Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Purohit, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł:
Enhanced etching characteristics of Si{100} in NaOH-based two-component solution
Autorzy:
V. Swarnalatha
S. Purohit
P. Pal
R. K. Sharma
Pokaż więcej
Temat:
Silicon
MEMS
Wet bulk micromachining
Wet etching
NaOH
NH2OH
Technology
Źródło:
Micro and Nano Systems Letters, Vol 10, Iss 1, Pp 1-8 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/2213-9621
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/6deb5a9d65614875ad8eaf8b26d1029c  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for long-lived heavy neutral leptons with displaced vertices in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{\mathrm{s}} $$ =13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
M. Vit
L. Wezenbeek
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Elgammal
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Bagaturia
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
M. Rieger
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
D. Fasanella
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
Ü. Sözbilir
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
O. Radchenko
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
L. Shchutska
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
H. Sert
D. Sunar Cerci
C. Zorbilmez
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
P. Siddireddy
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
L. Emediato
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
S. Lascio
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
J. Mariano
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
T. Carnahan
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Beyond Standard Model
Hadron-Hadron Scattering
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 7, Pp 1-56 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/f27b1239a5ae4f939b095c79d7783cee  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Optimization of dry sliding wear behavior of Si3N4 and Gr reinforced Al–Zn–Mg–Cu composites using taguchi method
Autorzy:
Ashish Kumar
Ravindra Singh Rana
Rajesh Purohit
Anurag Namdev
Kuldeep K. Saxena
Atul kumar
Pokaż więcej
Temat:
AMMCs
Stir casting
Hybrid composite
Taguchi analysis
ANOVA
Microstructure
Mining engineering. Metallurgy
TN1-997
Źródło:
Journal of Materials Research and Technology, Vol 19, Iss , Pp 4793-4803 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S223878542201033X; https://doaj.org/toc/2238-7854
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/37d44fcaafa048ed9b249a52ba245cf9  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Mitochondrial sequence based characterization and morphometric assessment of Diara buffalo population
Autorzy:
Karan Veer Singh
Hitesh Purohit
Ramesh Kumar Singh
Pokaż więcej
Temat:
buffalo
genetic diversity
molecular markers
morphometric
Zoology
QL1-991
Źródło:
Animal Bioscience, Vol 35, Iss 7, Pp 949-954 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.animbiosci.org/upload/pdf/ab-21-0265.pdf; https://doaj.org/toc/2765-0189; https://doaj.org/toc/2765-0235
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/c76d049a5eb04f98b3cd842e84920be2  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for charged-lepton flavor violation in top quark production and decay in pp collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
M. Vit
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
S. Elgammal
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
T. Torims
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
E. Popova
V. Rusinov
D. Selivanova
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Gribushin
V. Klyukhin
N. Korneeva
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
P. Volkov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. KWON
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-Thonney
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Koseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Hadron-Hadron Scattering
Top Physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 6, Pp 1-43 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/d9df9d7f4ff0469cb3146e6149e1c5dc  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Search for resonant production of strongly coupled dark matter in proton-proton collisions at 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
K. Damanakis
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
E. S. Bols
J. D’Hondt
A. De Moor
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
D. Vannerom
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
S. Paredes
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Rendón
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
L. Wezenbeek
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
P. Rebello Teles
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
V. Dos Santos Sousa
S. Fonseca De Souza
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-Wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
J. Xiao
H. Yang
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Y. Zhang
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
A. A. Abdelalim
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
M. m. Rantanen
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Bagaturia
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
O. Pooth
D. Roy
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
F. Blekman
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
R. Kogler
D. Krücker
W. Lange
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
A. Nürnberg
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
S. Schnake
P. Schütze
C. Schwanenberger
M. Shchedrolosiev
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
F. Vazzoler
R. Walsh
D. Walter
Q. Wang
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
K. El Morabit
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
C. Matthies
A. Mehta
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
M. Rieger
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
M. Burkart
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
N. Faltermann
M. Giffels
J. O. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
S. Czellar
D. Fasanella
F. Fienga
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
H. Kaur
M. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
S. Saumya
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
J. R. Komaragiri
D. Kumar
A. Muhammad
L. Panwar
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
P. C. Tiwari
K. Naskar
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
A. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
F. Errico
L. Fiore
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
Ü. Sözbilir
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
F. Marini
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aimè
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
M. Presilla
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
D. Matos Figueiredo
A. Messineo
M. Musich
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
M. Grippo
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
A. Mecca
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
G. Umoret
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
J. A. Merlin
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
K. Dreimanis
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
H. A. Encinas Acosta
L. G. Gallegos Maríñez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
R. Reyes-Almanza
A. Sánchez Hernández
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
M. Gul
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
O. Radchenko
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
P. Matorras Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Caillol
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
N. Chernyavskaya
S. S. Chhibra
S. Choudhury
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
A. Florent
L. Forthomme
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
E. Govorkova
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
M. Senger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
P. s. Chen
H. Cheng
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gulmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
I. Hos
B. Isildak
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
H. Sert
C. Simsek
D. Sunar Cerci
C. Zorbilmez
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
M. Glowacki
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M.-L. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
B. C. Radburn-Smith
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
T. Kwon
G. Landsberg
K. T. Lau
D. Li
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
N. Pervan
S. Sagir
F. Simpson
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
W. Si
S. Wimpenny
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
F. Mokhtar
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
G. Collura
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
P. Siddireddy
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
G. Karathanasis
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
N. Schonbeck
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
N. Zipper
J. Alexander
S. Bright-Thonney
X. Chen
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
K. F. Di Petrillo
J. Dickinson
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. Papadimitriou
N. Pastika
K. Pedro
C. Pena
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
R. D. Field
D. Guerrero
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
K. Shi
Z. Wu
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
L. Emediato
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Le Mahieu
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
Y. Lai
S. Lascio
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
J. Hiltbrand
Sh. Jain
B. M. Joshi
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
A. Wightman
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
Y. Han
A. Hortiangtham
A. Krishna
J. Li
J. Lidrych
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
M. Cremonesi
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
J. Mariano
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
C. Moore
Y. Musienko
R. Ruchti
A. Townsend
M. Wayne
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
D. Kondratyev
A. M. Koshy
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
D. Acosta
A. Baty
T. Carnahan
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Rotter
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
C. L. Tan
R. Taus
G. P. Van Onsem
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cardwell
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
C. E. Perez Lara
B. Tannenwald
S. White
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Herve
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Beyond Standard Model
Dark Matter
Hadron-Hadron Scattering
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 6, Pp 1-51 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/f0b625f5b4284d1e8a7f4a18cbc4a975  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Analysis of the CP structure of the Yukawa coupling between the Higgs boson and τ leptons in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy:
The CMS collaboration
A. Tumasyan
W. Adam
J. W. Andrejkovic
T. Bergauer
S. Chatterjee
M. Dragicevic
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
I. Mikulec
P. Paulitsch
F. M. Pitters
J. Schieck
R. Schöfbeck
D. Schwarz
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
T. Janssen
T. Kello
A. Lelek
H. Rejeb Sfar
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
J. D’Hondt
M. Delcourt
H. El Faham
S. Lowette
S. Moortgat
A. Morton
D. Müller
A. R. Sahasransu
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
K. Lee
M. Mahdavikhorrami
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
M. Vanden Bemden
C. Vander Velde
P. Vanlaer
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
J. Knolle
L. Lambrecht
G. Mestdach
M. Niedziela
C. Roskas
A. Samalan
K. Skovpen
M. Tytgat
B. Vermassen
M. Vit
A. Benecke
A. Bethani
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
I. S. Donertas
A. Giammanco
K. Jaffel
Sa. Jain
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
T. T. Tran
P. Vischia
S. Wertz
G. A. Alves
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
M. Alves Gallo Pereira
M. Barroso Ferreira Filho
H. Brandao Malbouisson
W. Carvalho
J. Chinellato
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
D. Matos Figueiredo
C. Mora Herrera
K. Mota Amarilo
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
T. Cheng
T. Javaid
M. Mittal
L. Yuan
M. Ahmad
G. Bauer
C. Dozen
Z. Hu
J. Martins
Y. Wang
K. Yi
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
F. Iemmi
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z.-A. Liu
V. Milosevic
F. Monti
R. Sharma
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. An
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
M. Lu
Z. You
X. Gao
H. Okawa
Z. Lin
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
Z. Antunovic
M. Kovac
T. Sculac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
A. Attikis
K. Christoforou
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
M. Finger
A. Kveton
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
S. Nandan
C. Nielsen
J. Pata
M. Raidal
L. Tani
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
S. Bharthuar
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Lehti
T. Lindén
M. Lotti
L. Martikainen
M. Myllymäki
J. Ott
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
H. Petrow
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
A. Cappati
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
S. Ghosh
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
J. Motta
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
U. Sarkar
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Tarabini
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Apparu
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
D. Darej
J.-C. Fontaine
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
E. Nibigira
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
K. Shchablo
V. Sordini
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
I. Bagaturia
I. Lomidze
Z. Tsamalaidze
V. Botta
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
N. Röwert
J. Schulz
M. Teroerde
A. Dodonova
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
T. Hebbeker
K. Hoepfner
F. Ivone
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
L. Vigilante
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
A. Zotz
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
S. Baxter
M. Bayatmakou
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
S. Bhattacharya
A. A. Bin Anuar
K. Borras
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
C. Cheng
F. Colombina
S. Consuegra Rodríguez
G. Correia Silva
V. Danilov
M. De Silva
L. Didukh
G. Eckerlin
D. Eckstein
L. I. Estevez Banos
O. Filatov
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
D. Krücker
W. Lange
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
M. Mendizabal Morentin
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
J. Mnich
A. Mussgiller
Y. Otarid
D. Pérez Adán
D. Pitzl
A. Raspereza
B. Ribeiro Lopes
J. Rübenach
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
M. Scham
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
D. Stafford
N. Tonon
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
L. Wiens
C. Wissing
S. Wuchterl
R. Aggleton
S. Albrecht
S. Bein
L. Benato
P. Connor
K. De Leo
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
M. Hajheidari
J. Haller
A. Hinzmann
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
T. Kramer
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Lobanov
A. Malara
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
M. Schröder
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
A. Tews
I. Zoi
J. Bechtel
S. Brommer
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
M. Giffels
J. o. Gosewisch
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
Th. Müller
M. Neukum
A. Nürnberg
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
M. Schnepf
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
J. Van Der Linden
R. F. Von Cube
M. Wassmer
M. Weber
S. Wieland
R. Wolf
S. Wozniewski
S. Wunsch
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-Katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
E. Tziaferi
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
K. Adamidis
I. Bestintzanos
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Csanad
K. Farkas
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
A. J. Rádl
O. Surányi
G. I. Veres
M. Bartók
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
P. Saha
N. Sur
S. K. Swain
D. Vats
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
G. Chaudhary
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Meena
K. Sandeep
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
P. Palit
P. K. Rout
G. Saha
B. Sahu
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
S. Dugad
M. Kumar
S. Banerjee
R. Chudasama
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
K. Alpana
S. Dube
B. Kansal
A. Laha
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Sharma
H. Bakhshiansohi
E. Khazaie
M. Zeinali
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pellecchia
A. Pompili
G. Pugliese
D. Ramos
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
L. Brigliadori
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
S. Lo Meo
L. Lunerti
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
G. Boldrini
F. Brivio
F. Cetorelli
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. T. Lucchini
M. Malberti
S. Malvezzi
A. Massironi
D. Menasce
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
B. S. Pinolini
S. Ragazzi
N. Redaelli
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
F. Carnevali
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
P. Bortignon
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
G. Grosso
S. Y. Hoh
L. Layer
E. Lusiani
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
M. Tosi
H. Yarar
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
P. Asenov
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
M. Magherini
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
E. Bossini
R. Castaldi
M. A. Ciocci
V. D’Amante
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
A. Giassi
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
S. Parolia
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
P. Barria
M. Campana
F. Cavallari
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
J. Berenguer Antequera
C. Biino
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
K. Shchelina
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
M. Tornago
D. Trocino
A. Vagnerini
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
G. Sorrentino
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
B. Hong
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
W. Jang
D. Y. Kang
Y. Kang
S. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
Y. Lee
I. C. Park
Y. Roh
M. S. Ryu
D. Song
I. J. Watson
S. Yang
S. Ha
H. D. Yoo
M. Choi
I. Yu
T. Beyrouthy
Y. Maghrbi
T. Torims
V. Veckalns
M. Ambrozas
A. Carvalho Antunes De Oliveira
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
N. Bin Norjoharuddeen
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
M. León Coello
J. A. Murillo Quijada
A. Sehrawat
L. Valencia Palomo
G. Ayala
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
C. A. Mondragon Herrera
D. A. Perez Navarro
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
A. Awais
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Zalewski
K. Bunkowski
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Boletti
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
M. Pisano
J. Seixas
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
D. Budkouski
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
D. Kirpichnikov
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
E. Popova
D. Selivanova
E. Zhemchugov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
A. Kozyrev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
D. Elumakhov
V. Kachanov
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
V. Okhotnikov
V. Borshch
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
C. Perez Dengra
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
L. Urda Gómez
C. Willmott
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
A. Soto Rodríguez
A. Trapote
N. Trevisani
C. Vico Villalba
J. A. Brochero Cifuentes
I. J. Cabrillo
A. Calderon
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
C. Fernandez Madrazo
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
Pablo Matorras-Cuevas
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M. K. Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D. D. C. Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
J. Alimena
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
T. Camporesi
M. Capeans Garrido
G. Cerminara
S. S. Chhibra
M. Cipriani
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
A. David
A. De Roeck
M. M. Defranchis
M. Deile
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
A. Florent
G. Franzoni
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Haranko
J. Hegeman
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
S. Laurila
P. Lecoq
A. Lintuluoto
K. Long
C. Lourenço
B. Maier
L. Malgeri
S. Mallios
M. Mannelli
A. C. Marini
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Piparo
M. Pitt
H. Qu
T. Quast
D. Rabady
A. Racz
G. Reales Gutiérrez
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
S. Summers
K. Tatar
V. R. Tavolaro
D. Treille
P. Tropea
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
J. Wanczyk
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
A. Ebrahimi
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
M. Missiroli
L. Noehte
T. Rohe
K. Androsov
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
F. Eble
K. Gedia
F. Glessgen
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
L. Marchese
C. Martin Perez
M. T. Meinhard
F. Nessi-Tedaldi
J. Niedziela
F. Pauss
V. Perovic
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
V. Stampf
J. Steggemann
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
P. Bärtschi
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
K. Cormier
A. De Wit
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
W. Jin
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
S. P. Liechti
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
A. Reimers
P. Robmann
S. Sanchez Cruz
K. Schweiger
Y. Takahashi
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
H. y. Wu
E. Yazgan
P. r. Yu
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
I. Dumanoglu
E. Eskut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
B. Akgun
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
D. Anthony
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
A. Bundock
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
N. Stylianou
K. Walkingshaw Pass
R. White
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
C. Cooke
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
M. l. Holmberg
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
A. Dow
S. Fayer
G. Fedi
G. Hall
M. H. Hassanshahi
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
D. G. Monk
J. Nash
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
M. Vojinovic
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
K. Coldham
J. E. Cole
A. Khan
P. Kyberd
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
S. Abdullin
A. Brinkerhoff
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
B. McMaster
N. Pastika
M. Saunders
S. Sawant
C. Sutantawibul
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
S. I. Cooper
D. Di Croce
S. V. Gleyzer
C. Henderson
C. U. Perez
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
E. Fontanesi
D. Gastler
S. May
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
A. Tsatsos
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Lukasik
J. Luo
M. Narain
S. Sagir
E. Usai
W. Y. Wong
X. Yan
D. Yu
W. Zhang
J. Bonilla
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
G. Haza
F. Jensen
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
B. Regnery
D. Taylor
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Datta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
M. A. Iqbal
T. Lam
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
M. Gordon
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
P. Chang
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
D. Diaz
J. Duarte
R. Gerosa
L. Giannini
D. Gilbert
J. Guiang
R. Kansal
V. Krutelyov
R. Lee
J. Letts
M. Masciovecchio
M. Pieri
B. V. Sathia Narayanan
V. Sharma
M. Tadel
A. Vartak
F. Würthwein
Y. Xiang
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
M. Kilpatrick
B. Marsh
H. Mei
M. Oshiro
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
F. Setti
J. Sheplock
D. Stuart
S. Wang
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
C. Wang
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
S. An
M. B. Andrews
P. Bryant
T. Ferguson
A. Harilal
C. Liu
T. Mudholkar
M. Paulini
A. Sanchez
W. Terrill
J. P. Cumalat
W. T. Ford
A. Hassani
E. MacDonald
R. Patel
A. Perloff
C. Savard
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
S. Bright-thonney
Y. Cheng
D. J. Cranshaw
S. Hogan
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
J. Reichert
M. Reid
A. Ryd
W. Sun
J. Thom
P. Wittich
R. Zou
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
K. F. Di Petrillo
V. D. Elvira
Y. Feng
J. Freeman
Z. Gecse
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
K. H. M. Kwok
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
T. Liu
C. Madrid
K. Maeshima
C. Mantilla
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
J. Ngadiuba
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
E. Koenig
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
A. Muthirakalayil Madhu
N. Rawal
D. Rosenzweig
S. Rosenzweig
J. Rotter
K. Shi
J. Sturdy
E. Yigitbasi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
R. Habibullah
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
O. Viazlo
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
R. Kumar Verma
D. Noonan
M. Rahmani
F. Yumiceva
M. R. Adams
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
A. H. Merrit
C. Mills
G. Oh
T. Roy
S. Rudrabhatla
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
Z. Ye
M. Alhusseini
K. Dilsiz
R. P. Gandrajula
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
J. Davis
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
A. Abreu
J. Anguiano
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
Z. Flowers
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
M. Lazarovits
C. Lindsey
J. Marquez
N. Minafra
M. Murray
M. Nickel
C. Rogan
C. Royon
R. Salvatico
S. Sanders
E. Schmitz
C. Smith
J. D. Tapia Takaki
Z. Warner
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
K. Nam
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
N. J. Hadley
S. Jabeen
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
C. Palmer
M. Seidel
A. Skuja
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
G. Andreassi
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
J. Eysermans
C. Freer
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
C. Mironov
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
K. Bloom
M. Bryson
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
C. Joo
I. Kravchenko
M. Musich
I. Reed
J. E. Siado
G. R. Snow
W. Tabb
F. Yan
A. G. Zecchinelli
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
A. Williams
G. Alverson
E. Barberis
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
Y. Liu
N. Odell
M. H. Schmitt
M. Velasco
R. Band
R. Bucci
A. Das
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
K. Lannon
J. Lawrence
N. Loukas
D. Lutton
N. Marinelli
I. Mcalister
T. McCauley
C. Mcgrady
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
A. Townsend
M. Wayne
A. Wightman
M. Zarucki
L. Zygala
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
M. Nunez Ornelas
K. Wei
B. L. Winer
B. R. Yates
F. M. Addesa
B. Bonham
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
A. Frankenthal
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. S. Bakshi
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
S. Karmarkar
D. Kondratyev
M. Liu
G. Negro
N. Neumeister
G. Paspalaki
C. C. Peng
S. Piperov
A. Purohit
J. F. Schulte
M. Stojanovic
J. Thieman
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
M. Decaro
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
P. Gardner
F. J. M. Geurts
W. Li
B. P. Padley
R. Redjimi
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
L. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Wang
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Fiorendi
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
W. Johns
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
S. White
E. Wolfe
N. Poudyal
K. Black
T. Bose
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
F. Fienga
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
A. Mohammadi
D. Pinna
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-Reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat:
Hadron-Hadron Scattering
Higgs Physics
Tau Physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło:
Journal of High Energy Physics, Vol 2022, Iss 6, Pp 1-67 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/bd987013284a45f895ecee4fd0ce2d6f  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
The interaction capabilities of phytoconstituents of ethanolic seed extract of cumin (Cuminum cyminum L.) with HMG‐CoA reductase to subside the hypercholesterolemia: A mechanistic approach
Autorzy:
Harshlata Chouhan
Ashok Purohit
Heera Ram
Suman Chowdhury
Priya Kashyap
Anil Panwar
Ashok Kumar
Pokaż więcej
Temat:
cumin (Cuminum cyminum L.)
GC‐MS
HMG‐CoA reductase
molecular docking
reverse cholesterol transport
small molecule phytochemicals
Nutrition. Foods and food supply
TX341-641
Food processing and manufacture
TP368-456
Źródło:
Food Frontiers, Vol 3, Iss 2, Pp 300-315 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
https://doaj.org/toc/2643-8429
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/da110ee7afba4ddbaebd2b2639e78c16  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Genome analysis and CAZy repertoire of a novel fungus Aspergillus sydowii C6d with lignocellulolytic ability isolated from camel rumen
Autorzy:
Nilam J. Tulsani
Subhash J. Jakhesara
Ankit T. Hinsu
Basanti Jyotsana
Nishant A. Dafale
Niteen V. Patil
Hemant J. Purohit
Chaitanya G. Joshi
Pokaż więcej
Temat:
Aspergillus sydowii
Camel rumen
CAZymes
Filamentous fungus
Genome analysis
Genome sequencing
Biotechnology
TP248.13-248.65
Biology (General)
QH301-705.5
Źródło:
Electronic Journal of Biotechnology, Vol 59, Iss , Pp 36-45 (2022)
Opis pliku:
electronic resource
Relacje:
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0717345822000264; https://doaj.org/toc/0717-3458
Dostęp URL:
https://doaj.org/article/fa57112273db42738fd73ed6baccd151  Link otwiera się w nowym oknie
Czasopismo naukowe
Tytuł:
Kutkin, iridoid glycosides enriched fraction of Picrorrhiza kurroa promotes insulin sensitivity and enhances glucose uptake by activating PI3K/Akt signaling in 3T3-L1 adipocytes
Autorzy:
Sinha, Kajal
Pokaż więcej
Źródło:
In Phytomedicine August 2022 103
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies

Prześlij opinię

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne i mogą być niezwykle pomocne w pokazaniu nam, gdzie możemy dokonać ulepszeń. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie krótkiego formularza.

Formularz