Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Pinter, Gabriella A."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-4 z 4
Tytuł :
Almost‐periodic solutions to quasilinear evolution equations with a nonlocal nonlinearity
Autorzy :
Milani, Albert
Pinter, Gabriella
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Methods in the Applied Sciences; August 2006, Vol. 29 Issue: 12 p1411-1422, 12p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-4 z 4

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies