Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rigoli, M."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Maps from Riemannian manifolds into non-degenerate Euclidean cones
Autorzy :
Mari, L.
Rigoli, M.
Pokaż więcej
Temat :
Riemannian manifold
53C42
isometric immersion
harmonic maps
Mathematics::Differential Geometry
35B50
maximum principles
53C21
53C42 (Primary), 35B50, 53C21 (Secondary)
Mathematics::Functional Analysis
Harmonic maps
Isometric immersion
Maximum principles
Mathematics - Differential Geometry
Źródło :
Rev. Mat. Iberoamericana 26, no. 3 (2010), 1057-1074
Opis pliku :
application/pdf

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies