Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Röwert, N."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-14 z 14
Tytuł :
Search for chargino-neutralino production in events with Higgs and W bosons using 137 fb of proton-proton collisions at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff90, Aff277
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff216, Aff2
Jeitler, M.Aff216, Aff2
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff216, Aff2
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff216, Aff2
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff217, Aff4
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff6
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff218, Aff10
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff219, Aff10
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.Aff11, Aff219
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.Aff11, Aff12
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.Aff11, Aff12
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Guo, Q.
Javaid, T.Aff220, Aff15
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.
Hu, Z.
Martins, J.Aff221, Aff16
Wang, Y.
Yi, K.Aff222, Aff16, Aff188
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff220, Aff17
Chen, H. S.Aff220, Aff17
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff220, Aff17
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-Wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff220, Aff17
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff6, Aff20
Okawa, H.
Lin, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff26, Aff135
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff28, Aff132
Finger, Jr., M.Aff28, Aff132
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdelalim, A. A.Aff223, Aff31, Aff224
Salama, E.Aff225, Aff31, Aff226
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff204
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff227, Aff39
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff227, Aff39
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Shchablo, K.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff41, Aff132
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.Aff41, Aff132
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Dodonova, A.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff228, Aff44
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff44, Aff151
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bhattacharya, S.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff43, Aff45
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
Danilov, V.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff67
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff43, Aff45
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Krücker, D.
Lange, W.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff229, Aff45
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Turkot, O.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Aggleton, R.
Albrecht, S.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. o.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff151
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff47, Aff139
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-Katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff230, Aff52
Lökös, S.Aff52, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff52, Aff55
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff231, Aff58
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff232, Aff58
Nayak, A.Aff232, Aff58
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff232, Aff58
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff233, Aff59
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff234, Aff61
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff235, Aff61
Maity, M.Aff236, Aff61
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff234, Aff61
Thakur, S.Aff234, Aff61
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff237, Aff63
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Alpana, K.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff67
Zeinali, M.Aff238, Aff67
Chenarani, S.Aff239, Aff68
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff72
Aruta, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Gul, M.
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Mastrapasqua, V.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pellecchia, A.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff73, Aff74
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Lo Meo, S.Aff73, Aff240
Lunerti, L.Aff73, Aff74
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rossi, A. M.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff241
Costa, S.Aff75, Aff76, Aff241
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff241
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
Ciriolo, V.Aff82, Aff83, Aff151
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff151
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff84, Aff85
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff151
Paolucci, P.Aff84, Aff151
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Layer, L.Aff85, Aff88
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Pazzini, J.Aff88, Aff89
Presilla, M.Aff88, Aff89
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Simonetto, F.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tosi, M.Aff88, Aff89
YARAR, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Zumerle, G.Aff88, Aff89
Aime‘, C.Aff91, Aff92
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Asenov, P.Aff93, Aff242
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Magherini, M.
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.Aff93, Aff242
Piccinelli, A.Aff93, Aff94
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.Aff95, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
D’Amante, V.Aff95, Aff98
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff95, Aff98
Donato, S.
Giassi, A.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Parolia, S.Aff95, Aff96
Ramirez-Sanchez, G.Aff95, Aff97
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff95, Aff96
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.Aff95, Aff98
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Campana, M.Aff99, Aff100
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff99, Aff100
Del Re, D.Aff99, Aff100
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff99, Aff100
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff99, Aff100
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff99, Aff100
Quaranta, C.Aff99, Aff100
Rahatlou, S.Aff99, Aff100
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff99, Aff100
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff99, Aff100
Amapane, N.Aff101, Aff102
Arcidiacono, R.Aff101, Aff103
Argiro, S.Aff101, Aff102
Arneodo, M.Aff101, Aff103
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff101, Aff102
Bellora, A.Aff101, Aff102
Berenguer Antequera, J.Aff101, Aff102
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff101, Aff102
Covarelli, R.Aff101, Aff102
Demaria, N.
Kiani, B.Aff101, Aff102
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff101, Aff102
Monteil, E.Aff101, Aff102
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff101, Aff102
Ortona, G.
Pacher, L.Aff101, Aff102
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff101, Aff102
Ruspa, M.Aff101, Aff103
Shchelina, K.Aff101, Aff102
Siviero, F.Aff101, Aff102
Sola, V.
Solano, A.Aff101, Aff102
Soldi, D.Aff101, Aff102
Staiano, A.
Tornago, M.Aff101, Aff102
Trocino, D.Aff101, Aff102
Vagnerini, A.
Belforte, S.
Candelise, V.Aff104, Aff105
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff104, Aff105
Della Ricca, G.Aff104, Aff105
Sorrentino, G.Aff104, Aff105
Vazzoler, F.Aff104, Aff105
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Jeon, D.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, J. H.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Ryu, M. S.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Torims, T.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Bin Norjoharuddeen, N.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
Heredia-De La Cruz, I.Aff243, Aff121
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff124
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff132, Aff134, Aff244
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff245, Aff132
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff246, Aff133
Kuznetsova, E.Aff133, Aff184
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff135, Aff167
Popov, V.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff136, Aff137
Oskin, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Rusinov, V.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Dubinin, M.Aff139, Aff179
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Blinov, V.Aff247, Aff140
Dimova, T.Aff247, Aff140
Kardapoltsev, L.Aff247, Aff140
Kozyrev, A.Aff247, Aff140
Ovtin, I.Aff247, Aff140
Skovpen, Y.Aff247, Aff140
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Borshch, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff248, Aff144
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
González Fernández, J. R.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Ripoll Sau, J.
Rodríguez Bouza, V.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff249, Aff149
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C.
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff151
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Reales Gutiérrez, G.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff151
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Verzetti, M.
Wanczyk, J.Aff250, Aff151
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff152, Aff154
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff250, Aff153
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gedia, K.
Glessgen, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff250, Aff153
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff251, Aff154
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff252, Aff155
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff236, Aff155
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff253, Aff158
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff254, Aff158
Eskut, E.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff255, Aff158
Hos, I.Aff256, Aff158
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff257, Aff158
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff258, Aff158
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff259, Aff159
Karapinar, G.Aff260, Aff159
Ocalan, K.Aff261, Aff159
Yalvac, M.Aff262, Aff159
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff263, Aff160
Kaya, O.Aff264, Aff160
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff265, Aff160
Yetkin, E. A.Aff266, Aff160
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff254, Aff161
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff267, Aff161
Cerci, S.Aff258, Aff162
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff258, Aff162
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Holmberg, M. l.Aff165, Aff166
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff5, Aff165
Walkingshaw Pass, K.
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff268, Aff166
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Cooke, C.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff269, Aff167
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff270, Aff167
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff151, Aff167
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Saunders, M.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff102, Aff171
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff173
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff271, Aff173
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff272, Aff173
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Sheplock, J.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Bright-thonney, S.
Cheng, Y.
Cranshaw, D. J.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Sun, W.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff179, Aff183
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Viazlo, O.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff186, Aff226
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff273, Aff188
Gandrajula, R. P.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff188
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff274, Aff188
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff275, Aff188
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Anguiano, J.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lazarovits, M.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Warner, Z.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Freer, C.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Maier, B.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Musich, M.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Liu, Y.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Das, A.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Lutton, D.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff134, Aff200
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Townsend, A.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Yang, S.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Karacheban, O.Aff229, Aff208
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff276, Aff210
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff106, Aff210
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
White, S.
Wolfe, E.
Poudyal, N.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-Reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2021(10)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for charged Higgs bosons produced in vector boson fusion processes and decaying into vector boson pairs in proton–proton collisions at s=13TeV
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Del Valle, A. Escalante
Frühwirth, R.Aff2, Aff194
Jeitler, M.Aff2, Aff194
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff194
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff194
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff195
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff196
Lelek, A.
Sfar, H. Rejeb
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Jain, Sa.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Tran, T. T.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Júnior, W. L. Aldá
Pereira, M. Alves Gallo
Filho, M. Barroso Ferreira
Malbouisson, H. Brandao
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff197
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff198
De Jesus Damiao, D.
De Souza, S. Fonseca
Figueiredo, D. Matos
Herrera, C. Mora
Amarilo, K. Mota
Mundim, L.
Nogima, H.
Teles, P. Rebello
Santoro, A.
Amaral, S. M. Silva Do
Sznajder, A.
Thiel, M.
Da Silva De Araujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Bernardes, C. A.Aff11, Aff198
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff14, Aff196
Guo, Q.
Javaid, T.Aff14, Aff199
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.Aff15, Aff200
Hu, Z.
Martins, J.Aff15, Aff201
Wang, Y.
Yi, K.Aff15, Aff202, Aff203
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff16, Aff199
Chen, H. S.Aff16, Aff199
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff16, Aff199
Milosevic, V.
Monti, F.
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhang, S.Aff16, Aff199
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
Lu, M.
You, Z.
Gao, X.Aff19, Aff196
Okawa, H.
Lin, Z.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Delgado, M. A. Segura
Guisao, J. Mejia
Ramirez, F.
Alvarez, J. D. Ruiz
González, C. A. Salazar
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff25, Aff204
Susa, T.
Attikis, A.
Christoforou, K.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff27, Aff205
Finger, Jr., M.Aff27, Aff205
Kveton, A.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Abdalla, H.Aff30, Aff206
Abdelalim, A. A.Aff30, Aff207, Aff208
Lotfy, A.
Mahmoud, M. A.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Nandan, S.
Nielsen, C.
Pata, J.
Raidal, M.
Tani, L.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Myllymäki, M.
Ott, J.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff36, Aff209
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Perraguin, A. Buchot
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
de Cassagnac, R. Granier
Hakimi, A.
Kucher, I.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff38, Aff210
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff38, Aff210
Goerlach, U.
Grimault, C.
Bihan, A.-C. Le
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Shchablo, K.
Sordini, V.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff40, Aff205
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.Aff40, Aff205
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Dodonova, A.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Vigilante, L.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Ahmad, W. HajAff43, Aff211
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff43, Aff212
Ziemons, T.
Petersen, H. Aarup
Martin, M. Aldaya
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Martínez, A. Bermúdez
Bhattacharya, S.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.Aff44, Aff213
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Colombina, F.
Rodríguez, S. Consuegra
Silva, G. Correia
Danilov, V.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Banos, L. I. Estevez
Filatov, O.
Gallo, E.Aff44, Aff214
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff44, Aff215
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff44, Aff213
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Krücker, D.
Lange, W.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff44, Aff216
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Otarid, Y.
Adán, D. Pérez
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Lopes, B. Ribeiro
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scham, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.Aff44, Aff214
Singh, A.
Ricardo, R. E. Sosa
Stafford, D.
Tonon, N.
Turkot, O.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wiens, L.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Aggleton, R.
Albrecht, S.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Nigamova, A.
Rodriguez, K. J. Pena
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. O.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff46, Aff212
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff46, Aff217
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Cube, R. F. Von
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff51, Aff218
Lökös, S.Aff51, Aff219
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff52, Aff220
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff52, Aff221
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff53, Aff220
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff54, Aff222
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff55, Aff223
Nemes, F.Aff55, Aff223
Novak, T.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff57, Aff224
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Bindhu, V. K. Muraleedharan NairAff57, Aff225
Nayak, A.Aff57, Aff225
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff57, Aff225
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff58, Aff226
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff60, Aff227
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff60, Aff228
Maity, M.Aff60, Aff229
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff60, Aff227
Thakur, S.Aff60, Aff227
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff62, Aff230
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Alpana, K.
Dube, S.
Kansal, B.
Laha, A.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff66, Aff231
Zeinali, M.Aff66, Aff232
Chenarani, S.Aff67, Aff233
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Aly, R.Aff69, Aff234
Aruta, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Di Florio, A.
Di Pilato, A.
Elmetenawee, W.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Gul, M.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Margjeka, I.
Mastrapasqua, V.
Merlin, J. A.
My, S.
Nuzzo, S.
Pellecchia, A.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Simone, F. M.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Giacomelli, P.
Giommi, L.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Meo, S. LoAff70, Aff235
Lunerti, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Albergo, S.Aff71, Aff236
Costa, S.Aff71, Aff236
Di Mattia, A.
Potenza, R.
Tricomi, A.Aff71, Aff236
Tuve, C.
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Lizzo, M.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Brivio, F.
Cetorelli, F.
Ciriolo, V.Aff75, Aff212
De Guio, F.
Dinardo, M. E.
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Guzzi, L.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
de Fatis, T. Tabarelli
Valsecchi, D.Aff75, Aff212
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Carnevali, F.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Fabozzi, F.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.Aff76, Aff212
Paolucci, P.Aff76, Aff212
Rossi, B.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Hoh, S. Y.
Layer, L.Aff77, Aff237
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Strong, G.
Tosi, M.
Yarar, H.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zucchetta, A.
Zumerle, G.
Aimé, C.
Braghieri, A.
Calzaferri, S.
Fiorina, D.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Magherini, M.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Tedeschi, T.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
D’Amante, V.
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.
Donato, S.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Parolia, S.
Ramirez-Sanchez, G.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Chowdhury, S. Roy
Scribano, A.
Shafiei, N.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Turini, N.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Campana, M.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Quaranta, C.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Soffi, L.
Tramontano, R.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Bellora, A.
Antequera, J. Berenguer
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Ortona, G.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Ruspa, M.
Shchelina, K.
Siviero, F.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Tornago, M.
Trocino, D.
Vagnerini, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Sorrentino, G.
Vazzoler, F.
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Jeon, D.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, J. H.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Ryu, M. S.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Choi, M.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.Aff95, Aff238
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Norjoharuddeen, N. Bin
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Coello, M. León
Quijada, J. A. Murillo
Sehrawat, A.
Palomo, L. Valencia
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
De La Cruz-Burelo, E.
La Cruz, I. Heredia-DeAff99, Aff239
Lopez-Fernandez, R.
Herrera, C. A. Mondragon
Navarro, D. A. Perez
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Ramirez-Garcia, M.
Valencia, F. Vazquez
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Mijuskovic, J.Aff102, Aff240
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff110, Aff241, Aff242
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff110, Aff243
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff111, Aff244
Kuznetsova, E.Aff111, Aff245
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff113, Aff246
Popov, V.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Chadeeva, M.Aff115, Aff247
Oskin, A.
Parygin, P.
Popova, E.
Zhemchugov, E.Aff115, Aff248
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff117, Aff249
Dudko, L.
Ershov, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Perfilov, M.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff118, Aff250
Dimova, T.Aff118, Aff250
Kardapoltsev, L.Aff118, Aff250
Kozyrev, A.Aff118, Aff250
Ovtin, I.Aff118, Aff250
Skovpen, Y.Aff118, Aff250
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Borshch, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff122, Aff251
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Bedoya, Cristina F.
Montoya, C. A. Carrillo
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Holgado, J. León
Moran, D.
Tobar, Á. Navarro
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Gómez, L. Urda
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Gonzalez, B. Alvarez
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Cortezon, E. Palencia
Álvarez, C. Ramón
Sau, J. Ripoll
Bouza, V. Rodríguez
Trapote, A.
Trevisani, N.
Cifuentes, J. A. Brochero
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Madrazo, C. Fernandez
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Gomez, G.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Cuevas, P. Matorras
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Garcia, J. M. Vizan
Jayananda, MK
Kailasapathy, B.Aff127, Aff252
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, DDC
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Camporesi, T.
Garrido, M. Capeans
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff129, Aff253
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Gutiérrez, G. Reales
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff129, Aff254
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Onsem, G. P. Van
Verzetti, M.
Wanczyk, J.Aff129, Aff255
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff130, Aff256
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff131, Aff255
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Glessgen, F.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Perez, C. Martin
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff131, Aff255
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff132, Aff257
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Burgo, R. Del
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Reimers, A.
Robmann, P.
Cruz, S. Sanchez
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff133, Aff258
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff133, Aff229
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. Y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Wu, H. y.
Yazgan, E.
Yu, P. R.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff136, Aff259
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff136, Aff260
Eskut, E.
Guler, Y.
Guler, E. GurpinarAff136, Aff261
Hos, I.Aff136, Aff262
Isik, C.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff136, Aff263
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff136, Aff264
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff137, Aff265
Karapinar, G.Aff137, Aff266
Ocalan, K.Aff137, Aff267
Yalvac, M.Aff137, Aff268
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff138, Aff269
Kaya, O.Aff138, Aff270
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff138, Aff271
Yetkin, E. A.Aff138, Aff272
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff139, Aff260
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff139, Aff273
Cerci, S.Aff140, Aff264
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Cerci, D. SunarAff140, Aff264
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
El Nasr-Storey, S. Seif
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff143, Aff274
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff144, Aff275
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff145, Aff276
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Monk, D. G.
Nash, J.Aff145, Aff277
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff145, Aff212
Vojinovic, M.
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Hernandez, A. M. Vargas
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Croce, D. Di
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff149, Aff278
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff151, Aff213
Cutts, D.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff151, Aff279
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff151, Aff280
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Negrete, M. Olmedo
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Diaz, D.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Pieri, M.
Narayanan, B. V. Sathia
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Liu, C.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Hassani, A.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Savard, C.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Bright-thonney, S.
Cheng, Y.
Cranshaw, D. J.
Hogan, S.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Reid, M.
Ryd, A.
Sun, W.
Thom, J.
Wittich, P.
Zou, R.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff161, Aff249
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Hall, A. Reinsvold
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Madhu, A. Muthirakalayil
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff164, Aff281
Hohlmann, M.
Verma, R. Kumar
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Gonzalez, H. Becerril
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Merrit, A. H.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Rudrabhatla, S.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff166, Aff282
Gandrajula, R. P.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff166, Aff283
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff166, Aff284
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff166, Aff285
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Abreu, A.
Anguiano, J.
Barrera, C. Baldenegro
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Flowers, Z.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lazarovits, M.
Lindsey, C.
Marquez, J.
Minafra, N.
Murray, M.
Nickel, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Salvatico, R.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Smith, C.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Warner, Z.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Maier, B.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
Fernández, J. R. González
Joo, C.
Kravchenko, I.
Musich, M.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Das, A.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Lannon, K.
Lawrence, J.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff178, Aff241
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Ornelas, M. Nunez
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.Aff182, Aff209
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Shi, W.
Leiton, A. G. Stahl
Yang, S.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff186, Aff216
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff188, Aff286
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff188, Aff287
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
White, S.
Wolfe, E.
Poudyal, N.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Sreekala, J. Madhusudanan
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(8)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of Higgs boson production cross sections and couplings in the diphoton decay channel at s = 13 TeV
Autorzy :
Aff90, Aff275
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Andrejkovic, J. W.
Bergauer, T.
Chatterjee, S.
Dragicevic, M.
Escalante Del Valle, A.
Frühwirth, R.Aff2, Aff216
Jeitler, M.Aff2, Aff216
Krammer, N.
Lechner, L.
Liko, D.
Mikulec, I.
Paulitsch, P.
Pitters, F. M.
Schieck, J.Aff2, Aff216
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Templ, S.
Waltenberger, W.
Wulz, C.-E.Aff2, Aff216
Chekhovsky, V.
Litomin, A.
Makarenko, V.
Darwish, M. R.Aff4, Aff217
De Wolf, E. A.
Janssen, X.
Kello, T.Aff4, Aff6
Lelek, A.
Rejeb Sfar, H.
Van Mechelen, P.
Van Putte, S.
Van Remortel, N.
Blekman, F.
Bols, E. S.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Delcourt, M.
El Faham, H.
Lowette, S.
Moortgat, S.
Morton, A.
Müller, D.
Sahasransu, A. R.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Mulders, P.
Beghin, D.
Bilin, B.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lee, K.
Mahdavikhorrami, M.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Pétré, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Vanden Bemden, M.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wezenbeek, L.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Knolle, J.
Lambrecht, L.
Mestdach, G.
Niedziela, M.
Roskas, C.
Samalan, A.
Skovpen, K.
Tran, T. T.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Bethani, A.
Bruno, G.
Bury, F.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Donertas, I. S.
Giammanco, A.
Jaffel, K.
Lemaitre, V.
Mondal, K.
Prisciandaro, J.
Taliercio, A.
Teklishyn, M.
Vischia, P.
Wertz, S.
Wuyckens, S.
Alves, G. A.
Hensel, C.
Moraes, A.
Aldá Júnior, W. L.
Alves Gallo Pereira, M.
Barroso Ferreira Filho, M.
Brandao Malbouisson, H.
Carvalho, W.
Chinellato, J.Aff10, Aff218
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.Aff10, Aff219
De Jesus Damiao, D.
Fonseca De Souza, S.
Matos Figueiredo, D.
Mora Herrera, C.
Mota Amarilo, K.
Mundim, L.
Nogima, H.
Rebello Teles, P.
Santoro, A.
Silva Do Amaral, S. M.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Torres Da Silva De Araujo, F.
Vilela Pereira, A.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Fernandez Perez Tomei, T. R.
Gregores, E. M.Aff11, Aff12
Lemos, D. S.
Mercadante, P. G.Aff11, Aff12
Novaes, S. F.
Padula, Sandra S.
Aleksandrov, A.
Antchev, G.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Ivanov, T.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Petrov, A.
Cheng, T.
Fang, W.Aff6, Aff15
Guo, Q.
Javaid, T.Aff15, Aff220
Mittal, M.
Wang, H.
Yuan, L.
Ahmad, M.
Bauer, G.
Dozen, C.
Hu, Z.
Martins, J.Aff16, Aff221
Wang, Y.
Yi, K.Aff16, Aff188, Aff222
Chapon, E.
Chen, G. M.Aff17, Aff220
Chen, H. S.Aff17, Aff220
Chen, M.
Iemmi, F.
Kapoor, A.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.-A.Aff17, Aff220
Milosevic, V.
Monti, F.
Shahzad, M. A.Aff17, Aff220
Sharma, R.
Tao, J.
Thomas-wilsker, J.
Wang, J.
Zhang, H.
Zhao, J.
Agapitos, A.
Ban, Y.
Chen, C.
Huang, Q.
Levin, A.
Li, Q.
Lu, M.
Lyu, X.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Wang, Q.
Xiao, J.
You, Z.
Gao, X.Aff6, Aff20
Okawa, H.
Xiao, M.
Avila, C.
Cabrera, A.
Florez, C.
Fraga, J.
Sarkar, A.
Segura Delgado, M. A.
Mejia Guisao, J.
Ramirez, F.
Ruiz Alvarez, J. D.
Salazar González, C. A.
Giljanovic, D.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Sculac, T.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Majumder, D.
Roguljic, M.
Starodumov, A.Aff26, Aff135
Susa, T.
Attikis, A.
Erodotou, E.
Ioannou, A.
Kole, G.
Kolosova, M.
Konstantinou, S.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Saka, H.
Finger, M.Aff28, Aff132
Finger, Jr., M.Aff28, Aff132
Kveton, A.
Ayala, E.
Carrera Jarrin, E.
Abdalla, H.Aff223, Aff31
Abdelalim, A. A.Aff31, Aff224, Aff225
Mahmoud, M. A.
Mohammed, Y.
Bhowmik, S.
Carvalho Antunes De Oliveira, A.
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Pata, J.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Forthomme, L.
Kirschenmann, H.
Osterberg, K.
Voutilainen, M.
Bharthuar, S.
Brücken, E.
Garcia, F.
Havukainen, J.
Kim, M. S.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Lindén, T.
Lotti, M.
Martikainen, L.
Ott, J.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Luukka, P.
Petrow, H.
Tuuva, T.
Amendola, C.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
Hamel de Monchenault, G.
Jarry, P.
Lenzi, B.
Locci, E.
Malcles, J.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M. Ö.
Savoy-Navarro, A.Aff37, Aff204
Titov, M.
Yu, G. B.
Ahuja, S.
Beaudette, F.
Bonanomi, M.
Buchot Perraguin, A.
Busson, P.
Cappati, A.
Charlot, C.
Davignon, O.
Diab, B.
Falmagne, G.
Ghosh, S.
Granier de Cassagnac, R.
Hakimi, A.
Kucher, I.
Nguyen, M.
Ochando, C.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.Aff226, Aff39
Andrea, J.
Apparu, D.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Collard, C.
Darej, D.
Fontaine, J.-C.Aff226, Aff39
Goerlach, U.
Grimault, C.
Le Bihan, A.-C.
Nibigira, E.
Van Hove, P.
Asilar, E.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Camen, C.
Carle, A.
Chanon, N.
Contardo, D.
Depasse, P.
El Mamouni, H.
Fay, J.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Ille, B.
Jain, Sa.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lesauvage, A.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Shchablo, K.
Torterotot, L.
Touquet, G.
Vander Donckt, M.
Viret, S.
Khvedelidze, A.Aff41, Aff132
Lomidze, I.
Tsamalaidze, Z.Aff41, Aff132
Feld, L.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Pauls, A.
Rauch, M. P.
Röwert, N.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Eliseev, D.
Erdmann, M.
Fackeldey, P.
Fischer, B.
Ghosh, S.
Hebbeker, T.
Hoepfner, K.
Ivone, F.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Mocellin, G.
Mondal, S.
Mukherjee, S.
Noll, D.
Novak, A.
Pook, T.
Pozdnyakov, A.
Rath, Y.
Reithler, H.
Roemer, J.
Schmidt, A.
Schuler, S. C.
Sharma, A.
Wiedenbeck, S.
Zaleski, S.
Dziwok, C.
Flügge, G.
Haj Ahmad, W.Aff227, Aff44
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.Aff44, Aff151
Ziemons, T.
Aarup Petersen, H.
Aldaya Martin, M.
Asmuss, P.
Babounikau, I.
Baxter, S.
Behnke, O.
Bermúdez Martínez, A.
Bin Anuar, A. A.
Borras, K.Aff43, Aff45
Botta, V.
Brunner, D.
Campbell, A.
Cardini, A.
Cheng, C.
Consuegra Rodríguez, S.
Correia Silva, G.
Danilov, V.
Didukh, L.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Estevez Banos, L. I.
Filatov, O.
Gallo, E.Aff45, Aff46
Geiser, A.
Giraldi, A.
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Jafari, A.Aff45, Aff67
Jomhari, N. Z.
Jung, H.
Kasem, A.Aff43, Aff45
Kasemann, M.
Kaveh, H.
Kleinwort, C.
Krücker, D.
Lange, W.
Lidrych, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.Aff228, Aff45
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Metwally, J.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Mnich, J.
Mussgiller, A.
Otarid, Y.
Pérez Adán, D.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Ribeiro Lopes, B.
Rübenach, J.
Saggio, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Scheurer, V.
Schwanenberger, C.Aff45, Aff46
Singh, A.
Sosa Ricardo, R. E.
Stafford, D.
Tonon, N.
Turkot, O.
Van De Klundert, M.
Walsh, R.
Walter, D.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Wuchterl, S.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Connor, P.
De Leo, K.
Eich, M.
Feindt, F.
Fröhlich, A.
Garbers, C.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kramer, T.
Kutzner, V.
Lange, J.
Lange, T.
Lobanov, A.
Malara, A.
Nigamova, A.
Pena Rodriguez, K. J.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schröder, M.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Bechtel, J.
Berger, T.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Droll, A.
El Morabit, K.
Faltermann, N.
Giffels, M.
Gosewisch, J. o.
Gottmann, A.
Hartmann, F.Aff47, Aff151
Heidecker, C.
Husemann, U.
Katkov, I.Aff47, Aff139
Keicher, P.
Koppenhöfer, R.
Maier, S.
Metzler, M.
Mitra, S.
Müller, Th.
Neukum, M.
Nürnberg, A.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Rauser, J.
Savoiu, D.
Schnepf, M.
Seith, D.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Van Der Linden, J.
Von Cube, R. F.
Wassmer, M.
Weber, M.
Wieland, S.
Wolf, R.
Wozniewski, S.
Wunsch, S.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Stakia, A.
Diamantopoulou, M.
Karasavvas, D.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Koraka, C. K.
Manousakis-katsikakis, A.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Theofilatos, K.
Tziaferi, E.
Vellidis, K.
Vourliotis, E.
Bakas, G.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Zacharopoulou, A.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Strologas, J.
Csanad, M.
Farkas, K.
Gadallah, M. M. A.Aff229, Aff52
Lökös, S.Aff52, Aff56
Major, P.
Mandal, K.
Mehta, A.
Pasztor, G.
Rádl, A. J.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bartók, M.Aff53, Aff55
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.Aff53, Aff54
Sikler, F.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Czellar, S.
Karancsi, J.Aff54, Aff55
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Teyssier, D.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.Aff52, Aff55
Ujvari, B.
Csorgo, T.Aff53, Aff56
Nemes, F.Aff53, Aff56
Novak, T.
Komaragiri, J. R.
Kumar, D.
Panwar, L.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.Aff230, Aff58
Dash, D.
Kar, C.
Mal, P.
Mishra, T.
Muraleedharan Nair Bindhu, V. K.Aff231, Aff58
Nayak, A.Aff231, Aff58
Saha, P.
Sur, N.
Swain, S. K.
Vats, D.Aff231, Aff58
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chaudhary, G.
Chauhan, S.
Dhingra, N.Aff232, Aff59
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Meena, M.
Sandeep, K.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Ahmed, A.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, A.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, A.
Bharti, M.Aff233, Aff61
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhowmik, D.
Dutta, S.
Dutta, S.
Gomber, B.Aff234, Aff61
Maity, M.Aff235, Aff61
Nandan, S.
Palit, P.
Rout, P. K.
Saha, G.
Sahu, B.
Sarkar, S.
Sharan, M.
Singh, B.Aff233, Aff61
Thakur, S.Aff233, Aff61
Behera, P. K.
Behera, S. C.
Kalbhor, P.
Muhammad, A.
Pradhan, R.
Pujahari, P. R.
Sharma, A.
Sikdar, A. K.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Naskar, K.Aff236, Aff63
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Aziz, T.
Dugad, S.
Kumar, M.
Sarkar, U.
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chudasama, R.
Guchait, M.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Mukherjee, S.
Alpana, K.
Dube, S.
Kansal, B.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Bakhshiansohi, H.Aff45, Aff67
Zeinali, M.Aff237, Aff67
Chenarani, S.Aff238, Aff68
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Mohammadi Najafabadi, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.Aff70, Aff71
Aly, R.Aff70, Aff71, Aff72
Aruta, C.Aff70, Aff71
Colaleo, A.
Creanza, D.Aff70, Aff72
De Filippis, N.Aff70, Aff72
De Palma, M.Aff70, Aff71
Di Florio, A.Aff70, Aff71
Di Pilato, A.Aff70, Aff71
Elmetenawee, W.Aff70, Aff71
Fiore, L.
Gelmi, A.Aff70, Aff71
Gul, M.
Iaselli, G.Aff70, Aff72
Ince, M.Aff70, Aff71
Lezki, S.Aff70, Aff71
Maggi, G.Aff70, Aff72
Maggi, M.
Margjeka, I.Aff70, Aff71
Mastrapasqua, V.Aff70, Aff71
Merlin, J. A.
My, S.Aff70, Aff71
Nuzzo, S.Aff70, Aff71
Pellecchia, A.Aff70, Aff71
Pompili, A.Aff70, Aff71
Pugliese, G.Aff70, Aff72
Ranieri, A.
Selvaggi, G.Aff70, Aff71
Silvestris, L.
Simone, F. M.Aff70, Aff71
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.Aff73, Aff74
Bonacorsi, D.Aff73, Aff74
Borgonovi, L.
Brigliadori, L.
Campanini, R.Aff73, Aff74
Capiluppi, P.Aff73, Aff74
Castro, A.Aff73, Aff74
Cavallo, F. R.
Cuffiani, M.Aff73, Aff74
Dallavalle, G. M.
Diotalevi, T.Aff73, Aff74
Fabbri, F.
Fanfani, A.Aff73, Aff74
Giacomelli, P.
Giommi, L.Aff73, Aff74
Grandi, C.
Guiducci, L.Aff73, Aff74
Lo Meo, S.Aff73, Aff239
Lunerti, L.Aff73, Aff74
Marcellini, S.
Masetti, G.
Navarria, F. L.Aff73, Aff74
Perrotta, A.
Primavera, F.Aff73, Aff74
Rossi, A. M.Aff73, Aff74
Rovelli, T.Aff73, Aff74
Siroli, G. P.Aff73, Aff74
Albergo, S.Aff75, Aff76, Aff240
Costa, S.Aff75, Aff76, Aff240
Di Mattia, A.
Potenza, R.Aff75, Aff76
Tricomi, A.Aff75, Aff76, Aff240
Tuve, C.Aff75, Aff76
Barbagli, G.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.Aff77, Aff78
Ciulli, V.Aff77, Aff78
Civinini, C.
D’Alessandro, R.Aff77, Aff78
Focardi, E.Aff77, Aff78
Latino, G.Aff77, Aff78
Lenzi, P.Aff77, Aff78
Lizzo, M.Aff77, Aff78
Meschini, M.
Paoletti, S.
Seidita, R.Aff77, Aff78
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Piccolo, D.
Bozzo, M.Aff80, Aff81
Ferro, F.
Mulargia, R.Aff80, Aff81
Robutti, E.
Tosi, S.Aff80, Aff81
Benaglia, A.
Brivio, F.Aff82, Aff83
Cetorelli, F.Aff82, Aff83
Ciriolo, V.Aff82, Aff83, Aff151
De Guio, F.Aff82, Aff83
Dinardo, M. E.Aff82, Aff83
Dini, P.
Gennai, S.
Ghezzi, A.Aff82, Aff83
Govoni, P.Aff82, Aff83
Guzzi, L.Aff82, Aff83
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Massironi, A.
Menasce, D.
Moroni, L.
Paganoni, M.Aff82, Aff83
Pedrini, D.
Ragazzi, S.Aff82, Aff83
Redaelli, N.
Tabarelli de Fatis, T.Aff82, Aff83
Valsecchi, D.Aff82, Aff83, Aff151
Zuolo, D.Aff82, Aff83
Buontempo, S.
Carnevali, F.Aff84, Aff85
Cavallo, N.Aff84, Aff86
De Iorio, A.Aff84, Aff85
Fabozzi, F.Aff84, Aff86
Iorio, A. O. M.Aff84, Aff85
Lista, L.Aff84, Aff85
Meola, S.Aff84, Aff87, Aff151
Paolucci, P.Aff84, Aff151
Rossi, B.
Sciacca, C.Aff84, Aff85
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.Aff88, Aff89
Bortignon, P.
Bragagnolo, A.Aff88, Aff89
Carlin, R.Aff88, Aff89
Checchia, P.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.Aff88, Aff89
Gasparini, U.Aff88, Aff89
Hoh, S. Y.Aff88, Aff89
Layer, L.Aff85, Aff88
Margoni, M.Aff88, Aff89
Meneguzzo, A. T.Aff88, Aff89
Pazzini, J.Aff88, Aff89
Presilla, M.Aff88, Aff89
Ronchese, P.Aff88, Aff89
Rossin, R.Aff88, Aff89
Simonetto, F.Aff88, Aff89
Strong, G.
Tosi, M.Aff88, Aff89
Yarar, H.Aff88, Aff89
Zanetti, M.Aff88, Aff89
Zotto, P.Aff88, Aff89
Zucchetta, A.Aff88, Aff89
Zumerle, G.Aff88, Aff89
Aimè, C.Aff91, Aff92
Braghieri, A.
Calzaferri, S.Aff91, Aff92
Fiorina, D.Aff91, Aff92
Montagna, P.Aff91, Aff92
Ratti, S. P.Aff91, Aff92
Re, V.
Ressegotti, M.Aff91, Aff92
Riccardi, C.Aff91, Aff92
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.Aff91, Aff92
Bilei, G. M.
Ciangottini, D.Aff93, Aff94
Fanò, L.Aff93, Aff94
Lariccia, P.Aff93, Aff94
Magherini, M.
Mantovani, G.Aff93, Aff94
Mariani, V.Aff93, Aff94
Menichelli, M.
Moscatelli, F.
Piccinelli, A.Aff93, Aff94
Rossi, A.Aff93, Aff94
Santocchia, A.Aff93, Aff94
Spiga, D.
Tedeschi, T.Aff93, Aff94
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bertacchi, V.Aff95, Aff97
Bianchini, L.
Boccali, T.
Bossini, E.Aff95, Aff96
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.Aff95, Aff96
Dell’Orso, R.
Di Domenico, M. R.Aff95, Aff98
Donato, S.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.Aff95, Aff97
Manca, E.Aff95, Aff97
Mandorli, G.Aff95, Aff97
Messineo, A.Aff95, Aff96
Palla, F.
Parolia, S.Aff95, Aff96
Ramirez-Sanchez, G.Aff95, Aff97
Rizzi, A.Aff95, Aff96
Rolandi, G.Aff95, Aff97
Roy Chowdhury, S.Aff95, Aff97
Scribano, A.
Shafiei, N.Aff95, Aff96
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.Aff95, Aff96
Turini, N.Aff95, Aff98
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Campana, M.Aff99, Aff100
Cavallari, F.
Cipriani, M.Aff99, Aff100
Del Re, D.Aff99, Aff100
Di Marco, E.
Diemoz, M.
Longo, E.Aff99, Aff100
Meridiani, P.
Organtini, G.Aff99, Aff100
Pandolfi, F.
Paramatti, R.Aff99, Aff100
Quaranta, C.Aff99, Aff100
Rahatlou, S.Aff99, Aff100
Rovelli, C.
Santanastasio, F.Aff99, Aff100
Soffi, L.
Tramontano, R.Aff99, Aff100
Amapane, N.Aff101, Aff102
Arcidiacono, R.Aff101, Aff103
Argiro, S.Aff101, Aff102
Arneodo, M.Aff101, Aff103
Bartosik, N.
Bellan, R.Aff101, Aff102
Bellora, A.Aff101, Aff102
Berenguer Antequera, J.Aff101, Aff102
Biino, C.
Cartiglia, N.
Cometti, S.
Costa, M.Aff101, Aff102
Covarelli, R.Aff101, Aff102
Demaria, N.
Kiani, B.Aff101, Aff102
Legger, F.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.Aff101, Aff102
Monteil, E.Aff101, Aff102
Monteno, M.
Obertino, M. M.Aff101, Aff102
Ortona, G.
Pacher, L.Aff101, Aff102
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Pinna Angioni, G. L.Aff101, Aff102
Ruspa, M.Aff101, Aff103
Salvatico, R.Aff101, Aff102
Shchelina, K.Aff101, Aff102
Siviero, F.Aff101, Aff102
Sola, V.
Solano, A.Aff101, Aff102
Soldi, D.Aff101, Aff102
Staiano, A.
Tornago, M.Aff101, Aff102
Trocino, D.Aff101, Aff102
Vagnerini, A.
Belforte, S.
Candelise, V.Aff104, Aff105
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.Aff104, Aff105
Della Ricca, G.Aff104, Aff105
Sorrentino, G.Aff104, Aff105
Vazzoler, F.Aff104, Aff105
Dogra, S.
Huh, C.
Kim, B.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, J.
Lee, J.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Radburn-Smith, B. C.
Sekmen, S.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Francois, B.
Kim, T. J.
Park, J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Hong, B.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lim, J.
Park, J.
Park, S. K.
Yoo, J.
Goh, J.
Gurtu, A.
Kim, H. S.
Kim, Y.
Almond, J.
Bhyun, J. H.
Choi, J.
Jeon, S.
Kim, J.
Kim, J. S.
Ko, S.
Kwon, H.
Lee, H.
Lee, S.
Oh, B. H.
Oh, M.
Oh, S. B.
Seo, H.
Yang, U. K.
Yoon, I.
Jang, W.
Jeon, D.
Kang, D. Y.
Kang, Y.
Kim, J. H.
Kim, S.
Ko, B.
Lee, J. S. H.
Lee, Y.
Park, I. C.
Roh, Y.
Song, D.
Watson, I. J.
Yang, S.
Ha, S.
Yoo, H. D.
Jeong, Y.
Lee, H.
Lee, Y.
Yu, I.
Beyrouthy, T.
Maghrbi, Y.
Veckalns, V.
Ambrozas, M.
Juodagalvis, A.
Rinkevicius, A.
Tamulaitis, G.
Vaitkevicius, A.
Bin Norjoharuddeen, N.
Wan Abdullah, W. A. T.
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Castaneda Hernandez, A.
León Coello, M.
Murillo Quijada, J. A.
Sehrawat, A.
Valencia Palomo, L.
Ayala, G.
Castilla-Valdez, H.
Heredia-De La Cruz, I.Aff241, Aff121
Lopez-Fernandez, R.
Mondragon Herrera, C. A.
Perez Navarro, D. A.
Sanchez-Hernandez, A.
Carrillo Moreno, S.
Oropeza Barrera, C.
Ramirez-Garcia, M.
Vazquez Valencia, F.
Pedraza, I.
Salazar Ibarguen, H. A.
Uribe Estrada, C.
Mijuskovic, J.Aff37, Aff124
Raicevic, N.
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Asghar, M. I.
Awais, A.
Awan, M. I. M.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Avati, V.
Grzanka, L.
Malawski, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Bastos, D.
Boletti, A.
Faccioli, P.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Niknejad, T.
Pisano, M.
Seixas, J.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Budkouski, D.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Karjavine, V.
Korenkov, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.Aff132, Aff134, Aff137
Palichik, V.
Perelygin, V.
Savina, M.
Seitova, D.
Shalaev, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Teryaev, O.
Voytishin, N.
Yuldashev, B. S.Aff242, Aff132
Zarubin, A.
Zhizhin, I.
Gavrilov, G.
Golovtcov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.Aff243, Aff133
Kuznetsova, E.Aff133, Aff184
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirpichnikov, D.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Pivovarov, G.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Nikitenko, A.Aff135, Aff167
Popov, V.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Bychkova, O.
Chistov, R.Aff137, Aff138
Danilov, M.Aff136, Aff137
Parygin, P.
Polikarpov, S.Aff137, Aff138
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Bunichev, V.
Dubinin, M.Aff139, Aff179
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Blinov, V.Aff244, Aff140
Dimova, T.Aff244, Aff140
Kardapoltsev, L.Aff244, Aff140
Kozyrev, A.Aff244, Aff140
Ovtin, I.Aff244, Aff140
Skovpen, Y.Aff244, Aff140
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Elumakhov, D.
Kachanov, V.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Okhotnikov, V.
Borchsh, V.
Ivanchenko, V.
Tcherniaev, E.
Adzic, P.Aff245, Aff144
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Aguilar-Benitez, M.
Alcaraz Maestre, J.
Álvarez Fernández, A.
Bachiller, I.
Barrio Luna, M.
Bedoya, Cristina F.
Carrillo Montoya, C. A.
Cepeda, M.
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Delgado Peris, A.
Fernández Ramos, J. P.
Flix, J.
Fouz, M. C.
Gonzalez Lopez, O.
Goy Lopez, S.
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
León Holgado, J.
Moran, D.
Navarro Tobar, Á.
Pérez-Calero Yzquierdo, A.
Puerta Pelayo, J.
Redondo, I.
Romero, L.
Sánchez Navas, S.
Urda Gómez, L.
Willmott, C.
de Trocóniz, J. F.
Reyes-Almanza, R.
Alvarez Gonzalez, B.
Cuevas, J.
Erice, C.
Fernandez Menendez, J.
Folgueras, S.
Gonzalez Caballero, I.
Palencia Cortezon, E.
Ramón Álvarez, C.
Ripoll Sau, J.
Rodríguez Bouza, V.
Trapote, A.
Trevisani, N.
Brochero Cifuentes, J. A.
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Chazin Quero, B.
Duarte Campderros, J.
Fernandez, M.
Fernandez Madrazo, C.
Fernández Manteca, P. J.
García Alonso, A.
Gomez, G.
Martinez Rivero, C.
Martinez Ruiz del Arbol, P.
Matorras, F.
Matorras Cuevas, P.
Piedra Gomez, J.
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Vila, I.
Vizan Garcia, J. M.
Jayananda, M. K.
Kailasapathy, B.Aff246, Aff149
Sonnadara, D. U. J.
Wickramarathna, D. D. C
Dharmaratna, W. G. D.
Liyanage, K.
Perera, N.
Wickramage, N.
Aarrestad, T. K.
Abbaneo, D.
Alimena, J.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baechler, J.
Baillon, P.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Camporesi, T.
Capeans Garrido, M.
Cerminara, G.
Chhibra, S. S.
Cristella, L.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
David, A.
De Roeck, A.
Defranchis, M. M.
Deile, M.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Emriskova, N.
Fallavollita, F.Aff91, Aff92, Aff151
Fasanella, D.
Fiorendi, S.
Florent, A.
Franzoni, G.
Funk, W.
Giani, S.
Gigi, D.
Gill, K.
Glege, F.
Gouskos, L.
Haranko, M.
Hegeman, J.
Iiyama, Y.
Innocente, V.
James, T.
Janot, P.
Kaspar, J.
Kieseler, J.
Komm, M.
Kratochwil, N.
Lange, C.
Laurila, S.
Lecoq, P.
Long, K.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mallios, S.
Mannelli, M.
Marini, A. C.
Meijers, F.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Piparo, D.
Pitt, M.
Qu, H.
Quast, T.
Rabady, D.
Racz, A.
Rieger, M.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Salfeld-Nebgen, J.
Scarfi, S.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Snoeys, W.
Sphicas, P.Aff49, Aff151
Summers, S.
Tavolaro, V. R.
Treille, D.
Tsirou, A.
Van Onsem, G. P.
Verzetti, M.
Wanczyk, J.Aff247, Aff151
Wozniak, K. A.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.Aff152, Aff154
Ebrahimi, A.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Missiroli, M.
Rohe, T.
Androsov, K.Aff247, Aff153
Backhaus, M.
Berger, P.
Calandri, A.
Chernyavskaya, N.
De Cosa, A.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Eble, F.
Gómez Espinosa, T. A.
Grab, C.
Hits, D.
Lustermann, W.
Lyon, A.-M.
Manzoni, R. A.
Martin Perez, C.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Nessi-Tedaldi, F.
Niedziela, J.
Pauss, F.
Perovic, V.
Perrin, G.
Pigazzini, S.
Ratti, M. G.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Reitenspiess, T.
Ristic, B.
Ruini, D.
Sanz Becerra, D. A.
Schönenberger, M.
Stampf, V.
Steggemann, J.Aff247, Aff153
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Amsler, C.Aff248, Aff154
Bärtschi, P.
Botta, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
Cormier, K.
De Wit, A.
Del Burgo, R.
Heikkilä, J. K.
Huwiler, M.
Jofrehei, A.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Macchiolo, A.
Meiring, P.
Mikuni, V. M.
Molinatti, U.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Reimers, A.
Robmann, P.
Sanchez Cruz, S.
Schweiger, K.
Takahashi, Y.
Adloff, C.Aff249, Aff155
Kuo, C. M.
Lin, W.
Roy, A.
Sarkar, T.Aff235, Aff155
Yu, S. S.
Ceard, L.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Li, Y. y.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Yazgan, E.
Yu, P. r.
Asavapibhop, B.
Asawatangtrakuldee, C.
Srimanobhas, N.
Boran, F.
Damarseckin, S.Aff250, Aff158
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dumanoglu, I.Aff251, Aff158
Eskut, E.
Guler, Y.
Gurpinar Guler, E.Aff252, Aff158
Hos, I.Aff253, Aff158
Isik, C.
Kara, O.
Kayis Topaksu, A.
Kiminsu, U.
Onengut, G.
Ozdemir, K.Aff254, Aff158
Polatoz, A.
Simsek, A. E.
Tali, B.Aff255, Aff158
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.Aff256, Aff159
Karapinar, G.Aff257, Aff159
Ocalan, K.Aff258, Aff159
Yalvac, M.Aff259, Aff159
Akgun, B.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.Aff260, Aff160
Kaya, O.Aff261, Aff160
Özçelik, Ö.
Tekten, S.Aff262, Aff160
Yetkin, E. A.Aff263, Aff160
Cakir, A.
Cankocak, K.Aff251, Aff161
Komurcu, Y.
Sen, S.Aff264, Aff161
Cerci, S.Aff255, Aff162
Kaynak, B.
Ozkorucuklu, S.
Sunar Cerci, D.Aff255, Aff162
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Anthony, D.
Bhal, E.
Bologna, S.
Brooke, J. J.
Bundock, A.
Clement, E.
Cussans, D.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Krikler, B.
Paramesvaran, S.
Seif El Nasr-Storey, S.
Smith, V. J.
Stylianou, N.Aff5, Aff165
White, R.
Bell, K. W.
Belyaev, A.Aff265, Aff166
Brew, C.
Brown, R. M.
Cockerill, D. J. A.
Ellis, K. V.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Newbold, D. M.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Reis, T.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Bonomally, S.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Cepaitis, V.
Chahal, G. S.Aff266, Aff167
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Davies, J.
Della Negra, M.
Fayer, S.
Fedi, G.
Hall, G.
Hassanshahi, M. H.
Iles, G.
Langford, J.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.Aff267, Aff167
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.Aff151, Aff167
Wardle, N.
Webb, S. N.
Winterbottom, D.
Zecchinelli, A. G.
Zenz, S. C.
Coldham, K.
Cole, J. E.
Khan, A.
Kyberd, P.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Abdullin, S.
Brinkerhoff, A.
Caraway, B.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Kanuganti, A. R.
McMaster, B.
Pastika, N.
Sawant, S.
Smith, C.
Sutantawibul, C.
Wilson, J.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Vargas Hernandez, A. M.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Di Croce, D.
Gleyzer, S. V.
Henderson, C.
Perez, C. U.
Rumerio, P.Aff102, Aff171
West, C.
Akpinar, A.
Albert, A.
Arcaro, D.
Cosby, C.
Demiragli, Z.
Fontanesi, E.
Gastler, D.
Rohlf, J.
Salyer, K.
Sperka, D.
Spitzbart, D.
Suarez, I.
Tsatsos, A.
Yuan, S.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.Aff43, Aff173
Cutts, D.
Duh, Y. t.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hogan, J. M.Aff268, Aff173
Landsberg, G.
Lau, K. T.
Lee, J.
Lukasik, M.
Luo, J.
Narain, M.
Sagir, S.Aff269, Aff173
Usai, E.
Wong, W. Y.
Yan, X.
Yu, D.
Zhang, W.
Bonilla, J.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Calderon De La Barca Sanchez, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Haza, G.
Jensen, F.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Regnery, B.
Taylor, D.
Yao, Y.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Cousins, R.
Datta, A.
Hamilton, D.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Iqbal, M. A.
Lam, T.
Mccoll, N.
Nash, W. A.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Stone, B.
Valuev, V.
Burt, K.
Chen, Y.
Clare, R.
Gary, J. W.
Gordon, M.
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Long, O. R.
Manganelli, N.
Olmedo Negrete, M.
Si, W.
Wimpenny, S.
Zhang, Y.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Cooperstein, S.
Deelen, N.
Duarte, J.
Gerosa, R.
Giannini, L.
Gilbert, D.
Guiang, J.
Kansal, R.
Krutelyov, V.
Lee, R.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Pieri, M.
Sathia Narayanan, B. V.
Sharma, V.
Tadel, M.
Vartak, A.
Würthwein, F.
Xiang, Y.
Yagil, A.
Amin, N.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dorsett, A.
Dutta, V.
Incandela, J.
Kilpatrick, M.
Kim, J.
Marsh, B.
Mei, H.
Oshiro, M.
Quinnan, M.
Richman, J.
Sarica, U.
Stuart, D.
Wang, S.
Bornheim, A.
Cerri, O.
Dutta, I.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Mao, J.
Newman, H. B.
Ngadiuba, J.
Nguyen, T. Q.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wang, C.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Alison, J.
An, S.
Andrews, M. B.
Bryant, P.
Ferguson, T.
Harilal, A.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sanchez, A.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
MacDonald, E.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Cranshaw, D. J.
Mcdermott, K.
Monroy, J.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Reichert, J.
Ryd, A.
Sun, W.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Berry, D.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Di Petrillo, K. F.
Elvira, V. D.
Feng, Y.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Harris, R. M.
Heller, R.
Herwig, T. C.
Hirschauer, J.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klijnsma, T.
Klima, B.
Kwok, K. H. M.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, T.
Madrid, C.
Maeshima, K.
Mantilla, C.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Papadimitriou, V.
Pedro, K.
Pena, C.Aff179, Aff183
Prokofyev, O.
Ravera, F.
Reinsvold Hall, A.
Ristori, L.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Smith, N.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bourilkov, D.
Cadamuro, L.
Cherepanov, V.
Errico, F.
Field, R. D.
Guerrero, D.
Joshi, B. M.
Kim, M.
Koenig, E.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Muthirakalayil Madhu, A.
Rawal, N.
Rosenzweig, D.
Rosenzweig, S.
Shi, K.
Sturdy, J.
Wang, J.
Yigitbasi, E.
Zuo, X.
Adams, T.
Askew, A.
Diaz, D.
Habibullah, R.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Khurana, R.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Prosper, H.
Schiber, C.
Yohay, R.
Zhang, J.
Baarmand, M. M.
Butalla, S.
Elkafrawy, T.Aff270, Aff186
Hohlmann, M.
Kumar Verma, R.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Becerril Gonzalez, H.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Mills, C.
Oh, G.
Roy, T.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Viinikainen, J.
Wang, X.
Wu, Z.
Ye, Z.
Alhusseini, M.
Dilsiz, K.Aff271, Aff188
Gandrajula, R. P.
Köseyan, O. K.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.Aff41, Aff188
Nachtman, J.
Ogul, H.Aff272, Aff188
Onel, Y.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.Aff273, Aff188
Amram, O.
Blumenfeld, B.
Corcodilos, L.
Davis, J.
Eminizer, M.
Gritsan, A. V.
Kyriacou, S.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Vámi, T. Á.
Anguiano, J.
Baldenegro Barrera, C.
Baringer, P.
Bean, A.
Bylinkin, A.
Isidori, T.
Khalil, S.
King, J.
Krintiras, G.
Kropivnitskaya, A.
Lindsey, C.
Minafra, N.
Murray, M.
Rogan, C.
Royon, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Tapia Takaki, J. D.
Wang, Q.
Williams, J.
Wilson, G.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mitchell, T.
Modak, A.
Nam, K.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Adams, E.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Kellogg, R. G.
Koeth, T.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Seidel, M.
Skuja, A.
Wang, L.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Andreassi, G.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
Chen, Y.
D’Alfonso, M.
Eysermans, J.
Gomez Ceballos, G.
Goncharov, M.
Harris, P.
Hu, M.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Krupa, J.
Lee, Y.-J.
Maier, B.
Mironov, C.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Tatar, K.
Wang, J.
Wang, Z.
Wyslouch, B.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Mans, J.
Revering, M.
Rusack, R.
Saradhy, R.
Schroeder, N.
Strobbe, N.
Wadud, M. A.
Bloom, K.
Bryson, M.
Chauhan, S.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Finco, L.
Golf, F.
González Fernández, J. R.
Joo, C.
Kravchenko, I.
Musich, M.
Reed, I.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Tabb, W.
Yan, F.
Agarwal, G.
Bandyopadhyay, H.
Hay, L.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
McLean, C.
Nguyen, D.
Pekkanen, J.
Rappoccio, S.
Williams, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Li, J.
Madigan, G.
Marzocchi, B.
Morse, D. M.
Nguyen, V.
Orimoto, T.
Parker, A.
Skinnari, L.
Tishelman-Charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Chen, Z.
Gilbert, A.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Velasco, M.
Band, R.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Hurtado Anampa, K.
Jessop, C.
Lannon, K.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Mcalister, I.
McCauley, T.
Meng, F.
Mohrman, K.
Musienko, Y.Aff134, Aff200
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Zarucki, M.
Zygala, L.
Bylsma, B.
Cardwell, B.
Durkin, L. S.
Francis, B.
Hill, C.
Nunez Ornelas, M.
Wei, K.
Winer, B. L.
Yates, B. R.
Addesa, F. M.
Bonham, B.
Das, P.
Dezoort, G.
Elmer, P.
Frankenthal, A.
Greenberg, B.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kopp, G.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Bakshi, A. S.
Barnes, V. E.
Chawla, R.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Karmarkar, S.
Liu, M.
Negro, G.
Neumeister, N.
Paspalaki, G.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Purohit, A.
Schulte, J. F.
Stojanovic, M.
Thieman, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Dolen, J.
Parashar, N.
Baty, A.
Decaro, M.
Dildick, S.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Gardner, P.
Geurts, F. J. M.
Kumar, A.
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Shi, W.
Stahl Leiton, A. G.
Yang, S.
Zhang, L.
Zhang, Y.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Taus, R.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gandrakota, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Karacheban, O.Aff228, Aff208
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thayil, S. A.
Thomas, S.
Wang, H.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Spanier, S.
Bouhali, O.Aff274, Aff210
Dalchenko, M.
Delgado, A.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.Aff106, Aff210
Kim, H.
Luo, S.
Malhotra, S.
Mueller, R.
Overton, D.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
Hegde, V.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Appelt, E.
Greene, S.
Gurrola, A.
Johns, W.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Arenton, M. W.
Cox, B.
Cummings, G.
Hakala, J.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, A.
Neu, C.
Tannenwald, B.
Wolfe, E.
Poudyal, N.
Thapa, P.
Black, K.
Bose, T.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Everaerts, P.
Fienga, F.
Galloni, C.
He, H.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Lanaro, A.
Loeliger, A.
Loveless, R.
Madhusudanan Sreekala, J.
Mallampalli, A.
Mohammadi, A.
Pinna, D.
Savin, A.
Shang, V.
Sharma, V.
Smith, W. H.
Teague, D.
Trembath-reichert, S.
Vetens, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of High Energy Physics. 2021(7)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Beam test performance of prototype silicon detectors for the Outer Tracker for the Phase-2 Upgrade of CMS
Autorzy :
Adam, W
Bergauer, T
Blöch, D
Brondolin, E
Dragicevic, M
Frühwirth, R
Hinger, V
Steininger, H
Beaumont, W
Croce, D Di
Janssen, X
Lauwers, J
Mechelen, P Van
Remortel, N Van
Blekman, F
Chhibra, S S
Clercq, J De
D'Hondt, J
Lowette, S
Marchesini, I
Moortgat, S
Python, Q
Skovpen, K
Bols, E S Ørensen
Mulders, P Van
Allard, Y
Beghin, D
Bilin, B
Brun, H
Clerbaux, B
Lentdecker, G De
Delannoy, H
Deng, W
Favart, L
Goldouzian, R
Grebenyuk, A
Kalsi, A
Luetic, J
Makarenko, I
Moureaux, L
Popov, A
Postiau, N
Robert, F
Song, Z
Thomas, L
Vanlaer, P
Vannerom, D
Wang, Q
Wang, H
Yang, Y
Bondu, O
Bruno, G
Caputo, C
David, P
Delaere, C
Delcourt, M
Giammanco, A
Krintiras, G
Lemaitre, V
Magitteri, A
Piotrzkowski, K
Saggio, A
Szilasi, N
Marono, M Vidal
Vischia, P
Zobec, J
Brigljević, V
Ceci, S
Ferenček, D
Roguljić, M
Starodumov, A
Šuša, T
Eerola, P
Heikkilä, J
Brücken, E
Lampén, T
Luukka, P
Martikainen, L
Tuominen, E
Tuuva, T
Agram, J L
Andrea, J
Bloch, D
Bonnin, C
Bourgatte, G
Brom, J M
Chabert, E
Charles, L
Cherepanov, V
Dangelser, E
Gelé, D
Goerlach, U
Gross, L
Krauth, M
Tonon, N
Baulieu, G
Boudoul, G
Caponetto, L
Chanon, N
Contardo, D
Dené, P
Dupasquier, T
Galbit, G
Lumb, N
Mirabito, L
Nodari, B
Perries, S
Donckt, M Vander
Viret, S
Autermann, C
Feld, L
Karpinski, W
Kiesel, M K
Klein, K
Lipinski, M
Meuser, D
Ostapchuk, A
Pauls, A
Pierschel, G
Preuten, M
Rauch, M
Röwert, N
Schael, S
Schulz, J
Schwering, G
Teroerde, M
Wlochal, M
Zhukov, V
Dziwok, C
Fluegge, G
Müller, T
Pooth, O
Stahl, A
Ziemons, T
Aldaya, M
Asawatangtrakuldee, C
Eckerlin, G
Eckstein, D
Eichhorn, T
Gallo, E
Guthoff, M
Haranko, M
Harb, A
Keaveney, J
Kleinwort, C
Mankel, R
Maser, H
Meyer, M
Missiroli, M
Muhl, C
Mussgiller, A
Pitzl, D
Reichelt, O
Savitskyi, M
Schuetze, P
Stever, R
Walsh, R
Zuber, A
Benecke, A
Biskop, H
Buhmann, P
Ebrahimi, A
Eich, M
Feindt, F
Froehlich, A
Garutti, E
Gunnellini, P
Haller, J
Hinzmann, A
Kasieczka, G
Klanner, R
Kutzner, V
Lange, T
Matysek, M
Mrowietz, M
Niemeyer, C
Nissan, Y
Pena, K
Perieanu, A
Rieger, O
Schleper, P
Schwandt, J
Schwarz, D
Sonneveld, J
Steinbrück, G
Tews, A
Vormwald, B
Wellhausen, J
Zoi, I
Abbas, M
Ardila, L
Balzer, M
Barth, C
Barvich, T
Baselga, M
Blank, T
Bögelspacher, F
Butz, E
Caselle, M
Boer, W De
Dierlamm, A
Morabit, K El
Gosewisch, J O
Hartmann, F
Husemann, U
Koppenhöfer, R
Kudella, S
Maier, S
Mallows, S
Metzler, M
Muller, Th
Neufeld, M
Nürnberg, A
Sander, O
Schell, D
Schröder, M
Schuh, T
Shvetsov, I
Simonis, H J
Steck, P
Wassmer, M
Weber, M
Weddigen, A
Anagnostou, G
Asenov, P
Assiouras, P
Daskalakis, G
Kyriakis, A
Loukas, D
Paspalaki, L
Balázs, T
Siklér, F
Vámi, T
Veszprémi, V
Bhardwaj, A
Jain, C
Jain, G
Ranjan, K
Bhattacharya, R
Dutta, S
Chowdhury, S Roy
Saha, G
Sarkar, S
Cariola, P
Creanza, D
de Palma, M
Robertis, G De
Fiore, L
Ince, M
Loddo, F
Maggi, G
Martiradonna, S
Mongelli, M
My, S
Selvaggi, G
Silvestris, L
Albergo, S
Costa, S
Mattia, A Di
Potenza, R
Saizu, M A
Tricomi, A
Tuve, C
Barbagli, G
Brianzi, M
Cassese, A
Ceccarelli, R
Ciaranfi, R
Ciulli, V
Civinini, C
D'Alessandro, R
Focardi, E
Latino, G
Lenzi, P
Meschini, M
Paoletti, S
Russo, L
Scarlini, E
Sguazzoni, G
Viliani, L
Cerchi, S
Ferro, F
Mulargia, R
Robutti, E
Brivio, F
Dinardo, M E
Dini, P
Gennai, S
Guzzi, L
Malvezzi, S
Menasce, D
Moroni, L
Pedrini, D
Zuolo, D
Azzi, P
Bacchetta, N
Bisello, D
Dorigo, T
Pozzobon, N
Tosi, M
Canio, F De
Gaioni, L
Manghisoni, M
Ratti, L
Re, V
Riceputi, E
Traversi, G
Baldinelli, G
Bianchi, F
Biasini, M
Bilei, G M
Bizzaglia, S
Caprai, M
Cecchi, C
Checcucci, B
Ciangottini, D
Fanò, L
Farnesini, L
Ionica, M
Leonardi, R
Manoni, E
Mantovani, G
Mariani, V
Menichelli, M
Morozzi, A
Moscatelli, F
Passeri, D
Placidi, P
Rossi, A
Santocchia, A
Spiga, D
Storchi, L
Turrioni, C
Androsov, K
Azzurri, P
Bagliesi, G
Basti, A
Beccherle, R
Bertacchi, V
Bianchini, L
Boccali, T
Borrello, L
Bosi, F
Castaldi, R
Ciocci, M A
Dell'Orso, R
Fedi, G
Fiori, F
Giannini, L
Giassi, A
Grippo, M T
Ligabue, F
Magazzu, G
Manca, E
Mandorli, G
Mazzoni, E
Messineo, A
Moggi, A
Morsani, F
Palla, F
Palmonari, F
Raffaelli, F
Rizzi, A
Spagnolo, P
Tenchini, R
Tonelli, G
Venturi, A
Verdini, P G
Bellan, R
Costa, M
Covarelli, R
Dellacasa, G
Demaria, N
Salvo, A Di
Mazza, G
Migliore, E
Monteil, E
Pacher, L
Paterno, A
Rivetti, A
Solano, A
Rivera, E Curras
Campderros, J Duarte
Fernandez, M
Gomez, G
Sanchez, F J Gonzalez
Echeverria, R Jaramillo
Moya, D
Jimenez, E Silva
Vila, I
Virto, A L
Abbaneo, D
Ahmed, I
Akgun, B
Albert, E
Bendotti, J
Berruti, G
Blanchot, G
Boyer, F
Caratelli, A
Ceresa, D
Christiansen, J
Cichy, K
Daguin, J
Deelen, N
Detraz, S
Deyrail, D
Emriskova, N
Faccio, F
Filenius, A
Frank, N
French, T
Gadek, T
Gajanec, R
Honma, A
Hugo, G
Hulek, W
Casas, L M Jara
Kaplon, J
Kloukinas, K
Kornmayer, A
Koss, N
Kottelat, L
Koukola, D
Kovacs, M
Rosa, A La
Lenoir, P
Loos, R
Marchioro, A
Marconi, S
Mersi, S
Michelis, S
Martin, C Nieto
Onnela, A
Orfanelli, S
Pakulski, T
Perez, A
Gomez, F Perez
Pernot, J F
Petagna, P
Piazza, Q
Postema, H
Prousalidi, T
Rico, R Puente
Scarfí, S
Spathopoulos, S
Sroka, S
Tropea, P
Troska, J
Tsirou, A
Vasey, F
Vichoudis, P
Bertl, W
Caminada, L
Deiters, K
Erdmann, W
Horisberger, R
Kaestli, H C
Kotlinski, D
Langenegger, U
Meier, B
Rohe, T
Streuli, S
Bachmair, F
Backhaus, M
Becker, R
Berger, P
di Calafiori, D
Djambazov, L
Donega, M
Grab, C
Hits, D
Hoss, J
Lustermann, W
Masciovecchio, M
Meinhard, M
Perovic, V
Perozzi, L
Ristic, B
Roeser, U
Ruini, D
Tavolaro, V
Wallny, R
Zhu, D
Aarrestad, T
Amsler, C
Bösiger, K
Canelli, F
Chiochia, V
Cosa, A De
Burgo, R Del
Galloni, C
Kilminster, B
Leontsinis, S
Maier, R
Rauco, G
Robmann, P
Takahashi, Y
Zucchetta, A
Chen, P H
Hou, W S
Lu, R S
Moya, M
Tsai, J F
Burns, D
Clement, E
Cussans, D
Goldstein, J
Nasr-Storey, S Seif El
Braga, D
Coughlan, J A
Harder, K
Manolopoulos, K
Tomalin, I R
Auzinger, G
Bainbridge, R
Borg, J
Hall, G
James, T
Pesaresi, M
Summers, S
Uchida, K
Cole, J
Hoad, C
Hobson, P
Reid, I D
Bartek, R
Dominguez, A
Uniyal, R
Altopp, G
Burkle, B
Chen, C
Coubez, X
Duh, Y T
Hadley, M
Heintz, U
Hinton, N
Hogan, J
Korotkov, A
Lee, J
Narain, M
Sagir, S
Spencer, E
Syarif, R
Truong, V
Usai, E
Voelker, J
Chertok, M
Conway, J
Funk, G
Jensen, F
Lander, R
Macauda, S
Pellett, D
Thomson, J
Yohay, R
Zhang, F
Hanson, G
Si, W
Gerosa, R
Krutelyov, S
Sharma, V
Yagil, A
Della Porta, G Zevi
Colegrove, O
Dutta, V
Gouskos, L
Incandela, J
Kyre, S
Qu, H
Quinnan, M
White, D
Cumalat, J P
Ford, W T
MacDonald, E
Perloff, A
Stenson, K
Ulmer, K A
Wagner, S R
Alexander, J
Cheng, Y
Chu, J
Cranshaw, D
Datta, A
McDermott, K
Monroy, J
Padilla, Y Bordlemay
Quach, D
Rinkevicius, A
Ryd, A
Skinnari, L
Soffi, L
Strohman, C
Tao, Z
Thom, J
Tucker, J
Wittich, P
Zientek, M
Apresyan, A
Bakshi, A
Bolla, G
Burkett, K
Butler, J N
Canepa, A
Cheung, H W K
Chramowicz, J
Derylo, G
Ghosh, A
Gingu, C
Gonzalez, H
Grünendahl, S
Hasegawa, S
Hoff, J
Hoh, S Y
Hu, Z
Jindariani, S
Johnson, M
Lei, C M
Lipton, R
Liu, M
Liu, T
Los, S
Matulik, M
Merkel, P
Nahn, S
Olsen, J
Prosser, A
Ravera, F
Ristori, L
Rivera, R
Schneider, B
Spalding, W J
Spiegel, L
Timpone, S
Tran, N
Uplegger, L
Vernieri, C
Voirin, E
Weber, H A
Berry, D R
Chen, X
Dittmer, S
Evdokimov, A
Evdokimov, O
Gerber, C E
Hofman, D J
Mills, C
Alhusseini, M
Durgut, S
Nachtman, J
Onel, Y
Rude, C
Snyder, C
Yi, K
Eminizer, N
Gritsan, A
Maksimovic, P
Roskes, J
Swartz, M
Xiao, M
Baringer, P
Bean, A
Khalil, S
Kropivnitskaya, A
Majumder, D
Schmitz, E
Wilson, G
Ivanov, A
Mendis, R
Mitchell, T
Modak, A
Taylor, R
Acosta, J G
Cremaldi, L M
Oliveros, S
Perera, L
Summers, D
Bloom, K
Claes, D R
Fangmeier, C
Golf, F
Kravchenko, I
Siado, J
Harrington, C
Iashvili, I
Kharchilava, A
Nguyen, D
Parker, A
Rappoccio, S
Roozbahani, B
Hahn, K
Liu, Y
Sung, K
Alimena, J
Cardwell, B
Francis, B
Hill, C S
Malik, S
Norberg, S
Vargas, J E Ramirez
Das, S
Jones, M
Jung, A
Khatiwada, A
Negro, G
Thieman, J
Cheng, T
Dolen, J
Parashar, N
Ecklund, K M
Freed, S
Kilpatrick, M
Nussbaum, T
Demina, R
Dulemba, J
Hindrichs, O
Bartz, E
Gandrakotra, A
Gershtein, Y
Halkiadakis, E
Hart, A
Kyriacou, S
Lath, A
Nash, K
Osherson, M
Schnetzer, S
Stone, R
Eusebi, R
D'Angelo, P
Johns, W
Padeken, K O
Harr, R
Poudyal, N
Pokaż więcej
Temat :
Detectors and Experimental Techniques
Tytuł :
Beam test performance of prototype silicon detectors for the Outer Tracker for the Phase-2 Upgrade of CMS
Autorzy :
Adam, W.
Bergauer, T.
Blöch, D.
Brondolin, E.
Dragicevic, M.
Frühwirth, R.
Hinger, V.
Steininger, H.
Beaumont, W.
Croce, D.Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Mechelen, P.Van
Remortel, N.Van
Blekman, F.
Chhibra, S.S.
Clercq, J.De
D'Hondt, J.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Python, Q.
Skovpen, K.
Bols, E.S.Ørensen
Mulders, P.Van
Allard, Y.
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
Lentdecker, G.De
Delannoy, H.
Deng, W.
Favart, L.
Goldouzian, R.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A.
Luetic, J.
Makarenko, I.
Moureaux, L.
Popov, A.
Postiau, N.
Robert, F.
Song, Z.
Thomas, L.
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Wang, H.
Yang, Y.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Szilasi, N.
Marono, M.Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Brigljević, V.
Ceci, S.
Ferenček, D.
Roguljić, M.
Starodumov, A.
Šuša, T.
Eerola, P.
Heikkilä, J.
Brücken, E.
Lampén, T.
Luukka, P.
Martikainen, L.
Tuominen, E.
Tuuva, T.
Agram, J.L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bonnin, C.
Bourgatte, G.
Brom, J.M.
Chabert, E.
Charles, L.
Cherepanov, V.
Dangelser, E.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Gross, L.
Krauth, M.
Tonon, N.
Baulieu, G.
Boudoul, G.
Caponetto, L.
Chanon, N.
Contardo, D.
Dené, P.
Dupasquier, T.
Galbit, G.
Lumb, N.
Mirabito, L.
Nodari, B.
Perries, S.
Donckt, M.Vander
Viret, S.
Autermann, C.
Feld, L.
Karpinski, W.
Kiesel, M.K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Meuser, D.
Ostapchuk, A.
Pauls, A.
Pierschel, G.
Preuten, M.
Rauch, M.
Röwert, N.
Schael, S.
Schulz, J.
Schwering, G.
Teroerde, M.
Wlochal, M.
Zhukov, V.
Dziwok, C.
Fluegge, G.
Müller, T.
Pooth, O.
Stahl, A.
Ziemons, T.
Aldaya, M.
Asawatangtrakuldee, C.
Eckerlin, G.
Eckstein, D.
Eichhorn, T.
Gallo, E.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Mankel, R.
Maser, H.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Muhl, C.
Mussgiller, A.
Pitzl, D.
Reichelt, O.
Savitskyi, M.
Schuetze, P.
Stever, R.
Walsh, R.
Zuber, A.
Benecke, A.
Biskop, H.
Buhmann, P.
Ebrahimi, A.
EICH, M.
Feindt, F.
Froehlich, A.
Garutti, E.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kutzner, V.
Lange, T.
Matysek, M.
Mrowietz, M.
Niemeyer, C.
Nissan, Y.
Pena, K.
Perieanu, A.
Rieger, O.
Schleper, P.
Schwandt, J.
Schwarz, D.
Sonneveld, J.
Steinbrück, G.
Tews, A.
Vormwald, B.
Wellhausen, J.
Zoi, I.
Abbas, M.
Ardila, L.
Balzer, M.
Barth, C.
Barvich, T.
BASELGA, M.
Blank, T.
Bögelspacher, F.
Butz, E.
Caselle, M.
Boer, W.De
Dierlamm, A.
Morabit, K.El
Gosewisch, J.O.
Hartmann, F.
Husemann, U.
Koppenhöfer, R.
Kudella, S.
Maier, S.
Mallows, S.
Metzler, M.
Muller, Th.
Neufeld, M.
Nürnberg, A.
Sander, O.
Schell, D.
Schröder, M.
Schuh, T.
Shvetsov, I.
Simonis, H.J.
Steck, P.
Wassmer, M.
Weber, M.
Weddigen, A.
Anagnostou, G.
Asenov, P.
Assiouras, P.
Daskalakis, G.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, L.
Balázs, T.
Siklér, F.
Vámi, T.
Veszprémi, V.
Bhardwaj, A.
Jain, C.
Jain, G.
Ranjan, K.
Bhattacharya, R.
Dutta, S.
Chowdhury, S.Roy
Saha, G.
Sarkar, S.
Cariola, P.
Creanza, D.
De Palma, M.
Robertis, G.De
Fiore, L.
Ince, M.
Loddo, F.
Maggi, G.
Martiradonna, S.
Mongelli, M.
My, S.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Albergo, S.
Costa, S.
Mattia, A.Di
Potenza, R.
Saizu, M.A.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Brianzi, M.
Cassese, A.
Ceccarelli, R.
Ciaranfi, R.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Scarlini, E.
Sguazzoni, G.
Viliani, L.
Cerchi, S.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Brivio, F.
Dinardo, M.E.
Dini, P.
Gennai, S.
Guzzi, L.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Moroni, L.
Pedrini, D.
Zuolo, D.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Dorigo, T.
Pozzobon, N.
Tosi, M.
Canio, F.De
Gaioni, L.
Manghisoni, M.
Ratti, L.
Re, V.
Riceputi, E.
Traversi, G.
Baldinelli, G.
Bianchi, F.
Biasini, M.
Bilei, G.M.
Bizzaglia, S.
Caprai, M.
Cecchi, C.
Checcucci, B.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Farnesini, L.
Ionica, M.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Morozzi, A.
Moscatelli, F.
Passeri, D.
Placidi, P.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Storchi, L.
Turrioni, C.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Basti, A.
Beccherle, R.
Bertacchi, V.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Bosi, F.
Castaldi, R.
Ciocci, M.A.
Dell'Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M.T.
Ligabue, F.
Magazzu, G.
Manca, E.
Mandorli, G.
Mazzoni, E.
Messineo, A.
Moggi, A.
Morsani, F.
Palla, F.
Palmonari, F.
Raffaelli, F.
Rizzi, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P.G.
Bellan, R.
Costa, M.
Covarelli, R.
Dellacasa, G.
Demaria, N.
Salvo, A.Di
Mazza, G.
Migliore, E.
Monteil, E.
Pacher, L.
Paterno, A.
Rivetti, A.
Solano, A.
Rivera, E.Curras
Campderros, J.Duarte
Fernandez, M.
Gomez, G.
Sanchez, F.J.Gonzalez
Echeverria, R.Jaramillo
Moya, D.
Jimenez, E.Silva
Vila, I.
Virto, A.L.
Abbaneo, D.
Ahmed, I.
Akgun, B.
Albert, E.
Bendotti, J.
Berruti, G.
Blanchot, G.
Boyer, F.
Caratelli, A.
Ceresa, D.
Christiansen, J.
Cichy, K.
Daguin, J.
Deelen, N.
Detraz, S.
Deyrail, D.
Emriskova, N.
Faccio, F.
Filenius, A.
Frank, N.
French, T.
Gadek, T.
Gajanec, R.
Honma, A.
Hugo, G.
Hulek, W.
Casas, L.M.Jara
Kaplon, J.
Kloukinas, K.
Kornmayer, A.
Koss, N.
Kottelat, L.
Koukola, D.
Kovacs, M.
Rosa, A.La
Lenoir, P.
Loos, R.
Marchioro, A.
Marconi, S.
Mersi, S.
Michelis, S.
Martin, C.Nieto
Onnela, A.
Orfanelli, S.
Pakulski, T.
Perez, A.
Gomez, F.Perez
Pernot, J.F.
Petagna, P.
Piazza, Q.
Postema, H.
Prousalidi, T.
Rico, R.Puente
Scarfí, S.
Spathopoulos, S.
Sroka, S.
Tropea, P.
Troska, J.
Tsirou, A.
Vasey, F.
Vichoudis, P.
Bertl, W.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Kaestli, H.C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Meier, B.
Rohe, T.
Streuli, S.
Bachmair, F.
Backhaus, M.
Becker, R.
Berger, P.
di Calafiori, D.
Djambazov, L.
Donega, M.
Grab, C.
Hits, D.
Hoss, J.
Lustermann, W.
Masciovecchio, M.
Meinhard, M.
Perovic, V.
Perozzi, L.
Ristic, B.
Roeser, U.
Ruini, D.
Tavolaro, V.
Wallny, R.
Zhu, D.
Aarrestad, T.
Amsler, C.
Bösiger, K.
Canelli, F.
Chiochia, V.
Cosa, A.De
Burgo, R.Del
Galloni, C.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Maier, R.
Rauco, G.
Robmann, P.
Takahashi, Y.
Zucchetta, A.
Chen, P.H.
Hou, W.S.
Lu, R.S.
Moya, M.
Tsai, J.F.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Goldstein, J.
Nasr-Storey, S.Seif El
Braga, D.
Coughlan, J.A.
Harder, K.
Manolopoulos, K.
Tomalin, I.R.
Auzinger, G.
Bainbridge, R.
Borg, J.
Hall, G.
James, T.
Pesaresi, M.
Summers, S.
Uchida, K.
Cole, J.
Hoad, C.
Hobson, P.
Reid, I.D.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Uniyal, R.
Altopp, G.
Burkle, B.
Chen, C.
Coubez, X.
Duh, Y.T.
Hadley, M.
Heintz, U.
Hinton, N.
Hogan, J.
Korotkov, A.
Lee, J.
Narain, M.
Sagir, S.
Spencer, E.
Syarif, R.
Truong, V.
Usai, E.
Voelker, J.
Chertok, M.
Funk, G.
Jensen, F.
Lander, R.
Macauda, S.
Pellett, D.
Thomson, J.
Yohay, R.
Zhang, F.
Hanson, G.
Si, W.
Gerosa, R.
Krutelyov, S.
Sharma, V.
Yagil, A.
Della Porta, G.Zevi
Colegrove, O.
Dutta, V.
Gouskos, L.
Incandela, J.
Kyre, S.
Qu, H.
Quinnan, M.
White, D.
Cumalat, J.P.
Ford, W.T.
Macdonald, E.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K.A.
Wagner, S.R.
Alexander, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Conway, J.
Cranshaw, D.
Datta, A.
McDermott, K.
Monroy, J.
Padilla, Y.Bordlemay
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Strohman, C.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Apresyan, A.
Bakshi, A.
Bolla, G.
Burkett, K.
Butler, J.N.
Canepa, A.
Cheung, H.W.K.
Chramowicz, J.
Derylo, G.
Ghosh, A.
Gingu, C.
Gonzalez, H.
Grünendahl, S.
Hasegawa, S.
Hoff, J.
Hoh, S.Y.
Hu, Z.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Lei, C.M.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Los, S.
Matulik, M.
Merkel, P.
Nahn, S.
Olsen, J.
Prosser, A.
Ravera, F.
Ristori, L.
Rivera, R.
Schneider, B.
Spalding, W.J.
Spiegel, L.
Timpone, S.
Tran, N.
Uplegger, L.
Vernieri, C.
Voirin, E.
Weber, H.A.
Berry, D.R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, A.
Evdokimov, O.
Gerber, C.E.
Hofman, D.J.
Mills, C.
Alhusseini, M.
Durgut, S.
Nachtman, J.
Onel, Y.
Rude, C.
Snyder, C.
Yi, K.
Eminizer, N.
Gritsan, A.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Swartz, M.
Xiao, M.
Baringer, P.
Bean, A.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Schmitz, E.
Wilson, G.
Ivanov, A.
Mendis, R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Taylor, R.
Acosta, J.G.
Cremaldi, L.M.
Oliveros, S.
Perera, L.
Summers, D.
Bloom, K.
Claes, D.R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Kravchenko, I.
Siado, J.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Hahn, K.
Liu, Y.
Sung, K.
Alimena, J.
Cardwell, B.
Francis, B.
Hill, C.S.
Malik, S.
Norberg, S.
Vargas, J.E.Ramirez
Das, S.
Jones, M.
Jung, A.
Khatiwada, A.
Negro, G.
Thieman, J.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Ecklund, K.M.
Freed, S.
Kilpatrick, M.
Nussbaum, T.
Demina, R.
Dulemba, J.
Hindrichs, O.
Bartz, E.
Gandrakotra, A.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Kyriacou, S.
Lath, A.
Nash, K.
Osherson, M.
Schnetzer, S.
Stone, R.
Eusebi, R.
D'Angelo, P.
Johns, W.
Padeken, K.O.
Harr, R.
Poudyal, N.
Pokaż więcej
Temat :
radiation: damage
track data analysis
CMS
tracking detector: upgrade
performance
trigger
integrated circuit: design
electronics: readout
efficiency
[PHYS.PHYS.PHYS-INS-DET]Physics [physics]/Physics [physics]/Instrumentation and Detectors [physics.ins-det]
Źródło :
JINST, 2020, 15 (03), pp.P03014. ⟨10.1088/1748-0221/15/03/P03014⟩
Tytuł :
The DAQ and control system for the CMS Phase-1 pixel detector upgrade
Autorzy :
Adam, W
Bergauer, T
Blöch, D
Brondolin, E
Dragicevic, M
Frühwirth, R
Hinger, V
Steininger, H
Beaumont, W
Croce, DD
Janssen, X
Dupasquier, T
Galbit, G
Lumb, N
Mirabito, L
Nodari, B
Perries, S
Donckt, MV
Viret, S
Autermann, C
Feld, L
Lauwers, J
Karpinski, W
Kiesel, MK
Klein, K
Lipinski, M
Meuser, D
Ostapchuk, A
Pauls, A
Pierschel, G
Preuten, M
Rauch, M
Mechelen, PV
Röwert, N
Schael, S
Schulz, J
Schwering, G
Teroerde, M
Wlochal, M
Zhukov, V
Dziwok, C
Fluegge, G
Müller, T
Remortel, NV
Pooth, O
Stahl, A
Ziemons, T
Aldaya, M
Asawatangtrakuldee, C
Eckerlin, G
Eckstein, D
Eichhorn, T
Gallo, E
Guthoff, M
Blekman, F
Haranko, M
Harb, A
Keaveney, J
Kleinwort, C
Mankel, R
Maser, H
Meyer, M
Missiroli, M
Muhl, C
Mussgiller, A
Chhibra, SS
Pitzl, D
Reichelt, O
Savitskyi, M
Schuetze, P
Stever, R
Walsh, R
Zuber, A
Benecke, A
Biskop, H
Buhmann, P
Clercq, JD
Ebrahimi, A
Eich, M
Feindt, F
Froehlich, A
Garutti, E
Gunnellini, P
Haller, J
Hinzmann, A
Kasieczka, G
Klanner, R
D'Hondt, J
Kutzner, V
Lange, T
Matysek, M
Mrowietz, M
Niemeyer, C
Nissan, Y
Pena, K
Perieanu, A
Rieger, O
Schleper, P
Lowette, S
Schwandt, J
Schwarz, D
Sonneveld, J
Steinbrück, G
Tews, A
Vormwald, B
Wellhausen, J
Zoi, I
Abbas, M
Ardila, L
Marchesini, I
Balzer, M
Barth, C
Barvich, T
Baselga, M
Blank, T
Bögelspacher, F
Butz, E
Caselle, M
Boer, WD
Dierlamm, A
Moortgat, S
Morabit, KE
Gosewisch, J-O
Hartmann, F
Husemann, U
Koppenhöfer, R
Kudella, S
Maier, S
Mallows, S
Metzler, M
Muller, T
Python, Q
Neufeld, M
Nürnberg, A
Sander, O
Schell, D
Schröder, M
Schuh, T
Shvetsov, I
Simonis, H-J
Steck, P
Wassmer, M
Skovpen, K
Weber, M
Weddigen, A
Anagnostou, G
Asenov, P
Assiouras, P
Daskalakis, G
Kyriakis, A
Loukas, D
Paspalaki, L
Balázs, T
Bols, ES
Siklér, F
Vámi, T
Veszprémi, V
Bhardwaj, A
Jain, C
Jain, G
Ranjan, K
Bhattacharya, R
Dutta, S
Chowdhury, SR
Mulders, PV
Saha, G
Sarkar, S
Cariola, P
Creanza, D
de Palma, M
Robertis, GD
Fiore, L
Ince, M
Loddo, F
Maggi, G
Allard, Y
Martiradonna, S
Mongelli, M
My, S
Selvaggi, G
Silvestris, L
Albergo, S
Costa, S
Mattia, AD
Potenza, R
Saizu, MA
Beghin, D
Tricomi, A
Tuve, C
Barbagli, G
Brianzi, M
Cassese, A
Ceccarelli, R
Ciaranfi, R
Ciulli, V
Civinini, C
D'Alessandro, R
Bilin, B
Focardi, E
Latino, G
Lenzi, P
Meschini, M
Paoletti, S
Russo, L
Scarlini, E
Sguazzoni, G
Viliani, L
Cerchi, S
Brun, H
Ferro, F
Mulargia, R
Robutti, E
Brivio, F
Dinardo, ME
Dini, P
Gennai, S
Guzzi, L
Malvezzi, S
Menasce, D
Clerbaux, B
Moroni, L
Pedrini, D
Zuolo, D
Azzi, P
Bacchetta, N
Bisello, D
Dorigo, T
Pozzobon, N
Tosi, M
Canio, FD
Lentdecker, GD
Gaioni, L
Manghisoni, M
Ratti, L
Re, V
Riceputi, E
Traversi, G
Baldinelli, G
Bianchi, F
Biasini, M
Bilei, GM
Delannoy, H
Bizzaglia, S
Caprai, M
Cecchi, C
Checcucci, B
Ciangottini, D
Fanò, L
Farnesini, L
Ionica, M
Leonardi, R
Manoni, E
Deng, W
Mantovani, G
Mariani, V
Menichelli, M
Morozzi, A
Moscatelli, F
Passeri, D
Placidi, P
Rossi, A
Santocchia, A
Spiga, D
Favart, L
Storchi, L
Turrioni, C
Androsov, K
Azzurri, P
Bagliesi, G
Basti, A
Beccherle, R
Bertacchi, V
Bianchini, L
Boccali, T
Goldouzian, R
Borrello, L
Bosi, F
Castaldi, R
Ciocci, MA
Dell'Orso, R
Fedi, G
Fiori, F
Giannini, L
Giassi, A
Grippo, MT
Grebenyuk, A
Ligabue, F
Magazzu, G
Manca, E
Mandorli, G
Mazzoni, E
Messineo, A
Moggi, A
Morsani, F
Palla, F
Palmonari, F
Kalsi, A
Raffaelli, F
Rizzi, A
Spagnolo, P
Tenchini, R
Tonelli, G
Venturi, A
Verdini, PG
Bellan, R
Costa, M
Covarelli, R
Makarenko, I
Dellacasa, G
Demaria, N
Salvo, AD
Mazza, G
Migliore, E
Monteil, E
Pacher, L
Paterno, A
Rivetti, A
Solano, A
Moureaux, L
Simelevicius, D
Rivera, EC
Campderros, JD
Fernandez, M
Gomez, G
Sanchez, FJG
Echeverria, RJ
Moya, D
Jimenez, ES
Vila, I
Popov, A
Virto, AL
Abbaneo, D
Ahmed, I
Akgun, B
Albert, E
Auzinger, G
Bendotti, J
Berruti, G
Blanchot, G
Boyer, F
Postiau, N
Caratelli, A
Ceresa, D
Christiansen, J
Cichy, K
Daguin, J
Deelen, N
Detraz, S
Deyrail, D
Dobson, M
Emriskova, N
Robert, F
Engegaard, B
Faccio, F
Filenius, A
Frank, N
French, T
Fulcher, J
Gajanec, R
Gigi, D
Glege, F
Hansen, M
Song, Z
Hegeman, J
Honma, A
Hugo, G
Hulek, W
Casas, LMJ
Kaplon, J
Kloukinas, K
Kornmayer, A
Koss, N
Kottelat, L
Thomas, L
Koukola, D
Kovacs, M
Rosa, AL
Lenoir, P
Loos, R
Marchioro, A
Marconi, S
Meijers, F
Mersi, S
Meschi, E
Vanlaer, P
Michelis, S
Martin, CN
Onnela, A
Orfanelli, S
Orsini, L
Pakulski, T
Perez, A
Gomez, FP
Pernot, J-F
Petagna, P
Vannerom, D
Piazza, Q
Postema, H
Prousalidi, T
Rico, RP
Racz, A
Labaza, AR
Sakulin, H
Scarfí, S
Spathopoulos, S
Sroka, S
Wang, Q
Tropea, P
Troska, J
Tsirou, A
Vasey, F
Vichoudis, P
Bertl, W
Caminada, L
Deiters, K
Erdmann, W
Horisberger, R
Wang, H
Kaestli, H-C
Kotlinski, D
Langenegger, U
Meier, B
Rohe, T
Streuli, S
Bachmair, F
Backhaus, M
Becker, R
Berger, P
Yang, Y
di Calafiori, D
Djambazov, L
Donega, M
Grab, C
Hits, D
Hoss, J
Lustermann, W
Masciovecchio, M
Meinhard, M
Perovic, V
Bondu, O
Perozzi, L
Ristic, B
Roeser, U
Ruini, D
Tavolaro, V
Wallny, R
Zhu, D
Aarrestad, T
Amsler, C
Bösiger, K
Bruno, G
Canelli, F
Chiochia, V
Cosa, AD
Burgo, RD
Galloni, C
Kilminster, B
Leontsinis, S
Maier, R
Rauco, G
Robmann, P
Caputo, C
Takahashi, Y
Zucchetta, A
Chen, P-H
Hou, W-S
Lu, R-S
Moya, M
Tsai, JF
Burns, D
Clement, E
Cussans, D
David, P
Goldstein, J
Nasr-Storey, SSE
Coughlan, JA
Harder, K
Manolopoulos, K
Tomalin, IR
Bainbridge, R
Borg, J
Hall, G
James, T
Delaere, C
Pesaresi, M
Summers, S
Uchida, K
Cole, J
Hoad, C
Hobson, P
Reid, ID
Bartek, R
Dominguez, A
Uniyal, R
Delcourt, M
Demiragli, Z
Hazen, E
Rohlf, J
Altopp, G
Burkle, B
Chen, C
Coubez, X
Duh, Y-T
Hadley, M
Heintz, U
Giammanco, A
Hinton, N
Hogan, J
Korotkov, A
Lee, J
Narain, M
Sagir, S
Spencer, E
Syarif, R
Truong, V
Usai, E
Krintiras, G
Voelker, J
Chertok, M
Conway, J
Funk, G
Jensen, F
Lander, R
Macauda, S
Pellett, D
Thomson, J
Yohay, R
Lemaitre, V
Zhang, F
Erhan, S
Hanson, G
Si, W
Gerosa, R
Holzner, A
Krutelyov, S
Sharma, V
Yagil, A
Colegrove, O
Magitteri, A
Dutta, V
Gouskos, L
Incandela, J
Kyre, S
Qu, H
Quinnan, M
White, D
Cumalat, JP
Ford, WT
MacDonald, E
Piotrzkowski, K
Perloff, A
Stenson, K
Ulmer, KA
Wagner, SR
Alexander, J
Cheng, Y
Chu, J
Cranshaw, D
Datta, A
Saggio, A
McDermott, K
Monroy, J
Padilla, YB
Quach, D
Rinkevicius, A
Ryd, A
Skinnari, L
Soffi, L
Strohman, C
Tao, Z
Szilasi, N
Thom, J
Tucker, J
Wittich, P
Zientek, M
Alyari, M
Bakshi, A
Bolla, G
Burkett, K
Butler, JN
Canepa, A
Marono, MV
Cheung, HWK
Chramowicz, J
Derylo, G
Ghosh, A
Gingu, C
Gonzalez, H
Grünendahl, S
Hasegawa, S
Hoff, J
Johnson, M
Vischia, P
Lei, CM
Lipton, R
Liu, M
Los, S
Matulik, M
Merkel, P
Mommsen, R
Nahn, S
Prosser, A
Ravera, F
Zobec, J
Rivera, R
Schneider, B
Spalding, WJ
Spiegel, L
Timpone, S
Uplegger, L
Voirin, E
Weber, HA
Zejdl, P
Berry, DR
Brigljević, V
Chen, X
Dittmer, S
Evdokimov, A
Evdokimov, O
Gerber, CE
Hofman, DJ
Mills, C
Alhusseini, M
Durgut, S
Nachtman, J
Ceci, S
Onel, Y
Rude, C
Snyder, C
Yi, K
Eminizer, N
Gritsan, A
Maksimovic, P
Roskes, J
Swartz, M
Xiao, M
Ferenček, D
Baringer, P
Bean, A
Khalil, S
Kropivnitskaya, A
Majumder, D
Schmitz, E
Wilson, G
Ivanov, A
Mendis, R
Mitchell, T
Roguljić, M
Modak, A
Skhirladze, N
Taylor, R
Acosta, JG
Cremaldi, LM
Oliveros, S
Perera, L
Summers, D
Bloom, K
Claes, DR
Starodumov, A
Fangmeier, C
Golf, F
Kravchenko, I
Siado, J
Iashvili, I
Kharchilava, A
McLean, C
Nguyen, D
Parker, A
Pekkanen, J
Šuša, T
Rappoccio, S
Hahn, K
Liu, Y
Sung, K
Alimena, J
Cardwell, B
Francis, B
Hill, CS
Malik, S
Norberg, S
Eerola, P
Vargas, JER
Das, S
Jones, M
Jung, A
Khatiwada, A
Negro, G
Thieman, J
Cheng, T
Dolen, J
Parashar, N
Heikkilä, J
Ecklund, KM
Freed, S
Kilpatrick, M
Nussbaum, T
Demina, R
Dulemba, J
Hindrichs, O
Bartz, E
Gandrakotra, A
Gershtein, Y
Brücken, E
Halkiadakis, E
Hart, A
Kyriacou, S
Lath, A
Nash, K
Osherson, M
Schnetzer, S
Stone, R
Eusebi, R
D'Angelo, P
Lampén, T
Johns, W
Padeken, KO
Karimeh, W
Luukka, P
Martikainen, L
Tuominen, E
Tuuva, T
Agram, J-L
Andrea, J
Bloch, D
Bonnin, C
Bourgatte, G
Brom, J-M
Chabert, E
Charles, L
Dangelser, E
Gelé, D
Goerlach, U
Gross, L
Hosselet, J
Krauth, M
Tonon, N
Baulieu, G
Boudoul, G
Caponetto, L
Chanon, N
Contardo, D
Dené, P
Pokaż więcej
Temat :
Data acquisition concepts
Detector control systems (detector and experiment monitoring and slow-control systems, architecture, hardware, algorithms, databases)
Modular electronics
Optical detector readout concepts
Opis pliku :
P10017 - P10017
Tytuł :
The DAQ and control system for the CMS Phase-1 pixel detector upgrade
Autorzy :
Adam, W
Bergauer, T
Blöch, D
Brondolin, E
Dragicevic, M
Frühwirth, R
Hinger, V
Steininger, H
Beaumont, W
Croce, D Di
Janssen, X
Lauwers, J
Mechelen, P Van
Remortel, N Van
Blekman, F
Chhibra, S S
Clercq, J De
D'Hondt, J
Lowette, S
Marchesini, I
Moortgat, S
Python, Q
Skovpen, K
Bols, E S Ørensen
Mulders, P Van
Allard, Y
Beghin, D
Bilin, B
Brun, H
Clerbaux, B
Lentdecker, G De
Delannoy, H
Deng, W
Favart, L
Goldouzian, R
Grebenyuk, A
Kalsi, A
Makarenko, I
Moureaux, L
Popov, A
Postiau, N
Robert, F
Song, Z
Thomas, L
Vanlaer, P
Vannerom, D
Wang, Q
Wang, H
Yang, Y
Bondu, O
Bruno, G
Caputo, C
David, P
Delaere, C
Delcourt, M
Giammanco, A
Krintiras, G
Lemaitre, V
Magitteri, A
Piotrzkowski, K
Saggio, A
Szilasi, N
Marono, M Vidal
Vischia, P
Zobec, J
Brigljević, V
Ceci, S
Ferenček, D
Roguljić, M
Starodumov, A
Šuša, T
Eerola, P
Heikkilä, J
Brücken, E
Lampén, T
Luukka, P
Martikainen, L
Tuominen, E
Tuuva, T
Agram, J L
Andrea, J
Bloch, D
Bonnin, C
Bourgatte, G
Brom, J M
Chabert, E
Charles, L
Dangelser, E
Gelé, D
Goerlach, U
Gross, L
Hosselet, J
Krauth, M
Tonon, N
Baulieu, G
Boudoul, G
Caponetto, L
Chanon, N
Contardo, D
Dené, P
Dupasquier, T
Galbit, G
Lumb, N
Mirabito, L
Nodari, B
Perries, S
Donckt, M Vander
Viret, S
Autermann, C
Feld, L
Karpinski, W
Kiesel, M K
Klein, K
Lipinski, M
Meuser, D
Ostapchuk, A
Pauls, A
Pierschel, G
Preuten, M
Rauch, M
Röwert, N
Schael, S
Schulz, J
Schwering, G
Teroerde, M
Wlochal, M
Zhukov, V
Dziwok, C
Fluegge, G
Müller, T
Pooth, O
Stahl, A
Ziemons, T
Aldaya, M
Asawatangtrakuldee, C
Eckerlin, G
Eckstein, D
Eichhorn, T
Gallo, E
Guthoff, M
Haranko, M
Harb, A
Keaveney, J
Kleinwort, C
Mankel, R
Maser, H
Meyer, M
Missiroli, M
Muhl, C
Mussgiller, A
Pitzl, D
Reichelt, O
Savitskyi, M
Schuetze, P
Stever, R
Walsh, R
Zuber, A
Benecke, A
Biskop, H
Buhmann, P
Ebrahimi, A
Eich, M
Feindt, F
Froehlich, A
Garutti, E
Gunnellini, P
Haller, J
Hinzmann, A
Kasieczka, G
Klanner, R
Kutzner, V
Lange, T
Matysek, M
Mrowietz, M
Niemeyer, C
Nissan, Y
Pena, K
Perieanu, A
Rieger, O
Schleper, P
Schwandt, J
Schwarz, D
Sonneveld, J
Steinbrück, G
Tews, A
Vormwald, B
Wellhausen, J
Zoi, I
Abbas, M
Ardila, L
Balzer, M
Barth, C
Barvich, T
Baselga, M
Blank, T
Bögelspacher, F
Butz, E
Caselle, M
Boer, W De
Dierlamm, A
Morabit, K El
Gosewisch, J O
Hartmann, F
Husemann, U
Koppenhöfer, R
Kudella, S
Maier, S
Mallows, S
Metzler, M
Muller, Th
Neufeld, M
Nürnberg, A
Sander, O
Schell, D
Schröder, M
Schuh, T
Shvetsov, I
Simonis, H J
Steck, P
Wassmer, M
Weber, M
Weddigen, A
Anagnostou, G
Asenov, P
Assiouras, P
Daskalakis, G
Kyriakis, A
Loukas, D
Paspalaki, L
Balázs, T
Siklér, F
Vámi, T
Veszprémi, V
Bhardwaj, A
Jain, C
Jain, G
Ranjan, K
Bhattacharya, R
Dutta, S
Chowdhury, S Roy
Saha, G
Sarkar, S
Cariola, P
Creanza, D
de Palma, M
Robertis, G De
Fiore, L
Ince, M
Loddo, F
Maggi, G
Martiradonna, S
Mongelli, M
My, S
Selvaggi, G
Silvestris, L
Albergo, S
Costa, S
Mattia, A Di
Potenza, R
Saizu, M A
Tricomi, A
Tuve, C
Barbagli, G
Brianzi, M
Cassese, A
Ceccarelli, R
Ciaranfi, R
Ciulli, V
Civinini, C
D'Alessandro, R
Focardi, E
Latino, G
Lenzi, P
Meschini, M
Paoletti, S
Russo, L
Scarlini, E
Sguazzoni, G
Viliani, L
Cerchi, S
Ferro, F
Mulargia, R
Robutti, E
Brivio, F
Dinardo, M E
Dini, P
Gennai, S
Guzzi, L
Malvezzi, S
Menasce, D
Moroni, L
Pedrini, D
Zuolo, D
Azzi, P
Bacchetta, N
Bisello, D
Dorigo, T
Pozzobon, N
Tosi, M
Canio, F De
Gaioni, L
Manghisoni, M
Ratti, L
Re, V
Riceputi, E
Traversi, G
Baldinelli, G
Bianchi, F
Biasini, M
Bilei, G M
Bizzaglia, S
Caprai, M
Cecchi, C
Checcucci, B
Ciangottini, D
Fanò, L
Farnesini, L
Ionica, M
Leonardi, R
Manoni, E
Mantovani, G
Mariani, V
Menichelli, M
Morozzi, A
Moscatelli, F
Passeri, D
Placidi, P
Rossi, A
Santocchia, A
Spiga, D
Storchi, L
Turrioni, C
Androsov, K
Azzurri, P
Bagliesi, G
Basti, A
Beccherle, R
Bertacchi, V
Bianchini, L
Boccali, T
Borrello, L
Bosi, F
Castaldi, R
Ciocci, M A
Dell'Orso, R
Fedi, G
Fiori, F
Giannini, L
Giassi, A
Grippo, M T
Ligabue, F
Magazzu, G
Manca, E
Mandorli, G
Mazzoni, E
Messineo, A
Moggi, A
Morsani, F
Palla, F
Palmonari, F
Raffaelli, F
Rizzi, A
Spagnolo, P
Tenchini, R
Tonelli, G
Venturi, A
Verdini, P G
Bellan, R
Costa, M
Covarelli, R
Dellacasa, G
Demaria, N
Salvo, A Di
Mazza, G
Migliore, E
Monteil, E
Pacher, L
Paterno, A
Rivetti, A
Solano, A
Simelevicius, D
Rivera, E Curras
Campderros, J Duarte
Fernandez, M
Gomez, G
Sanchez, F J Gonzalez
Echeverria, R Jaramillo
Moya, D
Jimenez, E Silva
Vila, I
Virto, A L
Abbaneo, D
Ahmed, I
Akgun, B
Albert, E
Auzinger, G
Bendotti, J
Berruti, G
Blanchot, G
Boyer, F
Caratelli, A
Ceresa, D
Christiansen, J
Cichy, K
Daguin, J
Deelen, N
Detraz, S
Deyrail, D
Dobson, M
Emriskova, N
Engegaard, B
Faccio, F
Filenius, A
Frank, N
French, T
Fulcher, J
Gajanec, R
Gigi, D
Glege, F
Hansen, M
Hegeman, J
Honma, A
Hugo, G
Hulek, W
Casas, L M Jara
Kaplon, J
Kloukinas, K
Kornmayer, A
Koss, N
Kottelat, L
Koukola, D
Kovacs, M
Rosa, A La
Lenoir, P
Loos, R
Marchioro, A
Marconi, S
Meijers, F
Mersi, S
Meschi, E
Michelis, S
Martin, C Nieto
Onnela, A
Orfanelli, S
Orsini, L
Pakulski, T
Perez, A
Gomez, F Perez
Pernot, J F
Petagna, P
Piazza, Q
Postema, H
Prousalidi, T
Rico, R Puente
Racz, A
Labaza, A Remigiusz
Sakulin, H
Scarfí, S
Spathopoulos, S
Sroka, S
Tropea, P
Troska, J
Tsirou, A
Vasey, F
Vichoudis, P
Bertl, W
Caminada, L
Deiters, K
Erdmann, W
Horisberger, R
Kaestli, H C
Kotlinski, D
Langenegger, U
Meier, B
Rohe, T
Streuli, S
Bachmair, F
Backhaus, M
Becker, R
Berger, P
di Calafiori, D
Djambazov, L
Donega, M
Grab, C
Hits, D
Hoss, J
Lustermann, W
Masciovecchio, M
Meinhard, M
Perovic, V
Perozzi, L
Ristic, B
Roeser, U
Ruini, D
Tavolaro, V
Wallny, R
Zhu, D
Aarrestad, T
Amsler, C
Bösiger, K
Canelli, F
Chiochia, V
Cosa, A De
Burgo, R Del
Galloni, C
Kilminster, B
Leontsinis, S
Maier, R
Rauco, G
Robmann, P
Takahashi, Y
Zucchetta, A
Chen, P H
Hou, W S
Lu, R S
Moya, M
Tsai, J F
Burns, D
Clement, E
Cussans, D
Goldstein, J
Nasr-Storey, S Seif El
Coughlan, J A
Harder, K
Manolopoulos, K
Tomalin, I R
Bainbridge, R
Borg, J
Hall, G
James, T
Pesaresi, M
Summers, S
Uchida, K
Cole, J
Hoad, C
Hobson, P
Reid, I D
Bartek, R
Dominguez, A
Uniyal, R
Demiragli, Z
Hazen, E
Rohlf, J
Altopp, G
Burkle, B
Chen, C
Coubez, X
Duh, Y T
Hadley, M
Heintz, U
Hinton, N
Hogan, J
Korotkov, A
Lee, J
Narain, M
Sagir, S
Spencer, E
Syarif, R
Truong, V
Usai, E
Voelker, J
Chertok, M
Conway, J
Funk, G
Jensen, F
Lander, R
Macauda, S
Pellett, D
Thomson, J
Yohay, R
Zhang, F
Erhan, S
Hanson, G
Si, W
Gerosa, R
Holzner, A
Krutelyov, S
Sharma, V
Yagil, A
Colegrove, O
Dutta, V
Gouskos, L
Incandela, J
Kyre, S
Qu, H
Quinnan, M
White, D
Cumalat, J P
Ford, W T
MacDonald, E
Perloff, A
Stenson, K
Ulmer, K A
Wagner, S R
Alexander, J
Cheng, Y
Chu, J
Cranshaw, D
Datta, A
McDermott, K
Monroy, J
Padilla, Y Bordlemay
Quach, D
Rinkevicius, A
Ryd, A
Skinnari, L
Soffi, L
Strohman, C
Tao, Z
Thom, J
Tucker, J
Wittich, P
Zientek, M
Alyari, M
Bakshi, A
Bolla, G
Burkett, K
Butler, J N
Canepa, A
Cheung, H W K
Chramowicz, J
Derylo, G
Ghosh, A
Gingu, C
Gonzalez, H
Grünendahl, S
Hasegawa, S
Hoff, J
Johnson, M
Lei, C M
Lipton, R
Liu, M
Los, S
Matulik, M
Merkel, P
Mommsen, R
Nahn, S
Prosser, A
Ravera, F
Rivera, R
Schneider, B
Spalding, W J
Spiegel, L
Timpone, S
Uplegger, L
Voirin, E
Weber, H A
Zejdl, P
Berry, D R
Chen, X
Dittmer, S
Evdokimov, A
Evdokimov, O
Gerber, C E
Hofman, D J
Mills, C
Alhusseini, M
Durgut, S
Nachtman, J
Onel, Y
Rude, C
Snyder, C
Yi, K
Eminizer, N
Gritsan, A
Maksimovic, P
Roskes, J
Swartz, M
Xiao, M
Baringer, P
Bean, A
Khalil, S
Kropivnitskaya, A
Majumder, D
Schmitz, E
Wilson, G
Ivanov, A
Mendis, R
Mitchell, T
Modak, A
Skhirladze, N
Taylor, R
Acosta, J G
Cremaldi, L M
Oliveros, S
Perera, L
Summers, D
Bloom, K
Claes, D R
Fangmeier, C
Golf, F
Kravchenko, I
Siado, J
Iashvili, I
Kharchilava, A
McLean, C
Nguyen, D
Parker, A
Pekkanen, J
Rappoccio, S
Hahn, K
Liu, Y
Sung, K
Alimena, J
Cardwell, B
Francis, B
Hill, C S
Malik, S
Norberg, S
Vargas, J E Ramirez
Das, S
Jones, M
Jung, A
Khatiwada, A
Negro, G
Thieman, J
Cheng, T
Dolen, J
Parashar, N
Ecklund, K M
Freed, S
Kilpatrick, M
Nussbaum, T
Demina, R
Dulemba, J
Hindrichs, O
Bartz, E
Gandrakotra, A
Gershtein, Y
Halkiadakis, E
Hart, A
Kyriacou, S
Lath, A
Nash, K
Osherson, M
Schnetzer, S
Stone, R
Eusebi, R
D'Angelo, P
Johns, W
Padeken, K O
Karimeh, W
Pokaż więcej
Temat :
Detectors and Experimental Techniques
Tytuł :
Measurements of the Electroweak Diboson Production Cross Sections in Proton-Proton Collisions at sqrt[s]=5.02  TeV Using Leptonic Decays.
Autorzy :
Tumasyan A; Yerevan Physics Institute, Yerevan, Armenia.
Adam W; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Andrejkovic JW; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Bergauer T; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Chatterjee S; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Dragicevic M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Escalante Del Valle A; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Frühwirth R; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Jeitler M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Krammer N; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Lechner L; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Liko D; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Mikulec I; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Paulitsch P; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Pitters FM; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Schieck J; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Schöfbeck R; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Spanring M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Templ S; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Waltenberger W; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Wulz CE; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Chekhovsky V; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Litomin A; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Makarenko V; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Darwish MR; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
De Wolf EA; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Janssen X; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Kello T; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Lelek A; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Rejeb Sfar H; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Mechelen P; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Putte S; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Remortel N; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Blekman F; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Bols ES; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
D'Hondt J; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
De Clercq J; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Delcourt M; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
El Faham H; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Lowette S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Moortgat S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Morton A; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Müller D; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Sahasransu AR; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Tavernier S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Van Doninck W; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Van Mulders P; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Beghin D; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Bilin B; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Clerbaux B; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
De Lentdecker G; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Favart L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Grebenyuk A; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Kalsi AK; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Lee K; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Mahdavikhorrami M; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Makarenko I; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Moureaux L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Pétré L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Popov A; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Postiau N; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Starling E; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Thomas L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vanden Bemden M; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vander Velde C; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vanlaer P; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vannerom D; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Wezenbeek L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Cornelis T; Ghent University, Ghent, Belgium.
Dobur D; Ghent University, Ghent, Belgium.
Knolle J; Ghent University, Ghent, Belgium.
Lambrecht L; Ghent University, Ghent, Belgium.
Mestdach G; Ghent University, Ghent, Belgium.
Niedziela M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Roskas C; Ghent University, Ghent, Belgium.
Samalan A; Ghent University, Ghent, Belgium.
Skovpen K; Ghent University, Ghent, Belgium.
Tytgat M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Verbeke W; Ghent University, Ghent, Belgium.
Vermassen B; Ghent University, Ghent, Belgium.
Vit M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Bethani A; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Bruno G; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Bury F; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Caputo C; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
David P; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Delaere C; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Donertas IS; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Giammanco A; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Jaffel K; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Jain S; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Lemaitre V; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Mondal K; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Prisciandaro J; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Taliercio A; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Teklishyn M; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Tran TT; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Vischia P; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Wertz S; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Alves GA; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Hensel C; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Moraes A; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Aldá Júnior WL; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Alves Gallo Pereira M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Barroso Ferreira Filho M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Brandao Malbouisson H; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Carvalho W; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Chinellato J; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Da Costa EM; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Da Silveira GG; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
De Jesus Damiao D; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Fonseca De Souza S; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Matos Figueiredo D; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Mora Herrera C; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Mota Amarilo K; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Mundim L; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Nogima H; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Rebello Teles P; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Santoro A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Silva Do Amaral SM; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Sznajder A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Thiel M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Torres Da Silva De Araujo F; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Vilela Pereira A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Bernardes CA; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Calligaris L; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Tomei TRFP; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Gregores EM; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.; Universidade Federal do ABC, São Paulo, Brazil.
Lemos DS; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Mercadante PG; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.; Universidade Federal do ABC, São Paulo, Brazil.
Novaes SF; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Padula SS; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Aleksandrov A; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Antchev G; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Hadjiiska R; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Iaydjiev P; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Misheva M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Rodozov M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Shopova M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Sultanov G; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Dimitrov A; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Ivanov T; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Litov L; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Pavlov B; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Petkov P; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Petrov A; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Cheng T; Beihang University, Beijing, China.
Guo Q; Beihang University, Beijing, China.
Javaid T; Beihang University, Beijing, China.
Mittal M; Beihang University, Beijing, China.
Wang H; Beihang University, Beijing, China.
Yuan L; Beihang University, Beijing, China.
Ahmad M; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Bauer G; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Dozen C; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Hu Z; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Martins J; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Wang Y; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Yi K; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Chapon E; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen GM; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen HS; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen M; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Iemmi F; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Kapoor A; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Leggat D; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Liao H; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Liu ZA; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Milosevic V; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Monti F; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Sharma R; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Tao J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Thomas-Wilsker J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Wang J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhang H; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhang S; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhao J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Agapitos A; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Ban Y; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Chen C; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Levin A; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Li Q; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Lyu X; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Mao Y; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Qian SJ; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Wang D; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Wang Q; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Xiao J; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Lu M; Sun Yat-Sen University, Guangzhou, China.
You Z; Sun Yat-Sen University, Guangzhou, China.
Gao X; Institute of Modern Physics and Key Laboratory of Nuclear Physics and Ion-beam Application (MOE) - Fudan University, Shanghai, China.
Okawa H; Institute of Modern Physics and Key Laboratory of Nuclear Physics and Ion-beam Application (MOE) - Fudan University, Shanghai, China.
Lin Z; Zhejiang University, Hangzhou, China.
Xiao M; Zhejiang University, Hangzhou, China.
Avila C; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Cabrera A; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Florez C; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Fraga J; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Sarkar A; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Segura Delgado MA; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Mejia Guisao J; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Ramirez F; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Ruiz Alvarez JD; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Salazar González CA; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Giljanovic D; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Godinovic N; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Lelas D; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Puljak I; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Antunovic Z; University of Split, Faculty of Science, Split, Croatia.
Kovac M; University of Split, Faculty of Science, Split, Croatia.
Sculac T; University of Split, Faculty of Science, Split, Croatia.
Brigljevic V; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Ferencek D; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Majumder D; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Roguljic M; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Starodumov A; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Susa T; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Attikis A; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Christoforou K; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Erodotou E; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Ioannou A; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Kole G; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Kolosova M; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Konstantinou S; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Mousa J; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Nicolaou C; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Ptochos F; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Razis PA; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Rykaczewski H; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Saka H; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Finger M; Charles University, Prague, Czech Republic.
Finger M; Charles University, Prague, Czech Republic.
Kveton A; Charles University, Prague, Czech Republic.
Ayala E; Escuela Politecnica Nacional, Quito, Ecuador.
Carrera Jarrin E; Universidad San Francisco de Quito, Quito, Ecuador.
Abdelalim AA; Academy of Scientific Research and Technology of the Arab Republic of Egypt, Egyptian Network of High Energy Physics, Cairo, Egypt.
Assran Y; Academy of Scientific Research and Technology of the Arab Republic of Egypt, Egyptian Network of High Energy Physics, Cairo, Egypt.
Assran Y; Academy of Scientific Research and Technology of the Arab Republic of Egypt, Egyptian Network of High Energy Physics, Cairo, Egypt.
Lotfy A; Center for High Energy Physics (CHEP-FU), Fayoum University, El-Fayoum, Egypt.
Mahmoud MA; Center for High Energy Physics (CHEP-FU), Fayoum University, El-Fayoum, Egypt.
Bhowmik S; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Dewanjee RK; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Ehataht K; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Kadastik M; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Nandan S; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Nielsen C; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Pata J; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Raidal M; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Tani L; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Veelken C; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Eerola P; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Forthomme L; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Kirschenmann H; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Osterberg K; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Voutilainen M; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Bharthuar S; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Brücken E; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Garcia F; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Havukainen J; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Kim MS; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Kinnunen R; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lampén T; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lassila-Perini K; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lehti S; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lindén T; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lotti M; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Martikainen L; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Myllymäki M; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Ott J; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Siikonen H; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Tuominen E; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Tuominiemi J; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Luukka P; Lappeenranta University of Technology, Lappeenranta, Finland.
Petrow H; Lappeenranta University of Technology, Lappeenranta, Finland.
Tuuva T; Lappeenranta University of Technology, Lappeenranta, Finland.
Amendola C; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Besancon M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Couderc F; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Dejardin M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Denegri D; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Faure JL; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ferri F; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ganjour S; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Givernaud A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Gras P; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Hamel de Monchenault G; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Jarry P; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Lenzi B; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Locci E; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Malcles J; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Rander J; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Rosowsky A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Sahin MÖ; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Savoy-Navarro A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Titov M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Yu GB; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ahuja S; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Beaudette F; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Bonanomi M; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Buchot Perraguin A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Busson P; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Cappati A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Charlot C; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Davignon O; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Diab B; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Falmagne G; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Ghosh S; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Granier de Cassagnac R; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Hakimi A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Kucher I; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Nguyen M; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Ochando C; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Paganini P; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Rembser J; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Salerno R; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Sauvan JB; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Sirois Y; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Zabi A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Zghiche A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, Palaiseau, France.
Agram JL; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Andrea J; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Apparu D; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Bloch D; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Bourgatte G; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Brom JM; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Chabert EC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Collard C; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Darej D; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Fontaine JC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Goerlach U; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Grimault C; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Le Bihan AC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Nibigira E; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Van Hove P; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Asilar E; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Beauceron S; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Bernet C; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Boudoul G; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Camen C; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Carle A; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Chanon N; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Contardo D; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Depasse P; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
El Mamouni H; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Fay J; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Gascon S; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Gouzevitch M; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Ille B; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Laktineh IB; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Lattaud H; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Lesauvage A; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Lethuillier M; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Mirabito L; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Perries S; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Shchablo K; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Sordini V; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Torterotot L; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Touquet G; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Vander Donckt M; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Viret S; Institut de Physique des 2 Infinis de Lyon (IP2I), Villeurbanne, France.
Khvedelidze A; Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia.
Lomidze I; Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia.
Tsamalaidze Z; Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia.
Feld L; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Klein K; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Lipinski M; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Meuser D; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Pauls A; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Rauch MP; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Röwert N; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Schulz J; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Teroerde M; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Dodonova A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Eliseev D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Erdmann M; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Fackeldey P; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Fischer B; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Ghosh S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Hebbeker T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Hoepfner K; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Ivone F; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Keller H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mastrolorenzo L; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Merschmeyer M; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Meyer A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mocellin G; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mondal S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mukherjee S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Noll D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Novak A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Pook T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Pozdnyakov A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Rath Y; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Reithler H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Roemer J; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Schmidt A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Schuler SC; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Sharma A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Vigilante L; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Wiedenbeck S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Zaleski S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Dziwok C; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Flügge G; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Haj Ahmad W; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Hlushchenko O; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Kress T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Nowack A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Pistone C; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Pooth O; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Roy D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Sert H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Stahl A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Ziemons T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Aarup Petersen H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Aldaya Martin M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Asmuss P; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Babounikau I; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Baxter S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Behnke O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Bermúdez Martínez A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Bhattacharya S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Bin Anuar AA; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Borras K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Botta V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Brunner D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Campbell A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Cardini A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Cheng C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Colombina F; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Consuegra Rodríguez S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Correia Silva G; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Danilov V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Didukh L; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Eckerlin G; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Eckstein D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Estevez Banos LI; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Filatov O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Gallo E; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Geiser A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Giraldi A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Grohsjean A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Guthoff M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jafari A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jomhari NZ; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jung H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kasem A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kasemann M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kaveh H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kleinwort C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Krücker D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lange W; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lidrych J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lipka K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lohmann W; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mankel R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Melzer-Pellmann IA; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Metwally J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Meyer AB; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Meyer M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mnich J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mussgiller A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Otarid Y; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Pérez Adán D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Pitzl D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Raspereza A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Ribeiro Lopes B; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Rübenach J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Saggio A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Saibel A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Savitskyi M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Scham M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Scheurer V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Schwanenberger C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Singh A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Sosa Ricardo RE; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Stafford D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Tonon N; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Turkot O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Van De Klundert M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Walsh R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Walter D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wen Y; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wichmann K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wiens L; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wissing C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wuchterl S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Aggleton R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Albrecht S; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Bein S; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Benato L; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Benecke A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Connor P; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
De Leo K; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Eich M; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Feindt F; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Fröhlich A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Garbers C; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Garutti E; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Gunnellini P; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Haller J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Hinzmann A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kasieczka G; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Klanner R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kogler R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kramer T; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kutzner V; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Lange J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Lange T; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Lobanov A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Malara A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Nigamova A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Pena Rodriguez KJ; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Rieger O; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schleper P; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schröder M; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schwandt J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schwarz D; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Sonneveld J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Stadie H; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Steinbrück G; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Tews A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Vormwald B; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Zoi I; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Bechtel J; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Berger T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Butz E; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Caspart R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Chwalek T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
De Boer W; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Dierlamm A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Droll A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
El Morabit K; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Faltermann N; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Giffels M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Gosewisch JO; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Gottmann A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Hartmann F; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Heidecker C; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Husemann U; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Katkov I; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Keicher P; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Koppenhöfer R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Maier S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Metzler M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Mitra S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Müller T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Neukum M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Nürnberg A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Quast G; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Rabbertz K; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Rauser J; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Savoiu D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Schnepf M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Seith D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Shvetsov I; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Simonis HJ; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Ulrich R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Van Der Linden J; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Von Cube RF; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wassmer M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Weber M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wieland S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wolf R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wozniewski S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wunsch S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Anagnostou G; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Daskalakis G; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Geralis T; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Kyriakis A; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Loukas D; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Stakia A; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Diamantopoulou M; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Karasavvas D; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Karathanasis G; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Kontaxakis P; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Koraka CK; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Manousakis-Katsikakis A; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Panagiotou A; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Papavergou I; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Saoulidou N; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Theofilatos K; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Tziaferi E; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Vellidis K; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Vourliotis E; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Bakas G; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Kousouris K; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Papakrivopoulos I; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Tsipolitis G; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Zacharopoulou A; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Evangelou I; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Foudas C; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Gianneios P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Katsoulis P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Kokkas P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Manthos N; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Papadopoulos I; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Strologas J; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Csanad M; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Farkas K; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Gadallah MMA; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Lökös S; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Major P; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Mandal K; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Mehta A; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Pasztor G; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Rádl AJ; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Surányi O; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Veres GI; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Bartók M; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Bencze G; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Hajdu C; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Horvath D; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Sikler F; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Veszpremi V; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Vesztergombi G; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Czellar S; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Karancsi J; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Molnar J; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Szillasi Z; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Teyssier D; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Raics P; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Trocsanyi ZL; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Ujvari B; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Csorgo T; Karoly Robert Campus, MATE Institute of Technology, Gyöngyös, Hungary.
Nemes F; Karoly Robert Campus, MATE Institute of Technology, Gyöngyös, Hungary.
Novak T; Karoly Robert Campus, MATE Institute of Technology, Gyöngyös, Hungary.
Komaragiri JR; Indian Institute of Science (IISc), Bangalore, India.
Kumar D; Indian Institute of Science (IISc), Bangalore, India.
Panwar L; Indian Institute of Science (IISc), Bangalore, India.
Tiwari PC; Indian Institute of Science (IISc), Bangalore, India.
Bahinipati S; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Kar C; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Mal P; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Mishra T; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Muraleedharan Nair Bindhu VK; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Nayak A; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Saha P; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Sur N; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Swain SK; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Vats D; National Institute of Science Education and Research, HBNI, Bhubaneswar, India.
Bansal S; Panjab University, Chandigarh, India.
Beri SB; Panjab University, Chandigarh, India.
Bhatnagar V; Panjab University, Chandigarh, India.
Chaudhary G; Panjab University, Chandigarh, India.
Chauhan S; Panjab University, Chandigarh, India.
Dhingra N; Panjab University, Chandigarh, India.
Gupta R; Panjab University, Chandigarh, India.
Kaur A; Panjab University, Chandigarh, India.
Kaur M; Panjab University, Chandigarh, India.
Kaur S; Panjab University, Chandigarh, India.
Kumari P; Panjab University, Chandigarh, India.
Meena M; Panjab University, Chandigarh, India.
Sandeep K; Panjab University, Chandigarh, India.
Singh JB; Panjab University, Chandigarh, India.
Virdi AK; Panjab University, Chandigarh, India.
Ahmed A; University of Delhi, Delhi, India.
Bhardwaj A; University of Delhi, Delhi, India.
Choudhary BC; University of Delhi, Delhi, India.
Gola M; University of Delhi, Delhi, India.
Keshri S; University of Delhi, Delhi, India.
Kumar A; University of Delhi, Delhi, India.
Naimuddin M; University of Delhi, Delhi, India.
Priyanka P; University of Delhi, Delhi, India.
Ranjan K; University of Delhi, Delhi, India.
Shah A; University of Delhi, Delhi, India.
Bharti M; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Bhattacharya R; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Bhattacharya S; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Bhowmik D; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Dutta S; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Dutta S; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Gomber B; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Maity M; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Palit P; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Rout PK; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Saha G; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Sahu B; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Sarkar S; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Sharan M; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Singh B; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Thakur S; Saha Institute of Nuclear Physics, HBNI, Kolkata, India.
Behera PK; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Behera SC; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Kalbhor P; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Muhammad A; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Pradhan R; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Pujahari PR; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Sharma A; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Sikdar AK; Indian Institute of Technology Madras, Madras, India.
Dutta D; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Jha V; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Kumar V; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Mishra DK; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Naskar K; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Netrakanti PK; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Pant LM; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Shukla P; Bhabha Atomic Research Centre, Mumbai, India.
Aziz T; Tata Institute of Fundamental Research-A, Mumbai, India.
Dugad S; Tata Institute of Fundamental Research-A, Mumbai, India.
Kumar M; Tata Institute of Fundamental Research-A, Mumbai, India.
Sarkar U; Tata Institute of Fundamental Research-A, Mumbai, India.
Banerjee S; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Chudasama R; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Guchait M; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Karmakar S; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Kumar S; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Majumder G; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Mazumdar K; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Mukherjee S; Tata Institute of Fundamental Research-B, Mumbai, India.
Alpana K; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Dube S; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Kansal B; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Laha A; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Pandey S; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Rane A; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Rastogi A; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Sharma S; Indian Institute of Science Education and Research (IISER), Pune, India.
Bakhshiansohi H; Department of Physics, Isfahan University of Technology, Isfahan, Iran.
Zeinali M; Department of Physics, Isfahan University of Technology, Isfahan, Iran.
Chenarani S; Institute for Research in Fundamental Sciences (IPM), Tehran, Iran.
Etesami SM; Institute for Research in Fundamental Sciences (IPM), Tehran, Iran.
Khakzad M; Institute for Research in Fundamental Sciences (IPM), Tehran, Iran.
Mohammadi Najafabadi M; Institute for Research in Fundamental Sciences (IPM), Tehran, Iran.
Grunewald M; University College Dublin, Dublin, Ireland.
Abbrescia M; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Aly R; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Aruta C; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Colaleo A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Creanza D; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Politecnico di Bari, Bari, Italy.
De Filippis N; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Politecnico di Bari, Bari, Italy.
De Palma M; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Di Florio A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Di Pilato A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Elmetenawee W; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Fiore L; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Gelmi A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Gul M; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Iaselli G; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Politecnico di Bari, Bari, Italy.
Ince M; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Lezki S; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Maggi G; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Politecnico di Bari, Bari, Italy.
Maggi M; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Margjeka I; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Mastrapasqua V; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Merlin JA; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
My S; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Nuzzo S; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Pellecchia A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Pompili A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Pugliese G; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Politecnico di Bari, Bari, Italy.
Ranieri A; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Selvaggi G; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Silvestris L; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Simone FM; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.; Università di Bari, Bari, Italy.
Venditti R; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Verwilligen P; INFN Sezione di Bari, Bari, Italy.
Abbiendi G; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Battilana C; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Bonacorsi D; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Borgonovi L; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Brigliadori L; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Campanini R; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Capiluppi P; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Castro A; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Cavallo FR; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Cuffiani M; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Dallavalle GM; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Diotalevi T; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Fabbri F; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Fanfani A; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Giacomelli P; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Giommi L; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Grandi C; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Guiducci L; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Lo Meo S; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Lunerti L; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Marcellini S; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Masetti G; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Navarria FL; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Perrotta A; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.
Primavera F; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Rossi AM; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Rovelli T; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Siroli GP; INFN Sezione di Bologna, Bologna, Italy.; Università di Bologna, Bologna, Italy.
Albergo S; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.; Università di Catania, Catania, Italy.
Costa S; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.; Università di Catania, Catania, Italy.
Di Mattia A; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.
Potenza R; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.; Università di Catania, Catania, Italy.
Tricomi A; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.; Università di Catania, Catania, Italy.
Tuve C; INFN Sezione di Catania, Catania, Italy.; Università di Catania, Catania, Italy.
Barbagli G; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Cassese A; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Ceccarelli R; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Ciulli V; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Civinini C; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
D'Alessandro R; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Focardi E; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Latino G; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Lenzi P; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Lizzo M; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Meschini M; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Paoletti S; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Seidita R; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.; Università di Firenze, Firenze, Italy.
Sguazzoni G; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Viliani L; INFN Sezione di Firenze, Firenze, Italy.
Benussi L; INFN Laboratori Nazionali di Frascati, Frascati, Italy.
Bianco S; INFN Laboratori Nazionali di Frascati, Frascati, Italy.
Piccolo D; INFN Laboratori Nazionali di Frascati, Frascati, Italy.
Bozzo M; INFN Sezione di Genova, Genova, Italy.; Università di Genova, Genova, Italy.
Ferro F; INFN Sezione di Genova, Genova, Italy.
Mulargia R; INFN Sezione di Genova, Genova, Italy.; Università di Genova, Genova, Italy.
Robutti E; INFN Sezione di Genova, Genova, Italy.
Tosi S; INFN Sezione di Genova, Genova, Italy.; Università di Genova, Genova, Italy.
Benaglia A; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Brivio F; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Cetorelli F; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Ciriolo V; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
De Guio F; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Dinardo ME; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Dini P; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Gennai S; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Ghezzi A; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Govoni P; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Guzzi L; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Malberti M; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Malvezzi S; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Massironi A; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Menasce D; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Moroni L; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Paganoni M; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Pedrini D; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Ragazzi S; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Redaelli N; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Tabarelli de Fatis T; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Valsecchi D; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Zuolo D; INFN Sezione di Milano-Bicocca, Milano, Italy.; Università di Milano-Bicocca, Milano, Italy.
Buontempo S; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.
Carnevali F; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università di Napoli 'Federico II', Napoli, Italy.
Cavallo N; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università della Basilicata, Potenza, Italy.
De Iorio A; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università di Napoli 'Federico II', Napoli, Italy.
Fabozzi F; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università della Basilicata, Potenza, Italy.
Iorio AOM; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università di Napoli 'Federico II', Napoli, Italy.
Lista L; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università di Napoli 'Federico II', Napoli, Italy.
Meola S; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università G. Marconi, Roma, Italy.
Paolucci P; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.
Rossi B; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.
Sciacca C; INFN Sezione di Napoli, Napoli, Italy.; Università di Napoli 'Federico II', Napoli, Italy.
Azzi P; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Bacchetta N; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Bisello D; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Bortignon P; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Bragagnolo A; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Carlin R; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Checchia P; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Dorigo T; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Dosselli U; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Gasparini F; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Gasparini U; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Hoh SY; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Layer L; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Margoni M; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Meneguzzo AT; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Pazzini J; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Presilla M; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Ronchese P; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Rossin R; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Simonetto F; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Strong G; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.
Tosi M; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Yarar H; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Zanetti M; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Zotto P; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Zucchetta A; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Zumerle G; INFN Sezione di Padova, Padova, Italy.; Università di Padova, Padova, Italy.
Aime C; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Braghieri A; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.
Calzaferri S; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Fiorina D; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Montagna P; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Ratti SP; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Re V; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.
Riccardi C; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Salvini P; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.
Vai I; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.
Vitulo P; INFN Sezione di Pavia, Pavia, Italy.; Università di Pavia, Pavia, Italy.
Asenov P; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.
Bilei GM; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.
Ciangottini D; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Fanò L; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Lariccia P; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Magherini M; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Mantovani G; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Mariani V; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Menichelli M; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.
Moscatelli F; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.
Piccinelli A; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Rossi A; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Santocchia A; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Spiga D; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.
Tedeschi T; INFN Sezione di Perugia, Perugia, Italy.; Università di Perugia, Perugia, Italy.
Azzurri P; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Bagliesi G; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Bertacchi V; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Bianchini L; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Boccali T; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Bossini E; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Castaldi R; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Ciocci MA; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
D'Amante V; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Siena, Siena, Italy.
Dell'Orso R; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Di Domenico MR; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Siena, Siena, Italy.
Donato S; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Giassi A; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Ligabue F; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Manca E; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Mandorli G; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Messineo A; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Palla F; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Parolia S; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Ramirez-Sanchez G; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Rizzi A; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Rolandi G; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Roy Chowdhury S; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Scuola Normale Superiore di Pisa, Pisa Italy.
Scribano A; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Shafiei N; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Spagnolo P; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Tenchini R; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Tonelli G; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Pisa, Pisa Italy.
Turini N; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.; Università di Siena, Siena, Italy.
Venturi A; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Verdini PG; INFN Sezione di Pisa, Pisa Italy.
Campana M; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Cavallari F; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Del Re D; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Di Marco E; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Diemoz M; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Longo E; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Meridiani P; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Organtini G; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Pandolfi F; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Paramatti R; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Quaranta C; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Rahatlou S; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Rovelli C; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Santanastasio F; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Soffi L; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.
Tramontano R; INFN Sezione di Roma, Rome, Italy.; Sapienza Università di Roma, Rome, Italy.
Amapane N; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Arcidiacono R; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università del Piemonte Orientale, Novara, Italy.
Argiro S; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Arneodo M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università del Piemonte Orientale, Novara, Italy.
Bartosik N; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Bellan R; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Bellora A; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Berenguer Antequera J; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Biino C; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Cartiglia N; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Cometti S; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Costa M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Covarelli R; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Demaria N; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Kiani B; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Legger F; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Mariotti C; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Maselli S; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Migliore E; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Monteil E; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Monteno M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Obertino MM; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Ortona G; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Pacher L; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Pastrone N; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Pelliccioni M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Pinna Angioni GL; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Ruspa M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università del Piemonte Orientale, Novara, Italy.
Shchelina K; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Siviero F; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Sola V; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Solano A; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Soldi D; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Staiano A; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Tornago M; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Trocino D; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.; Università di Torino, Torino, Italy.
Vagnerini A; INFN Sezione di Torino, Torino, Italy.
Belforte S; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.
Candelise V; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.; Università di Trieste, Trieste, Italy.
Casarsa M; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.
Cossutti F; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.
Da Rold A; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.; Università di Trieste, Trieste, Italy.
Della Ricca G; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.; Università di Trieste, Trieste, Italy.
Sorrentino G; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.; Università di Trieste, Trieste, Italy.
Vazzoler F; INFN Sezione di Trieste, Trieste, Italy.; Università di Trieste, Trieste, Italy.
Dogra S; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Huh C; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Kim B; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Kim DH; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Kim GN; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Kim J; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Lee J; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Lee SW; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Moon CS; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Oh YD; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Pak SI; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Radburn-Smith BC; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Sekmen S; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Yang YC; Kyungpook National University, Daegu, Korea.
Kim H; Chonnam National University, Institute for Universe and Elementary Particles, Kwangju, Korea.
Moon DH; Chonnam National University, Institute for Universe and Elementary Particles, Kwangju, Korea.
Francois B; Hanyang University, Seoul, Korea.
Kim TJ; Hanyang University, Seoul, Korea.
Park J; Hanyang University, Seoul, Korea.
Cho S; Korea University, Seoul, Korea.
Choi S; Korea University, Seoul, Korea.
Go Y; Korea University, Seoul, Korea.
Hong B; Korea University, Seoul, Korea.
Lee K; Korea University, Seoul, Korea.
Lee KS; Korea University, Seoul, Korea.
Lim J; Korea University, Seoul, Korea.
Park J; Korea University, Seoul, Korea.
Park SK; Korea University, Seoul, Korea.
Yoo J; Korea University, Seoul, Korea.
Goh J; Kyung Hee University, Department of Physics, Seoul, Republic of Korea.
Gurtu A; Kyung Hee University, Department of Physics, Seoul, Republic of Korea.
Kim HS; Sejong University, Seoul, Korea.
Kim Y; Sejong University, Seoul, Korea.
Almond J; Seoul National University, Seoul, Korea.
Bhyun JH; Seoul National University, Seoul, Korea.
Choi J; Seoul National University, Seoul, Korea.
Jeon S; Seoul National University, Seoul, Korea.
Kim J; Seoul National University, Seoul, Korea.
Kim JS; Seoul National University, Seoul, Korea.
Ko S; Seoul National University, Seoul, Korea.
Kwon H; Seoul National University, Seoul, Korea.
Lee H; Seoul National University, Seoul, Korea.
Lee S; Seoul National University, Seoul, Korea.
Oh BH; Seoul National University, Seoul, Korea.
Oh M; Seoul National University, Seoul, Korea.
Oh SB; Seoul National University, Seoul, Korea.<