Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pilśniak Monika"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Structural Properties of Recursively Partitionable Graphs with Connectivity 2
Autorzy :
Baudon Olivier
Bensmail Julien
Foucaud Florent
Pilśniak Monika
Pokaż więcej
Temat :
online arbitrarily partitionable graph
recursively arbitrarily partitionable graph
graph with connectivity 2
balloon graph
68r10
05c75
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Discussiones Mathematicae Graph Theory, Vol 37, Iss 1, Pp 89-115 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2083-5892
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d159d66a65894a2f9dc91afdd2974437
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Distinguishing Cartesian Products of Countable Graphs
Autorzy :
Estaji Ehsan
Imrich Wilfried
Kalinowski Rafał
Pilśniak Monika
Tucker Thomas
Pokaż więcej
Temat :
vertex coloring
distinguishing number
automorphisms
infinite graphs
cartesian and weak cartesian product
05c25
05c15
03e10
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Discussiones Mathematicae Graph Theory, Vol 37, Iss 1, Pp 155-164 (2017)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2083-5892
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/86f68956ec164756bb7a7ff443aad0f7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dense Arbitrarily Partitionable Graphs
Autorzy :
Kalinowski Rafał
Pilśniak Monika
Schiermeyer Ingo
Woźniak Mariusz
Pokaż więcej
Temat :
arbitrarily partitionable graph
erdös-gallai condition
traceable graph
perfect matching
05c38
05c70
Mathematics
QA1-939
Źródło :
Discussiones Mathematicae Graph Theory, Vol 36, Iss 1, Pp 5-22 (2016)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2083-5892
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/70a1d709dcf94ec783d7ba30b933b4ea
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Structural properties of recursively partitionable graphs with connectivity 2
Autorzy :
Baudon Olivier
Bensmail Julien
Foucaud Florent
Pilśniak Monika
Pokaż więcej
Temat :
recursively arbitrarily partitionable graph
05C75
structural properties
balloon
Mathematics
online arbitrarily partitionable graph
balloon graph
68R10
graph with connectivity 2
QA1-939
MathematicsofComputing_DISCRETEMATHEMATICS
[INFO.INFO-DM]Computer Science [cs]/Discrete Mathematics [cs.DM]
Źródło :
Discussiones Mathematicae Graph Theory, Vol 37, Iss 1, Pp 89-115 (2017)
Discussiones Mathematicae Graph Theory, University of Zielona Góra, 2017, 37, pp.89-115. ⟨10.7151/dmgt.1925⟩
Discussiones Mathematicae Graph Theory
Baudon, O, Bensmail, J, Foucaud, F & Pilsniak, M 2017, ' Structural properties of recursively partitionable graphs with connectivity 2 ', Discussiones Mathematicae. Graph Theory, vol. 37, pp. 89–115 . https://doi.org/10.7151/dmgt.1925
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies