Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rizk M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Fair Delay Optimization-based Resource Allocation Algorithm for Video Traffic over Wireless Multimedia System.
Autorzy :
Rizk, M. R. M.
Dessouky, M. I.
El-Dolil, Sami A.
Abd-Elnaby, Mohammed
Pokaż więcej
Temat :
RESOURCE allocation
WIRELESS communications
MULTIMEDIA systems
MULTIMEDIA computer applications
ACCESS control
VIDEO reproduction & distribution
MANAGEMENT
Źródło :
Wireless Personal Communications; Apr2009, Vol. 48 Issue 4, p551-568, 18p, 2 Diagrams, 18 Graphs
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Dzyadyk's Technique for Ordinary Differential Equations Using Hermitian Interpolating Polynomials.
Autorzy :
Rizk, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal; Apr2001, Vol. 53 Issue 4, p569-583, 15p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Expansions for the Fundamental Hermite Interpolation Polynomials in Terms of Chebyshev Polynomials.
Autorzy :
Rizk, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal; Jan2001, Vol. 53 Issue 1, p155-165, 11p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
On the approximate solution of nonlinear Volterra-Fredholm integral equations on a complex domain by Dzyadyk’s method.
Autorzy :
Rizk, M.
Zaher, S.
Pokaż więcej
Źródło :
Ukrainian Mathematical Journal; Nov1997, Vol. 49 Issue 11, p1705-1717, 13p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies