Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Qaiser Khan"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-1 z 1
Tytuł :
On analytic multivalent functions associated with lemniscate of Bernoulli
Autorzy :
Qaiser Khan
Muhammad Arif
Bakhtiar Ahmad
Huo Tang
Pokaż więcej
Temat :
multivalent functions
subordination
lemniscate of bernoulli
janowski functions
Mathematics
QA1-939
Źródło :
AIMS Mathematics, Vol 5, Iss 3, Pp 2261-2271 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.aimspress.com/article/10.3934/math.2020149/fulltext.html; https://doaj.org/toc/2473-6988
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/dd78534def144ed7870232614f786d07
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-1 z 1

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies