Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sam, Steven"" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-5 z 5
Tytuł :
Schubert varieties and finite free resolutions of length three.
Autorzy :
Sam, Steven V
Weyman, Jerzy
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the American Mathematical Society; May2021, Vol. 149 Issue 5, p1943-1955, 13p
Czasopismo naukowe
    Wyświetlanie 1-5 z 5

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies