Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rizzo, Giovanna"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Global variation in postoperative mortality and complications after cancer surgery: a multicentre, prospective cohort study in 82 countries
Autorzy :
Knight, Stephen R
Shaw, Catherine A
Pius, Riinu
Drake, Thomas M
Norman, Lisa
Ademuyiwa, Adesoji O
Adisa, Adewale O
Aguilera, Maria Lorena
Al-Saqqa, Sara W
Al-Slaibi, Ibrahim
Bhangu, Aneel
Biccard, Bruce M
Brocklehurst, Peter
Costas-Chavarri, Ainhoa
Chu, Kathryn
Dare, Anna
Elhadi, Muhammed
Fairfield, Cameron J
Fitzgerald, J Edward
Ghosh, Dhruv
Glasbey, James
van Berge Henegouwen, Mark I.
Ingabire, J.C. Allen
Kingham, T Peter
Lapitan, Marie Carmela
Lawani, Ismaïl
Lieske, Bettina
Lilford, Richard
Martin, Janet
McLean, Kenneth A
Moore, Rachel
Morton, Dion
Nepogodiev, Dmitri
Ntirenganya, Faustin
Pata, Francesco
Pinkney, Thomas
Qureshi, Ahmad Uzair
Ramos-De la Medina, Antonio
Riad, Aya
Salem, Hosni Khairy
Simões, Joana
Spence, Richard
Smart, Neil
Tabiri, Stephen
Thomas, Hannah
Weiser, Thomas G
West, Malcolm
Whitaker, John
Harrison, Ewen M
Gjata, Arben
Modolo, Maria Marta
King, Sebastian
Chan, Erick
Nahar, Sayeda Nazmun
Waterman, Ade
Vervoort, Dominique
Lawani, Ismaïl
Bedada, Alemayehu Ginbo
De Azevedo, Bernardo
Figueiredo, Ana Gabriela
Sokolov, Manol
Barendegere, Venerand
Ekwen, Gerald
Agarwal, Arnav
Dare, Anna
Liu, Qinyang
Camilo Correa, Juan
Malemo, Kalisya Luc
Bake, Jacques
Mihanovic, Jakov
Kuncarová, Kamila
Orhalmi, Julius
Salem, Hosni
Teras, Jyri
Kechagias, Aristotelis
Arnaud, Alexis P
Lindert, Judith
Tabiri, Stephen
Kalles, Vasileios
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Recinos, Gustavo
Baranyai, Zsolt
Kumar, Basant
Neelamraju Lakshmi, Harish
Zachariah, Sanoop Koshy
Alexander, Philip
Kumar Venkatappa, Sunil
Pramesh, C
Amandito, Radhian
Fleming, Christina
Ansaloni, Luca
Pata, Francesco
Pellino, Gianluca
Altibi, Ahmed M.
Nour, Ibrahim
Hamdun, Intisar
Elhadi, Muhammed
Ghellai, Ali M.
Venskutonis, Donatas
Poskus, Tomas
Zilinskas, Justas
Whitaker, John
Malemia, Precious
Tew, Yong Yong
Borg, Elaine
Ellul, Sarah
Ramos-De la Medina, Antonio
Wafqui, fatima Zahraa
Borowski, David W
van Dalen, Anne Sophie
Wells, Cameron
Adamou, Harissou
Ademuyiwa, Adesoji
Adisa, Adewale
Søreide, Kjetil
Qureshi, Ahmad Uzair
Al-Slaibi, Ibrahim
Al Saqqa, Sara
Alser, Osaid
Tahboub, Haya
Segovia Lohse, Helmut Alfredo
Shu Yip, Sebastian
Lapitan, Marie Carmela
Major, Piotr
Simões, Joana
Sampaio Soares, António
Bratu, Matei Razvan
Litvin, Andrey
Vardanyan, Armen
Allen Ingabire, JC
Costas-Chavarri, Ainhoa
Gudal, Ahmad
Albati, Naif
Juloski, Jovan
Lieske, Bettina
Rems, Miran
Rayne, Sarah
Van Straten, Stephanie
Moodley, Yoshan
Chu, Kathryn
Moore, Rachel
Ortega Vázquez, Irene
Ruiz-Tovar, Jaime
Senanayake, Kithsiri Janakantha
Thalgaspitiya, Sujeewa Priyantha Bandara
Omer, Omer Abdelbagi
Homeida, Anmar
Cengiz, Yucel
Clerc, Daniel
Alshaar, Muhammad
Bouaziz, Hanen
Altinel, Yuksel
Doe, Matthew
Freigofer, Maryna
Teasdale, Ella
Kabariti, Rakan
Clements, Joshua Michael
Knight, Stephen Richard
Ashfaq, Ahsan
Azodo, Ijeoma
Wagner, Gabriela
Trostchansky, Ivan
Maimbo, Mayaba
Linyama, David
Nina, Helidon
Zeko, Amanda
Fermani, Claudio Gabriel
Modolo, Maria Marta
Villalobos, Santiago
Carballo, Federico
Farina, Pablo
Guckenheimer, Sebastian
Dickfos, Marilla
Ajmera, Ankit
Chong, Chester
Gourlay, Ralph
Hussaini, Sikandar
Lee, Yi Jia
Majid, Adeeb
Martin, Peter
Miles, Rebecca
Morris, Owen James
Phua, Jamie
Ridley, William
Saluja, Tarunpreet
Tan, Ryan Renxin
Teh, Jen
Wells, Anna
Arora, Bharti
Dollie, Qaasim
Ho, Debbie
Ma, Yanru
Perera, Omattage Mahasha
Truong, Anthony
Dawson, Amanda Caroline
Lim, Bryan
Pahalawatta, Upuli
Phan, Jacqueline
Woon-Shoo-Tong, Xiao-Ming Sarah
Yeoh, Andrea
Charman, Lillian
Drane, Andrew
Laura, Sharon
Lo, Charmaine Chu Wen
Mozes, Amy
Poon, Rita
Tan, Hao Han
Wall, Ellen
Chopra, Prakshi
De Giovanni, Jasmine
Dhital, Bal
Draganic, Brian
Duller, Alexander
Gani, Jonathan
Goh, Yao Kuan
Jeong, Jun Young
McManus, Brendan
Nagappan, Prakash
Pockney, Peter
Rugendyke, Anya
Sarrami, Mahsa
Smith, Stephen
Wills, Vanessa
Wong, Hsu Ven
Ye, Geoffrey
Zhang, Geoffrey
Brooker, Ethan
Feng, Daniel
Lau, Bonnie
Ngai, Carlin
Birks, Sarah
Gyorki, David
Otero de Pablos, Jaime
Abbosh, Ali
Gillespie, Chris
Mahmoud, Ahmed
Kwan, Bianca
Lawson, Joshua
Warwick, Andrea
Bingham, Janne
Cockbain, Andrew J
Dudi-Venkata, Nagendra Naidu
Ellaby-Hall, Jordan
Finlay, Ben
Humphries, Emily
Pisaniello, Jade
Pisaniello, Monique
Salih, Salma
Sammour, Tarik
Abd Wahab, Haidar Hadri
De Silva, April
Hayward, Nicola
Iyer, Kartik
Maddern, Guy
Prevost, Gian Andrea
Annapureddy, Naga
Settipalli, Krishna Pranathi
Yeo, Jeremy
Hempenstall, Lucy
Pham, Lily
Purcell, Shaun
Talavera, Cherry
Vaska, Ashish I
Chaggar, Gurpreet
Chrapko, Phillip
Cocco, Annelise
Coulter-Nile, Sarah Michelle Crystal Jade
Ctercteko, Grahame
French, James
Gong, Houchen
Gosselink, Martijn
Jegathees, Thuvarahan
Jin, Ivan
Kalachov, Michelle
Kiefhaber, Kathryn
Lee, Katherine
Luong, Jason
Phan, Steven
Pleass, Henry
Veale, Kelly
Zeng, Zhi
Au, Angela
DeBiasio, Ashe
Deng, Idy
Myooran, Jananee
Nair, Amrita
Stewart, Peter
Stift, Anton
Unger, Lukas Walter
Wimmer, Kerstin
Ahmed, Nabila
Hasan, Syed
Rahman, Saber
O'Shea, Margaret
Padmore, Greg
Peters, Adrian
Perduca, Pietro
Pulcina, Guenda
Tinton, Nicolas
Buxant, Frederic
Dabin, Elsa
Garofalo, Giulia
Dossou, Francis
Lawani, Ismaïl
Gnangnon, Freddy Houehanou Rodrigue
Imorou Souaibou, Yacoubou
Bedada, Alemayehu Ginbo
Motlaleselelo, Pako
Tlhomelang, Omphile
Lima Buarque, Igor
Mendonça Ataíde Gomes, Gustavo
Vieira Barros, Aldo
Batashki, Ilia
Damianov, Nikolai
Stoyanov, Vladislav
Dardanov, Dragomir
Maslyankov, Svilen
Petkov, Plamen
Sokolov, Manol
Todorov, George
Zhivkov, Evgeni
Akisheva, Aygulya
Castilla Moreno, Miguel Angel
Genov, Geno
Ilieva, Ivelina
Ivanov, Tsvetomir
Karamanliev, Martin
Khan, Azhar
Mitkov, Emil
Yotsov, Tsanko
Atanasov, Boyko
Belev, Nikolay
Slavchev, Mihail
Nsengiyumva, Carlos
Jones, Elgan
Stock, Simon
Ekwen, Gerald
Kyota, Steve
Brown, James
Mabanza K., Tresor
Nigo Samuel, Lemery
Otuneme, Chidi
Prosper, Ngwang
Umenze, Franklin
Boutros, Marylise
Caminsky, Natasha
Dumitra, Sinziana
Garfinkle, Richard
Morency, Dominique
Salama, Ebram
Banks, Alexander
Ferri, Lorenzo
He, Haitian
Katz, Amit
Liberman, Alexander Sender
Meterissian, Sarkis
Pang, Allison
Parvez, Elena
Agarwal, Arnav
Dare, Anna
Hameed, Usmaan
Osman, Fahima
Sequeira, Sangita
Coburn, Natalie
Dare, Anna
Jaffer, Alisha
Karanicolas, Paul
Mosseler, Matthew
Musselman, Reilly
Liu, Xinyuan
Yip, Ching Wan
Garces-Otero, Juan Sebastian
Guzman, Carolina
Sierra, Sebastian
Uribe Valencia, Andres
Cabrera Rivera, Paulo Andrés
Camelo, Saul
Gonzalez, Andrea
González-Orozco, Alejandro
Mosquera Paz, Manuel Santiago
Perez Rivera, Carlos J-
Gonzalez, Felipe
Isaza-Restrepo, Andres
Nino- Torres, Laura
Arias Madrid, Natalia
Mendoza Arango, Maria Clara
Sierra, Sebastian
Bake, Jacques
Tsandiraki, Justin
Jemendžic, Damir
Kocman, Branislav
Šuman, Oliver
Canic, Renata
Jurišic, Darko
Karakas, Ivana
Krizanovic Rupcic, Ana
Pitlovic, Vlatka
Samardžic, Josip
Kopljar, Mario
Bacic, Ivan
Domini, Edgar
Karlo, Robert
Mihanovic, Jakov
Miljanic, Danijela
Simic, Andrea
Ahmed, Mariam
Al Nassrallah, Majdi
Altaf, Rabiya
Amjad, Talal
Eltoum, Ruba
Haidar, Heba
Hassan, Alhassan
Khalil, Omar
Qasem, Marwan
Ramesh, Rommel
Sajith, Gautham
Wisal, Maham
Žatecký, Jan
Bujda, Michele
Jirankova, Katerina
Paclik, Ales
Abdallah, Aya
Abdulgawad Almogy, Mariam
Ayman El-sawy, Esraa
ElFayoumy, Ahmed Moustafa
Elghareeb, Nourhan
Esmat, Nourhan Ahmed
Fadel, Ahmed
Habater, Abdullah
Hamdy, Heba
Hefni, Amr
Kamal, Marwa
Mohamed Abobakr, Norhan
Sayed, Ahmed
Shaker, Nancy
Taha, Ehab
Tharwat, Hoda
Zakaria, Omar
Abdelmotaleb, Ibrahem
Al-Dhufri, Ali
Al-Himyari, Hamza S.
El sheikh, Enas
Eldmaty, Asmaa
Elkhalawy, Aya
M.Elkhashen, Ahmed
Magdy, Kithara
Mostafa, Safa
Sadia, Habib Doutoum
Saleh, Mohamed mahmoud
Samir, Dina
Yahia Mohamed Ali, Mohamed
A. Nassar, Mahmoud
Abdelhady, Samar
Abdelrazek, Aly
Abdelsalam, Israa
El-Sawy, Aya
Essam, Eman
Gadelkarim, Mohamed
Ghaly, Khaled
Hassabalnaby, Mohamed
Masarani, Rana
Mohamed Shaaban, Nourhan
Sabry, Ahmed
Salem, Menatalla
Soliman, Nourhan Akram
Zahran, Diaaaldin
Abou El.soud, Moustafa Ramadan
Badr, Esraa Tarek
Borham, Hala
Elmeslemany, Nehal
Elsayed, Mohammad
Elsherif, Fawzia
Eslam, Sara
Gaber, Gehad
Ibrahim, Sondos
Kamh, Yara
Mahmoud, Abdelrahman
Mohamed, Shimaa gamal
Morshedy, Eman
Omar, Cinderella
Salem Soliman, Fatima
Abdelkawy, Shaza
Abdelmohsen, Naglaa
Abdelshakour, Mahmoud
Dahy, Ahmed
Gamal, Norhan
Gamal, Mohammed
Hasan, Ahmad
Hetta, Helal
Mousa, Nehad
Omar, Mohamed
Rabie, Somia
Saad, Mahmoud
Saleh, Bakeer
Sayed Mohamed, Marwa
Shawqi, Muhammad
Abdelhady Mousa, Heba
Alnoury, Mostafa
Elbealawy, Mohamed
Elshafey, Ahmed
Essam Ibrahim El Desouki Muhammad Ahmed, Muhammad
Ghonaim, Mennatullah
Hgag, Fawzy
Ibrahim, Mohamed
Morsy, Mahmoud
Reda Loaloa, Mohamed
Refaat, Ahmed
Samir, Hadeer
Shahien, Fatma
Sobhy, Mohamed
Sroor, Fathy
Abdellatif, Esraa
Adel, Marina
Afifi, Amr Abdelghani
Afifi, Eman
Antaky, Marco
Dawoud, Amr
El Zoghby, Naira
El-remaily, Amira
Elzanfaly, Ali Abdelazez
Gadallah, Ahmed
Gamal, Fatma Alzahraa
Hashem, Omar
Medhat Youssef, Shrouk
Muhammad Attyah, Aliaa
Munir, Malak
Shazly, Omar
Taha, Esraa
Wilson, Karim
Adel, Sawsan
Ali, Asmaa
Eid, Esraa
Elhelow, Esraa
Elmahdy, Marwa
Elshatby, Bassant
Hossam el-din Zakaria, Amany
Hossny, Ahmad
Ibrahim, Eman
M.Yonis, Ahmed
Metwalli, Maram
Yousry, Basant
Zid, Esraa
A Yacoub, Mina
Abdelhakim, Ahmed
Abouelsoad, Nervana
Alkhatib, Mo'min
Ashraf, Ahmed
Ashraf, Alaa
Elazab, Yasmin
Elfanty, Mahmoud
Elkabir, Osama
Elsayed, Mai
Elshimy, Ahmed
Elsobky, Hager
Eskander, John
Gad, Ahmed
Hamsho, Ward
Khaled Abdelwahed, Noura
Magdy, Menna
Moharam, Dalia
Osama, Abeer
Ramadan, Shereen
Roum, Radwa
Sayed, Taqwa
Shehada, Tarneem
Zidan, Ahmed Mohy
Abbas, Khalid
Ali, Amr
Attia, Mohamed
Balata, Mohamed
El Nakeeb, Ayman
Elewaily, Mohamed Ibrahim Elsayed
Elfallal, Ahmed
Elfeki, Hossam
Elkhadragy, Ahmed
Emile, Sameh
Ezzat, Helmy
Hosni, Hasnaa
Mansour, Islam
Omar, Waleed
Othman, Gehad
Sadek, Kareem
Shalaby, Mostafa
Shehab-Eldeen, Noura
Anas khalifa, Rawda
Badr, Helmy
Eldeep, Mostafa
Eldeep, Ahmed
Eldoseuky mohammed, Amany
Khallaf, Salwa
Magdy Hegazy, Eman
Mahmoud, Rokia
Mikhail, Pola
Morsi, Mahmoud
Mowafy, Sara
Raafat, Dina
Safy, Amina
Sera, Marwa
Sera, Ahmed shible
AbdAllah, Mostafa Salim Mohamed
Abdelkader, Muhammad
Abdou, Abdulrahman Osama
Ahmed, Ahmedgaber
Gaafar, Shireen
Ibrahim negm, Fatma
Lapic, Mina
Maher, Ahmed
Mahmoud, Hagar
Mostafa, Ahmed
Samir, Mohamed
Samy, Fatma
Semeda, Nourhan
Shalaby, Hind I.
El-taweel, Alaa
Galal Elnagar, Ahmed
Hemidan, Ahmed Gamal
Hussein, Mohamed
Kandil, Ahmed.A.
Moawad, Mf
Nasser Hamamah, Ayat Allah
Soliman, Mostafa
Abdelkhalek, Mohamed
Abdelmaksoud Tawakel, Noura
Abdelwahed, Ahmed Mohamed
Abdou, Alrawy
Atallah, Khalid
Elsherbeny, Mohammed Yasser
Emara, Eman
Hamdy, Mohamed
Hamdy, Omar
Haron, Amira
Ismail, Salma
Metwally, Islam Hany
Mohamed Hamed Elgaml, Nihal
Nassar, Ahmed
Refky, Basel
Sadek, Mirna
Saleh, Mahmoud
Yunes, Asmaa
Zakaria, Mai
Zuhdy, Mohammed
Fayed, Notila
Mohammed, Mohammed Mustafa Hassan
Kütner, Sander
Melnik, Priit
Seire, Indrek
Teras, Jyri
Ümarik, Toomas
Ainoa, Eppu
Eerola, Verner
Koppatz, Hanna
Koskenvuo, Laura
Sallinen, Ville
Takala, Sini
Katunin, Jevgeni
Kechagias, Aristotelis
Turunen, Arto
Christou, Niki
Mathonnet, Muriel
Lavoue, Vincent
Nyangoh Timoh, Krystel
Soulabaille, Lucie
Lesourd, Romain
Merdrignac, Aude
Sulpice, Laurent
André, Benoît
Chantalat, Elodie
Vaysse, Charlotte
Dousset, Bertrand
Gaujoux, Sebastien
Martin, Gregory
Clonda, Octavian
Juodis, Domantas
Kienle, Klaus
Mravik, Andras
Palmer, Samuel
Szabadhegyi, Gabor
Agbeko, Anita Eseenam
Gyabaah, Solomon
Gyamfi, Frank Enoch
Naabo, Nuhu
Owusu senior, Atta
Yorke, Joseph
Owusu, Frank
Abantanga, Francis
Anyomih, Theophilus Teddy Kojo
Muntaka, Abdul-Jalilu Mohammed
Owusu Abem, Emmanuel
Sheriff, Mohammed
Tabiri, Stephen
Wondoh, Paul M.
Balalis, Dimitrios
Korkolis, Dimitrios
Gkiokas, Georgios
Pantiora, Eirini
Theodosopoulos, Theodosios
Ioannidis, Argyrios
Konstantinidis, Konstantinos
Konstantinidou, Sofia
Machairas, Nikolaos
Paspala, Anna
Prodromidou, Anastasia
Chouliaras, Christos
Papadopoulos, Konstantinos
Baloyiannis, Ioannis
Mamaloudis, Ioannis
Tzovaras, George
Akrida, Ioanna
Argentou, Maria-Ioanna
Germanos, Stylianos
Iliopoulos, Evangelos
Maroulis, Ioannis
Skroubis, George
Theofanis, George
Chatzakis, Christos
Ioannidis, Orestis
Loutzidou, Lydia
Kalles, Vasileios
Karathanasis, Panagiotis
Michalopoulos, Nikolaos
Theodoropoulos, Charalampos
Theodorou, Dimitrios
Triantafyllou, Tania
Garoufalia, Zoe
Hasemaki, Natasha
Kontos, Michalis
Kouraklis, Gregory
Kykalos, Stylianos
Liakakos, Theodore
Mpaili, Eustratia
Papalampros, Alexandros
Schizas, Dimitrios
Syllaios, Athanasios
Tampaki, Ekaterini Christina
Tsimpoukelis, Antonios
Antonopoulou, Maria Ioanna
Deskou, Eirini
Manatakis, Dimitrios K.
Papageorgiou, Dimitrios
Zoulamoglou, Menelaos
Anthoulakis, Christos
Margaritis, Michalis
Nikoloudis, Nikolaos
Campo, Veronica
Ceballos, André
Flores, Mario-Andrés
Giron, Waleska
Ko, Donghyun
Martinez, Gabriel
Recinos, Gustavo
Rivera Lara, Verónica
Rueda, Nataly
Sanchez, Andres
Tejeda Garrido, Jorge Carlos Guillermo
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Alvarez Rivera, Alvaro Eduardo
Bamaca Ixcajoc, Elvis Benjamin
Barreda Zelaya, Lilian Elizabeth
Chacòn-Herrera, Patricia
Corea Ruiz, Ligia Margarita
Echeverria-Davila, Guillermo
Garcia, Mario
García, Danilo
Gutiérrez Mayen, Edgar Fernando
José, Noriega
Mazariegos, Nery
Méndez, Diego
Paniagua Espinoza, Michael
Baranyai, Zsolt
Bardos, David
Benke, Marton
Illes, Kristof
Kokas, Balint András
Szabó, Réka
Appukuttan, Akhila
Asok, Anjitha
D.k, Vijaykumar
Malik, Kapil
Ravishankaran, Praveen
Tapkire, Ritesh
Moorthy, Guru
Abraham, Joyner
Muthuvel, Ramesh
Alapatt, John
Kattepur, Abhay
Pareekutty, Nizamudheen
Garod, Mebanshanbor
Harris, Caleb
Wanniang, Cliff
Gupta, Ashish
Nehra, Deepak
Parshad, Sanjeev
Acharya, Rajgopal
Badwe, Rajendra
Bhandare, Manish
Jain, Urvashi
Kirti, Karishma
Nair, Nita
Shrikhande, Shailesh
Thakkar, Purvi
Anandan, Premkumar
C S, Archana
Holenarasipur Narasannaiah, Arun
Jagarlamudi, Tejaswi
Kumar Venkatappa, Sunil
M R, Rashmi
Manangi, Mallikarjuna
Raghavendra, Abhishek
Rao, K. Seshagiri
S, Vinay
Sajjan, Vinay
Shenoy, Aneesh
Shivashankar Chikkanayakanahalli, Santhosh
Tharanath, Kavya
V, Sushmita
Adidharma, Peter
Agarwal, Raksheeth
Amandito, Radhian
Anggita Gultom, Phebe
Arifin, Ghafur Rasyid
Billy, Matthew
Elfizri, Zatira
Fahira, Alessa
Felicia, Devi
Gunardi, Triana Hardianti
Johanna, Nadya
Nugrahadi, Nadia Rahmadiani
Panigoro, Sonar Soni
Rahmayanti, Siti
Sihotang, Retta Catherina
Brata, Santi Yuanita
Winoto, Hadi
Barati, Nastaran
Karami, Manoochehr
Khorshidi, Hamidreza
Naderifar, Homa
Abdulla, Mazin A.
Coleman, Maggie
Doherty, Ronan J
Hannon, Rob
Murphy, Brenda
Stakelum, Aine
Winter, Des
Aljohmani, Lylas
Farnan, Richard
Seldon, Yeshey
Tan, Tanna
Varghese, Shriya
Alherz, Mohammad
Ather, Muaaz
Bajilan, Mohammad
Graziadei, Vivien
Pilkington, Isobel
Quidwai, Omar
Ridgway, Paul
Shiwani, Haaris
Tahir, Abd al-Rahman
Blunnie, Eimear
Burke, Daniel
Kennedy, Niall
Macdonagh, Kate
O'Neill, Maeve
Rooney, Siobhan
Falco, Giuseppe
Ferrari, Guglielmo
Mele, Simone
Nita, Gabriela Elisa
Ugoletti, Lara
Zizzo, Maurizio
Confalonieri, Gianmaria
Pesenti, Giovanni
Tagliabue, Fulvio
Baronio, Gianluca
Ongaro, Deborah
Pata, Giacomo
Compagnoni, Bruno
Salvadori, Renato
Taglietti, Lucio
D'Alessandro, Nicola
Di Lascio, Pierpaolo
Pascale, Giovanni
Bortolasi, Luca
Campagnaro, Tommaso
Carlini, Massimo
Lisi, Giorgio
Lombardi, Davide
Pedrazzani, Corrado
Spoletini, Domenico
Turri, Giulia
Violi, Paola
Altomare, Donato Francesco
Aquilino, Fabrizio
Musa, Nicola
Papagni, Vincenzo
Picciariello, Arcangelo
Vincenti, Leonardo
Andreotti, Dario
Occhionorelli, Savino
Tondo, Matteo
Basso, Stefano Maria Massimiliano.
Cirelli, Riccardo
Maino, Marco Enrico Mario
Piozzi, Guglielmo Niccolò
Picone, Emanuele
Scaramuzzo, Rosa
Sinibaldi, Giovanni
Amendola, Alfonso
Anastasio, Lorenzo
Bucci, Luigi
Caruso, Emanuele
Castaldi, Antonio
Di Maso, Sara
Dinuzzi, Vincenza Paola
Esposito, Giovanni
Gaudiello, Maria
Giglio, Mariano Cesare
Greco, Paola Antonella
Luglio, Gaetano
Manfreda, Andrea
Marra, Ester
Mastella, Federica
Pagano, Gianluca
Peltrini, Roberto
Pepe, Vincenzo
Sacco, Michele
Sollazzo, Viviana
Spiezio, Giovanni
Cianchetti, Ettore
Menduni, Nunzia
Carvello, Michele Maria
Di Candido, Francesca
Spinelli, Antonino
Corsi, Fabio
Sorrentino, Luca
Marino, Fabio
Asti, Emanuele Luigi Giuseppe
Bonavina, Luigi
Rausa, Emanuele
Asta, Martina
Belli, Andrea
Bianco, Francesco
Cervone, Carmela
Delrio, Paolo
Falato, Armando
Fares Bucci, Andrea
Guarino, Rita
Pace, Ugo
Rega, Daniela
De Luca, Emilia
Gallo, Gaetano
Sammarco, Giuseppe
Sena, Giuseppe
Vescio, Giuseppina
Santandrea, Letizia
Ugolini, Giampaolo
Zattoni, Davide
Chetta, Nicola
Logrieco, Gaetano
Vanella, Serafino
Garulli, Gianluca
Zanini, Nicola
Bondurri, Andrea
Cammarata, Francesco
Colombo, Francesco
Foschi, Diego
Lamperti, Giulia Maria Beatrice
Maffioli, Anna
Sampietro, Gianluca Matteo
Yakushkina, Al'ona
Zaffaroni, Gloria
Ansaloni, Luca
Cicuttin, Enrico
Sibilla, Maria Grazia
Impellizzeri, Harmony
Inama, Marco
Moretto, Gianluigi
Mochet, Sylvie
Ponte, Elisa
Usai, Antonella
Mancini, Stefano
Sagnotta, Andrea
Solinas, Luigi
Bolzonaro, Elisa
Tamini, Nicolò
Curletti, Gianluca
Galleano, Raffaele
Malerba, Michele
Campanella, Sofia
Cocorullo, Gianfranco
Colli, Francesco
De Marco, Paolino
Falco, Nicolò
Fontana, Tommaso
Kamdem Mambou, Leonel jospin
La Brocca, Antonella
Licari, Leo
Randisi, Brenda
Rizzo, Giovanna
Rotolo, Giulia
Salamone, Giuseppe
Tutino, Roberta
Venturelli, Paolina
Malabarba, Stefano
Sgrò, Alessandro
Vella, Ivan
Cirillo, Bruno
Crocetti, Daniele
De Toma, Giorgio
Lapolla, Pierfrancesco
Mingoli, Andrea
Sapienza, Paolo
Belvedere, Angela
Bianchini, Stefania
Binetti, Margherita
Birindelli, Arianna
Tonini, Valeria
Podda, Mauro
Pulighe, Fabio
De Rosa, Michele
Bono, Lorenzo
Borghi, Felice
Geretto, Paolo
Giuffrida, Maria Carmela
Lauro, Corrado
Marano, Alessandra
Pellegrino, Luca
Salusso, Paola
Sasia, Diego
Campanelli, Michela
Realis Luc, Alberto
Trompetto, Mario
Cardia, Roberto
Cillara, Nicola
Giordano, Antonio Nicola
Costanzo, Antonio
Giovilli, Mario Alessandro
Turati, Luca
Canonico, Silvestro
Pellino, Gianluca
Sciaudone, Guido
Selvaggi, Francesco
Selvaggi, Lucio
Albsoul, Nader
AlBsoul, Ahmad
Alkhatib, Ala'a Aldeen
Alsallaq, Osama
Amarin, Justin Z.
Ayoub, Rami
Bsisu, Isam
El Muhtaseb, M S
Jabaiti, Mohammad
Melhem, Jamal
Nour, Ibrahim
Qwaider, Yasmeen Z.
Salameh, Mohammad Hasan
Suleihat, Ahmad
Suradi, Haya H.
Alammarin, Mohammad
Aljaafreh, Almoutuz
Bani hani, Mohammad
Bani hani, Zeina
Bani Hani, Farah
Fahmawee, Toqa
Hamouri, Shadi
Katanani, Cyrine
Tawalbeh, Ra'fat
Tawalbeh, Tamara
Zawahrah, Hassan
Abou Chaar, Mohamad K.
Abusalem, Lana
Al-Masri, Mahmoud
Al-Najjar, Hani
Barghuthi, Lutfi
Ahmed, Zahra
Maulana, Adnan
Ngotho, Omar
Kamau, Charbel
Stanley Mwenda, Aruyaru
Bosire, Fridah
Mwachiro, Elizabeth
Parker, Robert
Simel, Ian
Sylvester, Kimutai
Althini, Abdulmunem Ahmed Mustafa
Elbarouni, Sofian
Elbeshina, Aya Elseed
Gwea, Ahmed
Malek, Ans
Masoud Farag, Wedad Albashir
Abdalei, Abdulwahab
Abdel Malik, Abu Baker
Abo-khammash, Areej
Abuhlaiga, Ma'aly
Adnan, Nour
Albaggar, Marwa
Alfitory, Asma
Aljanfi, Asma
Almuzghi, Fakhruddin
Altumei, Zohoor
Alzabti, Fatima
Ashoushan, Hana
Assalhi, Mohamed
Azzubia, Joma
Bnhameida, Sondos
Delhen, Malik
Elshafei, Houssein
Elteir, Hana
Esbaga, Fatima
Gobbi, Abdel Aziz
Hamouda, Fatma
Hilan, Hamdan
Ismail, Rania
Jebran, Fieruz
Kasbour, Muataz
Maderi, Galia
Mohammad, Saja
Mohammed, Burooj
Murtadi, Habib
Mustafa, Hamassat
Rajab, Mohamed
Trenba, Sarah
Wafaa, Mariam
Al Sagheir, Eman
Almigheerbi, Alabas
Alzahaf, Ahmed
Bahroun, Sumayyah Ghayth
Ben Dallah, Najah
Elshaibani, Mahmoud
Eswaye, Haitem
Karar, Maha
Omar, Samah
Younes, Eman
Younes, Maha
Zreeg, Dafer
Abujamra, Saleh
Ashour, Firas
Elgammudi, Mala
Omar F. Aljadidi, Wesal
Saddouh, Enas
Sharif, Randa
Alabuzidi, Aya
Alwerfally, AbdulMawlay
Aribi, Sarra
Bibas, Fatma
Elfaituri, Taha
Elhajjaji, Yasmine
Khaled, Ala
Khalil, Wegdan
Layas, Tesneem
Soula, Enas
Tarek, Ahmed
Abu hallalah, Muad fathi khalleefah
Abujamra, Saleh
Ahmed, Hazem Abdelkarem
Alsharef, Tagwa
Ben Saoud, Abdulsalam Ali
El Gharmoul, Tasnim
Elhadi, Ahmed
Elrais, Safa
Shebani, Abdulhalim
Zarti, Heba
Zeiton, Asaid
Ambrazevicius, Marijus
Kaselis, Nerijus
Stakyte, Migle
Aliosin, Oleg
Cizauskaite, Agne
Dailidenas, Sarunas
Eismontas, Vitalijus
Kybransiene, Migle
Nutautiene, Vitalija
Samalavicius, Narimantas
Simcikas, Dainius
Slepavicius, Algirdas
Tamosiunas, Albinas
Ubartas, Nerijus
Zeromskas, Paulius
Bradulskis, Saulius
Dainius, Edvinas
Juocas, Juozas
Kubiliute, Egle
Kutkevicius, Juozas
Opolskis, Aurimas
Parseliunas, Audrius
Subocius, Andrejus
Venskutonis, Donatas
Virbickaite, Egle
Zuikyte, Diana
Bogusevicius, Algirdas
Buzaite, Kristina
Cepuliene, Daiva
Cesleviciene, Ieva
Cesna, Vaidotas
Gribauskaite, Jolanta
Ignatavicius, Povilas
Jokubauskas, Mantas
Liugailaite, Monika
Margelis, Ernest
Mazelyte, Ruta
Pankratjevaite, Lina
Pažusis, Matas
Rackeviciute, Agne
Saladyte, Justina
Škimelyte, Monika
Šlenfuktas, Vygintas
Sudeikyte, Monika
Tamelis, Algimantas
Vanagas, Tomas
Žumbakys, Žygimantas
Atkociunas, Aivaras
Dulskas, Audrius
Kuliavas, Justas
Birutis, Justas
Paškevicius, Sigitas
Šatkauskas, Mindaugas
Danys, Donatas
Jakubauskas, Matas
Jakubauskiene, Lina
Kryzauskas, Marius
Lipnickas, Vytautas
Makunaite, Gabija
Rasoaherinomenjanahary, Fanjandrainy
Rasolofonarivo, Herizo
Samison, Luc Hervé
Banda, Bitiel
Malemia, Precious
Msosa, Vanessa
Ahmad Izzuddin, Ahmad Imran
Das, Andre
Gan, Ying Yee
Shong Sheng, Tan
Siaw, Jia yng
Ab Rahim, Mohd Fadliyazid
Abang Jamari, Dyg Zahratul Hamrak
Che Husin, Nurfariza
Kamarulzaman, Muhd Yusairi
Lim, Yi Ping
Mohamed Kamil, Nil Amri
Mohd Hassan, Mohd Razeen
Mohd Sahid, Saidah
Mustafa, Johari
Ng, Elaine Hui Been
Wan Khazim, Wan Khamizar
Chang Ern, Ng
Lingeshan, P.g.
Sulaiman, Syariz Ezuan
Ang, Sue Ean
Bin Mohamad Sithik, Muhammad Navid
Cheong, Yih Jeng
Deva Tata, Mahadevan
Jia Xian, Law
Kadravello, Aravinthan
Koh, I-Ern
Ng, Li-Yen
Ng We Yong, Yuki Julius
Palayan, Kandasami
Sam, Chi Xuan
Siow Jin, Phuah
Tan Ern Hwei, Jeremy
Tang, Yita
Ter, Alvin Zubin
Wong, Michael Pak-Kai
Zakaria, Andee Dzulkarnaen
Zakaria, Zaidi
Henry, Fitjerald
Kalaiselvan, Thyivya
Abd Karim, Muhammad Fairuz Shah
Abdul Aziz, Mohamed Rezal
Abdul Aziz, Nora
Khong, Tak Loon
Lau, Peng Choong
Lim, Hiong Chin
Roslani, April Camilla
Seak, Jonathan Chen Ken
Wong, Sui-Weng
Wong, Lai Fen
Yeen Chin, Leow
Anyanwu, Mercy Chinemerem
Borg, Elaine
Busuttil, Zachary
Calleja, Thomas
Chircop, Kurt Lee
Cutajar, Ruth
Dimech, Andrew Michael
Ellul, Sarah
Galea, Joseph
Gascon Perai, Kiara
Gatt, Ruth
Kelman, Lisa
Micallef, Elizabeth
Nwolu, Favour
Sammut, Kim
Thompson, Joanna
Warwicker, Sean
Zammit, Matthew
Cordera, Fernando
Cruz González, Efraín
Sánchez-García, Jorge
Barbosa Camacho, Francisco José
Barrera López, Francisco Javier
Zuloaga Fernandez del Valle, Carlos Jose
Acosta, Eric
González Espinoza, Iván Romarico
Moreno, Perla
Cortes-Flores, Ana Olivia
Fuentes Orozco, Clotilde
Gonzalez Ojeda, Alejandro
Corro Díaz González, Samantha
Martinez, Laura
Ramos-De la Medina, Antonio
Mosqueda Amador, Bonifacio
Novoa, Armando
Olazo Espejo, Dennet Arturo
Jimenez, Alejandro
Lopez Rosales, Federico
Vanoye, Elva Gabriela
Garcia Gonzalez, Luis Alberto
Miranda-Ackerman, Roberto Carlos
Solano-Genesta, Manuel
Alvarez-Cano, Alethia
Romero-Garza, Hector Hugo
Medina-Franco, Heriberto
Mejía-Fernández, Lorelí
Salgado-Nesme, Noel
Vergara-Fernandez, Omar
Gutiérrez-Mota, Guadalupe Montserrat
Hernandez Vera, Francisco Xavier
Llantada Lopez, Anabella
Morgan Villela, Gilberto
Ramirez Padilla, Felipe de Jesus
Tapia Marin, Walezka
Martínez Maldonado, Mónica
Sánchez Suárez, Ramses
Troche, José Manuel
Benyaiche, Chaymae
Outani, Oumaima
Amine, Souadka
Benkabbou, Amine
Majbar, Anass Mohammed
Mohsine, Raouf
Rafik, Ali
Oung, Thida
Tin, Moe Moe
Borowski, David W
Plarre, Philipp
Borowski, David W
Plarre, Philipp
Alberga, Anna
Sluiter, Nina
Tuynman, Jurriaan
Blok, Robin
Cömert, Didem
Hompes, Roel
Kalff, Marianne
Stellingwerf, Merel Elisabeth
Tanis, Pieter
van Berge Henegouwen, Mark
van Praag, Elise Maria
Wisselink, Daan
Gerhards, Michael
Lopes Cardozo, Josephine
Westerduin, Emma
de Jonge, Joske
van Geloven, Aaw
van Schilt, Kaz
den Boer, Frank
Stoots, Simone
Vlek, Stijn
Adams, Jamie
Al-Busaidi, Ibrahim S.
Budd, Gabrielle
Choi, Seung il
Chu, Michael Jen Jie
Ganugapati, Anurag
McKinstry, Lucy
Pascoe, Rebecca
Richards, Simon
Rosser, Kenrick
Stevenson, Annie
White, Rebecca
Farik, Shebani
Kwun, Jin
Murad, Ahmed
Cowan, Sarah
Hall, Timothy
Hayton, Michael
Malam Sani, Laminou
Oumarou Garba, Souleymane
Adamou, Harissou
Amadou Magagi, Ibrahim
Habou, Oumarou
Aliyu, Halima
Daniyan, Muhammad
Sholadoye, Tunde T.
Abdullahi, Lawal
Anyanwu, Lofty-John
Mohammad Mohammad, Aminu
Muhammad, Abubakar Bala
Sheshe, Abdurrahman Abba
Suleiman, Ibrahim
Adesina, Alaba
Awolowo, Ajibola
Onuoha, Clement
Salami, Omotayo
Taiwo, Ogechukwu
Taiwo, Agboola
Kache, Stephen
Makama, Jerry Godfrey
Sale, Danjuma
Abiola, Olajide
Ajao, Akinlabi
Ajiboye, Anthony
Etonyeaku, Amarachukwu
Olaogun, Julius
Adebanjo, Ademola
Adesanya, Opeoluwa
Afolayan, Michael Olatunji
Balogun, Olanrewaju
Makanjuola, Ayomide
Nwokocha, Samuel
Ojewola, Rufus Wale
Olajide, Thomas Olagboyega
Aderounmu, Adewale
Adesunkanmi, Abdul-Rashid
Adisa, Adewale
Agbakwuru, Augustine
Akeem Aderogba, Adeleke
Alatise, Olusegun Isaac
Arowolo, Olukayode
Lawal, Oladejo
Mohammed, Tajudeen
Ndegbu, Chinedu
Olasehinde, Olalekan
Wuraola, Funmilola
Akinkuolie, Akinbolaji
Etonyeaku, Amarachukwu
Mosanya, Arinzechukwu
Ayandipo, Omobolaji
Elemile, Peter
Lawal, Taiwo Akeem
Ali SANI, Samuel
Garba, Stephen
Hauwa SANI, Rebecca
Olori, Samson
Onyebuashi, Henry
Umoke, Ifeanyi
Adenuga, Adedire
Adeyeye, Ademola
Habeeb, Olufemi
Lawal, Bashir
Nasir, Abdulrasheed
Aahlin, Eirik Kjus
Kjønås, Didrik
Myrseth, Elisabeth
Abbasy, Jibran
Alvi, Abdul
Saleem, Omair
Afzal, Asma
Nazir, Anam
Farooq, Muhammad
Liaqat, Ayesha
Naqi, Syed Asghar
Raza, Ali
Sarfraz, Muzna
Sarwar, Muhammad
Banglani, Muntaha
Munir, Ambreen
Sehrish, Rahmat
Ayub, Bushra
Sayyed, Raza
Altaf, Amna
Ayub, Saima
Qureshi, Ahmad Uzair
Saeed, Komal
Syed, Bilal
Akbar, Sana Amir
Anwer, Abdul Wahid
Khan, Ruqayya Naheed
Khan, Amina Iqbal
Khattak, Shahid
Mohtasham, Sameen
Parvaiz, Muhammad Asad
Syed, Aamir Ali
Ansari, Abdul Basit
Shahzad, Noman
Khaliq, Tanwir
Rashid, Isbah
Waqar, Shahzad Hussain
Abu Al-saleem, Hasan
Abu Alqumboz, Amjad
Alqadi, Mohammad
Amro, Adham
Assa, Rawan
Awesat, Eman
Ayyad, Rawan
Hammad, Mohammed
Haymony, Ayat
Hijazi, Bassel
Hmeidat, Bara
Lahaseh, Rowaa
Qawasmi, Aseel
Rajabi, Alaa
Shehada, Mohammed
Shkokani, Sundus
Yaghi, Yasmine
Yaghi, Nadine
AlZohour, Mohammad
Farid, Mohammad
Habes, Yousef Mahmoud
Juba, Wesam
Nubani, Yanal
Rabee, Abdelrahman
Sa'deh, Mohammad
Abed, Saeed
Al basos, Iyad
Alswerki, Mohammad
Ashour, Dina
Awad, Israa
Diab, Samar
El Jamassi, Alaa
El-Kahlout, Sahar
Elhout, Somaya
Hajjaj, Ahmed N K
Hasanain, Doaa
Nabil hajjaj, Baraa
Obaid, Mohammed
Saikaly, Eman
Salhi, Ahmed
Al-Tammam, Hiba
Almasri, Murad
Baniowda, Muath
Beshtawi, Doha
Horoub, Ali
Misk, Rami
Mohammad, Bayan
Qasrawi, Rami
Sholi, Tasnim
Abu-Nimeh, Samar
Abu-srour, Abrar
Abukhalaf, Sadi A.
Adawi, Samer
Alsalameh, Barah
Ayesh, Kholoud
Elqadi, Muawiyah
Hammouri, Ahmad
Karim Mustafa, Fatima
Marzouqa, Natalie
Melhem, Shatha
Miqdad, Dima
Mohamad, Balqees
Rawhi, Mhammed
Abu Ahammala, Ayman B.
Abu Ataya, Ahmed
Abu Jayyab, Israa
Al-Shwaikh, Samar
Alagha, Othman
Alasttal, Mohammed
Awadallah, Haneen
Elblbessy, Mahmood
Fares, Jehad
Jarbou, Akram
Mahfouz, Ibtisam
Albahnasawi, Moath A.
Abo mahadi, Asmaa'
Abuelhatal, Hasan
Abuelqomboz, Ayham
Almoqayyad, Abdelrahman
Alwali, Abdallah
Balaawi, Reem
Hamouda, Mahmoud
Humeid, Mohammed
Jedyan, Abdullah
Mahmoud Abu hamam, Tasneem
Matar, Ghadeer
Salem, Ali
Samra, Tahani
Shaheen, Nureddin
Shihada, Karam
A.Nemer, Ayoob
Abu Al Amrain, Mahmoud
Abu Alamrain, Abdulwhhab
Abu Jamie, Najlaa
Abu-Rous, Mohammed R.
Alfarra, Nada
AlTaweel, Mohammed
Alwhaidi, Noor
Hamed, Ramadan
Saqqa, Bader
Shaheen, Ahmad
Aljaber, Dana
Aljaberi, Loay
Alwaheidi, Malak
Jawaada, Assef
Khaldi, Hani
Qahoush, Rami
Qari, Jalil
Saadeh, Rana
Salim, Ahlam
Yacoub, Aseel
Abbas, Abbas
Abu shua`ib, Rana
Abu Zainah, Baraa
AbuSirrees, Mahmoud
Babaa, Basheer
Barhoush, Ola
Belal qadomi, Asef
Daraghmeh, Laith
Haji, Reema
Khatatbeh, Alaa
Khatib, Lana
Qarariah, Salsabeel
Quzmar, Yara
Safadi, Khalil
Salameh, Roqaya
Hassan, Mohammad
Herzallah, Shifaa
Massad, Loai
Nazzal, Ahmed
Nazzal, Ranin
Escobar, Dennis
Machain V, Gustavo Miguel
Rodriguez Gonzalez, Agustin
Chachaima Mar, Jorge Emerson
Chinchihualpa Paredes, Nathaly Olga
Cuba, Vicente
Lopez, Walter
Niquen Jimenez, Maria Milagros
Sanchez Bartra, Nestor Alberto
Sapallanay Ojeda, Olenka
Sequeiros, Diego
Toscano Pacheco, Andrea
Vergara, María
Abarca, Sol
Alcorta, Rodrigo
Borda-Luque, Giuliano
Eusebio Zegarra, Ivan Edward
Luján López, Claudia
Marrufo, Mirella
Mogrovejo, Cinthya
Nomura, Andrea
Rodríguez Angeles, Yamile
Vidal Meza, Maitza Rosario
Zavala, Gabriela
Castillo Arrascue, José Neiser
Hidrogo Cabrera, Jomara Caroline
Larrea vera, José Julio Mariano
Osorio, Miguel
Ylatoma Díaz, Edgar Alcides
Fontanilla, Mark Anthony
Fuentes, Joseph Roy
Salazar, Anna Leah
Dominguez, Genieve
Lopez, Marc Paul
Macalindong, Shiela
Onglao, Mark Augustine
Ramirez, Arjel
Sacdalan, Marie Dione
Tampo, Mayou Martin
Uy, Gemma Leonora
Mangahas, Jeremiah
Yabut, Kenneth
Cañete, Joannes Paul
Cansana, Bernalynn Eris
Castro, Ernes John
Lipana, Maria Kaiserin
Roxas, Manuel Francisco
Zara, Vlu Jean
Chrol, Maciej
Franczak, Paula
Orlowski, Michal
Budzynski, Piotr
Budzynski, Andrzej
Bury, Pawel
Czerwinska, Agata
Dworak, Jadwiga
Dziedzic, Jacek
Kisielewski, Michal
Kulawik, Jan
Lasek, Anna
Major, Piotr
Malczak, Piotr
Migaczewski, Marcin
Pedziwiatr, Michal
Pisarska, Magdalena
Radkowiak, Dorota
Rubinkiewicz, Mateusz
Rzepa, Anna
Skoczylas, Tomasz
Stanek, Maciej
Truszkiewicz, Katarzyna
Wierdak, Mateusz
Winiarski, Marek
Zarzycki, Piotr
Zub-Pokrowiecka, Anna
Kowalewski, Piotr
Roszkowski, Rafal
Waledziak, Maciej
Tomé, Miguel
Patrocinio, Sara
Guerreiro, Ines
Almeida, Filipe
de Sousa, Xavier
Monteiro, Nuno
Costa Santos, Maria Teresa
de Oliveira, Daniela
Lopes Serra, Marta
Morgado, Daniela
Neves, Christian
Oliveira, Ana Carolina
Pimentel, Alice
Silva, Sofia
Carvalho, Márcia
Carvalho, Lúcia
Magalhães, Joana
Matos, Leonor
Monteiro, Tânia
Ramos, Carlota
Santos, Vanessa
Barbosa, José
Costa-Maia, Jose
Devezas, Vítor
Fareleira, Ana
Fernandes, Cristina
Gonçalves, Diana
Mora, Henrique
Morais, Marina
Silva de Sousa, Fabiana
Catarino Santos, Sara
Logrado, Ana
Tojal, André
Amorim, Edgar
Cunha, Miguel F.
Fazenda, Ana
Melo Neves, João Pedro
Sampaio da Nóvoa Gomes Miguel, Inês Isabel
Veiga, Diogo
Azevedo, José
Cardoso Louro, Hugo
Leite, Mariana
Azevedo, José
Bairos Menezes, Maria
Gama, Bárbara
Brito, Diana
Cruz Martins, Marta Cristina
Graça e Magalhães, André
Longras, Ana Catarina
Lourenço, Rita
Matos, Diana
Castro, Luis
Policarpo, Filipa
Romano, Joana
Leite, Mariana
Monteiro, Cristina
Pinto, Diogo
Duarte, Marina
Fortuna Martins, Sónia
Oliveira, Mariline
Galvão, Diogo
Martins, Lisandra
Silva, Anaisa
Taranu, Viorel
Vieira, Bárbara
Neves, Jessica
Oliveira, Simone
Ribeiro, Hugo
Cinza, Margarida
Felix, Rosa
Machado, Arnaldo
Oliveira, Joana
Patrício, Joana
Pedroso de Lima, Rita
Pereira, Mário
Rocha Melo, Miguel
Velez, Cristina
Abreu da Silva, Alberto
Claro, Mariana
Costa Santos, Daniel
Ferreira, Andreia
Capote, Hugo
Rosado, Daniela
Taré, Filipa
Nogueira, Oriana
Ângelo, Miguel
Baiao, José Miguel
Guimarães, Andreia
Marques, João
Nico Albano, Miguel
Silva, Marta
Valente da Costa, Ana
Vieira Caroço, Teresa
Almeida Braga, Sara
Capunge, Ines
Fragoso, Marta
Guimarães, João
Pinto, Bruno
Ribeiro, João
Angel, Miguel
Fialho, Guilherme
Guerrero, Monica
Campos Costa, Filipa
Cardoso, Diogo
Cardoso, Vasco
Alves, Magda
Estalagem, Inês
Louro, Tiago
Marques, Cláudia
Martelo, Rita
Morgado, Miguel
Canotilho, Rita
Correia, Ana Margarida
Martins, Pedro
Peyroteo, Mariana
Gomes, João
Monteiro, Rita
Romano, Manuela
Alves, Daniela Macedo
Peixoto, Rita
Quintela, Catarina
Jervis, Maria João
Melo, Débora
Pacheco, André
Paixão, Valter
Pedro, Vera
Pimenta, Joana
Pimenta de Castro, João
Rocha, Ana
Beuran, Mircea
Bratu, Matei Razvan
Ciubotaru, Cezar
Diaconescu, Bogdan
Hostiuc, Sorin
Negoi, Ionut
Stoica, Bogdan
NA, NA
Anokhin, Evgeny
Kuznetsov, Georgy
Oganezov, Giorgi
Paramzin, Fedor
Romanova, Ekaterina
Rutkovskii, Valeryan
Rutkovskii, Vasilii
Shushval, Mikhail
Zabiyaka, Mikhail
Dzhumabaev, Khasan
Ivanov, Valerii
Mamedli, Zaman
Achkasov, Sergey
Balkarov, Artem
Nabiev, Elnur
Nagudov, Marat
Rybakov, Evgeny
Saifutdinova, Karina
Sushkov, Oleg
Vardanyan, Armen
Costas-Chavarri, Ainhoa
Joseph, Lule
Ndayishimiye, Isaac
Allen Ingabire, JC
Faustin, Ntirenganya
Mutabazi, Alphonse Zeta
Mvukiyehe, Jean Paul
Nsengimana, Vizir J.P
Uwakunda, Carine
Abbas, Mohammad Monir
Akeel, Nouf
Aljiffry, Murad
Awaji, Kholoud
Farsi, Ali
Jamjoum, Ghader
Khoja, Ahmad
Maghrabi, Ashraf
Malibary, Nadim
Nassif, Mohammed
Saleem, Abdulaziz
Sultan, Abdullah
Tashkandi, Wail
Tashkandi, Hanaa
Trabulsi, Nora
Ba, Mouhamadou Bachir
Diallo, Adja Coumba
Ndong, Abdourahmane
Cuk, Vladica
Jankovic, Uroš
Juloski, Jovan
Koh, Sharon Zhiling
Koh, Frederick
Lee, Kuok Chung
Lee, Kai Yin
Lee, Sean
Leong, Wei Qi
Lieske, Bettina
Lui, Su Ann
Prakash, Prajwala
Grosek, Jan
Norcic, Gregor
Tomazic, Ales
Fitchat, Nicolas
Jaich, Robert
Wineberg, Devorah
Koto, Modise Zacharia
Baiocchi, Daniella
Clarke, Damian
Steenkamp, Christina Johanna
Van Straten, Stephanie
Bannister, Sharon
Boutall, Adam
Chinnery, Galya
Coccia, Anna
Dell, Angela
Karjiker, Parveen
Kloppers, Christo
Loxton, Nicholas
Mabogoane, Tumi
Malherbe, Francois
Panieri, Eugenio
Rayamajhi, Shreya
Spence, Richard
van Wyngaard, Tirsa
Warden, Claire
Madiba, T E
Moodley, Yoshan
Pillay, Nivashen
Brooks, Savannah
Kruger, Charlise
Van Der Merwe, Lisa Hannah
Gool, Ferhana
Kariem, Maahir
Bougard, Heather
Chu, Kathryn
Kariem, Nazmie
Noor, Fazlin
Pillay, Reantha
Steynfaardt, Leandi
González González, Lucía
Marín Santos, José Miguel
Martín-Borregón, Paula
Martínez Caballero, Javier
Nevado García, Cristina
Rodriguez Fraga, Pastora
De Castro Parga, Gonzalo
Fernández Veiga, Maria Pilar
Garrido López, Lucía
Infante Pino, Hugo
Lages Cal, Irene
López Otero, Marta
Nogueira Sixto, Manuel
Paniagua García Señorans, Marta
Rodríguez Fernández, Laura
Ruano Poblador, Alejandro
Rufo Crespo, Erika
Sanchez-Santos, Raquel
Vigorita, Vincenzo
Alonso Batanero, Ester
Asnel, Dorisme
Cifrian Canales, Isabel
Contreras Saiz, Elisa
De Santiago Alvarez, Irene
Díaz Vico, Tamara
Fernandez Arias, Sebastian
Fernández Martínez, Daniel
García Bernardo, Carmen
García Flórez, Luis Joaquín
Garcia Gutierrez, Carmen
García Munar, Manuel
Márquez Zorrilla Molina, Carlos Alberto
Merayo, Marta
Michi Campos, José Luis
Moreno Gijon, Maria
Otero-Diez, Jorge L.
Rodicio Miravalles, Jose Luis
Solar-Garcia, Lorena
Suárez Sánchez, Aida
Truan, Nuria
Alejandre Villalobos, Cristina
Caballero Díaz, Yurena
Jimenez, Marta
Montesdeoca, Dacil
Navarro-Sánchez, Antonio
Vega, Victor
Beltrán de Heredia, Juan
Gómez, Zahira
Jezieniecki, Carlos
Legido Morán, Ana Patricia
Montes-Manrique, Mario
Rodriguez-Lopez, Mario
Ruiz Soriano, María
Trujillo Díaz, Jeancarlos
Vazquez Fernandez, Andrea
Argudo, Nuria
Pera, Miguel
Torrent Jansà, Laia
García Domínguez, Melody
Goded, Ignacio
Roldón Golet, Marta
Talal El-Abur, Issa
Utrilla Fornals, Alejandra
Zambrana Campos, Vanesa
Aguilar Martinez, Maria Del Mar
Bosch, Marina
García-Catalá, Luis
Sánchez-Guillén, Luis
Artigau, Eva
Gomez Romeu, Nuria
Julià Bergkvist, David
Espina Perez, Beatriz
Morató, Olga
Olona, Carles
Diéguez, Beatriz
Forero-Torres, Alexander
Losada, Manuel
Gomez-Abril, Segundo
Gonzálvez, Paula
Martinez, Rosario
Navarro Martínez, Sergio
Payá-Llorente, Carmen
Pérez Rubio, Álvaro
Santarrufina Martinez, Sandra
Sebastián Tomás, Juan Carlos
Trullenque Juan, Ramon
Gegúndez Simón, Alberto
Maté, Paloma
Prieto-Nieto, Maria Isabel
Rubio-Perez, Ines
Urbieta, Aitor
Vicario Bravo, Marina
Abelló, David
Frasson, Matteo
Garcia-Granero, Alvaro
Abad Gurumeta, Alfredo
Abad-Motos, Ane
Lucena-de Pablo, Elena
Nozal, Beatriz
Ripollés-Melchor, Javier
Salvachúa, Rut
Ferrero, Esther
Garcia-Sancho Tellez, Luis
Ortega Vázquez, Irene
Picardo, Antonio L.
Rojo López, Jose Alberto
Zorrilla Matilla, Laura Patricia
Cagigas Fernandez, Carmen
Castanedo Bezanilla, Sonia
Estevez Tesouro, José
Fernandez-Diaz, Maria Jose
García Cardo, Juan
Gomez Ruiz, Marcos
Gonzalez-Tolaretxipi, Erik
Jimeno Fraile, Jaime
Poch, Cristobal
Rodriguez-Aguirre, Montserrat
Troche Pesqueira, Noemí
Trugeda-Carrera, Maria Soledad
de la Torre, Javier
Blanco-Colino, Ruth
Espin-Basany, Eloy
Espinosa-Bravo, Martin
Morales Comas, Clara
Reyes Afonso, Eduardo
Rivero Déniz, Joaquín
Siso Raber, Christian
Verdaguer Tremolosa, Mireia
Chandrasinghe, Pramodh
Kumarage, Sumudu
Wijekoon Arachchilage, Nimeshi
Senanayake, Kithsiri Janakantha
Abdalla Ahmed Elkamel, Ahmed
A. Adam, Mohammed
Saleh, Mahmoud
Blomme, Nina
Thorell, Anders
Wogensen, Fredrik
Älgå, Andreas
Ansarei, Dhirar
Celebioglu, Fuat
Heinius, Göran
Nigard, Linda
Pieniowski, Emil
Ahlqvist, Sandra
Björklund, Ida
Cengiz, Yucel
Frånberg, Andreas
Håkansson, Martina
Adamo, Karin
Franklin, Oskar
Sund, Malin
Wiberg, Rebecca
Andersson, Yvette
Chabok, Abbas
Nikberg, Maziar
Kugelberg, Alexander
Canonica, Claudia
Christoforidis, Dimitrios
Fasolini, Fabrizio
Gaffuri, Paolo
Giuliani, Mauro
Meani, Francesco
Popeskou, Sotirios Georgios
Pozza, Silvia
Wandschneider, Wiebke
Peterer, Lorenz
Widmer, Lukas Werner
Zimmermann, Bernd
Bakoleas, Panagiotis
Chanousi, Iris
Charalampidou, Lydia
Grochola, Lukasz Filip
Heid, Franziska
Ntaoulas, Sotirios
Outos, Michail
Peros, Georgios
Podolska-Skoczek, Hanna
Reinisch, Katharina Beate
Zielasek, Christian
Clerc, Daniel
Demartines, Nicolas
Gilgien, Jérôme
Kefleyesus, Amaniel
St-Amour, Pénélope
Toussaint, Arnaud
Alhimyar, Maryam
Alsaid, Bayan
Alyafi, Amr
Alkhaledi, Ahmad
Kouz, Basel
Omarain, Ahmad
Al-Sabbagh, Yusra
Alkhatib, Haya
Sara, Samer
Alhaj, Ahmad
Danial, Aghyad
Kadoura, Lama
Maa Albared, Sarah
Monawar, Yamen
Nahas, Louei
Abd, Barook
Saad, Ahmad
Wakkaf, Habib
Bouaziz, Hanen
Bouzaiene, Hatem
Ghalleb, Montassar
Akaydin, Elif
Akbaba, Ata Cem
Atakul, Onur
Baltaci, Ege
Besli, Sevval
Burgu, Gökçen
Cenal, Ulukan
de Muijnck, Cansu
Demirkaya, Hasan Can
Dogruoz, Alper
Gezer, Zeynep Ipek
Gündogdu, Yasemin
Kara, Merve
Korkmaz, Hasan Kürsad
Kurtoglu, Gökalp Kagan
Ozben, Volkan
Ozmen, Berk Baris
Pektas, Ahmet Murat
Sel, Eda Kübra
Yenidünya, Nilüfer
Bengur, Fuat Baris
Oral, Berke Mustafa
Yozgatli, Tahir Koray
Abdullayev, Seymur
Gunes, Mehmet Emin
Sahbaz, Nuri Alper
Banaz, Tuba
Kargici, Kübra
Kuyumcu, Omer Faruk
Yanikoglu, Erkan
Yesilsancak, Merve
Yilmaz, Duygu
Aktas, Melik Kagan
Rencuzogullari, Ahmet
Isik, Arda
Leventoglu, Sezai
Yalçinkaya, Ali
Yüksel, Osman
Kalayci, Mustafa U
Kara, Yasin
Sarici, Inanc Samil
Akin, Alp
Alemdag, Gökçe nur
Arslan, Ekin
Baki, Bahadir Emre
Bodur, Muhammed Selim
Calik, Adnan
Candas Altinbas, Bahar
Cihanyurdu, Irem
Erkul, Oguz
Gül, Burak
Guner, Ali
Köse, Beyza
Semiz, Anil
Sevim, Sule
Tayar, Serkan
Tomas, Kadir
Tüfek, Ozan yavuz
Türkyilmaz, Serdar
Ulusahin, Mehmet
Usta, Arif
Yildirim, Reyyan
Güler, Sertaç Ata
Tatar, Ozan Can
Varol, Ecenur
Kirimtay, Busenur
Uysal, Muhammed
Yildiz, Alp
Kose, Emin
Ciftci, Ahmet Burak
Çolak, Elif
Eraslan, Huseyin
Kucuk, Gultekin Ozan
Yemez, Kürsat
Lule, Herman
Bienfait, Mumbere
Lule, Herman
Bua, Emmanuel
Doe, Matthew
Okalany, Noella
Birindelli, Arianna
Basarab, Maksym
Bielosludtsev, Oleksii
Freigofer, Maryna
Kolhanova, Kateryna
Perepelytsia, Kateryna
Romanukha, Kateryna
Savenkov, Dmytro
Siryi, Stanislav
Tereshchenko, Maksym
Viacheslav, Nezamai
Volovetskyi, Anton
Kebkalo, Andrey
Tryliskyy, Yegor
Tyselskiy, Volodimir
Bruce, Eilidh
Chow, Bing Lun
Iddles, Emma
McGuckin, Sarah
Newall, Nicola
Ramsay, George
Sharma, Parivrudh
Stewart, Caitlin
Wong, Jeremy
Badran, Abdul
Bath, Michael
Belais, Fanny
Butt, Eman
Joshi, Kaustuv
Kapur, Milan
Shaw, Mike
Townson, Adam
Williams, Christopher Yee Khang
Gray, Timothy
Greig, Robert
Husain, Mansoor
Murray, Elspeth
Mustafa, Ahmed
Asif, Ashar
Gokul, Arya
Shah, Max
Akitikori, Mabel Temisanren
Charalabopoulos, Alexandros
Davidson, Sophie
McNally, Sinead
Rupani, Shamil
Juma, Fatema
Mills, Sarah Catherine
Muirhead, Laura
Sellars, Kate
Walsh, Una
Warren, Oliver
Chambers, Alice
Hunt, Richard
Teasdale, Ella
Boyce, Stephen
Cornwall, Hannah
Tol, Isabel
Argyriou, Eleftherios Orestis
Eardley, Nicola
Povey, Meical
Aithie, Joanna M S
Irfan, Ahmer
McGuigan, Mari-Claire
Starr, Robert
Warren, Craig Russell
Archibald, Jess
Kirby, Georgia
Kisyov, Ivan
Khoo, Chun Kheng
Lee, Rachel
Photiou, Dana
Davis, Rowan
Prasad, Uday
Yang, P Zichu
Bird, Jonathan
Leung, Edmund
Summerour, Virginia
Currow, Chelise
Kiam, Jianshen
Tan, Gerald Jack Soon
Muthusami, Anitha
Pegba-Otemolu, Ibifunke
Urbonas, Tomas
Nunoo-Mensah, Joseph
Smolskas, Edgaras
Boddy, Alex
Gravante, Gianpiero
Hunter, David
Andrew, David
Koh, Amanda
Thompson, Amari
Adams, Lawrence
Clements, Hollie A
De Silva, Kasun
Ekpete, Ogbonnia
Haque, Seraj
Henderson, Scott
Ibrahim, Bilal
Jayasinghe, Thummini
Livie, Jennifer
Mailley, Keir
Nair, Gopikrishnan
Tan, Daniel
Baggaley, Caitlin
Dawidziuk, Aleksander
Szyszka, Bartosz
Barter, Charlotte
Gandhi, Nirav
Hassell, Karen
Hitchin, Samantha
Kelsall, Jennett
Nagy, Eva
Nessa, Ashrafun
Whisker, Lisa
Yanni, Fady
Ali, Mahmoud
Arora, Deeksha
Hediwattege, Sunanda
Kumarasinghe, Navam
Rathore, Munir
Tennakoon, Athula
Ali Ahmad, Syed Mustafa
Bajomo, Oreoluwa
Nadira, Fahema
Celentano, Valerio
Bhangu, Aneel
Glasbey, James
Griffiths, Ewen
Karri, Rama Santhosh
Mak, Jason Kei Chak
Nepogodiev, Dmitri
Pipe, Michelle
Bhatti, Muhammad Iqbal
Rabie, Mohamed
Boyle, Connor
Hamilton, David
Mihuna, Aishath
Ng, James Chean Khun
Nicholson, Gary
Oliwa, Agata
Pearson, Robert
Rose, Anna
Yong, Shun Qi
Boereboom, Catherine
Hanna, Michael
Walter, Catherine
Greensmith, Thomas Samuel
Mitchell, Rachel
Monaghan, Eimear
Crawford, James
Moug, Susan
Blackwell, James
Boyd-Carson, Hannah
Herrod, Philip
Al-Allaf, Omar
Beattie, Miriam
Bullock, Cameron
Burman, Shivang
Clark, Gemma
Flamey, Nicolas
Flannery, Oliver
Harding, Alexander
Kodiatt, Ben
Lawday, Samuel
Mahapatra, Shivani
Mukundu Nagesh, Navin
Ng, Michael
Rye, Dupinderjit
Yoong, Andrel
Clark, Laura
Deans, Chris
Edirisooriya, Monisha
Fairfield, Cameron J
Harrison, Ewen M
Carrington, Emma Victoria
Wong, Tsz Lun Ernest
Yusuf, Baasil
Chamberlain, Carla
Duke, Kathryn
Kmiotek, Elizabeth
Botes, Azel
Condie, Natalie
Schrire, Timothy
Shah, Reena
Thomas-Jones, Iolo
Yates, Charlotte
Anthony, Natasha
Matthews, Edward
Sahnan, Kapil
Tankel, James
Tucker, Sally
Winter Beatty, Jasmine
Ziprin, Paul
Duggan, William
Kantartzi, Anastasia
Sridhar, Shruthi
Khaw, Rachel Alys
Srivastava, Prakhar
Underwood, Charlotte
Alves do Canto Brum, Homero
Chopra, Sharat
Davis, Laura
Hughes, Rebecca
Tulley, Joshua
Alberts, Justin
Athisayaraj, Thomas
Olugbemi, Mojolaoluwa
Ahmad, Kasim
Chan, Claudia
Chapman, Gavin
Fleming, Hannah
Fox, Benjamin
Grewar, Julia
Hulse, Kate
Rutherford, Duncan
Sinead, Mackay
Smith, Scott
Speake, Doug
Vaughan-Shaw, Peter G
Christodoulides, Natasha
Kudhail, Simrit
Welch, Matthew
Husaini, Syed Muhibullah
Lambracos, Simon
Anyanwu, Chikamuche
Suresh, Rishi
Thomas, Jimmy Scott
Gleeson, Elizabeth
Platoff, Rebecca
Saif, Areeba
Enumah, Zachary
Etchill, Eric
Gabre-Kidan, Alodia
Bernstein, Mitchell
Carrano, Francesco Maria
Connors, Joseph
Lynn, Patricio
Melis, Marcovalerio
Newman, Elliot
Foster, Deshka S
Perrone, Kenneth
Titan, Ashley
Weiser, Thomas G
Ahmad, Sarwat
Bafford, Andrea Chao M.D.
Dal Molin, Marco
Hanna, Nader
Zafar, Syed Nabeel
Hemmila, Mark
Napolitano, Lena
Wong, Jane J
Chandler, Julia
Wood, Lauren
Wren, Sherry
Ottesen, Taylor
You, Lucia
Yu, Kristin
Arciénega Yañez, María del pilar
Ferreira Fernandes, Martin
González, Daniel
Cubas, Santiago
González, María Catalina
Zubiaurre, Vanessa
Demolin, Rodrigo
Giroff, Nicolas
Sciuto, Pablo
Campos, Maite
Rodríguez Cantera, Gabriela
Wagner, Gabriela
Deepika, Garg
Maimbo, Mayaba
Simuchimba, Elliot
Bulaya, Anadi
Chibuye, Chali
Chirengendure, Bright
Kabale, Mary-Rose
Kabongo, Kizito
Linyama, David
Munthali, James
Mweso, Oliver
Pikiti, Francis
Otieno, James
Chan, Erick
Lai, Log Tung
Blackman, Brighid
Richards, Sophie
Subramaniam, Suren
Karim, Rafid
Kok, Nathan
Lee, Yanni Dion
Ali, Shabina
Sinha, Aanjaneya
Corrigan, Robert
Barnes, Nicole
Wong, Florence
Dennis, Grace
Jedamzik, Julia
Phillips, Emil
Piette, Wivine
Van hentenryck, Marie
Koco, Houenoukpo
Lawani, Souliath
Kassa, Mamo Woldu
Santos Bezerra, Tainá
Gribnev, Petar
Dimitrov, Dobromir
Krastev, Panche
Oum, Sovannarith
Bonghaseh, Divine Tim
Al Farsi, Maryam
Alsharqawi, Nourah
Agarwal, Arnav
Acevedo, Veronica
Castillo Barbosa, Andrea Carolina
Giron, Felipe
Leon Rodriguez, Jimmy Paul
Kucan, Darko
Rosko, Damir
Barsic, Neven
Župan, Domagoj
Hegazi, Amgad
Truncíková, Vendula
Fryba, Vladimir
Mohamed, Mostafa
Sultan, Ahmed
Nagi, Ahmed
Rashad Temerik, Abdallah
Elshawy, Mohamed Elemam
Mahmoud, Moustafa Ibrahim
Omar, Shrouk
Anwar, Mohamed
Rageh, Tarek
Elmokadem, Aya
Gaballa, Khaled
Teppo, Sandra
Turunen, Antti
Pengermä, Pasi
Ballouhey, Quentin
Bergeat, Damien
Weyl, Ariane
Hain, Elisabeth
Gyedu, Adam
Yenli, Edwin
Osei-Poku, Dorcas
Rompou, Vaia-Aliki
Zoikas, Athanasios
Gaitanidis, Apostolos
Koukis, Georgios
Perivoliotis, Konstantinos
Tavlas, Panagiotis
Galanos-Demiris, Konstantinos
Zografos, George
Karavokyros, Ioannis
Xanthopoulou, Georgia
Iordanidou, Eirini
Ayau, Fernanda
Garcia, Allan
Damján, Pekli
Wason, Deepender
B L, Ashika
Rangganata, Ervandy
Kamath, Prerna
O'Connor, Donal B
Pinto, Margherita
Perrone, Fabrizio
Tropeano, Francesca Paola
Troilo, Francesca
Bossi, Daniela
Scala, Dario
Pulitanò, Lucrezia
Carella, Marcella
Pietrabissa, Andrea
Gori, Alice
Giraudo, Giorgio
De Simone, Veronica
Russo, Alfio Alessandro
Braccio, Bartolomeo
Al-Taher, Raed
Athamneh, Sarah
Parker, Andrea
Sawiee, Adnan
Kattia, Amina
Salem, Malik
Tababa, Osama
Shaeeb, Zuhour
Syminas, Vilius
Jurgaitis, Jonas
Damuleviciene, Gyte
Svagzdys, Saulius
Poskus, Tomas
Razafimanjato, Narindra Njarasoa Mihaja
Chieng Loo, Ling
Tiong, Ing Ching
Wan Muhmad, Wan Farahiyah
Vijeyan, Harinthiran
Li Ying, Teoh
Grech, Gabriella
Arrangoiz, Rodrigo
Jimenez Ley, Vania Brickelia
Arizpe, Daniel
Jimenez Ley, Vania Brickelia
Lagunes Lara, Elizabeth
Castro López, Elizabeth Victoria
Eaazim, Jose
Gordinou de Gouberville, Marije
Bastiaenen, Vivian
Rottier, Simone
Nahab, Fouad
Ji, Maria Yeonhee
Seyoji, Mohammed
Nwachukwu, Callistus
Emeghara, Okechukwu
Muhammed, Sayyid Egbunu
Idowu, Ayodeji
Sowemimo, Olamiposi
Ogundoyin, Olakayode
Akande, Oluwatosin
Lott, Alexander
Nadeem, Maliha
Laghari, Ahsan Ali
Loya, Asif
Mushtaq, Hassan
Abdullah, Muhammad Tariq
Abuhilal, Baseel
Atawneh, Mohammad
Hamdan, Hamdan
Alhabil, Belal
Srour, Abedelrahman
Mousa, Ibrahim
Da Silva Medina, Luis
Sacdalan, Marie Dione
Lapitan, Marie Carmela
Sacdalan, Marie Dione
Sacdalan, Marie Dione
Bartosiak, Katarzyna
Ferreira, Pedro
Francisco, Vítor
Lemos, Ricardo
Frutuoso, Luísa
Fernandes, Sara
Fonseca, Telma
Pereira, Jorge
Rachadell, Juan
Torre, Ana
Madeira Martins, Filipe
Carvalho, Ana Cristina
Rodrigues Ferreira, Joana
Ribeiro da Silva, Bruno
Devesa, Helena
Vieira, Ana
Mónica, Inês
Amaro, Margarida
Sousa, Diogo
Reia, Marta
Louro, João
Martins, Ana
Dominguez, Joaquina
Santos, Inês
Freitas Oliveira, Nuno Miguel
Pereira, José Carlos
Silva-Vaz, Pedro
Freire, Ligia
Escrevente, Ricardo
Negoita, Valentina Madalina
Shakhmatov, Dmitry
Nezerwa, Yves
Radulovic, Radosav
Moore, Rachel
Obery, Gareth
Viljoen, Francois
Mendes, Tome
Suarez, Antonio
Moncada, Enrique
Fernandez-Hevia, Maria
Curtis Martínez, Carolina
Gil Garcia, Julia Maria
González Zunzarren, Mariana
Idris, Tarig
Eklöv, Karolina
Grahn, Oskar
Amin, Leila
Blomqvist, Malin
Ajani, Costanza
Kraus, Rebecca
Seeger, Nico
Willemin, Melissa
Rayya, Fadi
Ayash, Mohammad
Msouti, Raneem
Kannas, Israa
Abazid, Eias
Esper, Asil
Slim, Skander
Kavcar, Akil Serdar
Aytac, Erman
Dural, Ahmet Cem
Ilker, Ayse
Eray, Ismail Cem
Kurnaz, Eray
Altiner, Saygin
Tepe, Mustafa Deniz
Sahin, Can
Savli, Evrim
Innocent, Aryon
Babirye, Lilian
Diachenko, Andrii
Hordoskiy, Vladislav
Curry, Heather
Chau, Charlene Yat Che
Robertson, Harry
Mahmoud, Arin
Lennon, Hannah
Loi, Lynette
Kirkham, Emily
McCann, Cameron
Watts, Daniel
Gurung, Binay
Wilson, Michael
Tribedi, Thomas
Garofalo, Eleonora
Zahra, Baryab
MacDonald, Scott
Daniels, Ian
Ng, Nathan
Khosla, Shivun
Olivier, James
Yue, Sum Yu Pansy
Suresh, Gayathri
Wellington, Jack
Lorejo, Emmanuel
Mossaad, Mafdi
Tryliskyy, Yegor
Crutcher, Madison
Alimi, Marjan
Baiu, Ioana
Abdou, Hossam
Conway, Alison
Peck, Connor
Wagner, Gabriela
Perdomo Perez, Mauro Andres
Trostchansky, Ivan
Zulu, Stanley
Nakazwe, Mildred
Knight, Stephen R
Drake, Thomas M
Nepogodiev, Dmitri
Fitzgerald, J Edward
Ademuyiwa, Adesoji
Alexander, Philip
Ingabire, J.C. Allen
Al-Saqqa, Sara W
Biccard, Bruce M
Borda-Luque, Giuliano
Borowski, David W
Burger, Sule
Chu, Kathryn
Clarke, Damian
Costas-Chavarri, Ainhoa
Davies, Justine
Donaldson, Rachel
Ede, Chikwendu
Garden, O James
Ghosh, Dhruv
Glasbey, James
Kingham, T Peter
Salem, Hosni Khairy
Anyomih, Theophilus Teddy Kojo
Koto, Modise Zacharia
Lapitan, Marie Carmela
Lawani, Ismaïl
Lesetedi, Chiapo
Aguilera-Arevalo, Maria-Lorena
Mabedi, Charles
Maimbo, Mayaba
Magill, Laura
Makinde Alakaloko, Felix
Makupe, Alex
Martin, Janet
Ramos-De la Medina, Antonio
Monahan, Mark
Moore, Rachel
Msosa, Vanessa
Mulira, Soloman
Mutabazi, Alphonse Zeta
Muller, Elmi
Musowoyo, Jospeh
Adisa, Adewale O
Olory-Togbe, Jean Léon
Pius, Riinu
Qureshi, Ahmad Uzair
Rayne, Sarah
Roberts, Tracey
Sacdalan, Marie Dione
Shaw, Catherine A
Smart, Neil
Smith, Martin
Spence, Richard
Van Straten, Stephanie
Tabiri, Stephen
Tayler, Viki
Weiser, Thomas G
Windsor, John
Yorke, Joseph
Yepez, Raul
Lilford, Richard
Morton, Dion
Bhangu, Aneel
Sundar, Sudha
Harrison, Ewen M
Runigamugabo, Emmy
Verjee, Azmina
Chen, José
Daya, Leonid
El Aroussi, Nouhaila
Farina, Valeria
Gnintedeme Olivier, Tchianze
Gonzales Nacarino, Mauricio
Hammani, Aamr
Honjo, Sarah
Jacobs, Rebecca
Kimura, Hitomi
Litvin, Andrey
Nkoronko, Mugisha
Nour, Ibrahim
Oscullo Yepez, Jasson Javier
Pagano, Gianluca
Pata, Francesco
Pin Hung, Wei
Raj, Ankit
Romani Pozo, Alina
Rommaneh, Muna
Sassamela Fabiano, Samuel Chimbioputo
Shiroma Gago, Camila Milagros
Shu Yip, Sebastian
Srinivas, Abhishekh
Sung, Chia-Yen
Tai, Aswan
Valle Aranda, Yener Cristyell
Venturini, Sara
Vervoort, Dominique
Wilguens Lartigue, Jean
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 30 January-5 February 2021 397(10272):387-397
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Microstructural characterization of corticospinal tract in subacute and chronic stroke patients with distal lesions by means of advanced diffusion MRI
Autorzy :
Mastropietro, Alfonso
Rizzo, Giovanna
Fontana, Lucia
Figini, Matteo
Bernardini, Bruno
Straffi, Laura
Marcheselli, Simona
Ghirmai, Sara
Nuzzi, Nunzio Paolo
Malosio, Maria LuisaAff7, Aff8
Grimaldi, Marco
Pokaż więcej
Źródło :
Neuroradiology: A Journal Dedicated to Neuroimaging and Interventional Neuroradiology. 61(9):1033-1045
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Crystal chemistry and thermal behavior of Fe-carpholite from the Pollino Massif, southern Italy.
Autorzy :
Mesto, Ernesto
Laurita, Salvatore
Lacalamita, Maria
Sinisi, Rosa
Rizzo, Giovanna
Schingaro, Emanuela
Mongelli, Giovanni
Pokaż więcej
Temat :
X-ray powder diffraction
MICROSCOPY
CRYSTALS
CRISTOBALITE
GOLD ores
MOLE fraction
QUARTZ
MUSCARINIC receptors
Źródło :
American Mineralogist; Jan2021, Vol. 106 Issue 1, p123-134, 12p
Terminy geograficzne :
ITALY
Czasopismo naukowe
Tytuł :
What is needed to make low-density lipoprotein transport in human aorta computational models suitable to explore links to atherosclerosis? Impact of initial and inflow boundary conditions
Autorzy :
De Nisco, Giuseppe
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Biomechanics 8 February 2018 68:33-42
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Characterization of cervical lymph-nodes using a multi-parametric and multi-modal approach for an early prediction of tumor response to chemo-radiotherapy
Autorzy :
Scalco, Elisa
Pokaż więcej
Źródło :
In Physica Medica December 2016 32(12):1672-1680
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A rational approach to defining principal axes of multidirectional wall shear stress in realistic vascular geometries, with application to the study of the influence of helical flow on wall shear stress directionality in aorta
Autorzy :
Morbiducci, Umberto
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of Biomechanics 13 April 2015 48(6):899-906
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies