaila, J.
Spiteri, N.
Buskens, C.
de Groof EJ
Gooszen, J.
Tanis, P.
Belgers, E.
Davids, P.
Furnee, E.
Postma, E.
Pronk, A.
Smakman, N.
Clermonts, S.
Zimmerman, D.
Omloo, J.
van der Zaag, E.
van Duijvendijk, P.
Wassenaar, E.
Bruijninckx, M.
de Graff, E.
Doornebosch, P.
Tetteroo, G.
Vermaas, M.
Iordens, G.
Knops, S.
Toorenvliet, B.
van Westereenen HL
Boerma, E.
Coene, P.
van der Harst, E.
Van Der Pool, A.
Raber, M.
Melenhorst, J.
de Castro, S.
Gerhards, M.
Arron, M.
Bremers, A.
de Wilt, H.
Ferenschild, F.
Yauw, S.
Cense, H.
Demirkiran, A.
Hunfeld, M.
Mulder, I.
Nonner, J.
Swank, H.
van Wagensveld, B.
Bolmers, M.
Briel, J.
van Geloven, A.
van Rossem, C.
Klemann, V.
Konsten, J.
Leenders, B.
Schok, T.
Bleeker, W.
Gidwani, A.
Lawther, R.
Loughlin, P.
Skelly, B.
Spence, R.
Brun, M.
Helgeland, M.
Ignjatovic, D.
Øresland, T.
Yousefi, P.
Flåten Backe, I.
Helmer Sjo, O.
Nesbakken, A.
Tandberg Eriksen, M.
Cais, A.
Hallvard Traeland, J.
Herikstad, R.
Kørner, H.
Lauvland, N.
Jajtner, D.
Kabiesz, W.
Rak, M.
Gmerek, L.
Horbacka, K.
Horst, N.
Krokowicz, P.
Kwiatkowski, A.
Pasnik, K.
Karcz, P.
Romaniszyn, M.
Rusek, T.
Walega, P.
Czarencki, R.
Obuszko, Z.
Sitarska, M.
Wojciech, W.
Zawadzki, M.
Amado, S.
Clara, P.
Couceiro, A.
Malaquias, R.
Rama, N.
Almeida, A.
Barbosa, E.
Cernadas, E.
Duarte, A.
Silva, P.
Costa, S.
Martinez Insua, C.
Pereira, J.
Pereira, C.
Sacchetti, M.
Carvalho Pinto, B.
Jorge Vieira Sousa, P.
Marques, R.
Oliveira, A.
Cardoso, R.
Carlos, S.
Corte Real, J.
Moniz Pereira, P.
Souto, R.
Carneiro, C.
Marinho, R.
Nunes, V.
Rocha, R.
Sousa, M.
Leite, J.
Melo, F.
Pimentel, J.
Ventura, L.
Vila Nova, C.
Copăescu, C.
Bintintan, V.
Ciuce, C.
Dindelegan, G.
Scurtu, R.
Seicean, R.
Domansky, N.
Karachun, A.
Moiseenko, A.
Pelipas, Y.
Petrov, A.
Pravosudov, I.
Aiupov, R.
Akmalov, Y.
Parfenov, A.
Suleymanov, N.
Tarasov, N.
Jumabaev, H.
Mamedli, Z.
Rasulov, A.
Aliev, I.
Chernikovskiy, I.
Kochnev, V.
Komyak, K.
Smirnov, A.
Achkasov, S.
Bolikhov, K.
Shelygin, Y.
Sushkov, O.
Zapolskiy, A.
Gvozdenovic, M.
Jovanovic, D.
Lausevic, Z.
Cvetković, D.
Maravić, M.
Milovanovic, B.
Stojakovic, N.
Tripković, I.
Mihajlovic, D.
Nestorovic, M.
Pecic, V.
Petrovic, D.
Stanojevic, G.
Barisic, G.
Dimitrijevic, I.
Krivokapic, Z.
Markovic, V.
Popovic, M.
Aleksic, A.
Dabic, D.
Kostic, I.
Milojkovic, A.
Perunicic, V.
Lukic, D.
Petrovic, T.
Radovanovic, D.
Radovanovic, Z.
Cuk, V.
Kenic, M.
Kovacevic, B.
Krdzic, I.
Korcek, J.
Rems, M.
Toplak, J.
Escarrâ, J.
Gil Barrionuevo, M.
Golda, T.
Kreisler Moreno, E.
Zerpa Martin, C.
Álvarez Laso, C.
Cumplido, P.
Padin, H.
Baixauli Fons, J.
Hernández Lizoain, J.
Martinez Ortega, P.
Molina Fernández, M.
Sánchez Justicia, C.
Antonio Gracia Solanas, J.
Córdoba Díaz de Laspra, E.
Echazarreta Gallego, E.
Elia Guedea, M.
Ramirez, J.
Arredondo Chaves, J.
Diez González, P.
Elosua, T.
Sahagún, J.
Turienzo Frade, A.
Álvarez Conde, J.
Castrillo, E.
Diaz Maag, R.
Maderuelo, V.
Saldarriaga, L.
Aldrey Cao, I.
Fernández Varela, X.
Núñez Fernández, S.
Parajó Calvo, A.
Villar Álvarez, S.
Blesa Sierra, I.
Lozano, R.
Márquez, M.
Porcel, O.
Menendez, P.
Fernández Hevia, M.
Flores Sigüenza, L.
Jimenez Toscano, M.
Lacy Fortuny, A.
Ordoñez Trujillo, J.
Espi, A.
Garcia Botello, S.
Martín Arévalo, J.
Moro Valdezate, D.
Pla Martí, V.
Blanco Antona, F.
Abrisqueta, J.
Ibañez Canovas, N.
Lujan Mompean, J.
Escolá Ripoll, D.
Martinez Gonzalez, S.
Parodi, J.
Fernández López, A.
Ramos Fernández, M.
Castellvi Valls, J.
Ortiz de Zarate, L.
Ribas, R.
Sabia, D.
Viso, L.
Alonso Gonçalves, S.
José Gil Egea, M.
Pascual Damieta, M.
Pera, M.
Salvans Ruiz, S.
Bernal, J.
Landete, F.
Ais, G.
Etreros, J.
Aguiló Lucia, J.
Boscá, A.
Deusa, S.
García Del Caño, J.
Viciano, V.
García Armengol, J.
Roig, J.
Blas, J.
Escartin, J.
Fatás, J.
Fernando, J.
Ferrer, R.
Arias Pacheco, R.
García Flórez, L.
Moreno Gijón, M.
Otero Díez, J.
Solar Garcia, L.
Aguilar Teixido, F.
Balaguer Ojo, C.
Bargallo Berzosa, J.
Lamas Moure, S.
Enrique Sierra, J.
Fermiñán, A.
Herrerias, F.
Rufas, M.
Viñas, J.
Codina Cazador, A.
Farrés, R.
Gómez, N.
Julià, D.
Planellas, P.
López, J.
Luna, A.
Maristany, C.
Muñoz Duyos, A.
Puértolas, N.
Alcantara Moral, M.
Serra Aracil, X.
Concheiro Coello, P.
Gómez, D.
Carton, C.
Miguel, A.
Reoyo Pascual, F.
Valero Cerrato, X.
Zambrano Muñoz, R.
Cervera Aldama, J.
García González, J.
Ramos Prada, J.
Santamaría Olabarrieta, M.
Urigüen Echeverría, A.
Coves Alcover, R.
Espinosa Soria, J.
Fernandez Rodriguez, E.
Hernandis Villalba, J.
Maturana Ibañez, V.
De la Torre Gonzalez, F.
Huerga, D.
Pérez Viejo, E.
Rivera, A.
Ruiz Ucar, E.
Garcia Septiem, J.
Jiménez, V.
Jiménez Miramón, J.
Ramons Rodriquez, J.
Rodriguez Alvarez, V.
Garcea, A.
Ponchietti, L.
Borda, N.
Enriquez Navascues, J.
Saralegui, Y.
Febles Molina, G.
Nogues, E.
Rodríguez Méndez, Á.
Roque Castellano, C.
Sosa Quesada, Y.
Alvarez Gallego, M.
Pascual, I.
Rubio Perez, I.
Diaz San Andrés, B.
Tone Villanueva, F.
Alonso, J.
Cagigas, C.
Castillo, J.
Gómez, M.
Martín Parra, J.
Mengual Ballester, M.
Pellicer Franco, E.
Soria Aledo, V.
Valero Navarro, G.
Caballero Rodríguez, E.
Gonzalez De Chaves, P.
Hernandez, G.
Perez Alvarez, A.
Soto Sanchez, A.
Cesar Becerra Garcia, F.
Guillermo Alonso Roque, J.
López Rodríguez Arias, F.
Del Valle Ruiz SR
Sánchez De La Villa, G.
Compañ, A.
García Marín, A.
Nofuentes, C.
Orts Micó, F.
Pérez Auladell, V.
Carrasco, M.
Duque Perez, C.
Gálvez Pastor, S.
Navarro Garcia, I.
Sanchez Perez, A.
Enjuto, D.
Manuel Bujalance, F.
Marcelin, N.
Pérez, M.
Serrano García, R.
Cabrera, A.
de la Portilla, F.
Diaz Pavon, J.
Jimenez Rodriguez, R.
Vazquez Monchul, J.
Daza González, J.
Gómez Pérez, R.
Rivera Castellano, J.
Roldán de la Rua, J.
Errasti Alustiza, J.
Fernandez, L.
Romeo Ramirez, J.
Sardon Ramos, J.
Cermeño Toral, B.
Alias, D.
Garcia Olmo, D.
Guadalajara, H.
Herreros, M.
Pacheco, P.
Del Castillo Díez, F.
Lima Pinto, F.
Martínez Alegre, J.
Ortega, I.
Picardo Nieto Antonio, A.
Caro, A.
Escuder, J.
Feliu, F.
Millan, M.
Alos Company, R.
Frangi Caregnato, A.
Lozoya Trujillo, R.
Rodríguez Carrillo, R.
Ruiz Carmona, M.
Alonso, N.
Ambrona Zafra, D.
Amilka Ayala Candia, B.
Bonnin Pascual, J.
Pineño Flores, C.
Alcazar Montero, J.
Angoso Clavijo, M.
Garcia, J.
Sanchez Tocino, J.
Gómez Alcazar, C.
Costa Navarro, D.
Ferri Romero, J.
Rey Riveiro, M.
Romero Simó, M.
Arencibia, B.
Esclapez, P.
García Granero, E.
Granero, P.
Medina Fernández FJ
Gallardo Herrera AB
Diaz López, C.
Navarro Rodriguez, E.
Torres Tordera, E.
Arenal, J.
Citores, M.
Marcos, J.
Sánchez, J.
Tinoco, C.
Espin, E.
Garcia Granero, A.
Jimenez Gomez, L.
Sanchez Garcia, J.
Vallribera, F.
Folkesson, J.
Sköldberg, F.
Bergman, K.
Borgström, E.
Frey, J.
Silfverberg, A.
Söderholm, M.
Nygren, J.
Segelman, J.
Gustafsson, D.
Lagerqvist, A.
Papp, A.
Pelczar, M.
Abraham Nordling, M.
Ahlberg, M.
Sjovall, A.
Tengstrom, J.
Hagman, K.
Chabok, A.
Ezra, E.
Nikberg, M.
Smedh, K.
Tiselius, C.
Al Naimi, N.
Dao Duc, M.
Meyer, J.
Mormont, M.
Ris, F.
Prevost, G.
Villiger, P.
Hoffmann, H.
Kettelhack, C.
Kirchhoff, P.
Oertli, D.
Weixler, B.
Aytac, B.
Leventoglu, S.
Mentes, B.
Yuksel, O.
Demirbas, S.
Busra Ozkan, B.
Selçuk Özbalci, G.
Sungurtekin, U.
Gülcü, B.
Ozturk, E.
Yilmazlar, T.
Challand, C.
Fearnhead, N.
Hubbard, R.
Kumar, S.
Arthur, J.
Barben, C.
Skaife, P.
Slawik, S.
Williams, M.
Zammit, M.
Barker, J.
French, J.
Sarantitis, I.
Slawinski, C.
Clifford, R.
Eardley, N.
Johnson, M.
Mcfaul, C.
Vimalachandran, D.
Allan, S.
Bell, A.
Oates, E.
Shanmugam, V.
Brigic, A.
Halls, M.
Pucher, P.
Stubbs, B.
Agarwal, T.
Chopada, A.
Mallappa, S.
Pathmarajah, M.
Sugden, C.
Brown, C.
Macdonald, E.
Mckay, A.
Richards, J.
Robertson, A.
Kaushal, M.
Patel, P.
Tezas, S.
Touqan, N.
Ayaani, S.
Marimuthu, K.
Piramanayagam, B.
Vourvachis, M.
Iqbal, N.
Korsgen, S.
Seretis, C.
Shariff, U.
Arnold, S.
Chan, H.
Clark, E.
Fernandes, R.
Moran, B.
Bajwa, A.
Mcarthur, D.
Cao, K.
Cunha, P.
Pardoe, H.
Quddus, A.
Theodoropoulou, K.
Bolln, C.
Denys, G.
Gillespie, M.
Manimaran, N.
Reidy, J.
Malik, A.
Pitt, J.
Aryal, K.
El Hadi, A.
Lal, R.
Pal, A.
Velchuru, V.
Oliveira Cunha, M.
Thomas, M.
Bains, S.
Boyle, K.
Miller, A.
Norwood, M.
Yeung, J.
Goian, L.
Gurjar, S.
Saghir, W.
Sengupta, N.
Stewart Parker, E.
Bailey, S.
Khalil, T.
Lawes, D.
Nikolaou, S.
Omar, G.
Church, R.
Muthiah, B.
Garrett, W.
Marsh, P.
Obeid, N.
Chandler, S.
Coyne, P.
Evans, M.
Hunt, L.
Lim, J.
Oliphant, Z.
Papworth, E.
Weaver, H.
Cuiñas Leon, K.
Williams, G.
Hernon, J.
Kapur, S.
Moosvi, R.
Shaikh, I.
Swafe, L.
Aslam, M.
Evans, J.
Ihedioha, U.
Kang, P.
Merchant, J.
Hompes, R.
Middleton, R.
Broomfield, A.
Crutten Wood, D.
Foster, J.
Nash, G.
Akhtar, M.
Boshnaq, M.
Eldesouky, S.
Mangam, S.
Rabie, M.
Ahmed, J.
Khan, J.
Ming Goh, N.
Shamali, A.
Stefan, S.
Thompson, C.
Amin, A.
Docherty, J.
Lim, M.
Walker, K.
Watson, A.
Hossack, M.
Mackenzie, N.
Paraoan, M.
Alam, N.
Daniels, I.
Narang, S.
Pathak, S.
Smart, N.
Al Qaddo, A.
Codd, R.
Rutka, O.
Bronder, C.
Crighton, I.
Davies, E.
Raymond, T.
Bookless, L.
Griffiths, B.
Plusa, S.
Carlson, G.
Harrison, R.
Lees, N.
Mason, C.
Quayle, J.
Branagan, G.
Broadhurst, J.
Chave, H.
Sleight, S.
Awad, F.
Cruickshank, N.
Joy, H.
Boereboom, C.
Daliya, P.
Dhillon, A.
Watson, N.
Watson, R.
Artioukh, D.
Gokul, K.
Javed, M.
Kong, R.
Sutton, J.
Faiz, O.
Jenkins, I.
Leo, C.
Samaranayake, S.
Warusavitarne, J.
Arya, S.
Bhan, C.
Mukhtar, H.
Oshowo, A.
Wilson, J.
Duff, S.
Fatayer, T.
Mbuvi, J.
Sharma, A.
Cornish, J.
Davies, L.
Harries, R.
Morris, C.
Torkington, J.
Knight, J.
Lai, C.
Shihab, O.
Tzivanakis, A.
Hussain, A.
Luke, D.
Padwick, R.
Torrance, A.
Tsiamis, A.
Dawson, P.
Balfour, A.
Brady, R.
Mander, J.
Paterson, H.
Chandratreya, N.
Chu, H.
Cutting, J.
Vernon, S.
Wai Ho, C.
Andreani, S.
Patel, H.
Warner, M.
Yan Qi Tan, J.
Iqbal, A.
Khan, A.
Perrin, K.
Raza, A.
Tan, S.
Pokaż więcej
Temat :
Settore MED/18 - Chirurgia Generale
Crohn's disease
resection
surgery
outcome
parenteral nutrition
postoperative complications

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies