Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ

Wyszukujesz frazę ""Sanz C."" wg kryterium: Autor


Wyświetlanie 1-90 z 90
Tytuł :
Predictive factors for early- and late-onset surgical site infections in patients undergoing elective colorectal surgery. A multicentre, prospective, cohort study.
Autorzy :
Gomila, A.
Carratalà, J.
Biondo, S.
Badia, J.M.
Fraccalvieri, D.
Shaw, E.
Diaz-Brito, V.
Pagespetit, L.
Freixas, N.
Brugués, M.
Mora, L.
Perez, R.
Sanz, C.
Arroyo, N.
Iftimie, S.
Limón, E.
Gudiol, F.
Pujol, M.
Gomila, Aina
Carratalà, Jordi
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Hospital Infection; May2018, Vol. 99 Issue 1, p24-30, 7p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anxiety, Depression, and Asthma Control: Changes After Standardized Treatment
Autorzy :
Sastre, Joaquín
Crespo, Astrid
Fernandez-Sanchez, Antonio
Rial, Manuel
Plaza, Vicente
González, F. Callejas
López, J. Jiménez
Riaza, M. Martínez
Orenes, M. Moscardó
Montaño, P. Prieto
Toro, M. Torrecillas
Balaguer, C. Andreu
Girones, M. Antón
Martinez, C. Baeza
Martín, I. Flores
Delgado, P. Gonzalez
Calahorro, M. Martos
Carrasco, G. Mediero
Pacheco, R. Rodríguez
Tomás, V. Vilella
Godoy, M. Mota
Yébenes, J. Zapata
Balza De Vallejo, O. Villarreal
Fernandez, J. Alvarez
Gonzalez, T. Bazus
De Las Pozas, G. Castaño
Donado, C. Diaz
Angulo, S. Díaz
Ortiz, G. Gala
Mañana, B. Requejo
Gonzalez, R. Blanco
Nieves, E. Gómez
Torrado, J. Marin
Culla, M. Dordal
Pla, J. Juanola
Bellfill, R. Lleonart
Velasco, J. Martos
Nogues, E. Pinto
Ortun, M. Rivera
Aguñin, P. Rubinstein
Farre, N. Subira
Combas, J. Valldeperas
Zubeldia, I. Ansotegui
Hortigüela, G. Bernaola
Ayuso, J. Ciruelos
Álvarez, G. González
Peña, M. Herrerias
Castro, A. Lahuerta
Llorente, P. Losada
Martinez, P. Marin
Malanda, N. Marina
Gonzalez, F. Garcia
Miguel, T. Peña
Hernandez, M.
Timon, S. Jimenez
Carreño, S. Porcel
Olbah, M. Alwakil
Muñoz, A. Arnedillo
Mohedad, J. Chamorro
Fernandez, D. Gutierrez
Camacho, A. Letran
Lopez, C. Merinas
Gonzalez, M. Millan
Bernal, S. Niño
Pellon, L. Fernandez
Miguel, E. Morchon
Portal, F. Ortiz
Rodríguez, A. Suárez
Alapont, M. Modesto
Raducan, I.
Segarra, M. Salvador
Bonilla, P. Galindo
Calderon, P. Mata
Rodriguez, M. Mena
Martinez, R. Lama
Pérez, M. Martín
Villarejo, M. Morales
Aparicio, M. Blanco
Muíño Joga, M. Do
Garcia-Boente, L. Fontan
Paz, V. García
Barcala, F. Gonzalez
Orjales, R. Nuñez
Castedo, C. Rabade
Diaz, M. Rico
Fernandez, A. Moreno
Español, S. Aparicio
San Francisco, A. Ruiz
Navarrete, B. Alcázar
Gomez De Cadiz, L. Cassini
Rodriguez, M. Escribano
Lopez, J. Florido
Jiménez, M. Lara
Caballero, J. Lopez
Ceres, M. Martínez
Costoya, R. Mayorgas
García, C. Morales
Vilchez, M. Rojas
Ortiz, A. Romero
Mazuecos, J. Beitia
Castro, A. Vega
Arenaza, B. Labeguerie
Mendizabal, S. Lizarza
Sampedro, I. Perez
Vazquez, L. Valverde
De Sus, J. Cegoñino
Villa, J. Compaired
Pargada, D. Ferrer
Jarque, J. Herrero
Patiño, M. Chacon
Gomila, A. Fuster
Pastrie, F. Nicolau
Lopez, J. Almagro
Martinez, P. Benito
Ruiz De Lobera, A. Velez
Gonzalez, F. Carballada
Carral, C. Perez
Racamonde, A. Veres
Del Pino, M. Cervera
Sacanell, J. Rozadilla
García, I. Ali
Mejias, Y. Anta
Bausela, B. Añíbarro
Cozar, M. Arroyo
Sanz, P. Barranco
Bobolea, I.
Fernandez, A. Bueso
De Santiago Delgado, E.
Campos, R. Diaz
Uña, J. Donado
Vila, A. Feliu
Cano, M. Gandolfo
De Pedro, J. Garcia
Galicia, M. Garcimartin
De Olano, D. González
Barbudo, B. Huertas
Viña, A. López
Peña, A. Losada
Martin, G. Minguez
De Francisco, A. Montoro
Borque, R. Moreno
Moro, M.
Prieto, M. Ramirez
Frutos, M. Reche
Jimenez, B. Rodriguez
Rodríguez, M.
Ribate, D. Romero
Perez, F. Ruano
Hornillos, J. Ruiz
López, P. Sánchez
Martinez, F. Sola
Garrido-Lestache, J. Subiza
Gambasica, Z. Vasquez
Albelda, C. Vila
Ramirez, J. Alcazar
De Luiz Martínez, G.
Núñez, I. García
De Luna, F. Linde
Sáenz De Tejada, E. Ortega
Galo, A. Padilla
Martinez, R. Rodriguez
Esojo, M. Soria
Espinosa, R. Andujar
Inglés, M. Avilés
Mora, R. Bernabeu
Campos, M. Franco
Arellano, M. Peña
Puebla, M. Alvarez
Figueroa, B. García
Fernández, S. Garrido
Rivera, J. Olaguibel
Purroy, A. Tabar
Garazo, B. Presedo
Losada, S. Varela
Villamuza, Y. García
Bonny, J. Cumplido
Sintes, R. Alvarez
Landin, J. Castro
Paz, A. Cobas
Abelaira, M. Corbacho
Rio, F. Iglesias
Sanmartín, A. Pallarés
Picans, I.
Moreira, A. Regueiro
Romera, R. Tejedor
Aznar, J. Igea
Bellido, F. Muñoz
Hernandez, M. Rodriguez
Perez, R. González
Flores, H. Izaguirre
Gutierrez, F. Alvarez
Cimbollek, S.
De Luque Piñana, V.
Gallardo, J. Medina
Garcia, V. Moreno
Cuevas, J. Orta
Crespo, Y. Puente
Enriquez, J. Quiralte
Dominguez, P. Serrano
Elias, Ò. Sotorra
Pamplona, M. Muñoz
Lara, M. Jimenez
De Gregorio, A. Moral
Martin, M. Alvariño
Canelles, M. Ballester
Baixauli, E. Burches
Serra, P. Catalán
Gregori, M. Climent
Rodriguez, P. Cordero
De Las Marinas Alvarez, M.
Palacios, M. Díaz
El-Qutob López, D.
Giner, J. Greses
Lara, S. Herrera
Martínez, G. Jorro
Santafé, J. Liñana
Bayo, A. Lloris
Moragon, E. Martinez
Sancho, I. Molero
Lacomba, J. Montoro
Sendra, E. Naval
Seisdedos, L. Navarro
Bertol, B. Orosa
Iniesta, A. Robles
Cubillan, J. Ruiz
Sánchez-Toril López, F.
Vinuesa, A. Saura
Gomez, A. Alonso
De Frutos Arribas, J.
Fernandez, E. Macias
Alonso, A. Sanchez
Sanz, C. Colás
Fuentes, M. Domínguez
Sotillos, M. Garcés
Arazuri, N. Segura
Pokaż więcej
Źródło :
The Journal of Allergy and Clinical Immunology: In Practice; 20180101, Issue: Preprints
Periodyk
Tytuł :
Respuesta a la carta al director: «Existe realmente consenso entre los anestesistas y los cirujanos sobre el bloqueo neuromuscular: algunas consideraciones metodológicas sobre el estudio AQUILES»
Autorzy :
Errando, C.L.
Moreno-Sanz, C.
Vila-Caral, P.
Ruiz de Adana-Belbel, J.C.
Vázquez-Alonso, E.
Ramírez-Rodríguez, J.M.
Veiga-Ruiz, G.
Guasch-Arévalo, E.
Lora-Tamayo D’Ocón, J.I.
Pokaż więcej
Źródło :
Revista Española de Anestesiología y Reanimación; December 2017, Vol. 64 Issue: 10 p603-604, 2p
Periodyk
Tytuł :
Recomendaciones sobre el uso de bloqueo neuromuscular profundo por parte de anestesiólogos y cirujanos. Consenso AQUILES (Anestesia QUIrúrgica para Lograr Eficiencia y Seguridad)
Autorzy :
Errando-Oyonarte, C.L.
Moreno-Sanz, C.
Vila-Caral, P.
Ruiz de Adana-Belbel, J.C.
Vázquez-Alonso, E.
Ramírez-Rodríguez, J.M.
Veiga-Ruiz, G.
Guasch-Arévalo, E.
Lora-Tamayo D’Ocón, J.I.
Pokaż więcej
Źródło :
Revista Española de Anestesiología y Reanimación; February 2017, Vol. 64 Issue: 2 p95-104, 10p
Periodyk
Tytuł :
Poster session 1
Autorzy :
Haberka, M
Banska, K
Gasior, Z
Garcia Martin, A
Moya-Mur, JL
Carbonell-San Roman, S-A
Rodriguez-Munoz, D
Garcia-Lledo, A
Casas-Rojo, E
Hinojar, R
Jimenez-Nacher, JJ
Fernandez-Golfin, C
Zamorano-Gomez, JL
Barbier, P
Ravani, A
Cefalu, C
Maltagliati, A
Frigerio, B
Sansaro, D
Amato, M
Baldassarre, D
Pellegrino, M
Bandera, F
Generati, G
Labate, V
Alfonzetti, E
Guazzi, M
Angelis, A
Aggeli, K
Ioakeimidis, N
Abdelrasoul, M
Felekos, I
Gourgouli, I
Aznaouridis, K
Rousakis, G
Vlachopoulos, C
Tousoulis, D
Howlett, PJ
Darasz, K
Mahmoudi, M
Shah, N
Jabr, RI
Hickman, M
Leatham, EW
Fry, CH
PREDICT-PAF
Madeira, M
Teixeira, R
Almeida, I
Caetano, F
Fernandes, A
Cassandra, M
Reis, L
Costa, M
Goncalves, L
Carrero, PJ
Nielsen, AJ
Carrero, MC
Saubidet, GL
Peralta, SP
Argentina, Aorta Abdominal
Hansen, KL
Moeller-Soerensen, H
Kjaergaard, J
Jensen, MB
Lund, JT
Pedersen, MM
Olesen, JB
Jensen, JA
Nielsen, MB
Trunina, I
Sharykin, AS
Karelina, EV
Telezhnikova, ND
Basar, C
Ozhan, H
Kayapinar, O
Albayrak, ES
Lie, OH
Saberniak, J
Dejgaard, L
Nestaas, E
Edvardsen, T
Haugaa, KH
Sade, LE
Bal, U
Eroglu, S
Pirat, B
Muderrisoglu, H
Gopal, A S
Muthukumar, L
Saha, SK
Toole, RS
Klug, G
Reinstadler, S
Feistritzer, HJ
Pernter, B
Mayr, A
Franz, WM
Mueller, S
Metzler, B
Rodriguez Gonzalez, E
Mingo Santos, S
Palomero Monivas, V
Gonzalez Mirelis, J
Goirigolzarri Artaza, J
Zorita Gil, B
Fernandez Diaz, JA
Goicolea Ruigomez, J
Restrepo Cordoba, MA
Alonso Pulpon, L
Ferrara, F
Gargani, L
D'alto, M
Ghio, S
Acri, E
Carannante, L
Argiento, P
D'andrea, A
Vriz, O
Bossone, E
Moustafa, S
Ho, TH
Shah, P
Murphy, K
Nelluri, BK
Lee, H
Wilansky, S
Mookadam, F
Naksuk, N
Peeraphatdit, T
Chaiteerakij, R
Klarich, KW
Cantinotti, M
Scalese, M
Melo, M
Assanta, N
Marotta, M
Crocetti, M
Spadoni, I
Giordano, R
Kutty, S
Iervasi, I
Michelsen, MM
Mygind, ND
Pena, A
Frestad, D
Hoest, N
Prescott, E
Fernandes, JMG
Romao, BO
Rivera, IR
Mendonca, MA
Carvalho, AC
Campos, O
Amato, A
Moises, VA
Demir, OM
Bashir, A
Marshall, K
Douglas, M
Wasan, B
Plein, S
Alfakih, K
Cano Carrizal, R
Casanova Rodriguez, C
Cadenas Chamorro, R
Iglesias Del Valle, D
Martin-Penato Molina, A
De Juan Baguda, J
Prieto Moriche, E
Garcia Garcia, A
De La Cruz Berlanga, E
Plaza Perez, I
Bouzas-Mosquera, A
Peteiro, J
Broullon, FJ
Alvarez-Garcia, N
Barbeito-Caamano, C
Larranaga-Moreira, JM
Maneiro-Melon, N
Martinez-Ruiz, D
Yanez, JC
Vazquez-Rodriguez, JM
Leao, S
Cordeiro, F
Magalhaes, P
Moz, M
Trigo, J
Mateus, P
Fontes, P
Moreira, I
Kuznetsov, VA
Krinochkin, DV
Plusnin, AV
Soldatova, AM
Nazir, S A
Shetye, A
Khan, JN
Singh, A
Kanagala, P
Swarbrick, DJ
Graham-Brown, M
Mccann, GP
Trifunovic, D
Krljanac, G
Savic, L
Asanin, M
Aleksandric, S
Lasica, R
Srdic, M
Zlatic, N
Petrovic, M
Mrdovic, I
Rodriguez Gonzalez, E
Mingo Santos, S
Monivas Palomero, V
Gonzalez Mirelis, J
Zorita Gil, B
Fernandez Diaz, JA
Restrepo Cordoba, MA
Goirigolzarri Artaza, J
Rivero Arribas, B
Goicolea Ruigomez, J
Spampinato, RA
Dobrovie, M
Da Rocha E Silva, JG
Bonamigo Thome, F
Kluttig, R
Schloma, V
Dmitrieva, Y
Strotdrees, E
Mohr, FW
Antonini-Canterin, F
Luzza, G
Caruso, R
Belfiore, R
Della Mattia, A
Poli, S
Vriz, O
Zito, C
La Carrubba, S
Carerj, S
Ribeiro, JM
Teixeira, R
Goncalves, L
Morgado, GJ
Carvalho, JF
Gomes, AC
Caldeira, D
Cruz, IR
Stuart, B
Maia, R
Fazendas, P
Pereira, H
Trifunovic, D
Rakocevic, I
Tutos, V
Petrovic, O
Petrovic, M
Boricic-Kostic, M
Stepanovic, J
Jovanovic, I
Banovic, M
Vujisic-Tesic, B
Reis, L
Teixeira, R
Leite, L
Fernandes, A
Cassandra, M
Madeira, M
Botelho, A
Santos, M
Nascimento, J
Goncalves, L
Naratrekoon, B
Yingchoncharoen, T
Vathesatogkit, P
Yamwong, S
Sritara, P
Soto-Ruiz, RM
Bonaque Gonzalez, J C
Abellan-Huerta, J
Rubio-Paton, R
Soria, F
Ramos, JL
Egea, S
Garcia-Gomez, J
Martinez Diaz, JJ
Castillo, JA
Penicka, M
Vecera, J
Mirica, C
Kotrc, M
Kockova, R
Zilberszac, R
Gabriel, H
Maurer, G
Rosenhek, R
De Chiara, B
Botta, L
Musca, F
Belli, O
Costetti, A
Trolese, I
Spano, F
Russo, C
Giannattasio, C
Moreo, A
Rifai, R
Berthelot, E
Le, MT
Hilpert, L
Montani, D
Sitbon, O
Jais, X
Humbert, M
Assayag, P
Gunduz, S
Yesin, M
Kalcik, M
Gursoy, MO
Cersit, S
Astarcioglu, MA
Karakoyun, S
Aykan, AC
Ozkan, M
Cersit, S
Gunduz, S
Tabakci, M
Kalcik, M
Yesin, M
Bayam, E
Ozkan, M
Devecchi, C
Degiovanni, A
Di Ruocco, MV
Marino, P
Ancona, F
Rosa, I
Stella, S
Barletta, M
Marini, C
Latib, A
Montorfano, M
Colombo, A
Margonato, A
Agricola, E
Smith, D
Ray, R
Gallagher, M
Nazir, M
Perreso, V
Sharma, R
Gargani, L
Pang, PS
Miglioranza, M
Landi, P
Dini, FL
Picano, E
Asmarats Serra, L
Pons Llinares, J
Macaya Ten, F
Pericas Ramis, P
Caldes Llull, O
Grau Sepulveda, A
Frontera, G
Bethencourt, A
Abreu, A
Santa Clara, H
Santos, V
Oliveira, M
Cunha, P
Portugal, G
Rio, P
Branco, L
Ferreira, R
Mota Carmo, M
Ikonomidis, I
Paraskevaidis, I
Papadopoulos, C
Stasinos, V
Parissis, J
Lekakis, J
Biernacka, B
Rubis, P
Gackowski, A
Wisniowska-Smialek, S
Lesniak-Sobelga, A
Kostkiewicz, M
Gomes, AC
Bento, D
Correia, E
Teles, L
Picarra, B
Lourenco, C
Faria, R
Magalhaes, P
Domingues, K
Azevedo, O
Caballero, L
Climent Paya, V
Martinez Moreno, M
Gimeno, JR
Oliva, MJ
Saura, D
Sanchez Quinones, J
Garcia Honrubia, A
Valdes, M
De La Morena, G
Mansencal, N
Richard, P
Guerard, S
Brion, R
Paul, P
Dubourg, O
Komajda, M
Isnard, R
Arslan, M
Charron, P
Venturini, C
Avegliano, G
Andres, S
Costabel, JP
Kuschnir, P
Sciancalepore, A
Mendoza, O
Perea, G
Ronderos, R
Zaroui, A
Ben Said, RYM
EL Chalbia, TEJ
Wali, SANA
Mourali, MS
Mechmeche, RACHID
Leren, I S
Saberniak, J
Haland, TF
Edvardsen, T
Haugaa, KH
Astrom Aneq, M
Svetlichnaya, J S
Shikha, SS
Scheinmann, MS
Klein, LK
Nucifora, G
Prati, G
Vitrella, G
Allocca, G
Cukon Buttignoni, S
Muser, D
Morocutti, G
Pinamonti, B
Sinagra, G
Proclemer, A
Rocon, CRLA
Melo, MDTM
Bocchi, EAB
Araujo, JABAF
Demarchi, LMMFD
Mady, CM
Biselli, BB
Kalil, RKF
Salemi, VMCS
Tuma, RT
Cho, J Y
Kim, K H
Yoon, H J
Lee, K J
Park, H
Kim, J H
Ahn, Y
Jeong, M H
Cho, J G
Park, J C
Cho, J Y
Kim, K H
Yoon, H J
Park, H J
Kim, J H
Ahn, Y
Jeong, M H
Cho, J G
Park, J C
Sade, LE
Kozan, H
Eroglu, S
Pirat, B
Sezgin, A
Aydinalp, A
Muderrisoglu, H
Stampfli, S F
Oezkartal, T
Bernhart, S
Flammer, AJ
Vecchiati, A
Froehlich, GM
Ruschitzka, F
Tanner, FC
Cho, EJ
Choi, KY
Kim, DB
Jang, SW
Cho, JS
Park, CS
Jung, HO
Jeon, HK
Youn, HJ
Stevanovic, A
Dekleva, M
Pena, J L
Fortes, PRL
Passos, BR
Rodrigues, AB
Sampaio, IH
Oliveira, MCN
Silva, MG
Cardoso, RAF
Tofani, FA
Moreira, MCV
Ognibeni, F
Cioffi, G
Viapiana, O
Dalbeni, A
Fracassi, E
Di Nora, C
Cherubini, A
Mazzone, C
Di Lenarda, A
Rossini, M
Colunga, S
Corros, C
Garcia-Campos, A
Martin, M
Rodriguez-Suarez, M
Leon, V
Fidalgo, A
Lopez-Iglesias, F
Moris, C
De La Hera, JM
Borowiec, A
Dabrowski, R
Wozniak, J
Jasek, S
Chwyczko, T
Kowalik, I
Musiej-Nowakowska, E
Szwed, H
Hristova, K
Marinov, R
Stamenov, G
Mihova, M
Chacheva, K
Persenska, S
Racheva, A
Kosmala, W
Przewlocka-Kosmala, M
Rojek, A
Karolko, B
Mysiak, A
Marwick, TH
Lesniak-Sobelga, A M
Kostkiewicz, M
Wisniowska-Smialek, S
Biernacka, B
Rubis, P
Kaldararova, M
Tittel, P
Kardos, M
Vrsanska, V
Ondriska, M
Hraska, V
Nosal, M
Masura, J
Simkova, I
Stanojevic, D
Apostolovic, S
Salinger-Martinovic, S
Jankovic-Tomasevic, R
Djordjevic-Radojkovic, D
Stanojlovic, T
Atanaskovic, V
Pavlovic, M
Tahirovic, E
Dungen, HD
Carbonell San Roman, A
Moya Mur, JL
Rodriguez-Munoz, D
Lozano Granero, C
Jimenez Nacher, JJ
Gonzalez Gomez, A
Fraile Sanz, C
Segura De La Cal, T
Fernandez-Golfin, C
Zamorano Gomez, JL
Hoetink, A
Jansen Klomp, WW
Van 'T Hof, AWJ
Brandon Bravo Bruinsma, GJ
Spanjersberg, AJ
Grandjean, J
Nierich, AP
Ferreira, R
Ferreira, J
Lazaro Mendes, S
Martins, R
Monteiro, S
Pego, M
Rohani, A
Khamene Bagheri, R
Wierzbowska-Drabik, K
Peruga, JZ
Sobczak, M
Plewka, M
Wcislo, T
Krecki, R
Kasprzak, JD
Carvalho, J F
Morgado, G
Cruz, I
Caldeira, D
Almeida, AR
Joao, I
Lopes, L
Fazendas, P
Cotrim, C
Pereira, H
Cherubini, A
Cioffi, G
Mazzone, C
Faganello, G
Pandullo, C
Russo, G
Stefenelli, C
Furlanello, F
Tarantini, L
Di Lenarda, A
Teramoto, K
Suzuki, K
Satoh, Y
Minami, K
Mizukoshi, K
Kamijima, R
Kou, S
Takai, M
Izumo, M
Akashi, YJ
May, CJH
Ayuk, J
Geh, I
Shah, T
Edwards, NC
Steeds, RP
Wejner-Mik, P
Sobczak, M
Miskowiec, D
Wdowiak-Okrojek, K
Kasprzak, JD
Lipiec, P
Gurzun, M M
Rosca, M
Calin, A
Beladan, C
Serban, M
Ginghina, C
Popescu, BA
Perea, GO
Lombardero, M
Henquin, R
Corneli, M
Tinetti, M
Laveau, F
Hekimian, G
Achkar, M
Isnard, R
Combes, A
Hammoudi, N
Mahmoud, HM
Al-Ghamdi, M
Ghabashi, A
Ezzat, M H
Al-Amin, A
Sanz, M
Giraldeau, G
Sarvari, SI
Marin, J
Brambila, C
Gabrielli, L
Bijnens, B
Sitges, M
Sanchez-Martinez, S
Duchateau, N
Erdei, T
Fraser, A
Bijnens, B H
Piella, G
Montserrat, S
Sanchis, L
Borras, R
Vidal, B
Prat, S
Azqueta, M
Pare, C
Grazioli, G
Sanz, M
Sitges, M
Kowalczyk, E
Kasprzak, JD
Wejner-Mik, P
Wdowiak-Okrojek, K
Lipiec, P
Park, CS
Jung, MH
Ahn, HS
Kim, JH
Cho, JS
Jeon, HK
Youn, HJ
Hinojar, R
Fernandez-Golfin, C
Megias, A
Alonso, GL
Gonzalez-Gomez, A
Rincon, LM
Esteban, A
Fernandez Mendez, MA
Barrios, V
Zamorano, JL
Van Berendoncks, A M
Van Gaal, L
De Block, C
Salgado, R
Vrints, C
Shivalkar, B
Guedes, H
Pereira, A
Santos, R
Marques, L
Moreno, N
Carvalho, R
Pires, M
Sousa, R
Andrade, A
Pinto, P
Nestaas, E
Stoylen, A
Fugelseth, D
Onut, R
Tautu, O
Onciul, S
Marinescu, C
Zamfir, D
Dorobantu, M
Moran, L
Sanchez Sanchez, V
Navas, P
Garcia-Cosio, D
Diaz, B
Carballo-Alzola, L
Lombera, F
Delgado, J
Kisko, A
Babcak, M
Kishko, N
Agmon, Y
Eitan, A
Mutlak, D
Kehat, I
Corneli, M
Meretta, AH
Perea, GO
Belcastro, F
Aguirre, E
Rosa, D
Zaefferer, P
Masoli, O
Peovska Mitevska, IPM
Srbinovska, ES
Bosevski, MB
Antova, EA
Pop Gorceva, DPG
Barreiro Perez, M
Martin Fernandez, M
Costilla Garcia, SM
Diaz Pelaez, E
Moris De La Tassa, C
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Echocardiography; December 2015, Vol. 16 Issue: Supplement 2 pS15-S15, 1p
Periodyk
Tytuł :
Poster session 4
Autorzy :
Parisi, V
Ferro, G
Bevilacqua, A
Caruso, A
Grimaldi, G
Rengo, G
Leosco, D
Ferrara, N
Yan, B P Y
Lai, KH
Chan, MYT
Lam, DYY
Fong, KNY
Chau, C
Fok, MHL
Kam, K
Tam, GM
Lee, PW
Takeuchi, H
Angelis, A
Aggeli, K
Ioakeimidis, N
Felekos, I
Abdelrasoul, M
Aznaouridis, K
Rokas, K
Vlachopoulos, C
Tousoulis, D
Cano Carrizal, R
Casanova Rodriguez, C
Prieto Moriche, E
Iglesias Del Valle, D
Cadenas Chamorro, R
De Juan Baguda, J
Martin-Penato Molina, A
Paredes Gonzalez, B
Garcia Garcia, A
Plaza Perez, I
Caiani, EG
Arbeille, P
Massabuau, P
Colombo, F
Ferri, G
Kasswat, C
Medvedofsky, D
Lang, RM
Vaida, P
Kuznetsov, VA
Yaroslavskaya, EI
Krinochkin, DV
Pushkarev, GS
Gorbatenko, EA
Bruno, RM
Bianchini, E
Di Lascio, N
Stea, F
Ujka, K
Marabotti, A
D’angelo, GS
Ghiadoni, L
Pratali, L
Zemedkun, M
Wang, Z
Asch, FM
Niki, K
Sugawara, M
Yauchi, S
Inoue, K
Yagawa, M
Takamisawa, I
Umemura, J
Yoshikawa, T
Sumiyoshi, T
Tomoike, H
Christov, G
Saundankar, J
Perdreau, E
Mukasa, T
Shah, V
Klein, N
Brogan, P
Marek, J
Batalli, A
Ibrahimi, P
Ahmeti, A
Haliti, E
Bytyci, I
Poniku, A
Henein, MY
Bajraktari, G
Luo, XX
Fang, F
Gan, SF
Ma, Z
Yu, CM
Gonella, A
Conte, E
Morena, L
Riva, L
Civelli, D
Losardo, L
Canepari, ME
Castellino, C
Grasso, M
Margaria, F
Massoure, P L
Camus, O
Gabaudan, C
Desmots, F
Fourcade, L
Jacquier, A
Divchev, D
Weippert, M
Schmidt, P
Gettel, H
Neugebauer, A
Behrens, K
Braumann, K-M
Wolfarth, B
Nienaber, CA
Rodriguez Gonzalez, E
Monivas Palomero, V
Mingo Santos, S
Restrepo Cordoba, MA
Goirigolzarri Artaza, J
Gomez Bueno, M
Garcia Izquierdo, E
Serrano Fiz, S
Gonzalez Roman, A
Segovia Cubero, J
Pila-On, SASTRA
Atmadikoesoemah, C
Soesanto, A
Andriantoro, H
Kowallick, J T
Morton, G
Lamata, P
Jogiya, R
Kutty, S
Lotz, J
Hasenfuss, G
Nagel, E
Chiribiri, A
Schuster, A
Jung, IH
Moon, JG
Byun, YS
Kim, TH
Park, SH
Seo, HS
Wellnhofer, E
Kriatselis, C
Gerds-Li, JH
Kropf, M
Pieske, B
Graefe, M
Eldeep, M
Marghany, K
Mokarrab, M
Albaz, M
Marcos-Alberca Moreno, P
Perez-Isla, L
Palacios, J
Gomez De Diego, JJ
De Agustin, JA
Luaces, M
Mahia, P
Arrazola, J
Garcia-Fernandez, MA
Macaya, C
Attenhofer Jost, C H
Mueller, P
Naegeli, B
Levis, P
Amann, FW
Seifert, B
Maurer, D
Bertel, O
Caspar, T
Samet, H
Jesel, L
Petit-Eisenmann, H
Trinh, A
Talha, S
Morel, O
Ohlmann, P
Leao, S
Cordeiro, F
Magalhaes, P
Moz, M
Trigo, J
Mateus, P
Fontes, P
Moreira, I
Sharif, D
Matanis, W
Sharif-Rasslan, A
Sharif, Y
Rosenschein, U
Faustino, M
Bravo Baptista, S
Freitas, A
Bicho Augusto, J
Leal, P
Nedio, M
Antunes, C
Farto E Abreu, P
Gil, V
Morais, C
Nguyen, VT
Cimadevilla, C
Arangalage, D
Dehoux, M
Dreyfus, J
Codogno, I
Duval, X
Huart, V
Vahanian, A
Messika-Zeitoun, D
Cakmak, HA
Aslan, S
Erturk, M
Ornek, V
Tosu, AR
Kalkan, AK
Ozturk, D
Tasbulak, O
Avci, Y
Gul, M
Cioffi, G
Mazzone, C
Di Nora, C
Barbati, G
Ognibene, F
Nistri, S
Tarantini, L
Pulignano, G
Di Lenarda, A
Faggiano, P
Nishimura, S
Izumi, C
Amano, M
Miyake, M
Tamura, T
Kondo, H
Kaitani, K
Nakagawa, Y
Rosa, I
Ancona, F
Stella, S
Marini, C
Spartera, M
Barletta, M
Pavon, AG
Margonato, A
Agricola, E
Arangalage, D
Nguyen, V
Robert, T
Melissopoulou, M
Mathieu, T
Codogno, I
Cimadevilla, C
Dehoux, M
Vahanian, A
Messika-Zeitoun, D
Rahman, MT
Zito, C
Longobardo, L
Cusma Piccione, M
Zucco, M
D'angelo, M
Rivetti, L
Carerj, ML
Boretti, I
Calabro, MP
Carerj, S
Lozano Granero, VC
Rodriguez Munoz, D
Carbonell San Roman, A
Moya Mur, JL
Hinojar, R
Gonzalez, A
Casas, E
Jimenez Nacher, JJ
Fernandez-Golfin, C
Zamorano Gomez, JL
Gripari, P
Tamborini, G
Muratori, M
Ghulam Ali, S
Fusini, L
Alamanni, F
Pepi, M
Keramida, K
Bellamy, M
Dawson, D
Nihoyannopoulos, P
Solowjowa, N
Musayeva, L
Hrytsyna, Y
Knosalla, CH
Falk, V
Muraru, D
Maddalozzo, A
Jenei, C
Dequal, D
Veronesi, F
Aruta, P
Romeo, G
Iliceto, S
Badano, L
Gursoy, MO
Kalcik, M
Ozkan, M
Astarcioglu, MA
Gokdeniz, T
Yesin, M
Karakoyun, S
Gunduz, S
Tuncer, MA
Koksal, C
Cresti, A
Chiavarelli, M
Guerrini, F
D'aiello, N
Albano, A
De Sensi, F
Picchi, A
Cesareo, F
Severi, S
Braga, M
Nascimento, H
Flores, L
Ribeiro, V
Melao, F
Dias, P
Maciel, MJ
Bettencourt, P
Ferreiro Quero, C
Delgado Ortega, M
Puentes Chiachio, M
Mesa Rubio, M D
Ruiz Ortiz, M
Duran Jimenez, E
Sanchez Fernandez, J
Morenate Navio, C
Pan, M
Suarez De Lezo, J
Jansen, R
Agostoni, P
Stella, PR
Nijhoff, F
Ramjankhan, FZ
Suyker, WJ
Chamuleau, SAJ
Scislo, P
Huczek, Z
Kochman, J
Rymuza, B
Kochanowski, J
Scisbisz, A
Piatkowski, R
Opolski, G
Ray, R
Knott, K
Smith, D
Rodriguez, A
Finocchiaro, G
Sharma, R
Veiga, C
Calvo Iglesias, F
Paredes-Galan, E
Pazos, Pablo
Romo, Andres Iniguez
Ageing
Disease, Cardiovascular
Krejci, J
Hude, P
Ozabalova, E
Zampachova, V
Mlejnek, D
Sochorova, D
Spinarova, L
Wess, G
Klueser, L
Holler, PJ
Simak, J
Kuechenhoff, H
Vago, H
Czimbalmos, CS
Toth, A
Csecs, I
Kecskes, K
Suhai, F
Kiss, O
Simor, T
Becker, D
Merkely, B
Hinojar, R
Fernandez-Golfin, C
Portugal, JC
Esteban, A
Megias, A
Ruiz Leria, S
Rincon, LM
Jimenez-Nacher, JJ
Zamorano, JL
Dejgaard, LA
Haland, T
Lie, OH
Massey, R
Edvardsen, T
Haugaa, KH
Pavlyukova, EN
Evtushenko, VA
Smushlyaev, KA
Karpov, RS
Zaroui, A
Asmi, MONIA
Ben Said, RYM
Zidi, WIEM
Wali, SANA
Feki, M
Mourali, MS
Kaabachi, NEZIHZ
Mechmeche, RACHID
Labarre, Q
Garcia, R
Degand, B
Christiaens, L
Coisne, D
Csecs, I
Czimbalmos, CS
Toth, A
Suhai, F I
Pozsonyi, Z
Becker, D
Simor, T
Merkely, B
Vago, H
Maceira Gonzalez, A M
Tuset, L
Ripoll, C
Cosin-Sales, J
Igual, B
Salazar, J
Belloch, V
Coisne, D
Viera, F
Labarre, Q
Garcia, R
Degand, B
Christiaens, L
Rodriguez Gonzalez, E
Monivas Palomero, V
Mingo Santos, S
Restrepo Cordoba, MA
Goirigolzarri Artaza, J
Gomez Bueno, M
Serrano Fiz, S
Gonzalez Roman, A
Garcia Izquierdo Jaen, E
Segovia Cubero, J
Rojek, A
Chrostowska, M
Dudziak, M
Narkiewicz, K
Grapsa, J
Tan, TC
Dawson, D
Nihoyannopoulos, P
Methia, N
Cioffi, G
Viapiana, O
Ognibeni, F
Dalbeni, A
Gatti, D
Di Nora, C
Mazzone, C
Faganello, G
Di Lenarda, A
Rossini, M
Styczynski, G
Milewska, A
Marczewska, M
Sobieraj, P
Sobczynska, M
Dabrowski, M
Kuch-Wocial, A
Szmigielski, C A
Czimbalmos, C
Vago, H
Csecs, I
Toth, A
Suhai, F I
Kiss, O
Sydo, N
Becker, D
Simor, T
Merkely, B
Konopka, M
Burkhard-Jagodzinska, K
Krol, W
Jakubiak, A
Aniol-Strzyzewska, K
Sitkowski, D
Dluzniewski, M
Braksator, W
Sturmberger, T
Eder, V
Ebner, C
Winter, S
Martinek, M
Puererfellner, H
Aichinger, J
Sormani, P
Rusconi, C
Zancanella, M
Peritore, A
De Chiara, B
Spano’, F
Vallerio, P
Cairoli, R
Giannattasio, C
Moreo, A
Siliste, RN
Chitroceanu, A
Ianula, R
Spataru, D
Isacoff, D
Rodrigues, AC
Monaco, C
Guimaraes, L
Cordovil, R
Piveta, R
Franca, L
Fischer, CH
Vieira, M
Lira, E
Morhy, S
Antonielli, E
Pizzuti, A
Dogliani, S
Mabritto, B
Bassignana, A
Pancaldo, D
Doronzo, B
Evdoridis, C
Papasaikas, D
Sergi, E
Papadimitriou, D
Tolios, P
Papagiannis, G
Tzamou, V
Trikas, A
Scali, MC
Bombardini, T
Picano, E
Scali, MC
Bombardini, T
Salvadori, S
Costantino, MF
Picano, E
Scali, MC
Bombardini, T
Salvadori, S
Picano, E
Generati, G
Bandera, F
Pellegrino, M
Labate, V
Carbone, F
Alfonzetti, E
Guazzi, M
Rivetti, L
Cusma Piccione, M
Zito, C
D'angelo, M
Manganaro, R
Pizzino, F
Terrizzi, A
Quattrocchi, S
Ioppolo, A
Carerj, S
Giga, V
Boskovic, N
Stepanovic, J
Beleslin, B
Nedeljkovic, I
Dobric, M
Djordjevic-Dikic, A
Popovic, D
Petrovic, I
Banovic, M
Lasica, R
Pesic, V
Plecas - Solarovic, B
Vidojevic, D
Djordjevic, T
Orovic, M
Vujisic - Tesic, B
Bordonaro, V
Buccheri, S
Bottari, VE
Romano, C
Atanasio, FA
Tamburino, C
Monte, I P
Korchi, F
Kassongo, A
Meimoun, P
De Zuttere, D
Lardoux, HERVE
Zoppellaro, G
Venneri, L
Khattar, RS
Li, W
Senior, R
Casanova Rodriguez, C
Cano Carrizal, R
Cadenas Chamorro, R
Iglesias Del Valle, D
Prieto Moriche, E
Garcia Garcia, A
Martin Penato Molina, A
De Juan Baguda, J
Paredes Gonzalez, B
Plaza Perez, I
Sreekumar, P
Manjunath, CN
Ravindranath, KS
Dhanalakshmi, CD
Ranjbar, S
Karvandi, M
Ranjbar, F
Ghaffaripour Jahromi, M
Hassantash, SA
Foroughi, M
Maurea, N
Coppola, C
Piscopo, G
Galletta, F
Maurea, C
Esposito, E
Barbieri, A
Riccio, G
De Laurentiis, M
De Lorenzo, C
Strachinaru, M
De Jong, N
Geleijnse, ML
Van Dalen, BM
Vos, HJ
Keramida, K
Kouris, N
Dawson, D
Olympios, CD
Nihoyannopoulos, P
Rodriguez Munoz, D
Carbonell San Roman, A
Lozano Granero, C
Moya Mur, JL
Fernandez-Golfin, C
Moreno Planas, J
Casas Rojo, E
Fernandez Santos, S
Hernandez-Madrid, A
Zamorano Gomez, JL
D'auria, F
Leone, R
Itri, F
Del Negro, G
Colombino, M
Masiello, P
Longobardi, A
Rosapepe, F
Iesu, S
Di Benedetto, G
Capotosto, L
D'orazio, S
Ashurov, R
Continanza, G
Mangieri, E
Terzano, C
Vitarelli, A
Seo, J
Cho, IJ
Chang, HJ
Hong, GR
Ha, JW
Chung, NS
Shim, CY
Bianco, F
Cicchitti, V
Radico, F
Conti, M
Bucciarelli, V
Marchetti, M
Tonti, G
De Caterina, R
Di Girolamo, E
Gallina, S
Plokhova, EV
Akasheva, D
Tkacheva, O
Strazhesko, I
Dudinskaya, E
Pokshubina, I
Pykhtina, V
Kruglikova, A
Brailova, N
Boytsov, S
Weng, K-P
Lin, CC
Wahba Hassanein, M
Ashour, Z A
Bakhoum, S W G
Abdel Wahab, A M A
Hussein, EKHLAS
Saad, ZIZI
Malik, RAUOOF
Almasswary, ADEL
Elrawy, M
Lo Iudice, F
Lembo, M
Muscariello, R
Carlomagno, F
Pivonello, R
Colao, A
Trimarco, B
Galderisi, M
Purwowiyoto, S L
Santoso, A
Soesanto, A M
Indonesia), PERKI (Perhimpunan Dokter Spesialis Kardiovaskular
Segura De La Cal, T
Moya Mur, JL
Garcia Martin, A
Carbonell, S
Fraile Sanz, C
Rincon, LM
Rodriguez Munoz, DA
Jimenez Nacher, JJ
Fernandez-Golfin, C
Zamorano, JL
Ongun, A
Habibova, U
Gerede, DM
Dincer, I
Kilickap, M
Erol, C
Nouhravesh, N
Andersen, HU
Jensen, JS
Rossing, P
Jensen, MT
Gasior, Z
Dabek, J
Balys, M
Glogowska-Rygus, J
Pysz, P
Pokaż więcej
Źródło :
European Journal of Echocardiography; December 2015, Vol. 16 Issue: Supplement 2 pS156-S156, 1p
Periodyk
Tytuł :
Investigation of optical, structural, and chemical properties of indium sulfide thin films evaporated at low temperature by modulated flux deposition
Autorzy :
Sanz, C.
Guillén, C.
Gutiérrez, M. T.
Herrero, J.
Pokaż więcej
Źródło :
Physica Status Solidi (A) - Applications and Materials Science; February 2013, Vol. 210 Issue: 2 p320-326, 7p
Periodyk
Tytuł :
O42 Traitement par pompe à insuline dans le diabète de type 2 (DT2): 12 ans de suivi d’une cohorte de 50 patients. (French)
Autorzy :
Charras, L.
Sanz, C.
Labrousse-Lherminé, F.
Cazals, L.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
TYPE 2 diabetes treatment
INSULIN pumps
DISEASE progression
ANALYSIS of variance
FOLLOW-up studies (Medicine)
INSULIN therapy
COHORT analysis
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2012 Supplement 2, Vol. 38 Issue s2, pA11-A11, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
P64 Mesure continue du glucose dans le diabète gestationnel : Impact de l’indice de masse corporelle sur le profil glycémique. (French)
Autorzy :
Cougoul, P.
Lorenzini, F.
Uzan, M.
Coustols, M.
Cazals, L.
Sanz, C.
Guillaume, E.
Boulange, H.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
BLOOD sugar measurement
GESTATIONAL diabetes
BODY mass index
OBESITY in women
PREGNANCY complications
GLYCEMIC index
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2012 Supplement 2, Vol. 38 Issue s2, pA46-A46, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
P109 Recherche d’un syndrome d’apnée du sommeil chez des patients diabétiques de type 2 hospitalisés en milieu diabétologique. (French)
Autorzy :
Estrade, A.
Sedkaoui, K.
Sanz, C.
Leseux, L.
Cazals, L.
Didier, A.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
SLEEP apnea syndromes
DIABETICS
TYPE 2 diabetes treatment
HOSPITAL care
DISEASE prevalence
HYPERTENSION
FEASIBILITY studies
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2012 Supplement 2, Vol. 38 Issue s2, pA57-A57, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
P123 Le diabète est il un facteur de mauvais pronostic chez les sujets vivant en maison de retraite ? Analyse des 4 632 résidents du réseau REHPA. (French)
Autorzy :
Sanz, C.
Colin, C.
Rolland, Y.
Vellas, B.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
NURSING care facilities
RESIDENTS (Medicine)
HOSPITAL care
DIABETES
DISEASE prevalence
QUESTIONNAIRES
DIABETES complications
PROGNOSIS
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2012 Supplement 2, Vol. 38 Issue s2, pA60-A60, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pre-release training of juvenile little owls Athene noctua to avoid predation.
Autorzy :
Alonso, R.
Orejas, P.
Lopes, F.
Sanz, C.
Pokaż więcej
Temat :
PREDATORY animals
OWLS
BIRDS
GOSHAWK
Alternatywny tytuł :
Entrenamiento antes de la liberación en mochuelos europeos Athene noctua para evitar su depredación. (Spanish)
Źródło :
Animal Biodiversity & Conservation; 2011, Vol. 34 Issue 2, p389-393, 5p
Terminy geograficzne :
MADRID (Spain : Region)
SPAIN
Czasopismo naukowe
Tytuł :
P296 - Évolution des doses d’insuline lors de l’initiation d’un traitement par pompe externe chez des diabétiques de type 1 et 2. (French)
Autorzy :
Melki, V.
Cazals, L.
Gaujoux, C.
Sanz, C.
Labrousse, F.
Tognini, V.
Marcouyeux, C.
Benat, V.
Hanaire, H.
Gourdy, P.
Pokaż więcej
Temat :
INSULIN therapy
DRUG dosage
INSULIN pumps
DIABETICS
HOSPITAL care
RETROSPECTIVE studies
MULTIVARIATE analysis
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2011 Supplement 1, Vol. 37 Issue 1, pA104-A104, 1p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Physical exercise for the prevention and treatment of type 2 diabetes.
Autorzy :
Sanz, C.
Gautier, J.-F.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
EXERCISE therapy
TYPE 2 diabetes treatment
DIABETICS
GLUCOSE tolerance tests
PHYSICAL training & conditioning
BLOOD sugar
HEMOGLOBINS
Alternatywny tytuł :
Exercice physique, prévention et traitement du diabète de type 2 (French)
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Nov2010, Vol. 36 Issue 5, p346-351, 6p
Czasopismo naukowe
Tytuł :
O70 Quel est l’impact du diabète et de son traitement sur l’autonomie, l’entrée en institution et la survie des sujets atteints de maladie d’Alzheimer ? (French)
Autorzy :
Sanz, C.
Andrieu, S.
Vellas, B.
Hanaire, H.
Pokaż więcej
Temat :
TREATMENT of diabetes
AUTONOMY (Psychology)
DIABETICS
ALZHEIMER'S patients
HYPOGLYCEMIC agents
GERIATRICS
LONGITUDINAL method
Źródło :
Diabetes & Metabolism; Mar2009 Supplement 1, Vol. 35, pA18-A18, 1p
Terminy geograficzne :
FRANCE
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Structural and optical characterization of indium and gallium indium sulfide films prepared by modulated flux deposition
Autorzy :
Sanz, C.
Guillén, C.
Gutiérrez, M. T.
Pokaż więcej
Źródło :
Physica Status Solidi (A) - Applications and Materials Science; October 2007, Vol. 204 Issue: 10 p3367-3372, 6p
Periodyk
Tytuł :
Profiles of volatile compounds and sensory analysis of three blends of coffee: influence of different proportions of Arabica and Robusta and influence of roasting coffee with sugar
Autorzy :
Sanz, C.
Maeztu, L.
Zapelena, M.J.
Bello, J.
Cid, C.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of the Science of Food and Agriculture; June 2002, Vol. 82 Issue: 8 p840-847, 8p
Periodyk
Tytuł :
Modified atmosphere packaging of strawberry fruit: Effect of package perforation on oxygen and carbon dioxide / Envasado de fresas en atmósfera modificada: Efecto de la perforación del envase en el contenido de oxígeno y dióxido de carbono
Autorzy :
Sanz, C.
Perez, A.G.
Olias, R.
Olias, J.M.
Pokaż więcej
Źródło :
Food Science & Technology International; 2000, Vol. 6 Issue: 1 p33-38, 6p
Periodyk
Tytuł :
Fourth meeting of the European Neurological Society 25–29 June 1994 Barcelona, Spain
Autorzy :
Harms, L.
Bock, A.
JÄnisch, W.
Valdueza, J.
Weber, J.
Link, I.
Keyser, J.
Goossens, A.
Wilczak, N.
Vedeler, C.
Bjorge, L.
Uvestad, E.
Conti, G.
Williams, K.
Ginsberg, L.
Rafique, S.
Rapoport, S.
Gershfeld, N.
Meilleure, G.
Crevits, L.
Faiss, J.
Heye, N.
Blanke, J.
Sackmann, A.
Kastrup, O.
Doornbos, R.
Worp, H.
Kappelle, L.
Bar, P.
Davie, C.
Barker, G.
Brenton, D.
Miller, D.
Thompson, A.
Block, F.
Schwarz, M.
Delodovici, L.
Baruzzi, F.
Bonaldi, G.
Dario, A.
Marra, A.
Mercuri, A.
Dworzak, F.
Cavallari, P.
Confalonieri, P.
Zuffi, M.
Antozzi, C.
Cornelio, F.
Baldissera, F.
Chassande, B.
Ameri, A.
Eymard, B.
Poisson, M.
Vérier, A.
Brunet, P.
Congia, S.
Murgia, P.
Cannas, A.
Borghero, G.
Uselli, S.
Mellino, G.
Ferrai, R.
Lampis, R.
Massa, R.
Muzzetto, B.
Giannini, F.
Rossi, S.
Cioni, R.
d'Aniello, C.
Guarneri, A.
Battistini, N.
Ceriani, F.
Santo, A.
Poloni, M.
Campo, J.
Iglesias, F.
Guitera, M.
Farinas, C.
Pascual, J.
Leno, C.
Berciano, J.
Thorpe, I.
Kendall, B.
McDonald, W.
Moulignier, A.
Dromer, F.
Baudrimont, M.
Dupont, B.
Gozlan, J.
Amrani, M.
Petit, J.
Roullet, E.
Sterzi, R.
Causaran, R.
Protti, A.
Riva, M.
Erminio, F.
Arena, O.
Villa, F.
Maccagnano, E.
Miletta, M.
Spinelli, F.
Ben-Hur, T.
Weidenfeldl, J.
Rao, N.
Chari, C.
Laforet, P.
Matheron, S.
Adams, D.
Chemouilli, Ph.
Desi, M.
Said, G.
Davous, P.
Lionnet, F.
Pulik, M.
Genet, P.
Rozenberg, F.
Cartier, L.
Castillo, J.
Cea, J.
Villagra, R.
Saint Martin, L.
Mahieux, F.
Manifacier, M.
Mattos, K.
Queiros, C.
Publio, L.
Vinhas, V.
PeÇanha-Martins, A.
Melo, A.
Liska, U.
Zifko, U.
Budka, H.
Drlicek, M.
Grisold, W.
Kaufmann, R.
Kaiser, R.
Czygan, M.
Gomes, I.
Jones, N.
Cunha, S.
EmbiruÇu, E.
Vieira, V.
Araujo, I.
Alexandra, M.
Ferreira, A.
Goes, J.
Chemouilli, P.
Israel-Biet
Masson, H.
Lacroix, C.
Gasnault, J.
Hildebrandt-Müller, B.
Oschmann, P.
Krack, P.
Willems, W.
Dorndorf, W.
Freitas, V.
Bittencourt, A.
Fernandes, D.
Nascimento, M.
Severo, M.
Moraes, D.
Muller, M.
Hasert, K.
Merkelbach, S.
Schimrigk, K.
Oosten, B.
Lai, M.
Polman, C.
Bertelsmann, F.
Hodgkinson, S.
Cabre, P.
Volpe, L.
Smadja, D.
Vernant, J.
Villaroya, H.
Violleau, K.
Younes-Chennoufi, A.
Baumann, N.
Villanueva-Hemandez, P.
Ballabriga, J.
Basart, E.
Arbizu, T.
Perez-Serra, J.
Vinuels, F.
Giron, J.
Castilla, J.
Redondo, L.
Izquierdo, G.
Lauer, K.
Henneberg, A.
Bittmann, N.
Link, D.
Wollinsky, K.
Mobner, R.
Fassbender, K.
Kuhnen, J.
Schwartz, A.
Hennerici, M.
Miller, A.
Lider, O.
Abramsky, O.
Weiner, H.
Offner, H.
Vanderbark, A.
Paoino, E.
Fainardi, E.
Addonizio, M.
Ruppi, P.
Tola, M.
Granieri, E.
Carreras, M.
Sazdovitch, V.
Joutel, A.
Verdier-taillefer, M.
Heinzlef, O.
Radder, C.
Tournier-Lasserve, E.
Brenner, R.
Munro, P.
Williams, S.
Bell, J.
Hawkins, C.
Filippi, M.
Campi, A.
Dousset, V.
Canal, N.
Comi, G.
Zhu, J.
Weber, F.
Retska, R.
List, J.
Zhang, L.
Brock, M.
Taphoorn, M.
Heimans, J.
Veen, E.
Karim, A.
Sarazin, M.
Argentino, N.
Delattre, J.
Derkinderen, P.
Buchwald, B.
Schroter, G.
Serve, G.
Franke, C.
Conrad, B.
Kitchen, N.
Thomas, D.
Forman, A.
Ang, Kie-
Price, R.
Stephens, C.
Salmaggi, A.
Nermni, R.
Silvani, A.
Forno, M.
Luksch, R.
Boiardi, A.
Grzelec, H.
Fryze, C.
Nowacki, P.
Zdziarska, B.
Sanson, M.
Merel, P.
Richard, S.
Rouleau, G.
Thomas, G.
Olsen, N.
Pfeiffer, P.
Egund, N.
Bentzen, S.
Johannesen, L.
Mondrup, K.
Rose, C.
Zyluk, B.
Wondrusch, E.
Berger, O.
Fast, N.
Jellinger, K.
Lindner, K.
Urman, A.
Thibault, J.
Duyckaerts, Ch.
Strik, H.
Muller, B.
Richter, E.
Krauseneck, P.
Steinbrecher, A.
Schabet, M.
Hess, C.
Bamberg, M.
Dichgans, J.
Counsell, C.
McLeod, M.
Grant, R.
Creel, G.
Claus, D.
Sieber, E.
Engelhardt, A.
Rechlin, T.
Thierauf, P.
Neubauer, U.
Peresson, M.
Giovacchino, G.
Romani, G.
Silverio, F.
Danek, A.
Kuffner, M.
Hoermann, R.
Schopohl, J.
Laska, M.
Heye, B.
Zangaladze, A.
Valls-SoIè, J.
Cammarota, A.
Alvarez, R.
Tolosa, E.
Hallett, M.
Ulbricht, D.
Ganslandt, O.
Kober, H.
Vieth, J.
Grummich, P.
Pongratz, H.
Brigel, C.
Fahlbusch, R.
Serra, F.
Palma, V.
Nolfe, G.
Buscaino, G.
Rothstein, T.
Gibson, J.
Morrison, P.
Collins, A.
Eiselt, M.
Wagnur, H.
Zwiener, U.
Schindler, T.
Efendi, H.
Ertekin, C.
Erfas, M.
Larsson, L.
Sirin, H.
AraÇ, N.
Toygar, A.
Demir, Y.
Seddigh, S.
Vogt, T.
Hundemer, H.
Visbeck, A.
Pastena, L.
Faralli, F.
Mainardi, G.
Gagliardi, R.
Linden, D.
Berlit, P.
Lopez, O.
Becker, J.
Jungreis, C.
Brenner, R.
Rezek, D.
Dekesky, S.
Estol, C.
Boller, F.
Fernandez, J.
Mederer, S.
Batlle, J.
Turon, A.
Codina, A.
Hitzenberger, P.
Vila, N.
Valls-SolÇ, J.
Chamorro, A.
Pouget, J.
Schmied, A.
Morin, D.
Azulay, J.
Vedel, J.
Montalt, J.
Escudero, J.
Barona, R.
Campos, A.
Varli, K.
Ertem, E.
Uludag, B.
Yagiz, A.
Privorkin, Z.
Steinvil, Y.
Kott, E.
Combarros, O.
Sanchez-Pernaute, R.
Orizaola, P.
Mokrusch, Th.
Kutluaye, E.
Selcuki, D.
Ertikin, C.
Zettl, U.
Gold, R.
Harvey, G.
Hartung, H.
Toyka, K.
Wokke, J.
Oey, P.
Ippel, P.
Jansen, G.
Franssen, H.
Toyooka, K.
Fujimura, H.
Ueno, S.
Yoshikawa, H.
Yorifuji, S.
Yanagihara, T.
Talamon, C.
Tzourio, C.
Kiefer, R.
Jung, S.
Toyka, K.
Ruolt, I.
Tranchant, C.
Mohr, M.
Warter, J.
Younger, D.
Rosoklija, G.
Hays, A.
Kurita, R.
Hasegawa, O.
Matsumto, M.
Komiyama, A.
Nara, Y.
Oueslati, S.
Belal, S.
Turki, I.
Hamida, C.
Hentati, F.
Hamida, M.
Kwiecinski, H.
Krolicki, L.
Domzal-Stryga, A.
Dellemijn, P.
Deventer, P.
Moll, B.
Drogendijk, T.
Vecht, Ch.
Nemni, S.
Amadio
Fazio, R.
Galardin, G.
Delodovici, M.
Peghi, E.
Monticelli, M.
Sessa, A.
Viguera, M.
Palomar, M.
Gamez, J.
Cervera, C.
Navarro, C.
Serena, J.
Duran, I.
Fernandez, A.
Comabella, M.
Nos, C.
Rio, J.
Montalban, J.
Navarro, X.
Verdu, E.
Darbra, S.
Buti, M.
Mrabet, A.
Fredj, M.
Gouider, R.
Tounsi, H.
Khalfallah, N.
Haddad, A.
Dbaiss, T.
Ghnassia, R.
Rouillet, E.
Chedru, F.
Porsche, H.
Strenge, H.
Li, S.
Young, Y.
Garcia, A.
Baron, P.
Scarpini, E.
Bianchi, R.
Conti, A.
Livraghi, S.
Rees, J.
Gregson, N.
Hughes, R.
Sedano, M.
Calleja, J.
Canga, E.
Bahou, Y.
Biary, N.
Al Deeb, S.
Guern, E.
Gugenheim, M.
Tardieu, S.
Aisonobe, T.
Agid, Y.
Bouche, P.
Brice, A.
Rautenstrauss, B.
Nelis, E.
Grehl, H.
Broeckhoven, C.
Pfeiffer, R.
Liehr, T.
Ganzmann, E.
Gehring, C.
Neundörfer, B.
Geremia, L.
Doronzo, R.
Sacilotto, G.
Sergi, P.
Pastorino, G.
Scarlato, G.
Planté-Bordeneuve, V.
Mantel, A.
Baas, F.
Moser, H.
Antonini, A.
Psylla, M.
Günther, I.
Vontobell, P.
Beer, H.
Leenders, K.
Chaudhuri, K.
Parker, J.
Pye, I.
Millac, P.
Abbott, R.
Sutter, M.
Albani, C.
Rijk, M.
Breteler, M.
Graveland, G.
Mechè, F.
Hofman, A.
Keipes, M.
Hilger, Ch.
Diederich, N.
Metz, H.
Hentges, F.
Pollak, P.
Benabid, A.
Limousin, P.
Hoffmann, D.
Benazzouz, A.
Perret, J.
Laihinen, A.
Rinne, J.
Ruottinen, H.
Nagren, K.
Lehikoinen, P.
Oikonen, V.
Ruotsalainen, U.
Rinne, U.
Cocozza, S.
Pizzuti, A.
Cavalcanti, F.
Monticelli, A.
Pianese, L.
Redolfi, E.
Paiau, F.
Donato, S.
Pandolfo, M.
Palau, F.
Monros, E.
Michele, G.
Smeyers, P.
Lopez-ArLandis, J.
Uilchez, J.
Filla, A.
Genis, D.
Matilla, T.
Volpini, V.
Blanchs, M.
Davalos, A.
Molins, A.
Rosell, J.
Estivill, X.
Jonghe, P.
Smeyers, G.
Krols, L.
Mercelis, R.
Hazan, J.
Weissenbach, J.
Martin, J.
Warner, T.
Williams, L.
Orb, A.
Harding, A.
Giunti, P.
Sweeney, M.
Spadaro, M.
Jodice, C.
Novelletto, A.
Malaspina, P.
Frontali, M.
Salmon, E.
Gregoire
Fiore
Comar
Franck, G.
Scheltens, P.
Siegfried, K.
Dartigues, E.
Deyn, P.
Horn, R.
Nelson, I.
Hanna, M.
Morgan-Hughes, J.
Collinge, J.
Palmer, M.
Campbell, T.
Mahal, S.
Sidle, K.
Humphreys, C.
Tavitian, B.
Pappata, S.
Jobert, A.
Crouzel, A.
DiGiamberardino, L.
Steimetz, G.
Barbanti, P.
Fabbrini, G.
Salvatore, M.
Buzzi, M.
Piero, V.
Petraroli, R.
Sbriccoli, A.
Pocchiari, M.
Macchi, G.
Lenzi, G.
Spiegel, R.
Maguire, P.
Schmid, W.
Ott, A.
Bots, M.
Grobbe, D.
Hofman, A.
Howard, R.
Russell, S.
Losseff, N.
Hirsch, N.
Couderc, R.
Bailleul, S.
Nargeot, M.
Touchon, J.
Picot, M.
Rizzo, M.
Watson, G.
McGehee, D.
Dingus, T.
Kappos, L.
Radü, E.
Haas, J.
Hartard, C.
Spuler, S.
Yousry, T.
Voltz, R.
Scheller, A.
Holler, E.
Hohlfeld, R.
Scolding, N.
Sussman, J.
Kolar, O.
Farlow, M.
Rice, P.
Zipp, F.
Sotgiu, S.
Weiss, E.
Wekerle, H.
Chalmers, R.
Robertson, N.
Compston, D.
Martino, G.
Clementi, E.
Brambilla, E.
Moiola, L.
Martinelli, V.
Colombo, B.
Poggi, A.
Rovaris, M.
Grimaldi, L.
Roth, M.
Descoins, P.
Ballivet, S.
Ruidavets, J.
Waubant, E.
Nogueira, L.
Cambon-Thomsen, A.
Clanet, M.
Leppert, D.
Hauser, S.
Lugaresi, A.
Tartaro, A.
D'aurelio, P.
Befalo, L.
Thomas, A.
Malatesta, G.
Gambi, D.
Benedikz, J.
Magnusson, H.
Poser, C.
Guomundsson, G.
Bates, T.
Davies, S.
Clark, J.
Landon, D.
ùther, J.
Rautenberg, W.
Overgaard, K.
Sereghy, T.
Pedersen, H.
Boysen, G.
Diez-Tejedor, E.
Carceller, F.
Gutierrez, M.
Lopez-Pajares, R.
Roda, J.
Chandra, B.
Ricart, W.
Gonzalez-Huix, F.
Molina, A.
Rundek, T.
Demarin, V.
Reuck, J.
Boon, P.
Decoq, D.
Strijckmans, K.
Goethals, P.
Lemahieu, I.
Nibbio, A.
Chabriat, H.
Vahedi, K.
Nagy, T.
Verin, M.
Mas, J.
Julien, J.
Ducrocq, X.
Iba-Zizen, M.
Cabanis, E.
Bousser, M.
Rolland, Y.
Landgraf, F.
Bompais, B.
Lemaitre, M.
Edan, G.
Vorstrup, S.
Knudsen, L.
Olsen, K.
Videbaek, C.
Schroeder, T.
Gijn, J.
Jansen, H.
Pruim, J.
Paans, A.
Willemsen, A.
Hew, J.
Vliet, A.
Haaxma, R.
Vaalburg, W.
Minderhoud, J.
Korf, J.
Soudain, S.
Ho, T.
Mishu, B.
Li, C.
Nachainkin, I.
Gao, C.
Cornblath, D.
Griffin, J.
Asbury, A.
Blaser, M.
McKhann, G.
Ho, T.
Macko, C.
Xue, P.
Stadlan, E.
Ramos-Alvarez, M.
Valenciano, L.
Visser, L.
Meché, F.
Darn, P.
Meulstee, J.
Schmitz, P.
Jacobs, B.
Oomes, P.
Kleyweg, R.
Jacobs, B.
Endtz, H.
Doorn, P.
Mech, F.
Berg, L.
Mollee, I.
Logtenberg, T.
Thomas, P.
Plant, G.
Baxter, P.
Luis, R.
Matsumoto, M.
Notermans, N.
Wokke, J.
Lokhorst, H.
Graaf, Y.
Jennekens, F.
Azulay, J.
Bille-Turg, F.
Valentin, P.
Farnarier, G.
Pellissier, J.
Serratrice, G.
Quasthoff, S.
Schneider, U.
Grafe, P.
Hilkens, P.
Moll, J.
Burg, M.
Planting, A.
Putten, W.
Bent, M.
Birklein, F.
Spitzer, A.
Lang, E.
Neundorfer, B.
Diehl, R.
Lücke, D.
Smith, G.
Mathias, C.
Serra, J.
Campera, M.
Ochoa, J.
Ray Chaudhuri, K.
Pavitt, D.
Alam, M.
Handwerker, H.
Bleasdale-Barr, K.
Smith, G.
Murray, N.
Hawkins, P.
Pepys, M.
Gellera, C.
DiDonato, S.
Taroni, F.
Uncini, A.
Muzio, A.
Servidei, S.
Silvestri, G.
Lodi, R.
Iotti, S.
Barbiroli, B.
Morrissey, S.
Borruat, F.
Francis, D.
Mosely, I.
Hansen, H.
Helmke, K.
Kunze, K.
Sadzot, B.
Maquet, P.
Lemaire
Plenevaux
Damhaut
Sommer, C.
Myers, R.
Berta, E.
Mantegazza, R.
Argov, Z.
Shapira, Y.
Wirguin, I.
Beuuer, J.
Franke, C.
Roberts, M.
Willison, H.
Vincent, A.
Newsom-Davis, J.
Morrison, K.
Damels, R.
Francis, M.
Campbell, L.
Davies, K.
Kohler, W.
Bucka, C.
Hertel, G.
Kanovsky, P.
Auer, D.
Ackermann, H.
Klose, U.
Naegele, Th.
Bien, S.
Voigt, K.
Fink, G.
Stephan, K.
Wise, R.
Mullatti, N.
Hewer, L.
Frackowiak, R.
Weiller, C.
Rijnites, M.
Jueptner, M.
Bauermann, T.
Krams, M.
Diener, H.
Walderveen, M.
Barkhof, F.
Hommes, O.
Valk, J.
Willmer, J.
Guzman, D.
Passingham, R.
Silbersweig, D.
Ceballos-Baumann, A.
Frith, C.
Frackowiak, R.
Lucas, C.
Goullard, L.
Marchau, M.
Godefroy, O.
Rondepierre, P.
Chamas, E.
Mounier-Vehier, F.
Leys, D.
Renato, J.
Verdugo, M.
Campero, M.
Jose, L.
Ochoa, D.
Vivancos, F.
Tejedor, E.
Martinez, N.
Roda, J.
Frank, A.
Barreiro, P.
Satoh, Y.
Nagata, K.
Maeda, T.
Hirata, Y.
YalÇinerner, B.
Ozkara, C.
Ozer, F.
Ozer, S.
Hanoglu, L.
Zunker, P.
Pozo, J.
Oberwittler, C.
Schick, A.
Buschmann, H.
Ringelstein, E.
Lara, M.
Anzola, G.
Magoni, M.
Volta, G.
Tarasov, A.
Feigin, V.
Beaudry, M.
Carrier, S.
Chicoutimi
Henriques, I.
Bogoussslavsky, J.
Melle, G.
Mathieu, J.
Perusse, L.
Allard, P.
Prevost, C.
Cantin, L.
Bouchard, J.
Braekeleer, M.
Agbo, C.
Neau, J.
Tantot, A.
Dary-Auriol, M.
Ingrand, P.
Gil, R.
Baltadjiev, D.
Zekin, D.
Sabey, K.
Gennaula, C.
Pope, B.
Caparros-Lefebvre, D.
Girard-Buttaz, I.
Pruvo, J.
Petit, H.
Hipola, D.
Martin, M.
Giménez-Roldan, S.
Ivanez, V.
Japaridze, G.
Carrasco, J.
Picomell, I.
Herranz, J.
Macias, J.
Nieto, M.
Noya, M.
Oller, L.
Kiteva-Trencevska, G.
Delgado, M.
Liu, H.
Luengo, A.
Parra, J.
Colas, J.
Fernandez, M.
Manzanares, R.
Kornhuber, M.
Malashkhia, V.
Orkodashili, G.
Martinez, M.
Bonaventura, I.
Porta, G.
Martinez, I.
Fernandez, A.
Aguilar, M.
Masnou, P.
Drouet, A.
Dreyfus, M.
Cartron, J.
Morel-Kopp, M.
Tchernia, G.
Kaplan, C.
Lammers, M.
Hekster, Y.
Keyser, A.
Meinardi, H.
Renier, W.
Boon, P.
Have, M.
Kint, B.
Cruz, P.
Cadilha, A.
Almeida, R.
Goncalves, M.
Pimenta, M.
Ramos, L.
Polder, T.
Broere, C.
Polman, L.
Rother, I.
Rother, M.
Schlaug, G.
Arnold, S.
Holthausen, H.
Wunderlich, G.
Ebner, A.
Luders, H.
Witte, O.
Seitz, R.
Serra, L.
Gallicchio, B.
Rotondi, F.
Wieshmann, U.
Meierkord, H.
Sabev, K.
Carlo, V.
Gueguen, B.
Derouesné, Ch.
Ancri, D.
Bourdel, M.
Guillou, S.
Aliaga, R.
Chornet, M.
Rodrigo, A.
Pascual, A.
Catala, M.
Pascual-Leone, A.
Benbadis, S.
Dinner, D.
Chelune, G.
Lüders, H.
Piedmonte, M.
Blanco, T.
Lopez, M.
Romero, B.
Deltoro, A.
Pascual, A.
Pascual, Leone
Bolgert, F.
Josse, M.
Tassan, P.
Touze, E.
Laplane, D.
Godenberg, F.
Brizioli, E.
Gobbo, M.
Pelliccioni, G.
Scarpino, O.
Durak, H.
Damlacik, G.
Tunca, Z.
Fidaner, H.
Yurekli, Y.
Yemez, B.
Kaygisiz, A.
Anllo, E.
Esperet, E.
Giovagnoli, A.
Casazza, M.
Spreafico, R.
Avanzini, G.
Mascheroni, S.
Vecchio, I.
Tornali, C.
Antonuzzo, A.
Grasso, A.
Bella, R.
Pennisi, G.
Raffaele, R.
Broeckx, J.
Schildermans, F.
Hospers, W.
Deberdt, W.
Carney, J.
Aksenova, M.
Chen, M.
Juncadella, M.
Busquets, N.
Fuente, I.
Rodriguez, A.
Rubio, F.
Soler, R.
Khati, C.
Pillon, B.
Deweer, B.
Malapani, C.
Malichard, N.
Dubois, B.
Rancurel, G.
Lopez, D.
Jungreia, G.
DeKosky, S.
Boiler, F.
Weiller, C.
Rijntjes, M.
Mueller, S.
Maguire, E.
Burke, E.
Staunton, H.
Phillips, J.
Rousseaux, M.
Pena, J.
Bertran, I.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Catafau, A.
Lomena, F.
Blesa, R.
Rampello, L.
Nicoletti, A.
Cabaret, M.
Lesoin, F.
Steinling, M.
Tournev, I.
Maier-Hauff, K.
Schroeder, M.
Wolf, A.
Cochin, J.
Noel, I.
Augustin, P.
Auzou, P.
Hannequin, D.
Maria, V.
Lopez-Bresnahan
Danielle, D.
Antin-Ozerkis, B.
Bartels, E.
Rodiek, S.
Flugel, K.
Campos, D.
Salas-Puig, J.
Rio, J.
Vidal, J.
Lahoz, C.
Eraksoy, M.
Barlas, O.
Barlas, M.
Bayindir, C.
Ozcan, H.
Birbamer, G.
Gerstenbrand, F.
Felber, S.
Luz, G.
Aichner, F.
Seidel, G.
Kaps, M.
Hutzelmann, A.
Gerriets, T.
Kruggel, F.
Martin, P.
Gaunt, M.
Abbot, R.
Naylor, A.
Meary, E.
Dilouya, A.
Meder, J.
Recondo, J.
Lebtahi, R.
Neff, K.
Meairs, S.
Viola, S.
Matta, E.
Aquilone, L.
Rise, I.
Authier, F.
Kondo, H.
Ghnassia, R.
Degos, J.
Gherardi, R.
Bardoni, A.
Ciafaloni, E.
Comi, G.
Bresolin, N.
Robotti, M.
Moggio, M.
Rigoletto, C.
Roses, A.
Scarlato, G.
Castelli, E.
Turconi, A.
Bresolin, N.
Perani, D.
Felisari, G.
Chariot, P.
Pinieux, G.
Astier, A.
Jacotot, B.
Gherardi, R.
Fischer-Gagnepain, V.
Louboutin, J.
Crespo, F.
Florea-Strat, A.
Fromont, G.
Sabourin, J.
Gonano, E.
Moroni, I.
Prelle, A.
Iannaccone, S.
Quattrini, A.
deRino, F.
Sessa, M.
Golzi, V.
Smirne, S.
Nemni, R.
Turpin, J.
Lucotte, G.
Jacobs, S.
Willems, P.
Bootsma, A.
Lasa, A.
Calaf, M.
Baiget, M.
Gallano, B.
Fichter-Gagnepain, V.
Mazzucchelli, F.
D'Angelo, M.
Velicogna, M.
Bet, L.
Comi, G.
Bordoni, A.
Gonano, E.
Bazzi, P.
Rapuzzi, S.
Moggio, M.
Fagiolari, G.
Ciscato, P.
Messina, A.
Battistel, A.
Ryniewicz, B.
Sangla, I.
Desnuelle, C.
Paquis, V.
Cozzone, P.
Bendahan, D.
Sturenburg, H.
Kohncke, G.
Castellli, E.
Linssen, W.
Stegeman, D.
Binkhorst, R.
Notermans, S.
Jaspert, A.
Fahsold, R.
Munain, A.
Cobo, A.
Martorell, L.
Poza, J.
Navarrete Palau, D.
Emparanza, J.
Sanchez-Roy, R.
Vilchez, J.
Hernandez, M.
Tena, J.
Perla, C.
Koutroumanidis, M.
Papathanasopoulos, P.
Papadimitriou, A.
Papapetropoulos, T.
Divari, R.
Hadjigeorgiou, G.
Anastasopoulos, I.
Sansone, V.
Rotondo, G.
Meola, G.
Rigoletto, C.
Messina, S.
Szwabowska-Orzeszko, E.
Jozwiak, S.
Michalowicz, R.
Szaplyko, W.
Petrella, M.
Marca, G.
Masullo, G.
Mennuni, G.
Kompf, D.
Wascher, E.
Verleger, R.
Kaido, M.
Soga, F.
Toyooka, H.
Bayon, C.
Rubio, J.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Bonavita, V.
Pentore, R.
Venneri, A.
Pasquier, F.
Lebert, F.
Grymonprez, L.
Lefebvre, C.
Linden, M.
Derouesné, C.
Renault, B.
Lacomblez, L.
Homeyer, P.
Ouss, L.
Neuman, E.
Malbezin, M.
Barrandon, S.
Guez, D.
Stevens, M.
Swieten, J.
Franke, C.
Sanchez, A.
Castellvirel, S.
Mila, M.
Jimenez, D.
Pallesta, F.
Ruiz, P.
Barrio, A.
Barroso, T.
Benitez, J.
Yebenes, J.
Manubens, J.
Martinez-Lage, J.
Larumbe, R.
Muruzabal, J.
Lacruz, F.
Quesada, Pedro
Gallego, J.
Ferini-Strambi, L.
Marcone, A.
Garancini, P.
Tedesi, B.
Jacob, B.
Rozewicz, L.
Langdon, D.
Davie, C.
Ron, M.
Thompson, A.
Koepp, M.
Hansen, M.
Guldin, B.
Pressler, R.
Ried, S.
Scholz, C.
Monaco, F.
Gianelli, M.
Schiavalla, M.
Naldi, P.
Cantello, R.
Torta, R.
Verze, L.
Mutani, R.
Knott, H.
Ferbert, A.
Schulze-Bonhage, A.
Aust, W.
Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Santacruz, P.
Lopez, R.
Marti, M.
Charques, I.
Catafau, A.
Lomeila, F.
Peila, J.
Bertran, I.
Blesa, R.
Krendel, D.
Costiga, D.
Koeppen, S.
Korn, W.
Brugge, S.
Schmitz, D.
Scheulen, M.
King, R.
Robertson, A.
Thomas, P.
Kerkhofs, A.
Vermersch, P.
Dereeper, O.
Daems Monpeun, C.
Parent, M.
Deplanque, D.
Petit, H.
Campero, M.
Serra, J.
Ochoa, J.
Martinez-Matos, J.
Montero, J.
Olivé, M.
Rene, R.
Vidaller, A.
Gugenheim, M.
Gouider, R.
Guern, E.
Brice, A.
Agid, Y.
Bouche, P.
Grisold, W.
Ziflo, U.
Drlicek, M.
Budka, H.
Jellinger, K.
Zielinski, C.
Ginsberg, L.
King, R.
Workman, J.
Platts, A.
Thomas, P.
Gherardi, R.
Florea-Strat, A.
Poron, F.
Sabourin, J.
Fazio, R.
Nemni, R.
Franceschi, M.
Lorenzetti, I.
Rinaldi, L.
Canal, N.
Weilbach, F.
Sennlaub, A.
Jung, S.
Gold, R.
Toyka, K.
Hartung, H.
Giegerich, G.
Ellie, E.
Vital, A.
Steck, A.
Vital, C.
Julien, J.
Doneda, P.
Pizzul, S.
Scarpini, E.
Chiodi, P.
Ramacci, M.
Livraghi, S.
Maimone, D.
Annunziata, P.
Salvadori, C.
Guazzi, G.
Arne-Bes, M.
Delisle, M.
Fabre, N.
Hurtevent, J.
Bes, A.
Baudoin-Martin, D.
Laborde, E.
Viallet, F.
Creisson, C.
Crespi, V.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Zincone, A.
D'Angelo, L.
Liberani, A.
Merlini, M.
Rivolta, R.
Creange, A.
Sabourin, J.
Theodorou, I.
Gherardi, R.
Conti, A.
Malosio, M.
Baron, P.
Scarlato, G.
Chorao, R.
Rosas, M.
Leite, I.
Callea, L.
Donati, E.
Bargnani, C.
Bud, M.
Verdu, E.
Navarro, X.
Braun, S.
Einius, S.
Poindron, P.
Warier, J.
Bradley, J.
Bekkelund, S.
Torbergsen, T.
Mellgren, S.
Carlomagno, S.
Parlato, V.
Santoro, A.
Lavarone, A.
Boller, F.
Bonavita, V.
Engelhardt, A.
Lörler, H.
Robeck, S.
Kluglein, C.
Comi, G.
Avoledo, V.
Locatelli, T.
Leocani, L.
Galardi, G.
Magnani, G.
Medaglini, S.
Chkhikvishvili, T.
Zangaladze, A.
Bratoeva, M.
Kovachev, P.
Chavdarov, D.
Artemis, N.
Karacostas, D.
Milonas, I.
Arpa, J.
Lopez-Pajares, R.
Cruz-Matinez, A.
Sarria, J.
Palomo, F.
Alonso, M.
Rodriguez-Al-barino, A.
Lacasa, T.
Nos, J.
Barreiro, P.
Martinez, A.
Villoslada, C.
Alons, M.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Kratzer, A.
Dethy, S.
Pauwels, T.
Monclus, M.
Luxen, A.
Goldman, S.
Ziegler, M.
Crambes, O.
Ragueneau, I.
Arnaud, F.
Zappia, M.
Montesanti, R.
Colao, R.
Palmieri, A.
Branca, D.
Nicoletti, G.
Rizzo, M.
Parlato, G.
Quattrone, A.
Vanacore, N.
Zuchegna, P.
Bonifati, V.
Meco, G.
Scholz, J.
Friedrich, H.
Rohl, A.
Ulm, G.
Vieregge, P.
Savettieri, G.
Rocca, W.
Meneghini, F.
Grigoletto, F.
Morgante, L.
Reggio, A.
Salemi, G.
Pierri, R.
OzckmekÇi, S.
Ertan, S.
Yeni, N.
Apaydin, H.
Erkol, G.
Kiziltan, G.
Denktas, F.
Ranoux, D.
Recondo, J.
Ostergaard, L.
Werdelin, L.
Odin, P.
Lindvall, O.
Dupont, E.
Christensen, P.
Boisen, E.
Jensen, N.
Schmiegelow, M.
Ingwersen, S.
Matias-Guiu, J.
Canet, T.
Falip, R.
Martin, R.
Galiano, L.
Voloshin, M.
Burchinskaya, L.
Cabrera-Valdivia, F.
Jimenez-Jimenez, F.
Molina, J.
Fernandez-Calle, P.
Vazquez, A.
Canizares-Liebana, F.
Larumbe-Lobalde, S.
Ayuso-Peralta, L.
Rabasa, M.
Codoceo, R.
Arrieta, F.
Aguilar, M.
Jorge-Santamaria, A.
Martinez-Para, M.
Alarcon, J.
Mateo, D.
Gimenez-Roldan, S.
Gencheva, E.
Tzonev, T.
Georgiev, G.
Petkova, P.
Gasparini, M.
Vanacore, N.
Meco, N.
Sierra, G.
Aguado, F.
Revilla, M.
Varela, L.
Rico, H.
Feve, A.
N'Guyen, J.
Bathien, N.
Fenelon, G.
Veroust, J.
Cesaro, P.
Egersbach, G.
Hattig, H.
Schelosky, L.
Wissel, J.
Poewe, W.
Durif, F.
Albuisson, E.
Debilly, B.
Tournilhac, M.
Magnani, C.
Mocellini, C.
Soffietti, R.
Schiffer, D.
Cardozo, A.
Cruz-Sanchez, F.
Falip, L.
Potagas, G.
Ziegler, M.
Rondot, P.
Bonifati, V.
Fabrizio, E.
Meco, G.
Bostantjopoulou, S.
Katsarou, Z.
Kyriazis, G.
Baas, H.
Demisch, L.
Esser, A.
Zoeller, F.
Burklin, F.
Harder, S.
Fischer, P.
Arcusa, M.
Hermandez, S.
Claramonte, F.
Pascual, A.
Alonso, M.
Catata, M.
Alessandri, A.
Giustini, P.
Dufour, A.
Ciusani, E.
Nespolo, A.
Roelcke, U.
Radu, E.
Ammon, K.
Maguire, R.
Leenders, K.
Radionova, M.
Chavdarov, D.
Bratoeva, M.
Tzekov, Ch.
Pietrangeli, A.
Bove, L.
Pace, A.
Falqui, L.
Jandolo, B.
Potemkowski, A.
Muller, B.
Reinhard, I.
Krone, A.
Warmuth, M.
Brocker, E.
Krauseneck, P.
Meyding-Lamadé, U.
Krieger, D.
Sartor, K.
Hacke, W.
Maugard-Louboutin, C.
Fayet, G.
Sagan, C.
Martin, S.
Ménégalli, D.
Lajat, Y.
Resche, F.
Koriech, O.
Al Moutaery, K.
Yaqub, B.
Jochens, R.
Wolters, A.
Venz, S.
Cordes, M.
Hecht, B.
Chatel, M.
Gaudray, P.
Turc-Carel, C.
Gioanni, J.
Ayraud, N.
Hecht, F.
Rumbach, L.
Racadot, E.
Bataillard, M.
Billot, M.
Pariset, J.
Wijdenes, J.
Montalban, Rio
Tintoré, M.
Galan, I.
Acarin, N.
Rapaport, S.
Huberman, M.
Shechtcr, D.
Karabudak, R.
Kilinc, M.
Boyacigil, S.
Cila, A.
Polo, J.
Setien, S.
Sanchez, R.
Figols, J.
Zubimendi, A.
Nadareishvili, Z.
Massot, R.
Marés, R.
Gallecho, F.
Richart, C.
Hernandez, M.
Garcia, M.
Lorenzo, J.
Leon, C.
Muros, M.
Togores, J.
Kutluk, K.
Damlacik, G.
Tekinsoy, B.
Obuz, O.
Baklan, B.
Idiman, E.
Genc, K.
Zielasek, J.
Schmidt, B.
Liew, F.
Gulay, Z.
Yulug, N.
Wong, K.
Wong, T.
Yu, T.
Kay, R.
Poupon, R.
Giral, P.
Roberti, C.
Zanette, E.
Chiarotti, F.
Brusa, L.
Cerbo, R.
Prusinski, A.
Pondal, M.
Canton, R.
Dominigo, Erodriguez
Pereira Monteino, J.
Pereira Monteino, X.
Pardo, J.
Carroacedo, A.
Barros, F.
Lema, M.
Castillo, J.
Melchor, A.
Montiel, I.
Guiu, J.
Kloss, T.
Keidel, M.
Jacob, M.
Idiman, F.
Idman, E.
Ozturk, V.
Metin, E.
Yilmaz, M.
Gerard, J.
Bouton, R.
Decamps, D.
Herbaut, A.
Delecluse, F.
Cavenaile, M.
Divano, L.
Chazot, G.
Boureau, F.
Emile, J.
Bertin, L.
d'Allens, H.
Ferro, J.
Costa, I.
Carletto, F.
Catarci, T.
Padovani, A.
Iandolo, B.
Bartoli, M.
Bonamini, M.
Pulcinelli, F.
Pignatelli, P.
Russo, M.
Gazzaniga, P.
Barros, J.
Pinheiro, J.
Correia, A.
Monteiro, J.
Alvarez-Cermeno, J.
Avello, G.
Sastre, J.
Vecino, A.
Cesar, J.
Leone, M.
Stankov, B.
D'Amico, D.
Maltempo, C.
Moschian, F.
Fraschini, F.
Bussone, G.
Molto, J.
Fernandez, E.
Fernandez, A.
Barreiro, A.
Siclia, J.
Castejon, P.
Mihout, B.
Malberin, M.
Salzman, V.
Bogousslavsky, J.
Meneghetti, G.
Baracchini, C.
Bozzato, G.
Marini, B.
Mendel, T.
Czlonkowska, A.
Pasierski, T.
Szwed, H.
Marta-Moreno, J.
Lopez-Delval, J.
Mostacero, E.
Morales, F.
Mahagne, M.
Rogopoulos, A.
Bertrand, F.
Bedoucha, P.
Lanteri-Minet, M.
Riva, D.
Zorzi, C.
Milani, N.
Vajsar, J.
Ronen, G.
Macgregor, D.
Becker, L.
Susseve, J.
Seidl, Z.
Faber, J.
Obenberger, J.
Springer, R.
Bax, R.
Eckardt, T.
Czettritz, G.
Emmrich, P.
Vlaski-Jekic, S.
Petrova, V.
Cherninkova, S.
Gudeva, T.
Tzekov, C.
Devoti, M.
Franceschetti, S.
Mientus, S.
Vienna, P.
Vashtang, Y.
Tazir, M.
Assami, S.
Oulbani, D.
Kaci Ahmed, M.
Andersen, G.
Vestergaard, K.
Riis, J.
Chavdarov, D.
Corbo, M.
Previtali, S.
Allen, R.
McKay, W.
Rowbotham, M.
Castellvi-Pel, S.
Banchs, I.
Kruyer, H.
Corral, J.
Saugeir-Veber, P.
Munnich, A.
Bonneau, D.
Rozet, J.
Merrer, M.
Boespflug-Tanguy, O.
Gokyigit, A.
Oktem, O.
Demir, G.
Caliskan, A.
Gardiner, R.
Shorvon, Simon
Wieser, Heinz
Hossmann, K.
Steinberg, A.
Crevel, H.
Ducros, A.
Labauge, P.
Pinsard, N.
Ponsot, G.
Gouttiere, F.
Gastaut, J.
Delrieu, O.
BesanÇon, V.
Klopstock, T.
May, A.
Seibel, P.
Papagiannuli, E.
Reichmann, H.
Gurses, C.
Aykut, C.
Aktan, S.
Vuono, G.
Fiacco, F.
Gazzaniga Pozzill, P.
Assuerus, V.
Jacomet, C.
Picard, O.
Rozenbaum, W.
Nueckel, M.
Osschmann, P.
Horning, C.
Caldarelli-Stefano, R.
Omodeo-Zorini, E.
Rivolta, G.
Maserati, R.
Cagni, A.
Ferrante, P.
Lamadé, W.
Heb, Th.
Gosztonyl, G.
Daral, G.
Fresquet, C.
Storch-Hagenlocher, B.
Wildemann, B.
Jager, G.
Fuhry, L.
Paesschen, W.
Grunewald, R.
Duncan, J.
Connelly, A.
Jackson, G.
Sisodiya, S.
Raymond, A.
Shorvon, S.
Fish, D.
Stevens, J.
Savic, I.
Pauli, S.
Thorell, J.
Browne, R.
Kornhuber, J.
Retz, W.
Riederer, P.
Boon, F.
Calliauw, L.
Hoksergen, I.
Thiery, E.
Caemert, J.
Decoo, D.
Desomer, A.
Chevalier, Y.
Grinspan, A.
Hirsch, E.
Moszkowski, J.
Marescaux, C.
Yaqub, B.
Valdueza, J.
Puchner, M.
Dammann, O.
Vortmeyer, A.
Herrmann, H.
Peterson, W.
Prevett, M.
Cunningham, V.
Brooks, D.
Pomes, A.
Sunol, C.
Durwen, H.
Confavreux, Ch.
Grimaud, J.
Saddier, P.
Moreau, T.
Cortinovis-Tourniaire, P.
Aimard, G.
Adeleine, P.
Paty, D.
Wiles, C.
Midgard, R.
Riise, T.
Kvale, G.
Nyland, H.
Stodal, H.
Haase, A.
Lassmann, H.
Deeb, S.
Bruyn, G.
Semana, G.
Teisserenc, H.
Alizadeh, M.
Loiseau, P.
Birebent, B.
Yaouanq, J.
Genetet, B.
Sabouraud, O.
Charron, D.
Shaw, C.
Stelmasiak, C.
Solski, J.
Nowicki, J.
Jakubowska, B.
Ryba, M.
Grieb, P.
Garcia-Merino, A.
Usuku, K.
Yunis, E.
Alper, C.
Hauser, S.
Betuel, H.
Gebuhrer, L.
Salier, J.
Kellar-Wood, H.
Govan, G.
Bromberg, J.
Rinkel, G.
Algra, A.
Moulin, T.
Stojkovic, T.
Chavrot, D.
Klotzsch, C.
Kaiser-Rub, K.
Nahser, H.
Klijn, C.
Tulleken, C.
Rappelle, L.
Daffertshofer, M.
Kother, J.
Hornig, C.
Rust, D.
Busse, O.
Laun, A.
Corabianu, O.
Berbinschi, A.
Chastang, C.
Cophignon, J.
Haguenau, M.
Ketelslegers, J.
Jander, S.
Kramer, M.
Schröter, M.
Witte, O.
Stoll, G.
Möbner, R.
Barak, V.
Sarova-Ponchas, I.
Holon
Coz, P.
Woimant, F.
George, B.
Merland, J.
Chleide, E.
Casademont, J.
Barrientos, A.
Cardellach, F.
Cervantes, F.
Grau, J.
Montoya, J.
Rozman, C.
Urbano-Marquez, A.
Nunes, V.
Lane, R.
Archard, L.
Schapira, A.
Cooper, J.
Barnes, P.
Kemp, G.
Taylor, D.
Toscano, A.
Garavaglia, B.
Vita, G.
Rodolico, C.
Aguennouz, M.
Messina, C.
Mariottu, C.
Uziel, G.
Carrara, F.
Mora, M.
Zeviani, M.
Mahe, B.
Milpied, N.
Bernasconi, P.
Torchiana, E.
Simoncini, O.
Dalakas, M.
Goebels, N.
Michaelis, D.
HÄcker, G.
Ptacek, L.
Gonzalez, A.
Sevilla, T.
Diaz, C.
Baggi, F.
Andreetta, F.
Bielicki, G.
Tanguy, A.
Zanca, M.
Renou, J.
Deyn, P.
Marescau, B.
Pickut, B.
Cobo, A.
Emparanza, J.
Munain, A.
Marti-Masso, J.
Ciafalon, E.
Bardoni, A.
Fortunato, F.
Garghentino, R.
Roses, A.
Metz-Lutz, M.
Coquerel, A.
Pfaff, F.
Dussallant, M.
Gaudriault, G.
Zsurger, N.
Cam-Duchez, V.
Berod, A.
Vincent, J.
Tayot, J.
Rostene, W.
Giraud, G.
Minault, C.
Vallée, J.
Cailloux, F.
Law, L.
Paulson, O.
Britton, T.
Dones, I.
Servello, D.
Molteni, F.
Mariani, G.
Broggi, G.
Hassan, S.
Jennekens, F.
Wieneke, G.
Veldman, H.
Fritz, C.
Braune, H.
Sullivan, E.
Jenkins, I.
Henderson, L.
Kennard, C.
Brunholzl, Ch.
Calvet, J.
Insa, Jm.
Serradell, A.
Coria, F.
Rubio, I.
Garcia, M.
Duarte, J.
Sempere, A.
Claveria, L.
Blanco, I.
Ferrarini, M.
Testa, D.
Cazzaniga, C.
Farinotti, M.
Filippini, G.
Hawkes, C.
Graham, A.
McDonald, A.
Chroni, E.
Heatley, F.
Spencer, G.
Moulard, B.
Camu, W.
Dhib, M.
Diaye, M.
Malafosse, A.
Meininger, V.
Billiard, M.
Baldy-Moulinier, M.
Léger, J.
Harpin, M.
Willison, H.
Veitch, J.
Herron, B.
AlMemar, A.
Reiners, K.
Michels, M.
Hughes, R.
Heidenreich, F.
Archelos, J.
Uchuya, M.
Graus, F.
Feltri, L.
Scherer, S.
Wrabetz, L.
Schaik, I.
Vermeulen, M.
Brand, A.
Tekin, S.
Afsar, N.
Sarropoulos, A.
(née Schönbeck), S.
Schönhuber, R.
Espadaler, J.
Fardeau, M.
Pino, I.
Diez Tejedor, E.
Rio, F.
Prados, C.
Gomez, L.
Munoz, J.
Bouchard, C.
Barrett, M.
Coulton, G.
Casadevall, J.
Sala, R.
Garcia, J.
Dupuis, M.
Mezt, R.
Jean, D.
Maes, E.
Smits, R.
Emmen, H.
Kulig, B.
Loenen, A.
Waal, R.
Diemen, H.
Koetsier, J.
Ince, D.
Ferri, R.
Durelli, L.
Bangioanni, M.
Ferrero, B.
Riva, A.
Bergaasco, B.
Stenager, E.
Stenager, E.
Jensen, K.
Andres, C.
Anaya, F.
Dimova, V.
Hansen, A.
Norby, S.
Edal, A.
Rosenberg, T.
Thorpe, J.
Filippi, M.
Horsfleld, M.
Reganati, P.
Baratti, C.
Bressi, S.
Ozurk, V.
Yeil, S.
Rodegher, M.
Sirabian, G.
Alberoni, M.
Eoli, M.
Mantia, L.
Manetti, E.
Zaffaroni, M.
Milanese, C.
Corsini, E.
Castro, P.
Carreno, M.
Iriarte, J.
Heide, W.
Barado, J.
Echaniz, P.
Cuadrado, E.
Baykan-Kurt, B.
Oktem-Tanor, O.
Bahar, S.
Konyalioglu, R.
Tumac, A.
Gok, S.
Gurvit, H.
Gursoy, G.
Henderson, C.
Westarp, M.
Perron, H.
Hoff-Jörgensen, R.
Rasmussen, H.
Schraff, S.
Kornhuber, H.
Moseley, I.
Colangelo, A.
Fetoni, V.
Parati, E.
Austoni, L.
DiGiovanni, A.
Meucci, N.
Nobile-Orazio, E.
Scarlato, G.
Goi, G.
Lombardo, A.
Bairati, C.
Aversa, E.
Caputo, D.
Ferrarese, C.
Canafoglia, L.
Frigo, M.
Pecora, N.
Riva, R.
Frattola, L.
Carpo, M.
Gamba, M.
Meussi, N.
Barbieri, S.
Ostermeyer, B.
Patten, B.
Abeta, S.
Inoue, N.
Matsui, H.
Yoshino, Y.
Pizzi, C.
Ragno, M.
Losseff, N.
Fletcher, N.
Thorpe, J.
Droogan, A.
Harper, R.
Hawkins, S.
Patterson, V.
Bell, P.
Soeterboek, A.
Koehler, P.
Urtasun, M.
Vilchez, J.
Castel-lvi-Rel, S.
Gine, R.
Villa, M.
Koehler, W.
Kumar, A.
Edwin, D.
Moser, H.
Guidetti, D.
Ferlini, A.
Motti, L.
Bondavalli, M.
Patrosso, M.
Ghidoni, E.
Alfaro, A.
Giros, M.
Barcelo, A.
Piqueras, A.
Martinez, V.
Rango, M.
Bamonti, F.
Greco, F.
Spagnoli, D.
Tomei, G.
Zetta, L.
Honczarenko, K.
Jezewski, T.
Kojder, I.
Verlooy, J.
Reempts, Jos
Deuren, B.
Borgers, M.
Gajda, J.
Ley-Pozo, J.
Louwen, P.
Happe, S.
Buschmann, H.
Ringelstein, E.
Yamawaki, T.
Takao, M.
Suzuki, N.
WeilBenborn, K.
Schellong, S.
Ehrenheim, C.
Wollenhaupt, J.
Goetz, C.
Lubach, D.
Vion-Dury, J.
Nicoli, F.
Confort-Gouny, S.
Dhiver, C.
Lamoureux, S.
Salvan, A.
Gastaut, J.
Gastaut, J.
Cozzone, P.
Ribalta, T.
Santamaria, J.
Drewes, A.
Taagholt, S.
Berg, J.
Limburg, M.
Valldeoriola, F.
Valls-Solé, J.
Marti, M.
Trenkwalder, C.
Stiasny, K.
Collado-Scidel, V.
Wetter, T.
Kazenwadel, J.
Kohnen, R.
Ramm, S.
Oertel, W.
Thajeb, P.
Starck, M.
Albrecht, H.
Pollmann, W.
Konic, N.
Split, W.
Sulkowski, W.
Kowalska, S.
Sawradewicz-Rybak, M.
Musior, M.
Scaioli, V.
Brock, S.
Ciano, C.
Palazzini, E.
Servan, J.
Aoba, S.
Yamaguchi, S.
Johkura, K.
Rosin, L.
Solimena, M.
Camilli, P.
Meinck, H.
Roquer, J.
Marti, N.
Cano, A.
Pou-Serradell, A.
Robeck, S.
Enqelhardt, A.
Kalden, J.
Dhaenens, G.
Tyrdal, S.
Broere, C.
Polman, L.
Gomez, R.
Alberdi, M.
Delgado, J.
Kansu, E.
Saribas, O.
Zileli, T.
Proust, F.
Freger, P.
Creissard, P.
Proano, J.
Patrignani, J.
Castro, J.
Ugarte, A.
Giros, Ma.
Pampols, Ta.
Sabev, C.
Gikova, S.
Antonova, N.
Georgieva, L.
Stanev, V.
Popova, G.
Kostadinova, S.
Pepeliarska, M.
Pierre-Jerome, C.
Bekkelund, S.
Husby, G.
Mellgren, S.
Attaccalite, A.
Guidi, M.
Passero, S.
Caruso, V.
HÄgele, J.
Lohmeyer, J.
Heilmann, M.
Ohly, A.
Ceballos-Baumann, A.
Joussen, K.
Sonka, K.
Chave, B.
Confort-Gouny, S.
Houallah, T.
Neundoerfer, B.
Tex, S.
Seeber, C.
Mokrusch, T.
Urdiain, T.
Yelamos, S.
Villanueva, P.
Serra, J.
Braghi, S.
Bonifacio, E.
Natali-Sora, M.
Debbink, Y.
Marra, T.
Mossman, S.
Timmings, P.
Seitz-Dertinger, S.
Solbach, W.
Mainz, A.
Manfredini, E.
Calabrese, E.
Allaria, S.
Mariani, C.
Sinaki, M.
Lynn, S.
Westerlind, K.
Ossege, L.
Voss, B.
Wiethege, Th.
Sindern, E.
Malin, J.
Doze, F.
Chapon, F.
Sayette, V.
Schaeffer, S.
Dary, M.
Lechevalier, B.
Viader, F.
Pommery, J.
Weill-Fulazza, J.
Menetrey, M.
Lazzarino, L.
Nicolai, A.
Nappo, A.
Blin, J.
Mazetti, P.
Mazoyer, B.
Ayed, S.
Rivaud, S.
Vidailhet, M.
Pierrot-Deseilligny, C.
Chase, T.
Jordan, K.
Gergaud, J.
Breux, J.
Roblot, P.
Grollier, G.
Giraudon, B.
Dobato, J.
Gilabert, Y.
Blanco, J.
Kruijk, J.
Twijnstra, A.
Wilmink, J.
Leffers, P.
Iniguez, C.
Jimenez-Escrig, A.
Nocito, M.
Villar, M.
Gonzalez-Porque, P.
Gobernado, J.
Chandler, H.
Crockard, H.
Henderson, F.
Rossi, T.
Maidani, M.
Pujol, A.
Rimola, A.
Beltran, J.
Garcia-Valdecasas, J.
Navasa, M.
Grande, L.
Galofre, J.
Visa, J.
Rodes, J.
Ruiz, M.
Pampols, T.
Bruce, L.
Tanner, M.
Lefaucheur, J.
Verroust, J.
Taghavy, A.
Hamer, H.
Benomar, A.
Cancel, G.
Stevanin, G.
Durr, A.
Labaune, C.
Desnizza, V.
Widjaja-Cramer, B.
Schulze-Bonhage, A.
Kott, H.
Ferbert, A.
Sanz-Sebastian, C.
Pascual, L.
Alegria, F.
Kushnir, M.
Groozman, G.
Korczyn, A.
Drory, Ve.
Korczyn, A.
Guggenheim, H.
Baykouchev, St.
Struppler, A.
Tchalucova, N.
Jotova, J.
Mokri, B.
Parisi, J.
Scheithauer, B.
Piepgras, D.
Miller, M.
Kornhuber, A.
Köhler, A.
Hülser, P.
Kriebel, J.
Alonso-Villaverde, C.
Castro, A.
Masana, L.
Urda, A.
Fernandez, J.
Mares, R.
Torre, L.
Mayayo, E.
Lossos, A.
Gomori, M.
Libson, E.
Goldfarb, A.
Seigal, T.
Louw, A.
Praamstra, P.
Horstink, M.
Cools, A.
Tarrats, E.
Calopa, M.
Martinez, S.
Ballabrina, J.
Taussig, D.
Marion, M.
Mallecourt, J.
Ranoux, D.
Gasser, T.
Kabus, C.
Ozelius, L.
Wenzel, R.
Breakefield, X.
Boot, H.
Poublon, R.
Bogaard, J.
GinaÏ, A.
Cabezas, C.
Scholz, J.
Nitschke, N.
Vieregge, P.
Wirk, B.
Hochberg, F.
Hefter, H.
Kessler, K.
Wirrwar, A.
Stocklin, G.
Tournier-Lasserves, E.
Agundez, J.
Ruiz, E.
Li, X.
Hedlund, P.
Fuxe, K.
Kulisevsky, J.
Avila, A.
Berthier, M.
Gerard, J.
Cambier, J.
Caucheteur, C.
Deuschl, G.
Köster, B.
Scheidt, C.
Lücking, C.
Mena, M.
Chedru, F.
Oubary, P.
Rondot, P.
Anagnostou, C.
Panagopoulos, C.
Ziogas, D.
Vermersch, P.
Robitaille, Y.
Gauvreau, D.
Destée, A.
Delacourte, A.
Ficola, U.
Marozzi, P.
Piccoli, F.
Janelidze, M.
Shakarishvili, R.
Gagoshidze, T.
Vashadze, T.
Tsiskaridze, A.
Djannelidze, M.
Trullen, J.
Pardo, P.
Vazquez-Andre, M.
Bail, L.
Naccache, L.
Gauvrit, J.
Panisset, M.
Boller, A.
Giannini, M.
Zanette, E.
Cesare, S.
Altieri, M.
Maloteaux, J.
Delwaide, C.
Sciaky, M.
Newman, S.
Kennedy, A.
Frackowiack, R.
Warrington, E.
Rossor, M.
Martinez-Lage, Pablo
Martinez Lage, J.
Manubens, JosÇ
Lacruz, Francisco
Larumbe, Rosa
Muruzabal, Javier
Locatelli, T.
Cursi, M.
Mauri, M.
Liberati, D.
Fornada, C.
Iriarte, L.
Lopez, M.
Grilo, A.
Repeto, M.
Brasic, J.
Barnett, J.
Sheitman, B.
Young, J.
Shalit, F.
Brodie, C.
Sredni, B.
Engelien, A.
Stern, E.
Huber, W.
Frith, C.
Miralles, F.
Albadalejo, M.
Antem, M.
Pastor, I.
Estelies, M.
Ser, T.
Ochoa, H.
Munoz, D.
Hachinski, V.
Cucinotta, D.
Senin, U.
Girardello, R.
Crepaldi, G.
Croria, F.
Schens, D.
Vigo-Pelfrey, C.
SempereE, A.
Ortega, M.
Bava, L.
Magni, E.
Aronovich, B.
Treves, T.
Bornstein, N.
Blercom, N.
Blecic, S.
Violon, Ph.
Hildebrand, J.
Zamboni, M.
Ambrosoli, L.
Poli, A.
Kuehnen, J.
Tilgner, C.
Raltzig, M.
Moering, B.
Faiss, J.
Deeb, S.
Daif, A.
Sharif, H.
Tatay, J.
Caroeller, F.
Avendano, C.
Vinogradova, T.
Pinto, A.
Canhao, P.
Neau, J.
Pacquereau, J.
Meurice, J.
Schwab, M.
Bauer, R.
Deeb, M.
Tjan, T.
Aabed, M.
Berges, S.
Crepin-Leblond, T.
Chavot, D.
Cattin, F.
Snidaro, M.
Chopard, J.
Ley, C.
Alameda, F.
Alfonso, S.
Podobnik-Sarkanji, S.
Pniewski, J.
Torbicki, A.
Mieszkowski, J.
Plaza, I.
Petrunjashev, V.
Velcheva, I.
Hadjiev, D.
Yancheva, S.
Petrov, L.
Karakaneva, S.
Petkov, A.
Nikolov, E.
Niehaus, L.
Sacchetti, M.
Toni, D.
Fiorelli, M.
Gori, C.
Argentino, C.
Lyrer, Ph.
Radu, E.
Gratzl, O.
Rondepierre, Ph.
Leclerc, X.
Marchau, M.
Scheltens, Ph.
Hamon, M.
Janssens, E.
Henon, H.
Lucas, C.
KuÇukoglu, H.
Baybas, S.
Dervis, A.
YalÇiner, B.
Yilmaz, N.
Ozturk, M.
Arpaci, B.
Navarro, J.
Arenas, J.
Perez-Sempere, A.
Egido, J.
Soriano-Soriano, C.
Beau, P.
Gergaud, J.
Coudero, C.
Dierckx, R.
Dobbeleir, A.
Timmermans, E.
Vandevivere, J.
Lucas, C.
Gomez, M.
Aguirre, J.
Berenguer, A.
Duran, C.
Parrilla, J.
Gonzalez, F.
Gironell, A.
Rey, A.
Marti-Vilalta, J.
Lecinana, M.
Federico, F.
Conte, C.
Simone, I.
Giannini, P.
Liguori, M.
Lucivero, V.
Picciola, E.
Tortorella, C.
Drislane, F.
Wang, A.
Mascio, R.
Marchioli, R.
Vitullo, F.
Pasquale, A.
Sciulli, L.
Kramer, V.
Tognoni, G.
Levivier, M.
Olmo, A.
Caballero, E.
Degaey, I.
Bruijn, S.
Tchaoussoglou, I.
Bastianello, S.
Pozzilli, C.
Cervello, A.
Catala, N.
Koskas, F.
Kieffer, E.
Botia, E.
Vivancos, J.
Leon, T.
Segura, T.
Ramo, C.
Lopez, F.
Karepov, V.
Gur, A.
Berlanga, B.
Gracia, V.
Fiol, C.
Kurtel, H.
Ozkutlu, U.
Yegen, B.
Grau, A.
Buggle, F.
Heindle, S.
Steichen-Wiehn, C.
Banerjee, T.
Maiwald, M.
Becher, H.
Villafana, W.
Medina, F.
Fernandez-Real, J.
Soler, S.
Planas, E.
Iceman, E.
Doganer, I.
Badlan, G.
Genc, B.
Yulug, K.
Ideman, E.
Dural, H.
Kutlul, K.
Damalik, G.
Baklan, Y.
Metin, B.
Tekinsoy, E.
Iriarte, I.
Subira, M.
Crockar, A.
Treacy, M.
McNell, T.
Grazzi, L.
Ediboglu, N.
Bilgin, H.
Ertas, S.
Goument, J.
Basset, C.
Campos, Y.
Garcia-Silva, T.
Cabello, A.
Bussaglia, E.
Tizzano, E.
Colomer, J.
Gimbergues, P.
Campagne, D.
Bommelaer, C.
Delaguillaume, B.
Ramtami, H.
Ait-Kaci-Ahmed, M.
Pascual, L.
Fernandez, T.
Hortells, M.
Sanz, C.
Morales, F.
Lauritzen, L.
Picard, F.
Sellal, F.
Collard, M.
Avramidis, T.
Alexiou, E.
Anastopoulos, T.
Frongillo, D.
Delfino, F.
Cannata, M.
Calo, L.
Vichi, R.
Antonini, G.
Fragola, V.
Cannata, D.
Salas, M.
Ruiz, C.
Angelard, B.
Lacau, J.
Guily, St.
Sendtner, M.
Goadsby, Peter
Quin, N.
Gadian, D.
Roland, P.
Seitz, Rudiger
Frackowiak, Richard
Becker, G.
Krone, A.
Schmidt, K.
Hofmann, E.
Bogdahn, U.
Rosenfeld, M.
Meneses, P.
Kaplitt, M.
Dalmau, J.
Posner, J.
Cordon-Cardon, C.
Hoang-Xuan, K.
Vega, F.
Nishisho, I.
Moisan, J.
Theillet, C.
Delattre, O.
Zhu, Jiahong
Walther, W.
Posner, J.
Roelcke, U.
Ammon, K.
Pellikka, R.
Lucking, C.
Walon, C.
Boucquey, D.
Rijckevorsel, K.
Lannoy, N.
Verellen-Dunoulin, Ch.
Liszka, U.
Cavaletti, G.
Casati, B.
Kolig, C.
Bogliun, G.
Marzorati, L.
Johannsen, L.
Chio, A.
Ruda, R.
Vigliani, M.
Sciolla, R.
Seliak, D.
Hoang-Xuang, K.
Villanueva, J.
Montalban, X.
Arboix, A.
Colosimo, C.
Albanese, A.
Hughes, A.
Bruin, V.
Lees, A.
Kowalski, J.
Banfi, S.
Santoro, L.
Perretti, A.
Castaldo, I.
Barbieri, F.
Campanella, G.
Bhatia, K.
Mardsen, C.
Bruin, V.
Machedo, C.
Ceballos-Baumann, D.
Marsden, C.
Brooks, D.
Wennlng, G.
Quinn, N.
McDonald, W.
Warner, T.
Bain, P.
Davis, M.
Conway, D.
Shaunak, S.
O'Sullivan, E.
Crawford, T.
Lawden, M.
Blunt, S.
Rapoport, A.
Sarova-Pinchas, I.
Beyl, D.
Mavroudakis, N.
Blanc, S.
Godinot, C.
Lenoir, G.
Barkhof, M.
Tas, M.
Baron, P.
Constantin, C.
Cassatella, M.
Langdon, D.
Webb, S.
Gasparini, P.
Zeviani, A.
Kidd, D.
Mammi, S.
Cahalon, L.
Hershkoviz, R.
Lahat, N.
Wallach, D.
Annunziata, P.
Martino, T.
Maimone, D.
Guazzi, G.
Porrini, A.
Dell'Arciprete, L.
Rothwell, P.
Stewart, R.
Cull, R.
Willmes, K.
Poeck, K.
Russell, D.
Braekken, S.
Brucher, R.
Svennevig, J.
Hermesl, M.
Bruckmann, H.
Biraben, A.
Sliwka, U.
Meyer, B.
Schondube, F.
Noth, J.
Lavenu, I.
Lammers, C.
Waldecker, B.
Haberbosch, W.
Stam, J.
Schneider, R.
Gautier, J.
Berlit, T.
Fauser, B.
Kuhne, D.
Geraud, G.
Danielli, A.
Larrue, V.
Bes, A.
Timmerman, E.
Bono, F.
Bruni, A.
Valalentino, P.
Montesi, M.
Talerico, G.
Zappia, M.
Sabatelli, M.
Quattrone, A.
Pareyson, D.
Lorenzetti, D.
Sghirlanzoni, A.
Castellotti, B.
Lupski, J.
Archidiacono, N.
Antonacci, R.
Marzella, R.
Rocchi, M.
Samuel, D.
Goulon-Goeau, C.
Costa, P.
Bismuth, H.
Said, G.
Jongh, P.
Lofgren, A.
Timmerman, V.
Vance, J.
Broeckhoven, C.
Martin, J.
Martinez, A.
Bort, S.
Arpa, J.
Misra, P.
King, R.
Badhia, K.
Anderson, M.
Caballo, A.
Vichez, J.
Gabriel, J.
Erne, B.
Miescher, G.
Ulrich, J.
Vital, A.
Vital, C.
Steck, A.
Petry, K.
Labatut, I.
Hilmi, S.
Ellie, E.
Ferrini-Strambi, L.
Zucconl, M.
Marchettini, P.
Palazzi, S.
Oehlschlager, M.
Pepinsky, R.
Gemignani, F.
Marbini, A.
Pavesi, G.
Vittorio, S.
Manganelli, P.
Mancia, D.
Vermersh, P.
Roche, J.
Durocher, A.
Dewailly, Ph.
Dettmers, C.
Fink, G.
Lemon, R.
Stephan, K.
Passingham, D.
Weder, B.
Knorr, U.
Huang, Y.
Butterfield, D.
Peris, M.
Peiro, C.
Pascual, A.
Bottini, G.
Folnegovic-Smalc, V.
Knezevic, S.
Bokonjic, R.
Ersmark, B.
Torres, M.
Guiraud-Chaumeil, B.
Haugaard, K.
Jovicic, A.
Chr, Lang
Levic, Z.
Parra, C.
Ochoa, J.
Titlbach, O.
Wikkelso, C.
Caparros-Lefevre, D.
Debachy, B.
Verier, A.
Cantinho, G.
Santos, A.
Godinho, F.
Bagunya, J.
Roig, T.
Ensenyat, A.
Santiag, O.
Trabucchi, H.
Leo, D.
Koch, Ch.
Zeumer, H.
Matkovic, Z.
Morris, P.
Donaghy, M.
Köhler, W.
Kammer, T.
Röther, J.
Navon, R.
Fontaine, B.
Wu, Y.
Capdevila, A.
Guardiola, M.
Dijk, G.
Notermans, N.
Kruize, A.
Kater, L.
Bertelt, C.
Hesse, S.
Friedrich, H.
Mauritz, K.
Giron, L.
Watanabe, I.
Ewing, D.
Koepp, M.
Lempert, T.
Sander, B.
Kauerz, U.
Mehdorn, H.
Hezel, J.
Eickhoff, W.
Kryst, T.
Timsit, S.
Gardeur, D.
Reis, Mitermayer
Secor, E.
Filho, A.
Silva, M.
Santos, S.
Vasilaski, G.
Reis, E.
Velupillai, P.
Harn, D.
Tigera, J.
Dreke, R.
Crespo, R.
Besses, C.
Acin, P.
Massons, J.
Florensa, L.
Oliveres, M.
Sans-Sabrafen, J.
Wicklein, E.
Pleiffer, G.
Kunre, K.
Dieterich, M.
Brandt, Th.
Guarino, M.
Stracciari, A.
Pazzaglia, P.
D'Alessandro, R.
Santilli, I.
Donato, M.
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology; June 1994, Vol. 241 Issue: Supplement 1 p1-164, 164p
Periodyk
Tytuł :
Pollen-Tube Growth in Intergeneric Pollinations on Datura Stramonium.
Autorzy :
Sanz, C
Pokaż więcej
Źródło :
Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America; November 1945, Vol. 31 Issue: 11 p361-367, 7p
Periodyk
    Wyświetlanie 1-90 z 90

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies