Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wyszukujesz frazę ""Reggio, A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Janus effect of glucocorticoids on differentiation of muscle fibro/adipogenic progenitors
Autorzy :
Andrea Cerquone Perpetuini
Giulio Giuliani
Alessio Reggio
Mauro Cerretani
Marisabella Santoriello
Roberta Stefanelli
Alessandro Palma
Simone Vumbaca
Steven Harper
Luisa Castagnoli
Alberto Bresciani
Gianni Cesareni
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports, Vol 10, Iss 1, Pp 1-18 (2020)
Temat :
Medicine
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-020-62194-6; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/82ea417dc72b44fead9095ac0300f0bf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Molecular therapies delaying cardiovascular aging: disease- or health-oriented approaches
Autorzy :
Alessandra Magenta
Reggio Lorde
Sunayana Begum Syed
Maurizio C Capogrossi
Annibale Puca
Paolo Madeddu
Pokaż więcej
Źródło :
Vascular Biology, Vol 2, Iss 1, Pp R45-R58 (2020)
Temat :
vascular regeneration
genetics
epigenetics
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Physiology
QP1-981
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://vb.bioscientifica.com/view/journals/vb/aop/vb-19-0029/vb-19-0029.xml; https://doaj.org/toc/2516-5658
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b356c2082bed49a5a7ee51ef921eab5e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Landscapes of Jonian Calabria Ulteriore
Autorzy :
Maria Reggio
Pokaż więcej
Źródło :
ArcHistoR Architettura Storia Restauro - Architecture History Restoration, Vol 4, Iss 0, Pp 20-41 (2019)
Temat :
trasformazioni
paesaggi
Calabria Jonica
Architecture
NA1-9428
History (General)
D1-2009
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://pkp.unirc.it/ojs/index.php/archistor/article/view/464; https://doaj.org/toc/2384-8898
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/43bb4db0dfc2452380c03a58eda4762c
Czasopismo naukowe
Tytuł :
GPR6 Structural Insights: Homology Model Construction and Docking Studies
Autorzy :
Israa H. Isawi
Paula Morales
Noori Sotudeh
Dow P. Hurst
Diane L. Lynch
Patricia H. Reggio
Pokaż więcej
Źródło :
Molecules, Vol 25, Iss 3, p 725 (2020)
Temat :
gpr6
homology model
molecular modeling
g-protein-coupled receptor
molecular dynamics
molecular docking
Organic chemistry
QD241-441
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
https://www.mdpi.com/1420-3049/25/3/725; https://doaj.org/toc/1420-3049
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b29654b473574beeb8a32aa15d7b44d4
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Osteogenic differentiation of skeletal muscle progenitor cells is activated by the DNA damage response
Autorzy :
M. Rosina
F. Langone
G. Giuliani
A. Cerquone Perpetuini
A. Reggio
A. Calderone
C. Fuoco
L. Castagnoli
C. Gargioli
G. Cesareni
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports, Vol 9, Iss 1, Pp 1-14 (2019)
Temat :
Medicine
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-019-41926-3; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/8d199e4e6eb14d41a34291c7e246855e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The immunosuppressant drug azathioprine restrains adipogenesis of muscle Fibro/Adipogenic Progenitors from dystrophic mice by affecting AKT signaling
Autorzy :
Alessio Reggio
Filomena Spada
Marco Rosina
Giorgia Massacci
Alessandro Zuccotti
Claudia Fuoco
Cesare Gargioli
Luisa Castagnoli
Gianni Cesareni
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports, Vol 9, Iss 1, Pp 1-13 (2019)
Temat :
Medicine
Science
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1038/s41598-019-39538-y; https://doaj.org/toc/2045-2322
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/910ea542faa044b8bea96f7556ba9f39
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abdominal Wall Reconstruction Utilizing the Combination of Absorbable and Permanent Mesh in a Retromuscular Position: A Multicenter Prospective Study
Autorzy :
García-Ureña, Miguel Ángel
López-Monclús, Javier
Cuccurullo, Diego
Blázquez Hernando, Luis Alberto
García-Pastor, Providencia
Reggio, Stefano
Jiménez Cubedo, Elena
San Miguel Méndez, Carlos
Cruz Cidoncha, Arturo
Robin Valle de Lersundi, Alvaro
Pokaż więcej
Źródło :
World Journal of Surgery: Official Journal of the International Society of Surgery/Société Internationale de Chirurgie. 43(1):149-158
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Preimplantation genetic testing for aneuploidy versus morphology as selection criteria for single frozen-thawed embryo transfer in good-prognosis patients: a multicenter randomized clinical trial
Autorzy :
Acacio, Brian
Lavery, Stuart
Carby, Anna
Boostanfar, Robert
Forman, Robert
Sedler, Mark
Jackson, Anthea
Jordan, Keith
Schoolcraft, William
Katz-Jaffe, Mandy
McReynolds, Susanna
Schnell, Vicki
Loy, Randall
Chantilis, Samuel
Ku, Lowell
Kaplan, Brian
Frattarelli, John
Morales, Arlene
Craig, H. Randall
Perloe, Mark
Witz, Craig
Wang, Wei-Hua
Wilcox, John
Norian, John
Thompson, Stephanie Marshall
Chen, Serena
Garrisi, John
Walmsley, Renee
Mendola, Robert
Shamma, F. Nicholas
Pang, Samuel
Sakkas, Denny
Rooney, Kristin
Sneeringer, Rita
Glassner, Michael
Stock-Myer, Sharyn
Wilton, Leeanda
Martic, Mirjana
Coleman, Peter
Shepley, Stephanie
Nakhuda, Gary
Child, Tim
Mounce, Ginny
Griffiths, Tracey
Feinberg, Ronald F.
Blauer, Keith
Reggio, Brett
Rhinehart, Rachel
Ziegler, William
Ahmed, Hina
Kratka, Scott
Willman, Susan
Rosenbluth, Evan
Ivani, Kristen
Thyer, Angela
Silverberg, Kaylen
Minter, Tamara
Miller, Charles
Gysler, Mathias
Saunders, Pauline
Casper, Robert
Conway, Deirdre
Gordon, Tony
Hughes, Mark
Large, Michael
Blazek, Joshua
Munné, Santiago
Wells, Dagan
Fragouli, Elpida
Alfarawati, Samer
Munné, Santiago a, b
Kaplan, Brian c
Frattarelli, John L. d
Child, Tim e
Nakhuda, Gary f
Shamma, F. Nicholas g
Silverberg, Kaylen h, i
Kalista, Tasha j
Handyside, Alan H. k
Katz-Jaffe, Mandy l
Wells, Dagan m
Gordon, Tony n
Stock-Myer, Sharyn o
Willman, Susan p, ∗
Pokaż więcej
Źródło :
In Fertility and Sterility December 2019 112(6):1071-1079
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Risk profiles and one-year outcomes of patients with newly diagnosed atrial fibrillation in India: Insights from the GARFIELD-AF Registry
Autorzy :
Jitendra PS. Sawhney
Veerappa A. Kothiwale
Vikas Bisne
Rajashekhar Durgaprasad
Praveen Jadhav
Manoj Chopda
Velam Vanajakshamma
Ramdhan Meena
Govindan Vijayaraghavan
Kamaldeep Chawla
Jagan Allu
Karen S. Pieper
A. John Camm
Ajay K. Kakkar
Jean-Pierre Bassand
David A. Fitzmaurice
Samuel Z. Goldhaber
Shinya Goto
Sylvia Haas
Werner Hacke
Lorenzo G. Mantovani
Frank Misselwitz
Alexander G.G. Turpie
Martin van Eickels
Freek W.A. Verheugt
Gloria Kayani
Keith A.A. Fox
Bernard J. Gersh
Hector Lucas Luciardi
Harry Gibbs
Marianne Brodmann
Frank Cools
Antonio Carlos Pereira Barretto
Stuart J. Connolly
Alex Spyropoulos
John Eikelboom
Ramon Corbalan
Dayi Hu
Petr Jansky
Jørn Dalsgaard Nielsen
Hany Ragy
Pekka Raatikainen
Jean-Yves Le Heuzey
Harald Darius
Matyas Keltai
Sanjay Kakkar
Jitendra Pal Singh Sawhney
Giancarlo Agnelli
Giuseppe Ambrosio
Yukihiro Koretsune
Carlos Jerjes Sánchez Díaz
Hugo Ten Cate
Dan Atar
Janina Stepinska
Elizaveta Panchenko
Toon Wei Lim
Barry Jacobson
Seil Oh
Xavier Viñolas
Marten Rosenqvist
Jan Steffel
Pantep Angchaisuksiri
Ali Oto
Alex Parkhomenko
Wael Al Mahmeed
David Fitzmaurice
D.Y. Hu
K.N. Chen
Y.S. Zhao
H.Q. Zhang
J.Z. Chen
S.P. Cao
D.W. Wang
Y.J. Yang
W.H. Li
Y.H. Yin
G.Z. Tao
P. Yang
Y.M. Chen
S.H. He
Ying Wang
Yong Wang
G.S. Fu
X. Li
T.G. Wu
X.S. Cheng
X.W. Yan
R.P. Zhao
M.S. Chen
L.G. Xiong
P. Chen
Y. Jiao
Y. Guo
L. Xue
F.Z. Wang
H. Li
Z.M. Yang
C.L. Bai
J. Chen
J.Y. Chen
X. Chen
S. Feng
Q.H. Fu
X.J. Gao
W.N. Guo
R.H. He
X.A. He
X.S. Hu
X.F. Huang
B. Li
J. Li
L. Li
Y.H. Li
T.T. Liu
W.L. Liu
Y.Y. Liu
Z.C. Lu
X.L. Luo
T.Y. Ma
J.Q. Peng
X. Sheng
X.J. Shi
Y.H. Sun
G. Tian
K. Wang
L. Wang
R.N. Wu
Q. Xie
R.Y. Xu
J.S. Yang
L.L. Yang
Q. Yang
Y. Ye
H.Y. Yu
J.H. Yu
T. Yu
H. Zhai
Q. Zhan
G.S. Zhang
Q. Zhang
R. Zhang
Y. Zhang
W.Y. Zheng
B. Zhou
Z.H. Zhou
X.Y. Zhu
S. Kakkar
J.P.S. Sawhney
P. Jadhav
R. Durgaprasad
A.G. Ravi Shankar
R.K. Rajput
K. Bhargava
R. Sarma
A. Srinivas
D. Roy
U.M. Nagamalesh
M. Chopda
R. Kishore
G. Kulkarni
P. Chandwani
R.A. Pothiwala
M. Padinhare Purayil
S. Shah
K. Chawla
V.A. Kothiwale
B. Raghuraman
G. Vijayaraghavan
V.M. Vijan
G. Bantwal
V. Bisne
A. Khan
J.B. Gupta
S. Kumar
D. Jain
S. Abraham
D. Adak
A. Barai
H. Begum
P. Bhattacharjee
M. Dargude
D. Davies
B. Deshpande
P. Dhakrao
V. Dhyani
S. Duhan
M. Earath
A. Ganatra
S. Giradkar
V. Jain
R. Karthikeyan
L. Kasala
S. Kaur
S. Krishnappa
A. Lawande
B. Lokesh
N. Madarkar
R. Meena
P. More
D. Naik
K. Prashanth
M. Rao
N.M. Rao
N. Sadhu
D. Shah
M. Sharma
P. Shiva
S. Singhal
S. Suresh
V. Vanajakshamma
S.G. Panse
Y. Koretsune
S. Kanamori
K. Yamamoto
K. Kumagai
Y. Katsuda
K. Sadamatsu
F. Toyota
Y. Mizuno
I. Misumi
H. Noguchi
S. Ando
T. Suetsugu
M. Minamoto
Hiroshi Oda
K. Shiraishi
S. Adachi
K. Chiba
H. Norita
M. Tsuruta
T. Koyanagi
H. Ando
T. Higashi
K. Okada
S. Azakami
S. Komaki
K. Kumeda
T. Murayama
J. Matsumura
Y. Oba
R. Sonoda
K. Goto
K. Minoda
Y. Haraguchi
H. Suefuji
H. Miyagi
H. Kato
Tadashi Nakamura
Tsugihiro Nakamura
H. Nandate
R. Zaitsu
Yoshihisa Fujiura
A. Yoshimura
H. Numata
J. Ogawa
H. Tatematsu
Y. Kamogawa
K. Murakami
Y. Wakasa
M. Yamasawa
H. Maekawa
S. Abe
H. Kihara
S. Tsunoda
Katsumi Saito
Kazuyuki Saito
T. Fudo
K. Obunai
H. Tachibana
I. Oba
T. Kuwahata
S. Higa
M. Gushiken
T. Eto
H. Yoshida
D. Ikeda
Yoshitake Fujiura
M. Ishizawa
M. Nakatsuka
K. Murata
C. Ogurusu
M. Shimoyama
M. Akutsu
I. Takamura
F. Hoshino
N. Yokota
T. Iwao
K. Tsuchida
M. Takeuchi
Y. Hatori
Y. Kitami
Yoichi Nakamura
R. Oyama
M. Ageta
Hiroyuki Oda
Y. Go
K. Mishima
T. Unoki
S. Morii
Yuhei Shiga
H. Sumi
T. Nagatomo
K. Sanno
K. Fujisawa
Y. Atsuchi
T. Nagoshi
T. Seto
T. Tabuchi
M. Kameko
K. Nii
K. Oshiro
H. Takezawa
S. Nagano
N. Miyamoto
M. Iwaki
Yuichiro Nakamura
M. Fujii
M. Okawa
Masahiko Abe
Masatake Abe
Mitsunori Abe
T. Saito
T. Mito
K. Nagao
J. Minami
T. Mita
I. Sakuma
T. Taguchi
S. Marusaki
H. Doi
M. Tanaka
T. Fujito
M. Matsuta
T. Kusumoto
S. Kakinoki
K. Ashida
N. Yoshizawa
J. Agata
O. Arasaki
M. Manita
M. Ikemura
S. Fukuoka
H. Murakami
S. Matsukawa
Y. Hata
T. Taniguchi
T. Ko
H. Kubo
M. Imamaki
M. Akiyama
M. Inagaki
H. Odakura
T. Ueda
Y. Katsube
A. Nakata
H. Watanabe
M. Techigawara
M. Igarashi
K. Taga
T. Kimura
S. Tomimoto
M. Shibuya
M. Nakano
K. Ito
T. Seo
S. Hiramitsu
H. Hosokawa
M. Hoshiai
M. Hibino
K. Miyagawa
Hajime Horie
N. Sugishita
Yukio Shiga
A. Soma
K. Neya
Tetsuro Yoshida
Tomoki Yoshida
M. Mizuguchi
M. Ishiguro
T. Minagawa
M. Wada
H. Mukawa
F. Okuda
S. Nagasaka
Y. Abe
Sen Adachi
Susumu Adachi
T. Adachi
K. Akahane
T. Amano
K. Aoki
T. Aoyama
H. Arai
S. Arima
T. Arino
H. Asano
T. Asano
J. Azuma
T. Baba
T. Betsuyaku
H. Chibana
H. Date
J. Doiuchi
Y. Emura
M. Endo
Y. Fujii
R. Fujiki
A. Fujisawa
Y. Fujisawa
T. Fukuda
T. Fukui
N. Furukawa
T. Furukawa
W. Furumoto
T. Goto
M. Hamaoka
N. Hanazono
K. Hasegawa
T. Hatsuno
Y. Hayashi
K. Higuchi
K. Hirasawa
H. Hirayama
M. Hirose
S. Hirota
M. Honda
Hideki Horie
T. Ido
O. Iiji
H. Ikeda
K. Ikeda
K. Ikeoka
M. Imaizumi
H. Inaba
T. Inoue
F. Iseki
A. Ishihara
N. Ishioka
N. Ito
T. Iwase
H. Kakuda
J. Kamata
H. Kanai
H. Kanda
M. Kaneko
H. Kano
T. Kasai
T. Kato
Y. Kato
Y. Kawada
K. Kawai
K. Kawakami
S. Kawakami
T. Kawamoto
S. Kawano
J. Kim
T. Kira
H. Kitazawa
H. Kitazumi
T. Kito
T. Kobayashi
T. Koeda
J. Kojima
H. Komatsu
I. Komatsu
Y. Koshibu
T. Kotani
T. Kozuka
Y. Kumai
T. Kumazaki
I. Maeda
K. Maeda
Y. Maruyama
S. Matsui
K. Matsushita
Y. Matsuura
K. Mineoi
H. Mitsuhashi
N. Miura
S. Miyaguchi
S. Miyajima
H. Miyamoto
A. Miyashita
S. Miyata
I. Mizuguchi
A. Mizuno
T. Mori
O. Moriai
K. Morishita
O. Murai
Sho Nagai
Shunichi Nagai
E. Nagata
H. Nagata
A. Nakagomi
S. Nakahara
M. Nakamura
R. Nakamura
N. Nakanishi
T. Nakayama
R. Nakazato
T. Nanke
J. Nariyama
Y. Niijima
H. Niinuma
Y. Nishida
Y. Nishihata
K. Nishino
H. Nishioka
K. Nishizawa
I. Niwa
K. Nomura
S. Nomura
M. Nozoe
T. Ogawa
N. Ohara
M. Okada
K. Okamoto
H. Okita
M. Okuyama
H. Ono
T. Ono
Y. Onuki Pearce
S. Oriso
A. Ota
E. Otaki
Y. Saito
H. Sakai
N. Sakamoto
Y. Sakamoto
Y. Samejima
Y. Sasagawa
H. Sasaguri
A. Sasaki
T. Sasaki
Kazuki Sato
Kiyoharu Sato
M. Sawano
S. Seki
Y. Sekine
Y. Seta
K. Sezaki
N. Shibata
Y. Shiina
H. Shimono
Y. Shimoyama
T. Shindo
H. Shinohara
R. Shinohe
T. Shinozuka
T. Shirai
T. Shiraiwa
Y. Shozawa
T. Suga
C. Sugimoto
Kazuo Suzuki
Keita Suzuki
Shu Suzuki
Shunji Suzuki
Susumu Suzuki
Y. Suzuki
M. Tada
A. Taguchi
T. Takagi
Y. Takagi
K. Takahashi
S. Takahashi
H. Takai
C. Takanaka
S. Take
H. Takeda
K. Takei
K. Takenaka
T. Tana
G. Tanabe
K. Taya
H. Teragawa
S. Tohyo
S. Toru
Y. Tsuchiya
T. Tsuji
K. Tsuzaki
H. Uchiyama
O. Ueda
Y. Ueyama
N. Wakaki
T. Wakiyama
T. Washizuka
M. Watanabe
T. Yamada
T. Yamagishi
H. Yamaguchi
Kenichi Yamamoto
Kentaro Yamamoto
Kunihiko Yamamoto
T. Yamamoto
M. Yamaura
M. Yamazoe
K. Yasui
Y. Yokoyama
K. Yoshida
T.W. Lim
C.K. Ching
C.G. Foo
J.H. Chow
D.D. Chen
F.R. Jaufeerally
Y.M. Lee
G. Lim
W.T. Lim
S. Thng
S.Y. Yap
C. Yeo
S. Oh
H.N. Pak
J.-B. Kim
J.H. Kim
S.-W. Jang
D.H. Kim
D.R. Ryu
S.W. Park
D.-K. Kim
D.J. Choi
Y.S. Oh
M.-C. Cho
S.-H. Kim
H.-K. Jeon
D.-G. Shin
J.S. Park
H.K. Park
S.-J. Han
J.H. Sung
J.-G. Cho
G.-B. Nam
Y.K. On
H.E. Lim
J.J. Kwak
T.-J. Cha
T.J. Hong
S.H. Park
J.H. Yoon
N.-H. Kim
K.-S. Kim
B.C. Jung
G.-S. Hwang
C.-J. Kim
D.B. Kim
J.J. Ahn
H.J. An
H. Bae
A.L. Baek
W.J. Chi
E.A. Choi
E.H. Choi
H.K. Choi
H.S. Choi
S. Han
E.S. Heo
K.O. Her
S.W. Hwang
E.M. Jang
H.-S. Jang
S. Jang
H.-G. Jeon
S.R. Jeon
Y.R. Jeon
H.K. Jeong
I.-A. Jung
Hyeon Jeong Kim
Hyun Ju Kim
Ji Seon Kim
Jung Sook Kim
J.A. Kim
K.T. Kim
M.S. Kim
Sang Hee Kim
Sang Hyun Kim
Y.-I. Kim
C.S. Lee
E.H. Lee
G.H. Lee
H.Y. Lee
H.-Y. Lee
K.H. Lee
K.R. Lee
M.S. Lee
M.-Y. Lee
R.W. Lee
S.E. Lee
S.H. Lee
S. Lee
W.Y. Lee
I.K. Noh
A.R. Park
B.R. Park
H.N. Park
J.H. Park
M. Park
Y. Park
S.-Y. Seo
J. Shim
J.H. Sim
Y.M. Sohn
W.S. Son
Y.S. Son
H.J. Song
H.K. Wi
J.J. Woo
S. Ye
K.H. Yim
K.M. Yoo
E.J. Yoon
S.Y. Yun
P. Angchaisuksiri
S. Chawanadelert
P. Mongkolwongroj
K. Kanokphatcharakun
S. Cheewatanakornkul
T. Laksomya
S. Pattanaprichakul
T. Chantrarat
S. Rungaramsin
S. Silaruks
W. Wongcharoen
K. Siriwattana
K. Likittanasombat
P. Katekangplu
W. Boonyapisit
D. Cholsaringkarl
B. Chatlaong
P. Chattranukulchai
Y. Santanakorn
P. Hutayanon
P. Khunrong
T. Bunyapipat
S. Jai-Aue
P. Kaewsuwanna
P. Bamungpong
S. Gunaparn
S. Hongsuppinyo
R. Inphontan
R. Khattaroek
K. Khunkong
U. Kitmapawanont
C. Kongsin
B. Naratreekoon
S. Ninwaranon
J. Phangyota
A. Phrommintikul
P. Phunpinyosak
K. Pongmorakot
S. Poomiphol
N. Pornnimitthum
S. Pumprueg
S. Ratchasikaew
K. Sanit
K. Sawanyawisuth
B. Silaruks
R. Sirichai
A. Sriwichian
W. Suebjaksing
P. Sukklad
T. Suttana
A. Tangsirira
O. Thangpet
W. Tiyanon
Y. Vorasettakarnkij
T. Wisaratapong
W. Wongtheptien
A. Wutthimanop
S. Yawila
A. Oto
A. Altun
I. Ozdogru
K. Ozdemir
O. Yilmaz
A. Aydinlar
M.B. Yilmaz
E. Yeter
Z. Ongen
M. Cayli
H. Pekdemir
M. Ozdemir
M. Sucu
T. Sayin
M. Demir
H. Yorgun
M. Ersanli
E. Okuyan
D. Aras
H. Abdelrahman
O. Aktas
D. Alpay
F. Aras
M.F. Bireciklioglu
S. Budeyri
M. Buyukpapuc
S. Caliskan
M. Esen
M.A. Felekoglu
D. Genc
B. Ikitimur
E.B. Karaayvaz
S. Kılıç Karataş
S. Okutucu
E. Ozcelik
A. Quisi
H. Sag
L. Sahiner
B.Y. Sayin
T. Seker
D. Uzun Alkan
E. Yildirim
R. Yildirim
F. Yilmaz
V. Yuksekdag
H.L. Luciardi
N. Vensentini
A.C. Ingaramo
G.A. Sambadaro
V. Fernandez Caputi
S.G. Berman
P. Dragotto
A.J. Kleiban
N. Centurion
G. Giacomi
R.A. Ahuad Guerrero
D. Conde
G. Zapata
L.A. Di Paola
J.L. Ramos
R.D. Dran
J. Egido
A.A. Fernandez
M.J. Fosco
S. Sassone
V.A. Sinisi
L.R. Cartasegna
M.A. Berli
O.A. Gomez Vilamajo
F. Ferroni
E.D. Alaguibe
A. Alvarez D'Amelio
C. Arabetti
L. Arias
J.A. Belardi
L. Bergesio
F. Berli
M. Berli
S. Borchowiec
C. Buzzetti
R. Cabrini
V. Campisi
A.L. Cappi
R. Carrizo
F. Colombo Berra
J.P. Costabel
O.J.A. Costamagna
A.A. Damonte
I.N. De Urquiza
F. Diez
M.F. Edén
M. Fanuele
F. Fernandez Voena
M. Foa Torres
C. Funosas
M.P. Giacomi
C.H. Gimenez
E.P. Gurfinkel
M. de L.M. Had
V. Hansen
A.D. Hrabar
M. Ingratta
A. Lopez
G. Maehara
L. Maffei
A. Martinelli
C. Martinelli
J. Matkovich
B. Mautner
A. Meirino
R. Munguia
A. Navarro
V. Novas
G. Perez Prados
J. Pontoriero
R.N. Potito
C. Ricotti
M.A. Rodriguez
F. Rolandi
M.E. Said Palladino
M. Salinger
L.S. Sanziani
P.O. Schygiel
A. Sossich
J.F. Tinto
L. Tonelli
A.L. Tufare
M. Vallejo
M.E. Yunis
M. Zillo
F.J. Zurbrigk
A.C.P. Barretto
D.C. Sobral Filho
J. Jaber
D. Armaganijan
J. Faria Neto
A. Steffens
W. Kunz Sebba Barroso de Souza
J.D. de Souza Neto
J.M. Ribeiro
M. Silveira Teixeira
P.R. Ferreira Rossi
L. Pires
D. Moreira
J.C. Moura Jorge
A. Menezes Lorga Filho
L.C. Bodanese
M. Westerlund Montera
C.H. Del Carlo
T. Da Rocha Rodrigues
F.A. Alves da Costa
A. Lopes
R. Lopes
G.R. Araújo
E.R. Fernandes Manenti
J.F. Kerr Saraiva
J.C. Ferreira Braga
A. Negri
L. Souto
C. Moncada
D. Bertolim Precoma
F. Roquette
G. Reis
R.A. Ramos Filho
E. Lanna Figueiredo
R. Vieira Botelho
C. Munhoz da Fontoura Tavares
C.R. Costantini Frack
J. Abdalla Saad
H.C. Finimundi
C. Pisani
D. Chemello
M. Pereira Martins
C.C. Broilo França
F. Alban
G.B. Aranha Rosito
J.B. de Moura Xavier Moraes Junior
R.T. Tumelero
L. Nigro Maia
R. Simões de Almeida
N.C. do Carmo Borges
L.G. Gomes Ferreira
P. Agliardi
J. Alves de Oliveira Gomes
V. Araujo
M. Arruda Nakazone
T. Barbosa
S. Barroso
E. Belisario Falchetto
H. Bellotti Lopes
M.A. Benez Teixeira Lemos
G. Biazus
L. Borges Queiroz
F.E. Camazzola
M. Caporale
S. Cardoso Boscato
F. Chieza
M.O. Chokr
R. Clemente Mingireanov
N. Codonho Góes
C. Correa
M. Costa
C. Costantini Ortiz
L.S. da Silva
F. da Silva Paulitsch
J.A. da Silveira
E. Daros
G.R. de Araújo
M.I. Del Monaco
C. Dias
M.A. Dias
A.P. Drummond Wainstein
P. Ely Pizzato
D.C. Esteves
P. Fabri
T. Félix Lorenzato Fonseca
E. Fernandes
C. Fonseca
C.R. Frack Costantini
R. Franchin Ferraz
F. Freire
P. Gottardo
D. Guanaes
S. Guizzardi
E. Hettwer Magedanz
F. Igansi
F. Jannuzzi
G. Junior
D. Komar
E.G. Lino
D. Lopes
O. Lourenço da Silva Júnior
E. Lustosa
A.P. Macagnan
M.C. Marinho
M. Mazzoni
G. Melo
L. Mortari
O.M.C.C. Mouco
C. Nanzer Vital
C. Ormundo
S. Oss Emmer
E. Palmegiani
R. Pavani
L. Pereira
V.L. Pereira
R. Perreira
S. Poletti
S.C. Quaia Fortunato
C. Queirantes
N. Ramos Pereira
R.L. Rech
S. Ribeiro
A. Rodrigues
H. Roesch
T. Ruaro Reichert
D. Santos
I. Santos
M. Santos
M.V. Seroqui
S. Silva
L. Soares
L. Spolaor
C. Stoll
N. Toazza Duda
L. Trama
B. Unterkircher
M.V. Valois
T. Vargas
T. Viana
C. Vicente
L. Vidal Armaganijan
R. Vieira Homem
L.G. Vieira Torres
L. Vila Boas
F. Villaça Guimarães Filho
R. Corbalan
G. Eggers
C. Bugueño Gutiérrez
G. Arriagada
S. Potthoff Cardenas
B.A.J. Stockins Fernandez
C. Conejeros
C. Houzvic
P. Marin Cuevas
H. Montecinos
A. Forero
F. Lanas
M. Larico Gómez
G. Charme Vilches
C. Rey
C. Astudillo
J. Aguilar
Y. Campisto
C. Lara
E. Molina
J. Munoz Oyarzon
V. Olguin
M. Vergara
C. Villan
C.J. Sánchez Díaz
J. Illescas Diaz
R. Leal Cantú
M.G. Ramos Zavala
R. Cabrera Jardines
N. Espinola Zavaleta
S. Villarreal Umaña
E. López Rosas
G. Llamas Esperón
G. Pozas
E. Cardona Muñoz
N. Matadamas Hernández
A. Leyva Rendón
N. García Hernández
M. de los Ríos Ibarra
L. Virgen Carrillo
D. López Villezca
C. Hernández Herrera
J.J. López Prieto
R. Gaona Rodríguez
E. Villeda Espinosa
D. Flores Martínez
J. Velasco Barcena
R. Yong
I. Rodríguez Briones
J.L. Leiva Pons
H. Álvarez López
R. Olvera Ruiz
C. Díaz de la Vega
C. Cantú Brito
E. Chuquiure Valenzuela
R. Reyes-Sanchez
A. Bazzoni Ruiz
O. Nandayapa Flores
M. Benavides Gonzalez
R. Arriaga Nava
J.D. Morales Cerda
O. Fierro Fierro
P. Fajardo Campos
T.A.A. Alfaro
S. Altamirano Bellorin
R. Avena
M. Chavarria
I. Espinosa
F. Flores Silva
R.H. Garcia Nava
K. Godoy
E.J. Gonzalez Felix
C.L. Gonzalez Garcia
L.G. Gonzalez Salas
P. Guajardo
S. Hernandez Gonzalez
T. Izquierdo
M.C. Mancilla Ortiz
D. Martinez Vasquez
N. Mendoza
J. Morales
N. Nikitina
S. Ochoa Aybar
A. Ortiz
P. Padilla Macias
F. Perez
J.A. Perez Sanchez
S. Piña Toledano
M. Ramos Gonzalez
C. Rivera Ramos
V. Roa Castro
G. Romero Cardona
M. Ruiz Cornejo
A. Salinas
G. Santana
P. Sida Perez
A.C. Tovar Castaneda
R. Trujillo Cortes
M. Brodmann
K. Lenz
H. Drexel
J. Foechterle
C. Hagn
A. Podczeck-Schweighofer
K. Huber
M. Winkler
B. Schneeweiß
A. Gegenhuber
W. Lang
S. Eichinger-Hasenauer
P. Kaserer
J. Sykora
H. Rasch
M. Pichler
E. Schaflinger
B. Strohmer
R. Breier
K.-M. Ebner
L. Eischer
F. Freihoff
A. Lischka-Lindner
T. Mark
A. Mirtl
A. Said
C. Stöcklöcker
B. Vogel
A. Vonbank
C. Wöhrer
D. Zanolin
F. Cools
G. Paparella
P. Vandergoten
J.-L. Parqué
L. Capiau
G. Vervoort
B. Wollaert
P. Desfontaines
G. Mairesse
T. Boussy
P. Godart
A. De Wolf
J. Voet
A. Heyse
G. Hollanders
W. Anné
J. Vercammen
P. Purnode
I. Blankoff
D. Faes
Y. Balthazar
M. Beutels
P. Maréchal
S. Verstraete
O. Xhaet
H. Striekwold
J. Thoeng
K. Hermans
B. Alzand
A.-K. Ascoop
F. Banaeian
A.-M. Barbuto
A.C. Billiaux
M. Blockmans
C. Bouvy
C. Brike
H. Capiau
T. Casier
A. Conde Y Bolado
D. De Cleen
M. De Coninck
M. de Vos
N. de Weerdt
M. Delforge
M. Delvigne
D. Denie
K. Derycker
E. Deweerd
F. Dormal
S. Drieghe
M. Everaert
T. Eykerman
E. Feys
M. Ghekiere
F. Gits
S. Hellemans
L. Helvasto
C. Jacobs
S. Lips
I. Mestdagh
J. Nimmegeers
V. Piamonte
P. Pollet
A. Postolache
M. Raepers
E. Raymenants
J. Richa
H. Rombouts
J. Salembier
C. Scheurwegs
O. Semeraro
N. Simons
C. Smessaert
W. Smolders
I. Stockman
S. Tahon
V. Thyssen
G. Tincani
F. Van Durme
D. Van Lier
H. Vandekerckhove
Y. Vandekerckhove
D. Vandenbroeck
A. Vandorpe
E. Vanhalst
B. Vanhauwaert
C. Vantomme
L. Vergauwen
H. Verloove
T. Vydt
T. Weyn
P. Jansky
P. Reichert
R. Spacek
V. Machova
E. Zidkova
O. Ludka
J. Olsr
L. Kotik
K. Plocova
B. Racz
R. Ferkl
J. Hubac
I. Kotik
Z. Monhart
H. Burianova
O. Jerabek
J. Pisova
I. Petrova
V. Dedek
M. Honkova
P. Podrazil
J. Spinar
J. Vitovec
M. Novak
J. Lastuvka
V. Durdil
P. Antonova
L. Bockova
J. Bultas
J. Chlumsky
L. Dastychova
T. Drasnar
J. Honek
M. Horejsi
V. Hubacova
L. Janska
I. Kopeckova
R. Kratochvilova
E. Krcova
R. Labrova
A. Lindourkova
J. Lipoldova
H. Lubanda
A. Ludkova
L. Mahdalikova
M. Majerníkova
D. Michalik
P. Potuznik
E. Prochazkova
A. Sulc
J. Sveceny
M. Valtova
M. Zidek
J. Zika
J. Nielsen
H. Nielsen
S. Husted
U. Hintze
S. Rasmussen
A. Bremmelgaard
J. Markenvard
J. Boerger
J. Solgaard
P. Simonsen
T. Loekkegaard
M. Bruun
J. Mertz
H. Domínguez
K. Skagen
K. Egstrup
H. Ibsen
I. Raymond
T. Bang-Hansen
C. Ellervik
E. Eriksen
L. Jensen
M. Jensen
M. Leth
A. Nygaard
J. Park
M. Schou
A. Therkelsen
J. Tilma
K. Vesterager
P. Raatikainen
J. Airaksinen
O. Arola
J. Koistinen
H. Nappila
K. Peltomäki
V. Rasanen
T. Vasankari
J.-Y. Le Heuzey
M. Galinier
Y. Gottwalles
F. Paganelli
P. Loiselet
J.-J. Muller
M.B. Koujan
A. Marquand
S. Destrac
O. Piot
N. Delarche
J.-P. Cebron
S. Boveda
M. Guenoun
D. Guedj-Meynier
D. Galley
J. Ohayon
S. Assouline
M. Zuber
P. Amarenco
E. Ellie
J. Kadouch
P.-Y. Fournier
J.-P. Huberman
M. Lemaire
G. Rodier
L. Milandre
X. Vandamme
I. Sibon
J.-P. Neau
M.H. Mahagne
A. Mielot
M. Bonnefoy
J.-B. Churet
V. Navarre
F. Sellem
G. Monniot
J.-P. Boyes
B. Doucet
M. Martelet
D. Obadia
B. Crousillat
J. Mouallem
E. Bearez
P. Nazeyrollas
J.P. Brugnaux
A. Fedorowsky
F. Casassus
J.-B. Berneau
F. Chemin
N. Falvo
J.-M. Perron
J.-E. Poulard
A. Barreau
C. Beltra
E. Corrihons
N. Decarsin
B. Dubois
E. Ducasse
X. Giry
A. Kemmel
S. Ledure
N. Lemaire
F. Robin
N. Rosolin
D. Sanchez
A. Suissa
H. Darius
G. Königer
J. Purr
U. Gerbaulet
B.-T. Kellner
A. Kopf
T. Schäfer
H. Zauzig
P. Riegel
H. Hohensee
E. Eißfeller
W. Eder
G. Rehling
D. Glatzel
S. Zutz
G.-U. Heinz
H. Menke
A. Pustelnik
P. Sandow
N. Ludwig
H. Wiswedel
W. Wildenauer
C. Axthelm
T. Schwarz
A. Babyesiza
G. Stuchlik
H.-H. Zimny
M. Kropp
F. Kahl
A. Caspar
S. Omankowsky
T. Läßig
H.-J. Hartmann
G. Lehmann
H.-W. Bindig
G. Hergdt
D. Reimer
J. Hauk
W. Dorsch
J. Dshabrailov
H. Michel
K.-A. Rapp
R. Vormann
P. Mayer
U. Horstmeier
V. Eissing
H. Hey
H. Leuchtgens
V. Lilienweiß
K. Kolitsch
C. Schubert
H. Lauer
T. Buchner
G. Brauer
S. Kamin
K. Müller
M. Abdel-Qader
S. Baumbach
H.-H. Ebert
C. Schwencke
S. Schellong
P. Bernhardt
L. Karolyi
B. Sievers
W. Haverkamp
P. Salbach
J.-U. Röhnisch
S. Schoen
W. Erdle
T. Mueller
H. Mueller
V. Mitrovic
Z. Babjakova
K. Bergner
S. Boehme
K. Bonin
D. Buckert
F. Busch
U. Dichristin
S. Diez
A. Fleck
K. Flint
H. Floegel
C. Fritz
R. Frommhold
J. Gehre
J. Geyer
A. Grytzmann
M. Hahn
K. Helgert
K. Hubert
K. Kirchner-Volker
V. Klein
D. Kroll
A. Krueger
R. Lehmann
L. Mann
A. Maselli
G. Menken
K. Mikes
H. Mortan
N. Nasser
D. Nicolaus
A. Plauskat
L. Pomper
A. Quietzsch
C. Ravenhorst
C. Reichelt
C. Reimer
B. Schaefer
S. Scharrer
K. Schirmer
K. Schmidt
R. Schoene
J. Schulze
M. Schuppe
S. Simon
S. Sommer
K. Spranger
A. Talkenberger
K. Tauber
A. Tetlak
T. Toennishoff
R. Voelkel-Babyesiza
B. Voigts
U. Weiser
S. Wesendorf
S. Wildenauer
T. Wolf
J. Wurziger
J. Zak
H.-D. Zauzig
S. Ziefle
S. Zincke
M. Keltai
S. Vangel
G. Szalai
B. Merkely
S. Kancz
Z. Boda
A. Nagy
Z. Laszlo
A. Matoltsy
B. Gaszner
P. Polgar
T. Habon
E. Noori
G. Juhasz
N. Kanakaridisz
I. Szentpeteri
F. Juhasz
A. Vertes
A. Papp
Z. May
J. Ferenczi
M. Egyutt
E. Kis
G. Engelthaler
G. Szantai
E. Fulop
P. Gombos
D. Gulyas
P. Jen
E. Kiralyhazine Gyorke
M. Kovacs
S. Kovacsne Levang
S. Marianna
Z. Radics
N. Sydó
R. Szalo
A. Szilagyi
F. Sztanyik
B. Vandrus
G. Agnelli
G. Ambrosio
E. Tiraferri
R. Santoro
S. Testa
G. Di Minno
M. Moia
T.M. Caimi
G. Martini
M. Tessitori
R. Cappelli
D. Poli
R. Quintavalla
F. Melone
F. Cosmi
A. Pizzini
G. Piseddu
R. Fanelli
C. Latella
R. Santi
L. Pancaldi
R. De Cristofaro
G. Palareti
A. De Blasio
J. Salerno Uriarte
F. Minetti
E.M. Pogliani
L.M. Lonati
M. Accogli
N. Ciampani
S. Malengo
M. Feola
A. Raisaro
L. Fattore
P. Grilli
F. Germini
M. Settimi
M. Alunni
G. Duranti
L. Tedeschi
G. Baglioni
G. Avanzino
M. Berardi
V. Pannacci
A. Giombolini
S. Nicoli
T. Scarponi
B. Allasia
P. Ricciarini
R. Nasorri
A. Argena
P. Bossolasco
P. Ronchini
A. Filippi
F. Tradati
C. Bulla
L. Donzelli
L. Foppa
M.L. Bottarelli
A. Tomasello
A. Mauric
C. Femiano
R. Reggio
F. Lillo
A. Mariani
F. Forcignanò
M. Volpe
M. D'Avino
M.G. Bongiorni
S. Severi
A. Capucci
C. Lodigiani
E. Salomone
G. Serviddio
C. Tondo
P. Golino
C. Mazzone
S. Iacopino
V. Pengo
M. Galvani
L. Moretti
P. Ambrosino
E. Banfi
V. Biagioli
A. Bianchi
G. Boggian
M. Breschi
S. Brusorio
F. Calcagnoli
G. Campagna
M. Carpenedo
C. Ciabatta
G. Ciliberti
G. Cimmino
C. D'Arienzo
L. Di Gennaro
M. Fedele
P.M. Ferrini
K. Granzow
G. Guazzaloca
F. Guerra
A. Lo Buglio
S. Longo
F. Macellari
E. Mesolella
E. Mollica Poeta
P. Occhilupo
V. Oriana
G. Rangel
L. Salomone
A. Scaccianoce
C. Scarone
L. Segreti
G. Sottilota
R. Villani
C. Zecca
H. ten Cate
J.H. Ruiter
H. Klomps
M. Bongaerts
M.G.C. Pieterse
C. Guldener
J.-P. Herrman
G. Lochorn
A. Lucassen
H. Adriaansen
S.H.K. The
P.R. Nierop
P.A.M. Hoogslag
W. Hermans
B.E. Groenemeijer
W. Terpstra
C. Buiks
L.V.A. Boersma
M. Boersma-Slootweg
F. Bosman
M. Bosschaert
S. Bruin
I. Danse
J. De Graaf
J. de Graauw
M. Debordes
S. Dols
F. Geerlings
K. Gorrebeeck
A. Jerzewski
W. Jetten
M. Kelderman
T. Kloosterman
E.M. Koomen
J. Krikken
P. Melman
R. Mulder
A. Pronk
A. Stallinga-de Vos
J. te Kaat
P. Tonino
B. Uppelschoten
R. van de Loo
T. van der Kley
G. van Leeuwen
J.J. van Putten
L. Westerman
D. Atar
E. Berge
P.A. Sirnes
E. Gjertsen
T. Hole
K. Erga
A. Hallaråker
G. Skjelvan
A. Østrem
B. Ghezai
A. Svilaas
P. Christersson
T. Øien
S. Høegh Henrichsen
J. Berg-Johansen
J.E. Otterstad
H. Antonsen
K. Ausen
H. Claussen
I. Dominguez
A. Jekthammer
A.B. Lensebraaten
V. Nilsen
M. O'Donovan
K. Ringdalen
S. Strand
J. Stepinska
R. Korzeniak
A. Gieroba
M. Biedrzycka
Marcin Ogorek
B. Wozakowska-Kaplon
K. Loboz-Grudzien
J. Kosior
W. Supinski
J. Kuzniar
R. Zaluska
J. Hiczkiewicz
L. Swiatkowska-Byczynska
L. Kucharski
M. Gruchala
P. Minc
M. Olszewski
G. Kania
M. Krzciuk
Z. Lajkowski
B. Ostrowska-Pomian
J. Lewczuk
E. Zinka
A. Karczmarczyk
M. Chmielnicka-Pruszczynska
M. Trusz-Gluza
G. Opolski
M. Bronisz
Michal Ogorek
G. Glanowska
P. Ruszkowski
K. Jaworska
R. Sciborski
B. Okopien
P. Kukla
I. Wozniak-Skowerska
K. Galbas
K. Cymerman
J. Jurowiecki
P. Miekus
W. Myszka
S. Mazur
R. Lysek
J. Baszak
T. Rusicka-Piekarz
G. Raczak
E. Domanska
J. Nessler
J. Lesnik
M. Ambicka
D. Andrzejewski
J. Araminowicz
A. Barszcz
R. Bartkowiak
J. Bartnik
M. Basiak
E. Bekieszczuk
L. Bernat
L. Biedrzycki
A. Biernacka
D. Blaszczyk
E. Broton
W. Brzozowski
M. Brzustowska
R. Bzymek
A. Chmielowski
P. Chojnowski
R. Cichomski
K. Cieslak
A. Cieszynska
B. Curyllo
M. Czamara
L. Danilowicz-Szymanowicz
B. Dolecka
L. Drelich
B. Dudzik-Richter
T. Dybala
M. Dziuba
W. Faron
M. Figura-Chmielewska
A. Frankiewicz
W. Gadzinski
E. Gasior
B. Gosciniecka
P. Gutknecht
M. Guziewicz
A. Jackun-Podlesna
G. Jaguszewska
J. Jankielewicz
A. Jaremczuk-Kaczmarczyk
M. Jargiello-Baszak
A. Jarzebowski
E. Jaskulska-Niedziela
M. Jaworska-Drozdowska
J. Kabat
A. Kaczmarzyk-Radka
K. Kalin
R. Kaliszczak
M. Kiliszek
M. Klata
M. Kluczewski
I. Kobielusz-Gembala
E. Kochanska
D. Kociolek
A. Kolodzinska
A. Komlo
A. Konopka
E. Korczowska
E. Kowal
H.K. Kowalczyk
E. Kremis
D. Kruczyk
A. Krzesiak-Lodyga
M. Krzyzanowski
W. Kurdzielewicz
D. Kustrzycka-Kratochwil
D. Lesniewska-Krynska
J. Leszczynski
E. Lewicka
E. Lichota
K. Lip
M. Loboz-Rudnicka
J. Luka
A. Lysek-Jozefowicz
M. Machnikowska
K. Majewska
R. Mariankowski
A. Markiewicz
M. Mazur
A. Metzgier-Gumiela
E. Miedlar
M. Mielcarek
J. Neubauer-Geryk
J. Niedek
A. Niemirycz-Makurat
A. Nowak
S. Nowak
B. Opielowska-Nowak
M. Ozgowicz
A. Pawelska-Buczen
E. Pawlik-Rak
R. Piotrowicz
P. Ptaszynski
A. Raczynska
W. Rogowski
J. Romanek
R. Romaszkiewicz
P. Rostoff
N. Roszczyk
D. Rozewska-Furmanek
J. Rychta
B. Rzyczkowska
A. Sidor
J. Skalska
M. Smichura
M. Splawski
P. Staneta
E. Staniszewska
J. Starak-Marciniak
M. Stopyra-Poczatek
M. Sukiennik-Kujawa
J. Szafranski
P. Szalecki
A. Szczepanska
W. Szkrobka
E. Szuchnik
A. Szulowska
G. Szumczyk-Muszytowska
M. Szwoch
T. Traczyk
M. Troszczynska
G. Trzcinski
S. Tybura
P. Walasik
M. Wegrzynowska
K. Wesolowska
W. Wieczorek
A. Wierzbicka
P. Wilczewski
M. Wilgat-Szecowka
P. Wojewoda
L. Wojnowski
M. Wrobel
K. Zakutynska-Kowalczyk
M. Zyczynska-Szmon
E. Panchenko
V. Eltishcheva
R. Libis
S. Tereshchenko
S. Popov
G. Kamalov
D. Belenky
A. Zateyshchikova
E. Kropacheva
A. Kolesnikova
K. Nikolaev
L. Egorova
A. Khokhlov
E. Yakupov
M. Poltavskaya
D. Zateyshchikov
O. Drapkina
A. Vishnevsky
O. Barbarash
O. Miller
E. Aleksandrova
P. Chizhov
M. Sergeev
E. Shutemova
E. Mazur
K. Zrazhevskiy
T. Novikova
V. Kostenko
Y. Moiseeva
E. Polkanova
K. Sobolev
M. Rossovskaya
G. Zubeeva
Y. Shapovalova
O. Nagibovich
A. Edin
A. Agakhanyan
R. Batalov
Y. Belenkova
F. Bitakova
S. Chugunnaya
A. Dumikyan
S. Erofeeva
E. Gorbunova
T. Gorshkova
A. Gubanov
M. Gurmach
Y. Ivanova
T. Kolesova
D. Konyushenko
O. Korneeva
O. Kropova
P. Kuchuk
O. Kungurtseva
T. Kupriyanova
B. Kurylo
M. Kuvanova
O. Lebedeva
E. Lileeva
O. Machilskaya
T. Medvedeva
G. Monako
I. Motylev
G. Nagibovich
E. Novikova
Y. Orlov
Y. Osmolovskaya
A. Ovsannikova
D. Platonov
S. Rachkova
O. Sinitsina
S. Speshilova
O. Suslova
A. Ushakov
O. Volodicheva
O. Zemlianskaia
I. Zhirov
E. Zhuravleva
I. Zotova
X. Viñolas
P. Alvarez Garcia
M.F. López Fernández
L. Tercedor
S. Tranche Iparraguirre
P. Torán Monserrat
E. Márquez Contreras
J. Isart Rafecas
J. Motero Carrasco
P. García Pavía
C. Gómez Pajuelo
C. Moro Serrano
L.F. Iglesias Alonso
A. Grande Ruiz
J. Mercé Klein
J.R. Gonzalez Juanatey
G. Barón Esquivias
I. Monte Collado
H. Palacín Piquero
C. Brotons Cuixart
M. Rodríguez Morató
J. Bayo I Llibre
C. Corros Vicente
M. Vida Gutierrez
F. Epelde Gonzalo
C.A. Almeida Fernández
N. Del Val Plana
E. Escrivá Montserrat
J.J. Montero Alía
M. Barreda González
M.A. Moleiro Oliva
J. Iglesias Sanmartín
M. Jiménez González
M. Rodriguez Álvarez
J. Herreros Melenchon
T. Ripoll Vera
F. Ridocci Soriano
L. Garcia Riesco
M.D. Marco Macian
J. Quiles Granado
M. Jimenez Navarro
J. Cosin Sales
J.V. Vaquer Perez
M. Vazquez Caamano
M.F. Arcocha Torres
G. Marcos Gomez
A. Iñiguez Romo
M.A. Prieto Diaz
Carmela Alonso
Concepcion Alonso
D. Alvarez
M. Alvarez
M. Amaro
N. Andere
J. Aracil Villar
R. Armitano Ochoa
A. Austria
S. Barbeira
E. Barraquer Feu
A. Bartes
V. Becerra Munoz
F.J. Bermudez Jimenez
A. Branjovich Tijuan
J. Cabeza Ramirez
M. Cabrera Ramos
E. Calvo Martinez
M. Campo Moreno
G. Cancho Corchado
M. Casanova Gil
M. Castillo Orive
D. Castro Fernandez
M. Cebollada del Misterio
R. Codinachs Alsina
A. Cortada Cabrera
J. Costa Pinto Prego de Faria
S. Costas
M.I. Cotilla Marco
M. Dachs
C.M. Diaz Lopez
A. Domenech Borras
A. Elorriaga Madariaga
A. Espallargas
M. Fernandez
E. Fernandez Escobar
E. Fernandez Mas
A. Ferrer
J. Fosch
M. Garcia Bermudez
V. Garcia Millan
M. Gavira Saenz
C. Gines Garcia
C. Gomez
Y. Gomez Perez
A. Gonzales Segovia
P. Gonzalez
L. Grigorian
A. Guerrero Molina
M. del C. Gutierrez del Val
B. Herrero Maeso
E. Hevia Rodriguez
A. Iglesias Garcia
M.J. Jimenez Fernandez
B. Jimeno Besa
P. Juan Salvadores
M.B. Lage Bouzamayor
I. Lasuncion
L.E. Lezcano Gort
M. Llobet Molina
M. Lopez
A. Manzanal Rey
J. Mara Guerra
S. Marcus
A. Martin Vila
M. Martinez Mena
P. Mazon
F. Mendez Zurita
G. Millán
M. Molina
P. Montero Alia
D. Montes
M. Moure Gonzalez
R.B. Munoz Munoz
A. Negrete Palma
H.N. Orellana Figueroa
V.M. Ortega
C. Ortiz Cortes
D. Otero Tomera
N. Palomo Merchan
I. Pareja Ibar
E. Pena Garcia
M. Pereda Armayor
M. Perez Carasa
I. Prieto
V. Quintern
R. Renom
L.M. Rincon Diaz
V. Rios
L. Riquelme Sola
R. Rivera
X. Robiro Robiro
M. Roca
C. Roca Saumell
C. Rodrigo
E. Rodriguez
M. Rodriguez Garcia
S. Saez Jimenez
P. Sanchez Calderon
L. Sanchez Mendez
S. Sanchez Parra
C. Santolaya
M.R. Senan Sanz
A. Seoane Blanco
E. Serralvo
N. Sierra
C. Simon Valero
J. Sorribes Lopez
M. Teixido Fontanillas
M. Terns Riera
G. Tobajas
C. Torres
J. Torres Marques
M. Ubeda Pastor
M. Rosenqvist
A. Wirdby
J. Linden
K. Henriksson
M. Elmersson
A. Egilsson
U. Börjesson
G. Svärd
B. Liu
A. Lindh
L.-B. Olsson
M. Gustavsson
Lars Andersson
Lisbeth Andersson
L. Benson
C. Bothin
A. Hajimirsadeghi
K. Kadir
M. Ericsson
A. Ohlsson
H. Lindvall
P. Svensson
K. Thorne
H. Handel
P. Platonov
B. Eriksson
I. Timberg
K. Romberg
M. Crisby
J.-E. Karlsson
S.A. Jensen
A. Andersson
L. Malmqvist
B. Martinsson
F. Bernsten
J. Engdahl
J. Thulin
A. Hot-Bjelac
P. Stalby
H. Aaröe
E. Ahbeck
H. Ahlmark
F. Al-Khalili
G. Bonkowski
S. Dzeletovic
A.-B. Ekstrand
G.-B. Eriksson
K. Floren
C. Grässjö
S. Hahn
P. Jaensson
B. Jansson
J.-H. Jansson
R.-M. Kangert
A. Koch
D. Kusiak
A. Lettenström
A. Lindberg
C.-J. Lindholm
A. Mannermyr
K. Mansson
M. Millborg
C. Nilsson
A.-M. Ohlin
A. Olofsson
A. Osberg
A. Pedersen
K. Risbecker
K. Rosenberg
J. Samuelsson
M. Shayesteh
K. Skoglund
M. Stjernberg
C. Thorsen
J. Steffel
J.H. Beer
J. Debrunner
D. Amstutz
J. Bruegger
G. Elise
A. Grau
A. Guinand
I. Henriette
E. Saga
S. Winnik
A. Parkhomenko
I. Rudyk
V. Tseluyko
O. Karpenko
S. Zhurba
I. Kraiz
I. Kupnovytska
N. Serediuk
Y. Mostovoy
O. Ushakov
O. Koval
I. Kovalskyi
Y. Svyshchenko
O. Sychov
M. Stanislavchuk
O. Kraydashenko
A. Yagensky
S. Tykhonova
I. Fushtey
R. Belegai
G. Berko
L. Burdeuna
O. Chabanna
I. Daniuk
A. Ivanov
E. Kamenska
P. Kaplan
O. Khyzhnyak
S. Kizim
O. Matova
O. Medentseva
V. Mochonyi
M. Mospan
V. Nemtsova
T. Ovdiienko
O. Palamarchuk
M. Pavelko
R. Petrovskyy
D. Plevak
O. Proshak
S. Pyvovar
L. Rasputina
O. Romanenko
O. Romanova
A. Sapatyi
O. Shumakov
R. Stets
L. Todoriuk
V. Varenov
D. Fitzmaurice
N. Chauhan
D. Goodwin
P. Saunders
R. Evans
J. Leese
P.S. Jhittay
A. Ross
M.S. Kainth
G. Pickavance
J. McDonnell
A. Williams
T. Gooding
H. Wagner
S. Suryani
A. Singal
S. Sircar
R. Bilas
P. Hutchinson
A. Wakeman
M. Stokes
N. Paul
M. Aziz
C. Ramesh
P. Wilson
S. Franklin
S. Fairhead
J. Thompson
V. St Joseph
G. Taylor
D. Tragen
D. Seamark
C. Paul
M. Richardson
A. Jefferies
H. Sharp
H. Jones
C. Giles
M. Page
O. Oginni
J. Aldegather
S. Wetherwell
W. Lumb
P. Evans
F. Scouller
N. Macey
Y. Stipp
R. West
S. Thurston
P. Wadeson
J. Matthews
P. Pandya
A. Gallagher
T. Railton
B. Sinha
D. Russell
J.A. Davies
P. Ainsworth
C.P. Jones
P. Weeks
J. Eden
D. Kernick
W. Murdoch
L. Lumley
R.P. Patel
S.W. Wong
M. Saigol
K. Ladha
K. Douglas
D.F. Cumberlidge
C. Bradshaw
G. Van Zon
K.P. Jones
M.J. Thomas
E. Watson
B. Sarai
N. Ahmad
W. Willcock
J. Cairns
S. Sathananthan
N. de Kare-Silver
A. Gilliland
E. Strieder
A. Howitt
B. Vishwanathan
N. Bird
D. Gray
M. Clark
J. Bisatt
J. Litchfield
E. Fisher
T. Fooks
A.R. Kelsall
E. Alborough
J. Wakeling
M. Parfitt
K. Milne
S. Rogers
R. Priyadharshan
J.L. Oliver
E. Davies
S. Abushal
M. Jacobs
C. Hutton
N.I. Walls
R. Thompson
C. Chigbo
S.M.A. Zaidi
M. Howard
K.C. Butter
S. Barrow
H. Little
I.U. Haq
L. Gibbons
S. Glencross
A.J. McLeod
K. Poland
C. Mulholland
A. Warke
P. Conn
G. Burns
R.N. Smith
S. Lowe
R. Kamath
H.S. Dau
J. Webster
I. Hodgins
S. Vercoe
P.C. Roome
H. Pinnock
J.R.A. Patel
A. Ali
N. Hart
R. Davies
E. Stuart
C.A. Neden
M. Danielsen
R. Heath
P. Sharma
S. Galloway
C. Hawkins
R. Oliver
M. Aylward
S. Mannion
M. Braddick
D. Edwards
A.C. Rothwell
A. Sabir
F. Choudhary
S. Khalaque
A. Wilson
S. Peters
W. Coulson
N. Roberts
A. Heer
S. Coates
B. Ward
D. Jackson
S. Walton
D. Shepherd
M. Sterry
T. Wong
M. Boon
R. Bunney
R. Haria-Shah
R.T. Baron
S. Davies
T. Schatzberger
N. Hargreaves
T. Stephenson
H. Choi
R. Batson
L. Lucraft
T. Myhill
S. Estifano
D. Geatch
J. Wilkinson
R. Veale
K. Forshaw
T. Davies
K. Zaman
P. Vinson
C. Liley
M. Bandrapalli
P. McGinty
R. Wastling
P. McEleny
A. Beattie
P. Cooke
M. Wong
J. Gunasegaram
M. Pugsley
S. Ahmad
C. A'Court
J. Ayers
J. Bennett
S. Cartwright
S. Dobson
C. Dooldeniya
A. Flynn
R. Fox
J. Goram
A. Halpin
A. Hay
P. Jacobs
L. Jeffers
L. Lomax
I. Munro
R. Muvva
M. Nadaph
K. Powell
S. Randfield
D. Redpath
R. Reed
M. Rickenbach
G. Rogers
P.B. Saunders
C. Seamark
J. Shewring
P. Simmons
H. Simper
H. Stoddart
A. Sword
N. Thomas
A. Thomson
H. Gibbs
A. Blenkhorn
B. Singh
W. Van Gaal
W. Abhayaratna
R. Lehman
P. Roberts-Thomson
J. Kilian
D. Coulshed
A. Catanchin
D. Colquhoun
H. Kiat
D. Eccleston
J. French
L. Zimmett
B. Ayres
T. Phan
P. Blombery
D. Crimmins
D. O'Donnell
A. Choi
P. Astridge
M. Arstall
N. Jepson
M. Binnekamp
A. Lee
J. Rogers
G. Starmer
P. Carroll
J. Faunt
A. Aggarwala
L. Barry
C. Batta
R. Beveridge
A. Black
M. Bonner
J. Boys
E. Buckley
M. Campo
L. Carlton
A. Connelly
B. Conway
D. Cresp
H. Dimitri
S. Dixon
M. Dolman
M. Duroux
M. Eskandari
R. Eslick
A. Ferreira-Jardim
T. Fetahovic
D. Fitzpatrick
R. Geraghty
J. Gibbs
T. Grabek
M.H. Modi
K. Hayes
M.P. Hegde
L. Hesketh
B. Hoffmann
B. Jacobson
K. Johnson
C. Juergens
I. Kassam
V. Lawlor
M. Lehman
S. Lehman
D. Leung
S. Mackay
M. MacKenzie
C. McCarthy
C. McIntosh
L. McKeon
H. Morrison
C. Mussap
J.-D. Myers
V. Nagalingam
G. Oldfield
V. O'May
J. Palmer
L. Parsons
K. Patching
T. Patching
V. Paul
M. Plotz
S. Preston
H. Rashad
M. Ratcliffe
S. Raynes
J. Rose
L. Sanders
M. Seremetkoska
H. Setio
S. Shone
P. Shrestha
C. Singh
C. Singleton
N. Stoyanov
S. Sutcliffe
K. Swaraj
J. Tarrant
S. Thompson
I.M. Tsay
M. Vorster
A. Waldman
L. Wallis
E. Wilford
K. Wong
S.J. Connolly
A. Spyropoulos
J. Eikelboom
R. Luton
M. Gupta
A.S. Pandey
S. Cheung
R. Leader
P. Beaudry
F. Ayala-Paredes
J. Berlingieri
J. Heath
G. Poirier
M. Du Preez
R. Nadeau
G. Dresser
R. Dhillon
T. Hruczkowski
B. Schweitzer
B. Coutu
P. Angaran
P. MacDonald
S. Vizel
S. Fikry
R. Parkash
A. Lavoie
J. Cha
B. Ramjattan
J. Bonet
K. Ahmad
L. Aro
T. Aves
K. Beaudry
C. Bergeron
J. Bigcanoe
N. Bignell
L. Breakwell
E. Burke
L. Carroll
B. Clarke
T. Cleveland
S. Daheb
P. Dehghani
I. Denis
Z. Djaidani
P. Dorian
S. Douglass
J. Dunnigan
A. Ewert
D. Farquhar
A. Fearon
L. Ferleyko
D. Fournier
B. Fox
M.-C. Grenier
W. Gulliver
K. Haveman
C. Hines
K. Hines
A.M. Jackson
C. Jean
G. Jethoo
R. Kahlon
S. Kelly
R. Kim
V. Korley
J. Kornder
L. Kwan
J. Largy
C. Lewis
S. Lewis
I. Mangat
R. Moor
J. Navratil
I. Neas
J. Otis
R. Otis
M. Pandey
F. Petrie
A. Pinter
M. Raines
P. Roberts
M. Robinson
G. Sas
S. Schulman
L. Snell
S. Spearson
J. Stevenson
T. Trahey
S. Wong
D. Wright
H. Ragy
A. Abd El-Aziz
S.K. Abou Seif
M.G. El Din
S. El Etriby
A. Elbahry
A. El-Etreby
M. Elkhadem
A. Katta
T. Khairy
A. Mowafy
M. Nawar
A. Ohanissian
A. Reda
M. Reda
H. Salem
N. Sami
S. Samir
M. Setiha
M. Sobhy
A. Soliman
N. Taha
M. Tawfik
E. Zaatout
D. Kettles
J. Bayat
H. Siebert
A. Horak
Y. Kelfkens
R. Garda
T. Pillay
M. Guerra
L. van Zyl
H. Theron
A. Murray
R. Louw
D. Greyling
P. Mntla
V. Ueckermann
R. Loghdey
S. Ismail
F. Ahmed
J. Engelbrecht
A. Ramdass
S. Maharajh
W. Oosthuysen
G. Angel
C. Bester
M. Booysen
C. Boshoff
C. Cannon
S. Cassimjee
C. Chami
G. Conway
A. Davids
L. de Meyer
G. Du Plessis
T. Ellis
L. Henley
M. Karsten
E. Loyd
J. Marks
L. Mavhusa
M. Mostert
A. Page
L. Rikhotso
M. Salie
J. Sasto
F. Shaik
A. Skein
L. Smith
G. Tarr
T. Tau
F. van Zyl
W. Al Mahmeed
G. Yousef
A. Agrawal
M. Nathani
M. Ibrahim
E.M. Esheiba
R. Singh
A. Naguib
M. Abu-Mahfouz
M. Al Omairi
A. Al Naeemi
R. Maruthanayagam
N. Bazargani
A. Wassef
R. Gupta
M. Khan
B. Subbaraman
A. Abdul
A. Al Mulla
S. El Bardisy
P. Haridas
S. Jadhav
K. Magdaluyo
M. Makdad
I. Maqsood
R. Mohamed
N. Sharma
R. Sharma
M. Thanzeel
S.Z. Goldhaber
R. Canosa
P. Rama
E. Blumberg
J. Garcia
P. Mullen
V. Wilson
A. Quick
K. Ferrick
W.M. Kutayli
M. Cox
M. Franco
S. Falkowski
R. Mendelson
M. Williams
S. Miller
S. Beach
A. Alfieri
T. Gutowski
I. Haque
R. Reddy
W. Ahmed
P. Delafontaine
D. Diercks
D. Theodoro
K. Remmel
M. Alberts
R. Ison
H. Noveck
P. Duffy
S. Pitta
D. Nishijima
C. Treasure
N. Asafu-Adjaye
K. Ball
M. Bartlett
M. Bentley
S. Bowers
A. Brown
A. Browne
J. Cameron-Watts
M. Canova
D. Cassidy
K. Cervellione
S. Congal
J. DePauw
A. Dickerson
M. Eley
L. Evans
S. Felpel
K. Ferdinand
D. Fielder
P. Gentry
A. Haideri
F. Hakimi
T. Harbour
E. Hartranft
B. Hawkins
M. Headlee
L. Henson
C. Herrick
T. Hicks
S. Jasinski
A. Jones
L. Jones
P. Jones
S. Karl
M. Keeling
J. Kerr
P. Knowles
J. Langdon
M. Lay
J.A. Lee
T. Lincoln
E. Malone
A. Merliss
D. Merritt
J. Minardo
B. Mooso
C. Orosco
V. Palumbo
M. Parker
T. Parrott
S. Paserchia
G. Pearl
J. Peterson
N. Pickelsimer
T. Purcell
J. Raynor
S. Raziano
C. Richard
T. Richardson
C. Robertson
A. Sage
T. Sanghera
P. Shaw
J. Shoemaker
K. Smith
B. Stephanie
A. Thatcher
H. Theobald
N. Thompson
L. Treasure
T. Tripti
C. Verdi
V. Worthy
Pokaż więcej
Źródło :
Indian Heart Journal, Vol 70, Iss 6, Pp 828-835 (2018)
Temat :
Surgery
RD1-811
Diseases of the circulatory (Cardiovascular) system
RC666-701
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019483218303699; https://doaj.org/toc/0019-4832
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/a0412af8af464b118b9b4cc66e7c2ed4
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies