Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""ROULEAU, Guy"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Missense variants in ATP1A3 and FXYD gene family are associated with childhood-onset schizophrenia
Autorzy :
Chaumette, Boris
Ferrafiat, VladimirAff2, Aff3, Aff4
Ambalavanan, Amirthagowri
Goldenberg, AliceAff3, Aff6
Dionne-Laporte, Alexandre
Spiegelman, Dan
Dion, Patrick A.
Gerardin, PriscilleAff2, Aff3, Aff4
Laurent, ClaudineAff7, Aff8
Cohen, DavidAff7, Aff9
Rapoport, Judith
Rouleau, Guy A.Aff1, Aff5
Pokaż więcej
Źródło :
Molecular Psychiatry. 25(4):821-830
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The Classification of Autosomal Recessive Cerebellar Ataxias: a Consensus Statement from the Society for Research on the Cerebellum and Ataxias Task Force
Autorzy :
Beaudin, MarieAff1, Aff2
Matilla-Dueñas, Antoni
Soong, Bing-WengAff4, Aff5
Pedroso, Jose Luiz
Barsottini, Orlando G.
Mitoma, Hiroshi
Tsuji, ShojiAff8, Aff9
Schmahmann, Jeremy D.
Manto, MarioAff11, Aff12
Rouleau, Guy A
Klein, Christopher
Dupre, NicolasAff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
The Cerebellum. 18(6):1098-1125
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Physiological Instability Displayed in Hippocampal Neurons Derived From Lithium-Nonresponsive Bipolar Disorder Patients
Autorzy :
Stern, Shani
Pokaż więcej
Źródło :
In Mechanisms of Mood Disorders, Biological Psychiatry 15 July 2020 88(2):150-158
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Mechanisms Underlying the Hyperexcitability of CA3 and Dentate Gyrus Hippocampal Neurons Derived From Patients With Bipolar Disorder
Autorzy :
Stern, Shani
Pokaż więcej
Źródło :
In Mechanisms of Mood Disorders, Biological Psychiatry 15 July 2020 88(2):139-149
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Prospective head-to-head comparison of accuracy of two sequencing platforms for screening for fetal aneuploidy by cell-free DNA: the PEGASUS study
Autorzy :
Rousseau, FrançoisAff1, Aff2
Langlois, Sylvie
Johnson, Jo-Ann
Gekas, Jean
Bujold, EmmanuelAff2, Aff6
Audibert, François
Walker, MarkAff8, Aff9, Aff10
Giroux, Sylvie
Caron, André
Clément, Valérie
Blais, JonatanAff11, Aff12
MacLeod, Tina
Moore, Richard
Gauthier, Julie
Jouan, Loubna
Laporte, Alexandre
Diallo, Ousmane
Parker, Jeremy
Swanson, Lucas
Zhao, Yongjun
Labelle, Yves
Giguère, YvesAff1, Aff2
Forest, Jean-ClaudeAff1, Aff2
Little, Julian
Karsan, AlyAff13, Aff16
Rouleau, Guy
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Human Genetics. 27(11):1701-1715
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genomic Relationships, Novel Loci, and Pleiotropic Mechanisms across Eight Psychiatric Disorders
Autorzy :
Lee, Phil H.
Anttila, Verneri
Won, Hyejung
Feng, Yen-Chen A.
Rosenthal, Jacob
Zhu, Zhaozhong
Tucker-Drob, Elliot M.
Nivard, Michel G.
Grotzinger, Andrew D.
Posthuma, Danielle
Wang, Meg M.-J.
Yu, Dongmei
Stahl, Eli A.
Walters, Raymond K.
Anney, Richard J.L.
Duncan, Laramie E.
Ge, Tian
Adolfsson, Rolf
Banaschewski, Tobias
Belangero, Sintia
Cook, Edwin H.
Coppola, Giovanni
Derks, Eske M.
Hoekstra, Pieter J.
Kaprio, Jaakko
Keski-Rahkonen, Anna
Kirov, George
Kranzler, Henry R.
Luykx, Jurjen J.
Rohde, Luis A.
Zai, Clement C.
Agerbo, Esben
Arranz, M.J.
Asherson, Philip
Bækvad-Hansen, Marie
Baldursson, Gísli
Bellgrove, Mark
Belliveau, Jr. Richard A.
Buitelaar, Jan
Burton, Christie L.
Bybjerg-Grauholm, Jonas
Casas, Miquel
Cerrato, Felecia
Chambert, Kimberly
Churchhouse, Claire
Cormand, Bru
Crosbie, Jennifer
Dalsgaard, Søren
Demontis, Ditte
Doyle, Alysa E.
Dumont, Ashley
Elia, Josephine
Grove, Jakob
Gudmundsson, Olafur O.
Haavik, Jan
Hakonarson, Hakon
Hansen, Christine S.
Hartman, Catharina A.
Hawi, Ziarih
Hervás, Amaia
Hougaard, David M.
Howrigan, Daniel P.
Huang, Hailiang
Kuntsi, Jonna
Langley, Kate
Lesch, Klaus-Peter
Leung, Patrick W.L.
Loo, Sandra K.
Martin, Joanna
Martin, Alicia R.
McGough, James J.
Medland, Sarah E.
Moran, Jennifer L.
Mors, Ole
Mortensen, Preben B.
Oades, Robert D.
Palmer, Duncan S.
Pedersen, Carsten B.
Pedersen, Marianne G.
Peters, Triinu
Poterba, Timothy
Poulsen, Jesper B.
Ramos-Quiroga, Josep Antoni
Reif, Andreas
Ribasés, Marta
Rothenberger, Aribert
Rovira, Paula
Sánchez-Mora, Cristina
Satterstrom, F. Kyle
Schachar, Russell
Artigas, Maria Soler
Steinberg, Stacy
Stefansson, Hreinn
Turley, Patrick
Walters, G. Bragi
Werge, Thomas
Zayats, Tetyana
Arking, Dan E.
Bettella, Francesco
Buxbaum, Joseph D.
Christensen, Jane H.
Collins, Ryan L.
Coon, Hilary
De Rubeis, Silvia
Delorme, Richard
Grice, Dorothy E.
Hansen, Thomas F.
Holmans, Peter A.
Hope, Sigrun
Hultman, Christina M.
Klei, Lambertus
Ladd-Acosta, Christine
Magnusson, Pall
Nærland, Terje
Nyegaard, Mette
Pinto, Dalila
Qvist, Per
Rehnström, Karola
Reichenberg, Abraham
Reichert, Jennifer
Roeder, Kathryn
Rouleau, Guy A.
Saemundsen, Evald
Sanders, Stephan J.
Sandin, Sven
St Pourcain, Beate
Stefansson, Kari
Sutcliffe, James S.
Talkowski, Michael E.
Weiss, Lauren A.
Willsey, A. Jeremy
Agartz, Ingrid
Akil, Huda
Albani, Diego
Alda, Martin
Als, Thomas D.
Anjorin, Adebayo
Backlund, Lena
Bass, Nicholas
Bauer, Michael
Baune, Bernhard T.
Bellivier, Frank
Bergen, Sarah E.
Berrettini, Wade H.
Biernacka, Joanna M.
Blackwood, Douglas H.R.
Bøen, Erlend
Budde, Monika
Bunney, William
Burmeister, Margit
Byerley, William
Byrne, Enda M.
Cichon, Sven
Clarke, Toni-Kim
Coleman, Jonathan R.I.
Craddock, Nicholas
Curtis, David
Czerski, Piotr M.
Dale, Anders M.
Dalkner, Nina
Dannlowski, Udo
Degenhardt, Franziska
Di Florio, Arianna
Elvsåshagen, Torbjørn
Etain, Bruno
Fischer, Sascha B.
Forstner, Andreas J.
Forty, Liz
Frank, Josef
Frye, Mark
Fullerton, Janice M.
Gade, Katrin
Gaspar, Héléna A.
Gershon, Elliot S.
Gill, Michael
Goes, Fernando S.
Gordon, Scott D.
Gordon-Smith, Katherine
Green, Melissa J.
Greenwood, Tiffany A.
Grigoroiu-Serbanescu, Maria
Guzman-Parra, José
Hauser, Joanna
Hautzinger, Martin
Heilbronner, Urs
Herms, Stefan
Hoffmann, Per
Holland, Dominic
Jamain, Stéphane
Jones, Ian
Jones, Lisa A.
Kandaswamy, Radhika
Kelsoe, John R.
Kennedy, James L.
Joachim, Oedegaard Ketil
Kittel-Schneider, Sarah
Kogevinas, Manolis
Koller, Anna C.
Lavebratt, Catharina
Lewis, Cathryn M.
Li, Qingqin S.
Lissowska, Jolanta
Loohuis, Loes M.O.
Lucae, Susanne
Maaser, Anna
Malt, Ulrik F.
Martin, Nicholas G.
Martinsson, Lina
McElroy, Susan L.
McMahon, Francis J.
McQuillin, Andrew
Melle, Ingrid
Metspalu, Andres
Millischer, Vincent
Mitchell, Philip B.
Montgomery, Grant W.
Morken, Gunnar
Morris, Derek W.
Müller-Myhsok, Bertram
Mullins, Niamh
Myers, Richard M.
Nievergelt, Caroline M.
Nordentoft, Merete
Adolfsson, Annelie Nordin
Nöthen, Markus M.
Ophoff, Roel A.
Owen, Michael J.
Paciga, Sara A.
Pato, Carlos N.
Pato, Michele T.
Perlis, Roy H.
Perry, Amy
Potash, James B.
Reinbold, Céline S.
Rietschel, Marcella
Rivera, Margarita
Roberson, Mary
Schalling, Martin
Schofield, Peter R.
Schulze, Thomas G.
Scott, Laura J.
Serretti, Alessandro
Sigurdsson, Engilbert
Smeland, Olav B.
Stordal, Eystein
Streit, Fabian
Strohmaier, Jana
Thorgeirsson, Thorgeir E.
Treutlein, Jens
Turecki, Gustavo
Vaaler, Arne E.
Vieta, Eduard
Vincent, John B.
Wang, Yunpeng
Witt, Stephanie H.
Zandi, Peter
Adan, Roger A.H.
Alfredsson, Lars
Ando, Tetsuya
Aschauer, Harald
Baker, Jessica H.
Bencko, Vladimir
Bergen, Andrew W.
Birgegård, Andreas
Perica, Vesna Boraska
Brandt, Harry
Burghardt, Roland
Carlberg, Laura
Cassina, Matteo
Clementi, Maurizio
Courtet, Philippe
Crawford, Steven
Crow, Scott
Crowley, James J.
Danner, Unna N.
Davis, Oliver S.P.
Degortes, Daniela
DeSocio, Janiece E.
Dick, Danielle M.
Dina, Christian
Docampo, Elisa
Egberts, Karin
Ehrlich, Stefan
Espeseth, Thomas
Fernández-Aranda, Fernando
Fichter, Manfred M.
Foretova, Lenka
Forzan, Monica
Gambaro, Giovanni
Giegling, Ina
Gonidakis, Fragiskos
Gorwood, Philip
Mayora, Monica Gratacos
Guo, Yiran
Halmi, Katherine A.
Hatzikotoulas, Konstantinos
Hebebrand, Johannes
Helder, Sietske G.
Herpertz-Dahlmann, Beate
Herzog, Wolfgang
Hinney, Anke
Imgart, Hartmut
Jiménez-Murcia, Susana
Johnson, Craig
Jordan, Jennifer
Julià, Antonio
Kaminská, Deborah
Karhunen, Leila
Karwautz, Andreas
Kas, Martien J.H.
Kaye, Walter H.
Kennedy, Martin A.
Kim, Youl-Ri
Klareskog, Lars
Klump, Kelly L.
Knudsen, Gun Peggy S.
Landén, Mikael
Le Hellard, Stephanie
Levitan, Robert D.
Li, Dong
Lichtenstein, Paul
Maj, Mario
Marsal, Sara
McDevitt, Sara
Mitchell, James
Monteleone, Palmiero
Monteleone, Alessio Maria
Munn-Chernoff, Melissa A.
Nacmias, Benedetta
Navratilova, Marie
O’Toole, Julie K.
Padyukov, Leonid
Pantel, Jacques
Papezova, Hana
Rabionet, Raquel
Raevuori, Anu
Ramoz, Nicolas
Reichborn-Kjennerud, Ted
Ricca, Valdo
Roberts, Marion
Rujescu, Dan
Rybakowski, Filip
Scherag, André
Schmidt, Ulrike
Seitz, Jochen
Slachtova, Lenka
Slof-Op‘t Landt, Margarita C.T.
Slopien, Agnieszka
Sorbi, Sandro
Southam, Lorraine
Strober, Michael
Tortorella, Alfonso
Tozzi, Federica
Treasure, Janet
Tziouvas, Konstantinos
van Elburg, Annemarie A.
Wade, Tracey D.
Wagner, Gudrun
Walton, Esther
Watson, Hunna J.
Wichmann, H-Erich
Woodside, D. Blake
Zeggini, Eleftheria
Zerwas, Stephanie
Zipfel, Stephan
Adams, Mark J.
Andlauer, Till F.M.
Berger, Klaus
Binder, Elisabeth B.
Boomsma, Dorret I.
Castelao, Enrique
Colodro-Conde, Lucía
Direk, Nese
Docherty, Anna R.
Domenici, Enrico
Domschke, Katharina
Dunn, Erin C.
Foo, Jerome C.
de. Geus, E.J.C.
Grabe, Hans J.
Hamilton, Steven P.
Horn, Carsten
Hottenga, Jouke-Jan
Howard, David
Ising, Marcus
Kloiber, Stefan
Levinson, Douglas F.
Lewis, Glyn
Magnusson, Patrik K.E.
Mbarek, Hamdi
Middeldorp, Christel M.
Mostafavi, Sara
Nyholt, Dale R.
Penninx, Brenda WJH.
Peterson, Roseann E.
Pistis, Giorgio
Porteous, David J.
Preisig, Martin
Quiroz, Jorge A.
Schaefer, Catherine
Schulte, Eva C.
Shi, Jianxin
Smith, Daniel J.
Thomson, Pippa A.
Tiemeier, Henning
Uher, Rudolf
van der Auwera, Sandra
Weissman, Myrna M.
Alexander, Madeline
Begemann, Martin
Bramon, Elvira
Buccola, Nancy G.
Cairns, Murray J.
Campion, Dominique
Carr, Vaughan J.
Cloninger, C. Robert
Cohen, David
Collier, David A.
Corvin, Aiden
DeLisi, Lynn E.
Donohoe, Gary
Dudbridge, Frank
Duan, Jubao
Freedman, Robert
Gejman, Pablo V.
Golimbet, Vera
Godard, Stephanie
Ehrenreich, Hannelore
Hartmann, Annette M.
Henskens, Frans A.
Ikeda, Masashi
Iwata, Nakao
Jablensky, Assen V.
Joa, Inge
Jönsson, Erik G.
Kelly, Brian J.
Knight, Jo
Konte, Bettina
Laurent-Levinson, Claudine
Lee, Jimmy
Lencz, Todd
Lerer, Bernard
Loughland, Carmel M.
Malhotra, Anil K.
Mallet, Jacques
McDonald, Colm
Mitjans, Marina
Mowry, Bryan J.
Murphy, Kieran C.
Murray, Robin M.
O’Neill, F. Anthony
Oh, Sang-Yun
Palotie, Aarno
Pantelis, Christos
Pulver, Ann E.
Petryshen, Tracey L.
Quested, Digby J.
Riley, Brien
Sanders, Alan R.
Schall, Ulrich
Schwab, Sibylle G.
Scott, Rodney J.
Sham, Pak C.
Silverman, Jeremy M.
Sim, Kang
Steixner, Agnes A.
Tooney, Paul A.
van Os, Jim
Vawter, Marquis P.
Walsh, Dermot
Weiser, Mark
Wildenauer, Dieter B.
Williams, Nigel M.
Wormley, Brandon K.
Zhang, Fuquan
Androutsos, Christos
Arnold, Paul D.
Barr, Cathy L.
Barta, Csaba
Bey, Katharina
Bienvenu, O. Joseph
Black, Donald W.
Brown, Lawrence W.
Budman, Cathy
Cath, Danielle
Cheon, Keun-Ah
Ciullo, Valentina
Coffey, Barbara J.
Cusi, Daniele
Davis, Lea K.
Denys, Damiaan
Depienne, Christel
Dietrich, Andrea
Eapen, Valsamma
Falkai, Peter
Fernandez, Thomas V.
Garcia-Delgar, Blanca
Geller, Daniel A.
Gilbert, Donald L.
Grados, Marco A.
Greenberg, Erica
Grünblatt, Edna
Hagstrøm, Julie
Hanna, Gregory L.
Hartmann, Andreas
Hedderly, Tammy
Heiman, Gary A.
Heyman, Isobel
Hong, Hyun Ju
Huang, Alden
Huyser, Chaim
Ibanez-Gomez, Laura
Khramtsova, Ekaterina A.
Kim, Young Key
Kim, Young-Shin
King, Robert A.
Koh, Yun-Joo
Konstantinidis, Anastasios
Kook, Sodahm
Kuperman, Samuel
Leventhal, Bennett L.
Lochner, Christine
Ludolph, Andrea G.
Madruga-Garrido, Marcos
Malaty, Irene
Maras, Athanasios
McCracken, James T.
Meijer, Inge A.
Mir, Pablo
Morer, Astrid
Müller-Vahl, Kirsten R.
Münchau, Alexander
Murphy, Tara L.
Naarden, Allan
Nagy, Peter
Nestadt, Gerald
Nestadt, Paul S.
Nicolini, Humberto
Nurmi, Erika L.
Okun, Michael S.
Paschou, Peristera
Piras, Fabrizio
Piras, Federica
Pittenger, Christopher
Plessen, Kerstin J.
Richter, Margaret A.
Rizzo, Renata
Robertson, Mary
Roessner, Veit
Ruhrmann, Stephan
Samuels, Jack F.
Sandor, Paul
Schlögelhofer, Monika
Shin, Eun-Young
Singer, Harvey
Song, Dong-Ho
Song, Jungeun
Spalletta, Gianfranco
Stein, Dan J.
Stewart, S Evelyn
Storch, Eric A.
Stranger, Barbara
Stuhrmann, Manfred
Tarnok, Zsanett
Tischfield, Jay A.
Tübing, Jennifer
Visscher, Frank
Vulink, Nienke
Wagner, Michael
Walitza, Susanne
Wanderer, Sina
Woods, Martin
Worbe, Yulia
Zai, Gwyneth
Zinner, Samuel H.
Sullivan, Patrick F.
Franke, Barbara
Daly, Mark J.
Bulik, Cynthia M.
Lewis, Cathryn M.
McIntosh, Andrew M.
O’Donovan, Michael C.
Zheutlin, Amanda
Andreassen, Ole A.
Børglum, Anders D.
Breen, Gerome
Edenberg, Howard J.
Fanous, Ayman H.
Faraone, Stephen V.
Gelernter, Joel
Mathews, Carol A.
Mattheisen, Manuel
Mitchell, Karen S.
Neale, Michael C.
Nurnberger, John I.
Ripke, Stephan
Santangelo, Susan L.
Scharf, Jeremiah M.
Stein, Murray B.
Thornton, Laura M.
Walters, James T.R.
Wray, Naomi R.
Geschwind, Daniel H.
Neale, Benjamin M.
Kendler, Kenneth S.
Smoller, Jordan W.
Pokaż więcej
Źródło :
In Cell 12 December 2019 179(7):1469-1482
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Identification of novel risk loci, causal insights, and heritable risk for Parkinson's disease: a meta-analysis of genome-wide association studies
Autorzy :
Adarmes-Gómez, Astrid D
Aguilar, Miquel
Aitkulova, Akbota
Akhmetzhanov, Vadim
Alcalay, Roy N
Alvarez, Ignacio
Alvarez, Victoria
Bandres-Ciga, Sara
Barrero, Francisco Javier
Bergareche Yarza, Jesús Alberto
Bernal-Bernal, Inmaculada
Billingsley, Kimberley
Blauwendraat, Cornelis
Blazquez, Marta
Bonilla-Toribio, Marta
Botía, Juan A
Boungiorno, María Teresa
Bras, Jose
Brice, Alexis
Brockmann, Kathrin
Bubb, Vivien
Buiza-Rueda, Dolores
Cámara, Ana
Carrillo, Fátima
Carrión-Claro, Mario
Cerdan, Debora
Chelban, Viorica
Clarimón, Jordi
Clarke, Carl
Compta, Yaroslau
Cookson, Mark R
Corvol, Jean-Christophe
Craig, David W
Danjou, Fabrice
Diez-Fairen, Monica
Dols-Icardo, Oriol
Duarte, Jacinto
Duran, Raquel
Escamilla-Sevilla, Francisco
Escott-Price, Valentina
Ezquerra, Mario
Faghri, Faraz
Feliz, Cici
Fernández, Manel
Fernández-Santiago, Rubén
Finkbeiner, Steven
Foltynie, Thomas
Gan-Or, Ziv
Garcia, Ciara
García-Ruiz, Pedro
Gasser, Thomas
Gibbs, J Raphael
Gomez Heredia, Maria Jose
Gómez-Garre, Pilar
González, Manuel Menéndez
Gonzalez-Aramburu, Isabel
Guelfi, Sebastian
Guerreiro, Rita
Hardy, John
Hassin-Baer, Sharon
Hernandez, Dena G
Heutink, Peter
Hoenicka, Janet
Holmans, Peter
Houlden, Henry
Infante, Jon
Iwaki, Hirotaka
Jesús, Silvia
Jimenez-Escrig, Adriano
Kaishybayeva, Gulnaz
Kaiyrzhanov, Rauan
Karimova, Altynay
Kia, Demis A
Kinghorn, Kerri J
Koks, Sulev
Krohn, Lynne
Kulisevsky, Jaime
Labrador-Espinosa, Miguel A
Leonard, Hampton L
Lesage, Suzanne
Lewis, Patrick
Lopez-Sendon, Jose Luis
Lovering, Ruth
Lubbe, Steven
Lungu, Codrin
Macias, Daniel
Majamaa, Kari
Manzoni, Claudia
Marín, Juan
Marinus, Johan
Marti, Maria Jose
Martinez, Maria
Martínez Torres, Irene
Martínez-Castrillo, Juan Carlos
Mata, Marina
Mencacci, Niccolo E
Méndez-del-Barrio, Carlota
Middlehurst, Ben
Mínguez, Adolfo
Mir, Pablo
Mok, Kin Y
Morris, Huw R
Muñoz, Esteban
Nalls, Mike A
Narendra, Derek
Noyce, Alastair J
Ojo, Oluwadamilola O
Okubadejo, Njideka U
Pagola, Ana Gorostidi
Pastor, Pau
Perez Errazquin, Francisco
Periñán-Tocino, Teresa
Pihlstrom, Lasse
Plun-Favreau, Helene
Quinn, John
R'Bibo, Lea
Reed, Xylena
Rezola, Elisabet Mondragon
Rizig, Mie
Rizzu, Patrizia
Robak, Laurie
Rodriguez, Antonio Sanchez
Rouleau, Guy A
Ruiz-Martínez, Javier
Ruz, Clara
Ryten, Mina
Sadykova, Dinara
Scholz, Sonja W
Schreglmann, Sebastian
Schulte, Claudia
Sharma, Manu
Shashkin, Chingiz
Shulman, Joshua M
Sierra, María
Siitonen, Ari
Simón-Sánchez, Javier
Singleton, Andrew B
Suarez-Sanmartin, Esther
Taba, Pille
Tabernero, Cesar
Tan, Manuela X
Tartari, Juan Pablo
Tejera-Parrado, Cristina
Toft, Mathias
Tolosa, Eduard
Trabzuni, Daniah
Valldeoriola, Francesc
van Hilten, Jacobus J
Van Keuren-Jensen, Kendall
Vargas-González, Laura
Vela, Lydia
Vives, Francisco
Williams, Nigel
Wood, Nicholas W
Zharkinbekova, Nazira
Zharmukhanov, Zharkyn
Zholdybayeva, Elena
Zimprich, Alexander
Ylikotila, Pauli
Shulman, Lisa M.
von Coelln, Rainer
Reich, Stephen
Savitt, Joseph
Agee, Michelle
Alipanahi, Babak
Auton, Adam
Bell, Robert K.
Bryc, Katarzyna
Elson, Sarah L.
Fontanillas, Pierre
Furlotte, Nicholas A.
Huber, Karen E.
Hicks, Barry
Jewett, Ethan M.
Jiang, Yunxuan
Kleinman, Aaron
Lin, Keng-Han
Litterman, Nadia K.
McCreight, Jennifer C.
McIntyre, Matthew H.
McManus, Kimberly F.
Mountain, Joanna L.
Noblin, Elizabeth S.
Northover, Carrie A.M.
Pitts, Steven J.
Poznik, G. David
Sathirapongsasuti, J. Fah
Shelton, Janie F.
Shringarpure, Suyash
Tian, Chao
Tung, Joyce
Vacic, Vladimir
Wang, Xin
Wilson, Catherine H.
Anderson, Tim
Bentley, Steven
Dalrymple-Alford, John
Fowdar, Javed
Gratten, Jacob
Halliday, Glenda
Henders, Anjali K.
Hickie, Ian
Kassam, Irfahan
Kennedy, Martin
Kwok, John
Lewis, Simon
Mellick, George
Montgomery, Grant
Pearson, John
Pitcher, Toni
Sidorenko, Julia
Silburn, Peter A.
Vallerga, Costanza L.
Visscher, Peter M.
Wallace, Leanne
Wray, Naomi R.
Xue, Angli
Yang, Jian
Zhang, Futao
Nalls, Mike A
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology December 2019 18(12):1091-1102
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies