Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Radermacher, P."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Target arterial PO2 according to the underlying pathology: a mini-review of the available data in mechanically ventilated patients
Autorzy :
Julien Demiselle
Enrico Calzia
Clair Hartmann
David Alexander Christian Messerer
Pierre Asfar
Peter Radermacher
Thomas Datzmann
Pokaż więcej
Temat :
Hyperox(aem)ia
Traumatic–haemorrhagic shock
Septic shock
Cardiopulmonary resuscitation
Traumatic brain injury
Ischaemic brain injury
Medical emergencies. Critical care. Intensive care. First aid
RC86-88.9
Źródło :
Annals of Intensive Care, Vol 11, Iss 1, Pp 1-9 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2110-5820
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/2152f07201ee41679d4cfb5d4e6cad90
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 8\,\text {Te}\text {V} $$ s = 8 Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. DeLa Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
M. Ramirez-Garcia
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz ESilva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
S. Erhan
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
D. Sperka
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
O. Charaf
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
V. Borchsh
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
L. Forthomme
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
B. Kaynak
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
V. D. Samoylenko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
O. Urban
V. Vacek
O. Vavroch
J. Welti
J. Williams
J. Zich
K. Zielinski
CMS and TOTEM Collaborations
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 81, Iss 5, Pp 1-16 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/42dd3c05158e433aa4c94cdb8cae8255
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Erratum to: Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at s=8Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
Sirunyan, A. M.
Tumasyan, A.
Adam, W.
Ambrogi, F.
Asilar, E.
Bergauer, T.
Brandstetter, J.
Dragicevic, M.
Erö, J.
Valle, A. Escalante Del
Flechl, M.
Frühwirth, R.
Ghete, V. M.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, N.
Krätschmer, I.
Liko, D.
Madlener, T.
Mikulec, I.
Rad, N.
Rohringer, H.
Schieck, J.
Schöfbeck, R.
Spanring, M.
Spitzbart, D.
Waltenberger, W.
Wittmann, J.
Wulz, C.-E.
Zarucki, M.
Chekhovsky, V.
Mossolov, V.
Gonzalez, J. Suarez
De Wolf, E. A.
Croce, D. Di
Janssen, X.
Lauwers, J.
Lelek, A.
Pieters, M.
Haevermaet, H. Van
Mechelen, P. Van
Remortel, N. Van
Zeid, S. Abu
Blekman, F.
D’Hondt, J.
De Clercq, J.
Deroover, K.
Flouris, G.
Lontkovskyi, D.
Lowette, S.
Marchesini, I.
Moortgat, S.
Moreels, L.
Python, Q.
Skovpen, K.
Tavernier, S.
Doninck, W. Van
Mulders, P. Van
Parijs, I. Van
Beghin, D.
Bilin, B.
Brun, H.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Delannoy, H.
Dorney, B.
Fasanella, G.
Favart, L.
Grebenyuk, A.
Kalsi, A. K.
Lenzi, T.
Luetic, J.
Postiau, N.
Starling, E.
Thomas, L.
Velde, C. Vander
Vanlaer, P.
Vannerom, D.
Wang, Q.
Cornelis, T.
Dobur, D.
Fagot, A.
Gul, M.
Khvastunov, I.
Poyraz, D.
Roskas, C.
Trocino, D.
Tytgat, M.
Verbeke, W.
Vermassen, B.
Vit, M.
Zaganidis, N.
Bakhshiansohi, H.
Bondu, O.
Bruno, G.
Caputo, C.
David, P.
Delaere, C.
Delcourt, M.
Giammanco, A.
Krintiras, G.
Lemaitre, V.
Magitteri, A.
Piotrzkowski, K.
Saggio, A.
Marono, M. Vidal
Vischia, P.
Zobec, J.
Alves, F. L.
Alves, G. A.
Silva, G. Correia
Hensel, C.
Moraes, A.
Pol, M. E.
Teles, P. Rebello
Chagas, E. Belchior Batista Das
Carvalho, W.
Chinellato, J.
Coelho, E.
Da Costa, E. M.
Da Silveira, G. G.
De Jesus Damiao, D.
De Oliveira Martins, C.
De Souza, S. Fonseca
Guativa, L. M. Huertas
Malbouisson, H.
Figueiredo, D. Matos
De Almeida, M. Melo
Herrera, C. Mora
Mundim, L.
Nogima, H.
Da Silva, W. L. Prado
Rosas, L. J. Sanchez
Santoro, A.
Sznajder, A.
Thiel, M.
Manganote, E. J. Tonelli
Da Silva DeAraujo, F. Torres
Pereira, A. Vilela
Ahuja, S.
Bernardes, C. A.
Calligaris, L.
Tomei, T. R. Fernandez Perez
Gregores, E. M.
Mercadante, P. G.
Novaes, S. F.
Padula, SandraS.
Aleksandrov, A.
Hadjiiska, R.
Iaydjiev, P.
Marinov, A.
Misheva, M.
Rodozov, M.
Shopova, M.
Sultanov, G.
Dimitrov, A.
Litov, L.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Fang, W.
Gao, X.
Yuan, L.
Wang, Y.
Ahmad, M.
Bian, J. G.
Chen, G. M.
Chen, H. S.
Chen, M.
Chen, Y.
Jiang, C. H.
Leggat, D.
Liao, H.
Liu, Z.
Shaheen, S. M.
Spiezia, A.
Tao, J.
Yazgan, E.
Zhang, H.
Zhang, S.
Zhao, J.
Ban, Y.
Chen, G.
Levin, A.
Li, J.
Li, L.
Li, Q.
Mao, Y.
Qian, S. J.
Wang, D.
Avila, C.
Cabrera, A.
Montoya, C. A. Carrillo
Sierra, L. F. Chaparro
Florez, C.
Hernández, C. F. González
Delgado, M. A. Segura
Courbon, B.
Godinovic, N.
Lelas, D.
Puljak, I.
Sculac, T.
Antunovic, Z.
Kovac, M.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Mesic, B.
Roguljic, M.
Starodumov, A.
Susa, T.
Ather, M. W.
Attikis, A.
Kolosova, M.
Mavromanolakis, G.
Mousa, J.
Nicolaou, C.
Ptochos, F.
Razis, P. A.
Rykaczewski, H.
Finger, M.
Finger, Jr., M.
Ayala, E.
Jarrin, E. Carrera
Kamel, A. Ellithi
Mahmoud, M. A.
Salama, E.
Bhowmik, S.
De Oliveira, A. Carvalho Antunes
Dewanjee, R. K.
Ehataht, K.
Kadastik, M.
Raidal, M.
Veelken, C.
Eerola, P.
Kirschenmann, H.
Pekkanen, J.
Voutilainen, M.
Havukainen, J.
Heikkilä, J. K.
Järvinen, T.
Karimäki, V.
Kinnunen, R.
Lampén, T.
Lassila-Perini, K.
Laurila, S.
Lehti, S.
Lindén, T.
Luukka, P.
Mäenpää, T.
Siikonen, H.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Tuuva, T.
Besancon, M.
Couderc, F.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Faure, J. L.
Ferri, F.
Ganjour, S.
Givernaud, A.
Gras, P.
de Monchenault, G. Hamel
Jarry, P.
Leloup, C.
Locci, E.
Malcles, J.
Negro, G.
Rander, J.
Rosowsky, A.
Sahin, M.Ö.
Titov, M.
Abdulsalam, A.
Amendola, C.
Antropov, I.
Beaudette, F.
Busson, P.
Charlot, C.
de Cassagnac, R. Granier
Kucher, I.
Lobanov, A.
Blanco, J. Martin
Perez, C. Martin
Nguyen, M.
Ochando, C.
Ortona, G.
Paganini, P.
Rembser, J.
Salerno, R.
Sauvan, J. B.
Sirois, Y.
Leiton, A. G. Stahl
Zabi, A.
Zghiche, A.
Agram, J.-L.
Andrea, J.
Bloch, D.
Bourgatte, G.
Brom, J.-M.
Chabert, E. C.
Cherepanov, V.
Collard, C.
Conte, E.
Fontaine, J.-C.
Gelé, D.
Goerlach, U.
Jansová, M.
Bihan, A.-C. Le
Tonon, N.
Hove, P. Van
Gadrat, S.
Beauceron, S.
Bernet, C.
Boudoul, G.
Chanon, N.
Chierici, R.
Contardo, D.
Depasse, P.
Mamouni, H. El
Fay, J.
Finco, L.
Gascon, S.
Gouzevitch, M.
Grenier, G.
Ille, B.
Lagarde, F.
Laktineh, I. B.
Lattaud, H.
Lethuillier, M.
Mirabito, L.
Perries, S.
Popov, A.
Sordini, V.
Touquet, G.
Donckt, M. Vander
Viret, S.
Toriashvili, T.
Tsamalaidze, Z.
Autermann, C.
Feld, L.
Kiesel, M. K.
Klein, K.
Lipinski, M.
Preuten, M.
Rauch, M. P.
Schomakers, C.
Schulz, J.
Teroerde, M.
Wittmer, B.
Albert, A.
Erdmann, M.
Erdweg, S.
Esch, T.
Fischer, R.
Ghosh, S.
Güth, A.
Hebbeker, T.
Heidemann, C.
Hoepfner, K.
Keller, H.
Mastrolorenzo, L.
Merschmeyer, M.
Meyer, A.
Millet, P.
Mukherjee, S.
Pook, T.
Radziej, M.
Reithler, H.
Rieger, M.
Schmidt, A.
Teyssier, D.
Thüer, S.
Flügge, G.
Hlushchenko, O.
Kress, T.
Müller, T.
Nehrkorn, A.
Nowack, A.
Pistone, C.
Pooth, O.
Roy, D.
Sert, H.
Stahl, A.
Martin, M. Aldaya
Arndt, T.
Asawatangtrakuldee, C.
Babounikau, I.
Beernaert, K.
Behnke, O.
Behrens, U.
Martínez, A. Bermúdez
Bertsche, D.
Anuar, A. A. Bin
Borras, K.
Botta, V.
Campbell, A.
Connor, P.
Contreras-Campana, C.
Danilov, V.
De Wit, A.
Defranchis, M. M.
Pardos, C. Diez
Damiani, D. Domínguez
Eckerlin, G.
Eichhorn, T.
Elwood, A.
Eren, E.
Gallo, E.
Geiser, A.
Luyando, J. M. Grados
Grohsjean, A.
Guthoff, M.
Haranko, M.
Harb, A.
Jung, H.
Kasemann, M.
Keaveney, J.
Kleinwort, C.
Knolle, J.
Krücker, D.
Lange, W.
Lenz, T.
Leonard, J.
Lipka, K.
Lohmann, W.
Mankel, R.
Melzer-Pellmann, I.-A.
Meyer, A. B.
Meyer, M.
Missiroli, M.
Mittag, G.
Mnich, J.
Myronenko, V.
Pflitsch, S. K.
Pitzl, D.
Raspereza, A.
Saibel, A.
Savitskyi, M.
Saxena, P.
Schütze, P.
Schwanenberger, C.
Shevchenko, R.
Singh, A.
Tholen, H.
Turkot, O.
Vagnerini, A.
De Klundert, M. Van
Onsem, G. P. Van
Walsh, R.
Wen, Y.
Wichmann, K.
Wissing, C.
Zenaiev, O.
Aggleton, R.
Bein, S.
Benato, L.
Benecke, A.
Dreyer, T.
Ebrahimi, A.
Garutti, E.
Gonzalez, D.
Gunnellini, P.
Haller, J.
Hinzmann, A.
Karavdina, A.
Kasieczka, G.
Klanner, R.
Kogler, R.
Kovalchuk, N.
Kurz, S.
Kutzner, V.
Lange, J.
Marconi, D.
Multhaup, J.
Niedziela, M.
Niemeyer, C. E. N.
Nowatschin, D.
Perieanu, A.
Reimers, A.
Rieger, O.
Scharf, C.
Schleper, P.
Schumann, S.
Schwandt, J.
Sonneveld, J.
Stadie, H.
Steinbrück, G.
Stober, F. M.
Stöver, M.
Vormwald, B.
Zoi, I.
Akbiyik, M.
Barth, C.
Baselga, M.
Baur, S.
Butz, E.
Caspart, R.
Chwalek, T.
Colombo, F.
De Boer, W.
Dierlamm, A.
Morabit, K. El
Faltermann, N.
Freund, B.
Giffels, M.
Harrendorf, M. A.
Hartmann, F.
Heindl, S. M.
Husemann, U.
Katkov, I.
Kudella, S.
Mitra, S.
Mozer, M. U.
Müller, Th.
Musich, M.
Plagge, M.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Schröder, M.
Shvetsov, I.
Simonis, H. J.
Ulrich, R.
Wayand, S.
Weber, M.
Weiler, T.
Wöhrmann, C.
Wolf, R.
Anagnostou, G.
Daskalakis, G.
Geralis, T.
Kyriakis, A.
Loukas, D.
Paspalaki, G.
Agapitos, A.
Karathanasis, G.
Kontaxakis, P.
Panagiotou, A.
Papavergou, I.
Saoulidou, N.
Vellidis, K.
Kousouris, K.
Papakrivopoulos, I.
Tsipolitis, G.
Evangelou, I.
Foudas, C.
Gianneios, P.
Katsoulis, P.
Kokkas, P.
Mallios, S.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Paradas, E.
Strologas, J.
Triantis, F. A.
Tsitsonis, D.
Bartók, M.
Csanad, M.
Filipovic, N.
Major, P.
Nagy, M. I.
Pasztor, G.
Surányi, O.
Veres, G. I.
Bencze, G.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Hunyadi, Á.
Sikler, F.
Vámi, T.Á.
Veszpremi, V.
Vesztergombi, G.
Beni, N.
Czellar, S.
Karancsi, J.
Makovec, A.
Molnar, J.
Szillasi, Z.
Raics, P.
Trocsanyi, Z. L.
Ujvari, B.
Choudhury, S.
Komaragiri, J. R.
Tiwari, P. C.
Bahinipati, S.
Kar, C.
Mal, P.
Mandal, K.
Nayak, A.
Chowdhury, S. Roy
Sahoo, D. K.
Swain, S. K.
Bansal, S.
Beri, S. B.
Bhatnagar, V.
Chauhan, S.
Chawla, R.
Dhingra, N.
Gupta, R.
Kaur, A.
Kaur, M.
Kaur, S.
Kumari, P.
Lohan, M.
Meena, M.
Mehta, A.
Sandeep, K.
Sharma, S.
Singh, J. B.
Virdi, A. K.
Walia, G.
Bhardwaj, A.
Choudhary, B. C.
Garg, R. B.
Gola, M.
Keshri, S.
Kumar, Ashok
Malhotra, S.
Naimuddin, M.
Priyanka, P.
Ranjan, K.
Shah, Aashaq
Sharma, R.
Bhardwaj, R.
Bharti, M.
Bhattacharya, R.
Bhattacharya, S.
Bhawandeep, U.
Bhowmik, D.
Dey, S.
Dutt, S.
Dutta, S.
Ghosh, S.
Maity, M.
Mondal, K.
Nandan, S.
Purohit, A.
Rout, P. K.
Roy, A.
Saha, G.
Sarkar, S.
Sarkar, T.
Sharan, M.
Singh, B.
Thakur, S.
Behera, P. K.
Muhammad, A.
Chudasama, R.
Dutta, D.
Jha, V.
Kumar, V.
Mishra, D. K.
Netrakanti, P. K.
Pant, L. M.
Shukla, P.
Suggisetti, P.
Aziz, T.
Bhat, M. A.
Dugad, S.
Mohanty, G. B.
Sur, N.
Verma, Ravindra Kumar
Banerjee, S.
Bhattacharya, S.
Chatterjee, S.
Das, P.
Guchait, M.
Jain, Sa.
Karmakar, S.
Kumar, S.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Sahoo, N.
Chauhan, S.
Dube, S.
Hegde, V.
Kapoor, A.
Kothekar, K.
Pandey, S.
Rane, A.
Rastogi, A.
Sharma, S.
Chenarani, S.
Tadavani, E. Eskandari
Etesami, S. M.
Khakzad, M.
Najafabadi, M. Mohammadi
Naseri, M.
Hosseinabadi, F. Rezaei
Safarzadeh, B.
Zeinali, M.
Felcini, M.
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Calabria, C.
Colaleo, A.
Creanza, D.
Cristella, L.
De Filippis, N.
De Palma, M.
Florio, A. Di
Errico, F.
Fiore, L.
Gelmi, A.
Iaselli, G.
Ince, M.
Lezki, S.
Maggi, G.
Maggi, M.
Miniello, G.
My, S.
Nuzzo, S.
Pompili, A.
Pugliese, G.
Radogna, R.
Ranieri, A.
Selvaggi, G.
Sharma, A.
Silvestris, L.
Venditti, R.
Verwilligen, P.
Abbiendi, G.
Battilana, C.
Bonacorsi, D.
Borgonovi, L.
Braibant-Giacomelli, S.
Campanini, R.
Capiluppi, P.
Castro, A.
Cavallo, F. R.
Chhibra, S. S.
Codispoti, G.
Cuffiani, M.
Dallavalle, G. M.
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Fontanesi, E.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guiducci, L.
Iemmi, F.
Meo, S. Lo
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F. L.
Perrotta, A.
Primavera, F.
Rossi, A. M.
Rovelli, T.
Siroli, G. P.
Tosi, N.
Albergo, S.
Mattia, A. Di
Potenza, R.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Barbagli, G.
Chatterjee, K.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D’Alessandro, R.
Focardi, E.
Latino, G.
Lenzi, P.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Russo, L.
Sguazzoni, G.
Strom, D.
Viliani, L.
Benussi, L.
Bianco, S.
Fabbri, F.
Piccolo, D.
Ferro, F.
Mulargia, R.
Robutti, E.
Tosi, S.
Benaglia, A.
Beschi, A.
Brivio, F.
Ciriolo, V.
Guida, S. Di
Dinardo, M. E.
Fiorendi, S.
Gennai, S.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Menasce, D.
Monti, F.
Moroni, L.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Ragazzi, S.
de Fatis, T. Tabarelli
Zuolo, D.
Buontempo, S.
Cavallo, N.
De Iorio, A.
Crescenzo, A. Di
Fabozzi, F.
Fienga, F.
Galati, G.
Iorio, A. O. M.
Lista, L.
Meola, S.
Paolucci, P.
Sciacca, C.
Voevodina, E.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bisello, D.
Boletti, A.
Bragagnolo, A.
Carlin, R.
Checchia, P.
Dall’Osso, M.
De Castro Manzano, P.
Dorigo, T.
Dosselli, U.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Gozzelino, A.
Hoh, S. Y.
Lacaprara, S.
Lujan, P.
Margoni, M.
Meneguzzo, A. T.
Pazzini, J.
Presilla, M.
Ronchese, P.
Rossin, R.
Simonetto, F.
Tiko, A.
Torassa, E.
Tosi, M.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Braghieri, A.
Magnani, A.
Montagna, P.
Ratti, S. P.
Re, V.
Ressegotti, M.
Riccardi, C.
Salvini, P.
Vai, I.
Vitulo, P.
Biasini, M.
Bilei, G. M.
Cecchi, C.
Ciangottini, D.
Fanò, L.
Lariccia, P.
Leonardi, R.
Manoni, E.
Mantovani, G.
Mariani, V.
Menichelli, M.
Rossi, A.
Santocchia, A.
Spiga, D.
Androsov, K.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Bianchini, L.
Boccali, T.
Borrello, L.
Castaldi, R.
Ciocci, M. A.
Dell’Orso, R.
Fedi, G.
Fiori, F.
Giannini, L.
Giassi, A.
Grippo, M. T.
Ligabue, F.
Manca, E.
Mandorli, G.
Messineo, A.
Palla, F.
Rizzi, A.
Rolandi, G.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
Verdini, P. G.
Barone, L.
Cavallari, F.
Cipriani, M.
Re, D. Del
Marco, E. Di
Diemoz, M.
Gelli, S.
Longo, E.
Marzocchi, B.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Pandolfi, F.
Paramatti, R.
Preiato, F.
Rahatlou, S.
Rovelli, C.
Santanastasio, F.
Amapane, N.
Arcidiacono, R.
Argiro, S.
Arneodo, M.
Bartosik, N.
Bellan, R.
Biino, C.
Cappati, A.
Cartiglia, N.
Cenna, F.
Cometti, S.
Costa, M.
Covarelli, R.
Demaria, N.
Kiani, B.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Migliore, E.
Monaco, V.
Monteil, E.
Monteno, M.
Obertino, M. M.
Pacher, L.
Pastrone, N.
Pelliccioni, M.
Angioni, G. L. Pinna
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Salvatico, R.
Shchelina, K.
Sola, V.
Solano, A.
Soldi, D.
Staiano, A.
Belforte, S.
Candelise, V.
Casarsa, M.
Cossutti, F.
Da Rold, A.
Ricca, G. Della
Vazzoler, F.
Zanetti, A.
Kim, D. H.
Kim, G. N.
Kim, M. S.
Lee, J.
Lee, S.
Lee, S. W.
Moon, C. S.
Oh, Y. D.
Pak, S. I.
Sekmen, S.
Son, D. C.
Yang, Y. C.
Kim, H.
Moon, D. H.
Oh, G.
Francois, B.
Goh, J.
Kim, T. J.
Cho, S.
Choi, S.
Go, Y.
Gyun, D.
Ha, S.
Hong, B.
Jo, Y.
Lee, K.
Lee, K. S.
Lee, S.
Lim, J.
Park, S. K.
Roh, Y.
Kim, H. S.
Almond, J.
Kim, J.
Kim, J. S.
Lee, H.
Lee, K.
Nam, K.
Oh, S. B.
Radburn-Smith, B. C.
Seo, S.h.
Yang, U. K.
Yoo, H. D.
Yu, G. B.
Jeon, D.
Kim, H.
Kim, J. H.
Lee, J. S. H.
Park, I. C.
Choi, Y.
Hwang, C.
Lee, J.
Yu, I.
Veckalns, V.
Dudenas, V.
Juodagalvis, A.
Vaitkus, J.
Ibrahim, Z. A.
Ali, M. A. B. Md
Idris, F. Mohamad
Abdullah, W. A. T. Wan
Yusli, M. N.
Zolkapli, Z.
Benitez, J. F.
Hernandez, A. Castaneda
Quijada, J. A. Murillo
Castilla-Valdez, H.
DeLa Cruz-Burelo, E.
Duran-Osuna, M. C.
La Cruz, I. Heredia-De
Lopez-Fernandez, R.
Guisao, J. Mejia
Rabadan-Trejo, R. I.
Ramirez-Garcia, M.
Ramirez-Sanchez, G.
Reyes-Almanza, R.
Sanchez-Hernandez, A.
Moreno, S. Carrillo
Barrera, C. Oropeza
Valencia, F. Vazquez
Eysermans, J.
Pedraza, I.
Ibarguen, H. A. Salazar
Estrada, C. Uribe
Pineda, A. Morelos
Krofcheck, D.
Bheesette, S.
Butler, P. H.
Ahmad, A.
Ahmad, M.
Asghar, M. I.
Hassan, Q.
Hoorani, H. R.
Khan, W. A.
Shah, M. A.
Shoaib, M.
Waqas, M.
Bialkowska, H.
Bluj, M.
Boimska, B.
Frueboes, T.
Górski, M.
Kazana, M.
Szleper, M.
Traczyk, P.
Zalewski, P.
Bunkowski, K.
Byszuk, A.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
Misiura, M.
Olszewski, M.
Pyskir, A.
Walczak, M.
Araujo, M.
Bargassa, P.
Da Cruz ESilva, C. Beirão
Francesco, A. Di
Faccioli, P.
Galinhas, B.
Gallinaro, M.
Hollar, J.
Leonardo, N.
Seixas, J.
Strong, G.
Toldaiev, O.
Varela, J.
Afanasiev, S.
Bunin, P.
Gavrilenko, M.
Golutvin, I.
Gorbunov, I.
Kamenev, A.
Karjavine, V.
Lanev, A.
Malakhov, A.
Matveev, V.
Moisenz, P.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Skatchkov, N.
Smirnov, V.
Voytishin, N.
Zarubin, A.
Golovtsov, V.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kuznetsova, E.
Levchenko, P.
Murzin, V.
Oreshkin, V.
Smirnov, I.
Sosnov, D.
Sulimov, V.
Uvarov, L.
Vavilov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Yu.
Dermenev, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Karneyeu, A.
Kirsanov, M.
Krasnikov, N.
Pashenkov, A.
Shabanov, A.
Tlisov, D.
Toropin, A.
Epshteyn, V.
Gavrilov, V.
Lychkovskaya, N.
Popov, V.
Pozdnyakov, I.
Safronov, G.
Spiridonov, A.
Stepennov, A.
Stolin, V.
Toms, M.
Vlasov, E.
Zhokin, A.
Aushev, T.
Andreev, V.
Azarkin, M.
Dremin, I.
Kirakosyan, M.
Terkulov, A.
Belyaev, A.
Boos, E.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Khein, L.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Lukina, O.
Obraztsov, S.
Petrushanko, S.
Savrin, V.
Snigirev, A.
Barnyakov, A.
Blinov, V.
Dimova, T.
Kardapoltsev, L.
Skovpen, Y.
Azhgirey, I.
Bayshev, I.
Bitioukov, S.
Kachanov, V.
Kalinin, A.
Konstantinov, D.
Mandrik, P.
Petrov, V.
Ryutin, R.
Slabospitskii, S.
Sobol, A.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Babaev, A.
Baidali, S.
Okhotnikov, V.
Adzic, P.
Cirkovic, P.
Devetak, D.
Dordevic, M.
Milenovic, P.
Milosevic, J.
Maestre, J. Alcaraz
Fernández, A. Álvarez
Bachiller, I.
Luna, M. Barrio
Cifuentes, J. A. Brochero
Cerrada, M.
Colino, N.
De La Cruz, B.
Peris, A. Delgado
Bedoya, C. Fernandez
Ramos, J. P. Fernández
Flix, J.
Fouz, M. C.
Lopez, O. Gonzalez
Lopez, S. Goy
Hernandez, J. M.
Josa, M. I.
Moran, D.
Yzquierdo, A. Pérez-Calero
Pelayo, J. Puerta
Redondo, I.
Romero, L.
Navas, S. Sánchez
Soares, M. S.
Triossi, A.
Albajar, C.
de Trocóniz, J. F.
Cuevas, J.
Erice, C.
Menendez, J. Fernandez
Folgueras, S.
Caballero, I. Gonzalez
Fernández, J. R. González
Cortezon, E. Palencia
Bouza, V. Rodríguez
Cruz, S. Sanchez
Garcia, J. M. Vizan
Cabrillo, I. J.
Calderon, A.
Quero, B. Chazin
Campderros, J. Duarte
Fernandez, M.
Manteca, P. J. Fernández
Alonso, A. García
Garcia-Ferrero, J.
Gomez, G.
Virto, A. Lopez
Marco, J.
Rivero, C. Martinez
Arbol, P. Martinez Ruiz del
Matorras, F.
Gomez, J. Piedra
Prieels, C.
Rodrigo, T.
Ruiz-Jimeno, A.
Scodellaro, L.
Trevisani, N.
Vila, I.
Cortabitarte, R. Vilar
Wickramage, N.
Abbaneo, D.
Akgun, B.
Auffray, E.
Auzinger, G.
Baillon, P.
Ball, A. H.
Barney, D.
Bendavid, J.
Bianco, M.
Bocci, A.
Botta, C.
Brondolin, E.
Camporesi, T.
Cepeda, M.
Cerminara, G.
Chapon, E.
Chen, Y.
Cucciati, G.
d’Enterria, D.
Dabrowski, A.
Daci, N.
Daponte, V.
David, A.
De Roeck, A.
Deelen, N.
Dobson, M.
Dünser, M.
Dupont, N.
Elliott-Peisert, A.
Fallavollita, F.
Fasanella, D.
Franzoni, G.
Fulcher, J.
Funk, W.
Gigi, D.
Gilbert, A.
Gill, K.
Glege, F.
Gruchala, M.
Guilbaud, M.
Gulhan, D.
Hegeman, J.
Heidegger, C.
Innocente, V.
Innocenti, G. M.
Jafari, A.
Janot, P.
Karacheban, O.
Kieseler, J.
Kornmayer, A.
Krammer, M.
Lange, C.
Lecoq, P.
Lourenço, C.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Massironi, A.
Meijers, F.
Merlin, J. A.
Mersi, S.
Meschi, E.
Moortgat, F.
Mulders, M.
Ngadiuba, J.
Nourbakhsh, S.
Orfanelli, S.
Orsini, L.
Pantaleo, F.
Pape, L.
Perez, E.
Peruzzi, M.
Petrilli, A.
Petrucciani, G.
Pfeiffer, A.
Pierini, M.
Pitters, F. M.
Rabady, D.
Racz, A.
Reis, T.
Rovere, M.
Sakulin, H.
Schäfer, C.
Schwick, C.
Selvaggi, M.
Sharma, A.
Silva, P.
Sphicas, P.
Stakia, A.
Steggemann, J.
Treille, D.
Tsirou, A.
Vartak, A.
Verzetti, M.
Zeuner, W. D.
Caminada, L.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H. C.
Kotlinski, D.
Langenegger, U.
Rohe, T.
Wiederkehr, S. A.
Backhaus, M.
Bäni, L.
Berger, P.
Chernyavskaya, N.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Donegà, M.
Dorfer, C.
Espinosa, T. A. Gómez
Grab, C.
Hits, D.
Klijnsma, T.
Lustermann, W.
Manzoni, R. A.
Marionneau, M.
Meinhard, M. T.
Micheli, F.
Musella, P.
Nessi-Tedaldi, F.
Pauss, F.
Perrin, G.
Perrozzi, L.
Pigazzini, S.
Reichmann, M.
Reissel, C.
Ruini, D.
Becerra, D. A. Sanz
Schönenberger, M.
Shchutska, L.
Tavolaro, V. R.
Theofilatos, K.
Olsson, M. L. Vesterbacka
Wallny, R.
Zhu, D. H.
Aarrestad, T. K.
Amsler, C.
Brzhechko, D.
Canelli, M. F.
De Cosa, A.
Burgo, R. Del
Donato, S.
Galloni, C.
Hreus, T.
Kilminster, B.
Leontsinis, S.
Neutelings, I.
Rauco, G.
Robmann, P.
Salerno, D.
Schweiger, K.
Seitz, C.
Takahashi, Y.
Wertz, S.
Zucchetta, A.
Doan, T. H.
Khurana, R.
Kuo, C. M.
Lin, W.
Pozdnyakov, A.
Yu, S. S.
Chang, P.
Chao, Y.
Chen, K. F.
Chen, P. H.
Hou, W.-S.
Liu, Y. F.
Lu, R.-S.
Paganis, E.
Psallidas, A.
Steen, A.
Asavapibhop, B.
Srimanobhas, N.
Suwonjandee, N.
Bat, A.
Boran, F.
Cerci, S.
Damarseckin, S.
Demiroglu, Z. S.
Dolek, F.
Dozen, C.
Dumanoglu, I.
Eskut, E.
Gokbulut, G.
Guler, Y.
Gurpinar, E.
Hos, I.
Isik, C.
Kangal, E. E.
Kara, O.
Topaksu, A. Kayis
Kiminsu, U.
Oglakci, M.
Onengut, G.
Ozdemir, K.
Polatoz, A.
Cerci, D. Sunar
Tok, U. G.
Turkcapar, S.
Zorbakir, I. S.
Zorbilmez, C.
Isildak, B.
Karapinar, G.
Yalvac, M.
Zeyrek, M.
Atakisi, I. O.
Gülmez, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Tekten, S.
Yetkin, E. A.
Agaras, M. N.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Komurcu, Y.
Sen, S.
Grynyov, B.
Levchuk, L.
Ball, F.
Brooke, J. J.
Burns, D.
Clement, E.
Cussans, D.
Davignon, O.
Flacher, H.
Goldstein, J.
Heath, G. P.
Heath, H. F.
Kreczko, L.
Newbold, D. M.
Paramesvaran, S.
Penning, B.
Sakuma, T.
Smith, D.
Smith, V. J.
Taylor, J.
Titterton, A.
Bell, K. W.
Belyaev, A.
Brew, C.
Brown, R. M.
Cieri, D.
Cockerill, D. J. A.
Coughlan, J. A.
Harder, K.
Harper, S.
Linacre, J.
Manolopoulos, K.
Olaiya, E.
Petyt, D.
Schuh, T.
Shepherd-Themistocleous, C. H.
Thea, A.
Tomalin, I. R.
Williams, T.
Womersley, W. J.
Bainbridge, R.
Bloch, P.
Borg, J.
Breeze, S.
Buchmuller, O.
Bundock, A.
Colling, D.
Dauncey, P.
Davies, G.
Negra, M. Della
Maria, R. Di
Everaerts, P.
Hall, G.
Iles, G.
James, T.
Komm, M.
Laner, C.
Lyons, L.
Magnan, A.-M.
Malik, S.
Martelli, A.
Nash, J.
Nikitenko, A.
Palladino, V.
Pesaresi, M.
Raymond, D. M.
Richards, A.
Rose, A.
Scott, E.
Seez, C.
Shtipliyski, A.
Singh, G.
Stoye, M.
Strebler, T.
Summers, S.
Tapper, A.
Uchida, K.
Virdee, T.
Wardle, N.
Winterbottom, D.
Wright, J.
Zenz, S. C.
Cole, J. E.
Hobson, P. R.
Khan, A.
Kyberd, P.
Mackay, C. K.
Morton, A.
Reid, I. D.
Teodorescu, L.
Zahid, S.
Call, K.
Dittmann, J.
Hatakeyama, K.
Liu, H.
Madrid, C.
McMaster, B.
Pastika, N.
Smith, C.
Bartek, R.
Dominguez, A.
Buccilli, A.
Cooper, S. I.
Henderson, C.
Rumerio, P.
West, C.
Arcaro, D.
Bose, T.
Gastler, D.
Girgis, S.
Pinna, D.
Richardson, C.
Rohlf, J.
Sulak, L.
Zou, D.
Benelli, G.
Burkle, B.
Coubez, X.
Cutts, D.
Hadley, M.
Hakala, J.
Heintz, U.
Hogan, J. M.
Kwok, K. H. M.
Laird, E.
Landsberg, G.
Lee, J.
Mao, Z.
Narain, M.
Sagir, S.
Syarif, R.
Usai, E.
Yu, D.
Band, R.
Brainerd, C.
Breedon, R.
Burns, D.
De La Barca Sanchez, M. Calderon
Chertok, M.
Conway, J.
Conway, R.
Cox, P. T.
Erbacher, R.
Flores, C.
Funk, G.
Ko, W.
Kukral, O.
Lander, R.
Mulhearn, M.
Pellett, D.
Pilot, J.
Shalhout, S.
Shi, M.
Stolp, D.
Taylor, D.
Tos, K.
Tripathi, M.
Wang, Z.
Zhang, F.
Bachtis, M.
Bravo, C.
Cousins, R.
Dasgupta, A.
Erhan, S.
Florent, A.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Mccoll, N.
Regnard, S.
Saltzberg, D.
Schnaible, C.
Valuev, V.
Bouvier, E.
Burt, K.
Clare, R.
Gary, J. W.
Shirazi, S. M. A. Ghiasi
Hanson, G.
Karapostoli, G.
Kennedy, E.
Lacroix, F.
Long, O. R.
Negrete, M. Olmedo
Paneva, M. I.
Si, W.
Wang, L.
Wei, H.
Wimpenny, S.
Yates, B. R.
Branson, J. G.
Chang, P.
Cittolin, S.
Derdzinski, M.
Gerosa, R.
Gilbert, D.
Hashemi, B.
Holzner, A.
Klein, D.
Kole, G.
Krutelyov, V.
Letts, J.
Masciovecchio, M.
May, S.
Olivito, D.
Padhi, S.
Pieri, M.
Sharma, V.
Tadel, M.
Wood, J.
Würthwein, F.
Yagil, A.
Porta, G. Zevi Della
Amin, N.
Bhandari, R.
Campagnari, C.
Citron, M.
Dutta, V.
Sevilla, M. Franco
Gouskos, L.
Heller, R.
Incandela, J.
Mei, H.
Ovcharova, A.
Qu, H.
Richman, J.
Stuart, D.
Suarez, I.
Wang, S.
Yoo, J.
Anderson, D.
Bornheim, A.
Lawhorn, J. M.
Lu, N.
Newman, H. B.
Nguyen, T. Q.
Pata, J.
Spiropulu, M.
Vlimant, J. R.
Wilkinson, R.
Xie, S.
Zhang, Z.
Zhu, R. Y.
Andrews, M. B.
Ferguson, T.
Mudholkar, T.
Paulini, M.
Sun, M.
Vorobiev, I.
Weinberg, M.
Cumalat, J. P.
Ford, W. T.
Jensen, F.
Johnson, A.
MacDonald, E.
Mulholland, T.
Patel, R.
Perloff, A.
Stenson, K.
Ulmer, K. A.
Wagner, S. R.
Alexander, J.
Chaves, J.
Cheng, Y.
Chu, J.
Datta, A.
Mcdermott, K.
Mirman, N.
Patterson, J. R.
Quach, D.
Rinkevicius, A.
Ryd, A.
Skinnari, L.
Soffi, L.
Tan, S. M.
Tao, Z.
Thom, J.
Tucker, J.
Wittich, P.
Zientek, M.
Abdullin, S.
Albrow, M.
Alyari, M.
Apollinari, G.
Apresyan, A.
Apyan, A.
Banerjee, S.
Bauerdick, L. A. T.
Beretvas, A.
Berryhill, J.
Bhat, P. C.
Burkett, K.
Butler, J. N.
Canepa, A.
Cerati, G. B.
Cheung, H. W. K.
Chlebana, F.
Cremonesi, M.
Duarte, J.
Elvira, V. D.
Freeman, J.
Gecse, Z.
Gottschalk, E.
Gray, L.
Green, D.
Grünendahl, S.
Gutsche, O.
Hanlon, J.
Harris, R. M.
Hasegawa, S.
Hirschauer, J.
Hu, Z.
Jayatilaka, B.
Jindariani, S.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kortelainen, M. J.
Kreis, B.
Lammel, S.
Lincoln, D.
Lipton, R.
Liu, M.
Liu, T.
Lykken, J.
Maeshima, K.
Marraffino, J. M.
Mason, D.
McBride, P.
Merkel, P.
Mrenna, S.
Nahn, S.
O’Dell, V.
Pedro, K.
Pena, C.
Prokofyev, O.
Rakness, G.
Ravera, F.
Reinsvold, A.
Ristori, L.
Savoy-Navarro, A.
Schneider, B.
Sexton-Kennedy, E.
Soha, A.
Spalding, W. J.
Spiegel, L.
Stoynev, S.
Strait, J.
Strobbe, N.
Taylor, L.
Tkaczyk, S.
Tran, N. V.
Uplegger, L.
Vaandering, E. W.
Vernieri, C.
Verzocchi, M.
Vidal, R.
Wang, M.
Weber, H. A.
Acosta, D.
Avery, P.
Bortignon, P.
Bourilkov, D.
Brinkerhoff, A.
Cadamuro, L.
Carnes, A.
Curry, D.
Field, R. D.
Gleyzer, S. V.
Joshi, B. M.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Lo, K. H.
Ma, P.
Matchev, K.
Menendez, N.
Mitselmakher, G.
Rosenzweig, D.
Shi, K.
Sperka, D.
Wang, J.
Wang, S.
Zuo, X.
Joshi, Y. R.
Linn, S.
Ackert, A.
Adams, T.
Askew, A.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Johnson, K. F.
Kolberg, T.
Martinez, G.
Perry, T.
Prosper, H.
Saha, A.
Schiber, C.
Yohay, R.
Baarmand, M. M.
Bhopatkar, V.
Colafranceschi, S.
Hohlmann, M.
Noonan, D.
Rahmani, M.
Roy, T.
Saunders, M.
Yumiceva, F.
Adams, M. R.
Apanasevich, L.
Berry, D.
Betts, R. R.
Cavanaugh, R.
Chen, X.
Dittmer, S.
Evdokimov, O.
Gerber, C. E.
Hangal, D. A.
Hofman, D. J.
Jung, K.
Kamin, J.
Mills, C.
Tonjes, M. B.
Varelas, N.
Wang, H.
Wang, X.
Wu, Z.
Zhang, J.
Alhusseini, M.
Bilki, B.
Clarida, W.
Dilsiz, K.
Durgut, S.
Gandrajula, R. P.
Haytmyradov, M.
Khristenko, V.
Merlo, J.-P.
Mestvirishvili, A.
Moeller, A.
Nachtman, J.
Ogul, H.
Onel, Y.
Ozok, F.
Penzo, A.
Snyder, C.
Tiras, E.
Wetzel, J.
Blumenfeld, B.
Cocoros, A.
Eminizer, N.
Fehling, D.
Feng, L.
Gritsan, A. V.
Hung, W. T.
Maksimovic, P.
Roskes, J.
Sarica, U.
Swartz, M.
Xiao, M.
Al-bataineh, A.
Baringer, P.
Bean, A.
Boren, S.
Bowen, J.
Bylinkin, A.
Castle, J.
Khalil, S.
Kropivnitskaya, A.
Majumder, D.
Mcbrayer, W.
Murray, M.
Rogan, C.
Sanders, S.
Schmitz, E.
Takaki, J. D. Tapia
Wang, Q.
Duric, S.
Ivanov, A.
Kaadze, K.
Kim, D.
Maravin, Y.
Mendis, D. R.
Mitchell, T.
Modak, A.
Mohammadi, A.
Rebassoo, F.
Wright, D.
Baden, A.
Baron, O.
Belloni, A.
Eno, S. C.
Feng, Y.
Ferraioli, C.
Hadley, N. J.
Jabeen, S.
Jeng, G. Y.
Kellogg, R. G.
Kunkle, J.
Mignerey, A. C.
Nabili, S.
Ricci-Tam, F.
Seidel, M.
Shin, Y. H.
Skuja, A.
Tonwar, S. C.
Wong, K.
Abercrombie, D.
Allen, B.
Azzolini, V.
Baty, A.
Bi, R.
Brandt, S.
Busza, W.
Cali, I. A.
D’Alfonso, M.
Demiragli, Z.
Ceballos, G. Gomez
Goncharov, M.
Harris, P.
Hsu, D.
Hu, M.
Iiyama, Y.
Klute, M.
Kovalskyi, D.
Lee, Y.-J.
Luckey, P. D.
Maier, B.
Marini, A. C.
Mcginn, C.
Mironov, C.
Narayanan, S.
Niu, X.
Paus, C.
Rankin, D.
Roland, C.
Roland, G.
Shi, Z.
Stephans, G. S. F.
Sumorok, K.
Tatar, K.
Velicanu, D.
Wang, J.
Wang, T. W.
Wyslouch, B.
Benvenuti, A. C.
Chatterjee, R. M.
Evans, A.
Hansen, P.
Hiltbrand, J.
Jain, Sh.
Kalafut, S.
Krohn, M.
Kubota, Y.
Lesko, Z.
Mans, J.
Rusack, R.
Wadud, M. A.
Acosta, J. G.
Oliveros, S.
Avdeeva, E.
Bloom, K.
Claes, D. R.
Fangmeier, C.
Golf, F.
Suarez, R. Gonzalez
Kamalieddin, R.
Kravchenko, I.
Monroy, J.
Siado, J. E.
Snow, G. R.
Stieger, B.
Godshalk, A.
Harrington, C.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Mclean, C.
Nguyen, D.
Parker, A.
Rappoccio, S.
Roozbahani, B.
Alverson, G.
Barberis, E.
Freer, C.
Haddad, Y.
Hortiangtham, A.
Madigan, G.
Morse, D. M.
Orimoto, T.
Tishelman-charny, A.
Wamorkar, T.
Wang, B.
Wisecarver, A.
Wood, D.
Bhattacharya, S.
Bueghly, J.
Charaf, O.
Gunter, T.
Hahn, K. A.
Odell, N.
Schmitt, M. H.
Sung, K.
Trovato, M.
Velasco, M.
Bucci, R.
Dev, N.
Goldouzian, R.
Hildreth, M.
Anampa, K. Hurtado
Jessop, C.
Karmgard, D. J.
Lannon, K.
Li, W.
Loukas, N.
Marinelli, N.
Meng, F.
Mueller, C.
Musienko, Y.
Planer, M.
Ruchti, R.
Siddireddy, P.
Smith, G.
Taroni, S.
Wayne, M.
Wightman, A.
Wolf, M.
Woodard, A.
Alimena, J.
Antonelli, L.
Bylsma, B.
Durkin, L. S.
Flowers, S.
Francis, B.
Hill, C.
Ji, W.
Ling, T. Y.
Luo, W.
Winer, B. L.
Cooperstein, S.
Elmer, P.
Hardenbrook, J.
Haubrich, N.
Higginbotham, S.
Kalogeropoulos, A.
Kwan, S.
Lange, D.
Lucchini, M. T.
Luo, J.
Marlow, D.
Mei, K.
Ojalvo, I.
Olsen, J.
Palmer, C.
Piroué, P.
Salfeld-Nebgen, J.
Stickland, D.
Tully, C.
Malik, S.
Norberg, S.
Barker, A.
Barnes, V. E.
Das, S.
Gutay, L.
Jones, M.
Jung, A. W.
Khatiwada, A.
Mahakud, B.
Miller, D. H.
Neumeister, N.
Peng, C. C.
Piperov, S.
Qiu, H.
Schulte, J. F.
Sun, J.
Wang, F.
Xiao, R.
Xie, W.
Cheng, T.
Dolen, J.
Parashar, N.
Chen, Z.
Ecklund, K. M.
Freed, S.
Geurts, F. J. M.
Kilpatrick, M.
Kumar, Arun
Li, W.
Padley, B. P.
Redjimi, R.
Roberts, J.
Rorie, J.
Shi, W.
Tu, Z.
Zhang, A.
Bodek, A.
de Barbaro, P.
Demina, R.
Duh, Y. t.
Dulemba, J. L.
Fallon, C.
Ferbel, T.
Galanti, M.
Garcia-Bellido, A.
Han, J.
Hindrichs, O.
Khukhunaishvili, A.
Ranken, E.
Tan, P.
Taus, R.
Ciesielski, R.
Goulianos, K.
Chiarito, B.
Chou, J. P.
Gershtein, Y.
Halkiadakis, E.
Hart, A.
Heindl, M.
Hughes, E.
Kaplan, S.
Elayavalli, R. Kunnawalkam
Kyriacou, S.
Laflotte, I.
Lath, A.
Montalvo, R.
Nash, K.
Osherson, M.
Saka, H.
Salur, S.
Schnetzer, S.
Sheffield, D.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomas, S.
Thomassen, P.
Acharya, H.
Delannoy, A. G.
Heideman, J.
Riley, G.
Spanier, S.
Bouhali, O.
Celik, A.
Dalchenko, M.
De Mattia, M.
Delgado, A.
Dildick, S.
Eusebi, R.
Gilmore, J.
Huang, T.
Kamon, T.
Luo, S.
Marley, D.
Mueller, R.
Overton, D.
Perniè, L.
Rathjens, D.
Safonov, A.
Akchurin, N.
Damgov, J.
De Guio, F.
Dudero, P. R.
Kunori, S.
Lamichhane, K.
Lee, S. W.
Mengke, T.
Muthumuni, S.
Peltola, T.
Undleeb, S.
Volobouev, I.
Wang, Z.
Whitbeck, A.
Greene, S.
Gurrola, A.
Janjam, R.
Johns, W.
Maguire, C.
Melo, A.
Ni, H.
Padeken, K.
Romeo, F.
Sheldon, P.
Tuo, S.
Velkovska, J.
Verweij, M.
Xu, Q.
Arenton, M. W.
Barria, P.
Cox, B.
Hirosky, R.
Joyce, M.
Ledovskoy, A.
Li, H.
Neu, C.
Sinthuprasith, T.
Wang, Y.
Wolfe, E.
Xia, F.
Harr, R.
Karchin, P. E.
Poudyal, N.
Sturdy, J.
Thapa, P.
Zaleski, S.
Buchanan, J.
Caillol, C.
Carlsmith, D.
Dasu, S.
De Bruyn, I.
Dodd, L.
Gomber, B.
Grothe, M.
Herndon, M.
Hervé, A.
Hussain, U.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Long, K.
Loveless, R.
Ruggles, T.
Savin, A.
Sharma, V.
Smith, N.
Smith, W. H.
Woods, N.
Antchev, G.
Aspell, P.
Atanassov, I.
Avati, V.Aff190, Aff192
Baechler, J.
Barrera, C. Baldenegro
Berardi, V.
Berretti, M.
Borchsh, V.
Bossini, E.Aff189, Aff192
Bottigli, U.
Bozzo, M.
Burkhardt, H.
Cafagna, F. S.
Catanesi, M. G.
Csanád, M.
Csörgő, T.
Deile, M.
De Leonardis, F.
Doubek, M.
Druzhkin, D.Aff191, Aff192
Eggert, K.
Eremin, V.
Fiergolski, A.
Forthomme, L.
Garcia, F.
Georgiev, V.
Giani, S.
Grzanka, L.
Hammerbauer, J.
Isidori, T.
Ivanchenko, V.
Janda, M.
Karev, A.
Kašpar, J.Aff184, Aff192
Kaynak, B.
Kopal, J.
Kundrát, V.
Lami, S.
Linhart, R.
Lindsey, C.
Lokajíček, M. V.
Losurdo, L.
Rodríguez, F. Lucas
Macrí, M.
Malawski, M.
Minafra, N.
Minutoli, S.
Naaranoja, T.
Nemes, F.Aff186, Aff192
Niewiadomski, H.
Novák, T.
Oliveri, E.
Oljemark, F.
Oriunno, M.
Österberg, K.
Palazzi, P.
Passaro, V.
Peroutka, Z.
Procházka, J.
Quinto, M.
Radermacher, E.
Radicioni, E.
Ravotti, F.
Royon, C.
Ruggiero, G.
Saarikko, H.
Samoylenko, V. D.
Scribano, A.
Siroky, J.
Smajek, J.
Snoeys, W.
Stefanovitch, R.
Sziklai, J.
Taylor, C.
Tcherniaev, E.
Turini, N.
Urban, O.
Vacek, V.
Vavroch, O.
Welti, J.
Williams, J.
Zich, J.
Zielinski, K.
Pokaż więcej
Źródło :
The European Physical Journal C: Particles and Fields. 81(5)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Development of a novel global rating scale for objective structured assessment of technical skills in an emergency medical simulation training
Autorzy :
Andreas Zoller
Tobias Hölle
Martin Wepler
Peter Radermacher
Benedikt L. Nussbaum
Pokaż więcej
Temat :
Global rating scale
Technical skills
Objective structured assessment
Emergency medicine
Simulation
Special aspects of education
LC8-6691
Medicine
Źródło :
BMC Medical Education, Vol 21, Iss 1, Pp 1-8 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1472-6920
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4cc6d53c2418462dbc205b3e72daea10
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evaluation of the gut microbiome in association with biological signatures of inflammation in murine polytrauma and shock
Autorzy :
Sandra A. Appiah
Christine L. Foxx
Dominik Langgartner
Annette Palmer
Cristian A. Zambrano
Sonja Braumüller
Evan J. Schaefer
Ulrich Wachter
Brooke L. Elam
Peter Radermacher
Christopher E. Stamper
Jared D. Heinze
Stephanie N. Salazar
Amalia K. Luthens
Andrea L. Arnold
Stefan O. Reber
Markus Huber-Lang
Christopher A. Lowry
Rebecca Halbgebauer
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Science
Źródło :
Scientific Reports, Vol 11, Iss 1, Pp 1-15 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/725133c0dc8249f996d2bb34ef813eff
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Has Covid-19 reduced the management of end-stage kidney disease in 2020?
Autorzy :
Jacobs Lucas Pierre-michel
Frederic Collart
Thomas Baudoux
Catherine Bonvoisin
Jean-Marc De Smet
Arnaud Devresse
Joseph Mbaba Mena
Luc Radermacher
Jean-Marin des Grottes
Pokaż więcej
Temat :
Incidence rate
dialysis
SARS-COv2
Covid-19
Internal medicine
RC31-1245
Źródło :
Bulletin de la Dialyse à Domicile, Vol 4, Iss 1 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://bdd.rdplf.org/index.php/bdd/article/view/61453; https://doaj.org/toc/2607-9917
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/d8e807cb39cb42c384748290919743dd
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of single-diffractive dijet production in proton–proton collisions at $$\sqrt{s} = 8\,\text {Te}\text {V} $$ s = 8 Te with the CMS and TOTEM experiments
Autorzy :
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
E. Asilar
T. Bergauer
J. Brandstetter
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
M. Flechl
R. Frühwirth
V. M. Ghete
J. Hrubec
M. Jeitler
N. Krammer
I. Krätschmer
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
H. Rohringer
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
D. Spitzbart
W. Waltenberger
J. Wittmann
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
V. Mossolov
J. Suarez Gonzalez
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
J. Lauwers
A. Lelek
M. Pieters
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
N. Van Remortel
S. Abu Zeid
F. Blekman
J. D’Hondt
J. De Clercq
K. Deroover
G. Flouris
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
L. Moreels
Q. Python
K. Skovpen
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
I. Van Parijs
D. Beghin
B. Bilin
H. Brun
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
G. Fasanella
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
T. Lenzi
J. Luetic
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
Q. Wang
T. Cornelis
D. Dobur
A. Fagot
M. Gul
I. Khvastunov
D. Poyraz
C. Roskas
D. Trocino
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
N. Zaganidis
H. Bakhshiansohi
O. Bondu
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
A. Giammanco
G. Krintiras
V. Lemaitre
A. Magitteri
K. Piotrzkowski
A. Saggio
M. Vidal Marono
P. Vischia
J. Zobec
F. L. Alves
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
M. E. Pol
P. Rebello Teles
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
C. De Oliveira Martins
S. Fonseca De Souza
L. M. Huertas Guativa
H. Malbouisson
D. Matos Figueiredo
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
W. L. Prado Da Silva
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva DeAraujo
A. Vilela Pereira
S. Ahuja
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
A. Marinov
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
A. Dimitrov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
W. Fang
X. Gao
L. Yuan
Y. Wang
M. Ahmad
J. G. Bian
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
Y. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
S. M. Shaheen
A. Spiezia
J. Tao
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
Y. Ban
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
C. Avila
A. Cabrera
C. A. Carrillo Montoya
L. F. Chaparro Sierra
C. Florez
C. F. González Hernández
M. A. Segura Delgado
B. Courbon
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
K. Kadija
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
M. Kolosova
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
M. Finger
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
A. Ellithi Kamel
M. A. Mahmoud
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
H. Kirschenmann
J. Pekkanen
M. Voutilainen
J. Havukainen
J. K. Heikkilä
T. Järvinen
V. Karimäki
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
P. Luukka
T. Mäenpää
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
E. Locci
J. Malcles
G. Negro
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
M. Titov
A. Abdulsalam
C. Amendola
I. Antropov
F. Beaudette
P. Busson
C. Charlot
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
J. Martin Blanco
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
G. Ortona
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. G. Stahl Leiton
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
V. Cherepanov
C. Collard
E. Conte
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
M. Jansová
A.-C. Le Bihan
N. Tonon
P. Van Hove
S. Gadrat
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
L. Finco
S. Gascon
M. Gouzevitch
G. Grenier
B. Ille
F. Lagarde
I. B. Laktineh
H. Lattaud
M. Lethuillier
L. Mirabito
S. Perries
A. Popov
V. Sordini
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
C. Autermann
L. Feld
M. K. Kiesel
K. Klein
M. Lipinski
M. Preuten
M. P. Rauch
C. Schomakers
J. Schulz
M. Teroerde
B. Wittmer
A. Albert
M. Erdmann
S. Erdweg
T. Esch
R. Fischer
S. Ghosh
A. Güth
T. Hebbeker
C. Heidemann
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
S. Mukherjee
T. Pook
M. Radziej
H. Reithler
M. Rieger
A. Schmidt
D. Teyssier
S. Thüer
G. Flügge
O. Hlushchenko
T. Kress
T. Müller
A. Nehrkorn
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
M. Aldaya Martin
T. Arndt
C. Asawatangtrakuldee
I. Babounikau
K. Beernaert
O. Behnke
U. Behrens
A. Bermúdez Martínez
D. Bertsche
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
A. Campbell
P. Connor
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
E. Gallo
A. Geiser
J. M. Grados Luyando
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
H. Jung
M. Kasemann
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Leonard
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
G. Mittag
J. Mnich
V. Myronenko
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
P. Saxena
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
H. Tholen
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
G. P. Van Onsem
R. Walsh
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
O. Zenaiev
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
T. Dreyer
A. Ebrahimi
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
N. Kovalchuk
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
D. Marconi
J. Multhaup
M. Niedziela
C. E. N. Niemeyer
D. Nowatschin
A. Perieanu
A. Reimers
O. Rieger
C. Scharf
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
F. M. Stober
M. Stöver
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
C. Barth
M. Baselga
S. Baur
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
F. Colombo
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
B. Freund
M. Giffels
M. A. Harrendorf
F. Hartmann
S. M. Heindl
U. Husemann
I. Katkov
S. Kudella
S. Mitra
M. U. Mozer
Th. Müller
M. Musich
M. Plagge
G. Quast
K. Rabbertz
M. Schröder
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
S. Wayand
M. Weber
T. Weiler
C. Wöhrmann
R. Wolf
G. Anagnostou
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Agapitos
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Vellidis
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
N. Manthos
I. Papadopoulos
E. Paradas
J. Strologas
F. A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
M. Csanad
N. Filipovic
P. Major
M. I. Nagy
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
Á. Hunyadi
F. Sikler
T.Á. Vámi
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
A. Makovec
J. Molnar
Z. Szillasi
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
K. Mandal
A. Nayak
S. Roy Chowdhury
D. K. Sahoo
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
R. Chawla
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
A. Mehta
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
G. Walia
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
Ashok Kumar
S. Malhotra
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
Aashaq Shah
R. Sharma
R. Bhardwaj
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
U. Bhawandeep
D. Bhowmik
S. Dey
S. Dutt
S. Dutta
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
A. Purohit
P. K. Rout
A. Roy
G. Saha
S. Sarkar
T. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
A. Muhammad
R. Chudasama
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
P. Suggisetti
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
G. B. Mohanty
N. Sur
Ravindra Kumar Verma
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
Sa. Jain
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
V. Hegde
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
S. Chenarani
E. Eskandari Tadavani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
F. Rezaei Hosseinabadi
B. Safarzadeh
M. Zeinali
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
L. Cristella
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
F. Errico
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
R. Radogna
A. Ranieri
G. Selvaggi
A. Sharma
L. Silvestris
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
S. S. Chhibra
G. Codispoti
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
A. Montanari
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
K. Chatterjee
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Meschini
S. Paoletti
L. Russo
G. Sguazzoni
D. Strom
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
V. Ciriolo
S. Di Guida
M. E. Dinardo
S. Fiorendi
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
A. Di Crescenzo
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
M. Dall’Osso
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
A. Gozzelino
S. Y. Hoh
S. Lacaprara
P. Lujan
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
J. Pazzini
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
A. Tiko
E. Torassa
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
G. Zumerle
A. Braghieri
A. Magnani
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
C. Cecchi
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
R. Leonardi
E. Manoni
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
L. Bianchini
T. Boccali
L. Borrello
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
G. Fedi
F. Fiori
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
A. Venturi
P. G. Verdini
L. Barone
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
S. Gelli
E. Longo
B. Marzocchi
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
F. Preiato
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
F. Cenna
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
A. Romero
M. Ruspa
R. Sacchi
R. Salvatico
K. Shchelina
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
A. Zanetti
D. H. Kim
G. N. Kim
M. S. Kim
J. Lee
S. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
D. C. Son
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
G. Oh
B. Francois
J. Goh
T. J. Kim
S. Cho
S. Choi
Y. Go
D. Gyun
S. Ha
B. Hong
Y. Jo
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
H. S. Kim
J. Almond
J. Kim
J. S. Kim
H. Lee
K. Nam
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
S.h. Seo
U. K. Yang
H. D. Yoo
G. B. Yu
D. Jeon
J. H. Kim
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Choi
C. Hwang
I. Yu
V. Veckalns
V. Dudenas
A. Juodagalvis
J. Vaitkus
Z. A. Ibrahim
M. A. B. Md Ali
F. Mohamad Idris
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
H. Castilla-Valdez
E. DeLa Cruz-Burelo
M. C. Duran-Osuna
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
J. Mejia Guisao
R. I. Rabadan-Trejo
M. Ramirez-Garcia
G. Ramirez-Sanchez
R. Reyes-Almanza
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Misiura
M. Olszewski
A. Pyskir
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
C. Beirão Da Cruz ESilva
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
J. Seixas
G. Strong
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
S. Shmatov
S. Shulha
N. Skatchkov
V. Smirnov
N. Voytishin
A. Zarubin
V. Golovtsov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
P. Levchenko
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Vavilov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
A. Shabanov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
V. Stolin
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
A. Ershov
A. Gribushin
L. Khein
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
O. Lukina
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
A. Barnyakov
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
P. Mandrik
V. Petrov
R. Ryutin
S. Slabospitskii
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
S. Baidali
V. Okhotnikov
P. Adzic
P. Cirkovic
D. Devetak
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
J. A. Brochero Cifuentes
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
C. Fernandez Bedoya
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
J. R. González Fernández
E. Palencia Cortezon
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
J. M. Vizan Garcia
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
J. Garcia-Ferrero
G. Gomez
A. Lopez Virto
J. Marco
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
N. Trevisani
I. Vila
R. Vilar Cortabitarte
N. Wickramage
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
C. Botta
E. Brondolin
T. Camporesi
M. Cepeda
G. Cerminara
E. Chapon
G. Cucciati
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
N. Deelen
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
F. Fallavollita
D. Fasanella
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
D. Gigi
A. Gilbert
K. Gill
F. Glege
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
V. Innocente
G. M. Innocenti
A. Jafari
P. Janot
O. Karacheban
J. Kieseler
A. Kornmayer
M. Krammer
C. Lange
P. Lecoq
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
J. A. Merlin
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
S. Nourbakhsh
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
T. Reis
M. Rovere
H. Sakulin
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
P. Sphicas
A. Stakia
J. Steggemann
D. Treille
A. Tsirou
A. Vartak
M. Verzetti
W. D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
S. A. Wiederkehr
M. Backhaus
L. Bäni
P. Berger
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
T. Klijnsma
W. Lustermann
R. A. Manzoni
M. Marionneau
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. Reichmann
C. Reissel
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. R. Tavolaro
K. Theofilatos
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
T. K. Aarrestad
C. Amsler
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
S. Donato
C. Galloni
T. Hreus
B. Kilminster
S. Leontsinis
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
D. Salerno
K. Schweiger
C. Seitz
Y. Takahashi
S. Wertz
A. Zucchetta
T. H. Doan
R. Khurana
C. M. Kuo
W. Lin
A. Pozdnyakov
S. S. Yu
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. F. Liu
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
N. Srimanobhas
N. Suwonjandee
A. Bat
F. Boran
S. Cerci
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
M. Oglakci
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
D. Sunar Cerci
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
M. Yalvac
M. Zeyrek
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
S. Ozkorucuklu
S. Tekten
E. A. Yetkin
M. N. Agaras
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
B. Grynyov
L. Levchuk
F. Ball
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
O. Davignon
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
D. M. Newbold
S. Paramesvaran
B. Penning
T. Sakuma
D. Smith
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. Cieri
D. J. A. Cockerill
J. A. Coughlan
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
E. Olaiya
D. Petyt
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
W. J. Womersley
R. Bainbridge
P. Bloch
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
R. Di Maria
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
T. James
M. Komm
C. Laner
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
J. Nash
A. Nikitenko
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
G. Singh
M. Stoye
T. Strebler
S. Summers
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
D. Winterbottom
J. Wright
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
A. Morton
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
K. Call
J. Dittmann
K. Hatakeyama
H. Liu
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
A. Buccilli
S. I. Cooper
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
D. Arcaro
T. Bose
D. Gastler
S. Girgis
D. Pinna
C. Richardson
J. Rohlf
L. Sulak
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
M. Hadley
J. Hakala
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
Z. Mao
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
D. Yu
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
S. Shalhout
M. Shi
D. Stolp
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
S. Erhan
A. Florent
J. Hauser
M. Ignatenko
N. Mccoll
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
V. Valuev
E. Bouvier
K. Burt
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
E. Kennedy
F. Lacroix
O. R. Long
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
L. Wang
H. Wei
S. Wimpenny
B. R. Yates
J. G. Branson
S. Cittolin
M. Derdzinski
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
A. Holzner
D. Klein
G. Kole
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
D. Olivito
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
J. Wood
F. Würthwein
A. Yagil
G. Zevi Della Porta
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
V. Dutta
M. Franco Sevilla
L. Gouskos
R. Heller
J. Incandela
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
D. Stuart
I. Suarez
S. Wang
J. Yoo
D. Anderson
A. Bornheim
J. M. Lawhorn
N. Lu
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
R. Wilkinson
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
F. Jensen
A. Johnson
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
J. Chaves
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
K. Mcdermott
N. Mirman
J. R. Patterson
D. Quach
A. Rinkevicius
A. Ryd
L. Skinnari
L. Soffi
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
J. Tucker
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
J. Duarte
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
J. Hanlon
R. M. Harris
S. Hasegawa
J. Hirschauer
Z. Hu
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
B. Klima
M. J. Kortelainen
B. Kreis
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J. M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
G. Rakness
F. Ravera
A. Reinsvold
L. Ristori
A. Savoy-Navarro
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
N. Strobbe
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
C. Vernieri
M. Verzocchi
R. Vidal
M. Wang
H. A. Weber
D. Acosta
P. Avery
P. Bortignon
D. Bourilkov
A. Brinkerhoff
L. Cadamuro
A. Carnes
D. Curry
R. D. Field
S. V. Gleyzer
B. M. Joshi
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
P. Ma
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
D. Sperka
J. Wang
X. Zuo
Y. R. Joshi
S. Linn
A. Ackert
T. Adams
A. Askew
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
T. Kolberg
G. Martinez
T. Perry
H. Prosper
A. Saha
C. Schiber
R. Yohay
M. M. Baarmand
V. Bhopatkar
S. Colafranceschi
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
T. Roy
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
D. Berry
R. R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
K. Jung
J. Kamin
C. Mills
M. B. Tonjes
N. Varelas
H. Wang
X. Wang
Z. Wu
J. Zhang
M. Alhusseini
B. Bilki
W. Clarida
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
B. Blumenfeld
A. Cocoros
N. Eminizer
D. Fehling
L. Feng
A. V. Gritsan
W. T. Hung
P. Maksimovic
J. Roskes
U. Sarica
M. Swartz
M. Xiao
A. Al-bataineh
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
J. Bowen
A. Bylinkin
J. Castle
S. Khalil
A. Kropivnitskaya
D. Majumder
W. Mcbrayer
M. Murray
C. Rogan
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
C. Ferraioli
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
J. Kunkle
A. C. Mignerey
S. Nabili
F. Ricci-Tam
M. Seidel
Y. H. Shin
A. Skuja
S. C. Tonwar
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
V. Azzolini
A. Baty
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
Z. Demiragli
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
Y. Iiyama
M. Klute
D. Kovalskyi
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
A. C. Benvenuti
R. M. Chatterjee
A. Evans
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
S. Kalafut
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
R. Rusack
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
E. Avdeeva
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
F. Golf
R. Gonzalez Suarez
R. Kamalieddin
I. Kravchenko
J. Monroy
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
A. Godshalk
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. Mclean
D. Nguyen
A. Parker
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
D. M. Morse
T. Orimoto
A. Tishelman-charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
O. Charaf
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Trovato
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
F. Meng
C. Mueller
Y. Musienko
M. Planer
R. Ruchti
P. Siddireddy
G. Smith
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
A. Woodard
J. Alimena
L. Antonelli
B. Bylsma
L. S. Durkin
S. Flowers
B. Francis
C. Hill
W. Ji
T. Y. Ling
W. Luo
B. L. Winer
S. Cooperstein
P. Elmer
J. Hardenbrook
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
J. Salfeld-Nebgen
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
A. Barker
V. E. Barnes
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
A. Khatiwada
B. Mahakud
D. H. Miller
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
J. Sun
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
Z. Chen
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
Arun Kumar
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
Y. t. Duh
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
J. Han
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
P. Tan
R. Taus
R. Ciesielski
K. Goulianos
B. Chiarito
J. P. Chou
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
R. Kunnawalkam Elayavalli
S. Kyriacou
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
H. Saka
S. Salur
S. Schnetzer
D. Sheffield
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
P. Thomassen
H. Acharya
A. G. Delannoy
J. Heideman
G. Riley
S. Spanier
O. Bouhali
A. Celik
M. Dalchenko
M. De Mattia
A. Delgado
S. Dildick
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
F. De Guio
P. R. Dudero
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
Q. Xu
M. W. Arenton
P. Barria
B. Cox
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
H. Li
C. Neu
T. Sinthuprasith
E. Wolfe
F. Xia
R. Harr
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
S. Zaleski
J. Buchanan
C. Caillol
D. Carlsmith
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
B. Gomber
M. Grothe
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
P. Klabbers
A. Lanaro
K. Long
R. Loveless
T. Ruggles
A. Savin
N. Smith
W. H. Smith
N. Woods
G. Antchev
P. Aspell
I. Atanassov
V. Avati
J. Baechler
C. Baldenegro Barrera
V. Berardi
M. Berretti
V. Borchsh
E. Bossini
U. Bottigli
M. Bozzo
H. Burkhardt
F. S. Cafagna
M. G. Catanesi
M. Csanád
T. Csörgő
M. Deile
F. De Leonardis
M. Doubek
D. Druzhkin
K. Eggert
V. Eremin
A. Fiergolski
L. Forthomme
F. Garcia
V. Georgiev
S. Giani
L. Grzanka
J. Hammerbauer
T. Isidori
V. Ivanchenko
M. Janda
A. Karev
J. Kašpar
B. Kaynak
J. Kopal
V. Kundrát
S. Lami
R. Linhart
C. Lindsey
M. V. Lokajíček
L. Losurdo
F. Lucas Rodríguez
M. Macrí
M. Malawski
N. Minafra
S. Minutoli
T. Naaranoja
F. Nemes
H. Niewiadomski
T. Novák
E. Oliveri
F. Oljemark
M. Oriunno
K. Österberg
P. Palazzi
V. Passaro
Z. Peroutka
J. Procházka
M. Quinto
E. Radermacher
E. Radicioni
F. Ravotti
C. Royon
G. Ruggiero
H. Saarikko
V. D. Samoylenko
A. Scribano
J. Siroky
J. Smajek
W. Snoeys
R. Stefanovitch
J. Sziklai
C. Taylor
E. Tcherniaev
N. Turini
O. Urban
V. Vacek
O. Vavroch
J. Welti
J. Williams
J. Zich
K. Zielinski
CMS and TOTEM Collaborations
Pokaż więcej
Temat :
Astrophysics
QB460-466
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
European Physical Journal C: Particles and Fields, Vol 80, Iss 12, Pp 1-30 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/1434-6044; https://doaj.org/toc/1434-6052
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f30284573b8e41f4af137c92a73ce941
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Impact of downstream effects of glucocorticoid receptor dysfunction on organ function in critical illness-associated systemic inflammation
Autorzy :
Martin Wepler
Jonathan M. Preuss
Tamara Merz
Oscar McCook
Peter Radermacher
Jan P. Tuckermann
Sabine Vettorazzi
Pokaż więcej
Temat :
Glucocorticoid receptor
Dysfunction
Monomer
Dimer
Systemic inflammation
Mouse models
Medical emergencies. Critical care. Intensive care. First aid
RC86-88.9
Źródło :
Intensive Care Medicine Experimental, Vol 8, Iss S1, Pp 1-13 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://doaj.org/toc/2197-425X
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8b3e96d58f1a4370aea081abf7cf80ec
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurement of the charged-current electron (anti-)neutrino inclusive cross-sections at the T2K off-axis near detector ND280
Autorzy :
The T2K collaboration
K. Abe
N. Akhlaq
R. Akutsu
A. Ali
C. Alt
C. Andreopoulos
L. Anthony
M. Antonova
S. Aoki
A. Ariga
T. Arihara
Y. Asada
Y. Ashida
E. T. Atkin
Y. Awataguchi
S. Ban
M. Barbi
G. J. Barker
G. Barr
D. Barrow
C. Barry
M. Batkiewicz-Kwasniak
A. Beloshapkin
F. Bench
V. Berardi
L. Berns
S. Bhadra
S. Bienstock
A. Blondel
S. Bolognesi
T. Bonus
B. Bourguille
S. B. Boyd
D. Brailsford
A. Bravar
D. Bravo Berguño
C. Bronner
S. Bron
A. Bubak
M. Buizza Avanzini
J. Calcutt
T. Campbell
S. Cao
S. L. Cartwright
M. G. Catanesi
A. Cervera
A. Chappell
C. Checchia
D. Cherdack
N. Chikuma
G. Christodoulou
M. Cicerchia
J. Coleman
G. Collazuol
L. Cook
D. Coplowe
A. Cudd
A. Dabrowska
G. De Rosa
T. Dealtry
P. F. Denner
S. R. Dennis
C. Densham
F. Di Lodovico
N. Dokania
S. Dolan
T. A. Doyle
O. Drapier
J. Dumarchez
P. Dunne
A. Eguchi
L. Eklund
S. Emery-Schrenk
A. Ereditato
P. Fernandez
T. Feusels
A. J. Finch
G. A. Fiorentini
G. Fiorillo
C. Francois
M. Friend
Y. Fujii
R. Fujita
D. Fukuda
R. Fukuda
Y. Fukuda
K. Fusshoeller
C. Giganti
T. Golan
M. Gonin
A. Gorin
M. Guigue
D. R. Hadley
J. T. Haigh
P. Hamacher-Baumann
M. Hartz
T. Hasegawa
S. Hassani
N. C. Hastings
T. Hayashino
Y. Hayato
A. Hiramoto
M. Hogan
J. Holeczek
N. T. Hong Van
T. Honjo
F. Iacob
A. K. Ichikawa
M. Ikeda
T. Ishida
T. Ishii
M. Ishitsuka
K. Iwamoto
A. Izmaylov
N. Izumi
M. Jakkapu
B. Jamieson
S. J. Jenkins
C. Jesús-Valls
M. Jiang
S. Johnson
P. Jonsson
C. K. Jung
X. Junjie
P. B. Jurj
M. Kabirnezhad
A. C. Kaboth
T. Kajita
H. Kakuno
J. Kameda
D. Karlen
S. P. Kasetti
Y. Kataoka
Y. Katayama
T. Katori
Y. Kato
E. Kearns
M. Khabibullin
A. Khotjantsev
T. Kikawa
H. Kikutani
H. Kim
S. King
J. Kisiel
A. Knight
A. Knox
T. Kobata
T. Kobayashi
L. Koch
T. Koga
A. Konaka
L. L. Kormos
Y. Koshio
A. Kostin
K. Kowalik
H. Kubo
Y. Kudenko
N. Kukita
S. Kuribayashi
R. Kurjata
T. Kutter
M. Kuze
L. Labarga
J. Lagoda
M. Lamoureux
D. Last
M. Laveder
M. Lawe
M. Licciardi
T. Lindner
R. P. Litchfield
S. L. Liu
X. Li
A. Longhin
L. Ludovici
X. Lu
T. Lux
L. N. Machado
L. Magaletti
K. Mahn
M. Malek
S. Manly
L. Maret
A. D. Marino
L. Marti-Magro
J. F. Martin
T. Maruyama
T. Matsubara
K. Matsushita
V. Matveev
C. Mauger
K. Mavrokoridis
E. Mazzucato
M. McCarthy
N. McCauley
J. McElwee
K. S. McFarland
C. McGrew
A. Mefodiev
C. Metelko
M. Mezzetto
A. Minamino
O. Mineev
S. Mine
M. Miura
L. Molina Bueno
S. Moriyama
J. Morrison
Th. A. Mueller
L. Munteanu
S. Murphy
Y. Nagai
T. Nakadaira
M. Nakahata
Y. Nakajima
A. Nakamura
K. G. Nakamura
K. Nakamura
Y. Nakano
S. Nakayama
T. Nakaya
K. Nakayoshi
C. Nantais
C. E. R. Naseby
T. V. Ngoc
K. Niewczas
K. Nishikawa
Y. Nishimura
E. Noah
T. S. Nonnenmacher
F. Nova
P. Novella
J. Nowak
J. C. Nugent
H. M. O’Keeffe
L. O’Sullivan
T. Odagawa
T. Ogawa
R. Okada
K. Okumura
T. Okusawa
S. M. Oser
R. A. Owen
Y. Oyama
V. Palladino
J. L. Palomino
V. Paolone
M. Pari
W. C. Parker
S. Parsa
J. Pasternak
P. Paudyal
M. Pavin
D. Payne
G. C. Penn
L. Pickering
C. Pidcott
G. Pintaudi
E. S. Pinzon Guerra
C. Pistillo
B. Popov
K. Porwit
M. Posiadala-Zezula
A. Pritchard
B. Quilain
T. Radermacher
E. Radicioni
B. Radics
P. N. Ratoff
E. Reinherz-Aronis
C. Riccio
E. Rondio
S. Roth
A. Rubbia
A. C. Ruggeri
C. A. Ruggles
A. Rychter
K. Sakashita
F. Sánchez
G. Santucci
C. M. Schloesser
K. Scholberg
J. Schwehr
M. Scott
Y. Seiya
T. Sekiguchi
H. Sekiya
D. Sgalaberna
R. Shah
A. Shaikhiev
F. Shaker
A. Shaykina
M. Shiozawa
W. Shorrock
A. Shvartsman
A. Smirnov
M. Smy
J. T. Sobczyk
H. Sobel
F. J. P. Soler
Y. Sonoda
J. Steinmann
S. Suvorov
A. Suzuki
S. Y. Suzuki
Y. Suzuki
A. A. Sztuc
M. Tada
M. Tajima
A. Takeda
Y. Takeuchi
H. K. Tanaka
H. A. Tanaka
S. Tanaka
Y. Tanihara
M. Tani
N. Teshima
L. F. Thompson
W. Toki
C. Touramanis
T. Towstego
K. M. Tsui
T. Tsukamoto
M. Tzanov
Y. Uchida
M. Vagins
S. Valder
Z. Vallari
D. Vargas
G. Vasseur
C. Vilela
W. G. S. Vinning
T. Vladisavljevic
V. V. Volkov
T. Wachala
J. Walker
J. G. Walsh
Y. Wang
D. Wark
M. O. Wascko
A. Weber
R. Wendell
M. J. Wilking
C. Wilkinson
J. R. Wilson
R. J. Wilson
K. Wood
C. Wret
Y. Yamada
K. Yamamoto
C. Yanagisawa
G. Yang
T. Yano
K. Yasutome
S. Yen
N. Yershov
M. Yokoyama
T. Yoshida
M. Yu
A. Zalewska
J. Zalipska
K. Zaremba
G. Zarnecki
M. Ziembicki
E. D. Zimmerman
M. Zito
S. Zsoldos
A. Zykova
Pokaż więcej
Temat :
Other experiments
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 10, Pp 1-43 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP10(2020)114; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8b4fa529c33c429798fc73e92c168988
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Do medical students recognise the deteriorating patient by analysing their vital signs? A monocentric observational study based on the National Early Warning Score 2
Autorzy :
Achim Schneider
David Alexander Christian Messerer
Michael Fauler
Astrid Horneffer
Oliver Keis
Lea-Marie Mauder
Peter Radermacher
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Źródło :
BMJ Open, Vol 11, Iss 2 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://bmjopen.bmj.com/content/11/2/e044354.full; https://doaj.org/toc/2044-6055
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/ff072b356c3e4182bb75c75f15d53fdc
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies