Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Preeti, Kaushik"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-15 z 15
Tytuł:
MHD FLOW OF CARREAU NANOFLUID TOWARDS STAGNATION POINT UNDER THERMOPHORESIS AND BROWNIAN MOTION EFFECT WITH NEWTONIAN HEATING CONDITION
Autorzy:
Preeti Kaushik
Upendra Mishra
Pokaż więcej
Temat:
Atomic and Molecular Physics, and Optics
Newtonian heating
Brownian motion
Magnetohydrodynamics
Physics
Thermophoresis
Nanofluid
Stagnation point
Mechanics
Flow (psychology)
Źródło:
JP Journal of Heat and Mass Transfer. 21:183-202
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_________::6d22eea0acbef03c455f80e218edd8af
http://www.pphmj.com/article.php?act=art_download&art_id=13562
Tytuł:
Manipulating MWCNT/TiO2 heterostructure morphology at nanoscale and its implications to NO2 sensing properties
Autorzy:
Preeti Kaushik
Marek Eliáš
Jan Prášek
Jan Michalička
Lenka Zajíčková
Pokaż więcej
Temat:
Condensed Matter Physics
General Materials Science
Źródło:
Materials Chemistry and Physics. 271:124901
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_________::bb519fd954d8bf7d1dbf42e56b9fd818
https://api.elsevier.com/content/article/PII:S0254058421006842?httpAccept=text/xml
Tytuł:
A New Class of Contraction in b-Metric Spaces and Applications
Autorzy:
Preeti Kaushik
Sanjay Kumar
Kenan Tas
Pokaż więcej
Temat:
Mathematics
QA1-939
Źródło:
Abstract and Applied Analysis, Vol 2017 (2017)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1085-3375; https://doaj.org/toc/1687-0409
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/d83cb09340e0418ea98e1da25556d624  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Fixed point results for $(\alpha,\psi, \xi )$-contractive compatible multi-valued mappings
Autorzy:
Preeti Kaushik
Sanjay Kumar
Pokaż więcej
Temat:
$\alpha_{\ast}$-admissible mappings
$(\alpha
\psi
\xi)$-contractive mappings
%22">compatible mappings"/>
lcsh:Analysis
lcsh:QA299.6-433
Pure mathematics
Multi valued
Fixed point
Mathematics
Źródło:
Journal of Nonlinear Analysis and Application, Vol 2016, Iss 2, Pp 28-36 (2016)
Dostępność:
https://explore.openaire.eu/search/publication?articleId=doi_dedup___::db09f9f2a69ade58b2c6bbe7f36efe32
http://www.ispacs.com/journals/jnaa/2016/jnaa-00305/article.pdf
    Wyświetlanie 1-15 z 15

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

    Prześlij opinię

    Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

    Formularz