Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Porta, G. Zevi Della"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-8 z 8
Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(12)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Deep Neural Network for Simultaneous Estimation of b Jet Energy and Resolution
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Drugakov, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
Darwish, M. R.
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lelek, A.
Pieters, M.
Sfar, H. Rejeb
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Putte, S. Van
Remortel, N. Van
Blekman, F.
Bols, E. S.
Chhibra, S. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Khvastunov, I.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Lemaitre, V.
Prisciandaro, J.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Martins, J.
Figueiredo, D. Matos
Jaime, M. Medina
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Bonchev, M.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Hu, Z.
Wang, Y.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Guisao, J. Mejia
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Arbelaez, N. Vanegas
Giljanović, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Tsiakkouri, D.
Finger, M.
Finger, M.
Kveton, A.
Tomsa, J.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.
Elgammal, S.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Karimäki, V.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Savoy-Navarro, A.
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Falmagne, G.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Erdmann, M.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Quast, T.
Radziej, M.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Flügge, G.
Ahmad, W. Haj
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Bakhshiansohi, H.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Cardini, A.
Connor, P.
Rodríguez, S. Consuegra
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jafari, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Myronenko, V.
Adán, D. Pérez
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Zlebcik, R.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Malara, A.
Multhaup, J.
Niemeyer, C. E. N.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Giffels, M.
Goldenzweig, P.
Gottmann, A.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, D.
Müller, Th.
Musich, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Diamantopoulou, M.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Stakia, A.
Theofilatos, K.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Chudasama, R.
Csanad, M.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Teyssier, D.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Csorgo, T.
Metzger, W. J.
Nemes, F.
Novak, T.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Kole, G.
Mal, P.
Bindhu, V. K. Muraleedharan Nair
Nayak, A.
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Gomber, B.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Dube, S.
Kansal, B.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Merlin, J. A.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Ciocca, C.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Fiori, F.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Rossi, B.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Fedi, G.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Salvatico, R.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Trocino, D.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Ha, S.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Yoo, J.
Goh, J.
Kim, H. S.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, M.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yoon, I.
Jeon, D.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Watson, I. J.
Choi, Y.
Hwang, C.
Jeong, Y.
Lee, J.
Lee, Y.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Palomo, L. Valencia
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Mijuskovic, J.
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Seixas, J.
Shchelina, K.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.
Parygin, P.
Philippov, D.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Iuzhakov, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Stojanovic, M.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, CristinaF.
Cifuentes, J. A. Brochero
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
DeLa Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Willmott, C.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Russo, L.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Malagalage, K.
Dharmaratna, W. G. D.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Bortignon, P.
Bossini, E.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Caratelli, A.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
Davignon, O.
De Roeck, A.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Krammer, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Niedziela, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Onsem, G. P. Van
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Celik, A.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Guler, EmineGurpinar
Guler, Y.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Ozturk, S.
Simsek, A. E.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Özçelik, Ö.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Nasr-Storey, S. Seif El
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
CHAHAL, GurpreetSingh
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
Komm, M.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Morton, A.
Nash, J.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Stoye, M.
Strebler, T.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Albert, A.
Arcaro, D.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yu, D.
Zhang, W.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La BarcaSanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Jensen, F.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Incandela, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Frankenthal, A.
Mcdermott, K.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Ryd, A.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hall, AllisonReinsvold
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Heller, R.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lewis, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Rakness, G.
Ravera, F.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Guts, S.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Bloom, K.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Tabb, W.
Agarwal, G.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
Meng, F.
Musienko, Y.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Winer, B. L.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Negro, G.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Trevisani, N.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Behrens, U.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Long, K.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Pinna, D.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Computing and Software for Big Science. 4(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Combinations of single-top-quark production cross-section measurements and |fLVVtb| determinations at s = 7 and 8 TeV with the ATLAS and CMS experiments
Autorzy :
Aff40, Aff52, Aff190, Aff269
Aaboud, M.
Aad, G.
Abbott, B.
Abbott, D. C.
Abdinov, O.
Abed Abud, A.Aff104, Aff105
Abhayasinghe, D. K.
Abidi, S. H.
AbouZeid, O. S.
Abraham, N. L.
Abramowicz, H.
Abreu, H.
Abulaiti, Y.
Acharya, B. S.Aff95, Aff96, Aff248
Adachi, S.
Adam, L.
Adamczyk, L.
Adamek, L.
Adelman, J.
Adersberger, M.
Adiguzel, A.Aff16, Aff261
Adorni, S.
Adye, T.
Affolder, A. A.
Afik, Y.
Agapopoulou, C.
Agaras, M. N.
Aggarwal, A.
Agheorghiesei, C.
Aguilar-Saavedra, J. A.Aff189, Aff184, Aff260
Ahmadov, F.
Ai, X.
Aielli, G.Aff110, Aff111
Akatsuka, S.
Åkesson, T. P. A.
Akilli, E.
Akimov, A. V.
Al Khoury, K.
Alberghi, G. L.Aff32, Aff31
Albert, J.
Alconada Verzini, M. J.
Alderweireldt, S.
Aleksa, M.
Aleksandrov, I. N.
Alexa, C.
Alexandre, D.
Alexopoulos, T.
Alfonsi, A.
Alhroob, M.
Ali, B.
Alimonti, G.
Alison, J.
Alkire, S. P.
Allaire, C.
Allbrooke, B. M. M.
Allen, B. W.
Allport, P. P.
Aloisio, A.Aff102, Aff103
Alonso, A.
Alonso, F.
Alpigiani, C.
Alshehri, A. A.
Alstaty, M. I.
Alvarez Estevez, M.
Alvarez Gonzalez, B.
Álvarez Piqueras, D.
Alviggi, M. G.Aff102, Aff103
Amaral Coutinho, Y.
Ambler, A.
Ambroz, L.
Amelung, C.
Amidei, D.
Amor Dos Santos, S. P.Aff184, Aff186
Amoroso, S.
Amrouche, C. S.
An, F.
Anastopoulos, C.
Andari, N.
Andeen, T.
Anders, C. F.
Anders, J. K.
Andreazza, A.Aff100, Aff101
Andrei, V.
Anelli, C. R.
Angelidakis, S.
Angelozzi, I.
Angerami, A.
Anisenkov, A. V.Aff167, Aff166
Annovi, A.
Antel, C.
Anthony, M. T.
Antonelli, M.
Antrim, D. J. A.
Anulli, F.
Aoki, M.
Aparisi Pozo, J. A.
Aperio Bella, L.
Arabidze, G.
Araque, J. P.
Araujo Ferraz, V.
Araujo Pereira, R.
Arce, A. T. H.
Arduh, F. A.
Arguin, J-F.
Argyropoulos, S.
Arling, J.-H.
Armbruster, A. J.
Armitage, L. J.
Armstrong, A.
Arnaez, O.
Arnold, H.
Artamonov, A.
Artoni, G.
Artz, S.
Asai, S.
Asbah, N.
Asimakopoulou, E. M.
Asquith, L.
Assamagan, K.
Astalos, R.
Atkin, R. J.
Atkinson, M.
Atlay, N. B.
Atmani, H.
Augsten, K.
Avolio, G.
Avramidou, R.
Ayoub, M. K.
Azoulay, A. M.
Azuelos, G.Aff153, Aff220
Baas, A. E.
Baca, M. J.
Bachacou, H.
Bachas, K.Aff98, Aff99
Backes, M.
Backman, F.Aff66, Aff67
Bagnaia, P.Aff108, Aff109
Bahmani, M.
Bahrasemani, H.
Bailey, A. J.
Bailey, V. R.
Baines, J. T.
Bajic, M.
Bakalis, C.
Baker, O. K.
Bakker, P. J.
Bakshi Gupta, D.
Balaji, S.
Baldin, E. M.Aff167, Aff166
Balek, P.
Balli, F.
Balunas, W. K.
Balz, J.
Banas, E.
Bandyopadhyay, A.
Banerjee, S.Aff234, Aff245
Bannoura, A. A. E.
Barak, L.
Barbe, W. M.
Barberio, E. L.
Barberis, D.Aff78, Aff77
Barbero, M.
Barillari, T.
Barisits, M-S.
Barkeloo, J.
Barklow, T.
Barnea, R.
Barnes, S. L.
Barnett, B. M.
Barnett, R. M.
Barnovska-Blenessy, Z.
Baroncelli, A.
Barone, G.
Barr, A. J.
Barranco Navarro, L.
Barreiro, F.
Barreiro Guimarães da Costa, J.
Bartoldus, R.
Bartolini, G.
Barton, A. E.
Bartos, P.
Basalaev, A.
Bassalat, A.
Bates, R. L.
Batista, S. J.
Batlamous, S.
Batley, J. R.
Batool, B.
Battaglia, M.
Bauce, M.Aff108, Aff109
Bauer, F.
Bauer, K. T.
Bawa, H. S.
Beacham, J. B.
Beau, T.
Beauchemin, P. H.
Bechtle, P.
Beck, H. C.
Beck, H. P.Aff28, Aff251
Becker, K.
Becker, M.
Becot, C.
Beddall, A.
Beddall, A. J.
Bednyakov, V. A.
Bedognetti, M.
Bee, C. P.
Beermann, T. A.
Begalli, M.
Begel, M.
Behera, A.
Behr, J. K.
Beisiegel, F.
Bell, A. S.
Bella, G.
Bellagamba, L.
Bellerive, A.
Bellos, P.
Beloborodov, K.Aff167, Aff166
Belotskiy, K.
Belyaev, N. L.
Benary, O.
Benchekroun, D.
Benekos, N.
Benhammou, Y.
Benjamin, D. P.
Benoit, M.
Bensinger, J. R.
Bentvelsen, S.
Beresford, L.
Beretta, M.
Berge, D.
Bergeaas Kuutmann, E.
Berger, N.
Bergmann, B.
Bergsten, L. J.
Beringer, J.
Berlendis, S.
Bernard, N. R.
Bernardi, G.
Bernius, C.
Bernlochner, F. U.
Berry, T.
Berta, P.
Bertella, C.
Bertoli, G.Aff66, Aff67
Bertram, I. A.
Besjes, G. J.
Bessidskaia Bylund, O.
Besson, N.
Bethani, A.
Bethke, S.
Betti, A.
Bevan, A. J.
Beyer, J.
Bi, R.
Bianchi, R. M.
Biebel, O.
Biedermann, D.
Bielski, R.
Bierwagen, K.
Biesuz, N. V.Aff106, Aff107
Biglietti, M.
Billoud, T. R. V.
Bindi, M.
Bingul, A.
Bini, C.Aff108, Aff109
Biondi, S.Aff32, Aff31
Birman, M.
Bisanz, T.
Biswal, J. P.
Bitadze, A.
Bittrich, C.
Bjergaard, D. M.
Black, J. E.
Black, K. M.
Blazek, T.
Bloch, I.
Blocker, C.
Blue, A.
Blumenschein, U.
Bobbink, G. J.
Bobrovnikov, V. S.Aff167, Aff166
Bocchetta, S. S.
Bocci, A.
Boerner, D.
Bogavac, D.
Bogdanchikov, A. G.Aff167, Aff166
Bohm, C.
Boisvert, V.
Bokan, P.Aff75, Aff225
Bold, T.
Boldyrev, A. S.
Bolz, A. E.
Bomben, M.
Bona, M.
Bonilla, J. S.
Boonekamp, M.
Borecka-Bielska, H. M.
Borisov, A.
Borissov, G.
Bortfeldt, J.
Bortoletto, D.
Bortolotto, V.Aff110, Aff111
Boscherini, D.
Bosman, M.
Bossio Sola, J. D.
Bouaouda, K.
Boudreau, J.
Bouhova-Thacker, E. V.
Boumediene, D.
Bourdarios, C.
Boutle, S. K.
Boveia, A.
Boyd, J.
Boye, D.Aff48, Aff264
Boyko, I. R.
Bozson, A. J.
Bracinik, J.
Brahimi, N.
Brandt, G.
Brandt, O.
Braren, F.
Bratzler, U.
Brau, B.
Brau, J. E.
Breaden Madden, W. D.
Brendlinger, K.
Brenner, L.
Brenner, R.
Bressler, S.
Brickwedde, B.
Briglin, D. L.
Britton, D.
Britzger, D.
Brock, I.
Brock, R.
Brooijmans, G.
Brooks, T.
Brooks, W. K.
Brost, E.
Broughton, J. H
Bruckman de Renstrom, P. A.
Bruncko, D.
Bruni, A.
Bruni, G.
Bruni, L. S.
Bruno, S.Aff110, Aff111
Brunt, B. H.
Bruschi, M.
Bruscino, N.
Bryant, P.
Bryngemark, L.
Buanes, T.
Buat, Q.
Buchholz, P.
Buckley, A. G.
Budagov, I. A.
Bugge, M. K.
Bührer, F.
Bulekov, O.
Burch, T. J.
Burdin, S.
Burgard, C. D.
Burger, A. M.
Burghgrave, B.
Burka, K.
Burr, J. T. P.
Büscher, V.
Buschmann, E.
Bussey, P.
Butler, J. M.
Buttar, C. M.
Butterworth, J. M.
Butti, P.
Buttinger, W.
Buzatu, A.
Buzykaev, A. R.Aff167, Aff166
Cabras, G.Aff32, Aff31
Cabrera Urbán, S.
Caforio, D.
Cai, H.
Cairo, V. M. M.
Cakir, O.
Calace, N.
Calafiura, P.
Calandri, A.
Calderini, G.
Calfayan, P.
Callea, G.
Caloba, L. P.
Calvente Lopez, S.
Calvet, D.
Calvet, S.
Calvet, T. P.
Calvetti, M.Aff106, Aff107
Camacho Toro, R.
Camarda, S.
Camarero Munoz, D.
Camarri, P.Aff110, Aff111
Cameron, D.
Caminal Armadans, R.
Camincher, C.
Campana, S.
Campanelli, M.
Camplani, A.
Campoverde, A.
Canale, V.Aff102, Aff103
Canesse, A.
Cano Bret, M.
Cantero, J.
Cao, T.
Cao, Y.
Capeans Garrido, M. D. M.
Capua, M.Aff62, Aff61
Cardarelli, R.
Cardillo, F. C.
Carli, I.
Carli, T.
Carlino, G.
Carlson, B. T.
Carminati, L.Aff100, Aff101
Carney, R. M. D.Aff66, Aff67
Caron, S.
Carquin, E.
Carrá, S.Aff100, Aff101
Carter, J. W. S.
Casado, M. P.Aff19, Aff241
Casha, A. F.
Casper, D. W.
Castelijn, R.
Castillo, F. L.
Castillo Gimenez, V.
Castro, N. F.Aff184, Aff188
Catinaccio, A.
Catmore, J. R.
Cattai, A.
Caudron, J.
Cavaliere, V.
Cavallaro, E.
Cavalli, D.
Cavalli-Sforza, M.
Cavasinni, V.Aff106, Aff107
Celebi, E.
Cerda Alberich, L.
Cerqueira, A. S.
Cerri, A.
Cerrito, L.Aff110, Aff111
Cerutti, F.
Cervelli, A.Aff32, Aff31
Cetin, S. A.
Chafaq, A.
Chakraborty, D.
Chan, S. K.
Chan, W. S.
Chan, W. Y.
Chapman, J. D.
Chargeishvili, B.
Charlton, D. G.
Chau, C. C.
Chavez Barajas, C. A.
Che, S.
Chegwidden, A.
Chekanov, S.
Chekulaev, S. V.
Chelkov, G. A.Aff119, Aff218, Aff263
Chelstowska, M. A.
Chen, B.
Chen, C.
Chen, C. H.
Chen, H.
Chen, J.
Chen, J.
Chen, S.
Chen, S. J.
Chen, X.Aff21, Aff267
Chen, Y.
Chen, Y-H.
Cheng, H. C.
Cheng, H. J.
Cheplakov, A.
Cheremushkina, E.
Cherkaoui El Moursli, R.
Cheu, E.
Cheung, K.
Chevalérias, T. J. A.
Chevalier, L.
Chiarella, V.
Chiarelli, G.
Chiodini, G.
Chisholm, A. S.Aff56, Aff29
Chitan, A.
Chiu, I.
Chiu, Y. H.
Chizhov, M. V.
Choi, K.
Chomont, A. R.
Chouridou, S.
Chow, Y. S.
Chu, M. C.
Chudoba, J.
Chuinard, A. J.
Chwastowski, J. J.
Chytka, L.
Cinca, D.
Cindro, V.
Cioară, I. A.
Ciocio, A.
Cirotto, F.Aff102, Aff103
Citron, Z. H.
Citterio, M.
Ciungu, B. M.
Clark, A.
Clark, M. R.
Clark, P. J.
Clement, C.Aff66, Aff67
Coadou, Y.
Cobal, M.Aff95, Aff97
Coccaro, A.
Cochran, J.
Cohen, H.
Coimbra, A. E. C.
Colasurdo, L.
Cole, B.
Colijn, A. P.
Collot, J.
Conde Muiño, P.Aff184, Aff242
Coniavitis, E.
Connell, S. H.
Connelly, I. A.
Constantinescu, S.
Conventi, F.Aff102, Aff268
Cooper-Sarkar, A. M.
Cormier, F.
Cormier, K. J. R.
Corpe, L. D.
Corradi, M.Aff108, Aff109
Corrigan, E. E.
Corriveau, F.Aff147, Aff258
Cortes-Gonzalez, A.
Costa, M. J.
Costanza, F.
Costanzo, D.
Cowan, G.
Cowley, J. W.
Crane, J.
Cranmer, K.
Crawley, S. J.
Creager, R. A.
Crépé-Renaudin, S.
Crescioli, F.
Cristinziani, M.
Croft, V.
Crosetti, G.Aff62, Aff61
Cueto, A.
Cuhadar Donszelmann, T.
Cukierman, A. R.
Czekierda, S.
Czodrowski, P.
Da Cunha Sargedas De Sousa, M. J.
Da Fonseca Pinto, J. V.
Da Via, C.
Dabrowski, W.
Dado, T.
Dahbi, S.
Dai, T.
Dallapiccola, C.
Dam, M.
D’amen, G.Aff32, Aff31
Damp, J.
Dandoy, J. R.
Daneri, M. F.
Dang, N. P.Aff234, Aff245
Dann, N. D
Danninger, M.
Dao, V.
Darbo, G.
Dartsi, O.
Dattagupta, A.
Daubney, T.
D’Auria, S.Aff100, Aff101
Davey, W.
David, C.
Davidek, T.
Davis, D. R.
Dawe, E.
Dawson, I.
De, K.
De Asmundis, R.
De Benedetti, A.
De Beurs, M.
De Castro, S.Aff32, Aff31
De Cecco, S.Aff108, Aff109
De Groot, N.
de Jong, P.
De la Torre, H.
De Maria, A.
De Pedis, D.
De Salvo, A.
De Sanctis, U.Aff110, Aff111
De Santis, M.Aff110, Aff111
De Santo, A.
De Vasconcelos Corga, K.
De Vivie De Regie, J. B.
Debenedetti, C.
Dedovich, D. V.
Del Gaudio, M.Aff62, Aff61
Del Peso, J.
Delabat Diaz, Y.
Delgove, D.
Deliot, F.
Delitzsch, C. M.
Della Pietra, M.Aff102, Aff103
Della Volpe, D.
Dell’Acqua, A.
Dell’Asta, L.
Delmastro, M.
Delporte, C.
Delsart, P. A.
DeMarco, D. A.
Demers, S.
Demichev, M.
Demontigny, G.
Denisov, S. P.
Denysiuk, D.
D’Eramo, L.
Derendarz, D.
Derkaoui, J. E.
Derue, F.
Dervan, P.
Desch, K.
Deterre, C.
Dette, K.
Devesa, M. R.
Deviveiros, P. O.
Dewhurst, A.
Dhaliwal, S.
Di Bello, F. A.
Di Ciaccio, A.Aff110, Aff111
Di Ciaccio, L.
Di Clemente, W. K.
Di Donato, C.Aff102, Aff103
Di Girolamo, A.
Di Gregorio, G.Aff106, Aff107
Di Micco, B.Aff112, Aff113
Di Nardo, R.
Di Petrillo, K. F.
Di Sipio, R.
Di Valentino, D.
Diaconu, C.
Dias, F. A.
Dias Do Vale, T.Aff184, Aff188
Diaz, M. A.
Dickinson, J.
Diehl, E. B.
Dietrich, J.
Díez Cornell, S.
Dimitrievska, A.
Ding, W.
Dingfelder, J.
Dittus, F.
Djama, F.
Djobava, T.
Djuvsland, J. I.
Do Vale, M. A. B.
Dobre, M.
Dodsworth, D.
Doglioni, C.
Dolejsi, J.
Dolezal, Z.
Donadelli, M.
Donini, J.
D’onofrio, A.
D’Onofrio, M.
Dopke, J.
Doria, A.
Dova, M. T.
Doyle, A. T.
Drechsler, E.
Dreyer, E.
Dreyer, T.
Du, Y.
Duan, Y.
Dubinin, F.
Dubovsky, M.
Dubreuil, A.
Duchovni, E.
Duckeck, G.
Ducourthial, A.
Ducu, O. A.Aff37, Aff153
Duda, D.
Dudarev, A.
Dudder, A. C.
Duffield, E. M.
Duflot, L.
Dührssen, M.
Dülsen, C.
Dumancic, M.
Dumitriu, A. E.
Duncan, A. K.
Dunford, M.
Duperrin, A.
Duran Yildiz, H.
Düren, M.
Durglishvili, A.
Duschinger, D.
Dutta, B.
Duvnjak, D.
Dyckes, G.
Dyndal, M.
Dysch, S.
Dziedzic, B. S.
Ecker, K. M.
Edgar, R. C.
Eifert, T.
Eigen, G.
Einsweiler, K.
Ekelof, T.
El Kacimi, M.
El Kosseifi, R.
Ellajosyula, V.
Ellert, M.
Ellinghaus, F.
Elliot, A. A.
Ellis, N.
Elmsheuser, J.
Elsing, M.
Emeliyanov, D.
Emerman, A.
Enari, Y.
Ennis, J. S.
Epland, M. B.
Erdmann, J.
Ereditato, A.
Escalier, M.
Escobar, C.
Estrada Pastor, O.
Etienvre, A. I.
Etzion, E.
Evans, H.
Ezhilov, A.
Ezzi, M.
Fabbri, F.
Fabbri, L.Aff32, Aff31
Fabiani, V.
Facini, G.
Faisca Rodrigues Pereira, R. M.
Fakhrutdinov, R. M.
Falciano, S.
Falke, P. J.
Falke, S.
Faltova, J.
Fang, Y.
Fang, Y.
Fanourakis, G.
Fanti, M.Aff100, Aff101
Farbin, A.
Farilla, A.
Farina, E. M.Aff104, Aff105
Farooque, T.
Farrell, S.
Farrington, S. M.
Farthouat, P.
Fassi, F.
Fassnacht, P.
Fassouliotis, D.
Faucci Giannelli, M.
Fawcett, W. J.
Fayard, L.
Fedin, O. L.Aff182, Aff249
Fedorko, W.
Feickert, M.
Feigl, S.
Feligioni, L.
Fell, A.
Feng, C.
Feng, E. J.
Feng, M.
Fenton, M. J.
Fenyuk, A. B.
Ferrando, J.
Ferrari, A.
Ferrari, P.
Ferrari, R.
Ferreira de Lima, D. E.
Ferrer, A.
Ferrere, D.
Ferretti, C.
Fiedler, F.
Filipčič, A.
Filthaut, F.
Finelli, K. D.
Fiolhais, M. C. N.Aff184, Aff238
Fiorini, L.
Fischer, C.
Fischer, F.
Fisher, W. C.
Fleck, I.
Fleischmann, P.
Fletcher, R. R. M.
Flick, T.
Flierl, B. M.
Flores, L. M.
Flores Castillo, L. R.
Follega, F. M.Aff114, Aff115
Fomin, N.
Forcolin, G. T.Aff114, Aff115
Formica, A.
Förster, F. A.
Forti, A. C.
Foster, A. G.
Fournier, D.
Fox, H.
Fracchia, S.
Francavilla, P.Aff106, Aff107
Franchini, M.Aff32, Aff31
Franchino, S.
Francis, D.
Franconi, L.
Franklin, M.
Frate, M.
Fray, A. N.
Freund, B.
Freund, W. S.
Freundlich, E. M.
Frizzell, D. C.
Froidevaux, D.
Frost, J. A.
Fukunaga, C.
Fullana Torregrosa, E.
Fumagalli, E.Aff78, Aff77
Fusayasu, T.
Fuster, J.
Gabrielli, A.Aff32, Aff31
Gabrielli, A.
Gach, G. P.
Gadatsch, S.
Gadow, P.
Gagliardi, G.Aff78, Aff77
Gagnon, L. G.
Galea, C.
Galhardo, B.Aff184, Aff186
Gallas, E. J.
Gallop, B. J.
Gallus, P.
Galster, G.
Gamboa Goni, R.
Gan, K. K.
Ganguly, S.
Gao, J.
Gao, Y.
Gao, Y. S.Aff204, Aff246
García, C.
García Navarro, J. E.
García Pascual, J. A.
Garcia-Argos, C.
Garcia-Sciveres, M.
Gardner, R. W.
Garelli, N.
Gargiulo, S.
Garonne, V.
Gaudiello, A.Aff78, Aff77
Gaudio, G.
Gavrilenko, I. L.
Gavrilyuk, A.
Gay, C.
Gaycken, G.
Gazis, E. N.
Gee, C. N. P.
Geisen, J.
Geisen, M.
Geisler, M. P.
Gemme, C.
Genest, M. H.
Geng, C.
Gentile, S.Aff108, Aff109
George, S.
Geralis, T.
Gerbaudo, D.
Gerlach, L. O.
Gessner, G.
Ghasemi, S.
Ghasemi Bostanabad, M.
Ghneimat, M.
Ghosh, A.
Giacobbe, B.
Giagu, S.Aff108, Aff109
Giangiacomi, N.Aff32, Aff31
Giannetti, P.
Giannini, A.Aff102, Aff103
Gibson, S. M.
Gignac, M.
Gillberg, D.
Gilles, G.
Gingrich, D. M.Aff3, Aff220
Giordani, M. P.Aff95, Aff97
Giorgi, F. M.
Giraud, P. F.
Giugliarelli, G.Aff95, Aff97
Giugni, D.
Giuli, F.
Giulini, M.
Gkaitatzis, S.
Gkialas, I.Aff11, Aff244
Gkougkousis, E. L.
Gkountoumis, P.
Gladilin, L. K.
Glasman, C.
Glatzer, J.
Glaysher, P. C. F.
Glazov, A.
Goblirsch-Kolb, M.
Goldfarb, S.
Golling, T.
Golubkov, D.
Gomes, A.Aff184, Aff185
Goncalves Gama, R.
Gonçalo, R.Aff184, Aff185
Gonella, G.
Gonella, L.
Gongadze, A.
Gonnella, F.
Gonski, J. L.
González de la Hoz, S.
Gonzalez-Sevilla, S.
Gonzalvo Rodriguez, G. R.
Goossens, L.
Gorbounov, P. A.
Gordon, H. A.
Gorini, B.
Gorini, E.Aff98, Aff99
Gorišek, A.
Goshaw, A. T.
Gössling, C.
Gostkin, M. I.
Gottardo, C. A.
Goudet, C. R.
Gouighri, M.
Goujdami, D.
Goussiou, A. G.
Govender, N.Aff48, Aff240
Goy, C.
Gozani, E.
Grabowska-Bold, I.
Gradin, P. O. J.
Graham, E. C.
Gramling, J.
Gramstad, E.
Grancagnolo, S.
Grandi, M.
Gratchev, V.
Gravila, P. M.
Gravili, F. G.Aff98, Aff99
Gray, C.
Gray, H. M.
Grefe, C.
Gregersen, K.
Gregor, I. M.
Grenier, P.
Grevtsov, K.
Grieser, N. A.
Griffiths, J.
Grillo, A. A.
Grimm, K.Aff204, Aff239
Grinstein, S.Aff19, Aff254
Grivaz, J.-F.
Groh, S.
Gross, E.
Grosse-Knetter, J.
Grout, Z. J.
Grud, C.
Grummer, A.
Guan, L.
Guan, W.
Guenther, J.
Guerguichon, A.
Guescini, F.
Guest, D.
Gugel, R.
Gui, B.
Guillemin, T.
Guindon, S.
Gul, U.
Guo, J.
Guo, W.
Guo, Y.Aff83, Aff149
Guo, Z.
Gupta, R.
Gurbuz, S.
Gustavino, G.
Gutierrez, P.
Gutschow, C.
Guyot, C.
Guzik, M. P.
Gwenlan, C.
Gwilliam, C. B.
Haas, A.
Haber, C.
Hadavand, H. K.
Haddad, N.
Hadef, A.
Hageböck, S.
Hagihara, M.
Haleem, M.
Haley, J.
Halladjian, G.
Hallewell, G. D.
Hamacher, K.
Hamal, P.
Hamano, K.
Hamdaoui, H.
Hamity, G. N.
Han, K.Aff83, Aff176
Han, L.
Han, S.
Hanagaki, K.Aff124, Aff177
Hance, M.
Handl, D. M.
Haney, B.
Hankache, R.
Hanke, P.
Hansen, E.
Hansen, J. B.
Hansen, J. D.
Hansen, M. C.
Hansen, P. H.
Hanson, E. C.
Hara, K.
Hard, A. S.
Harenberg, T.
Harkusha, S.
Harrison, P. F.
Hartmann, N. M.
Hasegawa, Y.
Hasib, A.
Hassani, S.
Haug, S.
Hauser, R.
Hauswald, L.
Havener, L. B.
Havranek, M.
Hawkes, C. M.
Hawkings, R. J.
Hayden, D.
Hayes, C.
Hayes, R. L.
Hays, C. P.
Hays, J. M.
Hayward, H. S.
Haywood, S. J.
He, F.
Heath, M. P.
Hedberg, V.
Heelan, L.
Heer, S.
Heidegger, K. K.
Heilman, J.
Heim, S.
Heim, T.
Heinemann, B.Aff68, Aff74
Heinrich, J. J.
Heinrich, L.
Heinz, C.
Hejbal, J.
Helary, L.
Held, A.
Hellesund, S.
Helling, C. M.
Hellman, S.Aff66, Aff67
Helsens, C.
Henderson, R. C. W.
Heng, Y.
Henkelmann, S.
Henriques Correia, A. M.
Herbert, G. H.
Herde, H.
Herget, V.
Hernández Jiménez, Y.
Herr, H.
Herrmann, M. G.
Herrmann, T.
Herten, G.
Hertenberger, R.
Hervas, L.
Herwig, T. C.
Hesketh, G. G.
Hessey, N. P.
Higashida, A.
Higashino, S.
Higón-Rodriguez, E.
Hildebrand, K.
Hill, E.
Hill, J. C.
Hill, K. K.
Hiller, K. H.
Hillier, S. J.
Hils, M.
Hinchliffe, I.
Hinterkeuser, F.
Hirose, M.
Hirose, S.
Hirschbuehl, D.
Hiti, B.
Hladik, O.
Hlaluku, D. R.
Hoad, X.
Hobbs, J.
Hod, N.
Hodgkinson, M. C.
Hoecker, A.
Hoenig, F.
Hohn, D.
Hohov, D.
Holmes, T. R.
Holzbock, M.
Hommels, L. B. A. H
Honda, S.
Honda, T.
Hong, T. M.
Hönle, A.
Hooberman, B. H.
Hopkins, W. H.
Horii, Y.
Horn, P.
Horton, A. J.
Horyn, L. A.
Hostachy, J-Y.
Hostiuc, A.
Hou, S.
Hoummada, A.
Howarth, J.
Hoya, J.
Hrabovsky, M.
Hrdinka, J.
Hristova, I.
Hrivnac, J.
Hrynevich, A.
Hryn’ova, T.
Hsu, P. J.
Hsu, S.-C.
Hu, Q.
Hu, S.
Huang, Y.
Hubacek, Z.
Hubaut, F.
Huebner, M.
Huegging, F.
Huffman, T. B.
Huhtinen, M.
Hunter, R. F. H.
Huo, P.
Hupe, A. M.
Huseynov, N.Aff18, Aff119
Huston, J.
Huth, J.
Hyneman, R.
Hyrych, S.
Iacobucci, G.
Iakovidis, G.
Ibragimov, I.
Iconomidou-Fayard, L.
Idrissi, Z.
Iengo, P.
Ignazzi, R.
Igonkina, O.Aff163, Aff164
Iguchi, R.
Iizawa, T.
Ikegami, Y.
Ikeno, M.
Iliadis, D.
Ilic, N.
Iltzsche, F.
Introzzi, G.Aff104, Aff105
Iodice, M.
Iordanidou, K.
Ippolito, V.Aff108, Aff109
Isacson, M. F.
Ishijima, N.
Ishino, M.
Ishitsuka, M.
Islam, W.
Issever, C.
Istin, S.
Ito, F.
Iturbe Ponce, J. M.
Iuppa, R.Aff114, Aff115
Ivina, A.
Iwasaki, H.
Izen, J. M.
Izzo, V.
Jacka, P.
Jackson, P.
Jacobs, R. M.
Jain, V.
Jäkel, G.
Jakobi, K. B.
Jakobs, K.
Jakobsen, S.
Jakoubek, T.
Jamieson, J.
Jamin, D. O.
Jansky, R.
Janssen, J.
Janus, M.
Janus, P. A.
Jarlskog, G.
Javadov, N.Aff18, Aff119
Javůrek, T.
Javurkova, M.
Jeanneau, F.
Jeanty, L.
Jejelava, J.Aff210, Aff259
Jelinskas, A.
Jenni, P.Aff56, Aff74
Jeong, J.
Jeong, N.
Jézéquel, S.
Ji, H.
Jia, J.
Jiang, H.
Jiang, Y.
Jiang, Z.Aff204, Aff250
Jiggins, S.
Jimenez Morales, F. A.
Jimenez Pena, J.
Jin, S.
Jinaru, A.
Jinnouchi, O.
Jivan, H.
Johansson, P.
Johns, K. A.
Johnson, C. A.
Jon-And, K.Aff66, Aff67
Jones, R. W. L.
Jones, S. D.
Jones, S.
Jones, T. J.
Jongmanns, J.
Jorge, P. M.Aff184, Aff185
Jovicevic, J.
Ju, X.
Junggeburth, J. J.
Juste Rozas, A.Aff19, Aff254
Kaczmarska, A.
Kado, M.
Kagan, H.
Kagan, M.
Kaji, T.
Kajomovitz, E.
Kalderon, C. W.
Kaluza, A.
Kamenshchikov, A.
Kanjir, L.
Kano, Y.
Kantserov, V. A.
Kanzaki, J.
Kaplan, L. S.
Kar, D.
Kareem, M. J.
Karentzos, E.
Karpov, S. N.
Karpova, Z. M.
Kartvelishvili, V.
Karyukhin, A. N.
Kashif, L.
Kass, R. D.
Kastanas, A.Aff66, Aff67
Kataoka, Y.
Kato, C.Aff86, Aff85
Katzy, J.
Kawade, K.
Kawagoe, K.
Kawaguchi, T.
Kawamoto, T.
Kawamura, G.
Kay, E. F.
Kazanin, V. F.Aff167, Aff166
Keeler, R.
Kehoe, R.
Keller, J. S.
Kellermann, E.
Kempster, J. J.
Kendrick, J.
Kepka, O.
Kersten, S.
Kerševan, B. P.
Ketabchi Haghighat, S.
Keyes, R. A.
Khader, M.
Khalil-Zada, F.
Khanov, A.
Kharlamov, A. G.Aff167, Aff166
Kharlamova, T.Aff167, Aff166
Khoda, E. E.
Khodinov, A.
Khoo, T. J.
Khramov, E.
Khubua, J.
Kido, S.
Kiehn, M.
Kilby, C. R.
Kim, Y. K.
Kimura, N.Aff95, Aff97
Kind, O. M.
King, B. T.
Kirchmeier, D.
Kirk, J.
Kiryunin, A. E.
Kishimoto, T.
Kitali, V.
Kivernyk, O.
Kladiva, E.
Klapdor-Kleingrothaus, T.
Klein, M. H.
Klein, M.
Klein, U.
Kleinknecht, K.
Klimek, P.
Klimentov, A.
Klingl, T.
Klioutchnikova, T.
Klitzner, F. F.
Kluit, P.
Kluth, S.
Kneringer, E.
Knoops, E. B. F. G.
Knue, A.
Kobayashi, D.
Kobayashi, T.
Kobel, M.
Kocian, M.
Kodys, P.
Koenig, P. T.
Koffas, T.
Köhler, N. M.
Koi, T.
Kolb, M.
Koletsou, I.
Kondo, T.
Kondrashova, N.
Köneke, K.
König, A. C.
Kono, T.
Konoplich, R.Aff169, Aff262
Konstantinides, V.
Konstantinidis, N.
Konya, B.
Kopeliansky, R.
Koperny, S.
Korcyl, K.
Kordas, K.
Koren, G.
Korn, A.
Korolkov, I.
Korolkova, E. V.
Korotkova, N.
Kortner, O.
Kortner, S.
Kosek, T.
Kostyukhin, V. V.
Kotwal, A.
Koulouris, A.
Kourkoumeli-Charalampidi, A.Aff104, Aff105
Kourkoumelis, C.
Kourlitis, E.
Kouskoura, V.
Kowalewska, A. B.
Kowalewski, R.
Kozakai, C.
Kozanecki, W.
Kozhin, A. S.
Kramarenko, V. A.
Kramberger, G.
Krasnopevtsev, D.
Krasny, M. W.
Krasznahorkay, A.
Krauss, D.
Kremer, J. A.
Kretzschmar, J.
Krieger, P.
Krishnan, A.
Krizka, K.
Kroeninger, K.
Kroha, H.
Kroll, J.
Kroll, J.
Krstic, J.
Kruchonak, U.
Krüger, H.
Krumnack, N.
Kruse, M. C.
Kubota, T.
Kuday, S.
Kuechler, J. T.
Kuehn, S.
Kugel, A.
Kuhl, T.
Kukhtin, V.
Kukla, R.
Kulchitsky, Y.Aff119, Aff151
Kuleshov, S.
Kulinich, Y. P.
Kuna, M.
Kunigo, T.
Kupco, A.
Kupfer, T.
Kuprash, O.
Kurashige, H.
Kurchaninov, L. L.
Kurochkin, Y. A.
Kurova, A.
Kurth, M. G.
Kuwertz, E. S.
Kuze, M.
Kvam, A. K.
Kvita, J.
Kwan, T.
La Rosa, A.
La Rosa Navarro, J. L.
La Rotonda, L.Aff62, Aff61
La Ruffa, F.Aff62, Aff61
Lacasta, C.
Lacava, F.Aff108, Aff109
Lack, D. P. J.
Lacker, H.
Lacour, D.
Ladygin, E.
Lafaye, R.
Laforge, B.
Lagouri, T.
Lai, S.
Lammers, S.
Lampl, W.
Lançon, E.
Landgraf, U.
Landon, M. P. J.
Lanfermann, M. C.
Lang, V. S.
Lange, J. C.
Langenberg, R. J.
Lankford, A. J.
Lanni, F.
Lantzsch, K.
Lanza, A.
Lapertosa, A.Aff78, Aff77
Laplace, S.
Laporte, J. F.
Lari, T.
Lasagni Manghi, F.Aff32, Aff31
Lassnig, M.
Lau, T. S.
Laudrain, A.
Laurier, A.
Lavorgna, M.Aff102, Aff103
Lazzaroni, M.Aff100, Aff101
Le, B.
Le Dortz, O.
Le Guirriec, E.
LeBlanc, M.
LeCompte, T.
Ledroit-Guillon, F.
Lee, C. A.
Lee, G. R.
Lee, L.
Lee, S. C.
Lee, S. J.
Lefebvre, B.
Lefebvre, M.
Legger, F.
Leggett, C.
Lehmann, K.
Lehmann, N.
Lehmann Miotto, G.
Leight, W. A.
Leisos, A.Aff214, Aff253
Leite, M. A. L.
Leitner, R.
Lellouch, D.
Leney, K. J. C.
Lenz, T.
Lenzi, B.
Leone, R.
Leone, S.
Leonidopoulos, C.
Leopold, A.
Lerner, G.
Leroy, C.
Les, R.
Lester, C. G.
Levchenko, M.
Levêque, J.
Levin, D.
Levinson, L. J.
Lewis, D. J.
Li, B.
Li, B.
Li, C-Q.Aff83, Aff180
Li, F.
Li, H.
Li, H.
Li, J.
Li, K.
Li, L.
Li, M.
Li, Q.
Li, Q. Y.
Li, S.Aff86, Aff85
Li, X.
Li, Y.
Liang, Z.
Liberti, B.
Liblong, A.
Lie, K.
Liem, S.
Lin, C. Y.
Lin, K.
Lin, T. H.
Linck, R. A.
Lindon, J. H.
Lionti, A. L.
Lipeles, E.
Lipniacka, A.
Lisovyi, M.
Liss, T. M.Aff226, Aff266
Lister, A.
Litke, A. M.
Little, J. D.
Liu, B.
Liu, B. L
Liu, H. B.
Liu, H.
Liu, J. B.
Liu, J. K. K.
Liu, K.
Liu, M.
Liu, P.
Liu, Y.
Liu, Y. L.
Liu, Y. W.
Livan, M.Aff104, Aff105
Lleres, A.
Llorente Merino, J.
Lloyd, S. L.
Lo, C. Y.
Lo Sterzo, F.
Lobodzinska, E. M.
Loch, P.
Loffredo, S.Aff110, Aff111
Lohse, T.
Lohwasser, K.
Lokajicek, M.
Long, J. D.
Long, R. E.
Longo, L.
Looper, K. A.
Lopez, J. A.
Lopez Paz, I.
Lopez Solis, A.
Lorenz, J.
Lorenzo Martinez, N.
Losada, M.
Lösel, P. J.
Lösle, A.
Lou, X.
Lou, X.
Lounis, A.
Love, J.
Love, P. A.
Lozano Bahilo, J. J.
Lu, H.
Lu, M.
Lu, Y. J.
Lubatti, H. J.
Luci, C.Aff108, Aff109
Lucotte, A.
Luedtke, C.
Luehring, F.
Luise, I.
Luminari, L.
Lund-Jensen, B.
Lutz, M. S.
Lynn, D.
Lysak, R.
Lytken, E.
Lyu, F.
Lyubushkin, V.
Lyubushkina, T.
Ma, H.
Ma, L. L.
Ma, Y.
Maccarrone, G.
Macchiolo, A.
Macdonald, C. M.
Machado Miguens, J.Aff181, Aff185
Madaffari, D.
Madar, R.
Mader, W. F.
Madysa, N.
Maeda, J.
Maekawa, K.
Maeland, S.
Maeno, T.
Maerker, M.
Maevskiy, A. S.
Magerl, V.
Magini, N.
Mahon, D. J.
Maidantchik, C.
Maier, T.
Maio, A.Aff184, Aff185, Aff187
Majersky, O.
Majewski, S.
Makida, Y.
Makovec, N.
Malaescu, B.
Malecki, Pa.
Maleev, V. P.
Malek, F.
Mallik, U.
Malon, D.
Malone, C.
Maltezos, S.
Malyukov, S.
Mamuzic, J.
Mancini, G.
Mandić, I.
Manhaes de Andrade Filho, L.
Maniatis, I. M.
Manjarres Ramos, J.
Mankinen, K. H.
Mann, A.
Manousos, A.
Mansoulie, B.
Manthos, I.
Manzoni, S.
Marantis, A.
Marceca, G.
Marchese, L.
Marchiori, G.
Marcisovsky, M.
Marcon, C.
Marin Tobon, C. A.
Marjanovic, M.
Marroquim, F.
Marshall, Z.
Martensson, M. U. F
Marti-Garcia, S.
Martin, C. B.
Martin, T. A.
Martin, V. J.
Martin dit Latour, B.
Martinez, M.Aff19, Aff254
Martinez Outschoorn, V. I.
Martin-Haugh, S.
Martoiu, V. S.
Martyniuk, A. C.
Marzin, A.
Masetti, L.
Mashimo, T.
Mashinistov, R.
Masik, J.
Maslennikov, A. L.Aff167, Aff166
Mason, L. H.
Massa, L.Aff110, Aff111
Massarotti, P.Aff102, Aff103
Mastrandrea, P.Aff106, Aff107
Mastroberardino, A.Aff62, Aff61
Masubuchi, T.
Matic, A.
Mättig, P.
Maurer, J.
Maček, B.
Maxfield, S. J.
Maximov, D. A.Aff167, Aff166
Mazini, R.
Maznas, I.
Mazza, S. M.
Mc Kee, S. P.
McCarn, A.
Deiana
McCarthy, T. G.
McClymont, L. I.
McCormack, W. P.
McDonald, E. F.
Mcfayden, J. A.
Mchedlidze, G.
McKay, M. A.
McLean, K. D.
McMahon, S. J.
McNamara, P. C.
McNicol, C. J.
McPherson, R. A.Aff229, Aff258
Mdhluli, J. E.
Meadows, Z. A.
Meehan, S.
Megy, T. M.
Mehlhase, S.
Mehta, A.
Meideck, T.
Meirose, B.
Melini, D.
Mellado Garcia, B. R.
Mellenthin, J. D.
Melo, M.
Meloni, F.
Melzer, A.
Menary, S. B.
Mendes Gouveia, E. D.Aff184, Aff188
Meng, L.
Meng, X. T.
Menke, S.
Meoni, E.Aff62, Aff61
Mergelmeyer, S.
Merkt, S. A. M.
Merlassino, C.
Mermod, P.
Merola, L.Aff102, Aff103
Meroni, C.
Meshkov, O.
Meshreki, J. K. R.
Messina, A.Aff108, Aff109
Metcalfe, J.
Mete, A. S.
Meyer, C.
Meyer, J.
Meyer, J-P.
Meyer Zu Theenhausen, H.
Miano, F.
Middleton, R. P.
Mijović, L.
Mikenberg, G.
Mikestikova, M.
Mikuž, M.
Mildner, H.
Milesi, M.
Milic, A.
Millar, D. A.
Miller, D. W.
Milov, A.
Milstead, D. A.Aff66, Aff67
Mina, R. A.Aff204, Aff250
Minaenko, A. A.
Miñano Moya, M.
Minashvili, I. A.
Mincer, A. I.
Mindur, B.
Mineev, M.
Minegishi, Y.
Ming, Y.
Mir, L. M.
Mirto, A.Aff98, Aff99
Mistry, K. P.
Mitani, T.
Mitrevski, J.
Mitsou, V. A.
Mittal, M.
Miucci, A.
Miyagawa, P. S.
Mizukami, A.
Mjörnmark, J. U.
Mkrtchyan, T.
Mlynarikova, M.
Moa, T.Aff66, Aff67
Mochizuki, K.
Mogg, P.
Mohapatra, S.
Moles-Valls, R.
Mondragon, M. C.
Mönig, K.
Monk, J.
Monnier, E.
Montalbano, A.
Montejo Berlingen, J.
Montella, M.
Monticelli, F.
Monzani, S.
Morange, N.
Moreno, D.
Moreno Llácer, M.
Morettini, P.
Morgenstern, M.
Morgenstern, S.
Mori, D.
Morii, M.
Morinaga, M.
Morisbak, V.
Morley, A. K.
Mornacchi, G.
Morris, A. P.
Morvaj, L.
Moschovakos, P.
Moser, B.
Mosidze, M.
Moss, H. J.
Moss, J.Aff204, Aff247
Motohashi, K.
Mountricha, E.
Moyse, E. J. W.
Muanza, S.
Mueller, F.
Mueller, J.
Mueller, R. S. P.
Muenstermann, D.
Mullier, G. A.
Munoz Martinez, J. L.
Munoz Sanchez, F. J.
Murin, P.
Murray, W. J.Aff231, Aff194
Murrone, A.Aff100, Aff101
Muškinja, M.
Mwewa, C.
Myagkov, A. G.Aff168, Aff263
Myers, J.
Myska, M.
Nachman, B. P.
Nackenhorst, O.
Nag Nag, A.
Nagai, K.
Nagano, K.
Nagasaka, Y.
Nagel, M.
Nagy, E.
Nairz, A. M.
Nakahama, Y.
Nakamura, K.
Nakamura, T.
Nakano, I.
Nanjo, H.
Napolitano, F.
Naranjo Garcia, R. F.
Narayan, R.
Narrias Villar, D. I.
Naryshkin, I.
Naumann, T.
Navarro, G.
Neal, H. A.
Nechaeva, P. Y.
Nechansky, F.
Neep, T. J.
Negri, A.Aff104, Aff105
Negrini, M.
Nektarijevic, S.
Nellist, C.
Nelson, M. E.
Nemecek, S.
Nemethy, P.
Nessi, M.Aff56, Aff76
Neubauer, M. S.
Neumann, M.
Newman, P. R.
Ng, T. Y.
Ng, Y. S.
Ng, Y. W. Y.
Nguyen, H. D. N.
Nguyen Manh, T.
Nibigira, E.
Nickerson, R. B.
Nicolaidou, R.
Nielsen, D. S.
Nielsen, J.
Nikiforou, N.
Nikolaenko, V.Aff168, Aff263
Nikolic-Audit, I.
Nikolopoulos, K.
Nilsson, P.
Nindhito, H. R.
Ninomiya, Y.
Nisati, A.
Nishu, N.
Nisius, R.
Nitsche, I.
Nitta, T.
Nobe, T.
Noguchi, Y.
Nomachi, M.
Nomidis, I.
Nomura, M. A.
Nordberg, M.
Norjoharuddeen, N.
Novak, T.
Novgorodova, O.
Novotny, R.
Nozka, L.
Ntekas, K.
Nurse, E.
Nuti, F.
Oakham, F. G.Aff50, Aff220
Oberlack, H.
Ocariz, J.
Ochi, A.
Ochoa, I.
Ochoa-Ricoux, J. P.
O’Connor, K.
Oda, S.
Odaka, S.
Oerdek, S.
Ogrodnik, A.
Oh, A.
Oh, S. H.
Ohm, C. C.
Oide, H.Aff78, Aff77
Ojeda, M. L.
Okawa, H.
Okazaki, Y.
Okumura, Y.
Okuyama, T.
Olariu, A.
Oleiro Seabra, L. F.
Olivares Pino, S. A.
Oliveira Damazio, D.
Oliver, J. L.
Olsson, M. J. R.
Olszewski, A.
Olszowska, J.
O’Neil, D. C.
Onofre, A.Aff184, Aff188
Onogi, K.
Onyisi, P. U. E.
Oppen, H.
Oreglia, M. J.
Orellana, G. E.
Oren, Y.
Orestano, D.Aff112, Aff113
Orlando, N.
Orr, R. S.
Osculati, B.Aff78, Aff77
O’Shea, V.
Ospanov, R.
Otero y Garzon, G.
Otono, H.
Ouchrif, M.
Ould-Saada, F.
Ouraou, A.
Ouyang, Q.
Owen, M.
Owen, R. E.
Ozcan, V. E.
Ozturk, N.
Pacalt, J.
Pacey, H. A.
Pachal, K.
Pacheco Pages, A.
Padilla Aranda, C.
Pagan Griso, S.
Paganini, M.
Palacino, G.
Palazzo, S.
Palestini, S.
Palka, M.
Pallin, D.
Panagoulias, I.
Pandini, C. E.
Panduro Vazquez, J. G.
Pani, P.
Panizzo, G.Aff95, Aff97
Paolozzi, L.
Papadatos, C.
Papageorgiou, K.Aff11, Aff244
Paramonov, A.
Paredes Hernandez, D.
Paredes Saenz, S. R.
Parida, B.
Park, T. H.
Parker, A. J.
Parker, M. A.
Parodi, F.Aff78, Aff77
Parrish, E. W. P.
Parsons, J. A.
Parzefall, U.
Pascual Dominguez, L.
Pascuzzi, V. R.
Pasner, J. M. P.
Pasqualucci, E.
Passaggio, S.
Pastore, F.
Pasuwan, P.Aff66, Aff67
Pataraia, S.
Pater, J. R.
Pathak, A.Aff234, Aff245
Pauly, T.
Pearson, B.
Pedersen, M.
Pedraza Diaz, L.
Pedro, R.Aff184, Aff185
Peleganchuk, S. V.Aff167, Aff166
Penc, O.
Peng, C.
Peng, H.
Peralva, B. S.
Perego, M. M.
Pereira Peixoto, A. P.Aff184, Aff188
Perepelitsa, D. V.
Peri, F.
Perini, L.Aff100, Aff101
Pernegger, H.
Perrella, S.Aff102, Aff103
Peshekhonov, V. D.
Peters, K.
Peters, R. F. Y.
Petersen, B. A.
Petersen, T. C.
Petit, E.
Petridis, A.
Petridou, C.
Petroff, P.
Petrov, M.
Petrucci, F.Aff112, Aff113
Pettee, M.
Pettersson, N. E.
Petukhova, K.
Peyaud, A.
Pezoa, R.
Pham, T.
Phillips, F. H.
Phillips, P. W.
Phipps, M. W.
Piacquadio, G.
Pianori, E.
Picazio, A.
Pickles, R. H.
Piegaia, R.
Pietreanu, D.
Pilcher, J. E.
Pilkington, A. D.
Pinamonti, M.Aff110, Aff111
Pinfold, J. L.
Pitt, M.
Pizzimento, L.Aff110, Aff111
Pleier, M.-A.
Pleskot, V.
Plotnikova, E.
Pluth, D.
Podberezko, P.Aff167, Aff166
Poettgen, R.
Poggi, R.
Poggioli, L.
Pogrebnyak, I.
Pohl, D.
Pokharel, I.
Polesello, G.
Poley, A.
Policicchio, A.Aff108, Aff109
Polifka, R.
Polini, A.
Pollard, C. S.
Polychronakos, V.
Ponomarenko, D.
Pontecorvo, L.
Popa, S.
Popeneciu, G. A.
Portillo Quintero, D. M.
Pospisil, S.
Potamianos, K.
Potrap, I. N.
Potter, C. J.
Potti, H.
Poulsen, T.
Poveda, J.
Powell, T. D.
Pownall, G.
Pozo Astigarraga, M. E.
Pralavorio, P.
Prell, S.
Price, D.
Primavera, M.
Prince, S.
Proffitt, M. L.
Proklova, N.
Prokofiev, K.
Prokoshin, F.
Protopopescu, S.
Proudfoot, J.
Przybycien, M.
Puri, A.
Puzo, P.
Qian, J.
Qin, Y.
Quadt, A.
Queitsch-Maitland, M.
Qureshi, A.
Rados, P.
Ragusa, F.Aff100, Aff101
Rahal, G.
Raine, J. A.
Rajagopalan, S.
Ramirez Morales, A.
Ran, K.
Rashid, T.
Raspopov, S.
Ratti, M. G.Aff100, Aff101
Rauch, D. M.
Rauscher, F.
Rave, S.
Ravina, B.
Ravinovich, I.
Rawling, J. H.
Raymond, M.
Read, A. L.
Readioff, N. P.
Reale, M.Aff98, Aff99
Rebuzzi, D. M.Aff104, Aff105
Redelbach, A.
Redlinger, G.
Reed, R. G.
Reeves, K.
Rehnisch, L.
Reichert, J.
Reikher, D.
Reiss, A.
Rej, A.
Rembser, C.
Ren, H.
Rescigno, M.
Resconi, S.
Resseguie, E. D.
Rettie, S.
Reynolds, E.
Rezanova, O. L.Aff167, Aff166
Reznicek, P.
Ricci, E.Aff114, Aff115
Richter, R.
Richter, S.
Richter-Was, E.
Ricken, O.
Ridel, M.
Rieck, P.
Riegel, C. J.
Rifki, O.
Rijssenbeek, M.
Rimoldi, A.Aff104, Aff105
Rimoldi, M.
Rinaldi, L.
Ripellino, G.
Ristić, B.
Ritsch, E.
Riu, I.
Rivera Vergara, J. C.
Rizatdinova, F.
Rizvi, E.
Rizzi, C.
Roberts, R. T.
Robertson, S. H.Aff147, Aff258
Robin, M.
Robinson, D.
Robinson, J. E. M.
Robson, A.
Rocco, E.
Roda, C.Aff106, Aff107
Rodina, Y.
Rodriguez Bosca, S.
Rodriguez Perez, A.
Rodriguez Rodriguez, D.
Rodríguez Vera, A. M.
Roe, S.
Røhne, O.
Röhrig, R.
Roland, C. P. A.
Roloff, J.
Romaniouk, A.
Romano, M.Aff32, Aff31
Rompotis, N.
Ronzani, M.
Roos, L.
Rosati, S.
Rosbach, K.
Rosien, N-A.
Rosin, G.
Rosser, B. J.
Rossi, E.
Rossi, E.Aff112, Aff113
Rossi, E.Aff102, Aff103
Rossi, L. P.
Rossini, L.Aff100, Aff101
Rosten, J. H. N.
Rosten, R.
Rotaru, M.
Rothberg, J.
Rousseau, D.
Roy, D.
Rozanov, A.
Rozen, Y.
Ruan, X.
Rubbo, F.
Rühr, F.
Ruiz-Martinez, A.
Rummler, A.
Rurikova, Z.
Rusakovich, N. A.
Russell, H. L.
Rustige, L.Aff58, Aff69
Rutherfoord, J. P.
Rüttinger, E. M.Aff68, Aff200
Ryabov, Y. F.
Rybar, M.
Rybkin, G.
Ryzhov, A.
Rzehorz, G. F.
Sabatini, P.
Sabato, G.
Sacerdoti, S.
Sadrozinski, H. F-W.
Sadykov, R.
Safai Tehrani, F.
Saha, P.
Saha, S.
Sahinsoy, M.
Sahu, A.
Saimpert, M.
Saito, M.
Saito, T.
Sakamoto, H.
Sakharov, A.Aff169, Aff262
Salamani, D.
Salamanna, G.Aff112, Aff113
Salazar Loyola, J. E.
Sales De Bruin, P. H.
Salihagic, D.
Salnikov, A.
Salt, J.
Salvatore, D.Aff62, Aff61
Salvatore, F.
Salvucci, A.Aff90, Aff91, Aff92
Salzburger, A.
Samarati, J.
Sammel, D.
Sampsonidis, D.
Sampsonidou, D.
Sánchez, J.
Sanchez Pineda, A.Aff95, Aff97
Sandaker, H.
Sander, C. O.
Sandhoff, M.
Sandoval, C.
Sankey, D. P. C.
Sannino, M.Aff78, Aff77
Sano, Y.
Sansoni, A.
Santoni, C.
Santos, H.Aff184, Aff185
Santpur, S. N.
Santra, A.
Sapronov, A.
Saraiva, J. G.Aff184, Aff187
Sasaki, O.
Sato, K.
Sauvan, E.
Savard, P.Aff219, Aff220
Savic, N.
Sawada, R.
Sawyer, C.
Sawyer, L.
Sbarra, C.
Sbrizzi, A.
Scanlon, T.
Schaarschmidt, J.
Schacht, P.
Schachtner, B. M.
Schaefer, D.
Schaefer, L.
Schaeffer, J.
Schaepe, S.
Schäfer, U.
Schaffer, A. C.
Schaile, D.
Schamberger, R. D.
Scharmberg, N.
Schegelsky, V. A.
Scheirich, D.
Schenck, F.
Schernau, M.
Schiavi, C.Aff78, Aff77
Schier, S.
Schildgen, L. K.
Schillaci, Z. M.
Schioppa, E. J.
Schioppa, M.Aff62, Aff61
Schleicher, K. E.
Schlenker, S.
Schmidt-Sommerfeld, K. R.
Schmieden, K.
Schmitt, C.
Schmitt, S.
Schmitz, S.
Schmoeckel, J. C.
Schnoor, U.
Schoeffel, L.
Schoening, A.
Schopf, E.
Schott, M.
Schouwenberg, J. F. P.
Schovancova, J.
Schramm, S.
Schroeder, F.
Schulte, A.
Schultz-Coulon, H-C.
Schumacher, M.
Schumm, B. A.
Schune, Ph.
Schwartzman, A.
Schwarz, T. A.
Schwemling, Ph.
Schwienhorst, R.
Sciandra, A.
Sciolla, G.
Scornajenghi, M.Aff62, Aff61
Scuri, F.
Scutti, F.
Scyboz, L. M.
Sebastiani, C. D.Aff108, Aff109
Seema, P.
Seidel, S. C.
Seiden, A.
Seiss, T.
Seixas, J. M.
Sekhniaidze, G.
Sekhon, K.
Sekula, S. J.
Semprini-Cesari, N.Aff32, Aff31
Sen, S.
Senkin, S.
Serfon, C.
Serin, L.
Serkin, L.Aff95, Aff96
Sessa, M.
Severini, H.
Sforza, F.
Sfyrla, A.
Shabalina, E.
Shahinian, J. D.
Shaikh, N. W.Aff66, Aff67
Shaked Renous, D.
Shan, L. Y.
Shang, R.
Shank, J. T.
Shapiro, M.
Sharma, A. S.
Sharma, A.
Shatalov, P. B.
Shaw, K.
Shaw, S. M.
Shcherbakova, A.
Shen, Y.
Sherafati, N.
Sherman, A. D.
Sherwood, P.
Shi, L.Aff209, Aff265
Shimizu, S.
Shimmin, C. O.
Shimogama, Y.
Shimojima, M.
Shipsey, I. P. J.
Shirabe, S.
Shiyakova, M.Aff119, Aff256
Shlomi, J.
Shmeleva, A.
Shochet, M. J.
Shojaii, S.
Shope, D. R.
Shrestha, S.
Shulga, E.
Sicho, P.
Sickles, A. M.
Sidebo, P. E.
Sideras Haddad, E.
Sidiropoulou, O.
Sidoti, A.Aff32, Aff31
Siegert, F.
Sijacki, Dj.
Silva, Jr., M.
Silva Oliveira, M. V.
Silverstein, S. B.
Simion, S.
Simioni, E.
Simon, M.
Simoniello, R.
Sinervo, P.
Sinev, N. B.
Sioli, M.Aff32, Aff31
Siral, I.
Sivoklokov, S. Yu.
Sjölin, J.Aff66, Aff67
Skorda, E.
Skubic, P.
Slawinska, M.
Sliwa, K.
Slovak, R.
Smakhtin, V.
Smart, B. H.
Smiesko, J.
Smirnov, N.
Smirnov, S. Yu.
Smirnov, Y.
Smirnova, L. N.
Smirnova, O.
Smith, J. W.
Smizanska, M.
Smolek, K.
Smykiewicz, A.
Snesarev, A. A.
Snyder, I. M.
Snyder, S.
Sobie, R.Aff229, Aff258
Soffa, A. M.
Soffer, A.
Søgaard, A.
Sohns, F.
Sokhrannyi, G.
Solans Sanchez, C. A.
Soldatov, E. Yu.
Soldevila, U.
Solodkov, A. A.
Soloshenko, A.
Solovyanov, O. V.
Solovyev, V.
Sommer, P.
Son, H.
Song, W.
Song, W. Y.
Sopczak, A.
Sopkova, F.
Sotiropoulou, C. L.Aff106, Aff107
Sottocornola, S.Aff104, Aff105
Soualah, R.Aff95, Aff97, Aff243
Soukharev, A. M.Aff167, Aff166
South, D.
Spagnolo, S.Aff98, Aff99
Spalla, M.
Spangenberg, M.
Spanò, F.
Sperlich, D.
Spieker, T. M.
Spighi, R.
Spigo, G.
Spiller, L. A.
Spina, M.
Spiteri, D. P.
Spousta, M.
Stabile, A.Aff100, Aff101
Stamas, B. L.
Stamen, R.
Stamenkovic, M.
Stamm, S.
Stanecka, E.
Stanek, R. W.
Stanislaus, B.
Stanitzki, M. M.
Stankaityte, M.
Stapf, B.
Starchenko, E. A.
Stark, G. H.
Stark, J.
Stark, S. H
Staroba, P.
Starovoitov, P.
Stärz, S.
Staszewski, R.
Stavropoulos, G.
Stegler, M.
Steinberg, P.
Stelzer, B.
Stelzer, H. J.
Stelzer-Chilton, O.
Stenzel, H.
Stevenson, T. J.
Stewart, G. A.
Stockton, M. C.
Stoicea, G.
Stolarski, M.
Stolte, P.
Stonjek, S.
Straessner, A.
Strandberg, J.
Strandberg, S.Aff66, Aff67
Strauss, M.
Strizenec, P.
Ströhmer, R.
Strom, D. M.
Stroynowski, R.
Strubig, A.
Stucci, S. A.
Stugu, B.
Stupak, J.
Styles, N. A.
Su, D.
Suchek, S.
Sugaya, Y.
Sulin, V. V.
Sullivan, M. J.
Sultan, D. M. S.
Sultansoy, S.
Sumida, T.
Sun, S.
Sun, X.
Suruliz, K.
Suster, C. J. E.
Sutton, M. R.
Suzuki, S.
Svatos, M.
Swiatlowski, M.
Swift, S. P.
Sydorenko, A.
Sykora, I.
Sykora, M.
Sykora, T.
Ta, D.
Tackmann, K.Aff68, Aff255
Taenzer, J.
Taffard, A.
Tafirout, R.
Tahirovic, E.
Takai, H.
Takashima, R.
Takeda, K.
Takeshita, T.
Takeva, E. P.
Takubo, Y.
Talby, M.
Talyshev, A. A.Aff167, Aff166
Tamir, N. M.
Tanaka, J.
Tanaka, M.
Tanaka, R.
Tannenwald, B. B.
Tapia Araya, S.
Tapprogge, S.
Tarek Abouelfadl Mohamed, A.
Tarem, S.
Tarna, G.Aff37, Aff145
Tartarelli, G. F.
Tas, P.
Tasevsky, M.
Tashiro, T.
Tassi, E.Aff62, Aff61
Tavares Delgado, A.Aff184, Aff185
Tayalati, Y.
Taylor, A. J.
Taylor, G. N.
Taylor, P. T. E.
Taylor, W.
Tee, A. S.
Teixeira De Lima, R.
Teixeira-Dias, P.
Ten Kate, H.
Teoh, J. J.
Terada, S.
Terashi, K.
Terron, J.
Terzo, S.
Testa, M.
Teuscher, R. J.Aff219, Aff258
Thais, S. J.
Theveneaux-Pelzer, T.
Thiele, F.
Thomas, D. W.
Thomas, J. O.
Thomas, J. P.
Thompson, A. S.
Thompson, P. D.
Thomsen, L. A.
Thomson, E.
Tian, Y.
Ticse Torres, R. E.
Tikhomirov, V. O.Aff154, Aff156
Tikhonov, Yu. A.Aff167, Aff166
Timoshenko, S.
Tipton, P.
Tisserant, S.
Todome, K.Aff32, Aff31
Todorova-Nova, S.
Todt, S.
Tojo, J.
Tokár, S.
Tokushuku, K.
Tolley, E.
Tomiwa, K. G.
Tomoto, M.
Tompkins, L.Aff204, Aff250
Toms, K.
Tong, B.
Tornambe, P.
Torrence, E.
Torres, H.
Torró Pastor, E.
Tosciri, C.
Toth, J.Aff145, Aff257
Tovey, D. R.
Treado, C. J.
Trefzger, T.
Tresoldi, F.
Tricoli, A.
Trigger, I. M.
Trincaz-Duvoid, S.
Trischuk, W.
Trocmé, B.
Trofymov, A.
Troncon, C.
Trovatelli, M.
Trovato, F.
Truong, L.
Trzebinski, M.
Trzupek, A.
Tsai, F.
Tseng, J. C-L.
Tsiareshka, P. V.Aff119, Aff151
Tsirigotis, A.
Tsirintanis, N.
Tsiskaridze, V.
Tskhadadze, E. G.
Tsopoulou, M.
Tsukerman, I. I.
Tsulaia, V.
Tsuno, S.
Tsybychev, D.Aff206, Aff218
Tu, Y.
Tudorache, A.
Tudorache, V.
Tulbure, T. T.
Tuna, A. N.
Turchikhin, S.
Turgeman, D.
Turk Cakir, I.Aff5, Aff252
Turner, R. J.
Turra, R. T.
Tuts, P. M.
Tzamarias, S
Tzovara, E.
Ucchielli, G.
Ueda, I.
Ughetto, M.Aff66, Aff67
Ukegawa, F.
Unal, G.
Undrus, A.
Unel, G.
Ungaro, F. C.
Unno, Y.
Uno, K.
Urban, J.
Urquijo, P.
Usai, G.
Usui, J.
Vacavant, L.
Vacek, V.
Vachon, B.
Vadla, K. O. H.
Vaidya, A.
Valderanis, C.
Valdes Santurio, E.Aff66, Aff67
Valente, M.
Valentinetti, S.Aff32, Aff31
Valero, A.
Valéry, L.
Vallance, R. A.
Vallier, A.
Valls Ferrer, J. A.
Van Daalen, T. R.
Van Gemmeren, P.
Van Vulpen, I.
Vanadia, M.Aff110, Aff111
Vandelli, W.
Vaniachine, A.
Vari, R.
Varnes, E. W.
Varni, C.Aff78, Aff77
Varol, T.
Varouchas, D.
Varvell, K. E.
Vasile, M. E.
Vasquez, G. A.
Vasquez, J. G.
Vazeille, F.
Vazquez Furelos, D.
Vazquez Schroeder, T.
Veatch, J.
Vecchio, V.Aff112, Aff113
Veloce, L. M.
Veloso, F.Aff184, Aff186
Veneziano, S.
Ventura, A.Aff98, Aff99
Venturi, N.
Verbytskyi, A.
Vercesi, V.
Verducci, M.Aff112, Aff113
Vergel Infante, C. M.
Vergis, C.
Verkerke, W.
Vermeulen, A. T.
Vermeulen, J. C.
Vetterli, M. C.Aff203, Aff220
Viaux Maira, N.
Vicente Barreto Pinto, M.
Vichou, I.
Vickey, T.
Vickey Boeriu, O. E.
Viehhauser, G. H. A.
Vigani, L.
Villa, M.Aff32, Aff31
Villaplana Perez, M.Aff100, Aff101
Vilucchi, E.
Vincter, M. G.
Vinogradov, V. B.
Vishwakarma, A.
Vittori, C.Aff32, Aff31
Vivarelli, I.
Vogel, M.
Vokac, P.
Volpi, G.
von Buddenbrock, S. E.
Von Toerne, E.
Vorobel, V.
Vorobev, K.
Vos, M.
Vossebeld, J. H.
Vranjes, N.
Vranjes Milosavljevic, M.
Vrba, V.
Vreeswijk, M.
Šfiligoj, T.
Vuillermet, R.
Vukotic, I.
Ženiš, T.
Živković, L.
Wagner, P.
Wagner, W.
Wagner-Kuhr, J.
Wahlberg, H.
Wahrmund, S.
Wakamiya, K.
Walbrecht, V. M.
Walder, J.
Walker, R.
Walker, S. D.
Walkowiak, W.
Wallangen, V.Aff66, Aff67
Wang, A. M.
Wang, C.
Wang, F.
Wang, H.
Wang, H.
Wang, J.
Wang, J.
Wang, P.
Wang, Q.
Wang, R.-J.
Wang, R.
Wang, R.
Wang, S. M.
Wang, W. T.
Wang, W.Aff22, Aff209
Wang, W. X.Aff83, Aff209
Wang, Y.Aff83, Aff180
Wang, Z.
Wanotayaroj, C.
Warburton, A.
Ward, C. P.
Wardrope, D. R.
Washbrook, A.
Watson, A. T.
Watson, M. F.
Watts, G.
Waugh, B. M.
Webb, A. F.
Webb, S.
Weber, C.
Weber, M. S.
Weber, S. A.
Weber, S. M.
Weidberg, A. R.
Weingarten, J.
Weirich, M.
Weiser, C.
Wells, P. S.
Wenaus, T.
Wengler, T.
Wenig, S.
Wermes, N.
Werner, M. D.
Werner, P.
Wessels, M.
Weston, T. D.
Whalen, K.
Whallon, N. L.
Wharton, A. M.
White, A. S.
White, A.
White, M. J.
White, R.
Whiteson, D.
Whitmore, B. W.
Wickens, F. J.
Wiedenmann, W.
Wielers, M.
Wiglesworth, C.
Wiik-Fuchs, L. A. M.
Wilk, F.
Wilkens, H. G.
Wilkins, L. J.
Williams, H. H.
Williams, S.
Willis, C.
Willocq, S.
Wilson, J. A.
Wingerter-Seez, I.
Winkels, E.
Winklmeier, F.
Winston, O. J.
Winter, B. T.
Wittgen, M.
Wobisch, M.
Wolf, A.
Wolf, T. M. H.
Wolff, R.
Wölker, R. W.
Wollrath, J.
Wolter, M. W.
Wolters, H.Aff184, Aff186
Wong, V. W. S.
Woods, N. L.
Worm, S. D.
Wosiek, B. K.
Wozniak, K. W.
Wraight, K.
Wu, S. L.
Wu, X.
Wu, Y.
Wyatt, T. R.
Wynne, B. M.
Xella, S.
Xi, Z.
Xia, L.
Xu, D.
Xu, H.Aff83, Aff145
Xu, L.
Xu, T.
Xu, W.
Xu, Z.
Xu, Z.
Yabsley, B.
Yacoob, S.
Yajima, K.
Yallup, D. P.
Yamaguchi, D.
Yamaguchi, Y.
Yamamoto, A.
Yamanaka, T.
Yamane, F.
Yamatani, M.
Yamazaki, T.
Yamazaki, Y.
Yan, Z.
Yang, H. J.Aff85, Aff86
Yang, H. T.
Yang, S.
Yang, X.Aff84, Aff81
Yang, Y.
Yang, Z.
Yao, W-M.
Yap, Y. C.
Yasu, Y.
Yatsenko, E.Aff85, Aff86
Ye, J.
Ye, S.
Yeletskikh, I.
Yigitbasi, E.
Yildirim, E.
Yorita, K.
Yoshihara, K.
Young, C. J. S.
Young, C.
Yu, J.
Yue, X.
Yuen, S. P. Y.
Zabinski, B.
Zacharis, G.
Zaffaroni, E.
Zahreddine, J.
Zaidan, R.
Zaitsev, A. M.Aff168, Aff263
Zakareishvili, T.
Zakharchuk, N.
Zambito, S.
Zanzi, D.
Zaripovas, D. R.
Zeißner, S. V.
Zeitnitz, C.
Zemaityte, G.
Zeng, J. C.
Zenin, O.
Zerwas, D.
Zgubič, M.
Zhang, D. F.
Zhang, F.
Zhang, G.
Zhang, G.
Zhang, H.
Zhang, J.
Zhang, L.
Zhang, L.
Zhang, M.
Zhang, R.
Zhang, R.
Zhang, X.
Zhang, Y.
Zhang, Z.
Zhang, Z.
Zhao, P.
Zhao, Y.
Zhao, Z.
Zhemchugov, A.
Zheng, Z.
Zhong, D.
Zhou, B.
Zhou, C.
Zhou, M. S.
Zhou, M.
Zhou, N.
Zhou, Y.
Zhu, C. G.
Zhu, H. L.
Zhu, H.
Zhu, J.
Zhu, Y.
Zhuang, X.
Zhukov, K.
Zhulanov, V.Aff167, Aff166
Zieminska, D.
Zimine, N. I.
Zimmermann, S.
Zinonos, Z.
Ziolkowski, M.
Zobernig, G.
Zoccoli, A.Aff32, Aff31
Zoch, K.
Zorbas, T. G.
Zou, R.
Zwalinski, L.
Aff354, Aff269
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Escalante Del Valle, A.
Flechl, M.
Frühwirth, R.Aff271, Aff475
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.Aff271, Aff475
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.Aff271, Aff475
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.Aff271, Aff475
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Suarez Gonzalez, J.
De Wolf, E. A.
Di Croce, D.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Luetic, J.
Popov, A.Aff275, Aff399
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.Aff276, Aff301
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Vidal Marono, M.
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Correia Silva, G.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Rebello Teles, P.
Belchior Batista Das Chagas, E.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff279, Aff476
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff279, Aff477
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
Fonseca De Souza, S.
Huertas Guativa, L. M.
Malbouisson, H.
Matos Figueiredo, D.
Melo De Almeida, M.
Mora Herrera, C.
Mundim, L.
Nogima, H.
Prado Da Silva, W. L.
Sanchez Rosas, L. J.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Tonelli Manganote, E. J.Aff279, Aff476
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.Aff275, Aff284
Gao, X.Aff275, Aff284
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.Aff285, Aff478
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff285, Aff478
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Y.
Avila, C.
Cabrera, A.
Carrillo Montoya, C. A.
Chaparro Sierra, L. F.
Florez, C.
González Hernández, C. F.
Segura Delgado, M. A.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff291, Aff395
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.Aff293, Aff392
Finger, Jr., M.Aff293, Aff392
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff296, Aff479
Assran, Y.Aff296, Aff480, Aff481
Mohamed, A.Aff296, Aff482
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff301, Aff463
Titov, M.
Amendola, C.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
Diab, B.
Granier de Cassagnac, R.
Kucher, I.
Lobanov, A.
Martin Blanco, J.
Martin Perez, C.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Stahl Leiton, A. G.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff303, Aff483
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.Aff303, Aff483
Fontaine, J.-C.Aff303, Aff483
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Le Bihan, A.-C.
Tonon, N.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Sordini, V.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Toriashvili, T.Aff306, Aff307
Tsamalaidze, Z.Aff307, Aff392
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff310, Aff409
Aldaya Martin, M.
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Bermúdez Martínez, A.
Bertsche, D.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff309, Aff311
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Diez Pardos, C.
Domínguez Damiani, D.
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.Aff311, Aff312
Geiser, A.
Grados Luyando, J. M.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff311, Aff484
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
Van De Klundert, M.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Blobel, V.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.Aff313, Aff409
Husemann, U.
Katkov, I.Aff313, Aff399
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Weber, M.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manitara, K.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.Aff318, Aff321
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff319, Aff320
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T. Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff320, Aff321
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff323, Aff485
Kar, C.
Mal, P.
Nayak, A.Aff323, Aff486
Roy Chowdhury, S.
Sahoo, D. K.Aff323, Aff485
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.Aff326, Aff487
Bharti, M.Aff326, Aff487
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.Aff326, Aff487
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.Aff326, Aff487
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.Aff326, Aff488
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.Aff326, Aff488
Sharan, M.
Singh, B.Aff326, Aff487
Thakur, S.Aff326, Aff487
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, RavindraKumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Sawant, S.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.Aff332, Aff489
Eskandari Tadavani, E.
Etesami, S. M.Aff332, Aff489
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Naseri, M.
Rezaei Hosseinabadi, F.
Safarzadeh, B.Aff332, Aff490
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff334, Aff335
Calabria, C.Aff334, Aff335
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff334, Aff336
Cristella, L.Aff334, Aff335
De Filippis, N.Aff334, Aff336
De Palma, M.Aff334, Aff335
Di Florio, A.Aff334, Aff335
Errico, F.Aff334, Aff335
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff334, Aff335
Iaselli, G.Aff334, Aff336
Ince, M.Aff334, Aff335
Lezki, S.Aff334, Aff335
Maggi, G.Aff334, Aff336
Maggi, M.
Miniello, G.Aff334, Aff335
My, S.Aff334, Aff335
Nuzzo, S.Aff334, Aff335
Pompili, A.Aff334, Aff335
Pugliese, G.Aff334, Aff336
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff334, Aff335
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff337, Aff338
Bonacorsi, D.Aff337, Aff338
Borgonovi, L.Aff337, Aff338
Braibant-Giacomelli, S.Aff337, Aff338
Campanini, R.Aff337, Aff338
Capiluppi, P.Aff337, Aff338
Castro, A.Aff337, Aff338
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.Aff337, Aff338
Codispoti, G.Aff337, Aff338
Cuffiani, M.Aff337, Aff338
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff337, Aff338
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff337, Aff338
Iemmi, F.Aff337, Aff338
Lo Meo, S.Aff337, Aff491
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.Aff337, Aff338
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff337, Aff338
Rossi, A. M.Aff337, Aff338
Rovelli, T.Aff337, Aff338
Siroli, G. P.Aff337, Aff338
Tosi, N.
Albergo, S.Aff339, Aff340, Aff492
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff339, Aff340
Tricomi, A.Aff339, Aff340, Aff492
Tuve, C.Aff339, Aff340
Barbagli, G.
Chatterjee, K.Aff341, Aff342
Ciulli, V.Aff341, Aff342
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff341, Aff342
Focardi, E.Aff341, Aff342
Latino, G.
Lenzi, P.Aff341, Aff342
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.Aff341, Aff493
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff343, Aff345
Robutti, E.
Tosi, S.Aff343, Aff345
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.Aff346, Aff347
Ciriolo, V.Aff346, Aff347, Aff409
Di Guida, S.Aff346, Aff347, Aff409
Dinardo, M. E.Aff346, Aff347
Fiorendi, S.Aff346, Aff347
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff346, Aff347
Govoni, P.Aff346, Aff347
Malberti, M.Aff346, Aff347
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff346, Aff347
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff346, Aff347
Tabarelli de Fatis, T.Aff346, Aff347
Zuolo, D.Aff346, Aff347
Buontempo, S.
Cavallo, N.Aff348, Aff350
De Iorio, A.Aff348, Aff349
Di Crescenzo, A.Aff348, Aff349
Fabozzi, F.Aff348, Aff350
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.Aff348, Aff349
Lista, L.
Meola, S.Aff348, Aff351, Aff409
Paolucci, P.Aff348, Aff409
Sciacca, C.Aff348, Aff349
Voevodina, E.Aff348, Aff349
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff352, Aff353
Boletti, A.Aff352, Aff353
Bragagnolo, A.
Carlin, R.Aff352, Aff353
Checchia, P.
Dall’Osso, M.Aff352, Aff353
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff352, Aff353
Gasparini, U.Aff352, Aff353
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.Aff352, Aff353
Meneguzzo, A. T.Aff352, Aff353
Pazzini, J.Aff352, Aff353
Presilla, M.
Ronchese, P.Aff352, Aff353
Rossin, R.Aff352, Aff353
Simonetto, F.Aff352, Aff353
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.Aff352, Aff353
Zanetti, M.Aff352, Aff353
Zotto, P.Aff352, Aff353
Zumerle, G.Aff352, Aff353
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.Aff355, Aff356
Ratti, S. P.Aff355, Aff356
Re, V.
Ressegotti, M.Aff355, Aff356
Riccardi, C.Aff355, Aff356
Salvini, P.
Vai, I.Aff355, Aff356
Vitulo, P.Aff355, Aff356
Biasini, M.Aff357, Aff358
Bilei, G. M.
Cecchi, C.Aff357, Aff358
Ciangottini, D.Aff357, Aff358
Fanò, L.Aff357, Aff358
Lariccia, P.Aff357, Aff358
Leonardi, R.Aff357, Aff358
Manoni, E.
Mantovani, G.Aff357, Aff358
Mariani, V.Aff357, Aff358
Menichelli, M.
Rossi, A.Aff357, Aff358
Santocchia, A.Aff357, Aff358
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff359, Aff360
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.Aff359, Aff361
Giannini, L.Aff359, Aff361
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff359, Aff361
Manca, E.Aff359, Aff361
Mandorli, G.Aff359, Aff361
Messineo, A.Aff359, Aff360
Palla, F.
Rizzi, A.Aff359, Aff360
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff359, Aff360
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.Aff362, Aff363
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff362, Aff363
Del Re, D.Aff362, Aff363
Di Marco, E.Aff362, Aff363
Diemoz, M.
Gelli, S.Aff362, Aff363
Longo, E.Aff362, Aff363
Marzocchi, B.Aff362, Aff363
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff362, Aff363
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff362, Aff363
Preiato, F.Aff362, Aff363
Quaranta, C.Aff362, Aff363
Rahatlou, S.Aff362, Aff363
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff362, Aff363
Amapane, N.Aff364, Aff365
Arcidiacono, R.Aff364, Aff366
Argiro, S.Aff364, Aff365
Arneodo, M.Aff364, Aff366
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff364, Aff365
Biino, C.
Cappati, A.Aff364, Aff365
Cartiglia, N.
Cenna, F.Aff364, Aff365
Cometti, S.
Costa, M.Aff364, Aff365
Covarelli, R.Aff364, Aff365
Demaria, N.
Kiani, B.Aff364, Aff365
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff364, Aff365
Monaco, V.Aff364, Aff365
Monteil, E.Aff364, Aff365
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff364, Aff365
Pacher, L.Aff364, Aff365
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff364, Aff365
Romero, A.Aff364, Aff365
Ruspa, M.Aff364, Aff366
Sacchi, R.Aff364, Aff365
Salvatico, R.Aff364, Aff365
Shchelina, K.Aff364, Aff365
Sola, V.
Solano, A.Aff364, Aff365
Soldi, D.Aff364, Aff365
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.Aff367, Aff368
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff367, Aff368
Della Ricca, G.Aff367, Aff368
Vazzoler, F.Aff367, Aff368
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.Aff371, Aff495
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Lee, S.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Md Ali, M. A. B.Aff379, Aff496
Mohamad Idris, F.Aff379, Aff497
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
Murillo Quijada, J. A.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
Heredia-De La Cruz, I.Aff381, Aff498
Lopez-Fernandez, R.
Mejia Guisao, J.
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Sanchez, G.
ReyesAlmanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Morelos Pineda, A.
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.Aff390, Aff499
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Beirão Da Cruz E Silva, C.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff392, Aff394, Aff397
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff393, Aff500
Kuznetsova, E.Aff393, Aff441
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff397, Aff398
Polikarpov, S.Aff397, Aff398
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.Aff397, Aff398
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff399, Aff436
Dudko, L.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Korneeva, N.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Savrin, V.
Volkov, P.
Barnyakov, A.Aff400, Aff501
Blinov, V.Aff400, Aff501
Dimova, T.Aff400, Aff501
Kardapoltsev, L.Aff400, Aff501
Skovpen, Y.Aff400, Aff501
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.Aff403, Aff502
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.Aff403, Aff503
Milosevic, J.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernandez Bedoya, C.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Rodríguez Bouza, V.
Sanchez Cruz, S.
Vizan Garcia, J. M.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Lopez Virto, A.
Marco, J.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Vilar Cortabitarte, R.
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.Aff355, Aff356, Aff409
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.Aff409, Aff484
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.Aff409, Aff475
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.Aff315, Aff409
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff410, Aff412
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Vesterbacka Olsson, M. L.
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.Aff412, Aff504
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Del Burgo, R.
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Mikuni, V. M.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.Aff416, Aff505
Damarseckin, S.Aff416, Aff506
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Gokbulut, G.
Guler, EmineGurpinarAff416, Aff507
Guler, Y.
Hos, I.Aff416, Aff508
Isik, C.
Kangal, E. E.Aff416, Aff509
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff416, Aff510
Ozturk, S.Aff416, Aff511
Polatoz, A.
Tali, B.Aff416, Aff505
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff417, Aff512
Karapinar, G.Aff417, Aff513
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff418, Aff514
Kaya, O.Aff418, Aff515
Özçelik, Ö.
Ozkorucuklu, S.Aff418, Aff516
Tekten, S.
Yetkin, E. A.Aff418, Aff517
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff419, Aff518
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.Aff422, Aff423
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff423, Aff519
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Di Maria, R.
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Milosevic, V.
Nash, J.Aff424, Aff520
Nikitenko, A.Aff395, Aff424
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff409, Aff424
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Charaf, O.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Demiragli, Z.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sperka, D.
Suarez, I.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff430, Aff521
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.Aff430, Aff522
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Ghiasi Shirazi, S. M. A.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Long, O. R.
Olmedo Negrete, M.
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Franco Sevilla, M.
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.Aff446, Aff507
Clarida, W.
Dilsiz, K.Aff446, Aff523
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff446, Aff524
Onel, Y.
Ozok, F.Aff446, Aff525
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Gonzalez Suarez, R.
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.Aff394, Aff459
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Lefeld, A.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff469, Aff526
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff369, Aff469
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.Aff474, Aff527
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2019(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for a heavy resonance decaying to a top quark and a vector-like top quark at s = 13 TeV
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Flechl, M.
Friedl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hartl, C.
Hörmann, N.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
König, A.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Matsushita, T.
Mikulec, I.
Rabady, D.
Rad, N.
Rahbaran, B.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Strauss, J.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.
Dvornikov, O.
Makarenko, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
Zykunov, V.
Shumeiko, N.
Alderweireldt, S.
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Lauwers, J.
Van De Klundert, M.
Van Haevermaet, H.
Van Mechelen, P.
Van Remortel, N.
Van Spilbeeck, A.
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
Daci, N.
De Bruyn, I.
Deroover, K.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Olbrechts, A.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Van Parijs, I.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Fasanella, G.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Karapostoli, G.
Lenzi, T.
Léonard, A.
Luetic, J.
Maerschalk, T.
Marinov, A.
Randle-conde, A.
Seva, T.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Yonamine, R.
Zenoni, F.
Zhang, F.
Cimmino, A.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Salva, S.
Schöfbeck, R.
Tytgat, M.
Van Driessche, W.
Yazgan, E.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Beluffi, C.
Bondu, O.
Brochet, S.
Bruno, G.
Caudron, A.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Francois, B.
Giammanco, A.
Jafari, A.
Komm, M.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Mertens, A.
Musich, M.
Piotrzkowski, K.
Quertenmont, L.
Selvaggi, M.
Marono, M. Vidal
Wertz, S.
Beliy, N.
Júnior, W. L. Aldá
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Brito, L.
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Custódio, A.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Santoro, A.
Sznajder, A.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Dogra, S.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Moon, C. S.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Abad, D. Romero
Vargas, J. C. Ruiz
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Rodozov, M.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vutova, M.
Dimitrov, A.
Glushkov, I.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Cheng, T.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liu, Z.
Romeo, F.
Ruan, M.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Wang, C.
Wang, Z.
Zhang, H.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Li, Q.
Liu, S.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Xu, Z.
Avila, C.
Cabrera, A.
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Gomez, J. P.
Hernández, C. F. González
Alvarez, J. D. Ruiz
Sanabria, J. C.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Cipriano, P. M. Ribeiro
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Radi, A.
Kadastik, M.
Perrini, L.
Raidal, M.
Tiko, A.
Veelken, C.
Eerola, P.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Härkönen, J.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Tuominiemi, J.
Tuovinen, E.
Wendland, L.
Talvitie, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Fabbro, B.
Faure, J. L.
Favaro, C.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Ghosh, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Kucher, I.
Locci, E.
Machet, M.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Antropov, I.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Busson, P.
Cadamuro, L.
Chapon, E.
Charlot, C.
Davignon, O.
de Cassagnac, R. Granier
Jo, M.
Lisniak, S.
Miné, P.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Pigard, P.
Regnard, S.
Salerno, R.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Strebler, T.
Yilmaz, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Aubin, A.
Bloch, D.
Brom, J.-M.
Buttignol, M.
Chabert, E. C.
Chanon, N.
Collard, C.
Conte, E.
Coubez, X.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Le Bihan, A.-C.
Van Hove, P.
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Montoya, C. A. Carrillo
Chierici, R.
Contardo, D.
Courbon, B.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Pequegnot, A. L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Donckt, M. Vander
Verdier, P.
Viret, S.
Khvedelidze, A.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Beranek, S.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Verlage, T.
Albert, A.
Brodski, M.
Dietz-Laursonn, E.
Duchardt, D.
Endres, M.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Güth, A.
Hamer, M.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Knutzen, S.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Olschewski, M.
Padeken, K.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Scheuch, F.
Sonnenschein, L.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Cherepanov, V.
Flügge, G.
Kargoll, B.
Kress, T.
Künsken, A.
Lingemann, J.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Costanza, F.
Pardos, C. Diez
Dolinska, G.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Eren, E.
Gallo, E.
Garcia, J. Garay
Geiser, A.
Gizhko, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Gunnellini, P.
Harb, A.
Hauk, J.
Hempel, M.
Jung, H.
Kalogeropoulos, A.
Karacheban, O.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Korol, I.
Krücker, D.
Lange, W.
Lelek, A.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lobanov, A.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Mittag, G.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Pitzl, D.
Placakyte, R.
Raspereza, A.
Roland, B.
Sahin, M. Ö.
Saxena, P.
SchoernerSadenius, T.
Spannagel, S.
Stefaniuk, N.
Van Onsem, G. P.
Walsh, R.
Wissing, C.
Blobel, V.
Vignali, M. Centis
Draeger, A. R.
Dreyer, T.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Haller, J.
Hoffmann, M.
Junkes, A.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Lapsien, T.
Marchesini, I.
Marconi, D.
Meyer, M.
Niedziela, M.
Nowatschin, D.
Pantaleo, F.
Peiffer, T.
Perieanu, A.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schmidt, A.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Tholen, H.
Troendle, D.
Usai, E.
Vanelderen, L.
Vanhoefer, A.
Vormwald, B.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baur, S.
Baus, C.
Berger, J.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Fink, S.
Freund, B.
Friese, R.
Giffels, M.
Gilbert, A.
Goldenzweig, P.
Haitz, D.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Kassel, F.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mildner, H.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Röcker, S.
Roscher, F.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Sieber, G.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Williamson, S.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Giakoumopoulou, V. A.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Topsis-Giotis, I.
Kesisoglou, S.
Panagiotou, A.
Saoulidou, N.
Tziaferi, E.
Evangelou, I.
Flouris, G.
Foudas, C.
Kokkas, P.
Loukas, N.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Filipovic, N.
Pasztor, G.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Zsigmond, A. J.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Bartók, M.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Komaragiri, J. R.
Bahinipati, S.
Bhowmik, S.
Choudhury, S.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Sahoo, D. K.
Sahoo, N.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chawla, R.
Bhawandeep, U.
Kalsi, A. K.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kumar, R.
Kumari, P.
Mehta, A.
Mittal, M.
Singh, J. B.
Walia, G.
Kumar, Ashok
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Keshri, S.
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Ranjan, K.
Sharma, R.
Sharma, V.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, K.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Majumdar, N.
Modak, A.
Mondal, K.
Mukhopadhyay, S.
Nandan, S.
Purohit, A.
Roy, A.
Roy, D.
Chowdhury, S. Roy
Sarkar, S.
Sharan, M.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mohanty, A. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Topkar, A.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kole, G.
Mahakud, B.
Mitra, S.
Mohanty, G. B.
Parida, B.
Sur, N.
Sutar, B.
Banerjee, S.
Dewanjee, R. K.
Ganguly, S.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Kumar, S.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sarkar, T.
Wickramage, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Mehdiabadi, S. Paktinat
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Caputo, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Fiore, L.
Iaselli, G.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fasanella, D.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Costa, S.
Di Mattia, A.
Giordano, F.
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Primavera, F.
Calvelli, V.
Ferro, F.
Monge, M. R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Brianza, L.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Manzoni, R. A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pigazzini, S.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Nardo, G.
Di Guida, S.
Esposito, M.
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Iorio, A. O. M.
Lanza, G.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Thyssen, F.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Benato, L.
Bisello, D.
Boletti, A.
Carlin, R.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Lacaprara, S.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Pozzobon, N.
Ronchese, P.
Simonetto, F.
Torassa, E.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Fallavollita, F.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Solestizi, L. Alunni
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Saha, A.
Santocchia, A.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Donato, S.
Fedi, G.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Lomtadze, T.
Martini, L.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
SavoyNavarro, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Margaroli, F.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Costa, M.
Covarelli, R.
Degano, A.
Demaria, N.
Finco, L.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ravera, F.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Staiano, A.
Traczyk, P.
Belforte, S.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Ricca, G. Della
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, S.
Lee, S. W.
Oh, Y. D.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Lee, A.
Kim, H.
Cifuentes, J. A. Brochero
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Kim, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Almond, J.
Kim, J.
Lee, H.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S. h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Choi, M.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Ryu, G.
Ryu, M. S.
Choi, Y.
Goh, J.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ahmed, I.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-De
Hernandez-Almada, A.
Lopez-Fernandez, R.
Villalba, R. Magaña
Guisao, J. Mejia
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Carpinteyro, S.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Saddique, A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Nawrocki, K.
Romanowska-Rybinska, K.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Walczak, M.
Bargassa, P.
Da Cruz E Silva, C. Beirão
Calpas, B.
Di Francesco, A.
Faccioli, P.
Parracho, P. G. Ferreira
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Iglesias, L. Lloret
Nemallapudi, M. V.
Antunes, J. Rodrigues
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Vadruccio, D.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Chtchipounov, L.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Sulimov, V.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bylinkin, A.
Chistov, R.
Danilov, M.
Polikarpov, S.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Leonidov, A.
Terkulov, A.
Baskakov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Miagkov, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.
Skovpen, Y.
Shtol, D.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Krychkine, V.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milosevic, J.
Rekovic, V.
Maestre, J. Alcaraz
Luna, M. Barrio
Calvo, E.
Cerrada, M.
Llatas, M. Chamizo
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Del Valle, A. Escalante
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Garcia-Abia, P.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
De Martino, E. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Olmeda, A. Quintario
Redondo, I.
Romero, L.
Soares, M. S.
de Trocóniz, J. F.
Missiroli, M.
Moran, D.
Cuevas, J.
Menendez, J. Fernandez
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Cruz, S. Sanchez
Andrés, I. Suárez
Vischia, P.
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Curras, E.
Fernandez, M.
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Rodrigo, T.
RuizJimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Abbaneo, D.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bloch, P.
Bocci, A.
Botta, C.
Camporesi, T.
Castello, R.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chen, Y.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daponte, V.
David, A.
De Gruttola, M.
De Roeck, A.
Di Marco, E.
Dobson, M.
Dorney, B.
du Pree, T.
Duggan, D.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Everaerts, P.
Fartoukh, S.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gill, K.
Girone, M.
Glege, F.
Gulhan, D.
Gundacker, S.
Guthoff, M.
Harris, P.
Hegeman, J.
Innocente, V.
Janot, P.
Kieseler, J.
Kirschenmann, H.
Knünz, V.
Kornmayer, A.
Kortelainen, M. J.
Kousouris, K.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Lucchini, M. T.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Martelli, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Milenovic, P.
Moortgat, F.
Morovic, S.
Mulders, M.
Neugebauer, H.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Racz, A.
Reis, T.
Rolandi, G.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Sauvan, J. B.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Seidel, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Steggemann, J.
Stoye, M.
Takahashi, Y.
Tosi, M.
Treille, D.
Triossi, A.
Tsirou, A.
Veckalns, V.
Veres, G. I.
Verweij, M.
Wardle, N.
Wöhri, H. K.
Zagozdzinska, A.
Zeuner, W. D.
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Bachmair, F.
Bäni, L.
Bianchini, L.
Casal, B.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Grab, C.
Heidegger, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Kasieczka, G.
Lustermann, W.
Mangano, B.
Marionneau, M.
del Arbol, P. Martinez Ruiz
Masciovecchio, M.
Meinhard, M. T.
Meister, D.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pandolfi, F.
Pata, J.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Quittnat, M.
Rossini, M.
Schönenberger, M.
Starodumov, A.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Wallny, R.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Caminada, L.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Galloni, C.
Hinzmann, A.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Ngadiuba, J.
Pinna, D.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Seitz, C.
Yang, Y.
Zucchetta, A.
Candelise, V.
Doan, T. H.
Jain, Sh.
Khurana, R.
Konyushikhin, M.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Kumar, Arun
Chang, P.
Chang, Y. H.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Fiori, F.
Hou, W.-S.
Hsiung, Y.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Moya, M. Miñano
Paganis, E.
Psallidas, A.
Tsai, J. f.
Asavapibhop, B.
Singh, G.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Adiguzel, A.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Girgis, S.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Hos, I.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Cerci, D. Sunar
Tali, B.
Topakli, H.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Bilin, B.
Bilmis, S.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Yetkin, E. A.
Yetkin, T.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Sorokin, P.
Aggleton, R.
Ball, F.
Beck, L.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Grimes, M.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Jacob, J.
Kreczko, L.
Lucas, C.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Poll, A.
Sakuma, T.
El Nasr-storey, S. Seif
Smith, D.
Smith, V. J.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Calligaris, L.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Baber, M.
Bainbridge, R.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Burton, D.
Casasso, S.
Citron, M.
Colling, D.
Corpe, L.
Dauncey, P.
Davies, G.
De Wit, A.
Negra, M. Della
Di Maria, R.
Dunne, P.
Elwood, A.
Futyan, D.
Haddad, Y.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Lane, R.
Laner, C.
Lucas, R.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Mastrolorenzo, L.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Pela, J.
Penning, B.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Acosta, M. Vazquez
Virdee, T.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Symonds, P.
Teodorescu, L.
Turner, M.
Borzou, A.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Pastika, N.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Avetisyan, A.
Bose, T.
Gastler, D.
Rankin, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Cutts, D.
Garabedian, A.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Jesus, O.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Mao, Z.
Narain, M.
Piperov, S.
Sagir, S.
Spencer, E.
Syarif, R.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chauhan, S.
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Gardner, M.
Ko, W.
Lander, R.
Mclean, C.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Smith, J.
Squires, M.
Stolp, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Weber, M.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Ellison, J.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Heilman, J.
Jandir, P.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Shrinivas, A.
Si, W.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Cerati, G. B.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Holzner, A.
Klein, D.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Macneill, I.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sani, M.
Sharma, V.
Simon, S.
Tadel, M.
Vartak, A.
Wasserbaech, S.
Welke, C.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Bradmiller-Feld, J.
Campagnari, C.
Dishaw, A.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
George, C.
Golf, F.
Gouskos, L.
Gran, J.
Heller, R.
Incandela, J.
Mullin, S. D.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bendavid, J.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Duarte, J.
Lawhorn, J. M.
Mott, A.
Newman, H. B.
Pena, C.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Xie, S.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Sun, M.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
Krohn, M.
Leontsinis, S.
Mulholland, T.
Stenson, K.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Chu, J.
Dittmer, S.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Kaufman, G. Nicolas
Patterson, J. R.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Winn, D.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cihangir, S.
Cremonesi, M.
Elvira, V. D.
Fisk, I.
Freeman, J.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hare, D.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kreis, B.
Lammel, S.
Linacre, J.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
De Sá, R. Lopes
Lykken, J.
Maeshima, K.
Magini, N.
Marraffino, J. M.
Maruyama, S.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ristori, L.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Whitbeck, A.
Wu, Y.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Carnes, A.
Carver, M.
Curry, D.
Das, S.
Field, R. D.
Furic, I. K.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Low, J. F.
Ma, P.
Matchev, K.
Mei, H.
Mitselmakher, G.
Rank, D.
Shchutska, L.
Sperka, D.
Thomas, L.
Wang, J.
Wang, S.
Yelton, J.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez, G.
Rodriguez, J. L.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Bein, S.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Prosper, H.
Santra, A.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Roy, T.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Bucinskaite, I.
Cavanaugh, R.
Evdokimov, O.
Gauthier, L.
Gerber, C. E.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Gonzalez, I. D. Sandoval
Varelas, N.
Wang, H.
Wu, Z.
Zakaria, M.
Zhang, J.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mermerkaya, H.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Yi, K.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
You, C.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Castle, J.
Forthomme, L.
Kenny, III, R. P.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Sanders, S.
Stringer, R.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Maravin, Y.
Mohammadi, A.
Saini, L. K.
Skhirtladze, N.
Toda, S.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Anelli, C.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Calvert, B.
Eno, S. C.
Ferraioli, C.
Gomez, J. A.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Ricci-Tam, F.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonjes, M. B.
Tonwar, S. C.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Apyan, A.
Azzolini, V.
Barbieri, R.
Baty, A.
Bi, R.
Bierwagen, K.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Hsu, D.
Iiyama, Y.
Innocenti, G. M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krajczar, K.
Lai, Y. S.
Lee, Y.-J.
Levin, A.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Roland, C.
Roland, G.
Salfeld-Nebgen, J.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Kalafut, S.
Kao, S. C.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Nourbakhsh, S.
Ruckstuhl, N.
Rusack, R.
Tambe, N.
Turkewitz, J.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Rodrigues, A. Malta
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Alyari, M.
Dolen, J.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kaisen, J.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Hortiangtham, A.
Massironi, A.
Morse, D. M.
Nash, D.
Orimoto, T.
De Lima, R. Teixeira
Trocino, D.
Wang, R.-J.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Charaf, O.
Hahn, K. A.
Kumar, A.
Mucia, N.
Odell, N.
Pollack, B.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Dev, N.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Kellams, N.
Lannon, K.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Reinsvold, A.
Ruchti, R.
Rupprecht, N.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hart, A.
Hill, C.
Hughes, R.
Ji, W.
Liu, B.
Luo, W.
Puigh, D.
Winer, B. L.
Wulsin, H. W.
Cooperstein, S.
Driga, O.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Hebda, P.
Lange, D.
Luo, J.
Marlow, D.
Medvedeva, T.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Stickland, D.
Svyatkovskiy, A.
Tully, C.
Malik, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Folgueras, S.
Gutay, L.
Jha, M. K.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Schulte, J. F.
Shi, X.
Sun, J.
Wang, F.
Xie, W.
Parashar, N.
Stupak, J.
Adair, A.
Akgun, B.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Geurts, F. J. M.
Guilbaud, M.
Li, W.
Michlin, B.
Northup, M.
Padley, B. P.
Roberts, J.
Rorie, J.
Tu, Z.
Zabel, J.
Betchart, B.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Lo, K. H.
Tan, P.
Verzetti, M.
Agapitos, A.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Espinosa, T. A. Gómez
Halkiadakis, E.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Lath, A.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Walker, M.
Delannoy, A. G.
Foerster, M.
Heideman, J.
Riley, G.
Rose, K.
Spanier, S.
Thapa, K.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Juska, E.
Kamon, T.
Mueller, R.
Pakhotin, Y.
Patel, R.
Perloff, A.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Tatarinov, A.
Ulmer, K. A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dragoiu, C.
Dudero, P. R.
Faulkner, J.
Gurpinar, E.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Libeiro, T.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Goodell, J.
Hirosky, R.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Sun, X.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Clarke, C.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Sturdy, J.
Belknap, D. A.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
Dodd, L.
Duric, S.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Levine, A.
Long, K.
Loveless, R.
Perry, T.
Pierro, G. A.
Polese, G.
Ruggles, T.
Savin, A.
Smith, N.
Smith, W. H.
Taylor, D.
Woods, N.
The CMS collaborationAff84, Aff252
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. September 2017 2017(9):1-42
Czasopismo naukowe