Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Robblee, James A."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Bleeding in a Jehovah’s Witness patient undergoing a redo aortic valve replacement controlled with cryoprecipitate and a prothrombin complex concentrate
Autorzy :
Robblee, James A.
Wilkes, Peter R. H.
Dickie, Sean J.
Rubens, Fraser D.
Bormanis, Janis
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Hémorragie chez un témoin de Jéhovah subissant un nouveau remplacement de la valve aortique contrôlé par cryoprécipité et par concentré de complexe prothrombinique
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia/Journal canadien d'anesthésie. March 2012 59(3):299-303
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstrakt
Autorzy :
Rasic, Nivez F.
Friesen, Robert M.
Anderson, Bruce
Hoban, Shirley A.
Olson, Nancy
Kress, Jacob
Lévesque, Simon
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Langevin, Stéphan
Langevin, Jacques
LeBlanc, François
Brochu, Jacques
Turgeon, Alexis
Nicole, Pierre C.
Lessard, Martin R.
Trépanier, Claude A.
Marcoux, Sylvie
Lash, Vynka C.
Anderson, Keith
Asenjo, J. Francisco
Carli, Francesco
Engen, Dale A.
Morewood, Gordon H.
Ghazar, Nancy
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Blight, Katherine R.
Mazer, C. David
Hare, Gregory M. T.
Wang, Zhilan
Coackley, Carla
Qu, Rong
Robb, Malcolm
Stewart, Duncan J.
Schricker, Thomas
Meterissian, Sarkis
Lattermann, Ralph
Carli, Franco
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Nathan, Howard
Williams, Kathryn
Robblee, James A.
Nathan, Howard J.
Dupuis, Jean-Yves
Wang, Feng
Ko, Raynauld
Kruger, Marelise
McRae, Karen
Darling, Gail
Waddell, Thomas
Morrice, David
McGlade, Desmond
Cheung, Ken
Katz, Joel
Slinger, Peter
Hare, Gregory M. T.
Baker, Andrew J.
Hum, Kathryn M.
Kim, Steve Y.
Qu, Rong
Barr, Aiala
Mazer, C. David
Friedman, Zeev
Wong, David T.
Chung, Frances
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Goldstein, David H.
Blaine, William C.
Rimmer, Michael J.
Kolman, Jacelyn M.
Hung, Orlando R.
Beauprie, Ian G.
Vandorpe, Robert
Baker, Chandran J.
Rennie, William
Brown, Robert
Kenny, Susan
Kamming, Damon
McGrath, Brid
Chung, Frances
Curti, Bruna
King, Shirley
Lau, Brenda W.
Ries, Craig R.
Schmid, Josie
Kraima, Richard N.
Arai, Toshimi
Yamashita, Masao
Splinter, William
Parekh, Uma R.
Valois-Gomez, Teresa
Muir, John G.
Usher, Andrew G.
Kearney, Ramona A.
Tsui, Ban C. H.
Shende, D.
Darlong, V.
Asit, N.
Tsui, Ban C. H.
Richards, Justin
Van Aerde, John
Tsui, Ban C. H.
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Cave, Dominic
Kearney, Ramona
Philips, Leeanne
Reid, Kathy
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Brooks, Peter
Ree, Ron
Ansermino, Mark
Rosen, David
Manninen, Pirjo H.
Ghazaime, Ghazali
Louissi, Soad
Odukoya, Bisi
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Dupuis, Jean-Yves
Parlea, Luciana
Rubens, Fraser D.
Hendry, Paul
Lee, Il-Ok
Lee, In Ho
Audu, Paul
Mak, Peter H. K.
Manninen, Pirijo H.
Sundar, Shanti
Schwarz, Stephan K. W.
Puil, Ernest
Hybarger, Steven E.
Sloan, Tod B.
Brull, Richard
McCartney, Colin J. L.
Rawson, Regan
Abbas, Sherif
Chan, Vincent W. S.
Ong, D.
Ha, D.
Ha, H.
McKay, W. P. S.
Lee, Il-Ok
Kong, Myung-Hoon
Lee, Mi-Kyung
Lim, Sang-Ho
Choi, Young-Seok
Kim, Nan-Sook
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
Keogh, C. F.
Setton, D.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Lennox, P. H.
Umedaly, H. S.
White, S. A.
Grant, R. P.
Fitzmaurice, B. G.
Evans, K.
Chan, Vincent W. S.
Watt-Watson, Judy
Chung, Frances
McGillion, Michael
Daley, M. Denise
Normanaf], Peter H.
Hogervorst, Sarah
Kowalski, Alicia
Arens, James
Kennamer, Debra
Curley, Steven
Vauthey, Jean
Tsui, Ban C. H.
Wagner, Alese
Finucaneaf], Brendan
Beattie, W. Scott
Choi, Peter
Chowdary, Khalid
Splinter, William
Donais, Phillip E.
McKay, William P. S.
Banner, Robert
Kennedy, Renee
Konok, George
Guglielmin, Darryl R.
King, Francis G.
Hwang, Kyungil
Kim, Hoondo
Lee, Sangho
Cardinal, Valérie
Martin, René
Tétreault, Jean-Pierre
Colas, Marie-José
Gagnon, Linda
Claprood, Yves
Schricker, Thomas
Wykes, Linda
Carli, Franco
Luo, Tao
Xia, Zhengyuan
Ansley, David M.
Ouyang, Jingping
Xia, Zhong-Yuan
Brousseau, Paul
Dobson, Greg
Lummis, Heather
Arellano, Ramiro
Steinberg, David
Trigazis, Leo
Devito, Isabella
Downey, Kristi
Minogue, Sean
Ralph, James
Lampa, Martin
Roscoe, Andrew J.
Sawchuk, Corey W.
Fayad, Ashraf
Healey, Jeff
Crystal, Eugene
Teoh, Kevin
Lonn, Eva
Carroll, Sandra
Hohnloser, Stephan
Connolly, Stuart
Rodriguez, Rosendo A.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser
Nathan, Howard J.
Rodriguez, Rosendo A.
Rodriguez, Carlos D.
Lavallee, Gilbert
Rubens, Fraser D.
Nathan, Howard J.
Robitaille, Arnaud
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Basran, Sukhjeewan
Frumento, Robert
O’Malley, Catherine
Mongero, Linda
Beck, James
Bennett-Guerrero, Elliott
Hemmerling, Thomas M.
Choinière, Jen-Luc
Basile, Fadi
Prieto, Ignatio
Fortier, Joanne D.
MacAdams, Charles
Fan, Lawrence
Seal, Douglas
Maier, Karen
Kowalewski, Richard
Tang, Tim
Haigh, John
Tofflemire, Karen
Norris, James Q.
Howells, Steven
Browne, Joseph
Beney, Andrew
Pynn, Todd
Taylor, Steven
Mong, Kam
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Ali, Mohamed
Cheng, Davy
Klein, Andrew
Rakowski, Harry
Woo, Anna
Heinrich, Lee
Mikulis, David
Karski, Jacek
Sia, Alex
Chua, Sebastian
Hong, Xi
Gvozdic, Branka
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Morgan, Pamela J.
Tarshis, Jordan
Macarthur, Alison J.
Brant, Rollin
Pollard, Jeffrey
Cook, Linda
Yoon, Hea Jo
Lee, Youn Woo
Hong, Jeong-Yeon
Kim, Soo Mie
Parkhurst, Sherry
Biehl, Diane
Ong, Bill
Lessard, Martin R.
Nicole, Pierre
Brochuaf], Jacques
Langevin, Stéphan
Croft, Dary
Ho, Anthony M. -H.
Lee, Tak Wai
Karmakar, Manoj K.
Lam, Wynnie M.
Chung, David C.
Massicotte, Luc
Wilkes, Peter R. H.
Legault, Stephan
Gupta, Sanjiv
Baxter, Alan D.
Allan, J. E.
Tsui, Ban C. H.
Malherbe, Stephan
Baxter, Alan D.
Allan, J.
Bedard, J.
Malone-Tucker, S.
Slivar, S.
Langil, M.
Perrault, M.
Janseo, O.
Carvalho, George
Moore, Anne
Lachapelle, Kevin
Quizilbash, Baqir
Schricker, Thomas
Salem, Reda
Denault, André Y.
Couture, Pierre
Bélisle, Sylvain
Fortier, Annik
Guertin, Marie-Claude
Carrier, Michel
Martineau, Raymond
Klein, Andrew A.
Djaiani, George
Shayan, Charles
Carroll, Jo
Chamchad, Dmitri
Fedorko, Ludwik
Cheng, Davy
Karski, Jacek
Keyvan, Karkouti
Bird, Sally J.
Feldman, Liane S.
Anidjar, Maurice
Stanbridge, Donna
Carli, Franco
Klein, Andrew
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Beattie, Scott
Yau, Terry
Sutton, David
Varadarajan, Bharathi
Klein, Andrew
Jose, Geraldine
Djaiani, George
Fedorko, Ludwik
Carroll, Jo
Karski, Jacek
Kakizawa, Karen
McCluskey, Stuart A.
Karkouti, Keyvan
Ghannam, Mohammed
Smith, Robert
Goldman, Adam
Hsu, Janet
Abdelnaem, Esam
Duviner, Geoff
Sutton, David
Grant, David
Levy, Gary
Chamchad, Dmitri
Djaiani, George
Chang, Alvin
Karski, Jacek
Carroll, Jo
Shayan, Charles
Karkouti, Keyvan
Abdelnaem, Esam
Wijeysundera, Duminda
Borger, Michael
Djaiani, George
Ghannam, Mohammed
Morgan, Pamela J.
Cleave-Hogg, Doreen
DeSousa, Susan
Tarshis, Jordan
Gvozdic, Branka
Hong, Xi
Schricker, Thomas
Carli, Franco
Radwan, Omar
Fried, Gerald
Carli, Franco
Gvozdic, Branka
Carli, Franco
Backman, Steven
Christou, Nicolas
Schricker, Thomas
Ghazar, Nancy
Morewood, Gordon H.
Engen, Dale
Ashbury, Ted
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Wang, Louie
Tarshis, Jordan
DeSousa, Susan
Brown, Russell
Iglesias, Stuart
Kohlhammer, Monica
Tanzola, Rob C.
VanDenKerkhof, Elizabeth G.
Milne, Brian
Doyle, D. John
Joo, Hwan
Frazer, Cassandra
Iacolucci, Anthony
Bagrin, Andrew
Small, Orville
Lewin, Warren
Chowet, Anne L.
Lopez, Jaime R.
Brock-Utne, John
Jaffe, Richard A.
Milne, Andrew D.
Muir, John G.
Lee, J. Michael
English, Michael J. M.
Hung, O. R.
Tsui, Ban C. H.
Finucane, Brendan
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anesthesia. June 2003 50(1):A69-A183
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Hurtado, Cristina
Bradley, John
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Karkouti, Keyvan
Hurtado, Cristina
Burns, Andrew R.
Bradley, John
Anderson, Rob
Abrahamson, Simon D.
Mazer, C. David
Hung, O. R.
Comeau, L.
Fisher, Joseph A.
Tessler, Janet
Rucker, Joshua
Mathicu, Alix
Murray-Foster, Sara
Tz-Chong Chou
Chi-Yuan Li
Tsuda, Takako
Tabuchi, Akihiko
Sasano, Hiroshi
Kiriyama, Masanobu
Okada, Akinori
Hayano, Junichiro
Takeuchi, Akinori
Katsuya, Hirotada
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Tousignant, Claude P.
Mazer, C. David
Ling, Elizabeth
Arellano, Ramiro
Dowd, N.
Karski, J.
Cheng, D.
Carroll-Munro, J.
Rose, D. K.
Mazer, C. O.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
McKay, William P. S.
Teskey, Robert J.
Militzer, Julio
Kember, Guy
Blanchet, Travis
Gregson, Peter H.
Howells, Steven R.
Robblee, James A.
Breen, Terrance W.
Dierenfield, Laura
McNeil, Tacie
Breen, Terrance W.
McNeil, Tacie
Dierenfield, Laura
Nicholson, Donna J.
Kowalski, Stephen E.
Hamilton, G. Andrew
Meyers, Michael P.
Serrette, Carl
Duke, Peter C.
Custeau, Ingrid
Martin, Rend
Larabée, Sonia
Pirlet, Martine
Pilote, Madeleine
Tetrault, Jean-Pierre
Tsui, Ban C. H.
Gupta, Sunil
Finucane, Brendan
Weisbrod, Mitchell J.
Chan, Vincent W. S.
Kaszas, Z.
Dragomir, C.
Cohen, M. R.
Gandhi, M.
Clanachan, A. S.
Finegan, B. A.
Isaac, Lisa
Splinter, William M.
Hall, L. A.
Gould, H. M.
Rhine, E. J.
Bergeron, Lyne
Girard, Michel
Drolet, Pierre
Truong, Hong Hanh Le
Boucher, Carl
Vézina, Daniel
Lessard, Martin R.
Gourdeau, Marie
Trépanier, Claude A.
Yang, Theresa
Breen, Terrance W.
Macarthur, Alison
Chouinard, P.
Fugère, F.
Ruel, M.
Tarkkila, Pekka
Silvasti, Marja
Tuominen, Marjatta
Svartling, Nils
Rosenberg, Per H.
Bond, David M.
Rudan, John F.
Adams, Michael A.
Tsang, Brian K.
Keahey, Wanda
Gagliese, Lucia
Jackson, Marla
Ritvo, Paul
Wowk, Adarose
Sandler, Alan N.
Katz, Joel
Laffey, J. G.
Boylan, J. F.
Badner, Neal H.
Komar, Wendy E.
Bond, David M.
Cherry, R. A.
Spadafora, S. M.
Butler, R. J.
McHardy, Fiona
Fortier, Joanne
Chung, Frances
Marshall, Scott
Krishnathas, Ananthan
Wong, Jean
Chung, Frances
Ritchie, Ewan
McHardy, Fiona
Marshall, Scott
Fortier, Joanne
Meikle, Andrew
Avery, Nicole
van Vlymen, Janet
Parlow, Joel L.
Sinclair, David
Chung, Frances
Mezei, Gabor
Jin, Fengling
Chung, Frances
Norris, Andrew
Ganeshram, Tharini
MacLeod, Bernard A.
Azmudéh, Aliréza
Franciosi, Luigi G.
Ries, Craig R.
Schwarz, Stephan K. W.
McKay, William PS
Gregson, Peter H.
McKay, Benjamin W. S.
Blanchet, Travis
Meuret, Pascal
Bonhomme, Vincent
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Backman, Stevens B.
Vesely, Alex
Takeuchi, Akinori
Sommer, Leeor
Rucker, Joshua
Greenwald, Joel
Lavine, Elana
Iscoe, Steve
Volgyesi, George
Fedorko, Ludwik
Fisher, Joseph
Lobato, Emilio B.
Sulek, Cheri A.
Davies, Laurie K.
Gearen, Peter F.
Bellemare, François
Donati, François
Couture, Jacques
Joo, Hwan S.
Rose, D. K.
Kapoor, Sunil
Shayan, Shahriar
Karkouti, Keyvan
LeDez, Kenneth M.
Au, Jim
Tucker, John H.
Redmond, Edwin B.
Gadag, V.
Penney, Catherine
Hare, Gregory M. T.
Lee, Timothy D. G.
Hirsch, Gregory M.
Yang, Fan
Troncy, Eric
Blaise, Gilbert
Naito, Yoshiyuki
Arisawa, Shoji
Ide, Masahiro
Nakano, Susumu
Yamazaki, Kazuo
Kawamura, Takae
Nara, Noriko
Wakusawa, Reiji
Inada, Katsuya
Hudson, Robert J.
Singh, Karanbir
Harding, Gary A.
Henderson, Blair T.
Thomson, Ian R.
Harding, Gary A.
Hudson, Robert J.
Thomson, Ian R.
Thomson, Ian R.
Singh, Karanbir
Hudson, Robert J.
Wherrett, Christopher G.
Miller, Donald R.
Giachino, Alan A.
Turek, Michelle A.
Rody, Kelly
Vaghadia, H.
Chan, V.
Ganapathy, S.
Lui, A.
McKenna, J.
Zimmer, K.
Schwarz, Stephan K. W.
MacLeod, Bernard A.
Ries, Craig R.
Franciosi, Luigi G.
Regan, William D.
Davidson, Ross G.
Nevin, Krista
Escobedo, Sergio
Mitmaker, E.
Tessler, M. J.
Kardash, K.
Kleiman, S. J.
Rossignol, M.
Kahn, L.
Baxter, F.
Dauphin, A.
Goldsmith, C.
Jackson, P.
McChesney, J.
Miller, J.
Takeuchi, L.
Young, E.
Klubien, Kristine
Bandi, Edith
Carli, Franco
Dattilo, Kathleen
Tong, Doris
Bhandari, Mohit
Carli, Franco
Klubien, Kristine
Mazza, Louise
Wykes, Linda
Sommer, L. Z.
Rucker, J.
Veseley, A.
Levene, E.
Greenwald, Y.
Volgyesi, G.
Fedorko, L.
Iscoe, S.
Fisher, J. A.
Tian, Guo-Feng
Baker, Andrew J.
Reinders, F. X.
Baker, A. J.
Moulton, R. J.
Brown, J. I. M.
Schlichter, L.
Troncy, Eric
Van Tulder, Laurence
Carignan, Stéphane
Prénovault, Julie
Collet, Jean-Paul
Shapiro, Stan
Guimond, Jean-Gilles
Blait, Louis
Ducruet, Thierry
Francœur, Martin
Charbonneau, Marc
Cousineau, Guy
Blaise, Gilbert
Wong, Daniel R.
McCall, Michele
Walsh, Fergus
Kurian, Regina
Keith, Mary
Sole, Michael J.
Jeejeebhoy, Kursheed N.
Mazer, C. David
Whitten, E.
Norman, P. H.
Aucar, J. A.
Coveler, L. A.
Solgonick, Rodney M.
Bastien, Y.
Mazer, Bruce
Lihara, Koji
Orser, Beverley A.
Tymianski, Michael
Finucane, Brendan T.
Zaman, Nuzhat
Kashkari, Ibrahim
Tawfik, Soheir
Tarn, Yun K.
Slinger, Peter D.
McRae, Karen
Winton, Timothy
Sandier, Alan N.
Zamora, J. E.
Salpeter, Mary Jane
Bai, Donglin
MacDonald, John F.
Orser, Beverley A.
Mayson, Kelly
Gofton, Ed
Chambers, Keith
Belo, Susan E.
Kay, J. Colin
Mazer, C. David
Hall, Sean R. R.
Wang, Louie
Milne, Brian
Loomis, Chris
Tsang, Brian K.
He, Zhi
Wougchanapai, Wichai
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Ma, Tangeng
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eicnhorn, John H.
Tsang, Brian K.
Wongchanapai, Wichai
He, Zhi
Ho, Ing K.
Eichhorn, John H.
Murphy, Damian B.
Murphy, M. B.
Bonhomme, Vincent
Meuret, Pascal
Backman, Steven B.
Plourde, Gilles
Fiset, Pierre
Stein, Reuben D.
Backman, Steven B.
Collier, Brian
Polosa, Canio
Li, Chi-Yuan
Chou, Tz-Chong
Wang, Jia-Yi
Fuller, John
Butler, Ronald
Spadafora, Salvatore
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Donen, Neil
Brownell, Laurence
Shysh, Sandy
Carter, Keith
Eagle, Chris
Devito, Isabella
Halpern, Stephen
Devitt, J. Hugh
Yee, Doreen A.
deLacy, John L.
Oxorn, Donald C.
Morris, Gary F.
Yip, Raymond W.
Gregoret-Quinn, M. G.
Seal, R. F.
Smith, LJ.
Jones, A. B.
Tang, C.
Clanachan, A. S.
Gallant, B. J.
Nadwidny, L. A.
Goresky, Gerald V.
Cowtan, Tara
Bridge, Hilary S.
Montgomery, Carolyne J.
Kennedy, Ross A.
Merrick, Pamela M.
Yamashita, M.
Wada, K.
LeMay, Sylvie
Hardy, Jean-François
Morgan, Pamela
Halpern, Steven
Evers, Jana
Ronaldson, P.
Rose, D. K.
Dexter, F.
Cohen, M. M.
Wigglesworth, D.
Writer, Desmond
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Nunn, Rob
Scovil, John
Pridham, Jeremy
Rosaeg, Ola
Sandier, Allan
Morley-Foster, Patricia
Lucy, Simon
Crone, Lesley-Ann
Zimmer, Karen
Wilson, Deborah J.
Heid, Robert
Douglas, M. Joanne
Rurak, Dan W.
Fabrizi, Anna
Crochetière, Chantal T.
Roy, Louise
Villeneuve, Edith
Lortie, Louise
Katsiris, Sandra
Leighton, Barbara
Halpern, Stephen
Wilson, Donna
Kronberg, Jean
Swica, Leszek
Midgley, Janet
Nunn, Robert
Muir, Holly
Shukla, Romesh
Smith, Bruce
Rooney, Michael E.
Campbell, David C.
Riben, Celina M.
Crone, Lesley-Ann
Yip, Ray W.
Halpern, Stephen
Halpern, Stephen
MacDonell, Jo
Levine, Tracey
Wilson, Donna
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1998 45(1):A3-A64
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Korzeniewski, P.
Lang, S. A.
Grant, R.
Loader, C.
Vaghadia, H.
Wong, D.
Waters, T.
Merrick, P.
Ali, M. J.
Dobkowski, W.
Cornelius, T.
Hawkins, R.
Varkey, G. P.
Claffey, Liam
Plourde, Gilles
Trahan, Michel
Morris, Joan
Dean, Deanne M.
Yamaguchi, Hiroshi
Harukuni, Izumi
Naito, Hiroshi
Chan, V. W. S.
Mati, N.
Seyone, C.
Evans, D.
Chung, F.
Joffe, D.
Plourde, G.
Villemurc, C.
Hong, M.
Milne, B.
Loomis, C.
Jhamandas, K.
Priddy, R.
Archer, D.
Tang, T.
Sabourin, M.
Samanini, N.
Cuillerier, D. J.
Schuben, Armin
Awad, Issam A.
Perez-Trepichio, Alejandro D.
Ebrahim, Zeyd Y.
Bloomfield, Eric L.
Zexu, Fang
Zhengnua, Gu
Qing, Zou
Balhua, Sung
Miller, D. R.
Martineau, R. J.
Wynands, J. E.
Hill, J. D.
Knill, R. L.
Skinner, M. I.
Novick, T. V.
McLean, R. F.
Kolton, M.
Noble, W. H.
Sullivan, P. J.
Cheng, D. C. H.
Chapman, K. R.
Ong, D.
Roraanelli, J.
Smallman, Bettina
Nathan, Howard J.
Murphy, J. T.
Hall, R. I.
Moffitt, E. A.
Hudson, R. J.
Pascoe, E. A.
Anderson, B. A.
Thomson, I. R.
Kassum, D. A.
Shanks, A.
Rosenbloom, M.
Sidi, A.
Gehrig, T. R.
Fool, J. M.
Rush, W.
Martin, A. J.
Cooper, P. D.
Maltby, J. R.
Johnson, D.
Hurst, T.
Mayers, I.
Wigglesworth, D. F.
Rose, D. K.
Kay, J. C.
Mazer, C. D.
Yang, H.
Beattie, W. S.
Doyle, D. John
Demajo, Wlifred
Comfort, V. Kim
Code, William E.
Rooney, Michael E.
Clark, F. J. S.
Sutton, I. R.
Mutch, W. A. C.
Thomson, I. R.
Teskey, J. M.
Thiessen, O. B.
Rosanbloom, M.
Tang, T. K. K.
Robblee, J. A.
Nathan, H. J.
Wynands, J. E.
Eagle, C. J.
Belenkle, I.
Chan, K. L.
Tyberg, J. V.
Stockwell, M.
Zintel, T.
Gallagher, G.
Kavanagh, B.
Sandier, A.
Lawson, S.
Chung, F.
Ong, D.
Isabel, L.
Trépanier, C. A.
Campbell, David C.
Randall, Thomas E.
Growe, Gershon H.
Scarth, Irene
Sawchuk C. W. T.
Ong B.
Unruh H.
Horan T.
Greengrass R.
Mark, D.
Kitts, J. B.
Curran, M. J.
Lindsay, P.
Polis, T.
Coté, Sylvain
Socci, Maria
Wiesel, Saul
Conway, J. B.
Seyone, C.
Goldberg, J.
Chung, F.
Rose, D. Keith
Cohen, Marsha M.
Rogers, Kent H.
Duncan P. G.
Pope W. D. B.
Tweed W. A.
Biehl D.
Novick, T. V.
Skinner, M. I.
Mathieu, Alix
Villeneuve, Edith
Goldsmith, Charles H.
Allen, Gregory C.
Smith, Charles E.
Pinchak, Alfred C.
Hagen, Joan F.
Hudson, J. C.
Gennings, C.
Tyler, B. L.
Keenan, R. L.
Chung, F.
Seyone, C.
Matl, N.
Ong, D.
Powell, P.
Tessler, M. J.
Kleiman, S. J.
Wiesel, S.
Tetzlaff, John E.
Yoon, Helen J.
Baird, Bruce
Walsh, Michael
Hondorp, Gregory
Wassef, Medhat R.
Munshi, C.
Brooks, J.
Nimphius, N.
Tweed, W. A.
Lee, T. L.
Tweed, W. A.
Phua, W. T.
Chong, K. Y.
Lim, E.
Finegan, B. A.
Coulson, C.
Lopaschuk, G. D.
Clanachan, A. S.
Fournier L.
Cloutier R.
Major D.
Sharpe, M. D.
Wexler, H. R.
Dhamee, M. Saeed
Rooney, R.
Ong, S. K.
O’Leary, E.
McCarroll, M.
Phelan, D.
Young, T.
Coghlan, D.
O’Leary, E.
Blunnie, W. P.
Splinter, W. M.
Splinter, W. M.
Ryan T.
Maguire M.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Kamath, M. V.
Fallen, E. L.
Murkin, J. M.
Shannon, N. A.
Montgomery, C. J.
Karl, H. W.
Raymond, Jacques
Drolet, Pierre
Tanguay, M.
Blaise, G.
Garceau, D.
Dumont, L.
Omri, A.
Sharkawi, M.
Billard, V.
Bourgain, J. L.
Panos, A.
Mazer, C. D.
Lichtenstein, S. V.
Bevan, J. C.
Popovic, V.
Baxter, M. R. N.
Donati, F.
Bevan, D. R.
Bachman, C.
Kopelow, M.
Donen, N.
Umôn, D. T.
Kemp, S.
Hartley, E.
Sikich, N.
Roy, W. L.
Lerman, J.
Cooper, Richard M.
Yentis, S. M.
Bissonnette, B.
Halpern, L.
Roy, L.
Burrows, F. A.
Fear, D. W.
Hillier, S.
Sloan, M.
Crawford, M.
Blssonnette, B.
Sikich, N.
Friedlander, M.
Sandier, A. N.
Panos, L.
Winton, T.
Benureof, J.
Karski J.
Teasdale S.
Cruise C.
Skala R.
Zulys V.
Ong, D.
Chow, F.
Packota, G.
Yip, R.
Bradley, J.
Arellano, R.
Sussman, G.
Sosis, M.
Braverman, B.
Sosis, M.
Ivankovich, A. D.
Manganas, M.
Lephay, A.
Fournier, Th.
Kadri, N.
Ossart, M.
Sandier, A. N.
Turner, K. E.
Wick, V.
Wherrett, C.
Sullivan, P. J.
Dyck, J. B.
Varvel, J.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Meistelman, C.
Lira, E.
Sloan, M.
Nigrovic, V.
Banoub, M.
Splinter, W. M.
Roberts, D. W.
Rhine, E. J.
MacNeill, H. B.
Bonn, G. E.
Clarke, W. M.
Noel, L. P.
Ryan T.
Moriarty J.
Bouchier-Hayes D.
Cunningham A. J.
Sandier, A. N.
Baxter, A. D.
Norman, P.
Samson, B.
Hull, K.
Chung, F.
Mali, N.
Evans, D.
Cruise, C.
Shumka, D.
Seyone, C.
Leung, Peter T.
Badner, N. H.
Komar, W. E.
Rajasingham, M.
Farren, B.
Vaillancourt, G.
Cournoyer, S.
Hollmann, C.
Breen, T. W.
Janzen, J. A.
Crochetiere, C. T.
McMorland, G. H.
Douglas, M. J.
Kamani, A. A.
Arora, Sunil K.
Tunstall, M.
Ross, J.
Mayer, D. C.
Weeks, S. K.
Norman, P.
Daley, D.
Sandier, A.
Guay, J.
Gaudreault, P.
Boulanger, A.
Tang, A.
Lortie, L.
Dupuis, C.
Backman, S. B.
Bachoo, M.
Polosa, C.
Moudgil, G. C.
Frame, B.
Blajchman, H. A.
Singal, D. P.
Albert, J. -F.
Ratcliff, A.
Law, J. -C.
Varvel, J.
Hung, O.
Shafer, S. L.
Fiset, P.
Balendran, P.
Burgess, P. M.
Doak, G. J.
Duke, P. C.
Sloan, P. A.
Mather, L. E.
McLean, C. F.
Rutten, A. J.
Nation, R. L.
Milne, R. W.
Runciman, W. B.
Somoggi, A. A.
Haack, Carol
Shafer, Steven L.
Irish, Craig L.
Weisleider, Louis
Mazer, C. David
Bell, Robert S.
Dejonckheere, M.
Levarlet, M.
d’Hollander, A.
Taylor, R. H.
Sikich, N.
Campbell, F.
McLeod, M. E.
Swartz, J.
Spahr-Schopfer, I.
McIntyre, B. G.
Roy, W. L.
Laycock, G. J. A.
Mitchell, I. M.
Morton, N. S.
Logan, R. W.
Campbell, F.
Yentis, S. M.
Fear, D.
Halpem, L.
Sloan, M.
Badgwell, J. Michael
Kleinman, Sam
Yentis, S. M.
Britton, J. T.
Hannallah, R. S.
Schafer, P. O.
Norden, J. M.
Splinter, W. M.
Menard, E. A.
Derdamezi, J. B.
Ghurch, J. G.
Britt, B. A.
Radde, I. C.
Sosis, M.
Kao, Y. James
Norton, Richard G.
Volgyesi, G. A.
Spahr-Schopfer, I.
Sosis, M.
Plum, Mark
Sosis, M.
Smith, C. E.
Pinchak, A. C.
Hancock, D. E.
Owen, P.
McMeekin, J.
Hanson, S.
Cujec, B.
Feindel, C. M.
Cruz, J.
Boylen, P.
Ong, D.
Murphy, J. T.
Dupuis, J. Y.
Nathan, H. J.
Cattran, C.
Wynands, J. E.
Murphy, J. T.
Kinley, C. E.
Sulliyan, J. A.
Landymore, R. W.
Robblee, James A.
Labow, Rosalind
Buckley, D. N.
Sharpe, M. D.
Guiraudon, G.
Klein, G.
Yee, R.
Black, J.
Devitt, J. H.
McLellan, B. A.
Dubbin, J.
Ehrlich, L. E.
Ralley, F. E.
Robbins, G. R.
Symcs, J. F.
Bourke, M.
Nathan, H.
Wynands, J. E.
Maritime Heart Centre
Maritime Heart Centre
Pokaż więcej
Źródło :
Canadian Journal of Anaesthesia. May 1991 38(1):A3-A172
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies