Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rooprai, H. K."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Thiamine pyrophosphate effect and normalized erythrocyte transketolase activity ratio in wernicke-korsakoff patients and acute alcoholics undergoing detoxification
Autorzy :
ROOPRAI, H. K
PRATT, O. E
SHAW, G. K
THOMSON, A. D
International Conference on Alcohol(10 ; Liverpool, ; 1996-04-14)
Merseyside and Cheshire Alcohol Services
Pokaż więcej
Temat :
Encéphale pathologie
Cerebral disorder
Encéfalo patología
Enzyme
Enzima
Système nerveux central pathologie
Central nervous system disease
Sistema nervosio central patología
Système nerveux pathologie
Nervous system diseases
Sistema nervioso patología
Transferases
Trouble mémoire
Memory disorder
Trastorno memoria
Alcoolisme
Alcoholism
Alcoholismo
Diagnostic
Diagnosis
Diagnóstico
Déficit
Deficiency
Déficiencia
Dépistage
Medical screening
Descubrimiento
Désintoxication
Deintoxication
Desintoxicación
Encéphalopathie Wernicke
Wernicke encephalopathy
Encefalopatía Wernicke
Erythrocyte
Red blood cell
Eritrocito
Homme
Human
Hombre
In vitro
Korsakoff syndrome
Korsakoff síndrome
Marqueur biologique
Biological marker
Marcador biológico
Sevrage toxique
Poison withdrawal
Destete tóxico
Thiamine
Tiamina
Traitement
Treatment
Tratamiento
Transketolase
Vitamine
Vitamin
Vitamina
Thiamine pyrophosphate
Sciences biologiques et medicales
Biological and medical sciences
Sciences medicales
Medical sciences
Toxicologie
Toxicology
Alcoolisme et intoxication aigue par l'éthanol
Alcoholism and acute alcohol poisoning
Psychology, psychopathology, psychiatry
Psychologie, psychopathologie, psychiatrie
Źródło :
International Conference on AlcoholAlcohol and alcoholism (Oxford). 31(5):493-501
Materiał oryginalny :
INIST-CNRS
Opis pliku :
text
Dostęp URL :
http://pascal-francis.inist.fr/vibad/index.php?action=search&terms=2501179
Konferencja
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Rosemberg, S.
Telxelra, M. J.
Alves, V. A. F.
Perry J. R.
Ang L. C.
Bilbao J. M.
Muller P. J.
Min, Kyung -Whan
Cashman, Robert
Brumback, Roger A.
Rao, C.
Deloso, D.
Anderson, V.
Seymour, A.
Wrzolek, M.
Abdu, A.
Swanson, R.
Honavar, M.
Waters, K. B.
Wise, S. M.
Kubota, T.
Sato, K.
Kabuto, M.
Nakagawa, T.
Kitai, R.
Nitta, H.
Yamashita, J.
Vital, C.
Rivel, J.
Sangalli, F.
Benjelloun, B.
Vital, A.
Leger, F.
Riemens, V.
Epardeau, B.
Guerin, J.
Coindre, J. M.
Ruchoux, M. M.
Dhellemmes, P.
Hamon, M.
Lecomte, M.
Hassoun, J.
Yagishita, Saburo
Kawano, Nobuyuki
Kameya, Toru
Bowman, R.
Liwnicz, B. H.
Peckham, N.
Barbosa-Coutinho, L. M.
Hilbig, L. M.
Hilbig, A.
Loiseau, H.
Mouton, L.
Delisle, H. B.
Rummens, C.
Akai, F.
Taneda, M.
Iwasaki, H.
Suzuki, Y.
Tsanaclis, A. M. C.
Aguiar, P. H. P.
Logullo, A. F.
Matamores, M. R.
Yacubian, A.
Komatsu, H.
Oka, H.
Suwa, T.
Stoltenburg-Didinger, G.
Gotzia, C.
Benndorf, G.
Kepes, J. J.
Baba-Ahmed, R.
Wong, K.
Raisanen, J.
Taylor, S. L.
McDermott, M. W.
Gutin, P.
Havlioglu, Necat
Manepalli, Anantha
Galindo, Lorenzo
Sotelo-Avila, Cirilo
Grosso, Leonard
Kavavattathayyil, S.
Chen, P.
Wrzolek, M. A.
Cook, J.
Woodward, D. E.
Tracqui, P.
Cruywagen, G. C.
Murray, J. D.
Bartoo, G. T.
Alvord, Jr., E. C.
Szymas, Janusz
Jelonek, Jacek
Krawiec, Krzysztof
Slowinski, Roman
Coons, S. W.
Johnson, P. C.
Uro, E.
Bousquet, P. H.
Delisle, M. B.
Rangueil, C. H. U.
Torp, S. H.
Johannesen, E.
Lindboe, C. F.
Beil, Michael
Kato, S.
Morita, T.
Kato, M.
Herz, F.
Hirano, A.
Ohama, E.
Albuquerque, L.
Pimentel, J.
Távora, L.
Antunes, N. L.
Weis, S.
Protopapa, D.
Mäerz, U.
Winkler, P. A.
Reulen, H. J.
Mehraein, P.
Di, Xiao
Reifenberger, Julia
Reifenberger, Guido
Liu, Lu
James, C. David
Wechsler, Wolfgang
Collins, V. Peter
McLendon, R. E.
Batra, S. K.
Friedman, H. S.
Rasheed, B. K. A.
Bigner, D. D.
Bigner, S. K.
Patt, S.
Thiel, G.
Labrousse, F.
de Néchaud, B.
Gomès, D.
Daumas-Duport, C.
Allarmargot, C.
Dupouey, P.
Vrionis, F.
Qi, P.
Cherington, V.
Cano, G.
Wu, J.
Lampson, L. A.
Chen, A.
Vortmeyer, A. O.
Slack, R. S.
Skerjanc, I. S.
Lach, B.
Craig, J.
Jardine, K.
McBurney, M. W.
Macaulay, R. J. B.
Dimitroulakos, J.
Becker, L. E.
Yeger, H.
Rhodes, C. Harker
Honsinger, Charles
Sorenson, George D.
Goumnerova L. C.
Segal R. A.
Kwon Y. K.
Stiles C. D.
Pomeroy S. L.
Guha, A.
Lau, N.
Pawson, A.
Engel, Ute
Gutowski, Nick J.
Bevan, Karen
Noble, Mark
Gladson, C. L.
Pijuan, V.
Olman, M. A.
Gillespie, G. Y.
Yacoub, I.
Yamasaki, T.
Enomoto, K.
Moritake, K.
Akiyama, Y.
Kawahara, M.
Maeno, T.
Merzak, A.
Parker, C.
Koocheckpour, S.
Sherbet, G. V.
Pilkington, G. J.
Martin, K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Fujiwara, T.
Matsumoto, Y.
Miyake, K.
Shin, M.
Nagao, S.
Pulido-Cejudo, G.
Jamison, K.
Hugenholtz, H.
Campione-Piccardo, J.
Maidment, S. L.
Lins, C.
Takyia, C. M.
Garcia-Abreu, J.
Rodrigues, F. F.
Duarte, F.
Chagas, C.
Chneiweiss, H.
Neto, V. Moura
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1995 24(1):125-139
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Evaluation of the effects of swainsonine, captopril, tangeretin and nobiletin on the biological behaviour of brain tumour cells in vitro.
Autorzy :
Rooprai, H. K.
Kandanearatchi, A.
Maidment, S. L.
Christidou, M.
Trillo-Pazos, G.
Dexter, D. T.
Rucklidge, G. J.
Widmer, W.
Pilkington, G. J.
Pokaż więcej
Źródło :
Neuropathology & Applied Neurobiology. Feb2001, Vol. 27 Issue 1, p29-39. 11p. 2 Diagrams, 2 Charts, 5 Graphs.
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Tissue distribution and neuroprotective effects of citrus flavonoid tangeretin in a rat model of Parkinson's disease.
Autorzy :
Datla KP; Department of Neuroinflammation, Faculty of Medicine, Imperial College of Science, Technology and Medicine, Charing Cross Campus, Fulham Palace Road, London, UK.
Christidou M
Widmer WW
Rooprai HK
Dexter DT
Pokaż więcej
Źródło :
Neuroreport [Neuroreport] 2001 Dec 04; Vol. 12 (17), pp. 3871-5.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Flavones*
Blood-Brain Barrier/*drug effects
Brain/*drug effects
Flavonoids/*pharmacokinetics
Neurons/*drug effects
Neuroprotective Agents/*pharmacokinetics
Parkinsonian Disorders/*drug therapy
Animals ; Blood-Brain Barrier/physiology ; Brain/metabolism ; Brain/pathology ; Cell Count ; Cell Survival/drug effects ; Cell Survival/physiology ; Disease Models, Animal ; Dopamine/metabolism ; Flavonoids/blood ; Immunohistochemistry ; Male ; Neostriatum/drug effects ; Neostriatum/metabolism ; Neostriatum/pathology ; Neurons/metabolism ; Neurons/pathology ; Neuroprotective Agents/blood ; Oxidopamine/pharmacology ; Parkinsonian Disorders/metabolism ; Parkinsonian Disorders/pathology ; Rats ; Rats, Sprague-Dawley ; Substantia Nigra/drug effects ; Substantia Nigra/metabolism ; Substantia Nigra/pathology ; Tyrosine 3-Monooxygenase/metabolism ; Viscera/drug effects ; Viscera/metabolism
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The role of matrix metalloproteinase genes in glioma invasion: co-dependent and interactive proteolysis.
Autorzy :
VanMeter TE; Department of Neuropathology, Institute of Psychiatry, King's College London, De Crespigny Park, London, UK.
Rooprai HK
Kibble MM
Fillmore HL
Broaddus WC
Pilkington GJ
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of neuro-oncology [J Neurooncol] 2001 Jun; Vol. 53 (2), pp. 213-35.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't; Research Support, U.S. Gov't, P.H.S.; Review
MeSH Terms :
Brain Neoplasms/*pathology
Glioma/*pathology
Metalloendopeptidases/*physiology
Neoplasm Invasiveness/*physiopathology
Neoplasm Proteins/*physiology
Animals ; Antineoplastic Agents/chemistry ; Antineoplastic Agents/pharmacology ; Brain Neoplasms/enzymology ; Cell Membrane/enzymology ; Cell Surface Extensions/enzymology ; Cytoskeleton/drug effects ; Disease Progression ; Drug Design ; Enzyme Induction ; Extracellular Matrix Proteins/metabolism ; Gene Expression Regulation, Neoplastic ; Glioma/enzymology ; Humans ; Immune Sera ; Integrins/antagonists & inhibitors ; Integrins/physiology ; Membrane Proteins/physiology ; Metalloendopeptidases/classification ; Metalloendopeptidases/genetics ; Mice ; Molecular Structure ; Neoplasm Invasiveness/genetics ; Neoplasm Proteins/genetics ; RNA, Messenger/biosynthesis ; RNA, Neoplasm/biosynthesis ; Receptors, Growth Factor/physiology ; Reverse Transcriptase Polymerase Chain Reaction ; Signal Transduction/drug effects ; Tissue Inhibitor of Metalloproteinase-1/pharmacology ; Tissue Inhibitor of Metalloproteinase-1/physiology ; Tissue Inhibitor of Metalloproteinase-2/physiology ; Tumor Cells, Cultured/enzymology ; Tumor Cells, Cultured/pathology ; Urokinase-Type Plasminogen Activator/physiology
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The NG2 chondroitin sulfate proteoglycan: role in malignant progression of human brain tumours.
Autorzy :
Chekenya M; Experimental Neuro-oncology Group, Department of Neuropathology, Institute of Psychiatry, King's College, London, UK.
Rooprai HK
Davies D
Levine JM
Butt AM
Pilkington GJ
Pokaż więcej
Źródło :
International journal of developmental neuroscience : the official journal of the International Society for Developmental Neuroscience [Int J Dev Neurosci] 1999 Aug-Oct; Vol. 17 (5-6), pp. 421-35.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Brain Neoplasms/*physiopathology
Chondroitin Sulfate Proteoglycans/*physiology
Glioma/*physiopathology
Brain Neoplasms/chemistry ; Cell Division/physiology ; Cell Movement/physiology ; Chondroitin Sulfate Proteoglycans/analysis ; Disease Progression ; Flow Cytometry ; Glioma/chemistry ; Humans ; Immunohistochemistry ; Neoplasm Invasiveness ; Receptors, Platelet-Derived Growth Factor/analysis ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
The role of integrin receptors in aspects of glioma invasion in vitro.
Autorzy :
Rooprai HK; Department of Neuropathology, Institute of Psychiatry, Denmark Hill, London, UK.
Vanmeter T
Panou C
Schnüll S
Trillo-Pazos G
Davies D
Pilkington GJ
Pokaż więcej
Źródło :
International journal of developmental neuroscience : the official journal of the International Society for Developmental Neuroscience [Int J Dev Neurosci] 1999 Aug-Oct; Vol. 17 (5-6), pp. 613-23.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Brain Neoplasms/*physiopathology
Glioma/*physiopathology
Integrins/*metabolism
Receptors, Cell Surface/*physiology
Brain Neoplasms/pathology ; Cell Adhesion/physiology ; Cell Movement/physiology ; Flow Cytometry ; Glioma/pathology ; Humans ; Immunohistochemistry ; Neoplasm Invasiveness ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CD44 expression in human meningiomas: An immunocytochemical, immunohistochemical and flow cytometric analysis.
Autorzy :
Rooprai HK; Department of Neuropathology, Institute of Psychiatry, De Crespigny Park, Denmark Hill, London SE5 8AF, UK.
Liyanage K
King A
Davies D
Martin K
Pilkington GJ
Pokaż więcej
Źródło :
International journal of oncology [Int J Oncol] 1999 May; Vol. 14 (5), pp. 855-60.
Typ publikacji :
Journal Article; Research Support, Non-U.S. Gov't
MeSH Terms :
Hyaluronan Receptors/*analysis
Meningeal Neoplasms/*chemistry
Meningioma/*chemistry
Adult ; Aged ; Aged, 80 and over ; Female ; Flow Cytometry ; Humans ; Hyaluronan Receptors/biosynthesis ; Immunohistochemistry ; Male ; Meningeal Neoplasms/metabolism ; Meningeal Neoplasms/pathology ; Meningioma/metabolism ; Meningioma/pathology ; Middle Aged ; Tumor Cells, Cultured
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies