Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Plummer, M. P."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
ESICM LIVES 2016: part two: Milan, Italy. 1–5 October 2016
Autorzy :
Sivakumar, S.
Taccone, F. S.
Desai, K. A.
Lazaridis, C.
Skarzynski, M.
Sekhon, M.
Henderson, W.
Griesdale, D.
Chapple, L.
Deane, A.
Williams, L.
Strickland, R.
Lange, K.
Heyland, D.
Chapman, M.
Rowland, M. J.
Garry, P.
Westbrook, J.
Corkill, R.
Antoniades, C. A.
Pattinson, K. T.
Fatania, G.
Strong, A. J.
Myers, R. B.
Lazaridis, C.
Jermaine, C. M.
Robertson, C. S.
Rusin, C. G.
Hofmeijer, J.
Sondag, L.
Tjepkema-Cloostermans, M. C.
Beishuizen, A.
Bosch, F. H.
van Putten, M. J. A. M.
Carteron, L.
Patet, C.
Solari, D.
Oddo, M.
Ali, M. A.
Dias, C.
Almeida, R.
Vaz-Ferreira, A.
Silva, J.
Monteiro, E.
Cerejo, A.
Rocha, A. P.
Elsayed, A. A.
Abougabal, A. M.
Beshey, B. N.
Alzahaby, K. M.
Pozzebon, S.
Ortiz, A. Blandino
Cristallini, S.
Lheureux, O.
Brasseur, A.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Hravnak, M.
Yousef, K.
Chang, Y.
Crago, E.
Friedlander, R. M.
Abdelmonem, S. A.
Tahon, S. A.
Helmy, T. A.
Meligy, H. S.
Puig, F.
Dunn-Siegrist, I.
Pugin, J.
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Tomar, D. S.
Shafi, M.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Papakrivou, E. E.
Makris, D.
Manoulakas, E.
Tsolaki, B.
Karadodas, B.
Zakynthinos, E.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Encinares, V. Sanchez
Ibañez, M. Pachón
Montero, J. Garnacho
Labrador, G.
Cangueiro, T. Cebrero
Poulose, V.
Koh, J.
Kam, J. W.
Yeter, H.
Kara, A.
Aktepe, O.
Topeli, A.
Tsolakoglou, I.
Intas, G.
Stergiannis, P.
Kolaros, A. A.
Chalari, E.
Athanasiadou, E.
Martika, A.
Fildisis, G.
Faivre, V.
Mengelle, C.
Favier, B.
Payen, D.
Poppe, A.
Winkler, M. S.
Mudersbach, E.
Schreiber, J.
Wruck, M. L.
Schwedhelm, E.
Kluge, S.
Zöllner, C.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
la Torre, A. García-de
de la Torre-Prados, M. V.
Tsvetanova-Spasova, T.
Nuevo-Ortega, P.
Rueda-Molina, C.
Fernández-Porcel, A.
Camara-Sola, E.
Salido-Díaz, L.
García-Alcántara, A.
Tavladaki, T.
Spanaki, A. M.
Dimitriou, H.
Kondili, E.
Choulaki, C.
Meleti, D. E.
Kafetzopoulos, D.
Georgopoulos, D.
Briassoulis, G.
Suberviola, B.
Riera, J.
Rellan, L.
Sanchez, M.
Robles, J. C.
Lopez, E.
Vicente, R.
Miñambres, E.
Santibañez, M.
Le Guen, M.
Moore, J.
Mason, N.
Windpassinger, M.
Plattner, O.
Mascha, E.
Sessler, D. I.
Research, Outcomes
Melia, U.
Fontanet, J.
van den Berg, J. P.
Struys, M. M. R. F.
Vereecke, H. E. M.
Jensen, E. W.
Rood, P. J. T.
van de Schoor, F.
van Tertholen, K.
Pickkers, P.
van den Boogaard, M.
Beardow, Z. J.
Redhead, H.
Paramasivam, K.
Numan, T.
van den Boogaard, M.
Kamper, A. M.
Rood, P.
Peelen, L. M.
Zeman, P. M.
Slooter, A. J.
van Ewijk, C. E.
Jacobs, G. E.
Girbes, A. R. J.
Myatra, S. N.
Harish, M. M.
Prabu, N. R.
Siddiqui, S.
Kulkarni, A. P.
Divatia, J. V.
Murbach, L. D.
Leite, M. A.
Osaku, E. F.
Costa, C. R. L. M.
Pelenz, M.
Neitzke, N. M.
Moraes, M. M.
Jaskowiak, J. L.
Silva, M. M. M.
Zaponi, R. S.
Abentroth, L. R. L.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Hernández-Sánchez, N.
Sánchez-Hurtado, L. A.
García-Guillen, F. J.
Ñamendys-Silva, S. A.
Maghsoudi, B.
Emami, M.
Khosravi, M. B.
Zand, F.
Tabatabaie, H. R.
Masjedi, M.
Sabetiyan, G.
Mokri, A.
Troubleyn, J.
Diltoer, M.
Jacobs, R.
Nguyen, D. N.
De Waele, E.
De Regt, J.
Honoré, P. M.
Van Gorp, V.
Spapen, H. D.
Contreras, R. S.
Toapanta, N. D.
Moreno, G.
Sabater, J.
Torrado, H.
Gonzalez, M.
Marin, M.
Farigola, E.
Gonzalez, A.
Fernandez, J.
Vera, A.
Gisbert, X.
Juliá, C.
Uya, J.
Corral, L.
Elias-Jones, I.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J. R.
Kirwan, C. J.
Thomas, N.
Martin, A.
Owen, H.
Darwin, L.
Conway, D.
Atkinson, D.
Sharman, M.
Moore, J.
Barbanti, C.
Amour, J.
Gaudard, P.
Rozec, B.
Mauriat, P.
M’rini, M.
Leger, P. L.
Cambonie, G.
Liet, J. M.
Girard, C.
Laroche, S.
Damas, P.
Assaf, Z.
Loron, G.
Lecourt, L.
Pouard, P.
Randall, D.
Adwaney, A.
Blunden, M.
Prowle, J.R.
Kirwan, C. J.
Kim, S. H.
Na, S.
Kim, J.
Oh, S. Y.
Jung, C. W.
Yoo, S. H.
Min, S. H.
Chung, E. J.
Lee, H.
Lee, N. J.
Lee, K. W.
Suh, K. S.
Ryu, H. G.
Marshall, D. C.
Goodson, R. J.
Salciccioli, J. D.
Shalhoub, J.
Potter, E. K.
Kirk-Bayley, J.
Karanjia, N. D.
Forni, L. G.
Creagh-Brown, B. C.
Bossy, M.
Nyman, M.
Tailor, A.
Creagh-Brown, B.
D’Antini, D.
Spadaro, S.
Valentino, F.
Sollitto, F.
Cinnella, G.
Mirabella, L.
Calvo, F. J. Redondo
Bejarano, N.
Padilla, D.
Baladron, V.
Villajero, P.
Villazala, R.
Redondo, J.
Yuste, A. S.
Liu, J.
Shen, F.
Teboul, J. L.
Anguel, N.
Beurton, A.
Bezaz, N.
Richard, C.
Monnet, X.
Fossali, T.
Colombo, R.
Ottolina, D.
Rossetti, M.
Mazzucco, C.
Marchi, A.
Porta, A.
Catena, E.
Tollisen, K. H.
Andersen, G. Ø.
Heyerdahl, F.
Jacobsen, D.
de Waard, M. C.
Girbes, A. R. J.
van IJzendoorn, M. C. O.
Buter, H.
Kingma, W. P.
Navis, G. J.
Boerma, E. C.
Rulisek, J.
Balik, M.
Zacharov, S.
Kim, H. S.
Jeon, S. J.
Namgung, H.
Lee, E.
Lee, E.
Cho, Y. J.
Lee, Y. J.
Huang, A.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Mårtensson, J.
Bellomo, R.
Forsberg, M.
Edman, G.
Höjer, J.
Forsberg, S.
Freile, M. T. Chiquito
Hidalgo, F. N.
Molina, J. A. Martinez
Lecumberri, R.
Rosselló, A. Figuerola
Travieso, P. Medrano
Leon, G. Tuero
Sanchez, J. Gonzalez
Frias, L. Sahuquillo
Rosello, D. Balsells
Verdejo, J. A. Garcia
Serrano, J. A. Noria
Winterwerp, D.
van Galen, T.
Vazin, A.
Karimzade, I.
Zand, A.
Ozen, E.
Ekemen, S.
Akcan, A.
Sen, E.
Yelken, B. Buyukkidan
Kureshi, N.
Fenerty, L.
Thibault-Halman, G.
Erdogan, M.
Walling, S.
Green, R. S.
Clarke, D. B.
Briassoulis, P.
Kalimeris, K.
Ntzouvani, A.
Nomikos, T.
Papaparaskeva, K.
Politi, E.
Kostopanagiotou, G.
Crewdson, K.
Rehn, M.
Weaver, A.
Brohi, K.
Lockey, D.
Wright, S.
Thomas, K.
Baker, C.
Mansfield, L.
Stafford, V.
Wade, C.
Watson, G.
Bryant, A.
Chadwick, T.
Shen, J.
Wilkinson, J.
Furneval, J.
Henderson, A.
Hugill, K.
Howard, P.
Roy, A.
Bonner, S.
Baudouin, S.
Ramírez, C. Sánchez
Escalada, S. Hípola
Viera, M. A. Hernández
Santana, M. Cabrera
Balcázar, L. Caipe
Monroy, N. Sangil
Campelo, F. Artiles
Vázquez, C. F. Lübbe
Santana, P. Saavedra
Santana, S. Ruiz
Carteron, L.
Patet, C.
Quintard, H.
Solari, D.
Bouzat, P.
Oddo, M.
Wollersheim, T.
Malleike, J.
Haas, K.
Carbon, N.
Schneider, J.
Birchmeier, C.
Fielitz, J.
Spuler, S.
Weber-Carstens, S.
Enseñat, L.
Pérez-Madrigal, A.
Saludes, P.
Proença, L.
Gruartmoner, G.
Espinal, C.
Mesquida, J.
Huber, W.
Eckmann, M.
Elkmann, F.
Gruber, A.
Lahmer, T.
Mayr, U.
Herner, A.
Schellnegger, R.
Schneider, J.
Schmid, R. M.
Ayoub, W.
Samy, W.
Esmat, A.
Battah, A.
Mukhtar, S.
Mongkolpun, W.
Cortés, D. Orbegozo
Cordeiro, C. P. R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Funcke, S.
Groesdonk, H.
Saugel, B.
Wagenpfeil, G.
Wagenpfeil, S.
Reuter, D. A.
Fernandez, M. M.
Fernandez, R.
Magret, M.
González-Castro, A.
Bouza, M. T.
Ibañez, M.
García, C.
Balerdi, B.
Mas, A.
Arauzo, V.
Añón, J. M.
Ruiz, F.
Ferreres, J.
Tomás, R.
Alabert, M.
Tizón, A. I.
Altaba, S.
Llamas, N.
Goligher, E C.
Fan, E.
Herridge, M.
Vorona, S.
Sklar, M.
Dres, M.
Rittayamai, N.
Lanys, A.
Urrea, C.
Tomlinson, G.
Reid, W. D.
Rubenfeld, G. D.
Kavanagh, B. P.
Brochard, L. J.
Ferguson, N. D.
Neto, A. Serpa
de Abreu, M. Gama
Pelosi, P.
Schultz, M. J.
Guérin, C.
Papazian, L.
Reignier, J.
Ayzac, L.
Loundou, A.
Forel, J. M.
Rolland-Debord, C.
Bureau, C.
Poitou, T.
Clavel, M.
Perbet, S.
Terzi, N.
Kouatchet, A.
Similowski, T.
Demoule, A.
Hunfeld, N.
Trogrlic, Z.
Ladage, S.
Osse, R. J.
Koch, B.
Rietdijk, W.
Devlin, J.
van der Jagt, M.
Picetti, E.
Ceccarelli, P.
Mensi, F.
Malchiodi, L.
Risolo, S.
Rossi, I.
Antonini, M. V.
Servadei, F.
Caspani, M. L.
Roquilly, A.
Lasocki, S.
Seguin, P.
Geeraerts, T.
Perrigault, P. F.
Dahyot-Fizelier, C.
Paugam-Burtz, C.
Cook, F.
Cinotti, R.
dit Latte, D. Demeure
Mahe, P. J.
Fortuit, C.
Feuillet, F.
Asehnoune, K.
Marzorati, C.
Spina, S.
Scaravilli, V.
Vargiolu, A.
Riva, M.
Giussani, C.
Sganzerla, E.
Citerio, G.
Barbadillo, S.
de Molina, F. J. González
Álvarez-Lerma, F.
Rodríguez, A.
Zakharkina, T.
Martin-Loeches, I.
Matamoros, S.
Povoa, P.
Torres, A.
Kastelijn, J.
Hofstra, J. J.
de Jong, M.
Schultz, M.
Sterk, P.
Artigas, A.
Bos, L. J.
Moreau, A. S.
Martin-Loeches, I.
Povoa, P.
Salluh, J.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
de Jong, E.
van Oers, J. A.
Beishuizen, A.
Girbes, A. R. J.
Nijsten, M. W. N.
de Lange, D. W.
Bonvicini, D.
Labate, D.
Benacchio, L.
Olivieri, A.
Pizzirani, E.
Lopez-Delgado, J. C.
Gonzalez-Romero, M.
Fuentes-Mila, V.
Berbel-Franco, D.
Romera-Peregrina, I.
Martinez-Pascual, A.
Perez-Sanchez, J.
Abellan-Lencina, R.
Ávila-Espinoza, R. E.
Moreno-Gonzalez, G.
Sbraga, F.
Griffiths, S.
Grocott, M. P. W.
Creagh-Brown, B.
Doyle, J.
Wilkerson, P.
Soon, Y.
Huddart, S.
Dickinson, M.
Riga, A.
Zuleika, A.
Miyamoto, K.
Kawazoe, Y.
Morimoto, T.
Yamamoto, T.
Fuke, A.
Hashimoto, A.
Koami, H.
Beppu, S.
Katayama, Y.
Ito, M.
Ohta, Y.
Yamamura, H.
Rygård, S. L.
Holst, L B.
Wetterslev, J.
Johansson, P. I.
Perner, A.
Soliman, I. W.
de Lange, D. W.
van Dijk, D.
van Delden, J. J. M.
Cremer, O. L.
Slooter, A. J. C.
Peelen, L. M.
McWilliams, D.
Snelson, C.
Neves, A. Das
Loudet, C. I.
Busico, M.
Vazquez, D.
Villalba, D.
Veronesi, M.
Lischinsky, A.
López, F. J. L.
Mori, L. Benito
Plotnikow, G.
Díaz, A.
Giannasi, S.
Hernandez, R.
Krzisnik, L.
Cecotti, C.
Viola, L.
Lopez, R.
Sottile, J. P.
Benavent, G.
Estenssoro, E.
Chen, C. M.
Lai, C. C.
Cheng, K. C.
Chou, W.
Chan, K. S.
Roeker, L. E.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Weijs, P. J. M.
Mogensen, K. M.
Rawn, J. D.
Robinson, M. K.
Christopher, K. B.
Tang, Z.
Qiu, C.
Ouyang, B.
Cai, C.
Guan, X.
Regueira, T.
Cea, L.
Carlos, S. Juan
Elisa, B.
Puebla, C.
Vargas, A.
Poulsen, M. K.
Thomsen, L. P.
Kjærgaard, S.
Rees, S. E.
Karbing, D. S.
Wollersheim, T.
Frank, S.
Müller, M. C.
Carbon, N. M.
Skrypnikov, V.
Pickerodt, P. A.
Falk, R.
Mahlau, A.
Weber-Carstens, S.
Lee, A.
Inglis, R.
Morgan, R.
Barker, G.
Kamata, K.
Abe, T.
Saitoh, D.
Tokuda, Y.
Green, R. S.
Butler, M. B.
Erdogan, M.
Hwa, H. Tae
Gil, L. Jae
Vaquero, R. Hernández
Rodriguez-Ruiz, E.
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Thomas-Rüddel, D. O.
Schwarzkopf, D.
Fleischmann, C.
Reinhart, K.
Suwanpasu, S.
Sattayasomboon, Y.
Filho, N. M. Filgueiras
Oliveira, J. C. A.
Ballalai, C. S.
De Lucia, C. V.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Ramos, B. B.
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Gemmell, L.
MacKay, A.
Wright, C.
Docking, R. I.
Doherty, P.
Black, E.
Stenhouse, P.
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Yatabe, T.
Inoue, S.
Sakaguchi, M.
Egi, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Plummer, M. P.
Finnis, M. E.
Phillips, L. K.
Kar, P.
Bihari, S.
Biradar, V.
Moodie, S.
Horowitz, M.
Shaw, J. E.
Deane, A. M.
Hokka, M.
Egi, M.
Mizobuchi, S.
Kar, P.
Plummer, M.
Abdelhamid, Y. Ali
Giersch, E.
Summers, M.
Hatzinikolas, S.
Heller, S.
Chapman, M.
Jones, K.
Horowitz, M.
Deane, A.
Schweizer, R.
Jacquet-Lagreze, M.
Portran, P.
Junot, S.
Allaouchiche, B.
Fellahi, J. L.
Guerci, P.
Ergin, B.
Kapucu, A.
Ince, C.
Cioccari, L.
Luethi, N.
Crisman, M.
Bellomo, R.
Mårtensson, J.
Shinotsuka, C. Righy
Fagnoul, D.
Brasseur, A.
Orbegozo, D.
Vincent, J. L.
Preiser, J. C.
Preiser, J. C.
Lheureux, O.
Thooft, A.
Brimioulle, S.
Vincent, J. L.
Iwasaka, H.
Tahara, S.
Nagamine, M.
Ichigatani, A.
Cabrera, A. Rugerio
Zepeda, E. Monares
Granillo, J. Franco
Sánchez, J. S. Aguirre
Montoya, A. A. Tanaka
Montenegro, A. Pedraza
Blanco, G. A. Gálvez
Robles, C. M. Coronado
Drolz, A.
Horvatits, T.
Roedl, K.
Rutter, K.
Kluge, S.
Funk, G. C.
Schneeweiss, B.
Fuhrmann, V.
Sabetian, G.
Pooresmaeel, F.
Zand, F.
Ghaffaripour, S.
Farbod, A.
Tabei, H.
Taheri, L.
Anandanadesan, R.
Metaxa, V.
Teixeira, C.
Pereira, S. M.
Hernández-Marrero, P.
Carvalho, A. S.
Beckmann, M.
Hartog, C. S.
Schwarzkopf, D.
Raadts, A.
Robertsen, A.
Førde, R.
Skaga, N. O.
Helseth, E.
Honeybul, S.
Ho, K.
Lopez, P. Martinez
Gonzalez, M. Nieto
Ortega, P. Nuevo
Sola, E. Camara
Spasova, T.
de la Torre-Prados, M. V.
Kopecky, O.
Rusinova, K.
Waldauf, P.
Cepeplikova, Z.
Balik, M.
Domínguez, J. Palamidessi
Almudevar, P. Matia
Carmona, S. Alcántara
Muñoz, J. J. Rubio
Castañeda, D. Palacios
Abellán, A. Naharro
Villamizar, P. Rodríguez
Ramos, J. Veganzones
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Ejarque, M. Camós
Estella, A.
Camps, V. Lopez
Martín, M. C.
Masnou, N.
Barbosa, S.
Varela, A.
Palma, I.
Cristina, L.
Nunes, E.
Pereira, I.
Campello, G.
Granja, C.
Pande, R.
Pandey, M.
Varghese, S.
Chanu, M.
Van Dam, M. J.
Ter Braak, E. W. M. T.
Estella, A.
Gracia, M.
Viciana, R.
Recuerda, M.
Fontaiña, L. Perez
Tharmalingam, B.
Kovari, F.
Rose, L.
Mcginlay, M.
Amin, R.
Burns, K.
Connolly, B.
Hart, N.
Jouvet, P.
Katz, S.
Leasa, D.
Mawdsley, C.
Mcauley, D.
Schultz, M.
Blackwood, B.
Denham, S.
Worrall, R.
Arshad, M.
Isherwood, P.
Khadjibaev, A.
Sabirov, D.
Rosstalnaya, A.
Parpibaev, F.
Sharipova, V.
Blanco, G. A. Galvez
Guzman, C. I. Olvera
Sánchez, J. S. Aguirre
Granillo, J. Franco
Gupta, S.
Govil, D.
Srinivasan, S.
Patel, S. J.
N, J. K.
Gupta, A.
Shafi, M.
Tomar, D. S.
Harne, R.
Arora, D. P.
Talwar, N.
Mazumdar, S.
Cha, Y. S.
Lee, S. J.
Tyagi, N.
Rajput, R. K.
Taneja, S.
Singh, V. K.
Sharma, S. C.
Mittal, S.
Rao, B. K.
Ayachi, J.
Fraj, N.
Romdhani, S.
Khedher, A.
Meddeb, K.
Sma, N.
Azouzi, A.
Bouneb, R.
Chouchene, I.
El Ghardallou, M.
Boussarsar, M.
Jennings, R.
Walter, E.
Ribeiro, J. M.
Moniz, I.
Marçal, R.
Santos, A. C.
Candeias, C.
e Silva, Z. Costa
Gomez, S. E. Zamora
Nieto, O. R. Perez
Gonzalez, J. A. Castanon
Cuellar, A. I. Vasquez
Mildh, H.
Pettilä, V.
Korhonen, A. M.
Karlsson, S.
Ala-Kokko, T.
Reinikainen, M.
Vaara, S. T.
Zaleska-Kociecka, M.
Grabowski, M.
Dąbrowski, M.
Wozniak, S.
Piotrowska, K.
Banaszewski, M.
Imiela, J.
Stepinska, J.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Koeze, J.
Keus, F.
Dieperink, W.
van der Horst, I. C. C.
van Meurs, M.
Zijlstra, J. G.
Roberts, S.
Caballero, C. Hernandez
Isgro, G.
Hall, D.
Beitland, S.
Trøseid, A.-M. S.
Brusletto, B. S.
Waldum-Grevbo, B. E.
Berg, J. P.
Sunde, K.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Quintana, M. M. Jiménez-
Osuna, A.
Santiago-Ruiz, F.
Rodríguez-Mejías, C.
Wangensteen, R.
Jamaati, H. R.
Masjedi, M.
Zand, F.
Hashemian, S. M. R.
Sabetian, G.
Abbasi, G.
Khaloo, V.
Tabei, S. H.a.
Kafilzadeh, A.
Bakhodaei, H. Haddad
Diaz, J. A.
Silva, R.
Garcia, D. J.
Luis, E.
Gomez, M. N.
Soriano, R.
Gonzalez, P. L.
Ibrahim, I. A.
Rafik, M. M.
Al-Ansary, A. M.
Algendi, M. A.
Ali, A. A.
Fuhrmann, V.
Roedl, K.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Rutter, K.
Benten, D.
Kluwe, J.
Siedler, S.
Kluge, S.
Adedugbe, I.
Bird, G. T.
Kennedy, R. M.
Sharma, S.
Butler, M. B.
Yugi, G.
Haroon, B. A.
Witter, T.
Khaliq, W.
Singer, M.
Havaldar, A. A.
Krishna, B.
Sriram, S.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Pozo, M. O.
Edul, V. S. Kanoore
Furche, M.
Motta, M. F.
Vazquez, A. Risso
Birri, P. N. Rubatto
Ince, C.
Dubin, A.
Dogliotti, A.
Ramos, A.
Lovesio, C.
Delile, E.
Nevière, R.
Thiébaut, P.-A.
Maupoint, J.
Mulder, P.
Coquerel, D.
Renet, S.
do Rego, J. C.
Rieusset, J.
Richard, V.
Tamion, F.
Khaliq, W.
Andreis, D. T.
Singer, M.
Smit, B.
Smulders, Y. M.
de Waard, M. C.
van Straaten, H. M. Oudemans
Girbes, A. R. J.
Eringa, E. C.
Man, A. M. E. Spoelstra-de
Alegría, L.
Soto, D.
Luengo, C.
Gomez, J.
Jarufe, N.
Bruhn, A.
Castro, R.
Kattan, E.
Tapia, P.
Rebolledo, R.
Achurra, P.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Bertini, P.
Guarracino, F.
Baldassarri, R.
Pinsky, M. R.
Alegría, L.
Vera, M.
Dreyse, J.
Carpio, D.
Henriquez, C.
Gajardo, D.
Bravo, S.
Castro, R.
Ospina-Tascón, G.
Bakker, J.
Hernández, G.
Kim, S.
Lee, M.
Park, S. Y.
So, S.
Lee, H.
Kačar, M. B.
Kačar, S. M.
Uddin, I.
Belhaj, A. M.
Aydın, M. A.
Avsec, D.
Kapuağası, A.
Kaymak, Ç.
Kovach, L.
Şencan, İ.
Meço, B.
Özçelik, M.
Ünal, N.
Lazaridis, C.
Jenni-Moser, B.
Jeitziner, M.-M.
Galassi, M. S.
Sales, F. L.
de Moraes, K. C. L.
Batista, C. L.
Júnior, J. A. de Souza
Marcari, T. B.
Lobato, R.
Castro, C. S. A. A.
de Souza, L. M.
Rodrigues, F. F. P.
Correa, N. G.
Pelegrini, A. M.
Eid, R. A. C.
Timenetsky, K. T.
Cazati, D.
Lobato, M.
Diniz, P. S.
Rocha, L. L.
Cavalheiro, A. M.
Lucinio, N. M.
Santos, E. R.
Norrenberg, M.
Gleize, A.
Preiser, J. C.
Simón, I. Fernández
Carmona, S. Alcántara
Valhonrat, I. Lipperheide
Domínguez, J. Palamidessi
Abellán, A. Naharro
Almudévar, P. Matía
Dávila, F.
Rubio, J. J.
Ramos, A. J.
Reina, Á. J. Roldán
López, N. Palomo
Pérez, M. Adriaensens
Apolo, D. X. Cuenca
Villén, L. Martín
López, F. M. Porras
García, I. Palacios
Izurieta, J. R. Naranjo
Guerrero, J. J. Egea
Calvert, S.
Quint, M.
Adeniji, K.
Young, R.
Shevill, D. D.
Robertson, E.
Garside, P.
Walter, E.
Isotti, P.
De Vecchi, M. M.
Perduca, A. E.
Negro, A.
Villa, G.
Manara, D. F.
Cabrini, L.
Zangrillo, A.
Frencken, J. F.
van Baal, L.
Peelen, L. M.
Donker, D. W.
Horn, J.
van der Poll, T.
van Klei, W. A.
Bonten, M. J. M.
Cremer, O. L.
Menard, C. E.
Kumar, A.
Rimmer, E.
Doucette, S.
Turgeon, A. F.
Houston, B. L.
Houston, D. S.
Zarychanski, R.
Pinto, B. Bollen
Carrara, M.
Ferrario, M.
Bendjelid, K.
Nunes, J.
Diaz, P.
Silva, G.
Escórcio, S.
Chaves, S.
Jardim, M.
Fernandes, N.
Câmara, M.
Duarte, R.
Pereira, C. A.
Vieira, J.
Nóbrega, J. J.
Robles, C. M. Coronado
de Oca-Sandoval, M. A. Montes
Sánchez-Rodríguez, A.
Joya-Galeana, J. G.
Correa-Morales, A.
Camarena-Alejo, G.
Aguirre-Sánchez, J.
Franco-Granillo, J.
Soliman, M.
Al Azab, A.
El Hossainy, R.
Nagy, H.
Nirmalan, M.
Crippa, I. A.
Cavicchi, F. Zama
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Chaari, A.
Hakim, K. Abdel
Hassanein, H.
Etman, M.
El Bahr, M.
Bousselmi, K.
Khalil, E. S.
Kauts, V.
Casey, W. F.
Imahase, H.
Sakamoto, Y.
Inoue, S.
Yamada, K. C.
Koami, H.
Miike, T.
Nagashima, F.
Iwamura, T.
Boscolo, A.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Bertini, D.
Manesso, L.
Spiezia, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Souza, R. B.
Martins, A. M.
Liberatore, A. M. A.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Vieira, J. C. F.
Koh, I. H. J.
Hanslin, K.
Wilske, F.
Skorup, P.
Sjölin, J.
Lipcsey, M.
Long, W. Jin
Zhen, C. Er
Vakalos, A.
Avramidis, V.
Wu, S. H.
Shyu, L. J.
Li, C. H.
Yu, C. H.
Chen, H. C.
Wang, C. H.
Lin, K. H.
Aray, Z. E.
Gómez, C. F.
Tejero, A. P.
Monge, D. D.
Losada, V. M.
Tarancón, C. M.
Cortés, S. D.
Gutiérrez, A. M.
Álvarez, T. P.
Rouze, A.
Jaffal, K.
Six, S.
Stolz, K.
Cattoen, V.
Nseir, S.
Arnal, J. M.
Saoli, M.
Novotni, D.
Garnero, A.
Becher, T.
Buchholz, V.
Schädler, D.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Eronia, N.
Mauri, T.
Gatti, S.
Maffezzini, E.
Bronco, A.
Alban, L.
Sasso, T.
Marenghi, C.
Grasselli, G.
Pesenti, A.
Bellani, G.
Al-Fares, A.
Del Sorbo, L.
Anwar, S.
Facchin, F.
Azad, S.
Zamel, R.
Ferguson, N.
Cypel, M.
Keshavjee, S.
Fan, E.
Durlinger, E.
Spoelstra-de Man, A.
Smit, B.
de Grooth, H. J.
Girbes, A.
Straaten, H. Oudemans-van
Smulders, Y.
Alfaro, M. A.
Parrilla, F.
Meli, A.
Pellegrini, M.
Rodriguez, N.
Goyeneche, J. M.
Morán, I.
Aguirre, H.
Mancebo, J.
Heines, S. J. H.
Strauch, U.
Bergmans, D. C. J. J.
Blankman, P.
Shono, A.
Hasan, D.
Gommers, D.
Chung, W. Y.
Lee, K. S.
Jung, Y. J.
Park, J. H.
Sheen, S. S.
Park, K. J.
Worral, R.
Denham, S.
Isherwood, P.
Rees, S. E.
Larraza, S.
Dey, N.
Spadaro, S.
Brohus, J. B.
Winding, R. W.
Volta, C. A.
Karbing, D. S.
Ampatzidou, F.
Vlachou, A.
Kehagioglou, G.
Karaiskos, T.
Madesis, A.
Mauromanolis, C.
Michail, N.
Drossos, G.
Saraj, N.
Rijkenberg, S.
Feijen, H. M.
Endeman, H.
Donnelly, A. A. J.
Morgan, E.
Garrard, H.
Buckley, H.
Russell, L.
Haase, N.
Perner, A.
Goh, C.
Mouyis, K.
Woodward, C. L. N.
Halliday, J.
Encina, G. B.
Ros, J.
Lagunes, L.
Tabernero, J.
Bosch, F.
Rello, J.
Huertas, D. García
Manzano, F.
Morente-Constantin, E.
Rivera-Ginés, B.
Colmenero-Ruiz, M.
Abellán, A. Naharro
Pérez, L. Pérez
Lucendo, A. Pérez
Almudévar, P. Matía
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Sanz, J. García
Simon, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Carmona, S. Alcantara
Pais, M.
Ramalingam, S.
Díaz, C.
Fox, L.
Santafe, M.
Barba, P.
García, M.
Leal, S.
Pérez, M.
Pérez, M. L. Pérez
Abellán, A. Naharro
Lucendo, A. Pérez
Almudevar, P. Matia
Domínguez, J. Palamidessi
Villamizar, P. Rodríguez
Veganzones, J.
Simón, I. Fernandez
Valbuena, B. Lobo
Martínez, N.
Carmona, S. Alcántara
Moors, I.
Mokart, D.
Pène, F.
Lambert, J.
Kouatchet, A.
Mayaux, J.
Vincent, F.
Nyunga, M.
Bruneel, F.
Laisne, L.
Rabbat, A.
Lebert, C.
Perez, P.
Chaize, M.
Renault, A.
Meert, A. P.
Hamidfar, R.
Jourdain, M.
Darmon, M.
Schlemmer, B.
Chevret, S.
Lemiale, V.
Azoulay, E.
Benoit, D.
Martins-Branco, D.
Sousa, M.
Marum, S.
Bouw, M. J.
Galstyan, G.
Makarova, P.
Parovichnikova, E.
Kuzmina, L.
Troitskaya, V.
Drize, N.
Gemdzhian, E.
Savchenko, V.
Chao, H. C.
Kılıc, E.
Demiriz, B.
Uygur, M. L.
Sürücü, M.
Cınar, K.
Yıldırım, A. E.
Kiss, K.
Köves, B.
Csernus, V.
Molnár, Z.
Ntantana, A.
Matamis, D.
Savvidou, S.
Giannakou, M.
Gouva, M.
Nakos, G.
Koulouras, V.
Gaffney, S.
Black, E.
Docking, R.
Judge, C.
Drew, T.
Misran, H.
Munshi, R.
McGovern, L.
Coyle, M.
Dunne, L.
Deasy, E.
Lavin, P.
Fahy, A.
Darcy, D. M.
Donnelly, M.
Ismail, N. H.
Hall, T.
Wykes, K.
Jack, J.
Ngu, W. C.
Morgan, P.
Ruiz-Ramos, J.
Ramirez, P.
Gordon, M.
Villarreal, E.
Frasquet, J.
Poveda-Andrés, J. L.
Castellanos, A.
Ijssennagger, C. E.
ten Hoorn, S.
van Wijk, A.
van den Broek, J. M.
Tuinman, P. R.
Elmenshawy, A. M.
Hammond, B. D.
Gibbon, G.
Belcham, T.
Burton, K.
Taniguchi, L. U.
Ramos, F. J. S.
Momma, A. K.
Martins-Filho, A. P. R.
Bartocci, J. J.
Lopes, M. F. D.
Sad, M. H.
Rodrigues, C. M.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Leite, M. A.
Murbach, L. D.
Osaku, E. F.
Barreto, J.
Duarte, S. T.
Taba, S.
Miglioranza, D.
Gund, D. P.
Lordani, C. F.
Costa, C. R. L. M.
Ogasawara, S. M.
Jorge, A. C.
Duarte, P. A. D.
Spadaro, S.
Capuzzo, M.
Corte, F. Dalla
Terranova, S.
Scaramuzzo, G.
Fogagnolo, A.
Bertacchini, S.
Bellonzi, A.
Ragazzi, R.
Volta, C. A.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Aragão, I.
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Paratz, J.
Kenardy, J.
Comans, T.
Coyer, F.
Thomas, P.
Boots, R.
Pereira, N.
Vilas-Boas, A.
Gomes, E.
Dias, C.
Torres, J.
Carvalho, D.
Molinos, E.
Vales, C.
Araújo, R.
Cruz, C.
Nunes, A.
Pereira, F. Seabra
Cardoso, A. F.
Santos, C.
Malheiro, M. J.
Castro, H.
Cardoso, T.
Karnatovskaia, L.
Philbrick, K.
Ognjen, G.
Clark, M.
Montero, R. Molina
Varas, J. Luján
Sánchez-Elvira, L. Alcázar
Delgado, C. Pintado
Díaz, P. Villa
Ruiz, B. Llorente
Guerrero, A. Pardo
Galache, J. A. Cambronero
Jiménez, R.
Rebollo, S.
Alejandro, O.
Fernández, A.
Moreno, S.
Herrera, L.
Ojados, A.
Galindo, M.
Murcia, J.
Contreras, M.
Sánchez-Argente, S.
Bonilla, Y.
Rodríguez, M. D.
Allegue, J. M.
Cakin, Ö.
Parlak, H.
Kirca, H.
Mutlu, F.
Aydınlı, B.
Cengiz, M.
Ramazanoglu, A.
Jung, E.-J.
Oh, S.-Y.
Lee, H.
Filho, N. M. Filgueiras
Ricaldi, E. F.
Gomes, S. S.
Ramos, B. B.
De Lucia, C. V.
Ballalai, C. S.
Oliveira, J. C. A.
Araponga, G. P.
Veiga, L. N.
Silva, C. S.
Garrido, M. E.
Domenech, J. Cebrián
Montalvo, A. Pinos
Chornet, T. Ciges
Martinez, P. Concha
Ribas, M. Piñol
Costa, R. Gimeno
Ortega, A. Castellanos
Forbes, C.
Prescott, H.
Lal, A.
Khan, F. A.
Dela Pena, E. G.
Dizon, J. S.
Perez, P. P. P.
Wong, C. M. J.
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Puerta, R. Ramirez
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Kalaiselvan, M. S.
kumar, R. L. Siva
Renuka, M. K.
Kumar, A. S. Arun
De Rosa, S.
Ferrari, F.
Checcacci, S. Carboni
Rigobello, A.
Joannidis, M.
Politi, F.
Pellizzari, A.
Bonato, R.
Fernandez-Carmona, A.
Macias-Guarasa, I.
Gutierrez-Rodriguez, R.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Fernandez-Carmona, A.
Arias-Diaz, M.
Aguilar-Alonso, E.
Macias-Guarasa, I.
Martinez-Lopez, P.
Diaz-Castellanos, M. A.
Nikandish, R. N.
Artemenko, V.
Budnyuk, A.
Bassi, G. Li
Senussi, T.
Idone, F.
Xiol, E. Aguilera
Travierso, C.
Chiurazzi, C.
Motos, A.
Amaro, R.
Hua, Y.
Fernández-Barat, L.
Ranzani, O. T.
Bobi, Q.
Rigol, M.
Torres, A.
Youn, A.
Hwang, J. Gyung
Garach, M. Muñoz
Romero, O. Moreno
Ossorio, M. E. Yuste
Diaz, F. Acosta
Bailon, A. M. Perez
Pinel, A. Carranza
Maldonado, L. Peñas
Teixeira, C.
Figueira, H.
Oliveira, R.
Mota, A.
Aragão, I.
Kamp, O.
Cruciger, O.
Aach, M.
Kaczmarek, C.
Waydhas, C.
Schildhauer, T. A.
Hamsen, U.
Camprubí-Rimblas, M.
Chimenti, L.
Guillamat-Prats, R.
Lebouvier, T.
Bringué, J.
Tijero, J.
Gómez, M. N.
Blanch, L.
Artigas, A.
Tagliabue, G.
Ji, M.
Jagers, J. V. Suneby
Easton, P. A.
Souza, R. B.
Liberatore, A. M. A.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Kang, Y. R.
Nakamae, M. N.
Koh, I. H. J.
Hong, J. Y.
Shin, M. H.
Park, M. S.
Pomprapa, A.
Pickerodt, P. A.
Hofferberth, M. B. T.
Russ, M.
Braun, W.
Walter, M.
Francis, R.
Lachmann, B.
Leonhardt, S.
Koh, I. H. J.
Souza, R. B.
Martins, A. M. C. R. P. F.
Vieira, J. C. F.
Liberatore, A. M. A.
Landaverde-López, A.
Canedo-Castillo, N. A.
Esquivel-Chávez, A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Cardoso, V.
Krystopchuk, A.
Castro, S.
Melão, L.
Firmino, S.
Marreiros, A.
Granja, C.
Almaziad, S.
Kubbara, A.
Barnett, W.
Nakity, R.
Alamoudi, W.
Altook, R.
Tarazi, T.
Fida, M.
Safi, F.
Assaly, R.
Santini, A.
Milesi, M.
Maraffi, T.
Pugni, P.
Andreis, D. T.
Cavenago, M.
Gattinoni, L.
Protti, A.
Perchiazzi, G.
Borges, J. B.
Bayat, S.
Porra, L.
Broche, L.
Pellegrini, M.
Scaramuzzo, G.
Hedenstierna, G.
Larsson, A.
Pellegrini, M.
Hedenstierna, G.
Roneus, A.
Segelsjö, M.
Vestito, M. C.
Larsson, A.
Perchiazzi, G.
Gremo, E.
Nyberg, A.
Castegren, M.
Pikwer, A.
Yoshida, T.
Engelberts, D.
Otulakowski, G.
Katira, B.
Post, M.
Ferguson, N. D.
Brochard, L.
Amato, M. B. P.
Kavanagh, B. P.
Koch, N.
Huber, W.
Hoellthaler, J.
Mair, S.
Phillip, V.
Schmid, R. M.
Beitz, A.
Baladrón, V.
Calvo, F. J. Redondo
Padilla, D.
Villarejo, P.
Villazala, R.
Yuste, A. S.
Bejarano, N.
Steenstra, R. J.
Banierink, H.
Hof, J.
van der Horst, I. C.
Nijsten, M. W.
Hoekstra, M.
Roedl, K.
Sterz, F.
Horvatits, T.
Horvatits, K.
Drolz, A.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Kott, M.
Zitta, K.
Brandt, B.
Schildhauer, C.
Elke, G.
Hummitzsch, L.
Frerichs, I.
Weiler, N.
Albrecht, M.
González, L. Rey
Alonso, D. Cabestrero
Ortiz, A. Blandino
Sánchez, R. de Pablo
Lucas, J. Higuera
Roedl, K.
Sterz, F.
Drolz, A.
Horvatits, K.
Horvatits, T.
Herkner, H.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Drolz, A.
Roedl, K.
Rutter, K.
Ferlitsch, A.
Fauler, G.
Trauner, M.
Fuhrmann, V.
Horvatits, T.
Pischke, S.
Fischer, L.
Thaiss, F.
Koch, M.
Bangert, K.
Fuhrmann, V.
Kluge, S.
Lohse, A. W.
Nashan, B.
Sterneck, M.
Faenza, S.
Siniscalchi, A.
Pierucci, E.
Mancini, E.
Ricci, D.
Gemelli, C.
Cuoghi, A.
Magnani, S.
Atti, M.
Sotos, F.
Cánovas, J.
López, A.
Burruezo, A.
Torres, D.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Barrueco-Francioni, J.
Arias-Verdú, D.
Lozano-Saez, R.
Quesada-Garcia, G.
Seller-Pérez, G.
Figueiredo, A.
Anzola, Y.
Pereira, R.
Bento, L.
Arias-Verdú, D.
Lai, M.
Deiana, M.
Barrueco-Francioni, J.
Herrera-Gutierrez, M. E.
Seller-Perez, G.
Vardas, K.
Ilia, S.
Sertedaki, A.
Charmadari, E.
Stratakis, C. A.
Briassouli, E.
Goukos, D.
Psarra, K.
Botoula, E.
Tsagarakis, S.
Mageira, E.
Routsi, C.
Nanas, S.
Briassoulis, G.
Boscolo, A.
Bertini, D.
Campello, E.
Lucchetta, V.
Piasentini, E.
Radu, C. M.
Manesso, L.
Simioni, P.
Ori, C.
Su, H.
Lam, Y. M.
Willis, K.
Pullar, V.
Hubner, R. P.
Tsang, J. L.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Rebollo-Acebes, S.
Esteban-Torrella, P.
Jiménez-Sánchez, R.
Jiménez-Santos, E.
Ortín-Freire, A.
Hernando-Holgado, A.
Albaladejo-Otón, M. D.
Coelho, L.
Rabello, L.
Salluh, J.
Martin-Loeches, I.
Rodriguez, A.
Nseir, S.
Póvoa, P.
Varis, E.
Pettilä, V.
Poukkanen, M.
Jacob, S.
Karlsson, S.
Perner, A.
Takala, J.
Wilkman, E.
Lundberg, O. H. M.
Bergenzaun, L.
Rydén, J.
Rosenqvist, M.
Melander, O.
Chew, M. S.
Rodriguez-Ruiz, E.
Vaquero, R. Hernández
Lago, A. Lopez
Allut, J. L. Garcia
Gestal, A. Estany
Gonzalez, M. A. Garcia
Kishihara, Y.
Yasuda, H.
Rebollo, S.
de Guadiana-Romualdo, L. García
Jimenez, R.
Torrella, P. Esteban
Fernandez, A.
Sanchez, S.
Ortin, A.
Bassi, G. Li
Prats, R. Guillamat
Artigas, A.
Aguilera, E.
Marti, D.
Ranzani, O. T.
Rigol, M.
Fernandez, L.
Ferrer, M.
Martin-Loeches, I.
Torres, A.
Lanziotti, V. S.
Póvoa, P.
Pulcheri, L.
Ribeiro, M. O.
Barbosa, A. P.
e Silva, J. R. Lapa
Soares, M.
Salluh, J. I. F.
Garcia, I. Palacios
Martin, A. Diaz
Marqués, M. Gil
Moreno, A. Puppo
Pizarraya, A. Gutierrez
Diaz, J. Pachón
Ibañez, M. Pachón
Smani, Y.
Connell, M. Mc
Zhang, L. A.
Parker, R. S.
Banerjee, I.
Clermont, G.
Norberg, E.
Oras, J.
Cuisinier, A.
Maufrais, C.
Payen, J. F.
Nottin, S.
Walther, G.
Bouzat, P.
Arib, S.
Bilotta, F.
Badenes, R.
Rubulotta, F.
Mirek, S.
Crippa, I. A.
Monfort, B.
Stazi, E.
Roig, A. Lozano
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Magnoni, S.
Marando, M.
Pifferi, S.
Conte, V.
Ortolano, F.
Carbonara, M.
Bertani, G.
Scola, E.
Cadioli, M.
Triulzi, F.
Colombo, A.
Stocchetti, N.
Rotzel, H. B.
Lázaro, A. Serrano
Prada, D. Aguillón
Guimillo, M. Rodriguez
Piqueras, C. Sanchís
Guia, J. Romero
Simon, M. García
Arizmendi, A. Mesejo
Carratalá, A.
El Maraghi, S.
Yehia, A.
Bakry, M.
Shoman, A.
Backes, F. N.
Bianchin, M. M.
Vieira, S. R. R.
de Souza, A.
Backes, A. N.
Klein, C.
Kalaiselvan, M. S.
Renuka, M. K.
Arunkumar, A. S.
Lozano, A.
Lheureux, O.
Badenes, R.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Gallaher, C.
Cattlin, S.
Gordon, S.
Picard, J.
Fontana, V.
Bond, O.
Nobile, L.
Vincent, J. L.
Creteur, J.
Taccone, F. S.
Mrozek, S.
Delamarre, L.
Capilla, F.
Al-Saati, T.
Fourcade, O.
Geeraerts, T.
Dominguez-Berrot, A. M.
Gonzalez-Vaquero, M.
Vallejo-Pascual, M. E.
Gupta, D.
Ivory, B. D.
Chopra, M.
McCarthy, J.
Felderhof, C. L.
MacNeil, C.
Rubulotta, F.
Waldauf, P.
Maggiorini, M.
Duska, F.
Fumis, R. R. L.
Junior, J. M. Vieira
Amarante, G.
Skorko, A.
Sanders, S.
Aron, J.
Kroll, R. J.
Redfearn, C.
Krishnan, P.
Khalil, J. E.
Kovari, F.
Kongpolprom, N.
Gulia, V.
Lourenço, E.
Melão, L.
Duro, C.
Baptista, G.
Alves, A.
Arminda, B.
Rodrigues, M.
Marreiros, A.
Granja, C.
Hayward, J.
Baldwin, F.
Gray, R.
Katinakis, P. A.
Stijf, M.
Ten Kleij, M.
Jansen-Frederiks, M.
Broek, R.
de Bruijne, M.
Spronk, P. E.
Sinha, K.
Luney, M.
Palmer, K.
Keating, L.
Abu-Habsa, M.
Bahl, R.
Baskaralingam, N.
Ahmad, A.
Kanapeckaite, L.
Bhatti, P.
Glace, S.
Jeyabraba, S.
Lewis, H. F.
Kostopoulos, A.
Raja, M.
West, A.
Ely, A.
Turkoglu, L. M.
Zolfaghari, P.
Baptista, J. P.
Marques, M. P.
Martins, P.
Pimentel, J.
Gupta, D.
Su, Y. C.
Villacres, S.
Stone, M. E.
Parsikia, A.
Medar, S.
O’Dea, K. P.
Porter, J.
Tirlapur, N.
Jonathan, J. M.
Singh, S.
Takata, M.
Abu-Habsa, M.
Ahmad, A.
McWhirter, E.
Lyon, R.
Hariz, M. L.
Azmi, E.
Alkhan, J.
Honeybul, S.
Movsisyan, V.
Petrikov, S.
Marutyan, Z.
Aliev, I.
Evdokimov, A.
Antonucci, E.
Merz, T.
Hartmann, C.
Pelosi, P.
Calzia, E.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Hartmann, C.
Huber-Lang, M.
Gröger, M.
Radermacher, P.
Nußbaum, B.
Nußbaum, B.
Antonucci, E.
Calzia, E.
Pelosi, P.
Radermacher, P.
Hartmann, C.
Svoren-Jabalera, E.
Davenport, E. E.
Humburg, P.
Knight, J.
Hinds, C. J.
Jun, I. J.
Kim, W. J.
Lee, E. H.
Besch, G.
Perrotti, A.
Puyraveau, M.
Carteron, L.
Baltres, M.
Samain, E.
Chocron, S.
Pili-Floury, S.
Plata-Menchaca, E. P.
Sabater-Riera, J.
Estruch, M.
Boza, E.
Sbraga, F.
Toscana-Fernández, J.
Bruguera-Pellicer, E.
Ordoñez-Llanos, J.
Pérez-Fernández, X. L.
Cavaleiro, P.
Tralhão, A.
Arrigo, M.
Lopes, J.-P.
Lebrun, M.
Cholley, B.
PerezVela, J. L.
MarinMateos, H.
Rivera, J. J. Jimenez
Llorente, M. A. Alcala
De Marcos, B. Gonzalez
Fernandez, F. J. Gonzalez
Laborda, C. Garcia
Zamora, D. Fernandez
Delgado, J. C. Lopez
Imperiali, C.
Berbel-Franco, D.
Dastis, M.
Moreno-Gonzalez, G.
Perez-Sanchez, J.
Romera-Peregrina, I.
Abellan-Lencina, R.
Martinez-Pascual, A.
Fuentes-Mila, V.
Gonzalez-Romero, M.
Górka, J.
Górka, K.
Iwaniec, T.
Frołow, M.
Polok, K.
Fronczek, J.
Kózka, M.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Pérez, A. González
Ordoñez, P. Florez
Giribet, A.
Cuervo, M. A. Alonso
Cuervo, R. Alonso
Esteban, M. A. Rodriguez
Fraile, L. Iglesias
Mittelbrum, C. Ponte
Albaiceta, G. Muñiz
Ampatzidou, F.
Sileli, M.
Kehagioglou, G.
Madesis, A.
Karaiskos, T.
Moursia, C.
Maleoglou, H.
Leleki, K.
Drossos, G.
Uz, Z.
Ince, Y.
Papatella, R.
Bulent, E.
Guerci, P.
Ince, C.
De Mol, B.
Vicka, V.
Gineityte, D.
Ringaitiene, D.
Norkiene, I.
Sipylaite, J.
Möller, C.
Fleischmann, C.
Thomas-Rueddel, D. O.
Vlasakov, V.
Rochwerg, B.
Theurer, P.
Gattinoni, L.
Reinhart, K.
Hartog, C. S.
Pérez, A. González
Al Sibai, J. Zanabili
Camblor, P. Martinez
Fernandez, P. Alvarez
Gala, J. M. García
Guisasola, J. Silba
Albaiceta, G. Muñiz
Tamura, T.
Yatabe, T.
Miyajima, I.
Yamashita, K.
Yokoyama, M.
Ampatzidou, F.
Kehagioglou, G.
Dalampini, E.
Nastou, M.
Baddour, A.
Ignatiadis, A.
Asteri, T.
Drossos, G.
Hathorn, K. E.
Purtle, S. W.
Horkan, C. M.
Gibbons, F. K.
Christopher, K. B.
Viana, M. V.
Tonietto, T. A.
Gross, L. A.
Costa, V. L.
Tavares, A. L. J.
Lisboa, B. O.
Moraes, R. B.
Vieira, S. R.
Viana, L. V.
Azevedo, M. J.
Ceniccola, G. D.
Pequeno, R. S. F.
Holanda, T. P.
Mendonça, V. S.
Araújo, W. M. C.
Carvalho, L. S. F.
Segaran, E.
Vickers, L.
Brinchmann, K.
Wignall, I.
Rubulotta, F.
De Brito-Ashurst, I.
del Olmo, R.
Esteban, M. J.
Vaquerizo, C.
Carreño, R.
Gálvez, V.
Kaminsky, G.
Nieto, B.
Fuentes, M.
De la Torre, M. A.
Torres, E.
Alonso, A.
Velayos, C.
Saldaña, T.
Escribá, A.
GRIP, J.
Kölegård, R.
Sundblad, P.
Rooyackers, O.
Naser, Ben
Jaziri, F.
Jazia, A. Ben
Barghouth, M.
Hentati, O.
Skouri, W.
El Euch, M.
Mahfoudhi, M.
Turki, S.
Abdelghni, K. Ben
Abdallah, Ben
Maha, B. N. M.
Cánovas, J.
Sotos, F.
López, A.
Lorente, M.
Burruezo, A.
Torres, D.
Polok, K.
Włudarczyk, A.
Górka, J.
Hałek, A.
Musiał, J.
Szczeklik, W.
Jazia, A. Ben
Jaziri, F.
Bargouth, M.
Bennasr, M.
Turki, S.
Abdelghani, K. Ben
Abdallah, T. Ben
de Grooth, H. J.
Geenen, I. L.
Parienti, J. J.
Straaten, H. M. Oudemans-van
Shum, H. P.
King, H. S.
Chan, K. C.
Yan, W. W.
Londoño, J. Gonzalez
Cardenas, C. Lorencio
Pedrosa, M. Morales
Gubianas, C. Murcia
Bertolin, C. Fuster
Batllori, N. Vila
Sirvent, J. M.
Wykes, K.
Jack, J.
Morgan, P.
Mukhopadhyay, A.
Chan, H. Y.
Kowitlawakul, Y.
Remani, D.
Leong, C. S. F.
Henry, C. J.
Puthucheary, Z. A.
Mendsaikhan, N.
Begzjav, T.
Lundeg, G.
Dünser, M.
Espinoza, E. D. Valenzuela
Welsh, S. P.
Motta, M. F.
Guerra, E.
Zerpa, M. C. l.
Zechner, F.
Furche, M.
Berdaguer, F.
Birri, P. N. Rubatto
Risso-Vazquez, A.
Dubin, A.
Masevicius, F. D.
Greaney, D.
Magee, A.
Fitzpatrick, G.
Lugo-Cob, R. G.
Sánchez-Hurtado, L. A.
Arvizu-Tachiquín, P. C.
Tejeda-Huezo, B. C.
Cano-Oviedo, A. A.
Baltazar-Torres, J. A.
Aydogan, M. S.
Togal, T.
Taha, A.
Chai, H. Z.
Kam, C.
Razali, S. S. Yang
Sivasamy, V.
Kuan, L. Y.
Poulose, V.
Morales, M. A. Lopez
Castro, S.
Pires, T.
Melão, L.
Krystopchuk, A.
Pereira, I.
Granja, C.
Taniguchi, L. U.
Pires, E. M. C.
Vieira, Jr, J. M.
Azevedo, L. C. P.
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
for the PRoVENT investigators and the PROVE Network
SEMICYUC/GETGAG Working Group
TAVeM study group
POPC-CB investigators
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
Bioethics work group of SEMICYUC
The FINNAKI Study Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Renal Transplantation HUVR
GEMINI
EDISVAL Group
EDISVAL Group
PLUG Working group
TAVeM study Group
The FINNAKI Study Group
on behalf of Department of Professional Development, ESICM
Critical Care Research Group
SIRAKI group
Grupo ESBAGA
Pokaż więcej
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental. September 2016 4(1):205-404
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen
Autorzy :
Sivakumar, S
Taccone, FS
Desai, KA
Lazaridis, C
Skarzynski, M
Sekhon, M
Henderson, W
Griesdale, D
Chapple, L
Deane, A
Williams, L
Ilia, S
Henderson, A
Hugill, K
Howard, P
Roy, A
Bonner, S
Monteiro, E
Baudouin, S
Ramírez, CS
Escalada, SH
Banaszewski, M
Sertedaki, A
Kaymak, Ç
Viera, MA
Santana, MC
Balcázar, LC
Monroy, NS
Campelo, FA
Vázquez, CF
Santana, PS
Cerejo, A
Santana, SR
Charmadari, E
Carteron, L
Kovach, L
Patet, C
Quintard, H
Solari, D
Bouzat, P
Oddo, M
Wollersheim, T
Malleike, J
Haas, K
Stratakis, CA
Rocha, AP
Carbon, N
Şencan, I
Schneider, J
Birchmeier, C
Fielitz, J
Spuler, S
Weber-Carstens, S
Enseñat, L
Pérez-Madrigal, A
Briassouli, E
Saludes, P
Proença, L
Elsayed, AA
Meço, B
Gruartmoner, G
Espinal, C
Mesquida, J
Huber, W
Eckmann, M
Elkmann, F
Goukos, D
Gruber, A
Lahmer, T
Mayr, U
Herner, A
Özçelik, M
Abougabal, AM
Schellnegger, R
Schmid, RM
Ayoub, W
Psarra, K
Samy, W
Esmat, A
Battah, A
Mukhtar, S
Mongkolpun, W
Ünal, N
Cortés, DO
Beshey, BN
Cordeiro, CP
Vincent, JL
Leite, MA
Creteur, J
Funcke, S
Groesdonk, H
Saugel, B
Wagenpfeil, G
Wagenpfeil, S
Reuter, DA
Fernandez, MM
Alzahaby, KM
Botoula, E
Fernandez, R
Magret, M
González-Castro, A
Bouza, MT
Ibañez, M
García, C
Balerdi, B
Jenni-Moser, B
Mas, A
Arauzo, V
Tsagarakis, S
Añón, JM
Pozzebon, S
Ruiz, F
Ferreres, J
Tomás, R
Alabert, M
Tizón, AI
Altaba, S
Jeitziner, MM
Llamas, N
Haroon, BA
Edul, VS
Goligher, EC
Fan, E
Herridge, M
Ortiz, AB
Vorona, S
Sklar, M
Dres, M
Rittayamai, N
Lanys, A
Schreiber, J
Mageira, E
Urrea, C
Tomlinson, G
Reid, WD
Rubenfeld, GD
Kavanagh, BP
Cristallini, S
Brochard, LJ
Ferguson, ND
Neto, AS
De Abreu, MG
Routsi, C
Imiela, J
Galassi, MS
Pelosi, P
Schultz, MJ
PRoVENT investigators and the PROVE Network
Guérin, C
Papazian, L
Reignier, J
Lheureux, O
Ayzac, L
Nanas, S
Loundou, A
Forel, JM
Sales, FL
Rolland-Debord, C
Bureau, C
Poitou, T
Clavel, M
Perbet, S
Terzi, N
Kouatchet, A
Briassoulis, G
Brasseur, A
Similowski, T
Demoule, A
De Moraes, KC
Hunfeld, N
Trogrlic, Z
Ladage, S
Osse, RJ
Koch, B
Rietdijk, W
Boscolo, A
Devlin, J
Van der Jagt, M
Picetti, E
Batista, CL
Ceccarelli, P
Mensi, F
Malchiodi, L
Risolo, S
Rossi, I
Bertini, D
Antonini, MV
Servadei, F
Caspani, ML
Roquilly, A
Júnior, JA
Lasocki, S
Seguin, P
Geeraerts, T
Perrigault, PF
Campello, E
Dahyot-Fizelier, C
Paugam-Burtz, C
Cook, F
Cinotti, R
Dit Latte, DD
Mahe, PJ
Marcari, TB
Fortuit, C
Feuillet, F
Lucchetta, V
Asehnoune, K
Marzorati, C
Spina, S
Scaravilli, V
Vargiolu, A
Riva, M
Giussani, C
Lobato, R
Sganzerla, E
Hravnak, M
Osaku, EF
Citerio, G
Barbadillo, S
De Molina, FJ
Álvarez-Lerma, F
Rodríguez, A
SEMICYUC/GETGAG Working Group
Zakharkina, T
Martin-Loeches, I
Castro, CS
Matamoros, S
Fuhrmann, V
Piasentini, E
Povoa, P
Yousef, K
Torres, A
Kastelijn, J
Hofstra, JJ
De Jong, M
Schultz, M
Sterk, P
Artigas, A
De Souza, LM
Aktepe, O
Bos, LJ
Moreau, AS
Chang, Y
Salluh, J
Rodriguez, A
Nseir, S
TAVeM study group
De Jong, E
Fildisis, G
Rodrigues, FF
Van Oers, JA
Beishuizen, A
Girbes, AR
Nijsten, MW
Crago, E
De Lange, DW
Bonvicini, D
Labate, D
Benacchio, L
Radu, CM
Olivieri, A
Stepinska, J
Wruck, ML
Pizzirani, E
Lopez-Delgado, JC
Gonzalez-Romero, M
Fuentes-Mila, V
Berbel-Franco, D
Friedlander, RM
Romera-Peregrina, I
Manesso, L
Martinez-Pascual, A
Perez-Sanchez, J
Abellan-Lencina, R
Correa, NG
Ávila-Espinoza, RE
Moreno-Gonzalez, G
Sbraga, F
Griffiths, S
Grocott, MP
Creagh-Brown, B
Simioni, P
Abdelmonem, SA
POPC-CB investigators
Doyle, J
Wilkerson, P
Pelegrini, AM
Soon, Y
Huddart, S
Dickinson, M
Riga, A
Zuleika, A
Ori, C
Miyamoto, K
Kawazoe, Y
Tahon, SA
Morimoto, T
Yamamoto, T
Eid, RA
Fuke, A
Hashimoto, A
Koami, H
Beppu, S
Su, H
Katayama, Y
Ito, M
Ohta, Y
Yamamura, H
Helmy, TA
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
Timenetsky, KT
Rygård, SL
Holst, LB
Wetterslev, J
Lam, YM
Johansson, PI
Perner, A
Soliman, IW
Van Dijk, D
Van Delden, JJ
Meligy, HS
Cazati, D
Cremer, OL
Slooter, AJ
Willis, K
Peelen, LM
McWilliams, D
Snelson, C
Neves, AD
Loudet, CI
Busico, M
Vazquez, D
Villalba, D
Lobato, M
Puig, F
Kott, M
Pullar, V
Veronesi, M
Lischinsky, A
López, FJ
Mori, LB
Plotnikow, G
Díaz, A
Giannasi, S
Hernandez, R
Krzisnik, L
Diniz, PS
Hubner, RP
Cecotti, C
Dunn-Siegrist, I
Viola, L
Lopez, R
Sottile, JP
Benavent, G
Estenssoro, E
Chen, CM
Lai, CC
Cheng, KC
Costa, CR
Rocha, LL
Chou, W
Chan, KS
Pugin, J
Roeker, LE
Horkan, CM
Gibbons, FK
Christopher, KB
Weijs, PJ
Mogensen, KM
Furche, M
Rawn, JD
Cavalheiro, AM
Robinson, MK
Tang, Z
Gupta, S
Qiu, C
Ouyang, B
Cai, C
Guan, X
Tsang, JL
Regueira, T
Cea, L
Topeli, A
Lucinio, NM
Carlos, SJ
Elisa, B
Puebla, C
Vargas, A
Govil, D
Poulsen, MK
De Guadiana-Romualdo, LG
Thomsen, LP
Kjærgaard, S
Rees, SE
Karbing, DS
Schwedhelm, E
Frank, S
Müller, MC
Carbon, NM
Skrypnikov, V
Rebollo-Acebes, S
Srinivasan, S
Pickerodt, PA
Falk, R
Mahlau, A
Santos, ER
Lee, A
Inglis, R
Morgan, R
Barker, G
Esteban-Torrella, P
Kamata, K
Abe, T
Patel, SJ
Saitoh, D
Tokuda, Y
Green, RS
Norrenberg, M
Butler, MB
Erdogan, M
Hwa, HT
Jiménez-Sánchez, R
Gil, LJ
Vaquero, RH
Rodriguez-Ruiz, E
Lago, AL
N, JK
Allut, JL
Gestal, AE
Gleize, A
Gonzalez, MA
Thomas-Rüddel, DO
Jiménez-Santos, E
Schwarzkopf, D
Fleischmann, C
Reinhart, K
Suwanpasu, S
Sattayasomboon, Y
Filho, NM
Gupta, A
Oliveira, JC
Preiser, JC
Ballalai, CS
Zitta, K
Ortín-Freire, A
De Lucia, CV
Araponga, GP
Veiga, LN
Silva, CS
Garrido, ME
Ramos, BB
Ricaldi, EF
Gomes, SS
Tomar, DS
Simón, IF
Hernando-Holgado, A
GEMINI
Gemmell, L
MacKay, A
Wright, C
Docking, RI
Doherty, P
Black, E
Stenhouse, P
Plummer, MP
Finnis, ME
Albaladejo-Otón, MD
Carmona, SA
Shafi, M
Phillips, LK
Kar, P
Bihari, S
Biradar, V
Moodie, S
Horowitz, M
Shaw, JE
Deane, AM
Coelho, L
Yatabe, T
Valhonrat, IL
Inoue, S
Harne, R
Sakaguchi, M
Egi, M
Abdelhamid, YA
Motta, MF
Domínguez, JP
Arora, DP
Hokka, M
Pattinson, KT
Mizobuchi, S
Pérez, AG
Abellán, AN
Plummer, M
Giersch, E
Talwar, N
Summers, M
Pelenz, M
Hatzinikolas, S
Heller, S
Chapman, M
Jones, K
Almudévar, PM
Schweizer, R
Jacquet-Lagreze, M
Portran, P
Rabello, L
Mazumdar, S
Junot, S
Allaouchiche, B
Fellahi, JL
Guerci, P
Ergin, B
Lange, K
Kapucu, A
Ince, C
Cioccari, L
Luethi, N
Crisman, M
Papakrivou, EE
Bellomo, R
Mårtensson, J
Shinotsuka, CR
Fagnoul, D
Kluge, S
Orbegozo, D
Makris, D
Thooft, A
Brimioulle, S
Dávila, F
Iwasaka, H
Brandt, B
Tahara, S
Nagamine, M
Ichigatani, A
Cabrera, AR
Zepeda, EM
Granillo, JF
Manoulakas, E
Sánchez, JS
Montoya, AA
Rubio, JJ
Montenegro, AP
Blanco, GA
Robles, CM
Drolz, A
Horvatits, T
Roedl, K
Rutter, K
Tsolaki, B
Funk, GC
Póvoa, P
Ramos, AJ
Schneeweiss, B
Sabetian, G
Pooresmaeel, F
Zand, F
Ghaffaripour, S
Farbod, A
Tabei, H
Taheri, L
TAVeM study Group
Karadodas, B
Reina, Á
Anandanadesan, R
Metaxa, V
Teixeira, C
Pereira, SM
Hernández-Marrero, P
Carvalho, AS
Beckmann, M
Hartog, CS
Varis, E
Raadts, A
López, NP
Zakynthinos, E
Robertsen, A
Førde, R
Skaga, NO
Helseth, E
Honeybul, S
Ho, K
Vazquez, AR
Lopez, PM
Gonzalez, MN
Ortega, PN
Pérez, MA
Sola, EC
Garcia, IP
Spasova, T
De la Torre-Prados, MV
Kopecky, O
Rusinova, K
Pettilä, V
Waldauf, P
Cepeplikova, Z
Balik, M
Ordoñez, PF
Apolo, DX
Almudevar, PM
Martin, AD
Muñoz, JJ
Poukkanen, M
Castañeda, DP
Villamizar, PR
Ramos, JV
Pérez, LP
Lucendo, AP
Villén, LM
Ejarque, MC
Estella, A
Camps, VL
Neitzke, NM
Encinares, VS
Martín, MC
Masnou, N
Bioethics work group of SEMICYUC
Barbosa, S
Varela, A
Palma, I
López, FM
Cristina, L
Nunes, E
Jacob, S
Pereira, I
Campello, G
Ibañez, MP
Granja, C
Pande, R
Pandey, M
Varghese, S
Chanu, M
García, IP
Van Dam, MJ
Schildhauer, C
Karlsson, S
Ter Braak, EW
Gracia, M
Viciana, R
Montero, JG
Recuerda, M
Fontaiña, LP
Tharmalingam, B
Kovari, F
Zöllner, C
Rose, L
Mcginlay, M
Amin, R
Burns, K
Connolly, B
Hart, N
Labrador, G
Jouvet, P
Katz, S
Leasa, D
Takala, J
Izurieta, JR
Mawdsley, C
Mcauley, D
Blackwood, B
Denham, S
Worrall, R
Arshad, M
Cangueiro, TC
Isherwood, P
Wilkman, E
Khadjibaev, A
Guerrero, JJ
Sabirov, D
Rosstalnaya, A
Parpibaev, F
Sharipova, V
Guzman, CI
FINNAKI Study Group
Poulose, V
Renal Transplantation HUVR
Lundberg, OH
Koh, J
Calvert, S
Cha, YS
Lee, SJ
Tyagi, N
Rajput, RK
Birri, PN
Taneja, S
Singh, VK
Sharma, SC
Mittal, S
Quint, M
Kam, JW
Rao, BK
Ayachi, J
Fraj, N
Romdhani, S
Bergenzaun, L
Khedher, A
Meddeb, K
Sma, N
Azouzi, A
Bouneb, R
Giribet, A
Adeniji, K
Chouchene, I
Yeter, H
El Ghardallou, M
Rydén, J
Boussarsar, M
Jennings, R
Walter, E
Ribeiro, JM
Moniz, I
Marçal, R
Santos, AC
Young, R
Candeias, C
E Silva, ZC
Rosenqvist, M
Kara, A
Gomez, SE
Nieto, OR
Gonzalez, JA
Cuellar, AI
Mildh, H
Korhonen, AM
Shevill, DD
Elke, G
Moraes, MM
Ala-Kokko, T
Reinikainen, M
Robertson, E
Garside, P
Tavladaki, T
Isotti, P
De Vecchi, MM
Perduca, AE
Cuervo, MA
Melander, O
Negro, A
Villa, G
Manara, DF
Cabrini, L
Zangrillo, A
Frencken, JF
Spanaki, AM
Van Baal, L
Donker, DW
Chew, MS
Cuervo, RA
Horn, J
Van der Poll, T
Van Klei, WA
Bonten, MJ
Menard, CE
Kumar, A
Dimitriou, H
Rimmer, E
Doucette, S
Esteban, MA
Turgeon, AF
Houston, BL
Houston, DS
Zarychanski, R
Pinto, BB
Carrara, M
Ferrario, M
Bendjelid, K
Kondili, E
Nunes, J
Fraile, LI
Diaz, P
Silva, G
Escórcio, S
Chaves, S
Jardim, M
Fernandes, N
Câmara, M
Duarte, R
Pereira, CA
Choulaki, C
Mittelbrum, CP
Vieira, J
Nóbrega, JJ
De Oca-Sandoval, MA
Sánchez-Rodríguez, A
Joya-Galeana, JG
Correa-Morales, A
Camarena-Alejo, G
Aguirre-Sánchez, J
Franco-Granillo, J
Albaiceta, GM
Meleti, E
Soliman, M
Al Azab, A
El Hossainy, R
Nagy, H
Nirmalan, M
Crippa, IA
Cavicchi, FZ
Koeze, J
Kafetzopoulos, D
Chaari, A
Hakim, KA
Hassanein, H
Etman, M
El Bahr, M
Bousselmi, K
Khalil, ES
Kauts, V
Tsolakoglou, I
Casey, WF
Imahase, H
Georgopoulos, D
Sakamoto, Y
Yamada, KC
Miike, T
Nagashima, F
Iwamura, T
Keus, F
Hummitzsch, L
Kishihara, Y
Heyland, D
Spiezia, L
Dieperink, W
Souza, RB
Yasuda, H
Martins, AM
Liberatore, AM
Kang, YR
Nakamae, MN
La Torre, AG
Vieira, JC
Koh, IH
Hanslin, K
Wilske, F
Van der Horst, IC
Jaskowiak, JL
Skorup, P
Sjölin, J
Lipcsey, M
Long, WJ
Zhen, CE
Vakalos, A
Avramidis, V
Wu, SH
Shyu, LJ
Rebollo, S
Van Meurs, M
Li, CH
Yu, CH
Chen, HC
Wang, CH
Lin, KH
Aray, ZE
Gómez, CF
Tsvetanova-Spasova, T
Tejero, AP
Monge, DD
Zijlstra, JG
Losada, VM
Tarancón, CM
Cortés, SD
Gutiérrez, AM
Álvarez, TP
Rouze, A
Jaffal, K
Six, S
Jimenez, R
Nuevo-Ortega, P
Stolz, K
Roberts, S
Cattoen, V
Arnal, JM
Saoli, M
Novotni, D
Garnero, A
Becher, T
Torrella, PE
Buchholz, V
Schädler, D
Rueda-Molina, C
Caballero, CH
Frerichs, I
Weiler, N
Eronia, N
Mauri, T
Gatti, S
Maffezzini, E
Fernandez, A
Bronco, A
Alban, L
Sasso, T
Marenghi, C
Isgro, G
Fernández-Porcel, A
Grasselli, G
Pesenti, A
Bellani, G
Al-Fares, A
Dubin, A
Del Sorbo, L
Anwar, S
Facchin, F
Azad, S
Zamel, R
Hall, D
Ferguson, N
Camara-Sola, E
Cypel, M
Keshavjee, S
Sanchez, S
Durlinger, E
Spoelstra-de Man, A
Smit, B
De Grooth, HJ
Girbes, A
Beitland, S
Straaten, HO
Smulders, Y
Salido-Díaz, L
Ortin, A
Alfaro, MA
Parrilla, F
Meli, A
Pellegrini, M
Rodriguez, N
Goyeneche, JM
Morán, I
Intas, G
Aguirre, H
Mancebo, J
Bassi, GL
Heines, SJ
García-Alcántara, A
Strauch, U
Bergmans, DC
Blankman, P
Shono, A
Hasan, D
Gommers, D
Trøseid, AM
Chung, WY
Prats, RG
Lee, KS
Jung, YJ
Park, JH
Sheen, SS
Park, KJ
Worral, R
Brusletto, BS
Larraza, S
Dey, N
Spadaro, S
Brohus, JB
Winding, RW
Volta, CA
Silva, MM
Waldum-Grevbo, BE
Ampatzidou, F
Vlachou, A
Kehagioglou, G
Karaiskos, T
Madesis, A
Mauromanolis, C
Michail, N
Drossos, G
Aguilera, E
Saraj, N
Berg, JP
Rijkenberg, S
Feijen, HM
Endeman, H
Donnelly, AA
Morgan, E
Garrard, H
Buckley, H
Russell, L
Marti, D
Haase, N
Sunde, K
Goh, C
Mouyis, K
Woodward, CL
Halliday, J
Encina, GB
Ros, J
Ranzani, OT
Lagunes, L
Tabernero, J
Huertas, DG
Bosch, F
Rello, J
Manzano, F
Morente-Constantin, E
Rivera-Ginés, B
Rigol, M
Colmenero-Ruiz, M
Meleti, DE
Sanz, JG
Dogliotti, A
Simon, IF
Valbuena, BL
Pais, M
Ramalingam, S
Quintana, MM
Díaz, C
Fox, L
Santafe, M
Fernandez, L
Barba, P
García, M
Leal, S
Pérez, M
Pérez, ML
Osuna, A
Ferrer, M
Veganzones, J
Martínez, N
Santiago-Ruiz, F
Moors, I
Mokart, D
Pène, F
Lambert, J
Mayaux, J
Vincent, F
Nyunga, M
Bruneel, F
Stergiannis, P
Laisne, L
Rabbat, A
Lebert, C
Perez, P
Suberviola, B
Chaize, M
Renault, A
Meert, AP
Hamidfar, R
Jourdain, M
Rodríguez-Mejías, C
Lanziotti, VS
Darmon, M
Schlemmer, B
Chevret, S
Lemiale, V
Azoulay, E
Rowland, MJ
Riera, J
Benoit, D
Martins-Branco, D
Sousa, M
Wangensteen, R
Marum, S
Bouw, MJ
Galstyan, G
Makarova, P
Parovichnikova, E
Kuzmina, L
Troitskaya, V
Rellan, L
Drize, N
Zaponi, RS
Gemdzhian, E
Jamaati, HR
Savchenko, V
Chao, HC
Kılıc, E
Demiriz, B
Uygur, ML
Sürücü, M
Cınar, K
Yıldırım, AE
Pulcheri, L
Sanchez, M
Kiss, K
Masjedi, M
Köves, B
Csernus, V
Molnár, Z
Ntantana, A
Matamis, D
Savvidou, S
Giannakou, M
Ribeiro, MO
Gouva, M
Nakos, G
Robles, JC
Koulouras, V
Gaffney, S
Docking, R
Judge, C
Drew, T
Barbosa, AP
Misran, H
Munshi, R
McGovern, L
Coyle, M
Hashemian, SM
Lopez, E
Dunne, L
Deasy, E
Lavin, P
Fahy, A
Antoniades, CA
Ramos, A
Darcy, DM
Donnelly, M
Ismail, NH
Hall, T
Wykes, K
Jack, J
Vicente, R
Ngu, WC
Morgan, P
E Silva, JR
Ruiz-Ramos, J
Ramirez, P
Gordon, M
Villarreal, E
Frasquet, J
Poveda-Andrés, JL
Abbasi, G
Castellanos, A
Ijssennagger, CE
Miñambres, E
Soares, M
Ten Hoorn, S
Van Wijk, A
Van den Broek, JM
Tuinman, PR
Elmenshawy, AM
Hammond, BD
Gibbon, G
Khaloo, V
Belcham, T
Burton, K
Salluh, JI
Taniguchi, LU
Santibañez, M
Ramos, FJ
Momma, AK
Martins-Filho, AP
Bartocci, JJ
Lopes, MF
Sad, MH
Tabei, SH
Rodrigues, CM
Pires, EM
Vieira, JM
Le Guen, M
Murbach, LD
Barreto, J
Duarte, ST
Taba, S
Kolaros, AA
Miglioranza, D
Gund, DP
Lordani, CF
Ogasawara, SM
Moore, J
Jorge, AC
Duarte, PA
Capuzzo, M
Marqués, MG
Kafilzadeh, A
Corte, FD
Terranova, S
Scaramuzzo, G
Fogagnolo, A
Bertacchini, S
Bellonzi, A
Garry, P
Mason, N
Ragazzi, R
Moreno, AP
Bakhodaei, HH
Cruz, C
Nunes, A
Pereira, FS
Aragão, I
Cardoso, AF
Santos, C
Malheiro, MJ
Castro, H
Abentroth, LR
Windpassinger, M
Cardoso, T
Diaz, JA
Paratz, J
Kenardy, J
Comans, T
Coyer, F
Thomas, P
Boots, R
Pereira, N
Pizarraya, AG
Vilas-Boas, A
Gomes, E
Plattner, O
Silva, R
Dias, C
Torres, J
Carvalho, D
Molinos, E
Vales, C
Araújo, R
Witter, T
Diaz, JP
Garcia, DJ
Mascha, E
Lovesio, C
Karnatovskaia, L
Philbrick, K
Ognjen, G
Clark, M
Montero, RM
Luis, E
Varas, JL
Sessler, DI
Sánchez-Elvira, LA
Delgado, CP
Díaz, PV
Ruiz, BL
Guerrero, AP
Galache, JA
Jiménez, R
Gomez, MN
Alejandro, O
Fernández, A
Research, O
Smani, Y
Moreno, S
Herrera, L
Ojados, A
Galindo, M
Murcia, J
Contreras, M
Sánchez-Argente, S
Soriano, R
Bonilla, Y
Rodríguez, MD
Connell, MM
Allegue, JM
Melia, U
Cakin, Ö
Parlak, H
Kirca, H
Mutlu, F
Aydınlı, B
Cengiz, M
Gonzalez, PL
Ramazanoglu, A
Zhang, LA
Jung, EJ
Oh, SY
Lee, H
Fontanet, J
Ibrahim, IA
Parker, RS
Van den Berg, JP
Domenech, JC
Montalvo, AP
Banerjee, I
Chalari, E
Chornet, TC
Martinez, PC
Ribas, MP
Costa, RG
Ortega, AC
Forbes, C
Struys, MM
Prescott, H
Lal, A
Clermont, G
Khan, FA
Rafik, MM
Dela Pena, EG
Dizon, JS
Perez, PP
Wong, CM
Garach, MM
Romero, OM
Puerta, RR
Westbrook, J
Norberg, E
Vereecke, HE
Diaz, FA
Al-Ansary, AM
Bailon, AM
Pinel, AC
Maldonado, LP
Kalaiselvan, MS
Kumar, RL
Renuka, MK
Kumar, AS
Myatra, SN
De Rosa, S
Ferrari, F
Jensen, EW
Algendi, MA
Checcacci, SC
Rigobello, A
Joannidis, M
Politi, F
Pellizzari, A
Bonato, R
Oras, J
Fernandez-Carmona, A
Macias-Guarasa, I
Gutierrez-Rodriguez, R
Martinez-Lopez, P
Ali, AA
Rood, PJ
Diaz-Castellanos, MA
EDISVAL Group
Arias-Diaz, M
Vaara, ST
Aguilar-Alonso, E
Nikandish, RN
Van de Schoor, F
Artemenko, V
Budnyuk, A
Delile, E
Senussi, T
Idone, F
Xiol, EA
Travierso, C
Chiurazzi, C
Motos, A
Amaro, R
Van Tertholen, K
Cuisinier, A
Hua, Y
Fernández-Barat, L
Bobi, Q
Youn, A
Hwang, JG
Maufrais, C
Pickkers, P
Ossorio, ME
Figueira, H
Payen, JF
Oliveira, R
Mota, A
Van den Boogaard, M
Kamp, O
Cruciger, O
Aach, M
Kaczmarek, C
Waydhas, C
Nottin, S
Schildhauer, TA
Hamsen, U
Camprubí-Rimblas, M
Chimenti, L
Guillamat-Prats, R
Beardow, ZJ
Lebouvier, T
Bringué, J
Tijero, J
Gómez, MN
Walther, G
Benten, D
Blanch, L
Tagliabue, G
Ji, M
Jagers, JV
Easton, PA
Redhead, H
Athanasiadou, E
Hong, JY
Shin, MH
Park, MS
Paramasivam, K
Albrecht, M
Arib, S
Pomprapa, A
Kluwe, J
Hofferberth, MB
Russ, M
Braun, W
Walter, M
Francis, R
Lachmann, B
Leonhardt, S
Bilotta, F
Corkill, R
Numan, T
Siedler, S
Landaverde-López, A
Canedo-Castillo, NA
Badenes, R
Esquivel-Chávez, A
Arvizu-Tachiquín, PC
Sánchez-Hurtado, LA
Baltazar-Torres, JA
Cardoso, V
Krystopchuk, A
Castro, S
Melão, L
Firmino, S
Marreiros, A
Almaziad, S
Kubbara, A
Adedugbe, I
Barnett, W
Kamper, AM
Nakity, R
Alamoudi, W
Strickland, R
Altook, R
Tarazi, T
Fida, M
Safi, F
Assaly, R
Santini, A
Bird, GT
Milesi, M
Maraffi, T
Rood, P
Rubulotta, F
Pugni, P
Andreis, DT
Cavenago, M
Gattinoni, L
Protti, A
Perchiazzi, G
Borges, JB
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
Bayat, S
Porra, L
Mirek, S
Broche, L
Hedenstierna, G
Larsson, A
Kennedy, RM
Roneus, A
Segelsjö, M
Vestito, MC
Zeman, PM
Gremo, E
Nyberg, A
Castegren, M
Pikwer, A
Sharma, S
Monfort, B
Yoshida, T
Engelberts, D
Otulakowski, G
Katira, B
Post, M
Brochard, L
Amato, MB
Stazi, E
PLUG Working group
Koch, N
Hoellthaler, J
Mair, S
Phillip, V
Van Ewijk, CE
Beitz, A
González, LR
Roig, AL
Baladrón, V
Yugi, G
Calvo, FJ
Padilla, D
Villarejo, P
Villazala, R
Yuste, AS
Bejarano, N
Steenstra, RJ
Jacobs, GE
Banierink, H
Hof, J
Martika, A
Hoekstra, M
Sterz, F
Horvatits, K
Herkner, H
Magnoni, S
Marando, M
Faivre, V
Pifferi, S
Conte, V
Ortolano, F
Alonso, DC
Carbonara, M
Bertani, G
Scola, E
Cadioli, M
Triulzi, F
Colombo, A
Nevière, R
Stocchetti, N
Fatania, G
Hernández-Sánchez, N
Rotzel, HB
Lázaro, AS
Prada, DA
Guimillo, MR
Piqueras, CS
Guia, JR
Simon, MG
Thiébaut, PA
Arizmendi, AM
Carratalá, A
Sánchez, RDEP
El Maraghi, S
Yehia, A
Bakry, M
Shoman, A
Backes, FN
Bianchin, MM
Vieira, SR
Maupoint, J
De Souza, A
Lucas, JH
Backes, AN
Klein, C
García-Guillen, FJ
Arunkumar, AS
Lozano, A
Mulder, P
Gallaher, C
Cattlin, S
Ñamendys-Silva, SA
Gordon, S
Picard, J
Fontana, V
Bond, O
Coquerel, D
Nobile, L
Mrozek, S
Delamarre, L
Maghsoudi, B
Capilla, F
Al-Saati, T
Fourcade, O
Renet, S
Dominguez-Berrot, AM
Gonzalez-Vaquero, M
Vallejo-Pascual, ME
Gupta, D
Ivory, BD
Chopra, M
Emami, M
Khaliq, W
McCarthy, J
Felderhof, CL
Do Rego, JC
MacNeil, C
Maggiorini, M
Duska, F
Department of Professional Development, ESICM
Fumis, RR
Junior, JM
Khosravi, MB
Amarante, G
Rieusset, J
Skorko, A
Sanders, S
Aron, J
Kroll, RJ
Redfearn, C
Harish, MM
Krishnan, P
Khalil, JE
Kongpolprom, N
Richard, V
Gulia, V
Lourenço, E
Duro, C
Baptista, G
Alves, A
Arminda, B
Rodrigues, M
Tamion, F
Tabatabaie, HR
Hayward, J
Baldwin, F
Gray, R
Katinakis, PA
Stijf, M
Ten Kleij, M
Jansen-Frederiks, M
Broek, R
De Bruijne, M
Mengelle, C
Spronk, PE
Sinha, K
Luney, M
Palmer, K
Keating, L
Abu-Habsa, M
Bahl, R
Baskaralingam, N
Ahmad, A
Kanapeckaite, L
Bhatti, P
Strong, AJ
Sabetiyan, G
Glace, S
Jeyabraba, S
Lewis, HF
Kostopoulos, A
Raja, M
West, A
Ely, A
Turkoglu, LM
Zolfaghari, P
Baptista, JP
Mokri, A
Marques, MP
Martins, P
Pimentel, J
Su, YC
Singer, M
Villacres, S
Stone, ME
Parsikia, A
Medar, S
O'Dea, KP
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
Porter, J
Tirlapur, N
Jonathan, JM
Singh, S
Takata, M
Critical Care Research Group
McWhirter, E
Lyon, R
Troubleyn, J
Hariz, ML
Ferlitsch, A
Azmi, E
Alkhan, J
Smulders, YM
Movsisyan, V
Petrikov, S
Marutyan, Z
Aliev, I
Evdokimov, A
Antonucci, E
Diltoer, M
Merz, T
Hartmann, C
De Waard, MC
Calzia, E
Radermacher, P
Nußbaum, B
Huber-Lang, M
Fauler, G
Gröger, M
Jacobs, R
Zaleska-Kociecka, M
Van Straaten, HM
Trauner, M
Svoren-Jabalera, E
Davenport, EE
Humburg, P
Nguyen, DN
Knight, J
Hinds, CJ
Jun, IJ
Prabu, NR
Kim, WJ
Lee, EH
Besch, G
Perrotti, A
Puyraveau, M
Baltres, M
Eringa, EC
De Waele, E
Samain, E
Chocron, S
Pili-Floury, S
Plata-Menchaca, EP
Sabater-Riera, J
Estruch, M
Boza, E
Toscana-Fernández, J
Man, AM
Bruguera-Pellicer, E
De Regt, J
Ordoñez-Llanos, J
Pérez-Fernández, XL
SIRAKI group
Cavaleiro, P
Tralhão, A
Arrigo, M
Lopes, JP
Lebrun, M
Favier, B
Pischke, S
Cholley, B
PerezVela, JL
Honoré, PM
MarinMateos, H
Rivera, JJ
Llorente, MA
De Marcos, BG
Fernandez, FJ
Laborda, CG
Zamora, DF
Fischer, L
Alegría, L
Grupo ESBAGA
Delgado, JC
Imperiali, C
Myers, RB
Van Gorp, V
Dastis, M
Thaiss, F
Soto, D
Górka, J
Spapen, HD
Górka, K
Iwaniec, T
Koch, M
Frołow, M
Polok, K
Luengo, C
Fronczek, J
Kózka, M
Musiał, J
Szczeklik, W
Contreras, RS
Bangert, K
Gomez, J
Sileli, M
Havaldar, AA
Toapanta, ND
Jarufe, N
Moursia, C
Maleoglou, H
Leleki, K
Uz, Z
Ince, Y
Papatella, R
Bulent, E
Moreno, G
Grabowski, M
Bruhn, A
De Mol, B
Vicka, V
Gineityte, D
Ringaitiene, D
Norkiene, I
Sipylaite, J
Möller, C
Sabater, J
Castro, R
Thomas-Rueddel, DO
Vlasakov, V
Lohse, AW
Rochwerg, B
Theurer, P
Al Sibai, JZ
Camblor, PM
Kattan, E
Torrado, H
Siddiqui, S
Fernandez, PA
Gala, JM
Guisasola, JS
Tamura, T
Miyajima, I
Yamashita, K
Yokoyama, M
Tapia, P
Nashan, B
Gonzalez, M
Dalampini, E
Nastou, M
Baddour, A
Ignatiadis, A
Asteri, T
Hathorn, KE
Sterneck, M
Rebolledo, R
Purtle, SW
Marin, M
Viana, MV
Tonietto, TA
Gross, LA
Costa, VL
Faenza, S
Tavares, AL
Payen, D
Lisboa, BO
Moraes, RB
Farigola, E
Viana, LV
Azevedo, MJ
Ceniccola, GD
Pequeno, RS
Siniscalchi, A
Holanda, TP
Mendonça, VS
Achurra, P
Araújo, WM
Carvalho, LS
Segaran, E
Vickers, L
Gonzalez, A
Brinchmann, K
Pierucci, E
Wignall, I
De Brito-Ashurst, I
Ospina-Tascón, G
Del Olmo, R
Esteban, MJ
Vaquerizo, C
Carreño, R
Gálvez, V
Kaminsky, G
Mancini, E
Fernandez, J
Nieto, B
Fuentes, M
De la Torre, MA
Bakker, J
Torres, E
Alonso, A
Velayos, C
Saldaña, T
Escribá, A
Krishna, B
Grip, J
Kölegård, R
Vera, A
Sundblad, P
Rooyackers, O
Hernández, G
Naser, B
Jaziri, F
Jazia, AB
Barghouth, M
Ricci, D
Hentati, O
Skouri, W
El Euch, M
Mahfoudhi, M
Gisbert, X
Turki, S
Dąbrowski, M
Bertini, P
Abdelghni, KB
Abdallah, B
Gemelli, C
Maha, BN
Cánovas, J
Sotos, F
López, A
Lorente, M
Burruezo, A
Torres, D
Juliá, C
Guarracino, F
Cuoghi, A
Włudarczyk, A
Hałek, A
Bargouth, M
Bennasr, M
Baldassarri, R
Magnani, S
Uya, J
Abdelghani, KB
Abdallah, TB
Geenen, IL
Parienti, JJ
Straaten, HM
Shum, HP
King, HS
Kulkarni, AP
Pinsky, MR
Chan, KC
Corral, L
Yan, WW
Londoño, JG
Cardenas, CL
Pedrosa, MM
Gubianas, CM
Bertolin, CF
Batllori, NV
Atti, M
Sirvent, JM
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
Mukhopadhyay, A
Chan, HY
Kowitlawakul, Y
Remani, D
Leong, CS
Henry, CJ
Vera, M
Puthucheary, ZA
Mendsaikhan, N
Begzjav, T
Elias-Jones, I
Lundeg, G
Dünser, M
Espinoza, ED
Welsh, SP
Guerra, E
Poppe, A
Zerpa, MC
Zechner, F
Berdaguer, F
Risso-Vazquez, A
Masevicius, FD
Greaney, D
Dreyse, J
Magee, A
Fitzpatrick, G
Lugo-Cob, RG
Jermaine, CM
Tejeda-Huezo, BC
Cano-Oviedo, AA
Carpio, D
Aydogan, MS
Togal, T
Taha, A
Chai, HZ
Sriram, S
Kam, C
Razali, SS
Sivasamy, V
Randall, D
Kuan, LY
Henriquez, C
Morales, MA
Pires, T
Adwaney, A
Wozniak, S
Gajardo, D
Herrera-Gutierrez, ME
Azevedo, LC
Blunden, M
Prowle, JR
Kirwan, CJ
Thomas, N
Martin, A
Owen, H
Darwin, L
Robertson, CS
Bravo, S
Barrueco-Francioni, J
Conway, D
Atkinson, D
Sharman, M
Barbanti, C
Amour, J
Gaudard, P
Rozec, B
Mauriat, P
M'rini, M
Arias-Verdú, D
Rusin, CG
Leger, PL
Cambonie, G
Liet, JM
Girard, C
Laroche, S
Damas, P
Assaf, Z
Loron, G
Lozano-Saez, R
Lecourt, L
Pouard, P
Hofmeijer, J
Kim, SH
Divatia, JV
Na, S
Kim, J
Jung, CW
Sondag, L
Yoo, SH
Min, SH
Chung, EJ
Quesada-Garcia, G
Lee, NJ
Lee, KW
Suh, KS
Ryu, HG
Marshall, DC
Goodson, RJ
Tjepkema-Cloostermans, MC
Salciccioli, JD
Shalhoub, J
Seller-Pérez, G
Potter, EK
Kirk-Bayley, J
Karanjia, ND
Forni, LG
Kim, S
Creagh-Brown, BC
Bossy, M
Nyman, M
Tailor, A
Figueiredo, A
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
D'Antini, D
Valentino, F
Winkler, MS
Sollitto, F
Cinnella, G
Mirabella, L
Anzola, Y
Bosch, FH
Baladron, V
Villajero, P
Lee, M
Redondo, J
Liu, J
Shen, F
Teboul, JL
Anguel, N
Van Putten, MJ
Beurton, A
Bezaz, N
Richard, C
Park, SY
Monnet, X
Fossali, T
Pereira, R
Colombo, R
Ottolina, D
Rossetti, M
Mazzucco, C
Marchi, A
Porta, A
Catena, E
Piotrowska, K
So, S
Bento, L
Tollisen, KH
Andersen, G
Heyerdahl, F
Jacobsen, D
Van IJzendoorn, MC
Buter, H
Kingma, WP
Navis, GJ
Boerma, EC
Rulisek, J
Zacharov, S
Kim, HS
Jeon, SJ
Namgung, H
Lee, E
Lai, M
Kačar, MB
Cho, YJ
Lee, YJ
Huang, A
Deiana, M
Forsberg, M
Edman, G
Kačar, SM
Höjer, J
Forsberg, S
Freile, MT
Hidalgo, FN
Molina, JA
Lecumberri, R
Rosselló, AF
Travieso, PM
Leon, GT
Uddin, I
Sanchez, JG
Ali, MA
Frias, LS
Rosello, DB
Verdejo, JA
Serrano, JA
Winterwerp, D
Van Galen, T
Vazin, A
Karimzade, I
Belhaj, AM
Zand, A
Ozen, E
Ekemen, S
Akcan, A
Sen, E
Yelken, BB
Kureshi, N
Fenerty, L
Thibault-Halman, G
Aydın, MA
Walling, S
Almeida, R
Seller-Perez, G
Clarke, DB
Briassoulis, P
Kalimeris, K
Ntzouvani, A
Nomikos, T
Papaparaskeva, K
Avsec, D
Politi, E
Kostopanagiotou, G
Crewdson, K
Vardas, K
Rehn, M
Vaz-Ferreira, A
Weaver, A
Brohi, K
Lockey, D
Wright, S
Thomas, K
Mudersbach, E
Baker, C
Mansfield, L
Pozo, MO
Stafford, V
Wade, C
Watson, G
Silva, J
Bryant, A
Chadwick, T
Shen, J
Wilkinson, J
Kapuağası, A
Furneval, J
Pokaż więcej
Temat :
CO2 ANALYSIS
Meeting Abstracts
Grupo ESBAGA
SIRAKI group
Critical Care Research Group
EDISVAL Group
Queen Square Neuroanaesthesia and Neurocritical Care Resreach Group
SPACeR group (Surrey Peri-operative, Anaesthesia and Critical Care Collaborative Research Group)
PEEP
Bioethics work group of SEMICYUC
MODEL
PREDICTOR
FINNAKI Study Group
Renal Transplantation HUVR
Nurses of the Central and General ICUs of Shiraz Namazi Hospital
POPC-CB investigators
DYNAMIC HYPERINFLATION
Expiratory flow
PRoVENT investigators and the PROVE Network
PRESSURE
PLUG Working group
Sedation an Delirium Group Hospital Universitari de Bellvitge
DESIRE (DExmedetomidine for Sepsis in ICU Randomized Evaluation) Trial Investigators
GEMINI
TAVeM study Group
LUNG-VOLUME
Pressure support
SEMICYUC/GETGAG Working Group
RESPIRATORY-FAILURE
Department of Professional Development, ESICM
Capnography
Źródło :
Rees, S E, Larraza, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2017, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ', Journal of Clinical Monitoring and Computing, vol. 31, no. 4, pp. 773-781 . https://doi.org/10.1007/s10877-016-9903-z
Poulsen, M K, Thomsen, L P, Kjærgaard, S, Rees, S E & Karbing, D S 2016, ' Comparison of two indirect calorimetry devices at varying levels of inspired oxygen ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A497, pp. 258-259 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Rees, S E, Larraza Rico, S, Dey, N, Spadaro, S, Brohus, J B, Winding, R W, Volta, C A & Karbing, D S 2016, ' Typical patterns of expiratory flow and carbon dioxide in mechanically ventilated patients with spontaneous breathing ' Intensive Care Medicine Experimental, vol. 4, no. Suppl. 1, Part Two, A612, pp. 315 . https://doi.org/10.1186/s40635-016-0099-9
Intensive Care Medicine Experimental
Opis pliku :
application/pdf
Tytuł :
Development and Validation of a Risk Score for Chronic Kidney Disease in HIV Infection Using Prospective Cohort Data from the D:A:D Study
Autorzy :
Mocroft, Amanda
Lundgren, Jens D.
Ross, Michael
Law, Matthew
Reiss, Peter
Kirk, Ole
Smith, Colette
Wentworth, Deborah
Neuhaus, Jacqueline
Fux, Christoph A.
Moranne, Olivier
Morlat, Phillipe
Johnson, Margaret A.
Ryom, Lene
Lundgren, J. D.
Powderly, B.
Shortman, N.
Moecklinghoff, C.
Reilly, G.
Franquet, X.
Sabin, C. A.
Phillips, A.
Kirk, O.
Reiss, P.
Weber, R.
Pradier, C.
Law, M.
d'Arminio Monforte, A.
Dabis, F.
El-Sadr, W. M.
De Wit, S.
Ryom, L.
Kamara, D.
Smith, C.
Mocroft, A.
Tverland, J.
Mansfeld, M.
Nielsen, J.
Raben, D.
Salbøl Brandt, R.
Rickenbach, M.
Fanti, I.
Krum, E.
Hillebregt, M.
Geffard, S.
Sundström, A.
Delforge, M.
Fontas, E.
Torres, F.
Mcmanus, H.
Wright, S.
Kjær, J.
Sjøl, A.
Meidahl, P.
Helweg-Larsen, J.
Schmidt Iversen, J.
Ross, M.
Fux, C. A.
Morlat, P.
Moranne, O.
Kesselring, A. M.
Kamara, D. A.
Friis-Møller, N.
Kowalska, J.
Sabin, C.
Bruyand, M.
Bower, M.
Fätkenheuer, G.
Donald, A.
Grulich, A.
Prins, J. M.
Kuijpers, T. W.
Scherpbier, H. J.
van der Meer, J. T. M.
Wit, F. W. M. N.
Godfried, M. H.
van der Poll, T.
Nellen, F. J. B.
Geerlings, S. E.
van Vugt, M.
Pajkrt, D.
Bos, J. C.
Wiersinga, W. J.
van der Valk, M.
Goorhuis, A.
Hovius, J. W.
van Eden, J.
Henderiks, A.
van Hes, A. M. H.
Mutschelknauss, M.
Nobel, H. E.
Pijnappel, F. J. J.
Westerman, A. M.
Jurriaans, S.
Back, N. K. T.
Zaaijer, H. L.
Berkhout, B.
Cornelissen, M. T. E.
Schinkel, C. J.
Thomas, X. V.
van den Berge, M.
Stegeman, A.
Baas, S.
Hage de Looff, L.
Versteeg, D.
Pronk, M. J. H.
Ammerlaan, H. S. M.
Korsten-Vorstermans, E. M. H. M.
de Munnik, E. S.
Jansz, A. R.
Tjhie, J.
Wegdam, M. C. A.
Deiman, B.
Scharnhorst, V.
van der Plas, A.
Weijsenfeld, A. M.
van der Ende, M. E.
de Vries-Sluijs, T. E. M. S.
C. M. van Gorp, E.
Schurink, C. A. M.
Nouwen, J. L.
Verbon, A.
Rijnders, B. J. A.
Bax, H. I.
Hassing, R. J.
van der Feltz, M.
Bassant, N.
van Beek, J. E. A.
Vriesde, M.
van Zonneveld, L. M.
de Oude-Lubbers, A.
van den Berg-Cameron, H. J.
Bruinsma-Broekman, F. B.
de Groot, J.
de Zeeuw- de Man, M.
Broekhoven-Kruijne, M. J.
Schutten, M.
Osterhaus, A. D. M. E.
Boucher, C. A. B.
Driessen, G. J. A.
van Rossum, A. M. C.
van der Knaap, L. C.
Visser, E.
Branger, J.
H. M. Duijf-van de Ven, C. J.
Schippers, E. F.
van Nieuwkoop, C.
Brimicombe, R. W.
van IJperen, J. M.
van der Hut, G.
Franck, P. F. H.
van Eeden, A.
Brokking, W.
Groot, M.
Damen, M.
Kwa, I. S.
Groeneveld, P. H. P.
Bouwhuis, J. W.
van den Berg, J. F.
van Hulzen, A. G. W.
van der Bliek, G. L.
Bor, P. C. J.
Bloembergen, P.
Wolfhagen, M. J. H. M.
Ruijs, G. J. H. M.
van Lelyveld, S. F. L.
Soetekouw, R.
Hulshoff, N.
van der Prijt, L. M. M.
Schoemaker, M.
Bermon, N.
van der Reijden, W. A.
Jansen, R.
Herpers, B. L.
Veenendaal, D.
Kroon, F. P.
Arend, S. M.
de Boer, M. G. J.
Bauer, M. P.
Jolink, H.
Vollaard, A. M.
Dorama, W.
Moons, C.
Claas, E. C. J.
Kroes, A. C. M.
den Hollander, J. G.
Pogany, K.
Kastelijns, M.
Smit, J. V.
Smit, E.
Bezemer, M.
van Niekerk, T.
Pontesilli, O.
Lowe, S. H.
Oude Lashof, A.
Posthouwer, D.
Ackens, R. P.
Schippers, J.
Vergoossen, R.
Weijenberg Maes, B.
Savelkoul, P. H. M.
Loo, I. H.
Weijer, S.
El Moussaoui, R.
Heitmuller, M.
Kortmann, W.
van Twillert, G.
Cohen Stuart, J. W. T.
Diederen, B. M. W.
Pronk, D.
van Truijen-Oud, F. A.
Leyten, E. M. S.
Gelinck, L. B. S.
van Hartingsveld, A.
Meerkerk, C.
Wildenbeest, G. S.
Mutsaers, J. A. E. M.
Jansen, C. L.
van Vonderen, M. G. A.
van Houte, D. P. F.
Dijkstra, K.
Faber, S.
Weel, J.
Kootstra, G. J.
Delsing, C. E.
van der Burg-van de Plas, M.
Heins, H.
Lucas, E.
Brinkman, K.
Frissen, P. H. J.
Blok, W. L.
Schouten, W. E. M.
Bosma, A. S.
Brouwer, C. J.
Geerders, G. F.
Hoeksema, K.
Kleene, M. J.
van der Meché, I. B.
Toonen, A. J. M.
Wijnands, S.
van Ogtrop, M. L.
Koopmans, P. P.
Keuter, M.
van der Ven, A. J. A. M.
ter Hofstede, H. J. M.
Dofferhoff, A. S. M.
van Crevel, R.
Albers, M.
Bosch, M. E. W.
Grintjes-Huisman, K. J. T.
Zomer, B. J.
Stelma, F. F.
Burger, D.
Richter, C.
van der Berg, J. P.
Gisolf, E. H.
ter Beest, G.
van Bentum, P. H. M.
Langebeek, N.
Tiemessen, R.
Swanink, C. M. A.
Veenstra, J.
Lettinga, K. D.
Spelbrink, M.
Sulman, H.
Witte, E.
Peerbooms, P. G. H.
Mulder, J. W.
Vrouenraets, S. M. E.
Lauw, F. N.
van Broekhuizen, M. C.
Paap, H.
Vlasblom, D. J.
Oudmaijer Sanders, E.
Smits, P. H. M.
Rosingh, A. W.
Verhagen, D. W. M.
Geilings, J.
van Kasteren, M. E. E.
Brouwer, A. E.
de Kruijf-van de Wiel, B. A. F. M.
Kuipers, M.
Santegoets, R. M. W. J.
van der Ven, B.
Marcelis, J. H.
G. M. Buiting, A.
Kabel, P. J.
Bierman, W. F. W.
Sprenger, H. G.
Scholvinck, E. H.
van Assen, S.
Wilting, K. R.
Stienstra, Y.
de Groot-de Jonge, H.
van der Meulen, P. A.
de Weerd, D. A.
Niesters, H. G. M.
Riezebos-Brilman, A.
van Leer-Buter, C. C.
Hoepelman, A. I. M.
Schneider, M. M. E.
Mudrikova, T.
Ellerbroek, P. M.
Oosterheert, J. J.
Arends, J. E.
Barth, R. E.
Wassenberg, M. W. M.
van Elst-Laurijssen, D. H. M.
Laan, L. M.
van Oers-Hazelzet, E. E. B.
Patist, J.
Vervoort, S.
Nieuwenhuis, H. E.
Frauenfelder, R.
Schuurman, R.
Verduyn-Lunel, F.
Wensing, A. M. J.
Peters, E. J. G.
van Agtmael, M. A.
Perenboom, R. M.
Bomers, M.
de Vocht, J.
Elsenburg, L. J. M.
Pettersson, A. M.
Vandenbroucke-Grauls, C. M. J. E.
Ang, C. W.
Geelen, S. P. M.
Wolfs, T. F. W.
Bont, L. J.
Nauta, N.
Bezemer, D. O.
Gras, L.
van Sighem, A. I.
Smit, C.
Zaheri, S.
Kimmel, V.
Tong, Y.
Lascaris, B.
van den Boogaard, R.
Hoekstra, P.
de Lang, A.
Berkhout, M.
Grivell, S.
Jansen, A.
de Groot, L.
van den Akker, M.
Bergsma, D.
Lodewijk, C.
Meijering, R.
Peeck, B.
Raethke, M.
Ree, C.
Regtop, R.
Ruijs, Y.
Schoorl, M.
Tuijn, E.
Veenenberg, L.
Woudstra, T.
Bakker, Y.
de Jong, A.
Broekhoven, M.
Claessen, E.
Rademaker, M. J.
Munjishvili, L.
Kruijne, E.
Tuk, B.
Bonnet, F.
Dupon, M.
Chêne, G.
Breilh, D.
Fleury, H.
Malvy, D.
Mercié, P.
Pellegrin, I.
Neau, D.
Pellegrin, J. L.
Bouchet, S.
Gaborieau, V.
Lacoste, D.
Tchamgoué, S.
Thiébaut, R.
Lawson-Ayayi, S.
Wittkop, L.
Bernard, N.
Hessamfar, M.
Vandenhende, M. A.
Dauchy, F. A.
Dutronc, H.
Longy-Boursier, M.
Duffau, P.
Roger Schmeltz, J.
Pistone, T.
Receveur, M. C.
Cazanave, C.
Ochoa, A.
Vareil, M. O.
Viallard, J. F.
Greib, C.
Lazaro, E.
Lafon, M. E.
Reigadas, S.
Trimoulet, P.
Molimard, M.
Titier, K.
Moreau, J. F.
Haramburu, F.
Miremont-Salamé, G.
Dupont, A.
Gerard, Y.
Caunègre, L.
André, K.
Bonnal, F.
Farbos, S.
Gemain, M. C.
Ceccaldi, J.
De Witte, S.
Courtault, C.
Monlun, E.
Lataste, P.
Meraud, J. P.
Chossat, I.
Blaizeau, M. J.
Conte, V.
Decoin, M.
Delaune, J.
Delveaux, S.
Diarra, F.
D'Ivernois, C.
Frosch, A.
Hannapier, C.
Lenaud, E.
Leleux, O.
Le Marec, F.
Leray, J.
Louis, I.
Palmer, G.
Pougetoux, A.
Sicard, X.
Touchard, D.
Uwamaliya-Nziyumvira, B.
Petoumenos, K.
Bendall, C.
Moore, R.
Edwards, S.
Hoy, J.
Watson, K.
Roth, N.
Nicholson, J.
Bloch, M.
Franic, T.
Baker, D.
Vale, R.
Carr, A.
Cooper, D.
Chuah, J.
Ngieng, M.
Nolan, D.
Skett, J.
Calvo, G.
Mateu, S.
Domingo, P.
Sambeat, M. A.
Gatell, J.
Del Cacho, E.
Cadafalch, J.
Fuster, M.
Codina, C.
Sirera, G.
Vaqué, A.
Dewit, S.
Clumeck, N.
Necsoi, C.
Gennotte, A. F.
Gerard, M.
Kabeya, K.
Konopnicki, D.
Libois, A.
Martin, C.
Payen, M. C.
Semaille, P.
Van Laethem, Y.
Neaton, J.
Bartsch, G.
Thompson, G.
Wentworth, D.
Luskin-Hawk, R.
Telzak, E.
Abrams, D. I.
Cohn, D.
Markowitz, N.
Arduino, R.
Mushatt, D.
Friedland, G.
Perez, G.
Tedaldi, E.
Fisher, E.
Gordin, F.
Crane, L. R.
Sampson, J.
Baxter, J.
Lundgren, J.
Cozzi-Lepri, A.
Grint, D.
Podlekareva, D.
Peters, L.
Reekie, J.
Fischer, A. H.
Losso, M.
Elias, C.
Vetter, N.
Zangerle, R.
Karpov, I.
Vassilenko, A.
Mitsura, V. M.
Suetnov, O.
Colebunders, R.
Vandekerckhove, L.
Hadziosmanovic, V.
Kostov, K.
Begovac, J.
Machala, L.
Jilich, D.
Sedlacek, D.
Kronborg, G.
Benfield, T.
Larsen, M.
Gerstoft, J.
Katzenstein, T.
Hansen, A. -B. E.
Skinhøj, P.
Pedersen, C.
Ostergaard, L.
Zilmer, K.
Smidt, J.
Ristola, M.
Katlama, C.
Viard, J. -P.
Girard, P. -M.
Livrozet, J. M.
Vanhems, P.
Rockstroh, J.
Schmidt, R.
van Lunzen, J.
Degen, O.
Stellbrink, H. J.
Staszewski, S.
Bickel, M.
Kosmidis, J.
Gargalianos, P.
Xylomenos, G.
Perdios, J.
Panos, G.
Filandras, A.
Karabatsaki, E.
Sambatakou, H.
Banhegyi, D.
Mulcahy, F.
Yust, I.
Turner, D.
Burke, M.
Pollack, S.
Hassoun, G.
Maayan, S.
Vella, S.
Esposito, R.
Mazeu, I.
Mussini, C.
Arici, C.
Pristera, R.
Mazzotta, F.
Gabbuti, A.
Vullo, V.
Lichtner, M.
Chirianni, A.
Montesarchio, E.
Gargiulo, M.
Antonucci, G.
Testa, A.
Narciso, P.
Vlassi, C.
Zaccarelli, M.
Lazzarin, A.
Castagna, A.
Gianotti, N.
Galli, M.
Ridolfo, A.
d’Arminio Monforte, A.
Rozentale, B.
Zeltina, I.
Chaplinskas, S.
Hemmer, R.
Staub, T.
Ormaasen, V.
Maeland, A.
Bruun, J.
Knysz, B.
Gasiorowski, J.
Horban, A.
Bakowska, E.
Grzeszczuk, A.
Flisiak, R.
Boron-Kaczmarska, A.
Pynka, M.
Parczewski, M.
Beniowski, M.
Mularska, E.
Trocha, H.
Jablonowska, E.
Malolepsza, E.
Wojcik, K.
Antunes, F.
Doroana, M.
Caldeira, L.
Mansinho, K.
Maltez, F.
Duiculescu, D.
Rakhmanova, A.
Zakharova, N.
Buzunova, S.
Jevtovic, D.
Mokráš, M.
Staneková, D.
Tomazic, J.
González-Lahoz, J.
Soriano, V.
Labarga, P.
Medrano, J.
Moreno, S.
Rodriguez, J. M.
Clotet, B.
Jou, A.
Paredes, R.
Tural, C.
Puig, J.
Bravo, I.
Gatell, J. M.
Miró, J. M.
Gutierrez, M.
Mateo, G.
Karlsson, A.
Flamholc, L.
Ledergerber, B.
Francioli, P.
Cavassini, M.
Hirschel, B.
Boffi, E.
Furrer, H.
Battegay, M.
Elzi, L.
Kravchenko, E.
Chentsova, N.
Frolov, V.
Kutsyna, G.
Servitskiy, S.
Krasnov, M.
Barton, S.
Johnson, A. M.
Mercey, D.
Johnson, M. A.
Murphy, M.
Weber, J.
Scullard, G.
Fisher, M.
Leen, C.
Morfeldt, L.
Thulin, G.
Åkerlund, B.
Koppel, K.
Håkangård, C.
Moroni, M.
Angarano, G.
Antinori, A.
Armignacco, O.
Castelli, F.
Cauda, R.
Di Perri, G.
Iardino, R.
Ippolito, G.
Perno, C. F.
von Schloesser, F.
Viale, P.
Ceccherini-Silberstein, F.
Girardi, E.
Lo Caputo, S.
Puoti, M.
Andreoni, M.
Ammassari, A.
Balotta, C.
Bonfanti, P.
Bonora, S.
Borderi, M.
Capobianchi, R.
Ceccherini- Silberstein, F.
Cingolani, A.
Cinque, P.
De Luca, A.
Di Biagio, A.
Gori, A.
Guaraldi, G.
Lapadula, G.
Madeddu, G.
Maggiolo, F.
Marchetti, G.
Marcotullio, S.
Monno, L.
Quiros Roldan, E.
Rusconi, S.
Cicconi, P.
Formenti, T.
Galli, L.
Lorenzini, P.
Giacometti, A.
Costantini, A.
Santoro, C.
Suardi, C.
Vanino, E.
Verucchi, G.
Minardi, C.
Quirino, T.
Abeli, C.
Manconi, P. E.
Piano, P.
Vecchiet, J.
Falasca, K.
Sighinolfi, L.
Segala, D.
Cassola, G.
Viscoli, G.
Alessandrini, A.
Piscopo, R.
Mazzarello, G.
Mastroianni, C.
Belvisi, V.
Caramma, I.
Castelli, A. P.
Rizzardini, G.
Ridolfo, A. L.
Piolini, R.
Salpietro, S.
Carenzi, L.
Moioli, M. C.
Puzzolante, C.
Abrescia, N.
Guida, M. G.
Onofrio, M.
Baldelli, F.
Francisci, D.
Parruti, G.
Ursini, T.
Magnani, G.
Ursitti, M. A.
D’Avino, A.
Gallo, L.
Nicastri, E.
Acinapura, R.
Capozzi, M.
Libertone, R.
Tebano, G.
Cattelan, A.
Mura, M. S.
Caramello, P.
Orofino, G. C.
Sciandra, M.
Pellizzer, G.
Manfrin, V.
Dollet, K.
Caissotti, C.
Dellamonica, P.
Roger, P. M.
Bernard, E.
Cua, E.
De Salvador-Guillouet, F.
Durant, J.
Ferrando, S.
Dunais, B.
Mondain-Miton, V.
Perbost, I.
Prouvost-Keller, B.
Pugliese, P.
Naqvi, A.
Pillet, S.
Risso, K.
Aubert, V.
Barth, J.
Bernasconi, E.
Böni, J.
Bucher, H. C.
Burton-Jeangros, C.
Calmy, A.
Egger, M.
Fehr, J.
Fellay, J.
Gorgievski, M.
Günthard, H.
Haerry, D.
Hasse, B.
Hirsch, H. H.
Hösli, I.
Kahlert, C.
Kaiser, L.
Keiser, O.
Klimkait, T.
Kovari, H.
Martinetti, G.
Martinez de Tejada, B.
Metzner, K.
Müller, N.
Nadal, D.
Pantaleo, G.
Rauch, A.
Regenass, A.
Rudin, C.
Schmid, P.
Schultze, D.
Schöni-Affolter, F.
Schüpbach, J.
Speck, R.
Taffé, P.
Tarr, P.
Telenti, A.
Trkola, A.
Vernazza, P.
Yerly, S.
Bhagani, S.
Burns, F.
Byrne, P.
Carroll, A.
Cropley, I.
Cuthbertson, Z.
Drinkwater, T.
Fernandez, T.
Garusu, E.
Gonzales, A.
Grover, D.
Hutchinson, S.
Killingley, B.
Murphy, G.
Ivens, D.
Johnson, M.
Kinloch de Loes, S.
Lipman, M.
Madge, S.
Marshall, N.
Montgomery, H.
Shah, R.
Swaden, L.
Tyrer, M.
Youle, M.
Webster, D.
Wright, A.
Chaloner, C.
Miah, M.
Tsintas, R.
Burch, L.
Cambiano, V.
Lampe, F.
Nakagawa, F.
O'Connor, J.
Speakman, A.
Connell, M.
Clewley, G.
Martin, S.
Thomas, M.
Aagaard, B.
Aragon, E.
Arnaiz, J.
Borup, L.
Dragsted, U.
Fau, A.
Gey, D.
Grarup, J.
Hengge, U.
Herrero, P.
Jansson, P.
Jensen, B.
Jensen, K.
Juncher, H.
Lopez, P.
Matthews, C.
Mollerup, D.
Pearson, M.
Reilev, S.
Tillmann, K.
Varea, S.
Angus, B.
Babiker, A.
Cordwell, B.
Darbyshire, J.
Dodds, W.
Fleck, S.
Horton, J.
Hudson, F.
Moraes, Y.
Pacciarini, F.
Palfreeman, A.
Paton, N.
Smith, N.
van Hooff, F.
Bebchuk, J.
Collins, G.
Denning, E.
Duchene, A.
Fosdick, L.
Harrison, M.
Herman-Lamin, K.
Larson, G.
Nelson, R.
Quan, K.
Quan, S.
Schultz, T.
Wyman, N.
Carey, C.
Chan, F.
Courtney-Rodgers, D.
Drummond, F.
Emery, S.
Harrod, M.
Jacoby, S.
Kearney, L.
Lin, E.
Pett, S.
Robson, R.
Seneviratne, N.
Stewart, M.
Watts, E.
Finley, E.
Sánchez, A.
Standridge, B.
Vjecha, M.
Belloso, W.
Davey, R.
Duprez, D.
Lifson, A.
Pederson, C.
Price, R.
Prineas, R.
Rhame, F.
Worley, J.
Modlin, J.
Beral, V.
Chaisson, R.
Fleming, T.
Hill, C.
Kim, K.
Murray, B.
Pick, B.
Seligmann, M.
Weller, I.
Cahill, K.
Fox, L.
Luzar, M.
Martinez, A.
Mcnay, L.
Pierson, J.
Tierney, J.
Vogel, S.
Costas, V.
Eckstrand, J.
Brown, S.
Abusamra, L.
Angel, E.
Aquilia, S.
Benetucci, J.
Bittar, V.
Bogdanowicz, E.
Cahn, P.
Casiro, A.
Contarelli, J.
Corral, J.
Daciuk, L.
David, D.
Dobrzanski, W.
Duran, A.
Ebenrstejin, J.
Ferrari, I.
Fridman, D.
Galache, V.
Guaragna, G.
Ivalo, S.
Krolewiecki, A.
Lanusse, I.
Laplume, H.
Lasala, M.
Lattes, R.
Lazovski, J.
Lopardo, G.
Lourtau, L.
Lupo, S.
Maranzana, A.
Marson, C.
Massera, L.
Moscatello, G.
Olivia, S.
Otegui, I.
Palacios, L.
Parlante, A.
Salomon, H.
Sanchez, M.
Somenzini, C.
Suarez, C.
Tocci, M.
Toibaro, J.
Zala, C.
Agrawal, S.
Ambrose, P.
Anderson, C.
Anderson, J.
Beileiter, K.
Blavius, K.
Boyle, M.
Bradford, D.
Britton, P.
Brown, P.
Busic, T.
Cain, A.
Carrall, L.
Carson, S.
Chenoweth, I.
Clark, F.
Clemons, J.
Clezy, K.
Cortissos, P.
Cunningham, N.
Curry, M.
Daly, L.
D'Arcy-Evans, C.
Del Rosario, R.
Dinning, S.
Dobson, P.
Donohue, W.
Doong, N.
Downs, C.
Edwards, E.
Egan, C.
Ferguson, W.
Finlayson, R.
Forsdyke, C.
Foy, L.
Frater, A.
French, M.
Gleeson, D.
Gold, J.
Habel, P.
Haig, K.
Hardy, S.
Holland, R.
Hudson, J.
Hutchison, R.
Hyland, N.
James, R.
Johnston, C.
Kelly, M.
King, M.
Kunkel, K.
Lau, H.
Leamy, J.
Lester, D.
Leung, J.
Lohmeyer, A.
Lowe, K.
Macrae, K.
Magness, C.
Martinez, O.
Maruszak, H.
Medland, N.
Miller, S.
Murray, J.
Negus, P.
Newman, R.
Nowlan, C.
Oddy, J.
Orford, N.
Orth, D.
Patching, J.
Plummer, M.
Price, S.
Primrose, R.
Prone, I.
Ree, H.
Remington, C.
Richardson, R.
Robinson, S.
Rogers, G.
Roney, J.
Russell, D.
Ryan, S.
Sarangapany, J.
Schmidt, T.
Schneider, K.
Shields, C.
Silberberg, C.
Shaw, D.
Smith, D.
Meng Soo, T.
Sowden, D.
Street, A.
Kiem Tee, B.
Thomson, J. L.
Topaz, S.
Villella, C.
Walker, A.
Watson, A.
Wendt, N.
Williams, L.
Youds, D.
Aichelburg, A.
Cichon, P.
Gemeinhart, B.
Rieger, A.
Schmied, B.
Touzeau-Romer, V.
Deroo, A.
O'Doherty, E.
de Wit, S.
De Salles Amorim, C.
Basso, C.
Flint, S.
Kallas, E.
Levi, G.
Lewi, D.
Pereira, L.
da Silva, M.
Souza, T.
Toscano, A.
Angel, J.
Arsenault, M.
Bast, M.
Beckthold, B.
Bouchard, P.
Chabot, I.
Clarke, R.
Cohen, J.
Coté, P.
Ellis, M.
Gagne, C.
Gill, J.
Houde, M.
Johnston, B.
Jubinville, N.
Kato, C.
Lamoureux, N.
Latendre-Paquette, J.
Lindemulder, A.
Mcneil, A.
Mcfarland, N.
Montaner, J.
Morrisseau, C.
O'Neill, R.
Page, G.
Piche, A.
Pongracz, B.
Preziosi, H.
Puri, L.
Rachlis, A.
Ralph, E.
Raymond, I.
Rouleau, D.
Routy, J. P.
Sandre, R.
Seddon, R. T.
Shafran, S.
Sikora, C.
Smaill, F.
Stromberg, D.
Trottier, S.
Walmsley, S.
Weiss, K.
Williams, K.
Zarowny, D.
Baadegaard, B.
Bengaard Andersen, Ã….
Boedker, K.
Collins, P.
Jensen, L.
Moller, H.
Lehm Andersen, P.
Loftheim, I.
Mathiesen, L.
Nielsen, H.
Obel, N.
Petersen, D.
Pors Jensen, L.
Trunk Black, F.
Aboulker, P.
Aouba, A.
Bensalem, M.
Berthe, H.
Blanc, C.
Bornarel, D.
Bouchaud, O.
Boue, F.
Bouvet, E.
Brancon, C.
Breaud, S.
Brosseau, D.
Brunet, A.
Capitant, C.
Ceppi, C.
Chakvetadze, C.
Cheneau, C.
Chennebault, J. M.
De Truchis, P.
Delavalle, A. M.
Delfraissy, J. F.
Dumont, C.
Edeb, N.
Fabre, G.
Foltzer, A.
Foubert, V.
Gastaut, J. A.
Gerbe, J.
Girard, P. M.
Goujard, C.
Hoen, B.
Honore, P.
Hue, H.
Hynh, T.
Jung, C.
Kahi, S.
Lang, J. M.
Le Baut, V.
Lefebvre, B.
Leturque, N.
Lévy, Y.
Loison, J.
Maddi, G.
Maignan, A.
Majerholc, C.
de Boever, C.
Meynard, J. L.
Michelet, C.
Michon, C.
Mole, M.
Netzer, E.
Pialoux, G.
Poizot-Martin, I.
Raffi, F.
Ratajczak, M.
Ravaux, I.
Reynes, J.
Salmon-Ceron, D.
Sebire, M.
Simon, A.
Tegna, L.
Tisne-Dessus, D.
Tramoni, C.
Viard, J. P.
Vidal, M.
Viet-Peaucelle, C.
Weiss, L.
Zeng, A.
Zucman, D.
Adam, A.
Arastéh, K.
Behrens, G.
Bergmann, F.
Bittner, D.
Bogner, J.
Brockmeyer, N.
Darrelmann, N.
Deja, M.
Doerler, M.
Esser, S.
Faetkenheuer, G.
Fenske, S.
Gajetzki, S.
Goebel, F.
Gorriahn, D.
Harrer, E.
Harrer, T.
Hartl, H.
Hartmann, M.
Heesch, S.
Jakob, W.
Jäger, H.
Klinker, H.
Kremer, G.
Ludwig, C.
Mantzsch, K.
Mauss, S.
Meurer, A.
Niedermeier, A.
Pittack, N.
Plettenberg, A.
Potthoff, A.
Probst, M.
Rittweger, M.
Ross, B.
Rotty, J.
Rund, E.
Ruzicka, T.
Schmidt, R. T.
Schmutz, G.
Schnaitmann, E.
Schuster, D.
Sehr, T.
Spaeth, B.
Stephan, C.
Stockey, T.
Stoehr, A.
Trein, A.
Vaeth, T.
Vogel, M.
Wasmuth, J.
Wengenroth, C.
Winzer, R.
Wolf, E.
Reidy, D. L.
Cohen, Y.
Drora, G.
Eliezer, I.
Godo, O.
Kedem, E.
Magen, E.
Mamorsky, M.
Sthoeger, Z.
Vered, H.
Aiuti, F.
Bechi, M.
Bergamasco, A.
Bertelli, D.
Bruno, R.
Butini, L.
Cagliuso, M.
Carosi, G.
Casari, S.
Chrysoula, V.
Cologni, G.
Conti, V.
Corpolongo, A.
D'Offizi, G.
Gaiottino, F.
Di Pietro, M.
Filice, G.
Francesco, M.
Gianelli, E.
Graziella, C.
Magenta, L.
Martellotta, F.
Maserati, R.
Murdaca, G.
Nardini, G.
Nozza, S.
Puppo, F.
Pogliaghi, M.
Ripamonti, D.
Ronchetti, C.
Rusconi, V.
Sacchi, P.
Silvia, N.
Suter, F.
Tambussi, G.
Uglietti, A.
Vechi, M.
Vergani, B.
Vichi, F.
Vitiello, P.
Iwamoto, A.
Kikuchi, Y.
Miyazaki, N.
Mori, M.
Nakamura, T.
Odawara, T.
Oka, S.
Shirasaka, T.
Tabata, M.
Takano, M.
Ueta, C.
Watanabe, D.
Yamamoto, Y.
Erradey, I.
Himmich, H.
Marhoum El Filali, K.
Blok, W.
van Boxtel, R.
Brinkman H Doevelaar, K.
Grijsen, M.
Juttmann, J.
Ligthart, S.
van der Meulen, P.
Lange, J.
Schrijnders-Gudde, L.
Septer-Bijleveld, E.
Sprenger, H.
Vermeulen, J.
ten Kate, R.
van de Ven, B.
Kvale, D.
Inglot, M.
Rymer, W.
Szymczak, A.
Aldir, M.
Baptista, C.
da Conceicao Vera, J.
Raquel A dos Santos, C.
Valadas, E.
Vaz Pinto, I.
Chia, E.
Foo, E.
Karim, F.
Lim, P. L.
Panchalingam, A.
Quek, A.
Alcázar-Caballero, R.
Arribas, J.
Arrizabalaga, J.
de Barron, X.
Blanco, F.
Bouza, E.
Calvo, S.
Carbonero, L.
Carpena, I.
Castro, M.
Cortes, L.
del Toro, M.
Elias, M.
Espinosa, J.
Estrada, V.
Fernandez-Cruz, E.
Fernández, P.
Freud, H.
Garcia, A.
Garcia, G.
Garrido, R.
Gijón, P.
Gonzalez- García, J.
Gil, I.
González, A.
López Grosso, P.
Guzmán, E.
Iribarren, J.
Jiménez, M.
Juega, J.
Lopez, J.
Lozano, F.
Martín-Carbonero, L.
Mata, R.
Menasalvas, A.
Mirelles, C.
de Miguel Prieto, J.
Montes, M.
Moreno, A.
Moreno, J.
Moreno, V.
Muñoz, R.
Ocampo, A.
Ortega, E.
Ortiz, L.
Padilla, B.
Parras, A.
Paster, A.
Pedreira, J.
Peña, J.
Perea, R.
Portas, B.
Pulido, F.
Rebollar, M.
de Rivera, J.
Roca, V.
Rodríguez- Arrondo, F.
Rubio, R.
Santos, J.
Sanz, J.
Sebastian, G.
Segovia, M.
Tamargo, L.
Viciana, P.
von Wichmann, M.
Bratt, G.
Hollander, A.
Olov Pehrson, P.
Petz, I.
Sandstrom, E.
Sönnerborg, A.
Gurtner, V.
Ampunpong, U.
Auchieng, C.
Bowonwatanuwong, C.
Chanchai, P.
Chetchotisakd, P.
Chuenyan, T.
Duncombe, C.
Horsakulthai, M.
Kantipong, P.
Laohajinda, K.
Phanuphak, P.
Pongsurachet, V.
Pradapmook, S.
Ruxruntham, K.
Seekaew, S.
Sonjai, A.
Suwanagool, S.
Techasathit, W.
Ubolyam, S.
Wankoon, J.
Alexander, I.
Dockrell, D.
Easterbrook, P.
Edwards, B.
Evans, E.
Fox, R.
Gazzard, B.
Gilleran, G.
Hand, J.
Heald, L.
Higgs, C.
Jebakumar, S.
Jendrulek, I.
Johnson, S.
Kinghorn, G.
Kuldanek, K.
Maw, R.
Mckernan, S.
Mclean, L.
Morris, S.
O'Farrell, S.
Ong, E.
Peters, B.
Stroud, C.
Wansbrough-Jones, M.
White, D.
Williams, I.
Wiselka, M.
Yee, T.
Adams, S.
Allegra, D.
Andrews, L.
Aneja, B.
Anstead, G.
Artz, R.
Bailowitz, J.
Banks, S.
Baum, J.
Benator, D.
Black, D.
Boh, D.
Bonam, T.
Brito, M.
Brockelman, J.
Bruzzese, V.
Burnside, A.
Cafaro, V.
Casey, K.
Cason, L.
Childress, G.
Clark, C. L.
Clifford, D.
Climo, M.
Couey, P.
Cuervo, H.
Deeks, S.
Dennis, M.
Diaz-Linares, M.
Dickerson, D.
Diez, M.
Di Puppo, J.
Dodson, P.
Dupre, D.
Elion, R.
Elliott, K.
El-Sadr, W.
Estes, M.
Fabre, J.
Farrough, M.
Flamm, J.
Follansbee, S.
Foster, C.
Frank, C.
Franz, J.
Frechette, G.
Freidland, G.
Frische, J.
Fuentes, L.
Funk, C.
Geisler, C.
Genther, K.
Giles, M.
Goetz, M.
Gonzalez, M.
Graeber, C.
Graziano, F.
Grice, D.
Hahn, B.
Hamilton, C.
Hassler, S.
Henson, A.
Hopper, S.
John, M.
Johnson, L.
Johnson, R.
Jones, R.
Kahn, J.
Klimas, N.
Kolber, M.
Koletar, S.
Labriola, A.
Larsen, R.
Lasseter, F.
Lederman, M.
Ling, T.
Lusch, T.
Macarthur, R.
Machado, C.
Makohon, L.
Mandelke, J.
Mannheimer, S.
Martínez, M.
Martinez, N.
Mass, M.
Masur, H.
Mcgregor, D.
Mcintyre, D.
Mckee, J.
Mcmullen, D.
Mettinger, M.
Middleton, S.
Mieras, J.
Mildvan, D.
Miller, P.
Miller, T.
Mitchell, V.
Mitsuyasu, R.
Moanna, A.
Mogridge, C.
Moran, F.
Murphy, R.
Nahass, R.
Nixon, D.
O'Brien, S.
Ojeda, J.
Okhuysen, P.
Olson, M.
Osterberger, J.
Owen, W.
Pablovich, Sr. S.
Patel, S.
Pierone, G.
Poblete, R.
Potter, A.
Preston, E.
Rappoport, C.
Regevik, N.
Reyelt, M.
Riney, L.
Rodriguez-Barradas, M.
Rodriguez, M.
Rodriguez, J.
Roland, R.
Rosmarin-DeStefano, C.
Rossen, W.
Rouff, J.
Saag, M.
Santiago, S.
Sarria, J.
Wirtz, S.
Schmidt, U.
Scott, C.
Sheridan, A.
Shin, A.
Shrader, S.
Simon, G.
Slowinski, D.
Smith, K.
Spotkov, J.
Sprague, C.
States, D.
Suh, C.
Sullivan, J.
Summers, K.
Sweeton, B.
Tan, V.
Tanner, T.
Temesgen, Z.
Thomas, D.
Thompson, M.
Tobin, C.
Toro, N.
Towner, W.
Upton, K.
Uy, J.
Valenti, S.
van der Horst, C.
Vita, J.
Voell, J.
Walker, J.
Walton, T.
Wason, K.
Watson, V.
Wellons, A.
Weise, J.
White, M.
Whitman, T.
Williams, B.
Williams, N.
Windham, J.
Witt, M.
Workowski, K.
Wortmann, G.
Wright, T.
Zelasky, C.
Zwickl, B.
Dietz, D.
Chesson, C.
Schmetter, B.
Grue, L.
Willoughby, M.
Demers, A.
Dragsted, U. B.
Jensen, K. B.
Jansson, P. O.
Jensen, B. G.
Benfield, T. L.
Darbyshire, J. H.
Babiker, A. G.
Palfreeman, A. J.
Fleck, S. L.
Collaco-Moraes, Y.
Wyzydrag, L.
Cooper, D. A.
Drummond, F. M.
Connor, S. A.
Satchell, C. S.
Gunn, S.
Delfino, M. A.
Merlin, K.
Mcginley, C.
Neaton, J. D.
George, M.
Grund, B.
Hogan, C.
Miller, C.
Neuhaus, J.
Roediger, M. P.
Thackeray, L.
Campbell, C.
Lahart, C.
Perlman, D.
Rein, M.
Dersimonian, R.
Brody, B. A.
Daar, E. S.
Dubler, N. N.
Fleming, T. R.
Freeman, D. J.
Kahn, J. P.
Kim, K. M.
Medoff, G.
Modlin, J. F.
Moellering, R.
Murray, B. E.
Robb, M. L.
Scharfstein, D. O.
Sugarman, J.
Tsiatis, A.
Tuazon, C.
Zoloth, L.
Belloso, W. H.
Losso, M. H.
Benetucci, J. A.
Bogdanowicz, E. P.
Cahn, P. E.
Casiró, A. D.
Cassetti, I.
Contarelli, J. M.
Corral, J. A.
Crinejo, A.
David, D. O.
Ishida, M. T.
Laplume, H. E.
Lasala, M. B.
Lupo, S. H.
Masciottra, F.
Michaan, M.
Ruggieri, L.
Salazar, E.
Sánchez, M.
Hoy, J. F.
Rogers, G. D.
Allworth, A. M.
Anderson, J. S. C.
Armishaw, J.
Barnes, K.
Chiam, A.
Chuah, J. C. P.
Curry, M. C.
Dever, R. L.
Donohue, W. A.
Doong, N. C.
Dwyer, D. E.
Dyer, J.
Eu, B.
Ferguson, V. W.
French, M. A. H.
Garsia, R. J.
Hudson, J. H.
Jeganathan, S.
Konecny, P.
Mccormack, C. L.
Mcmurchie, M.
Moore, R. J.
Moussa, M. B.
Piper, M.
Read, T.
Roney, J. J.
Shaw, D. R.
Silvers, J.
Smith, D. J.
Street, A. C.
Vale, R. J.
Wendt, N. A.
Wood, H.
Youds, D. W.
Zillman, J.
Tozeau, V.
de Roo, A.
Leonard, P.
Lynen, L.
Moutschen, M.
Pereira, L. C.
Souza, T. N. L.
Schechter, M.
Zajdenverg, R.
Almeida, M. M. T. B.
Araujo, F.
Bahia, F.
Brites, C.
Caseiro, M. M.
Casseb, J.
Etzel, A.
Falco, G. G.
Filho, E. C. J.
Flint, S. R.
Gonzales, C. R.
Madruga, J. V. R.
Passos, L. N.
Reuter, T.
Sidi, L. C.
Toscano, A. L. C.
Cherban, E.
Conway, B.
Dufour, C.
Foster, A.
Haase, D.
Haldane, H.
Klein, M.
Lessard, B.
Martel, A.
Martel, C.
Paradis, E.
Schlech, W.
Schmidt, S.
Thompson, B.
Vezina, S.
Wolff Reyes, M. J.
Northland, R.
Hergens, L.
Loftheim, I. R.
Raukas, M.
Justinen, J.
Landman, R.
Abel, S.
Abgrall, S.
Amat, K.
Auperin, L.
Barruet, R.
Benalycherif, A.
Benammar, N.
Bentata, M.
Besnier, J. M.
Blanc, M.
Cabié, A.
Chavannet, P.
Dargere, S.
de la Tribonniere, X.
Debord, T.
Decaux, N.
Delgado, J.
Frixon-Marin, V.
Genet, C.
Gérard, L.
Gilquin, J.
Jeantils, V.
Kouadio, H.
Leclercq, P.
Lelièvre, J. -D.
Levy, Y.
Michon, C. P.
Nau, P.
Pacanowski, J.
Piketty, C.
Salmon, D.
Schmit, J. L.
Serini, M. A.
Tassi, S.
Touam, F.
Verdon, R.
Weinbreck, P.
Yazdanpanah, Y.
Yeni, P.
Bitsch, S.
Bogner, J. R.
Goebel, F. D.
Lehmann, C.
Lennemann, T.
Potthof, A.
Wasmuth, J. C.
Wiedemeyer, K.
Hatzakis, A.
Touloumi, G.
Antoniadou, A.
Daikos, G. L.
Dimitrakaki, A.
Gargalianos-Kakolyris, P.
Giannaris, M.
Karafoulidou, A.
Katsambas, A.
Katsarou, O.
Kontos, A. N.
Kordossis, T.
Lazanas, M. K.
Panagopoulos, P.
Paparizos, V.
Papastamopoulos, V.
Petrikkos, G.
Skoutelis, A.
Tsogas, N.
Bergin, C. J.
Mooka, B.
Mamorksy, M. G.
Agmon-Levin, N.
Karplus, R.
Shahar, E.
Biglino, A.
De Gioanni, M.
Montroni, M.
Raise, E.
Honda, M.
Ishisaka, M.
Caplinskas, S.
Uzdaviniene, V.
Schmit, J. C.
Mills, G. D.
Blackmore, T.
Masters, J. A.
Morgan, J.
Pithie, A.
Brunn, J.
Ormasssen, V.
La Rosa, A.
Guerra, O.
Espichan, M.
Gutierrez, L.
Mendo, F.
Salazar, R.
Knytz, B.
Kwiatkowski, J.
Castro, R. S.
Horta, A.
Miranda, A. C.
Pinto, I. V.
Vera, J.
Vinogradova, E.
Yakovlev, A.
Wood, R.
Orrel, C.
Arnaiz, J. A.
Carrillo, R.
Dalmau, D.
Jordano, Q.
Knobel, H.
Larrousse, M.
Moreno, J. S.
Oretaga, E.
Pena, J. N.
Spycher, R.
Bottone, S.
Christen, A.
Franc, C.
Furrer, H. J.
Gayet-Ageron, A.
Genné, D.
Hochstrasser, S.
Moens, C.
Nüesch, R.
Ruxrungtham, K.
Pumpradit, W.
Dangthongdee, S.
Kiertiburanakul, S.
Klinbuayaem, V.
Mootsikapun, P.
Nonenoy, S.
Piyavong, B.
Prasithsirikul, W.
Raksakulkarn, P.
Gazzard, B. G.
Ainsworth, J. G.
Angus, B. J.
Barber, T. J.
Brook, M. G.
Care, C. D.
Chadwick, D. R.
Chikohora, M.
Churchill, D. R.
Cornforth, D.
Dockrell, D. H.
Easterbrook, P. J.
Fox, P. A.
Gomez, P. A.
Gompels, M. M.
Harris, G. M.
Herman, S.
Jackson, A. G. A.
Jebakumar, S. P. R.
Kinghorn, G. R.
Kuldanek, K. A.
Larbalestier, N.
Lumsden, M.
Maher, T.
Mantell, J.
Muromba, L.
Orkin, C. M.
Peters, B. S.
Peto, T. E. A.
Portsmouth, S. D.
Rajamanoharan, S.
Ronan, A.
Schwenk, A.
Slinn, M. A.
Stroud, C. J.
Thomas, R. C.
Wansbrough-Jones, M. H.
Whiles, H. J.
White, D. J.
Williams, E.
Williams, I. G.
Acosta, E. A.
Adamski, A.
Antoniskis, D.
Aragon, D. R.
Barnett, B. J.
Baroni, C.
Barron, M.
Baxter, J. D.
Beers, D.
Beilke, M.
Bemenderfer, D.
Bernard, A.
Besch, C. L.
Bessesen, M. T.
Bethel, J. T.
Blue, S.
Blum, J. D.
Boarden, S.
Bolan, R. K.
Borgman, J. B.
Brar, I.
Braxton, B. K.
Bredeek, U. F.
Brennan, R.
Britt, D. E.
Bulgin-Coleman, D.
Bullock, D. E.
Campbell, B.
Caras, S.
Carroll, J.
Casey, K. K.
Chiang, F.
Cindrich, R. B.
Clark, C.
Cohen, C.
Coley, J.
Condoluci, D. V.
Contreras, R.
Corser, J.
Cozzolino, J.
Daley, L.
Dandridge, D.
D'Antuono, V.
Darcourt Rizo Patron, J. G.
Dehovitz, J. A.
Dejesus, E.
Desjardin, J.
Dietrich, C.
Dolce, E.
Erickson, D.
Faber, L. L.
Falbo, J.
Farrough, M. J.
Farthing, C. F.
Ferrell-Gonzalez, P.
Flynn, H.
Frank, M.
Freeman, K. F.
French, N.
Fujita, N.
Gahagan, L.
Gilson, I.
Goetz, M. B.
Goodwin, E.
Guity, C. K.
Gulick, P.
Gunderson, E. R.
Hale, C. M.
Hannah, K.
Henderson, H.
Hennessey, K.
Henry, W. K.
Higgins, D. T.
Hodder, S. L.
Horowitz, H. W.
Howe-Pittman, M.
Hubbard, J.
Hudson, R.
Hunter, H.
Hutelmyer, C.
Insignares, M. T.
Jackson, L.
Jenny, L.
Johnson, D. L.
Johnson, G.
Johnson, J.
Kaatz, J.
Kaczmarski, J.
Kagan, S.
Kantor, C.
Kempner, T.
Kieckhaus, K.
Kimmel, N.
Klaus, B. M.
Koeppe, J. R.
Koirala, J.
Kopka, J.
Kostman, J. R.
Kozal, M. J.
Kumar, A.
Lampiris, H.
Lamprecht, C.
Lattanzi, K. M.
Lee, J.
Leggett, J.
Long, C.
Loquere, A.
Loveless, K.
Lucasti, C. J.
Macveigh, M.
Makohon, L. H.
Markowitz, N. P.
Marks, C.
Martorell, C.
Mcfeaters, E.
Mcgee, B.
Mcintyre, D. M.
Mcmanus, E.
Melecio, L. G.
Melton, D.
Mercado, S.
Merrifield, E.
Mieras, J. A.
Mogyoros, M.
Moran, F. M.
Murphy, K.
Mutic, S.
Nadeem, I.
Nadler, J. P.
Ognjan, A.
O'Hearn, M.
O'Keefe, K.
Okhuysen, P. C.
Oldfield, E.
Olson, D.
Orenstein, R.
Ortiz, R.
Parpart, F.
Pastore-Lange, V.
Paul, S.
Pavlatos, A.
Pearce, D. D.
Pelz, R.
Peterson, S.
Pitrak, D.
Powers, S. L.
Pujet, H. C.
Raaum, J. W.
Ravishankar, J.
Reeder, J.
Reilly, N. A.
Reyelt, C.
Riddell, J.
Rimland, D.
Robinson, M. L.
Rodriguez, A. E.
Rodriguez-Barradas, M. C.
Rodriguez Derouen, V.
Rosmarin, C.
Rossen, W. L.
Rouff, J. R.
Sampson, J. H.
Sands, M.
Savini, C.
Schrader, S.
Schulte, M. M.
Scott, R.
Seedhom, H.
Sension, M.
Sheble-Hall, A.
Shuter, J.
Slater, L. N.
Slotten, R.
Smith, M.
Snap, S.
States, D. M.
Stringer, G.
Summers, K. K.
Swanson, K.
Sweeton, I. B.
Szabo, S.
Tedaldi, E. M.
Telzak, E. E.
Thompson, M. A.
Thompson, S.
Ting Hong Bong, C.
Vaccaro, A.
Vasco, L. M.
Vecino, I.
Verlinghieri, G. K.
Visnegarwala, F.
Wade, B. H.
Weis, S. E.
Weise, J. A.
Weissman, S.
Wilkin, A. M.
Witter, J. H.
Wojtusic, L.
Wright, T. J.
Yeh, V.
Young, B.
Zeana, C.
Zeh, J.
Savio, E.
Vacarezza, M.
Pokaż więcej
Temat :
Medicine (all)
Settore MED/17 - Malattie Infettive
adult
age factors
anti-hiv agents
CD4 lymphocyte count
clinical decision-making
comorbidity
female
hiv
hiv infections
hiv seropositivity
humans
incidence
kidney
male
middle aged
prospective studies
renal insufficiency, chronic
risk
risk assessment
sex factors
medicine (all)
Tytuł :
Circulating microRNAs in sera correlate with soluble biomarkers of immune activation but do not predict mortality in ART treated individuals with HIV-1 infection : a case control study
Autorzy :
Murray, D. D.
Suzuki, K.
Law, M.
Trebicka, J.
Neuhaus, J.
Wentworth, D.
Johnson, M.
Vjecha, M. J.
Kelleher, A. D.
Emery, S.
Aagaard, B.
Aragon, E.
Arnaiz, J.
Borup, L.
Clotet, B.
Dragsted, U.
Fau, A.
Gey, D.
Grarup, J.
Hengge, U.
Herrero, P.
Jansson, P.
Jensen, B.
Jensen, K.
Juncher, H.
Lopez, P.
Lundgren, J. D.
Matthews, C.
Mollerup, D.
Pearson, M.
Phillips, A.
Reilev, S.
Tillmann, K.
Varea, S.
Angus, B.
Babiker, A.
Cordwell, B.
Darbyshire, J.
Dodds, W.
Fleck, S.
Horton, J.
Hudson, F.
Moraes, Y.
Pacciarini, F.
Palfreeman, A.
Paton, N.
Smith, N.
Van Hooff, F.
Bebchuk, J.
Collins, G.
Denning, E.
Duchene, A.
Fosdick, L.
Harrison, M.
Herman-Lamin, K.
Krum, E.
Larson, G.
Neaton, J.
Nelson, R.
Quan, K.
Quan, S.
Schultz, T.
Thompson, G.
Wyman, N.
Carey, C.
Chan, F.
Cooper, D.
Courtney-Rodgers, D.
Drummond, F.
Harrod, M.
Jacoby, S.
Kearney, L.
Lin, E.
Pett, S.
Robson, R.
Seneviratne, N.
Stewart, M.
Watts, E.
Finley, E.
Gordin, F.
Sanchez, A.
Standridge, B.
Belloso, W.
Davey, R.
Duprez, D.
Gatell, J.
Hoy, J.
Lifson, A.
Pederson, C.
Perez, G.
Price, R.
Prineas, R.
Rhame, F.
Sampson, J.
Worley, J.
Modlin, J.
Beral, V.
Chaisson, R.
Fleming, T.
Hill, C.
Kim, K.
Murray, B.
Pick, B.
Seligmann, M.
Weller, I.
Cahill, K.
Fox, L.
Luzar, M.
Martinez, A.
Mcnay, L.
Pierson, J.
Tierney, J.
Vogel, S.
Costas, V.
Eckstrand, J.
Brown, S.
Abusamra, L.
Angel, E.
Aquilia, S.
Benetucci, J.
Bittar, V.
Bogdanowicz, E.
Cahn, P.
Casiro, A.
Contarelli, J.
Corral, J.
Daciuk, L.
David, D.
Dobrzanski, W.
Duran, A.
Ebenrstejin, J.
Ferrari, I.
Fridman, D.
Galache, V.
Guaragna, G.
Ivalo, S.
Krolewiecki, A.
Lanusse, I.
Laplume, H.
Lasala, M.
Lattes, R.
Lazovski, J.
Lopardo, G.
Losso, M.
Lourtau, L.
Lupo, S.
Maranzana, A.
Marson, C.
Massera, L.
Moscatello, G.
Olivia, S.
Otegui, I.
Palacios, L.
Parlante, A.
Salomon, H.
Sanchez, M.
Somenzini, C.
Suarez, C.
Tocci, M.
Toibaro, J.
Zala, C.
Agrawal, S.
Ambrose, P.
Anderson, C.
Anderson, J.
Baker, D.
Beileiter, K.
Blavius, K.
Bloch, M.
Boyle, M.
Bradford, D.
Britton, P.
Brown, P.
Busic, T.
Cain, A.
Carrall, L.
Carson, S.
Chenoweth, I.
Chuah, J.
Clark, F.
Clemons, J.
Clezy, K.
Cortissos, P.
Cunningham, N.
Curry, M.
Daly, L.
D'Arcy-Evans, C.
Del Rosario, R.
Dinning, S.
Dobson, P.
Donohue, W.
Doong, N.
Downs, C.
Edwards, E.
Edwards, S.
Egan, C.
Ferguson, W.
Finlayson, R.
Forsdyke, C.
Foy, L.
Franic, T.
Frater, A.
French, M.
Gleeson, D.
Gold, J.
Habel, P.
Haig, K.
Hardy, S.
Holland, R.
Hudson, J.
Hutchison, R.
Hyland, N.
James, R.
Johnston, C.
Kelly, M.
King, M.
Kunkel, K.
Lau, H.
Leamy, J.
Lester, D.
Leung, J.
Lohmeyer, A.
Lowe, K.
Macrae, K.
Magness, C.
Martinez, O.
Maruszak, H.
Medland, N.
Miller, S.
Murray, J.
Negus, P.
Newman, R.
Ngieng, M.
Nowlan, C.
Oddy, J.
Orford, N.
Orth, D.
Patching, J.
Plummer, M.
Price, S.
Primrose, R.
Prone, I.
Ree, H.
Remington, C.
Richardson, R.
Robinson, S.
Rogers, G.
Roney, J.
Roth, N.
Russell, D.
Ryan, S.
Sarangapany, J.
Schmidt, T.
Schneider, K.
Shields, C.
Silberberg, C.
Shaw, D.
Skett, J.
Smith, D.
Soo, T. M.
Sowden, D.
Street, A.
Tee, B. K.
Thomson, J.
Topaz, S.
Vale, R.
Villella, C.
Walker, A.
Watson, A.
Wendt, N.
Williams, L.
Youds, D.
Aichelburg, A.
Cichon, P.
Gemeinhart, B.
Rieger, A.
Schmied, B.
Touzeau-Romer, V.
Vetter, N.
Colebunders, R.
Clumeck, N.
Deroo, A.
Kabeya, K.
O'Doherty, E.
De Wit, S.
De Salles Amorim, C.
Basso, C.
Flint, S.
Kallas, E.
Levi, G.
Lewi, D.
Pereira, L.
Da Silva, M.
Souza, T.
Toscano, A.
Angel, J.
Arsenault, M.
Bast, M.
Beckthold, B.
Bouchard, P.
Chabot, I.
Clarke, R.
Cohen, J.
Cote, P.
Ellis, M.
Gagne, C.
Gill, J.
Houde, M.
Johnston, B.
Jubinville, N.
Kato, C.
Lamoureux, N.
Latendre-Paquette, J.
Lindemulder, A.
Mcneil, A.
Mcfarland, N.
Montaner, J.
Morrisseau, C.
O'Neill, R.
Page, G.
Piche, A.
Pongracz, B.
Preziosi, H.
Puri, L.
Rachlis, A.
Ralph, E.
Raymond, I.
Rouleau, D.
Routy, J. P.
Sandre, R.
Seddon, T.
Shafran, S.
Sikora, C.
Smaill, F.
Stromberg, D.
Trottier, S.
Walmsley, S.
Weiss, K.
Williams, K.
Zarowny, D.
Baadegaard, B.
Andersen, A. B.
Boedker, K.
Collins, P.
Gerstoft, J.
Jensen, L.
Moller, H.
Andersen, P. L.
Loftheim, I.
Mathiesen, L.
Nielsen, H.
Obel, N.
Pedersen, C.
Petersen, D.
Jensen, L. P.
Black, F. T.
Aboulker, J. P.
Aouba, A.
Bensalem, M.
Berthe, H.
Blanc, C.
Bornarel, D.
Bouchaud, O.
Boue, F.
Bouvet, E.
Brancon, C.
Breaud, S.
Brosseau, D.
Brunet, A.
Capitant, C.
Ceppi, C.
Chakvetadze, C.
Cheneau, C.
Chennebault, J. M.
De Truchis, P.
Delavalle, A. M.
Delfraissy, J. F.
Dellamonica, P.
Dumont, C.
Edeb, N.
Fabre, G.
Ferrando, S.
Foltzer, A.
Foubert, V.
Gastaut, J. A.
Gerbe, J.
Girard, P. M.
Goujard, C.
Hoen, B.
Honore, P.
Hue, H.
Hynh, T.
Jung, C.
Kahi, S.
Katlama, C.
Lang, J. M.
Le Baut, V.
Lefebvre, B.
Leturque, N.
Levy, Y.
Loison, J.
Maddi, G.
Maignan, A.
Majerholc, C.
De Boever, C.
Meynard, J. L.
Michelet, C.
Michon, C.
Mole, M.
Netzer, E.
Pialoux, G.
Poizot-Martin, I.
Raffi, F.
Ratajczak, M.
Ravaux, I.
Reynes, J.
Salmon-Ceron, D.
Sebire, M.
Simon, A.
Tegna, L.
Tisne-Dessus, D.
Tramoni, C.
Viard, J. P.
Vidal, M.
Viet-Peaucelle, C.
Weiss, L.
Zeng, A.
Zucman, D.
Adam, A.
Arasteh, K.
Behrens, G.
Bergmann, F.
Bickel, M.
Bittner, D.
Bogner, J.
Brockmeyer, N.
Darrelmann, N.
Deja, M.
Doerler, M.
Esser, S.
Faetkenheuer, G.
Fenske, S.
Gajetzki, S.
Goebel, F.
Gorriahn, D.
Harrer, E.
Harrer, T.
Hartl, H.
Hartmann, M.
Heesch, S.
Jakob, W.
Jager, H.
Klinker, H.
Kremer, G.
Ludwig, C.
Mantzsch, K.
Mauss, S.
Meurer, A.
Niedermeier, A.
Pittack, N.
Plettenberg, A.
Potthoff, A.
Probst, M.
Rittweger, M.
Rockstroh, J.
Ross, B.
Rotty, J.
Rund, E.
Ruzicka, T.
Schmidt, R.
Schmutz, G.
Schnaitmann, E.
Schuster, D.
Sehr, T.
Spaeth, B.
Staszewski, S.
Stellbrink, H. J.
Stephan, C.
Stockey, T.
Stoehr, A.
Trein, A.
Vaeth, T.
Vogel, M.
Wasmuth, J.
Wengenroth, C.
Winzer, R.
Wolf, E.
Mulcahy, F.
Reidy, D.
Cohen, Y.
Drora, G.
Eliezer, I.
Godo, O.
Kedem, E.
Magen, E.
Mamorsky, M.
Pollack, S.
Sthoeger, Z.
Vered, H.
Yust, I.
Aiuti, F.
Bechi, M.
Bergamasco, A.
Bertelli, D.
Bruno, R.
Butini, L.
Cagliuso, M.
Carosi, G.
Casari, S.
Chrysoula, V.
Cologni, G.
Conti, V.
Costantini, A.
Corpolongo, A.
D'Offizi, G.
Gaiottino, F.
Di Pietro, M.
Esposito, R.
Filice, G.
Francesco, M.
Gianelli, E.
Graziella, C.
Magenta, L.
Martellotta, F.
Maserati, R.
Mazzotta, F.
Murdaca, G.
Nardini, G.
Nozza, S.
Puppo, F.
Pogliaghi, M.
Ripamonti, D.
Ronchetti, C.
Rusconi, S.
Rusconi, V.
Sacchi, P.
Silvia, N.
Suter, F.
Tambussi, G.
Uglietti, A.
Vechi, M.
Vergani, B.
Vichi, F.
Vitiello, P.
Iwamoto, A.
Kikuchi, Y.
Miyazaki, N.
Mori, M.
Nakamura, T.
Odawara, T.
Oka, S.
Shirasaka, T.
Tabata, M.
Takano, M.
Ueta, C.
Watanabe, D.
Yamamoto, Y.
Erradey, I.
Himmich, H.
El Filali, K. M.
Blok, W.
Van Boxtel, R.
Doevelaar, K. B. H.
Van Eeden, A.
Grijsen, M.
Groot, M.
Juttmann, J.
Kuipers, M.
Ligthart, S.
Van Der Meulen, P.
Lange, J.
Langebeek, N.
Reiss, P.
Richter, C.
Schoemaker, M.
Schrijnders-Gudde, L.
Septer-Bijleveld, E.
Sprenger, H.
Vermeulen, J.
Ten Kate, R.
Van De Ven, B.
Bruun, J.
Kvale, D.
Maeland, A.
Bakowska, E.
Beniowski, M.
Boron-Kaczmarska, A.
Gasiorowski, J.
Horban, A.
Inglot, M.
Knysz, B.
Mularska, E.
Parczewski, M.
Pynka, M.
Rymer, W.
Szymczak, A.
Aldir, M.
Antunes, F.
Baptista, C.
Da Conceicao Vera, J.
Doroana, M.
Mansinho, K.
Dos Santos, C. R. A.
Valadas, E.
Vaz Pinto, I.
Chia, E.
Foo, E.
Karim, F.
Lim, P. L.
Panchalingam, A.
Quek, A.
Alcazar-Caballero, R.
Arribas, J.
Arrizabalaga, J.
De Barron, X.
Blanco, F.
Bouza, E.
Bravo, I.
Calvo, S.
Carbonero, L.
Carpena, I.
Castro, M.
Cortes, L.
Del Toro, M.
Domingo, P.
Elias, M.
Espinosa, J.
Estrada, V.
Fernandez-Cruz, E.
Fernandez, P.
Freud, H.
Fuster, M.
Garcia, A.
Garcia, G.
Garrido, R.
Gijon, P.
Gonzalez-Garcia, J.
Gil, I.
Gonzalez, A.
Gonzalez-Lahoz, J.
Grosso, P. L.
Gutierrez, M.
Guzman, E.
Iribarren, J.
Jimenez, M.
Jou, A.
Juega, J.
Lopez, J.
Lozano, F.
Martin-Carbonero, L.
Mata, R.
Mateo, G.
Menasalvas, A.
Mirelles, C.
De Miguel Prieto, J.
Montes, M.
Moreno, A.
Moreno, J.
Moreno, V.
Munoz, R.
Ocampo, A.
Ortega, E.
Ortiz, L.
Padilla, B.
Parras, A.
Paster, A.
Pedreira, J.
Pena, J.
Perea, R.
Portas, B.
Puig, J.
Pulido, F.
Rebollar, M.
De Rivera, J.
Roca, V.
Rodriguez-Arrondo, F.
Rubio, R.
Santos, J.
Sanz, J.
Sebastian, G.
Segovia, M.
Soriano, V.
Tamargo, L.
Viciana, P.
Von Wichmann, M.
Bratt, G.
Hollander, A.
Olov Pehrson, P.
Petz, I.
Sandstrom, E.
Sonnerborg, A.
Bernasconi, E.
Gurtner, V.
Ampunpong, U.
Auchieng, C.
Bowonwatanuwong, C.
Chanchai, P.
Chetchotisakd, P.
Chuenyan, T.
Duncombe, C.
Horsakulthai, M.
Kantipong, P.
Laohajinda, K.
Phanuphak, P.
Pongsurachet, V.
Pradapmook, S.
Ruxruntham, K.
Seekaew, S.
Sonjai, A.
Suwanagool, S.
Techasathit, W.
Ubolyam, S.
Wankoon, J.
Alexander, I.
Dockrell, D.
Easterbrook, P.
Edwards, B.
Evans, E.
Fisher, M.
Fox, R.
Gazzard, B.
Gilleran, G.
Hand, J.
Heald, L.
Higgs, C.
Jebakumar, S.
Jendrulek, I.
Johnson, S.
Kinghorn, G.
Kuldanek, K.
Leen, C.
Maw, R.
Mckernan, S.
Mclean, L.
Morris, S.
Murphy, M.
O'Farrell, S.
Ong, E.
Peters, B.
Stroud, C.
Wansbrough-Jones, M.
Weber, J.
White, D.
Williams, I.
Wiselka, M.
Yee, T.
Adams, S.
Allegra, D.
Andrews, L.
Aneja, B.
Anstead, G.
Arduino, R.
Artz, R.
Bailowitz, J.
Banks, S.
Baxter, J.
Baum, J.
Benator, D.
Black, D.
Boh, D.
Bonam, T.
Brito, M.
Brockelman, J.
Bruzzese, V.
Burnside, A.
Cafaro, V.
Casey, K.
Cason, L.
Childress, G.
Clark, C.
Clifford, D.
Climo, M.
Cohn, D.
Couey, P.
Cuervo, H.
Deeks, S.
Dennis, M.
Diaz-Linares, M.
Dickerson, D.
Diez, M.
Di Puppo, J.
Dodson, P.
Dupre, D.
Elion, R.
Elliott, K.
El-Sadr, W.
Estes, M.
Fabre, J.
Farrough, M.
Flamm, J.
Follansbee, S.
Foster, C.
Frank, C.
Franz, J.
Frechette, G.
Freidland, G.
Frische, J.
Fuentes, L.
Funk, C.
Geisler, C.
Genther, K.
Giles, M.
Goetz, M.
Gonzalez, M.
Graeber, C.
Graziano, F.
Grice, D.
Hahn, B.
Hamilton, C.
Hassler, S.
Henson, A.
Hopper, S.
John, M.
Johnson, L.
Johnson, R.
Jones, R.
Kahn, J.
Klimas, N.
Kolber, M.
Koletar, S.
Labriola, A.
Larsen, R.
Lasseter, F.
Lederman, M.
Ling, T.
Lusch, T.
Macarthur, R.
Machado, C.
Makohon, L.
Mandelke, J.
Mannheimer, S.
Markowitz, N.
Martinez, M.
Martinez, N.
Mass, M.
Masur, H.
Mcgregor, D.
Mcintyre, D.
Mckee, J.
Mcmullen, D.
Mettinger, M.
Middleton, S.
Mieras, J.
Mildvan, D.
Miller, P.
Miller, T.
Mitchell, V.
Mitsuyasu, R.
Moanna, A.
Mogridge, C.
Moran, F.
Murphy, R.
Mushatt, D.
Nahass, R.
Nixon, D.
O'Brien, S.
Ojeda, J.
Okhuysen, P.
Olson, M.
Osterberger, J.
Owen, W.
Pablovich, S.
Patel, S.
Pierone, G.
Poblete, R.
Potter, A.
Preston, E.
Rappoport, C.
Regevik, N.
Reyelt, M.
Riney, L.
Rodriguez-Barradas, M.
Rodriguez, J.
Roland, R.
Rosmarin-DeStefano, C.
Rossen, W.
Rouff, J.
Saag, M.
Santiago, S.
Sarria, J.
Wirtz, S.
Schmidt, U.
Scott, C.
Sheridan, A.
Shin, A.
Shrader, S.
Simon, G.
Slowinski, D.
Smith, K.
Spotkov, J.
Sprague, C.
States, D.
Suh, C.
Sullivan, J.
Summers, K.
Sweeton, B.
Tan, V.
Tanner, T.
Tedaldi, E.
Temesgen, Z.
Thomas, D.
Thompson, M.
Tobin, C.
Toro, N.
Towner, W.
Upton, K.
Uy, J.
Valenti, S.
Van Der Horst, C.
Vita, J.
Voell, J.
Walker, J.
Walton, T.
Wason, K.
Watson, V.
Wellons, A.
Weise, J.
White, M.
Whitman, T.
Williams, B.
Williams, N.
Windham, J.
Witt, M.
Workowski, K.
Wortmann, G.
Wright, T.
Zelasky, C.
Zwickl, B.
Dietz, D.
Chesson, C.
Vjecha, M.
Schmetter, B.
Grue, L.
Willoughby, M.
Demers, A.
Dragsted, U. B.
Jensen, K. B.
Jansson, P. O.
Jensen, B. G.
Benfield, T. L.
Darbyshire, J. H.
Babiker, G.
Fleck, S. L.
Collaco-Moraes, Y.
Wyzydrag, L.
Drummond, F. M.
Connor, S. A.
Satchell, C. S.
Gunn, S.
Delfino, M. A.
Merlin, K.
Mcginley, C.
Neaton, J. D.
Bartsch, G.
George, M.
Grund, B.
Hogan, C.
Miller, C.
Roediger, M. P.
Thackeray, L.
Campbell, C.
Lahart, C.
Perlman, D.
Rein, M.
Dersimonian, R.
Brody, B. A.
Daar, E. S.
Dubler, N. N.
Fleming, T. R.
Freeman, D. J.
Kahn, J. P.
Kim, K. M.
Medoff, G.
Modlin, J. F.
Moellering, R.
Murray, B. E.
Robb, M. L.
Scharfstein, D. O.
Sugarman, J.
Tsiatis, A.
Tuazon, C.
Zoloth, L.
Klingman, K.
Lehrman, S.
Belloso, W. H.
Losso, M. H.
Benetucci, J. A.
Bogdanowicz, E. P.
Cahn, P. E.
Casiro, A. D.
Cassetti, I.
Contarelli, J. M.
Corral, J. A.
Crinejo, A.
David, D. O.
Ishida, M. T.
Laplume, H. E.
Lasala, M. B.
Lupo, S. H.
Masciottra, F.
Michaan, M.
Ruggieri, L.
Salazar, E.
Hoy, J. F.
Rogers, G. D.
Allworth, A. M.
Anderson, J. S. C.
Armishaw, J.
Barnes, K.
Carr, A.
Chiam, A.
Chuah, J. C. P.
Curry, M. C.
Dever, R. L.
Donohue, W. A.
Doong, N. C.
Dwyer, D. E.
Dyer, J.
Eu, B.
Ferguson, V. W.
French, M. A. H.
Garsia, R. J.
Hudson, J. H.
Jeganathan, S.
Konecny, P.
Mccormack, C. L.
Mcmurchie, M.
Moore, R. J.
Moussa, M. B.
Piper, M.
Read, T.
Roney, J. J.
Shaw, D. R.
Silvers, J.
Smith, D. J.
Street, A. C.
Vale, R. J.
Wendt, N. A.
Wood, H.
Youds, D. W.
Zillman, J.
Tozeau, V.
Dewit, S.
De Roo, A.
Leonard, P.
Lynen, L.
Moutschen, M.
Pereira, L. C.
Souza, T. N. L.
Schechter, M.
Zajdenverg, R.
Almeida, M. M. T. B.
Araujo, F.
Bahia, F.
Brites, C.
Caseiro, M. M.
Casseb, J.
Etzel, A.
Falco, G. G.
Filho, E. C. J.
Flint, S. R.
Gonzales, R.
Madruga, J. V. R.
Passos, L. N.
Reuter, T.
Sidi, L. C.
Toscano, A. L. C.
Cherban, E.
Conway, B.
Dufour, C.
Foster, A.
Haase, D.
Haldane, H.
Klein, M.
Lessard, B.
Martel, A.
Martel, C.
Paradis, E.
Schlech, W.
Schmidt, S.
Thompson, B.
Vezina, S.
Reyes, M. J. W.
Northland, R.
Ostergaard, L.
Hergens, L.
Loftheim, I. R.
Raukas, M.
Zilmer, K.
Justinen, J.
Ristola, M.
Landman, R.
Abel, S.
Abgrall, S.
Amat, K.
Auperin, L.
Barruet, R.
Benalycherif, A.
Benammar, N.
Bentata, M.
Besnier, J. M.
Blanc, M.
Cabie, A.
Chavannet, P.
Dargere, S.
De La Tribonniere, X.
Debord, T.
Decaux, N.
Delgado, J.
Dupon, M.
Durant, J.
Frixon-Marin, V.
Genet, C.
Gerard, L.
Gilquin, J.
Jeantils, V.
Kouadio, H.
Leclercq, P.
Lelievre, J. D.
Michon, C. P.
Nau, P.
Pacanowski, J.
Piketty, C.
Salmon, D.
Schmit, J. L.
Serini, M. A.
Tassi, S.
Touam, F.
Verdon, R.
Weinbreck, P.
Yazdanpanah, Y.
Yeni, P.
Fatkenheuer, G.
Bitsch, S.
Bogner, J. R.
Goebel, F. D.
Lehmann, C.
Lennemann, T.
Wasmuth, J. C.
Wiedemeyer, K.
Hatzakis, A.
Touloumi, G.
Antoniadou, A.
Daikos, G. L.
Dimitrakaki, A.
Gargalianos-Kakolyris, P.
Giannaris, M.
Karafoulidou, A.
Katsambas, A.
Katsarou, O.
Kontos, A. N.
Kordossis, T.
Lazanas, M. K.
Panagopoulos, P.
Panos, G.
Paparizos, V.
Papastamopoulos, V.
Petrikkos, G.
Sambatakou, H.
Skoutelis, A.
Tsogas, N.
Xylomenos, G.
Bergin, C. J.
Mooka, B.
Mamorksy, M. G.
Agmon-Levin, N.
Karplus, R.
Maayan, S.
Shahar, E.
Turner, D.
Abeli, C.
Biglino, A.
Bonora, S.
De Gioanni, M.
Di Perri, G.
Montroni, M.
Quirino, T.
Raise, E.
Honda, M.
Ishisaka, M.
Caplinskas, S.
Uzdaviniene, V.
Schmit, J. C.
Staub, T.
Mills, G. D.
Blackmore, T.
Masters, J. A.
Morgan, J.
Pithie, A.
Brunn, J.
Ormassen, V.
La Rosa, A.
Guerra, O.
Espichan, M.
Gutierrez, L.
Mendo, F.
Salazar, R.
Knytz, B.
Kwiatkowski, J.
Castro, R. S.
Horta, A.
Miranda, A. C.
Pinto, I. V.
Vera, J.
Rakhmanova, A.
Vinogradova, E.
Yakovlev, A.
Zakharova, N.
Wood, R.
Orrel, C.
Arnaiz, J. A.
Carrillo, R.
Dalmau, D.
Jordano, Q.
Knobel, H.
Larrousse, M.
Moreno, J. S.
Oretaga, E.
Pena, J. N.
Hirschel, B.
Spycher, R.
Battegay, M.
Bottone, S.
Cavassini, M.
Christen, A.
Furrer, H. J.
Gayet-Ageron, A.
Genne, D.
Hochstrasser, S.
Moens, C.
Muller, N.
Nuesch, R.
Ruxrungtham, K.
Pumpradit, W.
Dangthongdee, S.
Kiertiburanakul, S.
Klinbuayaem, V.
Mootsikapun, P.
Nonenoy, S.
Piyavong, B.
Prasithsirikul, W.
Raksakulkarn, P.
Gazzard, B. G.
Ainsworth, J. G.
Angus, B. J.
Barber, T. J.
Brook, M. G.
Care, C. D.
Chadwick, D. R.
Chikohora, M.
Churchill, D. R.
Cornforth, D.
Dockrell, D. H.
Easterbrook, P. J.
Fox, P. A.
Gomez, P. A.
Gompels, M. M.
Harris, G. M.
Herman, S.
Jackson, A. G. A.
Jebakumar, S. P. R.
Kinghorn, G. R.
Kuldanek, K. A.
Larbalestier, N.
Lumsden, M.
Maher, T.
Mantell, J.
Muromba, L.
Orkin, C. M.
Peters, S.
Peto, T. E. A.
Portsmouth, S. D.
Rajamanoharan, S.
Ronan
Schwenk, A.
Slinn, M. A.
Stroud, C. J.
Thomas, R. C.
Wansbrough-Jones, M. H.
Whiles, H. J.
White, D. J.
Williams, E.
Williams, G.
Youle, M.
Abrams, D. I.
Acosta, E. A.
Adamski, A.
Antoniskis, D.
Aragon, D. R.
Barnett, B. J.
Baroni, C.
Barron, M.
Baxter, J. D.
Beers, D.
Beilke, M.
Bemenderfer
Bernard, A.
Besch, C. L.
Bessesen, M. T.
Bethel, J. T.
Blue, S.
Blum, J. D.
Boarden, S.
Bolan, R. K.
Borgman, J. B.
Brar, I.
Braxton, B. K.
Bredeek, U. F.
Brennan, R.
Britt, D. E.
Bulgin-Coleman, D.
Bullock, E.
Campbell, B.
Caras, S.
Carroll, J.
Casey, K. K.
Chiang, F.
Cindrich, R. B.
Cohen, C.
Coley, J.
Condoluci, D. V.
Contreras, R.
Corser, J.
Cozzolino, J.
Crane, L. R.
Daley, L.
Dandridge, D.
D'Antuono, V.
Darcourt Rizo Patron, J. G.
Dehovitz, J. A.
Dejesus, E.
Desjardin, J.
Dietrich, C.
Dolce, A.
Erickson, D.
Faber, L. L.
Falbo, J.
Farrough, M. J.
Farthing, C. F.
Ferrell-Gonzalez, P.
Flynn, H.
Frank, M.
Freeman, K. F.
French, N.
Friedland, G.
Fujita, N.
Gahagan, L.
Gilson, I.
Goetz, M. B.
Goodwin, E.
Guity, C. K.
Gulick, P.
Gunderson, E. R.
Hale, C. M.
Hannah, K.
Henderson, H.
Hennessey, K.
Henry, W. K.
Higgins, T.
Hodder, S. L.
Horowitz, H. W.
Howe-Pittman, M.
Hubbard, J.
Hudson, R.
Hunter, H.
Hutelmyer, C.
Insignares, M. T.
Jackson, L.
Jenny, L.
Johnson, D. L.
Johnson, G.
Johnson, J.
Kaatz, J.
Kaczmarski, J.
Kagan, S.
Kantor, C.
Kempner, T.
Kieckhaus, K.
Kimmel, N.
Klaus, B. M.
Koeppe, J. R.
Koirala, J.
Kopka, J.
Kostman, J. R.
Kozal, M. J.
Kumar, A.
Lampiris, H.
Lamprecht, C.
Lattanzi, K. M.
Lee, J.
Leggett, J.
Long, C.
Loquere, A.
Loveless, K.
Lucasti, C. J.
Luskin-Hawk, R.
Macveigh, M.
Makohon, L. H.
Markowitz, N. P.
Marks, C.
Martorell, C.
Mcfeaters, E.
Mcgee, B.
Mcintyre, D. M.
Mcmanus, E.
Melecio, L. G.
Melton, D.
Mercado, S.
Merrifield, E.
Mieras, J. A.
Mogyoros, M.
Moran, F. M.
Murphy, K.
Mutic, S.
Nadeem, I.
Nadler, J. P.
Ognjan, A.
O'Hearn, M.
O'Keefe, K.
Okhuysen, P. C.
Oldfield, E.
Olson, D.
Orenstein, R.
Ortiz, R.
Parpart, F.
Pastore-Lange, V.
Paul, S.
Pavlatos, A.
Pearce, D. D.
Pelz, R.
Peterson, S.
Pitrak, D.
Powers, S. L.
Pujet, H. C.
Raaum, J. W.
Ravishankar, J.
Reeder, J.
Reilly, N. A.
Reyelt, C.
Riddell, J.
Rimland, D.
Robinson, M. L.
Rodriguez, A. E.
Rodriguez Derouen, V.
Rosmarin, C.
Rossen, W. L.
Rouff, J. R.
Sands, M.
Savini, C.
Schrader, S.
Schulte, M. M.
Scott, R.
Seedhom, H.
Sension, M.
Sheblehall, A.
Shuter, J.
Slater, L. N.
Slotten, R.
Smith, M.
Snap, S.
States, D. M.
Stringer, G.
Summers, K. K.
Swanson, K.
Sweeton, I. B.
Szabo, S.
Tedaldi, E. M.
Telzak, E. E.
Thompson, M. A.
Thompson, S.
Bong, C. T. H.
Vaccaro, A.
Vasco, L. M.
Vecino, I.
Verlinghieri, G. K.
Visnegarwala, F.
Wade, H.
Weis, S. E.
Weise, J. A.
Weissman, S.
Wilkin, M.
Witter, J. H.
Wojtusic, L.
Wright, T. J.
Yeh, V.
Young, B.
Zeana, C.
Zeh, J.
Savio, E.
Vacarezza, M.
Pokaż więcej
Temat :
Adult
Anti-HIV Agents
Biomarkers
CD4-Positive T-Lymphocytes
Female
HIV Infections
HIV-1
Humans
Male
MicroRNAs
Middle Aged
Antiretroviral Therapy, Highly Active
Genetic Association Studies
Settore MED/17 - Malattie Infettive

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies