Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sachkov, Yu. L."" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Coadjoint Orbits and Time-Optimal Problems for Step-\documentclass[12pt]{minimal} \usepackage{amsmath} \usepackage{wasysym} \usepackage{amsfonts} \usepackage{amssymb} \usepackage{amsbsy} \usepackage{mathrsfs} \usepackage{upgreek} \setlength{\oddsidemargin}{-69pt} \begin{document}$$2$$\end{document} Free Nilpotent Lie Groups
Autorzy :
Sachkov, Yu. L.
Pokaż więcej
Źródło :
Mathematical Notes. 108(5-6):867-876
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Periodic Time-Optimal Controls on Two-Step Free-Nilpotent Lie Groups
Autorzy :
Sachkov, Yu. L.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Źródło :
Doklady Mathematics. 101(3):262-264
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies