Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Perotto, S."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-7 z 7
Tytuł :
Anisotropic mesh adaptation driven by a recovery-based error estimator for shallow water flow modeling.
Autorzy :
Porta, G. M.
Perotto, S.
Ballio, F.
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal for Numerical Methods in Fluids; Sep2012, Vol. 70 Issue 3, p269-299, 31p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anisotropic mesh adaption for time-dependent problems.
Autorzy :
Micheletti, S.
Perotto, S.
Pokaż więcej
Źródło :
International Journal for Numerical Methods in Fluids; Nov2008, Vol. 58 Issue 9, p1009-1015, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Adaptive finite element methods for Boussinesq equations.
Autorzy :
Perotto, S.
Saleri, F.
Pokaż więcej
Źródło :
Numerical Methods for Partial Differential Equations; Mar2000, Vol. 16 Issue 2, p214-236, 23p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-7 z 7

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies