Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Puyleart, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Direct measurement of the muonic content of extensive air showers between $$\mathbf { 2\times 10^{17}}$$ 2×1017 and $$\mathbf {2\times 10^{18}}~$$ 2×1018 eV at the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
J. M. Albury
I. Allekotte
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez-Muñiz
G. A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
P. R. Araújo Ferreira
H. Asorey
P. Assis
G. Avila
A. M. Badescu
A. Bakalova
A. Balaceanu
F. Barbato
R. J. Barreira Luz
K. H. Becker
J. A. Bellido
C. Berat
M. E. Bertaina
X. Bertou
P. L. Biermann
T. Bister
J. Biteau
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
L. Bonneau Arbeletche
N. Borodai
A. M. Botti
J. Brack
T. Bretz
F. L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K. S. Caballero-Mora
L. Caccianiga
L. Calcagni
A. Cancio
F. Canfora
I. Caracas
J. M. Carceller
R. Caruso
A. Castellina
F. Catalani
G. Cataldi
L. Cazon
M. Cerda
J. A. Chinellato
K. Choi
J. Chudoba
L. Chytka
R. W. Clay
A. C. Cobos Cerutti
R. Colalillo
A. Coleman
M. R. Coluccia
R. Conceição
A. Condorelli
G. Consolati
F. Contreras
F. Convenga
C. E. Covault
S. Dasso
K. Daumiller
B. R. Dawson
J. A. Day
R. M. de Almeida
J. de Jesús
S. J. de Jong
G. De Mauro
J. R. T. de Mello Neto
I. De Mitri
J. de Oliveira
D. de Oliveira Franco
V. de Souza
J. Debatin
M. del Río
O. Deligny
N. Dhital
A. Di Matteo
M. L. Díaz Castro
C. Dobrigkeit
J. C. D’Olivo
Q. Dorosti
R. C. dos Anjos
M. T. Dova
J. Ebr
R. Engel
I. Epicoco
M. Erdmann
C. O. Escobar
A. Etchegoyen
H. Falcke
J. Farmer
G. Farrar
A. C. Fauth
N. Fazzini
F. Feldbusch
F. Fenu
B. Fick
J. M. Figueira
A. Filipčič
M. M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
C. Galea
C. Galelli
B. García
A. L. Garcia Vegas
H. Gemmeke
F. Gesualdi
A. Gherghel-Lascu
P. L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
J. Glombitza
F. Gobbi
G. Golup
M. Gómez Berisso
P. F. Gómez Vitale
J. P. Gongora
N. González
I. Goos
D. Góra
A. Gorgi
M. Gottowik
T. D. Grubb
F. Guarino
G. P. Guedes
E. Guido
S. Hahn
R. Halliday
M. R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
V. M. Harvey
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
G. C. Hill
C. Hojvat
J. R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P. G. Isar
J. A. Johnsen
J. Jurysek
A. Kääpä
K. H. Kampert
B. Keilhauer
J. Kemp
H. O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
M. Köpke
G. Kukec Mezek
B. L. Lago
D. LaHurd
R. G. Lang
M. A. Leigui de Oliveira
V. Lenok
A. Letessier-Selvon
I. Lhenry-Yvon
D. Lo Presti
L. Lopes
R. López
A. López Casado
R. Lorek
Q. Luce
A. Lucero
A. Machado Payeras
M. Malacari
G. Mancarella
D. Mandat
B. C. Manning
J. Manshanden
P. Mantsch
A. G. Mariazzi
I. C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
M. Mastrodicasa
H. J. Mathes
J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P. O. Mazur
G. Medina-Tanco
D. Melo
A. Menshikov
K.-D. Merenda
S. Michal
M. I. Micheletti
L. Miramonti
D. Mockler
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
M. Mostafá
A. L. Müller
M. A. Muller
S. Müller
R. Mussa
M. Muzio
W. M. Namasaka
L. Nellen
M. Niculescu-Oglinzanu
M. Niechciol
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
L. Nožka
A Nucita
L. A. Núñez
M. Palatka
J. Pallotta
M. P. Panetta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
M. Pech
F. Pedreira
J. Pȩkala
R. Pelayo
J. Peña-Rodriguez
J. Perez Armand
M. Perlin
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
T. Pierog
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
B. Pont
M. Pothast
P. Privitera
M. Prouza
A. Puyleart
S. Querchfeld
J. Rautenberg
D. Ravignani
M. Reininghaus
J. Ridky
F. Riehn
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
J. Rodriguez Rojo
M. J. Roncoroni
M. Roth
E. Roulet
A. C. Rovero
P. Ruehl
S. J. Saffi
A. Saftoiu
F. Salamida
H. Salazar
G. Salina
J. D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
E. M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
R. Sarmento
C. Sarmiento-Cano
R. Sato
P. Savina
C. Schäfer
V. Scherini
H. Schieler
M. Schimassek
M. Schimp
F. Schlüter
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F. G. Schröder
S. Schröder
S. J. Sciutto
M. Scornavacche
R. C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
R. Šmída
P. Sommers
J. F. Soriano
J. Souchard
R. Squartini
M. Stadelmaier
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
P. Stassi
A. Streich
M. Suárez-Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A. D. Supanitsky
J. Šupík
Z. Szadkowski
A. Taboada
O. A. Taborda
A. Tapia
C. Timmermans
P. Tobiska
C. J. Todero Peixoto
B. Tomé
G. Torralba Elipe
A. Travaini
P. Travnicek
C. Trimarelli
M. Trini
M. Tueros
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
L. Vaclavek
J. F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
A. van Vliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
A. Vásquez-Ramírez
D. Veberič
C. Ventura
I. D. Vergara Quispe
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
J. Vink
S. Vorobiov
H. Wahlberg
A. A. Watson
M. Weber
A. Weindl
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
M. Wirtz
D. Wittkowski
B. Wundheiler
A. Yushkov
O. Zapparrata
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
L. Zehrer
A. Zepeda
M. Ziolkowski
F. Zuccarello
The Pierre Auger Collaboration
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 8, Pp 1-19 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1140/epjc/s10052-020-8055-y; https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/eb43c6039ab14ef3842016f1d5f25ddb
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Direct measurement of the muonic content of extensive air showers between 2×10172×1018 and 2×10172×1018eV at the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, A.
Abreu, P.
Aglietta, M.Aff49, Aff50
Albury, J. M.
Allekotte, I.
Almela, A.Aff8, Aff11
Alvarez Castillo, J.
Alvarez-Muñiz, J.
Anastasi, G. A.Aff49, Aff58
Anchordoqui, L.
Andrada, B.
Andringa, S.
Aramo, C.
Araújo Ferreira, P. R.
Asorey, H.
Assis, P.
Avila, G.Aff9, Aff10
Badescu, A. M.
Bakalova, A.
Balaceanu, A.
Barbato, F.Aff47, Aff56
Barreira Luz, R. J.
Becker, K. H.
Bellido, J. A.
Berat, C.
Bertaina, M. E.Aff49, Aff58
Bertou, X.
Biermann, P. L.
Bister, T.
Biteau, J.
Blanco, A.
Blazek, J.
Bleve, C.
Boháčová, M.
Boncioli, D.
Bonifazi, C.
Bonneau Arbeletche, L.
Borodai, N.
Botti, A. M.
Brack, J.
Bretz, T.
Briechle, F. L.
Buchholz, P.
Bueno, A.
Buitink, S.
Buscemi, M.Aff44, Aff54
Caballero-Mora, K. S.
Caccianiga, L.
Calcagni, L.
Cancio, A.Aff8, Aff11
Canfora, F.Aff75, Aff77
Caracas, I.
Carceller, J. M.
Caruso, R.Aff44, Aff54
Castellina, A.Aff49, Aff50
Catalani, F.
Cataldi, G.
Cazon, L.
Cerda, M.
Chinellato, J. A.
Choi, K.
Chudoba, J.
Chytka, L.
Clay, R. W.
Cobos Cerutti, A. C.
Colalillo, R.Aff47, Aff56
Coleman, A.
Coluccia, M. R.Aff45, Aff52
Conceição, R.
Condorelli, A.Aff42, Aff43
Consolati, G.Aff46, Aff51
Contreras, F.Aff9, Aff10
Convenga, F.Aff45, Aff52
Covault, C. E.
Dasso, S.Aff3, Aff5
Daumiller, K.
Dawson, B. R.
Day, J. A.
de Almeida, R. M.
de Jesús, J.Aff8, Aff37
de Jong, S. J.Aff75, Aff77
De Mauro, G.Aff75, Aff77
de Mello Neto, J. R. T.Aff24, Aff25
De Mitri, I.Aff42, Aff43
de Oliveira, J.
de Oliveira Franco, D.
de Souza, V.
Debatin, J.
del Río, M.
Deligny, O.
Dhital, N.
Di Matteo, A.
Díaz Castro, M. L.
Dobrigkeit, C.
D’Olivo, J. C.
Dorosti, Q.
dos Anjos, R. C.
Dova, M. T.
Ebr, J.
Engel, R.Aff36, Aff37
Epicoco, I.Aff45, Aff52
Erdmann, M.
Escobar, C. O.
Etchegoyen, A.Aff8, Aff11
Falcke, H.Aff75, Aff77, Aff78
Farmer, J.
Farrar, G.
Fauth, A. C.
Fazzini, N.
Feldbusch, F.
Fenu, F.Aff49, Aff58
Fick, B.
Figueira, J. M.
Filipčič, A.Aff71, Aff72
Freire, M. M.
Fujii, T.
Fuster, A.Aff8, Aff11
Galea, C.
Galelli, C.Aff46, Aff55
García, B.
Garcia Vegas, A. L.
Gemmeke, H.
Gesualdi, F.Aff8, Aff37
Gherghel-Lascu, A.
Ghia, P. L.
Giaccari, U.
Giammarchi, M.
Giller, M.
Glombitza, J.
Gobbi, F.
Golup, G.
Gómez Berisso, M.
Gómez Vitale, P. F.Aff9, Aff10
Gongora, J. P.
González, N.
Goos, I.Aff1, Aff37
Góra, D.
Gorgi, A.Aff49, Aff50
Gottowik, M.
Grubb, T. D.
Guarino, F.Aff47, Aff56
Guedes, G. P.
Guido, E.Aff49, Aff58
Hahn, S.Aff8, Aff37
Halliday, R.
Hampel, M. R.
Hansen, P.
Harari, D.
Harvey, V. M.
Haungs, A.
Hebbeker, T.
Heck, D.
Hill, G. C.
Hojvat, C.
Hörandel, J. R.Aff75, Aff77
Horvath, P.
Hrabovský, M.
Huege, T.Aff14, Aff37
Hulsman, J.Aff8, Aff37
Insolia, A.Aff44, Aff54
Isar, P. G.
Johnsen, J. A.
Jurysek, J.
Kääpä, A.
Kampert, K. H.
Keilhauer, B.
Kemp, J.
Klages, H. O.
Kleifges, M.
Kleinfeller, J.
Köpke, M.
Kukec Mezek, G.
Lago, B. L.
LaHurd, D.
Lang, R. G.
Leigui de Oliveira, M. A.
Lenok, V.
Letessier-Selvon, A.
Lhenry-Yvon, I.
Lo Presti, D.Aff44, Aff54
Lopes, L.
López, R.
López Casado, A.
Lorek, R.
Luce, Q.
Lucero, A.
Machado Payeras, A.
Malacari, M.
Mancarella, G.Aff45, Aff52
Mandat, D.
Manning, B. C.
Manshanden, J.
Mantsch, P.
Mariazzi, A. G.
Mariş, I. C.
Marsella, G.Aff45, Aff52
Martello, D.Aff45, Aff52
Martinez, H.
Martínez Bravo, O.
Mastrodicasa, M.Aff43, Aff53
Mathes, H. J.
Matthews, J.
Matthiae, G.Aff48, Aff57
Mayotte, E.
Mazur, P. O.
Medina-Tanco, G.
Melo, D.
Menshikov, A.
Merenda, K.-D.
Michal, S.
Micheletti, M. I.
Miramonti, L.Aff46, Aff55
Mockler, D.
Mollerach, S.
Montanet, F.
Morello, C.Aff49, Aff50
Mostafá, M.
Müller, A. L.Aff8, Aff37
Muller, M. A.Aff20, Aff24
Müller, S.
Mussa, R.
Muzio, M.
Namasaka, W. M.
Nellen, L.
Niculescu-Oglinzanu, M.
Niechciol, M.
Nitz, D.
Nosek, D.
Novotny, V.
Nožka, L.
Nucita, AAff45, Aff52
Núñez, L. A.
Palatka, M.
Pallotta, J.
Panetta, M. P.Aff45, Aff52
Papenbreer, P.
Parente, G.
Parra, A.
Pech, M.
Pedreira, F.
Pȩkala, J.
Pelayo, R.
Peña-Rodriguez, J.
Perez Armand, J.
Perlin, M.Aff8, Aff37
Perrone, L.Aff45, Aff52
Peters, C.
Petrera, S.Aff42, Aff43
Pierog, T.
Pimenta, M.
Pirronello, V.Aff44, Aff54
Platino, M.
Pont, B.
Pothast, M.Aff75, Aff77
Privitera, P.
Prouza, M.
Puyleart, A.
Querchfeld, S.
Rautenberg, J.
Ravignani, D.
Reininghaus, M.Aff8, Aff37
Ridky, J.
Riehn, F.
Risse, M.
Ristori, P.
Rizi, V.Aff43, Aff53
Rodrigues de Carvalho, W.
Rodriguez Rojo, J.
Roncoroni, M. J.
Roth, M.
Roulet, E.
Rovero, A. C.
Ruehl, P.
Saffi, S. J.
Saftoiu, A.
Salamida, F.Aff43, Aff53
Salazar, H.
Salina, G.
Sanabria Gomez, J. D.
Sánchez, F.
Santos, E. M.
Santos, E.
Sarazin, F.
Sarmento, R.
Sarmiento-Cano, C.
Sato, R.
Savina, P.Aff32, Aff45, Aff52
Schäfer, C.
Scherini, V.
Schieler, H.
Schimassek, M.Aff8, Aff36
Schimp, M.
Schlüter, F.Aff8, Aff37
Schmidt, D.
Scholten, O.Aff14, Aff76
Schovánek, P.
Schröder, F. G.Aff37, Aff88
Schröder, S.
Sciutto, S. J.
Scornavacche, M.Aff8, Aff37
Shellard, R. C.
Sigl, G.
Silli, G.Aff8, Aff37
Sima, O.
Šmída, R.
Sommers, P.
Soriano, J. F.
Souchard, J.
Squartini, R.
Stadelmaier, M.Aff8, Aff37
Stanca, D.
Stanič, S.
Stasielak, J.
Stassi, P.
Streich, A.Aff8, Aff36
Suárez-Durán, M.
Sudholz, T.
Suomijärvi, T.
Supanitsky, A. D.
Šupík, J.
Szadkowski, Z.
Taboada, A.
Taborda, O. A.
Tapia, A.
Timmermans, C.Aff75, Aff77
Tobiska, P.
Todero Peixoto, C. J.
Tomé, B.
Torralba Elipe, G.
Travaini, A.
Travnicek, P.
Trimarelli, C.Aff43, Aff53
Trini, M.
Tueros, M.
Ulrich, R.
Unger, M.
Urban, M.
Vaclavek, L.
Valdés Galicia, J. F.
Valiño, I.Aff42, Aff43
Valore, L.Aff47, Aff56
van Vliet, A.
Varela, E.
Vargas Cárdenas, B.
Vásquez-Ramírez, A.
Veberič, D.
Ventura, C.
Vergara Quispe, I. D.
Verzi, V.
Vicha, J.
Villaseñor, L.
Vink, J.
Vorobiov, S.
Wahlberg, H.
Watson, A. A.
Weber, M.
Weindl, A.
Wiencke, L.
Wilczyński, H.
Winchen, T.
Wirtz, M.
Wittkowski, D.
Wundheiler, B.
Yushkov, A.
Zapparrata, O.
Zas, E.
Zavrtanik, D.Aff71, Aff72
Zavrtanik, M.Aff71, Aff72
Zehrer, L.
Zepeda, A.
Ziolkowski, M.
Zuccarello, F.Aff44, Aff54
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 80(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A 3‐Year Sample of Almost 1,600 Elves Recorded Above South America by the Pierre Auger Cosmic‐Ray Observatory
Autorzy :
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
I. F. M. Albuquerque
J. M. Albury
I. Allekotte
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez‐Muñiz
G. A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
H. Asorey
P. Assis
G. Avila
A. M. Badescu
A. Bakalova
A. Balaceanu
F. Barbato
R. J. Barreira Luz
S. Baur
K. H. Becker
J.A. Bellido
C. Berat
M. E. Bertaina
X. Bertou
P. L. Biermann
J. Biteau
S. G. Blaess
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
N. Borodai
A. M. Botti
J. Brack
T. Bretz
A. Bridgeman
F. L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K. S. Caballero‐Mora
L. Caccianiga
L. Calcagni
A. Cancio
F. Canfora
J. M. Carceller
R. Caruso
A. Castellina
F. Catalani
G. Cataldi
L. Cazon
M. Cerda
J. A. Chinellato
J. Chudoba
L. Chytka
R.W. Clay
A. C. Cobos Cerutti
R. Colalillo
A. Coleman
M. R. Coluccia
R. Conceição
A. Condorelli
G. Consolati
F. Contreras
M. J. Cooper
S. Coutu
C. E. Covault
B. Daniel
S. Dasso
K. Daumiller
B. R. Dawson
J. A. Day
R. M. deAlmeida
S. J. deJong
G. Mauro
J. R. T. deMello Neto
I. Mitri
J. deOliveira
F. O. deOliveira Salles
V. deSouza
J. Debatin
M. delRío
O. Deligny
N. Dhital
M. L. Díaz Castro
F. Diogo
C. Dobrigkeit
J. C. D'Olivo
Q. Dorosti
R. C. dosAnjos
M. T. Dova
A. Dundovic
J. Ebr
R. Engel
M. Erdmann
C. O. Escobar
A. Etchegoyen
H. Falcke
J. Farmer
G. Farrar
A. C. Fauth
N. Fazzini
F. Feldbusch
F. Fenu
L. P. Ferreyro
J. M. Figueira
A. Filipčič
M. M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
B. García
H. Gemmeke
A. Gherghel‐Lascu
P. L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
D. Głas
J. Glombitza
F. Gobbi
G. Golup
M. Gómez Berisso
P. F. Gómez Vitale
J. P. Gongora
N. González
I. Goos
D. Góra
A. Gorgi
M. Gottowik
T. D. Grubb
F. Guarino
G. P. Guedes
E. Guido
R. Halliday
M. R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
T. A. Harrison
V. M. Harvey
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
P. Heimann
G. C. Hill
C. Hojvat
E. M. Holt
P. Homola
J. R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P. G. Isar
I. Jandt
J. A. Johnsen
M. Josebachuili
J. Jurysek
A. Kääpä
K. H. Kampert
B. Keilhauer
N. Kemmerich
J. Kemp
H. O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
R. Krause
D. Kuempel
G. Kukec Mezek
A. Kuotb Awad
B. L. Lago
D. LaHurd
R. G. Lang
R. Legumina
M. A. Leigui de Oliveira
V. Lenok
A. Letessier‐Selvon
I. Lhenry‐Yvon
O. C. Lippmann
D. Lo Presti
L. Lopes
R. López
A. López Casado
R. Lorek
Q. Luce
A. Lucero
M. Malacari
G. Mancarella
D. Mandat
B. C. Manning
P. Mantsch
A. G. Mariazzi
I. C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
M. Mastrodicasa
H. J. Mathes
S. Mathys
J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P. O. Mazur
G. Medina‐Tanco
D. Melo
A. Menshikov
K.‐D. Merenda
S. Michal
M. I. Micheletti
L. Middendorf
L. Miramonti
B. Mitrica
D. Mockler
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
G. Morlino
M. Mostafá
A. L. Müller
M. A. Muller
S. Müller
R. Mussa
L. Nellen
P. H. Nguyen
M. Niculescu‐Oglinzanu
M. Niechciol
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
L. Noža
A Nucita
L.A. Núñez
A. Olinto
M. Palatka
J. Pallotta
M. P. Panetta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
M. Pech
F. Pedreira
J. Pękala
R. Pelayo
J. Peña‐Rodriguez
L. A. S. Pereira
M. Perlin
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
J. Phuntsok
T. Pierog
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
J. Poh
B. Pont
C. Porowski
R. R. Prado
P. Privitera
M. Prouza
A. Puyleart
S. Querchfeld
S. Quinn
R. Ramos‐Pollan
J. Rautenberg
D. Ravignani
M. Reininghaus
J. Ridky
F. Riehn
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
J. Rodriguez Rojo
M. J. Roncoroni
M. Roth
E. Roulet
A. C. Rovero
P. Ruehl
S. J. Saffi
A. Saftoiu
F. Salamida
H. Salazar
G. Salina
J. D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
E. M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
R. Sarmento
C. Sarmiento‐Cano
R. Sato
P. Savina
M. Schauer
V. Scherini
H. Schieler
M. Schimassek
M. Schimp
F. Schlüter
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F. G. Schröder
S. Schröder
J. Schumacher
S. J. Sciutto
M. Scornavacche
R. C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
R. Šmída
G.R. Snow
P. Sommers
J. F. Soriano
J. Souchard
R. Squartini
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
P. Stassi
M. Stolpovskiy
A. Streich
F. Suarez
M. Suárez‐Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A.D. Supanitsky
J. Šupík
Z. Szadkowski
A. Taboada
O. A. Taborda
A. Tapia
C. Timmermans
C. J. Todero Peixoto
B. Tomé
G. Torralba Elipe
A. Travaini
P. Travnicek
M. Trini
M. Tueros
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
J. F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
P. vanBodegom
A. M. van denBerg
A. vanVliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
D. Veberič
C. Ventura
I. D. Vergara Quispe
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
J. Vink
S. Vorobiov
H. Wahlberg
A. A. Watson
M. Weber
A. Weindl
M. Wiedeński
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
M. Wirtz
D. Wittkowski
B. Wundheiler
L. Yang
A. Yushkov
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
L. Zehrer
A. Zepeda
B. Zimmermann
M. Ziolkowski
Z. Zong
F. Zuccarello
Pokaż więcej
Temat :
Astronomy
QB1-991
Geology
QE1-996.5
Źródło :
Earth and Space Science, Vol 7, Iss 4, Pp n/a-n/a (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2333-5084
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b2c6299dc62b4adba8967a25c2244544
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Multi-Messenger Physics With the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Karl-Heinz Kampert
Miguel Alejandro Mostafa
Enrique Zas
The Pierre Auger Collaboration
A. Aab
P. Abreu
M. Aglietta
I.F.M. Albuquerque
J.M. Albury
I. Allekotte
A. Almela
J. Alvarez Castillo
J. Alvarez-Muñiz
G.A. Anastasi
L. Anchordoqui
B. Andrada
S. Andringa
C. Aramo
H. Asorey
P. Assis
G. Avila
A.M. Badescu
A. Bakalova
A. Balaceanu
F. Barbato
R.J. Barreira Luz
S. Baur
K.H. Becker
J.A. Bellido
C. Berat
M.E. Bertaina
X. Bertou
P.L. Biermann
J. Biteau
S.G. Blaess
A. Blanco
J. Blazek
C. Bleve
M. Boháčová
D. Boncioli
C. Bonifazi
N. Borodai
A.M. Botti
J. Brack
T. Bretz
A. Bridgeman
F.L. Briechle
P. Buchholz
A. Bueno
S. Buitink
M. Buscemi
K.S. Caballero-Mora
L. Caccianiga
L. Calcagni
A. Cancio
F. Canfora
J.M. Carceller
R. Caruso
A. Castellina
F. Catalani
G. Cataldi
L. Cazon
M. Cerda
J.A. Chinellato
J. Chudoba
L. Chytka
R.W. Clay
A.C. Cobos Cerutti
R. Colalillo
A. Coleman
M.R. Coluccia
R. Conceição
A. Condorelli
G. Consolati
F. Contreras
F. Convenga
M.J. Cooper
S. Coutu
C.E. Covault
B. Daniel
S. Dasso
K. Daumiller
B.R. Dawson
J.A. Day
R.M. de Almeida
S.J. de Jong
G. De Mauro
J.R.T. de Mello Neto
I. De Mitri
J. de Oliveira
F.O. de Oliveira Salles
V. de Souza
J. Debatin
M. del Río
O. Deligny
N. Dhital
M.L. Díaz Castro
F. Diogo
C. Dobrigkeit
J.C. D'Olivo
Q. Dorosti
R.C. dos Anjos
M.T. Dova
A. Dundovic
J. Ebr
R. Engel
M. Erdmann
C.O. Escobar
A. Etchegoyen
H. Falcke
J. Farmer
G. Farrar
A.C. Fauth
N. Fazzini
F. Feldbusch
F. Fenu
L.P. Ferreyro
J.M. Figueira
A. Filipčič
M.M. Freire
T. Fujii
A. Fuster
B. García
H. Gemmeke
A. Gherghel-Lascu
P.L. Ghia
U. Giaccari
M. Giammarchi
M. Giller
D. Głas
J. Glombitza
F. Gobbi
G. Golup
M. Gómez Berisso
P.F. Gómez Vitale
J.P. Gongora
N. González
I. Goos
D. Góra
A. Gorgi
M. Gottowik
T.D. Grubb
F. Guarino
G.P. Guedes
E. Guido
R. Halliday
M.R. Hampel
P. Hansen
D. Harari
T.A. Harrison
V.M. Harvey
A. Haungs
T. Hebbeker
D. Heck
P. Heimann
G.C. Hill
C. Hojvat
E.M. Holt
P. Homola
J.R. Hörandel
P. Horvath
M. Hrabovský
T. Huege
J. Hulsman
A. Insolia
P.G. Isar
I. Jandt
J.A. Johnsen
M. Josebachuili
J. Jurysek
A. Kääpä
K.H. Kampert
B. Keilhauer
N. Kemmerich
J. Kemp
H.O. Klages
M. Kleifges
J. Kleinfeller
R. Krause
D. Kuempel
G. Kukec Mezek
A. Kuotb Awad
B.L. Lago
D. LaHurd
R.G. Lang
R. Legumina
M.A. Leigui de Oliveira
V. Lenok
A. Letessier-Selvon
I. Lhenry-Yvon
O.C. Lippmann
D. Lo Presti
L. Lopes
R. López
A. López Casado
R. Lorek
Q. Luce
A. Lucero
M. Malacari
G. Mancarella
D. Mandat
B.C. Manning
P. Mantsch
A.G. Mariazzi
I.C. Mariş
G. Marsella
D. Martello
H. Martinez
O. Martínez Bravo
M. Mastrodicasa
H.J. Mathes
S. Mathys
J. Matthews
G. Matthiae
E. Mayotte
P.O. Mazur
G. Medina-Tanco
D. Melo
A. Menshikov
K.-D. Merenda
S. Michal
M.I. Micheletti
L. Middendorf
L. Miramonti
B. Mitrica
D. Mockler
S. Mollerach
F. Montanet
C. Morello
G. Morlino
M. Mostafá
A.L. Müller
M.A. Muller
S. Müller
R. Mussa
L. Nellen
P.H. Nguyen
M. Niculescu-Oglinzanu
M. Niechciol
D. Nitz
D. Nosek
V. Novotny
L. Nožka
A Nucita
L.A. Núñez
F. Oikonomou
A. Olinto
M. Palatka
J. Pallotta
M.P. Panetta
P. Papenbreer
G. Parente
A. Parra
M. Pech
F. Pedreira
J. Pȩkala
R. Pelayo
J. Peña-Rodriguez
L.A.S. Pereira
M. Perlin
L. Perrone
C. Peters
S. Petrera
J. Phuntsok
T. Pierog
M. Pimenta
V. Pirronello
M. Platino
J. Poh
B. Pont
C. Porowski
R.R. Prado
P. Privitera
M. Prouza
A. Puyleart
S. Querchfeld
S. Quinn
R. Ramos-Pollan
J. Rautenberg
D. Ravignani
M. Reininghaus
J. Ridky
F. Riehn
M. Risse
P. Ristori
V. Rizi
W. Rodrigues de Carvalho
J. Rodriguez Rojo
M.J. Roncoroni
M. Roth
E. Roulet
A.C. Rovero
P. Ruehl
S.J. Saffi
A. Saftoiu
F. Salamida
H. Salazar
G. Salina
J.D. Sanabria Gomez
F. Sánchez
E.M. Santos
E. Santos
F. Sarazin
R. Sarmento
C. Sarmiento-Cano
R. Sato
P. Savina
M. Schauer
V. Scherini
H. Schieler
M. Schimassek
M. Schimp
F. Schlüter
D. Schmidt
O. Scholten
P. Schovánek
F.G. Schröder
S. Schröder
J. Schumacher
S.J. Sciutto
M. Scornavacche
R.C. Shellard
G. Sigl
G. Silli
O. Sima
R. Šmída
G.R. Snow
P. Sommers
J.F. Soriano
J. Souchard
R. Squartini
D. Stanca
S. Stanič
J. Stasielak
P. Stassi
M. Stolpovskiy
A. Streich
F. Suarez
M. Suárez-Durán
T. Sudholz
T. Suomijärvi
A.D. Supanitsky
J. Šupík
Z. Szadkowski
A. Taboada
O.A. Taborda
A. Tapia
C. Timmermans
C.J. Todero Peixoto
B. Tomé
G. Torralba Elipe
A. Travaini
P. Travnicek
M. Trini
M. Tueros
R. Ulrich
M. Unger
M. Urban
J.F. Valdés Galicia
I. Valiño
L. Valore
P. van Bodegom
A.M. van den Berg
A. van Vliet
E. Varela
B. Vargas Cárdenas
D. Veberič
C. Ventura
I.D. Vergara Quispe
V. Verzi
J. Vicha
L. Villaseñor
J. Vink
S. Vorobiov
H. Wahlberg
A.A. Watson
M. Weber
A. Weindl
M. Wiedeński
L. Wiencke
H. Wilczyński
T. Winchen
M. Wirtz
D. Wittkowski
B. Wundheiler
L. Yang
A. Yushkov
E. Zas
D. Zavrtanik
M. Zavrtanik
L. Zehrer
A. Zepeda
B. Zimmermann
M. Ziolkowski
Z. Zong
F. Zuccarello
Pokaż więcej
Temat :
UHECR
high energy neutrinos
high energy photons
high energy neutrons
multi-messenger astrophysics
compact binary mergers
Astronomy
QB1-991
Geophysics. Cosmic physics
QC801-809
Źródło :
Frontiers in Astronomy and Space Sciences, Vol 6 (2019)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.frontiersin.org/article/10.3389/fspas.2019.00024/full; https://doaj.org/toc/2296-987X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/83bf3c47ef964299bf98282e7360ff54
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Cosmic-ray anisotropies in right ascension measured by the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, Alexander
Abreu, Pedro
Aglietta, Marco
Albuquerque, Ivone
Albury, Justin M
Allekotte, Ingomar
Almela, Alejandro
Alvarez Castillo, Jesus
Alvarez-Muñiz, Jaime
Anastasi, Gioacchino Alex
Anchordoqui, Luis
Andrada, Belén
Andringa, Sofia
Aramo, Carla
Araújo Ferreira, Paulo Ricardo
Asorey, Hernán Gonzalo
Assis, Pedro
Avila, Gualberto
Badescu, Alina Mihaela
Bakalova, Alena
Balaceanu, Alexandru
Barbato, Felicia
Barreira Luz, Ricardo Jorge
Becker, Karl-Heinz
Bellido, Jose A
Berat, Corinne
Bertaina, Mario Edoardo
Bertou, Xavier
Biermann, Peter
Bister, Terasa
Biteau, Jonathan
Blanco, Alberto
Blazek, Jiri
Bleve, Carla
Boháčová, Martina
Boncioli, Denise
Bonifazi, Carla
Bonneau Arbeletche, Luan
Borodai, Nataliia
Botti, Ana Martina
Brack, Jeffrey
Bretz, Thomas
Briechle, Florian Lukas
Buchholz, Peter
Bueno, Antonio
Buitink, Stijn
Buscemi, Mario
Caballero-Mora, Karen S
Caccianiga, Lorenzo
Calcagni, Laura
Cancio, Ángel
Canfora, Fabrizia
Caracas, Ioana
Carceller, Juan Miguel
Caruso, Rossella
Castellina, Antonella
Catalani, Fernando
Cataldi, Gabriella
Cazon, Lorenzo
Cerda, Marcos
Chinellato, Jose Augusto
Choi, Koun
Chudoba, Jiri
Chytka, Ladislav
Clay, Roger W
Cobos Cerutti, Agustín
Colalillo, Roberta
Coleman, Alan
Coluccia, Maria Rita
Conceição, Ruben
Condorelli, Antonio
Consolati, Giovanni
Contreras, Fernando
Convenga, Fabio
Covault, Corbin
Dasso, Sergio
Daumiller, Kai
Dawson, Bruce R
Day, Jarryd A
de Almeida, Rogerio M
de Jesús, Joaquín
de Jong, Sijbrand J
De Mauro, Giuseppe
de Mello Neto, Joao
De Mitri, Ivan
de Oliveira, Jaime
de Oliveira Franco, Danelise
de Souza, Vitor
Debatin, Joachim
del Río, Mariano
Deligny, Olivier
Dhital, Niraj
Di Matteo, Armando
Díaz Castro, Mary Lucia
Dobrigkeit, Carola
D'Olivo, Juan Carlos
Dorosti, Qader
dos Anjos, Rita
Dova, Maria Teresa
Ebr, Jan
Engel, Ralph
Epicoco, Italo
Erdmann, Martin
Escobar, Carlos O
Etchegoyen, Alberto
Falcke, Heino
Farmer, John
Farrar, Glennys
Fauth, Anderson
Fazzini, Norberto
Feldbusch, Fridtjof
Fenu, Francesco
Fick, Brian
Figueira, Juan Manuel
Filipčič, Andrej
Freire, Martín Miguel
Fujii, Toshihiro
Fuster, Alan
Galea, Cristina
Galelli, Claudio
García, Beatriz
Garcia Vegas, Adrianna Luz
Gemmeke, Hartmut
Gesualdi, Flavia
Gherghel-Lascu, Alexandru
Ghia, Piera Luisa
Giaccari, Ugo
Giammarchi, Marco
Giller, Maria
Glombitza, Jonas
Gobbi, Fabian
Golup, Geraldina
Gómez Berisso, Mariano
Gómez Vitale, Primo F
Gongora, Juan Pablo
González, Nicolás
Goos, Isabel
Góra, Dariusz
Gorgi, Alessio
Gottowik, Marvin
Grubb, Trent D
Guarino, Fausto
Guedes, Germano
Guido, Eleonora
Hahn, Steffen
Halliday, Robert
Hampel, Matías Rolf
Hansen, Patricia
Harari, Diego
Harvey, Violet M
Haungs, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heck, Dieter
Hill, Gary C
Hojvat, Carlos
Hörandel, Jörg
Horvath, Pavel
Hrabovský, Miroslav
Huege, Tim
Hulsman, Johannes
Insolia, Antonio
Isar, Paula Gina
Johnsen, Jeffrey A
Jurysek, Jakub
Kääpä, Alex
Kampert, Karl-Heinz
Keilhauer, Bianca
Kemp, Julian
Klages, Hans
Kleifges, Matthias
Kleinfeller, Jonny
Köpke, Marcel
Kukec Mezek, Gasper
Kuotb Awad, Alaa
Lago, Bruno L
LaHurd, Danielle
Lang, Rodrigo Guedes
Leigui de Oliveira, Marcelo Augusto
Lenok, Vladimir
Letessier-Selvon, Antoine
Lhenry-Yvon, Isabelle
Lo Presti, Domenico
Lopes, Luis
López, Rebeca
López Casado, Aida
Lorek, Ryan
Luce, Quentin
Lucero, Agustin
Machado Payeras, Allan
Malacari, Max
Mancarella, Giovanni
Mandat, Dusan
Manning, Bradley C
Manshanden, Julien
Mantsch, Paul
Mariazzi, Analisa
Mariş, Ioana
Marsella, Giovanni
Martello, Daniele
Martinez, Humberto
Martínez Bravo, Oscar
Mastrodicasa, Massimo
Mathes, Hermann-Josef
Matthews, James
Matthiae, Giorgio
Mayotte, Eric
Mazur, Peter
Medina-Tanco, Gustavo
Melo, Diego
Menshikov, Alexander
Merenda, Kevin-Druis
Michal, Stanislav
Micheletti, Maria Isabel
Miramonti, Lino
Mockler, Daniela
Mollerach, Silvia
Montanet, François
Morello, Carlo
Morlino, Giovanni
Mostafá, Miguel
Müller, Ana L
Muller, Marcio Aparecido
Müller, Sarah
Mussa, Roberto
Muzio, Marco
Namasaka, Wilson M
Nellen, Lukas
Niculescu-Oglinzanu, Mihai
Niechciol, Marcus
Nitz, Dave
Nosek, Dalibor
Novotny, Vladimir
Nožka, Libor
Nucita, Achille
Núñez, Luis
Palatka, Miroslav
Pallotta, Juan
Panetta, Maria Paola
Papenbreer, Philipp
Parente, Gonzalo
Parra, Alejandra
Pech, Miroslav
Pedreira, Francisco
Pękala, Jan
Pelayo, Rodrigo
Peña-Rodriguez, Jesús
Pereira, Luiz Augusto
Perez Armand, Johnnier
Perlin, Matías
Perrone, Lorenzo
Peters, Christine
Petrera, Sergio
Pierog, Tanguy
Pimenta, Mário
Pirronello, Valerio
Platino, Manuel
Pont, Bjarni
Pothast, Mart
Privitera, Paolo
Prouza, Michael
Puyleart, Andrew
Querchfeld, Sven
Rautenberg, Julian
Ravignani, Diego
Reininghaus, Maximilian
Ridky, Jan
Riehn, Felix
Risse, Markus
Ristori, Pablo
Rizi, Vincenzo
Rodrigues de Carvalho, Washington
Rodriguez Rojo, Jorge Rubén
Roncoroni, Matías J
Roth, Markus
Roulet, Esteban
Rovero, Adrian
Ruehl, Philip
Saffi, Steven J
Saftoiu, Alexandra
Salamida, Francesco
Salazar, Humberto
Salina, Gaetano
Sanabria Gomez, Jose
Sánchez, Federico
Moura Santos, Edivaldo
Santos, Eva
Sarazin, Fred
Sarmento, Raul
Sarmiento-Cano, Christian
Sato, Ricardo
Savina, Pierpaolo
Schäfer, Christoph
Scherini, Viviana
Schieler, Harald
Schimassek, Martin
Schimp, Michael
Schlüter, Felix
Schmidt, David
Scholten, Olaf
Schovánek, Petr
Schröder, Frank G
Schröder, Sonja
Sciutto, Sergio
Scornavacche, Marina
Shellard, Ronald C
Sigl, Guenter
Silli, Gaia
Sima, Octavian
Šmída, Radomir
Sommers, Paul
Soriano, Jorge F
Souchard, Julien
Squartini, Ruben
Stadelmaier, Maximilian
Stanca, Denis
Stanič, Samo
Stasielak, Jaroslaw
Stassi, Patrick
Streich, Alexander
Suárez-Durán, Mauricio
Sudholz, Tristan
Suomijärvi, Tiina
Supanitsky, A Daniel
Šupík, Jan
Szadkowski, Zbigniew
Taboada, Alvaro
Taborda, Oscar Alejandro
Tapia, Alex
Timmermans, Charles
Tobiska, Petr
Todero Peixoto, Carlos J
Tomé, Bernardo
Torralba Elipe, Guillermo
Travaini, Andres
Travnicek, Petr
Trimarelli, Caterina
Trini, Marta
Tueros, Matias
Ulrich, Ralf
Unger, Michael
Urban, Martin
Vaclavek, Lukáš
Valdés Galicia, Jose F
Valiño, Ines
Valore, Laura
van Vliet, Arjen
Varela, Enrique
Vargas Cárdenas, Bernardo
Vásquez-Ramírez, Adriana
Veberič, Darko
Ventura, Cynthia
Vergara Quispe, Indira D
Verzi, Valerio
Vicha, Jakub
Villaseñor, Luis
Vink, Jacco
Vorobiov, Serguei
Wahlberg, Hernan
Watson, Alan
Weber, Marc
Weindl, Andreas
Wiencke, Lawrence
Wilczyński, Henryk
Winchen, Tobias
Wirtz, Marcus
Wittkowski, David
Wundheiler, Brian
Yushkov, Alexey
Zas, Enrique
Zavrtanik, Danilo
Zavrtanik, Marko
Zehrer, Lukas
Zepeda, Arnulfo
Ziolkowski, Michael
Zuccarello, Francesca
Pokaż więcej
Temat :
Auger
observatory
galaxy
dipole
trigger: efficiency
detector: surface
Automatic Keywords
cosmic radiation: anisotropy
[PHYS.ASTR]Physics [physics]/Astrophysics [astro-ph]
Tytuł :
Cosmic-ray anisotropies in right ascension measured by the Pierre Auger Observatory
Autorzy :
Aab, Alexander
Abreu, Pedro
Aglietta, Marco
Albuquerque, Ivone
Albury, Justin M
Allekotte, Ingomar
Almela, Alejandro
Alvarez Castillo, Jesus
Alvarez-Muñiz, Jaime
Anastasi, Gioacchino Alex
Anchordoqui, Luis
Andrada, Belén
Andringa, Sofia
Aramo, Carla
Araújo Ferreira, Paulo Ricardo
Asorey, Hernán Gonzalo
Assis, Pedro
Avila, Gualberto
Badescu, Alina Mihaela
Bakalova, Alena
Balaceanu, Alexandru
Barbato, Felicia
Barreira Luz, Ricardo Jorge
Becker, Karl-Heinz
Bellido, Jose A
Berat, Corinne
Bertaina, Mario Edoardo
Bertou, Xavier
Biermann, Peter
Bister, Terasa
Biteau, Jonathan
Blanco, Alberto
Blazek, Jiri
Bleve, Carla
Boháčová, Martina
Boncioli, Denise
Bonifazi, Carla
Bonneau Arbeletche, Luan
Borodai, Nataliia
Botti, Ana Martina
Brack, Jeffrey
Bretz, Thomas
Briechle, Florian Lukas
Buchholz, Peter
Bueno, Antonio
Buitink, Stijn
Buscemi, Mario
Caballero-Mora, Karen S
Caccianiga, Lorenzo
Calcagni, Laura
Cancio, Ángel
Canfora, Fabrizia
Caracas, Ioana
Carceller, Juan Miguel
Caruso, Rossella
Castellina, Antonella
Catalani, Fernando
Cataldi, Gabriella
Cazon, Lorenzo
Cerda, Marcos
Chinellato, Jose Augusto
Choi, Koun
Chudoba, Jiri
Chytka, Ladislav
Clay, Roger W
Cobos Cerutti, Agustín
Colalillo, Roberta
Coleman, Alan
Coluccia, Maria Rita
Conceição, Ruben
Condorelli, Antonio
Consolati, Giovanni
Contreras, Fernando
Convenga, Fabio
Covault, Corbin
Dasso, Sergio
Daumiller, Kai
Dawson, Bruce R
Day, Jarryd A
de Almeida, Rogerio M
de Jesús, Joaquín
de Jong, Sijbrand J
De Mauro, Giuseppe
de Mello Neto, Joao
De Mitri, Ivan
de Oliveira, Jaime
de Oliveira Franco, Danelise
de Souza, Vitor
Debatin, Joachim
del Río, Mariano
Deligny, Olivier
Dhital, Niraj
Di Matteo, Armando
Díaz Castro, Mary Lucia
Dobrigkeit, Carola
D'Olivo, Juan Carlos
Dorosti, Qader
dos Anjos, Rita
Dova, Maria Teresa
Ebr, Jan
Engel, Ralph
Epicoco, Italo
Erdmann, Martin
Escobar, Carlos O
Etchegoyen, Alberto
Falcke, Heino
Farmer, John
Farrar, Glennys
Fauth, Anderson
Fazzini, Norberto
Feldbusch, Fridtjof
Fenu, Francesco
Fick, Brian
Figueira, Juan Manuel
Filipčič, Andrej
Freire, Martín Miguel
Fujii, Toshihiro
Fuster, Alan
Galea, Cristina
Galelli, Claudio
García, Beatriz
Garcia Vegas, Adrianna Luz
Gemmeke, Hartmut
Gesualdi, Flavia
Gherghel-Lascu, Alexandru
Ghia, Piera Luisa
Giaccari, Ugo
Giammarchi, Marco
Giller, Maria
Glombitza, Jonas
Gobbi, Fabian
Golup, Geraldina
Gómez Berisso, Mariano
Gómez Vitale, Primo F
Gongora, Juan Pablo
González, Nicolás
Goos, Isabel
Góra, Dariusz
Gorgi, Alessio
Gottowik, Marvin
Grubb, Trent D
Guarino, Fausto
Guedes, Germano
Guido, Eleonora
Hahn, Steffen
Halliday, Robert
Hampel, Matías Rolf
Hansen, Patricia
Harari, Diego
Harvey, Violet M
Haungs, Andreas
Hebbeker, Thomas
Heck, Dieter
Hill, Gary C
Hojvat, Carlos
Hörandel, Jörg
Horvath, Pavel
Hrabovský, Miroslav
Huege, Tim
Hulsman, Johannes
Insolia, Antonio
Isar, Paula Gina
Johnsen, Jeffrey A
Jurysek, Jakub
Kääpä, Alex
Kampert, Karl-Heinz
Keilhauer, Bianca
Kemp, Julian
Klages, Hans
Kleifges, Matthias
Kleinfeller, Jonny
Köpke, Marcel
Kukec Mezek, Gasper
Kuotb Awad, Alaa
Lago, Bruno L
LaHurd, Danielle
Lang, Rodrigo Guedes
Leigui de Oliveira, Marcelo Augusto
Lenok, Vladimir
Letessier-Selvon, Antoine
Lhenry-Yvon, Isabelle
Lo Presti, Domenico
Lopes, Luis
López, Rebeca
López Casado, Aida
Lorek, Ryan
Luce, Quentin
Lucero, Agustin
Machado Payeras, Allan
Malacari, Max
Mancarella, Giovanni
Mandat, Dusan
Manning, Bradley C
Manshanden, Julien
Mantsch, Paul
Mariazzi, Analisa
Mariş, Ioana
Marsella, Giovanni
Martello, Daniele
Martinez, Humberto
Martínez Bravo, Oscar
Mastrodicasa, Massimo
Mathes, Hermann-Josef
Matthews, James
Matthiae, Giorgio
Mayotte, Eric
Mazur, Peter
Medina-Tanco, Gustavo
Melo, Diego
Menshikov, Alexander
Merenda, Kevin-Druis
Michal, Stanislav
Micheletti, Maria Isabel
Miramonti, Lino
Mockler, Daniela
Mollerach, Silvia
Montanet, François
Morello, Carlo
Morlino, Giovanni
Mostafá, Miguel
Müller, Ana L
Muller, Marcio Aparecido
Müller, Sarah
Mussa, Roberto
Muzio, Marco
Namasaka, Wilson M
Nellen, Lukas
Niculescu-Oglinzanu, Mihai
Niechciol, Marcus
Nitz, Dave
Nosek, Dalibor
Novotny, Vladimir
Nožka, Libor
Nucita, Achille
Núñez, Luis
Palatka, Miroslav
Pallotta, Juan
Panetta, Maria Paola
Papenbreer, Philipp
Parente, Gonzalo
Parra, Alejandra
Pech, Miroslav
Pedreira, Francisco
Pękala, Jan
Pelayo, Rodrigo
Peña-Rodriguez, Jesús
Pereira, Luiz Augusto
Perez Armand, Johnnier
Perlin, Matías
Perrone, Lorenzo
Peters, Christine
Petrera, Sergio
Pierog, Tanguy
Pimenta, Mário
Pirronello, Valerio
Platino, Manuel
Pont, Bjarni
Pothast, Mart
Privitera, Paolo
Prouza, Michael
Puyleart, Andrew
Querchfeld, Sven
Rautenberg, Julian
Ravignani, Diego
Reininghaus, Maximilian
Ridky, Jan
Riehn, Felix
Risse, Markus
Ristori, Pablo
Rizi, Vincenzo
Rodrigues de Carvalho, Washington
Rodriguez Rojo, Jorge Rubén
Roncoroni, Matías J
Roth, Markus
Roulet, Esteban
Rovero, Adrian
Ruehl, Philip
Saffi, Steven J
Saftoiu, Alexandra
Salamida, Francesco
Salazar, Humberto
Salina, Gaetano
Sanabria Gomez, Jose
Sánchez, Federico
Moura Santos, Edivaldo
Santos, Eva
Sarazin, Fred
Sarmento, Raul
Sarmiento-Cano, Christian
Sato, Ricardo
Savina, Pierpaolo
Schäfer, Christoph
Scherini, Viviana
Schieler, Harald
Schimassek, Martin
Schimp, Michael
Schlüter, Felix
Schmidt, David
Scholten, Olaf
Schovánek, Petr
Schröder, Frank G
Schröder, Sonja
Sciutto, Sergio
Scornavacche, Marina
Shellard, Ronald C
Sigl, Guenter
Silli, Gaia
Sima, Octavian
Šmída, Radomir
Sommers, Paul
Soriano, Jorge F
Souchard, Julien
Squartini, Ruben
Stadelmaier, Maximilian
Stanca, Denis
Stanič, Samo
Stasielak, Jaroslaw
Stassi, Patrick
Streich, Alexander
Suárez-Durán, Mauricio
Sudholz, Tristan
Suomijärvi, Tiina
Supanitsky, A Daniel
Šupík, Jan
Szadkowski, Zbigniew
Taboada, Alvaro
Taborda, Oscar Alejandro
Tapia, Alex
Timmermans, Charles
Tobiska, Petr
Todero Peixoto, Carlos J
Tomé, Bernardo
Torralba Elipe, Guillermo
Travaini, Andres
Travnicek, Petr
Trimarelli, Caterina
Trini, Marta
Tueros, Matias
Ulrich, Ralf
Unger, Michael
Urban, Martin
Vaclavek, Lukáš
Valdés Galicia, Jose F
Valiño, Ines
Valore, Laura
van Vliet, Arjen
Varela, Enrique
Vargas Cárdenas, Bernardo
Vásquez-Ramírez, Adriana
Veberič, Darko
Ventura, Cynthia
Vergara Quispe, Indira D
Verzi, Valerio
Vicha, Jakub
Villaseñor, Luis
Vink, Jacco
Vorobiov, Serguei
Wahlberg, Hernan
Watson, Alan
Weber, Marc
Weindl, Andreas
Wiencke, Lawrence
Wilczyński, Henryk
Winchen, Tobias
Wirtz, Marcus
Wittkowski, David
Wundheiler, Brian
Yushkov, Alexey
Zas, Enrique
Zavrtanik, Danilo
Zavrtanik, Marko
Zehrer, Lukas
Zepeda, Arnulfo
Ziolkowski, Michael
Zuccarello, Francesca
Pokaż więcej
Temat :
Auger
observatory
galaxy
dipole
cosmic radiation: anisotropy
detector: surface
trigger: efficiency
[PHYS.ASTR]Physics [physics]/Astrophysics [astro-ph]
Źródło :
Astrophys.J., 2020, 891, pp.142. ⟨10.3847/1538-4357/ab7236⟩

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies