Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Redparth, Paul"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-4 z 4
Tytuł :
Spectral Properties of Non-self-adjoint Operators in the Semi-classical Regime
Autorzy :
Redparth, Paul
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Differential Equations; December 2001, Vol. 177 Issue: 2 p307-330, 24p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-4 z 4

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies