Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sabev, C."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Fourth meeting of the European Neurological Society 25–29 June 1994 Barcelona, Spain: Abstracts of Symposia and free communications
Autorzy :
Harms, L.
Bock, A.
JÄnisch, W.
Valdueza, J.
Weber, J.
Link, I.
De Keyser, J.
Goossens, A.
Wilczak, N.
Vedeler, C.
Bjorge, L.
Uvestad, E.
Conti, G.
Williams, K.
Ginsberg, L.
Rafique, S.
Rapoport, S. I.
Gershfeld, N. L.
De La Meilleure, G.
Crevits, L.
Faiss, J. H.
Heye, N.
Blanke, J.
Sackmann, A.
Kastrup, O.
Doornbos, R.
van der Worp, H. B.
Kappelle, L. J.
Bar, P. R.
Davie, C. A.
Barker, G. J.
Brenton, D.
Miller, D. H.
Thompson, A. J.
Block, F.
Schwarz, M.
Delodovici, L.
Baruzzi, F.
Bonaldi, G.
Dario, A.
Marra, A.
Mercuri, A.
Dworzak, F.
Cavallari, P.
Confalonieri, P.
Zuffi, M.
Antozzi, C.
Cornelio, F.
Baldissera, F.
Chassande, B.
Ameri, A.
Eymard, B.
Poisson, M.
Vérier, A.
Brunet, P.
Congia, S.
Murgia, P. L.
Cannas, A.
Borghero, G.
Uselli, S.
Mellino, G.
Ferrai, R.
Lampis, R.
Massa, R.
Muzzetto, B.
Giannini, F.
Rossi, S.
Cioni, R.
d'Aniello, C.
Guarneri, A.
Battistini, N.
Ceriani, F.
Del Santo, A.
Poloni, M.
Campo, J. F.
Iglesias, F.
Guitera, M. V.
Farinas, C.
Pascual, J.
Leno, C.
Berciano, J.
Thorpe, I. W.
Kendall, B. E.
McDonald, W. I.
Moulignier, A.
Dromer, F.
Baudrimont, M.
Dupont, B.
Gozlan, J.
El Amrani, M.
Petit, J. C.
Roullet, E.
Sterzi, R.
Causaran, R.
Protti, A.
Riva, M.
Erminio, F.
Arena, O.
Villa, F.
Maccagnano, E.
Miletta, M.
Spinelli, F.
Ben-Hur, T.
Weidenfeldl, J.
Rao, N. S.
Chari, C. C.
Laforet, P.
Matheron, S.
Adams, D.
Chemouilli, Ph.
Desi, M.
Said, G.
Davous, P.
Lionnet, F.
Pulik, M.
Genet, P.
Rozenberg, F.
Cartier, L. M.
Castillo, J. L.
Cea, J. G.
Villagra, R.
de Saint Martin, L.
Mahieux, F.
Manifacier, M. J.
Mattos, K.
Queiros, C.
Publio, L.
Vinhas, V.
PeÇanha-Martins, A. C.
Melo, A.
Liska, U.
Zifko, U.
Budka, H.
Drlicek, M.
Grisold, W.
Kaufmann, R.
Kaiser, R.
Czygan, M.
Gomes, I.
Jones, N.
Cunha, S.
EmbiruÇu, E. Katiane
Vieira, V.
Araujo, I.
Alexandra, M.
Ferreira, A.
Goes, J.
Chemouilli, P.
Israel-Biet
Masson, H.
Lacroix, C.
Gasnault, J.
Hildebrandt-Müller, B.
Oschmann, P.
Krack, P.
Willems, W. R.
Dorndorf, W.
Freitas, V.
Bittencourt, A.
Fernandes, D.
Nascimento, M. H.
Severo, M.
Moraes, D.
Muller, M.
Hasert, K.
Merkelbach, S.
Schimrigk, K.
van Oosten, B. W.
Lai, M.
Polman, C. H.
Bertelsmann, F. W.
Hodgkinson, S.
Cabre, P. H.
Volpe, L.
Smadja, D.
Vernant, J. P.
Villaroya, H.
Violleau, K.
Younes-Chennoufi, A. Ben
Baumann, N.
Villanueva-Hemandez, P.
Ballabriga, J.
Basart, E.
Arbizu, T. X.
Perez-Serra, J.
Vinuels, F.
Giron, J. M.
Castilla, J. M.
Redondo, L.
Izquierdo, G.
Lauer, K.
Henneberg, A.
Bittmann, N.
Link, D.
Wollinsky, K. H.
Mobner, R.
Fassbender, K.
Kuhnen, J.
Schwartz, A.
Hennerici, M.
Miller, A.
Lider, O.
Abramsky, O.
Weiner, H. L.
Offner, H.
Vanderbark, A. A.
Paoino, E.
Fainardi, E.
Addonizio, M. C.
Ruppi, P.
Tola, M. R.
Granieri, E.
Carreras, M.
Sazdovitch, V.
Joutel, A.
Verdier-taillefer, M. H.
Heinzlef, O.
Radder, C.
Tournier-Lasserve, E.
Brenner, R. E.
Munro, P. M. G.
Williams, S. C. R.
Bell, J. D.
Hawkins, C. P.
Filippi, M.
Campi, A.
Dousset, V.
Canal, N.
Comi, G.
Zhu, J.
Weber, F.
Retska, R.
List, J.
Zhang, L.
Brock, M.
Taphoorn, M. J. B.
Heimans, J. J.
van der Veen, E. A.
Karim, A. B. M. F.
Sarazin, M.
Argentino, N.
Delattre, J. Y.
Derkinderen, P.
Buchwald, B.
Schroter, G.
Serve, G.
Franke, C. H.
Conrad, B.
Kitchen, N. D.
Thomas, D. G. T.
Forman, A. D.
Ang, Kie- Kian
Price, R.
Stephens, C.
Salmaggi, A.
Nermni, R.
Silvani, A.
Forno, M. G.
Luksch, R.
Boiardi, A.
Grzelec, H.
Fryze, C.
Nowacki, P.
Zdziarska, B.
Sanson, M.
Merel, P.
Richard, S.
Rouleau, G.
Thomas, G.
Olsen, N. K.
Pfeiffer, P.
Egund, N.
Bentzen, S. M.
Johannesen, L.
Mondrup, K.
Rose, C.
Zyluk, B.
Wondrusch, E.
Berger, O.
Fast, N.
Jellinger, K.
Lindner, K.
Urman, A.
Thibault, J. L.
Duyckaerts, Ch.
Strik, H.
Muller, B.
Richter, E.
Krauseneck, P.
Steinbrecher, A.
Schabet, M.
Hess, C.
Bamberg, M.
Dichgans, J.
Counsell, C. E.
McLeod, M.
Grant, R.
Creel, G. B.
Claus, D.
Sieber, E.
Engelhardt, A.
Rechlin, T.
Thierauf, P.
Neubauer, U.
Peresson, M.
Di Giovacchino, G.
Romani, G. L.
Di Silverio, F.
Danek, A.
Kuffner, M.
Hoermann, R.
Schopohl, J.
Laska, M.
Heye, B.
Zangaladze, A. T.
Valls-SoIè, J.
Cammarota, A.
Alvarez, R.
Tolosa, E.
Hallett, M.
Ulbricht, D.
Ganslandt, O.
Kober, H.
Vieth, J.
Grummich, P.
Pongratz, H.
Brigel, C.
Fahlbusch, R.
Serra, F. P.
Palma, V.
Nolfe, G.
Buscaino, G. A.
Rothstein, T. L.
Gibson J. M.
Morrison P. M.
Collins A. D.
Eiselt, M.
Wagnur, H.
Zwiener, U.
Schindler, T.
Efendi, H.
Ertekin, C.
Erfas, M.
Larsson, L. E.
Sirin, H.
AraÇ, N.
Toygar, A.
Demir, Y.
Seddigh, S.
Vogt, T. H.
Hundemer, H.
Visbeck, A.
Pastena, L.
Faralli, F.
Mainardi, G.
Gagliardi, R.
Linden, D.
Berlit, P.
Lopez, O. L.
Becker, J. T.
Jungreis, C.
Brenner, R.
Rezek, D.
Dekesky, S. T.
Estol, C.
Boller, F.
Fernandez, J. M.
Mederer, S.
Batlle, J.
Turon, A.
Codina, A.
Hitzenberger, P.
Vila, N.
Valls-SolÇ, J.
Chamorro, A.
Pouget, J.
Schmied, A.
Morin, D.
Azulay, J. Ph.
Vedel, J. P.
Montalt, J.
Escudero, J.
Barona, R.
Campos, A.
Varli, K.
Ertem, E.
Uludag, B.
Yagiz, A.
Privorkin, Z.
Steinvil, Y.
Kott, E.
Combarros, O.
Sanchez-Pernaute, R.
Orizaola, P.
Mokrusch, Th.
Kutluaye, E.
Selcuki, D.
Ertikin, C.
Zettl, U.
Gold, R.
Harvey, G. K.
Hartung, H. P.
Toyka, K. V.
Wokke, J. H. J.
Oey, P. L.
Ippel, P. F.
Jansen, G. H.
Franssen, H.
Toyooka, K.
Fujimura, H.
Ueno, S.
Yoshikawa, H.
Yorifuji, S.
Yanagihara, T.
Talamon, C.
Tzourio, C.
Kiefer, R.
Jung, S.
Toyka, K.
Ruolt, I.
Tranchant, C.
Mohr, M.
Warter, J. M.
Younger, D. S.
Rosoklija, G.
Hays, A. P.
Kurita, R.
Hasegawa, O.
Matsumto, M.
Komiyama, A.
Nara, Y.
Oueslati, S.
Belal, S.
Turki, I.
Ben Hamida, C.
Hentati, F.
Ben Hamida, M.
Kwiecinski, H.
Krolicki, L.
Domzal-Stryga, A.
Dellemijn, P. L. I.
van Deventer, P.
van Moll, B.
Drogendijk, T.
Vecht, Ch. J.
Nemni S.
Amadio
Fazio, R.
Galardin, G.
Delodovici, M. L.
Peghi, E.
Monticelli, M. L.
Sessa, A.
Viguera, M. L.
Palomar, M.
Gamez, J.
Cervera, C.
Navarro, C.
Serena, J.
Duran, I.
Fernandez, A. L.
Comabella, M.
Nos, C.
Rio, J.
Montalban, J.
Navarro, X.
Verdu, E.
Darbra, S.
Buti, M.
Mrabet, A.
Fredj, M.
Gouider, R.
Tounsi, H.
Khalfallah, N.
Haddad, A.
Dbaiss, T.
Ghnassia, R.
Rouillet, E.
Chedru, F.
Porsche, H.
Strenge, H.
Li, S. W.
Young, Y. P.
Garcia, A. A.
Baron, P.
Scarpini, E.
Bianchi, R.
Conti, A.
Livraghi, S.
Rees, J. H.
Gregson, N. A.
Hughes, R. A. C.
Sedano, M. J.
Calleja, J.
Canga, E.
Bahou, Y.
Biary, N.
Al Deeb, S. M.
Guern, E. L. E.
Gugenheim, M.
Tardieu, S.
Aisonobe, T. M.
Agid, Y.
Bouche, P.
Brice, A.
Rautenstrauss, B.
Nelis, E.
Grehl, H.
Van Broeckhoven, C.
Pfeiffer, R. A.
Liehr, T.
Ganzmann, E.
Gehring, C.
Neundörfer, B.
Geremia, L.
Doronzo, R.
Sacilotto, G.
Sergi, P.
Pastorino, G. C.
Scarlato, G.
Planté-Bordeneuve, V.
Mantel, A.
Baas, F.
Moser, H.
Antonini, A.
Psylla, M.
Günther, I.
Vontobell, P.
Beer, H. F.
Leenders, K. L.
Chaudhuri, K. Ray
Parker, J.
Pye, I. F.
Millac, P. A. H.
Abbott, R. J.
Sutter, M.
Albani, C.
de Rijk, M. C.
Breteler, M. M. B.
Graveland, G. A.
van der Mechè, F. G. A.
Hofman, A.
Keipes, M.
Hilger, Ch.
Diederich, N.
Metz, H.
Hentges, F.
Pollak, P.
Benabid, A. L.
Limousin, P.
Hoffmann, D.
Benazzouz, A.
Perret, J.
Laihinen, A.
Rinne, J. O.
Ruottinen, H.
Nagren, K.
Lehikoinen, P.
Oikonen, V.
Ruotsalainen, U.
Rinne, U. K.
Cocozza, S.
Pizzuti, A.
Cavalcanti, F.
Monticelli, A.
Pianese, L.
Redolfi, E.
Paiau, F.
Di Donato, S.
Pandolfo, M.
Palau, F.
Monros, E.
De Michele, G.
Smeyers, P.
Lopez-ArLandis, J.
Uilchez, J.
Filla, A.
Genis, D.
Matilla, T.
Volpini, V.
Blanchs, M. I.
Davalos, A.
Molins, A.
Rosell, J.
Estivill, X.
De Jonghe, P.
Smeyers, G.
Krols, L.
Mercelis, R.
Hazan, J.
Weissenbach, J.
Martin, J. J.
Warner, T. A. T.
Williams, L.
Orb, A. S.
Harding, A. E.
Giunti, P.
Sweeney, M. G.
Spadaro, M.
Jodice, C.
Novelletto, A.
Malaspina, P.
Frontali, M.
Salmon, E.
Gregoire
Del Fiore
Comar
Franck, G.
Scheltens, P. H.
Siegfried, K.
Dartigues, E.
De Deyn, P.
Horn, R.
Nelson, I.
Hanna, M. G.
Morgan-Hughes, J. A.
Collinge, J.
Palmer, M. S.
Campbell, T.
Mahal, S.
Sidle, K.
Humphreys, C.
Tavitian, B.
Pappata, S.
Jobert, A.
Crouzel, A. M.
DiGiamberardino, L.
Steimetz, G.
Barbanti, P.
Fabbrini, G.
Salvatore, M.
Buzzi, M. G.
Di Piero, V.
Petraroli, R.
Sbriccoli, A.
Pocchiari, M.
Macchi, G.
Lenzi, G. L.
Spiegel, R.
Maguire, P.
Schmid, W.
Ott, A.
Bots, M. L.
Grobbe, D. E.
Hofman, A.
Howard, R. S.
Russell, S.
Losseff, N.
Hirsch, N. P.
Couderc, R.
Bailleul, S.
Nargeot, M. C.
Touchon, J.
Picot, M. C.
Rizzo, M.
Watson, G.
McGehee, D.
Dingus, T.
Kappos, L.
Radü, E. W.
Haas, J.
Hartard, C. H.
Spuler, S.
Yousry, T.
Voltz, R.
Scheller, A.
Holler, E.
Hohlfeld, R.
Scolding, N. J.
Sussman, J.
Kolar, O. J.
Farlow, M. R.
Rice, P. H.
Zipp, F.
Sotgiu, S.
Weiss, E. H.
Wekerle, H.
Chalmers, R.
Robertson, N.
Compston, D. A. S.
Martino, G.
Clementi, E.
Brambilla, E.
Moiola, L.
Martinelli, V.
Colombo, B.
Poggi, A.
Rovaris, M.
Grimaldi, L. M. E.
Roth, M. P.
Descoins, P.
Ballivet, S.
Ruidavets, J. B.
Waubant, E.
Nogueira, L.
Cambon-Thomsen, A.
Clanet, M.
Leppert, D.
Hauser, S.
Lugaresi, A.
Tartaro, A.
D'aurelio, P.
Befalo, L. L. O.
Thomas, A.
Malatesta, G.
Gambi, D.
Benedikz, J. E. G.
Magnusson, H.
Poser, C. M.
Guomundsson, G.
Bates, T. E.
Davies, S. E. C.
Clark, J. B.
Landon, D. N.
ùther, J. R.
Rautenberg, W.
Overgaard, K.
Sereghy, T.
Pedersen, H.
Boysen, G.
Diez-Tejedor, E.
Carceller, F.
Gutierrez, M.
Lopez-Pajares, R.
Roda, J. M.
Chandra, B.
Ricart, W.
Gonzalez-Huix, F.
Molina, A.
Rundek, T.
Demarin, V.
De Reuck, J.
Boon, P.
Decoq, D.
Strijckmans, K.
Goethals, P.
Lemahieu, I.
Nibbio, A.
Chabriat, H.
Vahedi, K.
Nagy, T.
Verin, M.
Mas, J. L.
Julien, J.
Ducrocq, X.
Iba-Zizen, M. T.
Cabanis, E. A.
Bousser, M. G.
Rolland, Y.
Landgraf, F.
Bompais, B.
Lemaitre, M. H.
Edan, G.
Vorstrup, S.
Knudsen, L.
Olsen, K. Skovgaard
Videbaek, C.
Schroeder, T.
van Gijn, J.
Jansen, H. M. L.
Pruim, J.
Paans, A. M. J.
Willemsen, A. T. M.
Hew, J. M.
vd Vliet, A. M.
Haaxma, R.
Vaalburg, W.
Minderhoud, J. M.
Korf, J.
Soudain, S. E.
Ho, T. W.
Mishu, B.
Li, C. Y.
Nachainkin, I.
Gao, C. Y.
Cornblath, D. R.
Griffin, J. W.
Asbury, A. K.
Blaser, M. J.
McKhann, G. M.
Ho, T.
Macko, C.
Xue, P.
Stadlan, E. M.
Ramos-Alvarez, M.
Valenciano, L.
Visser, L. H.
van der Meché, F. G. A.
van Darn, P. A.
Meulstee, J.
Schmitz, P. I. M.
Jacobs, B.
Oomes, P. G.
Kleyweg, R. P.
Jacobs, B. C.
Endtz, H. P.
van Doorn, P. A.
van der Mech, F. G. A.
Van den Berg, L. H.
Mollee, I.
Logtenberg, T.
Thomas, P. K.
Plant, G.
Baxter, P. J.
Luis, R. Santiago
Matsumoto, M.
Notermans, N. C.
Wokke, J. H. J.
Lokhorst, H. M.
van der Graaf, Y.
Jennekens, F. G. I.
Azulay, J. P.
Bille-Turg, F.
Valentin, P.
Farnarier, G. G.
Pellissier, J. F.
Serratrice, G.
Quasthoff, S.
Schneider, U.
Grafe, P.
Hilkens, P. H. E.
Moll, J. W. B.
van der Burg, M. E. L.
Planting, A. S. T.
van Putten, W. L. J.
van den Bent, M. J.
Birklein, F.
Spitzer, A.
Lang, E.
Neundorfer, B.
Diehl, R. R.
Lücke, D.
Smith, G. D. P.
Mathias, C. J.
Serra, J.
Campera, M.
Ochoa, J. L.
Ray Chaudhuri, K.
Pavitt, D.
Alam, M.
Handwerker, H. O.
Bleasdale-Barr, K.
Smith, G.
Murray, N. M. F.
Hawkins, P.
Pepys, M.
Gellera, C.
DiDonato, S.
Taroni, F.
Uncini, A.
Di Muzio, A.
Servidei, S.
Silvestri, G.
Lodi, R.
Iotti, S.
Barbiroli, B.
Morrissey, S. P.
Borruat, F. X.
Francis, D.
Mosely, I.
Hansen, H. C.
Helmke, K.
Kunze, K.
Sadzot, B.
Maquet, P.
Lemaire
Plenevaux
Damhaut
Sommer, C.
Myers, R. R.
Berta, E.
Mantegazza, R.
Argov, Z.
Shapira, Y.
Wirguin, I.
Beuuer, J.
Franke, C.
Roberts, M.
Willison, H.
Vincent, A.
Newsom-Davis, J.
Morrison, K. E.
Damels, R.
Francis, M.
Campbell, L.
Davies, K. E.
Kohler, W.
Bucka, C.
Hertel, G.
Kanovsky, P.
Auer, D.
Ackermann, H.
Klose, U.
Naegele, Th.
Bien, S.
Voigt, K.
Fink, G. R.
Stephan, K. M.
Wise, R. J. S.
Mullatti, N.
Hewer, L.
Frackowiak, R. S. J.
Weiller, C. S.
Rijnites, M.
Jueptner, M.
Bauermann, T.
Krams, M.
Diener, H. C.
van Walderveen, M. A. A.
Barkhof, F.
Hommes, O. R.
Valk, J.
Willmer, J. P.
Guzman, D. A.
Passingham, R. E.
Silbersweig, D.
Ceballos-Baumann, A.
Frith, C. D.
Frackowiak, R.
Lucas, C. H.
Goullard, L.
Marchau, M. J.
Godefroy, O.
Rondepierre, P. H.
Chamas, E.
Mounier-Vehier, F.
Leys, D.
Renato, J.
Verdugo, M. S. C.
Campero, M.
Jose, L.
Ochoa, D. S. C.
Vivancos, F.
Tejedor, E. Diez
Martinez, N.
Roda, J.
Frank, A.
Barreiro, P.
Satoh, Y.
Nagata, K.
Maeda, T.
Hirata, Y.
YalÇinerner, B.
Ozkara, C.
Ozer, F.
Ozer, S.
Hanoglu, L.
Zunker, P.
Pozo, J. L.
Oberwittler, C.
Schick, A.
Buschmann, H. -Ch.
Ringelstein, E. Bernd
Lara, M.
Anzola, G. P.
Magoni, M.
Volta, G. Dalla
Tarasov, A.
Feigin, V.
Beaudry, M. G.
Carrier, S.
Chicoutimi
Henriques, I. L.
Bogoussslavsky, J.
van Melle, G.
Mathieu, J.
Perusse, L.
Allard, P.
Prevost, C.
Cantin, L.
Bouchard, J. M.
De Braekeleer, M.
Agbo, C.
Neau, J. P.
Tantot, A. M.
Dary-Auriol, M.
Ingrand, P.
Gil, R.
Baltadjiev, D.
Zekin, D.
Sabey, K.
Gennaula, C. P.
Pope, B. A.
Caparros-Lefebvre, D.
Girard-Buttaz, I.
Pruvo, J. P.
Petit, H.
Hipola, D.
Martin, M.
Giménez-Roldan, S.
Ivanez, V.
Japaridze, G.
Carrasco, J. L.
Picomell, I.
Herranz, J. L.
Macias, J. A.
Nieto, M.
Noya, M.
Oller, L.
Kiteva-Trencevska, G.
Delgado, M. R.
Liu, H.
Luengo, A.
Parra, J.
Colas, J.
Fernandez, M. J.
Manzanares, R.
Kornhuber, M. E.
Malashkhia, V.
Orkodashili, G.
Martinez, M.
Bonaventura, I.
Porta, G.
Martinez, I.
Fernandez, A.
Aguilar, M.
Masnou, P.
Drouet, A.
Dreyfus, M.
Cartron, J.
Morel-Kopp, M. C.
Tchernia, G.
Kaplan, C.
Lammers, M. W.
Hekster, Y. A.
Keyser, A.
Meinardi, H.
Renier, W. O.
Boon, P. A. J. M.
Have, M. D.
Kint, B.
Cruz, P.
Cadilha, A.
Almeida, R.
Goncalves, M.
Pimenta, M.
Ramos, L. M. P.
Polder, T. W.
Broere, C. A.
Polman, L.
Rother, I.
Rother, M.
Schlaug, G.
Arnold, S.
Holthausen, H.
Wunderlich, G.
Ebner, A.
Luders, H.
Witte, O. W.
Seitz, R. J.
Serra, L. L.
Gallicchio, B.
Rotondi, F.
Wieshmann, U.
Meierkord, H.
Sabev, K.
Di Carlo, V.
Gueguen, B.
Derouesné, Ch.
Ancri, D.
Bourdel, M. C.
Guillou, S.
Aliaga, R.
Chornet, M. A.
Rodrigo, A.
Pascual, A. Pascual -Leone
Catala, M. D.
Pascual-Leone, A.
Benbadis, S. R.
Dinner, D. S.
Chelune, G. J.
Lüders, H. O.
Piedmonte, M. R.
Blanco, T.
Lopez, M. P.
Romero, B.
Deltoro, A.
Pascual, A.
Pascual, Leone
Bolgert, F.
Josse, M. O.
Tassan, P.
Touze, E.
Laplane, D.
Godenberg, F.
Brizioli, E.
Del Gobbo, M.
Pelliccioni, G.
Scarpino, O.
Durak, H.
Damlacik, G.
Tunca, Z.
Fidaner, H.
Yurekli, Y.
Yemez, B.
Kaygisiz, A.
Anllo, E. A.
Esperet, E.
Giovagnoli, A. R.
Casazza, M.
Spreafico, R.
Avanzini, G.
Mascheroni, S.
Vecchio, I.
Tornali, C.
Antonuzzo, A.
Grasso, A. A.
Bella, R.
Pennisi, G.
Raffaele, R.
Broeckx, J.
Schildermans, F.
Hospers, W.
Deberdt, W.
Carney, J. M.
Aksenova, M.
Chen, M. S.
Juncadella, M.
Busquets, N.
De la Fuente, I.
Rodriguez, A.
Rubio, F.
Soler, R.
Khati, C.
Pillon, B.
Deweer, B.
Malapani, C.
Malichard, N.
Dubois, B.
Rancurel, G.
Lopez, D. L.
Jungreia, G.
DeKosky, S. T.
Boiler, F.
Weiller, C.
Rijntjes, M.
Mueller, S. P.
Maguire, E. A.
Burke, E. T.
Staunton, H.
Phillips, J.
Rousseaux, M.
Pena, J.
Bertran, I.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Catafau, A.
Lomena, F.
Blesa, R.
Rampello, L.
Nicoletti, A.
Cabaret, M.
Lesoin, F.
Steinling, M.
Tournev, I.
Maier-Hauff, K.
Schroeder, M.
Wolf, A.
Cochin, J. P.
Noel, I.
Augustin, P.
Auzou, P.
Hannequin, D.
Maria, V.
Lopez-Bresnahan
Danielle, D. M.
Antin-Ozerkis B. A.
Bartels, E.
Rodiek, S. O.
Flugel, K. A.
Campos, D. M.
Salas-Puig, J.
Del Rio, J. Sanhez
Vidal, J. A.
Lahoz, C. H.
Eraksoy, M.
Barlas, O.
Barlas, M.
Bayindir, C.
Ozcan, H.
Birbamer, G.
Gerstenbrand, F.
Felber, S.
Luz, G.
Aichner, F.
Seidel, G.
Kaps, M.
Hutzelmann, A.
Gerriets, T.
Kruggel, F.
Martin, P. J.
Gaunt, M. E.
Abbot, R. J.
Naylor, A. R.
Meary, E.
Dilouya, A.
Meder, J. F.
De Recondo, J.
Lebtahi, R.
Neff, K. W.
Meairs, S.
Viola, S.
Matta, E.
Aquilone, L.
Rise, I. R.
Authier, F. J.
Kondo, H.
Ghnassia, R. T.
Degos, J. D.
Gherardi, R. K.
Bardoni A.
Ciafaloni E.
Comi G. P.
Bresolin N.
Robotti M.
Moggio M.
Rigoletto C.
Roses A.
Scarlato G.
Castelli, E.
Turconi, A.
Bresolin, N.
Perani, D.
Felisari, G.
Chariot, P.
de Pinieux, G.
Astier, A.
Jacotot, B.
Gherardi, R.
Fischer-Gagnepain, V.
Louboutin, J. P.
Crespo, F.
Florea-Strat, A.
Fromont, G.
Sabourin, J. -C.
Gonano, E. -F.
Moroni, I.
Prelle, A.
Iannaccone, S.
Quattrini, A.
deRino, F.
Sessa, M.
Golzi, V.
Smirne, S.
Nemni, R.
Turpin, J. C.
Lucotte, G.
Jacobs, S. C. J. M.
Willems, P. W. A.
Bootsma, A. L.
Lasa, A.
Calaf, M.
Baiget, M.
Gallano, B.
Fichter-Gagnepain, V.
Mazzucchelli, F.
D'Angelo, M. G.
Velicogna, M.
Bet, L.
Comi, G. P.
Bordoni, A.
Gonano, E. F.
Bazzi, P.
Rapuzzi, S.
Moggio, M.
Fagiolari, G.
Ciscato, P.
Messina, A.
Battistel, A.
Ryniewicz, B.
Sangla, I.
Desnuelle, C.
Paquis, V.
Cozzone, P. J.
Bendahan, D.
Sturenburg, H. J.
Kohncke, G.
Castellli, E.
Linssen, W.
Stegeman, D.
Binkhorst, R.
Notermans, S.
Jaspert, A.
Fahsold, R.
de Munain, A. Lopez
Cobo, A.
Martorell, L.
Poza, J. J.
Navarrete Palau, D.
Emparanza, J. I.
Sanchez-Roy, R.
Vilchez, J. J.
Hernandez, M.
Tena, J. Garcia
Perla, C.
Koutroumanidis, M.
Papathanasopoulos, P.
Papadimitriou, A.
Papapetropoulos, T. H.
Divari, R.
Hadjigeorgiou, G. M.
Anastasopoulos, I.
Sansone, V.
Rotondo, G.
Meola, G.
Rigoletto, C.
Messina, S.
Szwabowska-Orzeszko, E.
Jozwiak, S.
Michalowicz, R.
Szaplyko, W.
Petrella, M. A.
Della Marca, G.
Masullo, G.
Mennuni, G. F.
Kompf, D.
Wascher, E.
Verleger, R.
Kaido, M.
Soga, F.
Toyooka, H.
Bayon, C.
Rubio, J.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Bonavita, V.
Pentore, R.
Venneri, A.
Pasquier, F.
Lebert, F.
Grymonprez, L.
Lefebvre, C.
Van der Linden, M.
Derouesné, C.
Renault, B.
Lacomblez, L.
Homeyer, P.
Ouss, L.
Neuman, E.
Malbezin, M.
Barrandon, S.
Guez, D.
Stevens, M.
van Swieten, J. C.
Franke, C. L.
Sanchez, A.
Castellvirel, S.
Mila, M.
Jimenez, D.
Pallesta, F.
Ruiz, P. J. Garcia
Barrio, A.
Barroso, T.
Benitez, J.
de Yebenes, J. Garcia
Manubens, J. M.
Martinez-Lage, J. M.
Larumbe, R.
Muruzabal, J.
Lacruz, F.
Quesada, Pedro
Gallego, J.
Ferini-Strambi, L.
Marcone, A.
Garancini, P.
Tedesi, B.
Jacob, B.
Rozewicz, L.
Langdon, D.
Davie, C.
Ron, M.
Thompson, A.
Koepp, M. J.
Hansen, M. L.
Guldin, B.
Pressler, R. M.
Ried, S.
Scholz, C.
Monaco, F.
Gianelli, M.
Schiavalla, M. P.
Naldi, P.
Cantello, R.
Torta, R.
Verze, L.
Mutani, R.
Knott, H.
Ferbert, A.
Schulze-Bonhage, A.
Aust, W.
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Marti, M. J.
Charques, I.
Catafau, A.
Lomeila, F.
Peila, J.
Bertran, I.
Blesa, R.
Krendel, D. A.
Costiga, D. A.
Koeppen, S.
Korn, W. M.
Brugge, S.
Schmitz, D.
Scheulen, M. E.
King, R. H. M.
Robertson, A. M.
Thomas, P. K.
Kerkhofs, A.
Vermersch, P.
Dereeper, O.
Daems Monpeun, C.
Parent, M.
Deplanque, D.
Petit, H.
Campero, M.
Serra, J.
Ochoa, J. L.
Martinez-Matos, J. A.
Montero, J.
Olivé, M.
Rene, R.
Vidaller, A.
Gugenheim, M.
Gouider, R.
Le Guern, E.
Brice, A.
Agid, Y.
Bouche, P.
Grisold, W.
Ziflo, U.
Drlicek, M.
Budka, H.
Jellinger, K.
Zielinski, C. H.
Ginsberg, L.
King, R. H. M.
Workman, J.
Platts, A. D.
Thomas, P. K.
Gherardi, R. K.
Florea-Strat, A.
Poron, F.
Sabourin, J. -C.
Fazio, R.
Nemni, R.
Franceschi, M.
Lorenzetti, I.
Rinaldi, L.
Canal, N.
Weilbach, F. X.
Sennlaub, A.
Jung, S.
Gold, R.
Toyka, K. V.
Hartung, H. P.
Giegerich, G.
Ellie, E.
Vital, A.
Steck, A. J.
Vital, C.
Julien, J.
Doneda, P.
Pizzul, S.
Scarpini, E.
Chiodi, P.
Ramacci, M. T.
Livraghi, S.
Maimone, D.
Annunziata, P.
Salvadori, C.
Guazzi, G. C.
Arne-Bes, M. C.
Delisle, M. B.
Fabre, N.
Hurtevent, J. F.
Bes, A.
Baudoin-Martin, D.
Laborde, E.
Viallet, F.
Creisson, C.
Crespi, V.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Zincone, A.
D'Angelo, L.
Liberani, A.
Merlini, M.
Rivolta, R.
Creange, A.
Sabourin, J. -C.
Theodorou, I.
Gherardi, R. K.
Conti, A. M.
Malosio, M. L.
Baron, P. L.
Scarlato, G.
Chorao, R.
Rosas, M. J.
Leite, I.
Callea, L.
Donati, E.
Bargnani, C.
Bud, M.
Verdu, E.
Navarro, X.
Braun, S.
Einius, S.
Poindron, P.
Warier, J. M.
Bradley, J.
Bekkelund, S. I.
Torbergsen, T.
Mellgren, S. I.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Boller, F.
Bonavita, V.
Engelhardt, A.
Lörler, H.
Robeck, S.
Kluglein, C.
Comi, G.
Avoledo, V.
Locatelli, T.
Leocani, L.
Galardi, G.
Magnani, G.
Medaglini, S.
Chkhikvishvili, T. S.
Zangaladze, A.
Bratoeva, M.
Kovachev, P.
Chavdarov, D.
Artemis, N.
Karacostas, D.
Milonas, I.
Arpa, J.
Lopez-Pajares, R.
Cruz-Matinez, A.
Sarria, J.
Palomo, F.
Alonso, M.
Rodriguez-Al-barino, A.
Lacasa, T.
Nos, J.
Barreiro, P.
Martinez, A. Cruz
Villoslada, C.
Alons, M.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Kratzer, A.
Dethy, S.
Pauwels, T.
Monclus, M.
Luxen, A.
Goldman, S.
Ziegler, M.
Crambes, O.
Ragueneau, I.
Arnaud, F.
Zappia, M.
Montesanti, R.
Colao, R.
Palmieri, A.
Branca, D.
Nicoletti, G.
Rizzo, M.
Parlato, G.
Quattrone, A.
Vanacore, N.
Zuchegna, P.
Bonifati, V.
Meco, G.
Scholz, J.
Friedrich, H. -J.
Rohl, A.
Ulm, G.
Vieregge, P.
Savettieri, G.
Rocca, W. A.
Meneghini, F.
Grigoletto, F.
Morgante, L.
Reggio, A.
Salemi, G.
Di Pierri, R.
OzckmekÇi, S.
Ertan, S.
Yeni, N.
Apaydin, H.
Erkol, G.
Kiziltan, G.
Denktas, F.
Ranoux, D.
de Recondo, J.
Ostergaard, L.
Werdelin, L.
Odin, P.
Lindvall, O.
Dupont, E.
Christensen, P. B.
Boisen, E.
Jensen, N. B.
Schmiegelow, M.
Ingwersen, S. H.
Matias-Guiu, J.
Canet, T.
Falip, R.
Martin, R.
Galiano, L.
Voloshin, M. Y.
Burchinskaya, L. F.
Cabrera-Valdivia, F.
Jimenez-Jimenez, F. J.
Molina, J. A.
Fernandez-Calle, P.
Vazquez, A.
Canizares-Liebana, F.
Larumbe-Lobalde, S.
Ayuso-Peralta, L.
Rabasa, M.
Codoceo, R.
Arrieta, F. J.
Aguilar, M. V.
Jorge-Santamaria, A.
Martinez-Para, M. C.
Alarcon, J.
Mateo, D.
Gimenez-Roldan, S.
Gencheva, E.
Tzonev, T. z.
Georgiev, G.
Petkova, P.
Gasparini, M.
Vanacore, N.
Meco, N. G.
de la Sierra, G.
Aguado, F.
Revilla, M.
Varela, L.
Rico, H.
Feve, A.
N'Guyen, J. P.
Bathien, N.
Fenelon, G.
Veroust, J.
Cesaro, P.
Egersbach, G.
Hattig, H.
Schelosky, L.
Wissel, J.
Poewe, W.
Durif, F.
Albuisson, E.
Debilly, B.
Tournilhac, M.
Magnani, C.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Schiffer, D.
Cardozo, A.
Cruz-Sanchez, F. F.
Falip, L.
Potagas, G.
Ziegler, M.
Rondot, P.
Bonifati, V.
Fabrizio, E.
Meco, G.
Bostantjopoulou, S.
Katsarou, Z.
Kyriazis, G.
Baas, H.
Demisch, L.
Esser, A.
Zoeller, F.
Burklin, F.
Harder, S.
Fischer, P. A.
Arcusa, M. J.
Hermandez, S.
Claramonte, F. J.
Pascual, A. Pascual- Leone
Alonso, M. D.
Catata, M. D.
Alessandri, A.
Giustini, P.
Dufour, A.
Ciusani, E.
Nespolo, A.
Roelcke U.
Radu E. W.
von Ammon K.
Maguire R. P.
Leenders K. L.
Radionova, M.
Chavdarov, D.
Bratoeva, M.
Tzekov, Ch.
Pietrangeli, A.
Bove, L.
Pace, A.
Falqui, L.
Jandolo, B.
Potemkowski, A.
Muller B.
Reinhard I.
Krone A.
Warmuth M.
Brocker E. M.
Krauseneck P.
Meyding-Lamadé, U.
Krieger, D.
Sartor, K.
Hacke, W.
Maugard-Louboutin, C.
Fayet, G.
Sagan, C.
Martin, S.
Ménégalli, D.
Lajat, Y.
Resche, F.
Koriech, O. M.
Al Moutaery, K.
Yaqub, B.
Jochens, R.
Wolters, A.
Venz, S.
Cordes, M.
Hecht, B. K.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Turc-Carel, C.
Gioanni, J.
Ayraud, N.
Hecht, F.
Rumbach, L.
Racadot, E.
Bataillard, M.
Billot, M.
Pariset, J.
Wijdenes, J.
Montalban, Rio J.
Tintoré, M.
Galan, I.
Acarin, N.
Rapaport, S.
Huberman, M.
Shechtcr, D.
Karabudak, R.
Kilinc, M.
Boyacigil, S.
Cila, A.
Polo, J. M.
Setien, S.
Sanchez, R.
Figols, J.
Zubimendi, A.
Nadareishvili, Z. G.
Massot, R.
Marés, R.
Gallecho, F.
Richart, C.
Hernandez, M. A.
Garcia, M. R.
Lorenzo, J. N.
Leon, C.
Muros, M.
Togores, J.
Kutluk, K.
Damlacik, G. A.
Tekinsoy, B.
Obuz, O.
Baklan, B.
Idiman, E.
Genc, K.
Zielasek, J.
Schmidt, B.
Liew, F. Y.
Gulay, Z.
Yulug, N.
Wong, K. S.
Wong, T. W.
Yu, T. S.
Kay, R.
Poupon, R.
Giral, P.
Roberti, C.
Zanette, E. M.
Chiarotti, F.
Brusa, L.
Cerbo, R.
Prusinski, A.
Pondal, M.
Canton, R.
Dominigo, Erodriguez J.
Pereira Monteino J. M.
Pereira Monteino X.
Pardo, J.
Carroacedo, A.
Barros, F.
Lema, M.
Castillo, J.
Melchor, A.
Montiel, I.
Guiu, J. Matias
Kloss, T. M.
Keidel, M.
Jacob, M.
Idiman, F.
Idman, E.
Ozturk, V.
Metin, E.
Yilmaz, M.
Gerard, J. M.
Bouton, R.
Decamps, D.
Herbaut, A. G.
Delecluse, F.
Cavenaile, M.
Divano, L.
Chazot, G.
Boureau, F.
Emile, J.
Bertin, L.
d'Allens, H.
Ferro, J. M.
Costa, I.
Carletto, F.
Catarci, T.
Padovani, A.
Iandolo, B.
Bartoli, M.
Bonamini, M.
Pulcinelli, F.
Pignatelli, P.
Russo, M.
Gazzaniga, P. P.
Barros, J.
Pinheiro, J.
Correia, A. P.
Monteiro, J. M. Pereira
Alvarez-Cermeno, J. C.
Avello, G.
Sastre, J. L.
Vecino, A.
Cesar, J. M.
Leone, M.
Stankov, B.
D'Amico, D.
Maltempo, C.
Moschian, F.
Fraschini, F.
Bussone, G.
Molto, J. M.
Fernandez, E.
Fernandez, A. Morento
Barreiro, A.
Siclia, J.
Castejon, P.
Mihout, B.
Malberin, M.
Salzman, V.
Bogousslavsky, J.
Meneghetti, G.
Baracchini, C.
Bozzato, G.
Marini, B.
Mendel, T.
Czlonkowska, A.
Pasierski, T.
Szwed, H.
Marta-Moreno, J.
Lopez-Delval, J.
Mostacero, E.
Morales, F.
Mahagne, M. H.
Rogopoulos, A.
Bertrand, F.
Bedoucha, P.
Lanteri-Minet, M.
Riva, D.
Zorzi, C.
Milani, N.
Vajsar, J.
Ronen, G.
Macgregor, D.
Becker, L.
Susseve, J.
Seidl, Z.
Faber, J.
Obenberger, J.
Springer, R.
Bax, R. T.
Eckardt, T.
Czettritz, G. V.
Emmrich, P.
Vlaski-Jekic, S.
Petrova, V.
Cherninkova, S.
Gudeva, T.
Tzekov, C.
Devoti, M.
Franceschetti, S.
Mientus, S.
Vienna, P.
Vashtang, Y.
Tazir, M.
Assami, S.
Oulbani, D.
Kaci Ahmed, M. Ait
Andersen, G.
Vestergaard, K.
Riis, J. O.
Chavdarov, D.
Corbo, M.
Previtali, S.
Allen, R. R.
McKay, W. C.
Rowbotham, M. C.
Castellvi-Pel, S.
Banchs, I.
Kruyer, H.
Corral, J.
Saugeir-Veber, P.
Munnich, A.
Bonneau, D.
Rozet, J. M.
Le Merrer, M.
Boespflug-Tanguy, O.
Gokyigit, A.
Oktem, O.
Demir, G.
Caliskan, A.
Gardiner, R. M.
Shorvon, Simon
Wieser, Heinz -Gregor
Hossmann, K. A.
Steinberg, A.
van Crevel, H.
Ducros, A.
Labauge, P.
Pinsard, N.
Ponsot, G.
Gouttiere, F.
Gastaut, J. L.
Delrieu, O.
BesanÇon, V.
Klopstock, T.
May, A.
Seibel, P.
Papagiannuli, E.
Reichmann, H.
Gurses, C.
Aykut, C.
Aktan, S.
De Vuono, G.
Fiacco, F.
Gazzaniga Pozzill, P. P.
Assuerus, V.
Jacomet, C.
Picard, O.
Rozenbaum, W.
Nueckel, M.
Osschmann, P.
Horning, C. R.
Caldarelli-Stefano, R.
Omodeo-Zorini, E.
Rivolta, G. E.
Maserati, R.
Cagni, A.
Ferrante, P.
Lamadé, W.
Heb, Th.
Gosztonyl, G.
Daral, G.
Fresquet, C.
Storch-Hagenlocher, B.
Wildemann, B.
Jager, G.
Fuhry, L.
Van Paesschen, W.
Grunewald, R. A.
Duncan, J. S.
Connelly, A.
Jackson, G. D.
Sisodiya, S.
Raymond, A. A.
Shorvon, S. D.
Fish, D. R.
Stevens, J. M.
Savic, I.
Pauli, S.
Thorell, J. O.
Browne, R. H.
Kornhuber, J.
Retz, W.
Riederer, P.
Boon, F.
Calliauw, L.
Hoksergen, I.
Thiery, E.
Caemert, J.
Decoo, D.
Desomer, A.
Chevalier, Y.
Grinspan, A.
Hirsch, E.
Moszkowski, J.
Marescaux, C.
Yaqub, B. A.
Valdueza, J. M.
Puchner, M. J. A.
Dammann, O.
Vortmeyer, A.
Herrmann, H. -D.
Peterson, W.
Prevett, M. C.
Cunningham, V.
Brooks, D. J.
Pomes, A.
Sunol, C.
Durwen, H. F.
Confavreux, Ch.
Grimaud, J.
Saddier, P.
Moreau, T.
Cortinovis-Tourniaire, P.
Aimard, G.
Adeleine, P.
Paty, D. W.
Wiles, C. M.
Midgard, R.
Riise, T.
Kvale, G.
Nyland, H.
Stodal, H.
Haase, A.
Lassmann, H.
Deeb, S. M. Al.
Bruyn, G. W.
Semana, G.
Teisserenc, H.
Alizadeh, M.
Loiseau, P.
Birebent, B.
Yaouanq, J.
Genetet, B.
Sabouraud, O.
Charron, D. J.
Shaw, C. E.
Stelmasiak, C.
Solski, J.
Nowicki, J.
Jakubowska, B.
Ryba, M.
Grieb, P.
Garcia-Merino, A.
Usuku, K.
Yunis, E.
Alper, C.
Hauser, S. L.
Betuel, H.
Gebuhrer, L.
Salier, J. P.
Kellar-Wood, H.
Govan, G. G.
Bromberg, J. E. C.
Rinkel, G. J. E.
Algra, A.
Moulin, T.
Stojkovic, T.
Chavrot, D.
Klotzsch, C.
Kaiser-Rub, K.
Nahser, H. C.
Klijn, C. J. M.
Tulleken, C. A. F.
Rappelle, L. J.
Daffertshofer, M.
Kother, J.
Hornig, C. R.
Rust, D. S.
Busse, O.
Laun, A.
Corabianu, O.
Berbinschi, A.
Chastang, C.
Cophignon, J.
Haguenau, M.
Ketelslegers, J. M.
Jander, S.
Kramer, M.
Schröter, M.
Witte, O. W.
Stoll, G.
Möbner, R.
Barak, V.
Sarova-Ponchas, I.
Holon
Le Coz, P.
Woimant, F.
George, B.
Merland, J. J.
Chleide, E.
Casademont, J.
Barrientos, A.
Cardellach, F.
Cervantes, F.
Grau, J. M.
Montoya, J.
Rozman, C.
Urbano-Marquez, A.
Nunes, V.
Lane, R. J. M.
Archard, L. C.
Schapira, A. H. V.
Cooper, J. M.
Barnes, P. R. J.
Kemp, G. J.
Taylor, D. J.
Toscano, A.
Garavaglia, B.
Vita, G.
Rodolico, C.
Aguennouz, M.
Messina, C.
Mariottu, C.
Uziel, G.
Carrara, F.
Mora, M.
Zeviani, M.
Mahe, B.
Milpied, N.
Bernasconi, P.
Torchiana, E.
Simoncini, O.
Dalakas, M. C.
Goebels, N.
Michaelis, D.
HÄcker, G.
Ptacek, L.
Gonzalez, A.
Sevilla, T.
Diaz, C.
Baggi, F.
Andreetta, F.
Bielicki, G.
Tanguy, A.
Zanca, M.
Renou, J. P.
De Deyn, P. P.
Marescau, B.
Pickut, B. A.
Cobo, A. M.
Emparanza, J. L.
Munain, A. Lopez de
Marti-Masso J. F.
Ciafalon, E.
Bardoni, A.
Fortunato, F.
Garghentino, R.
Roses, A.
Metz-Lutz, M. N.
Coquerel, A.
Pfaff, F.
Dussallant, M.
Gaudriault, G.
Zsurger, N.
Le Cam-Duchez, V.
Berod, A.
Vincent, J. P.
Tayot, J.
Rostene, W.
Giraud, G.
Minault, C.
Vallée, J.
Cailloux, F.
Law, L.
Paulson, O. B.
Britton, T. C.
Dones, I.
Servello, D.
Molteni, F.
Mariani, G.
Broggi, G.
Hassan, S. M.
Jennekens, F. G. I.
Wieneke, G.
Veldman, H.
Fritz, C.
Braune, H. -J.
Sullivan, E. P. O.
Jenkins, I. H.
Henderson, L.
Kennard, C.
Brunholzl, Ch.
Calvet, J. Pascual
Insa, Jm. Soler
Serradell, A. Pou
Coria, F.
Rubio, I.
Garcia, M. A.
Duarte, J.
Sempere, A. P.
Claveria, L. E.
Blanco, I.
Ferrarini, M.
Testa, D.
Cazzaniga, C.
Farinotti, M.
Filippini, G.
Hawkes, C. H.
Graham, A.
McDonald, A.
Chroni, E.
Heatley, F. W.
Spencer, G. T.
Moulard, B.
Camu, W.
Dhib, M.
Diaye, M. N.
Malafosse, A.
Meininger, V.
Billiard, M.
Baldy-Moulinier, M.
Léger, J. M.
Harpin, M. L.
Willison, H. J.
Veitch, J.
Herron, B.
AlMemar, A.
Reiners, K.
Michels, M.
Hughes, R. A. G.
Heidenreich, F.
Archelos, J. J.
Uchuya, M.
Graus, F.
Feltri, L.
Scherer, S. S.
Wrabetz, L.
van Schaik, I. N.
Vermeulen, M.
Brand, A.
Tekin, S.
Afsar, N.
Sarropoulos, A.
(née Schönbeck), S. Spuler
Schönhuber, R.
Espadaler, J. M.
Fardeau, M.
Pino, I. M.
Diez Tejedor, E.
Rio, F. Garcia
Prados, C.
Gomez, L.
Munoz, J.
Bouchard, C.
Barrett, M. J.
Coulton, G. R.
Casadevall, J.
Sala, R. Alvarez
Garcia, J. M. Pino
Dupuis, M. J. M.
Mezt, R.
Jean, D.
Maes, E.
Smits, R. C. F.
Emmen, H. H.
Kulig, B. M.
van Loenen, A. C.
de Waal, R.
van Diemen, H. A. M.
Koetsier, J. C.
Ince, D.
Ferri, R.
Durelli, L.
Bangioanni, M. R.
Ferrero, B.
Riva, A.
Bergaasco, B.
Stenager, E.
Stenager, E. N.
Jensen, K.
De Andres, C.
Anaya, F.
Dimova, V.
Hansen, A. W.
Norby, S.
Edal, A. L.
Rosenberg, T.
Thorpe, J. W.
Filippi, M.
Horsfleld, M. A.
Reganati, P.
Baratti, C.
Bressi, S.
Ozurk, V.
Yeil, S.
Rodegher, M.
Sirabian, G.
Alberoni, M.
Eoli, M.
La Mantia, L.
Manetti, E.
Zaffaroni, M.
Milanese, C.
Corsini, E.
de Castro, P.
Carreno, M.
Iriarte, J.
Heide, W.
Barado, J.
Echaniz, P.
Cuadrado, E.
Baykan-Kurt, B.
Oktem-Tanor, O.
Bahar, S.
Konyalioglu, R.
Tumac, A.
Gok, S.
Gurvit, H.
Gursoy, G.
Henderson, C. E.
Westarp, M. E.
Perron, H.
Hoff-Jörgensen, R.
Rasmussen, H.
Schraff, S.
Kornhuber, H. H.
Moseley, I. F.
Colangelo, A. M.
Fetoni, V.
Parati, E.
Austoni, L.
DiGiovanni, A.
Meucci, N.
Nobile-Orazio, E.
Scarlato, G.
Goi, G.
Lombardo, A.
Bairati, C.
Aversa, E.
Caputo, D.
Ferrarese, C.
Canafoglia, L.
Frigo, M.
Pecora, N.
Riva, R.
Frattola, L.
Carpo, M.
Gamba, M.
Meussi, N.
Barbieri, S.
Ostermeyer, B.
Patten, B. M.
Abeta, S.
Inoue, N.
Matsui, H.
Yoshino, Y.
Pizzi, C. Delli
Ragno, M.
Losseff, N. A.
Fletcher, N. A.
Thorpe, J.
Droogan, A. G.
Harper, R.
Hawkins, S. A.
Patterson, V. H.
Bell, P.
Soeterboek, A. A. J.
Koehler, P. J.
Urtasun, M.
Vilchez, J.
Castel-lvi-Rel, S.
Gine, R.
Villa, M.
Koehler, W.
Kumar, A. J.
Edwin, D.
Moser, H. W.
Guidetti, D.
Ferlini, A.
Motti, L.
Bondavalli, M.
Patrosso, M. C.
Ghidoni, E.
Alfaro, A.
Giros, M. L.
Barcelo, A.
Piqueras, A.
Martinez, V.
Rango, M.
Bamonti, F.
Greco, F.
Spagnoli, D.
Tomei, G.
Zetta, L.
Honczarenko, K.
Jezewski, T.
Kojder, I.
Verlooy, J.
Reempts, Jos V.
Deuren, B. V.
Borgers, M.
Gajda, J. U.
Ley-Pozo, J.
Louwen, P.
Happe, S.
Buschmann, H. C.
Ringelstein, E. B.
Yamawaki, T.
Takao, M.
Suzuki, N.
WeilBenborn, K.
Schellong, S.
Ehrenheim, C.
Wollenhaupt, J.
Goetz, C.
Lubach, D.
Vion-Dury, J.
Nicoli, F.
Confort-Gouny, S. O.
Dhiver, C. O.
Lamoureux, S.
Salvan, A. M.
Gastaut, J. -A.
Gastaut, J. -L.
Cozzone, P.
Ribalta, T.
Santamaria, J.
Drewes, A. M.
Taagholt, S. J.
van den Berg, J. S. P.
Limburg, M.
Valldeoriola, F.
Valls-Solé, J.
Marti, M. J.
Trenkwalder, C.
Stiasny, K.
Collado-Scidel, V.
Wetter, T.
Kazenwadel, J.
Kohnen, R.
Ramm, S.
Oertel, W. H.
Thajeb, P.
Starck, M.
Albrecht, H.
Pollmann, W.
Konic, N.
Split, W.
Sulkowski, W.
Kowalska, S.
Sawradewicz-Rybak, M.
Musior, M.
Scaioli, V.
Brock, S.
Ciano, C.
Palazzini, E.
Servan, J.
Aoba, S.
Yamaguchi, S.
Johkura, K.
Rosin, L.
Solimena, M.
De Camilli, P.
Meinck, H. -M.
Roquer, J.
Marti, N.
Cano, A.
Pou-Serradell, A.
Robeck, S.
Enqelhardt, A.
Kalden, J. R.
Dhaenens, G.
Tyrdal, S.
Broere, C. A. J.
Polman, L. J.
Gomez, R.
Alberdi, M.
Delgado, J. M.
Kansu, E.
Saribas, O.
Zileli, T.
Proust, F.
Freger, P.
Creissard, P.
Proano, J.
Patrignani, J.
Castro, J.
Ugarte, A.
Giros, Ma. L.
Pampols, Ta.
Sabev, C.
Gikova, S.
Antonova, N.
Georgieva, L.
Stanev, V.
Popova, G.
Kostadinova, S.
Pepeliarska, M.
Pierre-Jerome, C.
Bekkelund, S. I.
Husby, G.
Mellgren, S. I.
Attaccalite, A.
Guidi, M.
Passero, S.
Caruso, V.
HÄgele, J.
Lohmeyer, J.
Heilmann, M.
Ohly, A.
Ceballos-Baumann, A. O.
Joussen, K.
Sonka, K.
Chave, B.
Confort-Gouny, S.
Houallah, T.
Neundoerfer, B.
Tex, S.
Seeber, C.
Mokrusch, T.
Urdiain, T. X. Arbizu
Yelamos, S. M.
Villanueva, P.
Serra, J. Peres
Braghi, S.
Bonifacio, E.
Natali-Sora, M. G.
Debbink, Y. N.
Marra, T. R.
Mossman, S.
Timmings, P.
Seitz-Dertinger, S.
Solbach, W.
Mainz, A.
Manfredini, E.
Calabrese, E.
Allaria, S.
Mariani, C.
Sinaki, M.
Lynn, S.
Westerlind, K.
Ossege, L. M.
Voss, B.
Wiethege, Th.
Sindern, E.
Malin, J. p.
Le Doze, F.
Chapon, F.
de la Sayette, V.
Schaeffer, S.
Dary, M.
Lechevalier, B.
Viader, F.
de Pommery, J.
Weill-Fulazza, J.
Menetrey, M.
Lazzarino, L. G.
Nicolai, A.
Nappo, A.
Blin, J.
Mazetti, P.
Mazoyer, B.
Ayed, S. Ben
Rivaud, S.
Vidailhet, M.
Pierrot-Deseilligny, C.
Chase, T.
Jordan, K. G.
Gergaud, J. M.
Breux, J. P.
Roblot, P.
Grollier, G.
Giraudon, B. Becq
Dobato, J. L.
Gilabert, Y. Perez
Blanco, J. L. Munoz
de Kruijk, J.
Twijnstra, A.
Wilmink, J.
Leffers, P.
Iniguez, C.
Jimenez-Escrig, A.
Nocito, M.
Villar, M. L.
Gonzalez-Porque, P.
Gobernado, J. M.
Chandler, H. C.
Crockard, H. A.
Henderson, F.
Rossi, T.
Maidani, M.
Pujol, A.
Rimola, A.
Beltran, J.
Garcia-Valdecasas, J. C.
Navasa, M.
Grande, L.
Galofre, J.
Visa, J.
Rodes, J.
Ruiz, M.
Pampols, T.
Bruce, L.
Tanner, M. J. A.
Lefaucheur, J. P.
Verroust, J.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Benomar, A.
Cancel, G.
Stevanin, G.
Durr, A.
Labaune, C.
Desnizza, V.
Widjaja-Cramer, B.
Schulze-Bonhage, A.
Kott, H.
Ferbert, A.
Sanz-Sebastian, C.
Pascual, L. F.
Alegria, F. Abad
Kushnir, M.
Groozman, G. B.
Korczyn, A. D.
Drory, Ve.
Korczyn, A.
Guggenheim, H.
Baykouchev, St.
Struppler, A.
Tchalucova, N.
Jotova, J.
Mokri, B.
Parisi, J. E.
Scheithauer, B. W.
Piepgras, D. G.
Miller, M.
Kornhuber, A. W.
Köhler, A.
Hülser, P. J.
Kriebel, J.
Alonso-Villaverde, C.
Castro, A.
Masana, L.
Urda, A. Martin
Fernandez, J.
Mares, R.
Torre, L.
Mayayo, E.
Lossos, A.
Gomori, M.
Libson, E.
Goldfarb, A.
Seigal, T.
de Louw, A.
Praamstra, P.
Horstink, M.
Cools, A.
Tarrats, E. Basart
Calopa, M.
Martinez, S.
Ballabrina, J.
Taussig, D.
Marion, M. -H.
Mallecourt, J.
Ranoux, D.
Gasser, T.
Kabus, C.
Ozelius, L.
Wenzel, R.
Breakefield, X. O.
Boot, H.
Poublon, R. M. L.
Bogaard, J. M.
GinaÏ, A. Z.
Cabezas, C.
Scholz, J.
Nitschke, N.
Vieregge, P.
Wirk, B.
Hochberg, F. H.
Hefter, H.
Kessler, K.
Wirrwar, A.
Stocklin, G.
Tournier-Lasserves, E.
Agundez, J. Garcia
Ruiz, E.
Li, X. P.
Hedlund, P. B.
Fuxe, K.
Kulisevsky, J.
Avila, A.
Berthier, M. L.
Gerard, J. -M.
Cambier, J.
Caucheteur, C.
Deuschl, G.
Köster, B.
Scheidt, C.
Lücking, C. H.
Mena, M. A.
Chedru, F.
Oubary, P.
Rondot, P.
Anagnostou, C. N.
Panagopoulos, C. P.
Ziogas, D. E.
Vermersch, P.
Robitaille, Y.
Gauvreau, D.
Destée, A.
Delacourte, A.
Ficola, U.
Marozzi, P.
Piccoli, F.
Janelidze, M.
Shakarishvili, R.
Gagoshidze, T.
Vashadze, T.
Tsiskaridze, A.
Djannelidze, M.
Trullen, J. M. Perez
Pardo, P. J. Modrego
Vazquez-Andre, M. L.
Bail, L.
Naccache, L.
Gauvrit, J. L.
Panisset, M.
Boller, A. F.
Giannini, M.
Zanette, E.
Di Cesare, S.
Altieri, M.
Maloteaux, J. M.
Delwaide, C.
Sciaky, M.
Newman, S. K.
Kennedy, A. M.
Frackowiack, R. S. J.
Warrington, E. K.
Rossor, M. N.
Martinez-Lage, Pablo
Martinez Lage, J. Manuel
Manubens, JosÇ M.
Lacruz, Francisco
Larumbe, Rosa
Muruzabal, Javier
Locatelli, T.
Cursi, M.
Mauri, M.
Liberati, D.
Fornada, C.
Iriarte, L. M.
Lopez, M.
Grilo, A.
Repeto, M.
Brasic, J. R.
Barnett, J. Y.
Sheitman, B. B.
Young, J. G.
Shalit, F.
Brodie, C.
Sredni, B.
Engelien, A.
Stern, E.
Huber, W.
Frith, C.
Miralles, F.
Albadalejo, M. D.
Antem, M.
Pastor, I.
Estelies, M. A.
Del Ser, T.
Ochoa, H. Severo
Munoz, D.
Hachinski, V.
Cucinotta, D.
Senin, U.
Girardello, R.
Crepaldi, G.
Croria, F.
Schens, D. B.
Vigo-Pelfrey, C.
SempereE, A. P.
Ortega, M. P.
Bava, L.
Magni, E.
Aronovich, B. D.
Treves, T. A.
Bornstein, N. M.
Van Blercom, N.
Blecic, S.
Violon, Ph.
Hildebrand, J.
Zamboni, M.
Ambrosoli, L.
Poli, A.
Kuehnen, J.
Tilgner, C.
Raltzig, M.
Moering, B.
Faiss, J.
Deeb, S. M. Al
Daif, A.
Sharif, H.
Tatay, J.
Caroeller, F.
Avendano, C.
Vinogradova, T.
Pinto, A. N.
Canhao, P.
Neau, J. -Ph.
Pacquereau, J.
Meurice, J. -C.
Schwab, M.
Bauer, R.
Deeb, M. AL
Tjan, T. J.
Aabed, M.
Berges, S.
Crepin-Leblond, T.
Chavot, D.
Cattin, F.
Snidaro, M. H.
Chopard, J. L.
Ley, C. Oliveras
Alameda, F.
Alfonso, S.
Podobnik-Sarkanji, S.
Pniewski, J.
Torbicki, A.
Mieszkowski, J.
Plaza, I.
Petrunjashev, V.
Velcheva, I.
Hadjiev, D.
Yancheva, S.
Petrov, L.
Karakaneva, S.
Petkov, A.
Nikolov, E.
Niehaus, L.
Sacchetti, M. L.
Toni, D.
Fiorelli, M.
Gori, C.
Argentino, C.
Lyrer, Ph.
Radu, E. W.
Gratzl, O.
Rondepierre, Ph.
Leclerc, X.
Marchau, Jr, M.
Scheltens, Ph.
Hamon, M.
Janssens, E.
Henon, H.
Lucas, C.
KuÇukoglu, H.
Baybas, S.
Dervis, A.
YalÇiner, B.
Yilmaz, N.
Ozturk, M.
Arpaci, B.
Navarro, J. A.
Arenas, J.
Perez-Sempere, A.
Egido, J. A.
Soriano-Soriano, C.
Beau, P.
Gergaud, J. -M.
Coudero, C.
Dierckx, R. A.
Dobbeleir, A.
Timmermans, E.
Vandevivere, J.
Lucas, C. H.
Gomez, M.
Aguirre, J.
Berenguer, A.
Duran, C.
Parrilla, J.
Gonzalez, F.
Gironell, A.
Rey, A.
Marti-Vilalta, J. L.
de Lecinana, M. Alonso
Federico, F.
Conte, C.
Simone, I. L.
Giannini, P.
Liguori, M.
Lucivero, V.
Picciola, E.
Tortorella, C.
Drislane, F.
Wang, A. Ming
Di Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Di Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Levivier, M.
del Olmo, A.
Caballero, E.
Degaey, I.
de Bruijn, S. F. T. M.
Tchaoussoglou, I.
Bastianello, S.
Pozzilli, C.
Cervello, A.
Catala, N.
Koskas, F.
Kieffer, E.
Botia, E.
Vivancos, J.
Leon, T.
Segura, T.
Ramo, C.
Lopez, F.
Karepov, V. G.
Gur, A. J.
Berlanga, B.
Gracia, V.
Fiol, C.
Kurtel, H.
Ozkutlu, U.
Yegen, B.
Grau, A. J.
Buggle, F.
Heindle, S.
Steichen-Wiehn, C.
Banerjee, T.
Maiwald, M.
Becher, H.
Villafana, W.
Medina, F.
Fernandez-Real, J. M.
Soler, S.
Planas, E.
Iceman, E.
Doganer, I.
Badlan, G.
Genc, B.
Yulug, K.
Ideman, E.
Dural, H.
Kutlul, K.
Damalik, G.
Baklan, Y.
Metin, B.
Tekinsoy, E.
Iriarte, I.
Subira, M. L.
Crockar, A. D.
Treacy, M.
McNell, T. A.
Grazzi, L.
Ediboglu, N.
Bilgin, H.
Ertas, S.
Goument, J. -P.
Basset, C.
Campos, Y.
Garcia-Silva, T.
Cabello, A.
Bussaglia, E.
Tizzano, E.
Colomer, J.
Gimbergues, P.
Campagne, D.
Bommelaer, C.
Delaguillaume, B.
Ramtami, H.
Ait-Kaci-Ahmed, M.
Pascual L. F.
Fernandez T.
Hortells M.
Sanz C.
Morales F.
Lauritzen, L.
Picard, F.
Sellal, F.
Collard, M.
Avramidis, T.
Alexiou, E.
Anastopoulos, T.
Frongillo, D.
Delfino, F. A.
Cannata, M.
Calo, L.
Vichi, R.
Antonini, G.
Fragola, V.
Cannata, D.
Salas, M.
Ruiz, C.
Angelard, B.
Lacau, J.
Guily, St.
Sendtner, M.
Goadsby, Peter J.
Quin, N. P.
Gadian, D. G.
Roland, P. E.
Seitz, Rudiger J.
Frackowiak, Richard S. J.
Becker, G.
Krone, A.
Schmidt, K.
Hofmann, E.
Bogdahn, U.
Rosenfeld, M. R.
Meneses, P.
Kaplitt, M. G.
Dalmau, J.
Posner, J.
Cordon-Cardon, C.
Hoang-Xuan, K.
Vega, F.
Nishisho, I.
Moisan, J. P.
Theillet, C.
Delattre, O.
Zhu, Jiahong
Walther, W.
Posner, J. B.
Roelcke, U.
von Ammon, K.
Pellikka, R.
Lucking, C. H.
Walon, C.
Boucquey, D.
-Van Rijckevorsel, K. Harmant
Lannoy, N.
Verellen-Dunoulin, Ch.
Liszka, U.
Cavaletti, G.
Casati, B.
Kolig, C.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Johannsen, L.
Chio, A.
Ruda, R.
Vigliani, M. C.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Hoang-Xuang, K.
Villanueva, J. A.
Montalban, X.
Arboix, A.
Colosimo, C.
Albanese, A.
Hughes, A. J.
de Bruin, V.
Lees, A. J.
Kowalski, J. W.
Banfi, S.
Santoro, L.
Perretti, A.
Castaldo, I.
Barbieri, F.
Campanella, G.
Bhatia, K. P.
Mardsen, C. D.
de Bruin, V. S.
Machedo, C.
Ceballos-Baumann, D.
Marsden, C. D.
Brooks, D. B. J.
Wennlng, G. K.
Quinn, N.
McDonald, W. l.
Warner, T. T.
Bain, P. C.
Davis, M. B.
Conway, D.
Shaunak, S.
O'Sullivan, E.
Crawford, T.
Lawden, M.
Blunt, S.
Rapoport, A.
Sarova-Pinchas, I.
de Beyl, D. Zegers
Mavroudakis, N.
Blanc, S.
Godinot, C.
Lenoir, G.
Barkhof, M. S. F.
Tas, M. W.
Baron, P. L.
Constantin, C.
Cassatella, M. A.
Langdon, D. W.
Webb, S.
Gasparini, P.
Zeviani, A.
Kidd, D.
Mammi, S.
Cahalon, L.
Hershkoviz, R.
Lahat, N.
Wallach, D.
Annunziata, P.
Martino, T.
Maimone, D.
Guazzi, G. C.
Porrini, A. M.
Dell'Arciprete, L.
Rothwell, P. M.
Stewart, R. R. C.
Cull, R. E.
Willmes, K.
Poeck, K.
Russell, D.
Braekken, S. K.
Brucher, R.
Svennevig, J.
Hermesl, M.
Bruckmann, H.
Biraben, A.
Sliwka, U.
Meyer, B.
Schondube, F.
Noth, J.
Lavenu, I.
Lammers, C.
Waldecker, B.
Haberbosch, W.
Stam, J.
Schneider, R.
Gautier, J. C.
Berlit, T. P.
Fauser, B.
Kuhne, D.
Geraud, G.
Danielli, A.
Larrue, V.
Bes, A.
Timmerman, E.
Bono, F.
Bruni, A. C.
Valalentino, P.
Montesi, M. P.
Talerico, G.
Zappia, M.
Sabatelli, M.
Quattrone, A.
Pareyson, D.
Lorenzetti, D.
Sghirlanzoni, A.
Castellotti, B.
Lupski, J. R.
Archidiacono, N.
Antonacci, R.
Marzella, R.
Rocchi, M.
Samuel, D.
Goulon-Goeau, C.
Costa, P. P.
Bismuth, H.
Said, G.
De Jongh P.
Lofgren A.
Timmerman V.
Vance J. M.
Van Broeckhoven C.
Martin J. -J.
Martinez, A. Cruz
Bort, S.
Arpa, J.
Misra, P.
King, R. H. M.
Badhia, K.
Anderson, M.
Caballo, A.
Vichez, J.
Gabriel, J. M.
Erne, B.
Miescher, G. C.
Ulrich, J.
Vital, A.
Vital, C.
Steck, A.
Petry, K.
Labatut, I.
Hilmi, S.
Ellie, E.
Ferrini-Strambi, L.
Zucconl, M.
Marchettini, P.
Palazzi, S.
Oehlschlager, M.
Pepinsky, R. B.
Gemignani, F.
Marbini, A.
Pavesi, G.
Di Vittorio, S.
Manganelli, P.
Mancia, D.
Vermersh, P.
Roche, J.
Durocher, A. M.
Dewailly, Ph.
Dettmers, C.
Fink, G.
Lemon, R.
Stephan, K.
Passingham, D.
Weder, B.
Knorr, U.
Huang, Y.
Butterfield, D. A.
Peris, M. L.
Peiro, C.
Pascual, A. Pascual-Leone
Bottini, G.
Folnegovic-Smalc, V.
Knezevic, S.
Bokonjic, R.
Ersmark, B.
Torres, M. Gonzalez
Guiraud-Chaumeil, B.
Haugaard, K.
Jovicic, A.
Chr, Lang
Levic, Z.
Parra, C. Martinez
Ochoa, J. Patrignani
Titlbach, O.
Wikkelso, C.
Caparros-Lefevre, D.
Debachy, B.
Verier, A.
Cantinho, G.
Santos, A. I.
Godinho, F.
Bagunya, J.
Roig, T.
Ensenyat, A.
Santiag, O.
Trabucchi, H.
De Leo, D.
Koch, Ch.
Zeumer, H.
Matkovic, Z.
Morris, P.
Donaghy, M.
Köhler, W.
Kammer, T.
Röther, J.
Navon, R.
Fontaine, B.
Wu, Y.
Capdevila, A.
Guardiola, M. J.
van Dijk, G. W.
Notermans, N. C.
Kruize, A. A.
Kater, L.
Bertelt, C.
Hesse, S.
Friedrich, H.
Mauritz, K. -H.
Giron, L. T.
Watanabe, I. S.
Ewing, D.
Koepp, M.
Lempert, T.
Sander, B.
Kauerz, U.
Mehdorn, H. M.
Hezel, J.
Eickhoff, W.
Kryst, T.
Timsit, S.
Gardeur, D.
Reis, Mitermayer Galvao dos
Secor, E.
Filho, A. Andrade
Silva, M. Cardoso
Santos, S. R. Silveira
Vasilaski, G.
Reis, E. A. dos
Velupillai, P.
Harn, D. A.
Tigera, J. Garcia
Dreke, R. Martinez
Crespo, R. Piedra
Besses, C.
Acin, P.
Massons, J.
Florensa, L.
Oliveres, M.
Sans-Sabrafen, J.
Wicklein, E. M.
Pleiffer, G.
Kunre, K.
Dieterich, M.
Brandt, Th.
Guarino, M.
Stracciari, A.
Pazzaglia, P.
D'Alessandro, R.
Santilli, I.
Donato, M.
The European Velnacrine Study Group
The Dutch Guillain-Barré study group
The COP-1 Multicenter Clinical and Research Group Study
European Study Group
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. June 1994 241(1):1-164
Czasopismo naukowe
Tytuł :
CMS Physics Technical Design Report, Volume II: Physics Performance
Autorzy :
Bayatian, G.L.
Chatrchyan, S.
Hmayakyan, G.
Sirunyan, A.M
Adam, W.
Bergauer, T.
Dragicevic, M.
Ero, J.
Friedl, M.
Fruehwirth, R.
Ghete, V.
Glaser, P.
Hrubec, J.
Jeitler, M.
Krammer, M.
Magrans, I.
Mikulec, I.
Mitaroff, W.
Noebauer, T.
Pernicka, M.
Porth, P.
Rohringer, H.
Strauss, J.
Taurok, A.
Waltenberger, W.
Walzel, G.
Widl, E.
Wulz, C.E
Fedorov, A.
Korzhik, M.
Missevitch, O.
Zuyeuski, R.
Chekhovsky, V.
Dvornikov, O.
Emeliantchik, I.
Litomin, A.
Mossolov, V.
Shumeiko, N.
Solin, A.
Stefanovitch, R.
Gonzalez, J.S
Tikhonov, A.
Petrov, V.
D'Hondt, J.
De Weirdt, S.
Goorens, R.
Heyninck, J.
Lowette, S.
Tavernier, S.
Van Doninck, W.
Van Lancker, L.
Bouhali, O.
Clerbaux, B.
De Lentdecker, G.
Dewulf, J.P
Mahmoud, T.
. Marage, P.E
Neukermans, L.
Sundararajan, V.
Vander Velde, C.
Vanlaer, P.
Wickens, J.
Assouak, S.
Bonnet, Jean-Louis
Bruno, G.
Caudron, J.
De Callatay, B.
De Jeneret, J.D.
De Visscher, S.
Delaere, C.
Demin, P.
Favart, D.
Feltrin, E.
Forton, E.
Gregoire, G.
Kalinin, S.
Kcira, D.
Keutgen, T.
Leibenguth, G.
Lemaitre, V.
Liu, Yehan
Michotte, D.
Militaru, O.
Ninane, A.
Ovyn, S.
Pierzchala, T.
Piotrzkowski, K.
Roberfroid, V.
Rouby, X.
Teyssier, D.
Van Der, O.
Vander Donckt, M.
Daubie, E.
Herquet, P.
Mollet, A.
Romeyer, A.
Beaumont, W.
Cardaci, M.
De Langhe, E.
De Wolf, E.A.
Rurua, L.
. Souza, M.H.G
Oguri, V.
Santoro, A.
Sznajder, A.
Vaz, M.
. Gregores, E.M
Novaes, S.F
Anguelov, T.
Antchev, G.
Atanasov, I.
Damgov, J.
Darmenov, N.
Dimitrov, L.
Genchev, V.
Iaydjiev, P.
Panev, B.
Piperov, S.
Stoykova, S.
Sultanov, G.
Vankov, I.
Dimitrov, A.
Kozhuharov, V.
Litov, L.
Makariev, M.
Marinov, A.
Marinova, E.
Markov, S.
Mateev, M.
Pavlov, B.
Petkov, P.
Sabev, C.
Stoynev, S.
Toteva, Z.
Verguilov, V.
. Chen, G.M
Chen, H.S
He, K.L
Jiang, C.H
Li, W.G
. Liu, H.M
Meng, X.
Shen, X.Y
Sun, H.S
Yang, M.
Zhao, W.R
Zhuang, H.L
Ban, Y.
Cai, J.
Liu, S.
Qian, S.J
Yang, Z.C
Ye, Y.L
Ying, J.
Wu, J.
Zhang, Z.P
Godinovic, N.
Puljak, I.
Soric, I.
Antunovic, Z.
Dzelalija, M.
Marasovic, K.
Brigljevic, V.
Ferencek, D.
Kadija, K.
Morovic, S.
Planinic, M.
Nicolaou, C.
Papadakis, A.
Razis, P.A
Tsiakkouri, D.
Hektor, A.
Kadastik, M.
Kannike, K.
Lippmaa, E.
Muntel, M.
Raidal, M.
Aarnio, P.A
Czellar, S.
Haeggstroem, E.
Heikkinen, A.
Harkonen, J.
Karimaki, V.
Kinnunen, R.
Lampen, T.
Lassila-Perini, K.
Lehti, S.
Linden, T.
. Luukka, P.R
Michal, S.
Maenpaa, T.
Nysten, J.
Stettler, M.
Tuominen, E.
Tuominiemi, J.
Wendland, L.
Tuuva, T.
Guillaud, J.P.
Nedelec, P.
Sillou, D.
Anfreville, M.
Beauceron, S.
Bougamont, E.
Bredy, P.
Chipaux, R.
Dejardin, M.
Denegri, D.
Descamps, J.
Fabbro, B.
Faure, J.L
Ganjour, S.
Gentit, F.X
Givernaud, A.
Gras, P.
De Monchenault, G.H.
Jarry, P.
Kircher, F.
Lemaire, M.C
Levesy, B.
Locci, E.
Lottin, J.P
Mandjavidze, I.
Mur, M.
Pasquetto, E.
Payn, A.
Rander, J.
. Reymond, Jm
Rondeaux, F.
Rosowsky, A.
Sun, Z.H
Verrecchia, P.
Baffioni, S.
Beaudette, F.
Bercher, M.
Berthon, U.
Bimbot, S.
Bourotte, J.
Busson, Pierre
Cerutti, M.
Chamont, D.
Charlot, C.
Collard, C.
Decotigny, D.
Delmeire, E.
Dobrzynski, L.
Gaillac, A.M
Geerebaert, Y.
Gilly, J.
Haguenauer, M.
Karar, A.
Mathieu, A.
Milleret, G.
Mine, P.
Paganini, P.
Romanteau, T.
Semeniouk, I.
Sirois, Y.
Berst, J.D
Brom, J.M
Didierjean, F.
Drouhin, F.
Fontaine, J.C
Goerlach, U.
Graehling, P.
Gross, L.
Houchu, L.
Juillot, P.
Lounis, A.
Maazouzi, C.
Mangeol, D.
Olivetto, C.
Todorov, T.
Van Hove, P.
Vintache, D.
Ageron, M.
Agram, J.-L.
Baulieu, G.
Bedjidian, M.
Blaha, J.
Bonnevaux, A.
Boudoul, G.
Chabanat, E.
Combaret, C.
Contardo, D.
Della Negra, R.
Depasse, P.
Dupasquier, T.
El Mamouni, H.
Estre, N.
Fay, J.
Gascon, S.
Giraud, N.
Girerd, C.
Haroutunian, R.
Ianigro, J.-C.
Ille, B.
Lethuillier, M.
Lumb, N.
Mathez, H.
Maurelli, G.
Mirabito, L.
Perries, S.
Ravat, O.
Kvatadze, R.
Roinishvili, V.
Adolphi, R.
Brauer, R.
Braunschweig, W.
Esser, H.
Feld, L.
Heister, A.
Karpinski, W.
Klein, K.
Kukulies, C.
Olzem, J.
Ostapchuk, A.
Pandoulas, D.
Pierschel, G.
Raupach, F.
Schael, S.
Schwering, G.
Thomas, M.
Weber, M.
Wittmer, B.
Wlochal, M.
Adolf, A.
Biallass, P.
Bontenackels, M.
Erdmann, M.
Fesefeldt, H.
Hebbeker, T.
Hermann, S.
Hilgers, G.
Hoepfner, K.
Hof, C.
Kappler, S.
Kirsch, M.
Lanske, D.
Philipps, B.
Reithler, H.
Rommerskirchen, T.
Sowa, M.
Szczesny, H.
Tonutti, M.
Tsigenov, O.
Beissel, F.
Davids, M.
Duda, M.
Flugge, G.
Franke, T.
Giffels, M.
Hermanns, T.
Heydhausen, D.
Kasselmann, S.
Kaussen, G.
Kress, T.
Linn, A.
Nowack, A.
Poettgens, M.
Pooth, O.
Stahl, A.
Tornier, D.
Flossdorf, A.
Hegner, B.
Mnich, J.
Rosemann, C.
Flucke, G.
Holm, U.
Klanner, R.
Pein, U.
Schirm, N.
Schleper, P.
Steinbruck, G.
Stoye, M.
Van Staa, R.
Wick, K.
Blum, P.
Buege, V.
De Boer, W.
Dirkes, G.
Fahrer, M.
Feindt, M.
Felzmann, U.
Menendez, J.F
Frey, M.
Furgeri, A.
Hartmann, F.
Heier, S.
Jung, C.
Ledermann, B.
Muller, T.
Niegel, M.
Oehler, A.
Gomez, T.O
Piasecki, C.
Quast, G.
Rabbertz, K.
Saout, C.
Scheurer, A.
Schieferdecker, D.
Schmidt, A.
Simonis, H.J
Theel, A.
Vest, A.
Weiler, T.
Weiser, C.
Weng, J.
Zhukov, V.
Karapostoli, G.
Katsas, P.
Kreuzer, P.
Panagiotou, A.
Papadimitropoulos, C.
Anagnostou, G.
Barone, M.
Geralis, T.
Kalfas, C.
Koimas, A.
Kyriakis, A.
Kyriazopoulou, S.
Loukas, D.
Markou, A.
Markou, C.
Mavrommatis, C.
Theofilatos, K.
Vermisoglou, G.
Zachariadou, A.
Aslanoglou, X.
Evangelou, I.
Kokkas, P.
Manthos, N.
Papadopoulos, I.
Sidiropoulos, G.
Triantis, F.A
Bencze, G.
Boldizsar, L.
Hajdu, C.
Horvath, D.
Laszlo, A.
Odor, G.
Sikler, F.
Toth, N.
Vesztergombi, G.
Zalan, P.
Molnar, J.
Beni, N.
Kapusi, A.
Marian, G.
Raics, P.
Szabo, Z.
Szillasi, Z.
Zilizi, G.
Bawa, H.S
Beri, S.B.
Bhandari, V.
Bhatnagar, V.
Kaur, M.
Kaur, R.
Kohli, J.M
Kumar, A.
Singh, J.B
Bhardwaj, A.
Bhattacharya, S.
Chatterji, S.
Chauhan, S.
Choudhary, B.C
Gupta, P.
Jha, M.
Ranjan, K.
. Shivpuri, R.K
Srivastava, A.K
Borkar, S.
Dixit, M.
Ghodgaonkar, M.
Kataria, S.K
Lalwani, S.K
Mishra, V.
Mohanty, A.K
Topkar, A.
Aziz, T.
Banerjee, S.
Bose, S.
Cheere, N.
Chendvankar, S.
. Deshpande, P.V
Guchait, M.
Gurtu, A.
Maity, M.
Majumder, G.
Mazumdar, K.
Nayak, A.
. Patil, M.R
Sharma, S.
Sudhakar, K.
Tonwar, S.C
Acharya, B.S
Bheesette, S.
Dugad, S.
Kalmani, S.D
. Lakkireddi, V.R
Mondal, N.K
Panyam, N.
Verma, P.
Arabgol, M.
Arfaei, H.
Hashemi, M.
Mohammadi, M.
Najafabadi, M.M
Moshaii, A.
Mehdiabadi, S.P
Grunewald, M.
Abbrescia, M.
Barbone, L.
Colaleo, A.
Creanza, D.
N. De, Filippis
M. De, Palma
Donvito, G.
Fiore, L.
Giordano, D.
Iaselli, G.
Loddo, F.
Maggi, G.
Maggi, M.
Manna, N.
Marangelli, B.
Mennea, M.S
My, S.
Natali, S.
Nuzzo, S.
Pugliese, G.
Radicci, V.
Ranieri, A.
Romano, F.
Selvaggi, G.
Silvestris, L.
Tempesta, P.
Trentadue, R.
Zito, G.
Abbiendi, G.
Bacchi, W.
Benvenuti, A.
Bonacorsi, D.
Braibant-Giacomelli, S.
Capiluppi, P.
. Cavallo, F.R
Ciocca, C.
Codispoti, G.
D'Antone, I.
. Dallavalle, G.M
Fabbri, F.
Fanfani, A.
Giacomelli, P.
Grandi, C.
Guerzoni, M.
Guiducci, L.
Marcellini, S.
Masetti, G.
Montanari, A.
Navarria, F.
Odorici, F.
Perrotta, A.
Rossi, A.
Rovelli, T.
Siroli, G.
Travaglini, R.
Albergo, S.
Chiorboli, M.
Costa, Sebastian
Galanti, M.
. Rotondo, G.G
Noto, F.
Potenza, R.
Russo, G.
Tricomi, A.
Tuve, C.
Bocci, A.
Ciraolo, G.
Ciulli, V.
Civinini, C.
D'Alessandro, R.
Focardi, E.
Genta, C.
Lenzi, P.
Macchiolo, A.
Magini, N.
Manolescu, F.
Marchettini, C.
Masetti, L.
Mersi, S.
Meschini, M.
Paoletti, S.
Parrini, G.
Ranieri, R.
Sani, M.
Fabbricatore, P.
Farinon, S.
Greco, M.
Cattaneo, G.
A. De, Min
Dominoni, M.
. Farina, F.M
Ferri, F.
Ghezzi, A.
Govoni, P.
Leporini, R.
Magni, S.
Malberti, M.
Malvezzi, S.
Marelli, S.
Menasce, D.
Moroni, L.
Negri, P.
Paganoni, M.
Pedrini, D.
Pullia, A.
Ragazzi, S.
Redaelli, N.
Rovelli, C.
Rovere, M.
Sala, L.
Sala, S.
Salerno, R.
T.T . De, Fatis
Vigano, S.
Comunale, G.
Fabozzi, F.
Lomidze, D.
Mele, S.
Paolucci, P.
Piccolo, D.
Polese, G.
Sciacca, C.
Azzi, P.
Bacchetta, N.
Bellato, M.
Benettoni, M.
Bisello, D.
Borsato, E.
Candelori, A.
Checchia, P.
Conti, E.
De Mattia, M.
Dorigo, T.
Drollinger, V.
Fanzago, F.
Gasparini, F.
Gasparini, U.
Giarin, M.
Giubilato, P.
Gonella, F.
Kaminskiy, A.
Karaevskii, S.
Khomenkov, V.
Lacaprara, S.
Lippi, I.
Loreti, M.
Lytovchenko, O.
Mazzucato, M.
Meneguzzo, A.T
Michelotto, M.
Montecassiano, F.
Nigro, M.
Passaseo, M.
Pegoraro, M.
Rampazzo, G.
Ronchese, P.
Torassa, E.
Ventura, S.
Zanetti, M.
Zotto, P.
Zumerle, G.
Belli, G.
Berzano, U.
De Vecchi, C.
Guida, R.
Necchi, M.M
Ratti, S.P
Riccardi, C.
Sani, G.
Torre, P.
Vitulo, P.
Ambroglini, F.
Babucci, E.
Benedetti, D.
Biasini, M.
. Bilei, G.M
Caponeri, B.
Checcucci, B.
Fano, L.
Lariccia, P.
Mantovani, G.
Passeri, D.
Pioppi, M.
Placidi, P.
Postolache, V.
Ricci, D.
Santocchia, A.
Servoli, L.
Spiga, D.
Azzurri, P.
Bagliesi, G.
Basti, A.
Benucci, L.
Bernardini, J.
Boccali, T.
Borrello, L.
Bosi, F.
Calzolari, F.
Castaldi, R.
Cerri, C.
Cucoanes, A.S
D'Alfonso, M.
Dell'Orso, R.
Dutta, S.
Foa, L.
Gennai, S.
Giammanco, A.
Giassi, A.
Kartashov, D.
Ligabue, F.
Linari, S.
Lomtadze, T.
Lungu, G.A
Mangano, B.
Martinelli, G.
Massa, M.
Messineo, A.
Moggi, A.
Palla, F.
Palmonari, F.
Petrucciani, G.
Raffaelli, F.
Rizzi, A.
Sanguinetti, G.
Segneri, G.
Sentenac, D.
Serban, A.T
Sguazzoni, G.
Slav, A.
Spagnolo, P.
Tenchini, R.
Tonelli, G.
Venturi, A.
. Verdini, P.G
Vos, M.
Baccaro, S.
Barone, L.
Bartoloni, A.
Cavallari, F.
Costantini, S.
Dafinei, I.
Del Re, D.
Diemoz, M.
Gargiulo, C.
Longo, E.
Meridiani, P.
Organtini, G.
Rahatlou, S.
Accomando, E.
Arneodo, M.
Ballestrero, A.
Bellan, R.
Biino, C.
Bolognesi, S.
Cartiglia, N.
Cerminara, G.
Cordero, M.
Costa, M.
Dellacasa, G.
Demaria, N.
Maina, E.
Mariotti, C.
Maselli, S.
Mereu, P.
Migliore, E.
Monaco, V.
Nervo, M.
Obertino, M.M
Pastrone, N.
Petrillo, G.
Romero, A.
Ruspa, M.
Sacchi, R.
Staiano, A.
. Trapani, P.P
Belforte, S.
Cossutti, F.
Della Ricca, G.
Penzo, A.
Cho, K.
Ham, S.W
Han, D.
Kim, D.H
Kim, G.N
Kim, J.C
Kim, W.Y
Lee, M.W
Oh, S.K
Park, W.H
Ro, S.R
Son, D.C
Suh, J.S
Kim, J.Y
Jung, S.Y
Rhee, J.T
Hong, B.S
Hong, S.J
Lee, K.S
Park, I.
Park, S.K
Sim, K.S
Won, E.
Kim, S.B
Moreno, S.C
Valdez, H.C
Hernandez, A.S
Ibarguen, H.A.S
Pineda, A.M
Gray, R.N.C
Krofcheck, D.
Rodrigues, N.B
. Butler, P.H
Williams, J.C
Aftab, Z.
Ahmad, M.
Ahmad, U.
Ahmed, I.
Jan, J.A
. Asghar, M.I
Asghar, S.
Hafeez, M.
. Hoorani, H.R
Ibrahim, M.
Iftikhar, M.
Khan, M.S
Qaiser, N.
Rehman, I.
Solaija, T.
Toor, S.
Blocki, J.
Cyz, A.
Gladysz-Dziadus, E.
Mikocki, S.
Turnau, J.
Wlodarczyk, Z.
Zychowski, P.
Bunkowski, K.
Czyrkowski, H.
Dabrowski, R.
Dominik, W.
Doroba, K.
Kalinowski, A.
Konecki, M.
Krolikowski, J.
. Kudla, I.M
Pietrusinski, M.
Pozniak, K.
Zabolotny, W.
Zych, P.
Bluj, M.
Gokieli, R.
Goscilo, L.
Gorski, M.
Nawrocki, K.
Traczyk, P.
Wrochna, G.
Zalewski, P.
Alemany-Fernandez, R.
Almeida, C.
Almeida, N.
Trindade, A.A
Bordalo, P.
Rodrigues, P.D
Husejko, M.
Jain, A.
Kazana, M.
Musella, P.
Ramos, S.
J.R . Da, Silva
. Ribeiro, P.Q
Santos, M.
Semiao, J.
Silva, P.
Teixeira, I.
Teixeira, J.P
Varela, J.
Afanasiev, S.
Babich, K.
Belotelov, I.
Elsha, V.
Ershov, Y.
Filozova, I.
Golunov, A.
Golutvin, I.
Gorbounov, N.
Gramenitski, I.
Kalagin, V.
Kamenev, A.
Karjavin, V.
Khabarov, S.
Khabarov, V.
Kiryushin, Y.
Konoplyanikov, V.
Korenkov, V.
Kozlov, G.
Kurenkov, A.
Lanev, A.
Lysiakov, V.
Malakhov, A.
Melnitchenko, I.
. Mitsyn, V.V
Moisenz, K.
Moisenz, P.
Movchan, S.
Nikonov, E.
Oleynik, D.
Palichik, V.
Perelygin, V.
Petrosyan, A.
Rogalev, E.
Samsonov, V.
Savina, M.
Semenov, R.
Shmatov, S.
Shulha, S.
Smirnov, V.
Smolin, D.
Tcheremoukhine, A.
Teryaev, O.
Tikhonenko, E.
Vassiliev, S.
Vishnevskiy, A.
Volodko, A.
Zamiatin, N.
Zarubin, A.
Zarubin, P.
Zubarev, E.
Bondar, N.
Golovtsov, V.
Golyash, A.
Ivanov, Y.
Kim, V.
Kozlov, V.
Lebedev, V.
Makarenkov, G.
Orishchin, E.
Shevel, A.
Sknar, V.
Smirnov, I.
Sulimov, V.
Tarakanov, V.
Uvarov, L.
Velichko, G.
Volkov, S.
Vorobyev, A.
Andreev, Y.
Anisimov, A.
Gninenko, S.
Golubev, N.
Gorbunov, D.
Kirsanov, M.
Kovzelev, A.
Krasnikov, N.
Matveev, V.
Pashenkov, A.
. Postoev, V.E
Sadovski, A.
Solovey, A.
Soloviev, D.
Stepanova, L.
Toropin, A.
Gavrilov, V.
Ilina, N.
Kaftanov, V.
Kiselevich, I.
Kolosov, V.
Kossov, M.
Krokhotin, A.
Kuleshov, S.
Oulianov, A.
Safronov, G.
Semenov, S.
Stolin, V.
Vlasov, E.
Zaytsev, V.
Fomenko, A.M
Konovalova, N.
Lebedev, A.I
Lvova, N.
Rusakov, S.V
Terkulov, A.
Boos, E.
Dubinin, M.
Dudko, L.
Ershov, A.
Gribushin, A.
Ilyin, V.
Klyukhin, V.
Kodolova, O.
Lokhtin, I.
Petrushanko, S.
Sarycheva, L.
Savrin, V.
Sherstnev, A.
Snigirev, A.
Teplov, K.
Vardanyan, I.
Abramov, V.
Azhguirei, I.
Bitioukov, S.
Datsko, K.
Filine, A.
Goncharov, P.
Grishin, V.
Inyakin, A.
Kachanov, V.
Khmelnikov, A.
Konstantinov, D.
Korablev, A.
Krychkine, V.
Levine, A.
Lobov, I.
Pikalov, V.
Ryutin, R.
Slabospitsky, S.
Sourkov, A.
Sytine, A.
Tourtchanovitch, L.
Troshin, S.
Tyurin, N.
Uzunian, A.
Volkov, A.
Zelepoukine, S.
Adzic, P.
Krpic, D.
Maletic, D.
Milenovic, P.
Puzovic, J.
Smiljkovic, N.
Zupan, M.
Aguilar-Benitez, M.
Alberdi, J.
Maestre, J.A
Martin, M.A
Arce, P.
Barcala, J.M
Lazaro, C.B
Bejar, J.C
Calvo, E.
Montes, M.C
Cerrada, M.
Llatas, M.C
Colino, N.
Daniel, M.
Cruz B. De, La
Bedoya, C.F
Ferrando, A.
Fouz, M.C
Garcia-Abia, P.
Hernandez, J.M
. Josa, M.I
Luque, J.M
Marin, J.
Merino, G.
Molinero, A.
Navarrete, J.J
Oller, J.C
. Calle, E.P
Romero, L.
Salicio, J.
Munoz, C.V
Willmott, C.
Yuste, C.
Albajar, C.
J.F . De, Troconiz
Fernandez, M.
Jimenez, I.
. Teixeira, R.F
Cuevas, J.
Lopez, J.M
Sordo, H.N
Garcia, J.M.V
Calderon, A.
Fernandez, D.C
Merino, I.D
Moral, L.A.G
Gomezo, G.
. Cabellero, I.G
Sanchez, J.G
Virto, A.L
Marco, J.
Marco, R.
Rivero, C.M
P.M.R . Del, Arbol
Matorras, F.
Revuelta, A.P
Rodrigo, T.
Gonzalez, D.R
Jimeno, A.R
Sanudo, M.S
Vila, I.
. Cortabitarte, R.V
Abbaneo, D.
Abbas, S.M
Agostino, L.
Akhtar, S.
Amapane, N.
Meleiro, B.A
Argiro, S.
Ashby, S.
Aspell, P.
Auffray, E.
Axer, M.
Ball, A.
Bangert, N.
Barney, D.
Bernet, C.
Bialas, W.
Bloch, C.
Bloch, P.
Bonacini, S.
Bosteels, M.
Boyer, V.
Branson, A.
Brett, A.M
Breuker, H.
Bruneliere, R.
Buchmuller, O.
Campi, D.
Camporesi, T.
Cano, E.
Carrone, E.
Cattai, A.
Chierici, R.
Christiansen, T.
Cittolin, S.
Corrin, E.
Corvo, M.
Cucciarelli, S.
Cure, B.
De Roeck, A.
Delikaris, D.
Della Negra, M.
D'Enterria, D.
Dierlamm, A.
Elliott-Peisert, A.
Eppard, M.
Foeth, H.
Folch, R.
Fratianni, S.
Wfunk, O.
Gaddi, A.
Gastal, M.
. Gayde, Jc
Gerwig, H.
Gill, K.
Giolo-Nicollerat, A.S
Glege, F.
Garrido, R.G.R.
Goudard, R.
Gutleber, J.
Hansen, M.
Hartert, J.
Herve, A.
Hoffmann, H.F.
Honma, A.
Huhtinen, M.
Iles, G.
Innocente, V.
Jank, W.
Janot, P.
Kloukinas, K.
Lasseur, C.
Lebeau, M.
Lecoq, P.
Leonidopoulos, C.
Letheren, M.
Ljuslin, C.
Loos, R.
Magazzu, G.
Malgeri, L.
Mannelli, M.
Marchioro, A.
Meijers, F.
Meschi, E.
Moser, R.
Mulders, M.
Nash, J.
Ofierzynski, R.A
Oh, A.
Olbrechts, P.
Onnela, A.
Orsini, L.
Pal, I.
Papotti, G.
Paramatti, R.
Passardi, G.
Solano, B.P
Perinic, G.
Petagna, P.
Petrilli, A.
Pfeiffer, A.
Pimia, M.
Pintus, R.
Postema, H.
Principe, R.
Pelayo, J.P
Racz, A.
Rehn, J.
Reynaud, S.
Risoldi, M.
Moreira, P.R.S
Rolandi, G.
Rosinsky, P.
Rumerio, P.
Sakulin, H.
Samyn, D.
. Schilling, F.P
Schwick, C.
Schafer, C.
Segoni, I.
Sharma, A.
Siegrist, P.
Sinanis, N.
Sphicas, P.
Spiropulu, M.
Szoncso, F.
Teller, O.
Treille, D.
Troska, J.
Tsesmelis, E.
Tsirigkas, D.
Tsirou, A.
Ungaro, D.
Vasey, F.
Acosta, M.V
Veillet, L.
Vichoudis, P.
Wertelaers, P.
Wijnant, A.
Wilhelmsson, M.
. Willers, I.M
Bertl, W.
Deiters, K.
Erdmann, W.
Gabathuler, K.
Heising, S.
Horisberger, R.
Ingram, Q.
Kaestli, H.C
Kotlinski, D.
Konig, S.
Renker, D.
Rohe, T.
Spira, M.
Betev, B.
Davatz, G.
Dissertori, G.
Dittmar, M.
Djambazov, L.
Ehlers, J.
Eichler, R.
Faber, G.
Freudenreich, K.
Fuchs, J.F
Grab, C.
Holzner, A.
Ingenito, P.
Langenegger, U.
Lecomte, P.
Leshev, G.
Lister, A.
Luckey, P.D
Lustermann, W.
Maillefaud, J.D
Moortgat, F.
Nardulli, A.
Nessi-Tedaldi, F.
Pape, L.
Pauss, F.
Rykaczewski, H.
Roser, U.
Schinzel, D.
Starodumov, A.
Stockli, F.
Suter, H.
Tauscher, L.
Trub, P.
Von Gunten, H.P.
Wensveen, M.
Alagoz, E.
Amsler, C.
Chiochia, V.
Hoermann, C.
Prokofiev, K.
Regenfus, C.
Robmann, P.
Speer, T.
Steiner, S.
Wilke, L.
Blyth, S.
Chang, Y.H
Chen, E.A
Go, A.
Hung, C.C
Kuo, C.M
Lin, W.
Chang, P.
Chao, Y.
. Chen, K.F
Gao, Z.
Hsiung, Y.
Lei, Y.J
Schumann, J.
Shiu, J.G
Ueno, K.
Velikzhanin, Y.
Yeh, P.
Aydin, S.
Bakirci, M.N
Cerci, S.
Dumanoglu, I.
Erturk, S.
Esen, S.
Eskut, E.
Topaksu, A.K
Kurt, P.
Ozkurt, H.
Polatoz, A.
Sogut, K.
Topakli, H.
Vergili, M.
Yetkin, T.
Onengut, G.
Gamsizkan, H.
Ozkan, C.
Sekmen, S.
Serin-Zeyrek, M.
Sever, R.
Yazgan, E.
Zeyrek, M.
Cakir, A.
Cankocak, K.
Deliomeroglu, M.
Demir, D.
Dindar, K.
Gulmez, E.
Isiksal, E.
Kaya, M.
Kaya, O.
Ozkorucuklu, S.
Sonmez, N.
Grinev, B.
Lyubynskiy, V.
Senchyshyn, V.
Levchuk, L.
Sorokin, P.
Bailey, D.S
Barrass, T.
Brooke, J.J
Croft, R.
Cussans, D.
Evans, D.
Frazier, R.
Grant, N.
. Heath, G.P
. Heath, H.F
Huckvale, B.
Lynch, C.
Mackay, C.K
Metson, S.
Newbold, D.M
Smith, V.J
Tapper, R.J
Baird, S.A
Bell, K.W
. Brown, R.M
Cockerill, D.J.A
Coughlan, J.A
Flower, P.S
Francis, V.B
French, M.
Greenhalgh, J.
Halsall, R.
Hill, J.
Jones, L.
Kennedy, B.W
Lintern, L.
Lodge, A.B
Maddox, J.
Morrissey, Q.
Murray, P.
Pearson, M.
Quinton, S.
Salisbury, J.
Shah, A.
Shepherd-Themistocleous, C.
Smith, B.
Sproston, M.
Stephenson, R.
Taghavirad, S.
. Tomalin, I.R
Williams, J.H
Arteche, F.
Bainbridge, R.
Barber, G.
Barrillon, P.
Beuselinck, R.
Blekman, F.
Britton, D.
Colling, D.
Daskalakis, G.
Dewhirst, G.
Dris, S.
Foudas, C.
Fulcher, J.
Greder, S.
Hall, G.
Jones, J.
Leaver, J.
Macevoy, B.C
Maroney, O.
Nikitenko, A.
Papageorgiou, A.
Raymond, D.M
Ryan, M.J
Seez, C.
Sharp, P.
Takahashi, M.
Timlin, C.
Virdee, T.
Wakefield, S.
Wingham, M.
Zabi, A.
Zhang, Y.
Zorba, O.
Da Via, C.
Goitom, I.
. Hobson, P.R
Kyberd, P.
Munro, C.
Nebrensky, J.
Reid, I.
Sharif, O.
Taylor, R.
Teodorescu, L.
Watts, S.J
Yaselli, I.
Hazen, E.
Heering, A.H
Lazic, D.
Machado, E.
Osborne, D.
Rohlf, J.
Sulak, L.
. Rodriguez, F.V
Wu, S.
Cutts, D.
Hooper, R.
Landsberg, G.
Partridge, R.
Vanini, S.
Breedon, R.
Case, M.
Chertok, M.
Conway, J.
Cox, P.T
Erbacher, R.
Gunion, J.
Holbrook, B.
Ko, W.
Lander, R.
Pellett, D.
Smith, J.
Soha, A.
Tripathi, M.
Vogt, R.
Andreev, V.
Arisaka, K.
Cline, D.
Cousins, R.
Erhan, S.
Felcini, M.
Hauser, J.
Ignatenko, M.
Lisowski, B.
Matlock, D.
Matthey, C.
Mohr, B.
Mumford, J.
Otwinowski, S.
Rakness, G.
Schlein, P.
Shi, Y.
Tucker, J.
Valuev, V.
Wallny, R.
. Wang, H.G
Yang, X.
Zheng, YunLin Jacques
Clare, R.
Fortin, D.
Futyan, D.
Gary, J.W
Giunta, M.
Hanson, G.
Jeng, G.Y
Kao, S.C
Liu, Hong
Pasztor, G.
Satpathy, A.
Shen, B.C
Stringer, R.
Sytnik, V.
Wilken, R.
Zer-Zion, D.
Branson, J.G
Dusinberre, E.
Letts, J.
Martin, T.
Mojaver, M.
. Paar, H.P
Pi, H.
Pieri, M.
Rana, A.
Sharma, V.
White, A.
Wurthwein, F.
Affolder, A.
Campagnari, C.
Hill, C.
Incandela, J.
Kyre, S.
Lamb, J.
Richman, J.
Stuart, D.
White, D.
Albert, J.
Bornheim, A.
Bunn, J.
Chen, Jie
Denis, G.
Galvez, P.
Gataullin, M.
Legrand, I.
Litvine, V.
Ma, Y.
Nae, D.
Newman, H.B
Ravot, S.
Shevchenko, S.
Singh, S.
Steenberg, C.
Su, X.
Timciuc, V.
Van Lingen, F.
Veverka, J.
Voicu, B.R
Weinstein, A.
Wilkinson, R.
Yang, Y.
Zhang, L.Y
Zhu, K.
Zhu, R.Y
Ferguson, T.
Paulini, M.
Russ, J.
Terentyev, N.
Vogel, H.
Vorobiev, I.
Cumalat, J.P
Ford, W.T
Johnson, D.
Nauenberg, U.
Stenson, K.
Wagner, S.R
Alexander, J.
Cassel, D.
Ecklund, K.
Heltsley, B.
Jones, C.D
Kuznetsov, V.
Patterson, J.R
Ryd, A.
Thom, J.
Wittich, P.
Beetz, C.P
Cirino, G.
Podrasky, V.
Sanzeni, C.
Winn, D.
Abdullin, S.
Afaq, M.A
Albrow, M.
Amundson, J.
Apollinari, G.
Atac, M.
Badgett, W.
Bakken, J.A
Baldin, B.
Bauerdick, L.A.T
Baumbaugh, A.
Baur, U.
Bhat, P.C
Borcherding, F.
Burkett, K.
Butler, J.N
Cheung, H.
Churin, I.
Cihangir, S.
Demarteau, M.
Eartly, D.P
Elias, J.E
Elvira, V.D
Fisk, I.
Freeman, J.
Gartung, P.
Geurts, F.J.M
Glenzinski, D.A
Gottschalk, E.
Graham, G.
Green, D.
. Guglielmo, G.M
Guo, Y.
Gutsche, O.
Hahn, A.
Hanlon, J.
Hansen, Scott
. Harris, R.M
Hesselroth, T.
Holm, S.L
Holzman, B.
Iqbal, S.
James, E.
Johnson, M.
Joshi, U.
Klima, B.
Kowalkowski, J.
Kramer, T.
Kwan, S.
La Vallie, E.
Larwill, M.
Los, S.
Lueking, L.
Lukhanin, G.
Lusin, S.
Maeshima, K.
McBride, P.
Murray, S.J
O'Dell, V.
Paterno, M.
Patrick, J.
Petravick, D.
Pordes, R.
Prokofyev, O.
Rasmislovich, V.
Ratnikova, N.
Ronzhin, A.
Sekhri, V.
Sexton-Kennedy, E.
Shaw, T.
Skow, D.
. Smith, R.P
Spalding, W.J
Spiegel, L.
Stavrianakou, M.
Stiehr, G.
Suzuki, I.
Tan, P.
Tanenbaum, W.
Tkaczyk, S.
Veseli, S.
Vidal, Roland
Wenzel, H.
Whitmore, J.
Womersley, W.J
Wu, W.M
Wu, Y.
Yagil, A.
Yarba, J.
Yun, J.C
Acosta, D.
Avery, P.
Barashko, V.
Bartalini, P.
Bourilkov, D.
Cavanaugh, R.
Drozdetskiy, A.
Field, R.D
Fu, Y.
Gray, L.
Holmes, D.
Kim, B.J
Klimenko, S.
Konigsberg, J.
Korytov, A.
Kotov, K.
Levchenko, P.
Madorsky, A.
Matchev, K.
Mitselmakher, G.
Pakhotin, Y.
Prescott, C.
Ramond, P.
Rodriguez, J.L
Schmitt, M.
Scurlock, B.
Stoeck, H.
Yelton, J.
Boeglin, W.
Gaultney, V.
Kramer, L.
Linn, S.
Markowitz, P.
Martinez Garcia, Gines
Raue, B.
Reinhold, J.
Askew, A.
Bertoldi, M.
Dharmaratna, W.G.D
Gershtein, Y.
Hagopian, S.
Hagopian, V.
Jenkins, M.
. Johnson, K.F
Prosper, H.
Wahl, H.
Baarmand, M.
Baksay, L.
Guragain, S.
Hohlmann, M.
Mermerkaya, H.
Ralich, R.
Vodopiyanov, I.
Adams, M.R
. Betts, R.R
Gerber, C.E
Shabalina, E.
Smith, C.
Ten, T.
Akgun, U.
Ayan, A.S
Cooper, A.
Debbins, P.
Duru, F.
Fountain, M.
George, N.
Mccliment, E.
Merlo, J.P
Mestvirishvili, A.
Miller, M.J
Newsom, C.R
Norbeck, E.
Onel, Y.
Schmidt, I.
Wang, S.
Anderson, E.W
Atramentov, O.
Hauptman, J.M
Lamsa, J.
Barnett, B.A
Blumenfeld, B.
Chien, C.Y
Kim, D.W
Maksimovic, P.
Spangler, S.
Swartz, M.
Baringer, P.
Bean, A.
Coppage, D.
Grachov, O.
Kim, E.J
Murray, M.
Bandurin, D.
Bolton, T.
Khanov, A.
Maravin, Y.
Onoprienko, D.
Rizatdinova, F.
Sidwell, R.
Stanton, N.
Von Toerne, E.
Baden, D.
Bard, R.
Eno, S.C
Grassi, T.
Hadley, N.J
. Kellogg, R.G
Kunori, S.
Ratnikov, F.
Skuja, A.
Arcidiacono, R.
Ballintijn, M.
Bauer, G.
Harris, P.
Kravchenko, I.
Loizides, C.
Nahn, S.
Paus, C.
Pavlon, S.
Roland, C.
Roland, G.
Sumorok, K.
Vaurynovich, S.
Veres, G.
Wyslouch, B.
Bailleux, D.
Corum, S.
Cushman, P.
De Benedetti, A.
Dolgopolov, A.
Egeland, R.
Franzoni, G.
Gilbert, W.J
Grahl, J.
Haupt, J.
Kubota, Y.
Mans, J.
Pearson, N.
Rusack, R.
Singovsky, A.
Cremaldi, L.M
Godang, R.
Kroeger, R.
Sanders, D.A
Summers, D.
Bloom, K.
Claes, D.R
Dominguez, A.
Eads, M.
Lundstedt, C.
Malik, S.
. Snow, G.R
Sobol, A.
Iashvili, I.
Kharchilava, A.
Alverson, G.
Barberis, E.
Boeriu, O.
Eulisse, G.
Musienko, Y.
Muzaffar, S.
Osborne, I.
Reucroft, S.
Swain, J.
Taylor, L.
Tuura, L.
Wood, D.
Gobbi, B.
Kubantsev, M.
Schellman, H.
Spencer, E.
Velasco, M.
Baumbaugh, B.
Cason, N.M
Hildreth, M.
Karmgard, D.J
Marinelli, N.
Ruchti, R.
Warchol, J.
Wayne, M.
Bylsma, B.
Durkin, L.S
Gilmore, J.
Gu, J.
Herman, D.
Killewald, P.
Knobbe, K.
Ling, T.Y
Elmer, P.
Marlow, D.
Piroue, P.
Stickland, D.
Tully, C.
Wildish, T.
Wynhoff, S.
Xie, Z.
Apresyan, A.
Arndt, K.
Banicz, K.
. Barnes, V.E
Bolla, G.
Bortoletto, D.
Bujak, A.
Garfinkel, A.F
Lopez, O.G
Gutay, L.
Ippolito, N.
Kozhevnikov, Y.
Laasanen, A.T
Liu, C.
Maroussov, V.
Merkel, P.
Miller, D.H
Miyamoto, J.
Neumeister, N.
Rott, C.
Roy, A.
Sedov, A.
Shipsey, I.
Parashar, N.
Eppley, G.
Lee, S.J
Liu, J.
Matveev, M.
Nussbaum, T.
Padley, B.P
Roberts, J.
Tumanov, A.
Yepes, P.
Bodek, A.
Budd, H.
Chung, Y.S
De Barbaro, P.
Demina, R.
Eusebi, R.
Ginther, G.
Gotra, Y.
Hocker, A.
Husemann, U.
Korjenevski, S.
Sakumoto, W.
Slattery, P.
Tipton, P.
Zielinski, M.
Bartz, E.
Doroshenko, J.
Halkiadakis, E.
. Jacques, P.F
Kalelkar, M.S
Khits, D.
Lath, A.
Macpherson, A.
Perera, L.
Plano, R.
Rose, K.
Schnetzer, S.
Somalwar, S.
Stone, R.
Thomson, G.
Watts, T.L
Akchurin, N.
Carrell, K.W
Gumus, K.
Jeong, C.
Kim, H.
Papadimitriou, V.
Sill, A.
Spezziga, M.
Washington, E.
Wigmans, R.
Zhang, L.
Bapty, T.
Engh, D.
Johns, W.
Keskinpala, T.
Lopez, E.L
Neema, S.
Nordstrom, S.
Pathak, S.
Sheldon, P.
Vaandering, E.W
Webster, M.
Arenton, M.W
Conetti, S.
Cox, B.
Hirosky, R.
Imlay, R.
Ledovskoy, A.
Phillips, D.
Powell, H.
Ronquest, M.
Smith, D.
Baek, Y.W.
Bellinger, J.N
Bradley, D.
Carlsmith, D.
Crotty, I.
Dasu, S.
Feyzi, F.
Gorski, T.
Grothe, M.
Hogg, W.
Jaworski, M.
Klabbers, P.
Lanaro, A.
Loveless, R.
De Abril, M.M.
Reeder, D.
Smith, W.H
Wenman, D.
Atoyan, G.S
Dhawan, S.
Issakov, V.
Neal, H.
Poblaguev, A.
. Zeller, M.E
Yuldashev, B.S
Pokaż więcej
Temat :
HIGGS-BOSON PRODUCTION
TO-LEADING-ORDER
PRODUCTION CROSS-SECTION
LARGE HADRON COLLIDER
SUPERSYMMETRIC STANDARD MODEL
ELECTROWEAK SYMMETRY-BREAKING
LARGE TRANSVERSE-MOMENTUM
B-C MESON
SUPERCONDUCTING SUPER COLLIDER
SOFTLY BROKEN SUPERSYMMETRY
[PHYS.HEXP]Physics [physics]/High Energy Physics - Experiment [hep-ex]
Źródło :
Journal of Physics G: Nuclear and Particle Physics
Journal of Physics G: Nuclear and Particle Physics, IOP Publishing, 2007, 34, pp.995-1579. ⟨10.1088/0954-3899/34/6/S01⟩
Tytuł :
CMS Physics: Technical Design Report Volume 1: Detector Performance and Software
Autorzy :
Bayatian, G L
Chatrchyan, S
Hmayakyan, G
Sirunyan, A M
Adam, W
Bergauer, T
Dragicevic, M
Ero, J
Friedl, M
Fruehwirth, R
Ghete, V
Glaser, P
Hrubec, J
Jeitler, M
Krammer, M
Magrans, I
Mikulec, I
Mitaroff, W
Noebauer, T
Pernicka, M
Porth, P
Rohringer, H
Strauss, J
Taurok, A
Waltenberger, W
Walzel, G
Widl, E
Wulz, C-E
Fedorov, A
Korzhik, M
Missevitch, O
Zuyeuski, R
Chekhovsky, V
Dvornikov, O
Emeliantchik, I
Litomin, A
Mossolov, V
Shumeiko, N
Solin, A
Stefanovitch, R
Suarez Gonzalez, J
Tikhonov, A
Petrov, V
D'Hondt, J
De Weirdt, S
Goorens, R
Heyninck, J
Lowette, S
Tavernier, S
Van Doninck, Walter
Van Lancker, L
Bouhali, O
Clerbaux, B
De Lentdecker, G
Dewulf, J P
Mahmoud, T
Marage, P E
Neukermans, L
Sundararajan, V
Vander Velde, C
Vanlaer, P
Wickens, J
Assouak, S
Bonnet, J L
Bruno, G
Caudron, J
De Callatay, B
De Favereau De Jeneret, J
De Visscher, Simon
Delaere, C
Demin, P
Favart, D
Feltrin, E
Forton, E
Gregoire, G
Kalinin, S
Kcira, D
Keutgen, T
Leibenguth, G
Lemaitre, V
Liu, Y
Michotte, D
Militaru, O
Ninane, A
Ovyn, S
Pierzchala, T
Piotrzkowski, K
Roberfroid, V
Rouby, X
Teyssier, D
Van der Aa, O
Vander Donckt, M
Daubie, E
Herquet, P
Mollet, A
Romeyer, A
Beaumont, W
Cardaci, M
De Langhe, E
De Wolf, E A
Rurua, L
Souza, M H G
Oguri, V
Santoro, A
Sznajder, A
Vaz, M
Gregores, E M
Novaes, S F
Anguelov, T
Antchev, G
Atanasov, I
Damgov, J
Darmenov, N
Dimitrov, L
Genchev, V
Iaydjiev, P
Panev, B
Piperov, Stefan
Stoykova, S
Sultanov, G
Vankov, I
Dimitrov, A
Kozhuharov, V
Litov, L
Makariev, M
Marinov, A
Marinova, E
Markov, S
Mateev, M
Pavlov, B
Petkov, P
Sabev, C
Stoynev, S
Toteva, Z
Verguilov, V
Chen, G M
Chen, H S
He, K L
Jiang, C H
Li, W G
Liu, H M
Meng, X
Shen, X Y
Sun, H S
Yang, M
Zhao, W R
Zhuang, H L
Ban, Y
Cai, J
Liu, S
Qian, S J
Yang, Z C
Ye, Y L
Ying, J
Wu, J
Zhang, Z P
Godinovic, N
Puljak, I
Soric, I
Antunovic, Z
Dzelalija, M
Marasovic, K
Brigljevic, V
Ferencek, D
Kadija, K
Morovic, S
Planinic, M
Nicolaou, C
Papadakis, A
Razis, P A
Tsiakkouri, D
Hektor, A
Kadastik, M
Kannike, K
Lippmaa, E
Muntel, M
Raidal, M
Aarnio, P A
Czellar, S
Haeggstroem, E
Heikkinen, A
Harkonen, J
Karimaki, V
Kinnunen, R
Lampen, T
Lassila-Perini, K
Lehti, S
Linden, T
Luukka, P R
Michal, S
Maenpaa, T
Nysten, J
Stettler, M
Tuominen, E
Tuominiemi, J
Wendland, L
Tuuva, T
Guillaud, J P
Nedelec, P
Sillou, D
Anfreville, M
Beauceron, S
Bougamont, E
Bredy, P
Chipaux, R
Dejardin, M
Denegri, D
Descamps, J
Fabbro, B
Faure, J L
Ganjour, S
Gentit, F X
Givernaud, A
Gras, P
Hamel de Monchenault, G
Jarry, P
Kircher, F
Lemaire, M C
Levesy, B
Locci, E
Lottin, J P
Mandjavidze, I
Mur, M
Pasquetto, E
Payn, A
Rander, J
Reymond, J M
Rondeaux, F
Rosowsky, A
Sun, Z H
Verrecchia, P
Baffioni, S
Beaudette, F
Bercher, M
Berthon, U
Bimbot, S
Bourotte, J
Busson, P
Cerutti, M
Chamont, D
Charlot, C
Collard, C
Decotigny, D
Delmeire, E
Dobrzynski, L
Gaillac, A M
Geerebaert, Y
Gilly, J
Haguenauer, M
Karar, A
Mathieu, A
Milleret, G
Mine, P
Paganini, P
Romanteau, T
Semeniouk, I
Sirois, Y
Berst, J D
Brom, J M
Didierjean, F
Drouhin, F
Fontaine, J C
Goerlach, U
Graehling, P
Gross, L
Houchu, L
Juillot, P
Lounis, A
Maazouzi, C
Mangeol, D
Olivetto, C
Todorov, T
Van Hove, P
Vintache, D
Ageron, M
Agram, J L
Baulieu, G
Bedjidian, M
Blaha, J
Bonnevaux, A
Boudoul, G
Chabanat, E
Combaret, C
Contardo, D
Della Negra, R
Depasse, P
Dupasquier, T
El Mamouni, H
Estre, N
Fay, J
Gascon, S
Giraud, N
Girerd, C
Haroutunian, R
Ianigro, J C
Ille, B
Lethuillier, M
Lumb, N
Mathez, H
Maurelli, G
Mirabito, L
Perries, S
Ravat, O
Kvatadze, R
Roinishvili, V
Adolphi, R
Brauer, R
Braunschweig, W
Esser, H
Feld, L
Heister, A
Karpinski, W
Klein, K
Kukulies, C
Olzem, J
Ostapchuk, A
Pandoulas, D
Pierschel, G
Raupach, F
Schael, S
Schwering, G
Thomas, M
Weber, M
Wittmer, B
Wlochal, M
Adolf, A
Biallass, Philipp A
Bontenackels, M
Erdmann, M
Fesefeldt, H
Hebbeker, T
Hermann, S
Hilgers, G
Hoepfner, K
Hof, C
Kappler, S
Kirsch, M
Lanske, D
Philipps, B
Reithler, H
Rommerskirchen, T
Sowa, M
Szczesny, H
Tonutti, M
Tsigenov, O
Beissel, F
Davids, M
Duda, M
Flugge, G
Franke, T
Giffels, M
Hermanns, T
Heydhausen, D
Kasselmann, S
Kaussen, G
Kress, T
Linn, A
Nowack, A
Poettgens, M
Pooth, O
Stahl, A
Tornier, D
Flossdorf, A
Hegner, B
Mnich, J
Rosemann, C
Flucke, G
Holm, U
Klanner, R
Pein, U
Schirm, N
Schleper, P
Steinbruck, G
Stoye, M
Van Staa, R
Wick, K
Blum, P
Buege, V
De Boer, W
Dirkes, G
Fahrer, M
Feindt, M
Felzmann, U
Fernandez Menendez, J
Frey, M
Furgeri, A
Hartmann, F
Heier, S
Jung, C
Ledermann, B
Muller, Th
Niegel, M
Oehler, A
Ortega Gomez, T
Piasecki, C
Quast, G
Rabbertz, K
Saout, C
Scheurer, A
Schieferdecker, D
Schmidt, A
Simonis, H J
Theel, A
Vest, A
Weiler, T
Weiser, C
Weng, J
Zhukov, V
Karapostoli, G
Katsas, P
Kreuzer, P
Panagiotou, A
Papadimitropoulos, C
Anagnostou, G
Barone, M
Geralis, T
Kalfas, C
Koimas, A
Kyriakis, A
Kyriazopoulou, S
Loukas, D
Markou, A
Markou, C
Mavrommatis, C
Theofilatos, K
Vermisoglou, G
Zachariadou, A
Aslanoglou, X
Evangelou, I
Kokkas, P
Manthos, N
Papadopoulos, I
Sidiropoulos, G
Triantis, F A
Bencze, G
Boldizsar, L
Hajdu, C
Horvath, D
Laszlo, A
Odor, G
Sikler, F
Toth, N
Vesztergombi, G
Zalan, P
Molnar, J
Beni, N
Kapusi, A
Marian, G
Raics, P
Szabo, Z
Szillasi, Z
Zilizi, G
Bawa, H S
Beri, S B
Bhandari, V
Bhatnagar, V
Kaur, M
Kaur, R
Kohli, J M
Kumar, A
Singh, J B
Bhardwaj, A
Bhattacharya, S
Chatterji, S
Chauhan, S
Choudhary, B C
Gupta, P
Jha, M
Ranjan, K
Shivpuri, R K
Srivastava, A K
Borkar, S
Dixit, M
Ghodgaonkar, M
Kataria, S K
Lalwani, S K
Mishra, V
Mohanty, A K
Topkar, A
Aziz, T
Banerjee, S
Bose, S
Cheere, N
Chendvankar, S
Deshpande, P V
Guchait, M
Gurtu, A
Maity, M
Majumder, G
Mazumdar, K
Nayak, A
Patil, M R
Sharma, S
Sudhakar, K
Tonwar, S C
Acharya, Bannanje Sripath
Bheesette, S
Dugad, S
Kalmani, S D
Lakkireddi, V R
Mondal, N K
Panyam, N
Verma, P
Arabgol, M
Arfaei, H
Hashemi, M
Mohammadi, M
Mohammadi Najafabadi, M
Moshaii, A
Paktinat Mehdiabadi, S
Grunewald, M
Abbrescia, M
Barbone, L
Colaleo, A
Creanza, D
De Filippis, N
De Palma, M
Donvito, G
Fiore, L
Giordano, D
Iaselli, G
Loddo, F
Maggi, G
Maggi, M
Manna, N
Marangelli, B
Mennea, M S
My, S
Natali, S
Nuzzo, S
Pugliese, G
Radicci, V
Ranieri, A
Romano, F
Selvaggi, G
Silvestris, L
Tempesta, P
Trentadue, R
Zito, G
Abbiendi, G
Bacchi, W
Benvenuti, A
Bonacorsi, D
Braibant-Giacomelli, S
Capiluppi, P
Cavallo, F R
Ciocca, C
Codispoti, G
D'Antone, I
Dallavalle, G M
Fabbri, F
Fanfani, A
Giacomelli, P
Grandi, C
Guerzoni, M
Guiducci, L
Marcellini, S
Masetti, G
Montanari, A
Navarria, F
Odorici, F
Perrotta, A
Rossi, A
Rovelli, T
Siroli, G
Travaglini, R
Albergo, S
Chiorboli, M
Costa, S
Galanti, M
Gatto Rotondo, G
Noto, F
Potenza, R
Russo, G
Tricomi, A
Tuve, C
Bocci, A
Ciraolo, G
Ciulli, V
Civinini, C
D'Alessandro, R
Focardi, E
Genta, C
Lenzi, P
Macchiolo, A
Magini, N
Manolescu, F
Marchettini, C
Masetti, L
Mersi, S
Meschini, M
Paoletti, S
Parrini, G
Ranieri, R
Sani, M
Fabbricatore, P
Farinon, S
Greco, Mario
Cattaneo, G
De Min, A
Dominoni, M
Farina, F M
Ferri, F
Ghezzi, A
Govoni, P
Leporini, R
Magni, S
Malberti, M
Malvezzi, S
Marelli, S
Menasce, D
Moroni, L
Negri, P
Paganoni, M
Pedrini, D
Pullia, A
Ragazzi, S
Redaelli, Nicola Giuseppe
Rovelli, C
Rovere, M
Sala, L
Sala, S
Salerno, R
Tabarelli de Fatis, T
Vigano, S
Comunale, G
Fabozzi, F
Lomidze, D
Mele, S
Paolucci, P
Piccolo, D
Polese, G
Sciacca, C
Azzi, P
Bacchetta, N
Bellato, M
Benettoni, M
Bisello, D
Borsato, E
Candelori, A
Checchia, P
Conti, E
De Mattia, M
Dorigo, T
Drollinger, V
Fanzago, F
Gasparini, F
Gasparini, U
Giarin, M
Giubilato, P
Gonella, F
Kaminskiy, A
Karaevskii, S
Khomenkov, V
Lacaprara, S
Lippi, I
Loreti, M
Lytovchenko, O
Mazzucato, M
Meneguzzo, A T
Michelotto, M
Montecassiano, F
Nigro, M
Passaseo, M
Pegoraro, M
Rampazzo, G
Ronchese, P
Torassa, E
Ventura, S
Zanetti, M
Zotto, P
Zumerle, G
Belli, G
Berzano, U
De Vecchi, C
Guida, R
Necchi, M M
Ratti, S P
Riccardi, C
Sani, G
Torre, P
Vitulo, P
Ambroglini, F
Babucci, E
Benedetti, D
Biasini, M
Bilei, G M
Caponeri, B
Checcucci, B
Fano, L
Lariccia, P
Mantovani, G
Passeri, D
Pioppi, M
Placidi, P
Postolache, V
Ricci, D
Santocchia, A
Servoli, L
Spiga, D
Azzurri, P
Bagliesi, Giuseppe
Basti, A
Benucci, L
Bernardini, J
Boccali, T
Borrello, L
Bosi, F
Calzolari, F
Castaldi, R
Cerri, C
Cucoanes, A S
D'Alfonso, M
Dell'Orso, R
Dutta, S
Foa, L
Gennai, S
Giammanco, A
Giassi, A
Kartashov, D
Ligabue, F
Linari, S
Lomtadze, T
Lungu, G A
Mangano, B
Martinelli, G
Massa, M
Messineo, A
Moggi, A
Palla, F
Palmonari, F
Petrucciani, G
Raffaelli, F
Rizzi, A
Sanguinetti, G
Segneri, G
Sentenac, D
Serban, A T
Sguazzoni, G
Slav, A
Spagnolo, P
Tenchini, R
Tonelli, G
Venturi, A
Verdini, P G
Vos, M
Baccaro, S
Barone, L
Bartoloni, A
Cavallari, F
Costantini, S
Dafinei, I
Del Re, D
Diemoz, M
Gargiulo, C
Longo, E
Meridiani, P
Organtini, G
Rahatlou, S
Accomando, E
Arneodo, M
Ballestrero, A
Bellan, R
Biino, C
Bolognesi, S
Cartiglia, N
Cerminara, G
Cordero, M
Costa, M
Dellacasa, G
Demaria, N
Maina, E
Mariotti, C
Maselli, S
Mereu, P
Migliore, E
Monaco, V
Nervo, M
Obertino, M M
Pastrone, N
Petrillo, G
Romero, A
Ruspa, M
Sacchi, R
Staiano, A
Trapani, P P
Belforte, S
Cossutti, F
Della Ricca, G
Penzo, A
Cho, K
Ham, S W
Han, D
Kim, D H
Kim, G N
Kim, J C
Kim, W Y
Lee, M W
Oh, S K
Park, W H
Ro, S R
Son, D C
Suh, J S
Kim, J Y
Jung, S Y
Rhee, J T
Hong, B S
Hong, S J
Lee, K S
Park, I
Park, S K
Sim, K S
Won, E
Kim, S B
Carrillo Moreno, S
Castilla Valdez, H
Sanchez Hernandez, A
Salazar Ibarguen, H A
Morelos Pineda, Antonio
Gray, R N C
Krofcheck, D
Bernardino Rodrigues, N
Butler, Philip H
Williams, J C
Aftab, Z
Ahmad, M
Ahmad, U
Ahmed, I
Alam Jan, J
Asghar, M I
Asghar, S
Hafeez, M
Hoorani, H R
Ibrahim, M
Iftikhar, M
Khan, M S
Qaiser, N
Rehman, I
Solaija, T
Toor, S
Blocki, J
Cyz, A
Gladysz-Dziadus, E
Mikocki, S
Turnau, J
Wlodarczyk, Z
Zychowski, P
Bunkowski, K
Czyrkowski, H
Dabrowski, R
Dominik, W
Doroba, K
Kalinowski, A
Konecki, M
Krolikowski, J
Kudla, Ignacy M
Pietrusinski, M
Pozniak, K
Zabolotny, W
Zych, P
Bluj, M
Gokieli, R
Goscilo, L
Gorski, M
Nawrocki, K
Traczyk, P
Wrochna, G
Zalewski, P
Alemany-Fernandez, R
Almeida, C
Almeida, N
Araujo Trindade, A
Bordalo, P
Da Silva Rodrigues, P
Husejko, M
Jain, A
Kazana, M
Musella, P
Ramos, S
Rasteiro Da Silva, J
Ribeiro, P Q
Santos, M
Semiao, J
Silva, P
Teixeira, I
Teixeira, J P
Varela, J
Afanasiev, S
Babich, K
Belotelov, I
Elsha, V
Ershov, Y
Filozova, I
Golunov, A
Golutvin, I
Gorbounov, N
Gramenitski, I
Kalagin, V
Kamenev, A
Karjavin, V
Khabarov, S
Khabarov, V
Kiryushin, Y
Konoplyanikov, V
Korenkov, V
Kozlov, G
Kurenkov, A
Lanev, A
Lysiakov, V
Malakhov, A
Melnitchenko, I
Mitsyn, V V
Moisenz, K
Moisenz, P
Movchan, S
Nikonov, E
Oleynik, D
Palichik, V
Perelygin, V
Petrosyan, A
Rogalev, E
Samsonov, V
Savina, M
Semenov, R
Shmatov, S
Shulha, S
Smirnov, V
Smolin, D
Tcheremoukhine, A
Teryaev, O
Tikhonenko, E
Vassiliev, S
Vishnevskiy, A
Volodko, A
Zamiatin, N
Zarubin, A
Zarubin, P
Zubarev, E
Bondar, N
Golovtsov, V
Golyash, A
Ivanov, Y
Kim, V
Kozlov, V
Lebedev, V
Makarenkov, G
Orishchin, E
Shevel, A
Sknar, V
Smirnov, I
Sulimov, V
Tarakanov, V
Uvarov, L
Velichko, G
Volkov, S
Vorobyev, A
Andreev, Yu
Anisimov, A
Gninenko, S
Golubev, N
Gorbunov, D
Kirsanov, M
Kovzelev, A
Krasnikov, N
Matveev, V
Pashenkov, A
Postoev, V E
Sadovski, A
Solovey, A
Soloviev, D
Stepanova, L
Toropin, A
Gavrilov, V
Ilina, N
Kaftanov, V
Kiselevich, I
Kolosov, V
Kossov, M
Krokhotin, A
Kuleshov, S
Oulianov, A
Safronov, G
Semenov, S
Stolin, V
Vlasov, E
Zaytsev, V
Fomenko, A M
Konovalova, N
Lebedev, A I
Lvova, N
Rusakov, S V
Terkulov, A
Boos, E
Dubinin, M
Dudko, L
Ershov, A
Gribushin, A
Ilyin, V
Klyukhin, V
Kodolova, Olga
Lokhtin, I
Petrushanko, S
Sarycheva, L
Savrin, V
Sherstnev, A
Snigirev, A
Teplov, K
Vardanyan, I
Abramov, V
Azhguirei, I
Bitioukov, S
Datsko, K
Filine, A
Goncharov, P
Grishin, V
Inyakin, A
Kachanov, V
Khmelnikov, A
Konstantinov, D
Korablev, A
Krychkine, V
Levine, A
Lobov, I
Pikalov, V
Ryutin, R
Slabospitsky, S
Sourkov, A
Sytine, A
Tourtchanovitch, L
Troshin, S
Tyurin, N
Uzunian, A
Volkov, A
Zelepoukine, S
Adzic, P
Krpic, D
Maletic, D
Milenovic, P
Puzovic, J
Smiljkovic, N
Zupan, M
Aguilar-Benitez, M
Alberdi, J
Alcaraz Maestre, J
Aldaya Martin, M
Arce, P
Barcala, J M
Burgos Lazaro, C
Caballero Bejar, J
Calvo, E
Cardenas Montes, M
Cerrada, M
Chamizo Llatas, M
Colino, N
Daniel, M
De La Cruz, B
Fernandez Bedoya, C
Ferrando, A
Fouz, M C
Garcia-Abia, Pablo
Hernandez, J M
Josa, M I
Luque, J M
Marin, J
Merino, G
Molinero, A
Navarrete, J J
Oller, J C
Perez Calle, E
Romero, L
Salicio, J
Villanueva Munoz, C
Willmott, C
Yuste, C
Albajar, C
de Troconiz, J F
Fernandez, M
Jimenez, I
Teixeira, R F
Cuevas, J
Lopez, J M
Naves Sordo, H
Vizan Garcia, J M
Calderon, A
Cano Fernandez, D
Diaz Merino, I
Garcia Moral, L A
Gomez, G
Gonzalez Caballero, I
Gonzalez Sanchez, J
Lopez Virto, A
Marco, J
Marco, R
Martinez Rivero, C
Martinez Ruiz del Arbol, P
Matorras, F
Patino Revuelta, A
Rodrigo, T
Rodriguez Gonzalez, D
Ruiz Jimeno, Alberto
Sobron Sanudo, M
Vila, I
Vilar Cortabitarte, R
Abbaneo, D
Abbas, S M
Agostino, L
Akhtar, S
Amapane, N
Araujo Meleiro, B
Argiro, S
Ashby, S
Aspell, P
Auffray, E
Axer, M
Ball, A
Bangert, N
Barney, D
Bernet, C
Bialas, W
Bloch, C
Bloch, P
Bonacini, S
Bosteels, M
Boyer, V
Branson, A
Brett, A M
Breuker, H
Bruneliere, R
Buchmuller, O
Campi, D
Camporesi, T
Cano, E
Carrone, E
Cattai, A
Chierici, R
Christiansen, T
Cittolin, S
Corrin, E
Corvo, M
Cucciarelli, S
Cure, B
d'Enterria, David G
De Roeck, A
Delikaris, D
Della Negra, M
Dierlamm, A
Elliott-Peisert, A
Eppard, M
Foeth, H
Folch, R
Fratianni, S
Funk, W
Gaddi, A
Gastal, M
Gayde, J C
Gerwig, H
Gill, K
Giolo-Nicollerat, A A
Glege, F
Gomez-Reino Garrido, R
Goudard, R
Gutleber, J
Hansen, M
Hartert, J
Herve, Alain
Hoffmann, H F
Honma, A
Huhtinen, M
Iles, G
Innocente, V
Jank, W
Janot, P
Kloukinas, K
Lasseur, C
Lebeau, M
Lecoq, P
Leonidopoulos, C
Letheren, M
Ljuslin, C
Loos, R
Magazzu, G
Malgeri, L
Mannelli, M
Marchioro, A
Meijers, F
Meschi, E
Moser, R
Mulders, M
Nash, J
Ofierzynski, R A
Oh, A
Olbrechts, P
Onnela, A
Orsini, L
Pal, I
Papotti, G
Paramatti, R
Passardi, G
Perea Solano, B
Perinic, G
Petagna, P
Petrilli, A
Pfeiffer, A
Pimia, M
Pintus, R
Postema, H
Principe, R
Puerta Pelayo, J
Racz, A
Rehn, J
Reynaud, S
Risoldi, M
Rodrigues Simoes Moreira, P
Rolandi, G
Rosinsky, P
Rumerio, P
Sakulin, H
Samyn, D
Schilling, F P
Schwick, C
Schafer, C
Segoni, I
Sharma, A
Siegrist, P
Sinanis, N
Sphicas, P
Spiropulu, M
Szoncso, F
Teller, O
Treille, D
Troska, J
Tsesmelis, E
Tsirigkas, D
Tsirou, A
Ungaro, D
Vasey, F
Vazquez Acosta, Monica Luisa
Veillet, L
Vichoudis, P
Wertelaers, P
Wijnant, A
Wilhelmsson, M
Willers, I M
Bertl, Wilhelm H
Deiters, K
Erdmann, W
Gabathuler, K
Heising, S
Horisberger, R
Ingram, Q
Kaestli, H C
Kotlinski, D
Konig, S
Renker, D
Rohe, T
Spira, M
Betev, B
Davatz, G
Dissertori, G
Dittmar, M
Djambazov, L
Ehlers, J
Eichler, R
Faber, G
Freudenreich, K
Fuchs, J F
Grab, C
Holzner, A
Ingenito, P
Langenegger, U
Lecomte, P
Leshev, G
Lister, A
Luckey, David
Lustermann, W
Maillefaud, J D
Moortgat, F
Nardulli, A
Nessi-Tedaldi, F
Pape, L
Pauss, F
Rykaczewski, H
Roser, U
Schinzel, D
Starodumov, A
Stockli, F
Suter, H
Tauscher, L
Trub, P
von Gunten, H P
Wensveen, M
Alagoz, E
Amsler, Claude
Chiochia, V
Hoermann, C
Prokofiev, K
Regenfus, Christian
Robmann, P
Speer, T
Steiner, S
Wilke, L
Blyth, S
Chang, Y H
Chen, E A
Go, A
Hung, C C
Kuo, C M
Lin, W
Chang, P
Chao, Y
Chen, K F
Gao, Z
Hsiung, Y
Lei, Y J
Schumann, J
Shiu, J G
Ueno, K
Velikzhanin, Y
Yeh, P
Aydin, S
Bakirci, M N
Cerci, S
Dumanoglu, I
Erturk, S
Esen, S
Eskut, E
Kayis Topaksu, A
Kurt, P
Ozkurt, H
Polatoz, A
Sogut, K
Topakli, H
Vergili, M
Yetkin, T
Onengut, G
Gamsizkan, H
Ozkan, C
Sekmen, S
Serin-Zeyrek, M
Sever, R
Yazgan, E
Zeyrek, M
Cakir, A
Cankocak, K
Deliomeroglu, M
Demir, D
Dindar, K
Gulmez, Erhan
Isiksal, E
Kaya, M
Kaya, O
Ozkorucuklu, S
Sonmez, N
Grinev, B
Lyubynskiy, V
Senchyshyn, V
Levchuk, L
Sorokin, P
Bailey, D S
Barrass, T
Brooke, J J
Croft, R
Cussans, D
Evans, D
Frazier, R
Grant, N
Heath, G P
Heath, H F
Huckvale, B
Lynch, C
Mackay, C K
Metson, S
Newbold, D M
Smith, V J
Tapper, R J
Baird, S A
Bell, Kenneth Watson
Brown, Robert M
Cockerill, D J A
Coughlan, J A
Flower, P S
Francis, V B
French, M
Greenhalgh, R Justin
Halsall, R
Hill, J
Jones, L
Kennedy, B W
Lintern, L
Lodge, A B
Maddox, J
Morrissey, Q
Murray, P
Pearson, M
Quinton, S
Salisbury, J
Shah, A
Shepherd-Themistocleous, C
Smith, B
Sproston, M
Stephenson, R
Taghavirad, S
Tomalin, I R
Williams, J H
Arteche, F
Bainbridge, R
Barber, G
Barrillon, P
Beuselinck, R
Blekman, F
Britton, D
Colling, D
Daskalakis, G
Dewhirst, G
Dris, Stefanos
Foudas, C
Fulcher, J
Greder, S
Hall, G
Jones, J
Leaver, J
MacEvoy, B C
Maroney, O
Nikitenko, A
Papageorgiou, A
Raymond, D M
Ryan, M J
Seez, C
Sharp, P
Takahashi, M
Timlin, C
Virdee, T
Wakefield, S
Wingham, M
Zabi, A
Zhang, Y
Zorba, O
Da Via, C
Goitom, I
Hobson, P R
Kyberd, P
Munro, C
Nebrensky, J
Reid, I
Sharif, O
Taylor, R
Teodorescu, L
Watts, S J
Yaselli, I
Hazen, E
Heering, A H
Lazic, D
Machado, E
Osborne, D
Rohlf, J
Sulak, L
Varela Rodriguez, F
Wu, S
Cutts, D
Hooper, R
Landsberg, G
Partridge, Richard
Vanini, S
Breedon, R
Case, M
Chertok, M
Conway, J
Cox, P T
Erbacher, R
Gunion, J
Holbrook, B
Ko, W
Lander, R
Pellett, David E
Smith, J
Soha, A
Tripathi, M
Vogt, R
Andreev, V
Arisaka, K
Cline, D
Cousins, R
Erhan, S
Felcini, M
Hauser, J
Ignatenko, M
Lisowski, B
Matlock, D
Matthey, C
Mohr, B
Mumford, J
Otwinowski, S
Rakness, G
Schlein, P
Shi, Y
Tucker, J
Valuev, V
Wallny, R
Wang, H G
Yang, X
Zheng, Y
Clare, R
Fortin, D
Futyan, D
Gary, John William
Giunta, Marina
Hanson, G
Jeng, G Y
Kao, S C
Liu, H
Pasztor, G
Satpathy, A
Shen, B C
Stringer, R
Sytnik, V
Wilken, R
Zer-Zion, D
Branson, J G
Dusinberre Sudano, Elizabeth Jane
Letts, J
Martin, T
Mojaver, M
Paar, H P
Pi, H
Pieri, M
Rana, A
Sharma, V
White, A
Wuerthwein, Frank K
Affolder, A
Campagnari, C
Hill, C
Incandela, J
Kyre, S
Lamb, J
Richman, J
Stuart, D
White, D
Albert, J
Bornheim, A
Bunn, J
Chen, J
Denis, G
Galvez, P
Gataullin, M
Legrand, I
Litvine, Vladimir A
Ma, Y
Nae, D
Newman, H B
Ravot, S
Shevchenko, S
Singh, S
Steenberg, C
Su, X
Timciuc, V
van Lingen, F
Veverka, J
Voicu, B R
Weinstein, A
Wilkinson, R
Yang, Y
Zhang, L Y
Zhu, K
Zhu, R Y
Ferguson, T
Paulini, M
Russ, J
Terentyev, N
Vogel, H
Vorobiev, I
Cumalat, J P
Ford, William T
Johnson, D
Nauenberg, U
Stenson, K
Wagner, S R
Alexander, J
Cassel, D
Ecklund, K
Heltsley, B
Jones, C D
Kuznetsov, V
Patterson, J R
Ryd, A
Thom, J
Wittich, P
Beetz, C P
Cirino, G
Podrasky, V
Sanzeni, C
Winn, D
Abdullin, S
Afaq, M A
Albrow, M
Amundson, J
Apollinari, G
Atac, M
Badgett, W
Bakken, J A
Baldin, B
Bauerdick, L A T
Baumbaugh, A
Baur, U
Bhat, P C
Borcherding, F
Burkett, K
Butler, J N
Cheung, H
Churin, I
Cihangir, S
Demarteau, M
Eartly, David P
Elias, J E
Elvira, V D
Fisk, I
Freeman, J
Gartung, P
Geurts, F J M
Glenzinski, D A
Gottschalk, Erik Edward
Graham, G
Green, D
Guglielmo, G M
Guo, Y
Gutsche, O
Hahn, A
Hanlon, J
Hansen, S
Harris, R M
Hesselroth, T
Holm, S L
Holzman, Burt
Iqbal, S
James, E
Johnson, M
Joshi, U
Klima, B
Kowalkowski, J
Kramer, T
Kwan, S
La Vallie, E
Larwill, M
Los, S
Lueking, L
Lukhanin, G
Lusin, S
Maeshima, K
McBride, P
Murray, S J
O'Dell, V
Paterno, M
Patrick, J
Petravick, D
Pordes, Ruth
Prokofyev, O
Rasmislovich, V
Ratnikova, N
Ronzhin, A
Sekhri, V
Sexton-Kennedy, E
Shaw, T
Skow, D
Smith, R P
Spalding, W J
Spiegel, L
Stavrianakou, M
Stiehr, G
Suzuki, I
Tan, P
Tanenbaum, W
Tkaczyk, S
Veseli, S
Vidal, R
Wenzel, H
Whitmore, J
Womersley, W J
Wu, W M
Wu, Y
Yagil, A
Yarba, J
Yun, J C
Acosta, D
Avery, P
Barashko, V
Bartalini, P
Bourilkov, D
Cavanaugh, R
Drozdetskiy, A
Field, R D
Fu, Y
Gray, L
Holmes, D
Kim, B J
Klimenko, S
Konigsberg, J
Korytov, A
Kotov, K
Levchenko, P
Madorsky, A
Matchev, K
Mitselmakher, Guenakh
Pakhotin, Y
Prescott, C
Ramond, P
Rodriguez, J L
Schmitt, M
Scurlock, B
Stoeck, H
Yelton, J
Boeglin, W
Gaultney, V
Kramer, L
Linn, S
Markowitz, P
Martinez, G
Raue, B
Reinhold, J
Askew, A
Bertoldi, M
Dharmaratna, Welathantri G D
Gershtein, Y
Hagopian, S
Hagopian, V
Jenkins, M
Johnson, K F
Prosper, H
Wahl, H
Baarmand, M
Baksay, L
Guragain, S
Hohlmann, M
Mermerkaya, H
Ralich, R
Vodopiyanov, I
Adams, M R
Betts, R R
Gerber, C E
Shabalina, E
Smith, C
Ten, T
Akgun, U
Ayan, A S
Cooper, A
Debbins, P
Duru, F
Fountain, M
George, N
McCliment, E
Merlo, J P
Mestvirishvili, A
Miller, M J
Newsom, C R
Norbeck, E
Onel, Y
Schmidt, I
Wang, S
Anderson, E W
Atramentov, O
Hauptman, J M
Lamsa, J
Barnett, B A
Blumenfeld, Barry J
Chien, C Y
Kim, D W
Maksimovic, P
Spangler, S
Swartz, M
Baringer, Philip S
Bean, A
Coppage, D
Grachov, O A
Kim, E J
Murray, M
Bandurin, D
Bolton, T
Khanov, A
Maravin, Y
Onoprienko, D
Rizatdinova, F
Sidwell, R
Stanton, N
Von Toerne, E
Baden, D
Bard, R
Eno, S C
Grassi, T
Hadley, N J
Kellogg, R G
Kunori, S
Ratnikov, F
Skuja, A
Arcidiacono, R
Ballintijn, M
Bauer, G
Harris, P
Kravchenko, I
Loizides, C
Nahn, S
Paus, C
Pavlon, S
Roland, C
Roland, G
Sumorok, K
Vaurynovich, S
Veres, G
Wyslouch, B
Bailleux, D
Corum, S
Cushman, P
De Benedetti, A
Dolgopolov, A
Egeland, R
Franzoni, G
Gilbert, W J
Grahl, J
Haupt, J
Kubota, Y
Mans, J
Pearson, N
Rusack, R
Singovsky, A
Cremaldi, L M
Godang, R
Kroeger, R
Sanders, D A
Summers, D
Bloom, Kenneth A
Claes, D R
Dominguez, A
Eads, M
Lundstedt, C
Malik, S
Snow, G R
Sobol, A
Iashvili, I
Kharchilava, A
Alverson, G
Barberis, E
Boeriu, O
Eulisse, G
Musienko, Y
Muzaffar, S
Osborne, I
Reucroft, S
Swain, J
Taylor, L
Tuura, Lassi A
Wood, D
Gobbi, B
Kubantsev, M
Schellman, H
Spencer, E
Velasco, M
Baumbaugh, B
Cason, N M
Hildreth, M
Karmgard, D J
Marinelli, N
Ruchti, R
Warchol, J
Wayne, M
Bylsma, B
Durkin, L S
Gilmore, J
Gu, J
Herman, D
Killewald, P
Knobbe, K
Ling, T Y
Elmer, P
Marlow, D
Piroue, P
Stickland, D
Tully, C
Wildish, T
Wynhoff, S
Xie, Z
Apresyan, A
Arndt, K
Banicz, K
Barnes, V E
Bolla, G
Bortoletto, D
Bujak, A
Garfinkel, A F
Gonzalez Lopez, O
Gutay, L
Ippolito, N
Kozhevnikov, Y
Laasanen, A T
Liu, C
Maroussov, V
Merkel, P
Miller, David Harry
Miyamoto, J
Neumeister, N
Rott, C
Roy, A
Sedov, A
Shipsey, I
Parashar, N
Eppley, G
Lee, S J
Liu, J
Matveev, M
Nussbaum, T
Padley, B Paul
Roberts, J
Tumanov, A
Yepes, P
Bodek, A
Budd, Howard Scott
Chung, Y S
De Barbaro, P
Demina, R
Eusebi, R
Ginther, G
Gotra, Y
Hocker, James Andrew
Husemann, U
Korjenevski, S
Sakumoto, W
Slattery, P
Tipton, P
Zielinski, M
Bartz, E
Doroshenko, J
Halkiadakis, E
Jacques, P F
Kalelkar, M S
Khits, D
Lath, A
Macpherson, A
Perera, L
Plano, R
Rose, K
Schnetzer, S
Somalwar, S
Stone, R
Thomson, G
Watts, T L
Akchurin, N
Carrell, K W
Gumus, Kazim Ziya
Jeong, C
Kim, H
Papadimitriou, V
Sill, A
Spezziga, M
Washington, E
Wigmans, R
Zhang, L
Bapty, T
Engh, D
Johns, W
Keskinpala, T
Luiggi Lopez, E
Neema, S
Nordstrom, S
Pathak, S
Sheldon, P
Vaandering, E W
Webster, M
Arenton, M W
Conetti, S
Cox, B
Hirosky, R
Imlay, R
Ledovskoy, A
Phillips, D II
Powell, H
Ronquest, M
Smith, D
Baek, Y W
Bellinger, James Nugent
Bradley, D
Carlsmith, D
Crotty, I
Dasu, S
Feyzi, F
Gorski, T
Grothe, M
Hogg, W
Jaworski, M
Klabbers, P
Lanaro, A
Loveless, R
Magrans de Abril, M
Reeder, D
Smith, W H
Wenman, D
Atoyan, G S
Dhawan, S
Issakov, V
Neal, H
Poblaguev, A
Zeller, M E
Yuldashev, B S
Pokaż więcej
Temat :
Detectors and Experimental Techniques
Tytuł :
Antiproton-proton annihilation at rest into π π η and π π η from atomic S and P states.
Autorzy :
Weidenauer, P.
Duch, K.
Heel, M.
Kalinowsky, H.
Kayser, F.
Klempt, E.
May, B.
Reifenröther, J.
Schreiber, O.
Ziegler, M.
Bailey, D.
Barlag, S.
Butler, J.
Gastaldi, U.
Landua, R.
Sabev, C.
Dahme, W.
Feld-Dahme, F.
Schaefer, U.
Wodrich, W.
Pokaż więcej
Źródło :
Zeitschrift für Physik. C, Particles & Fields; 1990, Vol. 47 Issue 3, p353-365, 13p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies