Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rebmann, Corinna"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Author Correction: The FLUXNET2015 dataset and the ONEFlux processing pipeline for eddy covariance data
Autorzy :
Pastorello, Gilberto
Trotta, Carlo
Canfora, EleonoraAff2, Aff3
Chu, Housen
Christianson, Danielle
Cheah, You-Wei
Poindexter, Cristina
Chen, Jiquan
Elbashandy, Abdelrahman
Humphrey, Marty
Isaac, Peter
Polidori, DiegoAff2, Aff3
Reichstein, Markus
Ribeca, AlessioAff2, Aff3
van Ingen, Catharine
Vuichard, Nicolas
Zhang, Leiming
Amiro, Brian
Ammann, Christof
Arain, M. Altaf
Ardö, Jonas
Arkebauer, Timothy
Arndt, Stefan K.
Arriga, NicolaAff18, Aff19
Aubinet, Marc
Aurela, Mika
Baldocchi, Dennis
Barr, AlanAff23, Aff24
Beamesderfer, Eric
Marchesini, Luca BelelliAff25, Aff26
Bergeron, Onil
Beringer, Jason
Bernhofer, Christian
Berveiller, Daniel
Billesbach, Dave
Black, Thomas Andrew
Blanken, Peter D.
Bohrer, Gil
Boike, JuliaAff35, Aff36
Bolstad, Paul V.
Bonal, Damien
Bonnefond, Jean-Marc
Bowling, David R.
Bracho, Rosvel
Brodeur, Jason
Brümmer, Christian
Buchmann, Nina
Burban, Benoit
Burns, Sean P.Aff33, Aff46
Buysse, Pauline
Cale, Peter
Cavagna, Mauro
Cellier, Pierre
Chen, Shiping
Chini, Isaac
Christensen, Torben R.
Cleverly, JamesAff51, Aff52
Collalti, AlessioAff2, Aff53
Consalvo, ClaudiaAff2, Aff54
Cook, Bruce D.
Cook, David
Coursolle, CaroleAff57, Aff58
Cremonese, Edoardo
Curtis, Peter S.
D’Andrea, Ettore
da Rocha, Humberto
Dai, Xiaoqin
Davis, Kenneth J.
De Cinti, Bruno
de Grandcourt, Agnes
De Ligne, Anne
De Oliveira, Raimundo C.
Delpierre, Nicolas
Desai, Ankur R.
Di Bella, Carlos Marcelo
di Tommasi, Paul
Dolman, Han
Domingo, Francisco
Dong, Gang
Dore, Sabina
Duce, Pierpaolo
Dufrêne, Eric
Dunn, Allison
Dušek, Jiří
Eamus, Derek
Eichelmann, Uwe
ElKhidir, Hatim Abdalla M.
Eugster, Werner
Ewenz, Cacilia M.
Ewers, Brent
Famulari, Daniela
Fares, SilvanoAff78, Aff79
Feigenwinter, Iris
Feitz, Andrew
Fensholt, Rasmus
Filippa, Gianluca
Fischer, Marc
Frank, John
Galvagno, Marta
Gharun, Mana
Gianelle, Damiano
Gielen, Bert
Gioli, Beniamino
Gitelson, Anatoly
Goded, Ignacio
Goeckede, Mathias
Goldstein, Allen H.
Gough, Christopher M.
Goulden, Michael L.
Graf, Alexander
Griebel, Anne
Gruening, Carsten
Grünwald, Thomas
Hammerle, Albin
Han, ShijieAff91, Aff92
Han, Xingguo
Hansen, Birger Ulf
Hanson, Chad
Hatakka, Juha
He, YongtaoAff11, Aff94
Hehn, Markus
Heinesch, Bernard
Hinko-Najera, Nina
Hörtnagl, Lukas
Hutley, Lindsay
Ibrom, Andreas
Ikawa, Hiroki
Jackowicz-Korczynski, MarcinAff15, Aff50
Janouš, Dalibor
Jans, Wilma
Jassal, Rachhpal
Jiang, Shicheng
Kato, TomomichiAff101, Aff102
Khomik, MyroslavaAff14, Aff103
Klatt, Janina
Knohl, AlexanderAff105, Aff106
Knox, Sara
Kobayashi, Hideki
Koerber, Georgia
Kolle, Olaf
Kosugi, Yoshiko
Kotani, Ayumi
Kowalski, Andrew
Kruijt, Bart
Kurbatova, Julia
Kutsch, Werner L.
Kwon, Hyojung
Launiainen, Samuli
Laurila, Tuomas
Law, Bev
Leuning, Ray
Li, Yingnian
Liddell, Michael
Limousin, Jean-Marc
Lion, Marryanna
Liska, Adam J.
Lohila, AnnaleaAff21, Aff121
López-Ballesteros, Ana
López-Blanco, Efrén
Loubet, Benjamin
Loustau, Denis
Lucas-Moffat, AntjeAff43, Aff123
Lüers, JohannesAff124, Aff125
Ma, Siyan
Macfarlane, Craig
Magliulo, Vincenzo
Maier, Regine
Mammarella, Ivan
Manca, Giovanni
Marcolla, Barbara
Margolis, Hank A.
Marras, SerenaAff3, Aff127
Massman, William
Mastepanov, MikhailAff50, Aff128
Matamala, Roser
Matthes, Jaclyn Hatala
Mazzenga, Francesco
McCaughey, Harry
McHugh, Ian
McMillan, Andrew M. S.
Merbold, Lutz
Meyer, Wayne
Meyers, Tilden
Miller, Scott D.
Minerbi, Stefano
Moderow, Uta
Monson, Russell K.
Montagnani, LeonardoAff136, Aff138
Moore, Caitlin E.
Moors, EddyAff140, Aff141
Moreaux, VirginieAff39, Aff142
Moureaux, Christine
Munger, J. WilliamAff143, Aff144
Nakai, TaroAff145, Aff146
Neirynck, Johan
Nesic, Zoran
Nicolini, GiacomoAff2, Aff3
Noormets, Asko
Northwood, Matthew
Nosetto, MarceloAff150, Aff151
Nouvellon, YannAff64, Aff152
Novick, Kimberly
Oechel, WalterAff154, Aff155
Olesen, Jørgen EivindAff156, Aff157
Ourcival, Jean-Marc
Papuga, Shirley A.
Parmentier, Frans-JanAff15, Aff159
Paul-Limoges, Eugenie
Pavelka, Marian
Peichl, Matthias
Pendall, Elise
Phillips, Richard P.
Pilegaard, Kim
Pirk, NorbertAff15, Aff164
Posse, Gabriela
Powell, Thomas
Prasse, Heiko
Prober, Suzanne M.
Rambal, Serge
Rannik, Üllar
Raz-Yaseef, Naama
Rebmann, Corinna
Reed, David
de Dios, Victor RescoAff162, Aff168
Restrepo-Coupe, Natalia
Reverter, Borja R.
Roland, Marilyn
Sabbatini, Simone
Sachs, Torsten
Saleska, Scott R.
Sánchez-Cañete, Enrique P.Aff112, Aff171
Sanchez-Mejia, Zulia M.
Schmid, Hans Peter
Schmidt, Marius
Schneider, Karl
Schrader, Frederik
Schroder, Ivan
Scott, Russell L.
Sedlák, PavelAff74, Aff176
Serrano-Ortíz, PenélopeAff171, Aff177
Shao, Changliang
Shi, Peili
Shironya, Ivan
Siebicke, Lukas
Šigut, Ladislav
Silberstein, RichardAff28, Aff179
Sirca, CostantinoAff3, Aff127
Spano, DonatellaAff3, Aff127
Steinbrecher, Rainer
Stevens, Robert M.
Sturtevant, Cove
Suyker, Andy
Tagesson, TorbernAff15, Aff81
Takanashi, Satoru
Tang, Yanhong
Tapper, Nigel
Thom, Jonathan
Tomassucci, MicheleAff2, Aff186
Tuovinen, Juha-Pekka
Urbanski, Shawn
Valentini, RiccardoAff2, Aff3
van der Molen, Michiel
van Gorsel, Eva
van Huissteden, Ko
Varlagin, Andrej
Verfaillie, Joseph
Vesala, Timo
Vincke, Caroline
Vitale, DomenicoAff2, Aff3
Vygodskaya, Natalia
Walker, Jeffrey P.
Walter-Shea, Elizabeth
Wang, Huimin
Weber, Robin
Westermann, Sebastian
Wille, Christian
Wofsy, StevenAff143, Aff144
Wohlfahrt, Georg
Wolf, Sebastian
Woodgate, WilliamAff192, Aff193
Li, Yuelin
Zampedri, Roberto
Zhang, Junhui
Zhou, Guoyi
Zona, DonatellaAff154, Aff196
Agarwal, Deb
Biraud, Sebastien
Torn, Margaret
Papale, DarioAff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Data. 8(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The FLUXNET2015 dataset and the ONEFlux processing pipeline for eddy covariance data
Autorzy :
Pastorello, Gilberto
Trotta, Carlo
Canfora, EleonoraAff2, Aff3
Chu, Housen
Christianson, Danielle
Cheah, You-Wei
Poindexter, Cristina
Chen, Jiquan
Elbashandy, Abdelrahman
Humphrey, Marty
Isaac, Peter
Polidori, DiegoAff2, Aff3
Reichstein, Markus
Ribeca, AlessioAff2, Aff3
van Ingen, Catharine
Vuichard, Nicolas
Zhang, Leiming
Amiro, Brian
Ammann, Christof
Arain, M. Altaf
Ardö, Jonas
Arkebauer, Timothy
Arndt, Stefan K.
Arriga, NicolaAff18, Aff19
Aubinet, Marc
Aurela, Mika
Baldocchi, Dennis
Barr, AlanAff23, Aff24
Beamesderfer, Eric
Marchesini, Luca BelelliAff25, Aff26
Bergeron, Onil
Beringer, Jason
Bernhofer, Christian
Berveiller, Daniel
Billesbach, Dave
Black, Thomas Andrew
Blanken, Peter D.
Bohrer, Gil
Boike, JuliaAff35, Aff36
Bolstad, Paul V.
Bonal, Damien
Bonnefond, Jean-Marc
Bowling, David R.
Bracho, Rosvel
Brodeur, Jason
Brümmer, Christian
Buchmann, Nina
Burban, Benoit
Burns, Sean P.Aff33, Aff46
Buysse, Pauline
Cale, Peter
Cavagna, Mauro
Cellier, Pierre
Chen, Shiping
Chini, Isaac
Christensen, Torben R.
Cleverly, JamesAff51, Aff52
Collalti, AlessioAff2, Aff53
Consalvo, ClaudiaAff2, Aff54
Cook, Bruce D.
Cook, David
Coursolle, CaroleAff57, Aff58
Cremonese, Edoardo
Curtis, Peter S.
D’Andrea, Ettore
da Rocha, Humberto
Dai, Xiaoqin
Davis, Kenneth J.
Cinti, Bruno De
Grandcourt, Agnes de
Ligne, Anne De
De Oliveira, Raimundo C.
Delpierre, Nicolas
Desai, Ankur R.
Di Bella, Carlos Marcelo
Tommasi, Paul di
Dolman, Han
Domingo, Francisco
Dong, Gang
Dore, Sabina
Duce, Pierpaolo
Dufrêne, Eric
Dunn, Allison
Dušek, Jiří
Eamus, Derek
Eichelmann, Uwe
ElKhidir, Hatim Abdalla M.
Eugster, Werner
Ewenz, Cacilia M.
Ewers, Brent
Famulari, Daniela
Fares, SilvanoAff78, Aff79
Feigenwinter, Iris
Feitz, Andrew
Fensholt, Rasmus
Filippa, Gianluca
Fischer, Marc
Frank, John
Galvagno, Marta
Gharun, Mana
Gianelle, Damiano
Gielen, Bert
Gioli, Beniamino
Gitelson, Anatoly
Goded, Ignacio
Goeckede, Mathias
Goldstein, Allen H.
Gough, Christopher M.
Goulden, Michael L.
Graf, Alexander
Griebel, Anne
Gruening, Carsten
Grünwald, Thomas
Hammerle, Albin
Han, ShijieAff91, Aff92
Han, Xingguo
Hansen, Birger Ulf
Hanson, Chad
Hatakka, Juha
He, YongtaoAff11, Aff94
Hehn, Markus
Heinesch, Bernard
Hinko-Najera, Nina
Hörtnagl, Lukas
Hutley, Lindsay
Ibrom, Andreas
Ikawa, Hiroki
Jackowicz-Korczynski, MarcinAff15, Aff50
Janouš, Dalibor
Jans, Wilma
Jassal, Rachhpal
Jiang, Shicheng
Kato, TomomichiAff101, Aff102
Khomik, MyroslavaAff14, Aff103
Klatt, Janina
Knohl, AlexanderAff105, Aff106
Knox, Sara
Kobayashi, Hideki
Koerber, Georgia
Kolle, Olaf
Kosugi, Yoshiko
Kotani, Ayumi
Kowalski, Andrew
Kruijt, Bart
Kurbatova, Julia
Kutsch, Werner L.
Kwon, Hyojung
Launiainen, Samuli
Laurila, Tuomas
Law, Bev
Leuning, Ray
Li, Yingnian
Liddell, Michael
Limousin, Jean-Marc
Lion, Marryanna
Liska, Adam J.
Lohila, AnnaleaAff21, Aff121
López-Ballesteros, Ana
López-Blanco, Efrén
Loubet, Benjamin
Loustau, Denis
Lucas-Moffat, AntjeAff43, Aff123
Lüers, JohannesAff124, Aff125
Ma, Siyan
Macfarlane, Craig
Magliulo, Vincenzo
Maier, Regine
Mammarella, Ivan
Manca, Giovanni
Marcolla, Barbara
Margolis, Hank A.
Marras, SerenaAff3, Aff127
Massman, William
Mastepanov, MikhailAff50, Aff128
Matamala, Roser
Matthes, Jaclyn Hatala
Mazzenga, Francesco
McCaughey, Harry
McHugh, Ian
McMillan, Andrew M. S.
Merbold, Lutz
Meyer, Wayne
Meyers, Tilden
Miller, Scott D.
Minerbi, Stefano
Moderow, Uta
Monson, Russell K.
Montagnani, LeonardoAff136, Aff138
Moore, Caitlin E.
Moors, EddyAff140, Aff141
Moreaux, VirginieAff39, Aff142
Moureaux, Christine
Munger, J. WilliamAff143, Aff144
Nakai, TaroAff145, Aff146
Neirynck, Johan
Nesic, Zoran
Nicolini, GiacomoAff2, Aff3
Noormets, Asko
Northwood, Matthew
Nosetto, MarceloAff150, Aff151
Nouvellon, YannAff64, Aff152
Novick, Kimberly
Oechel, WalterAff154, Aff155
Olesen, Jørgen EivindAff156, Aff157
Ourcival, Jean-Marc
Papuga, Shirley A.
Parmentier, Frans-JanAff15, Aff159
Paul-Limoges, Eugenie
Pavelka, Marian
Peichl, Matthias
Pendall, Elise
Phillips, Richard P.
Pilegaard, Kim
Pirk, NorbertAff15, Aff164
Posse, Gabriela
Powell, Thomas
Prasse, Heiko
Prober, Suzanne M.
Rambal, Serge
Rannik, Üllar
Raz-Yaseef, Naama
Rebmann, Corinna
Reed, David
Dios, Victor Resco deAff162, Aff168
Restrepo-Coupe, Natalia
Reverter, Borja R.
Roland, Marilyn
Sabbatini, Simone
Sachs, Torsten
Saleska, Scott R.
Sánchez-Cañete, Enrique P.Aff112, Aff171
Sanchez-Mejia, Zulia M.
Schmid, Hans Peter
Schmidt, Marius
Schneider, Karl
Schrader, Frederik
Schroder, Ivan
Scott, Russell L.
Sedlák, PavelAff74, Aff176
Serrano-Ortíz, PenélopeAff171, Aff177
Shao, Changliang
Shi, Peili
Shironya, Ivan
Siebicke, Lukas
Šigut, Ladislav
Silberstein, RichardAff28, Aff179
Sirca, CostantinoAff3, Aff127
Spano, DonatellaAff3, Aff127
Steinbrecher, Rainer
Stevens, Robert M.
Sturtevant, Cove
Suyker, Andy
Tagesson, TorbernAff15, Aff81
Takanashi, Satoru
Tang, Yanhong
Tapper, Nigel
Thom, Jonathan
Tomassucci, MicheleAff2, Aff186
Tuovinen, Juha-Pekka
Urbanski, Shawn
Valentini, RiccardoAff2, Aff3
van der Molen, Michiel
van Gorsel, Eva
van Huissteden, Ko
Varlagin, Andrej
Verfaillie, Joseph
Vesala, Timo
Vincke, Caroline
Vitale, DomenicoAff2, Aff3
Vygodskaya, Natalia
Walker, Jeffrey P.
Walter-Shea, Elizabeth
Wang, Huimin
Weber, Robin
Westermann, Sebastian
Wille, Christian
Wofsy, StevenAff143, Aff144
Wohlfahrt, Georg
Wolf, Sebastian
Woodgate, WilliamAff192, Aff193
Li, Yuelin
Zampedri, Roberto
Zhang, Junhui
Zhou, Guoyi
Zona, DonatellaAff154, Aff196
Agarwal, Deb
Biraud, Sebastien
Torn, Margaret
Papale, DarioAff2, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Data. 7(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Shifts in the Abundances of Saprotrophic and Ectomycorrhizal Fungi With Altered Leaf Litter Inputs.
Autorzy :
Marañón-Jiménez, Sara
Radujković, Dajana
Verbruggen, Erik
Grau, Oriol
Cuntz, Matthias
Peñuelas, Josep
Richter, Andreas
Schrumpf, Marion
Rebmann, Corinna
Pokaż więcej
Temat :
ECTOMYCORRHIZAL fungi
FOREST litter
DNA sequencing
FUNGAL communities
DECIDUOUS forests
TEMPERATE forests
Źródło :
Frontiers in Plant Science; 7/21/2021, Vol. 12, p1-17, 17p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Eddy covariance raw data processing for CO2 and energy fluxes calculation at ICOS ecosystem stations
Autorzy :
Sabbatini, Simone
Mammarella, Ivan
Metzger, Stefan
Montagnani, Leonardo
Pitacco, Andrea
Rebmann, Corinna
Sedlák, Pavel
Šigut, Ladislav
Vitale, Domenico
Papale, Dario
Arriga, Nicola
Fratini, Gerardo
Graf, Alexander
Hörtnagl, Lukas
Ibrom, Andreas
Longdoz, Bernard
Mauder, Matthias
Merbold, Lutz
Pokaż więcej
Temat :
Earth sciences
Biology
ATTENUATION
method standardisation
Sciences de l'environnement & écologie [Sciences du vivant]
WATER-VAPOR
UNCERTAINTY
biosphere-atmosphere exchange
ICOS
FREQUENCY-RESPONSE CORRECTIONS
Environmental sciences & ecology [Life sciences]
protocol
SONIC ANEMOMETER
turbulent fluxes
BALANCE
PART II
CARBON
ddc:640
EXCHANGE
ddc:550
FOOTPRINT PREDICTION
1172 Environmental sciences
Źródło :
International agrophysics, 32 (4), 495–515
International agrophysics 32(4), 495 - 515 (2018). doi:10.1515/intag-2017-0043
International agrophysics
International Agrophysics, 32 (4)
Sabbatini, S, Mammarella, I, Arriga, N, Fratini, G, Graf, A, Hörtnagl, L, Ibrom, A, Longdoz, B, Mauder, M, Merbold, L, Metzger, S, Montagnani, L, Pitacco, A, Rebmann, C, Sedlak, P, Sigut, L, Vitale, D & Papale, D 2018, ' Eddy covariance raw data processing for CO 2 and energy fluxes calculation at ICOS ecosystem stations ', International Agrophysics, vol. 32, no. 4, pp. 495-515 . https://doi.org/10.1515/intag-2017-0043
Eddy covariance raw data processing for CO2 and energy fluxes calculation at ICOS ecosystem stations. International Agrophysics., PolandDe Gruyter Open. (2018).
Opis pliku :
application/application/pdf; application/pdf; pdf
Tytuł :
Radiation measurements at ICOS ecosystem stations
Autorzy :
Carrara, Arnaud
Kolari, Pasi
de Beeck, Maarten Op
Arriga, Nicola
Berveiller, Daniel
Dengel, Sigrid
Ibrom, Andreas
Merbold, Lutz
Rebmann, Corinna
Sabbatini, Simone
Serrano-Ortiz, Penelope
Biraud, Sebastien C.
Pokaż więcej
Temat :
standard
PAR
CO2 UPTAKE
FLUXES
FOREST
Biology
SURFACE
QUANTUM YIELD
measurement
ICOS
radiation
PHOTOSYNTHESIS
Agronomy & Agriculture
RADIOMETRY
ENERGY-BALANCE CLOSURE
NET
1172 Environmental sciences
DEFINITIONS
Źródło :
Carrara, A, Kolari, P, Op de Beeck, M, Berveiller, D, Dengel, S, Ibrom, A, Merbold, L, Rebmann, C, Sabbatini, S & Serrano-Ortiz, P 2018, ' Radiation measurements at ICOS ecosystem stations ', International Agrophysics, vol. 32, no. 4, pp. 589-605 . https://doi.org/10.1515/intag-2017-0049
International Agrophysics, vol 32, iss 4
International agrophysics
International Agrophysics, 32 (4)
Opis pliku :
application/application/pdf; application/pdf; pdf
Tytuł :
Towards long-term standardised carbon and greenhouse gas observations for monitoring Europe's terrestrial ecosystems : a review
Autorzy :
Franz, Daniela
Acosta, Manuel
Altimir, Nuria
Arriga, Nicola
Arrouays, Dominique
Aubinet, Marc
Aurela, Mika
Ayres, Edward
Lopez-Ballesteros, Ana
Barbaste, Mireille
Berveiller, Daniel
Biraud, Sebastien
Boukir, Hakima
Brown, Timothy
Bruemmer, Christian
Buchmann, Nina
Burba, George
Carrara, Arnaud
Cescatti, Allessandro
Ceschia, Eric
Clement, Robert
Cremonese, Edoardo
Crill, Patrick
Darenova, Eva
Dengel, Sigrid
D'Odorico, Petra
Filippa, Gianluca
Fleck, Stefan
Fratini, Gerardo
Fuss, Roland
Gielen, Bert
Gogo, Sebastien
Grace, John
Graf, Alexander
Grelle, Achim
Gross, Patrick
Gruenwald, Thomas
Haapanala, Sami
Hehn, Markus
Heinesch, Bernard
Heiskanen, Jouni
Herbst, Mathias
Herschlein, Christine
Hortnagl, Lukas
Hufkens, Koen
Ibrom, Andreas
Jolivet, Claudy
Joly, Lilian
Jones, Michael
Kiese, Ralf
Klemedtsson, Leif
Kljun, Natascha
Klumpp, Katja
Kolari, Pasi
Kolle, Olaf
Kowalski, Andrew
Kutsch, Werner
Laurila, Tuomas
de Ligne, Anne
Linder, Sune
Lindroth, Anders
Lohila, Annalea
Longdoz, Bernhard
Mammarella, Ivan
Manise, Tanguy
Maranon Jimenez, Sara
Matteucci, Giorgio
Mauder, Matthias
Meier, Philip
Merbold, Lutz
Mereu, Simone
Metzger, Stefan
Migliavacca, Mirco
Molder, Meelis
Montagnani, Leonardo
Moureaux, Christine
Nelson, David
Nemitz, Eiko
Nicolini, Giacomo
Nilsson, Mats B.
op de Beeck, Maarten
Osborne, Bruce
Lofvenius, Mikaell Ottosson
Pavelka, Marian
Peichl, Matthias
Peltola, Olli
Pihlatie, Mari
Pitacco, Andrea
Pokorny, Radek
Pumpanen, Jukka
Ratie, Celine
Rebmann, Corinna
Roland, Marilyn
Sabbatini, Simone
Saby, Nicolas P. A.
Saunders, Matthew
Schmid, Hans Peter
Schrumpf, Marion
Sedlak, Pavel
Serrano Ortiz, Penelope
Siebicke, Lukas
Sigut, Ladislav
Silvennoinen, Hanna
Simioni, Guillaume
Skiba, Ute
Sonnentag, Oliver
Soudani, Kamel
Soule, Patrice
Steinbrecher, Rainer
Tallec, Tiphaine
Thimonier, Anne
Tuittila, Eeva-Stiina
Tuovinen, Juha-Pekka
Vestin, Patrik
Vincent, Gaelle
Vincke, Caroline
Vitale, Domenico
Waldner, Peter
Weslien, Per
Wingate, Lisa
Wohlfahrt, Georg
Zahniser, Mark
Vesala, Timo
Pokaż więcej
Temat :
observational network
Biology
Earth sciences
DIOXIDE EXCHANGE
CO2 EXCHANGE
standardised monitoring
Atmospheric Sciences
NET CARBON
GHG exchange
carbon cycle
ICOS
FOREST ECOSYSTEMS
CH4 EMISSIONS
1.5 DEGREES-C
ddc:640
MEASUREMENT NETWORK
ddc:550
INTERANNUAL VARIABILITY
PRIMARY PRODUCTIVITY
1172 Environmental sciences
CLIMATE EXTREMES
4111 Agronomy
Źródło :
International agrophysics
International agrophysics 32(4), 439 - 455 (2018). doi:10.1515/intag-2017-0039
Franz, D, Acosta, M, Altimir, N, Arriga, N, Arrouays, D, Aubinet, M, Aurela, M, Ayres, E, López-Ballesteros, A, Barbaste, M, Berveiller, D, Biraud, S, Boukir, H, Brown, T, Brümmer, C, Buchmann, N, Burba, G, Carrara, A, Cescatti, A, Ceschia, E, Clement, R, Cremonese, E, Crill, P, Darenova, E, Dengel, S, D'Odorico, P, Filippa, G, Fleck, S, Fratini, G, Fuss, R, Gielen, B, Gogo, S, Grace, J, Graf, A, Grelle, A, Gross, P, Grünwald, T, Haapanala, S, Hehn, M, Heinesch, B & Ibrom, A 2018, ' Towards long-term standardised carbon and greenhouse gas observations for monitoring Europe´s terrestrial ecosystems: a review." ', International Agrophysics, vol. 32, no. 4, pp. 439-455 . https://doi.org/10.1515/intag-2017-0039
International agrophysics, 32 (4), 439–455
International Agrophysics 4 (32), 439-455. (2018)
Opis pliku :
pdf; application/pdf; text
Tytuł :
Early stage litter decomposition across biomes
Autorzy :
Djukic, Ika
Kepfer-Rojas, Sebastian
Schmidt, Inge
Klaus, Klaus Steenberg
Beier, Claus
Berg, Björn
Verheyen, Kris
Adrian, Adriano
Paquette, Alain
Gutiérrez-Girón, Alba
Humbert, Alberto
Valdecantos, Alejandro
Petraglia, alessandro
Alexander, Heather
Augustaitis, Algirdas
Saillard, Amelie
Ruiz Fernandez, Ana Carolina
Sousa, Ana
Lillebø, Ana
da Rocha Gripp, Anderson
Francez, André-Jean
Fischer, Andrea
Bohner, Andreas
Malyshev, Andrey
Andrić, Andrijana
Smith, Andy
Stanisci, Angela
Seres, Anikó
Schmidt, Anja
Avila, Anna
Probst, Anne
Ouin, Annie
Khuroo, Anzar
Verstraeten, Arne
Palabral-Aguilera, Arely
Stefanski, artur
Gaxiola, Aurora
Muys, Bart
Bosman, Bernard
Ahrends, Bernd
Parker, Bill
Sattler, Birgit
Yang, Bo
Juráni, Bohdan
Erschbamer, Brigitta
Ortiz, Carmen Eugenia Rodriguez
Christiansen, Casper
Carol Adair, E.
Meredieu, Céline
Mony, Cendrine
Nock, Charles A.
Chen, Chi-Ling
Wang, Chiao-Ping
Baum, Christel
Rixen, Christian
Delire, Christine
Piscart, Christophe
Andrews, Christopher
Rebmann, Corinna
Branquinho, Cristina
Polyanskaya, Dana
Delgado, David Fuentes
Wundram, Dirk
Radeideh, Diyaa
Ordóñez-Regil, Eduardo
Crawford, Edward
Preda, Elena
Tropina, Elena
Groner, Elli
Lucot, Eric
Hornung, Erzsébet
Gacia, Esperança
Lévesque, Esther
Benedito, Evanilde
Davydov, Evgeny
Ampoorter, Evy
Bolzan, Fabio Padilha
Varela, Felipe
Kristöfel, Ferdinand
Maestre, Fernando
Danger, Florence
Hofhansl, Florian
Kitz, Florian
Sutter, Flurin
Cuesta, Francisco
de Almeida Lobo, Francisco
de Souza, Franco Leandro
Berninger, Frank
Zehetner, Franz
Wohlfahrt, Georg
Vourlitis, George
Carreño-Rocabado, Geovana
Arena, Gina
Pinha, Gisele Daiane
González, Grizelle
Canut, Guylaine
Lee, Hanna
Verbeeck, Hans
Auge, Harald
Pauli, Harald
Nacro, Hassan Bismarck
Bahamonde, Héctor
Feldhaar, Heike
Jäger, Heinke
Serrano, Helena
Verheyden, Hélène
Bruelheide, Helge
Meesenburg, Henning
Jungkunst, Hermann
Jactel, Hervé
Shibata, Hideaki
Kurokawa, Hiroko
Lopez Garcia, Hugo
Rojas Villalobos, Hugo
Yesilonis, Ian
Melece, Inara
Van Halder, Inge
Quirós, Inmaculada García
Makelele, Isaac
Senou, Issaka
Fekete, István
Mihal, Ivan
Ostonen, Ivika
Borovská, Jana
Roales, Javier
Shoqeir, Jawad
Lata, Jean-Christophe
Theurillat, Jean-Paul
Probst, Jean-Luc
Zimmerman, Jess
Vijayanathan, Jeyanny
Tang, Jianwu
Thompson, Jill
Doležal, Jiří
Sanchez-Cabeza, Joan-Albert
Merlet, Joel
Henschel, Joh
Neirynck, Johan
Knops, Johannes
Loehr, John
von Oppen, Jonathan
Þorláksdóttir, Jónína Sigríður
Löffler, Jörg
Cardoso-Mohedano, José-Gilberto
Benito-Alonso, José-Luis
Torezan, José Marcelo
Morina, Josef
Jiménez, Juan
Quinde, Juan Dario
Alatalo, Juha
Seeber, Julia
Stadler, Jutta
Kriiska, Kaie
Coulibaly, Kalifa
Fukuzawa, Karibu
Szlavecz, Katalin
Gerhátová, Katarína
Lajtha, Kate
Käppeler, Kathrin
Jennings, Katie
Tielbörger, Katja
Hoshizaki, Kazuhiko
Green, Ken
Yé, Lambiénou
Pazianoto, Laryssa Helena Ribeiro
Dienstbach, Laura
Williams, Laura
Yahdjian, Laura
Brigham, Laurel
van den Brink, Liesbeth
RUSTAD, LINDSEY
Zhang, Lipeng
Morillas, Lourdes
Xiankai, Lu
Carneiro, Luciana Silva
Di Martino, Luciano
Villar, Luis
Bader, Maaike
Morley, Madison
Lebouvier, Marc
Tomaselli, Marcello
Sternberg, Marcelo
Schaub, Marcus
Santos-Reis, Margarida
Glushkova, Maria
Torres, María Guadalupe Almazán
Giroux, Marie-Andrée
de Graaff, Marie-Anne
Pons, Marie-Noëlle
Bauters, Marijn
Mazón, Marina
Frenzel, Mark
Didion, Markus
Wagner, Markus
Hamid, Maroof
Lopes, Marta
Apple, Martha
Schädler, Martin
Weih, Martin
Gualmini, Matteo
Vadeboncoeur, Matthew
Bierbaumer, Michael
Danger, Michaël
Liddell, Michael
Mirtl, Michael
Scherer-Lorenzen, Michael
Růžek, Michal
Carbognani, Michele
Di Musciano, Michele
Matsushita, Michinari
Zhiyanski, Miglena
Pușcaș, Mihai
Barna, Milan
Ataka, Mioko
Jiangming, Mo
Alsafran, Mohammed
Carnol, Monique
Barsoum, Nadia
Tokuchi, Naoko
Eisenhauer, Nico
Lecomte, Nicolas
Filippova, Nina
Hölzel, Norbert
Ferlian, Olga
Romero, Oscar
Pinto, Osvaldo
Peri, Pablo
Weber, Paige
Vittoz, Pascal
Turtureanu, Pavel Dan
Fleischer, Peter
Macreadie, Peter
Haase, Peter
Reich, Peter
Petřík, Petr
Choler, Philippe
Marmonier, Pierre
Muriel, Priscilla
Ponette, Quentin
Guariento, Rafael Dettogni
Canessa, Rafaella
Kiese, Ralf
Hewitt, Rebecca
Rønn, Regin
Adrian, Rita
Kanka, Róbert
Weigel, Robert
Gatti, Roberto Cazzolla
Martins, Rodrigo Lemes
Georges, Romain
Ise, Rosa Isela
Gavilán, Rosario
Dasgupta, Sabyasachi
Wittlinger, Sally
Puijalon, Sara
Freda, Sarah
Sato, Satoshi
Charles, Sean
Gogo, Sébastien
Drollinger, Simon
Mereu, Simone
Wipf, Sonja
Trevathan-Tackett, Stacey
Löfgren, Stefan
Stoll, Stefan
Trogisch, Stefan
Hoeber, Stefanie
Seitz, Steffen
Glatzel, Stephan
Milton, Sue
Dousset, Sylvie
Mori, Taiki
Sato, Takanori
Ise, Takeshi
Hishi, Takuo
Kenta, Tanaka
Nakaji, Tatsuro
Michelan, Thaisa Sala
Camboulive, Thierry
Mozdzer, Thomas
Scholten, Thomas
Spiegelberger, Thomas
Zechmeister, Thomas
Kleinebecker, Till
Hiura, Tsutom
Enoki, Tsutomu
Ursu, Tudor-Mihai
di Cella, Umberto Morra
Hamer, Ute
Klaus, Valentin
Rêgo, Vanessa Mendes
Di Cecco, Valter
Busch, Verena
Fontana, Veronika
Piscová, Veronika
Carbonell, Victoria
Ochoa, Victoria
Bretagnolle, Vincent
Maire, Vincent
Farjalla, Vinicius
Zhou, Wenjun
Luo, Wentao
McDowell, William
Hu, Yalin
Utsumi, Yasuhiro
Kominami, Yuji
Zaika, Yulia
Rozhkov, Yury
Kotroczó, Zsolt
Tóth, Zsolt
Pokaż więcej
Temat :
Tea composition initiative
[SDU.ENVI]Sciences of the Universe [physics]/Continental interfaces, environment
Biochimie, Biologie Moléculaire
rooibos tea
TeaComposition initiative
green tea
[SDE]Environmental Sciences
tea bag
carbon turnover
[SDE.BE]Environmental Sciences/Biodiversity and Ecology
Ingénierie de l'environnement
Źródło :
Science of the Total Environment, Elsevier, 2018, 628-629, pp.1369-1394. ⟨10.1016/j.scitotenv.2018.01.012⟩
Science of the Total Environment, (2018)
Science of the Total Environment
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies