Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rashkovskii, A. Yu."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Holomorphic Almost-Periodic Functions
Autorzy :
Favorov, S. Yu.
Rashkovskii, A. Yu.
Pokaż więcej
Źródło :
Acta Applicandae Mathematica: An International Survey Journal on Applying Mathematics and Mathematical Applications. January 2001 65(1-3):217-235
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extension and approximation of functions subharmonic in a half plane. Impossibility of extension of plurisubharmonic functions
Autorzy :
Rashkovskii, A. Yu.
Ronkin, L. I.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal. August 1994 46(8):1117-1130
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dirichlet problem in a class of pluriharmonic functions in the generalized unit disc
Autorzy :
Rashkovskii, A. Yu.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Soviet Mathematics. February 1990 48(3):325-329
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Increase and decrease of subharmonic functions in a cone
Autorzy :
Rashkovskii, A. Yu.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal. September 1989 41(9):1079-1084
Czasopismo naukowe
Tytuł :
An integral representation of subharmonic functions of finite order in a cone
Autorzy :
Rashkovskii, A. Yu.
Pokaż więcej
Źródło :
Siberian Mathematical Journal. May 1989 30(3):433-445
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies