Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pinchak, A. C."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Botero, C. A.
Smith, C. E.
Holbrook, C.
Pinchak, A. C.
Johnson, David
Thomson, Dorothy
Mycyk, Taras
Burbridge, M.
Mayers, Irvin
Wahba, nR. W. M.
Belque, F.
Kleiman, S. J.
Parker, Steven
Cox, Peter
Holtby, Helen
Roy, Lawrence
St-Amand, Marc A.
Murkin, John M.
Baird, Donna
Downey, Donal B.
Menkis, Alan H.
Yang, Fan
Troncy, Éric
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Vinay, Patrick
Blaise, Gilbert
Splinter, William M.
Roberts, David J.
Rhine, Elliot J.
MacNeill, Helen B.
Reid, Craig W.
McKay, William PS
Erjavec, Miklavs
McKay, Benjamin W. S.
Gregson, Peter H.
Blanchet, Travis
Kember, Guy
Lavoie, Josée
Vischoff, Daniel
Cyrenne, Louise
Villeneuve, Edith
Williot, Pierre
Raghupathy, A. K.
Haug, R.
Punjabi, B.
Ditzig, F.
Melnik, Howard
Tessler, Michael J.
Krasner, L. Jill
Corda, David M.
Solanki, Kal
Layon, A. Joseph
Gallagher, T. James
Stoltzfus, Daniel P.
Rabuka, Shannon L.
Moote, Carol A.
Chen, Robert J. B.
Yee, Doreen A.
Harrington, Ellen
Orser, Beverley A.
Giffin, D. Mitch
Gow, Kenneth W.
Phang, P. Terry
Walley, Keith R.
Warriner, C. Brian
Cohen, Matthew H.
Klahsen, Andrew J.
O’Reilly, Deirdre
McBride, John
Ballantyne, Margaret
Goranson, Blair D.
Lang, Scott
Dust, William N.
McKerrell, Jeff
Martin, Guy
Martin, René
Martin, Daniel
Valet, Philippe
Tétrault, Jean-Pierre
Dagenais, Caroline
Pirlet, Martine
Dansereau, Dominique
D’Orléans-Justes, Pedro
Jankowska, Agnès
Veillette, Yves
Mathieson, Angela L.
Intrater, Howard
Cruickshank, Lionel
Duke, P. C.
Ong, B. Y.
Woo, Vincent
Schimnowski, Donna
Trosky, Sharon
Dalton, Linda
Zabani, Ibrahim
Chilvers, Colin R.
Vaghadia, Himat
Merrick, Pamela M.
Kashkari, Ibrahim
Al-Oufi, Hossam
Jolly, D.
Finucane, B. T.
Weyland, Wolfgang
Fritz, Ulrich
Landmann, Heike
Schumacher, Ingrid
English, Michael
Kettler, Dietrich
Duffy, Catherine M.
Manninen, Pirjo H.
Chung, Frances
Sundar, Shanthini
Lobato, Emilio B.
Florete, Orlando
Paige, Glenn B.
Daloze, Thierry
Chartrand, Daniel A.
St-Laurent, Denis
Fox, Gordon S.
Rice, Murray L.
Doyle, D. John
Volgyesi, George A.
Fisher, Joseph A.
Slutsky, Arthur
Salazkin, Igor
Brown, Karen A.
Kulkarni, Pradeep
Johnson, David
Cujec, Bibiana
McCuaig, Randy
Hurst, Tom
Antecol, David
Bellemare, François
Couture, Jacques
Marchand, Manon
McNeil, Peter
Hung, Orlando
Ho-Tai, Lily M.
Devitt, J. Hugh
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Greenhow, Robert J.
Cervenko, Frank W.
Milne, Brian
Peterson, Mark D.
Thomson, Ian R.
Hudson, Robert J.
Rosenbloom, Morley
Moon, Michael
Sareen, Jitender
Bingham, H. Locke
Backman, Steven B.
Stein, Reuben D.
Fox, Gordon S.
Polosa, C.
Tessler, Michael
Spadafora, Salvatore M.
Fuller, John G.
Kim, Lisa
Karkouti, Keyvan
Rose, D. Keith
Ferris, Lorraine E.
Rose, DK
Cohen, MM
Ralley, F. E.
DeVarennes, B.
Robitaille, M.
Searle, Norman
Martineau, Raymond
Conzen, Peter
Al-Hasani, A.
Ebert, Tom
Muzi, Michael
Hardy, Jean-François
Bélisle, Sylvain
Couturier, André
Robitaille, Danielle
Roy, Micheline
Gagnon, Lyne
Avraamides, Elisabeth J.
Murkin, John M.
Dryden, P. J.
O’Connor, J. P.
Jamieson, W. R. E.
Reid, I.
Ansley, D.
Sadeghi, H.
Burr, L. H.
Munro, A. I.
Merrick, P. M.
Benaroia, Mark
Baker, Andrew
Mazer, C. David
Errett, Lee
Frenette, Luc
Cox, Jerry
Kerns, Donna
Pearce, Steve
Mark, David
McDonagh, Paul
DeLlma, Lulz
Nathan, Howard
Dupuls, Jean-Yves
Wynands, J.Earl
Moudgil, G. C.
Johnson, J. G.
Moudgil, G. M.
Hall, Richard I.
MacLaren, Connie
Ali, M. J.
Ballantyne, M.
Norris, D.
Beed, Stephen D.
Menard, Eugene A.
Noel, Leon P.
Bonn, Gary G.
Clarke, William
Gould, H. Marion
Hall, Leslie E.
Bernard, Philippe
Bass, Juan
Reid, Craig W.
Kearney, Ramona A.
Mack, Cheryl A.
Entwistle, Lucy M.
Bevan, Joan C.
Macnab, Andrew J.
Veall, Guy
Marsland, Colin
Ries, Craig R.
Hamid, Shahnaz K.
Selby, Ian R.
Sikich, Nancy
Splinter, William M.
Hsu, Elizabeth
McCarthy, Patricia
Yang, Ching-Yue
Wu, Wun-Chin
Huang, Jiunn-Jye
Chen, Shyu-Yin
Luk, Hsiang-Ning
Chai, Chok-Yung
Lafreniere, Gina K.
Brunet, Donald G.
Parlow, Joel L.
El-Beheiry, Hossam
Ouanounou, Aviv
Morris, Mary
Carlen, Peter
Morgan, Pamela J.
Chapados, Roger
Gauthier, Marlene
Knox, John W. D.
LeLorier, Jacques
Lin, Roddy
Rose, Keith
Garvey, Bernadette
McBrobm, Robert
McAdam, L. C.
MacDonald, J. F.
Orser, B. A.
koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Chin, Christopher A.
O’Hare, Brendan
Lerman, Jerrold
Endo, Junko
Schwartz, Arthur E.
Minanov, Oktavijan
Stone, J. Gilbert
Adams, David C.
Sandhu, Aqeel A.
Pearson, Mark E.
Young, William L.
Michler, Robert E.
Cutz, Ernest
Kurrek, Matt M.
Cohen, Marsha M.
Fish, Kevin
Fish, Pamela
Murphy, Patricia
Fung, Donald
Noel, Alva
Szalai, John-Paul
Robicsek, Ari
Rucker, Joshua
Kruger, Joshua
Slutsky, Mark
Sommer, Leeor
Silverman, Jeff
Dickstein, Jodi
Naik, Viren
Hemphill, Douglas J.
Kurian, Regina
Jeejeebhoy, Khursheed N.
Alahdal, Osama A.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Craen, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W. B.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
Doyle, J. A.
Corvo, Antoinette
Wahba, Richard M.
Scheffer, Nathalie
Tsang, John Y. C.
Brush, Brad A.
N’Guyen, N. Q.
Orain, C.
Tougui, S.
Lavenac, G.
Milon, D.
Ritchie, Ewan D.
Tong, Doris
Norris, Andrew
Miniaci, Anthony
Vairavanathan, Santhira D.
FitzPatrick, Timothy
Stafford-Smith, Mark
Kardash, Ken
Trihas, Toula
Kleiman, Simcha J.
Rossignol, Michel
Bérard, Dominique
Martel, Brent
Tétrault, J. P.
Lunt, Peter G.
Coombs, Dennis W.
Halpern, Stephen
Peter, Elizabeth A.
Janssen, Patricia
Mahy, Jill
Douglas, M. Joanne
Grange, Caroline S.
Adams, Timothy J.
Wadsworth, Louis
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Writer, Desmond
McLaren, Richard
Liston, Robert
Paetkau, Don
Ong, Bill Y.
Segstro, Ron
Littleford, Judy
Hurtado, Cristina
Krishnathas, Ananthan
Lannes, Marcelo
Fortier, Joanne
Su, Jun
Jeganathan, Rubini
Vaillancourt, Suzanne
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1996 43(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Mutch, W. A. C.
White, I. W. C.
Donen, N.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Cheang, M.
West, M.
Bryson, Greg
Mundi, Christina
Dupuis, Jean-Yves
Bourke, Michael
McDonagh, Paul
Curran, Michael
Kitts, John
Wynands, J. Earl
Carr, Alison S.
Hartley, Elizabeth J.
Holtby, Helen M.
Cox, Peter
Macpherson, Bruce A.
Baker, James E.
Baker, Andrew J.
Mazer, C. David
Peniston, C.
David, T.
Cheng, D. C. H.
Karski, J.
Asokumar, B.
Carroll, J.
Nierenberg, H.
Roger, S.
Sandier, A. N.
Tong, J.
Feindel, C. M.
Boylan, J. F.
Teasdale, S. J.
Boylan, J.
Harley, P.
Froelich, Jennifer E.
Archer, David P.
Ewen, Alastair
Samanani, Naaznin
Roth, Sheldon H.
Hall, Richard I.
Neumeister, Michael
Dawe, Gwen
Cody, Cathy
O’Brien, Randy
Shields-Thomson, Jan
LeDez, Kenneth M.
Penney, Catherine
Snedden, Walter
Tucker, John
Fauvel, Nicolas
Glavinovic, Mladen
Donati, François
Backman, S. B.
Stein, R. D.
Polosa, C.
Abdallah, C.
Gal, S.
Clark, A. John
Doig, George A.
Gondocz, Tunde
Peter, E. A.
Lopez, A.
Mathieu, A.
Couture, Pierre
Boudreault, Daniel
Derouin, Marc
Allard, Martin
Blaise, Gilbert
Girard, Dominique
Knill, Richard L.
Novick, Teresa
Vandervoort, Margaret K.
Chung, Frances
Paramanathar, Shantha
Parikh, Smita
Cruise, Charles
Michaloliakou, Christina
Dusek, Brenda
Rose, D. K.
Cohen, M. M.
DeBoer, D.
Shorten, George
Cutz, Earnest
Lerman, Jerrold
Dolovich, Myrna
Crosby, Edward T.
Cirone, Robert
Reid, Dennis
Lind, Joanne
Armstrong, Melanie
Doyle, Wanda
Halpern, S.
Glanc, P.
Myhr, T.
Ryan, M -L.
Fong, K.
Amankwah, K.
Ohlsson, A.
Preston, R.
Petras, Andor
Jacka, Michael J.
Milne, Brian
Nakatsu, Kanji
Pancham, S.
Smith, Graeme
Duggal, Kush N.
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela M.
Blew, Philip
Miller, Donald
Martineau, Raymond
Hull, Kathryn
Baron, C. M.
Kowalskl, S.
Greengrass, R.
Horan, T.
Unruh, H.
Baron, C. L.
Cruchley, Patricia M.
Nakajima, K.
Sugiura, Y.
Goto, Y.
Takakura, K.
Harada, J.
Lee, Robert M. K. W.
Fargas-Babjak, Angelica M.
Ni, Jin
Werstiuk, Eva S.
Woo, Joseph
Morison, David H.
McHugh, Michael D.
Pappius, Hanna M.
Ishihara, Hironori
Shimodate, Yuki
Koh, Hiroaki
Matsuki, Akitomo
Mclntyre, John W. R.
Bergeron, Pierre
DeLima, Lulz G. R.
Dupuls, Jean-Yves
Enns, James
Murkin, J. M.
McKenzie, F. N.
White, S.
Shannon, N. A.
Dobkowski, Wojciech B.
Kutt, Judy L.
Mezon, Bernard J.
Grant, David R.
Wall, William J.
Doblar, Dennis D.
Lim, Yong C.
Frenette, Luc
Ronderos, Jaime R.
Poplawski, Steve
Ranjan, Dinesh
Dubé, L.
Obbergh, L. Van
Francoeur, M.
Blouin, C.
Carrier, R.
Doblar, D.
Ronderos, J.
Singer, D.
Cox, J.
Gosdin, B.
Boatwright, M.
Smith, Charles E.
Rovner, Aleksandr
Botero, Carlos
Holbrook, Curt
Patel, Nileshkumar
Pinchak, Alfred
Pinchak, Alfred C.
Kao, Yin James
Thio, Andrew
Barker, Steven J.
Sullivan, Patrick
Posner, Matthew
Cole, C. William
Lindsay, Patty
Langevin, Paul B.
Gulig, Paul A.
Gravenstein, N.
Wong, David T.
Gomez, Manuel
McGuire, Glenn P.
Byrick, Robert J.
Sharma, Shared K.
Carmicheal, Frederick J.
Montanera, Walter J.
Sharma, Sharad
Yee, D. A.
Naser, Basem I.
Bryson, G. L.
Kitts, J. B.
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Curran, M. J.
Bragg, P. R.
Karski, Jacek M.
Cheng, Davy
Bailey, Kevin
Levytam, S.
Arellano, R.
Katz, J.
Doyle, J.
Sosis, Mitchel B.
Blazek, William
Plourde, G.
Malik, A.
Peddle, Tammy
Au, James
Sloan, Jeffrey
Cleland, Mark
Hancock, Donald E.
Patel, Nilesh
Costello, Frank
Patterson, Louise
Yamashita, Masao
Kondo, Tsukasa
Graham, M. R.
Thiessen, D.
Vener, David F.
Long, Thomas
Marion, S.
Steward, D. J.
Braverman, Berton
Levine, Mark
Yentis, Steve
Bachman, Catherine R.
Kopelow, Murray
McNeill, Ann
Graham, R.
Froese, Norbert
Patel, Leena
Reimer, Heinz
Swartz, Jo
Ullyot, Suzanne
Wong, Harley
Markakis, Maria A.
Siklch, Nancy
Goranson, Blair D.
Lang, Scott A.
Stockwell, Martin J.
Cujec, Bibiana
Yip, Raymond W.
Southeriand, Lucy C.
Vet, Tanya Duke B.
Gollagher, Jeisane M.
Crone, Lesley-Ann
Ferguson, James G.
Litwin, Demetrius
Bertlik, Maria
Orser, Beverley A.
Yang, Lu-Wang
MacDonald, John F.
Morris, Gary F.
Gore-Hickman, Wendy L.
Zamora, J. E.
Rosaeg, O. P.
Lindsay, M. P.
Crossan, M. L.
Pattee, Carol
Adams, Michael
Koller, John P.
Lavoie, Guy J.
Rigal, Wynn M.
Taylor, Dylan A.
Grace, Michael G.
Flnegan, Barry A.
Hawkes, Christopher
Hopkins, Harry
Tierney, Michael
Drover, David R.
Whatley, Gordon
Knox, J. W. Donald
Rausa, Jarmila
El-Beheiry, Hossam
Seegobin, Ronald
Hirst, Georgia C.
Dust, William N.
Cassidy, J. David
Boisvert, D.
Braden, H.
Halperin, M. L.
Cheema-Dhadli, S.
McKnight, D. J.
Singer, W.
Elwood, Thomas
Huchcroft, Shirley
MacAdams, Charles
Farran, R. Peter
Goresky, Gerald
LaLande, Phillip
Lacroix, Gilles
Lessard, Martin
Trépanier, Claude
van Vlymen, Janet M.
Parlow, Joel L.
Ibebunjo, Chikwendu
Morscher, Arnold H.
Gordon, Gregory J.
Grocott, H. P.
Belo, Susan E.
Koutsoukos, Georgios
Belo, Susan
Smith, David
Henderson, Sarah
Gelb, Adriene
Kantor, G.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Bhandari, R.
Cuillerier, D.
Dobkowski, W.
Smith, M. H.
Vannelli, A. N.
Wharton, Sean
Tierney, Mike
Redmond, E.
Reddy, E.
Gray, A.
Flynn, J.
Bourne, R. B.
Rorabeck, C. H.
MacDonald, S. J.
Doyle, J. A.
Newton, Peter T.
Moote, Carol A.
Joiner, R.
Glynn, M. F. X.
Zulys, Vytas
Hennessy, M.
Winton, T.
Demajo, W.
McKay, William P. S.
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Militzer, Julio
Hollebone, Eric
Yee, Raymond
Klein, George
Garnett, R. L.
Conway, J.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Brown, James E.
Frei, J. V.
Podufal, Edward
Snow, Norman J.
Chavez, Altagracia M.
Kramer, Richard P.
Mickle, D.
Tweed, William A.
Shrestha, Bisharad M.
Basnyat, Narendra B.
Lekhak, Bhawan D.
O’Leary, Susan D.
Maryniak, J. K.
Tucker, John H.
Guest, Cameron B.
Mullen, J. Brendan
Kay, J. Colin
Wigglesworth, Dan F.
Goodarzi, Mashallah
Shier, Nicte Ha
Ogden, John A.
Hung, O. R.
Pytka, S.
Murphy, M. F.
Martin, B.
Stewart, R. D.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1994 41(1):A3-A76
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
van der Wal, Mike
Lang, Scott A.
Yip, Ray W.
Chow, Frances L.
Duncan, Peter G.
Perverseff, Robert A.
Crone, Lesley-Ann L.
Verity, Robert A.
Flath, Jim
Twist, David L.
Code, William E.
Thornhill, Jim
Wang, Louie
Hong, Murray
Milne, Brian
Jhamandas, Khem
Shannon, Janet L.
Gerard, Martin
Takeuchi, Larry
Puchalski, Stephen A.
Roberts, Robin
Law, Victor
Bell, Roger
Dunn, Geoffrey L.
Eger Robert P.
McLeod B. A.
Asenjo, Francisco
Blaise, Gilbert
Normandin, Denise
Naguib, Mohamed
Abdulatif, Mohamed
Hung, Orlando R.
Mezei, Michael
Varvel, John R.
Whynot, Sara C.
McKenzie, Wileena
Bands, Colin
Shafer, Steven L.
Neumeister, Michael W.
Hall, Richard I.
Li, Gefeng
Dawe, Gwen
O’Regan, Noel
Hall, Richard
Gardner, Martin
El-Beheiry, H.
Shelley, E. S.
Frcpc, Sharpe
Freeman, D. J.
Gelb, A. W.
Orser, Beverley A.
Wang, Lu-Yang
MacDonald, John F.
Derdemezi, Jeanette
Britt, Beverley A.
Hyperthermia, Malignant
Doyle, D. John
Chau, Thomas C. Y.
Guay, Joanne
Crochètiere, Chantal
Gaudreault, Pierre
Lortie, Louise
Varin, France
Bevan, David R.
Plourde, R. Gilles
Zaharia, Francoise
Knox, J. W. Donald
Belo, Susan
Warriner, C. Brian
Cannon, John E.
Watson, John B.
Byrick, R. J.
Mullen, J. B. M.
Wigglesworth, D. F.
Klinck, J. R.
Ortiz, F.
Pedersen, J.
Smith, M. F.
Hayman, G. A.
Buckingham, C.
Nebbia, Stephan P.
Un, Victor
Chung, Frances F.
Theodorou-Michaloliakou, Christina
Baylon, Godofredo J.
Chua, Jose G.
Sharma, Sharad
Cruise, Charles
McGuire, Glenn
Chan, Vincent W. S.
Patel, Nilesh
Pinchak, Alfred C.
Smith, Charles E.
Hancock, Donald E.
Tessler, Michael J.
Grillas, Bobby H.
Gioseffini, Sonia
Grillas, B.
Desparmet, J. F.
MacArthur, C.
MacArthur, A.
Carpenter, Robert D.
Bissonnette, Bruno
Fear, David W.
Lerman, J.
Spahr-Schopfer, I. A.
Sikich, N.
Hagen, Joan F.
Fuller, John G.
Taylor, Michael
Fisgus, John
Petz, Colleen
Hagen, Joan
Forrest, J. B.
Buckley, D. N.
Beattie, W. S.
Beattie, A. E.
Clairoux, M.
Katz, J.
Kavanagh, B.
Roger, S.
Nierenberg, H.
Sandler, A.
Baxter, Alan D.
Samson, Benolt
Laganière, Sylvie
Stewart, John
Hull, Kathryn A.
Goernart, Lynne
Sosis, Mitchel B.
Braverman, Berton
Toppses, Anthony
Lipov, Eugene
Ivankovich, Anthony D.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Cheng, Davy C. H.
Asokumar, Buvanendran
Caballero, Antonio C.
Wong, David
Maltby, J. Roger
Eagle, Chris J.
Müller, Hermann G.
Teasdale, Sallie J.
Karski, Jacek M.
Carroll, Jo A.
Van Luven, Sue
Zulys, Vytas J.
Davies, Ann
Norman, Peter N.
Cuddihy, Pamela
Kavanagh, Brian
Caballero, Antonio
Sandier, Alan
Peniston, Charlie
Sandler, Alan N.
Boylan, John F.
Feindel, Christopher M.
Sandier, Alan N.
Boylen, Patricia
Ries, Craig R.
Puil, Ernie
Hickey, Donald R.
Scott, Andrew
Doblar, Dennis D.
Frenette, Luc
Boyo, Gwendolyn
Poplawski, Steven
Ranjan, Dinesh
Godley, Mark B.
Saprunoff, Sam
Vincent, D.
Yee, Doreen
Goodall, Deborah
Zawacki, John
Withington, Davinia E.
Davis, Michael
Vallinis, Peter
Bevan, Joan C.
Sapin-Leduc A.
Plourde G.
Fosset N.
Symes J. F.
Morin J. E.
De Varennes B.
Latter D.
Kantor, Gareth S.
Smyth, Robert J.
Glynn, Michael
McLean, Richard F.
Phillips, Andrew A.
Fremes, Stephen E.
Bunting, Peter
Joy, Lance
Hamilton, Carol
Searle, Norman R.
Roy, Micheline
Perrault, Jean
Roof, Jeanne
Hermanns, Cory C.
Courtemanche, Micheline
Demers, Christine
Cartier, Raymond
Boudreault, Daniel
Couture, Pierre
To, Quy
Parent, Martin
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Murkin, J. M.
Martzke, J. B.
Buchan, A. M.
Bentley, C.
Mazer, C. David
Byrick, Robert J.
Tong, Jeff
Carroll, Jo A.
Van Kessel, Karl
Glynn, Michael F.
Martin, René
Jourdain, S.
Tétrault, J. P.
Javery, Keith B.
Colclough, George W.
Sutterlin, John
Witt, William O.
Rolbin, Steve
Levinton, Carey
Sayeed, Yousuf G.
Ward, Marlene E.
Campbell, David
Douglas, M. Joanne
Merrick, Pamela
Sandier, Alan
Baxter, Alan
Samson, Benoit
Katz, Joel
Friedlander, Mark
Donnelly, Maria
Pagenkopf, Derrick S.
Bagdan, Bonnie L.
Davies, Jan M.
Parsons, Louise M.
Roth, Leah
Garnett, R. Lawre
MacIntyre, Annette
Lindsay, M. Patrice
Yogendran, Suntheralingham
Little, D’Arcy
Lena, Joseph
Halpern, Stephen H.
Lin, Susan
Bell, Dean D.
Ostryzniuk, Patricia
Roberts, Edward
Roberts, Dan
Gauthier, Jean E.
Perreault, C.
Tomasa, Grace
Sosis, Nitchel B.
Matta, Basil F.
Eng, Calvin C.
Mayberg, Teresa S.
Lam, Arthur M.
Mathisen, Terri L.
Kitts, John
Martineau, Raymond
Miller, Donald
Lindsay, Patrice
Curran, Michael
Betcher, Jeffrey G.
Kirpalani, Haresh
Gray, Shari
Lung, Kevin E.
Multari, Joseph
Stewart, Ronald D.
Forward, S. Paula
McGrath, Patrick J.
Finley, G. Allen
McNeill, Gillian
Biddle, Nancy L.
Gelb, Adrian W.
Hamilton, John T.
Sharpe, M. D.
Vanelli, T.
Craen, R. A.
Brodkin, I.
Le, D.
Lok, P.
Rose, D. K.
Yee, D. A.
Layon, A. Joseph
White, Sno E.
Gibby, Gordon L.
Greig, Paul D.
Nierenberg, Hilary
Sheiner, Patricia A.
Levytam, S.
Arellano, R.
Glynn, Michael F. X.
Purday, Jonathan P.
Reichert, Clayton C.
Reimer, Eleanor J.
Bevan, Joan C.
Montgomery, Carolyne J.
Blackstock, Derek
Reichert, Clayton
Byers, G. F.
Muir, J. G.
Levine, M. F.
Kleinman, S.
Sarner, J.
Davis, P.
Motoyaraa, E.
Cook, D. R.
Sessler, Daniel I.
Foster, J. M. T.
Burrows, F. A.
Haig, Margaret
Poitras, Benoit
Reid, Craig W.
Slinger, Peter
Lenis, Serge
Wilkes, P.
Henderson, S. M.
Zhang, C.
Zulys, Vytas
Bradwell, John
Mabuchi, Norifumi
Carroll, Jo
Harley, Pat
Doblar, Dennis
Boyd, Gwen
Singer, Dan
Gelman, Simon
Devitt, J. Hugh
Wenstone, R.
Noel, Alva G.
O’Donnell, Michael P.
Pytka, Saul
Murphy, Michael F.
Launcelott, Gordon O.
Morris, Ian R.
Stevens, Sarah C.
Cooper, Richard M.
Irish, John C.
Brown, Dale H.
Donen, Neil
White, Ian W. C.
Snidal, Lisa
Sanmartin, Claudia
Knox, Margot G.
Roper, Fiona
Gornall, Wayne
Fisk, John D.
Ritvo, Paul
Stanish, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1993 40(1):A3-A75
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Michèle, Saiah
Alain, Borgeat
Oliver, Wilder-Smith
Hung, Orlando R.
Hope, Charles E.
Laney, Geoffrey
Whynot, Sara C.
Coonan, Thomas J.
Malloy, David S.
Patterson, S.
Gelb, A.
Manninen, P.
Strum, D.
Glosten, B.
Spellman, M. J.
Eger, E. I.
Craen, R. A.
Gelb, A. W.
Murkin, J. M.
Chong, K. Y.
Penning, D. H.
El-Behairy, H.
Brien, J. F.
Coh, J. W.
Arellano, R.
Correa, J.
Fedorko, L.
Arellano, R.
Liu, Z.
Boylan, J. F.
Sandler, A. N.
Nierenberg, H.
Sheiner, P. A.
Greig, P. D.
O’Leary, G. M.
Teasdale, S. J.
Glynn, M. F. X.
Orser, B. A.
Wang, L. -Y.
MacDonald, J. F.
Loomis, C. W.
Arunachalam, K. D.
Vyas, D.
Milne, B.
Gagnon, Daniel
Lavoie, Josée
Dupuis, Jean-Yves
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Greenway, D.
Olivaris, L.
Hull, K.
Tierney, R. N. M.
Wynands, J. E.
Martineau, R.
St-Jean, B.
Kitts, J.
Miller, D.
Lindsay, P.
Curran, M.
Allen, G. C.
Crossan, M. L.
Wise, Richard
Donati, François
Bevan, David R.
Hardy, J. F.
Desroches, J.
Perrault, J.
Carrier, M.
Robitaille, D.
Ansley, D. M.
O’Connor, J. P.
Dolman, J.
Townsend, G. E.
Ricci, D.
Liepert, D. J.
Browne, P. M.
Hertz, T.
Rooney, M.
Yip, R. W.
Code, W.
Phillips, A. A.
McLean, R. F.
Devitt, J. H.
Harrington, E. M.
Byrick, R. J.
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. C.
Sinclair, L. A.
Koch, J. P.
Deemar, K. A.
Christakis, G. K.
Belo, S.
Angle, P.
Cheng, D.
Boylan, J.
Sandler, A.
Feindel, C.
Carmichael, F.
Boylen, P.
Boylen, P.
DeLima, L. G. R.
Nathan, H. J.
Hynes, M. S.
Bourke, M. E.
Russell, G. N.
Seyone C.
Chung F.
Chartrand, Daniel
Roux, Lucie
Dain, S. L.
Smith, B. D.
Webster, A. C.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Caskennette, G.
Mechetuk, C.
Doyle, D. John
DeMajo, Wilfred
van den Bosch, Frank
Lee, Mark
McClenaghan, K. M.
Mazer, C. D.
Preston, R.
Crosby, E. T.
Kotarba, D.
Dudas, H.
Elliott, R. D.
Enns, J.
Manninen, P. H.
Farrar, J. K.
Huzyka, David L.
Lin, L. Philip
Fossey, Susan
Finucane, Brendan T.
Stockwell, M.
Lozanoff, S.
Lang, S.
Hyssen, J.
Campbell, D. C.
Douglas, M. J.
Pavy, T. J. G.
Flanagan, M. L.
McMorland, G. H.
Bands, Colin
Ffaracs, Ch. B.
Lipsett, Catherine
Drover, David
Stafford-Smith, Mark
Stevens, Sarah
Shields, Kate
MacSween, Michael J.
McAllister, J. D.
Morley-Forster, P. K.
White, A. K.
Taylor, M. D.
Vandenberghe, H. M.
Knoppert, D.
Reimer, H.
Duke, P. C.
Kehler, C. H.
Kepron, M. W.
Taraska, V. A.
Carstoniu, J.
Norman, P.
Katz, J.
Hannallah, Medhat
Cooney, C. M.
Lyons, J. B.
Hennigan, A.
Blunnie, W. P.
Moriarty, D. C.
Dobkowski, W. B.
Prato, F. S.
Shannon, N. A.
Drost, D. J.
Arya, B.
Wills, J. M.
Bond, D.
Morley-Forester, P.
JB, Mullen
Spahr-Schopfer, I.
Lerman, J.
Cutz, E.
Dolovich, M.
Kowalski, S.
Ong, B.
Bell, D.
Ostryzniuk, T.
Serrette, C.
Wasylak, T.
Coke, S.
Tsuda, Takako
Nakagawa, Takashi
Mabuchi, Norifumi
Ando, Hiroshi
Nishida, Osamu
Azami, Takafumi
Katsuya, Hirotada
Goto, Yukio
Searle, N.
Roy, M.
R. R. T.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hancock, Donald
Krassioukov, Andrei V.
Weaver, Lynne C.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Teskey, J. M.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Thiessen, D.
Teasdale S.
Corbin H.
Graham, M. R.
Lang, S. A.
Chang, P.
Gerard, M.
Tetzlaff, J. E.
Walsh, M.
Yoon, H.
Warriner, Brian
Fancourt-Smith, Peter
McEwen, Jim
Crane, Judy
Badner, N. H.
Bhandari, R.
Komar, W. E.
Ganapathy, S.
Warriner, C. B.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Glick, N.
Chan, V. W. S.
McQuestion, M.
Gomez, M.
Cruise, C.
Evana, D.
Shumka, D.
Smyth, R. J.
Graham, M.
Halpenny, David
Goresky, Gerald V.
Zaretski, J. Eldon
Kavanagh, B.
Roger, S.
Davies, A.
Friedlander, M.
Cohen M. M.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Biehl D.
Merchant R.
Tweed, W. A.
Tessler, Michael J.
Angle, Mark
Kleiman, Simcha
Kavanagh, B. P.
Doak, G. J.
Li, G.
Hall, R. I.
Sulliyan, J. A.
Yee, I.
Halpern, S.
Pittini, R.
Huh, C.
Bryson, G. L.
Gverzdys, R.
Perreault, C.
Ferland, L.
Gobeil, F.
Girard, D.
Smyth, R.
Asokumar, B.
Glynn, M.
Silveira, Sandra
Clark, Jeff
Milgram, Paul
Splinter, W. M.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Rhine, E. J.
Roberts, D. J.
Gould, G. M.
Johnson, G. G.
Quance, Daniel
Wiesel, Saul
Easdown, Jane
Truong, N. Tien
Miller, Normand
Sheiner, Nathan
Welborn, L.
Norden, J.
Hannallah, R.
Broadman, L.
Seiden, N.
Iwai, M.
Iwai, R.
Horigome, H.
Yamashita, M.
Wood, Catherine E.
Klassen, Kim
Kleinman, S.
Yentis, S.
Sikich, N.
Yemen, T. A.
Mascik, B.
Nelson, W.
Ghantous, H.
Gandolfi, J.
Wood, Gordon
Ali, Mohamed
Inman, Kevin
Karski, J. M.
Carroll, J.
Brooks, D.
Oakley, P. A.
Webster, P. M.
Karski, J.
Yao, T.
Ivanov, J.
Young, P.
Carson, S.
Weisel, R. D.
Cooper, Richard M.
Wong, David T.
Wagner, Douglas P.
Knaus, William A.
Munshi, Charul A.
Kampine, John P.
Soutter, I. D.
Mathieu, A.
Gafni, A.
Dauphin, A.
Torsher, L.
Tierney, M.
Hopkins, H. S.
Baylon, G. J.
Peter, Elizabeth A.
Bellhouse, C. P.
Dore, Caroline
Rachwal, T. W.
Lanigan, D. T.
Yip, Raymond
Derdemezi, J. B.
Britt, B. A.
Withington, D. E.
Reynolds, F.
Patrick, A.
Man, W.
Searle, N. R.
Ste-Marie, H.
Kostash, Mark A.
Johnston, Richard
Bailey, R. J.
Sharpe, M. D.
Woda, R. P.
Haug, M.
Slugg, P.
Lockrem, J.
Barnett, G.
Finegan, B. A.
Robertson, M.
Taylor, D.
Frost, G.
Koshal, A.
Rodney, Grant E.
Reichert, Clayton C.
O’Regan, Desmond N.
Blackstock, Derek
Steward, David J.
Wenstone, Richard
Harrington, Ellen
Wong, A.
Braude, B.
Fear, D.
Bissonnette, B.
Reid, Craig W.
Hull, Kathryn A.
Yogendran, S.
McGuire, G.
Chan, V.
Hartley, E.
Van Kessel, K.
Weisel, R.
Takla, N.
Tremblay, N. A.
Ralley, F. E.
Ramsay, J. G.
Robbins, G. R.
Salevsky, F. C.
Gandhi, S.
Nimphius, N.
Dionne, Bernard
Jodoin, Christian
Lorange, Michel
Lapointe, Alain
Hawboldt, Geoffrey
Volgyesi, G. A.
Tousignant, Guy
Barnett, R.
Gallant, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1992 39(1):A3-A151
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum
Autorzy :
Michèle, Saiah
Alain, Borgeat
Oliver, Wilder-Smith
Hung, Orlando R.
Hope, Charles E.
Laney, Geoffrey
Whynot, Sara C.
Coonan, Thomas J.
Malloy, David S.
Patterson, S.
Gelb, A.
Manninen, P.
Strum, D.
Glosten, B.
Spellman, M. J.
Eger, E. I.
Craen, R. A.
Gelb, A. W.
Murkin, J. M.
Chong, K. Y.
Penning, D. H.
El-Behairy, H.
Brien, J. F.
Coh, J. W.
Arellano, R.
Correa, J.
Fedorko, L.
Arellano, R.
Liu, Z.
Boylan, J. F.
Sandler, A. N.
Nierenberg, H.
Sheiner, P. A.
Greig, P. D.
O’Leary, G. M.
Teasdale, S. J.
Glynn, M. F. X.
Orser, B. A.
Wang, L. -Y.
MacDonald, J. F.
Loomis, C. W.
Arunachalam, K. D.
Vyas, D.
Milne, B.
Gagnon, Daniel
Lavoie, Josée
Dupuis, Jean-Yves
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Greenway, D.
Olivaris, L.
Hull, K.
Tierney, R. N. M.
Wynands, J. E.
Martineau, R.
St-Jean, B.
Kitts, J.
Miller, D.
Lindsay, P.
Curran, M.
Allen, G. C.
Crossan, M. L.
Wise, Richard
Donati, François
Bevan, David R.
Hardy, J. F.
Desroches, J.
Perrault, J.
Carrier, M.
Robitaille, D.
Ansley, D. M.
O’Connor, J. P.
Dolman, J.
Townsend, G. E.
Ricci, D.
Liepert, D. J.
Browne, P. M.
Hertz, T.
Rooney, M.
Yip, R. W.
Code, W.
Phillips, A. A.
McLean, R. F.
Devitt, J. H.
Harrington, E. M.
Byrick, R. J.
Wong, P. Y.
Wigglesworth, D.
Kay, J. C.
Sinclair, L. A.
Koch, J. P.
Deemar, K. A.
Christakis, G. K.
Belo, S.
Angle, P.
Cheng, D.
Boylan, J.
Sandler, A.
Feindel, C.
Carmichael, F.
Boylen, P.
Boylen, P.
DeLima, L. G. R.
Nathan, H. J.
Hynes, M. S.
Bourke, M. E.
Russell, G. N.
Seyone C.
Chung F.
Chartrand, Daniel
Roux, Lucie
Dain, S. L.
Smith, B. D.
Webster, A. C.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Caskennette, G.
Mechetuk, C.
Doyle, D. John
DeMajo, Wilfred
van den Bosch, Frank
Lee, Mark
McClenaghan, K. M.
Mazer, C. D.
Preston, R.
Crosby, E. T.
Kotarba, D.
Dudas, H.
Elliott, R. D.
Enns, J.
Manninen, P. H.
Farrar, J. K.
Huzyka, David L.
Lin, L. Philip
Fossey, Susan
Finucane, Brendan T.
Stockwell, M.
Lozanoff, S.
Lang, S.
Hyssen, J.
Campbell, D. C.
Douglas, M. J.
Pavy, T. J. G.
Flanagan, M. L.
McMorland, G. H.
Bands, Colin
Ffaracs, Ch. B.
Lipsett, Catherine
Drover, David
Stafford-Smith, Mark
Stevens, Sarah
Shields, Kate
MacSween, Michael J.
McAllister, J. D.
Morley-Forster, P. K.
White, A. K.
Taylor, M. D.
Vandenberghe, H. M.
Knoppert, D.
Reimer, H.
Duke, P. C.
Kehler, C. H.
Kepron, M. W.
Taraska, V. A.
Carstoniu, J.
Norman, P.
Katz, J.
Hannallah, Medhat
Cooney, C. M.
Lyons, J. B.
Hennigan, A.
Blunnie, W. P.
Moriarty, D. C.
Dobkowski, W. B.
Prato, F. S.
Shannon, N. A.
Drost, D. J.
Arya, B.
Wills, J. M.
Bond, D.
Morley-Forester, P.
JB, Mullen
Spahr-Schopfer, I.
Lerman, J.
Cutz, E.
Dolovich, M.
Kowalski, S.
Ong, B.
Bell, D.
Ostryzniuk, T.
Serrette, C.
Wasylak, T.
Coke, S.
Tsuda, Takako
Nakagawa, Takashi
Mabuchi, Norifumi
Ando, Hiroshi
Nishida, Osamu
Azami, Takafumi
Katsuya, Hirotada
Goto, Yukio
Searle, N.
Roy, M.
R. R. T.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hancock, Donald
Krassioukov, Andrei V.
Weaver, Lynne C.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Teskey, J. M.
Thomson, I. R.
Rosenbloom, M.
Thiessen, D.
Teasdale S.
Corbin H.
Graham, M. R.
Lang, S. A.
Chang, P.
Gerard, M.
Tetzlaff, J. E.
Walsh, M.
Yoon, H.
Warriner, Brian
Fancourt-Smith, Peter
McEwen, Jim
Crane, Judy
Badner, N. H.
Bhandari, R.
Komar, W. E.
Ganapathy, S.
Warriner, C. B.
McCormack, J. P.
Levine, M.
Glick, N.
Chan, V. W. S.
McQuestion, M.
Gomez, M.
Cruise, C.
Evana, D.
Shumka, D.
Smyth, R. J.
Graham, M.
Halpenny, David
Goresky, Gerald V.
Zaretski, J. Eldon
Kavanagh, B.
Roger, S.
Davies, A.
Friedlander, M.
Cohen M. M.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Biehl D.
Merchant R.
Tweed, W. A.
Tessler, Michael J.
Angle, Mark
Kleiman, Simcha
Kavanagh, B. P.
Doak, G. J.
Li, G.
Hall, R. I.
Sulliyan, J. A.
Yee, I.
Halpern, S.
Pittini, R.
Huh, C.
Bryson, G. L.
Gverzdys, R.
Perreault, C.
Ferland, L.
Gobeil, F.
Girard, D.
Smyth, R.
Asokumar, B.
Glynn, M.
Silveira, Sandra
Clark, Jeff
Milgram, Paul
Splinter, W. M.
MacNeill, H. B.
Ménard, E. A.
Rhine, E. J.
Roberts, D. J.
Gould, G. M.
Johnson, G. G.
Quance, Daniel
Wiesel, Saul
Easdown, Jane
Truong, N. Tien
Miller, Normand
Sheiner, Nathan
Welborn, L.
Norden, J.
Hannallah, R.
Broadman, L.
Seiden, N.
Iwai, M.
Iwai, R.
Horigome, H.
Yamashita, M.
Wood, Catherine E.
Klassen, Kim
Kleinman, S.
Yentis, S.
Sikich, N.
Yemen, T. A.
Mascik, B.
Nelson, W.
Ghantous, H.
Gandolfi, J.
Wood, Gordon
Ali, Mohamed
Inman, Kevin
Karski, J. M.
Carroll, J.
Brooks, D.
Oakley, P. A.
Webster, P. M.
Karski, J.
Yao, T.
Ivanov, J.
Young, P.
Carson, S.
Weisel, R. D.
Cooper, Richard M.
Wong, David T.
Wagner, Douglas P.
Knaus, William A.
Munshi, Charul A.
Kampine, John P.
Soutter, I. D.
Mathieu, A.
Gafni, A.
Dauphin, A.
Torsher, L.
Tierney, M.
Hopkins, H. S.
Baylon, G. J.
Peter, Elizabeth A.
Bellhouse, C. P.
Dore, Caroline
Rachwal, T. W.
Lanigan, D. T.
Yip, Raymond
Derdemezi, J. B.
Britt, B. A.
Withington, D. E.
Reynolds, F.
Patrick, A.
Man, W.
Searle, N. R.
Ste-Marie, H.
Kostash, Mark A.
Johnston, Richard
Bailey, R. J.
Sharpe, M. D.
Woda, R. P.
Haug, M.
Slugg, P.
Lockrem, J.
Barnett, G.
Finegan, B. A.
Robertson, M.
Taylor, D.
Frost, G.
Koshal, A.
Rodney, Grant E.
Reichert, Clayton C.
O’Regan, Desmond N.
Blackstock, Derek
Steward, David J.
Wenstone, Richard
Harrington, Ellen
Wong, A.
Braude, B.
Fear, D.
Bissonnette, B.
Reid, Craig W.
Hull, Kathryn A.
Yogendran, S.
McGuire, G.
Chan, V.
Hartley, E.
Van Kessel, K.
Weisel, R.
Takla, N.
Tremblay, N. A.
Ralley, F. E.
Ramsay, J. G.
Robbins, G. R.
Salevsky, F. C.
Gandhi, S.
Nimphius, N.
Dionne, Bernard
Jodoin, Christian
Lorange, Michel
Lapointe, Alain
Hawboldt, Geoffrey
Volgyesi, G. A.
Tousignant, Guy
Barnett, R.
Gallant, B.
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. September 1992 39(7):749-749
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies