Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""S. Templ"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-8 z 8
Tytuł :
Search for decays of the 125 GeV Higgs boson into a Z boson and a ρ or ϕ meson
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
G. Chen
A. Levin
L. Li
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
D. Yang
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
Y. Assran
S. Khalil
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M. U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
AA. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M K Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D D C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
M. Wang
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Higgs physics
Particle and resonance production
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 11, Pp 1-42 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP11(2020)039; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/9bf893dd877641d3a3cca03e49f5833e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for supersymmetry in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV in events with high-momentum Z bosons and missing transverse momentum
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F. M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
M. Gruchala
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
H. BRANDAO MALBOUISSON
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
A. Kapoor
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
Q. Huang
A. Levin
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
H. Abdalla
S. Khalil
A. Mohamed
M. A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
C. Amendola
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
F. Beaudette
M. Bonanomi
A. Buchot Perraguin
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
A. Hakimi
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. De-franchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
M. Eich
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
S. Lökös
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Kumar
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
G. B. Mohanty
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
V. Mastrapasqua
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
L. Giommi
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
L. Layer
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
C. Aime‘
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Piccinelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
B. C. Radburn-Smith
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
Y. Roh
D. Song
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
P. Faccioli
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
O. Bychkova
M. Chadeeva
D. Philippov
E. Popova
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina F. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
A. García Alonso
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
J. León Holgado
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
L. Urda Gómez
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
J. Ripoll Sau
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
A. Trapote
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
M K Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
D D C Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
N. Beni
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
A. Florent
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Guilbaud
D. Gulhan
M. Haranko
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
A. De Cosa
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A. R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
J. Wilson
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
R. Cousins
A. Dasgupta
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
P. Klabbers
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
F. Yan
G. Agarwal
H. Bandyopadhyay
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
J. Li
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
A. Parker
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
P. Das
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroúe
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
M. Stojanovic
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
J. Sturdy
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
A. Li
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
P. Everaerts
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Supersymmetry
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 9, Pp 1-42 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP09(2020)149; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4c30c574d22a407695c37fad6fd0bfdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for a light pseudoscalar Higgs boson in the boosted μμττ final state in proton-proton collisions at s $$ \sqrt{s} $$ = 13 TeV
Autorzy :
The CMS collaboration
A. M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M. R. Darwish
E. A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E. S. Bols
S. S. Chhibra
J. D’Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A. K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I. S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
J. Prisciandaro
A. Saggio
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G. A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W. L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E. M. Da Costa
G. G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Mal-bouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L. J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S. M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E. J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A . Vilela Pereira
C. A. Bernardes
L. Calligaris
T. R. Fernandez Perez Tomei
E. M. Gregores
D. S. Lemos
P. G. Mercadante
S. F. Novaes
SandraS. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
X. Gao
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G. M. Chen
H. S. Chen
M. Chen
C. H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
A. Spiezia
J. Tao
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
X. Lyu
Y. Mao
S. J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M. A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J. D. Ruiz Alvarez
C. A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M. W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P. A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
E. Salama
A. Lotfy
M. A. Mahmoud
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R. K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M. S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J. L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M. Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G. B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J. B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E. C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I. B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
A. Khvedelidze
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M. P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S. C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A. A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M. M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L. I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N. Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A. B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S. K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R. E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C. E. N. Niemeyer
A. Nigamova
K. J. Pena Rodriguez
A. Reimers
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M. A. Iqbal
I. Katkov
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M. U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H. J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C. K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
D. Tsitsonis
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M. M. A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G. I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z. L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J. R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P. C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V. K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D. K. Sahoo
N. Sur
S. K. Swain
S. Bansal
S. B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J. B. Singh
A. K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B. C. Choudhary
R. B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
R. Sharma
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P. K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P. K. Behera
S. C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P. R. Pujahari
A. K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
D. K. Mishra
K. Naskar
P. K. Netrakanti
L. M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M. A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S. M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J. A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F. M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F. R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G. M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F. L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A. M. Rossi
T. Rovelli
G. P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D’Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M. E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A. O. M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S. Y. Hoh
M. Margoni
A. T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
H. YARAR
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S. P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G. M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M. A. Ciocci
R. Dell’Orso
M. R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M. T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P. G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M. M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G. L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D. H. Kim
G. N. Kim
J. Lee
S. W. Lee
C. S. Moon
Y. D. Oh
S. I. Pak
S. Sekmen
Y. C. Yang
H. Kim
D. H. Moon
B. Francois
T. J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K. S. Lee
J. Lim
S. K. Park
Y. Roh
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H. S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J. H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J. S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B. H. Oh
M. Oh
S. B. Oh
B. C. Radburn-Smith
H. Seo
U. K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J. H. Kim
B. Ko
J. S. H. Lee
I. C. Park
I. J. Watson
H. D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W. A. T. Wan Abdullah
M. N. Yusli
Z. Zolkapli
J. F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J. A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H. A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P. H. Butler
A. Ahmad
M. I. Asghar
M. I. M. Awan
Q. Hassan
H. R. Hoorani
W. A. Khan
M. A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
V. Alexakhin
A. Baginyan
P. Bunin
I. Golutvin
I. Gorbunov
V. Karjavine
I. Kashunin
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
S. Shmatov
O. Teryaev
B. S. Yuldashev
A. Zarubin
V. Zhiltsov
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
M. Chadeeva
A. Oskin
P. Parygin
S. Polikarpov
E. Zhemchugov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
M. Perfilov
S. Petrushanko
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
CristinaF. Bedoya
J. A. Brochero Cifuentes
C. A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J. P. Fernández Ramos
J. Flix
M. C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J. M. Hernandez
M. I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M. S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J. F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza S. Sanchez Cruz
I. J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P. J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J. M. Vizan Garcia
MK Jayananda
B. Kailasapathy
D. U. J. Sonnadara
DDC Wickramarathna
W. G. D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T. K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A. H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d’Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F. M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V. R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G. P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K. A. Wozniak
W. D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H. C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T. A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R. A. Manzoni
M. T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M. G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D. A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M. L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D. H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M. F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J. K. Heikkilä
M. Huwiler
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
V. M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C. M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S. S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K. F. Chen
P. H. Chen
W.-S. Hou
Y. y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z. S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E. E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A. E. Simsek
B. Tali
U. G. Tok
S. Turkcapar
I. S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I. O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E. A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J. J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G. P. Heath
H. F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V. J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K. W. Bell
C. Brew
R. M. Brown
D. J. A. Cockerill
K. V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D. M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C. H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I. R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G. S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
A. Morton
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D. M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S. N. Webb
D. Winterbottom
A. G. Zecchinelli
S. C. Zenz
J. E. Cole
P. R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C. K. Mackay
I. D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A. M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S. I. Cooper
S. V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y. t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J. M. Hogan
K. H. M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K. T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W. Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P. T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
J. Gunion
G. Haza
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W. A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J. W. Gary
S. M. A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O. R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M. I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J. G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J. M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H. B. Newman
T. Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J. R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R. Y. Zhu
J. Alison
M. B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J. P. Cumalat
W. T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K. A. Ulmer
S. R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D. J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J. R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S. M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L. A. T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P. C. Bhat
K. Burkett
J. N. Butler
A. Canepa
G. B. Cerati
H. W. K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V. D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R. M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T. C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M. J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O’Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W. J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N. V. Tran
L. Uplegger
E. W. Vaandering
M. Wang
H. A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R. D. Field
D. Guerrero
B. M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K. H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y. R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K. F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M. M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M. R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C. E. Gerber
D. A. Hangal
D. J. Hofman
V. Kumar
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M. B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R. P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O. K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A. V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T. Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
W. Mcbrayer
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J. D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D. R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S. C. Eno
Y. Feng
N. J. Hadley
S. Jabeen
G. Y. Jeng
R. G. Kellogg
T. Koeth
A. C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S. C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I. A. Cali
M. D’Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P. D. Luckey
B. Maier
A. C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G. S. F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T. W. Wang
B. Wyslouch
R. M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M. A. Wadud
J. G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D. R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J. R. González Fernández
I. Kravchenko
J. E. Siado
G. R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D. M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K. A. Hahn
N. Odell
M. H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D. J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L. S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B. L. Winer
B. R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M. T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroúe
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V. E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A. W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C. C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J. F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K. M. Ecklund
S. Freed
F. J. M. Geurts
M. Kilpatrick
B. P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A. G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J. L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J. P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A. G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M. W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P. E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W. H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
Beyond Standard Model
Hadron-Hadron scattering (experiments)
Higgs physics
Nuclear and particle physics. Atomic energy. Radioactivity
QC770-798
Źródło :
Journal of High Energy Physics, Vol 2020, Iss 8, Pp 1-44 (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://link.springer.com/article/10.1007/JHEP08(2020)139; https://doaj.org/toc/1029-8479
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/4e27e6aaf44b4e5bb9e643ccbd314aed
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Measurements of production cross sections of WZ and same-sign WW boson pairs in association with two jets in proton-proton collisions at s=13TeV
Autorzy :
A.M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
F.M. Pitters
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M.R. Darwish
E.A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E.S. Bols
S.S. Chhibra
J. D'Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
A. Morton
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A.K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
F. Bury
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I.S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
K. Mondal
J. Prisciandaro
A. Taliercio
M. Teklishyn
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G.A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W.L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E.M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L.J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S.M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E.J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C.A. Bernardes
L. Calligaris
T.R. Fernandez Perez Tomei
E.M. Gregores
D.S. Lemos
P.G. Mercadante
S.F. Novaes
Sandra S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G.M. Chen
H.S. Chen
M. Chen
C.H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
R. Sharma
A. Spiezia
J. Tao
J. Thomas-wilsker
J. Wang
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
A. Levin
J. Li
Q. Li
M. Lu
X. Lyu
Y. Mao
S.J. Qian
D. Wang
Q. Wang
J. Xiao
Z. You
X. Gao
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
J. Fraga
A. Sarkar
M.A. Segura Delgado
J. Jaramillo
J. Mejia Guisao
F. Ramirez
J.D. Ruiz Alvarez
C.A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanovic
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M.W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P.A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
M. Finger, Jr.
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
E. Salama
M.A. Mahmoud
Y. Mohammed
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R.K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M.S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J.L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G.B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
O. Davignon
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J.B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E.C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I.B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M.P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S.C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A.A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
V. Danilov
A. De Wit
M.M. Defranchis
L. Didukh
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
L.I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N.Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A.B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S.K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saggio
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R.E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C.E.N. Niemeyer
A. Nigamova
K.J. Pena Rodriguez
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
D. Schwarz
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
A. Droll
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M.A. Iqbal
I. Katkov
P. Keicher
R. Koppenhöfer
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M.U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
D. Seith
I. Shvetsov
H.J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
D. Karasavvas
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
C.K. Koraka
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M.M.A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G.I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z.L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J.R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P.C. Tiwari
S. Bahinipati
D. Dash
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V.K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D.K. Sahoo
N. Sur
S.K. Swain
S. Bansal
S.B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
M. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J.B. Singh
A.K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R.B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P.K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P.K. Behera
S.C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P.R. Pujahari
A.K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
V. Kumar
D.K. Mishra
K. Naskar
P.K. Netrakanti
L.M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M.A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S.M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Aruta
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
M. Gul
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J.A. Merlin
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F.M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
S. Braibant-Giacomelli
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F.R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G.M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F.L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A.M. Rossi
T. Rovelli
G.P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D'Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M.E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
A.O.M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S.Y. Hoh
M. Margoni
A.T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S.P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G.M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
F. Moscatelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M.A. Ciocci
R. Dell'Orso
M.R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M.T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
F. Palla
G. Ramirez-Sanchez
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
N. Shafiei
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P.G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M.M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G.L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D.H. Kim
G.N. Kim
J. Lee
S.W. Lee
C.S. Moon
Y.D. Oh
S.I. Pak
S. Sekmen
Y.C. Yang
H. Kim
D.H. Moon
B. Francois
T.J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K.S. Lee
J. Lim
S.K. Park
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H.S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J.H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J.S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B.H. Oh
M. Oh
S.B. Oh
B.C. Radburn-Smith
H. Seo
U.K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J.H. Kim
B. Ko
J.S.H. Lee
I.C. Park
Y. Roh
D. Song
I.J. Watson
H.D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W.A.T. Wan Abdullah
M.N. Yusli
Z. Zolkapli
J.F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J.A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H.A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P.H. Butler
A. Ahmad
M.I. Asghar
M.I.M. Awan
Q. Hassan
H.R. Hoorani
W.A. Khan
M.A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
S. Afanasiev
P. Bunin
M. Gavrilenko
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
D. Seitova
V. Shalaev
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
N. Voytishin
A. Zarubin
I. Zhizhin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
V. Rusinov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Belyaev
E. Boos
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
S. Petrushanko
V. Savrin
A. Snigirev
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
L. Sukhikh
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
Cristina Fernandez Bedoya
J.A. Brochero Cifuentes
C.A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M.C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M.I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M.S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J.F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I.J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J.M. Vizan Garcia
M.K. Jayananda
B. Kailasapathy
D.U.J. Sonnadara
D.D.C. Wickramarathna
W.G.D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T.K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A.H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d'Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V.R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K.A. Wozniak
W.D. Zeuner
L. Caminada
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H.C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T.A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R.A. Manzoni
M.T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M.G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D.A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M.L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D.H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M.F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
A. Jofrehei
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
P. Meiring
V.M. Mikuni
U. Molinatti
I. Neutelings
G. Rauco
A. Reimers
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C. Adloff
C.M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S.S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K.F. Chen
P.H. Chen
W.-S. Hou
Y.y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
E. Yazgan
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
F. Boran
S. Damarseckin
Z.S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E.E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A.E. Simsek
B. Tali
U.G. Tok
S. Turkcapar
I.S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I.O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E.A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J.J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G.P. Heath
H.F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V.J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K.W. Bell
C. Brew
R.M. Brown
D.J.A. Cockerill
K.V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D.M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C.H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I.R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G.S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Fedi
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D.M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S.N. Webb
D. Winterbottom
A.G. Zecchinelli
S.C. Zenz
J.E. Cole
P.R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C.K. Mackay
I.D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
A.R. Kanuganti
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
S. Sawant
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A.M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S.I. Cooper
S.V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Akpinar
A. Albert
D. Arcaro
C. Cosby
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
K. Salyer
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
S. Yuan
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y.t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J.M. Hogan
K.H.M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K.T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W.Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P.T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W.A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J.W. Gary
S.M.A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O.R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M.I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J.G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
M. Quinnan
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J.M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H.B. Newman
T.Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J.R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R.Y. Zhu
J. Alison
M.B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J.P. Cumalat
W.T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K.A. Ulmer
S.R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
D.J. Cranshaw
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J.R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S.M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L.A.T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P.C. Bhat
K. Burkett
J.N. Butler
A. Canepa
G.B. Cerati
H.W.K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V.D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R.M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T.C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M.J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O'Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W.J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N.V. Tran
L. Uplegger
E.W. Vaandering
M. Wang
H.A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R.D. Field
D. Guerrero
B.M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K.H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y.R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K.F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M.M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M.R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D.A. Hangal
D.J. Hofman
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M.B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R.P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O.K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A.V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J.D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D.R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S.C. Eno
Y. Feng
N.J. Hadley
S. Jabeen
G.Y. Jeng
R.G. Kellogg
T. Koeth
A.C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S.C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I.A. Cali
M. D'Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P.D. Luckey
B. Maier
A.C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G.S.F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T.W. Wang
Z. Wang
B. Wyslouch
R.M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M.A. Wadud
J.G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D.R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J.R. González Fernández
I. Kravchenko
J.E. Siado
G.R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
L. Hay
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D.M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
A. Gilbert
T. Gunter
K.A. Hahn
N. Odell
M.H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D.J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
K. Mohrman
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
L. Zygala
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L.S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
B.L. Winer
B.R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
B. Greenberg
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M.T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V.E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C.C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J.F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
M. Stojanovic
A. Baty
S. Dildick
K.M. Ecklund
S. Freed
F.J.M. Geurts
M. Kilpatrick
B.P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A.G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J.L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J.P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S.A. Thayil
S. Thomas
H. Acharya
A.G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M.W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P.E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W.H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
CMS
Physics
Diboson
Electroweak
QC1-999
Źródło :
Physics Letters B, Vol 809, Iss , Pp 135710- (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S037026932030513X; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/b13d055306c447298443ec6010ff6aeb
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Search for disappearing tracks in proton-proton collisions at s=13TeV
Autorzy :
A.M. Sirunyan
A. Tumasyan
W. Adam
F. Ambrogi
T. Bergauer
M. Dragicevic
J. Erö
A. Escalante Del Valle
R. Frühwirth
M. Jeitler
N. Krammer
L. Lechner
D. Liko
T. Madlener
I. Mikulec
N. Rad
J. Schieck
R. Schöfbeck
M. Spanring
S. Templ
W. Waltenberger
C.-E. Wulz
M. Zarucki
V. Chekhovsky
A. Litomin
V. Makarenko
J. Suarez Gonzalez
M.R. Darwish
E.A. De Wolf
D. Di Croce
X. Janssen
T. Kello
A. Lelek
M. Pieters
H. Rejeb Sfar
H. Van Haevermaet
P. Van Mechelen
S. Van Putte
N. Van Remortel
F. Blekman
E.S. Bols
S.S. Chhibra
J. D'Hondt
J. De Clercq
D. Lontkovskyi
S. Lowette
I. Marchesini
S. Moortgat
Q. Python
S. Tavernier
W. Van Doninck
P. Van Mulders
D. Beghin
B. Bilin
B. Clerbaux
G. De Lentdecker
H. Delannoy
B. Dorney
L. Favart
A. Grebenyuk
A.K. Kalsi
I. Makarenko
L. Moureaux
L. Pétré
A. Popov
N. Postiau
E. Starling
L. Thomas
C. Vander Velde
P. Vanlaer
D. Vannerom
L. Wezenbeek
T. Cornelis
D. Dobur
I. Khvastunov
M. Niedziela
C. Roskas
K. Skovpen
M. Tytgat
W. Verbeke
B. Vermassen
M. Vit
G. Bruno
C. Caputo
P. David
C. Delaere
M. Delcourt
I.S. Donertas
A. Giammanco
V. Lemaitre
J. Prisciandaro
A. Saggio
A. Taliercio
P. Vischia
S. Wuyckens
J. Zobec
G.A. Alves
G. Correia Silva
C. Hensel
A. Moraes
W.L. Aldá Júnior
E. Belchior Batista Das Chagas
W. Carvalho
J. Chinellato
E. Coelho
E.M. Da Costa
G.G. Da Silveira
D. De Jesus Damiao
S. Fonseca De Souza
H. Malbouisson
J. Martins
D. Matos Figueiredo
M. Medina Jaime
M. Melo De Almeida
C. Mora Herrera
L. Mundim
H. Nogima
P. Rebello Teles
L.J. Sanchez Rosas
A. Santoro
S.M. Silva Do Amaral
A. Sznajder
M. Thiel
E.J. Tonelli Manganote
F. Torres Da Silva De Araujo
A. Vilela Pereira
C.A. Bernardes
L. Calligaris
T.R. Fernandez Perez Tomei
E.M. Gregores
D.S. Lemos
P.G. Mercadante
S.F. Novaes
S.S. Padula
A. Aleksandrov
G. Antchev
I. Atanasov
R. Hadjiiska
P. Iaydjiev
M. Misheva
M. Rodozov
M. Shopova
G. Sultanov
M. Bonchev
A. Dimitrov
T. Ivanov
L. Litov
B. Pavlov
P. Petkov
A. Petrov
W. Fang
X. Gao
Q. Guo
H. Wang
L. Yuan
M. Ahmad
Z. Hu
Y. Wang
E. Chapon
G.M. Chen
H.S. Chen
M. Chen
C.H. Jiang
D. Leggat
H. Liao
Z. Liu
A. Spiezia
J. Tao
J. Wang
E. Yazgan
H. Zhang
S. Zhang
J. Zhao
A. Agapitos
Y. Ban
C. Chen
G. Chen
A. Levin
J. Li
L. Li
Q. Li
Y. Mao
S.J. Qian
D. Wang
Q. Wang
Z. You
M. Xiao
C. Avila
A. Cabrera
C. Florez
C.F. González Hernández
A. Sarkar
M.A. Segura Delgado
J. Mejia Guisao
J.D. Ruiz Alvarez
C.A. Salazar González
N. Vanegas Arbelaez
D. Giljanović
N. Godinovic
D. Lelas
I. Puljak
T. Sculac
Z. Antunovic
M. Kovac
V. Brigljevic
D. Ferencek
D. Majumder
B. Mesic
M. Roguljic
A. Starodumov
T. Susa
M.W. Ather
A. Attikis
E. Erodotou
A. Ioannou
G. Kole
M. Kolosova
S. Konstantinou
G. Mavromanolakis
J. Mousa
C. Nicolaou
F. Ptochos
P.A. Razis
H. Rykaczewski
H. Saka
D. Tsiakkouri
M. Finger
M. Finger, Jr.
A. Kveton
J. Tomsa
E. Ayala
E. Carrera Jarrin
E. Salama
S. Bhowmik
A. Carvalho Antunes De Oliveira
R.K. Dewanjee
K. Ehataht
M. Kadastik
M. Raidal
C. Veelken
P. Eerola
L. Forthomme
H. Kirschenmann
K. Osterberg
M. Voutilainen
E. Brücken
F. Garcia
J. Havukainen
V. Karimäki
M.S. Kim
R. Kinnunen
T. Lampén
K. Lassila-Perini
S. Laurila
S. Lehti
T. Lindén
H. Siikonen
E. Tuominen
J. Tuominiemi
P. Luukka
T. Tuuva
M. Besancon
F. Couderc
M. Dejardin
D. Denegri
J.L. Faure
F. Ferri
S. Ganjour
A. Givernaud
P. Gras
G. Hamel de Monchenault
P. Jarry
C. Leloup
B. Lenzi
E. Locci
J. Malcles
J. Rander
A. Rosowsky
M.Ö. Sahin
A. Savoy-Navarro
M. Titov
G.B. Yu
S. Ahuja
C. Amendola
F. Beaudette
M. Bonanomi
P. Busson
C. Charlot
B. Diab
G. Falmagne
R. Granier de Cassagnac
I. Kucher
A. Lobanov
C. Martin Perez
M. Nguyen
C. Ochando
P. Paganini
J. Rembser
R. Salerno
J.B. Sauvan
Y. Sirois
A. Zabi
A. Zghiche
J.-L. Agram
J. Andrea
D. Bloch
G. Bourgatte
J.-M. Brom
E.C. Chabert
C. Collard
J.-C. Fontaine
D. Gelé
U. Goerlach
C. Grimault
A.-C. Le Bihan
P. Van Hove
E. Asilar
S. Beauceron
C. Bernet
G. Boudoul
C. Camen
A. Carle
N. Chanon
R. Chierici
D. Contardo
P. Depasse
H. El Mamouni
J. Fay
S. Gascon
M. Gouzevitch
B. Ille
Sa. Jain
I.B. Laktineh
H. Lattaud
A. Lesauvage
M. Lethuillier
L. Mirabito
L. Torterotot
G. Touquet
M. Vander Donckt
S. Viret
T. Toriashvili
Z. Tsamalaidze
L. Feld
K. Klein
M. Lipinski
D. Meuser
A. Pauls
M. Preuten
M.P. Rauch
J. Schulz
M. Teroerde
D. Eliseev
M. Erdmann
P. Fackeldey
B. Fischer
S. Ghosh
T. Hebbeker
K. Hoepfner
H. Keller
L. Mastrolorenzo
M. Merschmeyer
A. Meyer
P. Millet
G. Mocellin
S. Mondal
S. Mukherjee
D. Noll
A. Novak
T. Pook
A. Pozdnyakov
T. Quast
M. Radziej
Y. Rath
H. Reithler
J. Roemer
A. Schmidt
S.C. Schuler
A. Sharma
S. Wiedenbeck
S. Zaleski
C. Dziwok
G. Flügge
W. Haj Ahmad
O. Hlushchenko
T. Kress
A. Nowack
C. Pistone
O. Pooth
D. Roy
H. Sert
A. Stahl
T. Ziemons
H. Aarup Petersen
M. Aldaya Martin
P. Asmuss
I. Babounikau
S. Baxter
K. Beernaert
O. Behnke
A. Bermúdez Martínez
A.A. Bin Anuar
K. Borras
V. Botta
D. Brunner
A. Campbell
A. Cardini
P. Connor
S. Consuegra Rodríguez
C. Contreras-Campana
V. Danilov
A. De Wit
M.M. Defranchis
L. Didukh
C. Diez Pardos
D. Domínguez Damiani
G. Eckerlin
D. Eckstein
T. Eichhorn
A. Elwood
E. Eren
L.I. Estevez Banos
E. Gallo
A. Geiser
A. Giraldi
A. Grohsjean
M. Guthoff
M. Haranko
A. Harb
A. Jafari
N.Z. Jomhari
H. Jung
A. Kasem
M. Kasemann
H. Kaveh
J. Keaveney
C. Kleinwort
J. Knolle
D. Krücker
W. Lange
T. Lenz
J. Lidrych
K. Lipka
W. Lohmann
R. Mankel
I.-A. Melzer-Pellmann
J. Metwally
A.B. Meyer
M. Meyer
M. Missiroli
J. Mnich
A. Mussgiller
V. Myronenko
Y. Otarid
D. Pérez Adán
S.K. Pflitsch
D. Pitzl
A. Raspereza
A. Saibel
M. Savitskyi
V. Scheurer
P. Schütze
C. Schwanenberger
R. Shevchenko
A. Singh
R.E. Sosa Ricardo
H. Tholen
N. Tonon
O. Turkot
A. Vagnerini
M. Van De Klundert
R. Walsh
D. Walter
Y. Wen
K. Wichmann
C. Wissing
S. Wuchterl
O. Zenaiev
R. Zlebcik
R. Aggleton
S. Bein
L. Benato
A. Benecke
K. De Leo
T. Dreyer
A. Ebrahimi
F. Feindt
A. Fröhlich
C. Garbers
E. Garutti
D. Gonzalez
P. Gunnellini
J. Haller
A. Hinzmann
A. Karavdina
G. Kasieczka
R. Klanner
R. Kogler
S. Kurz
V. Kutzner
J. Lange
T. Lange
A. Malara
J. Multhaup
C.E.N. Niemeyer
A. Nigamova
K.J. Pena Rodriguez
A. Reimers
O. Rieger
P. Schleper
S. Schumann
J. Schwandt
J. Sonneveld
H. Stadie
G. Steinbrück
B. Vormwald
I. Zoi
M. Akbiyik
M. Baselga
S. Baur
J. Bechtel
T. Berger
E. Butz
R. Caspart
T. Chwalek
W. De Boer
A. Dierlamm
K. El Morabit
N. Faltermann
K. Flöh
M. Giffels
A. Gottmann
F. Hartmann
C. Heidecker
U. Husemann
M.A. Iqbal
I. Katkov
S. Kudella
S. Maier
M. Metzler
S. Mitra
M.U. Mozer
D. Müller
Th. Müller
M. Musich
G. Quast
K. Rabbertz
J. Rauser
D. Savoiu
D. Schäfer
M. Schnepf
M. Schröder
I. Shvetsov
H.J. Simonis
R. Ulrich
M. Wassmer
M. Weber
C. Wöhrmann
R. Wolf
S. Wozniewski
G. Anagnostou
P. Asenov
G. Daskalakis
T. Geralis
A. Kyriakis
D. Loukas
G. Paspalaki
A. Stakia
M. Diamantopoulou
G. Karathanasis
P. Kontaxakis
A. Manousakis-katsikakis
A. Panagiotou
I. Papavergou
N. Saoulidou
K. Theofilatos
K. Vellidis
E. Vourliotis
G. Bakas
K. Kousouris
I. Papakrivopoulos
G. Tsipolitis
A. Zacharopoulou
I. Evangelou
C. Foudas
P. Gianneios
P. Katsoulis
P. Kokkas
S. Mallios
K. Manitara
N. Manthos
I. Papadopoulos
J. Strologas
F.A. Triantis
D. Tsitsonis
M. Bartók
R. Chudasama
M. Csanad
M.M.A. Gadallah
P. Major
K. Mandal
A. Mehta
G. Pasztor
O. Surányi
G.I. Veres
G. Bencze
C. Hajdu
D. Horvath
F. Sikler
V. Veszpremi
G. Vesztergombi
N. Beni
S. Czellar
J. Karancsi
J. Molnar
Z. Szillasi
D. Teyssier
P. Raics
Z.L. Trocsanyi
B. Ujvari
T. Csorgo
S. Lökös
F. Nemes
T. Novak
S. Choudhury
J.R. Komaragiri
D. Kumar
L. Panwar
P.C. Tiwari
S. Bahinipati
C. Kar
P. Mal
T. Mishra
V.K. Muraleedharan Nair Bindhu
A. Nayak
D.K. Sahoo
N. Sur
S.K. Swain
S. Bansal
S.B. Beri
V. Bhatnagar
S. Chauhan
N. Dhingra
R. Gupta
A. Kaur
S. Kaur
P. Kumari
M. Lohan
M. Meena
K. Sandeep
S. Sharma
J.B. Singh
A.K. Virdi
A. Ahmed
A. Bhardwaj
B.C. Choudhary
R.B. Garg
M. Gola
S. Keshri
A. Kumar
M. Naimuddin
P. Priyanka
K. Ranjan
A. Shah
R. Sharma
M. Bharti
R. Bhattacharya
S. Bhattacharya
D. Bhowmik
S. Dutta
B. Gomber
M. Maity
K. Mondal
S. Nandan
P. Palit
A. Purohit
P.K. Rout
G. Saha
S. Sarkar
M. Sharan
B. Singh
S. Thakur
P.K. Behera
S.C. Behera
P. Kalbhor
A. Muhammad
R. Pradhan
P.R. Pujahari
A.K. Sikdar
D. Dutta
V. Jha
D.K. Mishra
K. Naskar
P.K. Netrakanti
L.M. Pant
P. Shukla
T. Aziz
M.A. Bhat
S. Dugad
R. Kumar Verma
U. Sarkar
S. Banerjee
S. Chatterjee
P. Das
M. Guchait
S. Karmakar
S. Kumar
G. Majumder
K. Mazumdar
N. Sahoo
S. Dube
B. Kansal
A. Kapoor
K. Kothekar
S. Pandey
A. Rane
A. Rastogi
H. Bakhshiansohi
S. Chenarani
S.M. Etesami
M. Khakzad
M. Mohammadi Najafabadi
M. Naseri
M. Felcini
M. Grunewald
M. Abbrescia
R. Aly
C. Calabria
A. Colaleo
D. Creanza
N. De Filippis
M. De Palma
A. Di Florio
A. Di Pilato
W. Elmetenawee
L. Fiore
A. Gelmi
G. Iaselli
M. Ince
S. Lezki
G. Maggi
M. Maggi
I. Margjeka
J.A. Merlin
G. Miniello
S. My
S. Nuzzo
A. Pompili
G. Pugliese
A. Ranieri
G. Selvaggi
L. Silvestris
F.M. Simone
R. Venditti
P. Verwilligen
G. Abbiendi
C. Battilana
D. Bonacorsi
L. Borgonovi
R. Campanini
P. Capiluppi
A. Castro
F.R. Cavallo
C. Ciocca
M. Cuffiani
G.M. Dallavalle
T. Diotalevi
F. Fabbri
A. Fanfani
E. Fontanesi
P. Giacomelli
C. Grandi
L. Guiducci
F. Iemmi
S. Lo Meo
S. Marcellini
G. Masetti
F.L. Navarria
A. Perrotta
F. Primavera
A.M. Rossi
T. Rovelli
G.P. Siroli
N. Tosi
S. Albergo
S. Costa
A. Di Mattia
R. Potenza
A. Tricomi
C. Tuve
G. Barbagli
A. Cassese
R. Ceccarelli
V. Ciulli
C. Civinini
R. D'Alessandro
F. Fiori
E. Focardi
G. Latino
P. Lenzi
M. Lizzo
M. Meschini
S. Paoletti
R. Seidita
G. Sguazzoni
L. Viliani
L. Benussi
S. Bianco
D. Piccolo
M. Bozzo
F. Ferro
R. Mulargia
E. Robutti
S. Tosi
A. Benaglia
A. Beschi
F. Brivio
F. Cetorelli
V. Ciriolo
F. De Guio
M.E. Dinardo
P. Dini
S. Gennai
A. Ghezzi
P. Govoni
L. Guzzi
M. Malberti
S. Malvezzi
D. Menasce
F. Monti
L. Moroni
M. Paganoni
D. Pedrini
S. Ragazzi
T. Tabarelli de Fatis
D. Valsecchi
D. Zuolo
S. Buontempo
N. Cavallo
A. De Iorio
F. Fabozzi
F. Fienga
G. Galati
A.O.M. Iorio
L. Layer
L. Lista
S. Meola
P. Paolucci
B. Rossi
C. Sciacca
E. Voevodina
P. Azzi
N. Bacchetta
D. Bisello
A. Boletti
A. Bragagnolo
R. Carlin
P. Checchia
P. De Castro Manzano
T. Dorigo
U. Dosselli
F. Gasparini
U. Gasparini
S.Y. Hoh
M. Margoni
A.T. Meneguzzo
M. Presilla
P. Ronchese
R. Rossin
F. Simonetto
G. Strong
A. Tiko
M. Tosi
M. Zanetti
P. Zotto
A. Zucchetta
G. Zumerle
A. Braghieri
S. Calzaferri
D. Fiorina
P. Montagna
S.P. Ratti
V. Re
M. Ressegotti
C. Riccardi
P. Salvini
I. Vai
P. Vitulo
M. Biasini
G.M. Bilei
D. Ciangottini
L. Fanò
P. Lariccia
G. Mantovani
V. Mariani
M. Menichelli
A. Rossi
A. Santocchia
D. Spiga
T. Tedeschi
K. Androsov
P. Azzurri
G. Bagliesi
V. Bertacchi
L. Bianchini
T. Boccali
R. Castaldi
M.A. Ciocci
R. Dell'Orso
M.R. Di Domenico
S. Donato
L. Giannini
A. Giassi
M.T. Grippo
F. Ligabue
E. Manca
G. Mandorli
A. Messineo
N. Shafiei
F. Palla
A. Rizzi
G. Rolandi
S. Roy Chowdhury
A. Scribano
P. Spagnolo
R. Tenchini
G. Tonelli
N. Turini
A. Venturi
P.G. Verdini
F. Cavallari
M. Cipriani
D. Del Re
E. Di Marco
M. Diemoz
E. Longo
P. Meridiani
G. Organtini
F. Pandolfi
R. Paramatti
C. Quaranta
S. Rahatlou
C. Rovelli
F. Santanastasio
L. Soffi
R. Tramontano
N. Amapane
R. Arcidiacono
S. Argiro
M. Arneodo
N. Bartosik
R. Bellan
A. Bellora
C. Biino
A. Cappati
N. Cartiglia
S. Cometti
M. Costa
R. Covarelli
N. Demaria
B. Kiani
F. Legger
C. Mariotti
S. Maselli
E. Migliore
V. Monaco
E. Monteil
M. Monteno
M.M. Obertino
G. Ortona
L. Pacher
N. Pastrone
M. Pelliccioni
G.L. Pinna Angioni
M. Ruspa
R. Salvatico
F. Siviero
V. Sola
A. Solano
D. Soldi
A. Staiano
D. Trocino
S. Belforte
V. Candelise
M. Casarsa
F. Cossutti
A. Da Rold
G. Della Ricca
F. Vazzoler
S. Dogra
C. Huh
B. Kim
D.H. Kim
G.N. Kim
J. Lee
S.W. Lee
C.S. Moon
Y.D. Oh
S.I. Pak
S. Sekmen
D.C. Son
Y.C. Yang
H. Kim
D.H. Moon
B. Francois
T.J. Kim
J. Park
S. Cho
S. Choi
Y. Go
S. Ha
B. Hong
K. Lee
K.S. Lee
J. Lim
S.K. Park
Y. Roh
J. Yoo
J. Goh
A. Gurtu
H.S. Kim
Y. Kim
J. Almond
J.H. Bhyun
J. Choi
S. Jeon
J. Kim
J.S. Kim
S. Ko
H. Kwon
H. Lee
S. Lee
K. Nam
B.H. Oh
M. Oh
S.B. Oh
B.C. Radburn-Smith
H. Seo
U.K. Yang
I. Yoon
D. Jeon
J.H. Kim
B. Ko
J.S.H. Lee
I.C. Park
I.J. Watson
H.D. Yoo
Y. Choi
C. Hwang
Y. Jeong
Y. Lee
I. Yu
T. Torims
V. Veckalns
A. Juodagalvis
A. Rinkevicius
G. Tamulaitis
W.A.T. Wan Abdullah
M.N. Yusli
Z. Zolkapli
J.F. Benitez
A. Castaneda Hernandez
J.A. Murillo Quijada
L. Valencia Palomo
H. Castilla-Valdez
E. De La Cruz-Burelo
I. Heredia-De La Cruz
R. Lopez-Fernandez
A. Sanchez-Hernandez
S. Carrillo Moreno
C. Oropeza Barrera
M. Ramirez-Garcia
F. Vazquez Valencia
J. Eysermans
I. Pedraza
H.A. Salazar Ibarguen
C. Uribe Estrada
A. Morelos Pineda
J. Mijuskovic
N. Raicevic
D. Krofcheck
S. Bheesette
P.H. Butler
A. Ahmad
M.I. Asghar
M.I.M. Awan
Q. Hassan
H.R. Hoorani
W.A. Khan
M.A. Shah
M. Shoaib
M. Waqas
V. Avati
L. Grzanka
M. Malawski
H. Bialkowska
M. Bluj
B. Boimska
T. Frueboes
M. Górski
M. Kazana
M. Szleper
P. Traczyk
P. Zalewski
K. Bunkowski
A. Byszuk
K. Doroba
A. Kalinowski
M. Konecki
J. Krolikowski
M. Olszewski
M. Walczak
M. Araujo
P. Bargassa
D. Bastos
A. Di Francesco
P. Faccioli
B. Galinhas
M. Gallinaro
J. Hollar
N. Leonardo
T. Niknejad
J. Seixas
K. Shchelina
O. Toldaiev
J. Varela
P. Bunin
Y. Ershov
I. Golutvin
I. Gorbunov
A. Kamenev
V. Karjavine
V. Korenkov
A. Lanev
A. Malakhov
V. Matveev
P. Moisenz
V. Palichik
V. Perelygin
M. Savina
S. Shmatov
S. Shulha
V. Smirnov
O. Teryaev
B.S. Yuldashev
A. Zarubin
G. Gavrilov
V. Golovtcov
Y. Ivanov
V. Kim
E. Kuznetsova
V. Murzin
V. Oreshkin
I. Smirnov
D. Sosnov
V. Sulimov
L. Uvarov
S. Volkov
A. Vorobyev
Yu. Andreev
A. Dermenev
S. Gninenko
N. Golubev
A. Karneyeu
M. Kirsanov
N. Krasnikov
A. Pashenkov
G. Pivovarov
D. Tlisov
A. Toropin
V. Epshteyn
V. Gavrilov
N. Lychkovskaya
A. Nikitenko
V. Popov
I. Pozdnyakov
G. Safronov
A. Spiridonov
A. Stepennov
M. Toms
E. Vlasov
A. Zhokin
T. Aushev
R. Chistov
M. Danilov
A. Oskin
P. Parygin
D. Philippov
S. Polikarpov
V. Andreev
M. Azarkin
I. Dremin
M. Kirakosyan
A. Terkulov
A. Baskakov
A. Belyaev
E. Boos
V. Bunichev
M. Dubinin
L. Dudko
A. Ershov
A. Gribushin
V. Klyukhin
O. Kodolova
I. Lokhtin
S. Obraztsov
V. Savrin
V. Blinov
T. Dimova
L. Kardapoltsev
I. Ovtin
Y. Skovpen
I. Azhgirey
I. Bayshev
S. Bitioukov
V. Kachanov
A. Kalinin
D. Konstantinov
V. Petrov
R. Ryutin
A. Sobol
S. Troshin
N. Tyurin
A. Uzunian
A. Volkov
A. Babaev
A. Iuzhakov
V. Okhotnikov
V. Borchsh
V. Ivanchenko
E. Tcherniaev
P. Adzic
P. Cirkovic
M. Dordevic
P. Milenovic
J. Milosevic
M. Stojanovic
M. Aguilar-Benitez
J. Alcaraz Maestre
A. Álvarez Fernández
I. Bachiller
M. Barrio Luna
C. Fernandez Bedoya
J.A. Brochero Cifuentes
C.A. Carrillo Montoya
M. Cepeda
M. Cerrada
N. Colino
B. De La Cruz
A. Delgado Peris
J.P. Fernández Ramos
J. Flix
M.C. Fouz
O. Gonzalez Lopez
S. Goy Lopez
J.M. Hernandez
M.I. Josa
D. Moran
Á. Navarro Tobar
A. Pérez-Calero Yzquierdo
J. Puerta Pelayo
I. Redondo
L. Romero
S. Sánchez Navas
M.S. Soares
A. Triossi
C. Willmott
C. Albajar
J.F. de Trocóniz
R. Reyes-Almanza
B. Alvarez Gonzalez
J. Cuevas
C. Erice
J. Fernandez Menendez
S. Folgueras
I. Gonzalez Caballero
E. Palencia Cortezon
C. Ramón Álvarez
V. Rodríguez Bouza
S. Sanchez Cruz
I.J. Cabrillo
A. Calderon
B. Chazin Quero
J. Duarte Campderros
M. Fernandez
P.J. Fernández Manteca
A. García Alonso
G. Gomez
C. Martinez Rivero
P. Martinez Ruiz del Arbol
F. Matorras
J. Piedra Gomez
C. Prieels
F. Ricci-Tam
T. Rodrigo
A. Ruiz-Jimeno
L. Russo
L. Scodellaro
I. Vila
J.M. Vizan Garcia
M.K. Jayananda
B. Kailasapathy
D.U.J. Sonnadara
D.D.C. Wickramarathna
W.G.D. Dharmaratna
K. Liyanage
N. Perera
N. Wickramage
T.K. Aarrestad
D. Abbaneo
B. Akgun
E. Auffray
G. Auzinger
J. Baechler
P. Baillon
A.H. Ball
D. Barney
J. Bendavid
M. Bianco
A. Bocci
P. Bortignon
E. Bossini
E. Brondolin
T. Camporesi
G. Cerminara
L. Cristella
D. d'Enterria
A. Dabrowski
N. Daci
V. Daponte
A. David
O. Davignon
A. De Roeck
M. Deile
R. Di Maria
M. Dobson
M. Dünser
N. Dupont
A. Elliott-Peisert
N. Emriskova
F. Fallavollita
D. Fasanella
S. Fiorendi
G. Franzoni
J. Fulcher
W. Funk
S. Giani
D. Gigi
K. Gill
F. Glege
L. Gouskos
M. Gruchala
M. Guilbaud
D. Gulhan
J. Hegeman
C. Heidegger
Y. Iiyama
V. Innocente
T. James
P. Janot
J. Kaspar
J. Kieseler
M. Komm
N. Kratochwil
C. Lange
P. Lecoq
K. Long
C. Lourenço
L. Malgeri
M. Mannelli
A. Massironi
F. Meijers
S. Mersi
E. Meschi
F. Moortgat
M. Mulders
J. Ngadiuba
J. Niedziela
S. Orfanelli
L. Orsini
F. Pantaleo
L. Pape
E. Perez
M. Peruzzi
A. Petrilli
G. Petrucciani
A. Pfeiffer
M. Pierini
F.M. Pitters
D. Rabady
A. Racz
M. Rieger
M. Rovere
H. Sakulin
J. Salfeld-Nebgen
S. Scarfi
C. Schäfer
C. Schwick
M. Selvaggi
P. Silva
W. Snoeys
P. Sphicas
J. Steggemann
S. Summers
V.R. Tavolaro
D. Treille
A. Tsirou
G.P. Van Onsem
A. Vartak
M. Verzetti
K.A. Wozniak
W.D. Zeuner
L. Caminada
K. Deiters
W. Erdmann
R. Horisberger
Q. Ingram
H.C. Kaestli
D. Kotlinski
U. Langenegger
T. Rohe
M. Backhaus
P. Berger
A. Calandri
N. Chernyavskaya
G. Dissertori
M. Dittmar
M. Donegà
C. Dorfer
T. Gadek
T.A. Gómez Espinosa
C. Grab
D. Hits
W. Lustermann
A.-M. Lyon
R.A. Manzoni
M.T. Meinhard
F. Micheli
P. Musella
F. Nessi-Tedaldi
F. Pauss
V. Perovic
G. Perrin
L. Perrozzi
S. Pigazzini
M.G. Ratti
M. Reichmann
C. Reissel
T. Reitenspiess
B. Ristic
D. Ruini
D.A. Sanz Becerra
M. Schönenberger
L. Shchutska
V. Stampf
M.L. Vesterbacka Olsson
R. Wallny
D.H. Zhu
C. Amsler
C. Botta
D. Brzhechko
M.F. Canelli
A. De Cosa
R. Del Burgo
J.K. Heikkilä
M. Huwiler
B. Kilminster
S. Leontsinis
A. Macchiolo
V.M. Mikuni
I. Neutelings
G. Rauco
P. Robmann
K. Schweiger
Y. Takahashi
S. Wertz
C.M. Kuo
W. Lin
A. Roy
T. Sarkar
S.S. Yu
L. Ceard
P. Chang
Y. Chao
K.F. Chen
P.H. Chen
W.-S. Hou
Y.y. Li
R.-S. Lu
E. Paganis
A. Psallidas
A. Steen
B. Asavapibhop
C. Asawatangtrakuldee
N. Srimanobhas
A. Bat
F. Boran
S. Damarseckin
Z.S. Demiroglu
F. Dolek
C. Dozen
I. Dumanoglu
E. Eskut
G. Gokbulut
Y. Guler
E. Gurpinar Guler
I. Hos
C. Isik
E.E. Kangal
O. Kara
A. Kayis Topaksu
U. Kiminsu
G. Onengut
K. Ozdemir
A. Polatoz
A.E. Simsek
B. Tali
U.G. Tok
S. Turkcapar
I.S. Zorbakir
C. Zorbilmez
B. Isildak
G. Karapinar
K. Ocalan
M. Yalvac
I.O. Atakisi
E. Gülmez
M. Kaya
O. Kaya
Ö. Özçelik
S. Tekten
E.A. Yetkin
A. Cakir
K. Cankocak
Y. Komurcu
S. Sen
F. Aydogmus Sen
S. Cerci
B. Kaynak
S. Ozkorucuklu
D. Sunar Cerci
B. Grynyov
L. Levchuk
E. Bhal
S. Bologna
J.J. Brooke
D. Burns
E. Clement
D. Cussans
H. Flacher
J. Goldstein
G.P. Heath
H.F. Heath
L. Kreczko
B. Krikler
S. Paramesvaran
T. Sakuma
S. Seif El Nasr-Storey
V.J. Smith
J. Taylor
A. Titterton
K.W. Bell
C. Brew
R.M. Brown
D.J.A. Cockerill
K.V. Ellis
K. Harder
S. Harper
J. Linacre
K. Manolopoulos
D.M. Newbold
E. Olaiya
D. Petyt
T. Reis
T. Schuh
C.H. Shepherd-Themistocleous
A. Thea
I.R. Tomalin
T. Williams
R. Bainbridge
P. Bloch
S. Bonomally
J. Borg
S. Breeze
O. Buchmuller
A. Bundock
V. Cepaitis
G.S. Chahal
D. Colling
P. Dauncey
G. Davies
M. Della Negra
P. Everaerts
G. Hall
G. Iles
J. Langford
L. Lyons
A.-M. Magnan
S. Malik
A. Martelli
V. Milosevic
A. Morton
J. Nash
V. Palladino
M. Pesaresi
D.M. Raymond
A. Richards
A. Rose
E. Scott
C. Seez
A. Shtipliyski
M. Stoye
A. Tapper
K. Uchida
T. Virdee
N. Wardle
S.N. Webb
D. Winterbottom
A.G. Zecchinelli
S.C. Zenz
J.E. Cole
P.R. Hobson
A. Khan
P. Kyberd
C.K. Mackay
I.D. Reid
L. Teodorescu
S. Zahid
A. Brinkerhoff
K. Call
B. Caraway
J. Dittmann
K. Hatakeyama
C. Madrid
B. McMaster
N. Pastika
C. Smith
R. Bartek
A. Dominguez
R. Uniyal
A.M. Vargas Hernandez
A. Buccilli
O. Charaf
S.I. Cooper
S.V. Gleyzer
C. Henderson
P. Rumerio
C. West
A. Albert
D. Arcaro
Z. Demiragli
D. Gastler
C. Richardson
J. Rohlf
D. Sperka
D. Spitzbart
I. Suarez
D. Zou
G. Benelli
B. Burkle
X. Coubez
D. Cutts
Y.t. Duh
M. Hadley
U. Heintz
J.M. Hogan
K.H.M. Kwok
E. Laird
G. Landsberg
K.T. Lau
M. Narain
S. Sagir
R. Syarif
E. Usai
W.Y. Wong
D. Yu
W. Zhang
R. Band
C. Brainerd
R. Breedon
M. Calderon De La Barca Sanchez
M. Chertok
J. Conway
R. Conway
P.T. Cox
R. Erbacher
C. Flores
G. Funk
F. Jensen
W. Ko
O. Kukral
R. Lander
M. Mulhearn
D. Pellett
J. Pilot
M. Shi
D. Taylor
K. Tos
M. Tripathi
Z. Wang
Y. Yao
F. Zhang
M. Bachtis
C. Bravo
R. Cousins
A. Dasgupta
A. Florent
D. Hamilton
J. Hauser
M. Ignatenko
T. Lam
N. Mccoll
W.A. Nash
S. Regnard
D. Saltzberg
C. Schnaible
B. Stone
V. Valuev
K. Burt
Y. Chen
R. Clare
J.W. Gary
S.M.A. Ghiasi Shirazi
G. Hanson
G. Karapostoli
O.R. Long
N. Manganelli
M. Olmedo Negrete
M.I. Paneva
W. Si
S. Wimpenny
Y. Zhang
J.G. Branson
S. Cittolin
S. Cooperstein
N. Deelen
M. Derdzinski
J. Duarte
R. Gerosa
D. Gilbert
B. Hashemi
D. Klein
V. Krutelyov
J. Letts
M. Masciovecchio
S. May
S. Padhi
M. Pieri
V. Sharma
M. Tadel
F. Würthwein
A. Yagil
N. Amin
R. Bhandari
C. Campagnari
M. Citron
A. Dorsett
V. Dutta
J. Incandela
B. Marsh
H. Mei
A. Ovcharova
H. Qu
J. Richman
U. Sarica
D. Stuart
S. Wang
D. Anderson
A. Bornheim
O. Cerri
I. Dutta
J.M. Lawhorn
N. Lu
J. Mao
H.B. Newman
T.Q. Nguyen
J. Pata
M. Spiropulu
J.R. Vlimant
S. Xie
Z. Zhang
R.Y. Zhu
J. Alison
M.B. Andrews
T. Ferguson
T. Mudholkar
M. Paulini
M. Sun
I. Vorobiev
M. Weinberg
J.P. Cumalat
W.T. Ford
E. MacDonald
T. Mulholland
R. Patel
A. Perloff
K. Stenson
K.A. Ulmer
S.R. Wagner
J. Alexander
Y. Cheng
J. Chu
A. Datta
A. Frankenthal
K. Mcdermott
J. Monroy
J.R. Patterson
D. Quach
A. Ryd
W. Sun
S.M. Tan
Z. Tao
J. Thom
P. Wittich
M. Zientek
S. Abdullin
M. Albrow
M. Alyari
G. Apollinari
A. Apresyan
A. Apyan
L.A.T. Bauerdick
A. Beretvas
D. Berry
J. Berryhill
P.C. Bhat
K. Burkett
J.N. Butler
A. Canepa
G.B. Cerati
H.W.K. Cheung
F. Chlebana
M. Cremonesi
V.D. Elvira
J. Freeman
Z. Gecse
E. Gottschalk
L. Gray
D. Green
S. Grünendahl
O. Gutsche
R.M. Harris
S. Hasegawa
R. Heller
T.C. Herwig
J. Hirschauer
B. Jayatilaka
S. Jindariani
M. Johnson
U. Joshi
T. Klijnsma
B. Klima
M.J. Kortelainen
S. Lammel
J. Lewis
D. Lincoln
R. Lipton
M. Liu
T. Liu
J. Lykken
K. Maeshima
J.M. Marraffino
D. Mason
P. McBride
P. Merkel
S. Mrenna
S. Nahn
V. O'Dell
V. Papadimitriou
K. Pedro
C. Pena
O. Prokofyev
F. Ravera
A. Reinsvold Hall
L. Ristori
B. Schneider
E. Sexton-Kennedy
N. Smith
A. Soha
W.J. Spalding
L. Spiegel
S. Stoynev
J. Strait
L. Taylor
S. Tkaczyk
N.V. Tran
L. Uplegger
E.W. Vaandering
M. Wang
H.A. Weber
A. Woodard
D. Acosta
P. Avery
D. Bourilkov
L. Cadamuro
V. Cherepanov
F. Errico
R.D. Field
D. Guerrero
B.M. Joshi
M. Kim
J. Konigsberg
A. Korytov
K.H. Lo
K. Matchev
N. Menendez
G. Mitselmakher
D. Rosenzweig
K. Shi
X. Zuo
Y.R. Joshi
T. Adams
A. Askew
D. Diaz
R. Habibullah
S. Hagopian
V. Hagopian
K.F. Johnson
R. Khurana
T. Kolberg
G. Martinez
H. Prosper
C. Schiber
R. Yohay
J. Zhang
M.M. Baarmand
S. Butalla
T. Elkafrawy
M. Hohlmann
D. Noonan
M. Rahmani
M. Saunders
F. Yumiceva
M.R. Adams
L. Apanasevich
H. Becerril Gonzalez
R.R. Betts
R. Cavanaugh
X. Chen
S. Dittmer
O. Evdokimov
C.E. Gerber
D.A. Hangal
D.J. Hofman
V. Kumar
C. Mills
G. Oh
T. Roy
M.B. Tonjes
N. Varelas
J. Viinikainen
X. Wang
Z. Wu
M. Alhusseini
B. Bilki
K. Dilsiz
S. Durgut
R.P. Gandrajula
M. Haytmyradov
V. Khristenko
O.K. Köseyan
J.-P. Merlo
A. Mestvirishvili
A. Moeller
J. Nachtman
H. Ogul
Y. Onel
F. Ozok
A. Penzo
C. Snyder
E. Tiras
J. Wetzel
K. Yi
O. Amram
B. Blumenfeld
L. Corcodilos
M. Eminizer
A.V. Gritsan
S. Kyriacou
P. Maksimovic
C. Mantilla
J. Roskes
M. Swartz
T.Á. Vámi
C. Baldenegro Barrera
P. Baringer
A. Bean
S. Boren
A. Bylinkin
T. Isidori
S. Khalil
J. King
G. Krintiras
A. Kropivnitskaya
C. Lindsey
W. Mcbrayer
N. Minafra
M. Murray
C. Rogan
C. Royon
S. Sanders
E. Schmitz
J.D. Tapia Takaki
J. Williams
G. Wilson
S. Duric
A. Ivanov
K. Kaadze
D. Kim
Y. Maravin
D.R. Mendis
T. Mitchell
A. Modak
A. Mohammadi
F. Rebassoo
D. Wright
E. Adams
A. Baden
O. Baron
A. Belloni
S.C. Eno
Y. Feng
N.J. Hadley
S. Jabeen
G.Y. Jeng
R.G. Kellogg
T. Koeth
A.C. Mignerey
S. Nabili
M. Seidel
A. Skuja
S.C. Tonwar
L. Wang
K. Wong
D. Abercrombie
B. Allen
R. Bi
S. Brandt
W. Busza
I.A. Cali
M. D'Alfonso
G. Gomez Ceballos
M. Goncharov
P. Harris
D. Hsu
M. Hu
M. Klute
D. Kovalskyi
J. Krupa
Y.-J. Lee
P.D. Luckey
B. Maier
A.C. Marini
C. Mcginn
C. Mironov
S. Narayanan
X. Niu
C. Paus
D. Rankin
C. Roland
G. Roland
Z. Shi
G.S.F. Stephans
K. Sumorok
K. Tatar
D. Velicanu
T.W. Wang
B. Wyslouch
R.M. Chatterjee
A. Evans
S. Guts
P. Hansen
J. Hiltbrand
Sh. Jain
M. Krohn
Y. Kubota
Z. Lesko
J. Mans
M. Revering
R. Rusack
R. Saradhy
N. Schroeder
N. Strobbe
M.A. Wadud
J.G. Acosta
S. Oliveros
K. Bloom
D.R. Claes
C. Fangmeier
L. Finco
F. Golf
J.R. González Fernández
I. Kravchenko
J.E. Siado
G.R. Snow
B. Stieger
W. Tabb
G. Agarwal
C. Harrington
I. Iashvili
A. Kharchilava
C. McLean
D. Nguyen
A. Parker
J. Pekkanen
S. Rappoccio
B. Roozbahani
G. Alverson
E. Barberis
C. Freer
Y. Haddad
A. Hortiangtham
G. Madigan
B. Marzocchi
D.M. Morse
V. Nguyen
T. Orimoto
L. Skinnari
A. Tishelman-Charny
T. Wamorkar
B. Wang
A. Wisecarver
D. Wood
J. Bueghly
Z. Chen
G. Fedi
A. Gilbert
T. Gunter
K.A. Hahn
N. Odell
M.H. Schmitt
K. Sung
M. Velasco
R. Bucci
N. Dev
R. Goldouzian
M. Hildreth
K. Hurtado Anampa
C. Jessop
D.J. Karmgard
K. Lannon
W. Li
N. Loukas
N. Marinelli
I. Mcalister
F. Meng
Y. Musienko
R. Ruchti
P. Siddireddy
S. Taroni
M. Wayne
A. Wightman
M. Wolf
J. Alimena
B. Bylsma
B. Cardwell
L.S. Durkin
B. Francis
C. Hill
W. Ji
A. Lefeld
K. Wei
B.L. Winer
B.R. Yates
G. Dezoort
P. Elmer
N. Haubrich
S. Higginbotham
A. Kalogeropoulos
G. Kopp
S. Kwan
D. Lange
M.T. Lucchini
J. Luo
D. Marlow
K. Mei
I. Ojalvo
J. Olsen
C. Palmer
P. Piroué
D. Stickland
C. Tully
S. Norberg
V.E. Barnes
R. Chawla
S. Das
L. Gutay
M. Jones
A.W. Jung
B. Mahakud
G. Negro
N. Neumeister
C.C. Peng
S. Piperov
H. Qiu
J.F. Schulte
N. Trevisani
F. Wang
R. Xiao
W. Xie
T. Cheng
J. Dolen
N. Parashar
A. Baty
S. Dildick
K.M. Ecklund
S. Freed
F.J.M. Geurts
M. Kilpatrick
B.P. Padley
R. Redjimi
J. Roberts
J. Rorie
W. Shi
A.G. Stahl Leiton
Z. Tu
A. Zhang
A. Bodek
P. de Barbaro
R. Demina
J.L. Dulemba
C. Fallon
T. Ferbel
M. Galanti
A. Garcia-Bellido
O. Hindrichs
A. Khukhunaishvili
E. Ranken
R. Taus
B. Chiarito
J.P. Chou
A. Gandrakota
Y. Gershtein
E. Halkiadakis
A. Hart
M. Heindl
E. Hughes
S. Kaplan
O. Karacheban
I. Laflotte
A. Lath
R. Montalvo
K. Nash
M. Osherson
S. Salur
S. Schnetzer
S. Somalwar
R. Stone
S. Thomas
H. Acharya
A.G. Delannoy
S. Spanier
O. Bouhali
M. Dalchenko
A. Delgado
R. Eusebi
J. Gilmore
T. Huang
T. Kamon
S. Luo
S. Malhotra
D. Marley
R. Mueller
D. Overton
L. Perniè
D. Rathjens
A. Safonov
N. Akchurin
J. Damgov
V. Hegde
S. Kunori
K. Lamichhane
T. Mengke
S. Muthumuni
T. Peltola
S. Undleeb
I. Volobouev
A. Whitbeck
E. Appelt
S. Greene
A. Gurrola
R. Janjam
W. Johns
C. Maguire
A. Melo
H. Ni
K. Padeken
F. Romeo
P. Sheldon
S. Tuo
J. Velkovska
M. Verweij
L. Ang
M.W. Arenton
B. Cox
G. Cummings
J. Hakala
R. Hirosky
M. Joyce
A. Ledovskoy
C. Neu
B. Tannenwald
E. Wolfe
F. Xia
P.E. Karchin
N. Poudyal
J. Sturdy
P. Thapa
K. Black
T. Bose
J. Buchanan
C. Caillol
S. Dasu
I. De Bruyn
L. Dodd
C. Galloni
H. He
M. Herndon
A. Hervé
U. Hussain
A. Lanaro
A. Loeliger
R. Loveless
J. Madhusudanan Sreekala
A. Mallampalli
D. Pinna
T. Ruggles
A. Savin
V. Shang
W.H. Smith
D. Teague
S. Trembath-reichert
W. Vetens
Pokaż więcej
Temat :
CMS
Physics
Disappearing tracks
QC1-999
Źródło :
Physics Letters B, Vol 806, Iss , Pp 135502- (2020)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0370269320303063; https://doaj.org/toc/0370-2693
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/09b5cb225730400981cb8d027f56604b
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Observation of the B_{s}^{0}→X(3872)ϕ Decay.
Autorzy :
Sirunyan AM; Yerevan Physics Institute, Yerevan, Armenia.
Tumasyan A; Yerevan Physics Institute, Yerevan, Armenia.
Adam W; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Ambrogi F; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Bergauer T; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Dragicevic M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Erö J; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Escalante Del Valle A; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Frühwirth R; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Jeitler M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Krammer N; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Lechner L; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Liko D; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Madlener T; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Mikulec I; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Pitters FM; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Rad N; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Schieck J; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Schöfbeck R; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Spanring M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Templ S; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Waltenberger W; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Wulz CE; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Zarucki M; Institut für Hochenergiephysik, Wien, Austria.
Chekhovsky V; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Litomin A; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Makarenko V; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Suarez Gonzalez J; Institute for Nuclear Problems, Minsk, Belarus.
Darwish MR; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
De Wolf EA; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Di Croce D; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Janssen X; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Kello T; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Lelek A; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Pieters M; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Rejeb Sfar H; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Haevermaet H; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Mechelen P; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Putte S; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Van Remortel N; Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Belgium.
Blekman F; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Bols ES; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Chhibra SS; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
D'Hondt J; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
De Clercq J; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Lontkovskyi D; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Lowette S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Marchesini I; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Moortgat S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Morton A; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Python Q; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Tavernier S; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Van Doninck W; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Van Mulders P; Vrije Universiteit Brussel, Brussel, Belgium.
Beghin D; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Bilin B; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Clerbaux B; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
De Lentdecker G; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Delannoy H; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Dorney B; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Favart L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Grebenyuk A; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Kalsi AK; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Makarenko I; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Moureaux L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Pétré L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Popov A; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Postiau N; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Starling E; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Thomas L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vander Velde C; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vanlaer P; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Vannerom D; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Wezenbeek L; Université Libre de Bruxelles, Bruxelles, Belgium.
Cornelis T; Ghent University, Ghent, Belgium.
Dobur D; Ghent University, Ghent, Belgium.
Gruchala M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Khvastunov I; Ghent University, Ghent, Belgium.
Niedziela M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Roskas C; Ghent University, Ghent, Belgium.
Skovpen K; Ghent University, Ghent, Belgium.
Tytgat M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Verbeke W; Ghent University, Ghent, Belgium.
Vermassen B; Ghent University, Ghent, Belgium.
Vit M; Ghent University, Ghent, Belgium.
Bruno G; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Bury F; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Caputo C; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
David P; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Delaere C; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Delcourt M; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Donertas IS; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Giammanco A; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Lemaitre V; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Mondal K; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Prisciandaro J; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Taliercio A; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Teklishyn M; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Vischia P; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Wuyckens S; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Zobec J; Université Catholique de Louvain, Louvain-la-Neuve, Belgium.
Alves GA; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Correia Silva G; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Hensel C; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Moraes A; Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas, Rio de Janeiro, Brazil.
Aldá Júnior WL; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Belchior Batista Das Chagas E; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Brandao Malbouisson H; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Carvalho W; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Chinellato J; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Coelho E; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Da Costa EM; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Da Silveira GG; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
De Jesus Damiao D; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Fonseca De Souza S; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Martins J; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Matos Figueiredo D; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Medina Jaime M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Melo De Almeida M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Mora Herrera C; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Mundim L; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Nogima H; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Rebello Teles P; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Sanchez Rosas LJ; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Santoro A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Silva Do Amaral SM; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Sznajder A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Thiel M; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Tonelli Manganote EJ; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Torres Da Silva De Araujo F; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Vilela Pereira A; Universidade do Estado do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil.
Bernardes CA; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Calligaris L; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Tomei TRFP; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Gregores EM; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.; Universidade Federal do ABC, São Paulo, Brazil.
Lemos DS; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Mercadante PG; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.; Universidade Federal do ABC, São Paulo, Brazil.
Novaes SF; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Padula SS; Universidade Estadual Paulista, São Paulo, Brazil.
Aleksandrov A; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Antchev G; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Atanasov I; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Hadjiiska R; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Iaydjiev P; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Misheva M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Rodozov M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Shopova M; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Sultanov G; Institute for Nuclear Research and Nuclear Energy, Bulgarian Academy of Sciences, Sofia, Bulgaria.
Bonchev M; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Dimitrov A; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Ivanov T; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Litov L; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Pavlov B; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Petkov P; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Petrov A; University of Sofia, Sofia, Bulgaria.
Fang W; Beihang University, Beijing, China.
Guo Q; Beihang University, Beijing, China.
Wang H; Beihang University, Beijing, China.
Yuan L; Beihang University, Beijing, China.
Ahmad M; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Hu Z; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Wang Y; Department of Physics, Tsinghua University, Beijing, China.
Chapon E; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen GM; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen HS; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Chen M; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Leggat D; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Liao H; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Liu Z; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Sharma R; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Spiezia A; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Tao J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Thomas-Wilsker J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Wang J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhang H; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhang S; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Zhao J; Institute of High Energy Physics, Beijing, China.
Agapitos A; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Ban Y; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Chen C; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Levin A; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Li J; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Li Q; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Lu M; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Lyu X; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Mao Y; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Qian SJ; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Wang D; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Wang Q; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
Xiao J; State Key Laboratory of Nuclear Physics and Technology, Peking University, Beijing, China.
You Z; Sun Yat-Sen University, Guangzhou, China.
Gao X; Institute of Modern Physics and Key Laboratory of Nuclear Physics and Ion-beam Application (MOE)-Fudan University, Shanghai, China.
Xiao M; Zhejiang University, Hangzhou, China.
Avila C; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Cabrera A; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Florez C; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Fraga J; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Sarkar A; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Segura Delgado MA; Universidad de Los Andes, Bogota, Colombia.
Jaramillo J; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Mejia Guisao J; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Ramirez F; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Ruiz Alvarez JD; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Salazar González CA; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Vanegas Arbelaez N; Universidad de Antioquia, Medellin, Colombia.
Giljanovic D; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Godinovic N; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Lelas D; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Puljak I; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Sculac T; University of Split, Faculty of Electrical Engineering, Mechanical Engineering and Naval Architecture, Split, Croatia.
Antunovic Z; University of Split, Faculty of Science, Split, Croatia.
Kovac M; University of Split, Faculty of Science, Split, Croatia.
Brigljevic V; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Ferencek D; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Majumder D; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Mesic B; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Roguljic M; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Starodumov A; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Susa T; Institute Rudjer Boskovic, Zagreb, Croatia.
Ather MW; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Attikis A; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Erodotou E; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Ioannou A; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Kole G; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Kolosova M; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Konstantinou S; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Mavromanolakis G; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Mousa J; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Nicolaou C; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Ptochos F; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Razis PA; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Rykaczewski H; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Saka H; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Tsiakkouri D; University of Cyprus, Nicosia, Cyprus.
Finger M; Charles University, Prague, Czech Republic.
Finger M; Charles University, Prague, Czech Republic.
Kveton A; Charles University, Prague, Czech Republic.
Tomsa J; Charles University, Prague, Czech Republic.
Ayala E; Escuela Politecnica Nacional, Quito, Ecuador.
Carrera Jarrin E; Universidad San Francisco de Quito, Quito, Ecuador.
Salama E; Academy of Scientific Research and Technology of the Arab Republic of Egypt, Egyptian Network of High Energy Physics, Cairo, Egypt.
Lotfy A; Center for High Energy Physics (CHEP-FU), Fayoum University, El-Fayoum, Egypt.
Mahmoud MA; Center for High Energy Physics (CHEP-FU), Fayoum University, El-Fayoum, Egypt.
Bhowmik S; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Carvalho Antunes De Oliveira A; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Dewanjee RK; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Ehataht K; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Kadastik M; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Raidal M; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Veelken C; National Institute of Chemical Physics and Biophysics, Tallinn, Estonia.
Eerola P; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Forthomme L; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Kirschenmann H; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Osterberg K; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Voutilainen M; Department of Physics, University of Helsinki, Helsinki, Finland.
Brücken E; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Garcia F; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Havukainen J; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Karimäki V; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Kim MS; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Kinnunen R; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lampén T; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lassila-Perini K; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Laurila S; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lehti S; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Lindén T; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Siikonen H; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Tuominen E; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Tuominiemi J; Helsinki Institute of Physics, Helsinki, Finland.
Luukka P; Lappeenranta University of Technology, Lappeenranta, Finland.
Tuuva T; Lappeenranta University of Technology, Lappeenranta, Finland.
Amendola C; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Besancon M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Couderc F; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Dejardin M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Denegri D; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Faure JL; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ferri F; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ganjour S; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Givernaud A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Gras P; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Hamel de Monchenault G; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Jarry P; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Lenzi B; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Locci E; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Malcles J; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Rander J; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Rosowsky A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Sahin MÖ; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Savoy-Navarro A; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Titov M; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Yu GB; IRFU, CEA, Université Paris-Saclay, Gif-sur-Yvette, France.
Ahuja S; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Beaudette F; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Bonanomi M; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Buchot Perraguin A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Busson P; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Charlot C; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Davignon O; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Diab B; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Falmagne G; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Granier de Cassagnac R; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Hakimi A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Kucher I; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Lobanov A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Martin Perez C; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Nguyen M; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Ochando C; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Paganini P; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Rembser J; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Salerno R; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Sauvan JB; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Sirois Y; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Zabi A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Zghiche A; Laboratoire Leprince-Ringuet, CNRS/IN2P3, Ecole Polytechnique, Institut Polytechnique de Paris, France.
Agram JL; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Andrea J; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Bloch D; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Bourgatte G; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Brom JM; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Chabert EC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Collard C; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Fontaine JC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Gelé D; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Goerlach U; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Grimault C; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Le Bihan AC; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Van Hove P; Université de Strasbourg, CNRS, IPHC UMR 7178, Strasbourg, France.
Asilar E; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Beauceron S; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Bernet C; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Boudoul G; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Camen C; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Carle A; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Chanon N; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Contardo D; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Depasse P; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
El Mamouni H; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Fay J; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Gascon S; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Gouzevitch M; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Ille B; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Jain S; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Laktineh IB; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Lattaud H; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Lesauvage A; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Lethuillier M; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Mirabito L; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Torterotot L; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Touquet G; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Vander Donckt M; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Viret S; Université de Lyon, Université Claude Bernard Lyon 1, CNRS-IN2P3, Institut de Physique Nucléaire de Lyon, Villeurbanne, France.
Bagaturia I; Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia.
Tsamalaidze Z; Georgian Technical University, Tbilisi, Georgia.
Feld L; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Klein K; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Lipinski M; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Meuser D; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Pauls A; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Preuten M; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Rauch MP; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Schulz J; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Teroerde M; RWTH Aachen University, I. Physikalisches Institut, Aachen, Germany.
Eliseev D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Erdmann M; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Fackeldey P; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Fischer B; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Ghosh S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Hebbeker T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Hoepfner K; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Keller H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mastrolorenzo L; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Merschmeyer M; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Meyer A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Millet P; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mocellin G; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mondal S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Mukherjee S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Noll D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Novak A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Pook T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Pozdnyakov A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Quast T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Radziej M; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Rath Y; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Reithler H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Roemer J; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Schmidt A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Schuler SC; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Sharma A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Wiedenbeck S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Zaleski S; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut A, Aachen, Germany.
Dziwok C; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Flügge G; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Haj Ahmad W; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Hlushchenko O; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Kress T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Nowack A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Pistone C; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Pooth O; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Roy D; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Sert H; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Stahl A; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Ziemons T; RWTH Aachen University, III. Physikalisches Institut B, Aachen, Germany.
Aarup Petersen H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Aldaya Martin M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Asmuss P; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Babounikau I; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Baxter S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Behnke O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Bermúdez Martínez A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Bin Anuar AA; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Borras K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Botta V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Brunner D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Campbell A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Cardini A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Connor P; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Consuegra Rodríguez S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Danilov V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
De Wit A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Defranchis MM; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Didukh L; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Domínguez Damiani D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Eckerlin G; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Eckstein D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Eichhorn T; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Elwood A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Estevez Banos LI; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Gallo E; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Geiser A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Giraldi A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Grohsjean A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Guthoff M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Harb A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jafari A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jomhari NZ; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Jung H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kasem A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kasemann M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kaveh H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Kleinwort C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Knolle J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Krücker D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lange W; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lenz T; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lidrych J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lipka K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Lohmann W; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mankel R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Melzer-Pellmann IA; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Metwally J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Meyer AB; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Meyer M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Missiroli M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mnich J; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Mussgiller A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Myronenko V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Otarid Y; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Pérez Adán D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Pflitsch SK; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Pitzl D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Raspereza A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Saggio A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Saibel A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Savitskyi M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Scheurer V; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Schütze P; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Schwanenberger C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Shevchenko R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Singh A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Sosa Ricardo RE; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Tholen H; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Tonon N; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Turkot O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Vagnerini A; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Van De Klundert M; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Walsh R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Walter D; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wen Y; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wichmann K; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wissing C; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Wuchterl S; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Zenaiev O; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Zlebcik R; Deutsches Elektronen-Synchrotron, Hamburg, Germany.
Aggleton R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Bein S; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Benato L; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Benecke A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
De Leo K; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Dreyer T; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Ebrahimi A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Eich M; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Feindt F; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Fröhlich A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Garbers C; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Garutti E; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Gunnellini P; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Haller J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Hinzmann A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Karavdina A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kasieczka G; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Klanner R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kogler R; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Kutzner V; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Lange J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Lange T; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Malara A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Multhaup J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Niemeyer CEN; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Nigamova A; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Pena Rodriguez KJ; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Rieger O; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schleper P; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schumann S; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schwandt J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Schwarz D; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Sonneveld J; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Stadie H; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Steinbrück G; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Vormwald B; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Zoi I; University of Hamburg, Hamburg, Germany.
Baselga M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Baur S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Bechtel J; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Berger T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Butz E; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Caspart R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Chwalek T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
De Boer W; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Dierlamm A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Droll A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
El Morabit K; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Faltermann N; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Flöh K; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Giffels M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Gottmann A; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Hartmann F; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Heidecker C; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Husemann U; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Iqbal MA; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Katkov I; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Keicher P; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Koppenhöfer R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Maier S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Metzler M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Mitra S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Mozer MU; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Müller D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Müller T; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Musich M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Quast G; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Rabbertz K; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Rauser J; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Savoiu D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Schäfer D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Schnepf M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Schröder M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Seith D; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Shvetsov I; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Simonis HJ; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Ulrich R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wassmer M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Weber M; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wöhrmann C; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wolf R; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Wozniewski S; Karlsruher Institut fuer Technologie, Karlsruhe, Germany.
Anagnostou G; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Asenov P; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Daskalakis G; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Geralis T; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Kyriakis A; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Loukas D; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Paspalaki G; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Stakia A; Institute of Nuclear and Particle Physics (INPP), NCSR Demokritos, Aghia Paraskevi, Greece.
Diamantopoulou M; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Karasavvas D; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Karathanasis G; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Kontaxakis P; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Koraka CK; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Manousakis-Katsikakis A; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Panagiotou A; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Papavergou I; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Saoulidou N; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Theofilatos K; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Vellidis K; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Vourliotis E; National and Kapodistrian University of Athens, Athens, Greece.
Bakas G; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Kousouris K; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Papakrivopoulos I; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Tsipolitis G; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Zacharopoulou A; National Technical University of Athens, Athens, Greece.
Evangelou I; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Foudas C; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Gianneios P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Katsoulis P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Kokkas P; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Mallios S; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Manitara K; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Manthos N; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Papadopoulos I; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Strologas J; University of Ioánnina, Ioánnina, Greece.
Bartók M; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Chudasama R; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Csanad M; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Gadallah MMA; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Lökös S; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Major P; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Mandal K; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Mehta A; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Pasztor G; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Surányi O; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Veres GI; MTA-ELTE Lendület CMS Particle and Nuclear Physics Group, Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary.
Bencze G; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Hajdu C; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Horvath D; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Sikler F; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Veszpremi V; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Vesztergombi G; Wigner Research Centre for Physics, Budapest, Hungary.
Czellar S; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Karancsi J; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Molnar J; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Szillasi Z; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Teyssier D; Institute of Nuclear Research ATOMKI, Debrecen, Hungary.
Raics P; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Trocsanyi ZL; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Ujvari B; Institute of Physics, University of Debrecen, Debrecen, Hungary.
Csorgo T; Eszterhazy Karoly University, Karoly Robert Campus, Gyongyos, Hungary.
Nemes F; Eszterhazy Karoly University, Karoly Robert Campus, Gyongyos, Hungary.