Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Ploner F"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
A histology-based algorithm in the molecular diagnosis of mutations of the epidermal growth factor receptor (EGFR)–in non-small-cell lung cancer (NSCLC)
Autorzy :
Popper, H.
Wrba, F.
Gruber-Mösenbacher, U.
Hulla, W.
Pirker, R.
Hilbe, W.
Studnicka, M.
Mohn-Staudner, A.
Ploner, F.
Pulmonary Pathology Working Group of the Austrian Society of Pathology/International Academy of Pathology
Pokaż więcej
Źródło :
memo - Magazine of European Medical Oncology. December 2011 4(4):248-253
Czasopismo naukowe
Tytuł :
SCLC – The forgotten entity
Autorzy :
Ploner, F.
Pokaż więcej
Źródło :
memo - Magazine of European Medical Oncology. April 2011 4(1):28-30
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Small cell lung cancer
Autorzy :
Ploner, F.
Pokaż więcej
Źródło :
memo - Magazine of European Medical Oncology. December 2008 1(4):243-245
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CO2– Gasembolie nach akzidenteller Gefäßpunktion bei laparoskopischer Cholezystektomie
Autorzy :
Ploner, F.
Theiner, T.
Pokaż więcej
Źródło :
Der Anaesthesist: Zeitschrift für Anästhesie - Intensivmedizin - Notfall- und Katastrophenmedizin - Schmerztherapie. August 1999 48(8):538-541
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Fluid challenges in intensive care: the FENICE study: a global inception cohort study
Autorzy :
Cecconi, M1
Hofer, C
Teboul, Jl
Pettila, V
Wilkman, E
Molnar, Z
Della Rocca, G
Aldecoa, C
Artigas, A
Jog, S
Sander, M
Spies, C
Lefrant, Jy
De Backer, D
Silva, E
Zhang, X
Ospina-tascón, G
Arias, J
Gornik, I
Benes, J
Petersen, A
Zsolt, M
Sprung, C
Koch, M
Guttormsen, Ab
Tavares, M
Pettilä, V
Mikaszewska-sokolewicz, M
Bakker, J
Parke, R
Kirov, M
Wernerman, J
Esen, F
Cecconi, M
Cannesson, M
Njimi, H
François, G
Cueto, G
Hockley, S
Ambekar, H
Laterre, Pf
Dujardin, Mf
Damas, P
Deschamps, P
Glorieux, D
Hoste, E
Miribung, M
Devriendt, J
Haentjens, L
Biston, P
Dugernier, T
Bulpa, P
Dive, A
Debaveye, Y
Franck, S
Conde, K
Morsch, R
Ramos, M
Dias, F
Mataloun, S
Mendes, C
Silva, F
Grion, C
Knibel, M
Yang, C
Xiangyu, Z
Cai, G
Ortiz, G
Ospina-tascon, G
Yepes, D
Londono Arcila Hf
Molina, F
Pereira, F
Sanchez-galvez, Hf
Benitez, F
Arias Ortiz, J
Gonzalez Rojas, M
Cavric, G
Lukic, E
Zykova, I
Freml, P
Satinsky, I
Suk, P
Novak, I
Balik, M
Szturz, P
Kratochvil, M
Bestle, M
Strange, Dg
Perner, A
Rasmussen, Bs
Hauge, J
Meldgaard, M
Toome, V
Kuitunen, A
Varila, S
Hovilehto, S
Pulkkinen, A
Kiviniemi, O
Tallgren, M
Laitio, R
Mongardon, N
Dhonneur, G
Malledant, Y
Lepouse, C
Darmon, M
Mira, Jp
Chiche, Jd
Joannes-boyau, O
Preau, S
Larche, J
Mottard, N
Bengler, C
Argaud, L
Hamzaoui, O
Desebbe, O
Burtin, P
Reignier, J
Durand, M
Guitard, Pg
Asfar, P
Guillot, M
Boulain, T
Mekontso Dessap, A
Ducrocq, N
Lakhal, K
Gregoire, C
Schmauss, M
Zacharowski, K
Meybohm, P
Treskatsch, S
Bloos, F
Van Huelst, S
Baumann, H
Kersten, A
Goldmann, A
Gkiokas, G
Dimoula, A
Kofinas, G
Anthopoulos, G
Pankotai, B
Kopitko, C
Gartner, B
Schaffer, E
Fulesdi, B
Sarkany, A
Samavedam, S
Shah, B
Dixit, S
Toraskar, K
Nandakumar, S
Goila, Ak
Nayyar, A
Patel, M
Mitra, D
Jagiasi, B
Jakkinaboina, S
Goswami, J
Ghosh, S
Hashemian, M
Mahmoodpoor, A
Breen, D
Benbenishty, J
Kuniavsky, M
Kolpak, O
Castiglione, G
Monti, G
Molin, A
Martucci, G
Panarello, G
Raineri, Sm
Pota, V
Acquarolo, A
Ploner, F
Lapichino, G
Lombardo, A
Roasio, A
Cardelino, S
Pignataro, A
Oggioni, R
Mangani, V
Parrini, V
Spadaro, S
Volta, Ca
Alampi, D
Torrente, S
Monastra, L
Marini, F
Mazzini, P
Albanese, D
Riccardi, S
Ruberto, F
Belluomo, Ac
Silvestri, R
Citerio, G
Brienza, N
Brazzi, L
Protti, A
Bottino, N
David, A
Manzoni, D
Foti, G
Numis, F
Morimatsu, H
Shimizu, K
Munster, L
Rai, V
Buttigieg, M
Pickkers, P
Mijzen, L
Kesecioglu, J
Van Duijn, D
Ormskerk, P
Beck, O
Goodson, J
King, B
Koelle, J
Kantor, S
Gomez, O
Ramos, I
Jedynak, M
Sulkowski, W
Adamik, B
Chruscikowski, M
Wadelek, J
Korzybski, J
Misiewska-kaczur, A
Piasecka-twarog, M
Fijaikowska, A
Maciejewski, D
Smiechowicz, K
Milkowska, E
Czerwinska, A
Lukaszewska, A
Wieczorek, A
Czuczwar, M
Czerwiec, A
Tamowicz, B
Branco, V
Estilita, J
Basilio, C
Diogo, C
Toma, R
Bubenek-turconi, Si
Filipescu, D
Popescu, M
Titova, J
Belskiy, V
Smetkin, A
Grigoryev, E
Pugachev, S
Gasenkampf, A
Abouelala, A
Almekhlafi, G
Rupnik, E
Garcia-delgado, H
Saez Fernandez, A
Celaya Lopez, M
Ramasco, F
Planas, K
Zavala, E
De Nadal, M
Picos, Sa
Fernandez, S
Munoz, A
Herrera Para, L
Maseda, E
Rovira, A
Monge Garcia Mi
Ferrer, R
Sole Violan, J
Garcia Nogales, X
Torrents, E
Ripolles Melchor, J
Tomás Marsilla Ji
Araujo Aguilar, P
Aguilar, G
Menor, Em
Martinez, Mc
Leal Micharet Am
Ferri Riera, C
Mosquera, D
Astola, I
Freita-ramos, S
Garcia Olivares, P
Jimenez Bartolome Mb
Fernandez Gonzalez, I
Sanchez-izquierdo, Ja
Arribas, P
Gimenez-esparzavich, C
Anglada, M
Martin, S
Weerakoon, Rk
Bendjelid, K
Fumeaux, T
Maggiorini, M
Demirkiran, O
Adanir, T
Ergin Ozcan, P
Kelebek Girgin, N
Elahi, N
Kashef, S
Alsabbah, A
Lowe, A
Wise, M
Vizcaychipi, Mp
Baht, S
Webb, S
Friis, J
Boulanger, C
Gratrix, A
Harvey, D
Ferguson, A
Espie, L
Toth-tarsoly, P
Lewis, K
Shelley, B
Thuerey, J
Przemyslaw, D
Ranganathan, M
Hormis, A
Spivey, M
Henning, J
Saveker, R
Csabi, P
Bland, M
Barrera Groba, C
Al-subaie, N
Thomson, R
Hamilton, M
Iannuccelli, F
Roberts, C
Sherwood, N
Kasipandian, V
Silversides, J
Jonas, A
Szakmany, T
Vickers, E
Richards, J
Tham, L
Williams, D
Heenen, S
Hobrok, M
Walden, A
Raj, A
Bauer, P
Kashyap, R
Tolnai, P
Kjelle, Bj
Andersen, Fh
Palo, Je
Namendys-silva, S. A.
Pokaż więcej
Temat :
intensive care
fluids
cohort study
Tytuł :
Evaluierung der Applikationszeit von Ondansetron Ein Prophylaktikum für postoperative Übel- keit und Erbrechen: Prospektive, randomisierte Doppelblindstudie an 120 Patienten: Ein Prophylaktikum für postoperative Übel- keit und Erbrechen: Prospektive, randomisierte Doppelblindstudie an 120 Patienten
Autorzy :
Ploner, F.
Kainzwaldner, A.
Pokaż więcej
Źródło :
Der Anaesthesist: Zeitschrift für Anästhesie - Intensivmedizin - Notfall- und Katastrophenmedizin - Schmerztherapie. July 1997 46(7):583-587
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Mache, Ch.
Urban, Ch.
Sauer, H.
Brandesky, G.
Meßner, H.
Grienberger, H.
Becker, H.
Slave, I.
Hauer, Ch.
Pakisch, B.
Oberbauer, R.
Mokry, M.
Ebner, F.
Kleinert, R.
Schiller, D.
Kasparu, H.
Schneider, G.
Sega, W.
Lutz, D.
Mader, R. M.
Steger, G. G.
Sieder, A. E.
Ovissi, L.
Roth, E.
Hamilton, G.
Jakesz, R.
Rainer, H.
Schenk, T.
Kornek, G.
Schulz, F.
Depisch, D.
Rosen, H.
Sebesta, Ch.
Scheithauer, W.
Locker, G. J.
Czernin, J.
Derfler, K.
Gnant, M.
Schiessel, R.
Petru, E.
Pickel, H.
Heydarfadai, M.
Lahousen, M.
Haas, J.
Sagaster, P.
Flamm, J.
Umek, H.
Essl, R.
Teich, G.
Micksche, M.
Ludwig, H.
Ambros, P. F.
Lestou, V.
Strehl, S.
Mann, G.
Gadner, H.
Eibl, B.
Greiter, E.
Grünewald, K.
Gastl, G.
Thaler, J.
Aulitzky, W.
Lion, T.
Henn, T.
Gaiger, A.
Hofmann, J.
Wolf, A.
Spitaler, M.
Ludescher, Christof
Grunicke, H.
Mitterbauer, G.
Stangl, E.
Geissler, K.
Jäger, U.
Lechner, K.
Mannhalter, C.
Haas, Oskar A.
Tirita, Anthi
Kahls, P.
Haas, O.
Hinterberger, W.
Linkesch, W.
Pober, Michael
Fae, Ingrid
Kyrle, Alexander
Neumeister, Andrea
Panzer, Simon
Kandioler, D.
End, A.
Grill, R.
Karlic, H.
Inhauser, T.
Chott, A.
Pirc-Danoewinata, H.
Klepetko, W.
Heinz, R.
Hopfinger-Limberger, G.
Koller, E.
Schneider, B.
Pittermann, E.
Lorber, C.
Eichinger, S.
Neumann, E.
Weidinger, J.
Gisslinger, H.
Bedford P.
Jones D.
Cawley J.
Catovsky D.
Bevan P.
Scherrer, R.
Bettelheim, P.
Knöbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcika, K.
Schwarzinger, I.
Sillaber, C.
Watzke, H.
Dávid, M.
Losonczy, H.
Matolcsy, A.
Papp, M.
Prischl, F. C.
Schwarzmeier, J. D.
Zoubek, Andreas
Harbott, Jochen
Ritterbach, Jutta
Ritter, Jörg
Sillaber, Ch.
Agis, H.
Spanblöchl, E.
Sperr, W. R.
Valent, P.
Czerwenka, K.
Virgolini, I.
Li, S. R.
Müller, M.
Wrann, M.
Gaggl, S.
Fasching, B.
Herold, M.
Geissler, D.
Nachbaur, D.
Huber, Ch.
Schwaighofer, H.
Pichl, M.
Niederwieser, D.
Gilly, B.
Weissel, H.
Lorber, Ch.
Schwarzmeier, J.
Gasché, C.
Reinisch, W.
Hilgarth, M.
Keil, F.
Thomssen, C.
Kolb, H. J.
Holler, E.
Wilmanns, W.
Tilg, H.
Gächter, A.
Panzer-Grümayer, E. R.
Majdic, O.
Kersey, J. H.
Petzer, A. L.
Bilgeri, R.
Zilian, U.
Geisen, F. H.
Haun, M.
Konwalinka, G.
Fuchs, D.
Zangerle, R.
Artner-Dworzak, E.
Weiss, G.
Fritsch, P.
Tilz, G. P.
Dierich, M. P.
Wachter, H.
Schüller, J.
Czejka, M. J.
Jäger, W.
Meyer, B.
Weiss, C.
Schernthaner, G.
Marosi, Ch.
Onderka, E.
Schlögl, B.
Maca, T.
Hanak, R.
Mannhalter, Ch.
Brenner, B.
Mayer, R.
Langmann, A.
Langmann, G.
Slave, J.
Poier, E.
Stücklschweiger, G.
Hackl, A.
Fritz, A.
Pabinger, I.
Willfort, A.
Groiss, E.
Bernhart, M.
Waldner, R.
Krieger, O.
Nowotny, H.
Strobl, H.
Michlmayr, G.
Mistrik, M.
lstvan, L.
Kapiotis, S.
Laczika, K.
Speiser, W.
Granena, A.
Hermans, J.
Zwaan, F.
Gratwohl, A.
Labar B.
Mrsić M.
Nemet D.
Bogdanić V.
Radman I.
Zupančić-Šalek Silva
Kovačević-Metelko Jasna
Aurer I.
Forstinger, C.
Scholten, C.
Kier, P.
Kalhs, P.
Schwinger, W.
Slavc, I.
Lackner, H.
Nussbaumer, W.
Fritsch, E.
Fink, M.
Zechner, O.
Kührer, I.
Kletter, V.
Frey, S.
Leitgeb, C.
Fritz, E.
Silly, H.
Brezinschek, R.
Kuss, I.
Stöger, H.
Schmid, M.
Samonigg, H.
Wilders-Truschnig, M.
Schmidt, F.
Bauernhofer, T.
Kasparek, A. K.
Ploner, F.
Stoeger, H.
Moser, R.
Leikauf, W.
Klemm, F.
Pfeffel, F.
Niessner, H.
Poschauko, H.
Pojer, E.
Locker, G. J.
Braun, J.
Gnant, M. F. X.
Michl, I.
Pirker, R.
Liebhard, A.
Zielinski, C.
Dittrich, C.
Bernát, S. I.
Pongrácz, E.
Kastner, J.
Raderer, M.
Jorbenyi, Z.
Yilmaz, A.
Suardet, L.
Lahm, H.
Odartchenko, N.
Varga, Gy.
Sréter, L. A.
Oberberg, D.
Berdel, W. E.
Budiman, R.
Brand, C.
Berkessy, S.
Radványi, G.
Pauker, Zs.
Nagy, Zs.
Karádi, Å.
Serti, S.
Hainz, R.
Kirchweger, P.
Prager, C.
Prada, J.
Neifer, S.
Bienzle, U.
Kremsner, P.
Kämmerer, B.
Vetterlein, M.
Pohl, W.
Letnansky, K.
Imre, S. G.
Parkas, T.
Lakos, Zs.
Kiss, A.
Telek, B.
Felszeghy, E.
Kelemen, E.
Rak, K.
Pfeilstöcker, M.
Reisner, R.
Salamon, J.
Georgopoulos, A.
Feistauer, S.
Georgopoulos, M.
Graninger, W.
Klinda, F.
Hrubisko, M.
Sakalova, A.
Weißmann, A.
Röhle, R.
Fortelny, R.
Gutierrez, F.
Fritsch, G.
Printz, D.
Buchinger, P.
Buchinger, P.
Hoecker, P.
Peters, C.
Gebauer, E.
Katanić, D.
Nagy, Á.
Szomor, Á.
Med. J.
Batinić D.
Užaervić B.
Marušić M.
Kovačoević-Metelko Jasminka
Jakić-Razumović Jasminka
Kovačević-Metelko Jasminka
Zuoancić-Šalek Silva
Ihra, G. C.
Reinisch, W. W.
Hilgarth, M. F.
Schwarzmeier, I. D.
Várady, E.
Molnár, Z. S.
Fleischmann, T.
Borbényi, Z.
Bérczi, M.
István, L.
Szerafin, L.
Jakó, J.
Bányai, A.
Dankó, K.
Szegedi, Gy.
Neubauer, M.
Frudinger, A.
Scholten, Ch.
Forstinger, Ch.
Dobrić I.
Willheim, M.
Szépfalusi, Z.
Mader, R.
Boltz, G.
Schwarzmeier, J. D.
Nahajevszky, S.
Téri, N.
Póth, I.
Nagy, P.
Smanykó, D.
Babicz, T.
Ujj, Gy.
Iványi, J. L.
Tóth, F. D.
Kiss, J.
Konja, J.
Petković, I.
Kardum, I.
Kaštelan, M.
Kelečić, J.
Feminić, R.
Djermanović, M.
Bilić, E.
Jakovljević, G.
Peter, B.
Gredelj, G.
Senji, P.
Thalhammer, F.
Floth, A.
Etele-Hainz, A.
Kainberger, F.
Radaszkiewicz, T.
Kierner, H.
Mód, Anna
Pitlik, E.
Gottesman, M.
Magócsi, Mária
Sarkadi, B.
Knapp, S.
Purtscher, B.
DelleKarth, G.
Jaeger, U.
Krieger, O.
Berger, W.
Elbling, L.
Ludescher, C.
Hilbe, W.
Eisterer, W.
Preuß, E.
Izraeli, S.
Janssen, J. W. G.
Walther, J. U.
Kovar, H.
Ludwig, W. D.
Rechavi, G.
Bartram, C. R.
Rehberger, A.
Mittermayer, F.
Schauer, E.
Kokoschka, E. M.
Kammerer, B.
Kokron, E.
Desser, L.
Abdul-Hamid, G.
Kroschinksky, F.
Luther, Th.
Fischer, H.
Nowak, R.
Wolf, H.
Fleischer, J.
Wichmann, G.
Albercht, S.
Adorf, D.
Kaboth, W.
Nerl, C.
Aman, J.
Rudolf, G.
Peschel, C.
Anders, O.
Burstein, Ch.
Ernst, B.
Steiner, H.
Konrad, H.
Annaloro, U. P.
Mozzana, C.
Butti, R.
Della, C.
Volpe A.
Soligo D.
Uderzo M.
Lambertenghi-Deliliers G.
Ansari, H.
Dickson, D.
Hasford, J.
Hehlmann, R.
Anyanwu, E.
Krysa, S.
Bülzebrück, H.
Vogt-Moykopf, I.
Arning, M.
Südhoff, Th.
Kliche, K. O.
Wehmeier, A.
Schneider, W.
Arnold, R.
Bunjes, D.
Hertenstein, B.
Hueske, D.
Stefanic, M.
Theobald, M.
Wiesneth, M.
Heimpel, H.
Waldmann, H.
Arseniev, L.
Bokemeyer, C.
Andres, J.
Könneke, A.
Papageorgiou, E.
Kleine, H. -D.
Battmer, K.
Südmeyer, I.
Zaki, M.
Schmoll, H. -J.
Stangel, W.
Poliwoda, H.
Link, H.
Aul, C.
Runde, V.
Heyll, A.
Germing, U.
Gattermann, N.
Ebert, A.
Feinendegen, L. E.
Huhn, D.
Bergmann, L.
Dönner, H.
Hartlapp, J. H.
Kreiter, H.
Schuhmacher, K.
Schalk T.
Sparwasser C.
Peschel U.
Fraaß C. Huber
HIadik, F.
Kolbe, K.
Irschick, E.
Bajko, G.
Wozny, T.
Hansz, J.
Bares, R.
Buell, U.
Baumann, I.
Harms, H.
Kuse, R.
Wilms, K.
Müller-Hermelink, H. K.
Baurmann, H.
Cherif, D.
Berger, R.
Becker, K.
Zeller, W.
Helmchen, U.
Hossfeld, D. K.
Bentrup, I.
Plusczyk, T.
Kemkes-Matthes, B.
Matthes, K.
Bentz, M.
Speicher, M.
Schröder, M.
Moos, M.
Döhner, H.
Lichter, P.
Stilgenbauer, S.
Korfel, A.
Harnoss, B. -M.
Boese-Landgraf, J.
May, E.
Kreuser, E. -D.
Thiel, E.
Karacas, T.
Jahn, B.
Lautenschläger, G.
Szepes, S.
Fenchel, K.
Mitrou, P. S.
Hoelzer, D.
Heil, G.
Lengfelder, E.
Puzicha, E.
Martin, H.
Beyer, J.
Kleiner, S.
Strohscheer, I.
Schwerdtfeger, R.
Schwella, N.
Schmidt-Wolf, I.
Siegert, W.
Weyer, C.
arzen, G.
Risse, G.
Miksits, K.
Farshidfar, G.
Birken, R.
Schilling, C. v.
Brugger, W.
Holldack, J.
Mertelsmann, R.
Kanz, L.
Blanz, J.
Mewes, K.
Ehninger, G.
Zeller, K. -P.
Böhme. A.
Just G.
Bergmann. L.
Shah P.
Hoelzer D.
Stille W.
Bohlen, H.
Hopff, T.
Kapp, U.
Wolf, J.
Engert, A.
Diehl, V.
Tesch, H.
Schrader, A.
van Rhee, J.
Köhne-Wömpner, H.
Bokemeyer', C.
Gonnermann, D.
Harstrick, A.
Schöffski, P.
van Rhee, J.
Schuppert, F.
Freund, M.
Boos, J.
Göring, M.
Blaschke, G.
Borstel, A.
Franke, A.
Hüller, G.
Uhle, R.
Weise, W.
Brach, Marion A.
Gruss, Hans-Jürgen
Herrmann, Friedhelm
deVos, Sven
Brennscheidt, Ulrich
Riedel, Detlev
Klch, Walter
Bonlfer, Renate
Mertelsmann, Roland
Brieaer, J.
Appelhans, H.
Brückner, S.
Siemens, HJ.
Wagner, T.
Moecklin, W.
Mertelsmann, R.
Bertz, H.
Hecht, T.
Mertelsmann, R.
Bühl, K.
Eichelbaum, M. G.
Ladda, E.
Schumacher, K.
Weimer, A.
Bühling, F.
Kunz, D.
Lendeckel, U.
Reinhold, D.
Ulmer, A. J.
Flad, H. -D.
Ansorge, S.
Bühring, Hans-Jörg
Broudy¶, Virginia C.
Ashman§, Leonie K.
Burk, M.
Kunecke, H.
Dumont, C.
Meckenstock, G.
Volmer, M.
Bucher, M.
Manegold, C.
Krenpien, B.
Fischer, J. R.
Drings, P.
Bückner, U.
Donhuijsen-Ant, R.
Eberhardt, B.
Westerhausen, M.
Busch, F. W.
Jaschonek, K.
Steinke, B.
Calavrezos, A.
Hausmann, K.
Solbach, M.
Woitowitz, H. -P.
Hilierdal, G.
Heilmann, H. -P.
Chen, Z. J.
Frickhofen, N.
Ellbrück, D.
Schwarz, T. F.
Körner, K.
Wiest, C.
Kubanek, B.
Seifried, E.
Claudé, R.
Brücher, J.
Clemens, M. R.
Bublitz, K.
Bieger, O.
Schmid, B.
Clemetson, K. J.
Clemm, Ch.
Bamberg, M.
Gerl, A.
Weißbach, L.
Danhauser-Riedl, S.
Schick, H. D.
Bender, R.
Reuter, M.
Dietzfelbinger, H.
Rastetter, J.
Hanauske, A. -R.
Decker, Hans-Jochen
Klauck, Sabine
Seizinger, Bernd
Denfeld, Ralf
Pohl, Christoph
Renner, Christoph
Hombach, Andreas
Jung, Wolfram
Schwonzen, Martin
Pfreundschuh, Michael
Derigs, H. Günter
Boswell, H. Scott
Kühn, D.
Zafferani, M.
Ehrhardt, R.
Fischer, K.
Schmitt, M.
Witt, B.
Ho, A. D.
Haas, R.
Hunstein, W.
Dölken, G.
Finke, J.
Lange, W.
Held, M.
Schalipp, E.
Fauser, A. A.
Mertelsmann, R.
Donhuijsen, K.
Nabavi, D.
Leder, L. D.
Haedicke, Ch.
Freund, H.
Hattenberger, S.
Dreger, Peter
Grelle, Karen
Schmitz, Norbert
Suttorp, Meinolf
Müller-Ruchholtz, Wolfgang
Löffler, Helmut
Dumoulin, F. L.
Jakschies, D.
Walther, M.
Hunger, P.
Deicher, H.
von Wussow, P.
Dutcher, J. P.
Ebell, W.
Bender-Götze, C.
Bettoni, C.
Niethammer, D.
Reiter, A.
Sauter, S.
Schrappe, M.
Riehm, H.
Niederle, N.
Heidersdorf, H.
Müller, M. R.
Mengelkoch, B.
Vanhoefer, U.
Stahl, M.
Budach, V.
loehren, B.
Alberti, W.
Nowrousian, M. R.
Seeber, S.
Wilke, H.
Stamatis, G.
Greschuchna, D.
Sack, H.
Konietzko, N.
Krause, B.
Dopfer, R.
Schmidt, H.
Einsele, H.
Müller, C. A.
Goldmann, S. F.
Grosse-Wilde, H.
Waller, H. D.
Libal, B.
Hohaus, S.
Gericke, G.
von Eiff, M.
Oehme, A.
Roth, B.
van de Loo, J.
von Eiff, K.
Pötter, R.
Weiß, H.
Suhr, B.
Koch, P.
Roos, H.
van de Loo, J.
Meuter, V.
Heissig, B.
Schick, F.
Duda, S.
Saal, J. G.
Klein, R.
Steidle, M.
Eisner, S.
Ganser, A.
Seipelt, G.
Leonhardt, M.
Engelhard, M.
Brittinger, G.
Gerhartz, H.
Meusers, P.
Aydemir, Ü.
Tintrup, W.
Tiemann, H.
Lennert, K.
Esser, B.
Hirsch, F. W.
Evers, C.
Riess, H.
Lübbe, A.
Greil, R.
Köchling, A.
Digel, D.
Bross, K. J.
Dölken, G.
Mertelsmann, R.
Gencic S.
Ostermann, M.
Baum, R. P.
Fiebig, H. H.
Berger, D. P.
Dengler, W. A.
Winterhalter, B. R.
Hendriks, H.
Schwartsmann, G.
Pinedo, H. M.
Ternes, P.
Mertelsmann, R.
Dölken, G.
Fischbach, W.
Zidianakis, Z.
Lüke, G.
Kirchner, Th.
Mössner, J.
Fischer, Thomas
Haque, Saikh J.
Kumar, Aseem
Rutherford, Michael N.
Williams, Bryan R. G.
Flohr, T.
Decker, T.
Thews, A.
Hild, F.
Dohmen, M.
von Wussow, P.
Grote-Metke, A.
Otremba, B.
Fonatsch, C.
Binder, T.
Imhof, C.
Feller, A. C.
Fruehauf, S.
Moehle, R.
Hiddemann Th.
Büchner M. Unterhalt
Wörmann, B.
Ottmann, O. G.
Verbeek, G. W.
Seipelt A. Maurer
Geissler, G.
Schardt, C.
Reutzel, R.
Hiddemann, W.
Maurer, A.
Hess, U.
Lindemann, A.
Frisch, J.
Schulz, G.
Mertelsmann, R.
Hoelzer, P.
Gassmann, W.
Sperling, C.
Uharek, L.
Becher, R.
Weh, H. J.
Tirier, C.
Hagemann, F. G.
Fuhr, H. G.
Wandt, H.
Sauerland, M. C.
Gause, A.
Spickermann, D.
Klein, S.
Pfreund-schuh, M.
Gebauer, W.
Fallgren-Gebauer, E.
Geissler, R. G.
Mentzel, U.
Kleiner, K.
Rossol, R.
Guba, P.
Kojouharoff, G.
Gerdau, St.
Körholz, D.
Klein-Vehne, A.
Burdach, St.
Gerdemann M.
Maurer J.
Gerhartz, H. H.
Schmetzer, H.
Mayer, P.
Clemm, C.
Hentrich, M.
Hartenstein, R.
Kohl, P.
Gieseler, F.
Boege, F.
Enttmann, R.
Meyer, P.
Glass, B.
Zeis, M.
Loeffler, H.
Mueller-Ruchholtz, W.
Görg, C.
Schwerk, W. B.
Köppler, H.
Havemann, K.
Goldschmitt, J.
Goldschmidt, H.
Nicolai, M.
Richter, Th.
Blau, W.
Hahn, U.
Kappe, R.
Leithäuser, F.
Gottstein, Claudia
Schön, Gisela
Dünnebacke, Markus
Berthold, Frank
Gramatzki, M.
Eger, G.
Geiger, M.
Burger, R.
Zölch, A.
Bair, H. J.
Becker, W.
Griesinger, F.
Elfers, H.
Griesser, H.
Grundner-Culemann, E.
Neubauer, V.
Fricke, D.
Shalitin, C.
Benter, T.
Mertelsmann, R.
Dölken, Gottfried
Mertelsmann, Roland
Günther, W.
Schunmm, M.
Rieber, P.
Thierfelder, S.
Gunsilius, E.
Kirstein, O.
Bommer, M.
Serve, H.
Hülser, P. -J.
Del Valle F.
Fischer J. Th.
Huberts H.
Kaplan E.
Haase, D.
Halbmayer, W. -M.
Feichtinger, Ch.
Rubi, K.
Fischer, M.
Hallek, M.
Lepislo, E. M.
Griffin, J. D.
Emst, T. J.
Druker, B.
Eder, M.
Okuda, K.
D.Griffin, J.
Kozłowska-Skrzypczak, K.
Meyer, B.
Reile, D.
Scharnofske, M.
Hapke, G.
Aulenbacher, P.
Havemann, K.
Becker, N.
Scheller, S.
Zugmaier, G.
Pralle, H.
Wahrendorf, J.
Heide, Immo
Thiede, Christian
de Kant, Eric
Neubauer, Andreas
Herrmann, Richard
Rochlitz, Christoph
Heiden, B.
Depenbrock, H.
Block, T.
Vogelsang, H.
Schneider, P.
Fellbaum, Ch.
Heidtmann, H. -H.
Blings, B.
Havemann, K.
Fackler-Schwalbe, E.
Schlimok, G.
Lösch, A.
Queißer, W.
Löffler, B.
Kurrle, E.
Chadid, L.
Lindemann, A.
Mertelsmann, R.
Nicolay, U.
Gaus, W.
Heinemann, V.
Jehn, U.
Gleixner, B.
Wachholz, W.
Scholz, P.
Plunkett, W.
Heinze, B.
Novotny, J.
Hess, Georg
Gamm, Heinold
Seliger, Barbara
Heuft, H. G.
Oettle, H.
Zeiler, T.
Eckstein, R.
Heymanns, J.
Havemann, K.
Hladik, F.
Hoang-Vu, C.
Horn, R.
Cetin, Y.
Scheumann, G.
Dralle, H.
Köhrle, J.
von zur Mühlen, A.
Brabant, G.
Hochhaus, A.
Mende, S.
Simon, M.
Fonatsch, Ch.
Heinze, B.
Georgii, A.
Hötzl, Ch.
Hintermeier-Knabe, R.
Kempeni, J.
Kaul, M.
Hoetzl, Ch.
Clemm, Ch.
Lauter, H.
Hoffknecht, M. M.
Eckardt, N.
Hoffmann-Fezer, G.
Gall, C.
Kranz, B.
Zengerle, U.
Pfoersich, M.
Birkenstock, U.
Pittenann, E.
Heinz, B.
Hosten, N.
Schörner, W.
Kirsch, A.
Neumann, K.
Felix, R.
Humpe, A.
Kiss, T.
Trümper, L. H.
Messner, H. A.
Hundt, M.
Zielinska-Skowronek, M.
Schubert, J.
Schmidt, R. E.
Huss, R.
Storb, R.
Deeg, H. J.
Issels, R. D.
Bosse, D.
Abdel-Rahman, S.
Jaeger, M.
Söhngen, D.
Weidmann, E.
Schwulera, U.
Jakab, I.
Fodor, F.
Pecze, K.
Jaques, G.
Schöneberger, H. -J.
Wegmann, B.
Grüber, A.
Bust, K.
Pflüger, K. -H.
Havemann, K.
Faul, C.
Wannke, B.
Scheurlen, M.
Kirchner, M.
Dahl, G.
Schmits, R.
Fohl, C.
Kaiser, U.
Tuohimaa, P.
Wollmer, E.
Aumüller, G.
Havemann, K.
Kolbabek, H.
Schölten, C.
Popov-Kraupp, B.
Emminger, W.
Hummel, M.
Pawlita, M.
v.Kalle, C.
Dallenbach, F.
Stein, H.
Krueger, G. R. F.
Müller-Lantzsch, N.
Kath, R.
Höffken, K.
Horn, G.
Brockmann, P.
Keilholz, U.
Stoelben, E.
Scheibenbogen, C.
Manasterski, M.
Tilgen, W.
Schlag, P.
Görich, J.
Kauffmann, G. W.
Kempter, B.
Rüth, S.
Lohse, P.
Khalil, R. M.
Hültner, L.
Mailhammer, R.
Luz, A.
Hasslinger, M. -A.
Omran, S.
Dörmer, P.
Kienast, J.
Kister, K. P.
Seifarth, W.
Klaassen, U.
Werk, S.
Reiter, W. W.
Klein, G.
Beck-Gessert, S.
Timpl, R.
Hinrichs, H.
Lux, E.
Döring, G.
Scheinichen, D.
Döring, G.
Wernet, P.
Vogeley, K. T.
Richartz, G.
Südhoff, T.
Horstkotte, D.
Klocker, J.
Trotsenburg, M. v.
Schumer, J.
Kanatschnig, M.
Henning, K.
Knauf, W. U.
Pottgießer, E.
Raghavachar, A.
Zeigmeister, B.
Bollow, M.
Schilling, A.
König, H.
Koch, M.
Volkenandt, M.
Seger, Andrea
Banerjee, D.
Vogel, J.
Bierhoff, E.
Heidi, G.
Neyses, L.
Bertino, J.
Kocki, J.
Rozynkowa, D. M.
M.Rupniewska, Z.
Wojcierowski, J.
König, V.
Hopf, U.
Koenigsmann, M.
Streit, M.
Koeppen, K. M.
Martini, I.
Poppy, U.
Hardel, M.
Havemann, K.
Havemann, K.
Clemm, Ch.
Wendt, Th.
Gauss, J.
Kreienberg, R.
Hohenfellner, R.
Krieger, O.
Istvan, L.
Komarnicki, M.
Kazmierczak, M.
Haertle, D.
Korossy, P.
Haus, S. Kotlarek
Gabryś, K.
Kuliszkiewicz-Janus, M.
Krauter, J.
Westphal, C.
Werner, K.
Lang, P.
Preissner, K. T.
Völler, H.
Schröder, K.
Uhrig, A.
Behles, Ch.
Seibt-Jung, H.
Besserer, A.
Kreutzmann, H.
Kröning, H.
Kähne, T.
Eßbach, U.
Kühne, W.
Krüger, W. H.
Krause, K.
Nowicki, B.
Stockschläder, M.
Peters, S. O.
Zander, A. R.
Kurowski, V.
Schüler, C.
Höher, D.
Montenarh, M.
Lang, W.
Schweiger, H.
Dölken, Gottfried
Lege, H.
Dölken, G.
Wex, Th.
Frank, K.
Hastka, J.
Bohrer, M.
Leo, R.
Peest, D.
Tschechne, B.
Atzpodien, J.
Kirchner, H.
Hein, R.
Hoffmann, L.
Stauch, M.
Franks, C. R.
Palmer, P. A.
Licht, T.
Mertelsmann, R.
Liersch, T.
Vehmeyer, K.
Kaboth, U.
Maschmeyer, G.
Meyer, P.
Helmerking, M.
Schmitt, J.
Adam, D.
Prahst, A.
Hübner, G.
Meisner, M.
Seifert, M.
Richard, D.
Yver, A.
Spiekermann, K.
Brinkmann, L.
Battmer, K.
Krainer, M.
Löffel, J.
Stahl, H.
Wust, P.
Lübbert, M.
Schottelius, A.
Mertelsmann, R.
Henschler, R.
Mertelsmann, R.
Mapara, M. Y.
Bargou, R.
Zugck, C.
Krammer, P. H.
Dörken, B.
Maschek, Hansjörg
Kaloutsi, Vassiliki
Maschek, Hansjörg
Gormitz, Ralf
Meyer, P.
Kuntz, B. M. E.
Mehl, B.
Günther, I.
Bülzebruck, H.
Menssen, H. D.
Mergenthaler, H. -G.
Dörmer, P.
Heusers, P.
Zeller, K. -P.
Enzinger, H. M.
Neugebauer, T.
Klippstein, T.
Burkhardt, K. L.
Putzicha, E.
Möller, Peter
Henne, Christof
Eichelmann, Anette
Brüderlein, Silke
Dhein, Jens
Möstl, M.
Krieger, O.
Mucke, H.
Schinkinger, M.
Moiling, J.
Daoud, A.
Willgeroth, Ch.
Mross K.
Bewermeier P.
Krüger W.
Peters S.
Berger C.
Bohn, C.
Edler, L.
Jonat, W.
Queisser, W.
Heidemann, E.
Goebel, M.
Hamm, K.
Markovic-Lipkovski, J.
Bitzer, G.
Müller, H.
Oethinger, M.
Grießhammer, M.
Tuner, I.
Musch E.
Malek, M.
Peter-Katalinic, J.
Hügl, E.
Helli, A.
Slanicka, M.
Filipowicz, A.
Nissen, C.
Speck, B.
Nehls, M. C.
Grass, H. -J.
Dierbach, H.
Mertelsmann, R.
Thaller, J.
Fiebeler, A.
Schmidt, C. A.
O'Bryan, J. P.
Liu, E.
Ritter, M.
de Kant, E.
Brendel, C.
He, M.
Dodge, R.
George, S.
Davey, F.
Silver, R.
Schiffer, C.
Mayer, R.
Ball, E.
Bloomfield, C.
Ramschak, H.
Tiran, A.
Truschnig-Wilders, M.
Nizze, H.
Bühring, U.
Oelschlägel, U.
Jermolow, M.
Oertel, J.
Weisbach, V.
Zingsem, J.
Wiens, M.
Jessen, J.
Osthoff, K.
Timm, H.
Wilborn, F.
Bodak, K.
Langmach, K.
Bechstein, W.
Blumhardt, G.
Neuhaus, P.
Olek, K.
Ottinger, H.
Kozole, G.
Belka, C.
Meusers, P.
Hense, J.
Papadileris, Stefan
Pasternak, G.
Pasternak, L.
Karsten, U.
Pecherstorfer, M.
Zimmer-Roth, I.
Poloskey, A.
Petrasch, S.
Kühnemund, O.
Uppenkamp, M.
Lütticken, R.
Kosco, M.
Schmitz, J.
Petrides, Petro E.
Dittmann, Klaus H.
Krieger, O.
Pflueger, K. -H.
Grueber, A.
Schoeneberger, J.
Wenzel, E.
Havemann, K.
Pies, A.
Kneba, M.
Edel, G.
Pohl, S.
Bulgay-Mörschel, M.
Polzin, R.
Issing, W.
Clemm, Ch.
Schorn, K.
Ponta, H.
Zöller, M.
Hofmann, M.
Arch, R.
Heider, K. -H.
Rudy, W.
Tölg, C.
Herrlich, P.
Prümmer, O.
Scherbaum, W. A.
Porzsolt, F.
Prümmer, O.
Krüger, A.
Schrezenmeier, H.
Schlander, H.
Pineo, G.
Marin, P.
Gluckman, E.
Shahidi, N. T.
Bacigalupo, A.
Ratajczak, M. Z.
Gewirtz, A. M.
Ratei, R.
Borner, K.
Bank, U.
Bühling, F.
Reisbach, G.
Bartke, L.
Kempkes, B.
Kostka, G.
Ellwart, X.
Birner, A.
Bornkamm, G. W.
Ullrich, A.
Dörmer, P.
Henze, G.
Parwaresch, R.
Müller-Weihrich, S. T.
Klingebiel, Th.
Odenwald, E.
Brandhorst, D.
Tsuruo, T.
Wetter, O.
Renner, C.
Pohl, C.
Sahin, U.
Renner, U.
Zeller, K. -P.
Repp, R.
Valerius, Th.
Sendler, A.
Kalden, J. R.
PIatzer, E.
Reuss-Borst, M. A.
Bühring, H. J.
Reuter, C.
der Landwehr, II, U. Auf
der Landwehr, II, U. Auf
Schleyer, E.
Rolf, C.
Ridwelski, K.
Matthias, M.
Preiss, R.
Riewald, M.
Puzo, A.
Serke, S.
Rohrer, B.
Pfeiffer, D.
Hepp, H.
Romanowski, R.
Schött, C.
Rüther, U.
Rothe, B.
Pöllmann, H.
Nunnensiek, C.
Schöllhammer, T.
Ulshöfer, Th.
Bader, H.
Jipp, P.
Müller, H. A. G.
Rupp, W.
Lüthgens, M.
Eisenberger, F.
Afflerbach, C.
Höller, A.
Schwamborn, J. S.
Daus, H.
Krämer, K.
Pees, H.
Salat, C.
Reinhardt, B.
Düll, T.
Knabe, H.
Hiller, E.
Sawinski, K.
Schalhorn, A.
Kühl, M.
Heil, K.
Schardt, Ch.
Drexler, H. G.
Scharf, R. E.
Suhijar, D.
del Zoppo, G. J.
Ruggeri, Z. M.
Roll, T.
Möhler, T.
Giselinger, H.
Knäbl, P.
Kyrie, P. A.
Lazcíka, K.
Lechner, X.
Scheulen, M. E.
Beelen, D. W.
Reithmayer, H.
Daniels, R.
Weiherich, A.
Quabeck, K.
Schaefer, U. W.
Reinhardt J.
Grimm M.
Unterhalt M.
Schliesser, G.
Lohmeyer, J.
Schlingheider, O.
von Eiff, M.
Schulze, F.
Oehme, C.
van de Loo, J.
Schlögl E.
Bemhart M.
Schmeiser, Th.
Rozdzinski, E.
Kern, W.
Reichle, A.
Moritz, T.
Merk, Bruno
Schmid, R. M.
Perkins, N. D.
Duckett, C. S.
Leung, K.
Nabel, G. J.
Pawlaczyk-Peter, B.
Kellermann-Kegreiß, Schmidt E.
Steiert, I.
Schmidt-Wolf, G.
Schmidt-Wolf, I. G. H.
Schlegel, P.
Blume, K. G.
Chao, N. J.
Lefterova, P.
Laser, J.
Schmitz, G.
Rothe, G.
Schönfeld, S.
Schulz, S.
Nyce, J. W.
Graf, N.
Ludwig, R.
Steinhauser, I.
Brommer, A. E.
Qui, H.
Schroeder, M.
Grote-Kiehn, J.
Bückner, U.
Rüger, I.
Schröder, J.
Meusers, P.
Weimar, Ch.
Schoch, C.
Schröter, G.
Stern, H.
Buchwald, B.
Schick, K.
Avril, N.
Flierdt, E. v. d.
Langhammer, H. R.
Pabst, H. W.
Alvarado, M.
Witte, T.
Vogt, H.
Schuler, U.
Brammer, K.
Klann, R. C.
Schumm, M.
Hahn, J.
Günther, W.
Wullich, B.
Moringlane, J. R.
Schöndorf, S.
Schwartz, S.
Bühring, H. -J.
Notter, M.
Böttcher, S.
Martin, M.
Schmid, H.
Lübbe, A. S.
Leib-Mösch C.
Wankmüller, H.
Eilbrück, D.
Funke, I.
Cardoso, M.
Duranceyk, H.
Seitz, R.
Rappe, N.
Kraus, H.
Egbring, R.
Haasberg, M.
Havemann, K.
Seibach, J.
Wollscheid, Ursula
Serke, St.
Zimmermann, R.
Shirai, T.
Umeda, M.
Anno, S.
Kosuge, T.
Katoh, M.
Moro, S.
Su, C. -Y.
Shikoshi, K.
Arai, N.
Schwieder, G.
Silling-Engelhardt, G.
Zühlsdorf, M.
Aguion-Freire-Innig, E.
van de Loo, J.
Stockdreher, K.
Gatsch, L.
Tischler, H. -J.
Ringe, B.
Diedrich, H.
Franzi, A.
Kruse, E.
Lück, R.
Trenn, G.
Sykora, J.
Wen, T.
Fung-Leung, W. P.
Mak, T. W.
Brady, G.
Loke, S.
Cossman, J.
Gascoyne, R.
Mak, T.
Urasinski, I.
Zdziarska, B.
Usnarska-Zubkiewicz, L.
Kotlarek-Haus, S.
Sciborskl, R.
Nowosad, H.
Kummer, G.
Schleucher, N.
Preusser, P.
Niebel, W.
Achterrath, W.
Pott, D.
Eigler, F. -W.
Venook, A.
Stagg, R.
Frye, J.
Gordon, R.
Ring, E.
Verschuer, U. v.
Baur, F.
Heit, W.
Corrons, J. L. L. Vives
Vogel, M.
Nekarda, H.
Remy, W.
Bissery, M. C.
Aapro, M.
Buchwald-Pospiech, A.
Kaltwasser, J. P.
Jacobi, V.
de Vos, Sven
Asano, Yoshinobu
Voss, Harald
Knuth, Alexander
Wiedemann, G.
Komischke, B.
Horisberger, R.
Wussow, P. v.
Wanders, L.
Senekowitsch, R.
Strohmeyer, S.
Emmerich, B.
Selbach, J.
Gutensohn, K.
Wacker-Backhaus, G.
Winkeimann, M.
Send, W.
Rösche, J.
Weide, R.
Parviz, B.
Havemann, K.
Weidmann, B.
Henss, H.
Engelhardt, R.
Bernards, P.
Zeidler, D.
Jägerbauer, E.
Colajori, E.
Kerpel-Fronius, S.
Weiss, A.
Buchheidt, D.
Döring, A.
D.Saeger, H.
Weissbach, L.
Emmler, J.
Wermes, R.
Meusers, P.
Flasshove, M.
Skorzec, M.
Käding, J.
Platow, S.
Winkler, Ute
Thorpe, Philip
Winter, S. F.
Minna, J. D.
Nestor, P. J.
Johnson, B. E.
Gazdar, A. F.
Havemann, K.
Carbone, D. P.
Wit, M. de
Bittner, S.
Hossfeld, D.
Wittmann, G.
Borchelt, M.
Steinhagen-Thiessen, E.
Koch, K.
Brosch, T.
Haas, N.
Wölfel, C.
Knuth, A.
Wölfel, T.
Safford, M.
Könemann, S.
Zurlutter, K.
Schreiber, K.
Piechotka, K.
Drescher, M.
Toepker, S.
Terstappen, L. W. M. M.
Bullerdiek, J.
Jox, A.
zur Hausen, H.
Wolters, B.
Stenzinger, W.
Woźny, T.
Sawiński, K.
Kozłowska-Skrzypczak, M.
Wussow, P. v.
Hochhaus, T.
Ansarl, H.
Prümmer, O.
Zapf, H.
Thorban, S.
Präuer, H.
Zeller, W.
Stieglitz, J. v.
Dürken, M.
Greenshaw, C.
Kabisch, H.
Reuther, C.
Knabbe, C.
Lippman, M.
Havemann, K.
Wellstein, A.
Degos, L.
Castaigne, S.
Fenaux, P.
Chomienne, C.
Raza, A.
Preisler, H. D.
PEG Interventional Antimicrobial Strategy Study Group
Interventional Antimicrobial Strategy Study Group of the Paul Ehrlich Society (PEG)
H. Riehm for the BFM study group
Pokaż więcej
Źródło :
Annals of Hematology. January 1992 65(1):A1-A146
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Efficacy of tamoxifen ± aminoglutethimide in normal weight and overweight postmenopausal patients with hormone receptor-positive breast cancer: an analysis of 1509 patients of the ABCSG-06 trial.
Autorzy :
Pfeiler, G
Stöger, H
Dubsky, P
Mlineritsch, B
Singer, C
Balic, M
Fitzal, F
Moik, M
Kwasny, W
Selim, U
Renner, K
Ploner, F
Steger, G G
Seifert, M
Hofbauer, F
Sandbichler, P
Samonigg, H
Jakesz, R
Greil, R
Fesl, C
Pokaż więcej
Źródło :
British Journal of Cancer; 4/16/2013, Vol. 108 Issue 7, p1408-1414, 7p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies