Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Rorive, S."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Interest of next-generation sequencing in BCG-treated high-risk bladder cancer
Alternatywny tytuł :
Intérêt du séquençage de nouvelle génération dans le cancer de la vessie à haut risque traité par BCG (French)
Autorzy :
Jungels, C.
Pokaż więcej
Źródło :
In Progres en Urologie May 2018 28(6):344-350
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Stereotactic comparison among cerebral blood volume, methionine uptake, and histopathology in brain glioma
Autorzy :
SADEGHI, N
SALMON, I
GOLDMAN, S
DECAESTECKER, C
LEVIVIER, M
METENS, T
WIKLER, D
DENOLIN, V
RORIVE, S
MASSAGER, N
BALERIAUX, D
Pokaż więcej
Źródło :
American journal of neuroradiology. 28(3):455-461
Materiał oryginalny :
INIST-CNRS
Temat :
Système nerveux central pathologie
Central nervous system disease
Sistema nervosio central patología
Système nerveux central
Central nervous system
Sistema nervioso central
Tumeur
Tumor
Captation
Uptake
Captación
Encéphale
Encephalon
Encéfalo
Etude comparative
Comparative study
Estudio comparativo
Gliome
Glioma
Histopathologie
Histopathology
Histopatología
Méthionine
Methionine
Metionina
Radiodiagnostic
Radiodiagnosis
Radiodiagnóstico
Stéréotaxie
Stereotaxia
Estereotaxia
Système nerveux pathologie
Nervous system diseases
Sistema nervioso patología
Volume sanguin
Blood volume
Volumen sanguíneo
Sciences biologiques et medicales
Biological and medical sciences
Sciences medicales
Medical sciences
Psychopathologie. Psychiatrie
Psychopathology. Psychiatry
Etude clinique de l'adulte et de l'adolescent
Adult and adolescent clinical studies
Troubles de l'humeur
Mood disorders
Divers
Miscellaneous
Techniques d'exploration et de diagnostic (generalites)
Investigative techniques, diagnostic techniques (general aspects)
Radiodiagnostic. Imagerie rmn. Spectrométrie rmn
Radiodiagnosis. Nmr imagery. Nmr spectrometry
Coeur et vaisseaux
Cardiovascular system
Système nerveux
Nervous system
Psychologie. Psychanalyse. Psychiatrie
Psychology. Psychoanalysis. Psychiatry
PSYCHOPATHOLOGIE. PSYCHIATRIE
Neurology
Neurologie
Radiology, nuclear medicine
Radiologie, médecine nucléaire
Opis pliku :
text
Dostęp URL :
http://pascal-francis.inist.fr/vibad/index.php?action=search&terms=18625209
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Apport de la tomographie à émission de positons dans la prise en charge des gliomes de bas grade
Alternatywny tytuł :
Contribution of PET to the management of patients with low-grade glioma (English)
Autorzy :
De Witte, O.
Pokaż więcej
Źródło :
In Neurochirurgie 2004 50(4):468-473
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Abstracts
Autorzy :
Derlon J. M.
Petit-taboué M. C.
Dauphin F.
Courtheoux P.
Chapon F.
Creissard P.
Darcel F.
Houtteville J. P.
Kaschten, B.
Sadzot, B.
Stevenaert, A.
Tjuvajev, Juri G.
Macapinlac, Homer A.
Daghighian, Farhad
Ginos, James Z.
Finn, Ronald D.
Jiaju Zhang, M. S.
Beattie, Bradley
Graham, Martin
Larson, Steven M.
Blasberg, Ronald G.
Levivier, M.
Goldman, S.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Balériaux, D.
Luxen, A.
Hildebrand, J.
Brotchi, J.
Go K. G.
Kamman R. L.
Mooyaart E. L.
Heesters M. A. A. M.
Sijens, P. E.
Oudksrk, M.
van Dijk, P.
Levendag, P. C.
Vecht, Ch. J.
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Rosen, B. R.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Caviness, V. S.
Gross, M. W.
Weinzierl, F. X.
Trappe, A. E.
Goebel, W. E.
Frank, A. M.
Becker, Georg
Krone, Andreas
Schmidt, Karsten
Hofmann, Erich
Bogdahn, Ulrich
Bencsch, H.
Fclber, S.
Finkenstedt, G.
Kremser, C.
Sfockhammer, G.
Aichner, F.
Bogdahn U.
Fröhlich T.
Becker G.
Krone A.
Schlief R.
Schürmann J.
Jachimczak P.
Hofmann E.
Roggendorf W.
Roosen K.
Carapella, C. M.
Carpinelli, G.
Passalacqua, R.
Raus, L.
Giannini, M.
Mastrostefano, R.
Podo, F.
Tofani, A.
Maslrostefano, R.
Mottoles, M.
Ferraironi, A.
Scelsa, M. G.
Oppido, P.
Riccio, A.
Maini, C. L.
Collombier, L.
Taillandier, L.
Dcbouverie, M.
Laurens, M. H.
Thouvenot, P.
Weber, M.
Bertrand, A.
Cruickshank G. S.
Patterson J.
Hadley D.
De Witte, Olivier
Hildebrand, Jerzy
Luxen, André
Goldman, Serge
Ernestus, R. -I.
Bockhorst, K.
Eis, M.
Els, T.
Hoehn-Berlage, M.
Gliese, M.
Fründ, R.
Geissler, A.
Woertgen, C.
Holzschuh, M.
Goldman, Serge
Levivier, M.
Pirotte, B.
Brucher, J. M.
Luxen, A.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Hausmann, O.
Merlo, A.
Jerrnann, E.
Uirich, J.
Chiquet-Ehrismann, R.
Müller, J.
Mäcke, H.
Gratzl, O.
Herholz, K.
Ghaemi, M.
Würker, M.
Pietrzyk, U.
Heiss, W. -D.
Kotitschke, K.
Brandl, M.
Tonn, J. C.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Kotitschke, K.
Muigg, S.
Felber, S.
Aichner, F.
Haase, A.
Bogdahn, U.
Krone A.
Becker G.
Woydt M.
Roggendorf W.
Hofmann E.
Bogdahn U.
Roosen K.
Lanfermann, Heinrich
Heindel, Walter
Kugel, Harald
Erneslus, Ralf -Ingo
Röhn, Gabricle
Lackner, Klaus
Metz, R. J.
Kennedy, D. N.
Pardo, F. S.
Kutke, S.
Sorensen, A. G.
Hochberg, F. H.
Fishman, A. J.
Filipek, P. A.
Rosen, B. R.
Caviness, V. S.
Mechtler, L. L.
Withiam-Lench, S.
Shin, K.
Klnkel, W. R.
Patel, M.
Truax, B.
Kinkel, P.
Shin, K.
Mechtler, L.
Ricci M.
Pantano P.
Maleci A.
Pierallini S.
Di Stefano D.
Bozzao L.
Cantore G. P.
Röhn, Gabriele
Els, T.
Schröder, R.
Hoehn-Berlage, M.
Ernestus, R. -I.
Ruda, R.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Campana, M.
Ropolo, R.
Riva, A.
de Filippi, P. G.
Schiffer, D.
Salgado D.
Rodrigues M.
Salgado L.
Fonseca A. T.
Vieira M. R.
Bravo Marques J. M.
Satoh, H.
Uozumi, T.
Kiya, K.
Kurisu, K.
Arita, K.
Sumida, M.
Ikawa, F.
Tzuk-Shina, Tz.
Gomori, J. M.
Rubinstein, R.
Lossos, A.
Siegal, T.
Vaalburg, W.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
van Waarde, A.
Pruim, J.
Visser, G. M.
Go, K. G.
Valentini, S.
Ting, Y. L. T.
De Rose, R.
Chidichimo, G.
Corricro, G.
van Lcycn-Pilgram, Karin
Erncslus, Ralf -Ingo
Klug, Norfried
van Leyen-Pilgram, K.
Ernestus, R. -I.
Schröder, R.
Klug, N.
Woydt M.
Krone A.
Tonn J. C.
Becker G.
Neumann U.
Roggendorf W.
Roosen K.
Plate, Karl H.
Breier, Georg
Millaucr, Birgit
Weich, Herbert A.
Ullrich, Axel
Risau, Werner
Roosen N.
Chopra R. K.
Mikkelsen T.
Rosenblum S. D.
Yan P. S.
Knight R.
Windham J.
Rosenblum M. L.
Schiffer, D.
Attanasio, A.
Cavalla, P.
Chio, A.
Giordana, M. T.
Migheli, A.
Amberger, V.
Hensel, T.
Schwab, M. E.
Cervoni, Luigi
Celli, Paolo
Tarantino, Roberto
Huettner, C.
Tonn, J. C.
Berweiler, U.
Roggendorf, W.
Salmon, I.
Rorive, S.
Rombaut, K.
Pirotte, B.
Haot, J.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Maugard-Louboutin C.
Charrier J.
Fayet G.
Sagan C.
Cuillioere P.
Ricolleau G.
Martin S.
Menegalli-Bogeelli D.
Lajat Y.
Resche F.
Molnàr, Péter
Bárdos, Helga
Ádány, Róza
Rogers, J. P.
Pilkington, G. J.
Pollo, B.
Giaccone, G.
Allegranza, A.
Bugiani, O.
Prim, J.
Badia, J.
Ribas, E.
Coello, F.
Shezen, E.
Lossos, A.
Abramsky, O.
Siegal, T.
Scerrati M.
Roselli R.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Rossi G. F.
Deeb, Saleh M. Al.
Koreich, Osama
Yaqub, Basim
Moutaery, Khalaf R. Al.
Giordana, M. T.
Cavalla, P.
Chio, A.
Marino, S.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Deburghgraeve, V.
Darcel, F.
Gedouin, D.
Hassel, M. Ben
Guegan, Y.
Jeremic, B.
Grujicic, D.
Antunovic, V.
Matovic, M.
Shibamoto, Y.
Kallio, Merja
Huhmar, Helena
Kudoh, Ch.
Detta, A.
Sugiura, K.
Hitchcock, E. R.
Mastrostefano, R.
Di Russo, R.
Cipriani§, M.
Occhipinti, E. M.
Conti, E. M. S.
Clowegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Kostron H.
Rajan B.
Ross G.
Lim C.
Ashlcy S.
Goode D.
Traish D.
Brada M.
Sanden, G. A. C. vd
Schouten, L. J.
Coebergh, J. W. W.
Razenberg, P. P. A.
Twijnstra, A.
Snilders-Keilholz, A.
Voormolen, J. H. C.
Hermans, J.
Leer, J. W. H.
Taillandier, L.
Baylac, F.
Dcbouvcrie, M.
Anxionnal, R.
Bracard, S.
Vignand, J. M.
Duprcz, A.
Weber, M.
Winking, M.
Böker, D. K.
Simmet, T.
Rothbart, David
Strugar, John
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
Jachimczak, Piotr
Blesch, Armin
Heβdörfer, Birgit
Bogdahn, Ulrich
Ernestus, Ralf -Ingo
Schröder, Roland
Klug, Norfrid
Krouwer, H. G. J.
Duinen, S. G. v.
Algra, A.
Zentner, J.
Wolf, H. K.
Ostertun, B.
Hufnagel, A.
Campos, M. G.
Solymosi, L.
Schramm, J.
Newlands, E. S.
O'Reilly, S. M.
Brampton, M.
Soffietti, R.
Chio, A.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Schiffer, D.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Henriksson, R.
Bergenheim, A. T.
Björk, P.
Gunnarsson, P. -O.
Hariz, Ml.
Grant, R.
Collie, D.
Gregor A.
Ebmeier K. P.
Jarvis G.
Lander F.
Cull A.
Sellar R.
Brada, M.
Thomas, C.
Elyan, S.
Hines, F.
Ashley, S.
Stenning, S.
Bernstein J. J.
Goldberg W. J.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Hausmann O.
Radu E. W.
Kaech D.
Leenders K. L.
Fitzek, II, M. M.
Aronen J. Efird
Hochberg, F.
Gruber, M.
Schmidt, E.
Rosen, B.
Flschman, A.
Pardo, P.
Afra U. M. U.
Sipos, L.
Slouik, F.
Boiardi A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Farinotti L.
Fariselli L.
Silvani A.
Brandes, A.
Scelzi, E.
Rigon, A.
Zampieri, P.
Pignataro, M.
Amanzo, P. D'.
Amista, P.
Rotilio, A.
Fiorentino, M. V.
Thomas, R.
Brazil, L.
O'Connor, A. M.
Ashley, S.
Brada, M.
Salvati, Maurizio
Cervoni, Luigi
Puzzilli, Fabrizio
Cervoni, Luigi
Salvati, Maurizio
Raguso, Michele
Cruickshank G. S.
Duckworth R.
Rumpling R.
Rottuci M.
Fariselli L.
Boiardi A.
Broggi G.
Plrint, N. G.
Sabattini, E.
Manetto, V.
Gambacorta, H.
Poggi, S.
Pileri, S.
Ferracini, R.
Grant, R.
Plev D. V.
Hopf N. J.
Knosp E.
Bohl J.
Perncczky A.
Kiss, R.
Salmon, I.
Catnby, I.
Dewitte, O.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Camby, I.
Salmon, I.
Darro, F.
Danguy, A.
Brotchi, J.
Pasteels, J. L.
Kiss, R.
Kiu, M. C.
Lai, G. M.
Yang, T. S.
Ng, K. T.
Chen, J. S.
Chang, C. N.
Leung, W. M.
Ho, Y. S.
Rychter, M. Deblec
Klimek, A.
Liberski, P. P.
Karpinaka, A.
Krauseneck P.
Schöffel V.
Müller B.
Kreth, F. W.
Faist, M.
Warnke, P. C.
Ostertag, C. B.
Nielen, K. M. B. v.
Visscr, M. C.
Lebrun C.
Lonjon M.
Desjardin T.
Michiels J. F.
Chanalet Sa. Lagrange J. L.
Roche J. L.
Chatel M.
Mastronardi L.
Puzzilli F.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Matsutani, M.
Ushio, Y.
Takakura, K.
Menten, Johan
Hamers, Han
Ribot, Jacques
Dom, René
Tcepen, Hans
Müller B.
Weidner N.
Krauseneck P.
Naujocks, G.
van Roost, D.
Wiestler, O. D.
Kuncz, A.
Nieder, C.
Setzel-Sesterhein, M.
Niewald, M.
Schnabel, I.
O'Neill, K. S.
Kitchen, N. D.
Wilkins, P. R.
Marsh, H. T.
Pierce, E.
Doshi, R.
Deane, R.
Previtali, S.
Quattrini, A.
Nemni, R.
Ducati, A.
Wrabetz, L.
Canal, N.
Punt, C. J. A.
Stamatakis, L.
Giroux, B.
Rutten, E.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Simon, Sheryl
Maroon, Joseph C.
Quigley, Matthew R.
Beth Sargent P. A. -C.
Flores, Nicholas
Maroon, Joseph C.
Rocca A. A.
Gervasoni C.
Castagna A.
Picozzi P.
Giugni E.
Rocca A. A.
Tonnarelli G. P.
Ducati A.
Mangili F.
Truci G.
Canal N.
Giovanelli M.
Roelcke U.
Von Ammon K.
Radu E. W.
Leenders K. L.
Sachsenheimer, W.
Bimmler, T.
Seiwald M.
Eiter H. Rhomberg W.
Ortler M.
Obwegesser A.
Kostron H.
Steilen H.
Henn W.
Moringlane J. R.
Kolles H.
Feiden W.
Zang K. D.
Sleudel W. I.
Steinbrecher, Andreas
Schabet, Martin
Heb, Clemens
Bamberg, Michael
Dichgans, Johannes
Stragliotto, G.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Zampieri, P.
Brandes, A.
Rigon, A.
Tosatto, L.
D'Amanzo, P.
Menicucci, N.
Rotilio, A.
Mingrino, S.
Steudel, W. I.
Feld, R.
Henn, W.
Zang, K. D.
Maire, J. Ph.
Caudry, M.
Guerin, J.
Celerier, D.
Salem, N.
Demeaux, H.
Fahregat, J. F.
Kusak, M. E.
Bucno, A.
Albisua, J.
Jerez, P.
Sarasa, J. L.
Garefa, R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
de Campos, J. M.
Bueno, A.
García-Delgado, R.
Sarasa, J. L.
García-Sola, R.
Lantsov A. A.
Shustova T. I.
Lcnartz, D.
Wellenreuther, R.
von Deirnling, A.
Köning, W.
Menzel, J.
Scarpa, S.
Manna, A.
Reale, M. G.
Oppido, P. A.
Carapella, C. M.
Frati, L.
Valery, C. A.
Ichen, M.
Foncin, J. P.
Soubrane, C.
Khayat, D.
Philippon, J.
Vaz, R.
Cruz, C.
Weis S.
Protopapa D.
März R.
Winkler P. A.
Reulen H. J.
Bise K.
Beuls E.
Berg J.
Deinsberger, W.
Böker, D. K.
Samii, M.
Caudry, M.
Darrouzet, V.
Guérin, J.
Trouette, R.
Causse, N.
Bébéar, J. P.
Parker, F.
Vallee, J. N.
Carlier, R.
Zerah, M.
Lacroix-Jousselin, C.
Piepmeier, Joseph M.
Kveton, John
Czibulka, Agnes
Tigliev G. S.
Chernov M. P.
Maslova L. N.
Valdueza, José M.
Jänisch, Werner
Bock, Alexander
Harms, Lutz
Bessell, E. M.
Graus, F.
Punt, J.
Firth, J.
Hope, T.
Koriech, Osama
Al Deeb, Saleh
Al Moutaery, Khalaf
Yaqub, B.
Silvani A.
Salmaggi A.
Pozzi A.
Franzini A.
Boiardi A.
Goldbrunner, R.
Warmuth-Metz, M.
Paulus, W.
Tonn, J. -Ch.
Roosen, K.
Strik I. I.
Müller B.
Markert C.
Pflughaupt K. -W.
Krauseneck P.
O'Neill, B. P.
Dinapoli, R. P.
Voges, J.
Sturm, V.
Deuß, U.
Traud, C.
Treuer, H.
Lehrke, R.
Kim, D. G.
Müller, R. P.
Alexandrov Yu. S.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Ross, G. M.
Rajan, B.
Traish, D.
Ashley, S.
Ford, D.
Brada, M.
Schmeets, I. L. O.
Jager, J. J.
Pannebakker, M. A. G.
de Jong, J. M. A.
van Lindert, E.
Knosp, E.
Kitz, K.
Blond, S.
Dubois, F.
Assaker, R.
Baranzelli, M. C.
Sleiman, M.
Pruvo, J. P.
Coche-Dequeant, B.
Matsutani M.
Takakura K.
Sano K.
PetriČ-Grabnar, G.
Jereb, B.
Župančič, N.
Koršič, M.
Rainov N. G.
Burkert W.
Ushio, Yukitaka
Kochi, Masato
Itoyama, Youichi
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Sarasa, J. L.
García, R.
Bueno, A.
Ferrando, L.
Hoang-Xuan, K.
Sanson, M.
Merel, P.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Delattre, O.
Thomas, G.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Thomas, G.
Haritz, D.
Obersen, B.
Grochulla, F.
Gabel, D.
Haselsberger K.
Radner H.
Pendl G.
Brada, M.
Laing, R. W.
Warrington, A. P.
Nowak, P. J. C. M.
Kolkman-Deurloo, I. K. K.
Visser, A. G.
Berge, Hv. d.
Niël, C. G. J. H.
Levendag, P. C.
Bergström P.
Hariz M.
Löfroth P. -O.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Blond, S.
Assaker, R.
Cortet-rudelli, C.
Dewailly, D.
Coche-dequeant, B.
Castelain, B.
Dinapoli, R.
Shaw, E.
Coffey, R.
Earle, J.
Foote, R.
Schomberg, P.
Gorman, D.
Girard N.
Courel M. N.
Delpech B.
Haselsberger K.
Friehs G. M.
Schröttner O.
Pendl G.
Pötter, R.
hawliczek, R.
Sperveslage, P.
Prott, F. J.
Wachter, S.
Dieckmann, K.
Würker, M.
Herholz, K.
Pietrzyk, U.
Voges, J.
Treuer, H.
Sturm, V.
Bauer, B.
Heiss, W. -D.
Jund, R.
Zimmermann, F.
Feldmann, H. J.
Gross, M. W.
Kneschaurek, P.
Molls, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Voulsinas, L.
Fine, M.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voutsinas, I.
Qian, G.
Rashid, H.
Lederman, G.
Lowry, J.
Wertheim, S.
Fine, M.
Voulsinas, L.
Qian, G.
Rashid, H.
Moutaery, K.
Aabed, M.
Koreich, O.
Scerrati M.
Montemaggi P.
Iacoangeli M.
Pompucci A.
Roselli R.
Trignani R.
Rossi G. F.
Shin, K.
Mechtler, L.
West, C.
Grand, W.
Shin, K.
Sibata, C.
West, C.
Mechtler, L.
Grand, W.
Thomas, R.
Guerrero, D.
James, N.
Ashley, S.
Gregor, A.
Brada, M.
Voges, J.
Sturm, V.
Bramer, R.
Pahlke, H.
Lehrke, R.
Treuer, H.
Banik, N.
Kim, D. G.
Hövels, M.
Bernsen H. J. J. A.
Rijken P. F. J. W.
Van der Sanden B. P. J.
Hagemeier N. E. M.
Van der Kogel A. J.
Koehler P. J.
Verbiest H.
Jager J.
Vecht Ch. J.
Ross G. M.
McIlwrath A.
Brown R.
Mottolesb, C.
Pierre'Kahn, A.
Croux, M.
Roche, J. L.
Marchai, J.
Delhemes, P.
Tremoulet, M.
Stilhart, B.
Chazai, J.
Caillaud, P.
Ravon, R.
Passacha, J.
Bouffet, E.
Dirven C. M. F.
Mooy J. J. A.
Molenaar W. M.
Lewandowicz, G. M.
Grant, N.
Harkness, W.
Hayward, R.
Thomas, D. G. T.
Darling, J. L.
Delepine, N.
Subovici I. I.
Cornille B.
Markowska S.
Alkallaf JC. Desbois
KühI, J.
Niethammer, D.
Spaar, H. J.
Gnekow, A.
Havers, W.
Berthold, F.
Graf, N.
Lampert, F.
Maass, E.
Mertens, R.
Schöck, V.
Aguzzi, A.
Boukhny, A.
Smirtukov, S.
Prityko, A.
Hoiodov, B.
Geludkova, O.
Nikanorov, A.
Levin, P.
Rothbart, David
Balledux, Jeroen
Criscuolo, Gregory R.
D'haen, B.
Van Calenbergh, F.
Casaer, P.
Dom, R.
Menten, J.
Goffin, J.
Plets, C.
Hertel, A.
Hernaiz, P.
Seipp, C.
Siegler, K.
Baum, R. P.
Maul, F. D.
Schwabe, D.
Jacobi, G.
Kornhuber, B.
Hör, G.
Menten, J.
Casaer, P.
Pilkington, G. J.
Merzak, A.
Rooprai, H. K.
Bullock, P.
van Domburg P. H. M. F.
Wesseling P.
Thijssen H. O. M.
Wolff, J. E. A.
Boos, J.
Krähling, K. H.
Gressner-Brocks, V.
Jürgens, H.
Schlegel, J.
Scherthan, H.
Arens, N.
Stumm, Gabi
Kiessling, Marika
Merzak, A.
Koochekpour, S.
Pilkington, G. J.
Reifenberger, G.
Reifenberger, J.
Liu, L.
James, C. D.
Wechsler, W.
Collins, V. P.
Fabel-Schulte, Klaus
Jachimczak, Plotr
Heßdörfer, Birgitt
Baur, Inge
Schlingensiepen, Karl -Hermann
Brysch, Wolgang
Bogdahn, Ulrich
Blesch A.
Bosserhoff A. K.
Apfel R.
Lottspeich F.
Jachimczak P.
Büttner R.
Bogdahn U.
Cece, R.
Barajon, I.
Tazzari, S.
Cavaletti, G.
Torri-Tarelli, L.
Tredici, G.
Hecht, B.
Turc-Carel, C.
Atllas, R.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Gioanni, J.
Hecht, F.
Balledux, Jeroen
Rothbart, David
Criscuolo, Gregory R.
de Campos, J. M.
Kusak, M. E.
Rey, J. A.
Bello, M. J.
Sarasa, J. L.
Dubois, F.
Blond, S.
Parent, M.
Assaker, R.
Gosselin, P.
Christiaens, J. L.
Feld, R.
Moringlane, J. R.
Steudel, W. I.
Schaudies, J. R.
Janka M.
Tonn J. C.
Fischer U.
Meese E.
Roosen K.
Remmelink, M.
Salmon, I.
Cras, P.
Pasteels, J. L.
Brotchi, J.
Kiss, R.
Bensadoun R. J.
Frenay M.
Formento J. L.
Milano G.
Lagrange J. L.
Grellier P.
Lee, J. -Y.
Ernestus, R. -I.
Riese, H. -H.
Cervós-Navarro, J.
Reutter, W.
Lippitz, B.
Scheitinger, C.
Scholz, M.
Weis, J.
Gilsbach, J. M.
Füzesi, L.
Koochekpour, S.
Merzak, A.
Pilkington, G. J.
Sanson, M.
Li, Y. J.
Hoang-Xuan, K.
Delattre, J. Y.
Poisson, M.
Hamelin, R.
Van de Kelft, Erik
Dams, Erna
Martin, Jean -Jacques
Willems, Patrick
Lehrke R.
Voges J.
Treuer H.
Erdmann J.
Müller R. P.
Sturm V.
Wurm R. E.
Warrington A. P.
Laing R. W.
Sardell S.
Hines F.
Graham J. D.
Brada M.
Ushio, Yukitaka
Kuratsu, Jun -ichi
Kochi, Masato
Kitz K.
Aichholzer M.
Rössler K.
Alesch F.
Ertl A.
Sorensen, P. S.
Helweg-Larsen, S.
Mourldsen, H.
Hansen, H. H.
El Sharoum, S. Y.
Berfelo, M. W.
Theunissen, P. H. M. H.
Jager, J. J.
de Jong, J. M. A.
Fedorcsák, I.
Nyáry, I.
Osztie, É.
Horvath, Á.
Kontra, G.
Frenay M.
Burgoni-chuzel J.
Paquis P.
Lagrange J. L.
Helweg-Larsen, S.
Hansen, SW.
Sørensen, PS.
Salmon, I.
Kiss, R.
Krauseneck P.
Müller B.
Morche M.
Tonn J. C.
Lagerwaard, F. J.
Levendag, P. C.
Eijkenboom, W. M. H.
Schmilz, P. I. M.
Lentzsch S.
Weber F.
Franke J.
Dörken B.
Lunardi P.
Schettini G.
Osman Farah J.
Qasho R.
Mocellini, C.
Ruda, R.
Soffietti, R.
Garabello, D.
Sales, S.
De Lucchi, R.
Vasario, E.
Schiffer, D.
Muracciole, X.
Régis, J.
Manera, L.
Peragut, J. C.
Juin, P.
Sedan, R.
Nieder, C.
Niewald, M.
Walter, K.
Schnabel, K.
Nieder, C.
Niewald, N.
Nestle, U.
Schnabel, K.
Berberich, W.
Oschmann, P.
Theißen R. D.
Reuner K. H.
Kaps M.
Dorndorf W.
Martin, K. K.
Akinwunmi, J.
Rooprai, H. K.
Kennedy, A.
Linke, A.
Ognjenovic, N.
Pilkington, G. J.
Svadovsky A. I.
Peresedov V. V.
Bulakov A. A.
Butyalko M. Y.
Zhirnova I. G.
Labunsky D. A.
Gnazdizky V. V.
Gannushkina I. V.
Taphoorn, M. J. B.
Potman, R.
Barkhof, F.
Weerts, J. G.
Karim, A. B. M. F.
Heimans, J. J.
van de Pol, M.
van Aalst, V. C.
Wilmink, J. T.
Twijnstra, A.
van der Sande, J. J.
Boogerd, W.
Kröger, R.
Jäger A.
Wismeth C.
Dekant A.
Brysch W.
Schlingensiepen K. H.
Jachimczak P.
Bogdahn U.
Pirolte, B.
Cool, V.
Gérard, C.
Levivier, M.
Dargent, J. L.
Goldman, S.
Brotchi, J.
Hildebrand, J.
Velu, T.
Herrlinger, U.
Schabet, M.
Ohneseit, P.
Buchholz, R.
Zhu, Jianhong
Reszka, Regina
Weber, Friedrich
Walther, Wolfgang
Zhang, L. I.
Brock, Mario
Roosen N.
Rock J. P.
Zeng H.
Feng J.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Siegal, T.
Gabizon, A.
Beljanski M.
Crochet S.
Bergenheim, A. T.
Zackrisson, B.
Elfverson, J.
Bergström, P.
Henriksson, R.
Butti, G.
Baetta, R.
Magrassi, L.
De Renzis, M. R.
Soma, M. R.
Davegna, C.
Pezzotta, S.
Paoletti, R.
Fumagalli, R.
Infuso, L.
Sankar, A. A.
Darling, J. L.
Thomas, D. G. T.
Defer, G. -L.
Brugières, P.
Gray, F.
Chomienne, C.
Poirier, J.
Degos, L.
Degos, J. D.
Colombo, Bruno M.
DiDonato, Stefano
Finocchiaro, Gaetano
Hebeda, K. M.
Sterenborg, H. J. C. M.
Saarnak, A. E.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Kaaijk P.
Troost D.
Leenstra S.
Das P. K.
Bosch D. A.
Kostron H.
Hochleitner B. W.
Obwegeser A.
Ortler M.
Seiwald M.
Vooys, W.
Krouwer, H. G. J.
de Gast, G. C.
Marx, J. J. M.
Osman Farah J.
Lunardi P.
Puzzilli F.
Menovsky, T.
Beek, J. F.
Wolbers, J. G.
van Gemert, M. J. C.
Naujocks, G.
Wiestler, O. D.
Schirrmacher, V.
Schramm, J.
Schmitz, A.
Eis-Hübinger, A. M.
Piepmeier, p. h.
Pedersen, Patricia
Greer, Charles
Quigley, Matthew R.
Shih, Tommy
Elrifal, Amr
Rothfus, William
Maroon, Joseph C.
Rohertson, L.
Rampling, R.
Whoteley, T. L.
Piumb, J. A.
Kerr, D. J.
Falina, P. A.
Crossan, I. M.
Roosen N.
Rock J. P.
Feng J.
Zeng H.
Ho K. L.
Fenstermacher J. D.
Rosenblum M. L.
Ruchoux, M. M.
Vincent, S.
Jonca, F.
Plouet, J.
Lecomte, M.
Samid, D.
Thibault, A.
Ram, Z.
Oldfield, E. H.
Myers, C. E.
Reed, E.
Schabet, M.
Herrlinger, U.
Buchholz, R.
Shoshan, Y.
Siegal, T.
Siegal, T.
Shezen, E.
Siegal, Tz.
Stockhammer, G.
Rosenblum, M.
Samid, D.
Lieberman, F.
Terzis, A. J. A.
Bjerkvig, R.
Laerum, O. D.
Arnold, H.
Thibault, A.
Samid, D.
Figg, W. D.
Myers, C. E.
Reed, E.
Thomas, R.
Flux, G.
Chittenden, S.
Doshi, P.
Brazil, L.
Thomas, D. G. T.
Bignor, D.
Zalutsky, M.
Brada, M.
Tjuvajev, Juri
Kaplitt, Michael
Desai, Revathi
Bradley, M. S.
Bettie B. S.
Gansbacher, Bernd
Blasberg, Ronald
Haugland, H. K.
Saraste, J.
Rooseni, K.
Laerum, O. D.
Vincent, A. J. P. E.
Avezaat, C. J. J.
Bout, A.
Noteboom, J. L.
Vecht, C. h.
Valerio, D.
Hoogerbrugge, P. M.
Weber, F.
Reszka, R.
Zhu, J.
Walther, W.
List, J.
Schulz, W.
Wolbers, J. G.
Sterenborg, I. I. J. C. M.
Kamphorst, W.
van Gemert, M. J. C.
van Alplien, H. A. M.
Salander P.
Bergenheim T.
Henriksson R.
Grant, R.
Brazil, L.
Thomas, R.
Guerrero, D.
Laing, R.
Ashley, S.
Brada, M.
Schmidt B.
Bauer B.
Grau G.
Bohnstedt, T.
Frydrych A.
Franz K.
Lorenz R.
Brandes, A.
Amanzo, P. D'.
Zampieri, P.
Rigon, A.
Scelzi, E.
Rotilio, A.
Berti, F.
Paccagnella, A.
Fiorentino, M. V.
Müller B.
Krauseneck P.
van Deventer, P. L.
Dellemijn, P. L. I.
van den Bent, M. J.
Vecht, Ch. J.
Kansen, P. J.
Tredici, G.
Petruccioli, N. G.
Cavaletti, G.
Cavalletti, E.
Kiburg, B.
Müller, L. J.
Moorer-van Delft, C. M.
Heimans, J. J.
Boer, H. H.
Pace A.
Bove L.
Pietrangeli A.
Innocenti P.
Aloe A.
Nardi M.
Jandolo B.
Kellie S. J.
De Graaf S. S. N.
Bloemhof H.
Roebuck D.
Dalla Pozza L.
Uges D. D. R.
Johnston I.
Besser M.
Chaseling R. A.
Koeppen, S.
Gründemann, S.
Lossos, A.
Siegal, T.
Nitschke M.
Vieregge P.
Reusche E.
Rob P.
Kömpf D.
Postma, T. J.
Vermorken, J. B.
Heimans, J. J.
Rampling R. P.
Dunlop D. J.
Steward M. S.
Campbell S. M.
Roy S.
Hilkens, P. H. E.
Verweij, J.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
Vecht, Ch. J.
van den Bent, M. J.
Wondrusch E.
Zifko U.
Drlicek M.
Liszka U.
Grisold W.
Zifko U.
Fazeny B.
Dittrich Ch.
Wondrusch E.
Grisold W.
Verschuuren, Jan J.
Meneses, Patricio I.
Rosenfeld, Myrna R.
Kaplitt, Michael G.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Sillevis Smitt P. A. E.
Manley G.
Posner J. B.
Cavaletti, G.
Bogliun, G.
Margorati, L.
Bianchi, G.
Drlicek, M.
Liska, U.
Casati, B.
Kolig, C.
Grisold, H.
Graus, F.
Reñe, R.
Uchuya, M.
Valldeoriola, F.
Delattre, J. Y.
Benedetti de Cosentiro C.
Ortale D.
Martinez R.
Lambre J.
Cagnolati S.
Vinai C.
Salmaggi A.
Nemni R.
Silvani A.
Forno M. G.
Luksch R.
Confalonieri P.
Boiardi A.
Nitschke M.
Scholz J.
Vieregge P.
Kömpf D.
Hochberg F. H.
Pfeiffer, G.
Netzer, J.
Hansen, Ch.
Eggers, Ch.
Hagel Ch.
Kunze, K.
Verschuuren, Jan J.
Rosenblum, Marc K.
Lieberman, Frank S.
Posner, Jerome B.
Dalmau, Josep
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neuro-Oncology. February 1994 21(1):1-77
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies